Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 360-Ημερομηνία 6/5/2010

+3
nima
Καρ-Mik
nikidanis
7 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 360-Ημερομηνία 6/5/2010 Empty Επεισόδιο 360-Ημερομηνία 6/5/2010

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Απρ 28, 2010 11:40 pm

Η Νόρα προσπαθεί να εξηγήσει στον Δημήτρη ότι όσα του έχει πει η Νταίζη είναι ψέματα. Ο Δημήτρης της αποκαλύπτει ό,τι για την ημέρα του γάμου τους, της είχε ετοιμάσει μία έκπληξη. Ο Πέτρος, ύστερα από μια συζήτηση με τον αστυνόμο, φοβάται ότι κάποιος εκτελεστής κυκλοφορεί ελεύθερος ανάμεσά τους. Η Δάφνη αδυνατεί να δουλέψει και είναι πεσμένη ψυχολογικά. Ο Νικόλας προσπαθεί να της φτιάξει τη διάθεση και, παράλληλα, παίρνει μέτρα για να αποτρέψει τις νυχτερινές επισκέψεις των φίλων του. Η Εύα προσπαθεί να καταλάβει εάν ο Μάνος έχει πραγματικά αλλάξει. 'Ετσι, τον επισκέπτεται στο γραφείο του για να του ευχηθεί καλή αρχή, στη νέα του δουλειά. 'Ενα ατύχημα της Εύας, που παρά λίγο να αποβεί μοιραίο, ταράζει πολύ την παρέα.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την nikidanis στις Πεμ Μάης 06, 2010 8:23 pm, 1 φορά
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 360-Ημερομηνία 6/5/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 360-Ημερομηνία 6/5/2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Απρ 28, 2010 11:44 pm

nikidanis έγραψε:Η Νόρα προσπαθεί να εξηγήσει στον Δημήτρη ότι όσα του έχει πει η Νταίζη είναι ψέματα.
Και περιμένει το χάπατο να καταλάβει?
Ο Δημήτρης της αποκαλύπτει ό,τι για την ημέρα του γάμου τους, της είχε ετοιμάσει μία έκπληξη.
Τον χάσαμε τον πλούσιο γαμπρό Νοράκι...Πήρες τον άλλο με τα δυο σώβρακα gelio
Ο Πέτρος, ύστερα από μια συζήτηση με τον αστυνόμο, φοβάται ότι κάποιος εκτελεστής κυκλοφορεί ελεύθερος ανάμεσά τους.

Ποιος να ναι? Ποιος να ναι???
Η Δάφνη αδυνατεί να δουλέψει και είναι πεσμένη ψυχολογικά. Ο Νικόλας προσπαθεί να της φτιάξει τη διάθεση και, παράλληλα, παίρνει μέτρα για να αποτρέψει τις νυχτερινές επισκέψεις των φίλων του.
Ωχ......
Η Εύα προσπαθεί να καταλάβει εάν ο Μάνος έχει πραγματικά αλλάξει. 'Ετσι, τον επισκέπτεται στο γραφείο του για να του ευχηθεί καλή αρχή, στη νέα του δουλειά. 'Ενα ατύχημα της Εύας, που παρά λίγο να αποβεί μοιραίο, ταράζει πολύ την παρέα.
Ο γέρος και αν στολίζεται, στον ανήφορο γνωρίζεται.......
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 360-Ημερομηνία 6/5/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 360-Ημερομηνία 6/5/2010

Δημοσίευση από nima Τετ Απρ 28, 2010 11:50 pm

Mik έγραψε:
nikidanis έγραψε:Η Νόρα προσπαθεί να εξηγήσει στον Δημήτρη ότι όσα του έχει πει η Νταίζη είναι ψέματα.
Και περιμένει το χάπατο να καταλάβει?
Ο Δημήτρης της αποκαλύπτει ό,τι για την ημέρα του γάμου τους, της είχε ετοιμάσει μία έκπληξη.
Τον χάσαμε τον πλούσιο γαμπρό Νοράκι...Πήρες τον άλλο με τα δυο σώβρακα gelio
Ο Πέτρος, ύστερα από μια συζήτηση με τον αστυνόμο, φοβάται ότι κάποιος εκτελεστής κυκλοφορεί ελεύθερος ανάμεσά τους.

Ποιος να ναι? Ποιος να ναι???
Η Δάφνη αδυνατεί να δουλέψει και είναι πεσμένη ψυχολογικά. Ο Νικόλας προσπαθεί να της φτιάξει τη διάθεση και, παράλληλα, παίρνει μέτρα για να αποτρέψει τις νυχτερινές επισκέψεις των φίλων του.
Ωχ......
Η Εύα προσπαθεί να καταλάβει εάν ο Μάνος έχει πραγματικά αλλάξει. 'Ετσι, τον επισκέπτεται στο γραφείο του για να του ευχηθεί καλή αρχή, στη νέα του δουλειά. 'Ενα ατύχημα της Εύας, που παρά λίγο να αποβεί μοιραίο, ταράζει πολύ την παρέα.
Ο γέρος και αν στολίζεται, στον ανήφορο γνωρίζεται.......


ναι αλλα εχει αλλα προσοντα το παιδι μας, εχεις δει το κουρεμα του ;; Επεισόδιο 360-Ημερομηνία 6/5/2010 397896


Νικη ευχαριστουμε, για να δουμε τι θα δουμε.
nima
nima
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : οπου με βγαλει ο ανεμος

https://www.youtube.com/user/Nitsa1980?feature=mhw4

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 360-Ημερομηνία 6/5/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 360-Ημερομηνία 6/5/2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Απρ 28, 2010 11:52 pm

nima έγραψε:

ναι αλλα εχει αλλα προσοντα το παιδι μας, εχεις δει το κουρεμα του ;; Επεισόδιο 360-Ημερομηνία 6/5/2010 397896


Νικη ευχαριστουμε, για να δουμε τι θα δουμε.

To χω δεί - το χω δει!! huhu Η Loukasnora δεν το χει δει Tongue
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 360-Ημερομηνία 6/5/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 360-Ημερομηνία 6/5/2010

Δημοσίευση από loukasnora Πεμ Απρ 29, 2010 12:07 am

Mik έγραψε:
nima έγραψε:

ναι αλλα εχει αλλα προσοντα το παιδι μας, εχεις δει το κουρεμα του ;; Επεισόδιο 360-Ημερομηνία 6/5/2010 397896


Νικη ευχαριστουμε, για να δουμε τι θα δουμε.

To χω δεί - το χω δει!! huhu Η Loukasnora δεν το χει δει Tongue


Αυτο ηταν.Ετοιμασου να σε σκοτωσω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Δεν θα μου ριχνεις εσυ το αλατι στην πληγη.Σε σκοτωνω τωρααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 360-Ημερομηνία 6/5/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 360-Ημερομηνία 6/5/2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Πεμ Απρ 29, 2010 12:10 am

loukasnora έγραψε:
Mik έγραψε:
nima έγραψε:

ναι αλλα εχει αλλα προσοντα το παιδι μας, εχεις δει το κουρεμα του ;; Επεισόδιο 360-Ημερομηνία 6/5/2010 397896


Νικη ευχαριστουμε, για να δουμε τι θα δουμε.

To χω δεί - το χω δει!! huhu Η Loukasnora δεν το χει δει Tongue


Αυτο ηταν.Ετοιμασου να σε σκοτωσω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Δεν θα μου ριχνεις εσυ το αλατι στην πληγη.Σε σκοτωνω τωρααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

runaround runaround Περιμενα πως και πως να το δεις και να απαντήσεις !!! : scream :

Σταματάω εδω γιατι είμαι καλή κοπέλα zip
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 360-Ημερομηνία 6/5/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 360-Ημερομηνία 6/5/2010

Δημοσίευση από loukasnora Πεμ Απρ 29, 2010 12:13 am

Mik έγραψε:
loukasnora έγραψε:
Mik έγραψε:
nima έγραψε:

ναι αλλα εχει αλλα προσοντα το παιδι μας, εχεις δει το κουρεμα του ;; Επεισόδιο 360-Ημερομηνία 6/5/2010 397896


Νικη ευχαριστουμε, για να δουμε τι θα δουμε.

To χω δεί - το χω δει!! huhu Η Loukasnora δεν το χει δει Tongue


Αυτο ηταν.Ετοιμασου να σε σκοτωσω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Δεν θα μου ριχνεις εσυ το αλατι στην πληγη.Σε σκοτωνω τωρααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

runaround runaround Περιμενα πως και πως να το δεις και να απαντήσεις !!! : scream :

Σταματάω εδω γιατι είμαι καλή κοπέλα zip

Αμαν βρε Βασω μου με τα πειραγματα σου.Αφου ξερεις οτι ειναι ευαισθητο αυτο το θεμα για μενα.Μην με στενοχωρεις σε παρακαλω.

Το σταματαω κι εγω εδω.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 360-Ημερομηνία 6/5/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 360-Ημερομηνία 6/5/2010

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Απρ 29, 2010 12:45 am

loukasnora έγραψε:
Mik έγραψε:
loukasnora έγραψε:
Mik έγραψε:
nima έγραψε:

ναι αλλα εχει αλλα προσοντα το παιδι μας, εχεις δει το κουρεμα του ;; Επεισόδιο 360-Ημερομηνία 6/5/2010 397896


Νικη ευχαριστουμε, για να δουμε τι θα δουμε.

To χω δεί - το χω δει!! huhu Η Loukasnora δεν το χει δει Tongue


Αυτο ηταν.Ετοιμασου να σε σκοτωσω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Δεν θα μου ριχνεις εσυ το αλατι στην πληγη.Σε σκοτωνω τωρααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

runaround runaround Περιμενα πως και πως να το δεις και να απαντήσεις !!! : scream :

Σταματάω εδω γιατι είμαι καλή κοπέλα zip

Αμαν βρε Βασω μου με τα πειραγματα σου.Αφου ξερεις οτι ειναι ευαισθητο αυτο το θεμα για μενα.Μην με στενοχωρεις σε παρακαλω.

Το σταματαω κι εγω εδω.

ΜΟΥΣΕΙΟ ΜΟΥΣΕΙΟ Siga... Siga... Ντροπη σας μιλατε για το κουρεματακι του αγοριου μου
Κουνια-Μπέλλο όποιος βιαζεται σκονταφτει θα το καταλαβεις γρηγορα....Ο Νικόλας τι μέτρα πέρνει??
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 360-Ημερομηνία 6/5/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 360-Ημερομηνία 6/5/2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Πεμ Απρ 29, 2010 7:45 am

loukitsa έγραψε:
ΜΟΥΣΕΙΟ ΜΟΥΣΕΙΟ Siga... Siga... Ντροπη σας μιλατε για το κουρεματακι του αγοριου μου
Κουνια-Μπέλλο όποιος βιαζεται σκονταφτει θα το καταλαβεις γρηγορα....Ο Νικόλας τι μέτρα πέρνει??

Δεν στον ακουμπήσαμε μαρή Tongue Την Νίκη πειράζουμε Tongue
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 360-Ημερομηνία 6/5/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 360-Ημερομηνία 6/5/2010

Δημοσίευση από edem4ever Πεμ Απρ 29, 2010 11:09 am

nikidanis έγραψε:Η Νόρα προσπαθεί να εξηγήσει στον Δημήτρη ότι όσα του έχει πει η Νταίζη είναι ψέματα. Ο Δημήτρης της αποκαλύπτει ό,τι για την ημέρα του γάμου τους, της είχε ετοιμάσει μία έκπληξη.
Η προσπαθεια μετραει Νορακι..... Αλλα κριμα το παλικαρι σου αγορασε σκυλιτσα!!!
Ο Πέτρος, ύστερα από μια συζήτηση με τον αστυνόμο, φοβάται ότι κάποιος εκτελεστής κυκλοφορεί ελεύθερος ανάμεσά τους.
Οταν λεμε εκτελεστης τι εννοουμε; Το σχιζοφρενη δολοφονο ενα πραγμα...
Η Δάφνη αδυνατεί να δουλέψει και είναι πεσμένη ψυχολογικά. Ο Νικόλας προσπαθεί να της φτιάξει τη διάθεση και, παράλληλα, παίρνει μέτρα για να αποτρέψει τις νυχτερινές επισκέψεις των φίλων του.
Απορια δις! Τι επαθε ειπαμε η Δαφνη και τι μετρα περνει ο Νικολας;;;
Η Εύα προσπαθεί να καταλάβει εάν ο Μάνος έχει πραγματικά αλλάξει. 'Ετσι, τον επισκέπτεται στο γραφείο του για να του ευχηθεί καλή αρχή, στη νέα του δουλειά. 'Ενα ατύχημα της Εύας, που παρά λίγο να αποβεί μοιραίο, ταράζει πολύ την παρέα.
Αχ........αχ......
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 360-Ημερομηνία 6/5/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 360-Ημερομηνία 6/5/2010

Δημοσίευση από ellileo Κυρ Μάης 02, 2010 9:28 pm

θελω να δω τα μετρα που παίρνει ο νικολας. θα γελασουμε παλι!
ellileo
ellileo
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : θεσσαλονικη
Ασχολίες : σπουδες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης