Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Αντιγόνη Λαζαρίδη

+22
fay66
JESSIE
Antigoni!
KonstantinaA
delpan
Paparazzi
ouki_loukanorikhgiamiazwh
Goofy!
Ελένα
edem4ever
Clarabelle
Aggelaki
maria*
k@terinio-loukonoraki
LYDIA
mina
Melita4ever
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
sofia
ΤΖΕΛΑ
loukasnora
loukitsa
26 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Λαζαρίδη Empty Αντιγόνη Λαζαρίδη

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Απρ 29, 2010 10:51 pm

Ενα τόπικ για τη πιο λατρεμενη μας κακια που της εχω αδυναμια...
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Λαζαρίδη Empty Απ: Αντιγόνη Λαζαρίδη

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Απρ 30, 2010 1:08 am

Πειραζει που την λατρευω αυτην την ηθοποιο;Πειραζει που πολλες φορες δικαιολογω και την Αντιγονη;Ακομα δεν ξερουμε ολοκληρη την ιστορια.Αλλα λεει η μια πλευρα και αλλα η αλλη.Περιμενω καποια στιγμη να δουμε ολη την αληθεια.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Λαζαρίδη Empty Απ: Αντιγόνη Λαζαρίδη

Δημοσίευση από ΤΖΕΛΑ Σαβ Μάης 01, 2010 1:41 am

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Ο ΡΟΛΟΣ ΤΗΣ ΑΝΤΙΓΟΝΗΣ ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΕΞΥΠΝΗ ΠΑΝΟΥΡΓΑ .ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΧΕΙΡΙΖΕΤΑΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΥΠΕΡ ΤΗΣ : respect :
ΣΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ.
ΤΖΕΛΑ
ΤΖΕΛΑ
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΚΗΦΙΣΙΑ
Ασχολίες : ΠΟΛΛΕΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Λαζαρίδη Empty Απ: Αντιγόνη Λαζαρίδη

Δημοσίευση από sofia Σαβ Μάης 01, 2010 1:43 am

Η Αντιγονη κρυβει πολλα καποια στιγμη θα μαθουμε φανταζομαι

sofia
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Λαζαρίδη Empty Απ: Αντιγόνη Λαζαρίδη

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Σαβ Μάης 01, 2010 2:09 am

Να σας πω την αληθεια μου κι εγω της εχω αδυναμια
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Λαζαρίδη Empty Απ: Αντιγόνη Λαζαρίδη

Δημοσίευση από loukasnora Σαβ Μάης 01, 2010 2:12 am

Κι εγω τρελαινομαι για εκεινη.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Λαζαρίδη Empty Απ: Αντιγόνη Λαζαρίδη

Δημοσίευση από Melita4ever Σαβ Μάης 01, 2010 7:15 pm

Εγώ δεν την μπορώ καθόλου δεν την θέλω μου σπάει τρομερά τα νέυρα θέλω επιτέλους να βγουν όλα στην φόρα και να καταλάβουν όλοι τι παλιόμουτρο που είναι και το μόνο που σκέφτετε είναι ο εαυτούλης της...!

Melita4ever
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Λαζαρίδη Empty Απ: Αντιγόνη Λαζαρίδη

Δημοσίευση από mina Σαβ Μάης 01, 2010 8:06 pm

Καταπληκτική ηθοποιός!!! : respect : Τα βλέμματά της ώρες ώρες είναι για πολλά oscar !
Ομως σαν χαρακτήρας μου τη δίνει λίγο! Πολύ κακιά και μπλέκεται συνεχώς σε καταστάσεις και δε μου αρέσει! Το σίγουρο πάντως είναι ότι κρύβει πολλά! Είναι πολύ πανούργα και γι'αυτό μάλλον θα είναι μπλεγμένη σε πολλές ιστορίες του παρελθόντος!
mina
mina
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε έναν ονειρικό και φανταστικό πλανήτη κάπου μακρια!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Λαζαρίδη Empty Απ: Αντιγόνη Λαζαρίδη

Δημοσίευση από LYDIA Σαβ Μάης 01, 2010 10:24 pm

Η Αντιγονη ειναι η μανα-Μεγαιρα...
Θελει να εχει λογο για τα παντα κ μπλεκεται σε καταστασεις που δεν την αφορουν...
Πρεπει να αποκαλυφθει επειγοντως το παρελθον της κ να βγουν στην επιφανεια ολα οσα εχει κανει...
Ειναι δεδομενο οτι κρυβει παρα πολλα κ με τις αποκαλυψεις θ'αρχισουν κ οι ανατροπες...
Να πεσει επιτελους η μασκα της,αλλωστε ολα εδω πληρωνονται...
LYDIA
LYDIA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΑΚΡΙΑ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Λαζαρίδη Empty Απ: Αντιγόνη Λαζαρίδη

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Μάης 26, 2010 3:45 pm

Κρύβει πολλά και κάτι μου λέει πως σιγά-σιγά θα αρχισουν να βγαίνουν στο φως....
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Λαζαρίδη Empty Απ: Αντιγόνη Λαζαρίδη

Δημοσίευση από k@terinio-loukonoraki Πεμ Μάης 27, 2010 9:24 am

Παρααααα πολλα κρυβει και νομιζω οτι με αυτην μιλαει η νταιζη!! παντος δεν ειναι αυτη η δολοφονος ..
k@terinio-loukonoraki
k@terinio-loukonoraki
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στην δικιά μου Εδέμ ♥
Ασχολίες : Mυστικά της Εδέμ , Συγχρονισμένη κολύμβηση, Θέατρο, Τηλεόραση, Κινηματογράφο, Σχολείο (πφφ.)

http://tamystikathsedem.forumotion.com/profile.forum?mode=viewpr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Λαζαρίδη Empty Απ: Αντιγόνη Λαζαρίδη

Δημοσίευση από maria* Πεμ Μάης 27, 2010 10:40 am

LYDIA έγραψε:Η Αντιγονη ειναι η μανα-Μεγαιρα...
Θελει να εχει λογο για τα παντα κ μπλεκεται σε καταστασεις που δεν την αφορουν...
Πρεπει να αποκαλυφθει επειγοντως το παρελθον της κ να βγουν στην επιφανεια ολα οσα εχει κανει...
Ειναι δεδομενο οτι κρυβει παρα πολλα κ με τις αποκαλυψεις θ'αρχισουν κ οι ανατροπες...
Να πεσει επιτελους η μασκα της,αλλωστε ολα εδω πληρωνονται...

Συμφωνώ!! Αν και μόλις βγουν όλα στη φόρα θα φανεί ο αληθινός εαυτός της, είτε αυτός είναι κακός (που σημαίνει ότι τα κάνει όλα για τα λεφτά και για το δικό της συμφέρον), είτε είναι καλός (συνεπώς ότι έκανε το έκανε για το καλό της οικογένειάς της).

Πάντως μετά από την προχτεσινή επίσκεψη του Σταυρίδη στο σπίτι της, εμένα μου φάνηκε από τον τρόπο που της μίλησε ότι εκείνη είναι ο ηθικός αυτουργός. :shock: Είδομεν...
maria*
maria*
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Λαζαρίδη Empty Απ: Αντιγόνη Λαζαρίδη

Δημοσίευση από Aggelaki Πεμ Μάης 27, 2010 12:27 pm

Παιδιά και εγώ της έχω μεγάλη αδυναμία...Μπορεί σαν κακιά να μου τι δίνει αλλά την κ. Στέλλα τη συμπαθώ πάρα πολύ!!
Aggelaki
Aggelaki
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

https://www.facebook.com/?sk=messages&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Λαζαρίδη Empty Απ: Αντιγόνη Λαζαρίδη

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Μάης 27, 2010 4:40 pm


Εμένα η Αντιγόνη μου φαίνεται πολύ ενδιαφέρουσα
Νομίζω οτι κάτι την οδήγησε να γίνει θύτης, ίσως επειδή υπήρξε πρώτα θύμα χωρίς βέβαια να το επικροτώ μου προκαλεί το ενδιαφέρον
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Λαζαρίδη Empty Απ: Αντιγόνη Λαζαρίδη

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Μάης 27, 2010 5:02 pm

Ναι ποιος ξερει ποιοι την οδηγησαν να φερεται ετσι :wink2:
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Λαζαρίδη Empty Απ: Αντιγόνη Λαζαρίδη

Δημοσίευση από ΤΖΕΛΑ Δευ Μάης 31, 2010 8:24 pm

ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΜΑΜΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΣΚΟΤΩΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΛΛΑ ΣΤΕΦΑΝΕ ΜΗΝ ΒΙΑΣΤΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΛΑΙΜΕ gelio gelio
ΤΖΕΛΑ
ΤΖΕΛΑ
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΚΗΦΙΣΙΑ
Ασχολίες : ΠΟΛΛΕΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Λαζαρίδη Empty Απ: Αντιγόνη Λαζαρίδη

Δημοσίευση από maria* Πεμ Ιουν 03, 2010 11:09 am

Χτες κατέληξα σε ένα σενάριο, σε ότι αφορά την Αντιγόνη. Τείνω να πιστέψω ότι η Αντιγόνη είναι η καλή της υπόθεσης "διαθήκη". Δείχνουν την Αντιγόνη να μιλάει με κάποιον, και τη Νταίζη το ίδιο. Δεν πιστεύω όμως ότι μιλάνε μεταξύ τους, είναι πολύ προφανές για να είναι αληθινό, δε θα μας άφηναν τόσο εύκολα να το καταλάβουμε.

Επίσης, ίσως τελικά η Αντιγόνη να νοιάζεται για το Στέφανο παραπάνω από όσο νομίζουμε, και όλα αυτά να τα κάνει όχι για τα λεφτά, αλλά για να προστατεύσει το Στέφανο και το παιδί του. Επειδή ξέρει τι γράφει η διαθήκη, και υποθέτοντας ότι η Νταίζη είναι κληρονόμος (γιατί αλλιώς δεν εξηγήται η συμπεριφορά της αυτή), προσπαθεί να αφήσει το Στέφανο στην άγνοια και να κανονίσει μόνη της να εξαφανιστεί η διαθήκη και να μη μάθει κανείς ποτέ γι'αυτήν, μέχρι να ολοκληρωθούν οι όροι που μπορεί να έχει.

Ίσως είναι τρελό αλλά σκέφτηκα το εξής.. Αν η Νταίζη είναι κόρη του Λύτρα, τότε σίγουρα μπορεί να κληρονομεί υπό κάποιους όρους. Μην ξεχνάμε ότι έχει ήδη ένα γιο, ενώ ο Στέφανος τώρα θα αποκτήσει. Θεωρώ λοιπόν ότι η Νταίζη ξέρει γι'αυτούς τους όρους (πχ. γιος και γάμος μαζί - εξ'ου και η καούρα να παντρευτεί τον Λουκά) γι'αυτό και δεν ήθελε να γεννηθεί το μωρό, μη τυχόν και χάσει τα λεφτά. Εξάλλου το είπε ξεκάθαρα. "Δε θα αφήσω να πάρουν ότι μου ανήκει"....

Πολύ τρελό σενάριο?? cake
maria*
maria*
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Λαζαρίδη Empty Απ: Αντιγόνη Λαζαρίδη

Δημοσίευση από edem4ever Πεμ Ιουν 03, 2010 1:58 pm

Τελικα η Νταιζη ειναι κορη του Λυτρα και της Αντιγονης, πως ξεφυγε αυτο της Αμαλιας καλε; Ασχετο και συνεχιζω.... Καταλαβα γιατι η Αντιγονη συμπαθησε τοσο πολυ την Ευα!!!! Ειδε σε εκεινη τον εαυτο της!!!! Και οι δυο ερωτευτηκαν δυνατα εναν ανθρωπο ο οποιος τελικα τις προδωσε... Και οι δυο εμειναν εγκυες απο αυτον τον ανθρωπο και οι δυο αναγκαστηκαν να φυγουν στο εξωτερικο για να γεννησουν και οι δυο αναγκαστηκαν να δωσουν τα παιδια τους να μεγαλωσουν με τριτους....
Και ερωτω εγω τωρα... Ο Λυτρας ηξερε οτι εχει μια κορη;;; Η Νταιζη ποτε εμαθε ποια ειναι η μητερα της, γιατι οταν ηταν με το Λουκα μιλουσαν μονο για πατριο οχι για μητρια;;; Ο Στεφανος ξερει οτι εχει αδερφη;;; Ποσο τυχαια ηταν τα βλεμματα που ανταλασσαν και πολλοι απο εμας παρατηρησαν;;; Τελικα η Νταιζη διεκδικει αυτα που της ανηκουν απο το Νικολα, την Αντιγονη ή το Στεφανο;;; Ποσο τυχαια ηταν η συναντηση της με το Χρηστο;;;
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Λαζαρίδη Empty Απ: Αντιγόνη Λαζαρίδη

Δημοσίευση από Ελένα Πεμ Ιουν 03, 2010 9:21 pm

maria* έγραψε:Χτες κατέληξα σε ένα σενάριο, σε ότι αφορά την Αντιγόνη. Τείνω να πιστέψω ότι η Αντιγόνη είναι η καλή της υπόθεσης "διαθήκη". Δείχνουν την Αντιγόνη να μιλάει με κάποιον, και τη Νταίζη το ίδιο. Δεν πιστεύω όμως ότι μιλάνε μεταξύ τους, είναι πολύ προφανές για να είναι αληθινό, δε θα μας άφηναν τόσο εύκολα να το καταλάβουμε.

Επίσης, ίσως τελικά η Αντιγόνη να νοιάζεται για το Στέφανο παραπάνω από όσο νομίζουμε, και όλα αυτά να τα κάνει όχι για τα λεφτά, αλλά για να προστατεύσει το Στέφανο και το παιδί του. Επειδή ξέρει τι γράφει η διαθήκη, και υποθέτοντας ότι η Νταίζη είναι κληρονόμος (γιατί αλλιώς δεν εξηγήται η συμπεριφορά της αυτή), προσπαθεί να αφήσει το Στέφανο στην άγνοια και να κανονίσει μόνη της να εξαφανιστεί η διαθήκη και να μη μάθει κανείς ποτέ γι'αυτήν, μέχρι να ολοκληρωθούν οι όροι που μπορεί να έχει.

Ίσως είναι τρελό αλλά σκέφτηκα το εξής.. Αν η Νταίζη είναι κόρη του Λύτρα, τότε σίγουρα μπορεί να κληρονομεί υπό κάποιους όρους. Μην ξεχνάμε ότι έχει ήδη ένα γιο, ενώ ο Στέφανος τώρα θα αποκτήσει. Θεωρώ λοιπόν ότι η Νταίζη ξέρει γι'αυτούς τους όρους (πχ. γιος και γάμος μαζί - εξ'ου και η καούρα να παντρευτεί τον Λουκά) γι'αυτό και δεν ήθελε να γεννηθεί το μωρό, μη τυχόν και χάσει τα λεφτά. Εξάλλου το είπε ξεκάθαρα. "Δε θα αφήσω να πάρουν ότι μου ανήκει"....

Πολύ τρελό σενάριο?? cake

όχι, πολύ καλό Wink
Ελένα
Ελένα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Λαζαρίδη Empty Απ: Αντιγόνη Λαζαρίδη

Δημοσίευση από Goofy! Πεμ Ιουν 03, 2010 9:47 pm

maria* έγραψε:Χτες κατέληξα σε ένα σενάριο, σε ότι αφορά την Αντιγόνη. Τείνω να πιστέψω ότι η Αντιγόνη είναι η καλή της υπόθεσης "διαθήκη". Δείχνουν την Αντιγόνη να μιλάει με κάποιον, και τη Νταίζη το ίδιο. Δεν πιστεύω όμως ότι μιλάνε μεταξύ τους, είναι πολύ προφανές για να είναι αληθινό, δε θα μας άφηναν τόσο εύκολα να το καταλάβουμε.
Καλο το σεναριακι,πολυ καλη η σκεψη.Και θα σταθω ειδικα σε αυτο το σημειο!
ΟΥΤΕ εγω πιστευω οτι η Αντιγονη μιλαει με την Νταιζη!Περα του οτι ειναι πολυ προφανες..,η Νταιζη εμαθε μεσω Μπελλου(τυχαιο???) για την δηθεν πατροτητα του παιδιου..,οχι απο την Αντιγονη που θα επρεπε να ηταν η πρωτη που θα την ειδοποιουσε αν μιλαγαν μεταξυ τους!
Επισης η Νταιζη μιλησε πρωτα με τους τυπους που θελουν να σκοτωσουν την Ευα..,οχι με οποιαδηποτε Αντιγονη.Ενω η ιδια η Αντιγονη αρκετα αργοτερα μεσα στην μερα εδωσε αυτην την εντολη.
Και γενικα δηλαδη το ολο κλιμα της υποθεσης αυτης με κανει να πιστευω πως αυτες οι δυο δεν συνομιλουν μεταξυ τους..,αλλα υπαρχει καποιος ενδιαμεσος κρικος!Ισως και οχι...,αλλα εμενα ετσι μου εχει κολλησει!Θα δειξει... Rolling Eyes
Goofy!
Goofy!
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Λαζαρίδη Empty Απ: Αντιγόνη Λαζαρίδη

Δημοσίευση από Ελένα Τετ Ιουν 09, 2010 4:48 pm

Όπως γνωρίζουμε η Αντιγόνη κ η Νταίζη θα συναντηθούν για να δουν πως θα ξεκάνουν την Ευα ενώ ο Αστυνόμος θα παρακολουθεί


ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ


ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΑΡΤΑΛΩΣ-ΝΤΑΙΖΑΡΑΣ ΚΑΙ Ο ΔΑΙΜΟΝΙΟΣ ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΤΙΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ !!!


:lol: :lol: :xexe: :xexe:



Ελένα
Ελένα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Λαζαρίδη Empty Απ: Αντιγόνη Λαζαρίδη

Δημοσίευση από ΤΖΕΛΑ Σαβ Ιουν 12, 2010 2:51 am

ΛΑΘΟΣ ΤΟ ΚΑΨΙΜΟ ΤΗΣ ΔΙΑΘΗΚΗΣ ,ΚΑΙ ΑΡΧΗΖΕΙ ΚΑΙ ΞΥΠΝΑ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ (ΤΩΡΑ ΤΟΥ ΗΡΘΕ) .ΔΕΝ ΤΗΝ ΦΟΒΑΙΜΑΙ ΤΗΝ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΘΑ ΞΕΦΥΓΕΙ ΠΑΛΙ ,ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΣΥΝΑΝΤΗΘΗΚΕ ΜΕ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ ΓΙΑ ΤΗΣ ΠΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΤΗΝ ΕΥΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΣΗ ΤΩΡΑ ΕΙΔΙΚΑ ΠΟΥ Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΟΤΙ Ο ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ (ΘΕΟΣ) ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΝΥΚΤΥΜΕΡΩΝ ΜΑΛΛΟΝ ΝΑ ΠΑΓΙΔΕΨΕΙ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ.
ΤΖΕΛΑ
ΤΖΕΛΑ
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΚΗΦΙΣΙΑ
Ασχολίες : ΠΟΛΛΕΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Λαζαρίδη Empty Απ: Αντιγόνη Λαζαρίδη

Δημοσίευση από ouki_loukanorikhgiamiazwh Σαβ Ιουν 12, 2010 12:25 pm

ΤΗ ΜΙΣΩΩΩ κοριτσια τη συχενομαιιιιιιιιιιι
ouki_loukanorikhgiamiazwh
ouki_loukanorikhgiamiazwh
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : RMS Titanic
Ασχολίες : polles

https://www.facebook.com/group.php?gid=128246800531083

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Λαζαρίδη Empty Απ: Αντιγόνη Λαζαρίδη

Δημοσίευση από Paparazzi Σαβ Ιουν 12, 2010 1:09 pm

Η Αντιγόνη δεν νομίζω να θέλει να παγιδεύσει την Νταιζάρα... κόρη της είναι... Λογικά θα μίλησαν για την διαθήκη... Τέσπα! Θα μάθουμε την Δευτέρα!
Paparazzi
Paparazzi
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας Τόπος : ΕΔΕΜ
Ασχολίες : Μυστηκά της Εδέμ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Λαζαρίδη Empty Απ: Αντιγόνη Λαζαρίδη

Δημοσίευση από ΤΖΕΛΑ Πεμ Ιουν 17, 2010 8:31 pm

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ ΣΗΜΕΡΑ Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΗ ΕΡΜΗΝΙΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΑΝ ΟΛΑ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΗΣ ΚΡΑΤΑΕΙ ΓΕΡΑ ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ
ΤΖΕΛΑ
ΤΖΕΛΑ
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΚΗΦΙΣΙΑ
Ασχολίες : ΠΟΛΛΕΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης