Επεισόδιο 348 - Ημερομηνία 19-04-2010

Σελίδα 4 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 348 - Ημερομηνία 19-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap22%Επεισόδιο 348 - Ημερομηνία 19-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 22% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 348 - Ημερομηνία 19-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap32%Επεισόδιο 348 - Ημερομηνία 19-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 32% 
[ 22 ]
Επεισόδιο 348 - Ημερομηνία 19-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap20%Επεισόδιο 348 - Ημερομηνία 19-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 20% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 348 - Ημερομηνία 19-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap13%Επεισόδιο 348 - Ημερομηνία 19-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 13% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 348 - Ημερομηνία 19-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap3%Επεισόδιο 348 - Ημερομηνία 19-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 348 - Ημερομηνία 19-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap10%Επεισόδιο 348 - Ημερομηνία 19-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 10% 
[ 7 ]

Σύνολο Ψήφων : 69

Επεισόδιο 348 - Ημερομηνία 19-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 348 - Ημερομηνία 19-04-2010

Δημοσίευση από luckyboy Την / Το Τρι Απρ 20, 2010 10:01 am

paidia pou mporo epitelous na do to 4esino episodio? 348?

luckyboy

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 348 - Ημερομηνία 19-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 348 - Ημερομηνία 19-04-2010

Δημοσίευση από giouli_edem Την / Το Τρι Απρ 20, 2010 10:14 am

luckyboy έγραψε:paidia pou mporo epitelous na do to 4esino episodio? 348?

Καλώς ήρθες στο φόρουμ!
Αρχικά, σε παρακαλώ να διαβάσεις τους κανόνες του φόρουμ. Η γλώσσα που χρησιμοποιούμε είναι η ελληνική.
Τα επεισόδια μπορείς να τα ζητήσεις στο topic των Βίντεο.

Επεισόδιο 348 - Ημερομηνία 19-04-2010 - Σελίδα 4 GioulisS03_11

Love! Γιατί αυτή είναι η πραγματική Παρέα της Φεγγαρόπετρας
και γιατί τα Μυστικά της Εδέμ τελείωσαν τον Ιούνιο του 2010 ... Love!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Δημοσίευση από Ntinaki1 Την / Το Τρι Απρ 20, 2010 12:08 pm

Cancoon έγραψε:
Καλούτσικο, όσο να πεις έχουμε δει και χειρότερα.
Μου αρέσουν οι σκηνές που η Μελίτα φέρνει τον Στέφανο προ των ευθυνών του και μάλιστα χωρίς να χρειάζεται να καταφύγει σε υστερίες, σταγόνες, αγοραφοβικές αντιδράσεις και τα συναφή. Ειδικά εκείνο το "με άφησες μόνη μου" το χάρηκα πολύ - έπρεπε να του το έχει πει νωρίτερα, αλλά, δε βαριέσαι, κάτι είναι κι αυτό.
Η σκηνή της απόπειρας του Στέφανου να σώσει τον γάμο του ήταν σχεδόν αστεία - δεν έχω ξαναδεί σύζυγο να θέλει τόσο πολύ να αποτύχει η προσπάθεια επανασύνδεσης με την εν διαστάσει σύζυγό του (κορυφαίο επιχείρημα το "δεν είμαι ερωτευμένος μαζί σου").
Πάντως σε αυτό το επεισόδιο οι σεναριογράφοι πραγματοποίησαν πρωτοποριακά βήματα στο χώρο των δραματικών σειρών: συγκλονιστικό το εύρημα: η κακιά υπνωτίζει τον πρωταγωνιστή με φάρμακο το οποίο δρα πριν καν φτάσει στο στομάχι, βγάζει φωτογραφίες και τις στέλνει στην πρωταγωνίστρια η οποία αδυνατεί να αντιληφθεί ότι ο αγαπημένος της απεικονίζεται να κοιμάται αμέριμνος/σχεδόν να έχει πέσει σε λήθαργο.
Ωραία η σκηνούλα Στέφανου-Μελίτας. Μου άρεσε που δεν χρειάστηκαν λόγια και ειδικά μου άρεσαν πάρα πολύ τα φιλιά σε όλο πρόσωπο της Μελίτας.
Μάνο, κοίτα να ορθοποδήσεις - η Εύα χρειάζεται νέο χορηγό.

Καλά εγώ δεν θα πώ τίποτα για Στέφανο Μελίτα κλασσικά μου άρεσαν μιας και είμαι φαν.

Μου άρεσε Ρούσσος-Αμαλία!
Palamakia Μου άρεσε που η Αντιγόνη το γύρισε σε κυρά Θάλεια από το ρετιρέ όταν είδε τα σκούρα.
gelio
Τι είπε η Εύα καλέ; Ότι ο Στέφανος έβαλε την Μελίτα να κάνει μύνηση στην Ματίνα Μανταρινάκη για να πάει 2,5 χρόνια φυλακή( λίγα είναι); Έλεος. cakeΚαι να την έβαζε την Μελίτα δηλαδή εγώ μαζί του! Καλά αυτός πήγε στην Εύα και έλεγε από μέσα του " μην κάνεις κάνα αστείο΄, διώξε με". Και τον έδιωξε τον άπιστο η πιστή που πήγαινε στον Μάνο κάποτε για να του πει ότι είναι παντρεμένη και τώρα πάει για να του πει ότι είναι χωρισμένη. Πήγε να του ανοίξει τα παράθυρα να του δώσει κουράγιο και αν δεν ήταν και έγκυος θα έριχνε και μια φασίνα.Δεν κατάλαβα γιατί πήγε εκεί, αλλά ήταν μέρα και όχι νύχτα άρα δεν ήταν πονηρό το ραντεβού.

Καλά η άλλη η Νόρα δεν θα δεί ότι αυτός ο Λουκάς στις φωτογραφίες είναι σαν πτώμα;

Cancoon έγραψε:
η κακιά υπνωτίζει τον πρωταγωνιστή με φάρμακο το οποίο δρα πριν καν φτάσει στο στομάχι,

Πολύ " μάγισσες της Σμύρνης" έβλεπαν οι σεναριογράφοι! Τον μπουγιούμιασε η Νταίζη η Κατίνα. Και ο Μπέλλος έκανε την Ευθαλία!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Δημοσίευση από LYDIA Την / Το Τρι Απρ 20, 2010 12:14 pm

Cancoon έγραψε:Καλούτσικο, όσο να πεις έχουμε δει και χειρότερα.
Μου αρέσουν οι σκηνές που η Μελίτα φέρνει τον Στέφανο προ των ευθυνών του και μάλιστα χωρίς να χρειάζεται να καταφύγει σε υστερίες, σταγόνες, αγοραφοβικές αντιδράσεις και τα συναφή. Ειδικά εκείνο το "με άφησες μόνη μου" το χάρηκα πολύ - έπρεπε να του το έχει πει νωρίτερα, αλλά, δε βαριέσαι, κάτι είναι κι αυτό.
Η σκηνή της απόπειρας του Στέφανου να σώσει τον γάμο του ήταν σχεδόν αστεία - δεν έχω ξαναδεί σύζυγο να θέλει τόσο πολύ να αποτύχει η προσπάθεια επανασύνδεσης με την εν διαστάσει σύζυγό του (κορυφαίο επιχείρημα το "δεν είμαι ερωτευμένος μαζί σου").
Πάντως σε αυτό το επεισόδιο οι σεναριογράφοι πραγματοποίησαν πρωτοποριακά βήματα στο χώρο των δραματικών σειρών: συγκλονιστικό το εύρημα: η κακιά υπνωτίζει τον πρωταγωνιστή με φάρμακο το οποίο δρα πριν καν φτάσει στο στομάχι, βγάζει φωτογραφίες και τις στέλνει στην πρωταγωνίστρια η οποία αδυνατεί να αντιληφθεί ότι ο αγαπημένος της απεικονίζεται να κοιμάται αμέριμνος/σχεδόν να έχει πέσει σε λήθαργο.
Ωραία η σκηνούλα Στέφανου-Μελίτας. Μου άρεσε που δεν χρειάστηκαν λόγια και ειδικά μου άρεσαν πάρα πολύ τα φιλιά σε όλο πρόσωπο της Μελίτας.
Μάνο, κοίτα να ορθοποδήσεις - η Εύα χρειάζεται νέο χορηγό.

θα συμφωνησω κ γω απολυτα μαζι σου...
Ο σχολιασμος ειναι αψογος... Λιτος κ περιεκτικοτατος...τα ειπες ολα... oscar
LYDIA
LYDIA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΑΚΡΙΑ...

Δημοσίευση από annaki Την / Το Τρι Απρ 20, 2010 12:53 pm

Δε περίμενα ποτέ να το πω αλλά θέλω σφουγγάρισμα τώρα! :shock:Τελικά οι Απόλυτοι καλύτερα να zipπαρά να μιλάνε! Ομολογουμένως αντιπροσωπευτικότατο το Λαίδη-Τρούπης Thumbs upαλλά μπορούμε να δούμε και λίγο Καμίλα-Κάρολο (χίλια ευχαριστώ στον atreidhs για την έμπνευση) να έρθει και το πεπτικό μας στα ίσια του; Τί ζήτησα η τηλεθεάτρια; Αντί να το παίζει θιγμένη για την - έτι μία φορά - εμφάνισή της ως δεύτερη στον πίνακα κατάταξης και να αναζητά επί ματαίω επιβεβαίωση στο λάγνο πλην απλανές βλέμμα που ορθώνεται έμπροσθέν της, να του πει ευθαρσώς «οκ, πάνε ξεφορτώσου τη Νταϊάνα διακριτικά και σβέλτα - ξέρεις εσύ - και μετά σε περιμένω για γενική καθαριότητα..»
Επίσης γίνεται να επικεντρωθεί σ' ένα ρόλο απερίσπαστη, γιατί συνδυαστική σκέψη αποδεδειγμένα δεν έχει! Περιορίσου στο 'κολαούζος του απόλυτου' κοπέλα μου, το 'πιστή φίλη' τί το θες και κουβάλησες το Λουκά πάλι; Μη σκας, θ' ανοίξει το καρνέ η Τιτανομέγιστη να σου βρει νέους φίλους! Τόσα βούρλα κυκλοφορούν στην Εκάλη και γνησιότερα από 'σένα, κι εκεί δεύτερη έρχεσαι!

Επειδή δε το 'χω με τα Μεξικάνικα, μου αναγεννήθηκε η ίδια απορία που είχα στη Βέρα όταν η Άιρι (μιγάδα καλλονή άρτι αφιχθείσα εξ ερήμου) νάρκωσε το Στράτο κι έστειλε τα ντοκουμέντα στη Ρεγγίνα: Στα μεθεόρτια του φιάσκου τί είθισται; Δεν αναρωτείται κανείς εκ των πεπλανημένων πώς γίνεται ο φερόμενος ως κερατών να μην αντελήφθη ολόκληρη γκουμούτσα κάμερα με τρίποδα να απαθανατίζει τη στιγμή; 😕

Ο Μανούσσος ο ντελικανής θα γίνει emo; Σήμερα σκηνικό ''το σπίτι της Μπερνάρντα Άλμπα'' μες στα σκοτάδια, αύριο φρατζούλα λοξή, πολύ θέλει ο άνθρωπος; Τέλειωνε ρε Εύα με τα μυστήρια του Καρταλόσογου και ανάλαβε δράση γιατί το χάνουμε το παλικάρι!

: respect : στο Μήτσουλα! Παίζει να 'ναι ο πρώτος άντρας, εντός και εκτός σειράς, που παραδέχτηκε τη γελοιοποίησή του!

P.S: KatsaroYpotheto ευχαριστώ για τη χθεσινή μνεία! Ποιος σε ξεπατώνει στη δουλειά και σε χάσαμε; Έχεις ανειλημμένες υποχρεώσεις πες του, θέλουμε φωτογραφίες! Με τις ερασιτεχνικές της Νταίζης θα τη βγάλουμε; Αν και μας αποζημίωσε επάξια η Clarabelle!

annaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Απρ 20, 2010 1:18 pm

annaki έγραψε:Δε περίμενα ποτέ να το πω αλλά θέλω σφουγγάρισμα τώρα! :shock:Τελικά οι Απόλυτοι καλύτερα να zipπαρά να μιλάνε! Ομολογουμένως αντιπροσωπευτικότατο το Λαίδη-Τρούπης Thumbs upαλλά μπορούμε να δούμε και λίγο Καμίλα-Κάρολο (χίλια ευχαριστώ στον atreidhs για την έμπνευση) να έρθει και το πεπτικό μας στα ίσια του; Τί ζήτησα η τηλεθεάτρια; Αντί να το παίζει θιγμένη για την - έτι μία φορά - εμφάνισή της ως δεύτερη στον πίνακα κατάταξης και να αναζητά επί ματαίω επιβεβαίωση στο λάγνο πλην απλανές βλέμμα που ορθώνεται έμπροσθέν της, να του πει ευθαρσώς «οκ, πάνε ξεφορτώσου τη Νταϊάνα διακριτικά και σβέλτα - ξέρεις εσύ - και μετά σε περιμένω για γενική καθαριότητα..»
Επίσης γίνεται να επικεντρωθεί σ' ένα ρόλο απερίσπαστη, γιατί συνδυαστική σκέψη αποδεδειγμένα δεν έχει! Περιορίσου στο 'κολαούζος του απόλυτου' κοπέλα μου, το 'πιστή φίλη' τί το θες και κουβάλησες το Λουκά πάλι; Μη σκας, θ' ανοίξει το καρνέ η Τιτανομέγιστη να σου βρει νέους φίλους! Τόσα βούρλα κυκλοφορούν στην Εκάλη και γνησιότερα από 'σένα, κι εκεί δεύτερη έρχεσαι!

Επειδή δε το 'χω με τα Μεξικάνικα, μου αναγεννήθηκε η ίδια απορία που είχα στη Βέρα όταν η Άιρι (μιγάδα καλλονή άρτι αφιχθείσα εξ ερήμου) νάρκωσε το Στράτο κι έστειλε τα ντοκουμέντα στη Ρεγγίνα: Στα μεθεόρτια του φιάσκου τί είθισται; Δεν αναρωτείται κανείς εκ των πεπλανημένων πώς γίνεται ο φερόμενος ως κερατών να μην αντελήφθη ολόκληρη γκουμούτσα κάμερα με τρίποδα να απαθανατίζει τη στιγμή; 😕

Ο Μανούσσος ο ντελικανής θα γίνει emo; Σήμερα σκηνικό ''το σπίτι της Μπερνάρντα Άλμπα'' μες στα σκοτάδια, αύριο φρατζούλα λοξή, πολύ θέλει ο άνθρωπος; Τέλειωνε ρε Εύα με τα μυστήρια του Καρταλόσογου και ανάλαβε δράση γιατί το χάνουμε το παλικάρι!

: respect : στο Μήτσουλα! Παίζει να 'ναι ο πρώτος άντρας, εντός και εκτός σειράς, που παραδέχτηκε τη γελοιοποίησή του!

P.S: KatsaroYpotheto ευχαριστώ για τη χθεσινή μνεία! Ποιος σε ξεπατώνει στη δουλειά και σε χάσαμε; Έχεις ανειλημμένες υποχρεώσεις πες του, θέλουμε φωτογραφίες! Με τις ερασιτεχνικές της Νταίζης θα τη βγάλουμε; Αν και μας αποζημίωσε επάξια η Clarabelle!

Εθίζομαι στους σχολιασμούς σου πρέπει να το προσέξω : respect :
1. Με ξετρέλανε το Μανούσος ο ντελικανής (του ταιριάζει του άτιμου του αγοριού)
2. Και δική μου διακαής επιθυμία να ξεμπερδεύει η Εύα με το Καρταλόσογο γιατί έγκωσα
3. Το σπίτι της Μπερνάντα Άλμπα γιατί μου φέρνει στο νου κατευθείαν το παρα πέντε; Το σακατέψανε το θεατρικό αλλά χαλάλι τους

Επεισόδιο 348 - Ημερομηνία 19-04-2010 - Σελίδα 4 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από annaki Την / Το Τρι Απρ 20, 2010 1:33 pm

Clarabelle έγραψε:
annaki έγραψε:Δε περίμενα ποτέ να το πω αλλά θέλω σφουγγάρισμα τώρα! :shock:Τελικά οι Απόλυτοι καλύτερα να zipπαρά να μιλάνε! Ομολογουμένως αντιπροσωπευτικότατο το Λαίδη-Τρούπης Thumbs upαλλά μπορούμε να δούμε και λίγο Καμίλα-Κάρολο (χίλια ευχαριστώ στον atreidhs για την έμπνευση) να έρθει και το πεπτικό μας στα ίσια του; Τί ζήτησα η τηλεθεάτρια; Αντί να το παίζει θιγμένη για την - έτι μία φορά - εμφάνισή της ως δεύτερη στον πίνακα κατάταξης και να αναζητά επί ματαίω επιβεβαίωση στο λάγνο πλην απλανές βλέμμα που ορθώνεται έμπροσθέν της, να του πει ευθαρσώς «οκ, πάνε ξεφορτώσου τη Νταϊάνα διακριτικά και σβέλτα - ξέρεις εσύ - και μετά σε περιμένω για γενική καθαριότητα..»

Εθίζομαι στους σχολιασμούς σου πρέπει να το προσέξω : respect :
1. Με ξετρέλανε το Μανούσος ο ντελικανής (του ταιριάζει του άτιμου του αγοριού)
2. Και δική μου διακαής επιθυμία να ξεμπερδεύει η Εύα με το Καρταλόσογο γιατί έγκωσα
3. Το σπίτι της Μπερνάντα Άλμπα γιατί μου φέρνει στο νου κατευθείαν το παρα πέντε; Το σακατέψανε το θεατρικό αλλά χαλάλι τους
Σωστή! Κι ο Μανούσσος απ' το παρά πέντε εμπνεύστηκε; Εμ δεν αρκούν 2 παραθυρόφυλλα ούτε καν για να πλησιάσεις Καπουτζίδη αγόρι μου!

annaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τρι Απρ 20, 2010 1:38 pm

soso έγραψε:
Η παιδεία του ινδάλματος,που κινειται μεταξύ του Ρωμαίου και της Ιουλιέτας,και του Τριστάνου και της Ιζόλδης,της στερεί την πιο πετυχημένο παραλληλισμό του απόλυτου,που προφανώς δεν είναι αλλος από την Αντζελα και τον Τρούπη(άντε της Λαίδης και του Τρούπη),για να μην ξεχνάμε και την καλή καταγωγή της κορασίδος(sic)
Όλο αυτό το σε χρόνο dt,μονότονα επαναλαμβανόμενο σκηνικό, γενναίως ενισχυμένο από την ακατασχετη ανικανότητα του αγοριού,και την αγωνία του κοριτσιού μη χάσει το καλό του όνομα είναι καταρχήν απροσμέτρητα βαρετό!
Εξάλλου είναι η τυπική συμπεριφορά γυναίκας που δε θέλει να διαλύσει το γάμο του (κάτι σαν) εραστή της,να τον αγκαλιάζει σε ορθάνοιχτες πόρτες περιπαθώς κατι μέρες μετά,να τον ρωτά κλασικά κουταβίσια τι θα γίνει από δω και πέρα,και να θυμώνει που ξαναβρίσκει μπροστά της την νόμιμη (κατι σαν) κερατωμένη σύζυγο του.
Φαντάζομαι αν ήθελε,να διαλύσει το γάμο,θα ντυνόταν η ίδια νύφη και θα τον περίμενε στο γνωστό εκκλησάκι,κανα τέταρτο νωρίτερα από την κανονική, την αποφράδα εκείνη τηλεοπτική Καθαρα Δευτέρα!(αλλα συνήθως έπεται,και όχι προηγείται)
Επειδή,όμως,από τόλμη δεν..,στο γνωστό μουλωχτό σύστημα που μας καθιέρωσε,1.σκιζόμαστε για την καλή μας πρόθεση,2.θέλουμε τους φίλους μας ξανά στην αγκαλιά μας,και 3.δρομολογούμε παραλληλα ΚΑΙ την επανασύνδεση!
Όλα χωρίς ταμείο!
Τζάμπα ως είθισται στα faux. Παιδιά μου,καλορίζικα! Fskl Fskl Fskl

Και μέσα σ' όλα έχεις και την Νταίζη ,με αυτές τις γελοιωδέστατες φωτογραφίες που απαθανατίζουν το Λουκά σε ημικωματώδη κατασταση,να τα κάνει όλα μπαχαλο!
Μεγάλα σεναριακά κενά,γνωστό απ' τα παλιά εύρημα-πατέντα,και κακιστες λήψεις στερούμενης κάθε στοιχειώδους πειθούς..
Μόνο καλοπροαίρετοι τηλεθεατές-συγγενείς σεναριογράφων και ερωτευμένη δηθεν απατηθεισα,βλεποντάς τες,δε θα λύνονταν στο γέλιο μέχρι σκασκού!
Τόσο φτηνό και τοσο γυναικουλίστικο δε,ως κόλπο,που έχει ν΄ακούσει απο τούδε και στο εξής τα εξ αμαξης η εν λόγω,όλα για παρτη της,αφειδώς και ανηλεώς!
Η μεταχείριση δε του ζευγαριού,εμφανώς αγχωμένη και αγχώδης τελευταία.. flower

ΔΩΣΤΕ ΚΙ ΑΛΛΟ ΕΥΑ-ΜΑΝΟ ΣΤΟ ΛΑΟ ΤΟΥΣ Heart2
Η σκηνή με τη Μαρίλια και την χιλιοτραγουδισμένη κοιλίτσα εξαιρετικά ζεστή..Η κοιλιτσα btw,όπου να 'ναι σκάει! Doro

soso μου συμφωνω απόλυτα!
Πως με καταλαβαίνεις σ ορισμένα θέματα :wink2: :wink2:
χαιρετισματα απο τον Turgenev προσπαθω να συνεφέρω το Λουκάκο μου τωρα απο το υπνωτικό Hug

Επεισόδιο 348 - Ημερομηνία 19-04-2010 - Σελίδα 4 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Τρι Απρ 20, 2010 1:40 pm

Ας σχολιάσω και εγώ λίγα πραγματακια γιατί δεν έχω πολύ χρόνο....

Απόλυτος ξεπεσμός γενικώς: Πάλι δευτερο το Μελιτάκι και έβγαλε την κακία του...Επιτέλους!! Κούκλα μου μια χαρά κοπέλα είσαι τράβα βρες καναν άλλον και ασε το λαπά στη μανούλα...Αν και άντρας μη δοκιμασμένος απο την Εύα μας εξιτάρει??Δεν μας εξιτάρει... :evil:
Εχω να πώ οτι θα χρειαστούν πολλά υπογλώσσια ,ηρεμιστικά και τα συναφή για να αντέξω τα επόμενα επεισόδια,τα οποια φανταζομαι θα είναι αφιερωμένα στο απόλυτο σμιξιμο του απόλυτου..(πολυ απολυτος έπεσε..) Ελπίζω να μην έχουμε πάλι τα κάθημερινα χωρίζουμε ξανασμιγουμε,γιατι ειστε και σταθεροί χαρακτηρες μη χε.. και μετά κράζετε όλους τους υπολοιπους.. Θα προσπαθήσω να αντέξω αναμένοντας την επάνοδο της Θεας που θα τα σαρώσει όλα και σκεπτόμενη το θεικό τραγουδάκι της Mik... Θα βλέπω σκηνή και θα γελάω..Και που θα πάει θα περάσει....

Εύα-Στέφανος: Προσπάθησε βρε το παιδί..Πήγε στη σύζηγο να την παρακαλέσει και ακόμα δεν έιχε κατέβει τα σκαλιά καλά καλά και πήρε την απολυτη Πηνελόπη για να της πει οτι την αγαπάει...
Fskl Απόλυτε χαλβά!!! Κατηγόρησε και την Εύα οτι πνιγότανε στο γάμο,δεν έπαιρνε μαθήματα κατάδυσης η Ευα καλέ μου τις νύχτες αλλά εσύ.. Το κορίτσι μια χαρά ευτυχισμένο ήταν...Της χρεωνεις που δεν ήταν ερωτευμένη, μην της χρεώνεις και την παρωδία του γάμου σας.. Που μου σφιχταγγάλιαζες το κέρι απο τη μία και μετά ηθελες τα παιδιά του Πειραία με την εγκυμονούσα σύζηγο..Αθλιος ο Στέφανος, και απλά δεν θέλω να σταματήσω να ελπίζω για μια ανατροπή γιατί λατρευω Σταυρου και δεν μου πάει αυτό το ξεφτιλίκι...Που σαι ρε Στράτοοοο????

Νόρα-Λουκάς: Συνεχίζονται οι υπερβολές αλλά τουλάχιστον είχαμε σκόνταμα,είχαμε ζουζουνιες και αγαπούλες και πολύ το χάρηκα..Οχι για πολύ η έρμη η φαν βέβαια..Μα καλά τι οργάνωση ηταν αυτη που έιχε το Νταιζουλίνι???? Ελεος..και το Μήτσουλα τι τον ήθελε?? Να πάρει την έγκριση??? Ελεος οι φωτό,έλος όλο το σκηνικό.. Και πιτέλους αφήστε το ζευγάρι μου ήσυχο γιατί θα βγάλω δόντια..Θέλουμε Νορα και Λουυκά αγαπημενιους και με τα μυαλά στο κεφάλι τους οπως παλιά...!!!!!

Αμαλία-Πέτρος: Θέλω ζουζουνοσκηνές ζευγους!!!Να δω πόσες φορές θα το πώ μέχρι να εισακουστούν οι προσευχές μου???Η Αμαλίτσα αναστενάρισα πολύ μου άρεσε...!!

Εύα-Μάνος: Το θεώρησα λίγο περιττό να πάει πάλι να τον βρεί.. Φορτισμένη σκηνή συναισθηματικά, αλλά δεν θέλω πισογυρίσματα απο τη Θεά, οχι τωρα τουλάχιστον.. Και θέλω να συρθει ο Μάναρος στα πατωματα για να την ρίξει πάλι..Για το ενδεχόμενο να μην τη ρίξει δεν τρέφω πλέον καμία ελπίδα... Μάλλον ο καρμικός θα δικαίωθεί στο τέλος.. Τι να κάνω αν είναι να είναι η παρέα αγαπημένη και η Εύα ευτυχισμένη θα το υποστώ και αυτό...

Οικία Χαρίτου: Η αγαπημένη μου σκηνή.. Δνε έιχε κανένα ιδιαίτερο νόημα απο αποψη εξελιξης αλλά έλιωσα με την αγκαλίτσα Μαρίλιας Ευας.. Love! Της χαιδευε την κοιλίτσα και χάζευα την τηλεόραση σαν χαζή με το χαμόγελο μέχρι τα αυτιά..Θέλω παραπάνω κοινές σκηνές τους.. !! pleeease Clarabelle ευχαριστούμε για το οπτικό υλικό, είναι υπέροχες οι φωτό... Love!

Αυτά,περιμένω το σημερινό για τις αποκαλύψεις της Αμαλίτσας στον Πετράν και το Θεό Μπουγιούρη που πάλι τον γυρνάνε στο κωμικό και πεθαίνω!!Ελπλίζω να μην ξέχασα κάτι!!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τρι Απρ 20, 2010 1:41 pm

Izabella29 έγραψε:
Mik έγραψε:
Cancoon έγραψε:
.

Πρεπει να πω και τρεις λέξεις για να μην φάω προειδοποιηση αν και το μόνο που θέλω να σχολιάσω είναι : gelio gelio gelio gelio

Αν και όλος ο σχολιασμός με βρίσκει σύμφωνη,πρέπει να ομολογήσω πως ειδικά αυτό το κομμάτι με έκανε να ακουστώ σε όλη την πολυκατοικία!!! gelio gelio gelio gelio

Εμένα με φαντάζεστε...δεν ήξερα τι να κάνω να γελάσω η να φασκελώσω Fskl τον όποιον-α εμπνευστη αυτης της άθλιας ιδέας....Τελικα το γύρισα στα κώμικς γιατι αν άνοιγα τον οχετό θα με έιχαν δροσίσει(ban-aki) οι διαχειριστες του φόρουμ

Επεισόδιο 348 - Ημερομηνία 19-04-2010 - Σελίδα 4 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τρι Απρ 20, 2010 2:03 pm

Mπορει το επεισοδιο να ηταν μετριοτατο αλλα οι περισσοτεροι σχολιασμοι ηταν υπεροχοι!Τζινακι μπορει να μην απλωσεις σεντονακι αλλα μια χαρα τα ειπες! Thumbs up
Κατα τ'αλλα να πω οτι οι σχολιασμοι των Clarabelle,soso και annaki ηταν απολαυστικοι και συμφωνω 100%! : respect :

Foulitsa και ο δικος σου παρα πολυ ωραιος και κατα 99% Agree
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από giouli_edem Την / Το Τρι Απρ 20, 2010 2:46 pm

Εγώ μόνο με κάποια ερωτήματα θα κάνω το σχολιασμό μου για το χτεσινό επεισόδιο ....

1) Πόσο ΓΕΛΟΙΟΣ μπορεί να είναι ο Στέφανος ??? Νομίζω ότι δε μετριέται !!! Τί για θυσίες έλεγε πάλι στον Απόλυτο, τί ότι δεν είναι Μάνος, τί έλεγε στην Εύα ότι προσπαθεί να σώσει το γάμο τους γιατί την ΑΓΑΠΑΕΙ και να μη λέει μετά εκείνη ότι δεν προσπάθησε !! Και τί έκανε μετά την τρελή χυλόπιτα ????? Δεν πρόλαβε να κάνει δυό βήματα έξω από το σπίτι της μίας του αγάπης και πήρε τον Απόλυτο να πει ότι θα πάει από 'κει και στο τέλος ότι την ΑΓΑΠΑΕΙ και εκείνη !!!! Fskl

2)Πόσο ΓΕΛΟΙΑ μπορεί να είναι η Μελίτα ???? Νομίζω ότι δε μετριέται !!! Ντροπή για το γυναικείο φύλο να δέχεται όλα αυτά που της λέει ο Στέφανος !! Ότι θα είναι μαζί μόνο αν φάει χυλόπιτα από τη σύζυγο !! Και εκείνη τον καρτερεί πάλι στα παραθυρόφυλλα και του λέει και το αμίμητο "Ο γάμος σου έχει ήδη δηλητηριαστεί"!! Και ποιός φρόντισε γι' αυτό μαρή μουχρίτσα, ο γείτονας ???? Fskl

3)Πόσο ΘΕΑΡΑ ήταν η Εύα με τη αγκαλίτσα με τη Μαρίλια που της χάϊδευε σε όλη την κουβέντα την κοιλίτσα, και πόσο όταν πήγε να βγάλει το Μάνο από το λήθαργό του γιατί ξέρει ότι μόνο εκείνη μπορεί να το καταφέρει ???? Και πόσο όταν χυλοπίτιασε το Στέφανο ????
ΧΩΣΕ ΕΥΑΡΑ !!!!!!!!!! : respect :

4)Πόσο ΥΠΕΡΟΧΟΙ είναι σε κάθε επεισόδιο οι Αμαλία - Πέτρος ?? Ανυπομονώ για την κάθε τους σκηνή !! : respect :

5)Πόσο γλύκες η Νόρα με το Λουκά όταν τα βρήκανε και πόσο χαζή η Νόρα να πιστέψει αμέσως αυτό που είδε στις φώτο ????

6)Πόσο πολύ θέλω να δω το Λουκάκο στο σημερινό (μετά τα προσεχώς που έδειξε) να σφίγγει λίιιιιιιιιγο παραπάνω το λαιμουδάκι της πάπιας ???? Όταν είδα να της ορμάει και να τρέχει το δάκρυ στο μάγουλο του, κόπηκα .....

Εν αναμονή του σημερινού λοιπόν ....

giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τρι Απρ 20, 2010 2:50 pm

Γιουλη μου μπορει να μην ητανε κανονικο σεντονακι ο σχολιασμος σου αλλα ηταν μοναδικος! : respect : Οι αποριουλες φυσικα τελειες και τις ασπαζομαι και εγω εντελως! Agree
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από verile_mistika Την / Το Τρι Απρ 20, 2010 2:53 pm

μ'αρεσε το επεισοδιο πολυ !! πιο πολυ οπως θα ηταν φυσικο ειναι η σκηνη με την μπανιερα !! οσο γιατι φωτογραφιες δεν σχολιαζω διοτι δεν στεκει αυτο που εκαναν !!

α ρε μανουσο τελικα ειναι ο καλυτερος απο ολους ! μ'αρεσει πολυ η σταση του απεναντι στην Ευα !!
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Δημοσίευση από νοριτσα Την / Το Τρι Απρ 20, 2010 2:56 pm

giouli_edem έγραψε:Εγώ μόνο με κάποια ερωτήματα θα κάνω το σχολιασμό μου για το χτεσινό επεισόδιο ....

1) Πόσο ΓΕΛΟΙΟΣ μπορεί να είναι ο Στέφανος ??? Νομίζω ότι δε μετριέται !!! Τί για θυσίες έλεγε πάλι στον Απόλυτο, τί ότι δεν είναι Μάνος, τί έλεγε στην Εύα ότι προσπαθεί να σώσει το γάμο τους γιατί την ΑΓΑΠΑΕΙ και να μη λέει μετά εκείνη ότι δεν προσπάθησε !! Και τί έκανε μετά την τρελή χυλόπιτα ????? Δεν πρόλαβε να κάνει δυό βήματα έξω από το σπίτι της μίας του αγάπης και πήρε τον Απόλυτο να πει ότι θα πάει από 'κει και στο τέλος ότι την ΑΓΑΠΑΕΙ και εκείνη !!!! Fskl

2)Πόσο ΓΕΛΟΙΑ μπορεί να είναι η Μελίτα ???? Νομίζω ότι δε μετριέται !!! Ντροπή για το γυναικείο φύλο να δέχεται όλα αυτά που της λέει ο Στέφανος !! Ότι θα είναι μαζί μόνο αν φάει χυλόπιτα από τη σύζυγο !! Και εκείνη τον καρτερεί πάλι στα παραθυρόφυλλα και του λέει και το αμίμητο "Ο γάμος σου έχει ήδη δηλητηριαστεί"!! Και ποιός φρόντισε γι' αυτό μαρή μουχρίτσα, ο γείτονας ???? Fskl

3)Πόσο ΘΕΑΡΑ ήταν η Εύα με τη αγκαλίτσα με τη Μαρίλια που της χάϊδευε σε όλη την κουβέντα την κοιλίτσα, και πόσο όταν πήγε να βγάλει το Μάνο από το λήθαργό του γιατί ξέρει ότι μόνο εκείνη μπορεί να το καταφέρει ???? Και πόσο όταν χυλοπίτιασε το Στέφανο ????

4)Πόσο ΥΠΕΡΟΧΟΙ είναι σε κάθε επεισόδιο οι Αμαλία - Πέτρος ?? Ανυπομονώ για την κάθε τους σκηνή !! : respect :

5)Πόσο γλύκες η Νόρα με το Λουκά όταν τα βρήκανε και πόσο χαζή η Νόρα να πιστέψει αμέσως αυτό που είδε στις φώτο ????

6)Πόσο πολύ θέλω να δω το Λουκάκο στο σημερινό (μετά τα προσεχώς που έδειξε) να σφίγγει λίιιιιιιιιγο παραπάνω το λαιμουδάκι της πάπιας ???? Όταν είδα να της ορμάει και να τρέχει το δάκρυ στο μάγουλο του, κόπηκα .....

Γιουλη μου θα σου κανω και γω μια ερωτηση!! ΠΟΣΟ ΤΕΛΕΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΣΟΥ??? πραγματικα υπερτελειος και συμφωνω σε ολα!!!!!!! :cheers: : respect :
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από giouli_edem Την / Το Τρι Απρ 20, 2010 2:58 pm

νοριτσα έγραψε:
giouli_edem έγραψε:Εγώ μόνο με κάποια ερωτήματα θα κάνω το σχολιασμό μου για το χτεσινό επεισόδιο ....

Γιουλη μου θα σου κανω και γω μια ερωτηση!! ΠΟΣΟ ΤΕΛΕΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΣΟΥ??? πραγματικα υπερτελειος και συμφωνω σε ολα!!!!!!! :cheers: : respect :

Σε ευχαριστώ Νορίτσα μου .... :oops:

giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Τρι Απρ 20, 2010 3:08 pm

Ας σχολιάσω και εγώ με τη σειρά μου...

Το επεισόδιο το ψήφισα "πολύ καλό" μόνο και μόνο για:
**Την σκηνή Εύας-Μαρίλιας, η οποία θα συγκινούσε κάθε γυναίκα... ΦΟΒΕΡΗ ΣΚΗΝΗ... : respect :
**Την επανασύνδεση της Νόρας και του Λουκά, η αποία αν και δεν κράτησε για πολύ, με άφησε με ένα "χαζοχαμόγελο"...

Λοιπόν, έχουμε και λέμε....

Στέφανος και Μελίτα
Ο Στέφανος είπε ξανά τη μαγική φράση "εγώ δεν είμαι Μάνος"..
Εγώ θα συμφωνήσω... Ο Μάνος τουλάχιστον τα έκανε όλα απο τον σκ@τοχαρακτήρα του.. Σε αντίθεση με τον Στέφανο που το παίζει τάχα μου καλό παιδί και τα έχει κάνει σαλάτα στη ζωή του...
<<Ο Στέφανος πήγε στην Μελίτα για να της ανακοινώσει οτι θα μιλήσει για τελευταία φορά στην Εύα και αν δεν τον δεχτεί θα γυρίσει στη Μελίτα..>> Ακούγεται παράλογο όλο αυτό..
Με αυτή του τη κίνηση, υποτιμάει και την Εύα και την Μελίτα.. Κατα τα άλλα είναι "έντιμος" και ως προς τη σχέση του και ως προς τους άλλους... Fskl
Το ξεκαθάρισε και στη μανούλα του.. Αν δεν τον δεχτεί πίσω η Εύα, θα ζήσει τον έρωτα που θυσίασε..Εγώ όμως θυμάμαι έναν Στέφανο που έλαμπε με την Εύα.. Τι είδους θυσία είναι αυτή, να την κάνουμε και εμείς...

Η Μελίτα απο την άλλη λέει οτι δεν αντέχει την αναμονή γιατί δεν ξέρει που θα την βγάλει.. Εγώ προσωπικά θα την παραδεχόμουν αν έλεγε στον Στέφανο "δεν γουστάρω να είμαι η καβάντζα σου ρε φίλε, ας τελειώνουμε εδώ με αυτό το θέατρο του παραλόγου"... Αντ'αυτού η Μελίτα, για άλλη μια φορά περίμενε τον "απόλυτο" να ξεκαθαρίσει με την γυναίκα του για να ζήσουνε τον "απόλυτο έρωτα" ώστε στη συνέχεια να ζήσουνε τον "απόλυτο εξεφτελισμό" αφού στο μέλλον ο Στέφανος (που ξεκαθάρισε, μη ξεχνιόμαστε....) θα ξαναπροτιμήσει τη γυναίκα του...
Τα θέλει τώρα ο.... απο αυτός... της Μελίτας ή δεν τα θέλει; Και μετά λέει οτι βρίσκει την Εύα πάντα μπροστά της... Η αλήθεια είναι οτι δεν της έκανε και λίγα η Εύα αλλά στην περίπτωση του Στέφανου η μόνη που δεν φταίει καθόλου είναι η Εύα, οπότε μη λέμε ότι θέλουμε...

Είχαμε και την Αμαλία εκεί να λέει στην κόρη να κάνει υπομονή (μη χάσουμε τον φραγκάτο Παριζιάνο...) και τελικά μάθαμε, απο την Αμαλία πάντα, γιατί ο Στέφανος παίζει <<πάμε στοίχημα>> με την Μελίτα και την Εύα... Για ηθικό πλεονέκτημα... Άν πεί όχι η Εύα τότε ο Στέφανος και η Μελίτα θα έχουν ηθικό πλεονέκτημα και μπορούν να είναι μαζί, έτσι είπε η Αμαλία... Καλά λέει ο Λουκάς στη Μελίτα οτι ξέρει την απάντηση της Εύας γιαυτό και αναμένει.. Αλλιώς θα πήγαινε Σύρο που έχει και ωραία ποιοτικά παρκέ.....

Και μετά απο το "ηθικό πλεονέκτημα" που απέκτησαν η Μελίτα και ο Στέφανος, αποφάσισαν να δώσουν και το φιλί της επανασύνδεσης και την ερχόμενη εβδομάδα θα χωρίσουν για 20'η φορά.. Αντε βρε να τα εκατοστήσετε....

Εύα και Στέφανος
Ο Στέφανος πήγε στην Εύα για μια δεύτερη ευκαιρία ή για να σιγουρέψει την απόρριψη που θα φάει, δεν έχω καταλάβει....
Το οτι προσπάθησε να βγεί και απο πάνω ήταν τουλάχιστον αστείο.. Μπορεί να είχα άλλη στάση απέναντι στον Στέφανο αν μιλούσε στην Εύα απο την αρχή όταν η Εύα τον ρωτούσε συνέχεια αν υπάρχει άλλη στη ζωή του.. Αυτός όμως, αντί να της μιλήσει στα ίσα, την απογείωσε στα σύννεφα (γιατί μια χαρά ερωτευμένα της φερόταν όλο αυτό τον καιρό...) και ξαφνικά την προσγείωσε και "χτύπησε" πολύ άσχημα η Εύα.. Πόνεσε επειδή νόμισε οτι επιτέλους είχε βρεί τον δρόμο της, ουσιαστικά τον είχε χάσει τον δρόμο της αλλά αυτό είναι άλλο θέμα..

Μόλις ο Στέφανος πήρε το "ηθικό πλεονέκτημα" απο την Εύα, τηλεφώνησε στο αίσθημα για να της πεί οτι την αγαπάει..
Πόση αγάπη μπορεί να κουβαλάει μέσα του αυτός ο άνθρωπος ώστε να λέει "σ'αγαπώ" σε δύο διαφορετικές γυναίκες μέσα σε μία ώρα...;;;;

Εύα και Μάνος
Εύγε Εύα που κατάφερε να του ανοίξει τα παράθυρα (και κυριολεκτικά και μεταφορικά...) και να του δώσει κίνητρο να σταθεί στα πόδια του... Όσο για τον Μάνο, τα έχω πεί, ακόμα δεν τον θέλω μαζί με την Εύα, να συρθεί, να πονέσει για εκείνη και μετά βλέπουμε... Μου αρέσει που η Εύα του ξεκαθάρισε επίσης οτι μεταξύ τους δε θα αλλάξει τίποτα...
Η αλήθεια είναι οτι με παρασύρουν αυτοί οι δύο και με βάζουν στον πειρασμό να θέλω να τους βλέπω μαζί αλλά επιμένω οτι δε θα ήθελα να είναι μαζί προς το παρόν...

Θέλω όμως να έχουν περισσότερες σκηνές μαζί, και να βλέπουμε τον Μάνο να διεκδικεί την Εύα....

Εύα και Μαρίλια
Τι να πώ εγώ τώρα;
Μόλις τις είδα έτσι αγκαλιασμένες και την Μαρίλια να χαϊδεύει την κοιλίτσα της Εύας, έλιωσα, συγκινήθηκα και ο μπαμπάς μου με ρωτούσε αν θέλω να μου κάνει αδελφάκι για να χαϊδεύω την κοιλίτσα της μαμάς μου και εγώ gelio
Με κορόϊδευε, κατάλαβες; Εγώ όμως θέλω κοιλίτσα "ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ"....

Η καλήτερη σκηνή του επεισοδίου για μένα.. Απαιτώ να βλέπω περισσότερες σκηνές Εύας-Μαρίλιας...
Μου αρέσει που βλέπω μια δυναμική και αποφασισμένη Εύα, το είπα;
Δεν πρόσεξα και δεν κατάλαβα τίποτα απο αυτά που λέγανε τα κορίτσια.. Με συνεπείρε η εικόνα που έβλεπα και τα πορτοκάλια της Αγγέλας που φαινόνταν πολύ νόστημα...χιχιχι.....

Ρούσσος και Αμαλία
Μόλις άκουσα το βογγητό της Αμαλίας, με έπιασε ναυρικό γέλιο...
Μετά συνέχισε με απαγγελία και Σοφοκλή.. Ανέφερε και την Ιουλιέτα και τον Ρωμαίο.. Και όλα αυτά μέχρι να καταλήξει να του πεί για Μελίτα και Στέφανο.. Οι ενδιάμεσες ατάκες του Ρούσσου δε, ήταν θεϊκές...

Τιτανομέγιστο ζεύγος= Υποκλείνομαι και ΑΠΑΙΤΟΥΜΕ ΕΡΩΤΙΚΟ ΤΕΤΑΤΕΤ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ...

Νικόλας και Δάφνη
Η γνωστή κρεβατομουρμούρα της Δάφνης θα τον ξεκάνει τον άνθρωπο... Πέθανα όταν η Νόρα πήρε τηλέφωνο την Δάφνη και ο Νικόλας είπε "Αλλάξανε τα βίτσια τώρα, απο τις επισκέψεις το ρίξαμε στα τηλέφωνα.. Είναι και αυτή μια πρόοδος... χαχαχα"

Η Δάφνη και ο Νικόλας είναι οι μόνοι σταθερή αξία τις τελευταίες μέρες.. Τουλάχιστον απο αυτούς ξέρουμε τι να περιμένουμε.. Γέλιο και βοήθεια για τους φίλους... Προς το παρόν τουλάχιστον, μέχρι να εμφανιστούν προβλήματα και αναμέσά τους... (φτού φτού...)...

Νταίζη και Μπέλλος
Για την Νταίζη δε το συζητώ, η γυναίκα είναι έξυπνη αλλά μη καταλήξει και "'αρρωστη"... Γιατί αυτό που έκανε ήταν αρρωστημένο και όχι έξυπνο... Οι φωτογραφίες και ο τρόπος που τις τράβηξε είχε πολύ γέλιο αλλά εγώ ήθελα να δώ τον Δημητράκη να τους τραβάει.. Μάλλον φοβήθηκε ο έρμος μη λυμοθυμήσει με το θέαμα και την έκανε με ελαφρά πηδηματάκια...

Όσο για τον Μπέλλο, μόνο έντιμος δεν είναι που ζήταγε και τα ρέστα απο τον Μάνο, τρομάρα του...
Ο Μάνος πάλι αυτά που του έλεγε ήταν λές και παρηγορούσε κανένα ανήλικο.. Τον Μπέλλο θα φοβηθείς ρε Μάνο; Εκεί που σε συμφέρει το παίζεις "βαρύς" και τον Μπέλλο μόνο που δε του έδωσες και γλυφιτζούρι για να το παρηγορήσεις το παιδάκι..
Στην τελική αν ο Μήτσος ήταν τόσο έντιμος όσο μας παρουσιάζεται, γιατί μπλέκεται σε βρωμοδουλειές με την Νταίζη;
Μετά απο αυτό που είδε να γίνεται στο σπίτι του Λουκά, αν ήταν άνδρας και μάλιστα ερωτευμένος, θα πήγαινε κατευθείαν στη Νόρα να της πεί το παιχνίδι που παίζεται εις βάρος της και όχι στον Μάνο να ζητήσει εξηγήσεις...
Άλλος ένας σκ@τ@ς άνδρας στην Εδέμ....

Νόρα και Λουκάς
Το τραβάνε το σχοινί και ο Λουκάς με τη Νόρα και οι σεναριογράφοι..
Μη μας το κάψετε το αγαπημένο μας ζευγάρι, ούτε το αξίζουνε ούτε το αξίζουμε...
Ευτυχώς (και ελπίζω...) θα στρώσουν τα πράγματα γιαυτούς απο την Παρασκεύη που μας έρχεται και θα έχουμε να λέμε καλήτερα πράγματα και πιό σοβαρά...

Στην σκηνή στο γραφείο θύμωσα απίστευτα με τον Λουκά (και μη με κράξετε οι Λουκίτσες...).. Ακόμα δεν έχω καταλάβει γιατί κρύβεται απο την Νταίζη και γιατί της το παίζει ακόμα αμνησιακός.. Και το κυριότερο γιατί δέχεται τα φιλιά που του δίνει; Του έδωσε ακόμα 2 φιλιά μπροστά στη Νόρα και ο Λουκάς ήθελε να βγεί και απο πάνω...
Μετά λέμε για την ξεροκεφαλιά της Νόρας.. Μωρέ ίδιοι είναι αυτοί και σ'αυτό το θέμα..

Έχω όμως να πώ οτι ΕΛΙΩΣΑ ΚΑΙ ΕΝΙΩΣΑ με την σκηνή στην Εδέμ και την σκηνή στο ντούς (αντίστοιχα.. χουχου...)..
Πόση χημεία μπορεί να έχουν αυτά τα παιδία;
Στην Εδέμ, είπα "επιτέλους" μιλάνε σαν άνθρωποι (όπως παλιά...) και στο σπίτι της Νόρας είχα ένα χαζό χαμόγελο σε όλη τη διάρκεια της σκηνής...
Βέβαια ξέρωντας τι θα επακολουθήσει με τον φάκελο, είχα προσγειωθεί και δεν απόλαυσα όσο θα ήθελα η σκηνή αλλά πάλι καλά που πρόλαβαν τα παιδία να σκοντάψουν.. Κάτι είναι και αυτό... (μη μείνουν νηστικοί και τους κάτσει στο λαιμό.. χουχου...)

Όταν δε, η Νόρα είδε τις φωτογραφίες, στην αρχή λέω "ωχ τη κάτσαμε τη βάρκα" αλλά μόλις βλέπω το δάκρυ που κύλισε στα μάγουλά της λέω "χώσε Νοράκι, χώσε"..
Βέβαια όλα έχουν και ένα μέτρο.. Ελπίζω να μην το παρατραβήξει το Νοράκι και κυρίως να μην το παρατραβήξει ο Λουκάκος γιατί δε τον παίρνει...
Το μόνο που θα κάνουμε είναι ΥΠΟΜΟΝΗ μέχρι την Παρασκεύη..

Αυτά απο μένα..
Αναμένουμε το σημερινό....
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Τρι Απρ 20, 2010 3:39 pm

Ας σχολιασω κι εγω......

Στεφανος γενικως
Γιατι μου το κανετε αυτο αγαπητοι σεναριογραφοι μου γιατι;Τι ωραια που τον απολαμβανα στην αρχη της σεζον τον Αλεξανδρο Σταυρου και μου τον εχετε καταντησει να μην αντεχω ουτε τις σκηνες του με την Ξυλα πια που τρελαινομαι για αυτους τους δυο μαζι.Καλα για τις σκηνες με την απολυτη viledda του (α ρε Γιουλη ΘΕΑ!!!!!!!!) μην πω καλυτερα.Εκει πλεον το γυρναω στο γρηγορο.Δεν αλλαζω καναλι γιατι συνηθως το βλεπω αργα οποτε καταλαβαινετε......

Μελιτα γενικως
Το κοριτσακι λειτουργει με χρονοκαθυστερηση;Τωρα το θυμηθηκες κουκλιτσα μου οτι παντε ερχοσουν δευτερη στην προτιμηση του απολυτου σφουγγαρισματος σου;Τωρα θυμηθηκες να του τα χωσεις;Που μου φωναζεις και τον Λουκα να του κανεις δαφημιση.''Κοιτα ποσο ποναω και τι θυσια κανω για την Ευα Λουκα.Εχω να σφουγγαρισω απο τοτε που παντρευτηκε με τον Στεφανο''.Βρε ουστ.

Ευα και κοιλιτσα γενικως
Την θελω κι εγω αυτη την κοιλιτσα.ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ;;;;;;;;Απο εκει και περα μου αρεσε που καθοταν αγκαλια με την Μαριλια και εκεινη χαιδευε τον αδρφουλη της (αχου το μωρε) και που μεσα στον πονο της δε ξεχνα οτι πρεπει να στηριξει τον πατερα της κορης της.Αν και μικρη μου αρεσε και αυτη η σκηνη.

Μανος γενικως
Τους εδωσε κανονικα τον Λουκα και τη Νορα και το κολπο με την αμνησια στον btbμ.Ορσε Μανο Fskl Το μονο καλο που ο btbμ καταλαβε ποσο γελοιος ειναι.Αυτο που δεν καταλαβε μεσα απο αυτα που του ειπε ο Μανος ειναι ποσο πολυ αγαπουσε και αγαπαει ο Λουκας τη Νορα.Που αν και τον πονουσε πολυ τον βοηθουσε να κατακτησει τη Νορα.

Μπελλος btbμ γενικως
Και συνεχιζω εδω για τον ηλιθιο.Ποτε ρε φιλε σε αφησε να τρεφεις ελπιδες η Νορα;Οταν σου ειπε οτι ειναι ερωτευμενη με αλλον;Ποτε και δεν το θυμαμαι;Παρτα κι εσυ για να μη στα χρωσταω.Ορσε Fskl Fskl

Σοραγια Μοντενεγκρο ελληνιστη Νταιζη Καρρα γενικως
Το κολπο με τις φωτογραφιες φτηνη απομιμηση της Μαριας της γειτονιας.Τι εγινε δεν βρισκεται ιδεες για προβληματα στο πιο αγαπημενο ζευγαρι της σειρας;Δηλαδη ολα τα προβληματα ολου του κοσμου πρεπει να ειναι ερωτικης φυσεως;Καλα τοσο πολυ στερεψατε απο εμπνευση;Εγω πρεπει να τα λεω;Με το που την ειδα να ριχνει υπνωτικο στο κρασι του Λουκα την καταλαβα την φαση.

Λουκας και Νορα γενικως
ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΝΑ ΚΑΙΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ!!!!!!!!!!!!!!!ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ!!!!!!!!!!!!!

Ηταν τοσο ωραιες οι σκηνες τους στην κατασκηνωση,τοσο ωραια η ερωτικη εξομολογηση του Λουκα στη Νορα που ελιωσα και ενιωσα η κα(η)μενη Λουκονορικη.Και το σκονταματακι τους στο μπανιο φανταστικο.Τωρα οσον αφορα για τη σκηνη που η Νορα ανοιγει το φακελο και βλεπει τις πιο κακοφτιαγμενες φωτογραφιες ever θα δωσω απο ενα Οσκαρ στον καθενα τους για τα φανταστικα βλεμματα τους.

oscar στην Αντιγονη γιατι το βλεμμα της σκοτωνε και ανθρωπο.Περασε αμεσως απο την ευτυχια στην απογνωση μεσα σε ενα δευτερολεπτο.

oscar στον Παναγιωτη γιατι το βλεμμα του οταν ειδε τη Νορα να παγωνει και να σβηνει το χαμογελο απο τα χειλη της ειχε παρει ενα υφος που δηλωνε απορια αλλα και αγωνια μαζι.

Μπραβο και στους δυο τους.Οι σκηνες του ζευγαριου και η σκηνη που η Ευα καθεται στον καναπε αγκαλια με την Μαριλια κι εκεινη να της χαιδευει την κοιλιτσα εσωσαν ενα μετριο επεισοδιο για αυτο και ψηφιζω απλως καλο.

Αυτα απο εμενα.Αυριο παλι.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Δημοσίευση από Goofy! Την / Το Τρι Απρ 20, 2010 4:33 pm

Λοιπον,ας σχολιασω και εγω με την σειρα μου το σημερινο επεισοδιο!...
Νορα-Λουκας: vomit
Για να πω την αληθεια λυπαμαι πολυ!Το 'καψαν το ζευγαρακι!Οσο ηταν φιλοι μου αρεσανε πολυ,..ε,ενταξει ερκετα!Αλλα αυτα τα παιδιαρισματα μονο σε μορφωμενους δικηγορους,μαλιστα "πολυ επιτυχυμενους",με παιδεια δεν αρμοζει αυτη η συμπεριφορα!Λυπαμαι,και τους ερμους τους φανς αλλα για να πω την πικρη αληθεια λυπαμαι πιο πολυ τον εαυτο μου!Τους προτιμουσα,επαναλαμβανω,φιλους που υπεβοσκε και ενας ερωτισμος παρα αυτο το χαλι!Too bad!Οπως αποδεικνυεται αλλοι ειναι οι ΑΠΟΛΥΤΩΣ γελιοι σε αυτο το σηριαλ!Τωρα που το θυμηθηκα,παρακαλω οποιος μπορει να βρει και κανα συνθημα κανα παρατσουκλι βρε αδερφε για τα νηπιαγωγακια(γιατι απο φαντασια εγω δεν..).Επεικως απαραδεκτοι απο μενα!Α,και κατι αλλο..δεν ελπιζω να εχετε παραπονο λουκονορικοι,που τοσο καιρο λεγατε για Στεφ-Μελ οτι τους εδειχνε ολοκληρα επεισοδια,γιατι αν ισχυριστει καποιος οτι δεν βλεπουμε αρκετα νορα-λουκα,θα ειναι αν μη τι αλλο αχαριστοι και θα 'μαι στο τσακ να του ορμηξω...το νευρικο μου συστημα δεν αντεχει αλλο!Και τελικα τωρα μπορω να το πω με σιγουρια,ξεπερασανε στο σ'αγαπαω,χωριζουμε,σ'αγαπαω,χωριζουμε και τους απολυτους!Τι τους ξεπερασανε,δηλαδη;Ετη φωτος πισω τους αφησανε πισω και οι αλλοι τρωνε την σκονη του!Ε-Λ-Ε-Ο-Σ!!!
Μανος-Ευα:
Τωρα μπορει να μου εξηγησει καποιος τον λογο υπαρξης αυτης της επισκεψης γιατι δεν το επιασα;!Εμενα παντως μου φανηκε σαν να πηγε η Ευα και οπως και την προηγουμενη φορα της συναντησης τους,και εκανε ενα ειδος "επενδυσης" στον Μανο!Και πηγε για να σιγουρευτει πως οι "κοποι" της δεν πηγαν χαμενοι;!Ή μονο εμενα μου φανηκε;!
Αμαλια-Πετρος:
Αλλη μια απο τις θεϊκες σκηνες τους προστεθηκε στον καταλογο!Απλα : respect :
Μελιτα: Palamakia

Ακουστηκε οτι τωρα εμφανιζεται το "πραγματικο" προσωπο της Μελιτας!Ουαου!!Συγκλονηστηκα!Μα καλα θελετε και τα λετε!Και σας απαντω ευθυς αμεσως!Η Μελιτα δεν πειραχτηκε απο το γεγονος οτι παλι η Ευα αποφασιζει εμμεσως πλην σαφως για αυτην!!Νο,no,no!!Την ενοχλησε που ο Στεφανος,απο την δικη της σκοπια παντα,δεν παιρνει μονος του μιαν αποφαση!Το 'πε αλλωστε και στην Αμαλια!Οποτε δεν στεκει πουθενα αυτο!
Και κατι αλλο,που παρατηρηθηκε απο καποιο αλλο μελος,οταν εμαθε οτι ειναι τελεσιδικος ο χωρισμος του με τη Ευα,δεν το χαρηκε!

Αυτο την εξυψωνει στα ματια μου ακομη πιο πολυ!Οποτε ΜΠΡΑΒΟ!!!
Στεφανος: Thumbs up
Μ'αρεσε!Η απαντηση γιατι το κανει αυτο(το να παρακαλει την Ευα) για να εχουν το ηθικο πλεονεκτημα,εστω και ετσι!Αλλα η σαφεστερη απαντηση,δοθηκε απο τον ιδιο:"εχει καποιες αρχες,που καλως ή κακως τηρει"!Μπορει με τον ερωτα που του πηρε τα μυαλα να υπεπεσε σε λαθη,μπορει,αλλα δεν ειναι ετσι αυτος ο ανθρωπος,οπως και να το ακνουμε!
1η Σκηνη Στεφανου Μελιτας:
Και οι δυο σωστοι!Απο την δικια τους θεση,αλλα και οι δυο σωστοι!Εκει που της ειπε "Αδιαφορω!",κοπηκα!Και κατι αλλο που ενδεχωμενως καποιοι δεν ακουσανε(???)..της ειπε πως το κανει αυτο "για τους ιδιους,για να μπορουν να κοιταζονται στα ματια!και να ξερουν την αληθεια,εστω και αν δεν τους πιστευει κανεις!".Και το αλλο:"δεν θελω το παιδι μου να μεγαλωσει με μια μανα που με μισει!"(κατι τετοιο).Εγω το κραταω αυτο!
Υποσημειωση:Γιατι εκανε ετσι για τον φονο;Μηπως κατι ξερει;;...
Στεφανος-Μουγγη: Congrats
ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ!!!Χωσε Στεφανε χωσε,μην την λυπηθεις!Το ευχαριστηθηκα αυτο Μουγγοθοδωρε!
Στεφανος-Ευα:
Κραταω τα λογια του Cancoon
Cancoon έγραψε:
Οντως,γελοιο το ολο θεμα!Το καλυτερο δε,ηταν η ατακα της Ευα"Εσυ επεισες και την αλλη να τον στειλει τον Μανο 2,5 χρονια φυλακη"!Ε,οχι ρε παιδια μη μου τα λετε ετσι αποτομα!Φερτε μου την μ******α σε δοσεις τουλαχιστον!Ακους εκει!Δεν μπορειτε να πειτε ομως ακομα και οταν χωριζει τελεσιδικα τον καρμικο της σκεφτεται!Ευα ΠΑΡΤΑ!!!
Στεφανος-Μελιτα στο τηλεφωνο!: Heart2
Εκεινο το "Σ'αγαπω" του ηταν ολα τα λεφτα!!!Ειδικα επειδη δεν βρηκε την αλλοτε ανταποκριση!(ναι ναι,καλα καταλαβατε,το καταχαρηκα!).Το ειπε τοσο αβιαστα,τοσο φυσικα!Ξαφνικα,τωρα πια μπορει να της λεει "Σ'αγαπω" χωρις να αισθανεται τυψεις(δεν θελω σχολια!).Ειναι ελευθυερος να το φωναξει!!!
2η Σκηνη Στεφνου-Μελιτας: : juhu : Love! (θα βαζα και αλλα,αλλά υπαρχει και ενας κανονισμος!)
Oh,yessssss!!!!!!!!Το περιμεναμε καιρο και δεν μπορω πω οτι δεν το αξιζαμε!Οντως,το ωραιοτερο σημειο ειναι οτι την φιλουσε σε ολο της το προσωπο προσπαθωντας ετσι να καλυψει τον χαμενο χρονο που σπαταλησε,την λατρευει!!!Και τους λατρευουμε και εμεις!Αναμενουμε στους δεκτες μας για περισσοτερα!Α,και μια παρατηρηση:Ειλικρινα τωρα,τα 5 λεπτα Στεφανου-Μελιτας σας πειραξαν;;!Οχι,τα 40 λεπτα Νορα-Λουκας;;!
Ξεχασα καποιον;;!
Α,ναι!
Την Νταιζη!:
Η απογοητευση η αληθεια ειναι μεγαλη!Ανατρεχω ξανα στα σχολια του Cancoon για να καλυφθω!:
Cancoon έγραψε:
ΑΥΤΑΑΑΑΑΑ!!!
Απο μενα πολλα φιλακια! Flkia
ΥΓ.Α,ας ελπισουμε οτι απο εδω και περα θα "τρωτε στην μαπα" πολυ Στεφανο-Μελιτα!Ειδωμεν!(ελπιζω να μην παρεξηγηθηκε κανεις σας Wink )
Goofy!
Goofy!
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τρι Απρ 20, 2010 4:38 pm

Goofy! έγραψε:δεν ελπιζω να εχετε παραπονο λουκονορικοι,που τοσο καιρο λεγατε για Στεφ-Μελ οτι τους εδειχνε ολοκληρα επεισοδια,γιατι αν ισχυριστει καποιος οτι δεν βλεπουμε αρκετα νορα-λουκα,θα ειναι αν μη τι αλλο αχαριστοι και θα 'μαι στο τσακ να του ορμηξω...το νευρικο μου συστημα δεν αντεχει αλλο!Και τελικα τωρα μπορω να το πω με σιγουρια,ξεπερασανε στο σ'αγαπαω,χωριζουμε,σ'αγαπαω,χωριζουμε και τους απολυτους!Τι τους ξεπερασανε,δηλαδη;Ετη φωτος πισω τους αφησανε πισω και οι αλλοι τρωνε την σκονη του!Ε-Λ-Ε-Ο-Σ!!!

Δυστυχώς Goofy μου, τους απόλυτους δεν τους ξεπερνάει κανείς στα Σ'αγαπώ-χωρίζουμε, ούτε στον τηλεοπτικό χρόνο.
Λουκά-Νόρα, μόνο στην Χαλκίδα και την ορεινή Αρκαδία απολαύσαμε τα οποία είναι 3,5-4 επεισόδια!
Τα 40' στα 50'΄απόλυτο, επι 3+ μήνες, δεν τα φτάνουνε με τίποτα!!!!
Η μία μέρα στον απόλυτο ήταν μια βδομάδα...

Επεισόδιο 348 - Ημερομηνία 19-04-2010 - Σελίδα 4 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 348 - Ημερομηνία 19-04-2010 - Σελίδα 4 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 348 - Ημερομηνία 19-04-2010 - Σελίδα 4 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Απρ 20, 2010 4:41 pm

Mik έγραψε:
Goofy! έγραψε:δεν ελπιζω να εχετε παραπονο λουκονορικοι,που τοσο καιρο λεγατε για Στεφ-Μελ οτι τους εδειχνε ολοκληρα επεισοδια,γιατι αν ισχυριστει καποιος οτι δεν βλεπουμε αρκετα νορα-λουκα,θα ειναι αν μη τι αλλο αχαριστοι και θα 'μαι στο τσακ να του ορμηξω...το νευρικο μου συστημα δεν αντεχει αλλο!Και τελικα τωρα μπορω να το πω με σιγουρια,ξεπερασανε στο σ'αγαπαω,χωριζουμε,σ'αγαπαω,χωριζουμε και τους απολυτους!Τι τους ξεπερασανε,δηλαδη;Ετη φωτος πισω τους αφησανε πισω και οι αλλοι τρωνε την σκονη του!Ε-Λ-Ε-Ο-Σ!!!

Δυστυχώς Goofy μου, τους απόλυτους δεν τους ξεπερνάει κανείς στα Σ'αγαπώ-χωρίζουμε, ούτε στον τηλεοπτικό χρόνο.
Λουκά-Νόρα, μόνο στην Χαλκίδα και την ορεινή Αρκαδία απολαύσαμε τα οποία είναι 3,5-4 επεισόδια!

Τουλάχιστον ο Λουκάς και η Νόρα χωρίζουν επειδή υπάρχει λόγος άσχετα αν είναι κατασκευασμένος όχι επειδή δεν τους αφήνει η μαμά τουςlol!

Επεισόδιο 348 - Ημερομηνία 19-04-2010 - Σελίδα 4 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Τρι Απρ 20, 2010 4:49 pm

Clarabelle έγραψε:
Mik έγραψε:

Τουλάχιστον ο Λουκάς και η Νόρα χωρίζουν επειδή υπάρχει λόγος άσχετα αν είναι κατασκευασμένος όχι επειδή δεν τους αφήνει η μαμά τουςlol!

καλά το ότι της είπε ψέματα για την αμνησία δεν δικαιολογούσε τις υστερίες και τις αντιδράσεις της νόρας..ούτε τον χωρισμό...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από Goofy! Την / Το Τρι Απρ 20, 2010 4:49 pm

Mik έγραψε:

Εεεε,οχι!!!Πιστεψε με και αυτα τα 5 επεισοδια στη Χαλκιδα περα δωθε απο τα ενα δωματιο στο αλλο,ιλλιγγο μου προκαλεσαν!Ναυτια και ζαλαδες!Και να πεις οτι ηταν μονο αυτα τα επεισοδια,να παει στο καλο!Αμμμ....δεν ηταν!!!Τον οργανισμο πμου ρωτα πως αντεξε!!!Και πριν ομως γινουνε και απο τεχνικης αποψεως ζευγαρι,και τα "σ'αγαπαω,χωριζουμε,σ'αγαπαω,χωριζουμε"(!!!!) ειχαν αλλα!Εδω και τρεις και βαλε μηνες μας ειχαν πρηξει με την "παρολιγον" σχεση τους και με τα ξεκατινιασματα της Νορας!Αλλα τεσπα...αυτο ηταν μια πιο γενικη παρατηρηση που θα ηταν οφ τοπικ να συνεχιστει στον σχολιασμο των επεισοδιων,ή οπουδηποτε αλλο,αφου οι τοποθετησεις και τα επειχηρηματα ειναι γνωστα!
Goofy!
Goofy!
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τρι Απρ 20, 2010 4:56 pm

Goofy! έγραψε:
Mik έγραψε:

Εεεε,οχι!!!Πιστεψε με και αυτα τα 5 επεισοδια στη Χαλκιδα περα δωθε απο τα ενα δωματιο στο αλλο,ιλλιγγο μου προκαλεσαν!Ναυτια και ζαλαδες!Και να πεις οτι ηταν μονο αυτα τα επεισοδια,να παει στο καλο!Αμμμ....δεν ηταν!!!Τον οργανισμο πμου ρωτα πως αντεξε!!!Και πριν ομως γινουνε και απο τεχνικης αποψεως ζευγαρι,και τα "σ'αγαπαω,χωριζουμε,σ'αγαπαω,χωριζουμε"(!!!!) ειχαν αλλα!Εδω και τρεις και βαλε μηνες μας ειχαν πρηξει με την "παρολιγον" σχεση τους και με τα ξεκατινιασματα της Νορας!Αλλα τεσπα...αυτο ηταν μια πιο γενικη παρατηρηση που θα ηταν οφ τοπικ να συνεχιστει στον σχολιασμο των επεισοδιων,ή οπουδηποτε αλλο,αφου οι τοποθετησεις και τα επειχηρηματα ειναι γνωστα!

Τα επεισόδια στην Χαλκίδα ήταν 2. Και ένα ήταν στην Ορεινή Αρκαδία, συν ότι είχε λίγες σκηνές και το προηγούμενο, γιαυτό είπα 3,5-4!!!!
Και μπορεί να ''προκαλούσαν ιλλιγγο'' , αλλα και η εξής στιχομυθία:
-Αχχχχχ
-Τι θα κάνουμε?
-Να το πουμε.... αχ.....
-Ναι αλλα η μητέρα σου δεν με θέλει αχ....Σ'αγαπάω...
-Αχ.... Θα νικήσουμε όλα τα εμπόδια...αχ
-Χωρίζουμε
-Τέλος..αχ
κτλ κτλ
Σε κάθε επεισόδιο δεν ήταν και κάτι ουσιαστικό και εγώ θα έλεγα οτι ήταν εμετικό.Κοντινό σε στόματα που ανοιγοκλείνανε μόνο για βογκητά, ανούσιες χιλιωειπωμένες ατάκες, και χωρισμός ανα διάλλειμα για διαφημίσεις!!!

Εσένα μπορεί να σε πρήζανε τα 5 λεπτά (το πολύ) με σκηνές Νόρας-Λουκά, τους υπόλοιπους του πρήζανε τα 40 λεπτά με σκηνές Στέφανο-Μελίτα.

Και επειδή είμαι οφ-τόπικ, το βουλώνω!

Επεισόδιο 348 - Ημερομηνία 19-04-2010 - Σελίδα 4 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 348 - Ημερομηνία 19-04-2010 - Σελίδα 4 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 348 - Ημερομηνία 19-04-2010 - Σελίδα 4 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από Goofy! Την / Το Τρι Απρ 20, 2010 5:01 pm

Mik έγραψε:
Goofy! έγραψε:
Mik έγραψε:

Τα επεισόδια στην Χαλκίδα ήταν 2. Και ένα ήταν στην Ορεινή Αρκαδία, συν ότι είχε λίγες σκηνές και το προηγούμενο, γιαυτό είπα 3,5-4!!!!
Και μπορεί να ''προκαλούσαν ιλλιγγο'' , αλλα και η εξής στιχομυθία:
-Αχχχχχ
-Τι θα κάνουμε?
-Να το πουμε.... αχ.....
-Ναι αλλα η μητέρα σου δεν με θέλει αχ....Σ'αγαπάω...
-Αχ.... Θα νικήσουμε όλα τα εμπόδια...αχ
-Χωρίζουμε
-Τέλος..αχ
κτλ κτλ
Σε κάθε επεισόδιο δεν ήταν και κάτι ουσιαστικό και εγώ θα έλεγα οτι ήταν εμετικό.Κοντινό σε στόματα που ανοιγοκλείνανε μόνο για βογκητά, ανούσιες χιλιωειπωμένες ατάκες, και χωρισμός ανα διάλλειμα για διαφημίσεις!!!

Εσένα μπορεί να σε πρήζανε τα 5 λεπτά (το πολύ) με σκηνές Νόρας-Λουκά, τους υπόλοιπους του πρήζανε τα 40 λεπτά με σκηνές Στέφανο-Μελίτα.

Και επειδή είμαι οφ-τόπικ, το βουλώνω!
Και επειδη,οντως,ειμαστε οφ τοπικ δεν θα μπω στην διαδικασια να εξηγησω τα αυτονοητα!Το βουλωνω και εγω με την σειρα μου λοιπον! zip Και ζητω συγνωμη! emmm
Goofy!
Goofy!
Τουρίστας
Τουρίστας

Σελίδα 4 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης