Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010

+31
Ntinaki1
helenaki_edem
CineFreak
hionati
evapop
vagvard
Cancoon
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Izabella29
mystikaforever
jim7
sarita
aggeliki
Καρ-Mik
νοριτσα
Katrin
mm
Doris_
FieryRed
soso
atreidhs
evanna
masoul
panda
KatsaroYpotheto
giouli_edem
Foulitsa
Ezantakou
loukitsa
xristina79
Clarabelle
35 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap30%Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 30% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap26%Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 26% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap23%Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 23% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap17%Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 17% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap4%Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 53
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010

Δημοσίευση από ksanthi Πεμ Απρ 15, 2010 11:41 am

ΘΕΑ Η ΕΥΑ. ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΕΙΠΕ. ΑΛΛΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΞΑΝΑΣΜΙΞΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟ. ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ. Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ. ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΕΚΤΟΣ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟΥ ΣΟΡΥ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΕΔΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΩ ΣΟΡΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΥΡΙΕ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΑ ΣΟΡΥ ΠΟΥ ΗΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥΣΤΙΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΒΓΗΚΕ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ. ΗΤΑΝ ΛΟΓΩ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΣΑ ΠΩΣ Η ΠΡΩΤΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΔΕΝ ΓΡΑΦΤΗΚΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ. ΚΟΛΛΟΥΣΕ ΤΟ ΚΟΜΠΟΙΟΥΤΕΡ. ΣΟΡΥ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ

ksanthi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Απρ 15, 2010 11:43 am

Κανένα πρόβλημα Ξανθη επειδή αυτά συμβαίνουν τα διορθώνουμε εμείς μην ανησυχείς.
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010

Δημοσίευση από dennis Πεμ Απρ 15, 2010 11:54 am

Γειά σας και από εμένα .

Ψήφισα πολύ καλό το επεισόδιο . Γενικώς μου αρέσει πολύ που στα τελευταία επεισόδια κάτι γίνεται , κάτι κινείται και όλο με έχουμε θέματα να ασχολούμαστε .
Δεν έχω να προσθέσω κάτι άλλο , σε γενικές γραμμές με κάλυψαν οι παραπάνω .
Θα σταθώ όμως στο θέμα της εμμονής της Αντιγόνης με τον εγγονό .
Μέχρι που διάβασα κάτι , αλλά γμτ δεν θυμάμαι σε ποιό περιοδικό ….
Το σενάριο λοιπόν έχει ως εξής : Ο Λαζαρίδης στην διαθήκη του είχε αφήσει ως
Κληρονόμο του το όποιο αρσενικό παιδί θα αποκτούσε ο Στέφανος ,δηλ.στην προκειμένη περίπτωση τον γιό του με την Εύα .
Αυτό καθιστά την Αντιγόνη και τον Στέφανο απλούς διαχειριστές της περιουσίας .
Η Αντιγόνη σίγουρα γνωρίζει τη παράμετρο αυτή της διαθήκης και λογικά αυτό είναι και το μυστικό που γνώριζε ο Χατζιβασιλείου .
Αυτό αυτόματα την καθιστά και ύποπτη αν όχι ένοχη ( ίσως να έβαλε κάποιον τρίτο να σκοτώσουν τον Χατζιβασιλείου )
Αυτό εξηγεί και την εμμονή της , η οποία δεν είναι η απλή κλασσική αγάπη της γιαγιάς .
Θέλει πάση θυσία να γυρίσει η Εύα πίσω και φυσικά το παιδί , έχοντας ως σχέδιο να βάλει μέσω του εγγονού της στο χέρι την περιουσία .
Το ζήτημα είναι γιατί ο Λαζαρίδης άφησε την περιουσία του στον εγγονό .
Προφανώς γιατί όπως ήδη γνωρίζουμε κάποια στιγμή έμαθε για την σχέση της Αντιγόνης με τον Λύτρα . Έτσι πριν αυτοκτονήσει , φρόντισε να την εκδικηθεί με το να της στερήσει την περιουσία.
Στο εύλογο ερώτημα γιατί δεν άφησε την περιουσιά στο Στέφανο….
Μήπως γιατί υποπτευόταν ή ήξερε ότι ο Στέφανος δεν ήταν δικό του παιδί ?
Δεν ξέρω αν τα παραπάνω τα γνωρίζει και ο Στέφανος και όντως υπάρχει σχέδιο από την πλευρά του ή αν και αυτός είναι πιόνι της Αντιγόνης στα σχέδιά της, …θα δείξει στο μέλλον….
Όσο για τον μυστηριώδη συνομιλητή της στο τηλέφωνο , μάλλον δεν είναι άλλος από αυτόν που θα την επισκεφτεί στα επόμενα επεισόδια ( λογικά αφού γεννήσει η Ευά ως εκτελεστής της διαθήκης )
Φημολογείται ότι ο εκτελεστής της διαθήκης θα είναι ο κύριος Κώστας Σπυρόπουλος .
Αυτά από εμένα , συγνώμη αν σας κούρασα και αν ίσως έγραψα σε λάθος post του Forum .
Φυσικά περιμένω σχόλια …..
dennis
dennis

Θηλυκό Τόπος : Στο Νησί με τον Desmond...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Απρ 15, 2010 11:58 am

Καλώς μας ήρθες Dennis!!!

Η θεωρία σου είναι μια απο εκείνες που έχουν αναφερθεί στο ανάλογο θέμα http://tamystikathsedem.forumotion.com/forum-f3/topic-t1468.htm και νομίζω ότι είναι αρκετά ευσταθής.. Τα υπόλοιπα στο θέμα στο λινκ που σου έδωσα καθώς στους σχολιασμούς αποφεύγουμε να συζητάμε για τη συνέχεια.

Καλά εδεμοποστ!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010

Δημοσίευση από atreidhs Πεμ Απρ 15, 2010 12:36 pm

ksanthi έγραψε:ΘΕΑ Η ΕΥΑ. ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΕΙΠΕ. ΑΛΛΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΞΑΝΑΣΜΙΞΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟ. ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ. Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ. ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΕΚΤΟΣ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟΥ ΣΟΡΥ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΕΔΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΩ ΣΟΡΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΥΡΙΕ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΑ ΣΟΡΥ ΠΟΥ ΗΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥΣΤΙΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΒΓΗΚΕ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ. ΗΤΑΝ ΛΟΓΩ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΣΑ ΠΩΣ Η ΠΡΩΤΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΔΕΝ ΓΡΑΦΤΗΚΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ. ΚΟΛΛΟΥΣΕ ΤΟ ΚΟΜΠΟΙΟΥΤΕΡ. ΣΟΡΥ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ

Πώς θα ξανασμίξουν αφού φεύγουν και οι δύο από τη σειρά;

http://www.nooz.gr/entertainment/apoxoroin-mpougioiris-kai-stavrou-apo-ta-mystika-tis-edem
atreidhs
atreidhs
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας Τόπος : Παρίσι - Περπινιάν
Ασχολίες : Εμπόριο Έργων Τέχνης

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Απρ 15, 2010 12:44 pm

atreidhs έγραψε:
ksanthi έγραψε:ΘΕΑ Η ΕΥΑ. ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΕΙΠΕ. ΑΛΛΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΞΑΝΑΣΜΙΞΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟ. ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ. Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ. ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΕΚΤΟΣ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟΥ ΣΟΡΥ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΕΔΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΩ ΣΟΡΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΥΡΙΕ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΑ ΣΟΡΥ ΠΟΥ ΗΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥΣΤΙΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΒΓΗΚΕ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ. ΗΤΑΝ ΛΟΓΩ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΣΑ ΠΩΣ Η ΠΡΩΤΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΔΕΝ ΓΡΑΦΤΗΚΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ. ΚΟΛΛΟΥΣΕ ΤΟ ΚΟΜΠΟΙΟΥΤΕΡ. ΣΟΡΥ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ

Πώς θα ξανασμίξουν αφού φεύγουν και οι δύο από τη σειρά;

http://www.nooz.gr/entertainment/apoxoroin-mpougioiris-kai-stavrou-apo-ta-mystika-tis-edem

Δεν ισχύει κάτι τέτοιο, ειδικά για τον κο Μπουγιούρη διαψεύστηκε απο τον ίδιο, αλλα κι ετσι να είναι σας παρακαλώ αυτά να τα συζητάμε εκτός σχολιασμού επεισοδίων. Ευχαριστώ
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Απρ 15, 2010 2:51 pm


Ας σχολιάσω κι εγω το χτεσινό επεισοδιάκι..

Εύα – Στέφανος
H Eύα να χώνει και ο φλουφλης να μην μπορεί να σταυρώσει λέξη! ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΛΕΜΕ!!!

Ο μεσιέ συγχύστηκε που η Εύα τον σύγκρινε με τον Μάνο? Χαχαχαχαχαχαχα Στεφανάκο μου έχεις δίκιο που συγχύζεσαι, εσύ είσαι χειρότερος η σύγκριση ήταν εντελώς λάθος!!! Αν και νομίζω η Εύα πάνω κάτω στο ίδιο συμπέρασμα κατέληξε, καλύτερα ο άλλος που είναι παλιοχαρακτήρας και την περιμένεις τη στραβή παρα το σιγανό ποταμάκι!

Η Αντιγόνη πετάγεται στο ξεκούδουνο και εκτοπίζει παντελώς τον μεσιέ ντε κερί χαχα και της λέει κιολας ότι ήταν σχέδιο των άλλων! Χαχαχαχαχαχα Αντιγονίτσα σου έχω νέα, δεν τον βιάσανε τον γιόκα σου, τα ήθελε και τα έκανε!!!

Μου άρεσε που της συμπεριφέρθηκε απότομα η Εύα και την έβαλε στη θέση της! Είδα επιτέλους την Εύα όπως περίμενα να την δω απο πέρισυ το καλοκαίρι!!! Να παίρνει ανάποδες!!! ΓΟΥΣΤΑΡΩ!!!!!

Και έτσι, δεν θέλουμε καμμία εκδίκηση μόνο ξωπαρεού! Ξωπαρεού λέμε!!!

Της είπε και ο Στεφανος ότι θέλει να ζήσουνε μαζί και το ξεφουρνίζει αφού της είπε ότι την παντρεύτηκε μόνο και μόνο για να μην την πληγώσει! Καλα πόσο ηλίθιος μπορεί να είναι???

Τέλος, αυτό που ο Στέφανος ως άλλος περσινοκαλοκαιρινός Μάνος φώναζε Εύα Εύα να το καταλάβω... προς τα πίσω γιατί κινούνταν? Επαιρνε φόρα να κάνει άλμα να την πιάσει? :gelio

+++

Αμαλία – Μελίτα
Η «γυναίκα» Εύα έγινε «αλλη» και τα «παιδιά» έγιναν και πάλι «Μαφία» Α ρε Αμαλία με την τρέλα σου! χαχαχαχαχαχαχαχα

Η Μελίτα όπως πάντα τα ίδια και τα ίδια, απλά αδιάφορη.

Ερώτηση: Ο Πέτρος έκανε τη μήνυση για ξυλοδαρμό χωρίς να πάει το μελιτόνι στον γιατρό? Ή την αστυνομία τελος πάντων? Γιατί της είχε πει τότε να πάνε στο γιατρό νομίζω αλλα δεν την είδαμε να πηγαίνει..

+++

Παρέα της Φεγγαρόπετρας
Μου αρέσει να τους βλέπω μαζί και χάρηκα με την κίνηση να μιλήσουν στην Εύα

Γέλασα με τον Λουκά που έλεγε:

«Να τα... Να τα!»

«Αγαπητή εν Χριστω αδερφή Εύα, μια που αποφάσισες να μας εμπιστευτείς το διαζύγιό σου και.... αυτό (χαχα)»

Πολύ καλός!

Και το ύφος με το οποίο εξομολογήθηκαν την αλήθεια μου άρεσε απίστευτα!!!

Το σημείο περί Μάνου δεν είδα να το πει κανείς αλλα δεν ήταν άκυρο να ρωτά η Εύα τι δουλειά εχει ο Μάνος τη στιγμή που η Μελίτα της είπε για το άλλοθί του?

Πάντως την ώρα που η Ευα είπε ότι το ξέρανε όλοι και είπε η Δάφνη ότι εκείνοι το έμαθαν τελευταία αμέσως σκέφτηκα «Τελευταίος το μαθαίνει πάντα ο κερατάς» χαχαχαχαχαχαχα

Πολύ καλή η σκηνούλα, πάντα όλοι μαζί μου αρέσουν πολύ!!!

Τον μπατσινίλα τον προσπαρνάω ιουυυ

Ο Μάνος που έλεγε «τι εχετε πάθει ρε παιδιά» πολύ γέλιο αλλα έχει δίκιο ο Νικόλας, τι θα γίνει θα τα μαθαίνει σε δόσεις? Έλεος πια!

Πάντως ο Μάνος είναι πρακτικός άνθρωπος, αμέσως με το που του είπαν για το διαζύγιο σκέφτηκε το οικονομικό! Πειράζει που συμφωνώ μαζί του όμως? Γιατί να μην πληρώσει ο μεσιέ για το παιδί του? Να γίνει και μια πραγματική θυσία για αυτό το παιδί όχι μόνο μουσαντένιες!

Απορώ πώς η Μελίτα δεν έχει εκφράσει ακόμα μίσος για το αγέννητο! (ασχετο αλλα επειδή βασικά αυτό είναι το εμπόδιο της σωστα? E να Fskl)

+++

Τηλεφώνημα Αντιγόνης
Ζητούσε συμβουλές, απο ποιόν ή απο ποιαν όμως???

Και αυτό που με παραξένεψε ήταν που είπε «Φανταζεσαι τι θα γίνει αν μάθει την αλήθεια?» Αυτό κάπως δεν μου κόλλαγε......... Τι θέλει να πει ο ποιητής οεο?

+++

Πέτρος - Στεφανος
Ωωωω γυρισα το χρόνο πίσω! Γιες! Τα κατάφερα!!! Χαχχαχαχαχαχαχα

Η σκηνή ήταν γυρισμένη κανα 2μηνο πριν? χαχαχαχαχαχαχαχα

Και ο Στέφανος συγχύστηκε που του απαγόρευσαν να ζήσει με τον απόλυτο? χαχαχαχαχαχαχαχα

+++

Νόρα - Λουκάς
Νοράκι και Λουκάκος στο γραφείο στην αρχή μου άρεσαν πολύ! Μου άρεσε που ήθελαν τα θέματά τους να τα μοιραστούν με τους φίλους τους και μου άρεσε και η συζήτηση περί ρούχων! Πολύ γουτσου!!!

Στην μετέπειτα συζήτηση δεν μου άρεσε το δουλεμα πειράζει?

Και δεν μου άρεσε καθόλου και η σκηνή με το πεδιλάκι και το χάπατο! Έφτασε ο Μπέλλος να ξεκατινιάζεται? Τόση δύναμη έχει η Νταίζη πια?

Εκεί που γέλασα βέβαια

Nταίζη: Το ανθρωπάκι είναι σπαθί!
Δημήτρης: Όχι και ανθρωπάκι ο Μπέλλος! gelio

Πάντως ήθελα την ώρα που ρώτησε ο Μπέλλος τη Νόρα αν είναι ερωτευμένη με το Λουκά να ακολουθήσουν ένα ΝΑΙ!, δύο εγκεφαλικά, ένας καυγάς και ένα ξεμάλλιασμα! Πολλά ζητάω? χαχαχα

+++

Απόλυτο...τελείωμα (?)
Ο Στέφανος δεν πιστεύει τις καλές προθέσεις της Μελίτας? Χαχαχαχαχα καλε τι εμπιστοσύνη που υπάρχει σε αυτή τη σχέση!!!

Και λέει ο Στέφανος στο κατινάκι ότι αλλιώς θα ήταν να το μάθει απο εκείνον γιατί θα μπορούσε να την πείσει και δεεν θα την έχασε και η σφουγγαρίστρα το ανέχεται?

Και ρωτάει κιόλας «Εμείς? Δεν θα είμαστε ποτέ μαζι ε?» Δεν έχει πάτο αυτό το πηγάδι δεν...

Και ο Στέφανος απαντά ότι πρέπει να μείνουν χώρια για να διατηρήσει καλή σχέση με την Εύα για χάρη του παιδιού και το κατιναριό το αφήνει ασχολίαστο! Ελεοοος!!!

Πάντως η Μελίτα την Αμαλία δεν την πολυπιστεύει, εγω αυτό εισέπραξα, είπε ότι εύχεται να μην επιβεβαιωθεί η Αμαλία, αρα και σίγουρη δεν είναι ότι ισχύουν όσα λέει, χτες όμως που ήθελε να ξεκατινιαστεί με την Αντιγόνη (επειδή δεν υπήρχε άλλος πρόχειρος να μπορεί να τα ακούσει χωρίς να ζημειωθεί το κατιναριο) το πέταξε το θεματάκι! Να γειασει το χεράκι σου Αντιγόνη!!!

+++

Μάνος - Εύα
Ετσι θέλω να την βλέπω την Εύα έτσι!!! Επιτέλους συνειδητοποιημένη ξεκαθαρίζει τη θέση της σε έναν έναν!

Δεν εμπιστεύεται το Μάνο και για μένα καλά κάνει, δεν της έχει κάνει και λίγα και είναι δύσκολο να πιστέψει το οτιδήποτε!!!

Αυτό το «Πίστευα ότι κοντά στον Στέφανο τουλάχιστον θα ήσουν ασφαλής» με μπέρδεψε.. Γιατί ασφαλής και όχι καλά ή ευτυχισμένη? Κινδυνεύει απο κάτι??? Με αγχώνεις Μανωλιό!!!

Η σκηνή καταπληκτική!!! Όση πίκρα μου έδωσε η σκηνή πριν απο το γάμο τόση χαρά εισέπραξα χτες!!!

Βλέμματα που καίγανε και λόγια που τα ευχαριστήθηκα όσο δεν πάει!!!

Μάνος: Ετσι κι αλλιώς στον πάτο είμαι δεν θέλω να σε πάρω μαζί μου. Σ’αγαπάω Εύα!
Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 3 Vlcsnap-81653

Eύα: Κι επειδή πιστεύω ότι πρέπει να αρχίσω να με αγαπάω κι εγώ λίγο συμφωνώ απόλυτα μαζί σου! Καλό είναι να μην πατώσω κι εγω! (Είσαι αλυσίδα στο λαιμό μου με άλλα λόγια! Έμπαινε ΘΕΑ!!!)
Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 3 Vlcsnap-84370

Αφού περίμενα να ακούσω τον Κόκκοτα να τραγουδά:

Θέλω να σε δω να σέρνεσαι και να με παρακαλάς
θέλω να σε δώ στα γόνατα συγνώμη να ζητάς
Θέλω να σε δώ να γίνεσαι γυαλάκι και να σπας
θέλω να σε δω να κόβεσαι να κλαις και να πονάς για μένα

Κι ίσως τότε σε συγχωρήσω
κι ίσως τότε ξαναγυρίσω
Όχι για σένα αλλά για μένα

Δεν θέλω να πιστέψεις πως πια δεν σ'αγαπώ
μα πρέπει να πληρώσεις με το ίδιο νόμισμα που πλήρωσα κι εγώ


Ξυλά και Μπουγιούρης άψογοι!!!

+++

Πρώην συμπεθέρες
Μου άρεσε που έβλεπα την Αντιγόνη με την ουρά κάτω απο τα σκέλια να προσπαθεί να μεταπείσει την Αγγέλα και να μην μπορεί να θυμώσει ή να ζορίσει! Έλιωσα στο γέλιο! χαχα

+++

Πέτρος - Αμαλία
Ο Πέτρος κόλλησε Αμαλίτιδα! Βοήθεια!!!

Το τι γέλιο έριξα στη σκηνή αυτή δε λέγεται!!!

Ο Ρούσσος να λέει να ψαχτεί η Μελίτα (λες και αν το κατινακι δεν ήθελε μπορούσε ο άλλος να την αφήσει έγκυο) και η Αμαλία να προσπαθεί να βγάλει άκρη απο τις τρέλες του και να τον πείσει ότι ο Στέφανος είναι ο καλός ο γαμπρός χαχαχαχαχαχαχα

Δείτε φατσούλες

Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 3 Petrosamalia

Πάντως Πετράν αν η Μελίτα είναι έγκυος (σίγουρα ο Στέφανος δεν είναι καθόλου φερέγγυος) τότε μάλλον το ήθελε γιατί γενικότερα δεν είναι μικρή να μην ξέρει πώς ή ότι έπρεπε να προσέχει... νομίζω??? Δεν είχαν καν σχέση αν έμεινε και έγκυος τότε μια χαρά ακολουθούσε τις συμβουλές της μαμάς της!!!

Εύα - Λουκάς
Οι σκηνές της Εύας χτες ήταν όλες η μία καλύτερη απο την άλλη! Με τον Λουκά εδωσαν ρέστα! Ταιριάζουν πολύ οι δυό τους!

Τα λόγια του Λουκά ήταν απίστευτα! Παραδέχτηκε τα λάθη του και είπε πολύ σωστά πράγματα!

Την ώρα που πήγαινε ο Λουκάς να φυγει ήμουν έτοιμη να κλάψω με την πίκρα της Εύας και τη στεναχώρια του που δεν τον συγχώρησε! Και όταν αγκαλιάστηκαν απο τη μία έκλαιγα και απο την άλλη χειροκροτούσα!!! Τι τέλεια σκηνή!! ΤΕΛΕΙΑ!!!

Επίσης την έκανε να χαμογελάσει και πάλι! Λατρεύω Λουκάκο! (Επ δεν το εννοώ αλλιώς μην με μαδίσετε!)

+++

Νόρα - Μελίτα
Η Νόρα γιατί πήγε στη Μελίτα ακριβώς?

Για μένα δεν έπρεπε, έπρεπε να πάει στην Εύα..

Πήγε να της πει «μου είχες πει ότι είχατε σταματήσει» και να την αφήσει να δικαιολογηθεί! Αστην βρε Νόρα δεν την βλέπεις?

Το καλό το ακούσατε εντωμεταξύ ε? «Αν ο Μάνος δεν με παρακολουθούσε ο Νικόλας και η Δάφνη δεν θα έβρισκαν ποτέ αυτό το βίντεο» Ρε Μάνο θα σε μαλώσω, δεν ντρέπεσαι να κάνεις χαλάστρα στο κατιναριό? Εσυ φταις για όλα!!!

Αμ το άλλο? Η Μελίτα πήγε να μιλήσει στην Εύα από την αγωνία της να διασώσει το γάμο της Εύας και του Στέφανου? Να γελάσω ή να μουτζώσω? Ιδού η απορία?

Δηλαδή ποσο γελοία είσαι κοπελιά??? Δεν γίνεται να θέλεις να είσαι με τον Στέφανο αλλα να θέλεις να είναι και ο Στέφανος με την Εύα!!!
i) Ή που θέλεις να κάνετε τρίο και δεν το παραδέχεσαι
ii) ή που μόνο μια απο τις δύο εναλλακτικές ισχύει!!!

Έλεος με τα ψέμματα και την κοροιδία σταμάτα ή τουλάχιστον καταλαβε τι σου γίνεται! Ζωον όρθιο πια! Αφήνεις να σε ξεφτιλίζει ο Στέφανος τον οποίο διεκδικείς όπου και όποτε μπορείς και όσο σε παιρνει για να μπορείς να διεκδικείς και τη συμπάθεια των γύρω σου! Ουστ!

+++

Νταίζη - Δημήτρης
Αντί να βλέπω την κούκλα με τον Χρήστο την βλέπω συνέχεια με τον Δημήτρη και έχω αρχίσει να φορτώνω ασχημα!!!

Δημήτρης: Με παρέσυρες και έκανα μπάχαλο το δεσμό μου!
Νταίζη: Sorry κιόλας αλλα εδω μιλάμε για τηλεκατευθυνόμενο βλήμα!!!

Έγραψες Νταιζουλίνι!

Όταν της είπε οτι υπέγραψε και ξεμπέρδεψε σκέφτηκα αμέσως «Δηλαδή η Νταίζη τέλος και τους έμεινε ο Μπέλλος?» Α ρε Γιούλη!

+++

Γυναίκα vs κουτάβι
Το κατιναριό φόρεσε το περσινό του αθώο υφάκι και πήγε και καλά να βοηθήσει τον γάμο του Στέφανου και της Εύας? Χαχαχαχαχαχαχα

Δεν με πειθεις δεν με πείθεις σουρνάμενη! Για την πάρτη σου φροντίζεις για μια ακόμα φορά να έχεις τον απόλυτο αλλα μην χάσεις και την παρέα!

Η ειρωνία της Εύας όοοοοοοοοολα τα λεφτα!!!

Η παραδοχή της Μελίτας ότι ήταν με τον Στέφανο ενώ «δεν έκρυψε ποτέ ότι αγαπάει την Εύα» πάλι μου προκάλεσε αναγούλα! Ξεφτιλίζεσαι που ξεφτιλίζεσαι κοπελιά μην το διαφημίζεις κιόλας! gelio

Η Ευάρα ΘΕΑ! έχοντας νιώσει τον έρωτα κατανόησε πλήρως το κατιναριό, το κατιναριό πάλι δεν είδα ποτέ να παραδέχεται ότι η Εύα πέρσι είχε ελαφρυντικά, μόνο να την κατηγορεί ξέρει!

Και ναι ρε το είπε «Συγνώμη που σας έκανα χαλάστρα» χαχαχαχαχαχαχαχα μα το είπα κάποιος να ζητήσει μια συγνώμη ρε παιδί μου απο τον απόλυτο που θυσιάτηκε!

Η Μελίτα πάλι μέχρι που θα φτάσει η μύτη της? Που δεν υποκρίθηκε και τίποτα κιόλας... να σου θυμίσω αριθμούς επεισοδίων? Απο παραδείγματα ουυυυ άλλο τίποτα!

Και βέβαια «Δεν με ενδιαφέρουν οι εξηγήσεις σου δεν μου λένε τίποτα! Ήθελες να με εκδικηθείς και το κατάφερες, με πόνεσες. Μπορώ να μη σε ξαναδώ μπροστά μου πια???» : respect : : respect : : respect :

Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 3 Vlcsnap-118054

+++

Δάφνη - Νικόλας
Νικόλας: Μη φοβάσαι όπου και να πάμε θα έχουμε αυτούς τους ηλίθιους να μας χτυπάμε τις πόρτες!!! Heart2

+++

Νόρα - Λουκάς
Εζι όταν σου πουν που τα πέταξαν σε παρακαλώ πολύ πάρε με μαζί σου! Το εξώπλατο θέλω εγω μου το χαλάλίζεις ναι???

Η σκηνούλα πολύ καλή, ειδικά όταν έλεγε ο Λουκάς « α δηλαδή κι ότι έχουμε το βγάζουμε έξω, ελάτε πάρτε κόσμε ε?» χαχαχαχαχαχαχαχα

Όσο για το ατυχές συμβάν που αποκάλυψε την αλήθεια στη Νόρα με κάλυψαν όλοι οι προηγούμενοι, τόσα και τόσα μπορούσαν να του ξεφύγουν, αυτό που του το έχουν πει επαννηλημένως και συνεχίζει να το κάνει και στα ψέμματα βρήκαν να βάλουν να τον προδώσει?

Πάντως στα προσεχώς μου άρεσε τρελά η περιοδία του Λουκά!!! Και κατανοώ πλήρως την οργή της παρέας χιχι! Ειδικά η ατάκα του Μάνου με το θιβετιανό μοναχό με έλιωσε!

Και προσκυνώ Πετράν με την ατάκα περί Αρλεκιν! ΘΕΟΟΟΟΟΟΟΟΣ!!!

+++

Σημειωματάριο επεισοδίου 345

Μπούρδες που άκουσα χτες:

1) 04:43 (Στέφανος προς Εύα) «Θέλω να ζήσουμε μαζί!»

2) 06:19 (Μελίτα) «Σημασία έχει να πειστεί η Εύα και η παρέα ότι τελείωσε αυτή η ιστορία.»

3) 13:44 Ο Στέφανος αγανακτεί που του λένε να μείνει μακριά απο τη Μελίτα!

4) 18:10 (Μελίτα) «Εμείς? Δεν θα είμαστε ποτέ μαζι ε?»

5) 32:41 (Μελίτα) «Ήρθε ο Στέφανος απο εδώ. Τελειώσαμε οριστικά!»

6) 41:21 (Μελίτα προς Εύα) «Έχουμε τελειώσει για πάντα (με τον Στέφανο). Τώρα πια ακόμα κι αν χωρίσετε δεν πρόκειται να είμαστε ποτέ ξανά μαζί.»

Πόσο πιο τζαζεμένοι να είναι δυο άνθρωποι που δεν ξέρουν τι τους γίνεται?

Ή ποσό πιο ψεύτες και εγωιστές αν ξέρουν αλλα απλά τα θέλουν όλα δικά τους???

+++

Το επεισόδιο τέλειο απο εμένα για όλες της σκηνές της Παρέας, για την Θεά εγκυμονούσα παίδαρο και πανέμορφη στα ροζ Εύα που άρχισε να παίρνει κεφάλια , για το γέλιο που έριξα με την ΑΠΟΛΥΤΗ ξεφτίλα του αυτοακυρώμενου απόλυτου και βέβαια για την προαναφερθείσα ατάκα του Νικόλα!!!

Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 3 Eva-1

Και εις άλλα με υγείαν!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την KatsaroYpotheto στις Πεμ Απρ 15, 2010 3:03 pm, 1 φορά
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Πεμ Απρ 15, 2010 3:03 pm

Τζίνα μου FULL ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ σχολιασμός....
Συμφωνώ εννοείται σε όλα......

Όσο για τα ρούχα της Νόρας, ευχαρίστως να σε πάρω μαζί μου και το εξώπλατο δικό σου εννοείται, χαλάλι, χαλάλι.. Congrats
Τη φουστίτσα που φορούσε η Νόρα στο γυμνάσιο μόνο μη μου πάρεις γιατί εκεί θα τα χαλάσουμε gelio


Και ας επανέλθω στον σχολιασμό σου με emoticons
: respect : : respect : oscar oscar
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010

Δημοσίευση από evanna Πεμ Απρ 15, 2010 3:04 pm

Τζινα ολα για παρτυ σου oscar oscar oscar oscar oscar oscar oscar oscar oscar oscar
Ο σχολιασμος ηταν ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ!Και εκτος του οτι τον απολαυσα συνολικα με αυτο ελιωσα
Δηλαδή ποσο γελοία είσαι κοπελιά??? Δεν γίνεται να θέλεις να είσαι με τον Στέφανο αλλα να θέλεις να είναι και ο Στέφανος με την Εύα!!!
i) Ή που θέλεις να κάνετε τρίο και δεν το παραδέχεσαι

Α και το τραγουδακι του Κοκκοτα ολα τα λεφτα!
Φυσικα συμφωνω σε ΟΛΑ!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Απρ 15, 2010 3:12 pm

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου!!!

Εζι η φουστίτσα δική σου!!!

Ευάννα μου αδικο έχω? χαχαχαχαχαχχα
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010

Δημοσίευση από νοριτσα Πεμ Απρ 15, 2010 3:14 pm

φοβερος σχολιασμος Τζινα μπραβο σου!!!!! και φυσικα συμφωνωσε ολα!!!!! : respect : : respect : oscar oscar
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010

Δημοσίευση από evanna Πεμ Απρ 15, 2010 3:14 pm

Οχι καλε τι αδικο!?Μια χαρα τα λες εσυ και εγω παντα(τωρα πια δηλαδη Razz )συμφωνω!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010

Δημοσίευση από giouli_edem Πεμ Απρ 15, 2010 3:52 pm

Tζινάκι μου ΘΕΪΚΟΣ σχολιασμός για άλλη μια φορά !!!!!
ΚΟΥΚΛΑΡΑ η Εύα στις φώτο και ΥΠΕΡΤΑΤΟ το σχόλιο σου περί τρίου !!!

Βρε λες ???? ....... lol!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Απρ 15, 2010 4:01 pm

Ε μα συγνώμη δεν μπορεί να λέει θέλει τον Στέφανο αλλα και να σωθεί ο γάμος! Η που θέλει να το κανουνε κοινόβιο ή απλά θέλει τον Στέφανο και θέλει να το παίζει και καλή απο πάνω!!!

Ευχαριστώ Γιούλη μου!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010

Δημοσίευση από edem4ever Πεμ Απρ 15, 2010 4:04 pm

Τζινα για αλλη μια φορα ΦΟΒΕΡΟΣ ο σχολιασμος σου!!!! Συμφωνω απολυτα : respect :
Σουπερ και οι φωτο αλλα βαλε μια προειδοποιηση "Ακολουθει φωτο το Μπουγιουρη" ημουν απροετοιμαστη η γυναικα...
Για το τριο τι να πω ζωγραφισες παλι gelio gelio
Οπως και η νεα παθηση του Πετραν... Αμαλιαση; ΘΕΑ!!!!

Τωρα να ρωτησω κατι μονο εγω χθες οταν ειδα τη σκηνη Ευας-Μελιτας φωναζα οτι η πορτα θελει ξεσκονισμα;;;; Μαλλον ε;; cake
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Απρ 15, 2010 4:06 pm

edem4ever έγραψε:Τζινα για αλλη μια φορα ΦΟΒΕΡΟΣ ο σχολιασμος σου!!!! Συμφωνω απολυτα : respect :
Σουπερ και οι φωτο αλλα βαλε μια προειδοποιηση "Ακολουθει φωτο το Μπουγιουρη" ημουν απροετοιμαστη η γυναικα...
Για το τριο τι να πω ζωγραφισες παλι gelio gelio
Οπως και η νεα παθηση του Πετραν... Αμαλιαση; ΘΕΑ!!!!

Τωρα να ρωτησω κατι μονο εγω χθες οταν ειδα τη σκηνη Ευας-Μελιτας φωναζα οτι η πορτα θελει ξεσκονισμα;;;; Μαλλον ε;; cake


Τώρα εγώ θα το φάω το δούλεμα αλλά η πόρτα θέλει ξεσκόνισμα επειγόντως!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Απρ 15, 2010 4:10 pm

Clarabelle έγραψε:
edem4ever έγραψε:Τζινα για αλλη μια φορα ΦΟΒΕΡΟΣ ο σχολιασμος σου!!!! Συμφωνω απολυτα : respect :
Σουπερ και οι φωτο αλλα βαλε μια προειδοποιηση "Ακολουθει φωτο το Μπουγιουρη" ημουν απροετοιμαστη η γυναικα...
Για το τριο τι να πω ζωγραφισες παλι gelio gelio
Οπως και η νεα παθηση του Πετραν... Αμαλιαση; ΘΕΑ!!!!

Τωρα να ρωτησω κατι μονο εγω χθες οταν ειδα τη σκηνη Ευας-Μελιτας φωναζα οτι η πορτα θελει ξεσκονισμα;;;; Μαλλον ε;; cake


Τώρα εγώ θα το φάω το δούλεμα αλλά η πόρτα θέλει ξεσκόνισμα επειγόντως!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μόνο ΕΣΥ και η ΜΟΝΙΚΑ θα μπορούσατε να κάνετε τέτοιο σχόλιο!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010

Δημοσίευση από loukasnora Πεμ Απρ 15, 2010 4:11 pm

Τζινα τα λογια ειναι περιττα : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect :
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010

Δημοσίευση από edem4ever Πεμ Απρ 15, 2010 4:12 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
edem4ever έγραψε:Τζινα για αλλη μια φορα ΦΟΒΕΡΟΣ ο σχολιασμος σου!!!! Συμφωνω απολυτα : respect :
Σουπερ και οι φωτο αλλα βαλε μια προειδοποιηση "Ακολουθει φωτο το Μπουγιουρη" ημουν απροετοιμαστη η γυναικα...
Για το τριο τι να πω ζωγραφισες παλι gelio gelio
Οπως και η νεα παθηση του Πετραν... Αμαλιαση; ΘΕΑ!!!!

Τωρα να ρωτησω κατι μονο εγω χθες οταν ειδα τη σκηνη Ευας-Μελιτας φωναζα οτι η πορτα θελει ξεσκονισμα;;;; Μαλλον ε;; cake


Τώρα εγώ θα το φάω το δούλεμα αλλά η πόρτα θέλει ξεσκόνισμα επειγόντως!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μόνο ΕΣΥ και η ΜΟΝΙΚΑ θα μπορούσατε να κάνετε τέτοιο σχόλιο!!!

Μα συγνωμη εχουμε αδικο ημουν ενα βημα απο το να σηκωθω απο τον καναπε και να βρεξω πανι αλλα μετα θυμηθηκα οτι δεν μπορουσα να καθαρισω την συγκεκριμενη πορτα και αρχισα να φωναζω... Ειμαι σοβαρα το ξερω Tongue
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Πεμ Απρ 15, 2010 4:25 pm

Ας σχολιάσω και εγώ με λίγο διαφορετικό τρόπο αυτή τη φορά με την ελπίδα να μην χάσω τον σχολιασμό μου αυτή τη φορά Tongue


Λοιπόν έχουμε και λέμε...

ΕΥΑ
Χθές η Εύα ήταν η Εύα που θέλω και καμαρώνω... Δυνατή, συνειδητοποιημένη και αποφασισμένη..

Σε όλες τις σκηνές ήταν άπαιχτη..

*Στη σκηνή με τον Στέφανο η Εύα είπε αυτά που ήταν να του πεί (και πολύ χρόνο του αφιέρωσε..) και όταν μπήκε ο "απο μηχανής θεός" Αντιγόνη, η Εύα την έδιωξε κιριολεκτικά μόνο με το βλέμμα της...

*Στη σκηνή με τον Μάνο μου άρεσε επίσης που δεν του έδωσε ελπίδες για να την περιμένη... Νομίζω δεν της αξίζει οκόμα ο Μάνος, πρέπει να κάνει και άλλες θυσίες για να αποδείξει την αγάπη του για εκείνη...

*Στην σκηνή με την Αντιγόνη μου δημιουργήθηκε η απορία να μάθω ποιός είναι ο αγοραστής της Εδέμ, τον οποίον η Αντιγόνη σίγουρα ξέρει και είναι αυτός που μιλάει μαζί της.. Το θέμα είναι ποιός είναι αυτός στον οποίο η Αντιγόνη δίνει αναφορά για όλα... Μήπως είναι ο "τραπεζήτης" του Deal; Μόνο αυτός μιλούσε στο τηλέφωνο χωρίς να "φαίνεται"..

*Στην σκηνή με την Μελίτα, ήταν λογικό που η Εύα δεν ήθελε να ακούσει κουβέντα απο την Μελίτα και που ήταν τόσο απόλυτη μαζί της... Της τα έχωσε κανονικά και καλά έκανε...

*Στην σκηνή με τον Λουκά ήθελα να μπουκάρω μέσα και να τους αγκαλιάσω... Πραγματικά συγκινήθηκα πάρα πολύ και ναι λοιπόν αυτό θα πεί φιλία....


Την Εύα της θέλω μόνη προς το παρόν... Δε θέλω να την ξαναδώ να εξαρτάται απο κανέναν Μάνο και Στέφανο.. Μόνη της είναι καλήτερα και θα περνάει και καλήτερα...

Απο την χθεσινή εμφάνηση της Εύας κράτησα την εξής κουβέντα της:
Πιστεύω πως πρέπει να αρχίσω να με αγαπώ και εγώ λίγο....
Εδώ και καιρό έπρεπε να το καταλάβεις αυτό κορίτσι μου, κάλλιο αργά παρά ποτέ : respect :

Όσο για την κοιλίτσα, πεθαίνω, λιώνω, λατρεύω.. Γενικά χθές η Εύα ήταν κούκλα, είδικά το ρόζ που φορούσε απο πάνω ήταν θεϊκό... Παρακαλώ την παραγωγή των Μυστικών να πεταχτεί και το συγκεκριμένο ρουχαλάκι της Εύας μαζί με τα ρούχα της Νόρας.. χιχιχιχι....



ΜΑΝΟΣ
Πειράζει που δεν με νοιάζει τι λέει;
Πειράζει που θέλω πράξεις και όχι λόγια απο τον συγκεκριμένο ήρωα;
Πειράζει που χάρηκα την διακριτηκή απόρριψη που έφαγε απο την Εύα;
Κι όμως εγώ περιμένω και άλλες έμπρακτες αποδείξεις απο τον Μάνο όσο να αφορά την αγάπη του για την Εύα...


ΝΙΚΟΛΑΣ-ΔΑΦΝΗ
Τι ωραίο ζευγάρι και ενωμένο..
Μου αρέσει που ο ένας ξυπνάει τον άλλον τις νύχτες.. Άσχετα αν ο ένας νυστάζει και ο άλλος έχει κρίση νευρικού γέλιου...


ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑΣ
Θα αρχίσω απο το τέλος και να πώ με τη σειρά μου οτι ήταν τελείος άκυρη η αφορμή που διάλεξαν να μαθευτεί η αλήθεια αλλά δεν ξενέρωσα κιόλας.. Όπως είπα και στο ανάλογο τόπικ, δεν θέλω να βλέπω το δέντρο και να χάσω το δάσος...
Χθές μου άρεσε όλο αυτό με τα γκαρνταρόμπα της Νόρας και την γκρίνια του Λουκά, αυτά θέλω να βλέπω.. Καθημερινές και αγαπησιάρικες σκηνές...
Δεν με χαλάνε οι καυγάδες τους αρκεί να έχουν ουσία και ας τα σπάσουν όλα τα ποτήρια (όχι τα βιβλία....)

Η Νόρα χθές ούτε και εγώ κατάλαβα γιατί πήγε στην Μελίτα.. Στην σκηνή Λουκάς-Εύα η αλήθεια είναι οτι μου έλειπε και η Νόρα, ίσως επειδή στο μυαλό μου την έχω κάνει να πηγαίνει πακέτο με τον Λουκάκο.. Άλλωστε απολαμβάνω τρελά τις σκηνές αυτής της τριάδας (Νόρα-Λουκάς-Εύα)....

Ο Λουκάς χθές ήθελα να κάνει την "μαγκιά" και να δώσει ένα χαστούκι στην Νταίζη (αν και είμαι κατηγορηματικά κατά της βίας, εδώ δεν λέω όχι...)... Γιατί την φοβούνται; Ακόμα δεν έχω καταλάβει η ξανθιά...
Ο Λουκάς σήμερα θα φάει όλες τις βρισιές του κόσμου και όλα τα βιβλία της νομικής...
Όχι οτι δεν τα τραβάει ο οργανισμός του αλλά Νοράκι, ήρεμα.. Έχετε και ένα γραφείο... χαχαχαχα...

Όσο για τις σκηνές με τα φιλιά, τις αγκαλιές και τις ζουζουνίστηκες στιγμές τους, τις λατρεύω...
Απολαμβάνω πολύ αυτό το ζευγάρι σε όλα. στο κωμικό, στο δραματικό, στο πιο "σοβαρό".. Δεν έχω λόγια να εκφράσω τον Λουκανορισμό μου.... Καταφέρνουν πάντα να με κερδίζουν και να μου μεταφέρουν τα συναισθήματα τους..


ΝΤΑΙΖΗ-ΜΠΕΛΛΟΣ
Εκνευρίζομαι, εκνευρίζομαι, εκνευρίζομαι...
*Το τηλεκατευθυνόμενο βλήμα (Μπέλλος) αγρίεψε και άρχισε να μας το παίζει βαρύ πεπόνι...
Φταίει και η Νόρα που δεν του ξεκαθαρίζει... Φταίει και η "ελάχιστη" βλακεία που τον δέρνει.. Φταίει και οτι είναι πετυχημένος επιχειρηματίας (βλέπει πολλές βρωμιές κατα καιρούς..) και όλα αυτά μαζί θα του αλλάξουν προσωπικότητα; Τόσο απλό είναι;
Αυτό που δεν χωράει το μυαλό μου είναι, πώς κάποιος αποκτά με το "έτσι θέλω" το δικαίωμα να μπουκάρει και να φωνάζει σε μια γυναίκα που ούτε κάν έχει φιλήσει και ούτε κάν έχει ζήσει μια στιγμή προσωπική μαζί της.. Αυτό και μόνο μειώνει τον Μπέλλο στα μάτια μου...

τηλεκατευθυνόμενη ανακατώστρα (Νταίζη) απο την άλλη, πολύ όμορφη έχω να πώ αλλά πολύ χώνεται ρε παιδί μου και αυτό το πράγμα που την πέφτει σε όλους ακόμα να το ψυχολογήσω..
Γιατί πρέπει αυτή να έχει το πάνω χέρι και να τους κάνει ότι θέλει; Ας την "πατήσει" και αυτή μια φορά να το ευχαριστηθώ...


ΜΕΛΙΤΑ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ
Άλλα λένε και άλλα κάνουνε...
"Σαγαπάω αλλά θελω να ζήσω με την μάνα του παιδιού μου..."
"Και εγώ σαγαπάω αλλά είμαι υπεράνω και σου επιτρέπω να ζήσεις με την μάνα του παδιού σου..."


ΑΜΑΛΙΑ-ΠΕΤΡΟΣ
Αγαπώ τιτανομέγιστη και Ρούσσο..
Αγαπώ τις ατάκες τους που με "στέλνουνε" κάθε φορά....
Η Αμαλία η γνωστή επέστρεψε και "τα παιδιά" ξαναέγιναν "μαφία"...
Ο Ρούσσος πάλι να ζητάει απο την Μελίτα να "ψαχτεί" μήπως και την άφησε έγκυο ο καρπερός Στέφανος..χαχαχαχα...



Μπορεί και να ξέχασα κάτι αλλά δε πειράζει...
Αυτά απο μένα..
Περιμένω να δώ Νόρα και Λουκά σήμερα για να κλάψω, γελάσω; Θα δείξει..
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010

Δημοσίευση από edem4ever Πεμ Απρ 15, 2010 4:35 pm

Εζι φοβερος σχολιασμος!!!!! : respect : : respect : : respect :
Συμφωνω σε ολα
Εκτος απο τον τραπεζιτη στο deal -ΘΕΑ : respect : - και ο Τσαρλι δεν φαινοταν πουθενα... Μηπως η Αντιγονη ειναι ο νεος "Διαβολος του Τσαρλι"; cake
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Πεμ Απρ 15, 2010 4:38 pm

edem4ever έγραψε:Εζι φοβερος σχολιασμος!!!!! : respect : : respect : : respect :
Συμφωνω σε ολα
Εκτος απο τον τραπεζιτη στο deal -ΘΕΑ : respect : - και ο Τσαρλι δεν φαινοταν πουθενα... Μηπως η Αντιγονη ειναι ο νεος "Διαβολος του Τσαρλι"; cake

Τώρα που το λές, δεν έχεις και άδικο...
Ο "διάβολος του Τσάρλι" (πολύ πετυχημένο Congrats )

Σευχαριστώ πολύ για τα καλά λόγια red red
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Απρ 15, 2010 4:38 pm

Ezi καταπληκτικός σχολιασμός!!! Συμφωνούμε ΣΕ ΟΛΑΑΑ! Και ειδικά για Νόρα-Λουκά και για κοιλίτσα Εύας!!! oscar

Επίσης αν πάρεις το ροζ ζακετάκι θέλω κι εγώ το ολόσωμο γκρι (χωρίς το μαξιλάρι Razz)

@edem4ever έλιωσα με το σχόλιο περί Τσάρλι!!! Και Νόρα / Ευα / Δαφνη οι άγγελοι??? ΘΕΑ!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Απρ 15, 2010 4:43 pm

Την Εύα της θέλω μόνη προς το παρόν... Δε θέλω να την ξαναδώ να εξαρτάται απο κανέναν Μάνο και Στέφανο.. Μόνη της είναι καλήτερα και θα περνάει και καλήτερα...


Θα συμφωνήσω με την προυπόθεση οτι μιλάμε μόνο προς το παρόν.
Θέλω να δω το Μάνο στο τρέξιμο και το σούρσιμο μέχρι να κερδίσει την Εύα γιατί πλέον ο Στέφανος μου φαίνεται πολύ λίγος και πολύ δειλός για να του την χαλαλίσω.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010

Δημοσίευση από jim7 Πεμ Απρ 15, 2010 4:45 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
Ας σχολιάσω κι εγω το χτεσινό επεισοδιάκι..

Εύα – Στέφανος
H Eύα να χώνει και ο φλουφλης να μην μπορεί να σταυρώσει λέξη! ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΛΕΜΕ!!!

Ο μεσιέ συγχύστηκε που η Εύα τον σύγκρινε με τον Μάνο? Χαχαχαχαχαχαχα Στεφανάκο μου έχεις δίκιο που συγχύζεσαι, εσύ είσαι χειρότερος η σύγκριση ήταν εντελώς λάθος!!! Αν και νομίζω η Εύα πάνω κάτω στο ίδιο συμπέρασμα κατέληξε, καλύτερα ο άλλος που είναι παλιοχαρακτήρας και την περιμένεις τη στραβή παρα το σιγανό ποταμάκι!

Η Αντιγόνη πετάγεται στο ξεκούδουνο και εκτοπίζει παντελώς τον μεσιέ ντε κερί χαχα και της λέει κιολας ότι ήταν σχέδιο των άλλων! Χαχαχαχαχαχα Αντιγονίτσα σου έχω νέα, δεν τον βιάσανε τον γιόκα σου, τα ήθελε και τα έκανε!!!

Μου άρεσε που της συμπεριφέρθηκε απότομα η Εύα και την έβαλε στη θέση της! Είδα επιτέλους την Εύα όπως περίμενα να την δω απο πέρισυ το καλοκαίρι!!! Να παίρνει ανάποδες!!! ΓΟΥΣΤΑΡΩ!!!!!

Και έτσι, δεν θέλουμε καμμία εκδίκηση μόνο ξωπαρεού! Ξωπαρεού λέμε!!!

Της είπε και ο Στεφανος ότι θέλει να ζήσουνε μαζί και το ξεφουρνίζει αφού της είπε ότι την παντρεύτηκε μόνο και μόνο για να μην την πληγώσει! Καλα πόσο ηλίθιος μπορεί να είναι???

Τέλος, αυτό που ο Στέφανος ως άλλος περσινοκαλοκαιρινός Μάνος φώναζε Εύα Εύα να το καταλάβω... προς τα πίσω γιατί κινούνταν? Επαιρνε φόρα να κάνει άλμα να την πιάσει? :gelio

+++

Αμαλία – Μελίτα
Η «γυναίκα» Εύα έγινε «αλλη» και τα «παιδιά» έγιναν και πάλι «Μαφία» Α ρε Αμαλία με την τρέλα σου! χαχαχαχαχαχαχαχα

Η Μελίτα όπως πάντα τα ίδια και τα ίδια, απλά αδιάφορη.

Ερώτηση: Ο Πέτρος έκανε τη μήνυση για ξυλοδαρμό χωρίς να πάει το μελιτόνι στον γιατρό? Ή την αστυνομία τελος πάντων? Γιατί της είχε πει τότε να πάνε στο γιατρό νομίζω αλλα δεν την είδαμε να πηγαίνει..

+++

Παρέα της Φεγγαρόπετρας
Μου αρέσει να τους βλέπω μαζί και χάρηκα με την κίνηση να μιλήσουν στην Εύα

Γέλασα με τον Λουκά που έλεγε:

«Να τα... Να τα!»

«Αγαπητή εν Χριστω αδερφή Εύα, μια που αποφάσισες να μας εμπιστευτείς το διαζύγιό σου και.... αυτό (χαχα)»

Πολύ καλός!

Και το ύφος με το οποίο εξομολογήθηκαν την αλήθεια μου άρεσε απίστευτα!!!

Το σημείο περί Μάνου δεν είδα να το πει κανείς αλλα δεν ήταν άκυρο να ρωτά η Εύα τι δουλειά εχει ο Μάνος τη στιγμή που η Μελίτα της είπε για το άλλοθί του?

Πάντως την ώρα που η Ευα είπε ότι το ξέρανε όλοι και είπε η Δάφνη ότι εκείνοι το έμαθαν τελευταία αμέσως σκέφτηκα «Τελευταίος το μαθαίνει πάντα ο κερατάς» χαχαχαχαχαχαχα

Πολύ καλή η σκηνούλα, πάντα όλοι μαζί μου αρέσουν πολύ!!!

Τον μπατσινίλα τον προσπαρνάω ιουυυ

Ο Μάνος που έλεγε «τι εχετε πάθει ρε παιδιά» πολύ γέλιο αλλα έχει δίκιο ο Νικόλας, τι θα γίνει θα τα μαθαίνει σε δόσεις? Έλεος πια!

Πάντως ο Μάνος είναι πρακτικός άνθρωπος, αμέσως με το που του είπαν για το διαζύγιο σκέφτηκε το οικονομικό! Πειράζει που συμφωνώ μαζί του όμως? Γιατί να μην πληρώσει ο μεσιέ για το παιδί του? Να γίνει και μια πραγματική θυσία για αυτό το παιδί όχι μόνο μουσαντένιες!

Απορώ πώς η Μελίτα δεν έχει εκφράσει ακόμα μίσος για το αγέννητο! (ασχετο αλλα επειδή βασικά αυτό είναι το εμπόδιο της σωστα? E να Fskl)

+++

Τηλεφώνημα Αντιγόνης
Ζητούσε συμβουλές, απο ποιόν ή απο ποιαν όμως???

Και αυτό που με παραξένεψε ήταν που είπε «Φανταζεσαι τι θα γίνει αν μάθει την αλήθεια?» Αυτό κάπως δεν μου κόλλαγε......... Τι θέλει να πει ο ποιητής οεο?

+++

Πέτρος - Στεφανος
Ωωωω γυρισα το χρόνο πίσω! Γιες! Τα κατάφερα!!! Χαχχαχαχαχαχαχα

Η σκηνή ήταν γυρισμένη κανα 2μηνο πριν? χαχαχαχαχαχαχαχα

Και ο Στέφανος συγχύστηκε που του απαγόρευσαν να ζήσει με τον απόλυτο? χαχαχαχαχαχαχαχα

+++

Νόρα - Λουκάς
Νοράκι και Λουκάκος στο γραφείο στην αρχή μου άρεσαν πολύ! Μου άρεσε που ήθελαν τα θέματά τους να τα μοιραστούν με τους φίλους τους και μου άρεσε και η συζήτηση περί ρούχων! Πολύ γουτσου!!!

Στην μετέπειτα συζήτηση δεν μου άρεσε το δουλεμα πειράζει?

Και δεν μου άρεσε καθόλου και η σκηνή με το πεδιλάκι και το χάπατο! Έφτασε ο Μπέλλος να ξεκατινιάζεται? Τόση δύναμη έχει η Νταίζη πια?

Εκεί που γέλασα βέβαια

Nταίζη: Το ανθρωπάκι είναι σπαθί!
Δημήτρης: Όχι και ανθρωπάκι ο Μπέλλος! gelio

Πάντως ήθελα την ώρα που ρώτησε ο Μπέλλος τη Νόρα αν είναι ερωτευμένη με το Λουκά να ακολουθήσουν ένα ΝΑΙ!, δύο εγκεφαλικά, ένας καυγάς και ένα ξεμάλλιασμα! Πολλά ζητάω? χαχαχα

+++

Απόλυτο...τελείωμα (?)
Ο Στέφανος δεν πιστεύει τις καλές προθέσεις της Μελίτας? Χαχαχαχαχα καλε τι εμπιστοσύνη που υπάρχει σε αυτή τη σχέση!!!

Και λέει ο Στέφανος στο κατινάκι ότι αλλιώς θα ήταν να το μάθει απο εκείνον γιατί θα μπορούσε να την πείσει και δεεν θα την έχασε και η σφουγγαρίστρα το ανέχεται?

Και ρωτάει κιόλας «Εμείς? Δεν θα είμαστε ποτέ μαζι ε?» Δεν έχει πάτο αυτό το πηγάδι δεν...

Και ο Στέφανος απαντά ότι πρέπει να μείνουν χώρια για να διατηρήσει καλή σχέση με την Εύα για χάρη του παιδιού και το κατιναριό το αφήνει ασχολίαστο! Ελεοοος!!!

Πάντως η Μελίτα την Αμαλία δεν την πολυπιστεύει, εγω αυτό εισέπραξα, είπε ότι εύχεται να μην επιβεβαιωθεί η Αμαλία, αρα και σίγουρη δεν είναι ότι ισχύουν όσα λέει, χτες όμως που ήθελε να ξεκατινιαστεί με την Αντιγόνη (επειδή δεν υπήρχε άλλος πρόχειρος να μπορεί να τα ακούσει χωρίς να ζημειωθεί το κατιναριο) το πέταξε το θεματάκι! Να γειασει το χεράκι σου Αντιγόνη!!!

+++

Μάνος - Εύα
Ετσι θέλω να την βλέπω την Εύα έτσι!!! Επιτέλους συνειδητοποιημένη ξεκαθαρίζει τη θέση της σε έναν έναν!

Δεν εμπιστεύεται το Μάνο και για μένα καλά κάνει, δεν της έχει κάνει και λίγα και είναι δύσκολο να πιστέψει το οτιδήποτε!!!

Αυτό το «Πίστευα ότι κοντά στον Στέφανο τουλάχιστον θα ήσουν ασφαλής» με μπέρδεψε.. Γιατί ασφαλής και όχι καλά ή ευτυχισμένη? Κινδυνεύει απο κάτι??? Με αγχώνεις Μανωλιό!!!

Η σκηνή καταπληκτική!!! Όση πίκρα μου έδωσε η σκηνή πριν απο το γάμο τόση χαρά εισέπραξα χτες!!!

Βλέμματα που καίγανε και λόγια που τα ευχαριστήθηκα όσο δεν πάει!!!

Μάνος: Ετσι κι αλλιώς στον πάτο είμαι δεν θέλω να σε πάρω μαζί μου. Σ’αγαπάω Εύα!
Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 3 Vlcsnap-81653

Eύα: Κι επειδή πιστεύω ότι πρέπει να αρχίσω να με αγαπάω κι εγώ λίγο συμφωνώ απόλυτα μαζί σου! Καλό είναι να μην πατώσω κι εγω! (Είσαι αλυσίδα στο λαιμό μου με άλλα λόγια! Έμπαινε ΘΕΑ!!!)
Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 3 Vlcsnap-84370

Αφού περίμενα να ακούσω τον Κόκκοτα να τραγουδά:

Θέλω να σε δω να σέρνεσαι και να με παρακαλάς
θέλω να σε δώ στα γόνατα συγνώμη να ζητάς
Θέλω να σε δώ να γίνεσαι γυαλάκι και να σπας
θέλω να σε δω να κόβεσαι να κλαις και να πονάς για μένα

Κι ίσως τότε σε συγχωρήσω
κι ίσως τότε ξαναγυρίσω
Όχι για σένα αλλά για μένα

Δεν θέλω να πιστέψεις πως πια δεν σ'αγαπώ
μα πρέπει να πληρώσεις με το ίδιο νόμισμα που πλήρωσα κι εγώ


Ξυλά και Μπουγιούρης άψογοι!!!

+++

Πρώην συμπεθέρες
Μου άρεσε που έβλεπα την Αντιγόνη με την ουρά κάτω απο τα σκέλια να προσπαθεί να μεταπείσει την Αγγέλα και να μην μπορεί να θυμώσει ή να ζορίσει! Έλιωσα στο γέλιο! χαχα

+++

Πέτρος - Αμαλία
Ο Πέτρος κόλλησε Αμαλίτιδα! Βοήθεια!!!

Το τι γέλιο έριξα στη σκηνή αυτή δε λέγεται!!!

Ο Ρούσσος να λέει να ψαχτεί η Μελίτα (λες και αν το κατινακι δεν ήθελε μπορούσε ο άλλος να την αφήσει έγκυο) και η Αμαλία να προσπαθεί να βγάλει άκρη απο τις τρέλες του και να τον πείσει ότι ο Στέφανος είναι ο καλός ο γαμπρός χαχαχαχαχαχαχα

Δείτε φατσούλες

Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 3 Petrosamalia

Πάντως Πετράν αν η Μελίτα είναι έγκυος (σίγουρα ο Στέφανος δεν είναι καθόλου φερέγγυος) τότε μάλλον το ήθελε γιατί γενικότερα δεν είναι μικρή να μην ξέρει πώς ή ότι έπρεπε να προσέχει... νομίζω??? Δεν είχαν καν σχέση αν έμεινε και έγκυος τότε μια χαρά ακολουθούσε τις συμβουλές της μαμάς της!!!

Εύα - Λουκάς
Οι σκηνές της Εύας χτες ήταν όλες η μία καλύτερη απο την άλλη! Με τον Λουκά εδωσαν ρέστα! Ταιριάζουν πολύ οι δυό τους!

Τα λόγια του Λουκά ήταν απίστευτα! Παραδέχτηκε τα λάθη του και είπε πολύ σωστά πράγματα!

Την ώρα που πήγαινε ο Λουκάς να φυγει ήμουν έτοιμη να κλάψω με την πίκρα της Εύας και τη στεναχώρια του που δεν τον συγχώρησε! Και όταν αγκαλιάστηκαν απο τη μία έκλαιγα και απο την άλλη χειροκροτούσα!!! Τι τέλεια σκηνή!! ΤΕΛΕΙΑ!!!

Επίσης την έκανε να χαμογελάσει και πάλι! Λατρεύω Λουκάκο! (Επ δεν το εννοώ αλλιώς μην με μαδίσετε!)

+++

Νόρα - Μελίτα
Η Νόρα γιατί πήγε στη Μελίτα ακριβώς?

Για μένα δεν έπρεπε, έπρεπε να πάει στην Εύα..

Πήγε να της πει «μου είχες πει ότι είχατε σταματήσει» και να την αφήσει να δικαιολογηθεί! Αστην βρε Νόρα δεν την βλέπεις?

Το καλό το ακούσατε εντωμεταξύ ε? «Αν ο Μάνος δεν με παρακολουθούσε ο Νικόλας και η Δάφνη δεν θα έβρισκαν ποτέ αυτό το βίντεο» Ρε Μάνο θα σε μαλώσω, δεν ντρέπεσαι να κάνεις χαλάστρα στο κατιναριό? Εσυ φταις για όλα!!!

Αμ το άλλο? Η Μελίτα πήγε να μιλήσει στην Εύα από την αγωνία της να διασώσει το γάμο της Εύας και του Στέφανου? Να γελάσω ή να μουτζώσω? Ιδού η απορία?

Δηλαδή ποσο γελοία είσαι κοπελιά??? Δεν γίνεται να θέλεις να είσαι με τον Στέφανο αλλα να θέλεις να είναι και ο Στέφανος με την Εύα!!!
i) Ή που θέλεις να κάνετε τρίο και δεν το παραδέχεσαι
ii) ή που μόνο μια απο τις δύο εναλλακτικές ισχύει!!!

Έλεος με τα ψέμματα και την κοροιδία σταμάτα ή τουλάχιστον καταλαβε τι σου γίνεται! Ζωον όρθιο πια! Αφήνεις να σε ξεφτιλίζει ο Στέφανος τον οποίο διεκδικείς όπου και όποτε μπορείς και όσο σε παιρνει για να μπορείς να διεκδικείς και τη συμπάθεια των γύρω σου! Ουστ!

+++

Νταίζη - Δημήτρης
Αντί να βλέπω την κούκλα με τον Χρήστο την βλέπω συνέχεια με τον Δημήτρη και έχω αρχίσει να φορτώνω ασχημα!!!

Δημήτρης: Με παρέσυρες και έκανα μπάχαλο το δεσμό μου!
Νταίζη: Sorry κιόλας αλλα εδω μιλάμε για τηλεκατευθυνόμενο βλήμα!!!

Έγραψες Νταιζουλίνι!

Όταν της είπε οτι υπέγραψε και ξεμπέρδεψε σκέφτηκα αμέσως «Δηλαδή η Νταίζη τέλος και τους έμεινε ο Μπέλλος?» Α ρε Γιούλη!

+++

Γυναίκα vs κουτάβι
Το κατιναριό φόρεσε το περσινό του αθώο υφάκι και πήγε και καλά να βοηθήσει τον γάμο του Στέφανου και της Εύας? Χαχαχαχαχαχαχα

Δεν με πειθεις δεν με πείθεις σουρνάμενη! Για την πάρτη σου φροντίζεις για μια ακόμα φορά να έχεις τον απόλυτο αλλα μην χάσεις και την παρέα!

Η ειρωνία της Εύας όοοοοοοοοολα τα λεφτα!!!

Η παραδοχή της Μελίτας ότι ήταν με τον Στέφανο ενώ «δεν έκρυψε ποτέ ότι αγαπάει την Εύα» πάλι μου προκάλεσε αναγούλα! Ξεφτιλίζεσαι που ξεφτιλίζεσαι κοπελιά μην το διαφημίζεις κιόλας! gelio

Η Ευάρα ΘΕΑ! έχοντας νιώσει τον έρωτα κατανόησε πλήρως το κατιναριό, το κατιναριό πάλι δεν είδα ποτέ να παραδέχεται ότι η Εύα πέρσι είχε ελαφρυντικά, μόνο να την κατηγορεί ξέρει!

Και ναι ρε το είπε «Συγνώμη που σας έκανα χαλάστρα» χαχαχαχαχαχαχαχα μα το είπα κάποιος να ζητήσει μια συγνώμη ρε παιδί μου απο τον απόλυτο που θυσιάτηκε!

Η Μελίτα πάλι μέχρι που θα φτάσει η μύτη της? Που δεν υποκρίθηκε και τίποτα κιόλας... να σου θυμίσω αριθμούς επεισοδίων? Απο παραδείγματα ουυυυ άλλο τίποτα!

Και βέβαια «Δεν με ενδιαφέρουν οι εξηγήσεις σου δεν μου λένε τίποτα! Ήθελες να με εκδικηθείς και το κατάφερες, με πόνεσες. Μπορώ να μη σε ξαναδώ μπροστά μου πια???» : respect : : respect : : respect :

Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 3 Vlcsnap-118054

+++

Δάφνη - Νικόλας
Νικόλας: Μη φοβάσαι όπου και να πάμε θα έχουμε αυτούς τους ηλίθιους να μας χτυπάμε τις πόρτες!!! Heart2

+++

Νόρα - Λουκάς
Εζι όταν σου πουν που τα πέταξαν σε παρακαλώ πολύ πάρε με μαζί σου! Το εξώπλατο θέλω εγω μου το χαλάλίζεις ναι???

Η σκηνούλα πολύ καλή, ειδικά όταν έλεγε ο Λουκάς « α δηλαδή κι ότι έχουμε το βγάζουμε έξω, ελάτε πάρτε κόσμε ε?» χαχαχαχαχαχαχαχα

Όσο για το ατυχές συμβάν που αποκάλυψε την αλήθεια στη Νόρα με κάλυψαν όλοι οι προηγούμενοι, τόσα και τόσα μπορούσαν να του ξεφύγουν, αυτό που του το έχουν πει επαννηλημένως και συνεχίζει να το κάνει και στα ψέμματα βρήκαν να βάλουν να τον προδώσει?

Πάντως στα προσεχώς μου άρεσε τρελά η περιοδία του Λουκά!!! Και κατανοώ πλήρως την οργή της παρέας χιχι! Ειδικά η ατάκα του Μάνου με το θιβετιανό μοναχό με έλιωσε!

Και προσκυνώ Πετράν με την ατάκα περί Αρλεκιν! ΘΕΟΟΟΟΟΟΟΟΣ!!!

+++

Σημειωματάριο επεισοδίου 345

Μπούρδες που άκουσα χτες:

1) 04:43 (Στέφανος προς Εύα) «Θέλω να ζήσουμε μαζί!»

2) 06:19 (Μελίτα) «Σημασία έχει να πειστεί η Εύα και η παρέα ότι τελείωσε αυτή η ιστορία.»

3) 13:44 Ο Στέφανος αγανακτεί που του λένε να μείνει μακριά απο τη Μελίτα!

4) 18:10 (Μελίτα) «Εμείς? Δεν θα είμαστε ποτέ μαζι ε?»

5) 32:41 (Μελίτα) «Ήρθε ο Στέφανος απο εδώ. Τελειώσαμε οριστικά!»

6) 41:21 (Μελίτα προς Εύα) «Έχουμε τελειώσει για πάντα (με τον Στέφανο). Τώρα πια ακόμα κι αν χωρίσετε δεν πρόκειται να είμαστε ποτέ ξανά μαζί.»

Πόσο πιο τζαζεμένοι να είναι δυο άνθρωποι που δεν ξέρουν τι τους γίνεται?

Ή ποσό πιο ψεύτες και εγωιστές αν ξέρουν αλλα απλά τα θέλουν όλα δικά τους???

+++

Το επεισόδιο τέλειο απο εμένα για όλες της σκηνές της Παρέας, για την Θεά εγκυμονούσα παίδαρο και πανέμορφη στα ροζ Εύα που άρχισε να παίρνει κεφάλια , για το γέλιο που έριξα με την ΑΠΟΛΥΤΗ ξεφτίλα του αυτοακυρώμενου απόλυτου και βέβαια για την προαναφερθείσα ατάκα του Νικόλα!!!

Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 3 Eva-1

Και εις άλλα με υγείαν!


Όπως πάντα σταθερή αξία το katsaro ypotheto
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης