Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap31%Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 31% 
[ 19 ]
Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap20%Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 20% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap13%Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 13% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap13%Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 13% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap11%Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 11% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap11%Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 11% 
[ 7 ]

Σύνολο Ψήφων : 61

Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010

Δημοσίευση από ellileo Την / Το Πεμ Απρ 15, 2010 9:11 pm

καλο απο μενα γιατι με χαλασαν τα προσεχως!!!!!!!!!!!!!!!!!αλλιως πολυ καλο και πλακατσιδικο! 🐱
ellileo
ellileo
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : θεσσαλονικη
Ασχολίες : σπουδες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Την / Το Πεμ Απρ 15, 2010 9:18 pm

Εμένα δεν μου άρεσε καθόλου. Βασικά ήταν από τις πιο αρλούμπες επεισόδια. Το μόνο που μου άρεσε ήταν το μπουφανάκι της Εύας. Ωραίο χρώμα!

Αααα και δείξτε λίγο Νόρα Λουκά βρε παιδιά.......
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Πεμ Απρ 15, 2010 9:19 pm

Ntinaki1 έγραψε:Εμένα δεν μου άρεσε καθόλου. Βασικά ήταν από τις πιο αρλούμπες επεισόδια. Το μόνο που μου άρεσε ήταν το μπουφανάκι της Εύας. Ωραίο χρώμα!

Αααα και δείξτε λίγο Νόρα Λουκά βρε παιδιά.......

Kαιρός ήταν νομίζω να τους δείξουν και λίγο... Μετά απο 3 (και βάλε ) μήνες με 45/50' απόλυτο....

Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010 - Σελίδα 2 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010 - Σελίδα 2 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από panda Την / Το Πεμ Απρ 15, 2010 9:27 pm

Τραγικά άσχημο το σημερινό Grrr αλλά και πάλι υπήρχαν μερικές αντιδράσεις για όσκαρ και ακόμα περισσότερες για φάσκελα περιποιημένα. Η βαρεμάρα σε όλο της το μεγαλείο και το videoclip του "Ουδείς ασφαλέστερος εχθρός από τον ευεργετηθέντα αχάριστο" κρατούσε καλά σε όλο το επεισόδιο gmt.

Και ξεκινάμε:

oscar στους:

* Νικόλας απολύτως φυσιολογική και δικαιολογημένη η στάση του, μαζί του Congrats.

* Εύα και ανάποδο poodle τσακώνουν και αυτές από 1 για διαφορετικούς εντελώς λόγους Tongue.

* Η Εύα (αν και έχει χαλάσει αρκετά στα τελευταία επεισόδια και είναι για πολλά φάσκελα) γιατί μένει πιστή στο "Ο αναμάρτητος πρώτος το λίθο βαλέτω " θυμάται πόσες φορές την έχει στηρίξει στο παρελθόν και εν μέρει δικαιολογεί την στάση που κράτησε ο Λουκάς.

* Ανάποδο poodle γιατί δείχνει σιγά σιγά να ξυπνάει έστω και με βήματα χελώνας. Θα την ήθελα όμως να μπήξει ακόμα πιο πολύ το μαχαίρι στο κόκαλο και να τους κάνει τους τσαρλατάνους (όλους όμως χωρίς να εξαιρείται κανένας) να τρέχουν και να μην φτάνουν :twisted:.

Fskl στους:

* Πολυάννα-Κοτοχεστούλης και σουπιά διμούτσουνη άπειρα και πάλι λίγα τους είναι.

* Πολυάννα τραγελαφικά απαράδεκτη σήμερα γιατί όσο και να θέλει να το παίζει Πολυάννα για τα μάτια του κόσμου, δεν θα γίνει ποτέ των ποτών εξαιτίας όλων αυτών των κόμπλεξ που έχει μέσα της και που προσπαθεί να τα κρύψει-καταπιέσει αλλά βγαίνουν με μεγάλη ευκολία σε κάτι τέτοιες καταστάσεις.

* Κοτοχεστούλης γιατί όσο προχωράει αποδεικνύεται πόσο απαράδεκτος δάγκας είναι και την μούφα μαγκιά την έχει μόνο για εκεί που τον παίρνει και ΟΧΙ για εκεί που πρέπει. Go go ανάποδο poodle κάντους να τρέξουν λίγο και αυτόν και την Πολυάννα runaround.

* Σουπιά διμούτσουνη γιατί πολύ άργησε να ξεκαθαρίσει (την ξεκαθάρισε όμως θα μου πείτε και θα ανταπαντήσω ΝΑΙ - ΜΕΝ - ΑΛΛΑ) την κατάσταση με τον Αζώρ. Θα ξεχνάει φαίνεται ότι όταν την συνέφερε ανάγκαζε τον Λουκά να συνεχίζει αυτό το πανυγηράκι δουλέματος μόνο και μόνο γιατί την είχε καταβρεί με μια συγκεκριμένη κατάσταση. Τί έγινε τώρα? Της γύρισε το μπούμερανγκ και την βρήκε στο δόξα πατρί και δεν της αρέσει πια ΤΡΑΓΙΚΗ απλά ΤΡΑΓΙΚΗ cake.

Μέχρι στιγμής αυτά πάω να διαβάσω τί άλλο γράψατε και επιστρέφω Razz.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Πεμ Απρ 15, 2010 9:34 pm

panda έγραψε:* Σουπιά διμούτσουνη γιατί πολύ άργησε να ξεκαθαρίσει (την ξεκαθάρισε όμως θα μου πείτε και θα ανταπαντήσω ΝΑΙ - ΜΕΝ - ΑΛΛΑ) την κατάσταση με τον Αζώρ. Θα ξεχνάει φαίνεται ότι όταν την συνέφερε ανάγκαζε τον Λουκά να συνεχίζει αυτό το πανυγηράκι δουλέματος μόνο και μόνο γιατί την είχε καταβρεί με μια συγκεκριμένη κατάσταση. Τί έγινε τώρα? Της γύρισε το μπούμερανγκ και την βρήκε στο δόξα πατρί και δεν της αρέσει πια ΤΡΑΓΙΚΗ απλά ΤΡΑΓΙΚΗ cake.

Βλέπω όλο και μεγαλώνει η συμπάθειά σου για την Νόρα :wink2:
Πήρε προαγωγή και απο σουπιά έγινε σουπιά διμούτσουνη...

Και επειδή είμαι και πολύ ξανθιά, μπορείς να μου εξηγήσεις με ποιά συγκεκριμένη κατάσταση την είχε καταβρεί;
Πραγματικά δεν κατάλαβα για τι μιλάς, γιαυτό ρωτάω..
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από panda Την / Το Πεμ Απρ 15, 2010 9:35 pm

Με το δούλεμα στην Νταίζη και που έτρεχαν εδώ και εκεί και έκαναν τα καρναβάλια.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Πεμ Απρ 15, 2010 9:42 pm

panda έγραψε:Με το δούλεμα στην Νταίζη και που έτρεχαν εδώ και εκεί και έκαναν τα καρναβάλια.

Μάλιστα... Ευχαριστώ για τη διευκρίνηση αλλά κλασσικά θα διαφωνήσω...

Όσο εκνευρίζομαι με τον Μπέλλο που έχει απαιτήσεις απο μια γυναίκα που ούτε κάν έχει φιλήσει, τόσο με εκνευρίζει (ή μάλλον με εκνεύριζε) η Νόρα που δεν του ξεκαθάριζε...

Όσο για την Νταίζη δεν την λυπάμαι καθόλου και κατά τη γνώμη μου καλά έκαναν και την δούλευαν..
Δεν μπορώ να την θεωρήσω ξέρεις και τον πιό έντιμο άνθρωπο στον κόσμο απο τη στιγμή που για το παραμικρό εκβιάζει με όπλο το ίδιο της το παιδί...
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από panda Την / Το Πεμ Απρ 15, 2010 9:56 pm

Δεν έχει σχέση το ποιός είναι έντιμος και ποιός όχι? Αλλά βρίσκω πολύ υποκρίτικη την στάση της σουπιάς και θέλω πάρα πολύ να την πάτήσει χοντρά στο μέλλον (εντάξει έβαλα το κράνος Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010 - Σελίδα 2 Smilie_mil_020). Στην τελική αν κάτι είναι κατακριτέο είναι όλες τις περιπτώσεις και όχι μόνο αυτές που δεν μας βολεύουν :wink2:.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Πεμ Απρ 15, 2010 9:58 pm

panda έγραψε:Δεν έχει σχέση το ποιός είναι έντιμος και ποιός όχι? Αλλά βρίσκω πολύ υποκρίτικη την στάση της σουπιάς και θέλω πάρα πολύ να την πάτήσει χοντρά στο μέλλον (εντάξει έβαλα το κράνος Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010 - Σελίδα 2 Smilie_mil_020). Στην τελική αν κάτι είναι κατακριτέο είναι όλες τις περιπτώσεις και όχι μόνο αυτές που δεν μας βολεύουν :wink2:.

Η διαφορά με την Νταίζη είναι απλή.
Σε έναν πόλεμο, δεν πας με λουλούδια οταν οι άλλοι κρατάνε μπαζούκας.

Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010 - Σελίδα 2 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010 - Σελίδα 2 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από masoul Την / Το Πεμ Απρ 15, 2010 10:01 pm

Clarabelle έγραψε:
Το ψήφισα τέλειο!!!!!!!!!!!!
Έχω λιώσει στο γέλιοgelio
Αυτή η Εύα εντελώς γαιδάρα. Δεν του πήρε καμιά ταινία και ποπ κορν για την παρηγοριά μόνο τον έλεγε κόταgelio

τρελαίνομαι με το σχολιασμό σου κάθε φορά!!!! : respect : : respect :
Τέλειο και από μένα πάντως γιατί όταν λέμε ότι είχα λιώσει στο γέλιο είναι λίγο!!!! κόντεψα να τσακωθώ με τον αδερφό μου που ήταν στο δίπλα δωμάτιο με την πόρτα κλειστή και τον ενοχλούσα.....
Ο Νικόλας ειδικά σήμερα έγραψε.... πρώτα με το καδρόνι και μετά που έλεγε συνέχεια το όνομα του Λουκά στη Νόρα....... ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!! gelio gelio
masoul
masoul
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Πεμ Απρ 15, 2010 10:06 pm

panda έγραψε:Δεν έχει σχέση το ποιός είναι έντιμος και ποιός όχι? Αλλά βρίσκω πολύ υποκρίτικη την στάση της σουπιάς και θέλω πάρα πολύ να την πάτήσει χοντρά στο μέλλον (εντάξει έβαλα το κράνος Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010 - Σελίδα 2 Smilie_mil_020). Στην τελική αν κάτι είναι κατακριτέο είναι όλες τις περιπτώσεις και όχι μόνο αυτές που δεν μας βολεύουν :wink2:.

Αν λέμε υποκριτική τη στάση της Νόρας, τότε πώς να χαρακτηρίσω τη στάση της Νταίζης;
Και εγώ θέλω να την πατήσει... Όχι η Νόρα, αλλά η Νταίζη και αυτό ευελπιστώ οτι θα γίνει :twisted:

Νομίζω πως είμαι αρκετά αντικειμενική για να μπορώ να ξεχωρίσω το σωστό απο το λάθος άσχετα απο το ποιό με βολεύει..

*Όσο για το κράνος, δε χρειάζεται να το βάλεις, είμαι απίστευτα ακίνδυνη :wink2:

(Σταματώ εδώ τη συζήτηση γιατί νομίζω οτι είμαστε ολίγον οφ τόπικ....)
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από νοριτσα Την / Το Πεμ Απρ 15, 2010 10:26 pm

* Σουπιά διμούτσουνη γιατί πολύ άργησε να ξεκαθαρίσει (την ξεκαθάρισε όμως θα μου πείτε και θα ανταπαντήσω ΝΑΙ - ΜΕΝ - ΑΛΛΑ) την κατάσταση με τον Αζώρ. Θα ξεχνάει φαίνεται ότι όταν την συνέφερε ανάγκαζε τον Λουκά να συνεχίζει αυτό το πανυγηράκι δουλέματος μόνο και μόνο γιατί την είχε καταβρεί με μια συγκεκριμένη κατάσταση. Τί έγινε τώρα? Της γύρισε το μπούμερανγκ και την βρήκε στο δόξα πατρί και δεν της αρέσει πια ΤΡΑΓΙΚΗ απλά ΤΡΑΓΙΚΗ cake.

Συγγνωμη εγω αλλο εργο βλεπω? ποτε η νορα αναγκασε τον λουκα να συνεχισει το πανυγηρακι με την αμνησια και γω δεν το πηρα χαμπαρι!!! γιατι εγω εβλεπα εναν λουκα να οδηγει τα πραγματα εκει που ηθελε!! αφου ειχε μπει σε εφαρμογη το σχεδιο του ρουσσου για την εξοντωση της νταιζης εκανε και καλα οτι θυμηθηκε!! και αφησε την νορα να το προτεινει σαν ιδεα και καλα νομιζοντας οτι ηταν δικια της! αλλα στην ουσια ο λουκας επαιζε το δικο του παιχνιδι και οχι της νορας!!!!!
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από annaki Την / Το Πεμ Απρ 15, 2010 10:33 pm

Ταλαντευόμενη μεταξύ τέλειου για το απίστευτο γέλιο που έριξα, και άθλιου για την ανήλεη υποτίμηση της νοημοσύνης μου, κατέληξα σε μέτριο ως συμβιβαστική λύση. Στο σημείο αυτό να ζητήσω την κάρτα του επικείμενου ψυχιάτρου Εύας-Μελίτας παρακαλώ - γιατί πόσο νορμάλ μπορεί να θεωρηθεί το συγκεκριμένο δίλημμα; - και να ευχαριστήσω θερμά αυτές τις λαμπρές πέννες που μας προκαλούν τόσο ποικίλα συναισθήματα!

Μπορεί να ενημερώσει κάποιος τους ανωτέρω ιθύνοντες ότι η σχολή της επιτηδευμένης υπερβολής χάριν αστεϊσμού μεσουρανούσε τη δεκαετία του '60 κι έχει ξεπεραστεί ανεπιστρεπτί; Δεν έφτανε η κουφή αποκάλυψη της αλήθειας εχθές, έσκασε σήμερα κι η καταγγελία να μας αποτελειώσει!

Κατά τα άλλα η κλασσική λογοτεχνία μας μάρανε κι έχουμε μνημονεύσει όλο το ανατολικό μπλοκ λες και στη δύση δε ξέρουμε να γράφουμε! Και να πεις ότι η γνώση τους καθαίρει, ό,τι τους συμφέρει κρατάνε, μιας και από 108 σελίδες ''Γλάρο'' μόνο τα κεραμίδια και τα αστραπόβροντα αποκόμισε ο Λουκάς! Κάπου στο ίδιο εργάκι αναφέρεται ότι «Σε όλο το σύμπαν τίποτα δε μένει μόνιμο και αναλλοίωτο εκτός απ' το πνεύμα», παρά ταύτα δεν έχει μείνει ήρωας που να μην έχει αλλοιωθεί πνευματικώς κι όπως πάμε δε θα μείνει ούτε τηλεθεατής!

Δυο οσκαράκια σε Πετράκη, Γιαννακόπουλο αντιστοίχως oscar oscarγιατί ενισχύουμε πάντα εισαγωγή νεόφερτων emoticons και, παρεμπιπτόντως, προς διαχειριστική ομάδα: Υπολογίστε παρακαλώ άλλη μια υπογραφή στο αίτημα για 'ροχάλα' smiley γιατί θα μας χρειαστεί!

Αυτά εν αναμονή για Μαγιακόβσκι που θα σκάσει όπου να 'ναι..

Έχει επεξεργασθεί από τον/την annaki στις Πεμ Απρ 15, 2010 10:42 pm, 1 φορά

annaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Πεμ Απρ 15, 2010 10:34 pm

Γεια σου ρε Λουκά ιππότη του στέμματος της αλήθειας και σταυροφόρε ενάντια στα ψέμματα και τα μυστικά. Πόσο μας συγκινεί η συνέπεια του χαρακτήρα σου: ό,τι απαιτείς από τους άλλους, το ίδιο και περισσότερο απαιτείς και από τον εαυτό σου. Πόσο μας συγκινεί η τιμιότητά σου: ποτέ δεν ακολούθησες τη διαβόητη τακτική "ο σκοπός αγιάζει τα μέσα"!
Μελίτα πολύ χαίρομαι που ξύπνησες αλλά να κάνουμε και μια μηνυσούλα στο Μάνο έτσι;;
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από vagvard Την / Το Πεμ Απρ 15, 2010 11:55 pm

Μελίτα πολύ χαίρομαι που ξύπνησες αλλά να κάνουμε και μια μηνυσούλα στο Μάνο έτσι;;

΄Ετσι-έτσι.Έχω διαπιστώσει ότι η σειρά έχει καταντήσει κάτι μεταξύ Λάμψη και Μπέβερλυ Χιλς.Δεν ξέρω προς τα που τείνει περισσότερο.
vagvard
vagvard
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από pet Την / Το Παρ Απρ 16, 2010 10:07 am

Τέλειο απο εμένα!!!

Ο Λουκάς με έκανε και γέλασα πολύ με την αμηχανία του για το τι θα πάθει τώρα που βγήκε η αλήθεια. Η Νόρα φοβερή, έβγαλε όλο τον πόνο που ένιωθε με απίστευτο τρόπο! Μου άρεσε όμως πάρα πολύ που επιτέλους δώθηκε τέλος στην σχέση της με τον Μπέλλο. Επιτέλους του είπε ανοιχτά και αυτός το κατάλαβε ότι δεν θέλει να είναι μαζί του!!! Palamakia Palamakia

Η αντίδραση από την παρέα αναμενόμενη για εμένα. Με έκανε πάλι να γελάσω πολύ ο Νικόλας!!!!

pet
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από xristina79 Την / Το Παρ Απρ 16, 2010 11:12 am

panda έγραψε:
* Κοτοχεστούλης γιατί όσο προχωράει αποδεικνύεται πόσο απαράδεκτος δάγκας είναι και την μούφα μαγκιά την έχει μόνο για εκεί που τον παίρνει και ΟΧΙ για εκεί που πρέπει. Go go ανάποδο poodle κάντους να τρέξουν λίγο και αυτόν και την Πολυάννα runaround.

Επειδή δεν προλαβαίνω να σχολιάσω, συμφωνώ απόλυτα με αυτό το σχόλιο! Είμαι 100% υπέρ της μήνυσης και μακάρι να το κρατήσει μέχρι τέλους η Μελίτα. Αν θυμάμαι καλά στην σκηνή του ξυλοδαρμού η πρώτη της αντίδραση ήταν να του πει ότι θα τον στείλει φυλακή (κάτι τέτοιο). Το αναίρεσε για τους γνωστούς λόγους αλλά τώρα πια δεν υπάρχει κανένας λόγος να μην προχωρήσει στη μήνυση. Εξάλλου ο "άγιος" Μάνος ούτε μια φορά δεν σκέφτηκε πως δεν έπρεπε να βιοπραγήσει κατά της μάνας του παιδιού του..... μάλλον περήφανο τον βλέπω....
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από Penny Την / Το Παρ Απρ 16, 2010 11:25 am

evanna έγραψε:T Ε Λ Ε Ι Ο το επεισοδιο απο εμενα!

Ευα...η Θεα συνεχιζει ακαθεκτη!Κατευχαριστηθηκα τον τροπο που μιλησε σε Αντιγονη και Στεφανο και τους γειωσε κανονικοτατα!Ευαρα συνεχισε ετσι κοριτσαρα μου! : respect :

Λουκας....κανενας δεν αμφισβητει οτι οτιδηποτε εκανε το εκανε για καλο αλλα ηταν πολυ χοντρο ειδικα απεναντι στη Νορα!Κατα τ'αλλα γελασα πολυ με την τουρνε του απο σπιτι σε σπιτι!Ευτυχως το Ευακι τον λυπηθηκε και η σκηνουλα τους ηταν για αλλη μια φορα πολυ ομορφη!

Νικολας....ΑΠΑΙΧΤΟΣ σημερα ο Γιαννακοπουλος!Ολες οι ατακες του μια και μια!Τι να πρωτοθυμηθω....που βγηκε με το καδρονι στην εξωπορτα που στο κρεβατι με Νορα-Δαφνη ελεγε συνεχως ''Λουκας Βενετης'' για να πειραξει την πρωτη,που δεν υπηρχε μια σκηνη που να μιλαει για το Λουκα και να μην αναφερει τη λεξη ''φακελακιας'' ή που στο γραφειο προσπαθουσε να κανει το Λουκακο να του ''φυγουνε''!Απλα ελιωσα gelio

Δαφνη...τι να κανει και αυτη η ερμη που προσπαθουσε απο τη μια να συμπαρασταθει στη φιλη της και απο την αλλη να βουλωσει το στομα του Νικολα!Το νυχτικουλι παντως δεν μου πολυαρεσε!

Νορα....σε ενα βαθμο ειχε δικιο αλλα πολυ σκληρα του φερθηκε του Λουκα!Στην αρχη ενα σοκ το επαθε η αληθεια ειναι αλλα μετα επρεπε να το σκεφτει ψυχραιμα,να καταλαβει και να μην το συνεχισει!Και δεν φτανει που τον κλειδωσε τον ανθρωπΑ μετα ηθελε να του κανει και πλακιτσα και καλεσε την αστυνομια!Το σκηνικουλι αυτο βεβαια ειχε γελιο,ειδικα οταν τη βλεπω να εχει βαλει την καρεκλα διπλα στην πορτα και να καθεται να πινει κοκτειλ! lol! Κατα τ' αλλα ελπιζω συντομα να ηρεμησει!

Μανος....φοβερη η αντιδραση του μολις ακουσε για την αμνησια!Το θρησκευτικο κλιμα της συναντησης και η ατακα για το Θιβετιανο μοναχο με πεθαναν! gelio
Τωρα στη συναντηση του με τη Μελιτα θα φανω πολυ κακια αν πω οτι εγω σε ολη τη σκηνη φωναζα ''Χωσε Μαναρε,χωσε!"!?

Μελιτα....σε καθε επεισοδιο νομιζω οτι εχει πιασει πατο αλλα στο ακριβως επομενο διαψευδομαι μιας και βλεπω οτι ολο κατρακυλαει!Ακουγε ολα αυτα που της ελεγε ο ''μαμακιας'' και αντι να του δωσει καμια μουτζα και να τον πεταξει εξω απολογειτο και απο πανω!Και πηρε και ενα υφος οταν της ειπε οτι ειναι καλυτερα να μην συναντιουνται καθολου αλλο πραγμα!
Για να μην πω και για το Μανο που το προηγουμενο βραδυ ουτε να τη σκεφτει δεν ηθελε τη μηνυση και μολις την ξαναεκραξε για τον ''απολυτο'' ω τι συμπτωση εκεινη ξαφνικα τη θυμηθηκε!Ελεος κοπελια! Fskl

Τον Στεφανο βαριεμαι και να τον σχολιασω!Το μονο που εχω για αυτον ειναι μια Fskl που πηρε και η ''αγαπημενη'' του!

Μπελλος και Νταιζη...απαπαπα!Συγχυζομαι! vomit

Αντιγονη....θα σκασω μεχρι να δουμε σε ποιον τηλεφωνει και τι ακριβως παιζεται με τη διαθηκη!Κατα τ'αλλα ΜΗΝ ξανακουσω τη λεξη εγγονι! wall

Αυτα για σημερα και περιμενω τα αυριανα!
Ο ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΕΥΑΝΝΑ ΜΟΥ ΜΕ ΚΑΛΥΨΕ ΑΠΟΛΥΤΑ.ΤΕΛΕΙΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΜΕ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ.ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΕΥΑ ΔΥΝΑΤΗ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΜΕΝΗ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙ ΚΑΤΩ ΑΡΚΕΤΑ ΕΧΕΙ ΥΠΟΦΕΡΕΙ!!!!
Penny
Penny
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από helenaki_edem Την / Το Παρ Απρ 16, 2010 11:32 am

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑ Ε Λ Ε Ο Σ!!!!!-35 ΛΕΠΤΑ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΥΣ ΕΔΕΙΧΝΕ......
τα λογια της ευας στα προσεχως προς τη μελιτα δεν θα τα σχολιασω γιατι θα γινω πολυ κακια.......νομιζω η ευα αρχιζει να μας ξαναδειχνει το παλιο καλο της προσωπο!!!!
helenaki_edem
helenaki_edem
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Απρ 16, 2010 12:41 pm

Το επεισόδιο ήταν νομίζω μια χιουμοριστική παρένθεση. Το ψήφισα τέλειο γιατί γελούσα ακατάπαυστα απ την ώρα που ξεκίνησε μέχρι την ώρα που τελείωσε με τις ατάκες που έπεφταν βροχή. Χρειαζόμαστε που και που το γέλιο.
Στα της πλοκής ελάχιστα πράγματα είδαμε.
1. Την Αντιγόνη να παραδέχεται οτι εκτίμησε λάθος την Εύα. Την περνούσε για κότα αλλά δεν της τα έχουν πει καλά. Ξύπνησε το Ευάκι Αντιγόνη και άρχισε να επανέρχεται στη φυσιολογική της κατάσταση, αρκετά το είχε αποκοιμίσει ο κανακάρης σου.
2. Τους απολύτως γελοίους που να μην ξεχνιόμαστε είχαν χωρίσει χθες απ την σχέση που είχαν διακόψει πριν το γάμο του μπούλη, να ξαναχωρίζουν.
Παρόλο που διασκέδασα αφάνταστα περιμένω το σημερινό για να πάμε παρακάτω

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Clarabelle στις Παρ Απρ 16, 2010 12:41 pm, 1 φορά

Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από giouli_edem Την / Το Παρ Απρ 16, 2010 12:41 pm

Το επεισόδιο το ψήφισα πολύ καλό, για το ΘΕΟ Γιαννακόπουλο που για μένα έγραψε χτες με το ύφος και τις ατάκες του και για την ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ Ευάρα που με τις σομόν φορμίτσες της και αυτό το χτενισματάκι στα μαλλιά ήταν πάλι υπέροχη .....

Α !! Και για τη συμπεριφορά της στο Λουκάκο που τον λυπήθηκα ....
Clarabelle μου κι εγώ περίμενα ταινιούλες και ποπκόρν !!
Νομίζω ότι ήταν must για τη χτεσινή περίσταση ....

Αυτά λοιπόν, και ξαναλέω : ΝΙΚΟΛΑΣ forever στο χτεσινό !!! Το τί γέλιο έριξα με την κάθε του ατάκα δε λέγεται !!! Palamakia

Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010 - Σελίδα 2 GioulisS03_11

Love! Γιατί αυτή είναι η πραγματική Παρέα της Φεγγαρόπετρας
και γιατί τα Μυστικά της Εδέμ τελείωσαν τον Ιούνιο του 2010 ... Love!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Δημοσίευση από Petrinaki Την / Το Παρ Απρ 16, 2010 1:10 pm

giouli_edem έγραψε:Το επεισόδιο το ψήφισα πολύ καλό, για το ΘΕΟ Γιαννακόπουλο που για μένα έγραψε χτες με το ύφος και τις ατάκες του και για την ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ Ευάρα που με τις σομόν φορμίτσες της και αυτό το χτενισματάκι στα μαλλιά ήταν πάλι υπέροχη .....

Α !! Και για τη συμπεριφορά της στο Λουκάκο που τον λυπήθηκα ....
Clarabelle μου κι εγώ περίμενα ταινιούλες και ποπκόρν !!
Νομίζω ότι ήταν must για τη χτεσινή περίσταση ....

Αυτά λοιπόν, και ξαναλέω : ΝΙΚΟΛΑΣ forever στο χτεσινό !!! Το τί γέλιο έριξα με την κάθε του ατάκα δε λέγεται !!! Palamakia

Συμφωνώ ο Νικόλας χθές ήταν φοβερός εκεί που έκανε σσσσσσ δε σταμάτησα να γελάο απίστευτος..Τώρα για τα υπόλοιπα τίποτα ειδικά εκεί που πιάσανε τον Λουκά ένα θα πω ήμαρτον..
Petrinaki
Petrinaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Vampire world!

Δημοσίευση από atreidhs Την / Το Παρ Απρ 16, 2010 1:59 pm

giouli_edem έγραψε:Το επεισόδιο το ψήφισα πολύ καλό, για το ΘΕΟ Γιαννακόπουλο που για μένα έγραψε χτες με το ύφος και τις ατάκες του....

Όλο το επεισόδιο ήταν στημένο πάνω στο παλιό καλό χιούμορ της Έλενας Ακρίτας. Σα να είχε βγει από την εποχή των χρονογραφημάτων στον Ταχυδρόμο.

Δεν ξέρω αν μου άρεσε ως επεισόδιο όμως - εγώ εξάλλου το παρακολουθώ λόγω των στοιχείων μυστηρίου που υπάρχουν...

Ήταν λιγάκι αριστοφανικό. Όλοι τρέχουν πέρα δώθε, ακόμα και ο ανεκδιήγητος βοηθός επιθεωρητή, ο οποίος παρακολουθεί υποτίθεται ένα τσούρμο τρελούς να τρέχουν από δω κι από κει...

Η Μελίτα έχει αρχίσει και μου τη σπάει, έχοντας υιοθετήσει το παλιό καλό πρότυπο "Είμαι η Εύα, η αντροχωρίστρα και πάνω απ' όλα είναι ο έρωτας που με καίει και με τσουρουφλίζει". Αυτά που την κατέστρεψαν υποτίθεται, τα λούστηκε κανονικότατα και τα κάνει πράξη με μεγάλη επιτυχία. Η όλη ιστορία μοιάζει με οδηγό "Πώς να γίνετε σούπερ Κατίνα, σε 7 ημέρες, ανέξοδα, χωρίς να κοπιάσετε και να πεινάσετε"...

Περιμένω κάποια εξέλιξη ώστε να "αναζωπυρωθεί" το ενδιαφέρον....
atreidhs
atreidhs
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας Τόπος : Παρίσι - Περπινιάν
Ασχολίες : Εμπόριο Έργων Τέχνης

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Απρ 16, 2010 2:15 pm

Ας σχολιασω κι εγώ σε δυο κομμάτια σήμερα λόγω φωτογραφικού υλικού!

Το επεισόδιο εχτες ήταν Λουκάς!

Νόρα – Λουκάς / Σκηνή 1
Η σκηνή που ακολούθησε την πιο άκυρη αποκάλυψη ever ήταν για μένα τέλεια (αν εξαιρέσεις τα πετούμενα βιβλία)

Η Νόρα έβγαλε απίστευτη πίκρα, ο Λουκάς έβαλε την ουρά κάτω απο τα σκέλια και η σκηνή απογειώθηκε!!!

Η Νόρα είπε πολλές αλήθειες που πόνεσαν γιατί όλα κι όλα δίκιο είχαν ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ!!!

Ο Λουκάς για μένα είναι απόλυτα δικαιολογημένος που δεν μίλησε σε κανέναν, η Νόρα εκείνο τον καιρό έκανε αψυχολόγητες κινήσεις απο ζήλια και οι φίλοι του θα καρφώνονταν, από την άλλη όμως δεν ξεχνώ πόσο τους πλήγωσε με όσα έλεγε, σε τι μπελάδες μπήκαν που έδειρε τον τοκογλύφο και καλά πάνω στην αμνησία του, πώς όλοι στεναχωριόντουσαν χωρίς λόγο και πώς έκανε τρελά στενό μαρκάρισμα σε μια Νόρα που έλιωνε για εκείνον και προσπαθούσε με νύχια και με δόντια να μην του κάτσει. Συνεπώς (για μένα) το ματς έληξε ισόπαλο!!!

Η Νόρα πάνω στον καυγά τι είπε ακριβώς? Θα στην πέψω ν’ανοίξει η κεφαλή σου??? gelio

Ήθελε να τον στείλει διαβασμένο που είπε και η Εζι, πολύ πετυχημένο!

Γενικά πάντως δεν ξέρω αν έπρεπε να γελάω, εγω συγκινήθηκα...

Σ'αγαπάω / Φύγε! Snif
Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010 - Σελίδα 2 Apokalypsi

+++

Αντιγόνη - Εύα
Πολύ όμορφη σκηνή, γενικά μου αρέσουν αυτές οι δύο γυναίκες και θα ήθελα να τις δώ και σε καυγά! Η Αντιγόνη πήγε να δωροδοκήσει αλλα το Ευάκι δεν μασάει απο τέτοια!!! Όσοι την ξέρουν το ίδιο δηλώνουν..

«Δεν μου αξίζει μια ζωή μέσα στο ψέμα, όση πολυτέλεια και να έχει τριγύρω!» : respect :

+++

Οικογένεια Ρούσσου
Η Μελίτα δεν θέλει να τρέχει στα δικαστήρια και καλά και να εξαγριώσει το Μάνο χαχαχα καλό κι αυτό! Γιατί δεν λες κατιναριό ότι αν μετά απο όσα έκανες στην Εύα στραφείς και ενάντια στο Μάνο (έστω και δικαιολογημένα) δεν σε ξεπλένει ούτε ο Δούναβης???

Βέβαια μετά την απαγγελία του Λουκά η ατάκα του επεισοδίου μας ήρθε απο τη Μελίτα και είναι η εξης «Ο Στέφανος δεν έκανε ποτέ κάτι για να με αδικήσει!» Εχεις δίκιο χρυσό μου κορίτσι, εσένα μόνο η φύση σε αδίκησε που σε έκανε παντελώς ηλίθια! gelio

Ρούσσος: «Και η Εύα την έζησε την αγάπη του και περιμένει ενα παιδί απο αυτόν! (βρε Ρούσσο μην μου εξισώνεις τώρα τόσα επεισόδια σερί σεξ με τις κομμένες σκηνούλες Εύας-Στέφανου ντροπήηηηηη)

Από τη σκηνή κρατάω το εξής:
Λέει η Αμαλία «Ο Καρτάλης την αγάπησε τη Μελίτα» και ο Πέτρος απαντά «Και την Εύα την αγάπησε αλλα η ζωή βλέπεις δεν άφησε τον έρωτα να ανθίσει» gelio

A ρε Πετραν με τις ατάκες σου! Ωραίο το άρλεκιν αλλα εμείς ζούμε στον πραγματικό κόσμο! ΠΡΟΣΚΥΝΩ ΛΕΜΕ!!!

+++

Περιοδεία στάση 1
Η αγαπησιάρικη σκηνή Δάφνης Νικόλα μου δημιουργησε μια ευφορία, είναι τόσο γλυκούληδες!!! Και η κα Γεωργόνη όταν δεν προσπαθούν να την χτενίσουν είναι ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ!

Νικόλας: Εμείς εχουμε ο ένας τον άλλον, εχουμε και το παιδάκι μας... να’χαμε και την ησυχία μας, ζάχαρη θα τα περνουσαμε!!! Χαχαχαχαχαχαχα

Επίσης εκτός απο την Αμαλία και το Λουκά τωρα τακτ έχει και η Εύα! Χαχα

Λουκάς: Είμαι άστεγος και περιπλανώμενος!
Νικόλας: Ηλίθιος είσαι και σαδιστής! χαχαχαχαχαχαχα
Λουκάς: Ο Turgenev λέει «ευτυχισμένος όποιος μια τέτοια νύχτα έχει ένα κεραμίδι πάνω από το κεφάλι του και μια φωτιά να ζεσταθεί» (απαγγελία πρώτη!)

Και ο Νικόλας θεός «Να φύγετε να πάτε αλλού!!!» gelio

Μα ο Λουκάς ενεργούσε βάση ενός στρατηγικού σχεδίου λέμε! χιχι

Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010 - Σελίδα 2 Periodia1

+++

Οικία Καρτάλη
Τελικά ο Στεφανάκος την ξέρει την Εύα άσχετα που δεν είναι διατεθημένος για το οτιδήποτε..

Το αγόρι μου ΚΟΥΚΛΟΣ όπως πάντα!!!

+++

Περιοδεία στάση 2
Φτάνοντας ο Λουκάς στο Μάνο είχα ξεχάσει ότι αυτοί οι δύο ήταν τσακωμένοι απο πριν χιχι

Ο διάλογος έγραψε!!!

Λουκάς: Ο Turgenev λέει «ευτυχισμένος όποιος μια τέτοια νύχτα έχει ένα κεραμίδι πάνω από το κεφάλι του και μια φωτιά να ζεσταθεί» (απαγγελία δεύτερη!)
Μάνος: Ναι και ευτυχισμένος ο καινούριος Πάσχας! Τι θες παιδάκι μου?

[...]

Μάνος: Να στάξεις να μουλιάσεις! Να μείνεις εκεί να ξεροσταλιάσεις εξω απο την πόρτα, για να μάθεις πώς είναι να σε κλείνουν απέξω, αντε γιατί σου τα εχω μαζεμένα!
Λουκάς: Μην κάνουμε το λογαριασμό τώρα δεν σε συμφέρει καθόλου, αντε στη μπάντα!
Μάνος: Ρε μπελά που βρήκαμε!
Λουκάς: Large φοράω!
Μάνος: Τι πράμα?
Λουκάς: Σε πυτζάμα λέω, Large φοράω!

Τον έδιωξε η Νόρα λέει αλλα δεν ήθελε να πει για ποιο λόγο γιατί τα ήξερε τα σάπια, και με το που λέει ο Μάνος «Λουκα?» δεν ήθελε και πολύ να πειστεί, λέει οκ θα σου πω.. για ψύλου πήδημα χαχαχαχαχαχαχα

Να πω ότι δεν ήταν του ψύλλου αυτό που την ενόχλησε? zip gelio

Μάνος: Εξω!!!
Λουκάς: Όταν λες εξω τι εννοείς? Εξω ντερτια και καημοί? χαχαχαχαχαχα
Μάνος: Εξω!!!
Λουκάς: Αφού βρέχει.. Δεν έχεις ακούσει την εκκλησία μας που λέει «πότε σε είδομεν πεινώντα ή διψώντα ή ξένον ή γυμνόν ή ασθενή.....»?
Μάνος: Πεινώντα πέρασε έξω γιατί θα δεις τον εαυτό σου να φεύγει πετώντα απο το παράθυρο!!! (Η ατάκα θα αφήσει εποχη χαχα)

Μπουγιούρης καταπληκτικός!!!

Δεν είχα αμνησία / Τιιιι??? / Αφού βρέχει.. χιχι
Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010 - Σελίδα 2 Periodia2

+++

Δάφνη - Νικόλας
Όταν έσκασε μύτη η Νόρα γέλαγα ακόμα απο τη σκηνή με τον Μπουγιούρη οπότε μόλις είδα τον Νικόλα με το καδρόνι κόντεψα να πνιγώ απο το πολύ γέλιο!!! Χαχαχαχαχαχαχα

Η Νόρα να κλαίει και να λέει τον πόνο της και ο Νικόλας να έχει τον δικό του καημό! Χαχα «Εσένα τουλάχιστον δεν σε έριξε στο κρεββάτι» χαχαχαχαχαχαχ

Nόρα: Ο άθλιος, ο ελεεινός, ο χαμερπής, ο βδελυρος!
Νικόλας: Τουλάχιστον απόψε πλουτίζουμε και το λεξιλόγιό μας!!! χαχαχαχαχαχαχαχα

Όταν τους είδα δε όλους μαζί στο κρεβάτι χτυπιόμουνα! Η Νόρα να κλαίει και ο Νικόλας τον πόνο του! Μιλάμε ΤΟ γέλιο!!!

Δάφνη: Νικόλα δεν πας εσύ καλύτερα στον καναπε?
Νικόλας: Τι είμαι εγω Δάφνη μου? Λουκας?
Νόρα: Μη λες αυτό το όνομα σε παρακαλώ..
Νικόλας: Α ρε Βενέτη δεν θα σε πιάσω στα χέρια μου?
Νόρα: Ούτε επώνυμο να λες!
Νικόλας: ΑΦΜ να πω? (Μα ποιος έγραψε αυτούς τους θεικούς και απολαυστικούς διαλόγους! Αποθέωση ο Γιαννακόπουλος!)

+++

Περιοδεία στάση 3
Το τι γέλιο έριξα σε αυτή τη σκηνη δεν λέγεται, μόλις τον είδα να λέει πάλι τα ίδια χτυπιόμουνα!!!

Λουκάς: Ο Turgenev λέει «ευτυχισμένος όποιος μια τέτοια νύχτα έχει ένα κεραμίδι πάνω από το κεφάλι του και μια φωτιά να ζεσταθεί» (απαγγελία τρίτη!)
Εύα: Μάααλιτσα και γιατί θυμηθήκαμε πάλι το γλάρο του Τσέχωφ?

Και πάλι ο διάλογος τα σπάει!!!

Λουκάς: Kανείς δεν μπορεί να συλλάβει το στρατηγικό μου σχέδιο!
Εύα: Μήπως αυτό το στρατηγικό σου σχέδιο είναι λίγο μάπα?
Λουκάς: Όχι βέβαια αφού απέδωσε, ΄χαρη σ’αυτό απαλλαγήκαμε απο την Νταίζη!
Εύα: Πολύ ωραία τα λέμε αλλά εγώ δεν έχω καταλάβει τίποτα!
Λουκάς: Θα σου πω.. θυμάσαι που είχα αμνησία?
Εύα: Ξεχνιέται αυτό Λουκά μου? Ξεχνιέται τέτοια αγωνία?
Λουκάς: Ώπα ώπα δεν το πιάσαμε καλά, παρτο λίγο πιο αλέγκρα!
Εύα: Τι πιο αλέγκρα παιδάκι μου? Εγω κόντεψα να πεθάνω τότε απο τη στεναχώρια μου! Ούτε να ΄φαω δεν μπορούσα, είχα πλαντάξει στο κλάμα
Λουκάς: Εντάξει κατάλαβα.. χάρηκα πολύ που τα είπαμε, αντίο σας!
Εύα: Που πας καλε?
Λουκάς: Ε μη σε βάζω τώρα να με διώχνεις να μου φωνάζεις δρόμο, φύγε, έξω, σ’αυτή την κατάσταση υστερίες δεν κάνει άστο!
Εύα: Λουκά κάτσε κάτω και πες μου τι έγινε!
Λουκάς: Δεν είχα αμνησία. Είχα δηλαδή απλά για πολύ λίγο, όλο το υπόλοιπο ήτανε θέατρο. Ενα στρατηγικό πλάνο για να ξεφορτωθώ την Νταίζη!
Εύα: Μας έκανες πλάκα δηλαδη??
Λουκάς: Είπαμε, αντινταιζικο πλάνο ήτανε!
Εύα: Δηλαδή μας κορόιδευες όλους?
Λουκάς: Μάλιστα...Σκάλωσες κι εσύ! Καληνύχτα...
Εύα: Καληνύχτα! Κάτσε κάτω Λουκά! Κάτσε κάτω κι εξηγήσου!
Λουκάς: Ωπα αγριέψαμε (Γουστάρωωωωω)
Εύα: Γιατί το έκανες αυτό?

[...]

Λουκάς: Με νύχια και με δόντια προσπαθούσα να μην αποκαλυφθώ.
Εύα: Και η Νόρα με νύχια και με δόντια προσπαθούσε να μη σου κάτσει αλλά τη στρίμωχνες συνέχεια, φαντάζεσαι πώς νιώθει τώρα που ξέρει ότι όλα είναι ψέμματα?
Λουκάς: Εντάξει ομολογώ ότι αυτό ήτανε φάουλ. Αλλα τόσο ερωτευμένος κι εγω τόσα χρόνια βρήκα επιτέλους μια ευκαιρία να της πω πώς νιώθω.
Εύα: Εκ του ασφαλούς έ? Τόσο κότα!

Και κάπου εδω να υποκλιθώ!!! Πες τα Ευάκι!!! Κότα! Αντρες... πεταμένα λεφτά!

Μας έκανες πλάκα δηλαδη?? / Είπαμε, αντινταιζικο πλάνο ήτανε!
Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010 - Σελίδα 2 Periodia3

Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010 - Σελίδα 2 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Απρ 16, 2010 2:15 pm

Νταίζη - Δημήτρης
Τον σιχάθηκα, τον βαρέθηκα, δεν θέλω να τον βλέπω λέμε!!!

Η Νταίζη πρέπει να είναι με τον ΧΡΗΣΤΟ! Με διαβάζει κανείς???

Απο όλη τη σκηνή κρατάω το καταπληκτικό κουνελάκι!

Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010 - Σελίδα 2 Kounelaki

+++

Νόρα – Λουκάς - Μπέλλος
Ακόμα μια τέλεια σκηνή με το ζευγαράκι και η δεύτερη συγκινητική σκηνή του επεισοδίου! Ο Λουκάς με έλιωσε με μία μόνο ατάκα..

Nόρα: Κοτζάμ αμνησία έχεις! Το ξέχασες? Γιατί αν δεν είχες θα ήταν αλλιώς τα πράγματα. Θα ήσουν παντρεμένος άνθρωπος..
Λουκάς: Με σένα?

Συνδυάστε την ατάκα με τη φάτσα και πείτε μου ποια δεν έλιωσε..... Heart2
Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010 - Σελίδα 2 Mesena

Όταν είδα τη Νόρα να φεύγει με τον Δημήτρη είχα εκνευριστεί απίστευτα αλλα με αποζημίωσε που του ξεκαθάρισε. Ελπίζω βέβαια τούτη τη φορά να την έπιασε τη χυλοπιτα το χαπατο γιατί απο αντίληψη πάσχει όσο να πεις..

+++

Απόλυτη..επανάληψη
H Μελίτα κάλεσε τον Στέφανο να του πει ότι είναι με το μέρος του και για εκείνον δουλεύει και ξαναπήγε στην γυναίκα του να τον δικαιολογήσει και περίμενε συγχαρητήρια! Να γελάσω τώρα ή να το αφήσω για μετα??? gelio

Τα έχει κάνει μαντάρα και φώναξε τον Στέφανο να τον μαλώσει, γιατί δεν με συγχαίρεις Στέφανε? Γιατί δεν μου λες πως με αγαπάς? Γιατί δεν την αφήνεις την άλλη να μου πεις πώς εμένα σκέφτεσαι και ότι σου αρέσει που σε υπερασπίζομαι? Γιατί Στέφανε? Γιατί? gelio

Πάντως σε ένα έχει δίκιο ο Στέφανος. Με το να της μιλάει η Μελίτα για τον Στέφανο είναι σαν να της λέει εγω τον αγαπάω και είμαι δίπλα του, αν σταθείς κι εσυ λοιπόν απο την αλλη πλευρά θα κανουμε μια καταπληκτική τριάδα!!!

Το άλλο το απίστευτο που ξαναμαναχωρίσανε που το πάτε?

Καλέ και προχτες πάλι δεν χωρίσανε? Πότε τα ξαναφτιάξανε και δεν το είδα? Μπα σε καλό τους...

Ο Μανωλάκης πάλι τι έκανε στον κήπο? Πότιζε τις ελιές? Χαχα

Και μόλις απείλησε τη Μελίτα να μείνει μακριά απο την Νεφέλη (και αρα και την ίδια) ο Στέφανος τσουυυυυυπ και η μήνυση! Μία φορά να κάνεις το σωστό και για το σωστό λόγο κατιναρίο και τι άλλο... Πες μας ότι σε απείλησε ότι θα πρέπει να χωρίσεις απο τον απόλυτο να το καταλάβουμε, είπα κι εγω θα κάνει μήνυση...

+++

Εύα – Δάφνη – Νικόλας – Λουκάς - Νόρα
Η Εύα πόσο πιο κούκλα μπορεί να είναι? Πώς γίνεται κάθε μέρα να είναι και ομορφότερη? Με τα γαλάζια η κοιλίτσα ήταν τέλεια!!!

Και μου άρεσε η συζήτηση! Εχει δίκιο ο Νικόλας ότι η Εύα είναι καλοπροαίρετη στα πάντα και τσιμπάει εύκολα!

Καλά έλιωσα με το Νικόλα χτες, έλιωσα!

Nικόλας: Θέλω να κρατήσω μουτρα μου επιτρέπετε?
Εύα: Όχι δεν σου επιτρέπεται!

Όσο για τα περι Αντιγόνης άντε να δούμε τι τρέχει έχω σκάσει απο περιέργεια!!!

Όταν πήγαν στο γραφείο και είδα το Λουκά να προσπαθεί να κρατηθεί και το Νικόλα να κάνει Τσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσς χτυπιόμουνα τόσο που σίγουρα με άκουγαν οι γείτονες!

Δείτε φατσούλες!!!

Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010 - Σελίδα 2 Vlcsnap-931236

+++

Το τηλεφώνημα της Αντιγόνης δεν το σχολιάζω... γκρρρ... Περιμένω να δω που κολάει η Εύα σην διαθήκη..

Όσο για το φτύσιμο στον μεσιέ ντε κερί μαζί σου Ευάρα! Χώσε!!!

+++

Τέλος παρόλο που δεν μου άρεσε η καταγγελία, όταν έιδα τη Νόρα να πίνει Μαργαρίτες δίπλα στην πόρτα και τον Λουκά να χτυπάει την παραδέχτηκα χιχιχιχιχιχιχι

Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010 - Σελίδα 2 NoraMargarita

Από τα προσεχώς παραβλέπω Νόρα και κρατάω Αντιγόνη «Εξαρτόμεθα απο την Εύα» ΓΙΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ!!!

Το επεισόδιο τιτλοφορείται «Η περιοδία του μποξεράκια!» και ήταν εντελώς ανούσιο απο άποψη πλοκής όμως για μένα ήταν τέλειο για τον Λουκά και την Θεά εγκυμονούσα παίδαρο και πανέμορφη στα γαλάζια αλλά και την θεϊκή ατάκα περί Άρλεκιν! Πολύ γέλιο!!!

Και εις άλλα με υγείαν!

Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010 - Σελίδα 2 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης