Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010

Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 Vote_lcap57%Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 Vote_rcap 57% 
[ 38 ]
Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 Vote_lcap15%Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 Vote_rcap 15% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 Vote_lcap15%Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 Vote_rcap 15% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 Vote_lcap7%Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 Vote_rcap 7% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 Vote_lcap1%Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 Vote_lcap4%Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 Vote_rcap 4% 
[ 3 ]

Σύνολο Ψήφων : 67

Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 Empty Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Πεμ Απρ 22, 2010 5:27 pm

Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;

Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Πεμ Απρ 22, 2010 7:01 pm

Μελίτα-Μάνος:Καλυτερα να μεινει με τη Μελιτα η Νεφελη παρα μ αυτόν

Ρούσσος-Λουκάς:Λατρευω Ρούσσο να σαι καλα Πέτρο!

Ρούσσος-Όχιά:Τα χωνει στο Ρούσσο το τσόλι!Χωσε Ρούσσο πάτησε την κάτω.

Κουνια-Μπέλλος-Λουκάς:Εν μέρει δικαιολογημένα τα χωνει ο Μπέλλος.Πότε πρόλαβες ρε χαπατο να την αγαπησεις τη Νόρα?Και τσαμπουκάδες κομμένοι μη σε λιανίσω και σενα και την άλλη τη γκιόσα που σε εβαλε μεσα στο βρακί της από τωρα..

Αστυνόμοι Σαϊνια:Σωπα υπάρχει παρασκήνιο???ουαου

Αμαλί-Μελίτα:Παραλογίζεστε και οι δυο…

Χρηστάρας-Ζυμαρούλης:Καλε τι έπαθε ο Ζυμαρούλης..σηκωσε κεφάλι ααα εξελίξεις…

ΕΣΣΔ-Μαριλια:Πολύ ωραία η σταση της Μαρίλιας που δεν μασάει.Καλε παρακαλάει τη μικρή μεσω των χρημάτων.

Εύα-Λουκάς:Πολύ ωραία σκηνούλα.Σιγουρα κάτι τρεχει

Αμαλί-Ρούσσος:Αμαλί Έπεσες στην αναγκη της.Μέγαιρα όντως και λίγα λες Πέτρο.

Λιακος-Σταυριδης:Πως το στρίμωξε ετσι το Λιάκουρα?χοχοχοχο.Τι ηταν αυτό για το περίστροφο…?

Οχιά-Λουκάς:Αμα φας καμια μπούφλα θα δεις….καλα τα λέει ο Λουκάς…και λιγα σου κανανε μωρη κάμπια.Θα τη σκισω τη σαφρακιασμενη

Νόρα-Δαφνη:Ξαναγυρισε η Νόρα επιτελους!Πολύ ωραια συζητηση έχουν.Ναι Νορακι τρεξε!!!!!ΑΧ ΤΕΛΕΙΑ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ !!!!!!

Λιάκος-Μάνος:Κυριάκος is back Λαμόγιο is back!

Ευα:Τα πηρε στην κρανα ολεε Cheer

Νικόλας-Λουκάς-Νόρα-Δαφνη:Αλλάξανε ρόλους δικηγόρων η μου φαινεται? Χαχαχα Νικόλας is back….την κάνουν με ελαφρα χιχιχι Δαφνη είσαι έλεος!

Λουκάς-Νόρα:ΕΝΙΩΣΑ ΕΛΙΩΣΑ αχ τι τελεια σκηνη.Να μου χαθείτε ατιμούτσικα ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΥΟ!

Λιάκο πιάστηκες στη φακα…..

Εύα-Αντιγονη:Λολ ΘΕΑ Η ΕΥΑ αντε να σας χορεψει κι αυτή λιγακι στο ταψι Cheer

Ψηφίζω Υπερτελειο για Λουκα και Νόρα
Με πολύ αγάπη loukitsa
Love! Love! Love! Love! Love! Love!

Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010

Δημοσίευση από Antigoni! Την / Το Πεμ Απρ 22, 2010 7:04 pm

μονο και μονο για νορα λουκα ΤΕΛΕΙΟ! επιτελους αρχισε να συνερχεται το νορακι!
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Την / Το Πεμ Απρ 22, 2010 7:07 pm

τελειο το επεισοδιο μονο και μονο για την καταπληκτηκη μαγικη υπερτελεια σκηνη λουκα και νορας

αργοτερα πιο αναλυτηκα πρεπει να συνελθω πρωτα
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Δημοσίευση από filitsa Την / Το Πεμ Απρ 22, 2010 7:08 pm

αχ πραγματικα υπερτελειο επεισοδιο μονο για νορα λουκα σε μια απο τις πιο καυτες ερωτικες τους σκηνες Miam
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από Georgia7890 Την / Το Πεμ Απρ 22, 2010 7:09 pm

Φοβεροοοοοοοο!Ειδικά οι σκηνές με Νόρα και Λουκά και Δάφνη με Νικόλα!!!!!Μπράβο ρε Ευάκι πάρε εκδίκηση :D
Georgia7890
Georgia7890

Θηλυκό

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Πεμ Απρ 22, 2010 7:18 pm

αμαλία-συμβολαιογράφος:ουουουου...τι ωραία κληρονομιά...κανένα μετρητό ρε παιδιά....τι να τον κάνουμε τον πίνακα εν μέσω οικονομικής κρίσης να τον κοιτάμε και να χορταίνουμε από το θαυμασμό;;;;αν το σκοτώσουμε θα πιάσει κάτι ή μπα;;;;

μελίτα-μάνος:εγώ πάντως προτιμώ το σήκω-σήκω κάτσε-κάτσε του στέφανου παρά το μάνου που κάπου ανάμεσα στο σήκω και στο κάτσε ρίχνει και καμιά σφαλιάρα....

πέτρος-λουκάς:εμ λουκάκο αγόρι μου είναι βαριά η καλογερική....με την πρώτη στραβή τα παρατάμε;;;δεν πάει έτσι....
λουκάς:έλα παναγία μου...
πέτρος:που να έρθει και αυτή στο τρελοκομείο....αχαχαχαχα...θεός ο ρούσσος...

νόρα:μόλις την είδα με τα μαύρα γυαλιά μου ήρθε το άσμα της βίσση...<μαύρα γυαλιά φοράω μέσα στη νύχτα το παίζω φευγάτη...μαύρα γυαλιά φοράω....>λαλαλαλα...

μπέλλος-λουκάς:χώσε μπέλλο....χώσε....αυτό το ηλίθιος που άκουσα εγώ όταν ο έρμος ο μήτσουλας χτυπούσε το κουδούνι ήταν παραίσθηση;;;κάνουν πουλάκια τα αυτιά μου μάλλον...ΧΩΣΕ ΜΠΕΛΛΟ ΛΕΜΕ.....

σταυρίδς-αστυνόμος ουρά:γάτα ο σταυρίδης....ψάξε ψάξε κάπου θα τον βρεις το δολοφόνο....

αμαλία-μελίτα:αυτή την απορία έχω και εγώ γιατί άνοιξε το στόμα της η μουγγή....πανάθεμα την ώρα και τη στιγμή....
α...ρε....μελίτα...μα στηρίζεσαι στα λεγόμενα της εύας;;;;ναι η εύα δεν θα γυρίσει...για αυτό στο τέλος του επεισοδίου θα επιστρέψει σερνάμενη κουνάμενη....

χρήστος-στέφανος:έτσι στέφανε....σιγά σιγά επανέρχεσαι....έχεις καμιά γάτα να την βάλεις να κλάψει που δεν επιστρέφει η άσωτη;;;γιατί εγώ δεν έχω εύκαιρη...βέβαια εσύ θέλεις να ζήσεις με τη μελίτα αλλά η προσωποποίηση της σταθερότητας σου επιφυλλάσει εκπλήξεις βρε ατιμούλικο...όχι δεν γλιτώνομυε τόσο εύκολα...δυστυχώς....
χρήστο δεν έχει τρελάνει ο στέφανος την αντιγόνη αυτή είναι τρελή από μόνη της...δε χρειάζεται κανέναν....τα καταφέρνει μια χαρά και χωρίς εξωτερική βοήθεια...

λουκάς-εύα:θα βάλω να ηχογραφήσεις αυτά που λες εύα και θα σε βάλω να τα ακούς μετά..μα πας καλά κοπελιά;;;;αυτοί δεν σε αφήνουν να ζήσεις ήσυχη ή εσύ που θα επιστρέψεις;;;εκεί χώνεσαι...πέρυσι μας έφαγες με τον καρμικό και αντί να επιστρέψεις να ησυχάσουμε και εμείς οι δόλιοι σε βρίσκουμε μπροστά μας...ο εφιάλτης στο δρόμο με τις λεύχες έχεις καταντήσει....door

ηλίας-σταυρίδης:join to the club λιάκουρα....αυτός ο σταυρίδης μόνο τη νεφέλη και το μάριο έχει αφήσει χωρίς να τους ανακρίνει....
ΣΗΜΕΙΩΣΗ:α,ο μάνος πρέπει να έχει γίνει ρεζίλι σε όλη τη ΓΑΔΑ....θα άλλαξαν συκώτι οι αστυνομικοί μόλις είδαν το βίντεο... gelio

νταίζη-λουκάς:<την κορόιδεψες θα πληρώσεις>εμ..λουκάκο έπαιξες με τη φλόγα και κάηκες....άντε να γλιτώσεις τώρα....ούτε ψίλος στον κόρφο σου....

δάφνη-νόρα:<δε φανταζόμουν ότι η ζωή μου θα ήταν άδεια χωρίς το λουκά>ταδε έφη νόρα....ερώτηση....πόση ώρα πέρασε από τη στιγμή που ο λουκάς έφυγε από το γραφείο;;;;και δύο ώρες μη σου πω....πωπω....τι λες ρε νόρα....ζόρι...μεγάλο ζόρι....
α....ρε....νόρα....πόσο πια;ούτε το θάρρος να διεκδικήσεις αυτό που θέλεις δεν έχεις;;;;και βάζεις μεσάζοντες;;;;το γινάτι βγάζει μάτι νοράκι....πρόσεχε....

ηλίας-μάνος:κυριάκος...<ο πανταχού παρών και τα πάντα πληρών>....αυτή η οικογένεια χαρίτου τίποτα καλό δεν μπορεί να κάνει πια;;;;μια ζωή την καταστροφή σπέρνει.....

αμαλία-εύα:αα...ρε...αμαλία...εσύ έκανες την πατάτα τελικά...μα τα βάζεις με την τρελή;;;στους τρελούς λέμε πάντα ναι....και σε εσένα την ίδια τακτική ακολουθούν...τι της πας κόντρα;;;;οιμε..... slap

νικόλας-δάφνη-λουκάς-νόρα:αχαχαχαχα...τι αστείο....κανέναν άλλον τρόπο να ασχοληθούν με τη δάφνη και το νικόλα δε βρήκαν;....θα πάω κρυοπαγήματα....

νόρα-λουκάς:μία είναι η απορία μου...αν ο ρούσσος είχε δεχτεί το λουκά στο γραφείο τελικά θα τον κρεμούσε το ρούσσο;;;τι το περάσαμε το γραφείο ρε παιδιά;;;;μπάτε σκύλοι αλέστε;;;;
πάλι καλά που δεν πακετάρησαν....που να δίνουμε λεφτά για μεταφορική....πέρα-δώθε,πέρα δώθε....

ηλίας:στις τριανταφυλλιές βρε λιάκουρα θάψε το όπλο....στις τριανταφυλλιές....

αντιγόνη-εύα:<γύρισα ο στέφανος;>αφού ξέρεις που είναι μαρή τι ρωτάς;;;;και εκεί μέσα στη νύχτα να πας σαν τον κόμη δράκουλα να μην τους αφήσεις τους ανθρώπους να αγειάσουν;;; cake
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από konst@ntin@ Την / Το Πεμ Απρ 22, 2010 7:18 pm

Τέλειο το επεισόδιο για τη σκηνή Νόρας-Λουκα και τη σκηνή με τον Ηλία που πήγε να πετάξει το όπλο στη θάλασσα.Πιστεύω ότι τα επόμενα επεισόδια θα έχουν ενδιαφέρον αφού η Εύα επιστρέφει στο σπίτι του Στέφανου και ο Στέφανος τρέχει σ'αυτή και αφήνει τη Μελίτα σύξυλη.. gelio xaxa
konst@ntin@
konst@ntin@
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καρδίτσα

Δημοσίευση από evanna Την / Το Πεμ Απρ 22, 2010 7:20 pm

Σημερα μου αρεσε....

1.Το χωσιμο part 2 απο το Μανο στη Μελιτα!Ετσι,ετσι σε χλωρο κλαρι να μην την αφησει! :twisted:
2.Το comeback του φοβερου και τρομερου αστυνομου Σταυριδη! : respect :
3.Η Δαφνη με το Νικολα που εχουν ταιριαξει τελεια και ηταν φοβεροι και στις δυο σκηνουλες τους! Thumbs up
4.Η σταση της Μαριλιας απεναντι στην Αντιγονη!Το κατευχαριστηθηκα!
5.Η επανασυνδεση Νορας-Λουκα και η εκπληκτικη ερωτικη τους σκηνη! Love!
6.Η ΘΕΑ που τα πηρε στο κρανιο με Αμαλια-Αντιγονη και τους παρατρεχαμενους και αποφασισε να αναλαβει δραση!Ετσι,κοριτσαρα μου να τους τρελανεις,εγω μαζι σου! Klap
7.Η σταση του Ρουσσου απεναντι σε Νταιζη-Λουκα αλλα και στην κορη του!
8.Το γεγονος οτι δεν εχει καμια σκηνη των ''απολυτων''!

Δεν μου αρεσε.....

1.Η Νταιζαρα που συνεχιζει τα τερτιπια της και ειναι αποφασισμενη να παρει εκδικηση!
2.Κλασσικα η Μελιτα και ο Στεφανος που με κουραζουν απιστευτα αν και ευτχως σημερα δεν τους εδειξε πολυ
3.Η επισκεψη της Αμαλιας στην Ευα και ολα αυτα που της ελεγε!
4.Ο Μητσουλας που πολυ αγριεμενο τον ειδα και σε συνδυασμο με τον τυφωνα Νταιζη νομιζω θα εχουμε κακα ξεμπερδεματα!
5.Το οτι για αλλη μια φορα δεν ειχε σκηνη Μανου-Ευας!Θελουμε περισσοτερες! pleeease

Συνολικα καλο το επεισοδιο και περιμενω να δω τι θα γινει καθως με τη συλληψη του Ηλια και την ''επιστροφη'' της Ευας δρομολογουνται εξελιξεις!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από ilvana Την / Το Πεμ Απρ 22, 2010 7:20 pm

τελειο διοτι μ αρεσε πολυ η σκηνη με τη μαριλια και την αωτιγονη και μαρεσε και η ευα σημερα ηταν θεα!!!!!!!!!!

ilvana
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από xristina79 Την / Το Πεμ Απρ 22, 2010 7:21 pm

Χάρηκα που είδα την Μελίτα (τι φουλάρι με νεκροκεφαλή ήταν αυτό?) να τα χώνει στον Μάνο. Σε ότι αφορά στην μεταξύ τους σχέση ο Μάνος ήταν και είναι απλά απαράδεκτος και χαίρομαι πάντα όταν η Μελίτα του τα χώνει. Επίσης ήταν πολύ άκυρο που την κατηγόρησε για την οικονομική κατάσταση της Δάφνης. Η οποία Δάφνη πούλησε την Εδέμ και δεν άκουγε κανέναν και διέλυσε την συνεργασία της με Μελίτα-Στέφανο μπερδεύοντας τα επαγγελματικά με τα προσωπικά.

Για μένα το σημερινό επεισόδιο, εκτός από τις σκηνές Αμαλίας-Πέτρου που είναι πάντα κορυφαίες, ήταν Λουκάς….. Μου άρεσε ιδιαίτερα το γεγονός ότι έκατσε και μίλησε στον Μπέλλο, προσπάθησε να του εξηγήσει (τα ανεξήγητα βέβαια) και ζήτησε μια συγνώμη που φάνηκε ότι ήταν μέσα από την καρδιά του παρόλο που ο ίδιος είχε τα χάλια του. Ένας πόντος συν για τον Λουκά και ένας πόντος μείον για την Νόρα που όταν είχε πάει ο Μπέλλος να της ζητήσει τον λόγο για την κοροϊδία του ζήτησε απλά να την αφήσει μόνη γιατί δεν ήταν καλά…. Ούτε καν τον άκουσε. Άλλο ένα φάουλ σήμερα της Νόρας ήταν ότι δεν έριξε τα μούτρα της να πάει να βρει τον Λουκά για να τα ξαναβρούν αλλά έπρεπε να μπλέξει την Δάφνη και τον Νικόλα. Που ήταν ο εγωισμός αυτός βρε Νόρα όταν μπούκαρες στη Νταίζη και ξεκατινιαζόσουν? Τουλάχιστον τα ξαναβρήκατε…. Εντυπωσιακά!

Με τον Ηλία δεν κατάλαβα τι έγινε…. Τον μπρίζωσε το λαγωνικό για το όπλο, οκ…. Γιατί όμως έτρεξε να το ξεφορτωθεί? Αν δεν είναι το όπλο της δολοφονίας είναι πανεύκολο να αποδειχθεί…. Άρα γιατί έχασε τόσο πολύ την ψυχραιμία του?????

Στην συνάντηση Αμαλίας-Εύας είχε κολλήσει η βελόνα της Αμαλίας, έτσι?

Για τα προσεχώς: αυτό που και ο Ρούσσος και η Αντιγόνη απειλούν τα παιδιά τους (που είναι μεγάλη γυναίκα και μεγάλος άντρας…) με τα λεφτά έχει πολύ γέλιο!
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από panda Την / Το Πεμ Απρ 22, 2010 7:25 pm

Κοιμήθηκα το μεσημέρι και ξύπνησα όταν είχε την σκηνή Χαχανούλης-Νταιζάρα να μιλάει για ρόμπες ξεκούμποτες (γκούχου γκούχου). Αμαλία απίστευτη για μια ακόμα φορά : respect : πολύ καλό το χώσιμο. Το next top wannabe nothing Fskl από την άλλη ευτυχώς που έχει σταθερότητα στις απόψεις του και ευτυχώς που δεν είναι ανάποδο poodle (Αμερική εδώ γελάμε) ruuun. Όταν το δω ολοκληρωμένο θα επιστρέψω με περισσότερα σχόλια.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Πεμ Απρ 22, 2010 7:29 pm

ενα πρωτο σχολιο σημερα γιατι η βραδια θα ειναι μεγαλη εχω μια εντυπωση!!!
Λουκας -Νορα νιωσαμε λιωσαμε αισθανθηκαμε να μαζευτουμε απο τα πατωματα τωρα!!!!! καταπληκτικη σκηνη δοσμενη σωστα !!!!

για την Ευα που την υποστηριζω σ αυτο που κανει αρκετα την πρηξανε εμπαινε Ευα!! Opados
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από Izabella29 Την / Το Πεμ Απρ 22, 2010 7:29 pm

Το επεισόδιο ήταν αχαρκτήριστα βαρετό!Βαρετο-βαρετό-ΒΑΡΕΤΟ!

Ατάκες αυτού του τόσο "πλούσιου" επεισοδίου:
-"ήταν καλοστημένο κόλπο" Ρούσσος για το κόλπο της Νταίζης-->καλέ τι καλοστημένο λέει?ήταν φρικτά κακοστημένο!ήταν πασιφανές πως ο Λουκάς βρισκόταν στο 3ο όνειρο κατα την λήψη! faint
-"δεν μισεί μόνο εσένα,όλο τον κόσμο μισεί...αυτή δεν συμπαθεί ούτε τα άντερά της" Αμαλία σε Μελίτα για Αντιγόνη-->Αμαλία θεά!
-"νομίζω ότι περισσότερο νοιάζεται για την Εύα και το εγγόνι της,παρά για μένα" Στέφανος-->Έλα δεν το πιστεύω!! affraid
-"έτσι μου έλεγες και πριν και τον παντρεύτηκε!" Αμαλία για Εύα στην Μελίτα-->Γεγονός Αμαλία,φημίζεται για τη σταθερότητά της!!χαχαχαχαχα cake
-"δεν έχω καμία σχέση με τον φόνο στ'ορκίζομαι" Μανος σε Ηλία-->ρε Μάνο οι όρκοι σου έχουν φοβερή βαρύτητα!πριν κάποιους μήνες πάλι ορικζόσουν για τους πίνακες,θυμασαι ή μπα? Tigania

Πόσο ανούσιο επεισόδιο!Όσο βλέπω ότι έχω στερέψει από άλλα να γράψω,τόσο το συνειδητοποιώ και περισσότερο!
Κάτι άλλα ψιλά:
~Ο Ρούσσος για μένα έχει τα χίλια δίκια σχετικά με την μήνυση κατα του Μάνου.Είναι πατέρας και έχει υπομείνει το παιδί του να φάει ξύλο όχι μια και δύο,αλλά τρείς και τώρα αυτό ήταν η σταγόνα που ξεχείλισε το ποτήρι.Για μένα και πολύ το άργησε...
~Η Νόρα κάθεται που κάθεται ολημερίς,δεν δουλεύει στιγμή και αναλώνεται στους τσακωμούς με τον Λουκά...μια ριμαδοδουλειά της έτυχε και δεν μπορούσε να παραστεί??οϊμέ! Synelthe
~ΧΩΣΕ ΜΠΕΛΛΟ!!Στην συζήτηση με τον Μπέλλο ο Λουκάς έλεγε αυτά που λέει και ο Στέφανος.copy τα κάνανε?Και μετά κρίνει κιόλας! Fskl
~Καλά η Αμαλία θεα!Θεότρελη Θεά!Πόσο γέλασα με τις κλασικές ασυναρτησίες της δεν λέγεται!
~Ο Νικόλας και η Δάφνη πέρα από την πλάκα που υποτίθεται πως βγάζουν με το θέμα του ύπνου,έχουν καταλήξει σαν παππούδια!Όλη μέρα κρεβατομουρμούρα και μια ερωτική σκηνή κάθε 5 χρόνια!
~Ο Ηλίας που πήγε το κατάβραδο να πετάξει το όπλο ασχολίαστος!ΜΑ ΝΤΙΠ ΓΙΑ ΝΤΙΠ ΒΟΥΡΛΟ ΕΙΣΑΙ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ???Που είναι οι προφητείες τώρα που τις χρειαζόμαστε??? xastouki
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Δημοσίευση από Katrin Την / Το Πεμ Απρ 22, 2010 7:42 pm

ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΕΙΟ. ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑΣ ΠΑΛΙ ΜΑΖΙ.

ΗΛΙΑ, ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΞΕΣ ΚΑΙ....ΠΙΑΣΤΗΚΕΣ.

ΕΥΑ ΗΡΘΕ Η ΣΕΙΡΑ ΣΟΥ!!!!

ΓΙΑ ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑ ΘΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΑΛΛΟΥ.

Katrin
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Ntinaki1 Την / Το Πεμ Απρ 22, 2010 8:08 pm

Να πω την αλήθεια βαρέθηκα αλλά γέλασα με τον Ηλία που πήγε να ξεφορτωθεί το όπλο με πολύ πρωτότυπο τρόπο!
Χάρηκα την Μελίτα που τα έχωσε στον Μάνο.
Αυτά!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Πεμ Απρ 22, 2010 8:28 pm

--Μελίτα-Μάνος: Καλά, τι απαίσιο φουλάρι είναι αυτό??? Οκ, για ένα 16χρονο emo κορτσόπουλο αλλα για μια (εδώ γελάμε) σοβαρή Κιουρία και δη μάνα, τι ειν τουτο????
Χώσε Μάναρε, χώσε!!! Να δω τι θα πει η μαντάμ όταν…(δεν μιλάω γιατι είναι σποιλερ για τα επόμενα επεισόδια)…..

--Χαίρομαι με τον ΛουκοΝορικό Ρούσσο που μιλάει σαν πατέρας στον Λουκά.!!! Geros Geros
Και το καταευχαριστήθηκα που τα έχωσε στην Νταίζη.Να μην ξεχνάμε ότι πήγε να τον μπλέξει και αυτόν κάποτε…..

--Μπέλλος-Λουκάς: Εν μέρει έχει δίκιο ο Μπελλος. Από την άλλη, Η Νόρα δεν του έδινε ποτέ ελπίδες, μόνος του τις έπαιρνε, και όχι μόνο αυτό, ενώ –όπως λεει- ήξερε τι παίζει μεταξύ τους, τώρα ζητάει και τα ρέστα….
Ε, και γω σαν Παοκτσου, αν αρχίσω τα μπινελίκια μέσα στον Καραισκάκι θα με σαπίσουν στο ξύλο, αλλα « τα θες και τα παθαίνεις» λένε…..

--Λιάκος: Καλέ, ποσο βοιδι είναι ο Λιάκουρας ??? Μου λέτε? Πάντως χαίρομαι που θα τον μπορυζουριάσουνε, γιατι αν τον κρατήσουνε μεσα, μακρυπρόθεσμα α γλυτώσουμε από την μίρλα του!! Sleep

--Γουστάρω που η Ευα πήγε στο Καρταλόσπιτο. Όχι για το ότι πήγε για να μάθει την καούρα της Αντιγόνης αλλα επειδή θα κάνει χαλάστρα στον απόλυτο!!!!
Μαρεσει η ιντριγκα!!!!!!!!! woohoo

-- Υαλοτουβλάτο !!!!!!!!!!!!!! ΥΕΑΗ !!!!!!!!!! Αυτά είναι!!!!!!!!!!! Λιώσαμε και νιώσαμε!!!!!!!!!!!!!!!!!
Heart2 Heart2 Heart2

Προσεχώς:
Εδώ σε θέλω Μελιτα… Τι θα κάνεις με άφραγκο γκόμενο και με τον μπαμπά να σου κόψει το χαρτζιλικάκι??? Θα γελάσουμε πολύ ΟΕΟ!!!
Αν μάλιστα ο Μεσιε σου την κάνει για να πάει στην ξανθιά, θα γελάσουμε πολύ!!!

Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από manthaki-loukanoraki Την / Το Πεμ Απρ 22, 2010 8:28 pm

ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΨΗΦΙΖΩ Υ-Π-Ε-Ρ-Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Ο ΚΑΙ Κ-Α-Τ-Α-Π-Λ-Η-Κ-Τ-Ι-Κ-Ο....ΓΙΑΤΙΙΙΙΙΙ ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΙ ΝΟΡΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΑΖΙ ΧΩΡΙΣ ΤΖΑΚΟΜΟΥΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΚΑΙ Η ΣΚΥΛΑ"ΜΗΝ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ"ΑΠ'ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΛΙΓΑΚΙ.........ΠΑΝΤΩΣ Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΕΡΩΤΙΚΗ ΤΟΥΣ ΣΚΗΝΗ ΗΤΑΝΕΕΕΕΕ......ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΙΛΑΜΕ Ε-Λ-Ι-Ω-Σ-Α Love! Love Heart1 Heart2
manthaki-loukanoraki
manthaki-loukanoraki
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Στο τρελοκοσμο Νορας και Λουκα!!!
Ασχολίες : Βλεπω τα ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ και αυτο φτανει.

Δημοσίευση από ellie Την / Το Πεμ Απρ 22, 2010 8:31 pm

Να ρωτήσω κάτι και να συμφωνήσω με την Ntinaki1. Μα καλά πάλι στην θάλασσα να το πετάξει το όπλο??? slap Έλεος και την ίδια μέρα που του το πε ο Σταυρίδης... cake Αυτός ο Ηλίας απαλάσσεται λόγω βλακείας....Θέλετε να δοκιμάσετε άλλους τρόπους να πετάτε τα αξεσουάρ σας-γιατί όλοι πια έχουν από ένα όπως και όλοι μας άλλωστε-θάψιμο, από γκρεμό, σκουπίδια...Όχι εκεί στην θάλασσα που είναι κ πρωτότυπο... slap
Όσο για το επεισόδιο ήταν τέλειο, είχε κ την παραπάνω κωμική σκηνή gelio , βέβαια επισκιάστηκε απο την υπερτέλεια σκηνή Νορας-Λουκά Love!
Ήταν πιστεύω ο ιδανικός τρόπος να τα βρουν... : juhu :
Υ.Γ. Θα προσπαθήσω να ξεχάσω ότι έβαλαν Νικόλα Δάφνη να τους τα βρουν, η σκηνή αυτή μπήκε απλά να φάει χρόνο το πιστεύω...Αφού εν τέλει μόνοι τους τα βρήκαν σε άλλο σημείο....έλεος!
Α κ Νόρα πάλι καλά που κατάλαβες ότι έκανες την κατίνα...τώρα σύνελθε και ζήσε το επιτέλους...ΟΧΙ άλλοι καβγάδες ΟΧΙ άλλο κάρβουνο.... Opados
Επίσης Εύα επίτελους πάρε χαμπάρι τι παίζει...ΘΕΑ Opados επίσης...
Αυτά!Αναμένουμε εξελίξεις...
ellie
ellie
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Παντου και παντααααα.....Διπλα στον Ρομπεν!
Ασχολίες : Αφορητα πολλες!!

Δημοσίευση από Olia 123 Την / Το Πεμ Απρ 22, 2010 8:33 pm

ρε παιδια επειδη απο το σημερινο επεισοδειο εχασα την αρχη μου ειπαν πως η νταιζη πηγε στον ρουσσο και απειλουσε, ο ρουσσος την απειλησε και αυτος να δουμε μπας και χασει το σπιτι του λουκα η λαμια. Ξερει να μου πει κανενας?

Olia 123

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Πεμ Απρ 22, 2010 8:36 pm

Mik έγραψε:--Μελίτα-Μάνος: Καλά, τι απαίσιο φουλάρι είναι αυτό??? Οκ, για ένα 16χρονο emo κορτσόπουλο αλλα για μια (εδώ γελάμε) σοβαρή Κιουρία και δη μάνα, τι ειν τουτο????
Χώσε Μάναρε, χώσε!!! Να δω τι θα πει η μαντάμ όταν…(δεν μιλάω γιατι είναι σποιλερ για τα επόμενα επεισόδια)…..

--Χαίρομαι με τον ΛουκοΝορικό Ρούσσο που μιλάει σαν πατέρας στον Λουκά.!!! Geros Geros
Και το καταευχαριστήθηκα που τα έχωσε στην Νταίζη.Να μην ξεχνάμε ότι πήγε να τον μπλέξει και αυτόν κάποτε…..

--Μπέλλος-Λουκάς: Εν μέρει έχει δίκιο ο Μπελλος. Από την άλλη, Η Νόρα δεν του έδινε ποτέ ελπίδες, μόνος του τις έπαιρνε, και όχι μόνο αυτό, ενώ –όπως λεει- ήξερε τι παίζει μεταξύ τους, τώρα ζητάει και τα ρέστα….
Ε, και γω σαν Παοκτσου, αν αρχίσω τα μπινελίκια μέσα στον Καραισκάκι θα με σαπίσουν στο ξύλο, αλλα « τα θες και τα παθαίνεις» λένε…..

--Λιάκος: Καλέ, ποσο βοιδι είναι ο Λιάκουρας ??? Μου λέτε? Πάντως χαίρομαι που θα τον μπορυζουριάσουνε, γιατι αν τον κρατήσουνε μεσα, μακρυπρόθεσμα α γλυτώσουμε από την μίρλα του!! Sleep

--Γουστάρω που η Ευα πήγε στο Καρταλόσπιτο. Όχι για το ότι πήγε για να μάθει την καούρα της Αντιγόνης αλλα επειδή θα κάνει χαλάστρα στον απόλυτο!!!!

-- Υαλοτουβλάτο !!!!!!!!!!!!!! ΥΕΑΗ !!!!!!!!!! Αυτά είναι!!!!!!!!!!! Λιώσαμε και νιώσαμε!!!!!!!!!!!!!!!!!
Heart2 Heart2 Heart2

Προσεχώς:
Εδώ σε θέλω Μελιτα… Τι θα κάνεις με άφραγκο γκόμενο και με τον μπαμπά να σου κόψει το χαρτζιλικάκι??? Θα γελάσουμε πολύ ΟΕΟ!!!

Να απλώνεις μεγαλύτερα σεντονάκια να απολαμβάνουμε περισσότερο βρε Βάσω pleeease

Συμφωνώ και πέθανα με το υαλοτουβλάτο gelio ΘΕΑ

Εμένα μου άρεσε πολύ το φουλάρι της Μελίτα απλά δεν το φορούσε σωστά (κατ'εμέ...)

Όσο για Νόρα και Λουκά ήταν μαγική σκηνή και σε συνδυασμό με το τραγούδι, λιώσαμε όντως...
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Georgia7890 Την / Το Πεμ Απρ 22, 2010 8:36 pm

Κάποιος πρέπει επιτέλους να βάλει στη θέση της την Αμαλία και την Μελίτα...Δεν μπορούν να κατηγορούν την Εύα που είναι μια κυρία!!!Παλιά η Μελίτα είχε παραδεχτεί οτι εκείνη μπήκε ανάμεσα στην σχέση της Εύας με τον Μάνο..Τώρα λέει οτι η Εύα μπήκε ανάμεσα στην σχέση της με τον Μάνο και τώρα με τον Στέφανο..Κάποτε επίσης είχε πει στον Στέφανο ότι πάντα μπροστά της βρίσκει την Εύα...Δηλαδή η Εύα τι πρέπει να πει που η Μελίτα έχει βαλθεί να της διαλύσει όλους τους γάμους;Και επειτέλους πρέπει να καταλάβει ότι έχει και ένα παιδί,να ασχολείται και λίγο μαζί του...Ύστερα αναρωτιέται πως έχει ψυχολογικά το παιδάκι αφού όλη μέρα κοιμάται....Ή έτσι θέλει να πιστέυει το Μελιτάκι που η μόνη της έννοια είναι πως να φάει τους άντρες της Εύας... KKarta
Georgia7890
Georgia7890

Θηλυκό

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Πεμ Απρ 22, 2010 8:37 pm

Ezi_loukno έγραψε:
Mik έγραψε:--Μελίτα-Μάνος: Καλά, τι απαίσιο φουλάρι είναι αυτό??? Οκ, για ένα 16χρονο emo κορτσόπουλο αλλα για μια (εδώ γελάμε) σοβαρή Κιουρία και δη μάνα, τι ειν τουτο????

Heart2 Heart2 Heart2

Προσεχώς:

Να απλώνεις μεγαλύτερα σεντονάκια να απολαμβάνουμε περισσότερο βρε Βάσω pleeease

Συμφωνώ και πέθανα με το υαλοτουβλάτο gelio ΘΕΑ

Εμένα μου άρεσε πολύ το φουλάρι της Μελίτα απλά δεν το φορούσε σωστά (κατ'εμέ...)

Όσο για Νόρα και Λουκά ήταν μαγική σκηνή και σε συνδυασμό με το τραγούδι, λιώσαμε όντως...

Αν είχα την δυνατότητα να το ξαναδω, θα σχολίαζα τότε με σεντονάκι, αλλα ας αρκεστούμε στα σεντόνια της Νόρας που θα ζήσουν μεγάλες στιγμές!!!
ΥΓ: Κατα βάθος είσαι emo, τέλος (Μπέλλος) lol!

Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Πεμ Απρ 22, 2010 8:39 pm

Olia 123 έγραψε:ρε παιδια επειδη απο το σημερινο επεισοδειο εχασα την αρχη μου ειπαν πως η νταιζη πηγε στον ρουσσο και απειλουσε, ο ρουσσος την απειλησε και αυτος να δουμε μπας και χασει το σπιτι του λουκα η λαμια. Ξερει να μου πει κανενας?

Πυρα και βολές δόθηκαν εκατέρωθεν όχι που θα την άφηνε ο Ρούσσος έτσι την οχιά...Μπήκε δυναμικά ο Ρούσσος Opados1 Opados

Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από soso Την / Το Πεμ Απρ 22, 2010 8:41 pm

Μ΄ άρεσε παρα πολύ!
Τρελά και ανυπέρβλητα θ-ε-'ι'-κ-ή (Τρέμε,Μπουζιώτη) η σκηνή με Νόρα και Λουκά!Για μένα,ίσως,η καλύτερη τους..
Ειδική μνεία,στο πνιχτό "σ'αγαπαω πολύ" της Νόρας/Δρακουλάκη (δεδηλωμένα επιρρεπης σε κάτι τέτοια) Love

Η ηθοποιάρα Αρζόγλου,που ενσαρκώνει τον πιο μίζερο χαρακτήρα της σειράς,τη μικρούλα τη σκηνούλα του,την πήρε και τη σήκωσε..
Το βλέμμα του με καθηλώνει.Τέλος. (..δεν είμαι καλά,το ξέρω) oscar
Το Μελιτόνι κατι έσκουζε παλι,στην προτροπή του Μανου στέκομαι,να ζήσει λευτερα τον έρωτα του,-μακριά από 'μας
Η Αμαλία,κι όταν παραληρει έχει στυλ,καλά για τακτ,..ούτε λόγος..(κλασικό)
Αν δεν μεταφεροταν από βρ@κί σε βρ@κί,μετα το σημερινό ο Μπέλλος θ' ανέβαινε σημαντικά στην εκτίμησή μου. Φευ!
Η Ευαρα πήρε τ'όπλο της..
ΕΥΑΡΑ ΕΥΑΡΑ ΕΥΑΡΑ Cheer Cheer Cheer

Υγ. ΝΙΚΗ,ΘΕΑ ΜΟΥ,ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΛΑ! : respect :
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα