Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 347 - Ημερομηνία 16-04-2010

+39
CineFreak
pelopidas
loukasnora
zwi
sarita
annaki
manthaki-loukanoraki
oriana
Maximos7463
nicole
evapop
LYDIA
charmie258
Καρ-Mik
Foulitsa
soso
anastasia20
DESPOINA
Ntinaki1
rachel
jim7
alenata
Cancoon
Katrin
panda
Morena
atreidhs
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ksanthi
nima
$ofi@ loukakos + nora
filitsa
vagvard
tsampika090909
matziarli
evanna
loukitsa
Ελένα
Clarabelle
43 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 347 - Ημερομηνία 16-04-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap18%Επεισόδιο 347 - Ημερομηνία 16-04-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 18% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 347 - Ημερομηνία 16-04-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap29%Επεισόδιο 347 - Ημερομηνία 16-04-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 29% 
[ 19 ]
Επεισόδιο 347 - Ημερομηνία 16-04-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap18%Επεισόδιο 347 - Ημερομηνία 16-04-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 18% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 347 - Ημερομηνία 16-04-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap18%Επεισόδιο 347 - Ημερομηνία 16-04-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 18% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 347 - Ημερομηνία 16-04-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap3%Επεισόδιο 347 - Ημερομηνία 16-04-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 347 - Ημερομηνία 16-04-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap12%Επεισόδιο 347 - Ημερομηνία 16-04-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 12% 
[ 8 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 65
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 347 - Ημερομηνία 16-04-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 347 - Ημερομηνία 16-04-2010

Δημοσίευση από loukasnora Δευ Απρ 19, 2010 4:04 pm

Ας σχολιασω κι εγω.......


Στεφανος-Ευα
Αυτο που ενω η Ευα εχει μαθει για την σχεση του με την Μελιτα εξακολουθει να της κανει ζηλειες μπορει να με κανει να πηδηχτω απο το παραθυρο.Ελεος ρε φιλε αποφασισε ποια θελεις πια σε ικετευω.

Μανος-Ευα
Πολυ ωραια σκηνη.Κοντευω να γινω Μανοευικη αλλα θελω πολλες αποδειξεις και πολυ σουρσιμο απο τον Μανωλακη ακομα.

Ηλιας-Μανος
Ποτε ειπαμε θα μπει φυλακη ο Ηλιας;

Λουκας-Αμαλια-Πετρος
Η καλυτερη σκηνη του επεισοδιου για μενα.Η πιο αγαπημενη μου.Ποσο μου αρεσουν αυτοι οι τρεις μαζι δε λεγεται.Αχ μωρε ποσο την αγαπαει ο Λουκακος μας το Νορακι μας.

ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΖΟΥΖΟΥΝΙΣΤΙΚΗ ΣΚΗΝΗ ΤΟΥ ΤΙΤΑΝΟΜΕΓΙΣΤΟΥ ΖΕΥΓΑΡΙΟΥ

Λουκας-Νορα γενικως
Παρακαλω πολυ αγαπητοι σεναριογραφοι μου σταματηστε να καιτε αυτο το ζευγαρι για να μας κανετε να αποδεχτουμε το απολυτο ξενερωμα.Οσο γελιο κι αν ειχε η φαση στο αστυνομικο τμημα και οσο και να απολαυσα τον αστυνομικο που καταλαβε τον ερωτα τους μεσα σε τρια λεπτα-τρεμε Ηλια τρεμε-δεν δεχομαι τη Νορα να στελνει τον ανθρωπο που σκοτωσε για να την σωσει στο κρατητηριο για ενα λαθος του-αν και αυτο το λαθος τους εφερε κοντα-και να πηγαινει στο κομμωτηριο να φτιαξει μαλλι και νυχι.Ο Λουκας τραγουδουσε Σακη;Και μαλιστα τραγουδι του Θεοφανους;Λιωνωωωωωωωωωωωωω Faint Faint Faint Μου αρεσε τρελα και η κανταδα του στο τελος αλλα το μπουγελωμα καθολου.Νορα για να μη στα χρωσταω Fskl Fskl Fskl δεν τον μπουγελωνουμε αγαπη μου τον ανθρωπο που ερχεται και σου τραγουδαει ''σ'αγαπω γιατι εισαι ωραια σ'αγαπω γιατι εισαι εσυ''.Τρεχουμε στην αγκαλια του και δεν τον αφηνουμε να φυγει.Την σκηνη με την επιστροφη του δαχτυλιδιου δε θα την σχολιασω γιατι θα συγχυστω.


Καλο το επεισοδιο απο εμενα.

Αυτα απο μενα.Αυριο παλι.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 347 - Ημερομηνία 16-04-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 347 - Ημερομηνία 16-04-2010

Δημοσίευση από evanna Δευ Απρ 19, 2010 4:06 pm

Πολυ ωραιος ο σχολιασμος σου Νικη μου! Thumbs up Θα σταθω ομως εδω...
Μανος-Ευα
Πολυ ωραια σκηνη.Κοντευω να γινω Μανοευικη αλλα θελω πολλες αποδειξεις και πολυ σουρσιμο απο τον Μανωλακη ακομα.
Βλεπω καλα ή με γελουν τα ματια μου!Σιγουρα γραφεις εσυ???
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 347 - Ημερομηνία 16-04-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 347 - Ημερομηνία 16-04-2010

Δημοσίευση από loukasnora Δευ Απρ 19, 2010 4:10 pm

evanna έγραψε:Πολυ ωραιος ο σχολιασμος σου Νικη μου! Thumbs up Θα σταθω ομως εδω...
Μανος-Ευα
Πολυ ωραια σκηνη.Κοντευω να γινω Μανοευικη αλλα θελω πολλες αποδειξεις και πολυ σουρσιμο απο τον Μανωλακη ακομα.
Βλεπω καλα ή με γελουν τα ματια μου!Σιγουρα γραφεις εσυ???


Απιστευτο κι ομως αληθινο.Εγω γραφω Ευαννα μου.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 347 - Ημερομηνία 16-04-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 347 - Ημερομηνία 16-04-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Δευ Απρ 19, 2010 4:13 pm

loukasnora έγραψε:Ας σχολιασω κι εγω.......


Στεφανος-Ευα
Αυτο που ενω η Ευα εχει μαθει για την σχεση του με την Μελιτα εξακολουθει να της κανει ζηλειες μπορει να με κανει να πηδηχτω απο το παραθυρο.Ελεος ρε φιλε αποφασισε ποια θελεις πια σε ικετευω.

Μανος-Ευα
Πολυ ωραια σκηνη.Κοντευω να γινω Μανοευικη αλλα θελω πολλες αποδειξεις και πολυ σουρσιμο απο τον Μανωλακη ακομα.

Ηλιας-Μανος
Ποτε ειπαμε θα μπει φυλακη ο Ηλιας;

Λουκας-Αμαλια-Πετρος
Η καλυτερη σκηνη του επεισοδιου για μενα.Η πιο αγαπημενη μου.Ποσο μου αρεσουν αυτοι οι τρεις μαζι δε λεγεται.Αχ μωρε ποσο την αγαπαει ο Λουκακος μας το Νορακι μας.

ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΖΟΥΖΟΥΝΙΣΤΙΚΗ ΣΚΗΝΗ ΤΟΥ ΤΙΤΑΝΟΜΕΓΙΣΤΟΥ ΖΕΥΓΑΡΙΟΥ

Λουκας-Νορα γενικως
Παρακαλω πολυ αγαπητοι σεναριογραφοι μου σταματηστε να καιτε αυτο το ζευγαρι για να μας κανετε να αποδεχτουμε το απολυτο ξενερωμα.Οσο γελιο κι αν ειχε η φαση στο αστυνομικο τμημα και οσο και να απολαυσα τον αστυνομικο που καταλαβε τον ερωτα τους μεσα σε τρια λεπτα-τρεμε Ηλια τρεμε-δεν δεχομαι τη Νορα να στελνει τον ανθρωπο που σκοτωσε για να την σωσει στο κρατητηριο για ενα λαθος του-αν και αυτο το λαθος τους εφερε κοντα-και να πηγαινει στο κομμωτηριο να φτιαξει μαλλι και νυχι.Ο Λουκας τραγουδουσε Σακη;Και μαλιστα τραγουδι του Θεοφανους;Λιωνωωωωωωωωωωωωω Faint Faint Faint Μου αρεσε τρελα και η κανταδα του στο τελος αλλα το μπουγελωμα καθολου.Νορα για να μη στα χρωσταω Fskl Fskl Fskl δεν τον μπουγελωνουμε αγαπη μου τον ανθρωπο που ερχεται και σου τραγουδαει ''σ'αγαπω γιατι εισαι ωραια σ'αγαπω γιατι εισαι εσυ''.Τρεχουμε στην αγκαλια του και δεν τον αφηνουμε να φυγει.Την σκηνη με την επιστροφη του δαχτυλιδιου δε θα την σχολιασω γιατι θα συγχυστω.


Καλο το επεισοδιο απο εμενα.

Αυτα απο μενα.Αυριο παλι.


Λίγα και καλά Νίκη μου..
Πολύ καλός σχολιασμός και συμφωνώ απόλυτα αλλά θα σε μαλώσω Impatient
Όσο άδικο έχει η Νόρα με την επιστροφή του δαχτυλιδιού, τόσο άδικο έχει και ο Λουκάκος με το φιλί που έδωσε στη Νταίζη..

Πές τα Νίκη μου, πές τα μπάς και μας ακούσουν οι σεναριογράφοι.... Θέλουμε ουσιαστική σχέση Νόρα-Λουκάς και όχι ότι και ότι..
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 347 - Ημερομηνία 16-04-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 347 - Ημερομηνία 16-04-2010

Δημοσίευση από evanna Δευ Απρ 19, 2010 4:14 pm

loukasnora έγραψε:
evanna έγραψε:Πολυ ωραιος ο σχολιασμος σου Νικη μου! Thumbs up Θα σταθω ομως εδω...
Μανος-Ευα
Πολυ ωραια σκηνη.Κοντευω να γινω Μανοευικη αλλα θελω πολλες αποδειξεις και πολυ σουρσιμο απο τον Μανωλακη ακομα.
Βλεπω καλα ή με γελουν τα ματια μου!Σιγουρα γραφεις εσυ???


Απιστευτο κι ομως αληθινο.Εγω γραφω Ευαννα μου.
Ε αφου εζησα να το δω και αυτο τι να πω....ελπιζω να παρεις τις αποδειξεις που θες και να μην αλλαξεις γνωμη! :wink2:
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης