Επεισόδιο 353 - Ημερομηνία 26-04-2010

Σελίδα 1 από 5 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 353 - Ημερομηνία 26-04-2010 Vote_lcap32%Επεισόδιο 353 - Ημερομηνία 26-04-2010 Vote_rcap 32% 
[ 20 ]
Επεισόδιο 353 - Ημερομηνία 26-04-2010 Vote_lcap34%Επεισόδιο 353 - Ημερομηνία 26-04-2010 Vote_rcap 34% 
[ 21 ]
Επεισόδιο 353 - Ημερομηνία 26-04-2010 Vote_lcap23%Επεισόδιο 353 - Ημερομηνία 26-04-2010 Vote_rcap 23% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 353 - Ημερομηνία 26-04-2010 Vote_lcap6%Επεισόδιο 353 - Ημερομηνία 26-04-2010 Vote_rcap 6% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 353 - Ημερομηνία 26-04-2010 Vote_lcap5%Επεισόδιο 353 - Ημερομηνία 26-04-2010 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 353 - Ημερομηνία 26-04-2010 Vote_lcap0%Επεισόδιο 353 - Ημερομηνία 26-04-2010 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]

Σύνολο Ψήφων : 62

Επεισόδιο 353 - Ημερομηνία 26-04-2010 Empty Επεισόδιο 353 - Ημερομηνία 26-04-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Δευ Απρ 26, 2010 4:59 pm

Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;

Επεισόδιο 353 - Ημερομηνία 26-04-2010 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 353 - Ημερομηνία 26-04-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 353 - Ημερομηνία 26-04-2010

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Δευ Απρ 26, 2010 7:02 pm

Οικογένεια Χαρίτου:Κυριάκος is back όχι και βράχος πέτρα στη χολή είσαι Κυριάκο.Για την οικογενεια τη φουκαριαρα τα κάνει όλα.<<Σ αγαπω Αγγελε μου αγγελα μου>> κάτι τετοιο είπε.Καλά τυφλα να χει το γέλιο της Βογιατζάκη τρελαίνομαι για το γέλιο του Κυριάκου

Παρέα στην Εδέμ:Χλιαρη σκηνη….την εσωσαν ο Λουκάς και η Νόρα με το φιλάκι τους

Μελίτα-Ζυμαρούλης:Αυτές οι ανασες της Μελίτας απαπαπα με τρόμαξαν και έτσι όπως λίμαρα τα νυχάκια μου κόντεψαν να ματώσουν γιατι ταράχτηκα…

Εύα-Μάνος:Καλά τον έκανε χλαπατσα το Μάνο η Εύα χαχαχαχα.Σιγα ρε Ταύρε…

Λουκάς-Νόρα:Αν πας ετσι στην Ευελπίδων να μου στειλεις μηνυμα να ρθω να σου κρατάω το χαρτοφύλακα Λουκακοοοο…όταν γύρισε σπίτι…σας χορευει ήδη αγαπη μου η οχιά…Του δινει κουραγιο η γλυκιά μου

Ζυμαρούλης-Μαμα:Ωχ τα πήρε στην κράνα ο Ζυμαρούλης.Το βλέμμα της σπάει κόκκαλα

Μελιτάκι-Αμαλί:Αχ αυτό το χαζογελάκι της Μελιτας γελοίο.Αμαλία ΘΕΑ!
Όταν χαμογελάει είναι πολύ γλυκιά.

Λουκάς-Οχιά:Στον πλανήτη Άρη να πας.Τζαμπατζού είσαι μωρη!Την ανάγκασε να αφησει το παιδι της???Θα σε σκισω μωρη σκουληκαντέρα 20.000 κομματάκια θα σε κόψω

Νόρα-Κουνια-Μπέλλος:Ξυπνησε το χαπατο από την οχιά?Μην αφοδεύσω.Νόρα σε δουλεύει ο Μπέλλος,,Νορακι ελπίζω να κατάλαβες 5 πραγματακια αχός βαρυς ακούγεται

Καρτάλαινα-Κυριάκος:Θα κλάψω…από τα γέλια gelio gelio gelio Αμαν θα υπάρξει πρόβλημα τα ονοματα με τα συμπεθέρια…καλε αυτος κάτι ξέρει!

Μάνος-Λουκάς:Διακοπο-δάνειο…ε το κερατά είναι δικο μου!!!!!<<Ο δαλαι λαμα της απατεωνιάς >> gelio

Κοριτσοπαρέα:όντως μετα το Λουκά έσπασε το καλούπι…..

Νικόλας-Λουκας:Παγωσαμε με τα αστεια σου Νικόλα γύρισε πίσω…θελουμε πίσω το Νικόλα σας παρακαλώωωω!

Αμαλί-Κυριάκος:αχ δεν μπορω μ αυτό το γέλιο του αχαχαχαχαχα ΠΕΘΑΙΝΩ ΛΙΩΝΩ.Εσυ και η Μαρινέλλα είσαι παντού και πουθενά…!Ρε συ στριμωξε και την Τιτανομέγιστη ο Κυριάκος ουαου

Πέτρος-Κυριάκος:Καλα η αντιμετώπιση του Πέτρου απίστευτη

Λουκάς-Νόρα:ΕΛΙΩΣΑ ΚΕΡΑΚΙΑ Αυτός είναι άντρας ά ρε Λουκάκο μου....Υπέροχη μουσικη ΑΝΝΑ μου Που Είσαι???????Δεν είμαι καλα charmieeeeeee scent of a woman.......... Love! Love!

Ο Κυριάκος ξέρει πολλά….Θα τη σκισω τη λάμια κρατηστε με….

Ψηφίζω Τέλειο Λογω Λουκονορικων σκηνών και Κυριάκου
Αν και αναγούλιασα στiς σκηνές με την οχιά και σε μερικές ακόμα….
Με μειδίαμα loukitsa

Επεισόδιο 353 - Ημερομηνία 26-04-2010 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επεισόδιο 353 - Ημερομηνία 26-04-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 353 - Ημερομηνία 26-04-2010

Δημοσίευση από charmie258 Την / Το Δευ Απρ 26, 2010 7:07 pm

Λουκάς-Νόρα:ΕΛΙΩΣΑ ΚΕΡΑΚΙΑ Αυτός είναι άντρας ά ρε Λουκάκο μου....Υπέροχη μουσικη ΑΝΝΑ μου Που Είσαι???????Δεν είμαι καλα charmieeeeeee scent of a woman.......... Love! Love!

Μανιτσαααααααααααααααααααα δεν υπαρχωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!
Δεν δυναμαι να μιλησω!!!!!!!!!!!!! Μονο ενα τερααααααααααστιο προσκυνωωωωωωωωω στις ταλενταρες μου, τις ηθοποιαρες μου!!!!!!
Προσκυνω τους φωτιστες, τους ηχοληπτες, τον υπευθνο της μουσικης, τους σκηνογραφους, τους σκηνοθετες, ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Την αποκαταστησατε και με ρουμπωσατε!!!!!!!!!!!!
Οκ δεν ξαναλεω ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ κακια κουβεντα για το tango!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ταλενταρες μου σας λατρευωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!

ΤΕΛΕΙΟ για την προτελευταια σκηναρα!!!!!! Νομιζω πρωτη φορα ψηφιζω τελειο!!!!! Αλλα ηταν ΣΚΗΝΑΡΑ ομολογουμενως!!!!

Έχει επεξεργασθεί από τον/την charmie258 στις Δευ Απρ 26, 2010 7:20 pm, 1 φορά
charmie258
charmie258
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Δευ Απρ 26, 2010 7:12 pm

Απόριες πολλές έχω απο το σημερινο:

1)Ο Στέφανος κάποτε δεν έλεγε οτι θα πληρώσουν αυτοί που σκότωσαν τον πατέρα του και έκλεισαν τη μάνα του φυλακή ή κάνω λάθος???Γιατί σήμερα μιλαγε για μια εκδικηση που δεν ήταν δικιά του..Θα μας τρελλάνει αυτος,ας το πάρουμε απόφαση..
2)Νταίζη"Αρκετη μιζερια έζησε το παιδί μου με τον Οδυσσεά,τώρα που είναι με τη μάνα του θα πηγαίνει σε 5στερα ξενοδοχεία")κάπως έτσι) Με ξένα λεφτά θα το πάει και θέλει και τα ευσημα???Και απο που κ ως που τους εκβιαζει έτσι στην ψύχρα??
3)Ο Μπέλλος(παρολο που τον λυπήθηκα) πόσο χάπατο μπορεί να είναι??
4)Ο Μάνος με τη Μελίτα τώρα είναι ένα πολιτισμένο χωρισμενο ζευγάρι που λύνει τα εν οίκω χωρίς υστερίες και φωνές???(Μόνιμη απορία γιατί μου τους χωρίσανε αλλά τελοσπάντων,ετσι οπως τα κάνανε ολοι..)
5)Γιατί ζούμε σκηνές απειρου κάλλους με Νορα Λουκά και στο ενδιάμεσο έχουμε απόλυτο??μα δεν μας λυπούνται???
6)Ο Κυριάκος πως τα μαθαίνει όλα πια?? Κληρονομικό χάρισμα εχειι????

Απλά καλό και αυτό μόνο για σκηνή Νόρας-Λουκά!!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από Ελένα Την / Το Δευ Απρ 26, 2010 7:15 pm

Ευα go!!!!!!!!!! ωραία τα έλεγες στο Μάνο!!!

Μελίτα μ'αρέσει να σε βλέπω ευτυχισμένη, ελπίζω να μην σου την κάνει πΑαΑαΑλι ο Στεφάν !! και, επιτελους, εκμεταλευτείτε πλήρως το παράθυρο να σας φυγει το αποθυμένο!!! Επεισόδιο 353 - Ημερομηνία 26-04-2010 409391

Καρτάλω σου δίνω το βραβείο ανοιχτής παλάμης ( Επεισόδιο 353 - Ημερομηνία 26-04-2010 951465 ) !! μας επρηξες ελεος, δεν το πιστευω οτι καθεσαι κ μιλας σοβαρά με τον κυριάκο για το κατα ποσο προσπαθησες να πληρωσεις την Ευα για να γυρίσει!!

κυριάκος!!! καλωσήρθες βρε!! και όπως λέει και ο Καββαδίας : πολλά εχουν δει τα μάτια μου, μα αυτό μου φέρνει τρόμο!!

Νταιζάρα : έχεις αρχίσει να με εκνευρίζεις κοπελιά!!! αντε γυρνα στο Χρηστο που είναι κ θεός και άσε το Μήτσουλα ήσυχο!

Αμαλία μου, πάντα τιτανομέγιστη!!!

Λουκάς-Νόρα τέλειο το σκηνικό του Λουκά στο τέλος ,κυρίως επειδή βάλανε το αγαπημένο μου τραγούδι για tango, το por una cabeza!!!
Ελιωσα!!!

με καλουν οι πανελληνιες, αλλά θα επανέλθω συντομα!!!!
Ελένα
Ελένα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Δευ Απρ 26, 2010 7:17 pm

Νόρα-λουκάς-δάφνη-νικόλας:ξεσκεπάστηκε ο στέφανος….διάλεξε να μείνει με τη μελίτα…άρα τη μελίτα θέλει….άρα δεν έπαιζε μαζί της…άρα παντρεύτηκε την εύα για το παιδί…αυτό που του έλεγαν να κάνει ο λουκάς από την αρχή…άρα τι ακριβώς ξεσκέπασαν;;;;
Καλά για τη δάφνη αρνούμαι να σχολιάσω…είχε δίκιο ο μάνος….αυτό το άγιο παιδί που δίπλα στη λέξη ειλικρίνεια έχει την φωτογραφία του…. Fskl

Εύα:τι ακούω θέε μου….ο στέφανος χειρότερος ψεύτης από το μάνο….slap κοπελιά θέλεις να κατέβεις λίγο προς τη γη;;;αλλά τώρα που το σκέφτομαι…ναι,ο μάνος της είχε πει…θα είσαι ερωμένη μου…ήξερε που βάδιζε η κοπέλα….όχι έχει δίκιο το ντεκαπάζ….κοπέλα μου εσένα τελικά τα ζητάει ο οργανισμός σου….και το δούλεμα και τον δεύτερο ρόλο και το ξύλο….δεν σε λυπάμαι καθόλου τελικά για όσα πέρασες….καθόλου….
Εύα μου εσύ δεν έλεγες πριν λίγο καιρό στη μητέρα σου ότι αγαπάς το στέφανο;;;τώρα μας λες ότι τον παντρεύτηκες επειδή ήταν έντιμος και ειλικρινής;;;;αλλά ξέρω ξέρω…πότε εννοείς όλα όσα λες;;;;

Στέφανος-μελίτα:ΤΟΥΣ ΘΕΛΩ ΜΑΖΙ….ΤΕΛΟΣ…. Love!

Αντιγόνη-στέφανος:τι λέει μωρέ η τρελή;;;;αυτή πως τα απέκτησε τα λεφτά;;;;όλο τον καιρό μέσα στη μουγγαμάρα ήταν…με τηλεπάθεια έκανε τα λεφτά;;;;ή στο κρεβάτι με το λύτρα;;;;;άντε μαρή μέγαιρα από εδώ…ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΝΙΞΩΩΩΩ……xastouki

Νταίζη-λουκάς:όχι που θα ξεμπέρδευες έτσι εύκολα από τη νταίζη….ας γελάσω τρεις….χαχαχα…μα και αυτή η χριστιανή 20.000 ευρώ….που θα πάει μωρέ;;;;

Μελίτα-αμαλία:
είχε σκοπό η αμαλία…για αυτό έκανε την επίσκεψη στην ξανθιά….α…ρε…αμαλία…έκανες ρούα ματ….τελικά ήθελα να ήξερα η εύα που το παίζει και έξυπνη ότι και καλά τους ξεσκέπασε τι θα έκανε αν μάθαινε ότι έπεσε στην παγίδα της τιτανομέγιστης;;;;….

Μάνος-μελίτα:ο μάνος αλά big brother….θα την παρακολουθεί….καλά μωρέ τι θα κάνει στη νεφέλη ο άνθρωπος;ακόμα και σχέδιο να έχει και να τους δουλεύει όλους-πράγμα που το αποκλείω-τη νεφέλη δεν θα την πειράξει….

Μπέλλος-νόρα:τι του είπε;;;;<ότι αν δεν ήταν η σχέση της ιδιαίτερη με το λουκά θα τον παντρευόταν;;;>μωρέ νόρα τι λες;;;;;δεν φτάνει που τον δούλευες του λες ότι τον είχες και για καβάτζα;;;;;
Τον λυπήθηκα τον μπέλλο….πληγώθηκε…αλλά είσαι και εσύ χάπατο βρε δημήτρη….μα να πιστεύεις τη νταίζη;

Κυριάκος-αντιγόνη:
κυριάκος ή σπύρος….πάντως το παιδάκι ψώνισε από σβέρκο με την αντιγόνη για γιαγιά και τον κυριάκο για παππού…το καημένο το παιδάκι…
Άτιμη φάρα αυτή η οικογένεια χαρίτου…δεν θα τους αφήσουν σε ησυχία τη μελίτα με το στέφανο….άτιμοι….

Εύα-δάφνη-νόρα:έλα ρε εύα γιατί πολύ άργησες να μας αποκαλύψεις τον εαυτό σου…αρκετό καιρό κρυβόσουν…η εύα που κατηγορεί τη μελίτα για εκδίκηση κάνει ακριβώς το ίδιο…θέλει εκδίκηση και θα την πάρει μέσα από τον κυριάκο…αλλά εγώ ξέρω ότι ο καλός ο άνθρωπος…αυτός που έχει περάσει πολλά και έχει αλλάξει δεν κάνει αυτά που δεν θέλουν να του κάνουν….άλλα όχι βέβαια…η εύα χε….κε….ακολουθεί για μια ακόμα φορά το αν δεν είμαι εγώ ευτυχισμένη δεν θα είναι κανείς…τουλάχιστον ξέρουμε ότι η εύα τόσο καιρό φόρουσε μάσκα….

Αμαλία-κυριάκος:θα τον σκίσω τον κυριάκο….ΘΑ ΤΟΝ ΣΚΙΣΩΩΩΩΩΩ….μαζί με την καρτάλω θα πάρω τα κεφάλια τους και θα τα χτυπάω στον τοίχο….

Κυριάκος:Την παντρεύτηκε και την άφησε έγκυο
αμαλία:Ανάποδα τα θυμάσαι..gelio

Έτσι….γιατί αλλώς σιγά μην την παντρευόταν…της έκανε δύο φορές πρόταση γάμου…την μία η κυρία που ζητάει ειλικρίνεια τον παράτησε στα σκαλιά της εκκλησίας και την άλλη αρνήθηκε…μετά ερωτεύτηκε ο άνθρωπος..και ήρθε η άλλη και μας ανακοίνωσε το χαρμόσυνο….αυτή είναι η σειρά των γεγονότων…

Στέφανος-μελίτα-κυριάκος:
απενεργοποιήστε τα κουδούνια….ΤΩΡΑ….μία σκηνή ζητάμε και εμείς…και μία έχουμε την καρτάλω και τώρα τον κυριάκο…..ήρθε στο ξένο σπίτι να απειλήσει κιόλας….το λαμόγιο…gmt

Κυριάκος:πάμε γαμπρέ…
Στέφανος:πήγαινε και έρχομαι…. gelio

Νόρα-λουκάς-νταίζη:επειδή κοπελιά δεν έχουμε να σου δώσουμε cash επιταγή δέχεσαι;;;;;
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Δευ Απρ 26, 2010 7:23 pm

Δεν έχω ψηφίσει γιατι δεν ξέρω τι να ψηφίσω…
Το επεισόδιο μου άφησε ανάμεικτα συναισθήματα…..

Χαρα και γέλιο: Penguin
Κυριάκος is online!!!
Εκτός από του ότι μας χάρισε, τουλάχιστον σε μένα απίστευτες στιγμές γέλιου, ο Κυριάκος τους έκανε όλους άνω-κάτω…Κυρίως Αντιγονάρα και απόλυτο μπουλη!!!!!

Απορία:
scratch

Γιατι θα πρέπει να δώσει ο Λουκάς λεφτά στην Νταίζη?Αν δεν τα δώσει τι θα γίνει? Τι θα πει? Ότι ο Λουκάς-ένας φίλος του μπαμπά σου δεν δίνει λεφτά να πάμε διακοπες?? Δεν στέκει, πραγματικά.
Από την άλλη αν ο Λουκάς πράγματι πιστευει ότι ο Αρης πρέπει να πάει διακοπες, ας δώσει λεφτά στον Οδυσσέα να τον πάει…
Δεν μπορώ να βλέπω ηλήθια εμπόδια σε αυτό το ζευγάρι.Εμπόδια που δεν έχουν καμία βάση…

Αηδία: xastouki
Για την Νταίζη που για ακόμη μια φορά απέδειξε ότι προσβάλλει την έννοια της μάνας….Οταν μια γυναίκα, χρησιμοποιεί το παιδι για την δική της καλοπέραση, είναι για τρελές μπάτσες….
Τα παιδιά θέλουν αγάπη, και να είσαι δίπλα τους…
Δεν χρειάζεται να γυρίσετε τον κόσμο για να είναι ευτυχισμένα…Αρκει να έχουν τους γονείς τους…Αυτοί είναι ο κόσμος τους…..

Βαρεμάρα-ξενέρωμα:
Sleep vomit
Με τον απόλυτο…. Τα 12χρονα που η μαμά τα αποκλήρωσε και θα μείνουν χωρίς δραχμη!!!!!
Για ακόμη μια φορά δεν με πείθουν, και για ακόμη μια φορά η ανύπαρκτη χημεία τους μου φερνει νύστα….ΠΟλυ περισσότερο ευχαριστήθηκα το Μελίτ-Μάνος και ας ήταν δίλεπτη σκηνή, παρά τον ύπνο του απόλυτου……..

Οικτο: Fskl
Ναι, λυπήθηκα τον Μπέλλο.Οχι για την Νόρα, και για το ότι είπανε, αν και εκεί είχε τα δίκια του ο καημένος…Αλλα γιατί δεν πιστεύει ότι του λέει η Νόρα και θα φάει τα μούτρα του το χάπατο…
Εμεινα σε δυο κουβέντες, την πρώτη που είπε για το δώρο ζωης που όλοι ξέρουμε και την δευτερη για την εκδίκηση της Νταίζης που είναι τοσο….ερασιτεχνικη…..

Αρα αυτος ή….ειχε στο μυαλό του υπερπαραγωγή Τζούλιας gelio
ή ετοιμάζει κάτι χοντρο…….

Θαυμασμό:

Για τις σκηνες Αμαλίας-Πέτρου και Αμαλίας-Κυριάκου….
Η λατρεία μου στην Αμαλία και ο θαυμασμός μου για την Πεφάνη είναι γνωστοι….
Χαίρομαι που κάθε φορά το επιβεβαιώνει και μας χαρίζει υπέροχες σκηνες!

(Oσα μείνανε)

oscar oscar oscar

Επεισόδιο 353 - Ημερομηνία 26-04-2010 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 353 - Ημερομηνία 26-04-2010 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 353 - Ημερομηνία 26-04-2010 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Δευ Απρ 26, 2010 7:34 pm

Βάσω μου, δεν έκανα παράθεση τον σχολιασμό σου γιατί δε θα είχα περιθώρια για emoticons, τα οποία τα χρειάζομαι..
oscar oscar oscar : respect : : respect : : respect :
Πολύ πρωτότυπος σχολιασμός και πολύ ιδιαίτερος..
Συμφωνώ σε όλα μα σε όλα όμως...

Ειδικά για την Νταίζη και αυτά που είπες για τα παιδιά και τους γονείς τσάκω queen queen
Τόσα χρόνια απουσίας απο το παιδί, δεν ξεπληρώνονται με 20.000 ευρώ.. Ακόμα και το παιδί της "εμπόριο" το θεωρεί αυτή..
Αλλά τι το συζητάμε; Εδώ ο Μπέλλος εγκρίνει τα καμώματά της, τον οποίο παρεπιπτώντως δεν λυπήθηκα καθόλου μα καθόλου.. Ε, δεν μπορώ να θεωρήσω σχέση αυτό που είχε ή μάλλον ΔΕΝ ΕΙΧΕ με την Νόρα... Δεν μπορώ....!!!!

ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΒΑΣΩ...
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από evanna Την / Το Δευ Απρ 26, 2010 7:35 pm

Πολυ καλο το σημερινο επεισοδιο!

1.Ο Κυριακος φοβερος,εκανε τις γυρες του ειπε τις ατακες του πεταξε και τις σποντες τους και τους αφησε ολους να ψαχνονται! : respect :

2.Νορα-Λουκας....ΤΕΛΕΙΕΣ σκηνες!Πολυ ατμοσφαιρικη αυτη με το τανγκο και τα κερια! Heart2 Απλα υπεροχοι αν και μας το χαλασε η Νταιζαρα!

3.Μανος-Ευα....καταπληκτικοι!Πολυ μου αρεσει να βλεπω το Μανο τρελαμενο απο ζηλια και την Ευα να τον παιδευει!Χημεια στο full και απλα δεν τους χορταινω!Θελουμε ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ σκηνες! Love!

4.Απολυτοι....βαρεμαρα!Ειτε ειναι καλα και μαζι,ειτε χωρια και τσακωνονται το απολυτο(εδω κολλαει)κενο! Sleep

5.Νταιζαρα....την οχια να τη σκοτωσω μου ηρθε για χιλιοστη φορα!Θελει να τον ξαφρισει κανονικοτατα η κακουργα!Πως θα απαλλαγουμε απο αυτη μου λετε!? Threat

Κατα τ'αλλα μου αρεσαν πολυ Λουκας-Μανος και Λουκας-Νικολας οπως και τα κοριτσια παρεουλα! Hug

Αυτα τα ολιγα για σημερα!

Έχει επεξεργασθεί από τον/την evanna στις Δευ Απρ 26, 2010 7:40 pm, 1 φορά
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Δευ Απρ 26, 2010 7:37 pm

Ezi_loukno έγραψε:Βάσω μου, δεν έκανα παράθεση τον σχολιασμό σου γιατί δε θα είχα περιθώρια για emoticons, τα οποία τα χρειάζομαι..
oscar : respect :

Ειδικά για την Νταίζη και αυτά που είπες για τα παιδιά και τους γονείς τσάκω queen queen
Τόσα χρόνια απουσίας απο το παιδί, δεν ξεπληρώνονται με 20.000 ευρώ.. Ακόμα και το παιδί της "εμπόριο" το θεωρεί αυτή..
Αλλά τι το συζητάμε; Εδώ ο Μπέλλος εγκρίνει τα καμώματά της, τον οποίο παρεπιπτώντως δεν λυπήθηκα καθόλου μα καθόλου.. Ε, δεν μπορώ να θεωρήσω σχέση αυτό που είχε ή μάλλον ΔΕΝ ΕΙΧΕ με την Νόρα... Δεν μπορώ....!!!!

Ευχαριστώ Εζι μου....

Ξέχασα και το σημαντικότερο.....

Ερωτα: Heart2 Heart2 Heart2

Για τον Λουκά και την Νόρα, που παρά τα εμπόδια είναι μαζί...
ΠΟυ παρά τον πόνο τους, είναι γλυκες ο ένας στον άλλον....
Για την υπέροχη σκηνή με τον δείπνο...
Για το λεπτό ή δεπτερόλεπτα που αρκούν για να καταλάβει ο ένας τον άλλον....
Γιατι....ΝΙΩΘΟΥΜΕ!!!

Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 353 - Ημερομηνία 26-04-2010 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από pasxalitsa Την / Το Δευ Απρ 26, 2010 7:40 pm

[[/u] Sleep vomit
Με τον απόλυτο…. Τα 12χρονα που η μαμά τα αποκλήρωσε και θα μείνουν χωρίς δραχμη!!!!!
Για ακόμη μια φορά δεν με πείθουν, και για ακόμη μια φορά η ανύπαρκτη χημεία τους μου φερνει νύστα….ΠΟλυ περισσότερο ευχαριστήθηκα το Μελίτ-Μάνος και ας ήταν δίλεπτη σκηνή, παρά τον ύπνο του απόλυτου……..[/b]

Πόσο χαίρομαι που δεν είμαι μόνη!!!! Έχεις απόλυτο δίκιο, η Παπά με τον Μπουγιούρη δένουν καλύτερα, μήπως να το ξαναδούμε αυτό αγαπητοί σεναριογράφοι?

Τυφώνας Κυριάκος μας χάρισε μεγάλες στιγμές γέλιου, πάντα τέτοια.
Νόρα-Λουκάς και Αμαλία-Πέτρος σε μεγάλα κέφια και μαθήματα χημείας (Γιατί αυτοί έχουν χημεία)

Κρατώ το βλέμμα Σταύρου στον καυγά με την ΑΝτιγόνη και τη σκηνή με τον Κυριάκο Wink
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Δημοσίευση από LYDIA Την / Το Δευ Απρ 26, 2010 7:41 pm

anastasia20 έγραψε:Νόρα-λουκάς-δάφνη-νικόλας:ξεσκεπάστηκε ο στέφανος….διάλεξε να μείνει με τη μελίτα…άρα τη μελίτα θέλει….άρα δεν έπαιζε μαζί της…άρα παντρεύτηκε την εύα για το παιδί…αυτό που του έλεγαν να κάνει ο λουκάς από την αρχή…άρα τι ακριβώς ξεσκέπασαν;;;;
Καλά για τη δάφνη αρνούμαι να σχολιάσω…είχε δίκιο ο μάνος….αυτό το άγιο παιδί που δίπλα στη λέξη ειλικρίνεια έχει την φωτογραφία του…. Fskl

Εύα:τι ακούω θέε μου….ο στέφανος χειρότερος ψεύτης από το μάνο….slap κοπελιά θέλεις να κατέβεις λίγο προς τη γη;;;αλλά τώρα που το σκέφτομαι…ναι,ο μάνος της είχε πει…θα είσαι ερωμένη μου…ήξερε που βάδιζε η κοπέλα….όχι έχει δίκιο το ντεκαπάζ….κοπέλα μου εσένα τελικά τα ζητάει ο οργανισμός σου….και το δούλεμα και τον δεύτερο ρόλο και το ξύλο….δεν σε λυπάμαι καθόλου τελικά για όσα πέρασες….καθόλου….
Εύα μου εσύ δεν έλεγες πριν λίγο καιρό στη μητέρα σου ότι αγαπάς το στέφανο;;;τώρα μας λες ότι τον παντρεύτηκες επειδή ήταν έντιμος και ειλικρινής;;;;αλλά ξέρω ξέρω…πότε εννοείς όλα όσα λες;;;;

Στέφανος-μελίτα:ΤΟΥΣ ΘΕΛΩ ΜΑΖΙ….ΤΕΛΟΣ…. Love!

Αντιγόνη-στέφανος:τι λέει μωρέ η τρελή;;;;αυτή πως τα απέκτησε τα λεφτά;;;;όλο τον καιρό μέσα στη μουγγαμάρα ήταν…με τηλεπάθεια έκανε τα λεφτά;;;;ή στο κρεβάτι με το λύτρα;;;;;άντε μαρή μέγαιρα από εδώ…ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΝΙΞΩΩΩΩ……xastouki

Νταίζη-λουκάς:όχι που θα ξεμπέρδευες έτσι εύκολα από τη νταίζη….ας γελάσω τρεις….χαχαχα…μα και αυτή η χριστιανή 20.000 ευρώ….που θα πάει μωρέ;;;;

Μελίτα-αμαλία:
είχε σκοπό η αμαλία…για αυτό έκανε την επίσκεψη στην ξανθιά….α…ρε…αμαλία…έκανες ρούα ματ….τελικά ήθελα να ήξερα η εύα που το παίζει και έξυπνη ότι και καλά τους ξεσκέπασε τι θα έκανε αν μάθαινε ότι έπεσε στην παγίδα της τιτανομέγιστης;;;;….

Μάνος-μελίτα:ο μάνος αλά big brother….θα την παρακολουθεί….καλά μωρέ τι θα κάνει στη νεφέλη ο άνθρωπος;ακόμα και σχέδιο να έχει και να τους δουλεύει όλους-πράγμα που το αποκλείω-τη νεφέλη δεν θα την πειράξει….

Μπέλλος-νόρα:τι του είπε;;;;<ότι αν δεν ήταν η σχέση της ιδιαίτερη με το λουκά θα τον παντρευόταν;;;>μωρέ νόρα τι λες;;;;;δεν φτάνει που τον δούλευες του λες ότι τον είχες και για καβάτζα;;;;;
Τον λυπήθηκα τον μπέλλο….πληγώθηκε…αλλά είσαι και εσύ χάπατο βρε δημήτρη….μα να πιστεύεις τη νταίζη;

Κυριάκος-αντιγόνη:
κυριάκος ή σπύρος….πάντως το παιδάκι ψώνισε από σβέρκο με την αντιγόνη για γιαγιά και τον κυριάκο για παππού…το καημένο το παιδάκι…
Άτιμη φάρα αυτή η οικογένεια χαρίτου…δεν θα τους αφήσουν σε ησυχία τη μελίτα με το στέφανο….άτιμοι….

Εύα-δάφνη-νόρα:έλα ρε εύα γιατί πολύ άργησες να μας αποκαλύψεις τον εαυτό σου…αρκετό καιρό κρυβόσουν…η εύα που κατηγορεί τη μελίτα για εκδίκηση κάνει ακριβώς το ίδιο…θέλει εκδίκηση και θα την πάρει μέσα από τον κυριάκο…αλλά εγώ ξέρω ότι ο καλός ο άνθρωπος…αυτός που έχει περάσει πολλά και έχει αλλάξει δεν κάνει αυτά που δεν θέλουν να του κάνουν….άλλα όχι βέβαια…η εύα χε….κε….ακολουθεί για μια ακόμα φορά το αν δεν είμαι εγώ ευτυχισμένη δεν θα είναι κανείς…τουλάχιστον ξέρουμε ότι η εύα τόσο καιρό φόρουσε μάσκα….

Αμαλία-κυριάκος:θα τον σκίσω τον κυριάκο….ΘΑ ΤΟΝ ΣΚΙΣΩΩΩΩΩΩ….μαζί με την καρτάλω θα πάρω τα κεφάλια τους και θα τα χτυπάω στον τοίχο….

Κυριάκος:Την παντρεύτηκε και την άφησε έγκυο
αμαλία:Ανάποδα τα θυμάσαι..gelio

Έτσι….γιατί αλλώς σιγά μην την παντρευόταν…της έκανε δύο φορές πρόταση γάμου…την μία η κυρία που ζητάει ειλικρίνεια τον παράτησε στα σκαλιά της εκκλησίας και την άλλη αρνήθηκε…μετά ερωτεύτηκε ο άνθρωπος..και ήρθε η άλλη και μας ανακοίνωσε το χαρμόσυνο….αυτή είναι η σειρά των γεγονότων…

Στέφανος-μελίτα-κυριάκος:
απενεργοποιήστε τα κουδούνια….ΤΩΡΑ….μία σκηνή ζητάμε και εμείς…και μία έχουμε την καρτάλω και τώρα τον κυριάκο…..ήρθε στο ξένο σπίτι να απειλήσει κιόλας….το λαμόγιο…gmt

Κυριάκος:πάμε γαμπρέ…
Στέφανος:πήγαινε και έρχομαι…. gelio

Νόρα-λουκάς-νταίζη:επειδή κοπελιά δεν έχουμε να σου δώσουμε cash επιταγή δέχεσαι;;;;;

Αναστασια μου,περιττο να πω ποσο πολυ συμφωνω με τον καταπληκτικο σχολιασμο σου...
Εδωσες Ρεσιταλ...

Το αξιζεις το oscar
LYDIA
LYDIA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΑΚΡΙΑ...

Δημοσίευση από FieryRed Την / Το Δευ Απρ 26, 2010 7:43 pm

Mik έγραψε:
Ezi_loukno έγραψε:Βάσω μου, δεν έκανα παράθεση τον σχολιασμό σου γιατί δε θα είχα περιθώρια για emoticons, τα οποία τα χρειάζομαι..

Ευχαριστώ Εζι μου....

Γιατι....ΝΙΩΘΟΥΜΕ!!!

Αυτά είναι κορίτσια μου!!! Αυτό είναι το δείπνο το σωστό λέμε!!!!!!!

Και ένα τέλειο από εμένα γιατί τέτοια επεισόδια θέλω να βλέπω γεμάτα όχι μόνο απο Νόρα - Λουκά αλλά από όλους, με τέλειες ατάκες, και εναλλαγές!!!!

Υ.Γ. ΛΙΩΝΝΩ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΣΤΟ ΕΠΑΚΡΟ!!!!
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Την / Το Δευ Απρ 26, 2010 7:45 pm

τελειο για το ρομαντικο δειπνο που ετοιμασε ο λουκας μου...ααχχ πειτε μου υπαρχουν τετοιοι αντρες?
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Δευ Απρ 26, 2010 7:48 pm

Mik έγραψε:

Ευχαριστώ Εζι μου....

Γιατι....ΝΙΩΘΟΥΜΕ!!!

Τώρα μάλιστα, ήρθε και έδεσε... Ο σχολιασμός ολοκληρώθηκε...

Και να άξιζαν τα εμπόδια Βάσω μου, να πάει στο καλό αλλά η Νταίζη..?? Συμφορά είναι αυτή...
Είναι είναι γλυκύτατοι και όταν πονάνε και όταν χαίρονται..
Το δείπνο θεϊκο και μόνο ο Λουκάς τα κάνει αυτά...
15 χρόνια είναι αυτά και μερικά πράγματα δεν αλλάζουν...
ΝΙΩΘΟΥΜΕ και μάλιστα πολύ....
Love!
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Δευ Απρ 26, 2010 7:51 pm

Κρατώ το βλέμμα Σταύρου στον καυγά με την ΑΝτιγόνη και τη σκηνή με τον Κυριάκο

Πειράζει που αυτό το βλέμα στη σκηνή με τον Κυριάκο με παραπέμπει σε κάτι άλλο αλλά σε έρωτα όχι;
Μου φάνηκε ύποπτο :wink2:

Επεισόδιο 353 - Ημερομηνία 26-04-2010 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από soso Την / Το Δευ Απρ 26, 2010 7:53 pm

Να 'ναι επειδή ξέρω τα πολύ παρακάτω(και δη από τον περιγραφικό Μπουζιώτη),να ΄ναι επειδή σέρνεται η φημολογία για καραμπαμ αποχώρηση(κι οι καμπάνες χτυπάνε πολύ κοντά στα ενδιαφέροντά μου),να'ναι επειδή είμαι κουτσή κι ανήμπορη..
Τι να σας πω..
Ούτε η σκηνή καρμικών Heart2 Heart2 (έχει πάρει φορα το κορίτσι μου)
,ούτε η τραγουδάρα που με συγκινεί στο τανγκο Love ούτε και το ρεσιτάλ Κυριάκου Χαρίτου : respect :
με οδηγησαν στον προβλεπόμενο ενθουσιασμό!(το πρώτο εκτός,μ' αυτούς ενθουσιάζομαι ακαριαιως)

Κι αυτό που ο Μανος δε θέλει να μεγαλώσει τη Νεφέλη και σε λίγο δε θα θέλει και ο Στέφανος να μεγαλώσει τον Κούλη ο Μανος,κι αυτή η μερα της Μαρμοτας μπρος στα κουφώματα και τις πρασινάδες,κι αυτή η Νταίζη Kotsides (φυσικά τις δικές της τραβάω)..

Ανάμεσα στην πλήξη και τα νευρα κινηθηκε σήμερα..
Με δύο χαμογελα,ένα μέχρι τ'αυτιά για τυράκι Μανου-Ευας,κι ένα πλατύ για ευτυχία Νόρα και Λουκά!Απολύτως αντάξιοί της.

Υγ. Opados1
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Δευ Απρ 26, 2010 7:54 pm

Clarabelle έγραψε:

Κρατώ το βλέμμα Σταύρου στον καυγά με την ΑΝτιγόνη και τη σκηνή με τον Κυριάκο

Πειράζει που αυτό το βλέμα στη σκηνή με τον Κυριάκο με παραπέμπει σε κάτι άλλο αλλά σε έρωτα όχι;
Μου φάνηκε ύποπτο :wink2:

Και πάνω που είχα αρχισει να πιστευω οτι είμαι παρανοικη και ονειρευομαι συνομωσιες...Δεν είναι ατάλαντος ο άνθρωπος,αυτο το βλέμμα ήταν όντως ύποπτο!! Σαν κάτι να περίμενε...
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από sarita Την / Το Δευ Απρ 26, 2010 7:57 pm

Χαιρετω την υπεροχη παρεα.Λοιπον εχουμε και λεμε.
ΑΠΟΛΑΥΣΑ:
Κυριάκο.Το τι γελιο εκανα στην περιοδεια του δεν λεγεται.Και θα ερθω να συμφωνησω με την ευα οτι ειναι η πρωτη φορα που βγαινει ο κυριακος και ειλικρινα χαιρομαι για το μπαχαλο που δημιουργει ανεξαιρετως για τους λογους που το κανει.Ο οποιος κυριακος οπως ελεγε και ο βουτσας στον ριζο σε μια ταινια "κατι ξερει κατι ξερει".Εντωμεταξυ διασκεδασα τον διαλογο του με την καρταλω σχετικα με το ονομα "δυο γαιδαροι μαλωνανε σε ξενο αχυρωνα". Καλα στην αμαλια το βλεμμα της ολα τα λεφτα.Αμα σκιαχτηκε και η αμαλια που συνηθως δεν την σκιαζει φοβερα καμμια ειναι σκουρα τα πραγματα.
ΛΟΥΚΑΣ-ΝΟΡΑ:
Τι τραπεζι ηταν αυτο, τι εκπληκτικη μουσικη ηταν αυτη.Τι αισθησιακο ζευγαρι ειναι αυτο.Αχ!Σαν χωνακι παγωτο αναμεικτο ελιωσα.
ΕΥΑ-ΜΑΝΟΣ:
Το ποσο μου αρεσει η ευα τον τελευταιο καιρο δεν λεγεται.Πες τα κοπελα μου.Και βρε μανο βρε μανο θα σε μαλωσω.Τι αμφιβολια ειναι αυτη για την ευα μας.Συγκεντρωσου λιγο μαναρι μου.Εισαι σε καλο δρομο αλλαγης μην μου τα χαλας τωρα.
ΜΕ ΚΟΥΡΑΣΑΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ:
Η Νταιζη.
Τι ρωτας λουκα μου τι θελει τις 20000 ευρω.Μπουρμπουαρ για την υπηρεσιες της.Που εισαι ρε χρηστο να την ριξεις στο χαντακι για το οποιο την προειδοποιησες.Που εισαι χρηστο?
Ο Δημητρης:
Εκει που τον λυπομουν εκει που υπερασπιζοταν την νταιζη με κουραζε.Καλα μπελλο σε βλεπω στον ασσο και μετα θα κλαιγεσαι στην νοα για το ποσο δικιο ειχε.Ερχεται η σειρα σου.Και ξαναερωτω:Πως εγινε επιχειρηματιας αυτο το παιδι?Απορω.
Η Μαιμου (παει το κατοχυρωσα αυτο)
Η Πολυαννα στον κοσμο της βλακειας.Ναι βρε μολις του μιλησεις ηρεμα του μανου θα καταλαβει αυτος.Τι, εξαλλου και εσυ δεν τον καταλαβαινες περσι?Δεν σταθηκες εμποδιο στον ερωτα του με την ευα, δεν του απαγορεψες να βλεπει η ευα το παιδι.Βρε μανο μου η κοπελα σταθηκε κυρια στον δικο σου ερωτα εσυ γιατι εισαι τοσο αχαριστος?Αχ αχ!Κακο παιδι.Αλλη απορια αυτο το σπιτι καναπεδες δεν εχει, καρεκλες δεν εχει, κατι, εστω και το πατωμα βρε παιδι μου.Τι κακο ειναι αυτο να φιλιουνται και να λυνουν το κυπριακο στην πορτα.Δεν πανε να μεινουν σε κανενα τσαντηρι, λεω εγω μηπως, τους καταπιεζουν τα κεραμιδια?Τι να πω πια.
Αυτα.Καλα τον στεφανο ασχολιαστο.Στη μαμακα του μονο ξερει να του ξυπναει το αντρικο φιλτρο οποτε δεν τον σχολιαζω καν.
Καλη συνεχεια.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από evanna Την / Το Δευ Απρ 26, 2010 7:58 pm

soso έγραψε:Να 'ναι επειδή ξέρω τα πολύ παρακάτω(και δη από τον περιγραφικό Μπουζιώτη),να ΄ναι επειδή σέρνεται η φημολογία για καραμπαμ αποχώρηση(κι οι καμπάνες χτυπάνε πολύ κοντά στα ενδιαφέροντά μου),να'ναι επειδή είμαι κουτσή κι ανήμπορη..
Τι να σας πω..
Ούτε η σκηνή καρμικών Heart2 Heart2 (έχει πάρει φορα το κορίτσι μου)
,ούτε η τραγουδάρα που με συγκινεί στο τανγκο Love ούτε και το ρεσιτάλ Κυριάκου Χαρίτου : respect :
με οδηγησαν στον προβλεπόμενο ενθουσιασμό!(το πρώτο εκτός,μ' αυτούς ενθουσιάζομαι ακαριαιως)

Κι αυτό που ο Μανος δε θέλει να μεγαλώσει τη Νεφέλη και σε λίγο δε θα θέλει και ο Στέφανος να μεγαλώσει τον Κούλη ο Μανος,κι αυτή η μερα της Μαρμοτας μπρος στα κουφώματα και τις πρασινάδες,κι αυτή η Νταίζη Kotsides (φυσικά τις δικές της τραβάω)..

Ανάμεσα στην πλήξη και τα νευρα κινηθηκε σήμερα..
Με δύο χαμογελα,ένα μέχρι τ'αυτιά για τυράκι Μανου-Ευας,κι ένα πλατύ για ευτυχία Νόρα και Λουκά!Απολύτως αντάξιοί της.

Υγ. Opados1
Εκτος του οτι οπως παντα τα γραφεις μοναδικα με το που ξεκινησα να διαβαζω το σχολιασμο τρομαξα προς στιγμην...λεω παει τη χασαμε και αυτη τη φαν αλλα παρακατω σε εννοησα και ησυχασα! Love!
Για το σχολιασμο γενικως : respect :
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από sarita Την / Το Δευ Απρ 26, 2010 8:02 pm

παρεπιπτοντως βασω μου θεικος σχολιασμος μπραβο.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από kelly Την / Το Δευ Απρ 26, 2010 8:09 pm

Πολύ καλό σήμερα απο μένα το επεισόδιο!!!Αναλυτικότερα:

Εύα-Αγγέλα-Κυριάκος: Δεν θα πω και πολλά για τον Κυριάκο γενικότερα,μόνο αυτό gelio Ο άνθρωπος αυτός είναι ο σουρεαλισμός προσωποποιημένος!!!Δεν μπορεί να τα πιστεύει αυτά που λέει!!!Οι αντιδράσεις της Εύας και της Αγγέλας επίσης ξεκαρδιστικές!!!

Εύα-Μάνος:ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!Σκηνούλα με Μάνο-Εύα!!!Πολύ γλυκειά!!Το αγόρι έμαθε ότι η Εύα επέστρεψε,τον έλουσε κρύος ιδρώτας και έτρεξε να το επιβεβαιώσει!Κακώς όπως του απάντησε και η Εύα διότι μετά απ όσα έχουν περάσει μαζί θα έπρεπε να την ξέρει..Δεν νομίζω βέβαια πως δεν ξέρει τον χαρακτήρα της απλά επειδή ο Μάνος έχει εκρηκτικό και παρορμητικό χαρακτήρα άκουσε κάτι και χωρίς να το σκεφτεί έσπευσε να το επιβεβαιώσει!Να ξαναπώ εγώ ότι αυτό το "μάτια μου" που της λέει και το ύφος του που γλυκαίνει με λιώνει?? Love

Λουκάς-Νόρα: Επιτέλους το ζευγαράκι συγκατοικεί!!!!Είναι ακριβώς όπως θέλουμε να τους βλέπουμε!!Αγαπημένους,να πειράζονται όπως και όταν ήταν μόνο φίλοι και τα μοναδικά τους προβλήματα να είναι αυτά της καθημέρινότητάς τους!!(βέβαια ας μη φάμε,έχουνε γλαρόσουπα οι σεναριογράφοι με μια Νταίζει που καραδοκεί και θα τη σχολιάσω παρακάτω)
στυλιστική παρέμβαση:γιατί φοράνε συνέχεια τα ίδια παπούτσια στη Νόρα??Τόσος ντόρος έγινε με το Λουκά για την ντουλάπα της,δεν έχει ένα άλλο ζευγαράκι να φορέσει??

Λουκάς-Νταίζη:Έχω αρχίσει και το βαριέμαι πάαααααρα πολύ αυτό το θέμα με τους εκβιασμούς!!!Σε όλες τις σειρές-καθημερινές και μη-στις οποίες έχει "παίξει"το βαριέμαι!!Δεν μπορεί να το τραβάνε τόσο το θέμα!!Ξέρω πως κάπως πρέπει να δοθεί το θέμα της Νταίζης αλλά αυτός ο τρόπος εμένα προσωπικά με κουράζει απίστευτα!Ο Λουκάκος έπαθε έμφραγμα όταν άκουσε το ποσόν και κυρίως γιατί τώρα ίσως συνειδητοποίησε για τα καλά ότι αυτό το λαμόγιο θα το βρίσκουν πάντα μπροστά τους!!Η λύση του με το πλανητάριο πολύ γέλιο!!

Μελίτα-Μάνος: Μου άρεσε πολύ αυτή η σκηνή κυρίως εξαιτίας του Μάνου!!Μη με γελούν τα μάτια μου καλε??Ο Μάνος συζητά για τον Καρτάλη ήρεμος?Χωρίς να ουρλιάζει και να απειλεί?Έτσι θέλω να τον βλεπω αυτόν τον χαρακτήρα και όχι να τον καίνε δείχνοντάς τον υπαίτιο για τα πάντα!Ο Μάνος σ αυτή τη σκηνή φάνηκε ότι νοιάζεται για το παιδί του πραγματικά και ότι δεν είναι εγωισμός αυτό που τον κάνει να μην θέλει τον Καρτάλη δίπλα του!Βλέποντας αυτή τη σκηνή και ακούγοντας τα όσα έλεγε η Σουβλίτσα θυμήθηκα τον πρώτο κύκλο,όταν η Εύα πήγε την Νεφέλη βόλτα και τη στιγμή που η Μελίτα ήθελε να ξεκατινιαστούν δημοσίως ο Στέλιος απήγαγε το παιδί..Θυμάμαι πόσα είχε ακούσει η Εύα τότε που τόλμησε και μόνο να πάει το παιδί ΤΗΣ στην παιδική χαρά και ειλικρινά παρόλο που τη περσινά λάθη της Εύας με έκαναν τότε να την αντιπαθώ την είχα λυπηθεί αφάνταστα..Για ποιά λογική μιλάς τωρα κιουρία??Τα ξέχασες τα δικά σου??Τουλάχιστον ο Μάνος ό,τι κάνει το κάνει σχετικά με το παιδί του και όχι επειδή ο Καρτάλης τα έμπλεξε μαζί σου και θέλει μέσω του παιδιού να σε εκδικηθεί όπως έκανες εσύ πέρσι..Και φτάνουμε στην τρομερή ατάκα του επεισοδίου->ΜΕΛΙΤΑ:"ΩΡΙΜΑΣΑ" gelio gelioΘα ήθελα στο κομβικό αυτό σημείο να παραθέσω εν συντομία τα στάδια ωρίμανσης της Μελίτας:

Στάδιο πρώτο: : Είμαι παντρεμένη,ερωτευμένη με τον άντρα μου,μαθαίνω ότι έχει παράλληλη σχέση,πληγώνομαι ανεπανόρθωτα και χωρίζουμε.
Στάδιο δεύτερο: Γίνομαι φίλη με την ερωμένη του άντρα μου διότι καταλαβαίνω ότι μας εχει κοροιδέψει και τις δύο εξίσου και έτσι έχουμε μια φυσιολογική επαφή.
Στάδιο τρίτο: Βρίσκω έναν αναπληρωματικό διότι ο πρώην μου τα βρήκε με την ερωμένη του-φίλη μου και εγώ δεν μπορώ να μείνω ξεκρέμαστη,με τον οποίο κοιμάμαι αλλά ουσιαστικά κοροιδεύω γιατί με κάθε ευκαιρία τον αποφεύγω και ξεσπάω τα νεύρα μου πάνω του.
Στάδιο τέταρτο: Καλώ τον πρώην μου μια μέρα πρίν το γάμο του στο σπίτι μου,ούσα απελπισμένη και ζητάω αγκαλίτσες και φιλάκια.
Στάδιο πέμπτο: Αφού η τέως ερωμένη του τέως άντρα μου με συγχωρεί για το bachelor που του χάρισα,γινόμαστε ξανά φίλες καρδιακές με σημαία μας μια πέτρα.
Στάδιο έκτο:Ερωτεύομαι το καινούριο ταίρι της καρδιακής μου φίλης και τέως ερωμένης του τέως άντρα μου,ανταλλασουμε και μ αυτόν μερικές αγκαλίτσες,φιλάκια,κρεβατάκια με αποτέλεσμα να χωρίσω την παντρεμένη και έγγυο τέως ερωμένη του τέως άντρα μου από τον απόλυτο και αγιάτρευτο παροντικό έρωτά μου.
Εύγε ώριμη Μελίτα λοιπόν..

Αμαλία-Κυριάκος: Τα μεγάλα πνεύματα ξανασυναντιούνται!Ομολογώ πως οι δυό τους όσες αρλούμπες και αν λένε είναι απολαυστικοί!!Με έχουν ιντριγκάρει πάρα πολύ αυτά που ισχυρίζεται ο Κυριάκος ότι μπορούν να κάψουν τον Στέφανο!!Να δω τη Σουβλίτσα να ξημεροβραδιάζεται έξω απ τα κελιά και απ τα επισκεπτήρια και τι στον κόσμο!Βέβαια αυτό θα σήμαινε περισσότερες τσιρίδες οπότε δεν ξέρω αν αυτό οφελήσει το νευρικό μας σύστημα!!

Νόρα-Λουκάς:Νομίζω πως αυτή η σκηνή ήταν ένας φόρος τιμής στις Λουκανορικές μας!!Απλά υπέροχη....Το σκηνικό,τα λόγια τους,ο χορός τους,τα συναισθήματά τους,η στήριξη που δείχνει πλέον φανερά και ολόψυχα η Νόρα στον Λουκα..Όλα δεμένα με έναν υπέροχο τρόπο.. Love!

Αυτά από μένα για σήμερα...
kelly
kelly
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από KonstantinaA Την / Το Δευ Απρ 26, 2010 8:11 pm

Καποιος να τσακισει την Νταιζη παρακαλω υπαρχει???????? Δεν την αντεχω τη μεγαιρα το ελιωσε το παλληκαρι μας, εγκεφαλικο κοντεψε να παθει ο χριστιανος του ζητουσε 20.000Ε χαλαροτατα λες και του ελεγε δωσε μου 20Ε. Καλα της ειπε και εκεινος "διακοπες με τον Αρη θα πας η διακοπες στον πλανητη Αρη?" Παντως Νταιζουλινι σκεψου το πλανηταριο ειναι πολυ καλη προσφορα, τρομαρα σου κοτα θες και 5αστερο ξενοδοχειο, σε τετοια εμενες οταν τελειωνες το τραγουδι απο τα σκυλαδικα?

Και τους χαλασες και τη ρομαντικη βραδια των παιδιων χαμενη, καλα ακομα να συνελθω με τετοια ατμοσφαιρα λεμε, αχ Λουκα ξερεις τι θελει μια γυναικα για να νιωσει πως αγαπιεται........
Καλα μην μιλησω για το Μπελλο!!!!!!!!!! Βρε πυροβλημα που την ειδες την γυναικα την αδικημενη και την στεναχωρεμενη? και ειχες το θρασσος τωρα να ομολογησεις πως ναρκωσε το Λουκα και εκανε και ερασιτεχνικη δουλεια. Αχ βρε Μπελλο με τα μεγαλεια σου και την εξυπναδα σου (λεμε τωρα......) ακου τη Νορα γιατι το Νταιζουλινι ουτε κοκκαλακι δεν θα σου αφησει, αν ναρκωσε το Λουκα εσενα θα σε γδαρει για να στα παρει.

Πουλα Νορα τα δωρα του Μπελλου και δωσε τα λεφτα στην παπια.

Σκηνη Λουκα- Μανου και Λουκα - Νικολα πολυ καλες, ειχαν κωμικα στοιχεια, το εχουν τα αγορια μας.

Βεβαια το ποσο γελασα με το Λουκα που πηγε σπιτι με τη βαλιτσα και την εργαλειοθηκη

gelio gelio

Κυριακο εισαι ολα τα λεφτα αντε ανακατεψε λιγο μηπως και αναψουν τα αιματα, βλεπω τρελλες κοντρες λεμε τωρα κανεις δεν θα μπορει να κουνηθει του Κυριακου, η συμπεθερα που τσιτωνει οταν τον βλεπει αρχιζει να τον φοβαται λιγο, η Αμαλια τη βλεπω να κανει τουμπεκι, μονο τον Πετρο πρηζει αλλα ωραιος ο τυπος λεφτα για να γλιτωσει τον Καρταλη δεν δινει το δηλωσε.

Τι εγινε Στεφανακο? μας εκοψε η μαμα την επιδοτηση και βαλαμε τις φωνες? Τρωτε και πινετε με το Μελιτακι και κλαιτε τον πονο σας και την αγαπη σας μαζι αλλα σας την χαλασε ο Κυριακος, τι εχετε παθει και εσεις τα καημενα μωρε..... η Αντιγονη μπουκαρει, ο Κυριακος μπουκαρει ησυχια δεν εχετε πια.

Αλλα Τζινακι βαλε μια ταξη, μα ειναι δυνατον να σπρωχνει το Χρησταρα ο Κυριακος και να τον λεει μπραβο της φακης? Δεν επιτρεπεται λεμε τωρα, παρακαλω να επιληφθεις του θεματος.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από evanna Την / Το Δευ Απρ 26, 2010 8:12 pm

kelly έγραψε:Πολύ καλό σήμερα απο μένα το επεισόδιο!!!Αναλυτικότερα:

Εύα-Αγγέλα-Κυριάκος: Δεν θα πω και πολλά για τον Κυριάκο γενικότερα,μόνο αυτό gelio Ο άνθρωπος αυτός είναι ο σουρεαλισμός προσωποποιημένος!!!Δεν μπορεί να τα πιστεύει αυτά που λέει!!!Οι αντιδράσεις της Εύας και της Αγγέλας επίσης ξεκαρδιστικές!!!

Εύα-Μάνος:ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!Σκηνούλα με Μάνο-Εύα!!!Πολύ γλυκειά!!Το αγόρι έμαθε ότι η Εύα επέστρεψε,τον έλουσε κρύος ιδρώτας και έτρεξε να το επιβεβαιώσει!Κακώς όπως του απάντησε και η Εύα διότι μετά απ όσα έχουν περάσει μαζί θα έπρεπε να την ξέρει..Δεν νομίζω βέβαια πως δεν ξέρει τον χαρακτήρα της απλά επειδή ο Μάνος έχει εκρηκτικό και παρορμητικό χαρακτήρα άκουσε κάτι και χωρίς να το σκεφτεί έσπευσε να το επιβεβαιώσει!Να ξαναπώ εγώ ότι αυτό το "μάτια μου" που της λέει και το ύφος του που γλυκαίνει με λιώνει?? Love

Λουκάς-Νόρα: Επιτέλους το ζευγαράκι συγκατοικεί!!!!Είναι ακριβώς όπως θέλουμε να τους βλέπουμε!!Αγαπημένους,να πειράζονται όπως και όταν ήταν μόνο φίλοι και τα μοναδικά τους προβλήματα να είναι αυτά της καθημέρινότητάς τους!!(βέβαια ας μη φάμε,έχουνε γλαρόσουπα οι σεναριογράφοι με μια Νταίζει που καραδοκεί και θα τη σχολιάσω παρακάτω)
στυλιστική παρέμβαση:γιατί φοράνε συνέχεια τα ίδια παπούτσια στη Νόρα??Τόσος ντόρος έγινε με το Λουκά για την ντουλάπα της,δεν έχει ένα άλλο ζευγαράκι να φορέσει??

Λουκάς-Νταίζη:Έχω αρχίσει και το βαριέμαι πάαααααρα πολύ αυτό το θέμα με τους εκβιασμούς!!!Σε όλες τις σειρές-καθημερινές και μη-στις οποίες έχει "παίξει"το βαριέμαι!!Δεν μπορεί να το τραβάνε τόσο το θέμα!!Ξέρω πως κάπως πρέπει να δοθεί το θέμα της Νταίζης αλλά αυτός ο τρόπος εμένα προσωπικά με κουράζει απίστευτα!Ο Λουκάκος έπαθε έμφραγμα όταν άκουσε το ποσόν και κυρίως γιατί τώρα ίσως συνειδητοποίησε για τα καλά ότι αυτό το λαμόγιο θα το βρίσκουν πάντα μπροστά τους!!Η λύση του με το πλανητάριο πολύ γέλιο!!

Μελίτα-Μάνος: Μου άρεσε πολύ αυτή η σκηνή κυρίως εξαιτίας του Μάνου!!Μη με γελούν τα μάτια μου καλε??Ο Μάνος συζητά για τον Καρτάλη ήρεμος?Χωρίς να ουρλιάζει και να απειλεί?Έτσι θέλω να τον βλεπω αυτόν τον χαρακτήρα και όχι να τον καίνε δείχνοντάς τον υπαίτιο για τα πάντα!Ο Μάνος σ αυτή τη σκηνή φάνηκε ότι νοιάζεται για το παιδί του πραγματικά και ότι δεν είναι εγωισμός αυτό που τον κάνει να μην θέλει τον Καρτάλη δίπλα του!Βλέποντας αυτή τη σκηνή και ακούγοντας τα όσα έλεγε η Σουβλίτσα θυμήθηκα τον πρώτο κύκλο,όταν η Εύα πήγε την Νεφέλη βόλτα και τη στιγμή που η Μελίτα ήθελε να ξεκατινιαστούν δημοσίως ο Στέλιος απήγαγε το παιδί..Θυμάμαι πόσα είχε ακούσει η Εύα τότε που τόλμησε και μόνο να πάει το παιδί ΤΗΣ στην παιδική χαρά και ειλικρινά παρόλο που τη περσινά λάθη της Εύας με έκαναν τότε να την αντιπαθώ την είχα λυπηθεί αφάνταστα..Για ποιά λογική μιλάς τωρα κιουρία??Τα ξέχασες τα δικά σου??Τουλάχιστον ο Μάνος ό,τι κάνει το κάνει σχετικά με το παιδί του και όχι επειδή ο Καρτάλης τα έμπλεξε μαζί σου και θέλει μέσω του παιδιού να σε εκδικηθεί όπως έκανες εσύ πέρσι..Και φτάνουμε στην τρομερή ατάκα του επεισοδίου->ΜΕΛΙΤΑ:"ΩΡΙΜΑΣΑ" gelio gelioΘα ήθελα στο κομβικό αυτό σημείο να παραθέσω εν συντομία τα στάδια ωρίμανσης της Μελίτας:

Στάδιο πρώτο: : Είμαι παντρεμένη,ερωτευμένη με τον άντρα μου,μαθαίνω ότι έχει παράλληλη σχέση,πληγώνομαι ανεπανόρθωτα και χωρίζουμε.
Στάδιο δεύτερο: Γίνομαι φίλη με την ερωμένη του άντρα μου διότι καταλαβαίνω ότι μας εχει κοροιδέψει και τις δύο εξίσου και έτσι έχουμε μια φυσιολογική επαφή.
Στάδιο τρίτο: Βρίσκω έναν αναπληρωματικό διότι ο πρώην μου τα βρήκε με την ερωμένη του-φίλη μου και εγώ δεν μπορώ να μείνω ξεκρέμαστη,με τον οποίο κοιμάμαι αλλά ουσιαστικά κοροιδεύω γιατί με κάθε ευκαιρία τον αποφεύγω και ξεσπάω τα νεύρα μου πάνω του.
Στάδιο τέταρτο: Καλώ τον πρώην μου μια μέρα πρίν το γάμο του στο σπίτι μου,ούσα απελπισμένη και ζητάω αγκαλίτσες και φιλάκια.
Στάδιο πέμπτο: Αφού η τέως ερωμένη του τέως άντρα μου με συγχωρεί για το bachelor που του χάρισα,γινόμαστε ξανά φίλες καρδιακές με σημαία μας μια πέτρα.
Στάδιο έκτο:Ερωτεύομαι το καινούριο ταίρι της καρδιακής μου φίλης και τέως ερωμένης του τέως άντρα μου,ανταλλασουμε και μ αυτόν μερικές αγκαλίτσες,φιλάκια,κρεβατάκια με αποτέλεσμα να χωρίσω την παντρεμένη και έγγυο τέως ερωμένη του τέως άντρα μου από τον απόλυτο και αγιάτρευτο παροντικό έρωτά μου.

Αμαλία-Κυριάκος: Τα μεγάλα πνεύματα ξανασυναντιούνται!Ομολογώ πως οι δυό τους όσες αρλούμπες και αν λένε είναι απολαυστικοί!!Με έχουν ιντριγκάρει πάρα πολύ αυτά που ισχυρίζεται ο Κυριάκος ότι μπορούν να κάψουν τον Στέφανο!!Να δω τη Σουβλίτσα να ξημεροβραδιάζεται έξω απ τα κελιά και απ τα επισκεπτήρια και τι στον κόσμο!Βέβαια αυτό θα σήμαινε περισσότερες τσιρίδες οπότε δεν ξέρω αν αυτό οφελήσει το νευρικό μας σύστημα!!

Νόρα-Λουκάς:Νομίζω πως αυτή η σκηνή ήταν ένας φόρος τιμής στις Λουκανορικές μας!!Απλά υπέροχη....Το σκηνικό,τα λόγια τους,ο χορός τους,τα συναισθήματά τους,η στήριξη που δείχνει πλέον φανερά και ολόψυχα η Νόρα στον Λουκα..Όλα δεμένα με έναν υπέροχο τρόπο.. Love!

Αυτά από μένα για σήμερα...
Για πολλα oscar oscar oscar ο σχολιασμος σου!Μπραβο και συμφωνω σε ΟΛΑ!!!!!!!!!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Δευ Απρ 26, 2010 8:12 pm

kelly έγραψε:Θα ήθελα στο κομβικό αυτό σημείο να παραθέσω εν συντομία τα στάδια ωρίμανσης της Μελίτας:

Λατρευω τα στάδια ωρίμανσης της Μελίτας!!!
oscar oscar oscar oscar oscar oscar (οσα και τα στάδια)

Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Σελίδα 1 από 5 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης