Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap31%Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 31% 
[ 19 ]
Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap20%Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 20% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap13%Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 13% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap13%Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 13% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap11%Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 11% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap11%Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 11% 
[ 7 ]

Σύνολο Ψήφων : 61

Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010

Δημοσίευση από evanna Την / Το Παρ Απρ 16, 2010 2:24 pm

Αχ Τζινακι μου ο σχολιασμος σουπερ ντουπερ ουαου!Εκλαιγα απο τα γελια εχτες που τα εβλεπα το ιδιο και τωρα που μου τα ξαναθυμησες! gelio Οι φωτο ΤΕΛΕΙΕΣ και συμφωνω 100% : respect :

Υ.Γ Το κουνελακι που το πετυχε το ματι σου βρε αθεοφοβη!?
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Παρ Απρ 16, 2010 2:29 pm

evanna έγραψε:Αχ Τζινακι μου ο σχολιασμος σουπερ ντουπερ ουαου!Εκλαιγα απο τα γελια εχτες που τα εβλεπα το ιδιο και τωρα που μου τα ξαναθυμησες! gelio Οι φωτο ΤΕΛΕΙΕΣ και συμφωνω 100% : respect :

Υ.Γ Το κουνελακι που το πετυχε το ματι σου βρε αθεοφοβη!?

πως τα καταφερνεις παντα Τζινακι και οι σχολιασμοι σου ειναι καταπληκτικοι!!!!!!!!!!!!!!! : respect : : respect : : respect :
ΥΓ Ευαννα το ειδα και γω το κουνελακι και δεν ειναι ενα απλο κουνελακι ειναι της goodys τα κουνελακια που εδινε τα Χριστουγεννα!!!!!! gelio
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από Ελένα Την / Το Παρ Απρ 16, 2010 2:29 pm

KatsaroYpotheto αν και δεν συμφωνω με ολα εκανες καταπληκτικη δουλεια!!!

και ειδικα εδω ειμαι τελειως συμφωνη!!!

Νταίζη - Δημήτρης
Τον σιχάθηκα, τον βαρέθηκα, δεν θέλω να τον βλέπω λέμε!!!

Η Νταίζη πρέπει να είναι με τον ΧΡΗΣΤΟ! Με διαβάζει κανείς???

πες ταααααα !!!

panda συμφωνω μαζι σου, πολυ καλος σχολιασμος (αν και συμπαθω τη Νορα)
oscar
Ελένα
Ελένα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Παρ Απρ 16, 2010 2:29 pm

Τζινα μου τα ρεστα μου.Τελειος σχολιασμος.Κι εγω ελιωσα με το υφος του Λουκα οταν ελεγε στη Νορα ''με σενα;'' Heart2

Τα υπολοιπα δικα σου : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : oscar oscar oscar oscar
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Απρ 16, 2010 2:39 pm

Σας ευχαριστώ παρα πολύ! Η αλήθεια είναι οτι μόνο εγω θα μπορούσα να κάνω διπλό σχολιασμό σε επεισόδιο χωρίς ουσιαστική πλοκή αλλά μου άρεσε τρελά εκανα τόσο πολύ γέλιο!!!

@Eλένα τα λέω συνέχεια, μέχρι και στον Παναγιώτη προσωπικά τα είπα, η Νταίζη πρέπει να είναι με τον Χρήστο!!! Του είπα να τα μεταφέρει εκεί που πρέπει αλλα τίποτα πφφφ

Η ΝΤΑΙΖΗ πρέπει να είναι με τον ΧΡΗΣΤΟ!!! Διαβάζει κανείς??? Αντε γιατί το εχουμε χάσει το αγόρι μου τελευταία..

Επεισόδιο 346 - Ημερομηνία 15-04-2010 - Σελίδα 3 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Παρ Απρ 16, 2010 2:51 pm

Τζίνα μου, για άλλη μια φορά ΣΟΥΠΕΡ ΤΖΙΝΑ σχολιασμός..

Αυτή τη φορά όχι μόνο συμφωνώ απόλυτα αλλά έχω να σου μοιράσω μερικά emoticons:
1) : respect : για τις φοβερές φωτογραφείες...
2) oscar "παρατηρητικότητας" απο μένα.. (Μα το αρκουδάκι βρήκες να προσέξεις; χιχιχι...)
3) gelio για τους διαλόγους που έγραψες και τις θεϊκές παρατηρήσεις σου...
4) Snif για την ατάκα <<με σένα;>> του Λουκά που με συγκίνησε εξίσου και την έχω δεί ίσα με 10 φορές τη σκηνή..
5) Faint για την κοιλίτσα της Εύας, η οποία όλο και μεγαλώνει...
6) Congrats για τα γαλάζια (αγαπημένο μου χρώμα..) ρουχαλάκια της Εύας για τα οποία σε ρώτησα στον μίνι σχολιασμό μου--> "Διάλεξε, μπουφανάκι ή μπλουζάκι;" Razz

Υ.Γ. Όσο για την ατάκα "θέλει να τον στήλει διαβασμένο" (η Νόρα τον Λουκά), δε την είπα εγώ, μια συμφορουμίτσα την είπε πάνω στον δικό μου σχολισμό (ξέχασα ποιά ήταν η συμφορουμίτσα cake )

Συγχαρητήρια για άλλη μια φορά Τζίνα....
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Παρ Απρ 16, 2010 3:01 pm

ΤΕΛΕΙΟΣ ο σχολιασμος σου Τζινα μου -πρεπει να βρω κατι πιο προτοτυπο- : respect : : respect :
Εχω πεθανει ατο γελιο ευτυχως που δεν κοιμαται κανεις αλλιως....

oscar oscar oscar Για τα σχολια, για τον τιτλο του επεισοδιου, για τις φωτο, για ολααα
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Απρ 16, 2010 3:07 pm

Eυχαριστώ παααααααααααααρα πολύ!

Πάω να σας διαβάσω κι επανέρχομαι με σχόλια στα σχόλια ως συνήθως χιχι

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Απρ 16, 2010 3:14 pm

loukitsa έγραψε:
Μάνος-Λουκάς:Large φοράει εεε???Ο ψύλλος 100 κιλών είναι Λουκάκο??Αχ πως τα λέει πως τα λέει..καλα σου λέει του Νικόλα είναι το σπίτι Μάνο.

Εύα-Λουκάς:Αχ τι γλυκια.Αντι-νταιζικό πλάνο.Καληνυχτα κάτσε κατω και ξηγησου.Αχ δεν μπορω να τον βλέπω έτσι να κλαίει.Τι ωραία που τα λέει ο άτιμος Λουκάκο μου!Φοβερη χημεία και με την Ξυλά!

Λουκίτσα μου αν και ψηφίσαμε τα απολύτως αντίθετα κρατάω τα δυο παραπάνω απο το σχολιασμό σου που συμφωνώ απόλυτα! Μα ψύλλος 100 κιλών? χαχαχαχαχαχαχα

Ezi_loukno έγραψε:Ψήφισα "ΤΕΛΕΙΟ" μόνο και μόνο επειδή ακόμα χτυπιέμαι απο τα γέλια gelio

1)Το "τάκτ" της Αμαλίας έγινε σουξέ Palamakia

2)Ο Λουκάς, ο περιπλανόμενος, ο άστεγος και ο βρεγμένος "απαγγελτής" Τσέχωφ τα πήρε όλα και έφυγε (κυριολεκτικά..χαχα)
Λουκάς = ΦΟΒΕΡΟΣ Νικόλας = ΘΕΟΣ
Οι ατάκες σήμερα πραγματικά η μία καλήτερη απο την άλλη, δεν άντεχα απο τα γέλια...
Ο Μάνος γιατί έδιωξε τον Λουκά; Αφού τον έλεγε "χρυσό παιδί" τόσο καιρό, τι παράπονο έχει;

3)Ένα έχω να πώ: ΝΟΡΑ, ΣΥΝΕΛΘΕ... Πραγματικά ψάχνω μέρος να κρυφτώ όταν η Νόρα ζηλεύει και θυμώνει με τον Λουκά... Αρχίζει να με κουράζει αυτό το "πάρε δώσε" της με το "κελεπούρι"...
Τελικά να χαρώ; Η Νόρα τελείωσε ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΟΤΕ με τον Μπέλλο;

4)ΦΟΒΕΡΑ τα γαλάζια ρουχαλάκια της ωραίας εγκυμονούσας Εύας.. (Τζίνα διάλεξε.. Το μπουφανάκι ή τη μπλουζίτσα; gelio )...

5)Η σύλληψη ήταν κωμικού περιεχομένου τελικά αλλά στα προσεχώς δεν μου άρεσε που η Νόρα του επέστρεψε το δαχτυλίδι...

*Στα προσεχώς για ποιούς μάρτυρες έλεγε η Αντιγόνη και γιατί εξαρτάται απο την Εύα; Idea

Αυτά τα λίγα....

Εζι αν και μίνι τέλειος ο σχολιασμός!!! Διαλέγω μπλουζίτσα αν δεν έχεις αντίρρηση φυσικά! Αυτό το "τελείωσε ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΟΤΕ" με έστειλε αλλα δεν μπορώ να πω έχεις δίκιο χιχι!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Απρ 16, 2010 3:20 pm

Mik έγραψε:Πολύ καλό!!!
Μπορεί να είναι αντι-Λουκανορικό επεισόδιο αλλα εμένα μου άρεσε….

•••Μου άρεσε η έκρηξη της Νόρας, την λυπήθηκα που έκλαιγε και είμαι με το μέρος της!!!!!
Εντάξει, δεν το έκανε για κακό ο σωβρακάκιας με το στρατηγικό αντι-Νταιζικό πλανο, αλλα λίγα πατώματα του χρειάζονται.
•••Φχαριστήθηκα την εξήγα στο χάπατο.
•••Το τακτ είναι παντού!!!!! Μετά την Αμαλία, όλοι ακολουθούν!!!!
•••Ο Νικόλας λίγο κακός ( κυρίως ως προς την Νόρα ) αλλα πολλές θανατηφόρες ατάκες.
•••Η ατάκα της Ευας: Κρατιόταν με νύχια και με δόντια να μην σου κάτσει !!!
•••Η Νόρα, καλά-καλά δεν ξέρει να μαγειρευει, αλλα φτιάχνει τέλεια μαργαρίτα και μάλιστα με ομπρελίτσα?
•••Μάνο, χαλάρωσε λίγο, θα στραμπουλήξεις τίποτα (να μην πω τι, δεν κάνει)
•••Η Αντιγονάρα όπως την ξέραμε. Τώρα την μαθαμε για τα καλά. Και ναι όσο πάει και πιο πολύ πιστευω ότι αυτή έκανε τον φόνο…..

ΥΓ: Μην του δώσεις το δαχτυλίδι…..Don’t do it Nora!

Εγω ψηφίζω τέλειο το σχολιασμό της Βάσως για την παρατήρηση με τη μαργαρίτα! χιχι

Και διαφωνώ... DO IT! Να σου πάρει μονόπετρο ο τσίπης! gelio

Clarabelle έγραψε:
Το ψήφισα τέλειο!!!!!!!!!!!!
Έχω λιώσει στο γέλιοgelio
Αυτή η Εύα εντελώς γαιδάρα. Δεν του πήρε καμιά ταινία και ποπ κορν για την παρηγοριά μόνο τον έλεγε κότα gelio

Συμφωνώ! Σα δε ντρεπεται gelio

evanna έγραψε:T Ε Λ Ε Ι Ο το επεισοδιο απο εμενα!

Ευα...η Θεα συνεχιζει ακαθεκτη!Κατευχαριστηθηκα τον τροπο που μιλησε σε Αντιγονη και Στεφανο και τους γειωσε κανονικοτατα!Ευαρα συνεχισε ετσι κοριτσαρα μου! : respect :

Λουκας....κανενας δεν αμφισβητει οτι οτιδηποτε εκανε το εκανε για καλο αλλα ηταν πολυ χοντρο ειδικα απεναντι στη Νορα!Κατα τ'αλλα γελασα πολυ με την τουρνε του απο σπιτι σε σπιτι!Ευτυχως το Ευακι τον λυπηθηκε και η σκηνουλα τους ηταν για αλλη μια φορα πολυ ομορφη!

Νικολας....ΑΠΑΙΧΤΟΣ σημερα ο Γιαννακοπουλος!Ολες οι ατακες του μια και μια!Τι να πρωτοθυμηθω....που βγηκε με το καδρονι στην εξωπορτα που στο κρεβατι με Νορα-Δαφνη ελεγε συνεχως ''Λουκας Βενετης'' για να πειραξει την πρωτη,που δεν υπηρχε μια σκηνη που να μιλαει για το Λουκα και να μην αναφερει τη λεξη ''φακελακιας'' ή που στο γραφειο προσπαθουσε να κανει το Λουκακο να του ''φυγουνε''!Απλα ελιωσα

Δαφνη...τι να κανει και αυτη η ερμη που προσπαθουσε απο τη μια να συμπαρασταθει στη φιλη της και απο την αλλη να βουλωσει το στομα του Νικολα!Το νυχτικουλι παντως δεν μου πολυαρεσε!

Νορα....σε ενα βαθμο ειχε δικιο αλλα πολυ σκληρα του φερθηκε του Λουκα!Στην αρχη ενα σοκ το επαθε η αληθεια ειναι αλλα μετα επρεπε να το σκεφτει ψυχραιμα,να καταλαβει και να μην το συνεχισει!Και δεν φτανει που τον κλειδωσε τον ανθρωπΑ μετα ηθελε να του κανει και πλακιτσα και καλεσε την αστυνομια!Το σκηνικουλι αυτο βεβαια ειχε γελιο,ειδικα οταν τη βλεπω να εχει βαλει την καρεκλα διπλα στην πορτα και να καθεται να πινει κοκτειλ! lol! Κατα τ' αλλα ελπιζω συντομα να ηρεμησει!

Μανος....φοβερη η αντιδραση του μολις ακουσε για την αμνησια!Το θρησκευτικο κλιμα της συναντησης και η ατακα για το Θιβετιανο μοναχο με πεθαναν!
Τωρα στη συναντηση του με τη Μελιτα θα φανω πολυ κακια αν πω οτι εγω σε ολη τη σκηνη φωναζα ''Χωσε Μαναρε,χωσε!"!?

Μελιτα....σε καθε επεισοδιο νομιζω οτι εχει πιασει πατο αλλα στο ακριβως επομενο διαψευδομαι μιας και βλεπω οτι ολο κατρακυλαει!Ακουγε ολα αυτα που της ελεγε ο ''μαμακιας'' και αντι να του δωσει καμια μουτζα και να τον πεταξει εξω απολογειτο και απο πανω!Και πηρε και ενα υφος οταν της ειπε οτι ειναι καλυτερα να μην συναντιουνται καθολου αλλο πραγμα!
Για να μην πω και για το Μανο που το προηγουμενο βραδυ ουτε να τη σκεφτει δεν ηθελε τη μηνυση και μολις την ξαναεκραξε για τον ''απολυτο'' ω τι συμπτωση εκεινη ξαφνικα τη θυμηθηκε!Ελεος κοπελια! Fskl

Τον Στεφανο βαριεμαι και να τον σχολιασω!Το μονο που εχω για αυτον ειναι μια Fskl που πηρε και η ''αγαπημενη'' του!

Μπελλος και Νταιζη...απαπαπα!Συγχυζομαι! vomit

Αντιγονη....θα σκασω μεχρι να δουμε σε ποιον τηλεφωνει και τι ακριβως παιζεται με τη διαθηκη!Κατα τ'αλλα ΜΗΝ ξανακουσω τη λεξη εγγονι! wall

Αυτα για σημερα και περιμενω τα αυριανα!

Ευάννα μου τέλειος σχολιασμός αλλα κρατάω αυτό "Μελιτα....σε καθε επεισοδιο νομιζω οτι εχει πιασει πατο αλλα στο ακριβως επομενο διαψευδομαι μιας και βλεπω οτι ολο κατρακυλαει!" ΘΕΙΚΟΟΟΟΟ!!!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Παρ Απρ 16, 2010 3:22 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
loukitsa έγραψε:
Μάνος-Λουκάς:Large φοράει εεε???Ο ψύλλος 100 κιλών είναι Λουκάκο??Αχ πως τα λέει πως τα λέει..καλα σου λέει του Νικόλα είναι το σπίτι Μάνο.

Εύα-Λουκάς:Αχ τι γλυκια.Αντι-νταιζικό πλάνο.Καληνυχτα κάτσε κατω και ξηγησου.Αχ δεν μπορω να τον βλέπω έτσι να κλαίει.Τι ωραία που τα λέει ο άτιμος Λουκάκο μου!Φοβερη χημεία και με την Ξυλά!

Λουκίτσα μου αν και ψηφίσαμε τα απολύτως αντίθετα κρατάω τα δυο παραπάνω απο το σχολιασμό σου που συμφωνώ απόλυτα! Μα ψύλλος 100 κιλών? χαχαχαχαχαχαχα

Ezi_loukno έγραψε:Ψήφισα "ΤΕΛΕΙΟ" μόνο και μόνο επειδή ακόμα χτυπιέμαι απο τα γέλια gelio

1)Το "τάκτ" της Αμαλίας έγινε σουξέ Palamakia

2)Ο Λουκάς, ο περιπλανόμενος, ο άστεγος και ο βρεγμένος "απαγγελτής" Τσέχωφ τα πήρε όλα και έφυγε (κυριολεκτικά..χαχα)
Λουκάς = ΦΟΒΕΡΟΣ Νικόλας = ΘΕΟΣ
Οι ατάκες σήμερα πραγματικά η μία καλήτερη απο την άλλη, δεν άντεχα απο τα γέλια...
Ο Μάνος γιατί έδιωξε τον Λουκά; Αφού τον έλεγε "χρυσό παιδί" τόσο καιρό, τι παράπονο έχει;

3)Ένα έχω να πώ: ΝΟΡΑ, ΣΥΝΕΛΘΕ... Πραγματικά ψάχνω μέρος να κρυφτώ όταν η Νόρα ζηλεύει και θυμώνει με τον Λουκά... Αρχίζει να με κουράζει αυτό το "πάρε δώσε" της με το "κελεπούρι"...
Τελικά να χαρώ; Η Νόρα τελείωσε ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΟΤΕ με τον Μπέλλο;

4)ΦΟΒΕΡΑ τα γαλάζια ρουχαλάκια της ωραίας εγκυμονούσας Εύας.. (Τζίνα διάλεξε.. Το μπουφανάκι ή τη μπλουζίτσα; gelio )...

5)Η σύλληψη ήταν κωμικού περιεχομένου τελικά αλλά στα προσεχώς δεν μου άρεσε που η Νόρα του επέστρεψε το δαχτυλίδι...

*Στα προσεχώς για ποιούς μάρτυρες έλεγε η Αντιγόνη και γιατί εξαρτάται απο την Εύα; Idea

Αυτά τα λίγα....

Εζι αν και μίνι τέλειος ο σχολιασμός!!! Διαλέγω μπλουζίτσα αν δεν έχεις αντίρρηση φυσικά! Αυτό το "τελείωσε ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΟΤΕ" με έστειλε αλλα δεν μπορώ να πω έχεις δίκιο χιχι!

Καμία πολύτως αντίρρηση Τζίνα μου.. Το μπουφάν δικό μου : juhu :

Ε μα; Είχανε ποτέ κάτι αυτοί οι δύο (Νόρα-Μπελλος);
Το <<κελεπούρι>> περισσότερα "πάρε δώσε" έχει με την Νταίζη παρά με την Νόρα..
Είπαμε όμως η Νταίζη και το "αρκουδάκι" της ανήκουν στο Χρήστο....
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από evanna Την / Το Παρ Απρ 16, 2010 3:25 pm

: thanks : Τζινακι μου!Μα αδικο εχω με αυτα που βλεπω η ερμη? :wink2:
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από nicole Την / Το Παρ Απρ 16, 2010 3:26 pm

Εγω τρια πραγματακια θα σχολιασω:

1. Η ατακα της Νταιζης για τις ΦΩΚΙΕΣ ...πεθανα στο γελιο λεμε....εχει και ενα τροπο που τα λεει που πεφτεις κατω απο τα γελια...

2. Αν και ο Γιαννακοπουλος δεν μου αρεσει ως ηθοποιος, χθες ως Νικολας ειπε μια μεγαλη αληθεια: "Ευα μου τσιμπας ευκολα...για αυτο εφτασες και εδω που εφτασες"...ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ...

3. κα. Ακριτα μου αν ολα αυτα ειναι συνειδητοποιημενο εκδικητικο σχεδιο της Μελιτας...εμενα ως ανατροπη προσωπικα ΔΕΝ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ....εμπαινε Μελιτα προς ολους!!!!!

Διοτι γιατι Ευακι μου?...μονο εσυ και ο Μανος εχετε παρει υπεργολαβια το κλεισιμο σπιτιων και τα εκδικητικα σχεδια? Η μας αρεσουν μονο οταν τα κανουμε εμεις σε αλλους και οχι οταν μας τα κανουνε?

Μανολακι το οτι εισαι πατερας δεν σου δινει το δικαιωμα να μπουκαρεις στα σπιτια και να απειλεις...Υπαρχουν και τα δικαστηρια ξερεις....αν θεωρεις οτι το παιδι σου δεν μεγαλωνει σωστα...πηγαινε το δικαστικως...επιτελους ηρθε η ωρα να πληρωσεις και για κατι που εχεις ΚΑΝΕΙ...

ΕΜΠΑΙΝΕ ΜΕΛΙΤΑΚΙ!!! εσυ κουκλα μου και και το παιδακι σου εχεις, και το σπιτακι σου εχεις και τα λεφτουδακια σου εχεις....ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΤΡΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΤΑΝΟΥΝ ΤΩΡΑ ΛΕΜΕ!!! (διωξε και τον μαμοθρευτο μπας και αρχισει να παιρνει στροφες γιατι δεν...)

nicole
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Απρ 16, 2010 3:42 pm

soso έγραψε:Ερμηνευτικά πάρα πολύ καλό,σεναριακα βαράμε μπιέλες..
Κι έχουμε και κατι μήνες κι έναν ολοκληρο κύκλο,ακόμη!

Νικόλας,όλα τα λεφτά!Ελιωσα! lol!

Ευα+Λουκάς=Β.F.E.A.E. Heart2

O Πετράκης περιπλανώμενο ρεσιτάλ!

Υγ. Φώκια ΕΙΣΑΙ,σούργελο!

Υγ.Εκκληση ν.100009900 BlackEye
..ο πάτος κι ο απόπατος!

Τι να πω? Με 5 κουβέντες καλύπτεις τα πάντα!!! Αυτό το "Β.F.E.A.E. " είχα κάτι αιώνες να το δω γραμμένο αλλα μ'αρέσει τρελά!!!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Απρ 16, 2010 4:00 pm

pet έγραψε:
Τέλειο απο εμένα!!!

Ο Λουκάς με έκανε και γέλασα πολύ με την αμηχανία του για το τι θα πάθει τώρα που βγήκε η αλήθεια. Η Νόρα φοβερή, έβγαλε όλο τον πόνο που ένιωθε με απίστευτο τρόπο! Μου άρεσε όμως πάρα πολύ που επιτέλους δώθηκε τέλος στην σχέση της με τον Μπέλλο. Επιτέλους του είπε ανοιχτά και αυτός το κατάλαβε ότι δεν θέλει να είναι μαζί του!!! Palamakia Palamakia

Η αντίδραση από την παρέα αναμενόμενη για εμένα. Με έκανε πάλι να γελάσω πολύ ο Νικόλας!!!!

Καλά μην είσαι σίγουρη απο το Μπέλλο το ζαβό όλα να τα περιμένεις!! gelio

Εδώ τον κόβω στα προσεχώς να θέλει να εκδικηθεί για τη διάλυση του δεσμού που δεν είχε! gelio

atreidhs έγραψε:
giouli_edem έγραψε:Το επεισόδιο το ψήφισα πολύ καλό, για το ΘΕΟ Γιαννακόπουλο που για μένα έγραψε χτες με το ύφος και τις ατάκες του....

Αυτά λοιπόν, και ξαναλέω : ΝΙΚΟΛΑΣ forever στο χτεσινό !!! Το τί γέλιο έριξα με την κάθε του ατάκα δε λέγεται !!! Palamakia

Όλο το επεισόδιο ήταν στημένο πάνω στο παλιό καλό χιούμορ της Έλενας Ακρίτας. Σα να είχε βγει από την εποχή των χρονογραφημάτων στον Ταχυδρόμο.

Δεν ξέρω αν μου άρεσε ως επεισόδιο όμως - εγώ εξάλλου το παρακολουθώ λόγω των στοιχείων μυστηρίου που υπάρχουν...

Ήταν λιγάκι αριστοφανικό. Όλοι τρέχουν πέρα δώθε, ακόμα και ο ανεκδιήγητος βοηθός επιθεωρητή, ο οποίος παρακολουθεί υποτίθεται ένα τσούρμο τρελούς να τρέχουν από δω κι από κει...

Η Μελίτα έχει αρχίσει και μου τη σπάει, έχοντας υιοθετήσει το παλιό καλό πρότυπο "Είμαι η Εύα, η αντροχωρίστρα και πάνω απ' όλα είναι ο έρωτας που με καίει και με τσουρουφλίζει". Αυτά που την κατέστρεψαν υποτίθεται, τα λούστηκε κανονικότατα και τα κάνει πράξη με μεγάλη επιτυχία. Η όλη ιστορία μοιάζει με οδηγό "Πώς να γίνετε σούπερ Κατίνα, σε 7 ημέρες, ανέξοδα, χωρίς να κοπιάσετε και να πεινάσετε"...

Περιμένω κάποια εξέλιξη ώστε να "αναζωπυρωθεί" το ενδιαφέρον....

Θα συμφωνήσω απόλυτα διευκρινίζοντας απλώς ότι επειδή έχω μεγαλώσει με Αριστοφάνη και Αστερίξ (ω ναιι συνδυάζονται χιχι) λάτρεψα το επεισόδιο.. Δεν ξέρω κατα πόσο θα άντεχα κάτι τέτοιο σε μεγαλύτερη δόση αλλα νομίζω η μιας μέρας παρενθεσούλα δεν κούρασε αλλα διασκέδασε!

Όσο για τη Μελίτα, αδυνατώ να καταλάβω πώς μια κοπέλα μεγαλωμένη όπως η Μελίτα, παρακολουθούσε μισή χρονιά μια γυναίκα να κάνει λάθη και ενώ την είδε ότι τα ξεπέρασε και άρχισε να ανακάμπτει και προσπαθεί για το καλύτερο, αποφάσισε αντί να παραδειγματιστεί να την ακολουθήσει κατά πόδας! :shock:

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης