Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap29%Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 29% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap22%Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 22% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap22%Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 22% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap8%Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 8% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap8%Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 8% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap11%Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 11% 
[ 6 ]

Σύνολο Ψήφων : 51

Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τρι Απρ 27, 2010 11:29 pm

Clarabelle έγραψε:
Σήμερα δεν ξέρω αν το επεισόδιο ήταν καλό ή άσχημο. Για μένα ήταν θλιβερό.

Μου έδωσε την εντύπωση σκηνών που δέθηκαν στο μοντάζ για να γεμίσει το επεισόδιο μέχρι να παρθούν οι αποφάσεις για το που πηγαίνει η ιστορία.

Σχεδόν δεν κοιτούσα τη σκηνή με τα κολοκυθάκια. Απομένει ελάχιστος καιρός, ας δώσουν σε όλους εμάς την ιστορία του Μάνου και της Εύας και ας τους τελειώσουν μαζί. Φάγαμε τον απόλυτο τρείς μήνες σερί κερί οπότε ας δούμε την Ευα και το Μάνο να ζήσουν ότι προλαβαίνουν σε τριάντα επεισόδια που απομένουν.

Ακόμη και ο Μπέλλος με την Νταίζη που ελάχιστα ενδιαφέρουν έχουν πιο καλογυρισμένες σκηνές και περισσότερο χρόνο στα επεισόδια.

Θα ήθελα να ήταν και η Εύα στο ατελιέ της Δάφνης. Θέλω όσο περισσότερο μπορώ να τους βλέπω γιατί το παραμύθι κάπου εδώ τελειώνει.

Επιτέλους ας δούμε κάποιες δυνατές σκηνές. Δεν κλείνει τέτοια ιστορία με γεμιστά κολοκυθάκια έλεος.

Κατά τα άλλα ο Κυριάκος εκβιάζει η Νταίζη εκβιάζει και οι απόλυτοι ζαχαρώνουνε εμετικά.

Το μόνο που έσωσε το επεισόδιο ήταν η σκηνή του Λουκά και της Νόρας.

Συμφωνώ 100% με την clarabelle

Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010 - Σελίδα 3 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Τρι Απρ 27, 2010 11:37 pm

loukitsa έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Μου έδωσε την εντύπωση σκηνών που δέθηκαν στο μοντάζ για να γεμίσει το επεισόδιο μέχρι να παρθούν οι αποφάσεις για το που πηγαίνει η ιστορία.

Σχεδόν δεν κοιτούσα τη σκηνή με τα κολοκυθάκια. Απομένει ελάχιστος καιρός, ας δώσουν σε όλους εμάς την ιστορία του Μάνου και της Εύας και ας τους τελειώσουν μαζί. Φάγαμε τον απόλυτο τρείς μήνες σερί κερί οπότε ας δούμε την Ευα και το Μάνο να ζήσουν ότι προλαβαίνουν σε τριάντα επεισόδια που απομένουν.

Ακόμη και ο Μπέλλος με την Νταίζη που ελάχιστα ενδιαφέρουν έχουν πιο καλογυρισμένες σκηνές και περισσότερο χρόνο στα επεισόδια.

Θα ήθελα να ήταν και η Εύα στο ατελιέ της Δάφνης. Θέλω όσο περισσότερο μπορώ να τους βλέπω γιατί το παραμύθι κάπου εδώ τελειώνει.

Επιτέλους ας δούμε κάποιες δυνατές σκηνές. Δεν κλείνει τέτοια ιστορία με γεμιστά κολοκυθάκια έλεος.

Κατά τα άλλα ο Κυριάκος εκβιάζει η Νταίζη εκβιάζει και οι απόλυτοι ζαχαρώνουνε εμετικά.

κι αλλο τοοοοοοοοοοοοοοοσο συμφωνω και γωωωωωωωωω λιγα και καλα Μαρια: respect : !!!!
Μπορουν να μας ακουσουν εστω και λιγακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι????????
σωστε οτι εχει απομεινει..........
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Την / Το Τρι Απρ 27, 2010 11:51 pm

loukitsa έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Ακριβως κι εγω θα συμφωνήσω απόλυτα!!
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Τρι Απρ 27, 2010 11:52 pm

ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ έγραψε:
loukitsa έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Οχι απολυτα.Οχι απολυτα.Μπουκωσαμε απο τα απολυτα.Σκεψου κατι αλλο.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Τρι Απρ 27, 2010 11:56 pm

margel έγραψε:
anastasia20 έγραψε:Η βέφα επέστρεψε.....μα γιατί καταστρέφετε το ρόλο του μπουγιούρη....ΓΙΑΤΙ;;;;;ναι,του πάει το κωμικό αλλά όλη αυτή η προσπάθεια δεν τον κάνει αστείο τον κάνει γελοίο....και μαζί με την βέφα επέστρεψε και η όρεξη της εύας....γιατί είχα καιρό να την δω να χλαπακιάζει και είχα ανησυχήσει ομολογουμένως....

Μάνος προς κυριάκο:πάλι έξω είσαι βρε καθίκι;;;; gelioδεν μπορώώώώ....εδώ είσαι εσύ έξω βρε μάνο...ο κυριάκος σε πείραξε;;;;μα ακούν αυτά που λένε;;;;

Στο ατελιέ:η γαιδουριά έχει και τα όρια της....και όλο το σκηνικό με τον ύπνο του νικόλα....έχει καταντήσει βαρετό...ναι,οκ στην αρχή είχε πλάκα...αλλά το πολύ το κύριε ελέησον το βαριέται και ο παπάς.... emmm

Δάφνη-μελίτα:αν η μελίτα ερωτευόταν το νικόλα είμαι σίγουρη ότι η δάφνη θα το έπαιρνε πιο ψύχραιμα...
Και ας βάλουμε τα πράγματα στην πραγματική τους σειρά....
Δάφνη μου η μελίτα ερωτεύτηκε το στέφανο αφού η εύα αρνήθηκε την πρόταση γάμου....δεν μας ειδοποίησε βρε παιδάκι μου ότι ήταν ρεζερβέ ο άνθρωπος να πράξουμε αναλόγως....ούτε ξέραμε ότι στην παρέα έχετε τους άνδρες καταχωρημένους....μπερδευτήκαμε....γιατί ενώ νομίζαμε ότι ήταν ο νικόλας καταχωρημένος σε σένα δάφνη αυτός παντρεύτηκε την εύα...κατάλαβες λάθος συννενόηση έγινε....
Και δεύτερον δάφνη μου γιατί ακριβώς δεν θα συγχωρήσεις τη μελίτα;;;;έκανε κάτι κάκο σε εσένα προσωπικά;;;;σε πείραξε;;;;ίσα ίσα που σου πραγματοποίησε και την ευχή σου να <δει και η εύα τη γλύκα>ναι δάφνη μου το είχες πει εσύ αυτό και δυστυχώς για σένα το θυμόμαστε...ΑΚΥΡΗ δάφνη μου....είσαι άκυρη....:Banned:

Εύα-λουκάς:ααα...λουκά...θα πω στη νταίζη να σου ζητήσει περισσότερα....και 200.000 ευρώ να σου ζητήσει μαζί της θα είμαι....να μάθεις να συμβουλεύεις κατά αυτό τον τρόπο....ΤΟΝ ΚΟΥΓΙΑ....ΜΑ ΠΟΥ ΕΊΝΑΙ;;;ΤΟΝ ΕΧΩ ΖΗΤΗΣΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ....
Και μετά το άλλο μεγάάάάάλο θέμα...να μην μάθει ο μάνος ότι άρεσαν στην εύα τα κολοκυθάκια....εντάξει...το γυρίσαμε σε παιδικό τη σειρά....

Λουκάς-νόρα:ο διάλογος που παρακολουθήσαμε μπορεί να μεταφραστεί και έτσι:
Λουκάς:δώσε μου πίσω το παιχνιδάκι μου....
Νόρα:όχι όχι δεν στο δίνω μα τον άγιο κωνσταντίνο....
Λουκάς:καλά θα πάρω το δικό σου...να μάθεις εσύ.... slap

ΕΛΕΟΣ κα.ακρίτα....για να γεμίσετε το επεισόδιο και να δείξετε και καμιά σκηνή με δάφνη και νικόλα-που πλέον προσωπική ζωή δεν έχουν και ασχολούνται μόνο με τους άλλους_έχετε καταντήσει κοτζάμ δικηγόρους να συμπεριφέρονται ως 5 χρονα....ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ....

Στέφανος-μελίτα:χε...καμε...βρε μελίτα αν δεν σας καταλάβουν ποτέ....αμάν πια...κοιτάξτε τι θα κάνετε με το βενζεβούλ και τον άλλον τον απατεώνα της δεκάρας και αδιαφορήστε για την παρέα...άλλωστε έχουν να ασχοληθούν με σοβαρά προβλήματα....αν στην εύα θα αρέσουν τα παπουτσάκια που έχει αύριο το μενού....

ΤΙ ΝΑ ΨΗΦΙΣΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ;;;;;ΑΘΛΙΟ....ΑΠΛΑ.... cake

Υ.γ.panda σε ευχαριστώ...κλειδώθηκε το τόπικ και δεν πρόλαβα να απαντήσω εκεί....

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου! Το επεισόδιο ήταν από τα πιο βαρετά ever!
Συγνώμη για να καταλάβω, με αυτές τις γελοίες σκηνές με τα κολοκυθάκια, θα μας δώσουν την επανασύνδεση Εύας - Μάνου; Η οποία Εύα μόλις έμαθε για την ιστορία Μελίτας - Στέφανου, χτυπιόταν ότι θέλει να μείνει μακριά και από τους δύο και να σταθεί στα πόδια της (αλήθεια ποια φορά είναι που ακούμε κάτι τέτοιο από το στόμα τηςWink, αλλά διόλου δε βλέπω να την πειράζει να συναντάει το Μάνο (ίσα ίσα που το επιδιώκει κιόλας) ούτε να τη χαλάει να είναι ξανά μαζί. Εξάλλου, σήμερα το ανέφερε και ο Λουκάς στη συζήτησή τους και μάλιστα ως κάτι απόλυτα φυσιολογικό και αναμενόμενο. Τελικά εγώ άλλη σειρά έβλεπα τον τελευταίο μήνα;

όχι...τη σωστή έβλεπες....αυτή είναι η εύα...λέει ξε-λέει....ανάλογα τις καταστάσεις...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από aggeliki Την / Το Τρι Απρ 27, 2010 11:59 pm

loukasnora έγραψε:
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ έγραψε:
loukitsa έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Οχι απολυτα.Οχι απολυτα.Μπουκωσαμε απο τα απολυτα.Σκεψου κατι αλλο.

ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ! Κ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ Η ΘΕΑ ΑΣ ΠΑΡΕΙ ΚΕΦΑΛΙΑ!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από rachel Την / Το Τετ Απρ 28, 2010 12:07 am

Και μετα καθομαστε και αναρωτιωμαστε γιατι θα φυγει ο Μπουγιου...

Πως να μην φυγει ο ανθρωπος ετσι που τον καταντησαν??? Τι ηταν αυτο το αχαρακτηριστο σημερινο σκηνικο με τα κολοκυθακια... ΕΛΕΟΣ!!!cake

Ολο το επεισοδιο γενικα ηταν αθλιο, μια συνεχιζομενη επαναληψη...
Ο Νικολας χανει τον υπνο του, η Νταιζαρα εκβιαζει, οι απολυτοι αγαπιουνται..... μπλα μπλα μπλα....wall

Μαλλον λογω της επικειμενης αποχωρησης τρεχουν και δεν φτανουν να συμμαζεψουν τα ασυμαζευτα... και το χουν βαλει στον "αυτοματο πιλοτο"...δεν εξηγειται αλλιως τοση βαρεμαρα...slap

Θα συμφωνησω με την Clarabelle...αφου το ταξιδακι τελειωνει σιγα σιγα και χωρις να φτασουμε στην Ιθακη δυστυχως...ας προσπαθησουν να μας δωσουν αρκετες εντονες σκηνες με Μανο-Ευα αλλα και με ολοκληρη την παρεα των ΕΞΙ... ας μας μεινει τουλαχιστον μια γλυκια αναμνηση λιγο πριν το τελος της σειρας...emmm

rachel
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Chania

Δημοσίευση από edem32 Την / Το Τετ Απρ 28, 2010 12:17 am

anastasia20 έγραψε:
margel έγραψε:
anastasia20 έγραψε:Η βέφα επέστρεψε.....μα γιατί καταστρέφετε το ρόλο του μπουγιούρη....ΓΙΑΤΙ;;;;;ναι,του πάει το κωμικό αλλά όλη αυτή η προσπάθεια δεν τον κάνει αστείο τον κάνει γελοίο....και μαζί με την βέφα επέστρεψε και η όρεξη της εύας....γιατί είχα καιρό να την δω να χλαπακιάζει και είχα ανησυχήσει ομολογουμένως....

Μάνος προς κυριάκο:πάλι έξω είσαι βρε καθίκι;;;; gelioδεν μπορώώώώ....εδώ είσαι εσύ έξω βρε μάνο...ο κυριάκος σε πείραξε;;;;μα ακούν αυτά που λένε;;;;

Στο ατελιέ:η γαιδουριά έχει και τα όρια της....και όλο το σκηνικό με τον ύπνο του νικόλα....έχει καταντήσει βαρετό...ναι,οκ στην αρχή είχε πλάκα...αλλά το πολύ το κύριε ελέησον το βαριέται και ο παπάς.... emmm

Δάφνη-μελίτα:αν η μελίτα ερωτευόταν το νικόλα είμαι σίγουρη ότι η δάφνη θα το έπαιρνε πιο ψύχραιμα...
Και ας βάλουμε τα πράγματα στην πραγματική τους σειρά....
Δάφνη μου η μελίτα ερωτεύτηκε το στέφανο αφού η εύα αρνήθηκε την πρόταση γάμου....δεν μας ειδοποίησε βρε παιδάκι μου ότι ήταν ρεζερβέ ο άνθρωπος να πράξουμε αναλόγως....ούτε ξέραμε ότι στην παρέα έχετε τους άνδρες καταχωρημένους....μπερδευτήκαμε....γιατί ενώ νομίζαμε ότι ήταν ο νικόλας καταχωρημένος σε σένα δάφνη αυτός παντρεύτηκε την εύα...κατάλαβες λάθος συννενόηση έγινε....
Και δεύτερον δάφνη μου γιατί ακριβώς δεν θα συγχωρήσεις τη μελίτα;;;;έκανε κάτι κάκο σε εσένα προσωπικά;;;;σε πείραξε;;;;ίσα ίσα που σου πραγματοποίησε και την ευχή σου να <δει και η εύα τη γλύκα>ναι δάφνη μου το είχες πει εσύ αυτό και δυστυχώς για σένα το θυμόμαστε...ΑΚΥΡΗ δάφνη μου....είσαι άκυρη....:Banned:

Εύα-λουκάς:ααα...λουκά...θα πω στη νταίζη να σου ζητήσει περισσότερα....και 200.000 ευρώ να σου ζητήσει μαζί της θα είμαι....να μάθεις να συμβουλεύεις κατά αυτό τον τρόπο....ΤΟΝ ΚΟΥΓΙΑ....ΜΑ ΠΟΥ ΕΊΝΑΙ;;;ΤΟΝ ΕΧΩ ΖΗΤΗΣΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ....
Και μετά το άλλο μεγάάάάάλο θέμα...να μην μάθει ο μάνος ότι άρεσαν στην εύα τα κολοκυθάκια....εντάξει...το γυρίσαμε σε παιδικό τη σειρά....

Λουκάς-νόρα:ο διάλογος που παρακολουθήσαμε μπορεί να μεταφραστεί και έτσι:
Λουκάς:δώσε μου πίσω το παιχνιδάκι μου....
Νόρα:όχι όχι δεν στο δίνω μα τον άγιο κωνσταντίνο....
Λουκάς:καλά θα πάρω το δικό σου...να μάθεις εσύ.... slap

ΕΛΕΟΣ κα.ακρίτα....για να γεμίσετε το επεισόδιο και να δείξετε και καμιά σκηνή με δάφνη και νικόλα-που πλέον προσωπική ζωή δεν έχουν και ασχολούνται μόνο με τους άλλους_έχετε καταντήσει κοτζάμ δικηγόρους να συμπεριφέρονται ως 5 χρονα....ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ....

Στέφανος-μελίτα:χε...καμε...βρε μελίτα αν δεν σας καταλάβουν ποτέ....αμάν πια...κοιτάξτε τι θα κάνετε με το βενζεβούλ και τον άλλον τον απατεώνα της δεκάρας και αδιαφορήστε για την παρέα...άλλωστε έχουν να ασχοληθούν με σοβαρά προβλήματα....αν στην εύα θα αρέσουν τα παπουτσάκια που έχει αύριο το μενού....

ΤΙ ΝΑ ΨΗΦΙΣΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ;;;;;ΑΘΛΙΟ....ΑΠΛΑ.... cake

Υ.γ.panda σε ευχαριστώ...κλειδώθηκε το τόπικ και δεν πρόλαβα να απαντήσω εκεί....

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου! Το επεισόδιο ήταν από τα πιο βαρετά ever!
Συγνώμη για να καταλάβω, με αυτές τις γελοίες σκηνές με τα κολοκυθάκια, θα μας δώσουν την επανασύνδεση Εύας - Μάνου; Η οποία Εύα μόλις έμαθε για την ιστορία Μελίτας - Στέφανου, χτυπιόταν ότι θέλει να μείνει μακριά και από τους δύο και να σταθεί στα πόδια της (αλήθεια ποια φορά είναι που ακούμε κάτι τέτοιο από το στόμα τηςWink, αλλά διόλου δε βλέπω να την πειράζει να συναντάει το Μάνο (ίσα ίσα που το επιδιώκει κιόλας) ούτε να τη χαλάει να είναι ξανά μαζί. Εξάλλου, σήμερα το ανέφερε και ο Λουκάς στη συζήτησή τους και μάλιστα ως κάτι απόλυτα φυσιολογικό και αναμενόμενο. Τελικά εγώ άλλη σειρά έβλεπα τον τελευταίο μήνα;

όχι...τη σωστή έβλεπες....αυτή είναι η εύα...λέει ξε-λέει....ανάλογα τις καταστάσεις...

Έχετε απόλυτο δίκιο!!!
Τί χαζοχαρούμενο επεισόδιο ήταν αυτό;;;
Οι αϋπνίες του Νικόλα,ο σεφ Μάνος,οι πεντάχρονοι Νόρα-Λουκάς και η Νταιζάρα με τον Κυριάκο αλωνίζουν και εκβιάζουν ανενόχλητοι τους πάντες...
Ελπίζω να μη διανύουμε μια απο τις χειρότερες σεναριακές στασιμότητες...Έλεος,ξεκολλήστε!!!

edem32
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Izabella29 Την / Το Τετ Απρ 28, 2010 2:43 am

panda έγραψε:Θα ψήφιζα άθλιο αλλά πάλι καλά που υπήρχαν οι σκηνές Νταίζης Penguin-Αζώρ, "οι απόλυτοι που δεν έζησαν", Αντιγόνη-Κυριάκος και φυσικά το Σταυρίδης-τάφος Ανθής affraid.

Τί να πρωτοχαντακώσω?

* Το look "Με λένε Ταμτάκο σε λένε Τροτέζα" κατά τ΄ άλλα δικηγόροι(της συμφοράς) που δουλεύουν(τους εαυτούς τους και τους άλλους σίγουρα) είναι Siga....

* Τις Επεισόδιο 354 - Ημερομηνία 27-04-2010 - Σελίδα 3 G035 σκηνές των λυκόφιλων που έτρωγαν wall (τρομερή εξέλιξη τρομερή πρωτοτυπία ξερνούσα όλη την ώρα).

* Το ότι το next top wannabe nothing θίχτηκε με το διπλή (Hello έγκυος είσαι ή το ξανθό έχει κάψει κάθε εγκεφαλικό κύτταρο) ;/.

* Την Πολυάννα που επιμένει στο "να φαίνομαι καλός άνθρωπος ΟΧΙ να είμαι καλός άνθρωπος" και όποτε την αφήνει το αλτσχάϊμερ να χρησιμοποιεί τα ίδια πράγματα και για να προφυλάξει κάποιον αλλά και για να χαντκώσει κάποιον ντόινγκκκκκκκκ slap.

* Τον ζυμαρούλη της Πίτσμπουρι που την είδε Ντούβλος(άντε και εις ανώτερα /S).

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ

Κλασικά θεικός ο σχολιασμός!
Επίσης anastasia20 kyma φοβερός και ο δικός σου!!

Σχετικά με τον Μάνο ας μην σχολιάσω...όσο πάει και θα τον κάνουν πιο γελοίο?Πόσο πιο πολύ?Πόσο???
Λογικά θα τον σκοτώσουν στο τέλος της σεζόν...ας γίνει με αξιοπρέπεια πάντως...έναν ένδοξο θάνατο,προτείνω να ανατιναχτεί η χύτρα που βράζει τους λαχανοντολμάδες και ας πεθάνει μέσα στο όμορφο σπιτάκι του...γελοίος χαρακτήρας-γελοίο τέλος...
Μόνο μην τον δω να πεθαίνει για τα μάτια της Haris γιατί θα τρελαθώ!! BadMood
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Την / Το Τετ Απρ 28, 2010 4:35 am

τελικα η σειρα σωζεται η περνουμε κστηφορα φορα κατηφορα και μας σωζει so so νορα λουκας τις περισοτερες φορες

στερεψε η ακριτα ας μπει και ας παρει ιδεεες τοσα σεναρια κατι θα βγει παρε παρε απο ολα εχουμε και με περισοτερη δραση

η πουμε στο τελος στο καρμα αδερφες μου στο καρμα
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Δημοσίευση από iloveeva+manos!! Την / Το Τετ Απρ 28, 2010 5:18 am

Μανος:ενταξει αγορι μου εισαι θεος!!!κ ο τελειος αντρας!!και σεφ!!!γιατι ο ερωτας περναει απο το στομαχι!!!το΄χεις!!!ο ταπερακιας!!!!αγαπη μου εσυ!! xaxaκ οταν πηγε κ στα παιδια ενταξει ειναι απολαυση(αν φυγει θα πεθανω 🇳🇴 )
Μπελος-Νταιζη:Ενταξει Μητσουλα εισαι ......!!καλα να παθεις!!
Κυριακος:Δεν μας εφτανε η Νταιζη εχουμε κιαυτον τωρα!!κιαυτο το γελιο xastouki
Δαφνη-Μελιτα:μου αρεσε παρα πολυ ο τροπος που μιλησε η Δαφνη!πραγματικα ομως οχι γιατι στηριζω ευα,πραγματικα μιλησε σωστα!!μελιτακι ετσι κιαλλιως εσυ 2 επεισοδιο πριν ειπες οτι δεν σε νοιαζει κανεις αλλος!!οκ...
Μελιτα:ετσι επειδη σε εσειξαν κιεσενα..τραγικο μαλλι!!τραγικα ρουχα!!μονο αυτο μπορω να σχολιασω!!α κ ειπαμε μην στεναχωριεσε τοσο για την Δαφνη θα μας παθεις τιποτα!

γενικα το επεισοδιο ηταν καλο!!τιποτα τρομερο!αλλα οχι κ αθλιο!!οσο
για τον μανο μονο γελοιος δν ηταν(το λεω για καποια σχολια)λατρευω μανο οταν ειναι χαρουμενος!!εγω περασα καλα με το επεισοδιο!!ισως γιατι τα μυστικα τα λατρευω οτι κιαν γινετε! ruuun
iloveeva+manos!!
iloveeva+manos!!
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΠΑΤΡΑ

Δημοσίευση από xristina79 Την / Το Τετ Απρ 28, 2010 9:15 am

Βαρέθηκα απίστευτα!

Η μόνη σκηνή που ήταν δυνατή ήταν Δάφνης-Μελίτας..... Και κάτι παίζει με την Ανθή.....

Κατά τα άλλα δεν κατάλαβα γιατί βγήκε στον αέρα αυτό το επεισόδιο. Σιγουρεύτηκα πάντως ότι ο Μπουγιούρης φεύγει.....
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από spy Την / Το Τετ Απρ 28, 2010 9:30 am

xristina79 έγραψε:Βαρέθηκα απίστευτα!

Η μόνη σκηνή που ήταν δυνατή ήταν Δάφνης-Μελίτας..... Και κάτι παίζει με την Ανθή.....

Κατά τα άλλα δεν κατάλαβα γιατί βγήκε στον αέρα αυτό το επεισόδιο. Σιγουρεύτηκα πάντως ότι ο Μπουγιούρης φεύγει.....

Συμφωνω. Η μόνη σκηνή που άξιζε ήταν Δάφνης-Μελίτας και : respect : : respect : στη Γεωργόνη που εξακολουθεί και σώζει ό,τι σώζεται. Μακάρι να έφευγε μαζί με το Μπουγιούρη. Μια εξαιρετικά ταλαντούχα ηθοποιός που αδικήθηκε δύο χρονιές.
spy
spy
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από pet Την / Το Τετ Απρ 28, 2010 9:58 am

Τέλειο το επεισόδιο σήμερα με αρχή τα ανεπανάληπτα κολοκυθάκια του Μάνου!!! Πάταγο κάνει ο άνθρωπος σαν σεφ!! Μήπως να ασχοληθεί με την μαγειρική????

Ο Κυριάκος όπως πάντα δίνει ρέστα στις αλχημίες και το ύφος του λαμόγιου που έχει είναι μοναδικό.

Μου άρεσε το σχεδιάγραμμα του Σταυρίδη!!! Επιτέλους είδαμε, σε κάποιο βαθμό, πως συνδυάζει τα πρόσωπα στο μυαλό του, και κυρίως που υπήρχε μέσα η Ντάιζη, αν και με ερωτηματικό. Εύχομαι αυτό να του βγει ότι αυτή είναι η δολοφόνος και να βρει στοιχεία γι' αυτό, έτσι ώστε να πάρει δρόμο.

Όσο για Νόρα και Λουκά!!!! Δεν έχω λόγια!!! Για μένα πάντα είναι τέλειοι!!! Επιτέλους αρχίζουν να ξαναβρίσκουν τον παλιό καλό τους εαυτό και οι σκηνές τους όσο πάνε και γίνονται ακόμα πιο τέλειες αφού πραγματικά βγάζουν όλα τα συναισθήματα που έχουν ο ένας για τον άλλο με την πιο τέλεια απόδοση!!!!

pet
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης