Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 359-Ημερομηνία 4/5/2010

+15
A1984
Lyn
edem4ever
rachel
Foulitsa
loukasnora
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
nima
giouli_edem
loukitsa
xristina79
nikidanis
Καρ-Mik
KatsaroYpotheto
Clarabelle
19 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 359-Ημερομηνία 4/5/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 359-Ημερομηνία 4/5/2010

Δημοσίευση από Foulitsa Τετ Απρ 28, 2010 1:31 pm

[quote="Mik"]
loukitsa έγραψε:
giouli_edem έγραψε:
nikidanis έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Λοιπόν ο Στέφανος
Πήρε τη δουλειά του Μάνου
Τη γυναίκα του Μάνου
Τη γκόμενα του Μάνου
Τώρα θα του πάρει και τον αδελφόgelio
Απομένει να του πάρει και τους φίλους και μετά επίσημα θα γίνει Μάνος.

[color=blue]θα του κοτσαρουν και την Πετρα στο λαιμο ετοιμο το νεο μελος της ''παρεας''


E βέβαια, μόνο η Απόλυτη θα έχει την πέτρα της παρέας ?? Θα την κοτσάρουν και στον μπούλη και μετά θα λέει στον έρωτα του : "Μέχρι η δυό ανάσες μας να γίνουν μια" ! vomit

Όχιιιιιιιιιιι οχιιι οχιι αν γινουν μια οι δυο ανασες τους τυφλα να χει ο Βασίλης Καρράς vomit gelio gelio


Θα με ξεκάνετε!!! gelio

Μικρό, μόνο για σας...

<<Ανάσα μου, η ανάσα σου φλωράκι μου
δωσ΄μου νερό το πλιατς και πλιατς να σβήσω
γραμμένο εχω για σε το Νεφελάκι μου
στις σκάλες την αγάπη σου να ζήσω>>

: respect : : respect : Πάλι καλά που μες στη μαυρη καντίφλα των επεισοδιων και των εξελίξεων έχουμε και σενα να μας φτιάχνεις τη διάθεση.. Καλά αυτό το τραγουδάκι που ταιριάζει χάρμα στον απόλυτο πως δεν το σκέφτηκα οταν ζηταγα παραγγελιές απο τον αγαπημένο μου??Ντροπή μου...

Η Νταιζάρα πόσο θα το τραβήξει με τους εκβιασμούς.. ΒΑρέθηκααα....
Επίσης βαριέμαι απόλυτους καυγάδες..Εκνευρίζομαι..Δωστε μας παρέα αφου σκοπευετε να μας τη στερήσετε!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 359-Ημερομηνία 4/5/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 359-Ημερομηνία 4/5/2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Απρ 28, 2010 1:34 pm

[quote="Foulitsa"]
Mik έγραψε:
loukitsa έγραψε:
giouli_edem έγραψε:
nikidanis έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Λοιπόν ο Στέφανος
Πήρε τη δουλειά του Μάνου
Τη γυναίκα του Μάνου
Τη γκόμενα του Μάνου
Τώρα θα του πάρει και τον αδελφόgelio
Απομένει να του πάρει και τους φίλους και μετά επίσημα θα γίνει Μάνος.

[color=blue]θα του κοτσαρουν και την Πετρα στο λαιμο ετοιμο το νεο μελος της ''παρεας''


E βέβαια, μόνο η Απόλυτη θα έχει την πέτρα της παρέας ?? Θα την κοτσάρουν και στον μπούλη και μετά θα λέει στον έρωτα του : "Μέχρι η δυό ανάσες μας να γίνουν μια" ! vomit

Όχιιιιιιιιιιι οχιιι οχιι αν γινουν μια οι δυο ανασες τους τυφλα να χει ο Βασίλης Καρράς vomit gelio gelio


Θα με ξεκάνετε!!! gelio

Μικρό, μόνο για σας...

<<Ανάσα μου, η ανάσα σου φλωράκι μου
δωσ΄μου νερό το πλιατς και πλιατς να σβήσω
γραμμένο εχω για σε το Νεφελάκι μου
στις σκάλες την αγάπη σου να ζήσω>>

: respect : : respect : Πάλι καλά που μες στη μαυρη καντίφλα των επεισοδιων και των εξελίξεων έχουμε και σενα να μας φτιάχνεις τη διάθεση.. Καλά αυτό το τραγουδάκι που ταιριάζει χάρμα στον απόλυτο πως δεν το σκέφτηκα οταν ζηταγα παραγγελιές απο τον αγαπημένο μου??Ντροπή μου...

Η Νταιζάρα πόσο θα το τραβήξει με τους εκβιασμούς.. ΒΑρέθηκααα....
Επίσης βαριέμαι απόλυτους καυγάδες..Εκνευρίζομαι..Δωστε μας παρέα αφου σκοπευετε να μας τη στερήσετε!!


Πές τα foulitsa όσα επεισόδια απομένουν ας μας δώσουν Μάνο Εύα και παρέα.
Στο κάτω κάτω μας το χρωστάνε περιμέναμε δυό χρόνια
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 359-Ημερομηνία 4/5/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 359-Ημερομηνία 4/5/2010

Δημοσίευση από Foulitsa Τετ Απρ 28, 2010 1:37 pm

[quote="Clarabelle"]
Foulitsa έγραψε:
Mik έγραψε:
loukitsa έγραψε:
giouli_edem έγραψε:
nikidanis έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Λοιπόν ο Στέφανος
Πήρε τη δουλειά του Μάνου
Τη γυναίκα του Μάνου
Τη γκόμενα του Μάνου
Τώρα θα του πάρει και τον αδελφόgelio
Απομένει να του πάρει και τους φίλους και μετά επίσημα θα γίνει Μάνος.

[color=blue]θα του κοτσαρουν και την Πετρα στο λαιμο ετοιμο το νεο μελος της ''παρεας''


E βέβαια, μόνο η Απόλυτη θα έχει την πέτρα της παρέας ?? Θα την κοτσάρουν και στον μπούλη και μετά θα λέει στον έρωτα του : "Μέχρι η δυό ανάσες μας να γίνουν μια" ! vomit

Όχιιιιιιιιιιι οχιιι οχιι αν γινουν μια οι δυο ανασες τους τυφλα να χει ο Βασίλης Καρράς vomit gelio gelio


Θα με ξεκάνετε!!! gelio

Μικρό, μόνο για σας...

<<Ανάσα μου, η ανάσα σου φλωράκι μου
δωσ΄μου νερό το πλιατς και πλιατς να σβήσω
γραμμένο εχω για σε το Νεφελάκι μου
στις σκάλες την αγάπη σου να ζήσω>>

: respect : : respect : Πάλι καλά που μες στη μαυρη καντίφλα των επεισοδιων και των εξελίξεων έχουμε και σενα να μας φτιάχνεις τη διάθεση.. Καλά αυτό το τραγουδάκι που ταιριάζει χάρμα στον απόλυτο πως δεν το σκέφτηκα οταν ζηταγα παραγγελιές απο τον αγαπημένο μου??Ντροπή μου...

Η Νταιζάρα πόσο θα το τραβήξει με τους εκβιασμούς.. ΒΑρέθηκααα....
Επίσης βαριέμαι απόλυτους καυγάδες..Εκνευρίζομαι..Δωστε μας παρέα αφου σκοπευετε να μας τη στερήσετε!!


Πές τα foulitsa όσα επεισόδια απομένουν ας μας δώσουν Μάνο Εύα και παρέα.
Στο κάτω κάτω μας το χρωστάνε περιμέναμε δυό χρόνια

Δεν βλέπω να μας το κάνουν το χατίρι,δυστηχώς θα πήξουμε στον απόλυτο που ξαφνικά απο το πουθενά έγινε το επίκεντρο της σειράς,και στυς τραγικούς εκβιασμούς της Νταίζης.. ΚΑι να φανταστείς στο τέλος του πρώτου κύκλου πίστευα οτι η σειρά μπορεί να ξεπεράσει τη Βέρα..Ουτε στο πιο τρελό τους όνειρο.. Αλλα μας τάξανε και άλλα μας δίνουνε..Ελεος πια!!Πηξαμε στη βλακεία τόσους μήνες τωρα...
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 359-Ημερομηνία 4/5/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 359-Ημερομηνία 4/5/2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Απρ 28, 2010 1:47 pm

Δεν βλέπω να μας το κάνουν το χατίρι,δυστηχώς θα πήξουμε στον απόλυτο που ξαφνικά απο το πουθενά έγινε το επίκεντρο της σειράς,και στυς τραγικούς εκβιασμούς της Νταίζης.. ΚΑι να φανταστείς στο τέλος του πρώτου κύκλου πίστευα οτι η σειρά μπορεί να ξεπεράσει τη Βέρα..Ουτε στο πιο τρελό τους όνειρο.. Αλλα μας τάξανε και άλλα μας δίνουνε..Ελεος πια!!Πηξαμε στη βλακεία τόσους μήνες τωρα...


Βέρα αγάπη μου δεν γίνεται να ξαναδούμε.
Όχι γιατί τα μυστικά δεν είχαν τις προοπτικές αλλά επειδή ακύρωσαν τους ήρωες τους. Δεν τους πίστεψαν και δεν τους εμπιστεύτηκαν.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 359-Ημερομηνία 4/5/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 359-Ημερομηνία 4/5/2010

Δημοσίευση από Foulitsa Τετ Απρ 28, 2010 1:56 pm

Clarabelle έγραψε:
Δεν βλέπω να μας το κάνουν το χατίρι,δυστηχώς θα πήξουμε στον απόλυτο που ξαφνικά απο το πουθενά έγινε το επίκεντρο της σειράς,και στυς τραγικούς εκβιασμούς της Νταίζης.. ΚΑι να φανταστείς στο τέλος του πρώτου κύκλου πίστευα οτι η σειρά μπορεί να ξεπεράσει τη Βέρα..Ουτε στο πιο τρελό τους όνειρο.. Αλλα μας τάξανε και άλλα μας δίνουνε..Ελεος πια!!Πηξαμε στη βλακεία τόσους μήνες τωρα...


Βέρα αγάπη μου δεν γίνεται να ξαναδούμε.
Όχι γιατί τα μυστικά δεν είχαν τις προοπτικές αλλά επειδή ακύρωσαν τους ήρωες τους. Δεν τους πίστεψαν και δεν τους εμπιστεύτηκαν.

Οτι πιο ακριβές έχω ακούσει για αυτή τη σειρα... Μεσα σε διάστημα δύο μηνών τα διαγράψαμε όλα και επανήλθαν στους δέκτες μας αλλοι άνθρωποι...Εχω απογοητευτεί εντελώς...
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 359-Ημερομηνία 4/5/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 359-Ημερομηνία 4/5/2010

Δημοσίευση από rachel Τετ Απρ 28, 2010 3:39 pm

Clarabelle έγραψε:
Ο Στέφανος κατηγορεί τον Πέτρο ότι αυτός οδήγησε τον πατέρα του στο θάνατο, διότι διατηρούσε παράνομες σχέσεις με την Αμαλία. Ο Πέτρος τον προειδοποιεί να σταματήσει να διαδίδει τέτοια ψέματα. Η Αμαλία, από τη μεριά της, εκμυστηρεύεται στον Πέτρο και στον Λουκά ότι η Αντιγόνη διατηρούσε σχέσεις με τον Λύτρα. Ο Λουκάς μοιράζεται, με την παρέα, την πληροφορία και ο Νικόλας αρχίζει να ανησυχεί μήπως είναι αδελφός τού Στέφανου. Η Νταίζη συνεχίζει τους εκβιασμούς της. Αυτή τη φορά, απειλεί να πουλήσει το σπίτι τού Λουκά. Ο Μάνος ενημερώνει την Νόρα ότι η Νταίζη την διαβάλλει άσχημα στον Δημήτρη. Η Αντιγόνη προφυλακίζεται. Ο Στέφανος φοβάται ότι, στο κελί, θα βυθιστεί και πάλι στη σιωπή. Ο Μάνος προσπαθεί να πλησιάσει, εκ νέου, την Εύα.


Ειχα και εγω μια ελπιδα λογω της καθυστερησης των περιληψεων οτι θα σταματησουν πια τις μπουρδες και θα μας δωσουν ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ καμια εξελιξη της προκοπης...
Αλλα παλι τα ιδια και τα ιδια... απολυτοι, εκβιασμοι κτλ... wall
Καλα για τον νεο εκβιασμο της Νταιζαρας.... vomit Βρε εχετε γινει ρεζιλι στο συγκεκριμενο θεμα, ποτε θα το καταλαβετε πια???

rachel
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 359-Ημερομηνία 4/5/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 359-Ημερομηνία 4/5/2010

Δημοσίευση από edem4ever Τετ Απρ 28, 2010 3:54 pm

Clarabelle έγραψε:Ο Στέφανος κατηγορεί τον Πέτρο ότι αυτός οδήγησε τον πατέρα του στο θάνατο, διότι διατηρούσε παράνομες σχέσεις με την Αμαλία. Ο Πέτρος τον προειδοποιεί να σταματήσει να διαδίδει τέτοια ψέματα.
Δυο δυο τουε ειχε τους γκομενους η Αμαλιτσα και ο Πετρος το μαθαινε και τους καθαριζε!!!! Πειτε οτι αυτο που μολις εγραψα δεν εχει καμια λογικη pleeease
Η Αμαλία, από τη μεριά της, εκμυστηρεύεται στον Πέτρο και στον Λουκά ότι η Αντιγόνη διατηρούσε σχέσεις με τον Λύτρα.

Επιτελους!!!!! Αντε να δουμε τι θα βγει και απο αυτο......
Ο Λουκάς μοιράζεται, με την παρέα, την πληροφορία και ο Νικόλας αρχίζει να ανησυχεί μήπως είναι αδελφός τού Στέφανου.

Ε οχι!!! Στο τελος θα γινουν ολοι μια ωραιαιαια οικογενεια....
Η Νταίζη συνεχίζει τους εκβιασμούς της. Αυτή τη φορά, απειλεί να πουλήσει το σπίτι τού Λουκά.
Ρε ουστ.... (Οχι αλλο καρβουνο pleeease )
Ο Μάνος ενημερώνει την Νόρα ότι η Νταίζη την διαβάλλει άσχημα στον Δημήτρη.
Αντε ρε που το καταλαβες;;;;
Η Αντιγόνη προφυλακίζεται. Ο Στέφανος φοβάται ότι, στο κελί, θα βυθιστεί και πάλι στη σιωπή.
Τωρα αυτο ειναι καλο ή κακο;;; Η Αντιγονη ξανα στην μουγγα μμμμμμ........
Ο Μάνος προσπαθεί να πλησιάσει, εκ νέου, την Εύα.
Αχ.....
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 359-Ημερομηνία 4/5/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 359-Ημερομηνία 4/5/2010

Δημοσίευση από Lyn Τετ Απρ 28, 2010 4:27 pm


Ο Στέφανος κατηγορεί τον Πέτρο ότι αυτός οδήγησε τον πατέρα του στο θάνατο, διότι διατηρούσε παράνομες σχέσεις με την Αμαλία.

Σορρυ, τι ισχυρίζεται ο μπούλης?? Κατάλαβα καλά?? Ότι ο Λαζαρίδης διατηρούσε παράνομες σχέσεις με την Αμαλία?? Από που το συμπέρανε αυτό?? Πάει καθόλου καλά (μην απαντήσετε σ αυτό-είναι ρητορική ερώτηση)??? Και ας το δεχτούμε ότι ήταν έτσι. Από που και ως που τον οδήγησε αυτό στο θάνατο??? Αυτοκτόνησε για ποιο λόγο?? Για την Αμαλία?? Και ας το δεχτούμε και αυτό. Ο Πέτρος τι φταίει και του ζητάει και το λόγο?? 😕 😕 😕 😕

Συμπέρασμα: η παρατεταμένη έκθεση στον απόλυτο και οι συνεχείς ανάσες είναι επιζήμιες για την υγεία και ενδέχεται να προκαλέσουν ανεπανόρθωτες βλάβες στο ΜΥΑΛΟ (λέμε τώρα...). Ευπαθείς ομάδες: άτομα τα οποία ήταν μόνιμα κάτω απ τη φουστίτσα της μανούλας και προσπαθούν αποτυχημένα στα 40 τους να ανεξαρτητοποιηθούν.

Αχχχχχ, για τη φουκαριάρα τη μανα του τα κανει όλα Ο Σταφανούκος.... Αχχχ!! zip

Όσο για τις υπόλοιπες εξελίξεις, μια απ τα ίδια. Τρίχα δε θα μου μείνει στο κεφάλι, το νοιώθω. Kotsides
Και αν ξαναδώ την Νταίζη να εκβιάζει.... zip zip zip Ksilo


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Lyn στις Τετ Απρ 28, 2010 4:32 pm, 1 φορά
Lyn
Lyn
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Εδώ!
Ασχολίες : Λίγο απ' όλα. Λίγο όμως, όχι πολύ.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 359-Ημερομηνία 4/5/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 359-Ημερομηνία 4/5/2010

Δημοσίευση από A1984 Τετ Απρ 28, 2010 4:30 pm

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΨΕΙ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ. ΕΓΩ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΖΕΥΓΟΣ ΛΟΥΚΑ- ΝΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΧΙΟΥΜΟΡ Κ ΤΗΝ ΕΞΥΠΝΑΔΑ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΑΠ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ, ΤΩΡΑ ΟΙ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΠΡΟΧΩΡΟΥΝ Κ ΟΛΟΙ ΦΕΡΟΝΤΑΙ ΣΑ ΧΑΖΟΙ. ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΑΡΗ, ΘΕΛΕΙ ΑΔΕΙΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΥΛΗΘΕΙ Κ ΔΥΟ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΘΑ ΟΦΙΕΛΑΝ ΝΑ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ. ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΠΟΛΥΤΟ Κ ΤΗΝ ΕΠΙΚΕΙΜΕΝΗ ΑΠΟΧΩΡΗΣΟΥ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΙ ΑΣ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ, ΛΙΓΟ ΔΡΑΜΑΤΙΚΑ, ΠΧ ΘΑΝΑΤΟΣ Κ ΟΧΙ ΝΑ ΑΚΥΡΩΣΟΥΝ ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ Κ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟΝ ΒΓΑΛΟΥΝ ΕΝΟΧΟ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΝΟ ΟΠΩΣ ΦΟΒΑΜΑΙ

A1984

Θηλυκό Τόπος : corfu

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 359-Ημερομηνία 4/5/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 359-Ημερομηνία 4/5/2010

Δημοσίευση από sifantid Τετ Απρ 28, 2010 8:32 pm

Θα δεχόμουν τους εκβιασμούς της Νταίζης αν είχαν μία κάποια λογική βάση... Τώρα που δεν έχουν δεν μπορώ να βλέπω να δημιουργούν προβλήματα εκεί που δεν υπάρχουν, γιατί πολύ απλά δεν μπορώ να καταλάβω που πατάει και ο Λουκάς και η Νόρα έχουν κάτσει με σταυρωμένα τα χέρια...

Εγώ πάλι δεν πιστεύω ότι η αποχώρηση του Μπουγιούρη σημαίνει αυτόματα και την εμπλοκή του στο φόνο. Οι σεναριογράφοι δε θα αφήσουν, θέλω να πιστεύω, να συμβεί κάτι τόσο προφανές με μία υπόθεση που κρατάν επτασφράγιστο μυστικό έως τώρα. Υπάρχουν κι άλλοι τρόποι να "φύγει" ένας ήρωας, όχι μόνο η φυλακή! Δεν είναι απαραίτητο, λοιπόν, κατ' εμέ να αλλάξει το story... Rolling Eyes
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 359-Ημερομηνία 4/5/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 359-Ημερομηνία 4/5/2010

Δημοσίευση από jim7 Τετ Απρ 28, 2010 9:51 pm

Παιδιά για μένα το δίδυμο έκαψε φλάντζα πλέον (μπορεί η συγγραφική ομάδα να στέρεψε αλλά η κεντρική ιδέα και ο τελικός έλεγχος είναι του διδύμου). Τι την ήθελε την τρίτη χρονιά εδώ η δεύτερη δεν βγαίνει με τίποτα. Η ιστορία έχει βαλτώσει προ πολλού και πάνε από το κακό στο χειρότερο. Το μόνο που κρατάει την σειρά πλέον είναι το ζευγάρι Λουκάς Νόρα, το οποίο έγινε πρωταγωνιστικό αφού με μαζοχιστικό τρόπο έκαψαν όλα τα υπόλοιπα (όχι ότι και αυτό θα το αφήσουν έτσι). Α! ξέχασα είναι και οι απόλυτοι (δώστε ....... στον λαό). Δεν συμβουλεύονται κανένα, ρωτήστε ρε παιδιά και κανένα δικηγόρο να σας δώσει καμμιά συμβουλή, εάν θέλετε έχουμε στο forum δικηγόρους, θα σας συμβουλεύσουν τσάμπα. Τι μ@%$%@ είναι πάλι αυτές με την Νταιζάρα?
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 359-Ημερομηνία 4/5/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 359-Ημερομηνία 4/5/2010

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Απρ 28, 2010 10:24 pm

jim7 έγραψε:Παιδιά για μένα το δίδυμο έκαψε φλάντζα πλέον (μπορεί η συγγραφική ομάδα να στέρεψε αλλά η κεντρική ιδέα και ο τελικός έλεγχος είναι του διδύμου). Τι την ήθελε την τρίτη χρονιά εδώ η δεύτερη δεν βγαίνει με τίποτα. Η ιστορία έχει βαλτώσει προ πολλού και πάνε από το κακό στο χειρότερο. Το μόνο που κρατάει την σειρά πλέον είναι το ζευγάρι Λουκάς Νόρα, το οποίο έγινε πρωταγωνιστικό αφού με μαζοχιστικό τρόπο έκαψαν όλα τα υπόλοιπα (όχι ότι και αυτό θα το αφήσουν έτσι). Α! ξέχασα είναι και οι απόλυτοι (δώστε ....... στον λαό). Δεν συμβουλεύονται κανένα, ρωτήστε ρε παιδιά και κανένα δικηγόρο να σας δώσει καμμιά συμβουλή, εάν θέλετε έχουμε στο forum δικηγόρους, θα σας συμβουλεύσουν τσάμπα. Τι μ@%$%@ είναι πάλι αυτές με την Νταιζάρα?

Πείτε τα πείτε ταααα ακουει κανεις εκει πάνω???? Klap Klap Congrats Congrats Congrats
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 359-Ημερομηνία 4/5/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 359-Ημερομηνία 4/5/2010

Δημοσίευση από jim7 Τετ Απρ 28, 2010 10:32 pm

loukitsa έγραψε:
jim7 έγραψε:Παιδιά για μένα το δίδυμο έκαψε φλάντζα πλέον (μπορεί η συγγραφική ομάδα να στέρεψε αλλά η κεντρική ιδέα και ο τελικός έλεγχος είναι του διδύμου). Τι την ήθελε την τρίτη χρονιά εδώ η δεύτερη δεν βγαίνει με τίποτα. Η ιστορία έχει βαλτώσει προ πολλού και πάνε από το κακό στο χειρότερο. Το μόνο που κρατάει την σειρά πλέον είναι το ζευγάρι Λουκάς Νόρα, το οποίο έγινε πρωταγωνιστικό αφού με μαζοχιστικό τρόπο έκαψαν όλα τα υπόλοιπα (όχι ότι και αυτό θα το αφήσουν έτσι). Α! ξέχασα είναι και οι απόλυτοι (δώστε ....... στον λαό). Δεν συμβουλεύονται κανένα, ρωτήστε ρε παιδιά και κανένα δικηγόρο να σας δώσει καμμιά συμβουλή, εάν θέλετε έχουμε στο forum δικηγόρους, θα σας συμβουλεύσουν τσάμπα. Τι μ@%$%@ είναι πάλι αυτές με την Νταιζάρα?

Πείτε τα πείτε ταααα ακουει κανεις εκει πάνω???? Klap Klap Congrats Congrats Congrats

Στου κουφού την βρόντα όσο θέλεις πόρτα
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 359-Ημερομηνία 4/5/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 359-Ημερομηνία 4/5/2010

Δημοσίευση από sifantid Τετ Απρ 28, 2010 10:48 pm

jim7 έγραψε:
loukitsa έγραψε:
jim7 έγραψε:Παιδιά για μένα το δίδυμο έκαψε φλάντζα πλέον (μπορεί η συγγραφική ομάδα να στέρεψε αλλά η κεντρική ιδέα και ο τελικός έλεγχος είναι του διδύμου). Τι την ήθελε την τρίτη χρονιά εδώ η δεύτερη δεν βγαίνει με τίποτα. Η ιστορία έχει βαλτώσει προ πολλού και πάνε από το κακό στο χειρότερο. Το μόνο που κρατάει την σειρά πλέον είναι το ζευγάρι Λουκάς Νόρα, το οποίο έγινε πρωταγωνιστικό αφού με μαζοχιστικό τρόπο έκαψαν όλα τα υπόλοιπα (όχι ότι και αυτό θα το αφήσουν έτσι). Α! ξέχασα είναι και οι απόλυτοι (δώστε ....... στον λαό). Δεν συμβουλεύονται κανένα, ρωτήστε ρε παιδιά και κανένα δικηγόρο να σας δώσει καμμιά συμβουλή, εάν θέλετε έχουμε στο forum δικηγόρους, θα σας συμβουλεύσουν τσάμπα. Τι μ@%$%@ είναι πάλι αυτές με την Νταιζάρα?

Πείτε τα πείτε ταααα ακουει κανεις εκει πάνω???? Klap Klap Congrats Congrats Congrats

Στου κουφού την βρόντα όσο θέλεις πόρτα
Αλλά και "Ο επιμένων νικά" :wink2:
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 359-Ημερομηνία 4/5/2010 - Σελίδα 2 Empty ΘΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙ Η ΝΤΑΙΖΗ ΤΟ ΣΠΙΤΙ?

Δημοσίευση από Olia 123 Πεμ Απρ 29, 2010 1:18 am

ΜΑ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΟΒΑΡΟΙ ΧΤΥΠΑΕΙ Η ΝΤΑΙΖΗ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΧΟΡΕΥΟΥΝ, ΤΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ Ο ΡΟΥΣΣΟΣ ΤΙ ΚΑΝΕΙ,ΑΝ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟ ΜΕΤΑΒΙΒΑΣΕ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΜΕ ΓΟΝΙΚΗ ΠΑΡΟΧΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΑΡΗ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΥΨΗΛΗ ΚΥΡΙΟΤΗΤΑ ΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΕΧΕΙ,ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΑΥΤΟ ΙΣΧΥΕΙ ΑΦΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕΙ ΝΟΜΙΚΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΘΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΤΟ ΤΣΟΚΑΡΟ ΕΛΕΟΣ ΑΣ ΤΗΝ ΒΑΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ, ΚΑΙ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΑΛΛΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΟΝΤΑΙ ΣΑΝ ΗΛΙΘΟΙ ΤΙ ΓΕΝΕΤΑΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?????????????????

Olia 123


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 359-Ημερομηνία 4/5/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 359-Ημερομηνία 4/5/2010

Δημοσίευση από dadela Κυρ Μάης 02, 2010 2:13 am

Σιγά καλέ μην πυροβολείτε :evil: άνθωποι είναι και αυτοί και στέρεψε η πηγή της έμπνευσης.Μπορεί όταν ξαναγεμίσει να έχουμε πολλές ανατροπές σε μικρό χρονικό διάστημα... :lol:
Θέλω να ρίξω μια μπουνιά στη μούρη της Νταιζάρας!Καλά, θέλει να παντρευτεί το Λουκά και ας μην είνια ερωτευμένος μαζί της???Το Νταιζουλίνι θέλει πολλές Synelthe
dadela
dadela
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Athens
Ασχολίες : Κοιτάω τον ουρανό γιατί όπου να ναι θα πέσει στο κεφάλι μου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης