Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010

+30
annaki
edem4ever
ellileo
sarita
Ezantakou
rachel
aggeliki
Pennaki.......!!
nicole
KonstantinaA
ΡΕΓΓΙΝΑ
ellie
loukasnora
iloveeva+manos!!
kelly
Cancoon
nikidanis
spy
Ntinaki1
nima
anastasia20
panda
evitaemi
evanna
Καρ-Mik
FieryRed
Lyn
Clarabelle
loukitsa
jim7
34 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap35%Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 35% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap23%Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 23% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap14%Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 14% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap12%Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 12% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap11%Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 11% 
[ 5 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 43
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Απρ 30, 2010 9:44 pm

anastasia20 έγραψε:
δε νομίζω πως έχει διαφορά...ο στέφανος έχει ενδείξεις για ένα γεγονός και έβγαλε λάθος συμπεράσματα...όπως έκανε και η παρέα...
όσο για το ότι μίλησε έτσι στην εύα που περιμένει το παιδί του εδώ δε το σκέφτηκε η εύα όταν πήγε να φουντάρει...αλλά κανείς δεν κατηγόρησε την εύα που δεν σκέφτηκε το παιδί της...με τη δικαιολογία ότι ήταν θολωμένη....θολώμενος είναι αυτή τη στιγμή και ο στέφανος...

Tα συμπεράσματα του ο Στέφανος όμως τις ανέφερε και στον Σταυρίδη / στην αστυνομία, αυτή είναι η διαφορά.
Απο την άλλη, τις ενδείξεις που είχε η παρέα, δυστυχώς με την συμπεριφορά τους, τις επιβεβαίωσαν....

Δεν θεωρώ παράλογο το να σκεφτεί ο Στέφανος οτι κάποιος κρύβεται πίσω απο όλα...Το να τρέχει σε κλάσματα δευτερολέπτων να απειλεί θεους και δαίμονες και να το λέει και στην αστυνομία (ασχετα τι θα αποδειχτεί) είναι too much.

Και στο κάτω-κάτω, οπως είπα άντε για τον Μάνο και τον Ρούσσο να το καταπιω, άντε και για την Δάφνη (που είναι τα γάντια αφου δεν βρέθηκαν δακτυλικά αποτυπώματα?? scratch ), αλλα την Ευα γιατι την κατηγορεί???

Γιατι έκανε παρέα στην Δάφνη μέσα στο αυτοκίνητο??????????????? lol!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010

Δημοσίευση από panda Παρ Απρ 30, 2010 9:44 pm

Για τον οποιονδήποτε να μάθαινε ότι ήτανε το συγκεκριμένο πρωϊνό στο σπίτι του και με αυτές τις συνθήκες πάλι έτσι θα αντιδρούσε γιατί αυτοί αυτοί τον οδήγησαν να αντιδράσει και να αρχίσει να σκέφτεται με αυτόν τον τρόπο. Δεν ξύπνησε μια ωραία μέρα και είπε ok τώρα σκεφτόμαστε αλλιώς.



ΥΓ. Για να δούμε θα επιβεβαιωθούν οι φήμες που έχουν βγει σχετικά με αυτό το επεισόδιο ή θα παραμείνουν φήμες χμμμμμ. Chuck και Bluck εννοείται απλά Penguin.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010

Δημοσίευση από panda Παρ Απρ 30, 2010 9:49 pm

Clarabelle έγραψε:
δε νομίζω πως έχει διαφορά...ο στέφανος έχει ενδείξεις για ένα γεγονός και έβγαλε λάθος συμπεράσματα...όπως έκανε και η παρέα...
όσο για το ότι μίλησε έτσι στην εύα που περιμένει το παιδί του εδώ δε το σκέφτηκε η εύα όταν πήγε να φουντάρει...αλλά κανείς δεν κατηγόρησε την εύα που δεν σκέφτηκε το παιδί της...με τη δικαιολογία ότι ήταν θολωμένη....θολώμενος είναι αυτή τη στιγμή και ο στέφανος..


Υπάρχει μια μεγάλη διαφορά. Όταν η Εύα θόλωσε δεν πήγε στην Μελίτα να τη σπρώξει στο γκρεμό ούτε καν στο Στέφανο, ο Στέφανος θεωρεί τη Δάφνη και την Εύα όργανα του Μάνου και του Ρούσσου και τα βάζει με τις γυναίκες. Γιατί δεν πήγε στους υπεύθυνους να ζητήσει ευθύνες; Γιατί στα κορίτσια;

Γιατί αυτές πήγαν στο σπίτι του και επειδή ξέρει πολύ καλά τις σχέσεις που έχουν με Ρούσσο και Λύτρα. Μην πάμε πάλι να αγιοποιήσουμε την 6-άδα έλεος.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την panda στις Παρ Απρ 30, 2010 9:51 pm, 1 φορά

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Απρ 30, 2010 9:50 pm

panda έγραψε:Για τον οποιονδήποτε να μάθαινε ότι ήτανε το συγκεκριμένο πρωϊνό στο σπίτι του και με αυτές τις συνθήκες πάλι έτσι θα αντιδρούσε γιατί αυτοί αυτοί τον οδήγησαν να αντιδράσει και να αρχίσει να σκέφτεται με αυτόν τον τρόπο. Δεν ξύπνησε μια ωραία μέρα και είπε ok τώρα σκεφτόμαστε αλλιώς.



ΥΓ. Για να δούμε θα επιβεβαιωθούν οι φήμες που έχουν βγει σχετικά με αυτό το επεισόδιο ή θα παραμείνουν φήμες χμμμμμ. Chuck και Bluck εννοείται απλά Penguin.

Mια ζωή έτσι σκεφτότανε ο Στεφανούκος... Απλώς είχε μαλακώσει το μυαλό του απο τα σάλια !!!! gelio

ΥΓ: Ouiiiiii runaround μακάρι runaround
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Παρ Απρ 30, 2010 10:09 pm

μόλις είδα το επεισόδιο...

στέφανος:την αντίδραση του στέφανου τη βρήκα λογικότατη...ο μάνος και ο ρούσσος την έχουν ξαναστήσει στη μητέρα του οπότε γιατί να μην σκέφτεται ότι μπορεί και να το ξαναέκαναν;;;τώρα για το ότι θεωρεί ότι η δάφνη και η εύα εμπλέκονται δυστυχώς θα ξαναπώ αυτό που είπε και ο λουκάς....έδωσαν τροφές για σχόλια....ας αποδείξουν τώρα ότι δεν είναι ελέφαντες...


μάνος:
ο μάνος αυτά που είπε στην εύα δε γίνεται να τα εννοεί...μα να πιστέψει ο στέφανος ότι ο μάνος χρησιμοποίησε την εύα;;;;μα γιατί ποτε το έκανε ο μάνος αυτό;;;;η τελευταία φορά νομίζω ότι ήταν με τους πίνακες....
μάνος στη μελίτα:κάθεσαι και πιστεύεις ότι σου λέει;;;
εμ αφού έχει πάρει ντοκτορά η κοπέλα από εσενα που τόσα χρόνια την δούλευες...gelio

δάφνη:ωραία δεν είναι όταν σε κατηγορούν άδικα;;;;σε πνίγει το δίκιο;;;τι να κάνουμε;;;;εσύ δεν έδωσες την ευκαιρία να σου μιλήσει η μελίτα και ο στέφανος και μάλιστα σ'ένα θέμα που δεν σε αφορούσε....τώρα ο στέφανος γιατί να σκεφτεί να μην σε πληγώσει;;;δεν το καταλαβαίνω αυτό....

αντιγόνη:αυτή είναι χειρότερη από τον ηλία...ακόμα και να την σκοτώσει η εύα...θα φωνάζει εύα for ever...yo... slap
θέλω να μάθω τι λέει η ρημάδα η διαθήκη....τι λατρεία είναι αυτή στην εύα...τι λατρεία!!!

νικόλας:μου άρεσε που για μια φορά υπερασπίστηκε τη γυναίκα του...

εύα:τι λέει πάλι το στόμα της;;;αυτή δεν έλεγε ότι ο στέφανος δεν την αγάπησε;;;και μάλιστα την προηγούμενη φορά τον διαολοστειλε;;;;
στη νόρα πάλι άλλαξε πλεύση και έλεγε ότι ο στέφανος που έλεγε ότι μ'αγάπησε και με παντρεύτηκε....κοπέλα μου θα σταθεροποιηθείς στις απόψεις σου;;;;ίλιγγος με έχει πιάσει...

αυτά τα λίγα....μέτριο το επεισόδιο...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την anastasia20 στις Παρ Απρ 30, 2010 10:14 pm, 2 φορές συνολικά
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010

Δημοσίευση από panda Παρ Απρ 30, 2010 10:09 pm

Και ήρθε το poodle και τον αφύπνισε για τα καλά :lol:.

Και κάτι άλλο που θυμήθηκα εντελώς lol! η σκηνή Κυριάκος-Ηλίας. Μπουρλότο τον έκανε τον τρελολιάκουρα ο Κυριάκος.




ΥΓ. +1 για το επικείμενο Tsanties που θα υπάρξει από G & B αλλά δεν θέλω να μου χαλάσουν το Bluck (άσχετο αλλά μήπως πρέπει να γίνει κανένα θέμα για το Gossip για να τα λέμε εκεί καλύτερα :lol: ).

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Παρ Απρ 30, 2010 10:19 pm

Clarabelle έγραψε:
δε νομίζω πως έχει διαφορά...ο στέφανος έχει ενδείξεις για ένα γεγονός και έβγαλε λάθος συμπεράσματα...όπως έκανε και η παρέα...
όσο για το ότι μίλησε έτσι στην εύα που περιμένει το παιδί του εδώ δε το σκέφτηκε η εύα όταν πήγε να φουντάρει...αλλά κανείς δεν κατηγόρησε την εύα που δεν σκέφτηκε το παιδί της...με τη δικαιολογία ότι ήταν θολωμένη....θολώμενος είναι αυτή τη στιγμή και ο στέφανος..


Υπάρχει μια μεγάλη διαφορά. Όταν η Εύα θόλωσε δεν πήγε στην Μελίτα να τη σπρώξει στο γκρεμό ούτε καν στο Στέφανο, ο Στέφανος θεωρεί τη Δάφνη και την Εύα όργανα του Μάνου και του Ρούσσου και τα βάζει με τις γυναίκες. Γιατί δεν πήγε στους υπεύθυνους να ζητήσει ευθύνες; Γιατί στα κορίτσια;

ότι έχει διαφορά έχει....η εύα είναι μητέρα και υποτίθεται ότι το μητρικό ένστικτο είναι πιο έντονο από το πατρικό...εκείνη κουβαλάει το παιδί και το νιώθει να μεγαλώνει μέσα της...δεν το σκέφτηκε καθόλου όμως όταν πήγε να φουντάρει...μόνο τον εαυτό της σκέφτηκε...
τώρα γιατί ενώ η εύα έχει ελλαφρυντικά για το ότι δε σκέφτηκε το παιδί και ο στέφανος δεν έχει δεν μπορώ να το καταλάβω...

και θα συμφωνήσω με τον panda...εκείνες θεωρεί ότι φύτεψαν το όπλο...τις θεωρεί συνένοχες...γιατί δηλαδή να μην τις ζητήσει τα ρέστα;;;;
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Απρ 30, 2010 10:26 pm

anastasia20 έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
δε νομίζω πως έχει διαφορά...ο στέφανος έχει ενδείξεις για ένα γεγονός και έβγαλε λάθος συμπεράσματα...όπως έκανε και η παρέα...
όσο για το ότι μίλησε έτσι στην εύα που περιμένει το παιδί του εδώ δε το σκέφτηκε η εύα όταν πήγε να φουντάρει...αλλά κανείς δεν κατηγόρησε την εύα που δεν σκέφτηκε το παιδί της...με τη δικαιολογία ότι ήταν θολωμένη....θολώμενος είναι αυτή τη στιγμή και ο στέφανος..


Υπάρχει μια μεγάλη διαφορά. Όταν η Εύα θόλωσε δεν πήγε στην Μελίτα να τη σπρώξει στο γκρεμό ούτε καν στο Στέφανο, ο Στέφανος θεωρεί τη Δάφνη και την Εύα όργανα του Μάνου και του Ρούσσου και τα βάζει με τις γυναίκες. Γιατί δεν πήγε στους υπεύθυνους να ζητήσει ευθύνες; Γιατί στα κορίτσια;

ότι έχει διαφορά έχει....η εύα είναι μητέρα και υποτίθεται ότι το μητρικό ένστικτο είναι πιο έντονο από το πατρικό...εκείνη κουβαλάει το παιδί και το νιώθει να μεγαλώνει μέσα της...δεν το σκέφτηκε καθόλου όμως όταν πήγε να φουντάρει...μόνο τον εαυτό της σκέφτηκε...
τώρα γιατί ενώ η εύα έχει ελλαφρυντικά για το ότι δε σκέφτηκε το παιδί και ο στέφανος δεν έχει δεν μπορώ να το καταλάβω...

και θα συμφωνήσω με τον panda...εκείνες θεωρεί ότι φύτεψαν το όπλο...τις θεωρεί συνένοχες...γιατί δηλαδή να μην τις ζητήσει τα ρέστα;;;;


Να τους ζητήσει τα ρέστα αν θέλεις αλλά μήπως να τα ζητούσε πρωτίστως απο αυτούς που θεωρεί οτι τη στηνουν στην μανούλα του; Μήπως ομως το παλικάρι κάνει τον άντρα μόνο όταν κινείται υπογείως; Μια χαρά τρομοκρατούσε μια ολοκληρη σεζόν ανθρώπους που δεν γνώριζε και τους χρησιμοποιούσε γνωρίζοντας οτι ο μόνος φταίχτης ήταν ο Μάνος και ο Ρούσσος. Θέλω να πω το παλικάρι έχει μάθει να κινείται ύπουλα. Πιέζει τα κορίτσια για να αντιδράσουν οι άντρες. Για μένα τα παντελονάκια του τσάμπα τα φοράει. Εκτός κι αν στήνει κάτι και γι αυτό κινείται έτσι. Δεν το νομίζω όμως απλά του λείπει το αντριλίκι. Θεωρώ άντρα το Νικόλα το Λουκά και το Μάνο που πήγαν στα ίσια να τον βρούν παρά αυτόν που κρύφτηκε πίσω απ τα φουστάνια
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010

Δημοσίευση από nima Παρ Απρ 30, 2010 10:36 pm

Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010 - Σελίδα 2 951465 Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010 - Σελίδα 2 951465 Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010 - Σελίδα 2 951465 Στεφανε, ελεος δηλαδή!!!!!! Με σύγχυσε απίστευτα!!!




ΥΓ. panda, Mik μη μου πειτε οτι θα γυρισει η Georgina, μου σπαει τα νευρα λεμεεεεεεεεεε Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010 - Σελίδα 2 Icon_evil
nima
nima
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : οπου με βγαλει ο ανεμος

https://www.youtube.com/user/Nitsa1980?feature=mhw4

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Απρ 30, 2010 10:37 pm

nima έγραψε:Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010 - Σελίδα 2 951465 Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010 - Σελίδα 2 951465 Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010 - Σελίδα 2 951465 Στεφανε, ελεος δηλαδή!!!!!! Με σύγχυσε απίστευτα!!!




ΥΓ. panda, Mik μη μου πειτε οτι θα γυρισει η Georgina, μου σπαει τα νευρα λεμεεεεεεεεεε Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010 - Σελίδα 2 Icon_evil

Οφ-τόπικ αλλα άνοιξα ειδικό θέμα για το Gosspi Girl

Clarabelle σόρυ door
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010

Δημοσίευση από panda Παρ Απρ 30, 2010 10:43 pm

Και έκαναν τί οι κοτούλες Clarabelle? Γιατί σίγουρα είδαμε διαφορετικό επεισόδιο σήμερα. Τώρα πως εντελώς τυχαία ξεχνάνε ορισμένοι την σκηνή με Ντουβλοχεστούλη και poodle που την απείλησε κιόλας ότι αν δεν υπήρχαν οι μηνύσεις θα έβλεπε τι θα γινόταν δεν μπορώ να καταλάβω. Αλλά ναι μωρέ το ξέχασα ο Ντουβλοχεστούλης δεν κάνει ποτέ τον καμπόσο στις γύναικες. Μόνο τις βιάζει και τις κάνει μπλε μαρέν μόνο όταν πρέπει όμως :cyclops:.







ΥΓ. Όχι απλά θα γυρίσει σε ξανθιά όμως εκδοχή nima αλλά θα παιχτεί Tsanties με Blair και υπάρχουν φήμες ότι μάλλον θα κάνει και ένα μικρό ταξίδι με Chuck αφήνοντας την Blair στα κρύα του λουτρού. Ενδιαφέρουσες εξελίξεις αν όντως ισχύουν woohoo.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Απρ 30, 2010 10:46 pm


Δεν το συνεχίζω. Εγώ μιλάω για το τι έκανε ο Στέφανος και συ μιλάς για το τί εκανε στο παρελθόν ο Μάνος. Μόνο που εγώ και το Μάνο τον έκραζα και το Στέφανο επίσης.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Παρ Απρ 30, 2010 11:02 pm

Γεια! Δεν ήταν δίκαιο που κατηγόρησε ο Στέφανος την Εύα και την Δάφνη γιατί όντως δεν έκαναν τίποτα, ωστόσο εγώ να σας πω την αλήθεια μου χάρηκα για ένα πράγμα. Να δει και η Δάφνη και μερικοί μερικοί πως είναι να σε κατηγορούν και να μην σε αφήνουν ούτε να υπερασπιστείς τον εαυτό σου.Γιατί τις προηγούμενες βδομάδες παρακολουθήσαμε την τουρνέ που έκαναν όλοι οι δίκαιοι από το σπίτι της Μελίτας και της τα έσουρναν και δεν την άφηναν καν να μιλήσει.Άρπα την τώρα και εσύ Δάφνη μου και Εύα μου και ας μην φταις.
Μου άρεσε η ήρεμη αντίδραση της Μελίτας προσπάθησε να είναι ψύχραιμη και φυσικά υπερασπίστηκε την Δάφνη πρωτού έρθει ο Νικόλας. Ο Στέφανος τώρα λογικό να αντιδράσει έτσι αφού με την μάνα του, του την έχουν φέρει και στο παρελθόν. Οπότε λογικό να υποψιαστεί τον Ρούσσο και τον Μάνο και λογικό να είναι τσαντισμένος και να τα βάζει με όλους ακόμα και άδικα αλλά οκ ας τα ακούσουν και αυτοί μια φορά δεν έγινε και τίποτα. Θα ζητήσει και αυτός μια συγνώμη εκεί πέρα και θα τον συγχωρήσουν. Εδώ έχουν συγχωρήσει άλλα και άλλα εγκλήματα, ας δείξουν μεγαλοψυχία μια φορά και σε έναν εκτός παρέας.
Η Εύα έκανε παραπονάκια που την κατηγόρησε ο Στέφανος ( τον οποίο διαολόστειλε την προηγούμενη και έλεγε ότι δεν μπορεί τίποτα να την ταράξει γιατί όλοι της είναι αδιάφοροι....) αλλά τι λέω εδώ ένα " αμάν ρε Εύα μη με πρήζεις" της είχε πει και το έκανε θέμα, αυτό δεν θα έκανε; Εντάξει... και το άλλο με τους πόνους τραβηγμένο. Κατά την διάρκεια της εγκυμοσύνης έμαθε άλλα και άλλα και δεν την έπιασαν οι πόνοι.

Η Καρτάλω ό,τι να ναι... ακόμα και στην φυλακή να πιάσει τον Στέφανο να του λέει για την Εύα. Ωχ τώρα θα βγει από την φυλακή και καλά κλονισμένη και θα του λέει για το σόϊ και την κόρη του δολοφόνου που είναι κακοί όλοι τους ,και θα τον πιάσει στις τύψεις και θα τον πρήζει με την Εύα που περιμένει το παιδί του. Τα γνωστά. Πάντως, όπως λέει και η Αμαλία πρέπει επιτέλους να απογαλακτιστεί ο Στέφανος και ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ να μάθει τι σόϊ πράγμα είναι η μάνα του γιατί μόνο έτσι θα γίνει αυτό. Από την μία νευριάζω από την άλλη τον λυπάμαι με την μάνα που του έτυχε.

Όσο για τον Μάνο γιατί πήγε στην Μελίτα;Βρήκε ευκαιρία να της πει ότι ο Καρτάλης την δουλεύει; Έλεος. Σε πόσα φεύγει είπαμε;
Αυτά.
Α και μου άρεσε ο Νικόλας που τον είδαμε σε μια διαφορετική σκηνή να υπερασπίζεται την γυναίκα του εκτός από το να προσπαθεί να κοιμηθεί.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010

Δημοσίευση από spy Παρ Απρ 30, 2010 11:08 pm

Στεφανάκο (Δάφνη ΘΕΑ) βγάλε τα παντελόνια που φοράς και δωστα στη Δάφνη. Σου τα πήρε στο χαλαρό σήμερα.

Για τη Μελίτα τι να σχολιάσει κανείς; Θα το ευχαριστηθώ να της την φέρει ο Στεφανάκος και να ψάχνεται η κιουρία(λέμε τώρα). Καλά της τα είπε ο Μάνος

Δάφνη-Νόρα-Λουκάς Το ύφος της Δάφνης όοοοοοολα τα λεφτά. Πολύ γέλιο είχαν και οπι αντιδράσεις της και οι ατάκες της. Απολαυστικότατη.

Ο Νικόλας επιτέλους υπερασπίστηκε τη γυναίκα του, αν και ο Γιαννακοπουλος δεν με επεισε καθόλου.

Κατα τα άλλα ήταν το μοναδικό επεισόδιο της εβδομάδας που γέλασα με τον Κυριάκο.
spy
spy
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Παρ Απρ 30, 2010 11:34 pm

Clarabelle έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
δε νομίζω πως έχει διαφορά...ο στέφανος έχει ενδείξεις για ένα γεγονός και έβγαλε λάθος συμπεράσματα...όπως έκανε και η παρέα...
όσο για το ότι μίλησε έτσι στην εύα που περιμένει το παιδί του εδώ δε το σκέφτηκε η εύα όταν πήγε να φουντάρει...αλλά κανείς δεν κατηγόρησε την εύα που δεν σκέφτηκε το παιδί της...με τη δικαιολογία ότι ήταν θολωμένη....θολώμενος είναι αυτή τη στιγμή και ο στέφανος..


Υπάρχει μια μεγάλη διαφορά. Όταν η Εύα θόλωσε δεν πήγε στην Μελίτα να τη σπρώξει στο γκρεμό ούτε καν στο Στέφανο, ο Στέφανος θεωρεί τη Δάφνη και την Εύα όργανα του Μάνου και του Ρούσσου και τα βάζει με τις γυναίκες. Γιατί δεν πήγε στους υπεύθυνους να ζητήσει ευθύνες; Γιατί στα κορίτσια;

ότι έχει διαφορά έχει....η εύα είναι μητέρα και υποτίθεται ότι το μητρικό ένστικτο είναι πιο έντονο από το πατρικό...εκείνη κουβαλάει το παιδί και το νιώθει να μεγαλώνει μέσα της...δεν το σκέφτηκε καθόλου όμως όταν πήγε να φουντάρει...μόνο τον εαυτό της σκέφτηκε...
τώρα γιατί ενώ η εύα έχει ελλαφρυντικά για το ότι δε σκέφτηκε το παιδί και ο στέφανος δεν έχει δεν μπορώ να το καταλάβω...

και θα συμφωνήσω με τον panda...εκείνες θεωρεί ότι φύτεψαν το όπλο...τις θεωρεί συνένοχες...γιατί δηλαδή να μην τις ζητήσει τα ρέστα;;;;


Να τους ζητήσει τα ρέστα αν θέλεις αλλά μήπως να τα ζητούσε πρωτίστως απο αυτούς που θεωρεί οτι τη στηνουν στην μανούλα του; Μήπως ομως το παλικάρι κάνει τον άντρα μόνο όταν κινείται υπογείως; Μια χαρά τρομοκρατούσε μια ολοκληρη σεζόν ανθρώπους που δεν γνώριζε και τους χρησιμοποιούσε γνωρίζοντας οτι ο μόνος φταίχτης ήταν ο Μάνος και ο Ρούσσος. Θέλω να πω το παλικάρι έχει μάθει να κινείται ύπουλα. Πιέζει τα κορίτσια για να αντιδράσουν οι άντρες. Για μένα τα παντελονάκια του τσάμπα τα φοράει. Εκτός κι αν στήνει κάτι και γι αυτό κινείται έτσι. Δεν το νομίζω όμως απλά του λείπει το αντριλίκι. Θεωρώ άντρα το Νικόλα το Λουκά και το Μάνο που πήγαν στα ίσια να τον βρούν παρά αυτόν που κρύφτηκε πίσω απ τα φουστάνια

μπορεί αύριο να πάει και να ζητήσει τα ρέστα και από αυτούς...μην βγάλουμε τόσο γρήγορα συμπεράσματα...
όσο για το πόσο άνδρας είναι ο μάνος άσε με να διαφωνώ...οένας άνδρας δε σηκώνει το κουλό του σε γυναίκες...
και ένας άνδρας δε φαίνεται από μία μεμονωμένη στιγμή....επειδή τώρα πήγε στο στέφανο είναι άνδρας;;;όταν χτυπούσε την εύα και τη μελίτα πέρυσι...και τη μελίτα φέτος τι ήταν;;;ας μην ξεχνάμε ότι και ο μάνος πολλάκις έχει κινηθεί υπογείως και έχει θέσει σε κίνδυνο τους πάντες...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010

Δημοσίευση από nikidanis Σαβ Μάης 01, 2010 12:37 am

Σαν πρωτο σχολιο και επειδη δεν μου περισσευουν τα emoticon:με μεγαλη μου χαρα παρτε τα

ΣΤΕΦΑΝΕ Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl

ΜΕΛΙΤΑ Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010

Δημοσίευση από Cancoon Σαβ Μάης 01, 2010 12:39 am

panda έγραψε:
Ψιλομέτριο το σημερινό επεισόδιο.

Λίγες οι καλές σκηνές:

* Αμαλία - Κυριάκος και μαζί και χώρια απόλαυση ήταν :bball: σε καλό τους γελάσαμε και σήμερα.

* Επιτέλους ο λαλάκης έχει αρχίσει και ξυπνάει(καιρός ήτανε) άσχετα αν κάποιες ενέργειές του είναι λάθος.

* + 1 πόντος και 1 oscar για το ανάποδο poodle. Μου άρεσε αρκετά η σκηνή της με την Αμαλία σήμερα και γενικότερα η όλη στάση που κράτησε. Το όσκαρ το κερδίζει επαίξια για το άδειασμα του Ντουβλοζυμαρούλη σήμερα. Απλά DoksasteME ήταν η συγκεκριμένη σκηνή.

Τέλος μια απορία γιατί σήμερα αρκετά υπήρχε στο μέγιστο βαθμό το θέατρο του παραλόγου. Όταν κάποιοι δεν σε αφήνουν να πεις τίποτα, σε ακυρώνουν χωρίς να ακούσουν την δική σου πλευρά, είναι ποτέ δυνατόν ο οποιοσδήποτε άνθρωπος και με τα όσα έχουν συμβεί να μπορεί να σκεφτεί λογικά κάποια πράγματα και να τα βάλει τα άτομα αυτά στο απυρόβλητο? Πάμε καλά ή αλληλοδουλευόμαστε μήπωςΕπεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010 - Σελίδα 2 Russian_roulette?

Τί έγινε πολύ εύκολα ξέχασαν οι άχρηστοι των κοτρωνών το ξέχεσμα που του έριχναν τόσο καιρό? Τί περίμεναν να τους ευχαριστήσει κιόλας?

Ααααα ΝΑΙ μάλλον η next top wannabe nothing δεν θα είδε στον ύπνο της τον Ντουβλοζυμαρούλη και για αυτό την πήρε την σύγχηση σήμερα.

Συμφωνώ με τον προλαλήσαντα. Αναρωτιέμαι, δε, πώς αισθάνθηκαν η Εύα και η Δάφνη όταν είδαν τον Στέφανο να ακολουθεί την ίδια σαθρή λογική που ακολούθησαν κι αυτές στο πρόσφατο παρελθόν και αποτελείται τόσο από αυθαίρετα συμπεράσματα ("μπήκατε στο σπίτι μου πριν την ανακάλυψη του όπλου ΑΡΑ εσείς το φυτέψατε" ---- "συναντιόσασταν μέσα στη νύχτα ΑΡΑ είχατε εξωσυζυγική σχέση") όσο και από το επιχείρημα-κόλαφος "τα γεγονότα μιλάνε από μόνα τους"!!!!!
Αν κάτι με ενδιαφέρει να δω στα επόμενα επεισόδια είναι το πώς θα επιτευχθεί αυτός ο απογαλακτισμός του Στέφανου για τον οποίο μίλησε και η Αμαλία.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010

Δημοσίευση από kelly Σαβ Μάης 01, 2010 12:43 am

Δεν είδα ακόμα το επεισόδιο αλλά διάβασα τους σχολιασμούς σας και πάνω-κάτω κατάλαβα τις τρομερές,ανατριχιαστικές καταιγιστικές θα τολμούσα να πω βεβαίως βεβαίως εξελίξεις!
Mik έγραψε:Ξεκινάω με ένα δωράκι προς τον Στέφανο
Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010 - Σελίδα 2 460x460_126562392934
Να συνεχίσω.......

•Κυριάκος runaround Χο-χο-χο : respect : Οτι και να πω είναι λίγο, γελάσαμε και σήμερα....

•Πόσοι εμμέσως πλην σαφώς φωτογραφίσανε τον Ρούσσο οτι κρύβεται πίσω απο όλα αυτα? scratch Τι κίνητρα θα μπορούσε να έχει??? Μην μου πειτε έγκλημα πάθους , θα τρελαθώ!!!

• Νικόλας Opados Ετσι έτσι , κάνε κάτι και για την γυναικούλα σου....

•Νύχτες Λουκάκο έ??? huhu Δεν ντρέπεσαι? Μόνο στο τσιτσιφλίρι έχεις το μυαλό σου???

•Ακόμη μία για το Στέφανο Fskl για το γεγονός οτι φωνάζει έτσι σε μια έγκυο γυναίκα

•Μελιτόνι, ντρέπεσαι να του πεις οτι έχεις ικανή την μάνα του για φόνο, και αφήνεις να λέει για τον πατέρα σου? Fskl Και άντε να πω, οκ για την Δάφνη και για την Ευα, αλλα για τον πατέρα σου?? Ουστ!

•Στην τελευταία σκηνη του Χρήστου-Μάνου και Στράτου...ουπς Στέφανου ήθελα να πω.... Το βλέμμα του Μπουγιου... inlove

•Παπαδημητρίου : respect :

Mik απίθανος σχολιασμός!Το τσιτσιφρίλι με πέθανε!!! gelio


Clarabelle έγραψε:
Ο Στέφανος έβρισε τη Δάφνη μετά έβρισε την Εύα μετά πήγε στη γκόμενα και της έλεγε οτι ο μπαμπάς της και ο Μάνος τυλίξανε τη μανουλα του.
Ο Νικόλας πήγε και τον βρήκε στο σπίτι της κατσαρής του αγάπης και του τα έχωσε γιατί η παρέα μας έχει άντρες όχι χάπατα
Μετά είχε σκηνάρα Μάνου Εύας θα ήταν και μισο λεπτό μη σου πω
Μετά ο Λουκάς πήγε στο Στέφανο να του τα χώσει είπαμε είναι της παρέας
Ο μπούλης πήγε κι απ τη μανούλα του

Όπως επίσης πέθανα και με την περίληψη της Clarabelle!!!Λογικά θα το δω το επεισόδιο αλλά να ρωτήσω κάτι,όταν λέμε την έβρισε,έβρισε την έγγυο(τέως) γυναίκα του??Αυτή που φοβόταν μη μάθει για τη Σουβλίτσα και κινδυνεύσει ο διάδοχος??
kelly
kelly
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010

Δημοσίευση από iloveeva+manos!! Σαβ Μάης 01, 2010 12:56 am

Στεφανε Fskl
Μελιτα xastouki
Νικολας Love! Congrats
Κυριακος gelio
Μου αρεσε πολυ!!
iloveeva+manos!!
iloveeva+manos!!
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΠΑΤΡΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010

Δημοσίευση από loukasnora Σαβ Μάης 01, 2010 1:47 am

Επιτελους ενα σχολιο αξιο σχολιασμου.

Στεφανος γενικως
Fskl (επι χιλια)

Αμαλια-Κυριακος γενικως
Penguin

Νικολας γενικως
Opados Love!

Λουκας-Νορα-Κυριακος
gelio Heart2

Αντιγονη γενικως
: respect : γιατι ειναι ηθοποιαρα.

Μελιτα γενικως
Fskl (επι δυο χιλιαδες)

Μανος-Στεφανος-Χρηστος
Miam : respect : Μουσειο ο Χρηστος........Μουσειο ο Χρηστος.......Μουσειο ο Χρηστος.........Θεοι οι Σταυρου-Μπουγιουρης.

Αυταααααα.Δεν περιγραφω αλλο.Στο επομενο επεισοδιο και αν.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010

Δημοσίευση από ellie Σαβ Μάης 01, 2010 2:30 am

Καλέ παιδιά εβλεπα επεισόδιο των μυστικών και ξαφνικά γύρισα 4-5 χρόνια πριν και ο Στράτος Αντύπας-Αμιράς βρέθηκε στην οθόνη μου gelio gelio gelio
Δεν υπάρχει...Ο Σταύρου καλός στο ρόλο αλλά ίδιος με το παρελθόν, περίμενα να πάει να πει στη Ρεγγίνα για το παιδί οτι θα το πάρει...Και πήγε και έβρισε την Έυα-απαράδεκτος...Τέσπα, το επεισόδιο πιστεύω χωρίς λόγο ασχολήθηκε με το κόλλημα του Στέφανου για την πλεκτάνη το οποίο απο ότι κατάλαβα θα συνεχίσει...ΕΛΕΟΣ φτάνει,ΕΛΕΟΣ...Το είδα τώρα ολόκληρο με το ζόρι το επεισόδιο... -_-
Κατά τα άλλα Κυριάκος με τρελλό γέλιο δεν υπήρχε..κρίμα που θα ξαναμπεί φυλακή.
Επίσης έλεος ο Στέφ με την Καρταλομάνα πως ήταν έτσι αυτή η σκηνή vomit
Τέλος τελευταία σκηνή ο Στράτος πήγε να σκοτώσει για μία ακόμη φορά gelio Αν και τον προτιμώ κατά πολύ έτσι τον Σταύρου απο τον βλακάκο που τον έχουν καταντήσει, ερμηνευτικά τουλαχιστον....
Άντε είπαμε για να παίρνουμε μπρος....
ellie
ellie
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Παντου και παντααααα.....Διπλα στον Ρομπεν!
Ασχολίες : Αφορητα πολλες!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010

Δημοσίευση από evanna Σαβ Μάης 01, 2010 10:41 am

Εγω πριν λιγο ειδα ολοκληρο το επεισοδιο και φυσικα δεν θα πρωτοτυπησω....
Στεφανε ολες δικιες σου! Fskl x1000!Εχει αποθρασυνθει εντελως και τελειως!Ουτε καν την εγκυμοσυνη της Ευας δεν σεβαστηκε ο κατα τ'αλλα ευαισθητος και γλυκος Παριζιανος! vomit Και συμφωνω με την Clarabelle...καλα κανει και εχει υποψιες αλλα ας ζητουσε τα ρεστα απο Μανο-Ρουσσο και οχι απο τα γυναικοπαιδα που οπως πολλακις εχει τονισει δεν ''χτυπαει'' ποτε!

Και αλλη μια για τη Μελιτα! Fskl Βρισκει πιο πιθανο να ειναι μπλεγμενος ο πατερας της απ'οτι ο ''ερωτας'' της που ποτε προλαβε και τον εμαθε τοσο καλα ηθελα να 'ξερα!Απαραδεκτη!!!!

Αγορια της παρεας....βγαζω το καπελο και στους τρεις! Congrats Υπερασπιστηκαν χωρις δευτερη σκεψη τα κοριτσια και πολυ καλα εκαναν!!!Μαζι τους! Opados

Μανος-Ευα....την Αγγελα οσο και αν τη συμπαθω μες στη μεση τι την ειχαν να παρεμβαινει και συγχυστηκα!
Κατα τ'αλλα εναμιση λεπτο σκηνουλα και αυτη οχι οι δυο τους και πρεπει να πουμε και ευχαριστω εμεις τωρα!?Μονο το ''ματια μου''(μονιμη προσφωνηση πια αυτη!)κραταω! Love!

Κατα τ'αλλα Αμαλια : respect : και Κυριακος gelio !

Τελος μπορω να πω οτι το επεισοδιο μου αρεσε αρκετα μετα απο καιρο οποτε πολυ καλο απο εμενα!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010

Δημοσίευση από panda Σαβ Μάης 01, 2010 11:38 am

Φυσικά και βρίσκει πολύ ύποπτο και πιο πιθανό ότι μπορεί να είναι ανακατωμένος και ο πατέρας της γιατί ούτε η πρώτη αλλά ούτε και η τελευταία φορά θα είναι που θα την έχει φλομώσει στα ψέμματα για να κερδίσει κάτι και που πάλι δεν θα ξεκαθαρίσει τίποτα. Αλλά τί λέω? Εδώ δικαιολογείται έναν βιαστή που λέει ευθαρσώς αν δεν υπήρχαν οι μηνύσεις θα σε φύτευα επί τόπου και το πιο τραγελαφικό ότι επικροτείται τον ίδιο "σωστό" τρόπο σκέψης όπως ανάφερε και πιο πάνω η Cancoon αλλά μόνο όταν βολεύει κάποια συγκεκριμένα άτομα όταν όμως γυρνάει πίσω σε αυτά τα άτομα σοκάρεστε και τον αποδοκιμάζετε εντόνως ΕΛΕΟΣ ρε παιδιά απλά ΕΛΕΟΣ wall.

Και θα ρωτήσω πάλι πώς τις υπερασπίστηκαν cake? Γιατί αν βλέπατε την συγκεκριμένη "υπεράσπιση" gelio από κάπου αλλού θα την κρίνατε πάλι πολύ αρνητικά και θα την περνούσατε γενεές 14.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010

Δημοσίευση από ΡΕΓΓΙΝΑ Σαβ Μάης 01, 2010 1:54 pm

panda έγραψε:Φυσικά και βρίσκει πολύ ύποπτο και πιο πιθανό ότι μπορεί να είναι ανακατωμένος και ο πατέρας της γιατί ούτε η πρώτη αλλά ούτε και η τελευταία φορά θα είναι που θα την έχει φλομώσει στα ψέμματα για να κερδίσει κάτι και που πάλι δεν θα ξεκαθαρίσει τίποτα. Αλλά τί λέω? Εδώ δικαιολογείται έναν βιαστή που λέει ευθαρσώς αν δεν υπήρχαν οι μηνύσεις θα σε φύτευα επί τόπου και το πιο τραγελαφικό ότι επικροτείται τον ίδιο "σωστό" τρόπο σκέψης όπως ανάφερε και πιο πάνω η Cancoon αλλά μόνο όταν βολεύει κάποια συγκεκριμένα άτομα όταν όμως γυρνάει πίσω σε αυτά τα άτομα σοκάρεστε και τον αποδοκιμάζετε εντόνως ΕΛΕΟΣ ρε παιδιά απλά ΕΛΕΟΣ wall.

Και θα ρωτήσω πάλι πώς τις υπερασπίστηκαν cake? Γιατί αν βλέπατε την συγκεκριμένη "υπεράσπιση" gelio από κάπου αλλού θα την κρίνατε πάλι πολύ αρνητικά και θα την περνούσατε γενεές 14.

PANDAKI MOY,ΔΕΝ ΣΟΥ'ΧΩ ΠΕΙ ΠΟΤΕ ΤΟ ΠΟΣΟΣ ΣΕ ΠΑΩ Κ ΤΟ ΠΟΣΟ ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ!
ΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΗΘΕΙΕΣ...ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΦΑΝ ΜΕΛΙΤΑΣ Κ ΤΗΝ ΛΕΣ ΑΝΑΠΟΔΟ POODLE! gelio lol! (ΠΛΑΚΙΤΣΑ..ΔΕΝ Μ ΠΕΙΡΑΖΕΙ Κ ΤΟΟΟΟΟΣΟΟΟΟ,ΛΙΓΟΥΛΑΚΙ ΜΩΡΕ...)

Υ.Γ ΣΟΥ ΔΙΝΩ oscar ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ ΣΟΥ Κ ΤΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΤΡΟΠΟ ΓΡΑΦΗΣ ΣΟΥ!
ΡΕΓΓΙΝΑ
ΡΕΓΓΙΝΑ
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου κοσμο...οπου ολα τα ονειρα γινονται πραγματικοτητα κ οι αγαπες δεν τελειωνουν ζουν παντα κ για παντα!!!
Ασχολίες : Σπουδες-Χορος-Μουσικη-Θεατρο-Α!Κ ΝΑ ΖΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 357 - Ημερομηνία 30-04-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Σαβ Μάης 01, 2010 2:43 pm

O Στεφανος τελικα εχει να κανει μονο με τις γυναικες, συνεχεια υπο την επηρεια της μαμας Αντιγονης και τωρα που εγιναν ολα ανω κατω στις γυναικες τρεχει και ζητα ευθυνες και μαλιστα στην εγκυο γυναικα του, τι να πει κανεις? Πηγαινε αγορι μου στο Ρουσσο και στο Μανο και ζητα τα ρεστα και αν φορας παντελονια βαλτα με αντρες, μην τρεχεις στην κατασκηνωση και στα σπιτια. Παλι εμπλεξαν την αγια τη μανουλα σου, μονο εσυ δεν εχεις καταλαβει τι "ΚΑΚΟΥΡΓΗΜΑ" ειναι η μανα σου. Γενικα εθελοτυφλεις αγορι μου.

Ωπα νατα ο Νικολας, χωστα αγορι μου ετσι υπερασπισου τη Δαφνουλα σου.Αρχισε ο Καρταλης τωρα να τα βαζει με ολους και πολυ περισσοτερο με τη Δαφνη? και ο πιο χαζος θα καταλαβαινε οτι η Δαφνη δεν ειναι αξια για τετοια πραγματα.

Στο γραφειο του Λουκα και της Νορας gelio gelio τρελλο με τη Δαφνη λεμε "θα με παιξετε και εμενα γιατι καιγομαι" αυτοι να λενε τα δικα τους τα δικηγοριστικα, η αλλη να εχει παθει αμοκ απο αυτα που ακουγε και το ζευγος στην κοσμαρα του.

Να πεθανω τωρα με Κυριακο? Λουκας+Νορα: "Αχ θεε μου" Κυριακος: "πειτε με και Κυριακο". Θελει και την Εδεμ τρομαρα του, "κοντρα φιλετο" που λεει και η Νορα. Παιδια μην χανεται χρονο τρεξτε για τις διαδικασιες , και μην ξεχνιομαστε βγαλτε τον Κυριακο απο τη φυλακη, τι θα απογινει η οικογενεια χωρις προστατη? Αλλα τωρα....... μεγαλεια, θα εχει και τη συμπεθερα να τα λενε να περναει η ωρα. Το διδυμο της συμφορας.

Αχ Νορακι εχετε κανει πολλες αμαρτιες με το Λουκακο ετσι? ησυχια δεν βρισκεται καθε μερα. Αλλα τις νυχτες σας????? οπως ειπε και το παλληκαρι? Αυτο το ψηλο, το ομορφο, το ξανθο που ειπες και εσυ, που εχετε και ενα γραφειο μαζι?

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης