Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010

+37
loukasnora
giouli_edem
pet
margel
oriana
geod
evapop
rachel
aggeliki
LYDIA
glgs
annaki
mystikaforever
Cancoon
milia
soso
Ezantakou
Olia 123
ellie
manthaki-loukanoraki
Καρ-Mik
Ntinaki1
Katrin
Izabella29
nikidanis
panda
xristina79
ilvana
evanna
konst@ntin@
anastasia20
Georgia7890
filitsa
$ofi@ loukakos + nora
Antigoni!
loukitsa
Clarabelle
41 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap57%Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 57% 
[ 38 ]
Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap15%Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 15% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap15%Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 15% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap7%Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 7% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap1%Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap4%Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 4% 
[ 3 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 67
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010

Δημοσίευση από glgs Πεμ Απρ 22, 2010 11:31 pm

Mik έγραψε:Τι μανια και αυτή με τα παραθύρια σαυτη τη σειρά!!
Η μια ξημεροβραδιάζεται και η άλλη τανοιγει!!!!

Η μόνη που ξέρει να χρησιμοποιεί τοιχους και παντζούρια είναι η Νόρα !!! gelio Tongue

gelio gelio πες τα!!!! (από τα πιο πετυχημένα που διάβασα σήμερα!!) gelio gelio
glgs
glgs
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Ασχολίες : Ύπνος-Καφές κλπ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Απρ 22, 2010 11:33 pm

anastasia20 έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

βρε ναι τον αγαπάει...αλλά γιατί δεν τον παίρνει....αφού τη θέλει αφού τον θέλει γιατί δεν παντρεύονται να κάνουν παιδιά;;;;να μας αδειάσει και τη γωνιά;;;


Αυτό ετοιμαζόταν να κάνει αλλά πέτυχε το Μελιτόνι ανάσκελα στα παρκέ.
Μια κι η απόλυτη το έκανε και ο απόλυτος ειδοποίησε ας τα λουστούν και λίγο καλό θα τους κάνειgelio

ναι,αλλά το μελιτάκι της άδειασε τη γωνιά...ο δρόμος ελεύθερος και τα σκυλιά δεμένα είναι...τι κάθεται και δεν τρέχει στον καρμικό;;;να τον βγάλει και από το σκοτάδι....


Μονά ζυγά δικά της δεν γίνεται. Ήρθε η ώρα της τώρα. Και πολύ άργησε κατά τη γνώμη μου. Το Μελιτάκι ερωτεύεται απολύτως ανα τρίμηνο. Ας πρόσεχε το προηγούμενο να μην ταλαιπωρείται το επόμενο.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Πεμ Απρ 22, 2010 11:34 pm

glgs έγραψε:
Mik έγραψε:Τι μανια και αυτή με τα παραθύρια σαυτη τη σειρά!!
Η μια ξημεροβραδιάζεται και η άλλη τανοιγει!!!!

Η μόνη που ξέρει να χρησιμοποιεί τοιχους και παντζούρια είναι η Νόρα !!! gelio Tongue

gelio gelio πες τα!!!! (από τα πιο πετυχημένα που διάβασα σήμερα!!) gelio gelio

Εγω τα λεώ αλλα ποιος μ'άκουει!!!
Ας κάνουνε κάτι χρήσιμο με τα παράθυρα...Η μια τα χάσκει η άλλη τα ανοίγει....Τι να το κάνεις?Γιαυτο δεν πάνε μπροστά αυτές οι γυναίκες!!! Tongue
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Πεμ Απρ 22, 2010 11:37 pm

Clarabelle έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

βρε ναι τον αγαπάει...αλλά γιατί δεν τον παίρνει....αφού τη θέλει αφού τον θέλει γιατί δεν παντρεύονται να κάνουν παιδιά;;;;να μας αδειάσει και τη γωνιά;;;


Αυτό ετοιμαζόταν να κάνει αλλά πέτυχε το Μελιτόνι ανάσκελα στα παρκέ.
Μια κι η απόλυτη το έκανε και ο απόλυτος ειδοποίησε ας τα λουστούν και λίγο καλό θα τους κάνειgelio

ναι,αλλά το μελιτάκι της άδειασε τη γωνιά...ο δρόμος ελεύθερος και τα σκυλιά δεμένα είναι...τι κάθεται και δεν τρέχει στον καρμικό;;;να τον βγάλει και από το σκοτάδι....


Μονά ζυγά δικά της δεν γίνεται. Ήρθε η ώρα της τώρα. Και πολύ άργησε κατά τη γνώμη μου. Το Μελιτάκι ερωτεύεται απολύτως ανα τρίμηνο. Ας πρόσεχε το προηγούμενο να μην ταλαιπωρείται το επόμενο.

ναι, άλλωστε όπως είπα και πιο πάνω φοριέται το υποσυνείδητο πολύ τελευταία και μάλλον στα χνάρια του βαδίζει η εύα...
ερωτεύεται ανά τρίμηνο η μελίτα αλλά και η εύα αγαπάει και μισεί σε χρόνο dt.... πρέπει να το προσέξει και εκείνη λίγο αυτό....
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Απρ 22, 2010 11:39 pm

anastasia20 έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

βρε ναι τον αγαπάει...αλλά γιατί δεν τον παίρνει....αφού τη θέλει αφού τον θέλει γιατί δεν παντρεύονται να κάνουν παιδιά;;;;να μας αδειάσει και τη γωνιά;;;


Αυτό ετοιμαζόταν να κάνει αλλά πέτυχε το Μελιτόνι ανάσκελα στα παρκέ.
Μια κι η απόλυτη το έκανε και ο απόλυτος ειδοποίησε ας τα λουστούν και λίγο καλό θα τους κάνειgelio

ναι,αλλά το μελιτάκι της άδειασε τη γωνιά...ο δρόμος ελεύθερος και τα σκυλιά δεμένα είναι...τι κάθεται και δεν τρέχει στον καρμικό;;;να τον βγάλει και από το σκοτάδι....


Μονά ζυγά δικά της δεν γίνεται. Ήρθε η ώρα της τώρα. Και πολύ άργησε κατά τη γνώμη μου. Το Μελιτάκι ερωτεύεται απολύτως ανα τρίμηνο. Ας πρόσεχε το προηγούμενο να μην ταλαιπωρείται το επόμενο.

ναι, άλλωστε όπως είπα και πιο πάνω φοριέται το υποσυνείδητο πολύ τελευταία και μάλλον στα χνάρια του βαδίζει η εύα...
ερωτεύεται ανά τρίμηνο η μελίτα αλλά και η εύα αγαπάει και μισεί σε χρόνο dt.... πρέπει να το προσέξει και εκείνη λίγο αυτό....


Το μίσος είναι η άλλη όψη της αγάπης μη το φοβάσαι. Το ανησυχητικό είναι να μην έχεις ανάσα ανα τρίμηνο για διαφορετικό άντρα. Εκεί υπάρχει μια αστάθεια συναισθημάτων.:wink2:
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Πεμ Απρ 22, 2010 11:45 pm

Clarabelle έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

βρε ναι τον αγαπάει...αλλά γιατί δεν τον παίρνει....αφού τη θέλει αφού τον θέλει γιατί δεν παντρεύονται να κάνουν παιδιά;;;;να μας αδειάσει και τη γωνιά;;;


Αυτό ετοιμαζόταν να κάνει αλλά πέτυχε το Μελιτόνι ανάσκελα στα παρκέ.
Μια κι η απόλυτη το έκανε και ο απόλυτος ειδοποίησε ας τα λουστούν και λίγο καλό θα τους κάνειgelio

ναι,αλλά το μελιτάκι της άδειασε τη γωνιά...ο δρόμος ελεύθερος και τα σκυλιά δεμένα είναι...τι κάθεται και δεν τρέχει στον καρμικό;;;να τον βγάλει και από το σκοτάδι....


Μονά ζυγά δικά της δεν γίνεται. Ήρθε η ώρα της τώρα. Και πολύ άργησε κατά τη γνώμη μου. Το Μελιτάκι ερωτεύεται απολύτως ανα τρίμηνο. Ας πρόσεχε το προηγούμενο να μην ταλαιπωρείται το επόμενο.

ναι, άλλωστε όπως είπα και πιο πάνω φοριέται το υποσυνείδητο πολύ τελευταία και μάλλον στα χνάρια του βαδίζει η εύα...
ερωτεύεται ανά τρίμηνο η μελίτα αλλά και η εύα αγαπάει και μισεί σε χρόνο dt.... πρέπει να το προσέξει και εκείνη λίγο αυτό....


Το μίσος είναι η άλλη όψη της αγάπης μη το φοβάσαι. Το ανησυχιτικό είναι να μην έχεις ανάσα ανα τρίμηνο για διαφορετικό άντρα. Εκεί υπάρχει μια αστάθεια συναισθημάτων.:wink2:

αυτή τη στιγμή η εύα αγαπάει το μάνο και μισεί το στέφανο....δηλαδή αγαπάει και τους δύο;;;
τουλάχιστον στη μελίτα δε συμπίπτουν....δεν είναι ερωτευμένη με δύο ταυτοχρόνως....μπορεί να ερωτεύεται κάθε τρίμηνο αλλά έναν-έναν κάθε φορά...
(νομίζω ότι είμαστε off topic)
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010

Δημοσίευση από soso Πεμ Απρ 22, 2010 11:47 pm

annaki έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Mik έγραψε:
glgs έγραψε:
Cancoon έγραψε:
Η Εύα για ποιο λόγο γυρίζει ακριβώς; Είτε είναι τόσο ανισόρροπη που επιστρέφει ελαφρά τη καρδία σε έναν γάμο που της προκάλεσε τόσο πόνο ώστε έφτασε στο σημείο να κάνει απόπειρα αυτοκτονίας σε προχωρημένη εγκυμοσύνη vomit vomit vomit . Είτε είναι τόσο υστερόβουλη που κατάλαβε ότι στο βάθος υπάρχει κάποιο όφελος και αυτό είναι αρκετό να την κάνει να γυρίσει στον προαναφερθέντα γάμο. Είτε είναι τόσο κακούλα ώστε θέλει να πάρει τη ρεβάνς από τη Μελίτα. Ναι, τελικά είναι και τα τρία.

αν και δεν είμαι φαν της Εύα (το λέω προς αποφυγή παρεξηγήσεων) νομίζω ότι εν προκειμένω την αδικείς!!!
ο λόγος που γυρίζει είναι ότι θέλει να μάθει τι καούρα έχει πιάσει την Αντιγόνη...δεν είναι και λίγο όλο το πλεύρισμα που της έχει ρίξει (μόνο στον περιπτερά της γειτονιάς της δεν πήγε να ζητήσει βοήθεια να την φέρει πίσω)..υποτίθεται ότι τόσο το πρώτο όσο και το δεύτερο ενδεχόμενο έχουν απορριφθεί αρκετά επεισόδια πριν (τουλάχιστον αυτό έχω καταλάβει εγώ)

Εγω κατάλαβα οτι γυρνάει για να μάθει τι κρύβει η Αντιγόνη, μόνο που πολύ θα ήθελα να μην είναι αυτός ο λόγος αλλα για να τα κάνει μπάχαλο σε Στέφανο και Μελίτα!!!
Ετσι, για να δούμε πόσο απόλυτος είναι ο απόλυτος!!!
lol!


Προσωπικά θα της το έκανα το χουνέρι όχι για τίποτα άλλο αλλά για την επίσκεψη της μανούλας που πήγε να της τα χώσει απο πάνω. Της τα έχωνε πέρσι να κάνει το ίδιο και φέτος δεν λέει. Και μόνο γι αυτό απο μένα καλά κάνει
Συμφωνώ και με τις τρις και επαυξάνω προσθέτοντας ότι η Εύα νιώθει ότι τη χρησιμοποιούν κι επειδή αυτό είναι το χειρότερο συναίσθημα, εύλογα, όποια γυναίκα σέβεται τον εαυτό της απλά δε το ανέχεται! Αλί από κάτι άλλες που έχουν γίνει αλεύρι για όλες τις χρήσεις κι ακόμα κοιμούνται ορθές..

Συμφωνώ και με τις επτά (αυτοβούλως ή αυτοδίκαια καποιες υπολογίζονται διπλά lol!) ,και στέκομαι στο εύστοχο αλεύρι για όλες τις χρήσεις(sic),το οποίο και αναπαραγω ενθουσιωδώς!
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Απρ 22, 2010 11:49 pm

αυτή τη στιγμή η εύα αγαπάει το μάνο και μισεί το στέφανο....δηλαδή αγαπάει και τους δύο;;;
τουλάχιστον στη μελίτα δε συμπίπτουν....δεν είναι ερωτευμένη με δύο ταυτοχρόνως....μπορεί να ερωτεύεται κάθε τρίμηνο αλλά έναν-έναν κάθε φορά...


Δεν την είδα ουτε να τον απειλεί ούτε να τον βρίζει. Δεν είδα μίσος αηδία για την κοροιδία είδα.
Πέρα απ την πλάκα ο Στέφανος κρύβεται πίσω απ τα φουστάνια της Εύας αυτή τη στιγμή. Λέει γύρω γύρω την Εύα την αγαπάω και θέλω να συνεχίσω κι αυτή δεν μου δίνει την ευκαιρία.
Ε λοιπόν ώρα είναι να βάλλει πανταλόνια και να πει δεν θέλω εγώ.
Δεν μπορεί οι δυό τους να κρύβονται πίσω απ την Εύα και ιδιαιτέρως ο Στέφανος.
Για το γάμο του αυτός ειναι υπόλογος απέναντί της κι όχι η Μελίτα. Άσχετα αν ανακατεύτηκε για να βεβαιωθεί οτι θα διαλυθεί σίγουρα και να τον φέρει προ τετελεσμένου.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010

Δημοσίευση από Cancoon Πεμ Απρ 22, 2010 11:53 pm

Clarabelle έγραψε: Δεν είδα μίσος αηδία για την κοροιδία είδα.
[/color][/size][/font][/b]
Παρόλη αυτήν την αηδία που νιώθει για τον Στέφανο θα γυρίσει στο γάμο τους μόνο λόγω της τεράστιας περιέργειάς της να μάθει τα κίνητρα της Αντιγόνης... πολύ ανώμαλο αυτό.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Πεμ Απρ 22, 2010 11:56 pm

Clarabelle έγραψε:
αυτή τη στιγμή η εύα αγαπάει το μάνο και μισεί το στέφανο....δηλαδή αγαπάει και τους δύο;;;
τουλάχιστον στη μελίτα δε συμπίπτουν....δεν είναι ερωτευμένη με δύο ταυτοχρόνως....μπορεί να ερωτεύεται κάθε τρίμηνο αλλά έναν-έναν κάθε φορά...


Δεν την είδα ουτε να τον απειλεί ούτε να τον βρίζει. Δεν είδα μίσος αηδία για την κοροιδία είδα.
Πέρα απ την πλάκα ο Στέφανος κρύβεται πίσω απ τα φουστάνια της Εύας αυτή τη στιγμή. Λέει γύρω γύρω την Εύα την αγαπάω και θέλω να συνεχίσω κι αυτή δεν μου δίνει την ευκαιρία.
Ε λοιπόν ώρα είναι να βάλλει πανταλόνια και να πει δεν θέλω εγώ.
Δεν μπορεί οι δυό τους να κρύβονται πίσω απ την Εύα και ιδιαιτέρως ο Στέφανος.
Για το γάμο του αυτός ειναι υπόλογος απέναντί της κι όχι η Μελίτα. Άσχετα αν ανακατεύτηκε για να βεβαιωθεί οτι θα διαλυθεί σίγουρα και να τον φέρει προ τετελεσμένου.

νομίζω πως αύριο θα βάλει τα παντελόνια που λες...περιμένω να δω...αν όχι θα κρίνω αναλόγως....
όσο για τη μελίτα η άποψη μου είναι διαφορετική αλλά την έχω αναλύσει τόσες φορές όποτε δεν έχει νόημα να το κάνω άκομα μία φορά...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Πεμ Απρ 22, 2010 11:59 pm

Mik έγραψε:
glgs έγραψε:
Mik έγραψε:Τι μανια και αυτή με τα παραθύρια σαυτη τη σειρά!!
Η μια ξημεροβραδιάζεται και η άλλη τανοιγει!!!!

Η μόνη που ξέρει να χρησιμοποιεί τοιχους και παντζούρια είναι η Νόρα !!! gelio Tongue

gelio gelio πες τα!!!! (από τα πιο πετυχημένα που διάβασα σήμερα!!) gelio gelio

Εγω τα λεώ αλλα ποιος μ'άκουει!!!
Ας κάνουνε κάτι χρήσιμο με τα παράθυρα...Η μια τα χάσκει η άλλη τα ανοίγει....Τι να το κάνεις?Γιαυτο δεν πάνε μπροστά αυτές οι γυναίκες!!! Tongue

Θα με πεθάνεις νυχτιάτικα Βάσω... gelio

Σωστά το θέτεις.. Αυτά τα παράθυρα και τα παντζούρια δεν αξιοποιούνται όπως τους αρμόζει... 🇳🇴
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Παρ Απρ 23, 2010 12:00 am

anastasia20 έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
αυτή τη στιγμή η εύα αγαπάει το μάνο και μισεί το στέφανο....δηλαδή αγαπάει και τους δύο;;;
τουλάχιστον στη μελίτα δε συμπίπτουν....δεν είναι ερωτευμένη με δύο ταυτοχρόνως....μπορεί να ερωτεύεται κάθε τρίμηνο αλλά έναν-έναν κάθε φορά...


Δεν την είδα ουτε να τον απειλεί ούτε να τον βρίζει. Δεν είδα μίσος αηδία για την κοροιδία είδα.
Πέρα απ την πλάκα ο Στέφανος κρύβεται πίσω απ τα φουστάνια της Εύας αυτή τη στιγμή. Λέει γύρω γύρω την Εύα την αγαπάω και θέλω να συνεχίσω κι αυτή δεν μου δίνει την ευκαιρία.
Ε λοιπόν ώρα είναι να βάλλει πανταλόνια και να πει δεν θέλω εγώ.
Δεν μπορεί οι δυό τους να κρύβονται πίσω απ την Εύα και ιδιαιτέρως ο Στέφανος.
Για το γάμο του αυτός ειναι υπόλογος απέναντί της κι όχι η Μελίτα. Άσχετα αν ανακατεύτηκε για να βεβαιωθεί οτι θα διαλυθεί σίγουρα και να τον φέρει προ τετελεσμένου.

νομίζω πως αύριο θα βάλει τα παντελόνια που λες...περιμένω να δω...αν όχι θα κρίνω αναλόγως....
όσο για τη μελίτα η άποψη μου είναι διαφορετική αλλά την έχω αναλύσει τόσες φορές όποτε δεν έχει νόημα να το κάνω άκομα μία φορά...


Και γω περιμένω να δω την αυριανή του συμπεριφορά.Ας αποφασίσει επιτέλους,όχι και άλλος Μάνος δεν θα το αντέξω!
Σχετικά με το άλλο όντως νόημα κανένα δεν υπάρχει,είναι φαύλος κύκλος.
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Απρ 23, 2010 12:01 am

Cancoon έγραψε:
Clarabelle έγραψε: Δεν είδα μίσος αηδία για την κοροιδία είδα.
[/color][/size][/font][/b]
Παρόλη αυτήν την αηδία που νιώθει για τον Στέφανο θα γυρίσει στο γάμο τους μόνο λόγω της τεράστιας περιέργειάς της να μάθει τα κίνητρα της Αντιγόνης... πολύ ανώμαλο αυτό.


Μάλλον θα το έλεγα θάρρος και όχι ανωμαλία.
Επιτέλους ας παραδεχτουν οτι θέλουν να είναι μαζί κι ας πάψουν να κρύβονται πίσω απ την Εύα.
Ας της ζητήσει ο μπουλίνος μια συγνώμη για το δούλεμα και τέλος.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010

Δημοσίευση από rachel Παρ Απρ 23, 2010 12:06 am

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ σημερα η συγγραφικη ομαδα ειχε οιστρο...

Γενικα πηγε λιγο παρακατω η σειρα γιατι τελευταια ειχε μεινει στασιμη και μαζι ειχε μεινει στασιμη και η βαρεμαρα των τηλεθεατων...

Ωραιο το χωσιμο του Μανου ως προς την Κιουρια... Ας εχει οσους γκομενους θελει, το θεμα ειναι να μην τους σπιτωνει παρεα με την κορη της...

Επισης τελειο και το χωσιμο του Ρουσσου ως προς την πονεμενη μανα... Τι τον περασε τον Πετραν... Μπελλο οπου την συμπονα καθως θυσιαστηκε για το παιδι της... Κλαψ! Κλαψ!

Η σκηνη της Αμαλιας με την Ευα ηταν ενα deja vous απο τον πρωτο κυκλο μονο που αντι για Μανος, φετος το αλλαξαμε σε Στεφανος... Επισης φετος δεν ειχαμε ουτε δωροδοκια, μαλλον λογω οικονομικης κρισης...

Το ξεκαθαρισμα Μπελλου Λουκα το ηθελα πιο εντονο... Το ειχα φανταστει με μπουνιες και γροθιες αλλα που θα παει καποια στιγμη θα γινει και αυτο...

Τελικα ο Κυριακος ειναι για τον Λιακο οτι ειναι και η Νταιζη για τον Λουκα...Ο ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΛΙΑ!!! (Ασε που Νταιζη -Κυριακος εκτος του οτι ανηκουν στο συνδικατο του εγκληματος τους συνδεει και το ρητο "θυσιαστηκα για το παιδι μου!!!") Δεν προλαβε να κανει την online εμφανιση του και τον ελουσε κρυος ιδρωτας τον Λιακουρα... Μεσα στον πανικο του εκανε και την βλακεια με το οπλο και να'σου ο Σταυριδης...

Τελευταια αφησα τις δυο αγαπημενες μου σκηνες...

Την ΕΥΑΡΑ που επιτελους τα πηρε στην κρανα με τις πεθερες του Διαβολου και αποφασισε να κανει παιχνιδι μονη της πια....
Δωσε Ευα... Δωσε!!! : respect : : respect : : respect : : respect : : respect :

Το λατρεμενο μου ζευγαρακι που αποφασισε να σταματησει τις γελοιοτητες, τους εγωισμους, τις κατινιες και να ξανασμιξει με εναν υπερτελειο τροπο!!! Love! Love! Love! Love! Love!
Νταιζαρα μου οργανωσε οσες πλεκτανες θες, ειδικα αν ειναι καθε φορα να εχουμε τετοιου ειδους επανασυνδεση... χαλαλι σου!!!

Ανυπομονω για το αυριανο...αν κρινω απο τα προσεχως...
Ξανα-απολυτος χωρισμος και τελεσιγραφο απο Πετραν στις κυριες ΤΑΚΤ και Α-ΤΑΚΤ-Η....

rachel
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010

Δημοσίευση από evapop Παρ Απρ 23, 2010 12:24 am

Ας προστεθώ κι εγώ!
Δώσε ΕΥΑΡΑ,δώσε : respect : : respect : : respect :
Ας κερδισουμε λιγο χρόνο ακόμη πριν απο την επέλαση του απόλυτου ξενερώματος..
Τρελαίνομαι να τη βλέπω έτσι!
Νόρα και Λουκάς τέλειοι.Με παντζούρια με καλύψατε.
Και η Αμαλία συστηματικά να καθαρίζει για την πεντάχρονη κόρη της,που από βαρετή και κυρία,έγινε βαρετή και μη κυρία. Πρόοδος;
Αντε,να αποφασίσει και ο Στεφανος!Σ όλη τη δευτερη σεζόν είναι ο μόνος αναποφάσιστος από τους άρρενες,και στο ίδιο δίλημμα,τη σωστή απόφαση,την πρόλαβε άλλος.
Σταυρου μου,δε φταις εσύ.Το ξέρω.

evapop

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010

Δημοσίευση από geod Παρ Απρ 23, 2010 12:28 am

Επανήλθα μετα απο λιγο καιρο στην παρέα σας, αλλα πέτυχα σούπερ επεισόδιο! Αν και πίστευα ότι δεν θα ξαναδούμε καλές -ερωτικά εννοώ :lol: - φάσεις με Νόρα και Λουκά, πόσο χαίρομαι που είδα ίσως την καλύτερη σκηνή τους! (ως τωρα βεβαια)
Respect ξανά και ξανά και ξανά!! : respect : : respect : : respect : Palamakia

Πολύ γουστάρω τη στροφή της Εύας στο τελευταίο δευτερόλεπτο. Δεν αντέχω άλλο τον "απόλυτο έρωτα" Μελίτας-Στέφανου που κανείς δεν τους αφήνει "να το ζήσουν" και όχι "απλώς να μιλάνε". :lol:

Οι εξελιξεις με τα μυστηρια -φόνος, διαθήκες- είναι καλές, άντε να δούμε!

geod

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010

Δημοσίευση από oriana Παρ Απρ 23, 2010 3:37 am

anastasia20 έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
αυτή τη στιγμή η εύα αγαπάει το μάνο και μισεί το στέφανο....δηλαδή αγαπάει και τους δύο;;;
τουλάχιστον στη μελίτα δε συμπίπτουν....δεν είναι ερωτευμένη με δύο ταυτοχρόνως....μπορεί να ερωτεύεται κάθε τρίμηνο αλλά έναν-έναν κάθε φορά...


Δεν την είδα ουτε να τον απειλεί ούτε να τον βρίζει. Δεν είδα μίσος αηδία για την κοροιδία είδα.
Πέρα απ την πλάκα ο Στέφανος κρύβεται πίσω απ τα φουστάνια της Εύας αυτή τη στιγμή. Λέει γύρω γύρω την Εύα την αγαπάω και θέλω να συνεχίσω κι αυτή δεν μου δίνει την ευκαιρία.
Ε λοιπόν ώρα είναι να βάλλει πανταλόνια και να πει δεν θέλω εγώ.
Δεν μπορεί οι δυό τους να κρύβονται πίσω απ την Εύα και ιδιαιτέρως ο Στέφανος.
Για το γάμο του αυτός ειναι υπόλογος απέναντί της κι όχι η Μελίτα. Άσχετα αν ανακατεύτηκε για να βεβαιωθεί οτι θα διαλυθεί σίγουρα και να τον φέρει προ τετελεσμένου.

νομίζω πως αύριο θα βάλει τα παντελόνια που λες...περιμένω να δω...αν όχι θα κρίνω αναλόγως....
όσο για τη μελίτα η άποψη μου είναι διαφορετική αλλά την έχω αναλύσει τόσες φορές όποτε δεν έχει νόημα να το κάνω άκομα μία φορά...

Και εγω αυτο πιστευω αφου απο οτι ειδα στο τραιλερ το επομενο πρωι παλι μαζι ειναι η Μελιτα με το Στεφανο και απο τις περιληψεις αυτο φαινεται οτι ο Στεφανος λεει οχι στην Ευα ( vomit ) και μενει με τη Μελιτα runaround
oriana
oriana
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : uk

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010

Δημοσίευση από margel Παρ Απρ 23, 2010 8:45 am

Για το χθεσινό επεισόδιο έχω να σχολιάσω τα εξής:
1. Η συνάντηση Μάνου - Μελίτας ξεκίνησε ως χώσιμο του Μάνου προς την πρώην σύζυγο του, αλλά μια χαρά τον έβαλε στη θέση του το Μελιτάκι γιατί πολύ αέρα έχει πάρει ο κύριος και νομίζει ότι μπορεί να παρεμβαίνει και να ελέγχει τη ζωή της ακόμα και τώρα που έχουν χωρίσει. Όσον αφορά στα σχόλια κάποιων ότι η Μελίτα έβγαλε κακία και πικρία επειδή ο Μάνος θέλει την Εύα, εγώ δε βλέπω κάτι τέτοιο, το Μάνο πλέον τον έχει τελείως γραμμένο ερωτικά, αλλά ακόμα και έτσι να ήταν, δε θα την αδικούσα, δεν είναι και λίγο ο άνθρωπος που ερωτεύτηκες, έκανες οικογένεια μαζί του και ζήσατε μαζί για έξι ολόκληρα χρόνια, να σου επαναλαμβάνει συνεχώς πως μόνο την Εύα αγαπάει, πως γι' αυτήν τα κάνει όλα και ότι θέλει να είναι ξανά μαζί της. Εγώ στη θέση της θα τον διαολόστελνα γιατί μας τα έπρηξε με τη μεγάλη του αγάπη! Ας τα ξαναβρούν να ησυχάσουμε...
2. Ο Μάνος πάλι χτυπιέται ότι δε θα επιτρέψει στο Στέφανο να μεγαλώσει τη Νεφέλη και να είναι κοντά στο παιδί του. Οκ σεβαστό να μη θέλει η κόρη του να μεγαλώσει με κάποιον που είναι εχθρός του, με κάποιον που δεν εκτιμά και δεν εμπιστεύεται. Με την ίδια λογική όμως και εκείνος θα πρέπει να μείνει μακριά από την Εύα και αν τα ξαναβρούν, το παιδί που θα αποκτήσει θα μεγαλώσει με το Μάνο, τον οποίο ο Στέφανος επίσης θεωρεί εχθρό του και δεν τον εμπιστεύεται. Όχι δύο μέτρα και δύο σταθμά Μανωλάκη!
3. Θεωρώ τελείως άκυρη τη συνάντηση Αμαλίας - Εύας και το χώσιμο της πρώτης στην εγκυμονούσα! Ακόμα και εγώ που δε συμπαθώ ιδιαίτερα την Εύα, πιστεύω ότι αυτή η κίνηση της Αμαλίας και όσα της είπε ήταν τελείως φάουλ. Ωστόσο, η κα Πεφάνη στις υπόλοιπες σκηνές του επεισοδίου ΘΕΑ όπως πάντα!
4. Η σκηνή επανασύνδεσης Λουκά - Νόρας πολύ καλή αν και θα προτιμούσα να γινόταν μετά από πρωτοβουλία της Νόρας και όχι με τη μεσολάβηση Δάφνης - Νικόλα! Αυτοί οι δύο μου αρέσουν όταν είναι μαζί και αγαπημένοι, αντιθέτως όταν τσακώνονται δεν τους αντέχω και κυρίως τη Νόρα.
Και τέλος, μη τυχόν γυρίσει ο Στέφανος στην Εύα τώρα που εκείνη επέστρεψε σπίτι και τον ζήτησε πίσω γιατί θα είναι για πολλές σφαλιάρες! Περιμένω πως και πως το σημερινό επεισόδιο και μου αρέσει η σκηνή στο τρέιλερ που του λέει η Μελίτα "αν φύγεις τώρα μην ξαναγυρίσεις" ή κάπως έτσι.
Αυτά από μένα, ελπίζω να μη σας κούρασα!
margel
margel


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010

Δημοσίευση από pet Παρ Απρ 23, 2010 12:43 pm

Τέλειο επεισόδιο από κάθε άποψη!!! Κυρίως γιατί επιτέλους η Νόρα βρήκε την λογικής και καθάρισε το μυαλό της!!!!!

Τέλεια η σκηνή της επανασύνδεσης!!!!!!! Heart2 Heart2 Heart2

pet
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010

Δημοσίευση από giouli_edem Παρ Απρ 23, 2010 1:31 pm

Το επεισοδιάκι το ευχαριστήθηκα γιατί ήταν το καλύτερο αυτής της εβδομάδας (κατά τη γνώμη μου), γιατί είχαμε βαρεθεί λιγάκι ....

Η ερωτική σκηνή της Νόρας και του Λουκά μετά την επανασύνδεση ήταν ότι καλύτερο έχω δει .... Έρωτας, πάθος,αγάπη, υπέροχο τραγούδι, απίστευτη χημεία μεταξύ τους και φτάνω στο σημείο να λέω πώς καταφέρνουν και βγάζουν μεταξύ τους τέτοιες σκηνές ... Απλά ΥΠΕΡΟΧΟΙ .... Heart2

Τον Ρούσσο τον χάρηκα στην κουβέντα του με την Νταίζη !!
Χώσε Πετράν στην τραγουδιάρα, χώσε !! : respect :

Τον Μάναρο επίσης τον χειροκροτούσα όταν είπε στη Μελίτα "Γιατί, είσαι εσύ ικανή να μεγαλώσεις το παιδί??" Πες τα ρε Μάναρε !!! : respect :

Και τέλος, τί να πώ για την ΕΥΑΡΑ ????? Στην κουβέντα με την Αμαλία, έλυνε και έδενε με τον τρόπο που της απαντούσε, το "άϊ στο δ@#@#ο" που της είπε το καταχάρηκα, στο "Τώρα θα δείτε όλοι σας !!" έλεγα ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ μου !! και το ειρωνικό ύφος της στην πεθερούλα "Δε θέλατε να γυρίσω? Γύρισα. Ο Στέφανος ???" ήταν όλα τα λεφτά !!! Ευάρα πάρε πάνω σου τα επεισόδια και κόψε πωπουδέλια !! Opados : respect :

Ανυπομονώ να τη δω στο σημερινό .....
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Παρ Απρ 23, 2010 1:57 pm

Δε το είχα σκοπό αλλά δεν μπορώ να μην σχολιάσω το συγκεκριμένο επεισόδιο, οπότε λίγα πραγματάκια θα πώ...

1)ΕΥΑ-->Δε μπορώ παρά να την καμαρώσω... Ε μα; Μετά απο το (χωρίς λόγο) χώσιμο της Αμαλία, οποιοσδήποτε θα τα έπαιρνε στο κρανίο.. Και "κερατωμένη" και "δαρμένη"...?? Δε πάει έτσι... Μαζί σου ΕΥΑΡΑ... Opados1


2)ΜΑΡΙΛΙΑ-->Το πόσο θαυμάζω αυτό το κορίτσι δε λέγεται... Κράτησε την ανάλογη στάση που έπρεπε απέναντι στην Αντιγόνη και ενημέρωσε και την Εύα για να ξέρει με ποιούς έχει να κάνει...


3)ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑΣ-->Τι να πρωτοπώ, τι να πρωτοσχολιάσω.. Τις προηγούμενες μέρες τα είχα πάρει (δικαίως...) και με τους δυό, είχα απογοητευτεί αλλά επιτέλους Νόρα και Λουκάς is back... Θα σχολιάσω μόνο την ερωτική σκηνή... Το σ'αγαπώ της Νόρας ήταν τόσο ρεαλιστικό που ανατρίχιασα.. Εκφραστικότατοι και οι δύο... Όταν πήγαν στα υαλότουβλα, έλιωσα... Love! Love!
Πόσο μπορεί να δένουν δύο άνθρωποι και πόση χημεία παίζει να έχουν; Είναι η καλήτερη τηλεοπτική ερωτική σκηνή που έχω δεί προσωπικά... Όλη η σκηνή ήταν τα προσωπά τους και όμως κατάφεραν να βγάλουν πάθος, τρυφερότητα και αγάπη χωρίς ίχνος προκλητικής κίνησης...
ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗ-ΠΕΤΡΑΚΗΣ : respect : : respect : για τα συναισθήματα και τις στιγμές που μας χαρίζουν...


***Η κοιλίτσα της Εύας μεγαλώνει και με λιώνει Faint

Υ.Γ.Ο Μάνος ομόρφυνε τις τελευταίες ημέρες ή εγώ απέκτησα γούστο..?? lol!


Αυτά απο μένα...
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Απρ 23, 2010 2:07 pm

Ezi_loukno έγραψε:

Υ.Γ.Ο Μάνος ομόρφυνε τις τελευταίες ημέρες ή εγώ απέκτησα γούστο..?? lol!


Και τα δυο.Αλλα κυριως το πρωτο.Οταν του φορανε ανοιχτα χρωματακια φαινεται ποσο κουκλος ειναι.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Παρ Απρ 23, 2010 2:10 pm

Επιτελους η Νορα καταλαβε ποσο χαζη ηταν και τα ξαναβρηκε με το Λουκακο μας. Ρε κοπελια στο Λουκα βρηκες να τα κανεις ολα αυτα? Ελεος δηλ. τοσα τραβηξε το παλληκαρι για χαρη σου αλλα εισαι τοσο εγωιστρια που δεν βλεπεις περα απο τη μυτη σου.

Καλα Δαφνη και Νικολας πολυ γελιο πανε συνεχεια να καθαρισουν για τους αλλους και τσακωνονται μεταξυ τους. Λυπησου τον βρε Δαφνη τον χριστιανο να ξεκουραστει θελει.

Μελιτα και Στεφανος δεν αντεχω παναγια μου!!!!!!!! Τι χασανε τοσο καιρο που δεν θα αφησουν κανεναν να τους το χαλασει ξανα? και να τα φιλακια και οι αγκαλιες, Απορω πως κρατηθηκε ο Μανος εγω θα την αστραφτα τη σφαλιαρα.Εβγαλε γλωσσα η κυρια.......

Η Αμαλια εχει ξεφυγει τελειως, πηγε στην Ευα εγκυο γυναικα να της πει τι καλε? δεν ντρεπεται? αχ βρε Ευα τι ακους και εσυ πια. Μου ηρθε να την μαδησω την Αμαλια. Ειναι στον κοσμο της μαζι με την κορη της.

Βρε Λιακουρα δεν ξερεις οτι σε παρακολουθουν? θελει πολυ μυαλο? να μου πεις που να το βρεις εσυ.

Να καθαρισω την Νταιζη μπορω? του ειπε και με υφος "τι να σε κανω εσενα βρε κακομοιρη" αντε απο εκει κυρα μου που σε χαλαει κιολας?
Αλλα δεν θα σου περασει αντε στον Μπελλο τωρα τετοιο χαπατο που ειναι και αυτος, ζητα και τα ρεστα απο το Λουκα. Οκ επρεπε να του τα εχουν πει αλλα εχεις εμπιστοσυνη σε αυτον? χαρτι και καλλαμαρι στη Νταιζη θα πηγαινε.

Ωραια αγαπη εχει στο Χρηστο ομως το Νταιζουλινι, οπου μυριστει χρημα τρεχει και τον πουλαει. Τωρα θα τα μασησει του Μπελλου η κλαιουσα.

Εν αναμονη των εξελιξεων λοιπον.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Απρ 23, 2010 2:12 pm

KonstantinaP έγραψε:Επιτελους η Νορα καταλαβε ποσο χαζη ηταν και τα ξαναβρηκε με το Λουκακο μας. Ρε κοπελια στο Λουκα βρηκες να τα κανεις ολα αυτα? Ελεος δηλ. τοσα τραβηξε το παλληκαρι για χαρη σου αλλα εισαι τοσο εγωιστρια που δεν βλεπεις περα απο τη μυτη σου.

Καλα Δαφνη και Νικολας πολυ γελιο πανε συνεχεια να καθαρισουν για τους αλλους και τσακωνονται μεταξυ τους. Λυπησου τον βρε Δαφνη τον χριστιανο να ξεκουραστει θελει.

Μελιτα και Στεφανος δεν αντεχω παναγια μου!!!!!!!! Τι χασανε τοσο καιρο που δεν θα αφησουν κανεναν να τους το χαλασει ξανα? και να τα φιλακια και οι αγκαλιες, Απορω πως κρατηθηκε ο Μανος εγω θα την αστραφτα τη σφαλιαρα.Εβγαλε γλωσσα η κυρια.......

Η Αμαλια εχει ξεφυγει τελειως, πηγε στην Ευα εγκυο γυναικα να της πει τι καλε? δεν ντρεπεται? αχ βρε Ευα τι ακους και εσυ πια. Μου ηρθε να την μαδησω την Αμαλια. Ειναι στον κοσμο της μαζι με την κορη της.

Βρε Λιακουρα δεν ξερεις οτι σε παρακολουθουν? θελει πολυ μυαλο? να μου πεις που να το βρεις εσυ.

Να καθαρισω την Νταιζη μπορω? του ειπε και με υφος "τι να σε κανω εσενα βρε κακομοιρη" αντε απο εκει κυρα μου που σε χαλαει κιολας?
Αλλα δεν θα σου περασει αντε στον Μπελλο τωρα τετοιο χαπατο που ειναι και αυτος, ζητα και τα ρεστα απο το Λουκα. Οκ επρεπε να του τα εχουν πει αλλα εχεις εμπιστοσυνη σε αυτον? χαρτι και καλλαμαρι στη Νταιζη θα πηγαινε.

Ωραια αγαπη εχει στο Χρηστο ομως το Νταιζουλινι, οπου μυριστει χρημα τρεχει και τον πουλαει. Τωρα θα τα μασησει του Μπελλου η κλαιουσα.

Εν αναμονη των εξελιξεων λοιπον.

Κωνσταντίνα μου καιρό είχες να σχολιάσεις! Συμφωνώ μαζί σου αλλά.... ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ απο τη Νταίζη! Είναι του αγοριού μου! γκε γκε? gelio
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 351 - Ημερομηνία 22-04-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Παρ Απρ 23, 2010 2:14 pm

Να την χαιρεται το αγορι σου τετοια που ειναι!!!!!!!!!!!!!!

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης