Επεισόδιο 359 - Ημερομηνία 04-05-2010

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 359 - Ημερομηνία 04-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap25%Επεισόδιο 359 - Ημερομηνία 04-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 25% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 359 - Ημερομηνία 04-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap25%Επεισόδιο 359 - Ημερομηνία 04-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 25% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 359 - Ημερομηνία 04-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap30%Επεισόδιο 359 - Ημερομηνία 04-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 30% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 359 - Ημερομηνία 04-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap15%Επεισόδιο 359 - Ημερομηνία 04-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 15% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 359 - Ημερομηνία 04-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 359 - Ημερομηνία 04-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 359 - Ημερομηνία 04-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Επεισόδιο 359 - Ημερομηνία 04-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]

Σύνολο Ψήφων : 53

Επεισόδιο 359 - Ημερομηνία 04-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 359 - Ημερομηνία 04-05-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Την / Το Τρι Μάης 04, 2010 9:57 pm

Και για να μην ξεχνιομαστε εδω μιλαμε για το Λουκα και οχι για τον Παναγιωτη Impatient

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 359 - Ημερομηνία 04-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 359 - Ημερομηνία 04-05-2010

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Την / Το Τρι Μάης 04, 2010 10:00 pm

ΝΑΙ ΟΚ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΛΟΥΚΟΝΟΡΙΚΩΝ

ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΟΥΣΕΙΟ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΣΤΗ Νο 1 ΠΕΤΡΑΚΟΛΟΥΚΟ ΚΟΛΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΣΤΑΜΠΑ ΤΟΥ ΠΕΤΡΑΚΗ oFICIAL STIN LOYKITSAAAAAAAAAAAA
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Την / Το Τρι Μάης 04, 2010 10:01 pm

O LOUKAS DIKOS SAS EGO KRATAO TO PETRAKI LΟΓΩ ΓΝΩΡΙΜΙΑΣ
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Δημοσίευση από KonstantinaA Την / Το Τρι Μάης 04, 2010 10:03 pm

Προσεχε εσυ μην χασεις, για να σχολιασεις δεν μπαινεις, τωρα θυμηθηκες κυρια μου? Δεν θα μπω στη διαδικασια, ο καθενας εχει το δικο του κολλημα και το μεγεθος του κολληματος το ξερει μονο ο ιδιος.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Doris_ Την / Το Τρι Μάης 04, 2010 10:04 pm

KonstantinaP έγραψε:Ναι kelly ωραια αγορια εχουμε και δυστυχως θα χασουμε και το αγορι με τα πρασινα τα εκφραστικα ματια. Τουλαχιστον για εμενα παραμενει ο Λουκακος, για την Τζινα ο Περικλης για την Doris ο Αλεξανδρος.

Κοριτσακια μου σταθηκαμε τυχερες!!!!!!!!!! Απο αποψη αγοριων εννοω....

....Παλι καλα να λεμε,που υπαρχει & ενας λογος,να παρακολουθουμε βρε παιδι μου!!!
Κανουμε αφθαλμολουτρο,τουλαχιστον!!!
Μας κραταει,αυτη η γοητεια, το βλεμμα, αυτα τα "εργα τεχνης"...σαγηνευουν!!!
Αχ ,εχε χαρη!!! Love!
Doris_
Doris_
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Στον Αλεξ - οκοσμο μου ... Kατω απο την Ακροπολη ειναι SUPER !!!
Ασχολίες : Καλλιτεχνης - Θεατρο -Μουσικη-Βερα με Τρελα ...ο mesie Kαρταλης

http://clubs.pathfinder.gr/Alexandros_Stavrou_

Δημοσίευση από KonstantinaA Την / Το Τρι Μάης 04, 2010 10:05 pm

Ναταλακι ολες οι πολυ πολυ fun γνωριζουμε τον Παναγιωτη, δεν θα μπορουσαμε να μην ειχαμε παει να τον γνωρισουμε θα ηταν ιεροσυλια, οταν αγαπας πραγματικα υποστηριζεις με θερμη .

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Την / Το Τρι Μάης 04, 2010 10:09 pm

ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΚΡΑΤΗΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΠΕΙΣΔΙΟ ΣΚΗΝΗ ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΑΡΤΑΛΗ ΚΑΙ ΜΑΝΑ ΣΥΓΚΙΗΘΗΚΑ ΠΟΛΥΥΥ

ΣΚΗΝΕΣ ΜΕ ΤΟ ΜΑΝΟΟΟΟΟ

ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΠΑΙΖΑΚΙΑ ΜΑΣ......ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΕΤΣΙ ΝΑ ΝΑΙ ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τρι Μάης 04, 2010 10:17 pm

Χτες δεν σχολιασα, αλλα σήμερα νομίζω ότι δεν μπόρεσα να το αφήσω…..
Με τρώγανε τα χέρια μου να πληρκτρολογήσω….

Ρούσσος-Στέφανος: Ακυρη σαν σκηνή, ΘΕΟΙ και οι δύο!!! Δεν μπορώ να καταλάβω βέβαια για ποιον λόγο πήγε εκει ο Στεφανος, να ζητήσει τα ρέστα??

Νόρα-Λουκάς :
inlove

Αμαλία-Πέτρος-Λουκάς: Καιρός ήταν να το κάνει η Θεα…Αρκετά το μάσησε για έναν απόλυτο που δεν άξιζε, και έναν γαμπρό που την κράζει, και ας ήταν η μόνη που τους υποστήριζε….
Οι ερωτήσεις του Λουκά ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!! (Και γω τις ίδιες θα έκανα!!!!gelio )

Αντιγονη-Χαλβάς: Νυστάζω…….

Αμαλία-Ρούσσος: Ρούσσο σήμερα ήθελα να σε δείρω!!!!! xastoukiΕκανες την θεά μου να κλάιει!!! Και συ χάφτα, αντι να την πάρεις αγκαλίτσα (να δω μια ζουζουνίστικη σκηνή που τόσο λαχταρώ), δεν της είπες καν συγνώμη…..Πεφάνη = Καταπληκτική!!!!!! : respect :

Νικόλας-Δάφνη-Νόρα-Λουκάς:
Νικόλα τι έγινε? Λες να σαι αδερφούλης του χαλβά??? Αυτή η φλωρίαση που έχετε και οι δυό είναι ύποπτη, αλλα τόοοοοοοσο πια?????????

Χάπατο-Μάναρος: Μπέλλο τι άκουσα??? ’’Γυναίκες σαν την Νταίζη είναι ανοιχτές λεωφόροι, ξέρω και να της περπατάω, και να της χειρίζομαι’’
ΤΙ άλλο θα ακούσω θε μου??? Λυπήσου με!!! Ο μαϊ γκοντ δηλαδη!!!! Penguin

Νόρα-Λουκάς: inlove Αχ, δεν τους χορταίνω!!!!
Μετά στο γραφείο ο αχόρταγος … Γιαμ….γιαμ

Είσοδος Μάνου:
‘’Μπούχαχα’’ – ‘’Μπατιρέλο’’ - ΄΄ Ειμαστε που είμαστε ταπι με ταπι, ούτε μαντήλια για κλάψιμο δεν έχουμε’’ Penguin

Αντιγόνη-Χάπατο-Χρηστάρας: Η σκηνή συκγλονιστική!!! Η Κυρία Παπαδημητρίου δεν χρειάστηκε να μιλήσει για να πάρει την σκηνή και να την απογειώσει……. : respect :

~~

Και ξεκινάω……
(προλογος)
Δεν ημουν ποτέ Ευική ούτε Μελιτική, και πριν τον απόλυτο, (αν δει κάποιος τα ποστ μου) ήμουν ελαφρώς με την μεριά της Μελίτας.
Τόσο με την αναγούλα-μπούκωμα της αηδίας -> απόλυτος, τόσο και με τις τελευταίες εξελίξεις είδα και αποειδα……
(κυρίως θέμα)
Χτες, γκρίνιαξα, οκ, αλλα είπα θα το καταπιώ (για την συμπεριφορά του Μελιτονίου) αλλα σήμερα????? Τι άκουσαν τα αυτάκια μου απο το Μελιτόνι??????
-‘’Και συ κατηγορείς την δική του’’
-(θεα: τοσο καιρο δεν μίλησα) το κανες όμως τώρα!
-Σε αντίθεση με σένα, που φρόντισες να το κάνεις βούκινο!
-Δεν έχω να του πω τίποτα (σε Ρούσσου)

Τώρα επισήμως η Μελίτα με αηδιάζει. Τι συμπέρασμα βγάζουμε από τα λεγόμενα της?
Ότι την λέει στην μάνα της….γιατί κάρφωσε την πεθερά και στεναχώρησε τον μπούλη?
Η Αμαλία (κακώς για μένα), υποστήριξε αυτόν τον ‘’ερωτα’’ κόντρα σε όλους τους άλλους, ακόμα και στον άντρα της (τον οποίο βρίζεις τώρα Μελιτόνι). Δεν μίλησε για να τον καλύψει, και έχει φτάσει σε σημείο 1) Να την διαβάλει η Αντιγονάρα με τις κακοήθειες της και 2 ) να μαλώνει με τον Ρούσσο για αυτές.
Εσυ τι κάνεις? Ποτε είπες ένα ευχαριστώ που σε στήριξε?
Ποτε, εκτίμησες τι κάνει η Αμαλία? Αντιθέτως, της τα χώνεις Μελιτόνι για αυτό???????????
ΕΛΕΟΣ!!!!
Καλά που αφήνεις τον μαμάκια να λέει την μάνα σου ‘’πεταχτούλα’’ (να το πω κομψά), καλά να θεωρεί τον πατέρα σου δολοφόνο, αλλα να τα χώνεις και στην μάνα σου, την μόνη που σε στήριξε στις μ@λακιες σου, γιατι υπερασπίζεται τον εαυτό της????? xastouki

Δεν μπορώ την αχαριστία. Η αχαριστία σε συνδιασμό με την βλακεία, τον εαυτουλισμό και την κατινιά, έχει χτυπήσει πάτο σε αυτήν την περίπτωση. Πιο βαθυ και από το πηγάδι στην αυλή τους.
Κόκκινη κάρτα από μένα. Εκτός παιχνιδιού.

Νταίζη-Νόρα: Εγώ πάντως ευχαριστήθηκα την στάση της Νόρας…Αιντε γιατί….

Μελιτόνι-Χαλβάς: Εκτός από την ελεεινή σκηνή (υποκριτικά), και τα εμετικά λόγια της Μελίτας….??? Τι άλλο να πω??? Α, ναι, ευτυχώς που της φόρεσαν άσπρα, γιατι μια χαρά κοπέλα είναι η κυρία Παπα, σαν χήρα την ντύνανε τόσο καιρό… :

Αυτα προς το παρόν....

Επεισόδιο 359 - Ημερομηνία 04-05-2010 - Σελίδα 2 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 359 - Ημερομηνία 04-05-2010 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 359 - Ημερομηνία 04-05-2010 - Σελίδα 2 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από Doris_ Την / Το Τρι Μάης 04, 2010 10:18 pm

KonstantinaP έγραψε:
Αλεξανδρε αγορι μου, δυστυχως δεν μπορεις να εχεις παντα διπλα σου για παρτενερ μια Τουμασατου και να τι παθαινεις και εσυ, αλλα αξιος!!!!!!!!!! αφου τα βγαζεις περα, παιρνεις το βαρος πανω σου.

Πες τα!!Να μην τα λεω μονο εγω & με αποκαλουν "κολλημενη"!!!
Δεν εννοουμε να συμπρωταγωνιστει παντα με την Μαριαννα,θα ηταν αλλωστε,τρομερα βαρετο...το διδυμο ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ,αλλα δεν θα ειχε νοημα.Τιποτα "φρεσκο" να μας δωσει.
Τουλαχιστον ας εχει καποια διπλα του που να τα λεει βρε παιδι μου!!!Μπραβο,χιλια μπραβο!!! Opados1 : respect :
Doris_
Doris_
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Τρι Μάης 04, 2010 10:30 pm

Αυτό που περιμένω να δω είναι πώς θα γκρεμιστεί η εικόνα της άσπιλης μητέρας που έχει ο Στέφανος για την Αντιγόνη και ποια θα είναι η αντίδρασή του. Αν δεν το κάψουν το θεματάκι με προχειρότητες, θα βγει ένα καλό και αξιοπρεπές δράμα. Αμαλία, βρες γρήγορα αποδείξεις να αρχίσει να εξελίσσεται το πράγμα!
Αυτό που κάνει ο Στέφανος, να εξαντλεί την αυστηρότητά του στο μόνο άνθρωπο που τον αγαπά ειλικρινώς και ανιδιοτελώς, είναι πάρα πολύ άσχημο και μακάρι να το λουστεί και ο ίδιος (για τη δεύτερη σεζόν το κόβω βέβαια, αλλά δεν πειράζει μπορώ να περιμένω).
Ήταν πολύ άστοχο που η Αμαλία ζήτησε να είναι παρών και ο Λουκάς στην αποκάλυψη του μυστικού της Αντιγόνης. Αυτό θα έπρεπε να το κάνει όταν θα είχε κιόλας αποδείξεις. Και ήταν ακόμα πιο άστοχο αυτό που έκανε ο Λουκάς: να συγκεντρωθούν και οι 4 να κουτσομπολέψουν ανεπιβεβαίωτες φήμες και να αναπαράγουν βαρύγδουπες ατάκες. Σε τελική ανάλυση, ακόμα και υπό αυτές τις συνθήκες, αυτό που θα έπρεπε να είχε κάνει ο Λουκάς από ευαισθησία απέναντι στον φίλο του το Νικόλα θα ήταν να τον πιάσει και να τον ενημερώσει ιδιαιτέρως.
Νόρα, άσε κοπέλα μου, όπως έχει αποδειχθεί περίτρανα εσύ δεν είσαι για να παίζεις με την Νταίζη – τα παιδιάστικα καπρίτσια σου θα τα πληρώσει το σπίτι του Λουκά.
Στα τελευταία επεισόδια ο Μπουγιούρης μιλά γρήρορα και ξεψυχισμένα και είναι κρίμα τώρα που του δώσανε ατάκες πέρα από συνταγές μαγειρικής.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από sarita Την / Το Τρι Μάης 04, 2010 10:31 pm

η ειναι τοσο τσιτα τα νευρα μου που δεν μου αρεσε σχεδον τιποτα η απλα εχει παρει την κατω βολτα η σειρα.
ΕΡΩΤΗΣΗ: Που ειναι η παρεα της φεγγαροπετρας?Αυτους ξερουμε πρωταγωνιστες και αυτους θελουμε να βλεπουμε.Ξαφνικα εγιναν ολοι πρωταγωνιστες και η παρεα στην ακρη.Κυρια ακριτα το πατε που το πατε για φουντο απο του χρονου τουλαχιστον κλειστε τον δευτερο κυκλο με αξιοπρεπεια.ΕΛΕΟΣ δηλαδη.
Με εκνευριζει αφανταστα η νορα πια με αυτα που κανει στον λουκα.Και γιατι να μην ερθω και εγω και δεν θελω να σε φΙλησω τι φευγεις χωρις φιλι?Και μετα οταν γυρισαν ξαπλωσε στον καναπε.Τι με παρατας μια κουβεντα ειπα.Ελεος πια το πενταχρονο.Με κουραζει.
Με εκνευριζει η νταιζη.Τι θα γινει ρε παιδια με αυτην.Απο την μια μας την παρουσιαζουν μια γυναικα εξυπνη και οτι πιανει πουλια στον αερα και τωρα τι?Μου δειχνουν οτι και καλα πιστευει αυτα που ελεγε η νορα?Αποφασιστε τι χαρακτηρα θα δειξετε.Οι εναλλαγες με κουραζουν.Με εκνευριζει ο απολυτος.Τι θα γινει ρε στεφανε με σενα απο τη μια αγαπας την μελιτα απο την αλλη την διωχνεις.Εγω ξερω οτι οταν εισαι ερωτευμενος σε τετοιες δυσκολες καταστασεις θες τον ανθρωπο σου διπλα.Αλλα εσυ τωρα θα μου πεις ξερεις και τι θες?Μπα!Χανει ερμηνευτικα ο κυριος σταυρου διπλα στην χρυσα "εσεις οι αποπανω βοηθηστε τους απο κατω".Φυσικα με εκνευρισε η μελιτα.Κοπελια δεν μας χαιρετας μην πω τιποτα αλλο.Διωξε τους γονεις σου, μην τους ξαναμιλησεις και παρατα μας.Αλλα βεβαια ποιος θα μας θρεφει και ποιος θα κραταει το παιδι για να τρεχουμε στον απολυτο.Στο τελος βλεπω το νεφελακη να φωναζει την αμαλια μαμα και την μελιτα γιαγια.
Ελιωσα με σκηνη μαριλιας και ευας.Οπως επισης με μαζευαν με τον μανο.Ειδικα οταν της ειπε σε αγαπαω γυρισα και απαντησα εμεις να δεις μαναρε μου.Και επαναλαμβανω φερθειτε με αξιοπρεπεια στους πρωταγωνιστες και το ζευγαρι που φωναζατε οτι ηταν καρμικο και να εχουμε υπομονη μη το βαζετε για ενα λεπτο.Λυπηθειτε με θα παθω νευρικο κλονισμο.
Εκπληκτικη η Πεφανη με τον κατρανιδη συγκλονιστηκα απο την σκηνη τους.
Και ναι πολυ μα πολυ κουκλος ο χρηστος.Αμαν μουσειο ξεχαστηκα.Το μονο που με εκανε να γελασω ηταν ο μπελλος.Οπα ρε μητσο που ξερεις να χειριζεσαι γυναικες σαν την νταιζη.Οταν θα σε καταντησει σαν τον ψαλτη ζητιανο να λες ματια εχω και κοσμο δεν βλεπω ελα ξαναπες το μου αυτο.
Αυτα συγνωμη για τον χειμμαρο καλη συνεχεια.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Τρι Μάης 04, 2010 10:32 pm

Mik έγραψε:Χτες δεν σχολιασα, αλλα σήμερα νομίζω ότι δεν μπόρεσα να το αφήσω…..

Ρούσσος-Στέφανος: Ακυρη σαν σκηνή, ΘΕΟΙ και οι δύο!!! Δεν μπορώ να καταλάβω βέβαια για ποιον λόγο πήγε εκει ο Στεφανος, να ζητήσει τα ρέστα??

Νόρα-Λουκάς :
inlove

Αμαλία-Πέτρος-Λουκάς: Καιρός ήταν να το κάνει η Θεα…Αρκετά το μάσησε για έναν απόλυτο που δεν άξιζε, και έναν γαμπρό που την κράζει, και ας ήταν η μόνη που τους υποστήριζε….

Αμαλία-Ρούσσος: Ρούσσο σήμερα ήθελα να σε δείρω!!!!! xastoukiΕκανες την θεά μου να κλάιει!!! Και συ χάφτα, αντι να την πάρεις αγκαλίτσα (να δω μια ζουζουνίστικη σκηνή που τόσο λαχταρώ), δεν της είπες καν συγνώμη…..Πεφάνη = Καταπληκτική!!!!!! : respect :

Νικόλα τι έγινε? Λες να σαι αδερφούλης του χαλβά??? Αυτή η φλωρίαση που έχετε και οι δυό είναι ύποπτη, αλλα τόοοοοοοσο πια?????????

Χάπατο-Μάναρος: Μπέλλο τι άκουσα??? ’’Γυναίκες σαν την Νταίζη είναι ανοιχτές λεωφόροι, ξέρω και να της περπατάω, και να της χειρίζομαι’’
ΤΙ άλλο θα ακούσω θε μου??? Λυπήσου με!!! Ο μαϊ γκοντ δηλαδη!!!!

Είσοδος Μάνου:
‘’Μπούχαχα’’ – ‘’Μπατιρέλο’’ - ΄΄ Ειμαστε που είμαστε ταπι με ταπι, ούτε μαντήλια για κλάψιμο δεν έχουμε’’

Αντιγόνη-Χάπατο-Χρηστάρας: Η σκηνή συκγλονιστική!!! Η Κυρία Παπαδημητρίου δεν χρειάστηκε να μιλήσει για να πάρει την σκηνή και να την απογειώσει…….
~~

Και ξεκινάω……
(προλογος)
Δεν ημουν ποτέ Ευική ούτε Μελιτική, και πριν τον απόλυτο, (αν δει κάποιος τα ποστ μου) ήμουν ελαφρώς με την μεριά της Μελίτας.
Τόσο με την αναγούλα-μπούκωμα της αηδίας -> απόλυτος, τόσο και με τις τελευταίες εξελίξεις είδα και αποειδα……
(κυρίως θέμα)
Χτες, γκρίνιαξα, οκ, αλλα είπα θα το καταπιώ (για την συμπεριφορά του Μελιτονίου) αλλα σήμερα????? Τι άκουσαν τα αυτάκια μου απο το Μελιτόνι??????

Ότι την λέει στην μάνα της….γιατί κάρφωσε την πεθερά και στεναχώρησε τον μπούλη?
Η Αμαλία (κακώς για μένα), υποστήριξε αυτόν τον ‘’ερωτα’’ κόντρα σε όλους τους άλλους, ακόμα και στον άντρα της (τον οποίο βρίζεις τώρα Μελιτόνι). Δεν μίλησε για να τον καλύψει, και έχει φτάσει σε σημείο 1) Να την διαβάλει η Αντιγονάρα με τις κακοήθειες της και 2 ) να μαλώνει με τον Ρούσσο για αυτές.
Ποτε, εκτίμησες τι κάνει η Αμαλία? Αντιθέτως, της τα χώνεις Μελιτόνι για αυτό???????????
ΕΛΕΟΣ!!!!
Καλά που αφήνεις τον μαμάκια να λέει την μάνα σου ‘’πεταχτούλα’’ (να το πω κομψά), καλά να θεωρεί τον πατέρα σου δολοφόνο, αλλα να τα χώνεις και στην μάνα σου, την μόνη που σε στήριξε στις μ@λακιες σου, γιατι υπερασπίζεται τον εαυτό της?????

Δεν μπορώ την αχαριστία. Η αχαριστία σε συνδιασμό με την βλακεία, τον εαυτουλισμό και την κατινιά, έχει χτυπήσει πάτο σε αυτήν την περίπτωση. Πιο βαθυ και από το πηγάδι στην αυλή τους.

Μελιτόνι-Χαλβάς: Εκτός από την ελεεινή σκηνή (υποκριτικά), και τα εμετικά λόγια της Μελίτας….??? Τι άλλο να πω??? Α, ναι, ευτυχώς που της φόρεσαν άσπρα, γιατι μια χαρά κοπέλα είναι η κυρία Παπα, σαν χήρα την ντύνανε τόσο καιρό… :

Αυτα προς το παρόν....

Εύχομαι να σε τρώνε πάντα τα χέρια σου να πληκτρολογήσεις :twisted:

ΤΕΛΕΙΟΣ σχολιασμός... Τον απόλαυσα...
Και εννοείται οτι συμφωνώ σε όλα.. : respect : : respect :
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από sarita Την / Το Τρι Μάης 04, 2010 10:38 pm

μπραβο βρε βασω αψογος ο σχολιασμος σου.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Μάης 04, 2010 10:50 pm

Kelly Mik και sarita χαίρομαι που σας βλέπω στο σχολιασμό και συμφωνώ και με τις τρείς Agree

Επεισόδιο 359 - Ημερομηνία 04-05-2010 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από sarita Την / Το Τρι Μάης 04, 2010 10:52 pm

να σαι καλα βρε μαρακι.Σκετομουν να μην ξανασχολιασω αλλα το φορουμ εχει γινει δευτερο σπιτι μου δεν μπορουσα να λειψω πολυ Επεισόδιο 359 - Ημερομηνία 04-05-2010 - Σελίδα 2 Icon_flower
sarita
sarita
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από pasxalitsa Την / Το Τρι Μάης 04, 2010 11:19 pm

Και τι μας αφηνουν? την απολυτη χαζη να ταραζεται γιατι η μαμα του απολυτου μπηκε φυλακη και αναστατωμενη και αλληθωρη τρεχει να του πει να μην τη διωξει και οτι θα ειναι εκει και τον αγαπα? Ελεος!!!!!!!! θελω να σπασω την τηλεοραση οταν τη βλεπω, δεν καταλαβαινουν οτι αυτο το ζευγαρι δεν τραβαει? Γιατι χαραμιζουν και τον Αλεξανδρο μαζι της?

Eίναι μια ερώτηση που κάνω και εγώ συχνά.....

Στη σκηνη με τον Κατρανιδη ο Αλεξανδρος ηταν πολυ καλος, ειχαμε δυνατη σκηνη και απο τους δυο γιατι ειχαμε να κανουμε με δυνατους ηθοποιους.Επισης η Πεφανη φοβερη σε ολες τις διακυμανσεις του ρολου της.

Γιατί εδώ μιλάμε για χημεία επί της ουσίας και αποδεδειγμένη

Επισης δυνατη σκηνη ηταν Αντιγονη, Αλεξανδρος και Περικλης οταν η Αντιγονη πηγε να απολογηθει, δεν ακουσαμε κουβεντα, τα βλεμματα ομως και οι κινησεις με εκαναν να συγκινηθω και μας εδωσαν το επιθυμητο αποτελεσμα.

]i]Αυτό το βλέμμα και το γεμάτο δάκρυ μάτι Αλέξανδρου ήταν ο Σταύρου που ξέρουμε!!!! [/i]
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Δημοσίευση από kelly Την / Το Τρι Μάης 04, 2010 11:21 pm

Clarabelle έγραψε:
Kelly Mik και sarita χαίρομαι που σας βλέπω στο σχολιασμό και συμφωνώ και με τις τρείς Agree

Ευχαριστούμε πολύ!!Η αλήθεια είναι πως τα 2 τελευταία επεισόδια δεν τα είδα-από επιλογή-και αρκέστηκα στους σχολιασμούς σας!Θέλω όμως και εγώ να δω την παρέα μέχρι το τέλος της και έτσι αποφάσισα να επιμείνω!Ανυπομονούμε να δούμε και τον δικό σου σταθέρο,καθημερινό σχολιασμό!
kelly
kelly
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Μάης 04, 2010 11:22 pm

Μετά απο καιρό ένα επεισόδιο που μου άρεσε. Ένα επεισόδιο για το οποίο αν δεν είχαν μεσολαβήσει τα δημοσιεύματα θα μπορούσα να γράψω κατεβατό.

Ξεκινάω με σειρά προτίμησης

Μάνος και Εύα σε μια σκηνή μόλις ενός λεπτού αποδεικνύουν οτι όταν μια ερωτική ιστορία έχει διαδρομή μπορεί με μια τόση δα σκηνούλα να πει πολλά. Περίμενα σχεδόν δυό χρόνια να ακούσω το Μάνο να μιλάει έτσι και το βλέπω τώρα που ξέρω οτι δεν έχει πια νόημα. Βλέπω να λέει έχω ανάγκη να με πιστεύεις και αυτή τη φορά τον πιστεύω και είναι τόσο κρίμα. Επιμένει να πηγαίνει σπίτι της σε καθημερινή βάση μόνο για να τη δει και επιμένει να λέει σ αγαπώ. Σήμερα το βλέμμα της Εύας έδειξε οτι το μόνο που την κρατάει είναι ο φόβος. Δεν την αδικώ. Είναι δύσκολο να εμπιστευτείς τον οποιονδήποτε όταν σε έχουν ξεπουλήσει ξανά και ξανά. Εδώ που φτάσαμε όμως ας τους δούμε μαζί έστω και για λίγο.

Στέφανος Αντιγόνη και Χρήστος σε μια επίσης έξοχη σκηνή
Χωρίς λόγια, μόνο με την έκφραση του προσώπου και τη στάση του κορμιού έβγαλαν πόνο και απελπισία. Επιτέλους ένας Αλέξανδρος Σταύρου απ τα παλιά και μια Παπαδημητρίου εκπληκτική. Επίσης μου άρεσε και ο Κασσανδρινός και δεν του τόχα. Συγνώμη Τζίνα.

Πέτρος και Αμαλία σε μια επίσης υπέροχη σκηνή. Μου άρεσε που τους είδα και σε κάτι άλλο πέρα απ την πλακίτσα και τον καυγά. Υπέροχοι και οι δύο. Ζευγάρι που χωρίς πολλά λόγια δείχνει οτι έχει πορευτεί μαζί στη ζωή και είναι δεμένο με όλους τους τρόπους. Βέβαια η παλαβή τιτανομεγίστη της Βάσως πάλι για κέρατα του μιλούσε του χριστιανού. Εγώ θυμάμαι οτι η σχέση του Ρούσσου με την Άννα Λύτρα ήταν πριν το γάμο του.

Η σκηνούλα της Εύας με τη Μαρίλια ήταν ζεστή και τρυφερή. Και ναι μου άρεσε που έθιξαν το θεματάκι της επιτυχίας ή της αποτυχίας στις σχολές. Η ζωή δεν τελειώνει στην πρώτη αποτυχία καλό είναι να το λέμε. Σημασία έχει η προσπάθεια, και στην πιθανή αποτυχία υπάρχει πάντα η δεύτερη ευκαιρία αρκεί να επιμείνει κανείς. Θα συμφωνήσω όμως με την Kelly οτι αντί να βλέπουμε περισσότερο Μάνο Εύα χάνουμε σιγά σιγά και την Εύα.

Στις κωμικές σκηνές του επεισοδίου κυριαρχούσαν οι δύο σκηνές Μάνου Μπέλλου και Μάνου δικηγορικού ζεύγους. Η φάτσα του Μπέλλου όταν του είπε ο Μάνος οτι η Νταίζη θα τον βάλλει να ξυρίσει μέχρι μουστάκι όλα τα ευρώ. Οι ατάκες και το ύφος του Μάνου όταν έλεγε στη Νόρα οτι άφησε το Μπέλλο για τον Μπατιρέλο απίστευτη.

Ο Λουκάς επίσης όταν άκουγε την Αμαλία να μιλάει για τα ερωτικά του παρελθόντος απολαυστικός. Το έχω ξαναπεί είναι κουτσομπόλικο το μελαχρινάκι.

Δεν έχω να κάνω κάποιο άλλο σχόλιο. Άλλωστε η παρέα που ξέραμε αυτή η παρέα που όλες οι εξελίξεις γυρνούσαν γύρω της δεν υπάρχει πια και πρέπει να το πάρουμε απόφαση.
Απομένει να σχολιάζουμε τις λίγες σκηνές τους και δυστυχώς ακόμη να μας κάνουν τη χάρη να μας τους δώσουν όλους μαζί.

ΥΓ Αν υποψιαστώ οτι ο Στέφανος αφού πρώτα πήρε τη γυναίκα του Μάνου τη γκόμενα του Μάνου τη δουλειά του Μάνου και μένει στο σπίτι του Μάνου με το παιδί του Μάνου πάρει και τον αδελφό του Μάνου θα πηδηχτώ απ το παράθυρο.

Επεισόδιο 359 - Ημερομηνία 04-05-2010 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Τρι Μάης 04, 2010 11:34 pm

Clarabelle έγραψε:
Μετά απο καιρό ένα επεισόδιο που μου άρεσε. Ένα επεισόδιο για το οποίο αν δεν είχαν μεσολαβήσει τα δημοσιεύματα θα μπορούσα να γράψω κατεβατό.

Ξεκινάω με σειρά προτίμησης

Μάνος και Εύα σε μια σκηνή μόλις ενός λεπτού αποδεικνύουν οτι όταν μια ερωτική ιστορία έχει διαδρομή μπορεί με μια τόση δα σκηνούλα να πει πολλά. Περίμενα σχεδόν δυό χρόνια να ακούσω το Μάνο να μιλάει έτσι και το βλέπω τώρα που ξέρω οτι δεν έχει πια νόημα. Βλέπω να λέει έχω ανάγκη να με πιστεύεις και αυτή τη φορά τον πιστεύω και είναι τόσο κρίμα. Επιμένει να πηγαίνει σπίτι της σε καθημερινή βάση μόνο για να τη δει και επιμένει να λέει σ αγαπώ. Σήμερα το βλέμμα της Εύας έδειξε οτι το μόνο που την κρατάει είναι ο φόβος. Δεν την αδικώ. Είναι δύσκολο να εμπιστευτείς τον οποιονδήποτε όταν σε έχουν ξεπουλήσει ξανά και ξανά. Εδώ που φτάσαμε όμως ας τους δούμε μαζί έστω και για λίγο.

Χωρίς λόγια, μόνο με την έκφραση του προσώπου και τη στάση του κορμιού έβγαλαν πόνο και απελπισία. Επιτέλους ένας Αλέξανδρος Σταύρου απ τα παλιά και μια Παπαδημητρίου εκπληκτική. Επίσης μου άρεσε και ο Κασσανδρινός και δεν του τόχα. Συγνώμη Τζίνα.

Πέτρος και Αμαλία σε μια επίσης υπέροχη σκηνή. Μου άρεσε που τους είδα και σε κάτι άλλο πέρα απ την πλακίτσα και τον καυγά. Υπέροχοι και οι δύο. Ζευγάρι που χωρίς πολλά λόγια δείχνει οτι έχει πορευτεί μαζί στη ζωή και είναι δεμένο με όλους τους τρόπους. Βέβαια η παλαβή τιτανομεγίστη της Βάσως πάλι για κέρατα του μιλούσε του χριστιανού. Εγώ θυμάμαι οτι η σχέση του Ρούσσου με την Άννα Λύτρα ήταν πριν το γάμο του.

Η σκηνούλα της Εύας με τη Μαρίλια ήταν ζεστή και τρυφερή. Και ναι μου άρεσε που έθιξαν το θεματάκι της επιτυχίας ή της αποτυχίας στις σχολές. Η ζωή δεν τελειώνει στην πρώτη αποτυχία καλό είναι να το λέμε. Σημασία έχει η προσπάθεια, και στην πιθανή αποτυχία υπάρχει πάντα η δεύτερη ευκαιρία αρκεί να επιμείνει κανείς. Θα συμφωνήσω όμως με την Kelly οτι αντί να βλέπουμε περισσότερο Μάνο Εύα χάνουμε σιγά σιγά και την Εύα.

Στις κωμικές σκηνές του επεισοδίου κυριαρχούσαν οι δύο σκηνές Μάνου Μπέλλου και Μάνου δικηγορικού ζεύγους. Η φάτσα του Μπέλλου όταν του είπε ο Μάνος οτι η Νταίζη θα τον βάλλει να ξυρίσει μέχρι μουστάκι όλα τα ευρώ. Οι ατάκες και το ύφος του Μάνου όταν έλεγε στη Νόρα οτι άφησε το Μπέλλο για τον Μπατιρέλο απίστευτη.

Ο Λουκάς επίσης όταν άκουγε την Αμαλία να μιλάει για τα ερωτικά του παρελθόντος απολαυστικός. Το έχω ξαναπεί είναι κουτσομπόλικο το μελαχρινάκι.

Δεν έχω να κάνω κάποιο άλλο σχόλιο. Άλλωστε η παρέα που ξέραμε αυτή η παρέα που όλες οι εξελίξεις γυρνούσαν γύρω της δεν υπάρχει πια και πρέπει να το πάρουμε απόφαση.
Απομένει να σχολιάζουμε τις λίγες σκηνές τους και δυστυχώς ακόμη να μας κάνουν τη χάρη να μας τους δώσουν όλους μαζί.

ΥΓ Αν υποψιαστώ οτι ο Στέφανος αφού πρώτα πήρε τη γυναίκα του Μάνου τη γκόμενα του Μάνου τη δουλειά του Μάνου και μένει στο σπίτι του Μάνου με το παιδί του Μάνου πάρει και τον αδελφό του Μάνου θα πηδηχτώ απ το παράθυρο.

Καλά η τελευταία παράγραφος με έστειλε gelio

Έχω γίνει γραφική αλλά υπάρχουν σταθερές αξίες στον σχολιασμό επεισοδίου και ειδικά αν συμφωνείς κιόλας, δεν γλυτώνεις να επαναλαμβάνεσαι...

Υπέροχος σχολισμός για άλλη μια φορά : respect : : respect : : respect :
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Petrinaki Την / Το Τρι Μάης 04, 2010 11:51 pm

Mik έγραψε:Χτες δεν σχολιασα, αλλα σήμερα νομίζω ότι δεν μπόρεσα να το αφήσω…..

Νόρα-Λουκάς :
inlove

ΤΙ άλλο θα ακούσω θε μου??? Λυπήσου με!!! Ο μαϊ γκοντ δηλαδη!!!! Penguin

Είσοδος Μάνου:
‘’Μπούχαχα’’ – ‘’Μπατιρέλο’’ - ΄΄ Ειμαστε που είμαστε ταπι με ταπι, ούτε μαντήλια για κλάψιμο δεν έχουμε’’ Penguin

Αντιγόνη-Χάπατο-Χρηστάρας: Η σκηνή συκγλονιστική!!! Η Κυρία Παπαδημητρίου δεν χρειάστηκε να μιλήσει για να πάρει την σκηνή και να την απογειώσει……. : respect :

~~

Και ξεκινάω……
(προλογος)
(κυρίως θέμα)

ΕΛΕΟΣ!!!!
Καλά που αφήνεις τον μαμάκια να λέει την μάνα σου ‘’πεταχτούλα’’ (να το πω κομψά), καλά να θεωρεί τον πατέρα σου δολοφόνο, αλλα να τα χώνεις και στην μάνα σου, την μόνη που σε στήριξε στις μ@λακιες σου, γιατι υπερασπίζεται τον εαυτό της????? xastouki

Αυτα προς το παρόν....

: respect : Φοβερός σχολιασμός συμφωνώ σε όλα..
Petrinaki
Petrinaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Vampire world!

Δημοσίευση από kelly Την / Το Τετ Μάης 05, 2010 12:19 am

Clarabelle τέλειος ο σχολιασμός,συμφωνώ απόλυτα!!Θα σταθώ σ αυτό το κομμάτι που ξέχασα να σχολιάσω!
Clarabelle έγραψε:
Η σκηνούλα της Εύας με τη Μαρίλια ήταν ζεστή και τρυφερή. Και ναι μου άρεσε που έθιξαν το θεματάκι της επιτυχίας ή της αποτυχίας στις σχολές. Η ζωή δεν τελειώνει στην πρώτη αποτυχία καλό είναι να το λέμε. Σημασία έχει η προσπάθεια, και στην πιθανή αποτυχία υπάρχει πάντα η δεύτερη ευκαιρία αρκεί να επιμείνει κανείς.

Μου άρεσε πολύ και εμένα που η Εύα συζήτησε μαζί της και δεν την φόρτωσε με βαρύγδουπα και αγχώδη για το παιδί"είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρεις" και "δεν υπάρχει περίπτωση να αποτύχεις"!Το ενδεχόμενο μιας πιθανής αποτυχίας σε οποιονδήποτε τομέα πρέπει πάντα να συζητιέται!Επίσης πολύ γλυκό εκ μέρους της ήταν που προκειμένου να την χαλαρώσει της μίλησε και για τις διακοπές της μετά,κάτι που όλα τα παιδιά περιμένουν μετά τις πανελλήνιες!!!
kelly
kelly
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από katie007 Την / Το Τετ Μάης 05, 2010 12:35 am

<Αυτος ο κυκλος ανοιξε με αιμα και θα κλεισει με αιμα..>εχει ς δικιο Clarabelle.. σε ολα οσα γραφεις εχεις απολυτο δικιο...μια <ΑΡΡΩΣΤΗ>βεροπληκτη

katie007
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Doris_ Την / Το Τετ Μάης 05, 2010 12:58 am

...Επειδη η μοναδικες σκηνες που ειδα σημερα,ηταν αυτες του Αλεξανδρου,& επειδη ως συνηθως με καλυπτει απολυτα η αγαπητη μας Clarabelle,θα πω πως συμφωνω μεχρι τελειας...

Μας ελειψες Αλεξανδρε ποοολυ!!!
Υ.Γ.Pasxalitsa το ιδιο αναρωτιεμαι καθημερινα..."δεν το βλεπουν η' κανουν πως δεν το βλεπουν"?...συμφωνω με ολα οσα ειπες.
Doris_
Doris_
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από panda Την / Το Τετ Μάης 05, 2010 8:11 am

Mik έγραψε:Τι άκουσαν τα αυτάκια μου απο το Μελιτόνι??????

* Τί το περίεργο βρήκες στην στάση του poodle βρε Mik? Ίσα ίσα είναι απολύτως φυσιολογική από την στιγμή που βλέπει για μια ακόμα φορά να την έχουν χ _ _ _ _ _ η για τον οποιονδήποτε ξένο και να βάζουν τον οποιονδήποτε "ξένο" πιο πάνω από αυτήν. Και μετά τους κακοφαίνεται? Για ποιόν λόγο τους κακοφαίνεται αφού οι ίδιοι πρώτα το εφαρμόζουν με τον χείριστο τρόπο ή επιτρέπεται αυτό μόνο όταν το κάνουν αυτοί ενώ όταν το κάνει το poodle είναι μέγα λάθος.

ΕΛΕΟΣ!!!!

* Βγάζουμε το συμπέρασμα Mik ότι η Αμαλία με την συγκεκριμένη κίνηση που έκανε έγινε πολύ χειρότερη από τον Πέτρο αυτό το συμπέρασμα βγάζουμε. Τουλάχιστον αυτός μονίμως δίπλα από την κόρη του έβαζε τα νούμερα και τα μηδενικά που τον βόλευαν να αποκτήσει σε αντίθεση με την Αμαλία που ήταν στο εντελώς αντίθετο άκρο (την κακομάθαινε δηλαδή - χωρίς αυτό να είναι και το καλύτερο αλλά από το τίποτα πάλι Rolling Eyes χμμμμ κάτι είναι και αυτό). Και το poodle για αυτό πικράθηκε περισσότερο, επειδή είδε ότι το μοναδικό άτομο που είχε να στηριχθεί επάνω του καλώς ή κακώς την πούλησε κανονικότατα και με τον νόμο και δεν την σεβάστηκε σε τίποτα. Δηλαδή είναι κάπου τραγελαφικά αστείο η Αμαλία με αμφιβόλου τεκμηρίωσης στοιχεία που τα έχει από τον "πλατωνικό" (τάχαμου τάχαμου) της έρωτα να κατηγορεί την Αντιγόνη gelio ντουφφφφφφ slap.

* Λάθος Mik, πάτο έχει πιάσει το γεγονός ότι οι γονείς της ποτέ δεν την σεβάστηκαν και την μεγάλωσαν με λάθος τρόπο αυτό όντως έχει πιάσει πάτο και είναι και οι 2 (οι υποτιθέμενοι γονείς ντε) για το χαντάκ.

Πλάκα πλάκα έχω αρχίσει να παραδέχομαι πάρα πολύ το poodle τον τελευταίο καιρό :twisted: !!!!!!!!!!!

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τετ Μάης 05, 2010 8:37 am

panda έγραψε:
Mik έγραψε:Τι άκουσαν τα αυτάκια μου απο το Μελιτόνι??????

* Τί το περίεργο βρήκες στην στάση του poodle βρε Mik? Ίσα ίσα είναι απολύτως φυσιολογική από την στιγμή που βλέπει για μια ακόμα φορά να την έχουν χ _ _ _ _ _ η για τον οποιονδήποτε ξένο και να βάζουν τον οποιονδήποτε "ξένο" πιο πάνω από αυτήν. Και μετά τους κακοφαίνεται? Για ποιόν λόγο τους κακοφαίνεται αφού οι ίδιοι πρώτα το εφαρμόζουν με τον χείριστο τρόπο ή επιτρέπεται αυτό μόνο όταν το κάνουν αυτοί ενώ όταν το κάνει το poodle είναι μέγα λάθος.
Ti περίεργο? Οτι ξεχ@ζει την μάνα της ισως??? Και για ποιο λόγο? Γιατι αποφάσισε να αποκαλύψει της πομπές της ''πεθεράς''???

panda έγραψε:
Mik έγραψε:Τώρα επισήμως η Μελίτα με αηδιάζει. Τι συμπέρασμα βγάζουμε από τα λεγόμενα της?
ΕΛΕΟΣ!!!!

* Βγάζουμε το συμπέρασμα Mik ότι η Αμαλία με την συγκεκριμένη κίνηση που έκανε έγινε πολύ χειρότερη από τον Πέτρο αυτό το συμπέρασμα βγάζουμε. Τουλάχιστον αυτός μονίμως δίπλα από την κόρη του έβαζε τα νούμερα και τα μηδενικά που τον βόλευαν να αποκτήσει σε αντίθεση με την Αμαλία που ήταν στο εντελώς αντίθετο άκρο (την κακομάθαινε δηλαδή - χωρίς αυτό να είναι και το καλύτερο αλλά από το τίποτα πάλι Rolling Eyes χμμμμ κάτι είναι και αυτό). Και το poodle για αυτό πικράθηκε περισσότερο, επειδή είδε ότι το μοναδικό άτομο που είχε να στηριχθεί επάνω του καλώς ή κακώς την πούλησε κανονικότατα και με τον νόμο και δεν την σεβάστηκε σε τίποτα. Δηλαδή είναι κάπου τραγελαφικά αστείο η Αμαλία με αμφιβόλου τεκμηρίωσης στοιχεία που τα έχει από τον "πλατωνικό" (τάχαμου τάχαμου) της έρωτα να κατηγορεί την Αντιγόνη gelio ντουφφφφφφ slap.
Αυτο είναι το συμπέρασμα? Η Αμαλία μς φταίει γιατι? Γιατι δεν κράτησε το στόμο της κλειστό για να μην στεναχωρήσει τον γαμπρο? Ακριβώς για τον λόγο οτι της έχει σταθεί, ακριβώς για αυτό τον λόγο, η Μελίτα θα έπρεπε να εκτιμήσει την μητέρα της, και το πόσο ''τυφλά'' της υποστήριζε σε κάθε λάθος της.! Η Αμαλία δεν σεβάστηκε τίποτα??? Τι να σεβαστεί? Τον Στέφανο που την κατηγορεί σαν τσ@υλα? τον Στέφανο που την κατηγορεί οτι όλα τα κάνει για να εκδικηθεί την μανούλα του? Την Αντιγόνη που την κατηγορεί για ακριβώς τα ίδια? 'Η τον Στέφανο και την ΑΝτιγόνη που λένε τον άντρα της δολοφόνο!!!!!! Αυτά να σεβαστεί?

panda έγραψε:
Mik έγραψε:Δεν μπορώ την αχαριστία. Η αχαριστία σε συνδιασμό με την βλακεία, τον εαυτουλισμό και την κατινιά, έχει χτυπήσει πάτο σε αυτήν την περίπτωση. Πιο βαθυ και από το πηγάδι στην αυλή τους.
* Λάθος Mik, πάτο έχει πιάσει το γεγονός ότι οι γονείς της ποτέ δεν την σεβάστηκαν και την μεγάλωσαν με λάθος τρόπο αυτό όντως έχει πιάσει πάτο και είναι και οι 2 (οι υποτιθέμενοι γονείς ντε) για το χαντάκ.
Οτι έχει πιάσει πάτο αυτό είναι το μόνο σίγουρο. Οτι έχουν κάνει λάθος στην ανατροφή της, επίσης.Το οτι είναι γαϊδουρα όμως και αχάριστη, είναι το τρίτο. Σε αντίθεση με τον αδερφό της, το Μελιτόνι μια χαρά έκατσε στην Αθήνα να τρώει απο τα βρώμικα λεφτά, και να τρέχει να κλαφτεί πάνω τους οταν τους είχε ανάγκη. Δεν θα την κρίνω γιαυτο, αλλα όχι όποτε μας βολέυει είναι οι καλοι-συμπενετικοι-γλυκουληδες γονείς, και οποτε δεν μας βολευει είναι οι κακοι και βρώμικοι. Ελεος δηλαδη!

panda έγραψε:
Mik έγραψε:Πλάκα πλάκα έχω αρχίσει να παραδέχομαι πάρα πολύ το poodle τον τελευταίο καιρό :twisted: !!!!!!!!!!!
Αυτο να το κοιτάξεις!!! gelio

Επεισόδιο 359 - Ημερομηνία 04-05-2010 - Σελίδα 2 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 359 - Ημερομηνία 04-05-2010 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 359 - Ημερομηνία 04-05-2010 - Σελίδα 2 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης