Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010

Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 Vote_lcap22%Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 Vote_rcap 22% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 Vote_lcap17%Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 Vote_rcap 17% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 Vote_lcap31%Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 Vote_rcap 31% 
[ 18 ]
Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 Vote_lcap14%Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 Vote_rcap 14% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 Vote_lcap5%Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 Vote_lcap11%Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 Vote_rcap 11% 
[ 7 ]

Σύνολο Ψήφων : 59

Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 Empty Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Δευ Μάης 03, 2010 6:15 pm

Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;

Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Δευ Μάης 03, 2010 8:02 pm

Καρταλαιίκο:Μα καλα τι αναπαντεχη κινηση να τον σωσει ο Χρησταρας από την οβίδα του Ζυμαρούλη…ουαουυυ

Ρούσσος Φαμιλι:Πιστευει το Ζυμαρούλη και όχι τον μπαμπακουλη της….μαλλον γιατι της εκοψε το χαρτζιλίκι.Ένα υπογλώσσιο στον Πέτρο μην τον συγχύζετε καλε!
Ρούσσος:<<Πάρε τη λάμπα σου και πηγαινε ρωτα τον κι αυτόν>>
Κατσαρουλίτα είσαι γελοία…ώπα τα πήρε και η Αμαλι μαζι σου!Καλα εχει ξεφυγει η Μελίτα! Fskl Προσκυνώ Κατρανίδη και Πεφανη συγκλονιστικές ερμηνείες!

Λουκας-Νορα-Νικόλας:Ξερω και γω καλό μασαζ Νόρα να με προτιμήσεις…ξαναγυρισε ο Νικόλας στον παλιο του εαυτό? Μου άρεσε η σκηνούλα τους

Στη βιοτεχνία με τον Σαϊνη:Δεν δειχνει να πείθετε απ τα λεγομενα της Δαφνης ή μου φαίνεται…?

Λουκας-Νόρα:Επιτελους σκεφτονται λογικά ασχετα αν δεν εχουν δίκιο και είναι μπερδεμένοι…χτυπανε καμπανακια για τη συνεχεια και την εξελιξη της υπόθεσης…

Κατσαρούλα-Ζυμαρούλης:Πιονακι και η Κατσαρούλα του Τσεφούλη???και θα πλακωθουν τωρα μεταξυ τους…Εχεις αντιθετη γνωμη ότι είναι αγγελακι και όχι μέγαιρα?Με το Ζυμαρουλη και την αληθεια και όχι με τον πατερα της…αχ Ρωμαίος και Ιουλιέτα ιου ιου

Οχια-Λουκάς:Εμετικη σκηνη από πλευρας Νταίζης..Πολλα προβληματα έχει μωρε η καμπια..ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΚΒΙΑΣΜΟΥΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΓΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ….Είχα σκοπο να ψηφισω καλό αλλα λόγω εκβιασμού στο καπακι και στη Νόρα από την οχιά το καλύτερο που μπορω να ψηφίσω είναι μέτριο…..Βλακεια η πρόταση γαμου? Αμαν ρε Νόρα και κόντεψα να τα μπήξω Love! Snif

Κατερίνα-Μάνος:Σαν άλλος Λουκάς το Κατερινάκι επιμελήθηκε τη διακόσμηση…λετε να πάρει στο Αμερικα και το Κατερινακι?

Οχιά-ΚουνιαΜπέλλο:Εμετικη σκηνη…ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ ΑΥΤΟ…θα κλεινω την τηλεοραση 5 λεπτακια ίσα να βγουν οι σκηνες τους

Ψηφιζω Καλό λογω
1.των τελευταίων σκηνων με Νόρα και Λουκά
2 Κατρανίδη-Πεφανη και πολύ είναι για σήμερα

η Οχιά με τους εκβιασμούς της κουραζει πάρα πολύ
ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ???

Με αγανάκτηση loukitsa
Grrr Fskl Kotsides

Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Δευ Μάης 03, 2010 8:05 pm

Αυτό κατήντησαν τα μυστικά της Εδέμ
Τριάντα πέντε λεπτά το απόλυτο ξενέρωμα, πέντε λεπτά Λουκάς Νόρα για να κρατήσουμε τους φανς και πέντε λεπτά όλοι οι υπόλοιποι.
Εκβιασμοί της Νταιζάρας και το Ρωμαίο και την Ιουλιέτα να λένε ο ένας στον άλλον αρνήσου τον πατέρα σου και την μάνα σου αντιστοίχως
Κρίμαααααααααα

και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Δευ Μάης 03, 2010 8:07 pm

Clarabelle έγραψε:
Τριάντα πέντε λεπτά το απόλυτο ξενέρωμα, πέντε λεπτά Λουκάς Νόρα για να κρατήσουμε τους φανς και πέντε λεπτά όλοι οι υπόλοιποι.
Εκβιασμοί της Νταιζάρας και το Ρωμαίο και την Ιουλιέτα να λένε ο ένας στον άλλον αρνήσου τον πατέρα σου και την μάνα σου αντιστοίχως
Κρίμαααααααααα

Ακριβως....

Ευτυχώς που υπήρχε ένας ΥΠΕΡΟΧΟΣ Κατρανίδης και μια ΥΠΕΡΟΧΗ Πεφάνη, και σώσανε τα άσωστα...

Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Δευ Μάης 03, 2010 8:08 pm

Clarabelle έγραψε:
Κρίμαααααααααα

τουλαχιστον προτιμω να βλεπω τους απολυτους να μαλωνουν βγαζουν περισσοτερο παθος και ενταση !!! gelio gelio

Έχει επεξεργασθεί από τον/την nikidanis στις Δευ Μάης 03, 2010 8:09 pm, 1 φορά
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Δευ Μάης 03, 2010 8:08 pm

Mik έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Κρίμαααααααααα

Ακριβως....

Ευτυχώς που υπήρχε ένας ΥΠΕΡΟΧΟΣ Κατρανίδης και μια ΥΠΕΡΟΧΗ Πεφάνη, και σώσανε τα άσωστα...

Το έγραψα κι εγώ στο live
Ειδικά ο Κατρανίδης έδωσε παράσταση για ένα ρόλο. ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟΣ

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Δευ Μάης 03, 2010 8:08 pm

Clarabelle έγραψε:
Κρίμαααααααααα

Μαρακι μου είμαι να σκάσω ειλικρινα η άμοιρη Λουκονορικη τηλεθεάτρια Grrr KKarta Kotsides Fskl

Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Δευ Μάης 03, 2010 8:10 pm

τουλαχιστον μαθαμε με τι απειλει πια αφου ξεκαθαρισαμε πιος εχει την επιμελεια gelio gelio
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Δευ Μάης 03, 2010 8:11 pm

Clarabelle έγραψε:
Mik έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Κρίμαααααααααα

Ακριβως....

Το έγραψα κι εγώ στο live
Ειδικά ο Κατρανίδης έδωσε παράσταση για ένα ρόλο. ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟΣ

Πήραν την σκηνή και την σηκώσανε.. Η μόνη παραφωνία ήταν μια γνωστη, αλλα δεν θα την αναφέρω.
Αμαλία +1 για την υπεράσπιση στον άντρα της. Γιατι μπορεί να ναι υποστηρίκτρια του έρωτα στα χρόνια του σούπερ μάρκετ (vileda), αλλα το στεφάνι το τιμά!!!!!

Είχαμε και εσωρουχάκια runaround

Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Δευ Μάης 03, 2010 8:17 pm

Αμαλία-μελίτα-πέτρος:καταρχήν αυτό : respect : για τη συγκεκριμένη σκηνή και κυρίως για τον κατρανίδη…

Εν μέρει δικαιολογώ τη μελίτα…ο ρούσσος της έχει ξαναπεί ψέματα(υπόθεση λαζαρίδη)και είναι δύσκολο να τον πιστέψει….δε νομίζω ότι της άρεσε και εκείνης που αμφισβητεί τον πατέρα της…εν μέρει όμως δικαιολογώ και τον ρούσσο…είναι άσχημο να σε κατηγορεί το παιδί σου…αλλά έχεις δώσει δικαιώματα βρε πέτρο…πάντως τον λυπήθηκα τον πέτρο σήμερα….

Νικόλας:ωωω νικόλα….κατηγορείς το μάνο;;;;έχεις και ένα δίκιο…πως να βάλεις το χέρι σου στη φωτιά για τον ξάδερφο…δεν έχει κάνει και λίγα…δεν το λες και αθώα περιστερά…να και ο λουκάς και η νόρα….καλώς ήρθατε στο κλαμπ…

Μελίτα-στέφανος:αυτοί γιατί τσακώθηκαν;;;;στεφανάκο αγόρι μου ήσουν φάουλ με το θέμα του γάμου και το ξέρεις….η μελίτα τσακώθηκε με τον πατέρα της για σένα και εσύ της το ξεπληρώνεις έτσι;;;;στέφανε….Fskl

Μάνος-εύα:αγόρι μου είσαι γελοίος…τι πήγες βόλτα από την εγγυμονούσα ;;;να της πεις ότι ο άλλος πήγε να σε σκοτώσει;;;μου αρέσει που έκανες και κήρυγμα στο στέφανο ότι δεν τον νοιάζει η εύα…ενώ εσένα σε νοιάζει και σε κόφτει…έλα πάρε και εσύ.... Fskl Fskl Fskl (περισσότερες εσύ γιατί σε συμπαθώ)

Λουκάς-στέφανος:
:ρε λουκά τι ανακατεύεσαι εσύ;;;έτσι βρίσκεστε συνεχώς μπλεγμένοι…από πού και ως που να αναλάβεις την υπεράσπιση της αντιγόνης;;;και το κλου….η αντιγόνη πρόβατο…. gelio να’σαι καλά βρε στέφανε….με έκανες και γέλασα….μα η αντιγόνη πρόβατο…. gelio δεν μπορώώώ….

Πέτρος-στέφανος:α..ρε…στέφανε ξύπνα βρε πουλάκι μου…η μητέρα σου σε έχει φλομώσει στο ψέμα….ο ρούσσος θα πάθει εγκεφαλικό ο άνθρωπος…δεν το γλιτώνει….
πάντως μου αρέσει που το στέφανο τον νοιάζει που η μελίτα δεν τον πιστεύει….την αγαπάει ο άνθρωπος και δε μπορεί να δεχτεί ότι μπορεί να στραφεί ενάντιον του…. Heart2

Συμπερασματικά αυτό δεν ήταν επεισόδιο το κατηγορητηρίο ήταν:
Έχουμε και λέμε:
1)Ο στέφανος κατηγορεί εύα-δάφνη-ρούσσο-πέτρο για τη δολοφονία και μελίτα επειδή δεν τον πιστεύει…
2)Η μελίτα κατηγορεί πέτρο-μάνο-αντιγόνη για το φόνο και στέφανο που της πέταξε το καλό με το γάμο…
3)Ο νικόλας κατηγορεί:μάνο-ρούσσο
4)Ο λουκάς και η νόρα(αυτοί πάνε μαζί)κατηγορούν:μάνο-πέτρο-στέφανο-αντιγόνη
5)Ο ρούσσος κατηγορεί:στέφανο-αντιγόνη και μελίτα που δεν τον πιστεύει…
6)Ο μάνος κατηγρεί:το στέφανο…
Ξέχασα κανέναν;;;;Rolling Eyes

Καλό το επεισόδιο….
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Δευ Μάης 03, 2010 8:24 pm

Τα τελευταία 5 επεισόδια, δε ψηφίζω γιατί δεν ξέρω τι να ψηφίσω Rolling Eyes

Το σημερινό μου άφησε ανάμεικτα συναισθήματα...

Λατρεύω την Νόρα και τον Λουκά, ήταν γλύκες σήμερα αλλά με εκνευρίζει απίστευτα η Νταίζη και σε συνδυασμό με τον Μπέλλο, μου ανάβουν τα λαμπάκια.. Ειλικρινά έχω αγανακτήσει, δεν τους μπορώ, δεν τους αντέχω.. wall

Η Μελίτα με εκνεύρησε γιατί έβγαλε έξω τον ευατό της απο όλο αυτό το χουνέρι που επικρατεί..
Άκου εκεί "δεν φταίω εγώ που ο Μάνος κοιμήθηκε μαζί μου, ήμουν ελεύθερη γυναίκα".. Και ποιός φταίει κυρά μου..?? Εσύ δεν ήξερες οτι την επόμενη μέρα θα παντρεύοταν; Την ουρά σου εσύ γιατί την κούνησες, για να βοσκήσεις; scratch

Τα επεισόδια αντί να περιλαμβάνουν περισσότερη παρέα της Φεγγαρόπετρας τώρα που φτάνουμε στο τέλος, μας τους εξαφανίζουνε όλο και περισσότερο..
Σήμερα όλη η παρέα ήταν διασκορπισμένη, όσο πάει απομακρύνονται και εκεί που περιμένω να δώ μαξιλοροπόλεμο και μπουγέλωμα απο την παρέα που αγάπησα, βλέπω να μπουγελώνουν εμάς με βλ@κείες τύπου η πονεμένη μάνα Νταίζη και ο απατημένος παρολίγον γαμπρός Μπέλλος.. maaaad
Μας έμειναν λίγα επεισόδια με την παρέα ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ και εμείς πρέπει να ανεχόμαστε αυτούς τους μ@@@@@...;;;

Ο Μάνος δεν ξέρω η κυρία Ακρίτα πώς θέλει να τον <<διώξει>> απο τη σειρά αλλά σήμερα τον είδα να έχει πολλά πάρε-δώσε με την γραμματέα Κατερινιό.. Λέτε στο τέλος της σεζόν να κλεφτούνε αφού έχουνε ερωτευτεί κεραυνοβόλα και να πάνε στην Αυστραλία να ζήσουνε με τα παιδιά που θα κάνουνε και με τα καγκουρό...?? Tongue
Και όταν χρειαστεί, να έρθει σαν γκέστ να συστήσει στα παιδιά του τα νέα του παιδιά και να τους κάνει το τραπέζι (παραλογίζομαι το ξέρω αλλά δεν φταίω εγώ...)

Περιμένω τα επόμενα επεισόδια μπάς και σωθεί κάτι απο αυτή την παρέα που κανείς δεν μπορεί να την καταστρέψει (μόνο οι ίδιοι οι σεναριογράφοι zip )

Αυτά απο μένα...
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από evanna Την / Το Δευ Μάης 03, 2010 8:27 pm

Λοιπον.....
Μελιτα...νομιζω οτι πια οποιοσδηποτε χαρακτηρισμος δεν επαρκει για αυτα που βλεπω!Το ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ δηλαδη ειναι πολυ λιγο!Οσα λαθη και αν εχει κανει στο παρελθον ο πατερας της,της εχει σταθει οσο κανεις σε πολυ δυσκολες της στιγμες!Και αυτη πως του το ξεπληρωνει!?Με το να πιστευει τυφλα εναν ανθρωπο που γνωριζει μολις 6 μηνες κατηγορωντας τον(τον πατερα της)εμμεσως πλην σαφως για δολοφονια!Και δεν φτανει αυτο εχει το θρασος να λεει πως ο Στεφανος ηταν παντα ειλικρινης και ανοιχτο βιβλιο!Μηπως μιλουσε για κανεναν αλλο γιατι αλλιως δεν εξηγειται?Αφηστε που εκρινε τις ιδιες καταστασεις με δυο μετρα και σταθμα!Μεχρι και η μανα της που εχει υποστηριξει αυτον τον ερωτα(ο Θεος να τον κανει)της ειπε να συνελθει αλλα αυτη τιποτα!Ουτε συγγνωμη δεν ζητησε η στριγγλιτσα! Fskl x10.000

Στεφανος....αλλο χαϊβανι απο εκει!Εφτασε στο σημειο να πει οτι η Ευα εκμεταλλευεται την εγκυμοσυνη της για να βγαινει αλωβητη απο διαφορες καταστασεις!Λες και ειναι παραλογο να θελει να ειναι ηρεμη!Και αυτη την καραμελα πια με την πλεκτανη στη ''μαμακα''του δεν τη σταματαει και εχω κουραστει απιστευτα!Αλλη μια και για σενα! Fskl x10.000

Και να σχολιασω και την κοινη τους σκηνη....δεν υπαρχει κανενα σημειο επαφης και επικοινωνιας!Μαζι μιλανε και χωρια καταλαβαινουνε!Και αυτο το ''μωρο μου'' της Μελιτας πια ποσο ψευτικο! vomit Βαριεμαι!

Λουκας-Νορα....αρχικα στο γραφειο οι συλλογισμοι τους περι δολοφονιας Χατζημπουκλα ευλογοι και θα μπορουσαν να ευσταθουν!Αλλα λειπουν πολλα κομματια του παζλ και το πραγμα ειναι πολυ πιο συνθετο θεωρω!
Στο σπιτι τωρα ηταν γλυκες!Μου αρεσαν πολυ!Τρελη χημεια! Love!

Σταυριδης.....στην επισκεψη που εκανε στη Δαφνη οι σποντες που πετουσε περι συμπτωσεων και ατυχων στιγμων δεν μου αρεσαν!Μου φανηκε οτι αναφεροταν στο θανατο της μανας της αλλα και πολυ πιθανο στο τροπο που πεθανε και η δικη του γυναικα!Δεν ξερω....με μπερδεψε! 😕

Νταιζη....ΔΕΝ την αντεχω αλλο!Ειναι ανελεητη και δεν σταματαει πουθενα!Μου αρεσει που στο παρελθον σε καποια επεισοδια με εχει κανει να πιστεψω οτι μπορει να μην ειναι και τοσο κακια!Μεγα λαθος!Και αυτο που με εκνευριζει περισσοτερο ειναι οτι κανει οτι θελει,μετα παει στο Δημητρη λεγοντας του τα γεγονοτα εντελως αναποδα βγαζοντας θυμα τον εαυτο της και το χαπατο την πιστευει αμεσως! Threat

Μανος....μου αρεσε τρομερα στην πρωτη σκηνη με το Στεφανο,και το αταραχο βλεμμα του αλλα και τα οσα του ειπε μετα!Παρεπιπτοντως καταπληκτιος και ο Χρηστος στη σκηνη αυτη!
Τωρα με την Ευα τιποτα το ιδιαιτερο,μονο οτι ως συνηθως δενουν υπεροχα! : respect : Α και οτι αναρωτιεμαι ποτε θα δουμε μια ερμη τριλεπτη σκηνη γιατι με τα μονολεπτα δεν τη βγαζω για πολυ!
Επισης το υφος του οταν αντικρισε ξανα το γραφειο του σχεδον ιδιο ηταν ολα τα λεφτα!

Απλα καλο το επεισοδιο σημερα απο εμενα κυριως για τους εξαιρετικους Πεφανη-Κατρανιδη!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από glgs Την / Το Δευ Μάης 03, 2010 8:28 pm

loukitsa έγραψε:Καρταλαιίκο:Μα καλα τι αναπαντεχη κινηση να τον σωσει ο Χρησταρας από την οβίδα του Ζυμαρούλη…ουαουυυ

Ρούσσος Φαμιλι:Πιστευει το Ζυμαρούλη και όχι τον μπαμπακουλη της….μαλλον γιατι της εκοψε το χαρτζιλίκι.Ένα υπογλώσσιο στον Πέτρο μην τον συγχύζετε καλε!
Κατσαρουλίτα είσαι γελοία…ώπα τα πήρε και η Αμαλι μαζι σου!Καλα εχει ξεφυγει η Μελίτα! Fskl Προσκυνώ Κατρανίδη και Πεφανη συγκλονιστικές ερμηνείες!

Λουκας-Νορα-Νικόλας:Ξερω και γω καλό μασαζ Νόρα να με προτιμήσεις…ξαναγυρισε ο Νικόλας στον παλιο του εαυτό? Μου άρεσε η σκηνούλα τους

Στη βιοτεχνία με τον Σαϊνη:Δεν δειχνει να πείθετε απ τα λεγομενα της Δαφνης ή μου φαίνεται…?

Λουκας-Νόρα:Επιτελους σκεφτονται λογικά ασχετα αν δεν εχουν δίκιο και είναι μπερδεμένοι…χτυπανε καμπανακια για τη συνεχεια και την εξελιξη της υπόθεσης…

Κατσαρούλα-Ζυμαρούλης:Πιονακι και η Κατσαρούλα του Τσεφούλη???και θα πλακωθουν τωρα μεταξυ τους…Εχεις αντιθετη γνωμη ότι είναι αγγελακι και όχι μέγαιρα?Με το Ζυμαρουλη και την αληθεια και όχι με τον πατερα της…αχ Ρωμαίος και Ιουλιέτα ιου ιου

Οχια-Λουκάς:Εμετικη σκηνη από πλευρας Νταίζης..Πολλα προβληματα έχει μωρε η καμπια..ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΚΒΙΑΣΜΟΥΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΓΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ….Είχα σκοπο να ψηφισω καλό αλλα λόγω εκβιασμού στο καπακι και στη Νόρα από την οχιά το καλύτερο που μπορω να ψηφίσω είναι μέτριο…..Βλακεια η πρόταση γαμου? Αμαν ρε Νόρα και κόντεψα να τα μπήξω Love! Snif

Κατερίνα-Μάνος:Σαν άλλος Λουκάς το Κατερινάκι επιμελήθηκε τη διακόσμηση…λετε να πάρει στο Αμερικα και το Κατερινακι?

Οχιά-ΚουνιαΜπέλλο:Εμετικη σκηνη…ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ ΑΥΤΟ…θα κλεινω την τηλεοραση 5 λεπτακια ίσα να βγουν οι σκηνες τους

Ψηφιζω Καλό λογω

ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ???

Με αγανάκτηση loukitsa
Grrr Fskl Kotsides

ο σχολιασμός σου οφείλω να πω ότι με κάλυψε...
αλλά μου άφησε 2 απορίες το επεισόδιο
1η: η κουβέντα του Σταυρίδη "δεν τα πάω καλά με τις συμπτώσεις...ξέρετε πόσοι έχουν πεθάνει από σύμπτωση?" δε νομίζω ότι ήταν πολύ τυχαία
2η: η Μελίτα (που προσωπικά ούτε με χαλάει αλλά ούτε και μ' αρέσει ιδιαίτερα σαν ρόλος) ακόμα πιστεύει ότι δεν φταίει για εκείνη την παραμονή γάμου?ο Μάνος απάτησε, ο Στέφανος ειδοποίησε και αυτή ήταν ελεύθερη γυναίκα???(τι άλλο θα ακούσω...)
glgs
glgs
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Ασχολίες : Ύπνος-Καφές κλπ

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Δευ Μάης 03, 2010 8:28 pm

Ξέχασα να το πώ και δεν έπρεπε....

Κατρανίδης και Πεφάνη = : respect : : respect :

Πραγματικά ήταν ο λόγος που άξιζε να δώ το επεισόδιο, υποκρητικά άψογοι..
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Δευ Μάης 03, 2010 8:31 pm

εγω να δεις Εζι ακομη τρεμωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω Heart2
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από ksanthi Την / Το Δευ Μάης 03, 2010 8:31 pm

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ ΛΙΓΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕ Η ΚΥΡΙΑ ΑΚΡΙΤΑ ΠΩΣ Ο ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΓΚΕΣΤ; ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ ΛΙΓΟ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ

ksanthi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Δευ Μάης 03, 2010 8:35 pm

Το καλύτερο του επεισοδιου: Ο περσινός γάμος χάλασε εξαιτίας του Μάνου που απάτησε την Εύα και εξαιτίας του Στέφανου που την ειδοποίησε, η Μελίτα δεν έκανε τίποτα!!! gelio gelio gelio (καιρό είχα να ακούσω τόοοοοοοοοσο μεγάλη μπούρδα)

Δεν λέω τι ανοιξ...εχμ.. έκανε η Μελίτα γιατί θα με κόψει το ΕΣΡ
zip

Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Δευ Μάης 03, 2010 8:35 pm

nikidanis έγραψε:εγω να δεις Εζι ακομη τρεμωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω Heart2

Μπορώ να το φανταστώ Νίκη :wink2:
Ακόμα και εγώ που δεν είμαι τρελή φάν ξετρελάθηκα με τον Κατρανίδη και την Πεφάνη...

Για κάτι τέτοιες ερμηνείες αξίζει να θαυμάζεις κάποιον μέχρι εκεί που δεν πάει : respect : : respect :
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Δευ Μάης 03, 2010 8:36 pm

ksanthi έγραψε:ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ ΛΙΓΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕ Η ΚΥΡΙΑ ΑΚΡΙΤΑ ΠΩΣ Ο ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΓΚΕΣΤ; ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ ΛΙΓΟ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ

Σε παρακαλώ πολύ για τέτοια θέματα μιλάμε μόνο στις δημοσιεύσεις. Απο όσο ξέρω δεν έχει γίνει τέτοια δήλωση.

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Δευ Μάης 03, 2010 8:37 pm

Απο εκεί και πέρα απο το επεισόδιο συγκράτησα πολύ έντονα 2 πράγματα

1) Τον ΘΕΟ Κατρανίδη που με έκανε να τον λυπηθώ..

2) Την ατάκα περί "κακιάς στιγμής" του Σταυρίδη.. δύο κακές στιγμές έχουν σημαδέψει την Παρέα, ο θάνατος του Φώτη και της Μαίρης, δύο ατυχήματα, δύο κακές στιγμές.. εμένα εκεί πήγε το μυαλό μου!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από jim7 Την / Το Δευ Μάης 03, 2010 8:38 pm

Συγνώμη επειδή πέρασε και ένα ΣΚ. Τελικά τι έγινε τελείωσε η σειρά "Τα μυστικά της Εδέμ"; Γιατί αυτό που είδα σήμερα μόνο αυτή την σειρά δεν μου θυμίζει πλέον. Τόπανε θα σας μπουχτίσουμε στον απόλυτο και την τραγουδιάρα και το κάνανε για να μπορέσουμε να τους συνηθίσουμε εν όψη της νέας σαιζόν. Τελικά iq ραδικιού και eq σπανακιού έχουν οι απόλυτοι και το νέο ζεύγος Χάπατο-Ρουφήχτρα (όχι ότι και το Νοράκι το αφήνουν να πάει πίσω). Μάλλον εμάς μας περνάνε για χάπατα. Καλά αν μας δουν τον Σεπτέμβριο να μας τηλεφωνήσουν. Τα νεύρα μου .... zip rules

Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 Jim7s03-1
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από LIBRA Την / Το Δευ Μάης 03, 2010 8:39 pm

ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ ΟΤΙ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΕΝΑ ΜΠΑΧΑΛΟ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟΡΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΤΗΝ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΦΕΤΟΣ!ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΛΙΓΟ,ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ!ΟΚ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΑΤΑΚΕΣ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ.ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝ ΟΤΙ Ο ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΙ Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΡΦΙΑ ΓΙΑΤΙ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΚΑΙ Η ΜΑΝΑ ΤΗΣ ΑΠΛΩΝΑΝ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΧΟΙΝΙ!gelio
ΕΠΙΣΗΣ ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΑΠΕΙΛΕΣ ΤΗΣ ΝΤΑΙΖΑΡΑΣ ΒΡΕΙΤΕ ΑΛΛΟΝ ΤΡΟΠΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΕΤΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΤΡΙΤΗ ΧΡΟΝΙΑ!!
TutTut
LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από st@cy Την / Το Δευ Μάης 03, 2010 8:44 pm

ειλικρινα δε ξερω τι να ψηφισω,εχουν γινει τοσα πολλα,εχουν μπλεχτει ολοι τοσο πολυ μεταξυ τους που εκει μεσα χανει η μανα το παιδι και το παιδι τη μανα στην κυριολεξια ομως!!!!!!!!!!!

πρωτα εχουμε τη μελιτα η οποια δε ξερει και τι να πιστεψει το στεφανο η τον πατερα της!!!κρατα κοριτσι μου γλυκο μεσα σου να τα επεξεργαστεις και μετα πες τα συμπερασματα σου!!!!!!!!!!!

εχουμε την λαζαριδαινα στη φυλακη και ολοι τρεχουν γυρω απο αυτο και ησυχια δε βρισκουν,και βεβαια τα φορτωνουν ολα στο μανο λογω βεβαρυμενου ιστορικου,να δειτε που αυτος θα την πληρωσει στο τελος!!!!!!!!!!!!

και μεσα σε ολα αυτα εχουμε και τη νταιζη να μας απειλει οτι θα μας τα παρει ολα και δε θα μας αφησει τπτ,αμαν πια με αυτη την καραμελα μας ζαλισε πια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μπαχαλο πραγματικα μπαχαλο,και μεσα σ'ολα θα φυγει και ο παναγιωτης και εκει δε συμαζευεται!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
st@cy
st@cy
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : In one of all the gon joints in all the towns in all the world...
Ασχολίες : Σινεμα,θεατρο,φωτογραφια,tango

Δημοσίευση από filitsa Την / Το Δευ Μάης 03, 2010 8:46 pm

loukitsa έγραψε:Καρταλαιίκο:Μα καλα τι αναπαντεχη κινηση να τον σωσει ο Χρησταρας από την οβίδα του Ζυμαρούλη…ουαουυυ

Ψηφιζω Καλό λογω

ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ???

Με αγανάκτηση loukitsa
Grrr Fskl Kotsides
με καλυψες απολυτα ομως
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από jim7 Την / Το Δευ Μάης 03, 2010 8:56 pm

Ezi_loukno έγραψε:... Λατρεύω την Νόρα και τον Λουκά, ήταν γλύκες σήμερα αλλά με εκνευρίζει απίστευτα η Νταίζη και σε συνδυασμό με τον Μπέλλο, μου ανάβουν τα λαμπάκια.. Ειλικρινά έχω αγανακτήσει, δεν τους μπορώ, δεν τους αντέχω.. wall ...

Καλά δεν το καταλαβαίνεις; το κάνουν επίτηδες για να δουν αν και πόσο θα πέσουν τα νούμερα με αυτές τις μ......., ο ορισμός της ξ........ πλέον, απλώς δεν μας λογαριάζουν είναι μαζ........ χαίρονται που μας σπάνε τα νεύρα.

Ezi_loukno έγραψε:... Η Μελίτα με εκνεύρησε γιατί έβγαλε έξω τον ευατό της απο όλο αυτό το χουνέρι που επικρατεί..
Άκου εκεί "δεν φταίω εγώ που ο Μάνος κοιμήθηκε μαζί μου, ήμουν ελεύθερη γυναίκα"...

Όπως και να το δεις το Μελιτόνι πρέπει νάχει χαρακτήρα αδαμάντινο gelio gelio τώρα που φεύγει ο Μάνος και η Εύα είναι καμμένο χαρτί πλέον θα πρέπει η νέα βασίλισσα εεεεεε.. συγνώμη πρωταγωνίστρια νάναι αμέμπτου χαρακτήρος gelio gelio

Ezi_loukno έγραψε:Τα επεισόδια αντί να περιλαμβάνουν περισσότερη παρέα της Φεγγαρόπετρας τώρα που φτάνουμε στο τέλος, μας τους εξαφανίζουνε όλο και περισσότερο... Σήμερα όλη η παρέα ήταν διασκορπισμένη, όσο πάει απομακρύνονται και εκεί που περιμένω να δώ μαξιλοροπόλεμο και μπουγέλωμα απο την παρέα που αγάπησα, βλέπω να μπουγελώνουν εμάς με βλ@κείες τύπου η πονεμένη μάνα Νταίζη και ο απατημένος παρολίγον γαμπρός Μπέλλος.. maaaad
Μας έμειναν λίγα επεισόδια με την παρέα ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ και εμείς πρέπει να ανεχόμαστε αυτούς τους μ@@@@@...;;

Γκαιμπελική μέθοδος για να συνηθίζουμε χε, χε, χε, χε.

Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 Jim7s03-1
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης