Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap22%Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 22% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap17%Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 17% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap31%Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 31% 
[ 18 ]
Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap14%Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 14% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap5%Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap11%Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 11% 
[ 7 ]

Σύνολο Ψήφων : 59

Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Τρι Μάης 04, 2010 1:30 am

Εζι περιμενε εχουν να δουν τα ματια μας μεχρι το τελος της σεζον δεν θα πιστευουμε !!!!απλως μια ενημερωση ποιες μερες θα παιζει η παρεα και ποιες οχι να κανονιζουμε τωρα που καλοκαιριασε και κανενα καφεδακι να παμε να ξερουμε gelio gelio gelio gelio
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010

Δημοσίευση από geod Την / Το Τρι Μάης 04, 2010 1:34 am

Mik έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Αυτό κατήντησαν τα μυστικά της Εδέμ
Τριάντα πέντε λεπτά το απόλυτο ξενέρωμα, πέντε λεπτά Λουκάς Νόρα για να κρατήσουμε τους φανς και πέντε λεπτά όλοι οι υπόλοιποι.
Εκβιασμοί της Νταιζάρας και το Ρωμαίο και την Ιουλιέτα να λένε ο ένας στον άλλον αρνήσου τον πατέρα σου και την μάνα σου αντιστοίχως
Κρίμαααααααααα

Ακριβως....

Ευτυχώς που υπήρχε ένας ΥΠΕΡΟΧΟΣ Κατρανίδης και μια ΥΠΕΡΟΧΗ Πεφάνη, και σώσανε τα άσωστα...

Θα συμφωνήσω! Άξιζε μόνο για τη σκηνή με Ρούσσο & Αμαλία. Thumbs up

Κουραστικοί οι εκβιασμοί της Νταίζης, υποτιμούν την νοημοσύνη των ηρώων, και στην τελική και τη δική μας. Δεν ξέρω ποιός θα είναι ο ρόλος της Νταίζης του χρόνου και γιατί υπέγραψε, δε με αφορά αυτό, θέλω να πιστεύω όμως ότι θα τελειώσει ΑΜΕΣΑ το τωρινό σεναριάκι με τους εκβιασμούς, χρειάζεται επειγόντως να ξεφύγουμε από αυτή τη μονοτονη κατάσταση.

Αυτά από μένα, καληνύχτα! GN1

geod

Θηλυκό

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Τρι Μάης 04, 2010 1:39 am

Clarabelle έγραψε:
Ezi_loukno έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Περιμένω και ελπίζω οτι θα μας κάνουν τη χάρη να κάνουν ένα κλείσιμο για την παρέα που αγαπήσαμε και που ποτέ πια δεν θα τη δούμε ευτυχισμένη όλη μαζί και να αφιερώσουν επεισόδια σ αυτό που αγαπήσαμε απ τα μυστικά πριν το τέλος.
Και περιμένω να δω Μάνο και Εύα σε σκηνές λίγο μεγαλύτερες του λεπτού. Έχουν να κλείσουν μια ιστορία χρόνων αυτοί οι δύο. Ας πάρουν λίγο χρόνο στα επεισόδια.

Μα Μαριά μου, ζητάς και εσύ πράγματα ασήμαντα..

Εδώ έχουμε να ασχοληθούμε με έναν έρωτα 8 μηνών και να λύσουμε αν η Μελίτα θα πάρει το μέρος του πατέρα της ή του απόλυτου έρωτα της.. Επίσης πρέπει να μας πείσουν οτι δεν φταίει η Μελίτα για την ακύρωση του γάμου της Εύας και του Μάνου, ήταν ελέυθερη γυναίκα και εκείνο το σαββατοκύριακο η οικιακή βοηθός είχε άδεια και κάπως έπρεπε η γυναίκα να σφουγγαρίσει... lol!
Επίσης έχουμε να πουλήσουμε το σπίτι του Λουκά και να φάμε στην μάπα τις συζητήσεις Νταίζης-Μπέλλου που εγώ προσωπικά δεν καταλαβαίνω γιατί υπάρχουν αυτές οι σκηνές..

Και εσύ μιλάς για Εύα και Μάνο; Σιγά μην ασχοληθούμε με μιά ιστορία που έχει 15 χρόνια πορείας, ασήμαντα πράγματα.. lol!

Μαρία, άψογος ο σχολιασμός σου όπως πάντα άλλωστε αλλά σήμερα και χθές γράφεις φοβερούς σχολιασμούς..
Συμφωνώ σε όλα εννοείται : respect : : respect :

Μαλλον είμαι πεισματάρα.
Εγκαταλείψατε όλες τους σχολιασμούς, ίσως απο απογοήτευση και δεν σας αδικώ.
Μου φαίνεται κι εμένα αδιανόητο να βλέπω την πορεία της Μελίτας (που κατέστρεψε δυό φορές απανωτά την Εύα) προς την ευτυχία γνωρίζοντας απο πρίν πως η Εύα ότι κι αν ζήσει απο εδώ και μπρος θα είναι μισό.
Αλλά η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία οπότε το πάω ως το τέλος της σεζόν να δω που θα βγει.
Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.

Όσο και να πείς, μια μικρή απογοήτευση την νιώσαμε (δυστυχώς...)

Ακριβώς αυτό, σε περίπτωση που ο Μάνος πάθει κάτι, η Εύα δε θα είναι ξανά ολοκληρωτικά ευτυχισμένη... Ενώ η Μελίτα, ωδεύει πανηγυρικά προς την ευτυχία γκρεμίζοντας πρώτα την ζωή της Εύας..
Δεν έχω τίποτα με την ευτυχία της Μελίτας, απλά με στεναχωρεί που την έχτισε πάνω στη δυστυχία της Εύας, είτε συνειδητά, είτε υποσυνείδητα...
Αυτό είπα και στο προηγούμενο πόστ μου, ελπίζω σε κάποια αλλαγή που θα μας δικαιώσει...

Υ.Γ.Την αλήθεια λέω, απολαμβάνω περισσότερο τους σχολισμούς σου παρά το επεισόδιο (εκτός απο Νόρα και Λουκά που θέλω να τους βλέπω απτικοακουστικά).. Ασε που χάσαμε και τους σχολιασμούς της Τζίνας...

Περιμένω και το αυριανό επεισόδιο, το οποίο όπως λές και εσύ πολύ πετυχημένα, θα ασχοληθούμε με τους έρωτες των "πεθαμένων"... gelio
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Τρι Μάης 04, 2010 1:44 am

Clarabelle έγραψε:
Ezi_loukno έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Περιμένω και ελπίζω οτι θα μας κάνουν τη χάρη να κάνουν ένα κλείσιμο για την παρέα που αγαπήσαμε και που ποτέ πια δεν θα τη δούμε ευτυχισμένη όλη μαζί και να αφιερώσουν επεισόδια σ αυτό που αγαπήσαμε απ τα μυστικά πριν το τέλος.
Και περιμένω να δω Μάνο και Εύα σε σκηνές λίγο μεγαλύτερες του λεπτού. Έχουν να κλείσουν μια ιστορία χρόνων αυτοί οι δύο. Ας πάρουν λίγο χρόνο στα επεισόδια.

Μα Μαριά μου, ζητάς και εσύ πράγματα ασήμαντα..

Εδώ έχουμε να ασχοληθούμε με έναν έρωτα 8 μηνών και να λύσουμε αν η Μελίτα θα πάρει το μέρος του πατέρα της ή του απόλυτου έρωτα της.. Επίσης πρέπει να μας πείσουν οτι δεν φταίει η Μελίτα για την ακύρωση του γάμου της Εύας και του Μάνου, ήταν ελέυθερη γυναίκα και εκείνο το σαββατοκύριακο η οικιακή βοηθός είχε άδεια και κάπως έπρεπε η γυναίκα να σφουγγαρίσει... lol!
Επίσης έχουμε να πουλήσουμε το σπίτι του Λουκά και να φάμε στην μάπα τις συζητήσεις Νταίζης-Μπέλλου που εγώ προσωπικά δεν καταλαβαίνω γιατί υπάρχουν αυτές οι σκηνές..

Και εσύ μιλάς για Εύα και Μάνο; Σιγά μην ασχοληθούμε με μιά ιστορία που έχει 15 χρόνια πορείας, ασήμαντα πράγματα.. lol!

Μαρία, άψογος ο σχολιασμός σου όπως πάντα άλλωστε αλλά σήμερα και χθές γράφεις φοβερούς σχολιασμούς..
Συμφωνώ σε όλα εννοείται : respect : : respect :

Μαλλον είμαι πεισματάρα.
Εγκαταλείψατε όλες τους σχολιασμούς, ίσως απο απογοήτευση και δεν σας αδικώ.
Μου φαίνεται κι εμένα αδιανόητο να βλέπω την πορεία της Μελίτας (που κατέστρεψε δυό φορές απανωτά την Εύα) προς την ευτυχία γνωρίζοντας απο πρίν πως η Εύα ότι κι αν ζήσει απο εδώ και μπρος θα είναι μισό.
Αλλά η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία οπότε το πάω ως το τέλος της σεζόν να δω που θα βγει.
Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.

Εγκαταλειψαμε τους σχολιασμους-εγω τουλαχιστον-γιατι λες παντα αυτα που θελω να πω πριν απο μενα και πιο κατανοητα ισως.Κι εγω συνεχιζω μεχρι τελος της σεζον παντως.Του χρονου θα δειξει.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Τρι Μάης 04, 2010 1:44 am

nikidanis έγραψε:Εζι περιμενε εχουν να δουν τα ματια μας μεχρι το τελος της σεζον δεν θα πιστευουμε !!!!απλως μια ενημερωση ποιες μερες θα παιζει η παρεα και ποιες οχι να κανονιζουμε τωρα που καλοκαιριασε και κανενα καφεδακι να παμε να ξερουμε gelio gelio gelio gelio

Ναι βρε παιδί μου, μη καθόμαστε τζάμπα στο σπίτι να βλέπουμε την πονεμένη μάνα και τον πληγωμένο αρραβωνιαστικό... lol!

Και εγώ αυτό που θα δούν τα μάτια μας φοβάμαι Νίκη..
Αλλά είπαμε, αισιοδοξία μέχρι να δούμε πώς θα δρομολογηθούν τα πράγματα... scratch
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από magicspace Την / Το Τρι Μάης 04, 2010 3:27 am

geia se oloi tin parea eimai o vagelis.. kai lew na kanw t proto mou post...katarxin to forum einai apisteuto...loipon gia to episodio
1.ntaizei kantantaei kourastikia auti k oi ekviasmoi tis
2.nora kai auti kantantaei kourastikia me to na stravonei synexeia xwris logo me ton louka.
3. kai o loukas kantantaei kourastikos pou den pernaei stin antepithesei (oso exei na kanei me ntaizei)
4.roussos foverei erminia ola ta lefta opos k h amalia
5.nikolas telika me ton mano den mou to vgazeis apo to myalo tha gelage ama ton evlepe nekro poli misos
6.kalo to epeisodio poli kalo tha mporousa na pw an mas apokalipte kai kati kainourio na mpoume ligo stin tsita gia to auriano..

auta.... a kai ligo katanoisei giati eimai neo melos..
mipos kserei kaneis an o manos tha einai k tou xronou sta mystik
a?

magicspace

Δημοσίευση από masoul Την / Το Τρι Μάης 04, 2010 3:43 am

magicspace έγραψε:geia se oloi tin parea eimai o vagelis.. kai lew na kanw t proto mou post...katarxin to forum einai apisteuto...loipon gia to episodio
1.ntaizei kantantaei kourastikia auti k oi ekviasmoi tis
2.nora kai auti kantantaei kourastikia me to na stravonei synexeia xwris logo me ton louka.
3. kai o loukas kantantaei kourastikos pou den pernaei stin antepithesei (oso exei na kanei me ntaizei)
4.roussos foverei erminia ola ta lefta opos k h amalia
5.nikolas telika me ton mano den mou to vgazeis apo to myalo tha gelage ama ton evlepe nekro poli misos
6.kalo to epeisodio poli kalo tha mporousa na pw an mas apokalipte kai kati kainourio na mpoume ligo stin tsita gia to auriano..

auta.... a kai ligo katanoisei giati eimai neo melos..
mipos kserei kaneis an o manos tha einai k tou xronou sta mystik
a?

Καλώς ήρθες Βαγγέλη και καλά πόστ!! Ο Μάνος δε θα είναι του χρόνου στα Μυστικά το ανακοίνωσε πριν λίγες μέρες η κα Ακρίτα.
και κάτι ακόμα αν διαβάσεις τους κανόνες του φόρουμ θα δεις ότι απαγορεύονται τα greeklish.

2.8 Η γλώσσα του Φόρουμ είναι η Ελληνική και μόνο. Τα Αγγλικά επιτρέπονται μερικώς (για παράδειγμα η χρήση λέξεων που δε μεταφράζονται), αρκεί να μην χρησιμοποιούνται με βρισιές ή/και μειωτικά σχόλια. Η χρήση greeklish ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ. Παρακαλούμε επίσης να αποφεύγετε κείμενα μόνο με κεφαλαία γράμματα καθώς είναι κουραστικά στην ανάγνωση.
masoul
masoul
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από magicspace Την / Το Τρι Μάης 04, 2010 4:12 am

ευχαρηστω να σαι καλα...για της πληροφοριες!!

magicspace

Δημοσίευση από KonstantinaA Την / Το Τρι Μάης 04, 2010 7:51 am

Ειπαμε ρε κοπελια, ολες αγαπησαμε αλλα οχι και ετσι? Ποσο καλα ξερεις τον απολυτο για να αμφισβητεις ετσι τον πατερα σου? Που καποτε οτι συνεβαινε σε εκεινον ετρεχες, ησουν η πριγκηπισσα του και τωρα τι? Σε τυφλωσε ο απολυτος? ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!

Πετρο συγκρατησου..... Κριμα τοσα χρονια οι κοποι σου, ωραια κορη βρε. Καλα να σχολιασω ερμηνεια Κατρανιδη? Απλα : respect : : respect : ειναι μεγαλος ηθοποιος, πηρε τη σκηνη και εφυγε.

Και η Αμαλια μια χαρα της τα ειπε της Μελιτας, δεν θα χασει τον ανθρωπο της για τους Καρταληδες, και ναι οφειλει να του ζητησει συγνωμη.

Μανο τι της λες και εσυ αγορι μου? Η κοπελα εχει παρωπιδες, την τυφλωσε ο απολυτος, τζαμπα χανεις τα λογια σου.

Δεν εχει ομως ιχνος αξιοπρεπειας πανω της, πηγε στο σπιτι του Στεφανου και της ειπε καταμουτρα οτι αυτη χαλασε το γαμο της Ευας που κοιμηθηκε με το Μανο το προηγουμενο βραδυ και τι απανταει η κυρια? "εγω ημουν ελευθερη" σωπα βρε? και αυτο σου δινει το δικαιωμα να τα ισωπεδωνεις ολα? ασε που ο απολυτος αν δεν το καταλαβε την κατηγορησε και αυτη τον αποκαλουσε "μωρο μου".

Σκηνες Σταυριδη- Δαφνης και Σταυριδη -Ευας χλιαρες.

Λουκας και Νορα πολυ σκεφτονται και πουθενα δεν καταληγουν. Μου αρεσε η σκηνη στο σπιτι της Νορας που την καλοπιανε και της παρηγγειλε και πιτσα και μετα στο κρεββατι του εκανε και τη δυσκολη, ναι πες μας τωρα οτι δεν θες Νορακι? Αλλα και εσενα πουθενα δεν μπορει να σε πιασει κανεις, σου λεει να παντρευτειτε του τα χωνεις για τον τροπο που το ειπε, σου λεει να μην παντρευτειτε παλι τα χωνεις, εεεεεεεεεε αποφασισε τι θες πια, φτανει που τον παιδευει η Νταιζη μην τον αποκανεις και εσυ.

Καποιος να : Tigania την Νταιζη, δεν αντεχεται Θεε μου πια, τι στο καλο θες βρε κοταρα? Σπιτι στο Κολωνακι? Το ειχες και στο χωριο σου? Θες να πουλησεις τη σπιταρωνα γιατι δεν μπορεις τωρα να την συντηρησεις? Και ζητας παλι τα ρεστα απο το Λουκα? Παλι αυτος σου φταει? Το μονο φταιξιμο του ειναι που δεν σε εχει αρπαξει μεχρι στιγμης να σε σπασει στο ξυλο να ησυχασει ο χριστιανος.

Βρε Νταιζακη εσυ τα εσωρουχα τα αγοραζεις απο το Κολωνακι και αυτα? Μαλλον απο τη λαικη πιστευω αλλιως δεν θα εστελνες εκει τη Νορα, κατι θα ξερεις εσυ.Βουτα τη βρε Νορα που το παιζει και πληγωμενη και στη λεει κιολας?

Εχει και το θρασσος η κυρια να λεει ψεμματα στο Μπελλο, ποσο θυμα εισαι ανθρωπε μου και εσυ? Synelthe θα στα φαει ολα το Νταιζουλινι!!!!!!! γλιτωσες απο τη Νορα ε? εδω να δεις τι σε περιμενει, δεν θα καταλαβεις απο που θα σου ερθει.

Αγγελα τζαμπα κοπος να πας στην Αντιγονη, ακομα δεν εχεις καταλαβει και εσυ με τη μεγαιρα εχεις να κανεις και πως δεν ακουει τιποτα, αρκει να υλοποιησει τα σχεδια της.

Αστο βρε Λουκα, πηγες και εσυ να αλλαξεις γνωμη στο Στεφανο, θες να αναλαβεις και την υπερασπιση της Αντιγονης, αφου εισαι μελος της παρεας, θα δεχοταν ποτε ο Στεφανος κατι τετοιο? Σκεψου και εσυ λιγο μην χανεις τα λογια σου.

Τελος ο απολυτος αστραψε, τραβηξε οπλο κατα του Μανου, θολωσε το παλληκαρι, του ηρθε και μια αναλαμπη για την Ευα και το παιδι.
Να ' ναι καλα ο Χρησταρας που μπηκε στη μεση, παιδαρος Τζινα ο δικος σου χθες.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από KonstantinaA Την / Το Τρι Μάης 04, 2010 8:41 am

Βεβαια θα συμφωνησω με ολους σας οτι η σειρα εχει γινει ενα μπαχαλο και δεν ξερουμε τι παρακολουθουμε. Αυτη η απολυτη βαρεμαρα και στασιμοτητα σπαει τα νευρα. Για εμενα καλυτερα να τελειωνε φετος απο το να αναμασανε τα ιδια, τι εχουν σκοπο να μας δειξουν του χρονου? Νταιζη με απειλες, Μπελλο θυματαρα και χαπατο και την αταλαντου να΄λεει τον απολυτο "μωρο μου" να θαβει τον πατερα της και να ισωπεδωνει τα παντα?

Ο Μανος φευγει, η Ευα που θα σταθει τωρα? την αφηνουν ξεκρεμαστη, ενας Λουκας και μια Νορα ειχαν μεινει να ελπιζουμε σε καλυτερες μερες αλλα τους ξεχυλωσανε και αυτους και ολο ενα κρεββατι μας δειχνουν η τις κουλες σκεψεις που κανουν τον τελευταιο καιρο λες και εχασαν το μυαλο και την υποσταση τους.

Ο ρολος του Λουκα εχει μεγαλωσει πολυ γιατι δεν εχουν και που αλλου να ριξουν το βαρος και πανε να κερδισουν τους fun των Λουκα και Νορα και να μας κανουν να ξεχασουμε τι βλεπουμε επειδη τοσο καιρο παρακαλουσαμε να δουμε αυτους τους δυο μαζι τωρα μας μπουκωνουν αλλα και παλι με λαθος τροπο δωσμενα.

Ενας Κατρανιδης και μια Πεφανη εμειναν να βλεπουμε και καμμια ερμηνεια της προκοπης, οσο για τον Αλεξανδρο Σταυρου πολυ καλος ηθοποιος αλλα με τον ρολο του "Στρατου" τον ανεβασε στην κορυφη και με το ρολο του " Στεφανου" τον πηγε στα ταρταρα και δεν αξιζει κατι τετοιο στο συγκεκριμενο καλλιτεχνη.

Αν ηταν να φυγει καποιος απο τη σειρα θα προτιμουσα τη Μελιτα, δεν εχει τιποτα να μας δωσει σε κανενα επιπεδο. Ας την εστελναν και αυτη ενα ταξιδι σαν τον αδερφο της.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Penny Την / Το Τρι Μάης 04, 2010 9:43 am

evanna έγραψε:Λοιπον.....
Μελιτα...νομιζω οτι πια οποιοσδηποτε χαρακτηρισμος δεν επαρκει για αυτα που βλεπω!Το ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ δηλαδη ειναι πολυ λιγο!Οσα λαθη και αν εχει κανει στο παρελθον ο πατερας της,της εχει σταθει οσο κανεις σε πολυ δυσκολες της στιγμες!Και αυτη πως του το ξεπληρωνει!?Με το να πιστευει τυφλα εναν ανθρωπο που γνωριζει μολις 6 μηνες κατηγορωντας τον(τον πατερα της)εμμεσως πλην σαφως για δολοφονια!Και δεν φτανει αυτο εχει το θρασος να λεει πως ο Στεφανος ηταν παντα ειλικρινης και ανοιχτο βιβλιο!Μηπως μιλουσε για κανεναν αλλο γιατι αλλιως δεν εξηγειται?Αφηστε που εκρινε τις ιδιες καταστασεις με δυο μετρα και σταθμα!Μεχρι και η μανα της που εχει υποστηριξει αυτον τον ερωτα(ο Θεος να τον κανει)της ειπε να συνελθει αλλα αυτη τιποτα!Ουτε συγγνωμη δεν ζητησε η στριγγλιτσα! Fskl x10.000

Στεφανος....αλλο χαϊβανι απο εκει!Εφτασε στο σημειο να πει οτι η Ευα εκμεταλλευεται την εγκυμοσυνη της για να βγαινει αλωβητη απο διαφορες καταστασεις!Λες και ειναι παραλογο να θελει να ειναι ηρεμη!Και αυτη την καραμελα πια με την πλεκτανη στη ''μαμακα''του δεν τη σταματαει και εχω κουραστει απιστευτα!Αλλη μια και για σενα! Fskl x10.000

Και να σχολιασω και την κοινη τους σκηνη....δεν υπαρχει κανενα σημειο επαφης και επικοινωνιας!Μαζι μιλανε και χωρια καταλαβαινουνε!Και αυτο το ''μωρο μου'' της Μελιτας πια ποσο ψευτικο! vomit Βαριεμαι!

Λουκας-Νορα....αρχικα στο γραφειο οι συλλογισμοι τους περι δολοφονιας Χατζημπουκλα ευλογοι και θα μπορουσαν να ευσταθουν!Αλλα λειπουν πολλα κομματια του παζλ και το πραγμα ειναι πολυ πιο συνθετο θεωρω!
Στο σπιτι τωρα ηταν γλυκες!Μου αρεσαν πολυ!Τρελη χημεια! Love!

Σταυριδης.....στην επισκεψη που εκανε στη Δαφνη οι σποντες που πετουσε περι συμπτωσεων και ατυχων στιγμων δεν μου αρεσαν!Μου φανηκε οτι αναφεροταν στο θανατο της μανας της αλλα και πολυ πιθανο στο τροπο που πεθανε και η δικη του γυναικα!Δεν ξερω....με μπερδεψε! 😕

Νταιζη....ΔΕΝ την αντεχω αλλο!Ειναι ανελεητη και δεν σταματαει πουθενα!Μου αρεσει που στο παρελθον σε καποια επεισοδια με εχει κανει να πιστεψω οτι μπορει να μην ειναι και τοσο κακια!Μεγα λαθος!Και αυτο που με εκνευριζει περισσοτερο ειναι οτι κανει οτι θελει,μετα παει στο Δημητρη λεγοντας του τα γεγονοτα εντελως αναποδα βγαζοντας θυμα τον εαυτο της και το χαπατο την πιστευει αμεσως! Threat

Μανος....μου αρεσε τρομερα στην πρωτη σκηνη με το Στεφανο,και το αταραχο βλεμμα του αλλα και τα οσα του ειπε μετα!Παρεπιπτοντως καταπληκτιος και ο Χρηστος στη σκηνη αυτη!
Τωρα με την Ευα τιποτα το ιδιαιτερο,μονο οτι ως συνηθως δενουν υπεροχα! : respect : Α και οτι αναρωτιεμαι ποτε θα δουμε μια ερμη τριλεπτη σκηνη γιατι με τα μονολεπτα δεν τη βγαζω για πολυ!
Επισης το υφος του οταν αντικρισε ξανα το γραφειο του σχεδον ιδιο ηταν ολα τα λεφτα!

Απλα καλο το επεισοδιο σημερα απο εμενα κυριως για τους εξαιρετικους Πεφανη-Κατρανιδη!
ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟ ΣΟΥ ΕΥΑΝΝΑ ΜΟΥ Agree
Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΠΗΡΑ ΑΣΧΗΜΑ ΜΕ ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΙ ΝΤΑΙΖΑΡΑ Grrr Η ΛΕΞΗ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ Fskl
Penny
Penny
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από sarita Την / Το Τρι Μάης 04, 2010 10:16 am

Δεν ξερω πια με τι να γελασω και με τι να εκνευριστω.

Στεφανος-Χρηστος-Μανος:
Στεφανακο μου οι αληθινοι αντρες δεν τρεμουν οταν πανε να πυροβολησουνε.Αλλα ειπα αντρας κατι που εσυ δεν εχεις σχεση.Και εισαι τοσο ελεεινος και γελοιος που θεωρεις οτι η ευα βαζει μπροστα το παιδι για ασπιδα.Και στην τελικη ετσι να ηταν με το δικιο της.Δεν καταλαβα απο που κι ως που να πληρωνει την δικη σου παρανοια?Δεν φτανει το δωρο που της εκανες για τον γαμο σας ζητας και τα ρεστα.Οσο για τον χρηστο θα συμφωνησω σε κατι που ειπε η τζινα: Σταματηστε να βαζετε τον περικλη στην ακρη.Τετοιος αντρακλας και να τον κρυβετε απαπα λαθος.Οπα ξεχαστηκα μουσειο.Οσο για τον μανο μονο ενας στιχος μου ταιριαζει για την σκηνη: ΤΑ ΠΗΡΕΣ ΟΛΑ ΚΙ ΕΦΥΓΕΣ.
Μαιμου-Πετρος-Αμαλια: Τι να πω πια για αυτη την κοπελα.Κοπελια αν εισαι τοσο μαγκας ξεγραψε τον πατερα σου μια και καλη βρες και καμμια δουλεια να σταθεις στα ποδια σου και μην μας πρηζεις οποτε μας συμφερει μπαμπακα μου μπαμπα μου και οποτε μας θιγει τα συμφεροντα τον κατηγορουμε.Παρε μια αποφαση γιατι με κουρασες. Ποτε ακριβως ειπαμε οτι ο στεφανος ειναι ειλικρινης και δεν εχει πει ποτε ψεμματα?Μαλιστα το αλλο με τον τοτο το ξερεις?
Στεφανος-Μελιτα:Εχω ξαναπει οτι αυτοι οι δυο ταιριαζουν.Ειναι τοσο γελοιοι και ανευθυνοι οσο δεν παει αλλο.Η μελιτα κατηγορει τον στεφανο οτι εχασε τον μπαμπα της και ερχομαι να προσθεσω ας προσεχες μανταμ δικη σου επιλογη δικη σου ευθυνη.Ο αλλος κατηγορει την μελιτα οτι χαλασε τον γαμο της ευας.Για ποιον απο τους δυο?Γιατι και στα δυο δεν εισαι ανηλικος στεφανακο ουτε εσυ ουτε ο αλλος.Χρειαζονται δυο για να γινει η απιστια.Οποτε και στην δικη σου περιπτωση ας προσεχες τι εκανες.Και τι ειπε η μελιτα?Εγω δεν φταιω ελευθερη γυναικα ειμαι?Ωραια αφου το παμε ετσι και η ευα ελευθερη γυναικα ηταν οσο κρατουσε η σχεση της με τον μανο και ηταν με σενα.Αλλα ειπαμε οι ευθυνες και εσυ εχετε παρει διαζυγιο χρονια.
Για να μην πω για το μωρο μου οτι πιο παθιασμενα μου βγαινει εμενα οταν βλεπω τον μανο παρα της μελιτας στον στεφανο
Κατα τα αλλα κουραστηκα με την νταιζη.Κι ας μου εξηγησει καποιος κατι.Ειπε στον μπελλο οτι:Μου ειπε να πουλησω το σπιτι για να παω διακοπες τον αρη.Θελει να φαει τα λεφτα του με την νορα.Πως συνδυαζεται αυτο γιατι εγω δεν το καταλαβα.
Αυτα κατα τα αλλα αρχιζω να βαριεμαι.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Katrin Την / Το Τρι Μάης 04, 2010 10:18 am

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.

ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ.

ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΜΟΝΟ ΛΟΓΩ ΝΟΡΑΣ-ΛΟΥΚΑ.

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ-ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΣΧΟΛΙΑΣΤΕΙ- ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΞΑΦΝΙΚΑ ΝΙΚΟΛΑΣ-ΛΟΥΚΑΣ-ΝΟΡΑ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΣΑΝ ΠΙΘΑΝΟ ΥΠΟΠΤΟ.-ΔΗΛ. ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΘΑ ΤΟΝ ΑΚΥΡΩΣΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΣΑΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ????

Katrin
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τρι Μάης 04, 2010 10:44 am

nikidanis έγραψε:
Cancoon έγραψε:Να σου πω Αναστασία, κι εγώ θεωρώ ότι είναι η Μελίτα που πρέπει να πάρει πρωτοβουλία και να επαναπροσεγγίσει τον πατέρα της. Αλλά και ο Ρούσσος πρέπει να φροντίσει να θέσει τη σχέση του με την κόρη του πάνω σε νέες βάσεις.

Ο Φρόυντ ξέρει!!!

Grazie Nicole!

ναιιιιιι τι να επαναπροσδιορισει?????????????? ποια σχεση????? οτι οποτε της συμφερει τρεχει κοντα του ζηταει βοηθεια ειτε οικονομικη ειτε ψυχολογικη ...και οποτε δεν της αρεσει τον κραζει για τα ψεματα που της αριαδιασε και για τα χρηματα που ηδη εχει ξοδεψει η ιδια η Μελιτα ....αν αυτο ειναι σχεση τι να πω θελω και γω πλουσιο μπαμπα να τον κραζωωω wall wall

Αν δεν επαναπροσδιορίσει, θα χάσει το χαρτζιλίκι καλε!! Τι λες?????!!!!!!

Γιατι να μην πιστέψει τον απόλυτο μπούλη άλλωστε που ξέρει 6 μήνες και έχει φερθεί τύπος και υπογραμμός!!! (μηνύματα, αδειάσματα,κερατώματα,όπλα, κτλ) και να να πιστέψει τον πατέρα της?????

Οσο και να μην θέλω να βλέπω τον Πέτρο στεναχωρημένο, θέλω να της σφίξει το ζωνάρι της κυράς. Να μάθει να εκτιμάει....
Το κακο δεν είναι βλέπεις οτι τα βρήκε όλα έτοιμα στην ζωή της, αλλα οτι συνεχίζει να τα θέλει, χωρίς κόπο, και πληγώνοντας ανθρώπους που την αγαπούν.....

Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 3 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 3 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 3 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Μάης 04, 2010 11:04 am

Mik έγραψε:
nikidanis έγραψε:
Cancoon έγραψε:Να σου πω Αναστασία, κι εγώ θεωρώ ότι είναι η Μελίτα που πρέπει να πάρει πρωτοβουλία και να επαναπροσεγγίσει τον πατέρα της. Αλλά και ο Ρούσσος πρέπει να φροντίσει να θέσει τη σχέση του με την κόρη του πάνω σε νέες βάσεις.

Ο Φρόυντ ξέρει!!!

Grazie Nicole!

ναιιιιιι τι να επαναπροσδιορισει?????????????? ποια σχεση????? οτι οποτε της συμφερει τρεχει κοντα του ζηταει βοηθεια ειτε οικονομικη ειτε ψυχολογικη ...και οποτε δεν της αρεσει τον κραζει για τα ψεματα που της αριαδιασε και για τα χρηματα που ηδη εχει ξοδεψει η ιδια η Μελιτα ....αν αυτο ειναι σχεση τι να πω θελω και γω πλουσιο μπαμπα να τον κραζωωω wall wall

Αν δεν επαναπροσδιορίσει, θα χάσει το χαρτζιλίκι καλε!! Τι λες?????!!!!!!

Γιατι να μην πιστέψει τον απόλυτο μπούλη άλλωστε που ξέρει 6 μήνες και έχει φερθεί τύπος και υπογραμμός!!! (μηνύματα, αδειάσματα,κερατώματα,όπλα, κτλ) και να να πιστέψει τον πατέρα της?????

Οσο και να μην θέλω να βλέπω τον Πέτρο στεναχωρημένο, θέλω να της σφίξει το ζωνάρι της κυράς. Να μάθει να εκτιμάει....
Το κακο δεν είναι βλέπεις οτι τα βρήκε όλα έτοιμα στην ζωή της, αλλα οτι συνεχίζει να τα θέλει, χωρίς κόπο, και πληγώνοντας ανθρώπους που την αγαπούν.....

Βάσω μου πολλά παιδιά βρίσκουν τα πάντα έτοιμα χωρίς κόπο.
Το πρόβλημα με τη Μελίτα είναι οτι θέλει ότι κάνει να είναι χωρίς κόστος.
Είναι διαφορετικό πράγμα.....

Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 3 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από Izabella29 Την / Το Τρι Μάης 04, 2010 1:41 pm

Cancoon έγραψε:Ρούσσο γιατί θίχτηκες; Μετά από όλα όσα έμαθε η Μελίτα ότι γνώριζε ο πατέρας της τα τελευταία δύο χρόνια και της τα απέκρυπτε, θα έπρεπε ακόμα να πιστεύει τυφλά όσα της λέει σαν να είναι πέντε ετών; Για τις οικογένειες Ρούσσου και Λαζαρίδη, η Μελίτα έχει ακούσει πολλά λόγια αλλά γνωρίζει μόνο ένα γεγονός (που να συνέβη και να το παραδέχτηκαν όλοι): ότι ο πατέρας της και ο Μάνος έκλεισαν την Αντιγόνη στη φυλακή για κάτι που δεν έκανε. Συνεπώς είναι αναμενόμενο να έχει αμφιβολίες για τον πατέρα της, τις οποίες πάντως εξέφρασε στον ίδιο τον πατέρα της και όχι στον Στέφανο. Αντίθετα σε αυτόν ξεκαθάρισε ότι πρέπει να δώσει χώρο στα λεγόμενα των γονιών της και με τη σειρά του να κρατήσει μια απόσταση που θα του επιτρέψει να δει αντικειμενικά τη μητέρα του.
Αυτό που φάνηκε ξεκάθαρα από το τελευταίο επεισόδιο, είναι ότι ο Στέφανος είναι όλο πληγές: ο πατέρας του αυτοκτόνησε, η μητερα του του έκανε πλύση εγκεφάλου ότι μοναδικός σκοπός της ζωής του είναι να εκδικηθεί το Ρούσσο, παρακολούθησε ανήμπορος τον Ρούσσο και τον Μάνο να βάζουν τη μητέρα του στη φυλακή και κατέστρωσε τη ζωή του με σκοπό να επιτεθεί πια κατά αυτών των δύο. Κι εκεί που αυτές οι πληγές επουλώνονταν χάρη στη Μελίτα, σήμερα έκανε πάλι βήματα προς τα πίσω: έκλεισε μάτια και αυτιά και σαν ρομπότ επαναλάμβανε τα ίδια “η μάνα μου είναι αθώα” , “ο Ρούσσος και ο Μάνος φταίνε”. Στέφανε, ο μόνος δρόμος για να ξεμπλοκαριστείς είναι η Μελίτα (και για να είμαι πιο φρουδικά ακριβής, το σεξ με τη Μελίτα).
Και στις δύο σκηνές ξεχώρισα την τρυφερότητα της Μελίτας. Ακόμα και όταν ο πατέρας της τσίριζε μέσα στα μούτρα της αυτή δεν τον μιμήθηκε. Ακόμα και όταν ο Στέφανος της επιτίθετο αυτή τον αποκαλούσε “μωρό μου”.
Σε αυτήν την παρέα η επιφοίτηση έρχεται με κάποια επεισόδια καθυστέρηση. Η Νόρα και ο Λουκάς σήμερα θυμήθηκαν ότι ο Μάνος είναι νούμερο 1 ύποπτος καθώς και ότι η Εύα δεν ήταν σωστή απέναντι στον Στέφανο, η δε Εύα σήμερα θυμήθηκε τι σημαίνουν τα χαστούκια που περιστασιακά δίνει στη Μελίτα ο Μάνος.
Έλεος Νόρα, μετά από όλα όσα έχεις περάσει με το Λουκά πραγματικά πιστεύεις ότι βλέπει το γάμο σας ως μέσο για να απομακρύνει τη Νταίζη;; Ευτυχώς, τα μούτρα αυτή τη φορά κράτησαν μέχρι το τέλος του επεισοδίου γιατί δεν αντέχω άλλους παλιμπαιδισμούς.
Με εξίταρε η τελευταία σκηνή Ρούσσου- Στέφανου για το ποιος επιδρά πιο πολύ στο μυαλό της Μελίτας και περιμένω με μεγάλο ενδιαφέρον την αυριανή συνέχεια.

Κλασικά ένας φοβερός σχολιασμός!Δίνεις βαρύτητα σ'αυτά που πρέπει και μ'αρέσει ο τρόπος σκέψης σου! oscar

Επίσης anastasia20 και Ntinaki1 συμφωνώ με χίλια!! Thumbs up
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Δημοσίευση από dennis Την / Το Τρι Μάης 04, 2010 2:25 pm

Μια παρατήρηση μόνο....
Ο Απόλυτος φοράει ακόμα τη βέρα ή μου φαίνεται ? Gamos
Τι λε ρε μάστορα .....Εδώ ολόκληρη Μενεγάκη και πριν κλείσει η βδομάδα την είχε βγάλει ......
Μάλλον η Απόλυτη καθώς είναι Κιουρία και υπεράνω , δεν απασχολιέται με τέτοιου είδους Γου κατηγορίας θέματα...
Μωρέ μπράβο....
dennis
dennis

Θηλυκό Τόπος : Στο Νησί με τον Desmond...

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τρι Μάης 04, 2010 2:31 pm

dennis έγραψε:Μια παρατήρηση μόνο....
Τι λε ρε μάστορα .....Εδώ ολόκληρη Μενεγάκη και πριν κλείσει η βδομάδα την είχε βγάλει ......
Μάλλον η Απόλυτη καθώς είναι Κιουρία και υπεράνω , δεν απασχολιέται με τέτοιου είδους Γου κατηγορίας θέματα...
Μωρέ μπράβο....

Καλέ, γιατι να ασχοληθεί ?? <<Ανοιχτό βιβλίο>>, ο Στεφανάκος!!! gelio
Αλλωστε....................την αγαπάει!!!!

Μόνο στην Νόρα έφερνε αλλεργία το δαχτυλίδι του Μητσουλα μάλλον..

Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 3 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 3 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 3 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από annaki Την / Το Τρι Μάης 04, 2010 2:39 pm

Πρώτη φορά ψηφίζω άθλιο! Βαρέθηκα, κουράστηκα, απελπίστηκα και κάποια στιγμή μέχρι που αφαιρέθηκα απ' τα φεγγαροπετρικά προβλήματα και σκεφτόμουν τα - μακράν πιο ενδιαφέροντα - δικά μου! Παρότι έχουμε δει πολύ χειρότερα, λειτουργεί προσθετικά η εξουθένωση, σαν τη φωτογήρανση ένα πράμα!

Κατ' αρχάς κρατώ αυτό που τουλάχιστον μ' έκανε και γέλασα: Η μάνα του είναι αθώα κι η γκόμενα επίσης! gelioΓια άλλο λόγο έκαστη βεβαίως, αλλά, όπως και να 'χει, η νύφη σα θα γεννηθεί στην πεθερά θα μοιάσει! Και η Μόνικα του πλανητάρχη ελεύθερη γυναίκα ήταν, Μελίτα μου, αλλά το κραξιματάκι της το 'φαγε!
Εντάξει, το ερωτικό δεν το 'χουν οι Απόλυτοι, μα ούτε και στον καβγά δεν μπορούν να συντονιστούν πια; Ο ένας έφτυνε, η άλλη έγλειφε! slap Βλέπεις, ό,τι ροχάλα της περίσσευε τη διέθεσε σ' αυτόν που έφτυσε αίμα για να την αναθρέψει, έστω και με λάθος τρόπο! Η ψυχή μου σφίχτηκε με το δύσμοιρο πατέρα και νόμιζα ότι δε θα βρισκόταν δικηγόρος να λυπηθώ περισσότερο απ' το Λυκουρέζο για τα παιδιά που έβγαλε!

Είναι δυνατόν να υφίσταται οντότις ευφυέστερη του Κάλαχαν στη σειρά των ηλιθίων; Ξέρω ότι καταντώ γραφική, αλλά μήπως εννοούσε το alter ego του; scratch

Αααα μάλιστα! Τελικά η Νταίζη δεν έχει έννομο συμφέρον στην περιουσία του παιδιού! Εγώ γιατί θυμάμαι θρήνο, κλαυθμό και οδυρμό, κάτι επεισόδια πριν, για τη ρήτρα που τους επέβαλε και που την όρισε αποκλειστική διαχειρίστρια;😕

Η Τιτανομέγιστη να παραδώσει υπερεντατικά ιδιαίτερα τακτ στο Λουκά για να μάθει να κάνει προτάσεις γάμου σωστά, και η κόρη της υπερεντατικά ιδιαίτερα ωριμότητας στη Νόρα για να μάθει να τις απορρίπτει σωστά!lol!

1η αξιομνημόνευτη ατάκα:: respect :
Μάνος ΕΓΡΑΨΕ:
Εγώ σου γυρίζω την πλάτη κι εσύ, αν θες, πυροβόλα!

2η αξιομνημόνευτη ατάκα:: respect :
Clarabelle ΕΓΡΑΨΕ:
Πολλά παιδιά βρίσκουν τα πάντα έτοιμα χωρίς κόπο.
Το πρόβλημα με τη Μελίτα είναι οτι θέλει ότι κάνει να είναι χωρίς κόστος.
Είναι διαφορετικό πράγμα.....

annaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από dennis Την / Το Τρι Μάης 04, 2010 2:57 pm

Mik έγραψε:
dennis έγραψε:Μια παρατήρηση μόνο....
Μωρέ μπράβο....

Καλέ, γιατι να ασχοληθεί ?? <<Ανοιχτό βιβλίο>>, ο Στεφανάκος!!! gelio
Αλλωστε....................την αγαπάει!!!!

Μόνο στην Νόρα έφερνε αλλεργία το δαχτυλίδι του Μητσουλα μάλλον..

Χαχαχαχα Η Νόρα έχει αλλεργία στον Μήτσο και τον Απόλυτο τον σημάδεψε η Βέρα στο Δεξί.... Fskl
dennis
dennis

Θηλυκό Τόπος : Στο Νησί με τον Desmond...

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τρι Μάης 04, 2010 3:03 pm

@ Sarita....συμφωνω σε ολα αλλα περισσοτερο σ'αυτο...
Για να μην πω για το μωρο μου οτι πιο παθιασμενα μου βγαινει εμενα οταν βλεπω τον μανο παρα της μελιτας στον στεφανο
Κοιτα ενα περιεργο πραγμα,και σε εμενα το ιδιο συμβαινει! Razz

@Αnnaki....για αλλη μια φορα ο σχολιασμος σου ειναι για πολλα : respect : : respect : : respect : Τελειος και Agree
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από angel_patra Την / Το Τρι Μάης 04, 2010 3:26 pm

δεν εχω να σχολιάσω πολλα απο το επεισόδειο.. ουτε ζέστη ούτε κρύο.. αυτο ομως που μου εκανε εντυπωση ειναι γιατι ο Στέφανος σκέφτηκε εκείνο το κομματι με την Μελίτα.. Μήπως τελικα ειναι όντως πιονι η Μελίτα ή εχει βαλει το χερακι του καπου ο Στεφανος???? τι να πώ?? μου πέρασε απο το μυαλό και αυτο..
angel_patra
angel_patra
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Στο σπιτι του Στεφανου... (χιχι)

Δημοσίευση από FieryRed Την / Το Τρι Μάης 04, 2010 3:57 pm

Επειδή δεν την παλεύω σήμερα είπα να σχολιάσω το χθεσινό επεισόδιο…
Καταρχάς ψήφισα καλό.. Γιατί είμαι Λουκονορική και μου αρέσουν οι σκηνές τους.

-Ο χαρακτήρας της Μελίτας με έχει κουράσει. Είναι δικαίωμά της να μην πιστεύει τον πατέρα της γιατί όντως της έχει κρύψει πράγματα στο παρελθόν και δεν του έχει εμπιστοσύνη… Αλλά δεν έχει εμπιστοσύνη στον άνθρωπο που την μεγάλωσε; που την αγαπάει και την φροντίζει μέχρι και σήμερα; Ο Ρούσσος δεν τις αποκάλυψε μερικά μυστικά γιατί α. μερικά ήταν επαγγελματικά β. που δεν την αφορούσαν άμεσα γ. που δεν θα μπορούσε να κάνει τίποτα δ. που θα την πλήγωναν απίστευτα. Αλλά με ελαφρά τη καρδία πιστεύει έναν άνθρωπο που γνωρίζει ελάχιστα μόνο και μόνο επειδή υπάρχει η ψευδαίσθηση της αγάπης.
Ποτέ δεν ήμουν αντίθετη στον έρωτά της με τον Στέφανο αλλά αυτή η συμπεριφορά τελευταία με βρίσκει αντίθετη.

-Ο Στέφανος γενικά με κάνει να αναρωτιέμαι ακόμα τι κάνει σε αυτή τη σειρά… Σαν την Λαίδη και τον Αλήτη 2 σε 1 σετάκι είναι ο χαρακτήρας του, εμένα δεν μου βγάζει κανένα νόημα το φέρσιμο του και ο λόγος ύπαρξης του Εκτός αν αποδειχτεί ότι συνέχιζε την εκδίκησή του χαλαρά …
Αυτό το απειλώ τη μέλλουσα μάνα του παιδιού μου αλλά από την άλλη μη τη ταράξω δεν κάνει μου δείχνει ότι δεν έχει και πολύ μεγάλη ισορροπία ο καημένος…

-Σκηνές Ρούσσου – Αμαλίας απλώς respect φώναξε αγόρι μου μπας και προκαλέσεις δονήσεις στο χώρο και κουνηθούν τα εγκεφαλικά κύτταρα της κόρης σου γιατί όσο πάει και κουτιαίνεται…

-Νόρα- Λουκάς Αχχχ βρε Λουκά μου δεν κάνουν έτσι πρόταση γάμου, βρε αγόρι μου!! Η άλλη είναι κάργα ερωτευμένη το ναι το λέει πριν καν την ρωτήσεις αλλά όσο να ναι γυναίκα είναι το ρομάντζο της το θέλει τι το πετάς έτσι καλέ μου;;;;

-Η Νταίζη συνεχίζει να είναι το τραγικά λάθος πρότυπο γυναίκας-μάνας που προβάλλεται καθημερινά στις 7… Και δεν θέλω να σχολιάσω κάτι άλλο για αυτό… Αρκετά έχει πει ο στόμας μου!!! :lol:

Αυτά από εμένα εν αναμονή του σημερινού λοιπόν…..
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τρι Μάης 04, 2010 5:12 pm

Σχολιασμός Επεισοδίου 358

Στα των προηγουμένων που έδειξε στην αρχή

1) Η Μελίτα είναι απίστευτα μουλάρα, για τη Δάφνη δεν το πιστεύει αλλα η Εύα απο το αυτοκίνητο το έστησε με την κοιλιά στο στόμα έκανε μαγικά και τσουπ να’το το όπλο στο Καρταλόσπιτο!

2) Η Μελίτα είναι επίσης απίστευτα κότα γιατί αμφισβήτησε τον πατέρα της το ότι υπάρχει ενδεχόμενο όμως να το έχει κάνει η Αντιγονίτσα παρόλο που το σκέφτηκε δεν τόλμησε να το πει!

3) Ο Ζουγα με τον Κατρανίδη ήταν πολύ καλοί μαζί!

4) Έμπαινε Mάναρε χώστα στην κατσαρή μουχρίτσα!

+++

Τίτλοι επεισοδίου...

+++

Μάνος – Χρήστος - Στέφανος
Όοολα τα μωρά στην πίστα!

Καταρχήν να πω ότι σπάστηκα που μας έκοψαν τη σκηνή του πυροβολισμού, είχε πει ο Περικλής στον όμορφο κόσμο ότι ο Στέφανος θα πυροβολήσει!

Επίσης…Σιχτίρι Νο.1 Στη σκηνή που τσακωνόντουσαν ο Στέφανος με το Χρήστο, φώναζε ο Χρήστος στον Στέφανο ότι θα καταστρέψει τη ζωή του κι εμείς το μόνο που βλέπαμε είναι έναν φλούφλη να παλεύει! Γιατί κυριε Βασιλειάδη μου το κάνετε αυτό??? Ας παίρνατε πλάνο απο το πλάι!!! ΝΑ ΜΗΝ ΕΠΑΝΑΛΗΦΘΕΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!

Στα του στόρυ τώρα… ο Στέφανος θυμήθηκε ότι έχει και παιδί?? Αχαχαχαχαχαχα! Το είχε ξεχάσει όταν πήγε να σκυλοβρίσει την Εύα, όταν την απατούσε, όταν βολτάριζε στα πηγάδια με την κατσαρή και τώρα το θυμήθηκε? Α ρε Κυριάκο…εχμ Στέφανε ήθελα να πω.. τα καλά και συμφέροντα, η Μελίτα δεν του ανήκει (του Μάνου) και η Εύα κουβαλάει το παιδί του (του Στέφανου), γιατί ακόμα δεν με έχει πεισεί ότι δεν είναι Μάνος, απορώ μαζί μου…

Κρατώ ατάκα «Εγω σου γυρνάω την πλάτη κι αν θες πυροβόλησε!» Ενα αγαλματάκι στο μανουλοΜάνο ωρέ!!!

Σιχτίρι Νο.2 Με την αποχώρηση του Μάνου η εικόνα Χρήστου – Στέφανου ήταν όλα τα λεφτά μόνο που ο κος Σταύρου έπιανε τα 3/4 της εικόνας ενώ ο Περικλής ήταν στριμωγμένος στην γωνία με όλο το MEGA επάνω του! Θα τα πάρω λέμε το καταλαβαίνετε??? Συνέχεια το κάνετε αυτό με τον Περικλή! Γκρρρρρρρ!!! Γιατί κυρια Οικονόμου μου δεν με λυπάστε την κακομοίρα την fan??? Στα ομορφά σας τα μαλλάκια να χαρείτε ΜΗΝ ΕΠΑΝΑΛΗΦΘΕΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!

+++

Οικογένεια Ρούσσου
Η σκηνή ήταν ..ΚΑΤΡΑΝΙΔΗΣ! Θεός – Καταπληκτικός – ΣΑΡΩΤΙΚΟΣ!!!

Φεύγοντας απο τη σκηνή τον λυπήθηκε η ψυχή μου!

Το Μελιτόνι πάλι κλασσικά απαράδεκτο.Έβαζε τα χέρια στη μέση και θύμωνε η μαριωρη! Μωρε τι μας λες μανταμίτσα? Που δεν εμπιστεύεσαι τον πατέρα σου αλλα ο απόλυτος λέει πάααααααααααντα την αλήθεια ε? Χαχαχαχαχαχαχα Δεν πειράζει κατσαρή μείνε με τον απολυτο αφου απολαυμβάνεις τόσο το φτύσιμο τελικά.. Βρε μήπως να σου κανονίζαμε ένα συνοικέσιο με το χαπατο? Χα-πατο αυτός, απο-πατος εσύ θα κάνετε τρελό ζευγάρι! gelio (Βρήκα πως θα την λέω -> Απόλυτος & Χάπατο = Απόπατος χαχα)

Οφείλω να ομολογήσω ότι εξίσου καταπληκτική στη σκηνή αυτή ήταν και η κα Πεφάνη! Η οποία όμως το βιολί βιολάκι, δεν θα χάσει λέει τον άντρα της για τη μουγκή! Για τη μουγκή όχι για τον Στέφανο! Και ναι μετά το «Η Εύα φταίει που δεν την παρατάει ο Στέφανος» περάσαμε στο εξίσου καταπληκτικό «Η Αντιγόνη φταίει που την πιστεύει τυφλά ο Στέφανος και η Μελίτα σούρνεται απο πίσω του» Ε ρε γλέντια!!! gelio

+++

ΛουκαΝοράκια - Νικόλας
Καταρχήν να πω ότι η μπλούζα αυτή του Νικόλα είναι εκπληκτική! Και του πάει πολύ.

Στα του στόρυ τώρα μου άρεσε που ο Νικόλας αντιπροσωπεύοντας πάντα τη φωνή της λογικής και απαλλαγμένος απο συναισθηματισμούς υποπτεύθηκε το Μάνο. Ο Νικόλας πάντα κάνει τις πιο ορθές σκέψεις εκεί μέσα και συνήθως είναι τηλεθεατής και τα βλέπει τα πράγματα πιο αποστασιωποιημένα.

Τώρα (σας παρακαλώ μην με φάτε) θα πω ότι η Νόρα με τον Λουκά δεν μου άρεσαν σε αυτή τη σκηνή.. το μασαζάκι με χάλασε λυπάμαι.

Μετά μου άρεσαν πολύ όμως που προσπαθούσαν να τα βάλουν όλα σε μια σειρά.. μου θύμησε η σκηνούλα το Λουκάκο να γράφει στον πίνακα στο γραφείο της Νόρας προσπαθώντας να ανακαλύψει ποιος τους τρομοκρατει πέρισυ το καλοκαίρι... sooo Νόρα και Λουκάς! Love

Στα των συμπερασμάτων, παρτε το αλλιώς διότι θα βρείτε, κάτι άλλο τρέχει εδώ πέρα! Μου άρεσε όμως πολύ που σκέφτηκαν τη φίλη τους!! inlove

+++

Δάφνη – Αστυνόμος Σαϊνης (Εμπρος καλά μου παπούτσια)
Η σκηνή αυτή με παραξένεψε πολύ!

Καταρχήν η Δάφνη ήταν μια κουκλίτσα, όσο δεν κάνουν απόπειρες να την χτενίσουν και την αφήνουν ήσυχη την κοπέλα είναι πολύ όμορφη. Ειδικά απο κοντά είναι μια κούκλα!

Στα του στόρυ τώρα, βασικά μου άρεσε που η Δάφνη είπε την πάσα αλήθεια για το όπλο και δεν απέκρυψε το γεγονός ότι το είδε. Το βασικό όμως που κράτησα απο τη σκηνή είναι η αναφορά του αστυνόμου στην «κακιά στιγμή». Αμέσως το μυαλό μου πήγε σε δύο γεγονότα που σημάδεψαν τη ζωή της Δάφνης και έχουν και τα δύο τον ίδιο χαρακτηρισμό «Η κακιά στιγμή»..τα ατυχήματα που στοίχισαν τη ζωή του Φώτη και της μητέρας της.. ανατρίχιασα όταν μίλαγε ο άτιμος ο Ζουγα!

+++

Απολυτο Φτύσιμο
Συνεννόηση μπουζούκι!!! (νομίζω είναι το πιο αντιπροσωπευτικό χαρακτηριστικό αυτών των ανθρώπων)

Ο Στέφανος είχε βάλει την περσινή κασσέτα (να’ναι που πλησιάζει άνοιξη?) και η Μελίτα προσπαθούσε να αποφύγει τις ροχάλες που έπεφταν βροχή γιατί μετά... με ποιον θα σφουγγαρίζει το κορίτσι???

Ξεκίνησε να λέει ότι ο μπαμπάς της μπορεί και να είναι αθώος και μόλις τσίνισε ο απόλυτος μαμάκιας αρχισε τα παρακάλια το κορίτσι χαχα

Σου έχω κάνει ποτέ κακό? Ρωτάει ο μεσιέ, ΌΧΙ απαντά με μιας το villedoni! Το καλύτερο δουλικό καλέ είναι το κορίτσι τι θα έλεγε, ναι???

Το ευχαριστήθηκα πάντως που την έβαλε και λίγο στη θέση της! Κανένα σας δεν είναι άγιος τολμά να λέει το Μελιτόνι (και όχι ότι δεν έχει δίκιο δηλαδή) αλλα μια και υποψιαζόσουν και την Εύα ότι έχει ανάμειξη για ακου λίγο και τα δικά σου κατορθώματα δια στόματος απόλυτου να δούμε σου αρέσει??

Στέφανος: Εσύ είσαι αμέτοχη Μελίτα? Τι είσαι απλός παρατηρητής?

Εννοείται Στέφανε, με τα μάτια και μόνο απάτησε ο Μάνος την Εύα και εσύ την Εύα και πάλι με την κατσαρή μουχρίτσα, με τα μάτια και μόνο! Αφού στο google όταν πατήσεις τη λέξη «Αθωότητα» το πρώτο αποτέλεσμα είναι του Βικιλεξικού «Ουσιαστικό ‘αθωότητα’ θηλυκό, χωρίς πληθυντικό, χωρίς ίχνος πονηριάς και υστεροβουλίας ή αλλιώς Μελίτα» gelio

Το γελοίο ήταν που κρέμασε το σαγόνι λες και άκουσε το πιο εξωφρενικό πράγμα στον κόσμο! Αχαχαχαχαχαχαχα

Και βεβαια η δικαιολογία που σκοτώνει περί σφουγγαρίσματος με Μάνο παραμονές του γάμου του «Δεν περίμενα να το μάθει» (η Εύα ντε!) Δεν επαναλαμβάνω τι ανοιξ...εχμ..έκανε η Μελίτα για να χαλάσει ο γάμος της Εύας νομίζω όλοι θυμόμαστε!

Βρε παιδιά βρε παιδιά θα σας μαλώσω δεν φταίει το κορίτσι που έκανε με το Μάνο τις ατιμίες, φταίει ο Στέφανος που τους ξεμπρόστιασε! Μα κανείς να μη σέβεται τους αθώους στις μέρες μας? Κανεις??? gelio

Όσο για το «Αρνηθηκα τον πατέρα μου» η απαντηση είναι μία ....

Πάντως απο τα όσα σκέφτονταν το villedoni μετά που έφυγε μάλλον την έπεισε ο απόλυτος φλούφλης ότι ο πατερούλης είναι κακός άνθρωπος..

+++

Νταίζη - Χάπατο
Την Νταίζη και το χάπατο αρνούμαι να τους σχολιάσω μέχρι
α) να τα ξαναβρεί η Νταίζη με τον Χρήστο
β) να της σφυρίξει ο Χρήστος 2 φωνήεντα να συνέλθει

Με κάλυψε η Γιούλη με το τραγούδι της άλλωστε τι να πω εγω???

+++

ΕΥΑ – ΜΑΝΟΣ (Με κεφαλαία γιατί πόσο ακόμα θα μπορώ να δίνω τέτοιο τίτλο στις σκηνές?)

1) Τα μαλλιά του Μπουγιούρη ΑΘΛΙΑ
2) Η κοιλιά της Ευούλας ΤΕΛΕΙΑ!!!

Η σκηνούλα ήταν ΕΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΛΕΠΤΟ!!! Και αυτό θα σχολιάσω μόνο...

+++

Ξανθές Συμπεθέρες
Δεν έχω να πω και πολλά για τη σκηνή, απλώς ότι θεώρησα άσκοπη την επίσκεψη της Αγγέλας αλλα βρήκα και τις δύο κυρίες πολύ καλές στη μικρή αυτή σκηνούλα..

+++

Εύα – Αστυνόμος Σαϊνης
Και απο εκεί που περίμενα και η δεύτερη επίσκεψη του αστυνόμου να κινηθεί στο ίδιο μοτίβο με την πρώτη με εξέπληξε για ακόμα μία φορά!

Καταρχήν γιατι ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΑΜΕ το άλλοθι του αγοριού μου που ήταν τόοοοοοσο όμορφος εκείνο το βράδυ με την Εύα που χαμογελούσε και την πείραζε και......εεεεε... παρασύρθηκα.. λοιπόν, τι έλεγα? Α ναι επιβεβαιώσαμε το άλλοθι του Χρήστου και μάθαμε ότι η Αντιγονίτσα συχνάζει σε σπα και πάει συχνά σινεμά μόνη της... ΥΠΟΠΤΟ αυτό!!! Και βέβαια σιγουρεύτηκα ότι ο αστυνομικός ξέρει για την διαθήκη! Αντε να δούμε τι θα δούμε...

Σιχτίρι Νο.3 Όποιος ξαναπεί τον Χρήστο οδηγό θα γίνει της Νταίζης εδω μέσα!!! -_-

+++

Δάφνη - Νικόλας
Ο Νικόλας φοβάται πραγματικά μήπως ο Μάνος είναι μπλεγμένος, μόνο αυτό κρατάω απο τη σκηνούλα. Μου αρέσει που είναι έτσι προστατευτικός με τη γυναίκα του, τι γλυκούλης!

+++

Μάνος - Κατερίνα
Μικρή όμορφη και νοσταλγική σκηνούλα! Η Κατερινούλα μου φάνηκε πολύ μαγκωμένη στη σκηνή αλλα όπως και να έχει δεν την πολυπρόσεξα.. το βλέμα του Μάναρου τα πήρε όλα κι έφυγε! Ήταν πολύυυυυυυυυυ καλός!!!

Την αγκαλιά δεν τη σχολιάζω, εμένα αν έκανε το αφεντικό μου να με αγκαλιάσει θα είχαμε κουτσομπολιό για 5 χρόνια στην εταιρία χαχα

+++

Εύα - Λουκάκος
Γλυκιά σκηνούλα, μου αρέσουν τόσο πολύ αυτοί οι δύο.. Και λάτρεψα τα καλτσάκια της Ευαούλας! Τόσο girlie!!! Κατά τα άλλα go Λουκάκο go να δω τι θα καταλάβεις με τον μεσιέ ντε κερί!

+++

Λουκάς - Στέφανος
Η σκηνή μου ανέβασε το αίμα στο κεφάλι απο την πρώτη φορά που την είδα μέχρι και σήμερα που την επανέλαβα για πολλοστή! Ο Στέφανος έχει ξεφύγει παντελώς δεν νομίζω ότι χωρα αμφιβολίας περί τουτου, κόλλησε η βελόνα χαχα Πάντως τον προτιμώ έτσι παρα.....ξελαμπικαρισμένο (:wink2:) γιατί τα γουτσου γούτσου μου φέρνουν λίγο vomit

+++

ΛουκαΝοράκια
Η πρόταση γάμου με ξενερωσεεεεεεεεεε... θέλω κάτι φαντασμαγορικό απο το Λουκάκο α λα sifantid μη μου το χαλάτε!!! Θα συμφωνήσω με τη Νόρα σε αυτό.. κατα τα άλλα δεν μου άρεσε και πολύ η σκηνούλα, μόνο τα τερτίπια στο κρεβάτι και τα ζουζουνίσματα μου άρεσαν παααααρα πολύ χιχι

Σημείωση: Στο ‘Γρηγόρης Μικρογεύματα’ δεν έχουν πίτσες! Χαχαχαχαχαχαχα

+++

Η σκηνή της Εύας με την Αγγέλα δεν μου άρεσε, ξετρελαθηκα με την κοιλίτσα της Εύας που ήταν ΤΕΛΕΙΑ απλά με το άσπρο αλλα δεν θέλω να βλέπω συνέχεια την Εύα στα ίδια και τα ίδια! Θέλω να την βλέπω να κάνει πράγματα!!! Pleaseeeeee!!!

+++

Αμαλία - Απόπατος
Άθλια η σκηνή.. η Μελίτα διέλυσε τη ζωή της Εύας δύο φορές και ΠΑΛΙ βρήκε κάτι να κλαίγεται και ΩΣ ΣΥΝΗΘΩΣ πληρώνει κρίματα αλλων και ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΕΚΕΙΝΗ! gelio

Όσο για την Αμαλία φούντωνε καλά καλά τη Μελίτα να διεκδικήσει με κάθε μη κόσμιο τρόπο τον πλούσιο γαμπρό και τώρα που ήρθε η ρήξη τη χάλασε.. Εμ τα’θελες και τα’παθες μανταμ Αμαλία!

+++

Συνάντηση γιγάντων
ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ για τη σκηνή αυτή σήμερα, μόνο αυτό!!! Δύο άξιοι ηθοποιοί θέλω να πιστεύω ότι θα μας δώσουν κάτι καλό!

Πάντως με το που είπε ο Στέφανος ότι ο Πέτρος εκδικείται και καλά την γυναίκα του πάλαι ποτέ γκόμενου της Αμαλίας ΚΑΓΚΕΛΟ ο Πετράν! Χαχα

Αυτά απο μένα για σήμερα.. είχα μέρες να γράψω και πάλι καλά να λέτε που είπα μόνο τόσα.. χιχι

Και εις άλλα με υγείαν!

ΥΓ.1. Αποφάσισα ότι
α) Δεν θέλω να διαβάζω σχολιασμούς μόνο απο τους λίγους που αφήνει αδιάφορους η παρέα οπότε θα δώσω το καλό παράδειγμα στους ξενερωμένους (ω ναι σας νιώθω) ώστε Νίκη, Μαρία, Φουλίτσα, Κέλλυ, soso, Γιούλη και όποιος άλλος σταμάτησε να αρχίσει να σχολιάζει και πάλι!
β) Είμαι πολύ ψωνάρα για να στερήσω απο τους σχολιασμούς τα κείμενά μου οπότε όσο βλέπω τη σειρά και έχω κάτι να πω θα σχολιάζω!
γ) Δεν θα αφήσω να με ρίξει (πολύ) ο χαμός που θα βρει την παρέα παρα μόνο όταν αυτό γίνει και μετά!

ΥΓ.2. Μόνιμη παράκληση εις το εξής: Παρακαλούνται οι αρμόδιοι να μας απαλλάξουν απο τον απόλυτο ξενέρωτα (κλεμμένο ναι ναι) όσο το δυνατόν πιο γρήγορα. Απώλεια Μάνου (TV Zapping) + Φούντωμα Ξενέρωτα (Τηλεθεατής) μαζί θα έχουν ένα και μόνο αποτέλεσμα στους βαριόμοιρους τηλεθεατές

Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 3 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από sarita Την / Το Τρι Μάης 04, 2010 5:13 pm

evanna έγραψε:@ Sarita....συμφωνω σε ολα αλλα περισσοτερο σ'αυτο...
Κοιτα ενα περιεργο πραγμα,και σε εμενα το ιδιο συμβαινει! Razz

@Αnnaki....για αλλη μια φορα ο σχολιασμος σου ειναι για πολλα : respect : : respect : : respect : Τελειος και Agree

Evanna μου αν κρινω οτι εισαι και εσυ φαν μανου φανταζομαι οτι και σε εσενα το ιδιο παθιασμενα θα βγαινει το μωρο μου καθε φορα που το λες οταν τον βλεπεις Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 3 Lol
sarita
sarita
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης