Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010

+29
NATALITSA_LOUKITSA
Izabella29
edem32
rachel
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
nicole
Cancoon
annaki
aggeliki
jim7
katerina--noraloukakos
Ntinaki1
atreidhs
giouli_edem
ΡΕΓΓΙΝΑ
LYDIA
loukasnora
panda
Katrin
nikidanis
KatsaroYpotheto
margel
evanna
anastasia20
Lyn
Καρ-Mik
Ezantakou
loukitsa
Clarabelle
33 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap29%Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 29% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap22%Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 22% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap22%Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 22% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap8%Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 8% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap8%Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 8% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap11%Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 11% 
[ 6 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 51
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Απρ 27, 2010 8:12 pm

Mik έγραψε:
Lyn έγραψε:
panda έγραψε:Καινούργιο ψευδώνυμο για τον ζυμαρούλη (που πάλιωσε). Από αυτήν που είχε βγει και έλεγε "εγώ θα φάω την Μενεγάκη". Έτσι και ο ζυμαρούλης έγινε Ντούβλος που θέλει ακόμα μια φορά να φάει τον Μαμαλάκη.

gelio gelio gelio
Θες να με πεθάνεις άνθρωπέ μου??? Αυτοί οι συνοιρμοί σου θα με σκοτώσουν κάποια στιγμή, το ξέρω!! Να προσπαθώ τόση ώρα να σκεφτώ ποιος είναι ο Ντούβλος και με το που βλέπω την απάντηση έχω πέσει στα πατώματα απ τα γέλια!!!!
gelio gelio gelio

Λίγο οφ τόπικ, αλλα η Ντούβλη δεν είναι μια ξανθιά πλούσια, που λέει οτι ακολουθεί την καριέρα της τζούλιας???? gelio

Πολύ οφ τόπικ και εύχομαι να μην είναι Online το Πετρινάκι και απαντήσει...

Παρακαλώ να επανέλθουμε στο θέμα μας. Ευχαριστώ
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010

Δημοσίευση από panda Τρι Απρ 27, 2010 8:14 pm

Εντάξει μωρέ κάποια γράμματα + κάποια - τί να κάνουμε (οι επαναλήψεις φταίνε)?

anastasia20 για μια ακόμα φορά Congrats για τα σχόλια αν και θα διαφωνήσω μόνο στο κομμάτι με τον Νικόλα όσες φορές και αν το δω πάλι αστείο μου φαίνεται και σε σχέση με ότι vomit είδαμε μετά (πρωτότυπο ........ δεν απαντάει ;/ ) 10000000000000000000 φορές προτιμότερο ο Νικόλας που χτυπιέται για τον ύπνο gelio.

Εντάξει είπαμε δύσκολοι οι καιροί και θα έχει περικοπές η σειρά αλλά και πάλι οι ταμτάκος-τροτέζα και Αμαλία με το ίδιο outfit και αύριο δεν λέει :evil:.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την panda στις Τρι Απρ 27, 2010 8:26 pm, 1 φορά

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τρι Απρ 27, 2010 8:15 pm

το πως παντως εβγαλε γενακι μεσα σε λιγες ωρες τι να πω παντως ο Χρησταρας ηταν μουρλια!!! huhu
αλλα αγριανθρωπος ο μπατσος δεν το σεβαστηκε ενω τους αλλους με το σεις και με το σας γιατι τετοιος διαχωρισμος???
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010

Δημοσίευση από Lyn Τρι Απρ 27, 2010 8:17 pm

Mik έγραψε:
Lyn έγραψε:
panda έγραψε:Καινούργιο ψευδώνυμο για τον ζυμαρούλη (που πάλιωσε). Από αυτήν που είχε βγει και έλεγε "εγώ θα φάω την Μενεγάκη". Έτσι και ο ζυμαρούλης έγινε Ντούβλος που θέλει ακόμα μια φορά να φάει τον Μαμαλάκη.

gelio gelio gelio
Θες να με πεθάνεις άνθρωπέ μου??? Αυτοί οι συνοιρμοί σου θα με σκοτώσουν κάποια στιγμή, το ξέρω!! Να προσπαθώ τόση ώρα να σκεφτώ ποιος είναι ο Ντούβλος και με το που βλέπω την απάντηση έχω πέσει στα πατώματα απ τα γέλια!!!!
gelio gelio gelio

Λίγο οφ τόπικ, αλλα η Ντούβλη δεν είναι μια ξανθιά πλούσια, που λέει οτι ακολουθεί την καριέρα της τζούλιας???? gelio

Οτι είναι μια ξανθιά πλούσια το ήξερα. Τώρα για το αν ακολουθεί την καριέρα της Τζούλιας θα σε γελάσω... Δεν πήρε το αυτί μου κάτι επι του θέματος...
Σορρυ για το οφ τοπικ.
Lyn
Lyn
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Εδώ!
Ασχολίες : Λίγο απ' όλα. Λίγο όμως, όχι πολύ.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Απρ 27, 2010 8:18 pm

Τι ήταν ο Χρηστάρας Νίκη μου??? Impatient
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τρι Απρ 27, 2010 8:20 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Τι ήταν ο Χρηστάρας Νίκη μου??? Impatient

μουρλια μουρλια !!!!δεν ξεχνω ομως gelio gelio gelio
ουτε το καλο να μην λεμε??? πως ηταν Miam
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Απρ 27, 2010 8:21 pm

Να λέμε να λέμε αλλα να θυμόμαστε κιόλας... Μουσείο! (Α ρε Mik ιστορία γράφεις λέμε)
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Απρ 27, 2010 8:22 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Να λέμε να λέμε αλλα να θυμόμαστε κιόλας... Μουσείο! (Α ρε Mik ιστορία γράφεις λέμε)

Ηρθα να επιβάλω την τάξη Τζίνα μου :wink2:
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010

Δημοσίευση από LYDIA Τρι Απρ 27, 2010 8:23 pm

anastasia20 έγραψε:Η βέφα επέστρεψε.....μα γιατί καταστρέφετε το ρόλο του μπουγιούρη....ΓΙΑΤΙ;;;;;ναι,του πάει το κωμικό αλλά όλη αυτή η προσπάθεια δεν τον κάνει αστείο τον κάνει γελοίο....και μαζί με την βέφα επέστρεψε και η όρεξη της εύας....γιατί είχα καιρό να την δω να χλαπακιάζει και είχα ανησυχήσει ομολογουμένως....

Μάνος προς κυριάκο:πάλι έξω είσαι βρε καθίκι;;;; gelioδεν μπορώώώώ....εδώ είσαι εσύ έξω βρε μάνο...ο κυριάκος σε πείραξε;;;;μα ακούν αυτά που λένε;;;;

Στο ατελιέ:η γαιδουριά έχει και τα όρια της....και όλο το σκηνικό με τον ύπνο του νικόλα....έχει καταντήσει βαρετό...ναι,οκ στην αρχή είχε πλάκα...αλλά το πολύ το κύριε ελέησον το βαριέται και ο παπάς.... emmm

Δάφνη-μελίτα:αν η μελίτα ερωτευόταν το νικόλα είμαι σίγουρη ότι η δάφνη θα το έπαιρνε πιο ψύχραιμα...
Και ας βάλουμε τα πράγματα στην πραγματική τους σειρά....
Δάφνη μου η μελίτα ερωτεύτηκε το στέφανο αφού η εύα αρνήθηκε την πρόταση γάμου....δεν μας ειδοποίησε βρε παιδάκι μου ότι ήταν ρεζερβέ ο άνθρωπος να πράξουμε αναλόγως....ούτε ξέραμε ότι στην παρέα έχετε τους άνδρες καταχωρημένους....μπερδευτήκαμε....γιατί ενώ νομίζαμε ότι ήταν ο νικόλας καταχωρημένος σε σένα δάφνη αυτός παντρεύτηκε την εύα...κατάλαβες λάθος συννενόηση έγινε....
Και δεύτερον δάφνη μου γιατί ακριβώς δεν θα συγχωρήσεις τη μελίτα;;;;έκανε κάτι κάκο σε εσένα προσωπικά;;;;σε πείραξε;;;;ίσα ίσα που σου πραγματοποίησε και την ευχή σου να <δει και η εύα τη γλύκα>ναι δάφνη μου το είχες πει εσύ αυτό και δυστυχώς για σένα το θυμόμαστε...ΑΚΥΡΗ δάφνη μου....είσαι άκυρη....:Banned:

Εύα-λουκάς:ααα...λουκά...θα πω στη νταίζη να σου ζητήσει περισσότερα....και 200.000 ευρώ να σου ζητήσει μαζί της θα είμαι....να μάθεις να συμβουλεύεις κατά αυτό τον τρόπο....ΤΟΝ ΚΟΥΓΙΑ....ΜΑ ΠΟΥ ΕΊΝΑΙ;;;ΤΟΝ ΕΧΩ ΖΗΤΗΣΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ....
Και μετά το άλλο μεγάάάάάλο θέμα...να μην μάθει ο μάνος ότι άρεσαν στην εύα τα κολοκυθάκια....εντάξει...το γυρίσαμε σε παιδικό τη σειρά....

Λουκάς-νόρα:ο διάλογος που παρακολουθήσαμε μπορεί να μεταφραστεί και έτσι:
Λουκάς:δώσε μου πίσω το παιχνιδάκι μου....
Νόρα:όχι όχι δεν στο δίνω μα τον άγιο κωνσταντίνο....
Λουκάς:καλά θα πάρω το δικό σου...να μάθεις εσύ.... slap

ΕΛΕΟΣ κα.ακρίτα....για να γεμίσετε το επεισόδιο και να δείξετε και καμιά σκηνή με δάφνη και νικόλα-που πλέον προσωπική ζωή δεν έχουν και ασχολούνται μόνο με τους άλλους_έχετε καταντήσει κοτζάμ δικηγόρους να συμπεριφέρονται ως 5 χρονα....ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ....

Στέφανος-μελίτα:χε...καμε...βρε μελίτα αν δεν σας καταλάβουν ποτέ....αμάν πια...κοιτάξτε τι θα κάνετε με το βενζεβούλ και τον άλλον τον απατεώνα της δεκάρας και αδιαφορήστε για την παρέα...άλλωστε έχουν να ασχοληθούν με σοβαρά προβλήματα....αν στην εύα θα αρέσουν τα παπουτσάκια που έχει αύριο το μενού.... gelio

ΤΙ ΝΑ ΨΗΦΙΣΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ;;;;;ΑΘΛΙΟ....ΑΠΛΑ.... cake

Υ.γ.panda σε ευχαριστώ...κλειδώθηκε το τόπικ και δεν πρόλαβα να απαντήσω εκεί....

Αναστασια μου εννοειται πια οτι συμφωνω απολυτα μαζι σου...
Σε καθε σχολιασμο σου δινεις Ρεσιταλ...
Με μεγαλη χαρα, παρε ενα oscar
LYDIA
LYDIA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΑΚΡΙΑ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τρι Απρ 27, 2010 8:24 pm

Mik έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Να λέμε να λέμε αλλα να θυμόμαστε κιόλας... Μουσείο! (Α ρε Mik ιστορία γράφεις λέμε)

Ηρθα να επιβάλω την τάξη Τζίνα μου :wink2:

ειπαμε Μουσειο Μπουσειο !!!!!!!!!!!!! δεν ξαναλεω κατι Snif
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τρι Απρ 27, 2010 8:25 pm

panda έγραψε:Εντάξει μωρέ κάποια γράμματα + κάποια - τί να κάνουμε (οι επαναλήψεις φταίνε)?

anastasia20 για μια ακόμα φορά Congrats για τα σχόλια αν και θα διαφωνήσω μόνο στο κομμάτι με τον Νικόλα όσες φορές και αν το δω πάλι αστείο μου φαίνεται και σε σχέση με ότι vomit είδαμε μετά (πρωτότυπο ........ δεν απαντάει ;/ ) 10000000000000000000 φορές προτιμότερο ο Νικόλας που χτυπιέται για τον ύπνο gelio.

σε ευχαριστώ και πάλι...και ανταποδίδω...
ότι ο νικόλας είναι καλύτερος από το μαμαλάκη ή αλλιώς βέφα και την κολοκυθοσυζήτηση δεν το συζητώ...αλλά κάτι διαφορετικό ρε παιδιά....ας τον ξυπνήσει ο μάριος αφού σώνει και ντε πρέπει να καταλήξει νυχτερίδα....αλλά όχι άλλο όλοι οι τρελοί να κάνουν παρέλαση μέσα στην άγρια νύχτα....

Υ.Γ.λύδια,margel και ρεγγίνα σας ευχαριστώ....χαίρομαι που συμφωνούμε...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την anastasia20 στις Τρι Απρ 27, 2010 8:45 pm, 2 φορές συνολικά
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010

Δημοσίευση από ΡΕΓΓΙΝΑ Τρι Απρ 27, 2010 8:30 pm

anastasia20 έγραψε:Η βέφα επέστρεψε.....μα γιατί καταστρέφετε το ρόλο του μπουγιούρη....ΓΙΑΤΙ;;;;;ναι,του πάει το κωμικό αλλά όλη αυτή η προσπάθεια δεν τον κάνει αστείο τον κάνει γελοίο....και μαζί με την βέφα επέστρεψε και η όρεξη της εύας....γιατί είχα καιρό να την δω να χλαπακιάζει και είχα ανησυχήσει ομολογουμένως....

Μάνος προς κυριάκο:πάλι έξω είσαι βρε καθίκι;;;; gelioδεν μπορώώώώ....εδώ είσαι εσύ έξω βρε μάνο...ο κυριάκος σε πείραξε;;;;μα ακούν αυτά που λένε;;;;

Στο ατελιέ:η γαιδουριά έχει και τα όρια της....και όλο το σκηνικό με τον ύπνο του νικόλα....έχει καταντήσει βαρετό...ναι,οκ στην αρχή είχε πλάκα...αλλά το πολύ το κύριε ελέησον το βαριέται και ο παπάς.... emmm

Δάφνη-μελίτα:αν η μελίτα ερωτευόταν το νικόλα είμαι σίγουρη ότι η δάφνη θα το έπαιρνε πιο ψύχραιμα...
Και ας βάλουμε τα πράγματα στην πραγματική τους σειρά....
Δάφνη μου η μελίτα ερωτεύτηκε το στέφανο αφού η εύα αρνήθηκε την πρόταση γάμου....δεν μας ειδοποίησε βρε παιδάκι μου ότι ήταν ρεζερβέ ο άνθρωπος να πράξουμε αναλόγως....ούτε ξέραμε ότι στην παρέα έχετε τους άνδρες καταχωρημένους....μπερδευτήκαμε....γιατί ενώ νομίζαμε ότι ήταν ο νικόλας καταχωρημένος σε σένα δάφνη αυτός παντρεύτηκε την εύα...κατάλαβες λάθος συννενόηση έγινε....
Και δεύτερον δάφνη μου γιατί ακριβώς δεν θα συγχωρήσεις τη μελίτα;;;;έκανε κάτι κάκο σε εσένα προσωπικά;;;;σε πείραξε;;;;ίσα ίσα που σου πραγματοποίησε και την ευχή σου να <δει και η εύα τη γλύκα>ναι δάφνη μου το είχες πει εσύ αυτό και δυστυχώς για σένα το θυμόμαστε...ΑΚΥΡΗ δάφνη μου....είσαι άκυρη....:Banned:

Εύα-λουκάς:ααα...λουκά...θα πω στη νταίζη να σου ζητήσει περισσότερα....και 200.000 ευρώ να σου ζητήσει μαζί της θα είμαι....να μάθεις να συμβουλεύεις κατά αυτό τον τρόπο....ΤΟΝ ΚΟΥΓΙΑ....ΜΑ ΠΟΥ ΕΊΝΑΙ;;;ΤΟΝ ΕΧΩ ΖΗΤΗΣΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ....
Και μετά το άλλο μεγάάάάάλο θέμα...να μην μάθει ο μάνος ότι άρεσαν στην εύα τα κολοκυθάκια....εντάξει...το γυρίσαμε σε παιδικό τη σειρά....

Λουκάς-νόρα:ο διάλογος που παρακολουθήσαμε μπορεί να μεταφραστεί και έτσι:
Λουκάς:δώσε μου πίσω το παιχνιδάκι μου....
Νόρα:όχι όχι δεν στο δίνω μα τον άγιο κωνσταντίνο....
Λουκάς:καλά θα πάρω το δικό σου...να μάθεις εσύ.... slap

ΕΛΕΟΣ κα.ακρίτα....για να γεμίσετε το επεισόδιο και να δείξετε και καμιά σκηνή με δάφνη και νικόλα-που πλέον προσωπική ζωή δεν έχουν και ασχολούνται μόνο με τους άλλους_έχετε καταντήσει κοτζάμ δικηγόρους να συμπεριφέρονται ως 5 χρονα....ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ....

Στέφανος-μελίτα:χε...καμε...βρε μελίτα αν δεν σας καταλάβουν ποτέ....αμάν πια...κοιτάξτε τι θα κάνετε με το βενζεβούλ και τον άλλον τον απατεώνα της δεκάρας και αδιαφορήστε για την παρέα...άλλωστε έχουν να ασχοληθούν με σοβαρά προβλήματα....αν στην εύα θα αρέσουν τα παπουτσάκια που έχει αύριο το μενού.... gelio

ΤΙ ΝΑ ΨΗΦΙΣΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ;;;;;ΑΘΛΙΟ....ΑΠΛΑ.... cake

Υ.γ.panda σε ευχαριστώ...κλειδώθηκε το τόπικ και δεν πρόλαβα να απαντήσω εκεί....


ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΤΟΤΥΠΗΣΩ Κ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ! flower Congrats oscar
ΡΕΓΓΙΝΑ
ΡΕΓΓΙΝΑ
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου κοσμο...οπου ολα τα ονειρα γινονται πραγματικοτητα κ οι αγαπες δεν τελειωνουν ζουν παντα κ για παντα!!!
Ασχολίες : Σπουδες-Χορος-Μουσικη-Θεατρο-Α!Κ ΝΑ ΖΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010

Δημοσίευση από giouli_edem Τρι Απρ 27, 2010 8:33 pm

Μπορεί να είναι επειδή είμαι στεναχωρημένη και δεν έχω διάθεση, μπορεί να είναι και αληθεία, αλλά το σημερινό επεισόδιο μου φάνηκε ότι έπαιξε απλά για καλύψει ένα απόγευμα Τρίτης .....
Για μένα ήταν ανούσιο, δεν έδειξε κάτι ιδιαίτερο που δεν έχουμε ξαναδεί...

Ξεχωρίζω μόνο τις στιγμές:

Λουκάς με Νόρα στο γραφείο που γονάτισε και της είπε πόοοοοοοσο τυχερός είναι που την έχει και πόσο την αγαπάει ... Snif

Τον Σταυρίδη στο νεκροταφείο που ήταν ωραίο για κλείσιμο επεισοδίου και μας έλυσε και την απορία με την Ανθή του που το είχαμε υποψιαστεί και πιστεύω ότι έχει σίγουρα σχέση με το παρελθόν... Snif

Και τέλος, ο Μάνος με τα ταπεράκια του στο ατελιέ, να ταίζει την παρέα (αχ, να ήταν εκεί και το Ευάκι) και να κάθονται όλοι μαζί και να κάνουνε πλάκα..... Snif

Γιατί ......

"Αυτή είναι η Παρέα της Φεγγαρόπετρας.. έξι χαρούμενα παιδιά!!!
Κάνε κι εσύ μια ευχούλα να τους βλέπουμε πάντα έτσι!!!"


Η ευχούλα όμως δεν έπιασε και τώρα .... Όλα σκόνη στον άνεμο .....
((
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Απρ 27, 2010 8:38 pm

giouli_edem έγραψε:Μπορεί να είναι επειδή είμαι στεναχωρημένη και δεν έχω διάθεση, μπορεί να είναι και αληθεία, αλλά το σημερινό επεισόδιο μου φάνηκε ότι έπαιξε απλά για καλύψει ένα απόγευμα Τρίτης .....
Για μένα ήταν ανούσιο, δεν έδειξε κάτι ιδιαίτερο που δεν έχουμε ξαναδεί...

Ξεχωρίζω μόνο τις στιγμές:

Λουκάς με Νόρα στο γραφείο που γονάτισε και της είπε πόοοοοοοσο τυχερός είναι που την έχει και πόσο την αγαπάει ... Snif

Τον Σταυρίδη στο νεκροταφείο που ήταν ωραίο για κλείσιμο επεισοδίου και μας έλυσε και την απορία με την Ανθή του που το είχαμε υποψιαστεί και πιστεύω ότι έχει σίγουρα σχέση με το παρελθόν... Snif

Και τέλος, ο Μάνος με τα ταπεράκια του στο ατελιέ, να ταίζει την παρέα (αχ, να ήταν εκεί και το Ευάκι) και να κάθονται όλοι μαζί και να κάνουνε πλάκα..... Snif

Γιατί ......

"Αυτή είναι η Παρέα της Φεγγαρόπετρας.. έξι χαρούμενα παιδιά!!!
Κάνε κι εσύ μια ευχούλα να τους βλέπουμε πάντα έτσι!!!"


Η ευχούλα όμως δεν έπιασε και τώρα .... Όλα σκόνη στον άνεμο .....
((


Αχ βρε Γιούλη πολύ άδοξο τέλος γι αυτή τη σειρά που αγαπήσαμε
Κρίμα
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010

Δημοσίευση από giouli_edem Τρι Απρ 27, 2010 9:05 pm

Κυρία Ακρίτα, κύριε Κυρίτση, κύριε Μπουγιούρη ΑΚΟΥΤΕ ????????????

Η Παρέα της Φεγγαρόπετρας είναι ΕΞΙ χαρούμενα παιδιά που τους είδαμε στο ξεκίνημα της πρώτης σεζόν να κάνουν ευχές στα αστέρια και το μόνο που θέλαμε είναι να τις δούμε να πραγματοποιούνται και να είναι ΟΛΟΙ μαζί .....


Υ.Γ. Αλήθεια συγνώμη για το off topic αλλά το απαιτεί η κατάσταση .....
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010

Δημοσίευση από atreidhs Τρι Απρ 27, 2010 9:10 pm

Σχετικά με το Σταυρίδη... Εντυπωσιακό όντως, αλλά μπορεί απλά να χρησιμοποιεί το κόλπο με το τηλεφώνημα για να πληκτρολογεί κωδικούς και να παγιδεύει τα τηλέφωνα των υπόπτων...
atreidhs
atreidhs
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας Τόπος : Παρίσι - Περπινιάν
Ασχολίες : Εμπόριο Έργων Τέχνης

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τρι Απρ 27, 2010 9:25 pm

Κολοκύθια με την ρίγανη το σημερινό!
Τον καημένο τον Χρήστο γιατί τον μπουζούριασαν έτσι; Λέω τώρα θα ακουστεί και το "Put the cot down slowly.... ..." αλλά την γλυτώσαμε.
Ο Κυριάκος μία από τα ίδια απειλές και ομορφιές.
Η Δάφνη δεν μπορεί να συγχωρήσει την Μελίτα που τα έφτιαξε με τον Καρτάλη Snif Snif η Μελίτα μια κούκλα με πάνω το μαλλί!
Η Νταίζη είπε στην Νόρα να πάρει τα 3 της... χιλιάρικα... που ήταν της μαμάς της γιατί θέλει τα 20, τα γνωστά.
Ο Νικόλας δεν μπορεί να κοιμηθεί. Η μόνη αγωνία του Μάνου είναι αν του πέτυχαν τα κολοκύθια. Η Καρτάλω δεν θέλει να εκβιάζει άλλος τον γιο της, μόνο η ίδια.Τον καημένο τον Λουκά γιατί τον έντυσαν Esmeralda flor del campo;Αυτά.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010

Δημοσίευση από katerina--noraloukakos Τρι Απρ 27, 2010 9:25 pm

μετριο μου φανηκε το επεισοδιο..
~ξεφουσκωσε πια το αστειακι με το Νικολα που δεν μπορει να κοιμηθει το βραδυ.ενταξει,στην αρχη γελουσα αλλα τωρα πια εχει καταντησει βαρετο..
~κουρασε η ιστορια με τη Νταιζη και τον εκβιασμο,που δε βασιζεται πουθενα και που οι αλλοι παριστανουν τις κοτες μπροστα της!!!!αντε να τα φτιαξει με το Μπελλο να ησυχασουν και Λουκας-Νορα και να ασχοληθουν με κανενα σοβαροτερο προβλημα..
και μην ανησυχεις Τζινα θα βρει καλυτερη ο Χρηστος,τι να την κανει αυτη;;;
~μια απ τα ιδια η σκηνη του απολυτου,δεν ειδαμε κατι καινουργιο
~η σκηνη της παρεας στην κατασκηνωση με τα κολοκυθακια ειχε πολυ γελιο και τελικα οι μαγειρικες ικανοτητες του Μανου τουμπαραν και το Νικολα κι επαψε να νυσταζει (κατα τ αλλα αυτη η σκηνη δεν εξυπηρετησε σε κατι την πλοκη)
~η σκηνη Μανου Ευας συγκινητικη θα την ελεγα μιας και γνωριζω πως η οποια εξελιξη αυτης της σχεσης θα ειναι για φετος και μονο :(
μου την εσπασε απιστευτα ο Κυριακος που τους διεκοψε -μια εμφανιση ακυρη κατα τη γνωμη στη συγκεκριμενη σκηνη-
~ενδιαφερουσα εξελιξη η σκηνη στον ταφο της Ανθης που επιβεβαιωσε τις υποψιες οτι Ανθη δεν υπαρχει..(σε κανεναν δεν εχει κοψει να πατησει redial να μαθουν πού τηλεφωνει;;;;;; )
~ωραια η σκηνη Μελιτας-Δαφνης.ξαφνιαστηκα (ευχαριστα) μ αυτα που ελεγε η Δαφνη για την Ευα,δεν το περιμενα..
~εξισου διασκεδαστικη η σκηνη Κυριακου-συμπεθερας..
~πολυ γλυκια η τελευταια σκηνη Λουκα-Νορας στο γραφειο και προηγουμενως αρκετα αστεια τα στιγμιοτυπα που τους συμβουλευαν οι φιλοι τους..
αυτα συγκρατησα και θα συμφωνησω πως το συγκεκριμενο επεισοδιο ηταν απλα για να γεμισει το απογευμα της Τριτης..
katerina--noraloukakos
katerina--noraloukakos
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010

Δημοσίευση από jim7 Τρι Απρ 27, 2010 9:33 pm

Τελικά μου φαίνεται ότι βλέπουμε σκηνές που γυρίστικαν και δεν μεταδόθηκαν και τώρα που ψάχνουν να γυρίσουν την ιστορία τα ρίχνουν για να κερδίσουν χρόνο, αλλοιώς δεν εξηγείται τόση ....
Α! ο Σταυρίδης ξέρει τώρα και τον δολοφόνο. Τι λες καλέ και εμείς τον ξέρουμε τώρα.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010

Δημοσίευση από aggeliki Τρι Απρ 27, 2010 10:01 pm

giouli_edem έγραψε:Μπορεί να είναι επειδή είμαι στεναχωρημένη και δεν έχω διάθεση, μπορεί να είναι και αληθεία, αλλά το σημερινό επεισόδιο μου φάνηκε ότι έπαιξε απλά για καλύψει ένα απόγευμα Τρίτης .....
Για μένα ήταν ανούσιο, δεν έδειξε κάτι ιδιαίτερο που δεν έχουμε ξαναδεί...

Ξεχωρίζω μόνο τις στιγμές:

Λουκάς με Νόρα στο γραφείο που γονάτισε και της είπε πόοοοοοοσο τυχερός είναι που την έχει και πόσο την αγαπάει ... Snif

Τον Σταυρίδη στο νεκροταφείο που ήταν ωραίο για κλείσιμο επεισοδίου και μας έλυσε και την απορία με την Ανθή του που το είχαμε υποψιαστεί και πιστεύω ότι έχει σίγουρα σχέση με το παρελθόν... Snif

Και τέλος, ο Μάνος με τα ταπεράκια του στο ατελιέ, να ταίζει την παρέα (αχ, να ήταν εκεί και το Ευάκι) και να κάθονται όλοι μαζί και να κάνουνε πλάκα..... Snif

Γιατί ......

"Αυτή είναι η Παρέα της Φεγγαρόπετρας.. έξι χαρούμενα παιδιά!!!
Κάνε κι εσύ μια ευχούλα να τους βλέπουμε πάντα έτσι!!!"


Η ευχούλα όμως δεν έπιασε και τώρα .... Όλα σκόνη στον άνεμο .....
((



ΠΟΣΟ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ ΓΙΟΥΛΗ ΜΟΥ! ΟΛΑ ΣΚΟΝΗ ΣΤΟΝ ΑΝΕΜΟ!
ΠΑΕΙ Η ΠΑΡΕΑ! Snif
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010

Δημοσίευση από annaki Τρι Απρ 27, 2010 10:12 pm

Ούτε τί ψήφο να δώσω δε μπορώ ν' αποφασίσω απ' τη σύγχυση! Μετά βίας γράφω δυο λόγια ίσα ίσα για να εκτονωθώ! Τόσα έχουμε υποστεί αδιαμαρτύρητα κι αυτό είναι το ευχαριστώ; Θέλω κολοκυθάκι του Μάνου, του λεβέντη, του αρχιληστή! Σιχάθηκα το ογκρατέν του ξενέρωτου μπουχ*σα! Θα το φωνάζω μέχρι τέλους! pleeease

Γιατί δε βγάζουμε το διαζύγιο της Εύας; Θα τη δούμε και του χρόνου στο πλευρό του λαπά; Πόσα χτυπήματα ν' αντέξουμε σε μια μέρα; Βάλτε τη να κόβει φλέβες, να πηδάει γκρεμούς, ν' ακούει βρύσες να στάζουν, καζανάκια, λουτροκαμπινέδες.. χίλιες φορές παρά τέτοια καταδίκη! Ωσότου μετεξελιχθεί σε άντρα, να περιοριστεί στην απόλυτη, που την έχει και του χεριού του, και να ξεχάσει τη Θεά!

Πώς τον τραβολογούσαν έτσι το Χρηστάρα οι γουρουνόμπατσοι; Ούτε στα αυτόφωρα έτσι! Ε ρε μηνύσεις για κατάχρηση εξουσίας που θέλουν, αλλά ποιος να τις αναλάβει; Ο Λουκάς, που ειδικεύεται στις αθετήσεις υποσχέσεων, ή η Νόρα που είναι επί των δολίων υφαρπαγών υπογραφής; xaxaΟ κόσμος δείχνει ενταλματάκι και λέει «Παρακαλώ ακολουθήστε μας», λίγος σεβασμός δε βλάπτει! Άντε γιατί όλα σάλα-τραπεζαρία τα κάναμε που λέει κι η Ακρίτα!Ksilo

:idea:Μπας και η Ανθή ήταν μάρτυρας στη διαθήκη και τη φάγανε λάχανο για να της κλείσουν το στόμα; Ή ακόμα πιο διαστροφική εκδοχή: Μην ήταν η ίδια η συμβολαιογράφος; Γιατί, σύμφωνα με Χατζηπτώμα, η διαθήκη αγνοείται και για να ''χαθεί'' μια διαθήκη, πρέπει πρώτα να ''χαθεί'' ο συμβολαιογράφος της... Πόσο ανώμαλη είμαι πια;:shock:

Κατέληξα σε καλό μόνο και μόνο για φεγγαροπετρικό κολοκυθοσυμπόσιο!Hug Snif

annaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010

Δημοσίευση από Cancoon Τρι Απρ 27, 2010 10:40 pm

Εντάξει, ο Μάνος Λύτρας θα αποχωρήσει στο τέλος της σεζόν - πρέπει στο μεταξύ να γελοιοποιείται τόσο πολύ;;;
Και σένα ρε Μελίτα τι σε νοιάζει αν θα δεχτουν αυτοί οι άνθρωποι τη σχέση σου με τον Στέφανο; Αφού στο ξεκαθάρισαν ότι η Εύα είναι η φίλη τους και βλέπουν τα πάντα μέσα από αυτό το πρίσμα.
Δάφνη, θεμιτό να έχει ο καθένας τον προσωπικό του κώδικα ηθικής αλλά αθέμιτο το να τον εφαρμόζει επιλεκτικά. Με αυτήν την λογική που έχεις όποτε βλέπεις το Μάνο θα πρέπει να του ρίχνεις κι ένα φτύσιμο, αλλά είπαμε αυτός είναι ο αδερφούλης σου.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Απρ 27, 2010 11:03 pm


Σήμερα δεν ξέρω αν το επεισόδιο ήταν καλό ή άσχημο. Για μένα ήταν θλιβερό.

Μου έδωσε την εντύπωση σκηνών που δέθηκαν στο μοντάζ για να γεμίσει το επεισόδιο μέχρι να παρθούν οι αποφάσεις για το που πηγαίνει η ιστορία.

Σχεδόν δεν κοιτούσα τη σκηνή με τα κολοκυθάκια. Απομένει ελάχιστος καιρός, ας δώσουν σε όλους εμάς την ιστορία του Μάνου και της Εύας και ας τους τελειώσουν μαζί. Φάγαμε τον απόλυτο τρείς μήνες σερί κερί οπότε ας δούμε την Ευα και το Μάνο να ζήσουν ότι προλαβαίνουν σε τριάντα επεισόδια που απομένουν.

Ακόμη και ο Μπέλλος με την Νταίζη που ελάχιστα ενδιαφέρουν έχουν πιο καλογυρισμένες σκηνές και περισσότερο χρόνο στα επεισόδια.

Θα ήθελα να ήταν και η Εύα στο ατελιέ της Δάφνης. Θέλω όσο περισσότερο μπορώ να τους βλέπω γιατί το παραμύθι κάπου εδώ τελειώνει.

Επιτέλους ας δούμε κάποιες δυνατές σκηνές. Δεν κλείνει τέτοια ιστορία με γεμιστά κολοκυθάκια έλεος.

Κατά τα άλλα ο Κυριάκος εκβιάζει η Νταίζη εκβιάζει και οι απόλυτοι ζαχαρώνουνε εμετικά.

Το μόνο που έσωσε το επεισόδιο ήταν η σκηνή του Λουκά και της Νόρας.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010

Δημοσίευση από giouli_edem Τρι Απρ 27, 2010 11:06 pm

Clarabelle έγραψε:
Σήμερα δεν ξέρω αν το επεισόδιο ήταν καλό ή άσχημο. Για μένα ήταν θλιβερό.

Μου έδωσε την εντύπωση σκηνών που δέθηκαν στο μοντάζ για να γεμίσει το επεισόδιο μέχρι να παρθούν οι αποφάσεις για το που πηγαίνει η ιστορία.

Σχεδόν δεν κοιτούσα τη σκηνή με τα κολοκυθάκια. Απομένει ελάχιστος καιρός, ας δώσουν σε όλους εμάς την ιστορία του Μάνου και της Εύας και ας τους τελειώσουν μαζί. Φάγαμε τον απόλυτο τρείς μήνες σερί κερί οπότε ας δούμε την Ευα και το Μάνο να ζήσουν ότι προλαβαίνουν σε τριάντα επεισόδια που απομένουν.

Ακόμη και ο Μπέλλος με την Νταίζη που ελάχιστα ενδιαφέρουν έχουν πιο καλογυρισμένες σκηνές και περισσότερο χρόνο στα επεισόδια.

Θα ήθελα να ήταν και η Εύα στο ατελιέ της Δάφνης. Θέλω όσο περισσότερο μπορώ να τους βλέπω γιατί το παραμύθι κάπου εδώ τελειώνει.

Επιτέλους ας δούμε κάποιες δυνατές σκηνές. Δεν κλείνει τέτοια ιστορία με γεμιστά κολοκυθάκια έλεος.

Κατά τα άλλα ο Κυριάκος εκβιάζει η Νταίζη εκβιάζει και οι απόλυτοι ζαχαρώνουνε εμετικά.

Το μόνο που έσωσε το επεισόδιο ήταν η σκηνή του Λουκά και της Νόρας.

Mαράκι μου, να σε συγχαρώ γιατί είτε με σεντονάκια είτε με λιτούς και απέριτους σχολιασμούς, τα λες ΟΛΑ !! : respect :
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010

Δημοσίευση από nicole Τρι Απρ 27, 2010 11:22 pm

Cancoon έγραψε:Εντάξει, ο Μάνος Λύτρας θα αποχωρήσει στο τέλος της σεζόν - πρέπει στο μεταξύ να γελοιοποιείται τόσο πολύ;;;

Προφανως το χουνερι των Ακριτα / Κυριτση προς το προσωπο του Μπουγιουρη ειναι πολυ μεγαλοοοοο τελικα :wink2: μονο οι ιδιοι οι εμπλεκομενοι μπορουν να μας διαφωτισουν τι εχει συμβει....

Και σένα ρε Μελίτα τι σε νοιάζει αν θα δεχτουν αυτοί οι άνθρωποι τη σχέση σου με τον Στέφανο; Αφού στο ξεκαθάρισαν ότι η Εύα είναι η φίλη τους και βλέπουν τα πάντα μέσα από αυτό το πρίσμα.

Συμφωνω και επαυξανω!!!

Δάφνη, θεμιτό να έχει ο καθένας τον προσωπικό του κώδικα ηθικής αλλά αθέμιτο το να τον εφαρμόζει επιλεκτικά. Με αυτήν την λογική που έχεις όποτε βλέπεις το Μάνο θα πρέπει να του ρίχνεις κι ένα φτύσιμο, αλλά είπαμε αυτός είναι ο αδερφούλης σου.

Επισης συμφωνω. Για την Δαφνη εαν δεν ειχε την επαγγελματικη συνεργασια με τους Μελιτα / Στεφανο μπορει και να συμφωνουσα μαζι της....τωρα ομως οχι...για μενα ειναι κανονας δεν μπλεκουμε επαγγελματικα με προσωπικα...και στην τελικη η Μελιτα και ο Στεφανος οικονομικα ειναι καλυμενοι (Ρουσσος & Αντιγονη δεν θα κανουν τιποτα), η Δαφνη ομως οχι...εκανε η Μελιτα ενα βημα να την πλησιασει για να μην χαλασει η συνεργασια οχι για την ιδια αλλα για την Δαφνη και την οικογενεια της και αρνηθηκε να δωσει εστω και μια δευτερη, στη τελικη οχι προσωπικη, αλλα επαγγελματικη ευκαιρια...

Κατα τα αλλα ενα βαρετο επεισοδιο....


nicole
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης