Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010

+25
Penny
nicole
kelly
rachel
ellileo
aggeliki
annaki
jim7
mm
sifantid
atreidhs
nima
ellie
xristina79
Lyn
Ezantakou
Cancoon
Καρ-Mik
Izabella29
evanna
Ntinaki1
panda
anastasia20
loukitsa
Clarabelle
29 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010 Vote_lcap6%Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010 Vote_rcap 6% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010 Vote_lcap29%Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010 Vote_rcap 29% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010 Vote_lcap27%Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010 Vote_rcap 27% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010 Vote_lcap16%Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010 Vote_rcap 16% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010 Vote_lcap8%Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010 Vote_rcap 8% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010 Vote_lcap14%Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010 Vote_rcap 14% 
[ 7 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 49
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010 Empty Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Απρ 28, 2010 4:39 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Απρ 28, 2010 7:00 pm

Στο γραφειο με Αμαλί:Χωσε Λουκά…αυτή κουβάλησε την οχιά
<<Τραβα και ρωτα τον>>Πες τα Αμαλί ότι θελει θα σας κάνει γκιόσσα??ΕΛΕΟΣ ΒΡΕΙΤΕ ΜΙΑ ΛΥΣΗ να απαλλαγούμε από τη καμπια νοημονες και μορφωμενοι άνθρωποι…

Ζυμαρούλης-Μελίτα-Νεφέλη:Παρτε τα <<ο μπαμπας ποτε θα ρθει???>> Σας ταπωσε το μωρο!

Κυριάκος Φαμιλι:<<Ο πατερας ήρθε να βοηθησει την οικογένεια>> χαχαχαχαχα.Ελικοδρομειο και μαρίνα λέει ο αθεόφοβος αχαχαχαχα.Μαριλια ΘΕΑ!

Οχιά-Λουκάς:Θα τη σκίσω.Ρε Λουκα μη χτυπας την πόρτα το τσοκαρο να χτυπησεις!Ε όχι και να σε παντρευτουμε μωρη σαυρα καλύτερα να μας πρίζει ο Κυριάκος

Σαϊνια-Χρηστάρας:Αγρίεψε ο Σταυρίδης.Εγω ξερω πως τους ταραζουν στο ξυλο για να ομολογησουν, αυτοι μόνο ταβλι δεν έπαιξαν

Χαρίτος-Καρτάλαινα:Μα καλα τι νόμιζε ότι θα του εδινε την Εδέμ ετσι στην ψυχρα η Καρτάλαινα?Αυτή είναι γάτα με πέταλα και θα σε πεταλωσει Κυριάκο μου!!!ΠΕΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ!

Δαφνη-Ευα-Μάνος:Στα κολοκυθακια κόλλησε αυτος ενώ ο κόσμος καίγεται

Ζυμαρούλης της Πίλτσμπουρι-Καρτάλαινα:Να πάρεις κουμπαρά Ζυμαρούλη να κάνεις κομπόδεμα η μανούλα δεν σου δίνει λεφτα τσουκ..δεν μπορω να ακουω άλλο πια τη λεξη εγγονι ΟΧΙ

Νόρα-Κυριάκος ο στυλοβατης της οικογένειας:Καλε κανονιζει και τα νομικα-οικονομικά ο Κυριάκος τυφλα να χει ο Κούγιας και ο Σαμοϊλης μαζί για λογαριασμο της Ευας και του εγγονου πάντα.

Αμαλί-Κυριάκος:Τι ωραίο υφος που έχει ο Κυριάκος.ο λόγος σου είναι ακάλυπτη επιταγη.Καλα οι απειλές του όλα τα λεφτα της έκανε τη μουρη κρεας της Αμαλίτσας (μια ερωτηση τα λεφτα για να γυριζει όλη την Αθηνα και όλα τα σπίτια που τα βρηκε ο Κυριάκος?)

Οχια-Κουνια-Μπέλλος:Δεν θα σου αφησει φραγκο κακομοίρη μου, σε έχει τυλίξει κανονικά η δηθεν οικολόγος (Κουκλα η Πολυχρονίδη)

Παρέα εκτος Ευας:Καλα του τα είπαν να προχωρησει.Λιωνω για Λουκα ζηλιαρόγατο!!!

Ρούσσος Φάμιλι:Φόβος και τρομος

Λουκάς-Νόρα:Εχει ένα δικιο ο Λουκάς.Νορακι άλλο που δε θες να σε πηγαινει αγκαλιά στο κρεββατακι σας.Μου αρεσουν πολύ τα παιδια μας ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΗ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΧΗΜΕΙΑ. (ΘΕΑΡΑ Η ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗ ΣΗΜΕΡΑ)

Ψηφίζω Τέλειο γιατι και σημερα έριξα το γελιο με Κυριάκο και οχιά!
Επίσης ΕΝΙΩΣΑ ΚΑΙ ΕΛΙΩΣΑ με Νόρα και Λουκά
Με αγάπη loukitsa
gelio gelio gelio
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Απρ 28, 2010 7:09 pm

Στέφανος-μελίτα-νεφέλη:τι ωραία σκηνή!!!πόσο του πάει του σταύρου το κοριτσάκι!!! Love! η νεφέλη μια γλύκια….

Οικογένεια χαρίτου:βαριέμαι…. Sleep

Νταίζη-λουκάς:το μόνο που έχω να επισημάνω είναι η διαφορά ανάμεσα στο λουκά και το μάνο…ο λουκάς χτυπάει την πόρτα ο μάνος χτυπάει κόσμο…emmm

Αντιγόνη-κυριάκος:βαριέμαι επίσης…Sleep

Δάφνη-εύα-μάνος:
εύα:<ξέρω τι θέλω στη ζωή μου>….δεν μπορώώώ…. xaxa
πείτε μου ότι δεν το είπε αυτό;;;;πείτε το μου…οι ορμόνες φταίνε;;;η βαφή;;;δεν ξέρω πώς να εξηγήσω αυτά που ξεστομίζει ώρες ώρες…
το άλλο που το πάτε;;;αυτό μωρέ που είπε ότι έχει ένα σκοπό και μια προοπτική…slap ποιος είναι ο σκοπός;;;;να βρει τον επόμενο τρόπο για να αυτοκτονίσει;;;

νόρα-κυριάκος:δικηγόρος μετά σου λέει η νόρα…μα καλά κάθεται και μιλάει για άλλοθι μπροστά στον κυριάκο;;;μερικές φορές αναρωτιέμαι πώς κερδίζουν τις δίκες….

Κυριάκος-αμαλία:με τι κατηγορία θα κλείσει τη μελίτα μέσα;;;δεν μπορώ άλλο με τις βλακείες….

Σταύριδης-αστυνόμος ουρά:τι κατάλαβε ο σταυρίδης;;;;οεο;;;το ένταλμα που θα βγάλει συνδέεται με το δολοφόνο άμεσα ή έμμεσα;….έχω μπερδευτεί….και το <αυτή τη φορά να μην μας ξεφύγει>…σημαίνει ότι τον είχαν ξανασυλλάβει;;;ή εννοούσε κάτι άλλο ο ποιητής;;;

Λουκάς-νόρα
:κατά τ’άλλα ο λουκάς τον εκτιμούσε το μπέλλο….<θα τον τρώμε αυτόν στην μάπα;;;>η εκτίμηση ξεχιλίζει…

ΣΤΑ ΠΡΟΣΕΧΩΣ:ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΟΤΙ ΒΡΗΚΕ ΤΟΝ ΕΝΟΧΟ;;;;ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΛΛΑΒΟΥΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΝΟΧΟΣ Η ΜΠΛΟΦΑΡΟΥΝ;;;;

ΑΣΧΗΜΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ...ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΒΑΡΕΜΑΙ ΘΑΝΑΣΙΜΑ...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010

Δημοσίευση από panda Τετ Απρ 28, 2010 7:11 pm

Ακόμα 1 GN1 επεισόδιο. Τί βαρεμάρα και η σημερινή Grrr? Τα μοναδικά σκηνικά που άξιζαν ήταν το δείπνο Νταιζάρας Miam και Αζώρ και η ας το πούμε υπόνοια ότι μπορεί στα μπουζούκια η Αμαλία να βρισκόταν με τον Χατζηγλίτζα.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τετ Απρ 28, 2010 7:18 pm

Τα επεισόδια αυτά γράφτηκαν για να γεμίσει η σεζόν. Δεν εξηγείται αλλιώς. Εξέλιξη μηδέν τα ίδια και τα ίδια.
Το μόνο που μου άρεσε ήταν η σκηνή Στέφανου-Μελίτας-Νεφέλης που μου άρεσε τρελλά.
Ρώτησε και το Νεφελάκι πότε θα έρθει ο μπαμπάς; Εγώ πάλι ρωτάω πότε θα φύγει με το καλό να του κουνήσω το μαντήλι γιατί έτσι και αλλιώς Μάνο δεν βλέπουμε........
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010

Δημοσίευση από evanna Τετ Απρ 28, 2010 7:22 pm

Tιποτα ιδιαιτερο σημερα!Απλως καλο απο εμενα και αυτο για.....

1.Νορα-Λουκα στο τελος! Love!

2.Ευα-Μαριλια στο καναπε! Hug

3.Αμαλια-Κυριακο! gelio

4.Μανο-Παρεα και Μανο-Ηλια! Snif
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τετ Απρ 28, 2010 7:23 pm

Λόγω Κυριάκου και κυρίως λόγω σκηνής με Νεφελάκι διασκέδασα το σημερινό επεισόδιο πολύ.
Επιγραμματικά γιατί είμαι και νυσταγμένη:
~Ο Κυριάκος και τα βάσανα της ζωής του πολυπαθούς πατέρα με συγκίνησαν αφάνταστα!Α ρε Κυριάκο πόσο γέλιο σήμερα και πάλι! gelio
~Ο Λουκάς έριξε την χλόη πάνω του και είπε να πάει στην Νταιζάρα να κάνει τι?Να την πείσει να καλύψει την Αμαλία?Α ρε Λουκά όταν πήγαινες,εκείνη ερχότανε!
Του έχω πρόταση πάντως: δεν αφήνει για κανένα 4λεπτο ο Λουκάς τους καλούς του τρόπους και έτσι όπως χτύπησε την πόρτα να έβαζε στην θέση της το κεφάλι της Νταίζης? ;/
~Ο Μάνος πάλι τι να σχολιάσω...μιλάνε σοβαρά και αυτός το γυρνάει στο αυγολέμονο?
Και η Εύα τι λέει μωρέ?Έχει ακούσει από τον Μάνο χίλιες φορές να λέει ότι θα βρεί την άκρη στην ζωή του?Την κούρασε μήπως?Αχ πόσα θέλει και αυτή να μας τρελάνει!"Διδαχές της Εύας" slap
~Καλά η Νόρα πιο προσεκτική μπροστά στον Κυριάκο δεν μπορούσε να είναι?Λες και δεν ξέρει τι κουμάσι είναι ο τύπος!
~"Θα ξεκινήσεις από την αρχή και θα φτάσεις ψηλά" Ηλίας ο μάντης-->Και μόλις εντόπισα το βαθύτερο νόημα των λόγων του..."ψηλα" εννοεί ότι θα φτάσει στον ύψιστο και θα μας αφήσει χρόνους? huhu


Και τώρα η αγαπημένη μου σκηνή μακράν!
Ναι το δηλώνω για να μην παρεξηγηθώ πως είμαι βλακωδώς μωρομανής και η σκηνή Μελίτας-Στέφανου-Νεφέλης μ'άρεσε τρελά!!! Love!
Τι γλυκό!!!Ίσως φταίει πως ο Σταύρου μου βγάζει κάτι πολύ πολύ γλυκό όταν είναι σε επαφή με παιδάκια και δη κοριτσάκια!!
Αχ!αχ!αχ! λιώνω!!! Love Heart2
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Απρ 28, 2010 7:28 pm

Εγώ το ευχαριστήθηκα!!!! lol!

-Είχαμε έναν Κυριάκο να παραληρεί και ήταν τέλειος runaround

-Είχαμε σκηνη Κυριάκου σχεδόν με όλους!! runaround

-Είχαμε σκόνταμα runaround

-Είχαμε Νταίζη που για ακόμη μια φορά λέει οτι θα ήθελε να παντρευτεί τον Λουκα!! runaround ( τι να τον κάνει άραγε, αφου του τα χει φάει όλα??)

-Είχαμε Μάνο σε περισσότερες σκηνες! runaround

-Δεν είχαμε τον Νικόλα να γκρινιάζει για τον ύπνο...

-Δεν είχαμε μεγάλα λόγια απο τους απόλυτους αλλα μια ωραία σκηνή με το γλυκό Νεφελάκι....

Αυτά προς το παρόν...
Παω να ξαναδώ Νόρα-Λουκά και ζηλίτσες!! Heart2
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010

Δημοσίευση από Cancoon Τετ Απρ 28, 2010 8:10 pm

Το επεισόδιο αναλώθηκε σε δευτερεύουσες δράσεις και βάρέθηκα πάρα πολύ.
Ο Μάνος δεν έχει δουλειά, δεν έχει λεφτά, έχει όμως υποχρεώσεις και παρόλαυτα το σκέφτεται κιόλας αν θα δουλέψει ως υπάλληλος του Μπέλλου;;
Η Εύα, που έλεγε ότι θα κάτσει πίσω και θα απολαύσει τον Κυριάκο να τα κάνει μπάχαλο, ελπίζω να κατάλαβε ότι πρωτίστως ο Κυριάκος μπάχαλο κάνει την ίδια του την οικογένεια.
Η Νόρα γι' αυτό που έκανε - να μιλάει για την υπόθεση ενός πελάτη μπροστά σε άλλον - πρέπει να φάει μια ξεγυρισμένη καταγγελία στο δικηγορικό σύλλογο Αθηνών. Βαρεθήκαμε να βλέπουμε τους δικηγόρους της σειράς να κάνουν βλακείες - ακούει κανεις;;
Πολύ ωραία η σκηνούλα Μελίτας/Στέφανου/Νεφέλης, αυτή η φροντίδα που επιδεικνύει η Μελίτα ταιριάζει με το προφίλ της.
Παρακαλώ, μην ξαναβάλετε τη λέξη κολοκυθάκια στο στόμα του Μάνου - πόσο πια θα εξεφτελιστεί; Λίγα επεισόδια μείνανε.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Τετ Απρ 28, 2010 8:19 pm

Γέλασα πολύ με το επεισόδιο, το ευχαριστήθηκα και ο Λόγος είναι ένας <<Κυριάκος>> gelio


*Ο Κυριάκος παρέλασε σήμερα απο παντού, μόνο η σημαία του έλειπε.. Κατά τα άλλα ούτε 25'τη Μαρτίου νά'τανε...
Το γέλιο του δεν υπάρχει... Όλα για την οικογένεια τα κάνει, θυσιάζεται για την οικογένεια του ο άνθρωπας...
Ξέρει πολλά αυτός και αυτά που ξέρει τα εκμεταλεύεται για να βγάλει φράγκα (το πρωτότυπο...χαχαχα)



*Μπέλλος και Νταίζη σε ρομαντικό δείπνο βγήκαν τα παιδιά μας... Απορώ όμως ο Μπέλλος ξεχνάει τόσο εύκολα την γυναίκα που υποτίθεται οτι ερωτεύτηκε και τώρα ψάχνεται για άλλα..???
Η Νταίζη πάντως σήμερα μας απέδειξε οτι πονάει το δοντάκι της ακόμα για τον Λουκάκο, κανονική πρόταση γάμου του έκανε και μάλιστα δύο φορές... Το παίζει αδιάφορη αλλά έχει απωθημένα και ζηλεύει τρελά που ο Λουκάς και η Νόρα είναι ευτυχισμένοι... Μου είναι δύσκολο όμως να πιστέψω οτι μιά γυναίκα που δεν αγαπάει το ίδιο της το παιδί, μπορεί να αγαπήσει έναν άνδρα.. Οπότε δέχομαι οτι τα κάνει όλα απο εγωϊσμό...
Ο Μπέλλος αφεντικό... Αυτός είναι διπρόσωπος, το μόνο σίγουρο... Πώς καταφέρνει να βγάζει τη μάσκα του ηλίθιου στα προσωπικά του και να βάζει τη μάσκα του ισχυρού στα επαγγελματικά του, δεν έχω καταλάβει.... wall



*Η Εύα με την Μαρίλια είχαν πολύ ωραία σκηνή εκεί που την σκέπασε με την κουβερτούλα για να κοιμηθεί...
Η κοιλίτσα της Εύας καταπληκτική και όσο μεγαλώνει ομορφαίνει... Love!
Η Εύα τα έχωσε κανονικά στον Μάνο και δεν πήγαν χαμένα αυτά που του είπε.. Ο Μάνος τα έλαβε υπ'όψην του...



*Στην παρέα στο σπίτι της Νόρας μου έλειπε η Εύα γιατί πιά θέλω να βλέπω παρέα της Φεγγαρόπετρας όσο πιό πολύ γίνεται...
Ο Μάνος ζητάει την συμβουλή της παρέας, κάτι που δεν συνηθίζει αν δε κάνω λάθος και αυτό δείχνει πόσο μόνος είναι πιά... Βασικά έπρεπε να πάθει για να μάθει και ελπίζω να πήρε το μάθημα του και να δούμε έναν Μάνο που αρμόζει στο τέλος που θα έχει.. Snif



*Πολύ γλυκιά σκηνή Στέφανου-Μελίτας και Νεφέλης... Η Νεφέλη απίστευτα γλυκό πλασματάκι και κακά τα ψέμματα του Σταύρου του πάνε τα παιδάκια και ειδικά τα κοριτσάκια.. Love!



*Λουκάς και Νόρα ήταν φοβεροί... Όχι επειδή τους έχω αδυναμία αλλά η χημεία και η αγάπη τους είναι ξεχωριστή...
Στη σκηνή με την Αμαλία θυμήθηκα τη Βάσω (Αμαλία-Νόρα-Λουκάς ότι έπρεπε σε μιά σκηνή αφιερωμένη :wink2: )
Οι ζήλιες του Λουκά μου αρέσουν τρελά και κυρίως που το παίζει cool ενώ μέσα του βράζει απο το κακό του για τον Μπέλλο..
Η τελευταία σκηνή ήταν ότι έπερεπε για να πάρουμε την δόση μας οι Λουκονορικές.. Ο Λουκάς και η Νόρα που ξέρουμε με τα "πειράγματα" τους και την ευτυχία χαραγμένη στα προσωπά τους... Μου αρέσουν πολύ όταν γελάνε Heart2



Αυτά τα λίγα απο μένα...
Σε αναμονή για την σύλληψη της Αντιγόνης...
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010

Δημοσίευση από Lyn Τετ Απρ 28, 2010 8:25 pm

Λοιπόν:

Λουκά να την ακούς την Αμαλία. Λέει σοφές κουβέντες (ώρες-ώρες!!). Εφάρμοσε τη συμβουλή της και άρπαξε το Νταιζουλίνι απ την κοτσίδα να γελάσει λίγο και μας το χειλάκι μας. Ksilo



Η Νταίζη πότε ακριβώς απέκτησε οικολογική συνείδηση??? gelio Θέλει να μας τρελάνει τελείως?? Αν σε ένοιαζε για το περιβάλλον κοπέλα μου δε θα κυκλοφορούσες στους δρόμους ανεξέλεγκτα και όποιον πάρει ο χάρος!! Πάλι στο γάμο το γύρισε αυτή. Δεν το πιστεύω!! Τι στο καλό έχει να κερδίσει? Ένα πράσινο εμότικον για τη Νταιζη που το έχω και πρόχειρο: vomit



Καλά τι κόλλημα αυτό των απόλυτων με την πόρτα?? Είχαμε που είχαμε τα παράθυρα, έπρεπε να επεκταθούν και σε άλλα είδη κουφωμάτων?? Πάντως ομολογώ ότι σήμερα μου άρεσε η συγκεκριμένη σκηνή μόνο και μόνο για το Νεφελάκι που χοροπηδούσε από πίσω. Τι γλυκό παιδάκι!! Jump



Ο Σταυρίδης ξέρει το δολοφόνο?? Και το κατάλαβε από την ανάκριση/συζήτηση με το Χρήστο?? Και τι υπονοούμενο ήταν αυτό ότι αυτή την φορά δε θα τους ξεφύγει?? Γιατί πότε τους ξέφυγε?? 😕



Λατρεύω τον Κυριάκο, το έχω πει?? Γελάω απίστευτα μαζί του και ακόμη περισσότερο στις κοινές του σκηνές με Αμαλία. ΛΑΤΡΕΥΩ!!! : respect :




Πολύ καλό το επεισόδειο για:
-Νορα-Λουκά γενικώς: τους λατρεύω λέμε!!! Love
-Κυριάκο runaround

-Νεφελάκι που είχαμε καιρό να το δούμε και
-Ευα - Μαρίλια: πολύ ωραία σκηνούλα Hugg
Lyn
Lyn
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Εδώ!
Ασχολίες : Λίγο απ' όλα. Λίγο όμως, όχι πολύ.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Απρ 28, 2010 8:36 pm

Kαι μια ερωτηση...

Η Νταίζη γιατι να ζητήσει απο τον Λουκά να την παντρευτει???
Του πήρε το σπίτι σωστά??? Ο Λουκάς δεν έχει κάτι άλλο, πέρα απο το όσο βγάζει, που απο ότι φαίνεται δεν βγάζει και τίποτα....
Αρα, αυτη θα είναι η λεφτού της υπόθεσης και όχι ο Λουκας!!!

Και καταλήγω.. γιατι το πρότεινε?
-Κίνηση εντυπωσιασμού γιατι ήξερε οτι θα αρνηθεί?
-Κίνηση εγωισμου?? Και αν ήταν απο εγωισμο, και της έλεγε ναι ο Λουκάς???
-Την καίει το δόντι της για τον Λουκά???

Τίποτα δεν μου κάθεται καλά με αυτή τη κοπέλα.....

Απο την άλλη πάλι....
- Η Νταίζη είναι στο διάγραμμα των υπόπτων του Σταυρίδη
- ο Σταυρίδης σήμερα ρώτησε τον Χρήστο για την Νταίζη
- Η Νταίζη κοπτεται να ΜΗΝ δώσει άλλοθι στην Αμαλία....
- ο Σταυρίδης είχει πει οτι κάτι (δεν θυμαμαι ακριβώς) ... ή είναι πολυ μπλεγμένη , όταν είχε πάει στο σπίτι του Λουκα.....

Μήπως, λέω μήπως , η Νταίζη είναι λίγο περισσότερο μπλεγμένη απο όσο φανταζόμαστε???


@Εζι

Υπέροχος σχολιασμός!!!!!!
oscar
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Απρ 28, 2010 8:42 pm

Mik έγραψε:Kαι μια ερωτηση...

Η Νταίζη γιατι να ζητήσει απο τον Λουκά να την παντρευτει???
Του πήρε το σπίτι σωστά??? Ο Λουκάς δεν έχει κάτι άλλο, πέρα απο το όσο βγάζει, που απο ότι φαίνεται δεν βγάζει και τίποτα....
Αρα, αυτη θα είναι η λεφτού της υπόθεσης και όχι ο Λουκας!!!

Και καταλήγω.. γιατι το πρότεινε?
-Κίνηση εντυπωσιασμού γιατι ήξερε οτι θα αρνηθεί?
-Κίνηση εγωισμου?? Και αν ήταν απο εγωισμο, και της έλεγε ναι ο Λουκάς???
-Την καίει το δόντι της για τον Λουκά???

Τίποτα δεν μου κάθεται καλά με αυτή τη κοπέλα.....

Απο την άλλη πάλι....
- Η Νταίζη είναι στο διάγραμμα των υπόπτων του Σταυρίδη
- ο Σταυρίδης σήμερα ρώτησε τον Χρήστο για την Νταίζη
- Η Νταίζη κοπτεται να ΜΗΝ δώσει άλλοθι στην Αμαλία....
- ο Σταυρίδης είχει πει οτι κάτι (δεν θυμαμαι ακριβώς) ... ή είναι πολυ μπλεγμένη , όταν είχε πάει στο σπίτι του Λουκα.....

Μήπως, λέω μήπως , η Νταίζη είναι λίγο περισσότερο μπλεγμένη απο όσο φανταζόμαστε???

Μακάρι και να σαπίσει στη φυλακη σαν τη Σοράγια Μοντενέγκρο Siga... Siga... Siga... Siga...
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Τετ Απρ 28, 2010 8:48 pm

Mik έγραψε:Kαι μια ερωτηση...

Η Νταίζη γιατι να ζητήσει απο τον Λουκά να την παντρευτει???
Του πήρε το σπίτι σωστά??? Ο Λουκάς δεν έχει κάτι άλλο, πέρα απο το όσο βγάζει, που απο ότι φαίνεται δεν βγάζει και τίποτα....
Αρα, αυτη θα είναι η λεφτού της υπόθεσης και όχι ο Λουκας!!!

Και καταλήγω.. γιατι το πρότεινε?
-Κίνηση εντυπωσιασμού γιατι ήξερε οτι θα αρνηθεί?
-Κίνηση εγωισμου?? Και αν ήταν απο εγωισμο, και της έλεγε ναι ο Λουκάς???
-Την καίει το δόντι της για τον Λουκά???

Τίποτα δεν μου κάθεται καλά με αυτή τη κοπέλα.....

Απο την άλλη πάλι....
- Η Νταίζη είναι στο διάγραμμα των υπόπτων του Σταυρίδη
- ο Σταυρίδης σήμερα ρώτησε τον Χρήστο για την Νταίζη
- Η Νταίζη κοπτεται να ΜΗΝ δώσει άλλοθι στην Αμαλία....
- ο Σταυρίδης είχει πει οτι κάτι (δεν θυμαμαι ακριβώς) ... ή είναι πολυ μπλεγμένη , όταν είχε πάει στο σπίτι του Λουκα.....

Μήπως, λέω μήπως , η Νταίζη είναι λίγο περισσότερο μπλεγμένη απο όσο φανταζόμαστε???


@Εζι

Υπέροχος σχολιασμός!!!!!!
oscar

Καταρχήν σ'ευχαριστώ πολύ Βάσω μου...

Πολύ εύστοχες οι απορίες και οι παρατηρήσεις σου... : respect : : respect :
Νομίζω πώς άλα αυτά που ανέφερες δεν είναι καθόλου τυχαία και η Νταίζη πλέον είμαι σίγουρη πως είναι με κάποιον τρόπο μπλεγμένη στην υπόθεση Χατζηβασιλείου...
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010

Δημοσίευση από xristina79 Τετ Απρ 28, 2010 8:51 pm

Εγώ πάλι δίνω oscar στο Νεφελάκι (τέλεια σκηνή!) και έχω μια ερώτηση γιατί δεν κατάλαβα: ο Ρούσσος ζήτησε να πάρει ο Μπέλος τον Μάνο στη δουλειά?

Πάντως αν ο δολοφόνος είναι η Αντιγονίτσα θα ξενερώσω απίστευτα..... αλλά δεν το νομίζω!
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Απρ 28, 2010 9:24 pm


Ένα ακόμη επεισόδιο άσκοπο.

Ασχοληθήκαμε με τη δουλειά του Μάνου. Για ποιό λόγο; Δεν θα τη βρει ποτέ την Εδέμ του και το ξέρω. Δεν έχει πια σημασία αν όλο αυτό είναι κάποιο σχέδιο του Μπέλλου.
Είναι θλιβερό να μένουν μόνο 30 επεισόδια και να βλέπω ακόμη ανάμεσα στο Μάνο και την Εύα συζήτηση για τα κολοκυθάκια.

Ήθελα όταν του πρότειναν δουλειά να πάει πρώτα στην Εύα. Δεν το είδα και πια δεν θα το δω ποτέ. Δεν μας έκαναν καν τη χάρη να είναι όλη η παρέα μαζί. Πάλι η Εύα απούσα.

Ήθελα όταν η Εύα σκέπαζε τη Μαρίλια να είναι δίπλα της ο Μάνος. Πίστευα θα το έβλεπα κάποτε αλλά ούτε αυτό θα δω.

Ήθελα να δω μια σκηνή όιπως αυτή του Μπέλλου και της Νταίζης στο εστιατόριο με την Εύα και το Μάνο. Ποιός νοιάζεται αν η Νταίζη την πέφτει στον Μπέλλο; Εγώ όχι.

Είδα τον Κυριάκο σε τουρνέ εκβιασμού, κανονικά θα γελούσα σήμερα απλά σκέφτηκα οτι τελικά η Εύα στη ζωή δεν είχε καν πατέρα.

Είδα το Στέφανο να γνωρίζει τη Νεφελίτσα και σκέφτηκα οτι για το δικό του παιδί δεν έχει κάνει ούτε καν τον κόπο να κάνει ένα τηλεφώνημα έστω σε κάποιον απ τους φίλους της Εύας να δει πως τα πάει με την εγκυμοσύνη της. Κατά τα άλλα ο Σταύρου με το κοριτσάκι αγκαλιά μια γλύκα συμφωνώ του πάνε τα κοριτσάκια. Η σκηνή πόσο πιο ψεύτικη θα μπορούσε να βγει δεν ξέρω.

Είδα την Αντιγόνη να ανησυχεί μήπως ο Χρήστος μιλήσει. Για ποιό πράγμα άραγε; Ήταν ίσως το μοναδικό σημείο που μου κίνησε την περιέργεια.

Τέλος είδα τον αστυνόμο να λέει οτι τώρα ξέρει το δολοφόνο. Σιγά τα λάχανα. Τώρα που μας τελειώνει ο Μάνος κι εγώ τον ξέρω.

Κυλάνε τα επεισόδια προς το τέλος και άντε να δούμε τι θα δούμε.....
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010

Δημοσίευση από ellie Τετ Απρ 28, 2010 9:28 pm

Lyn έγραψε:


Ο Σταυρίδης ξέρει το δολοφόνο?? Και το κατάλαβε από την ανάκριση/συζήτηση με το Χρήστο?? Και τι υπονοούμενο ήταν αυτό ότι αυτή την φορά δε θα τους ξεφύγει?? Γιατί πότε τους ξέφυγε?? 😕



Ισως να λέει για τότε που η Αντιγόνη πήγε να παραδοθεί για να σώσει τον μονάκριβο πατέρα του εγγονιού της??? scratch
Τι να πω και εγώ...
Κατά τα άλλα είδα προς το τέλος, και εντάξει μ' άρεσε η σκηνή Νόρας Λουκά κλασσικά, αλλά τα είπαμε συνολικά έχουμε βαλτώσει....Άντε ας πάρουμε μπρός.
Όταν είχα δει μόνο το τελευταίο δεκάλεπτο είπα εντάξει μια χαρά το επεισόδειο...αλλά μετά έβαλα κ το υπόλοιπο..
Αν δεν υπήρχε Αμαλία, Κυριάκος κ τα τελευταία θα ήταν Sleep
Αλλά και πάλι σκηνούλα Νόρας Λουκά runaround
Πολύ καλό από μένα για αυτό το δεκάλεπτο και της ζήλιες του Λουκά...και όχι μόνο gelio :wink2:
ellie
ellie
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Παντου και παντααααα.....Διπλα στον Ρομπεν!
Ασχολίες : Αφορητα πολλες!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010

Δημοσίευση από nima Τετ Απρ 28, 2010 9:32 pm

Mik έγραψε:Εγώ το ευχαριστήθηκα!!!! lol!

-Είχαμε έναν Κυριάκο να παραληρεί και ήταν τέλειος runaround

-Είχαμε σκηνη Κυριάκου σχεδόν με όλους!! runaround

-Είχαμε σκόνταμα runaround

-Είχαμε Νταίζη που για ακόμη μια φορά λέει οτι θα ήθελε να παντρευτεί τον Λουκα!! runaround ( τι να τον κάνει άραγε, αφου του τα χει φάει όλα??)

-Είχαμε Μάνο σε περισσότερες σκηνες! runaround

-Δεν είχαμε τον Νικόλα να γκρινιάζει για τον ύπνο...

-Δεν είχαμε μεγάλα λόγια απο τους απόλυτους αλλα μια ωραία σκηνή με το γλυκό Νεφελάκι....

Αυτά προς το παρόν...
Παω να ξαναδώ Νόρα-Λουκά και ζηλίτσες!! Heart2

θα συμφωνήσω με τη Μικ, και θα προσθέσω οτι η Νορα με τον Λουκα έχουν την καλύτερή ερωτικη ζωη εκει μεσα! Μπορεί να έχουν τσουκνίδες και χαπατους να τους ταλαιπωρούν αλλα τα παιδια μας τα προβλήματα δεν τα μεταφέρουν στην κρεβατοκάμαρα και ξερουν πως να περνανε πολυ μα παρα πολυ καλα Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010 759401 Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010 785868
nima
nima
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : οπου με βγαλει ο ανεμος

https://www.youtube.com/user/Nitsa1980?feature=mhw4

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010

Δημοσίευση από atreidhs Τετ Απρ 28, 2010 9:47 pm

Το πιο σημαντικό στο σημερινό επεισόδιο ήταν ότι, επιτέλους, η τραγουδισταρού παραδέχτηκε ότι είναι οι-κολό-γος. Μεγάλο πράγμα να παραδέχεται κανείς την κατάστασή του...

Gum
atreidhs
atreidhs
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας Τόπος : Παρίσι - Περπινιάν
Ασχολίες : Εμπόριο Έργων Τέχνης

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010

Δημοσίευση από sifantid Τετ Απρ 28, 2010 10:01 pm

atreidhs έγραψε:Το πιο σημαντικό στο σημερινό επεισόδιο ήταν ότι, επιτέλους, η τραγουδισταρού παραδέχτηκε ότι είναι οι-κολό-γος. Μεγάλο πράγμα να παραδέχεται κανείς την κατάστασή του...

Gum
Με έστειλες απλά Ατρείδη με την νέα χρήση της λέξης! Πρακτικότατη! gelio
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010

Δημοσίευση από Lyn Τετ Απρ 28, 2010 10:06 pm

Στις 6 ταυτόχρονες εικόνες που έδειχνε στο τέλος, δεν ξέρω αν το παρατηρήσατε (γιατί εγώ είχα το νου μου στην πανω δεξιά εικόνα huhu ) αλλά έδειχνε τα εξής!


1. Μπέλλος - οιΚΟΛΟγος σε ρομαντικό δείπνοvomit (μπράβο atreidhs για την παρατήρησή σου!! Congrats )
2. Στέφανος - Μελίτα στον καναπέ
3. Νορα - Λουκάςhuhu
4. Αμαλία χαρτορίχτρα - Ρούσσος, όπου ο Ρούσσος έχει ένα βλέμμα όλα τα € gelio
5. Εύα με μωρουδιακά Love! και στο καπάκι Μανος - Ηλίας Sleep
6. Δαφνη - Νικόλας στο κρεβάτι να κάνουν τα γνωστα (μην πάει το μυαλό σας στο πονηρό, εννοώ η Δάφνη να ξενυχτάει και να ξυπνάει το Νικόλα)
Lyn
Lyn
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Εδώ!
Ασχολίες : Λίγο απ' όλα. Λίγο όμως, όχι πολύ.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010

Δημοσίευση από mm Τετ Απρ 28, 2010 10:06 pm

Καλησπέρα κι από μένα! Το επεισόδιο σήμερα άξιζε για τη σκηνή μεταξύ Εύας - Μαρίλιας (δε βλέπουμε συχνά "μάνα με κόρη" σε τόσο τρυφερές στιγμές). Και ως γνήσια Λουκανορικιά -βεβαίως, βεβαίως- για τις σκηνές Λουκά - Νόρας. Συγγνώμη για το άσχετο αλλά αυτή η σκέψη μου ήρθε διαβάζοντας τα σχόλια. Μήπως η δολοφόνος είναι η Νταίζη; Αυτό θα βόλευε τρομερά νομίζω.

mm


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010

Δημοσίευση από jim7 Τετ Απρ 28, 2010 10:09 pm

Σας παρακαλώ μην το κουράζετε άλλο. Μήπως είναι καλύτερα να δείξετε σε επανάληψη κάποια επεισόδια και μετά μέσα σε ένα δυό επεισόδια να το τελείωσουμε, δηλαδή να δούμε τους απόλυτους να σφουγγαρίζουν, τον Μάνο στην φυλακή να αυτοκτονεί και την παρέα να τραγουδάει "ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ" μια και την επόμενη σαιζόν θα είναι "Τα μυστικά του σφουγγαρίσματος".
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010

Δημοσίευση από annaki Τετ Απρ 28, 2010 10:22 pm

Ένα που με σύγχυσε κι ένα που με ενθουσίασε:

1. Χρηστάκης ο Χρηστάρας; Ksilo Πώς του φέρεται έτσι του προσαχθέντος ο Κάλαχαν; Όλο το enfant gâté του υποκόσμου έχει κάνει επίσκεψη αβροφροσύνης στο γραφείο του για brunch και ανταλλαγή απόψεων Σαικσπηρικού ενδιαφέροντος, τώρα θυμήθηκε να ξυπνήσει ο ταγματασφαλίτης μέσα του;

2. : respect :στον Κυριάκο τον πρεσβύτερο που είναι ο μόνος που ξέρει τί θέλει και πώς να το κατακτήσει! Χαρίτο, θέλω Μπουγιούρη 3η σεζόν με το αζημίωτο φυσικά! Μόνο εσύ μου έμεινες να εναποθέσω τις ελπίδες μου!

Τίποτα άλλο γιατί και βαρέθηκα και πενθώ!

Υγ: pleeease Όχι για 'μένα, για τη φουκαριάρα την κόρη του! Κι εγώ το μπαμπά θέλω Νεφελάκι μου!Snif

annaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 355 - Ημερομηνία 28-04-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Απρ 28, 2010 10:26 pm

annaki έγραψε:Ένα που με σύγχυσε κι ένα που με ενθουσίασε:

1. Χρηστάκης ο Χρηστάρας; Ksilo Πώς του φέρεται έτσι του προσαχθέντος ο Κάλαχαν; Όλο το enfant gâté του υποκόσμου έχει κάνει επίσκεψη αβροφροσύνης στο γραφείο του για brunch και ανταλλαγή απόψεων Σαικσπηρικού ενδιαφέροντος, τώρα θυμήθηκε να ξυπνήσει ο ταγματασφαλίτης μέσα του;

2. : respect :στον Κυριάκο τον πρεσβύτερο που είναι ο μόνος που ξέρει τί θέλει και πώς να το κατακτήσει! Χαρίτο, θέλω Μπουγιούρη 3η σεζόν με το αζημίωτο φυσικά! Μόνο εσύ μου έμεινες να εναποθέσω τις ελπίδες μου!

Τίποτα άλλο γιατί και βαρέθηκα και πενθώ!

Υγ: pleeease Όχι για 'μένα, για τη φουκαριάρα την κόρη του! Κι εγώ το μπαμπά θέλω Νεφελάκι μου!Snif


oscar Όλο δικό σου για τη λύση που βρηκες στο πρόβλημά μας. Συνεισφέρω στο ποσόν της αμοιβής

Διορθώνω Νόμπελ έπρεπε να απονείμω αλλά δεν διαθέτουμε στα emoticons
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης