Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010

+30
annaki
dennis
Izabella29
Katrin
sarita
Penny
KonstantinaA
masoul
magicspace
loukasnora
geod
nicole
Cancoon
aggeliki
LYDIA
Ntinaki1
filitsa
st@cy
LIBRA
jim7
KatsaroYpotheto
ksanthi
glgs
evanna
Ezantakou
anastasia20
nikidanis
Καρ-Mik
loukitsa
Clarabelle
34 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap22%Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 22% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap17%Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 17% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap31%Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 31% 
[ 18 ]
Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap14%Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 14% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap5%Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap11%Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 11% 
[ 7 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 59
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Τρι Μάης 04, 2010 5:35 pm

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ μας έλειψαν οι σχολιασμοί σου Τζίνα...

KatsaroYpotheto έγραψε:
ΛουκαΝοράκια - Νικόλας

Τώρα (σας παρακαλώ μην με φάτε) θα πω ότι η Νόρα με τον Λουκά δεν μου άρεσαν σε αυτή τη σκηνή.. το μασαζάκι με χάλασε λυπάμαι.

Μετά μου άρεσαν πολύ όμως που προσπαθούσαν να τα βάλουν όλα σε μια σειρά.. μου θύμησε η σκηνούλα το Λουκάκο να γράφει στον πίνακα στο γραφείο της Νόρας προσπαθώντας να ανακαλύψει ποιος τους τρομοκρατει πέρισυ το καλοκαίρι... sooo Νόρα και Λουκάς!
Στα των συμπερασμάτων, παρτε το αλλιώς διότι θα βρείτε, κάτι άλλο τρέχει εδώ πέρα! Μου άρεσε όμως πολύ που σκέφτηκαν τη φίλη τους!!

Χαίρομαι πάρα πολύ που δεν είμαι η μόνη που δεν της άρεσε το μασάζ.. Ένιωθα λίγο "ούφο" όταν το έλεγα σε κάτι φίλες μου.. Τώρα ησύχασα...χιχιχι...


Καλά, έχω λιώσει στο γέλιο με τα Σιχτίρια no.1,2,3... gelio και με την παρατήρηση που έκανες με το διαφημηστικό "Γρηγόρης Μικρογεύματα" gelio


Μου έμεινε επίσης και το viledoni, θεϊκό...

Τζίνα χαίρομαι απίστευτα που επανήλθες με τον σχολιασμό σου...
Συμφωνώ σε όλα μα σε όλα όμως...
Τι να πώ, οτι είναι κλασσικά ΣΟΥΠΕΡ σχολιασμός... : respect : : respect : : respect : : respect : : respect :
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Μάης 04, 2010 5:43 pm

Eυχαριστώ πολύ Ezi μου!!! Love!

Δεν μπορούσα να μη σιχτιρίσω που χαντακώνουν έτσι τον Περικλή, μίλαγε και βλέπαμε την πλάτη του δηλαδή ήμαρτον!!!

Όσο για το prospectus του Γρηγόρη είναι τόοοοοσο χαρακτηριστικό που εκείνη την ώρα είχα ξεραθεί στα γέλια! gelio
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010

Δημοσίευση από sifantid Τρι Μάης 04, 2010 5:47 pm

Τζίναααααα... : scream : Ακόμη γελάω με σημεία του σχολιασμού με highlights, όμως, τα Μ Ο Ν Α Δ Ι Κ Α βιντεάκια! gelio Το τραγούδι της Γιούλης να πρωτοσχολιάσω, το "Δείξε έλεος" ή το "Θα πηδηχτώ από το παράθυρο"; Penguin Η κατάλληλη ατάκα την κατάλληλη στιγμή! Οι τίτλοι όπως πάντα ξεκαρδιστικοί και άκρως εμπνευσμένοι, η οπτική σου για τη σειρά, επίσης όπως πάντα, λατρεμένη και τέλος... Η αναφορά στο σεναριάκι μου πολύ... Hug Θέλω GRANDE πρόταση γάμου! Όχι καναπέδες και το κλασσικό "Θέλεις να με παντρευτείς;" Η Νόρα και ο Λουκάς είναι πολύ ιδιαίτεροι για να συμβιβαστούν με κάτι τόσο... απλό! Heart2


Έχει επεξεργασθεί από τον/την sifantid στις Τρι Μάης 04, 2010 5:55 pm, 1 φορά
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Μάης 04, 2010 5:50 pm

Έτσι έτσι Σοφάκι μου!!! Συμφωνώ!!! Θέλουμε μεγαλεία όταν έρθει εκείνη η ώρα χιχι

Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010

Δημοσίευση από sifantid Τρι Μάης 04, 2010 5:56 pm

Α! Και τώρα που είπα βιντεάκια... Ακόμη περιμένω βιντεάκι-comment του επεισοδίου! Impatient Razz
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Μάης 04, 2010 5:58 pm


Χαίρομαι να βλέπω επιστροφή στους σχολιασμούς. Klap Klap Klap
Το είπα οτι συμφωνώ; Το λέω τώρα.
Δεν θα πω άλλα πάω στο google να ψάξω τη λέξη αθωότητα.gelio
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Τρι Μάης 04, 2010 6:01 pm

Clarabelle έγραψε:
Χαίρομαι να βλέπω επιστροφή στους σχολιασμούς. Klap Klap Klap
Το είπα οτι συμφωνώ; Το λέω τώρα.
Δεν θα πω άλλα πάω στο google να ψάξω τη λέξη αθωότητα.gelio

Δε χρειάζεται, το έψαξα εγώ και δίπλα στην λέξη αθωότητα υπάρχει η λέξη Μελίτα με Κ κεφαλαίο lol!
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010

Δημοσίευση από panda Τρι Μάης 04, 2010 6:03 pm

Τραγελαφικά μέτριο επεισόδιο Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 4 000200D4 με ελάχιστες σκηνές της προκοπής που πάλι τις πήραμε από τους συνηθισμένους υπόπτους go go "οι απόλυτοι που δεν έζησαν", Νταιζάρα Klap και φυσικά Αμαλία DoksasteME .

Καταρχάς μια περιποιημένη Fskl για τον Πετράν γιατί του χρειάζεται για να στρώσει. Υποτίθεται ότι το συγκεκριμένο άτομο είναι μεγαλοδικηγόρος-κομπιναδόρος-μούτρο μεγάλο που λύνει και δένει και έχει κερδίσει και δίκες και έρχεται το τσουτσέκι του χτες(το ότι είναι κόρη του άσχετο είναι) και τον φέρνει εκτός εαυτού? Αααααα καλά (που έλεγε και ξανάλεγε η Βουγιούκλω σε μια ταινία) δουλευόμαστε πολύ χοντρά και το έχουμε χάσει εντελώς Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 4 Thsmileydontgetit.

Ακόμα 2 Fskl για αστυνόμο και Ντουβλοζεστούλη.

Πώς το είπε ο αστυνόμος? Ότι το next top wannabe nothing έχει ισχυρή θέληση Faint. Τί λες ρε μεγάλε? Το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις gelio? Μην ανησυχείς το δωμάτιο για το Δαφνί είναι έτοιμο και σε περιμένει.

Καλά ο Ντουβλοχεστούλης για μια ακόμα φορά έδειξε πόσο γελοίος είναι. Και μόνο ότι πήγε στην καλή του να κλαφτεί αυτό τα λέει όλα. Φτουυυυυυυ και έλεγα ότι σήμερα δεν θα Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 4 Smilie_iek_058 από σκηνή της σειράς αλλά πού?

Άυτά προς το παρών πάω να διαβάσω τι γράψατε και ελπίζω να προλάβω αυτήν την φορά :lol:.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Μάης 04, 2010 6:04 pm

Ezi_loukno έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Χαίρομαι να βλέπω επιστροφή στους σχολιασμούς. Klap Klap Klap
Το είπα οτι συμφωνώ; Το λέω τώρα.
Δεν θα πω άλλα πάω στο google να ψάξω τη λέξη αθωότητα.gelio

Δε χρειάζεται, το έψαξα εγώ και δίπλα στην λέξη αθωότητα υπάρχει η λέξη Μελίτα με Κ κεφαλαίο lol!


Ευχαριστώ που με έβγαλες απ τον κόπο.: thanks :
Δεν ρίχνεις μια ματιά και στο κυρία; gelio
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010

Δημοσίευση από evanna Τρι Μάης 04, 2010 6:05 pm

Aαα σχολιασμος Τζινας!!!!!!!!Επιτελους! Palamakia Τελειος,τελειος,τελειος και φυσικα συμφωνω σε ΟΛΑ! Agree
Ελπιζω να ξαναεχουμε συντομα τετοιο σεντονακι! : respect :

Υ.Γ Sarita μεσα επεσες! huhu
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Τρι Μάης 04, 2010 6:12 pm

Clarabelle έγραψε:
Ezi_loukno έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Χαίρομαι να βλέπω επιστροφή στους σχολιασμούς. Klap Klap Klap
Το είπα οτι συμφωνώ; Το λέω τώρα.
Δεν θα πω άλλα πάω στο google να ψάξω τη λέξη αθωότητα.gelio

Δε χρειάζεται, το έψαξα εγώ και δίπλα στην λέξη αθωότητα υπάρχει η λέξη Μελίτα με Κ κεφαλαίο lol!


Ευχαριστώ που με έβγαλες απ τον κόπο.: thanks :
Δεν ρίχνεις μια ματιά και στο κυρία; gelio

Παρακαλώ δεν κάνει τίποτα, υποχρέωση μου....

Το έψαξα και αυτό και δίπλα απο τη λέξη Κυρία υπάρχει η λέξη Μελίτα με Κ κεφαλαίο..
Επίσης το ίδιο αποτέλεσμα μου βγάζει και σε λέξεις όπως κερί και vileda και δεν έχω καταλάβει γιατί zip
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Μάης 04, 2010 6:17 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Σχολιασμός Επεισοδίου 358

Στα των προηγουμένων που έδειξε στην αρχή

1) Η Μελίτα είναι απίστευτα μουλάρα, για τη Δάφνη δεν το πιστεύει αλλα η Εύα απο το αυτοκίνητο το έστησε με την κοιλιά στο στόμα έκανε μαγικά και τσουπ να’το το όπλο στο Καρταλόσπιτο!

2) Η Μελίτα είναι επίσης απίστευτα κότα γιατί αμφισβήτησε τον πατέρα της το ότι υπάρχει ενδεχόμενο όμως να το έχει κάνει η Αντιγονίτσα παρόλο που το σκέφτηκε δεν τόλμησε να το πει!

3) Ο Ζουγα με τον Κατρανίδη ήταν πολύ καλοί μαζί!

4) Έμπαινε Mάναρε χώστα στην κατσαρή μουχρίτσα!

+++

Τίτλοι επεισοδίου...

+++

Μάνος – Χρήστος - Στέφανος
Όοολα τα μωρά στην πίστα!

Καταρχήν να πω ότι σπάστηκα που μας έκοψαν τη σκηνή του πυροβολισμού, είχε πει ο Περικλής στον όμορφο κόσμο ότι ο Στέφανος θα πυροβολήσει!

Επίσης…Σιχτίρι Νο.1 Στη σκηνή που τσακωνόντουσαν ο Στέφανος με το Χρήστο, φώναζε ο Χρήστος στον Στέφανο ότι θα καταστρέψει τη ζωή του κι εμείς το μόνο που βλέπαμε είναι έναν φλούφλη να παλεύει! Γιατί κυριε Βασιλειάδη μου το κάνετε αυτό??? Ας παίρνατε πλάνο απο το πλάι!!! ΝΑ ΜΗΝ ΕΠΑΝΑΛΗΦΘΕΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!

Στα του στόρυ τώρα… ο Στέφανος θυμήθηκε ότι έχει και παιδί?? Αχαχαχαχαχαχα! Το είχε ξεχάσει όταν πήγε να σκυλοβρίσει την Εύα, όταν την απατούσε, όταν βολτάριζε στα πηγάδια με την κατσαρή και τώρα το θυμήθηκε? Α ρε Κυριάκο…εχμ Στέφανε ήθελα να πω.. τα καλά και συμφέροντα, η Μελίτα δεν του ανήκει (του Μάνου) και η Εύα κουβαλάει το παιδί του (του Στέφανου), γιατί ακόμα δεν με έχει πεισεί ότι δεν είναι Μάνος, απορώ μαζί μου…

Κρατώ ατάκα «Εγω σου γυρνάω την πλάτη κι αν θες πυροβόλησε!» Ενα αγαλματάκι στο μανουλοΜάνο ωρέ!!!

Σιχτίρι Νο.2 Με την αποχώρηση του Μάνου η εικόνα Χρήστου – Στέφανου ήταν όλα τα λεφτά μόνο που ο κος Σταύρου έπιανε τα 3/4 της εικόνας ενώ ο Περικλής ήταν στριμωγμένος στην γωνία με όλο το MEGA επάνω του! Θα τα πάρω λέμε το καταλαβαίνετε??? Συνέχεια το κάνετε αυτό με τον Περικλή! Γκρρρρρρρ!!! Γιατί κυρια Οικονόμου μου δεν με λυπάστε την κακομοίρα την fan??? Στα ομορφά σας τα μαλλάκια να χαρείτε ΜΗΝ ΕΠΑΝΑΛΗΦΘΕΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!

+++

Οικογένεια Ρούσσου
Η σκηνή ήταν ..ΚΑΤΡΑΝΙΔΗΣ! Θεός – Καταπληκτικός – ΣΑΡΩΤΙΚΟΣ!!!

Φεύγοντας απο τη σκηνή τον λυπήθηκε η ψυχή μου!

Το Μελιτόνι πάλι κλασσικά απαράδεκτο.Έβαζε τα χέρια στη μέση και θύμωνε η μαριωρη! Μωρε τι μας λες μανταμίτσα? Που δεν εμπιστεύεσαι τον πατέρα σου αλλα ο απόλυτος λέει πάααααααααααντα την αλήθεια ε? Χαχαχαχαχαχαχα Δεν πειράζει κατσαρή μείνε με τον απολυτο αφου απολαυμβάνεις τόσο το φτύσιμο τελικά.. Βρε μήπως να σου κανονίζαμε ένα συνοικέσιο με το χαπατο? Χα-πατο αυτός, απο-πατος εσύ θα κάνετε τρελό ζευγάρι! gelio (Βρήκα πως θα την λέω -> Απόλυτος & Χάπατο = Απόπατος χαχα)

Οφείλω να ομολογήσω ότι εξίσου καταπληκτική στη σκηνή αυτή ήταν και η κα Πεφάνη! Η οποία όμως το βιολί βιολάκι, δεν θα χάσει λέει τον άντρα της για τη μουγκή! Για τη μουγκή όχι για τον Στέφανο! Και ναι μετά το «Η Εύα φταίει που δεν την παρατάει ο Στέφανος» περάσαμε στο εξίσου καταπληκτικό «Η Αντιγόνη φταίει που την πιστεύει τυφλά ο Στέφανος και η Μελίτα σούρνεται απο πίσω του» Ε ρε γλέντια!!! gelio

+++

ΛουκαΝοράκια - Νικόλας
Καταρχήν να πω ότι η μπλούζα αυτή του Νικόλα είναι εκπληκτική! Και του πάει πολύ.

Στα του στόρυ τώρα μου άρεσε που ο Νικόλας αντιπροσωπεύοντας πάντα τη φωνή της λογικής και απαλλαγμένος απο συναισθηματισμούς υποπτεύθηκε το Μάνο. Ο Νικόλας πάντα κάνει τις πιο ορθές σκέψεις εκεί μέσα και συνήθως είναι τηλεθεατής και τα βλέπει τα πράγματα πιο αποστασιωποιημένα.

Τώρα (σας παρακαλώ μην με φάτε) θα πω ότι η Νόρα με τον Λουκά δεν μου άρεσαν σε αυτή τη σκηνή.. το μασαζάκι με χάλασε λυπάμαι.

Μετά μου άρεσαν πολύ όμως που προσπαθούσαν να τα βάλουν όλα σε μια σειρά.. μου θύμησε η σκηνούλα το Λουκάκο να γράφει στον πίνακα στο γραφείο της Νόρας προσπαθώντας να ανακαλύψει ποιος τους τρομοκρατει πέρισυ το καλοκαίρι... sooo Νόρα και Λουκάς! Love

Στα των συμπερασμάτων, παρτε το αλλιώς διότι θα βρείτε, κάτι άλλο τρέχει εδώ πέρα! Μου άρεσε όμως πολύ που σκέφτηκαν τη φίλη τους!! inlove

+++

Δάφνη – Αστυνόμος Σαϊνης (Εμπρος καλά μου παπούτσια)
Η σκηνή αυτή με παραξένεψε πολύ!

Καταρχήν η Δάφνη ήταν μια κουκλίτσα, όσο δεν κάνουν απόπειρες να την χτενίσουν και την αφήνουν ήσυχη την κοπέλα είναι πολύ όμορφη. Ειδικά απο κοντά είναι μια κούκλα!

Στα του στόρυ τώρα, βασικά μου άρεσε που η Δάφνη είπε την πάσα αλήθεια για το όπλο και δεν απέκρυψε το γεγονός ότι το είδε. Το βασικό όμως που κράτησα απο τη σκηνή είναι η αναφορά του αστυνόμου στην «κακιά στιγμή». Αμέσως το μυαλό μου πήγε σε δύο γεγονότα που σημάδεψαν τη ζωή της Δάφνης και έχουν και τα δύο τον ίδιο χαρακτηρισμό «Η κακιά στιγμή»..τα ατυχήματα που στοίχισαν τη ζωή του Φώτη και της μητέρας της.. ανατρίχιασα όταν μίλαγε ο άτιμος ο Ζουγα!

+++

Απολυτο Φτύσιμο
Συνεννόηση μπουζούκι!!! (νομίζω είναι το πιο αντιπροσωπευτικό χαρακτηριστικό αυτών των ανθρώπων)

Ο Στέφανος είχε βάλει την περσινή κασσέτα (να’ναι που πλησιάζει άνοιξη?) και η Μελίτα προσπαθούσε να αποφύγει τις ροχάλες που έπεφταν βροχή γιατί μετά... με ποιον θα σφουγγαρίζει το κορίτσι???

Ξεκίνησε να λέει ότι ο μπαμπάς της μπορεί και να είναι αθώος και μόλις τσίνισε ο απόλυτος μαμάκιας αρχισε τα παρακάλια το κορίτσι χαχα

Σου έχω κάνει ποτέ κακό? Ρωτάει ο μεσιέ, ΌΧΙ απαντά με μιας το villedoni! Το καλύτερο δουλικό καλέ είναι το κορίτσι τι θα έλεγε, ναι???

Το ευχαριστήθηκα πάντως που την έβαλε και λίγο στη θέση της! Κανένα σας δεν είναι άγιος τολμά να λέει το Μελιτόνι (και όχι ότι δεν έχει δίκιο δηλαδή) αλλα μια και υποψιαζόσουν και την Εύα ότι έχει ανάμειξη για ακου λίγο και τα δικά σου κατορθώματα δια στόματος απόλυτου να δούμε σου αρέσει??

Στέφανος: Εσύ είσαι αμέτοχη Μελίτα? Τι είσαι απλός παρατηρητής?

Εννοείται Στέφανε, με τα μάτια και μόνο απάτησε ο Μάνος την Εύα και εσύ την Εύα και πάλι με την κατσαρή μουχρίτσα, με τα μάτια και μόνο! Αφού στο google όταν πατήσεις τη λέξη «Αθωότητα» το πρώτο αποτέλεσμα είναι του Βικιλεξικού «Ουσιαστικό ‘αθωότητα’ θηλυκό, χωρίς πληθυντικό, χωρίς ίχνος πονηριάς και υστεροβουλίας ή αλλιώς Μελίτα» gelio

Το γελοίο ήταν που κρέμασε το σαγόνι λες και άκουσε το πιο εξωφρενικό πράγμα στον κόσμο! Αχαχαχαχαχαχαχα

Και βεβαια η δικαιολογία που σκοτώνει περί σφουγγαρίσματος με Μάνο παραμονές του γάμου του «Δεν περίμενα να το μάθει» (η Εύα ντε!) Δεν επαναλαμβάνω τι ανοιξ...εχμ..έκανε η Μελίτα για να χαλάσει ο γάμος της Εύας νομίζω όλοι θυμόμαστε!

Βρε παιδιά βρε παιδιά θα σας μαλώσω δεν φταίει το κορίτσι που έκανε με το Μάνο τις ατιμίες, φταίει ο Στέφανος που τους ξεμπρόστιασε! Μα κανείς να μη σέβεται τους αθώους στις μέρες μας? Κανεις??? gelio

Όσο για το «Αρνηθηκα τον πατέρα μου» η απαντηση είναι μία ....


Πάντως απο τα όσα σκέφτονταν το villedoni μετά που έφυγε μάλλον την έπεισε ο απόλυτος φλούφλης ότι ο πατερούλης είναι κακός άνθρωπος..

+++

Νταίζη - Χάπατο
Την Νταίζη και το χάπατο αρνούμαι να τους σχολιάσω μέχρι
α) να τα ξαναβρεί η Νταίζη με τον Χρήστο
β) να της σφυρίξει ο Χρήστος 2 φωνήεντα να συνέλθει

Με κάλυψε η Γιούλη με το τραγούδι της άλλωστε τι να πω εγω???

+++

ΕΥΑ – ΜΑΝΟΣ (Με κεφαλαία γιατί πόσο ακόμα θα μπορώ να δίνω τέτοιο τίτλο στις σκηνές?)

1) Τα μαλλιά του Μπουγιούρη ΑΘΛΙΑ
2) Η κοιλιά της Ευούλας ΤΕΛΕΙΑ!!!

Η σκηνούλα ήταν ΕΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΛΕΠΤΟ!!! Και αυτό θα σχολιάσω μόνο...

+++

Ξανθές Συμπεθέρες
Δεν έχω να πω και πολλά για τη σκηνή, απλώς ότι θεώρησα άσκοπη την επίσκεψη της Αγγέλας αλλα βρήκα και τις δύο κυρίες πολύ καλές στη μικρή αυτή σκηνούλα..

+++

Εύα – Αστυνόμος Σαϊνης
Και απο εκεί που περίμενα και η δεύτερη επίσκεψη του αστυνόμου να κινηθεί στο ίδιο μοτίβο με την πρώτη με εξέπληξε για ακόμα μία φορά!

Καταρχήν γιατι ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΑΜΕ το άλλοθι του αγοριού μου που ήταν τόοοοοοσο όμορφος εκείνο το βράδυ με την Εύα που χαμογελούσε και την πείραζε και......εεεεε... παρασύρθηκα.. λοιπόν, τι έλεγα? Α ναι επιβεβαιώσαμε το άλλοθι του Χρήστου και μάθαμε ότι η Αντιγονίτσα συχνάζει σε σπα και πάει συχνά σινεμά μόνη της... ΥΠΟΠΤΟ αυτό!!! Και βέβαια σιγουρεύτηκα ότι ο αστυνομικός ξέρει για την διαθήκη! Αντε να δούμε τι θα δούμε...

Σιχτίρι Νο.3 Όποιος ξαναπεί τον Χρήστο οδηγό θα γίνει της Νταίζης εδω μέσα!!! -_-

+++

Δάφνη - Νικόλας
Ο Νικόλας φοβάται πραγματικά μήπως ο Μάνος είναι μπλεγμένος, μόνο αυτό κρατάω απο τη σκηνούλα. Μου αρέσει που είναι έτσι προστατευτικός με τη γυναίκα του, τι γλυκούλης!

+++

Μάνος - Κατερίνα
Μικρή όμορφη και νοσταλγική σκηνούλα! Η Κατερινούλα μου φάνηκε πολύ μαγκωμένη στη σκηνή αλλα όπως και να έχει δεν την πολυπρόσεξα.. το βλέμα του Μάναρου τα πήρε όλα κι έφυγε! Ήταν πολύυυυυυυυυυ καλός!!!

Την αγκαλιά δεν τη σχολιάζω, εμένα αν έκανε το αφεντικό μου να με αγκαλιάσει θα είχαμε κουτσομπολιό για 5 χρόνια στην εταιρία χαχα

+++

Εύα - Λουκάκος
Γλυκιά σκηνούλα, μου αρέσουν τόσο πολύ αυτοί οι δύο.. Και λάτρεψα τα καλτσάκια της Ευαούλας! Τόσο girlie!!! Κατά τα άλλα go Λουκάκο go να δω τι θα καταλάβεις με τον μεσιέ ντε κερί!

+++

Λουκάς - Στέφανος
Η σκηνή μου ανέβασε το αίμα στο κεφάλι απο την πρώτη φορά που την είδα μέχρι και σήμερα που την επανέλαβα για πολλοστή! Ο Στέφανος έχει ξεφύγει παντελώς δεν νομίζω ότι χωρα αμφιβολίας περί τουτου, κόλλησε η βελόνα χαχα Πάντως τον προτιμώ έτσι παρα.....ξελαμπικαρισμένο (:wink2:) γιατί τα γουτσου γούτσου μου φέρνουν λίγο vomit

+++

ΛουκαΝοράκια
Η πρόταση γάμου με ξενερωσεεεεεεεεεε... θέλω κάτι φαντασμαγορικό απο το Λουκάκο α λα sifantid μη μου το χαλάτε!!! Θα συμφωνήσω με τη Νόρα σε αυτό.. κατα τα άλλα δεν μου άρεσε και πολύ η σκηνούλα, μόνο τα τερτίπια στο κρεβάτι και τα ζουζουνίσματα μου άρεσαν παααααρα πολύ χιχι

Σημείωση: Στο ‘Γρηγόρης Μικρογεύματα’ δεν έχουν πίτσες! Χαχαχαχαχαχαχα

+++

Η σκηνή της Εύας με την Αγγέλα δεν μου άρεσε, ξετρελαθηκα με την κοιλίτσα της Εύας που ήταν ΤΕΛΕΙΑ απλά με το άσπρο αλλα δεν θέλω να βλέπω συνέχεια την Εύα στα ίδια και τα ίδια! Θέλω να την βλέπω να κάνει πράγματα!!! Pleaseeeeee!!!

+++

Αμαλία - Απόπατος
Άθλια η σκηνή.. η Μελίτα διέλυσε τη ζωή της Εύας δύο φορές και ΠΑΛΙ βρήκε κάτι να κλαίγεται και ΩΣ ΣΥΝΗΘΩΣ πληρώνει κρίματα αλλων και ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΕΚΕΙΝΗ! gelio

Όσο για την Αμαλία φούντωνε καλά καλά τη Μελίτα να διεκδικήσει με κάθε μη κόσμιο τρόπο τον πλούσιο γαμπρό και τώρα που ήρθε η ρήξη τη χάλασε.. Εμ τα’θελες και τα’παθες μανταμ Αμαλία!

+++

Συνάντηση γιγάντων
ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ για τη σκηνή αυτή σήμερα, μόνο αυτό!!! Δύο άξιοι ηθοποιοί θέλω να πιστεύω ότι θα μας δώσουν κάτι καλό!

Πάντως με το που είπε ο Στέφανος ότι ο Πέτρος εκδικείται και καλά την γυναίκα του πάλαι ποτέ γκόμενου της Αμαλίας ΚΑΓΚΕΛΟ ο Πετράν! Χαχα

Αυτά απο μένα για σήμερα.. είχα μέρες να γράψω και πάλι καλά να λέτε που είπα μόνο τόσα.. χιχι

Και εις άλλα με υγείαν!


ΥΓ.1. Αποφάσισα ότι
α) Δεν θέλω να διαβάζω σχολιασμούς μόνο απο τους λίγους που αφήνει αδιάφορους η παρέα οπότε θα δώσω το καλό παράδειγμα στους ξενερωμένους (ω ναι σας νιώθω) ώστε Νίκη, Μαρία, Φουλίτσα, Κέλλυ, soso, Γιούλη και όποιος άλλος σταμάτησε να αρχίσει να σχολιάζει και πάλι!
β) Είμαι πολύ ψωνάρα για να στερήσω απο τους σχολιασμούς τα κείμενά μου οπότε όσο βλέπω τη σειρά και έχω κάτι να πω θα σχολιάζω!
γ) Δεν θα αφήσω να με ρίξει (πολύ) ο χαμός που θα βρει την παρέα παρα μόνο όταν αυτό γίνει και μετά!


ΥΓ.2. Μόνιμη παράκληση εις το εξής: Παρακαλούνται οι αρμόδιοι να μας απαλλάξουν απο τον απόλυτο ξενέρωτα (κλεμμένο ναι ναι) όσο το δυνατόν πιο γρήγορα. Απώλεια Μάνου (TV Zapping) + Φούντωμα Ξενέρωτα (Τηλεθεατής) μαζί θα έχουν ένα και μόνο αποτέλεσμα στους βαριόμοιρους τηλεθεατές

Eίναι απο τις ελάχιστες φορές που συμφωνώ ΣΕ ΟΛΑ όσα γράφειες!!!
Μπράβο Τζινάκι!!!!!
Πιο πολύ μενω, σαν αναγανακτησμένη τηλεθεάτρια και γω στο τελευταίο.....


ΥΓ.2. Μόνιμη παράκληση εις το εξής: Παρακαλούνται οι αρμόδιοι να μας απαλλάξουν απο τον απόλυτο ξενέρωτα (κλεμμένο ναι ναι) όσο το δυνατόν πιο γρήγορα. Απώλεια Μάνου (TV Zapping) + Φούντωμα Ξενέρωτα (Τηλεθεατής) μαζί θα έχουν ένα και μόνο αποτέλεσμα στους βαριόμοιρους τηλεθεατές

Εδω επαυξάνω κιόλας!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τρι Μάης 04, 2010 6:30 pm

Χαιρομαι παρα μα παρα πολυ που ξαναγυρισες στους σχολιασμους σου Τζινα Penguin Penguin και συμφωνω σε ολαααααα!!!!! αχχχ ποσα ακομα εχουμε να δουμε οι αμοιροι τηλεθεατες!!!! αν και για χθες εγω ψηφισα τελειο λογω του Απιστευτου Κατρανιδη Jump Heart2

υ.γ σωστε τη σειρα σωστε τη καρετα-καρετα gelio
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010

Δημοσίευση από panda Τρι Μάης 04, 2010 6:31 pm

anastasia20 έγραψε:Εν μέρει δικαιολογώ τη μελίτα…ο ρούσσος της έχει ξαναπεί ψέματα(υπόθεση λαζαρίδη)και είναι δύσκολο να τον πιστέψει….δε νομίζω ότι της άρεσε και εκείνης που αμφισβητεί τον πατέρα της…εν μέρει όμως δικαιολογώ και τον ρούσσο…είναι άσχημο να σε κατηγορεί το παιδί σου…αλλά έχεις δώσει δικαιώματα βρε πέτρο…πάντως τον λυπήθηκα τον πέτρο σήμερα….

Μάνος-εύα:αγόρι μου είσαι γελοίος…τι πήγες βόλτα από την εγγυμονούσα ;;;να της πεις ότι ο άλλος πήγε να σε σκοτώσει;;;μου αρέσει που έκανες και κήρυγμα στο στέφανο ότι δεν τον νοιάζει η εύα…ενώ εσένα σε νοιάζει και σε κόφτει…έλα πάρε και εσύ.... Fskl Fskl Fskl (περισσότερες εσύ γιατί σε συμπαθώ)


Λουκάς-στέφανος:
:ρε λουκά τι ανακατεύεσαι εσύ;;;έτσι βρίσκεστε συνεχώς μπλεγμένοι…από πού και ως που να αναλάβεις την υπεράσπιση της αντιγόνης;;;

+1 Thumbs up anastasia20.

Ezi_loukno έγραψε:Περιμένω τα επόμενα επεισόδια μπάς και σωθεί κάτι απο αυτή την παρέα που κανείς δεν μπορεί να την καταστρέψει (μόνο οι ίδιοι οι σεναριογράφοι zip )

Μα από την αρχή μια χαρά καταστρεμένη και διαλυμένη ήταν η υποτιθέμενη "παρέα" Ezi_loukno. Και άλλο να καταστραφεί? Πόσο πια?

Cancoon έγραψε:Ρούσσο γιατί θίχτηκες; Μετά από όλα όσα έμαθε η Μελίτα ότι γνώριζε ο πατέρας της τα τελευταία δύο χρόνια και της τα απέκρυπτε, θα έπρεπε ακόμα να πιστεύει τυφλά όσα της λέει σαν να είναι πέντε ετών; Για τις οικογένειες Ρούσσου και Λαζαρίδη, η Μελίτα έχει ακούσει πολλά λόγια αλλά γνωρίζει μόνο ένα γεγονός (που να συνέβη και να το παραδέχτηκαν όλοι): ότι ο πατέρας της και ο Μάνος έκλεισαν την Αντιγόνη στη φυλακή για κάτι που δεν έκανε. Συνεπώς είναι αναμενόμενο να έχει αμφιβολίες για τον πατέρα της, τις οποίες πάντως εξέφρασε στον ίδιο τον πατέρα της και όχι στον Στέφανο. Αντίθετα σε αυτόν ξεκαθάρισε ότι πρέπει να δώσει χώρο στα λεγόμενα των γονιών της και με τη σειρά του να κρατήσει μια απόσταση που θα του επιτρέψει να δει αντικειμενικά τη μητέρα του.
Αυτό που φάνηκε ξεκάθαρα από το τελευταίο επεισόδιο, είναι ότι ο Στέφανος είναι όλο πληγές: ο πατέρας του αυτοκτόνησε, η μητερα του του έκανε πλύση εγκεφάλου ότι μοναδικός σκοπός της ζωής του είναι να εκδικηθεί το Ρούσσο, παρακολούθησε ανήμπορος τον Ρούσσο και τον Μάνο να βάζουν τη μητέρα του στη φυλακή και κατέστρωσε τη ζωή του με σκοπό να επιτεθεί πια κατά αυτών των δύο. Κι εκεί που αυτές οι πληγές επουλώνονταν χάρη στη Μελίτα, σήμερα έκανε πάλι βήματα προς τα πίσω: έκλεισε μάτια και αυτιά και σαν ρομπότ επαναλάμβανε τα ίδια “η μάνα μου είναι αθώα” , “ο Ρούσσος και ο Μάνος φταίνε”. Στέφανε, ο μόνος δρόμος για να ξεμπλοκαριστείς είναι η Μελίτα (και για να είμαι πιο φρουδικά ακριβής, το σεξ με τη Μελίτα).
Και στις δύο σκηνές ξεχώρισα την τρυφερότητα της Μελίτας. Ακόμα και όταν ο πατέρας της τσίριζε μέσα στα μούτρα της αυτή δεν τον μιμήθηκε. Ακόμα και όταν ο Στέφανος της επιτίθετο αυτή τον αποκαλούσε “μωρό μου”.
Σε αυτήν την παρέα η επιφοίτηση έρχεται με κάποια επεισόδια καθυστέρηση. Η Νόρα και ο Λουκάς σήμερα θυμήθηκαν ότι ο Μάνος είναι νούμερο 1 ύποπτος καθώς και ότι η Εύα δεν ήταν σωστή απέναντι στον Στέφανο, η δε Εύα σήμερα θυμήθηκε τι σημαίνουν τα χαστούκια που περιστασιακά δίνει στη Μελίτα ο Μάνος.
Έλεος Νόρα, μετά από όλα όσα έχεις περάσει με το Λουκά πραγματικά πιστεύεις ότι βλέπει το γάμο σας ως μέσο για να απομακρύνει τη Νταίζη;; Ευτυχώς, τα μούτρα αυτή τη φορά κράτησαν μέχρι το τέλος του επεισοδίου γιατί δεν αντέχω άλλους παλιμπαιδισμούς.

Cancoon απλά : respect :.

nicole έγραψε:

Σοβαρα τωρα, θα σταθω μονο σε δυο πραγματακια:

1. Σημερα επιβεβαιωθηκα οτι η Νταιζη κανει χοντρο παιχνιδι...και θα το δουμε στον τριτο κυκλο...ειλικρινα δεν πιστευω λεξη ουτε για πληγωμενους εγωιισμους, ουτε για γαμους, ουτε για ερωτες....ενταξει ειδαμε εκβιασμους, τα μασησε απ το Λουκα, θα τα μασησει απο το Μπελλο, ξεφορτωθηκε το παιδι...αλλα μου κανει φοβερη εντυπωση που τα δηλωνει ολα τα παραπανω, τοσο απροκαλυπτα στους Λουκα/Νορα, σαν να θελει να καλυψει κατι αλλο...κατα τη γνωμη μου ολο αυτο ειναι ΠΡΟΣΧΕΔΙΑΣΜΕΝΟ...η Νταιζη με καποιον συνεργαζεται...ειτε ειναι ο Χρηστος για να τα φανε απο ολους, ειτε ο Στεφανος για να αποδιοργανωσει την παρεα..ειτε καποιος αλλος που θα δουμε στον τριτο κυκλο...ισως ο εκτελεστης της διαθηκης?? παντως δεν εχει καμια σχεση ουτε με επιμελειες, ουτε με ερωτες, ουτε με γαμους...

2. Επισης επιβεβαιωθηκα σημερα οτι η Ευα μετα τη γεννηση του παιδιου, θα δει ενα διαφορετικο προσωπο και του Στεφανου και της Αντιγονης...σιγουρα θα εχουμε στο 3 κυκλο και δικαστικη αντιδικια για την επιμελεια...

Δεν έχεις καθόλου άδικο nicole Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 4 Smilie_denk_53 μάλλον κάτι τέτοιο μας περιμένει του χρόνου.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Μάης 04, 2010 6:33 pm

Τζινακι μου συμφωνω...καλε διαβασε τους δικους μου σχολιασμούς gelio για όλους γραφω gelio Τσακω ενα oscar απο μενα τωρα
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 358 - Ημερομηνία 03-05-2010

Δημοσίευση από loukasnora Τρι Μάης 04, 2010 6:45 pm

Επιτελους η Τζινα ξαναγυρισε.Τελειος σχολιασμος κουκλα μου.Απο αυριο ξαναρχιζω κι εγω αφου το ζητησες.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης