Επεισόδιο 359 - Ημερομηνία 04-05-2010

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 359 - Ημερομηνία 04-05-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap25%Επεισόδιο 359 - Ημερομηνία 04-05-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 25% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 359 - Ημερομηνία 04-05-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap25%Επεισόδιο 359 - Ημερομηνία 04-05-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 25% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 359 - Ημερομηνία 04-05-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap30%Επεισόδιο 359 - Ημερομηνία 04-05-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 30% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 359 - Ημερομηνία 04-05-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap15%Επεισόδιο 359 - Ημερομηνία 04-05-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 15% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 359 - Ημερομηνία 04-05-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Επεισόδιο 359 - Ημερομηνία 04-05-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 359 - Ημερομηνία 04-05-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap5%Επεισόδιο 359 - Ημερομηνία 04-05-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]

Σύνολο Ψήφων : 53

Επεισόδιο 359 - Ημερομηνία 04-05-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 359 - Ημερομηνία 04-05-2010

Δημοσίευση από panda Την / Το Τετ Μάης 05, 2010 9:24 am

Όχι το βρίσκω περίεργο γιατί έδειξε ότι δεν σέβεται την κόρη της. Και μου κακοφάνηκε πάρα πολύ και η υποστήριξη στην συμμορία (yellow δεν είναι η συμμορία η οικογένιά σου αλλά το poodle - και μην ζητάς τα ρέστα από την κόρη σου όταν εσύ την σπρώχνεις να έχει αυτήν την συμπεριφορά) αλλά και ότι απαίτησε να βρίσκεται και ο χαχανούλης στην συνάντηση με τον Πετράν. Αν ήταν μόνη της και τα ξεφούρνιζε δεν θα έλεγα τίποτα αλλά έτσι ΟΧΙ συγνώμη να μου λείπει το βύσσινο τσάκω την KKarta σου Αμαλία και πρόσεχε γιατί την επόμενη έχει κόκκινη.

Μα ακριβώς για αυτόν τον λόγο νιώθει το poodle πιο προδωμένο από ποτέ και την καταλαβαίνω. Άσε Mik γιατί δεν μας τα λέει καθόλου καλά η σενιόρα Αμαλία γιατί κάνει αυτά που κοροϊδεύει για αυτό. Και δυστυχώς τα κάνει και με πολύ αποτυχημένο τρόπο wall.

Δεν θα μπορούσε κανείς να πει πως οι συγκεκριμένοι οι ας το πούμε γονείς είναι και οι καλύτεροι αλλά το poodle τώρα τους συμπεριφέρεται όπως ακριβώς τους αξίζει (δηλαδή όπως της συμπεριφέρθηκαν και αυτοί όλα αυτά τα χρόνια εκμετάλλευση στην εκμετάλλευση δηλαδή γιατί όχι?). Και με κάποιο σωστό ή λαθεμένο τρόπο θα έλεγα με κάποιο δισταγμό ότι "επιτέλους ξύπνησε το poodle".

Μωρέ απ΄ όπου και αν το κοιτάξω τα δίκαια που έχει το poodle σε ορισμένα θέματα είναι πολλά και ξεπετάγονται σαν τα μανιτάρια (δηλητηριώδη ή μη) affraid.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 359 - Ημερομηνία 04-05-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 359 - Ημερομηνία 04-05-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τετ Μάης 05, 2010 9:35 am

panda έγραψε:Όχι το βρίσκω περίεργο γιατί έδειξε ότι δεν σέβεται την κόρη της. Και μου κακοφάνηκε πάρα πολύ και η υποστήριξη στην συμμορία (yellow δεν είναι η συμμορία η οικογένιά σου αλλά το poodle - και μην ζητάς τα ρέστα από την κόρη σου όταν εσύ την σπρώχνεις να έχει αυτήν την συμπεριφορά) αλλά και ότι απαίτησε να βρίσκεται και ο χαχανούλης στην συνάντηση με τον Πετράν. Αν ήταν μόνη της και τα ξεφούρνιζε δεν θα έλεγα τίποτα αλλά έτσι ΟΧΙ συγνώμη να μου λείπει το βύσσινο τσάκω την KKarta σου Αμαλία και πρόσεχε γιατί την επόμενη έχει κόκκινη.
Μη σεβασμό στην κόρη της , αυτό σου έδειξε??? Θα πρεπε να κάνει μόκο, να αφήσει την Αντιγόνη να κατηγορεί τον άντρα της για φόνο, και την ίδια για μοιχεία, μόνο και μόνο για να μην στεναχωρήσει τον γκομενίτσο της κόρης της, ο οποίος γκομενίτσος δεν σέβεται, όχι μόνο την οικογένεια της, αλλα ούτε την ίδια?????
Το ότι το είπε στον Λουκά, δεν ξέρω αν ήταν λάθος ή σωστο, αλλα αυτό δεν αναιρεί την κίνηση της που ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ και το είπε.

Μα ακριβώς για αυτόν τον λόγο νιώθει το poodle πιο προδωμένο από ποτέ και την καταλαβαίνω. Άσε Mik γιατί δεν μας τα λέει καθόλου καλά η σενιόρα Αμαλία γιατί κάνει αυτά που κοροϊδεύει για αυτό. Και δυστυχώς τα κάνει και με πολύ αποτυχημένο τρόπο wall.
Λίγα τα λόγια για την ΘΕΑ Impatient (χαχα). Προδωμενο??? Ρε συ panda, με δουλευεις?

Δεν θα μπορούσε κανείς να πει πως οι συγκεκριμένοι οι ας το πούμε γονείς είναι και οι καλύτεροι αλλά το poodle τώρα τους συμπεριφέρεται όπως ακριβώς τους αξίζει (δηλαδή όπως της συμπεριφέρθηκαν και αυτοί όλα αυτά τα χρόνια εκμετάλλευση στην εκμετάλλευση δηλαδή γιατί όχι?). Και με κάποιο σωστό ή λαθεμένο τρόπο θα έλεγα με κάποιο δισταγμό ότι "επιτέλους ξύπνησε το poodle".
Αν ξύπνησε το poodle, τότε να σηκωθει να φύγει και να σταθεί στα πόδια της μόνη της. Με ξένα @@ κάνει τον μάγκα το Μελιτόνι.Οχι να τα θέλουμε όλα μονο-ζυγά δικά μας.
Μωρέ απ΄ όπου και αν το κοιτάξω τα δίκαια που έχει το poodle σε ορισμένα θέματα είναι πολλά και ξεπετάγονται σαν τα μανιτάρια (δηλητηριώδη ή μη) affraid.
ΠΟυ είναι αυτά τα δίκαια, μπας και τα βρούμε και μεις??

Επεισόδιο 359 - Ημερομηνία 04-05-2010 - Σελίδα 3 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 359 - Ημερομηνία 04-05-2010 - Σελίδα 3 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 359 - Ημερομηνία 04-05-2010 - Σελίδα 3 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από panda Την / Το Τετ Μάης 05, 2010 9:47 am

ΝΑΙ αυτό μου έδειξε. Τώρα αν ήθελε να λύσει όντως το θέμα έπρεπε να την πάρει σηκωτή και να την πάει γραφείο για να συζητήσουν οι 3 τους ΧΩΡΙΣ ΚΟΙΝΟ αυτά που γνωρίζει. Μα το ότι το είπε στον χαχανούλη δείχνει πόσο ακυρώνει και δεν λογαριάζει την κόρη της ή οποία κόρη της από την αρχή της είχε ζητήσει-παρακαλέσει πρώτα να την αφήσει αυτήν να κάνει αυτό που πιστεύει ότι είναι το σωστό και μετά θα έβλεπε τι θα έκανε. Μην τρελαθούμε και εντελώς κιόλας.

Καθόλου δεν σε δουλεύω αφού αυτό μου βγάζει Hug.

Γιατί ΟΧΙ Mik αφού αυτό της μάθανε και από την καλή αλλά και από την ανάποδη όλα αυτά τα χρόνια οι γονείς της γιατί να μην το εφαρμόσει και το poodle?

Αυτά τα δίκαια είναι χαμένα στο ίδιο μέρος που βρίσκονται και οι καφρίλες της συμμορίας όποιος θέλει τα βλέπει όποιος δεν θέλει δεν τα βλέπει Siga....

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τετ Μάης 05, 2010 10:06 am

panda έγραψε:ΝΑΙ αυτό μου έδειξε. Τώρα αν ήθελε να λύσει όντως το θέμα έπρεπε να την πάρει σηκωτή και να την πάει γραφείο για να συζητήσουν οι 3 τους ΧΩΡΙΣ ΚΟΙΝΟ αυτά που γνωρίζει. Μα το ότι το είπε στον χαχανούλη δείχνει πόσο ακυρώνει και δεν λογαριάζει την κόρη της ή οποία κόρη της από την αρχή της είχε ζητήσει-παρακαλέσει πρώτα να την αφήσει αυτήν να κάνει αυτό που πιστεύει ότι είναι το σωστό και μετά θα έβλεπε τι θα έκανε. Μην τρελαθούμε και εντελώς κιόλας.
Να την αφήσει να κάνει αυτο που πιστευει? Οτι ο πατέρας της είναι δολοφόνος και οτι ''ας λέμε οτι θέλουμε για τον μπαμπά και την μαμά μας, αλλα για του Στέφανου τίποτα, μην παει και χάσουμε τον γαμπρο,?''
Είδες την Μελίτα να παίρνει απο λόγια? Οταν της μίλαγε ο Πετρος προχτες την είδες να καταλάβαινε? Εκλεινε τα μάτια, πιστευοντας τα πάντα για το ...ανοιχτό βιβλίο... και τίποτα για τον πατέρα της. Λες και ο μόνος που της είπε ψέματα ήταν ο Πέτρος, και ο Στέφανος οχι.
Το ΠΟΥ θα τα πει η Αμαλια, δεν έχει σχέση με την Μελίτα. Το ''μυστικό'' αφορά την ΑΝΤΙΓΟΝΗ, η οποια κατηγορεί την ΑΜΑΛΙΑ και τον ΠΕΤΡΟ. Αυτών το όνομα εμπλέκεται, και οχι της Μελίτας, που χ@στηκε για την μάνα της και τον πατέρα της.ΑΥΤΟ το μυστικό πάλι, έμεσα αφορά και τον Νικόλα, σε περίπτωση αδερφοξάδερφων (γιακ)..

Καθόλου δεν σε δουλεύω αφού αυτό μου βγάζει Hug.
Γιατί ΟΧΙ Mik αφού αυτό της μάθανε και από την καλή αλλά και από την ανάποδη όλα αυτά τα χρόνια οι γονείς της γιατί να μην το εφαρμόσει και το poodle?
Αρα την χειροκροτάμε που κάνει τον τζάμπα μαγκα με ξένα @@?????

Αυτά τα δίκαια είναι χαμένα στο ίδιο μέρος που βρίσκονται και οι καφρίλες της συμμορίας όποιος θέλει τα βλέπει όποιος δεν θέλει δεν τα βλέπει Siga....
Καφρίλες εννοείς που δεν υποστήριξαν τον έρωτα ''της ζωής που δεν έζησα''?? ;/

Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 359 - Ημερομηνία 04-05-2010 - Σελίδα 3 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Μάης 05, 2010 11:32 am

Cancoon έγραψε:Αυτό που περιμένω να δω είναι πώς θα γκρεμιστεί η εικόνα της άσπιλης μητέρας που έχει ο Στέφανος για την Αντιγόνη και ποια θα είναι η αντίδρασή του. Αν δεν το κάψουν το θεματάκι με προχειρότητες, θα βγει ένα καλό και αξιοπρεπές δράμα. Αμαλία, βρες γρήγορα αποδείξεις να αρχίσει να εξελίσσεται το πράγμα!
Αυτό που κάνει ο Στέφανος, να εξαντλεί την αυστηρότητά του στο μόνο άνθρωπο που τον αγαπά ειλικρινώς και ανιδιοτελώς, είναι πάρα πολύ άσχημο και μακάρι να το λουστεί και ο ίδιος (για τη δεύτερη σεζόν το κόβω βέβαια, αλλά δεν πειράζει μπορώ να περιμένω).

Ο Στέφανος σίγουρα θα είναι συγκλονιστικός στη συγκεκριμένη αποκάλυψη όπως ήταν και όταν έμαθε ότι η μητέρα του μιλάει. Βέβαια ανεξαρτήτως της αυτοκτονίας η Αντιγόνη φοβόταν για τη ζωή του παιδιού της άρα κάτι δεν πάει και καλά δεν είναι όλα όσα λέει ψέματα!!! Πάντως ακόμα δεν έχω καταλάβει ΓΙΑΤΙ φοβόταν???

Σημείωση: Οδεύουμε προς την ΤΡΙΤΗ σεζόν!

Cancoon έγραψε:Ήταν πολύ άστοχο που η Αμαλία ζήτησε να είναι παρών και ο Λουκάς στην αποκάλυψη του μυστικού της Αντιγόνης. Αυτό θα έπρεπε να το κάνει όταν θα είχε κιόλας αποδείξεις. Και ήταν ακόμα πιο άστοχο αυτό που έκανε ο Λουκάς: να συγκεντρωθούν και οι 4 να κουτσομπολέψουν ανεπιβεβαίωτες φήμες και να αναπαράγουν βαρύγδουπες ατάκες. Σε τελική ανάλυση, ακόμα και υπό αυτές τις συνθήκες, αυτό που θα έπρεπε να είχε κάνει ο Λουκάς από ευαισθησία απέναντι στον φίλο του το Νικόλα θα ήταν να τον πιάσει και να τον ενημερώσει ιδιαιτέρως.

Δεν νομίζω ότι ήταν άστοχο να μάθει και ο Λουκάς τα τεκτενόμενα. Για μένα το άστοχο ήταν που μίλησε τώρα. Όσο ο Στέφανος ήθελε να εκδικηθεί τον άντρα της και τον έβαλε μέχρι και φυλακή δεν μίλησε για να μην καταστρέψει το ειδύλλιο της κόρης και της ήρθε να μιλήσει τώρα? Εξασφαλίσαμε το γαμπρό οπότε ώρα να μιλήσουμε να σταματήσει και η εκδίκηση που νομίζαμε ότι είχε κλείσει? ΑΚΥΡΗ!!! Μονίμως κάνει κινήσεις για τους λάθος λόγους!

Απο εκεί και πέρα ο Λουκάς μια χαρά πήγε σφαίρα στον φίλο του που τον αφορά και του είπε τι συμβαίνει! Δεν επρεπε να το μάθουν ποιοι? Η Νόρα που είναι γυναίκα του και η Δάφνη που είναι γυναίκα του Λουκά? Κι αλλα ψέματα και μισες αλήθειες δηλαδή? Σιγά!!! Η Δάφνη με τον Νικόλα είναι μονάδα, το ίδιο και η Νόρα με το Λουκά. Για μένα το λάθος θα ήταν να μην τους τα πει κι όχι αυτό που έπραξε.

Cancoon έγραψε:Νόρα, άσε κοπέλα μου, όπως έχει αποδειχθεί περίτρανα εσύ δεν είσαι για να παίζεις με την Νταίζη – τα παιδιάστικα καπρίτσια σου θα τα πληρώσει το σπίτι του Λουκά.

Εγω τη Νόρα τη χάρηκα! Η Νταίζη το έχει αποδείξει και στο παρελθόν ότι κάνει παιχνίδια με κούφιους εκβιασμούς! Και στην τελική ας το πουλήσει το σπιτι σιγα, ώρα ήταν να περάσει και η Νόρα στην αντεπίθεση!!! Πλάκα η Νταίζη? Πλάκα και η Νόρα!

Απορία: Το σπίτι απο τη στιγμή που είναι του παιδιού και η Νταίζη διαχειρίζεται απλώς την περιουσία, μπορεί να το πουλήσει έτσι άνετα?

Απορία 2: Και πες οτι το πουλάει, στους καιρούς που ζούμε ποιος αγοράζει ακίνητα? χαχα

Cancoon έγραψε:Στα τελευταία επεισόδια ο Μπουγιούρης μιλά γρήρορα και ξεψυχισμένα και είναι κρίμα τώρα που του δώσανε ατάκες πέρα από συνταγές μαγειρικής.

Διαφωνώ καθέτως! Πιστεύω απλώς ότι όλοι είμαστε επηρεασμένοι απο τις εξελίξεις. Είναι λογικό να μιλά γρήγορα όταν πάει φορτωμένος να πει κάποια πράγματα. Το μόνο που με χαλάει είναι το μαλλί του σε αυτές τις σκηνές με την Εύα που είναι κάπως...

Επεισόδιο 359 - Ημερομηνία 04-05-2010 - Σελίδα 3 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από annaki Την / Το Τετ Μάης 05, 2010 11:38 am

Βλέπω μαζικό, δυναμικό come back από εχθές και αναθαρρώ! Cheer Επιτέλους γιατί τρεις κι ο κούκος είχαμε μείνει κι όχι τίποτα άλλο, τον κούκο (εμένα δηλαδή) δε τον παίρνει να απλώνει σεντόνια κάθε μέρα, θα χάσει τη δουλειά του στο τέλος! Επομένως συντάσσομαι με χθεσινή προτροπή Κατσαρού Υπόθετου - γιατί ο καπετάνιος εγκαταλείπει τελευταίος το καράβι - και, αν μη τι άλλο, το χρωστάμε ως φόρο τιμής στην αδικοχαμένη Φεγγαρόπετρα! Αναφέρω δε προς παραδειγματισμόν το evannaki Love που, παρότι πρέπει να απογοητεύτηκε περισσότερο απ' όλους, συνεχίζει μέχρι τελευταίας ρανίδας! Αναμένω εναγωνίως μια-δυο ψυχές ακόμα η απουσία των οποίων είναι πλήρως αισθητή..

Στα του επεισοδίου τώρα θα αρκεστώ στην αντιπαραβολή δύο σκηνών:

Σκηνή 1η:
Πράξη 1η: Ο Καρμικός επισκέπτεται την Καρμική.
Πράξη 2η: Της λέει ότι την αγαπάει και δε ζητά τίποτα άλλο παρά μόνο την εμπιστοσύνη της, αλλά τη βρίσκει επιφυλακτική.
Πράξη 3η: Εκείνη τελικά δείχνει να λυγίζει και τον σταματάει φεύγοντας. Εκείνος δεν ανταποκρίνεται για να μην εκμεταλλευτεί την αδυναμία της προς αυτόν και τη φέρει σε δύσκολη θέση.
Φινάλε: Η Καρμική μένει μόνη μ' ένα βλέμμα γεμάτο λαχτάρα.

Σκηνή 2η:
Πράξη 1η: Η Απόλυτη επισκέπτεται τον Απόλυτο.
Πράξη 2η: Του λέει ότι τον αγαπάει, ούτε λόγος για την εμπιστοσύνη του, και δε ζητά τίποτα άλλο παρά μόνο να την αφήσει να συνεχίσει να σούρνεται, αλλά τον βρίσκει επιφυλακτικό.
Πράξη 3η: Εκείνος τελικά δείχνει να λυγίζει και την σταματάει φεύγοντας. Εκείνη ανταποκρίνεται με χίλια (όχι που θα κρατούσε χαρακτήρα) κι αυτός τότε εκμεταλλεύεται την αδυναμία της προς αυτόν και του πατέρα της προς εκείνη χρησιμοποιώντας την έτι μία φορά, και φέρνοντάς την σε δύσκολη θέση.
Φινάλε: Ο Απόλυτος μένει μόνος μ' ένα βλέμμα γεμάτο απάθεια.

Συμπερασματικά, τίθεται ακόμα θέμα σύγκρισης των δύο ζευγαριών;;;

Τρία oscaroscaroscar στη μουγκή και τ' αγόρια της αντιστοίχως! Αν η κα Παπαδημητρίου δεν έχει παιδιά, εις διπλούν το δικό της!

Υγ: sarita καινούργιο το avatar ή η δική μου παρατηρητικότητα τα σπάει; Όπως και να 'χει Thumbs up Vampire diaries δε βλέπω αλλά το πόσο μου 'χει λείψει ο Boone του Lost δε λέγεται! Sorry για το off topic αλλά δεν κρατήθηκα!

annaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Μάης 05, 2010 11:45 am

annaki έγραψε:Βλέπω μαζικό, δυναμικό come back από εχθές και αναθαρρώ! Cheer Επιτέλους γιατί τρεις κι ο κούκος είχαμε μείνει κι όχι τίποτα άλλο, τον κούκο (εμένα δηλαδή) δε τον παίρνει να απλώνει σεντόνια κάθε μέρα, θα χάσει τη δουλειά του στο τέλος! Επομένως συντάσσομαι με χθεσινή προτροπή Κατσαρού Υπόθετου - γιατί ο καπετάνιος εγκαταλείπει τελευταίος το καράβι - και, αν μη τι άλλο, το χρωστάμε ως φόρο τιμής στην αδικοχαμένη Φεγγαρόπετρα! Αναφέρω δε προς παραδειγματισμόν το evannaki Love που, παρότι πρέπει να απογοητεύτηκε περισσότερο απ' όλους, συνεχίζει μέχρι τελευταίας ρανίδας! Αναμένω εναγωνίως μια-δυο ψυχές ακόμα η απουσία των οποίων είναι πλήρως αισθητή..

Σκηνή 1η:
Πράξη 2η: Της λέει ότι την αγαπάει και δε ζητά τίποτα άλλο παρά μόνο την εμπιστοσύνη της, αλλά τη βρίσκει επιφυλακτική.
Πράξη 3η: Εκείνη τελικά δείχνει να λυγίζει και τον σταματάει φεύγοντας. Εκείνος δεν ανταποκρίνεται για να μην εκμεταλλευτεί την αδυναμία της προς αυτόν και τη φέρει σε δύσκολη θέση.

Σκηνή 2η:
Πράξη 2η: Του λέει ότι τον αγαπάει, ούτε λόγος για την εμπιστοσύνη του, και δε ζητά τίποτα άλλο παρά μόνο να την αφήσει να συνεχίσει να σούρνεται, αλλά τον βρίσκει επιφυλακτικό.
Πράξη 3η: Εκείνος τελικά δείχνει να λυγίζει και την σταματάει φεύγοντας. Εκείνη ανταποκρίνεται με χίλια (όχι που θα κρατούσε χαρακτήρα) κι αυτός τότε εκμεταλλεύεται την αδυναμία της προς αυτόν και του πατέρα της προς εκείνη χρησιμοποιώντας την έτι μία φορά, και φέρνοντάς την σε δύσκολη θέση.

Τρία oscaroscaroscar στη μουγκή και τ' αγόρια της αντιστοίχως! Αν η κα Παπαδημητρίου δεν έχει παιδιά, εις διπλούν το δικό της!

Υγ: sarita καινούργιο το avatar ή η δική μου παρατηρητικότητα τα σπάει; Όπως και να 'χει Thumbs up Vampire diaries δε βλέπω αλλά το πόσο μου 'χει λείψει ο Boone του Lost δε λέγεται! Sorry για το off topic αλλά δεν κρατήθηκα!

Αnnaki : respect : για την εισαγωγή!

Για την Παρέα ρε γ......!!! Μέχρι τέλους!!! (Η μεγάλη απώλεια πονάει.. και δεν έχω και τηλέφωνο / fb / msn κάτι να κάνω ένα επίσημο petition επιστροφής βρε αδερφέ!!!)

Το "Καπετανιλίκι" το έχω στο αίμα μου τι να πω.. μάλλον στη δουλειά και στο σπίτι με έμαθαν ένα - δυό σωστά πράγματα!!! (<- ΤΟ ψώνιο! χαχα)

Η σύγκριση τα σπάει! Τα όσκαρ σωστά απονεμημένα (Η κα Παπαδημητρίου έχει γιο νομίζω)

Σχολιασμός για DoksasteME

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Μάης 05, 2010 11:48 am

annaki έγραψε:Βλέπω μαζικό, δυναμικό come back από εχθές και αναθαρρώ! Cheer Επιτέλους γιατί τρεις κι ο κούκος είχαμε μείνει κι όχι τίποτα άλλο, τον κούκο (εμένα δηλαδή) δε τον παίρνει να απλώνει σεντόνια κάθε μέρα, θα χάσει τη δουλειά του στο τέλος! Επομένως συντάσσομαι με χθεσινή προτροπή Κατσαρού Υπόθετου - γιατί ο καπετάνιος εγκαταλείπει τελευταίος το καράβι - και, αν μη τι άλλο, το χρωστάμε ως φόρο τιμής στην αδικοχαμένη Φεγγαρόπετρα! Αναφέρω δε προς παραδειγματισμόν το evannaki Love που, παρότι πρέπει να απογοητεύτηκε περισσότερο απ' όλους, συνεχίζει μέχρι τελευταίας ρανίδας! Αναμένω εναγωνίως μια-δυο ψυχές ακόμα η απουσία των οποίων είναι πλήρως αισθητή..

Σκηνή 1η:

Σκηνή 2η:

Έχω δηλώσει φαν των σχολιασμών σου και ο σημερινός δεν αποτελεί εξαίρεση: respect :
Η σύγκριση ήταν εύστοχη (να πω απολύτως ή τζιζ καίει η λεξούλα?)
Συντάσσομαι με τη σειρά μου στην έκλησή σου να επανέλθουν μια δυό ψυχές που και σ εμένα λείπουν πολύ.

Επεισόδιο 359 - Ημερομηνία 04-05-2010 - Σελίδα 3 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από panda Την / Το Τετ Μάης 05, 2010 12:01 pm

Καλά ρε Mik μαζί μιλάμε άλλα καταλαβαίνουμε :evil:. Η στάση του poodle ήταν υποτίθεται αυτή του δίκαιου κριτή δεν ακυρώνω κανένα δεν ενισχύω κανένα προσπαθώ να βρω τα στραβά ή τα σωστά της κάθε παράταξης και να κάνω την κάθε παράταξη με ήρεμο τρόπο να δει αυτά τα στραβά ή τα σωστά που έχει. Αυτή ήταν η στάση του poodle και σίγουρα δεν μπορώ να την κατηγορήσω για αυτό το αντίθετο μάλιστα την επικροτώ για αυτό που κάνει.

ΌΧΙ γιατί ο Πετράν απλά γκάριζε δεν έλεγε τίποτα και πήγαινε με το στυλ αυτό να πείσει τί? Ότι δεν είναι ελέφαντας, μα ακριβώς το αντίθετο αποτέλεσμα έχει, όχι απλά ότι δεν είναι ελέφαντας δεν έπεισε αλλά έπεισε ότι είναι μαμούθ ολόκληρο. Δηλαδή χάνει και το όποιο δίκαιο έχει, απλά τα πράγματα.

Πάλι θα πω τα ίδια μάλλιασε η γλώσσα μου, κάποια πράγματα πιο πολύ σε ενολούν όταν σου τα κάνει η οικογένιά σου παρά αν σου τα έκανε η παρέα σου ή ο wannabe δεσμός σου.

Αν δεν το αφορούσε το poodle (που το αφορά όμως) όπως λες τότε δεν θα έπρεπε καν να πετάξει την μπηχτή μπροστά του. Άσε τώρα μην μου δικαιολογείς την Αμαλία εντελώς απαράδεκτη ήταν.

Τουλάχιστον προσπαθεί να βρει τον εαυτό της όσο και αν μερικοί μερικοί θα την προτιμούσαν-θα τους βόλευε να παραμείνει το άβουλο ον που ήταν για αρκετά χρόνια.

Καφρίλες εννοώ όλα αυτά που έχουν κάνει και μαζί αλλά και χώρια όλα αυτά τα διαλυμένα άτομα και σίγουρα δεν θα έπρεπε καν να κάνουν χρήση της λέξης παρέας γιατί την ντροπιάζουν-προσβάλλουν εντελώς (την έννοια παρέα εννοώ).

Ελπίζω σήμερα να γλιτώσουμε-απαλλαγούμε από τις αθλιότητες της συμμορίας και να δούμε οτιδήποτε άλλο εκτός από αυτήν Siga....

Έχει επεξεργασθεί από τον/την panda στις Τετ Μάης 05, 2010 12:17 pm, 1 φορά

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τετ Μάης 05, 2010 12:12 pm

panda έγραψε:Καλά ρε Mik μαζί μιλάμε άλλα καταλαβαίνουμε :evil:. Η στάση του poodle ήταν υποτίθεται αυτή του δίκαιου κριτή δεν ακυρώνω κανένα δεν ενισχύω κανένα προσπαθώ να βρω τα στραβά ή τα σωστά της κάθε παράταξης και να κάνω την κάθε παράταξη με ήρεμο τρόπο να δει αυτά τα στραβά ή τα σωστά που έχει. Αυτή ήταν η στάση του poodle και σίγουρα δεν μπορώ να την κατηγορήσω για αυτό το αντίθετο μάλιστα την επικροτώ για αυτό που κάνει.
.
Τοτε έχουμε διαφορετικά κριτήρια!! Μόνο στην Ντορότα συμφωνούμε!!! Χαχα!!! Η Μελίτα δίκαιος κριτής? Αυτη τη στάση έχεις δει απο την Μελίτα ( σε αυτό τον κύκλο)
ΌΧΙ γιατί ο Πετράν απλά γκάριζε δεν έλεγε τίποτα και πήγαινε με το στυλ αυτό να πείσει τί? Ότι δεν είναι ελέφαντας, μα ακριβώς το αντίθετο αποτέλεσμα έχει όχι απλά ότι δεν ελέφαντας έπεισε αλλά έπεισε ότι είναι μαμούθ ολόκληρο. Δηλαδή χάνει και το όποιο δίκαιο έχει, απλά τα πράγματα.
Διαφωνώ παλι... Εγώ είδα εναν Πετράν 100 φορές να της μιλά, και αυτη να μην καταλαβαίνει τίποτα. Παρωπίδες.

Πάλι θα πω τα ίδια μάλλιασε η γλώσσα μου, κάποια πράγματα πιο πολύ σε ενολούν όταν σου τα κάνει η οικογένιά σου παρά αν σου τα έκανε η παρέα σου ή ο wannabe δεσμός σου.
Μάλλον μάλλιασε το πληκτρολόγιο!! χαχα!!
Εγώ δεν βλέπω γιατι θα πρέπει να την ενοχλούν αυτά!!! Το οτι δεν χαιδευουν τις μ@λακιες της δηλαδη? Αυτο τι είναι???

Αν δεν το αφορούσε το poodle (που το αφορά όμως) όπως λες τότε δεν θα έπρεπε καν να πετάξει την μπηχτή μπροστά του. Άσε τώρα μην μου δικαιολογείς την Αμαλία εντελώς απαράδεκτη ήταν.

Τουλάχιστον προσπαθεί να βρει τον εαυτό της όσο και αν μερικοί μερικοί θα την προτιμούσαν-θα τους βόλευε να παραμείνει το άβουλο ον που ήταν για αρκετά χρόνια.
Ηταν άβουλη γιατι την βόλευε να είναι άβουλη.

Καφρίλες εννοώ όλα αυτά που έχουν κάνει και μαζί αλλά και χώρια όλα αυτά τα διαλυμένα άτομα και σίγουρα δεν θα έπρεπε καν να κάνουν χρήση της λέξης παρέας γιατί την ντροπιάζουν-προσβάλλουν εντελώς (την έννοια παρέα εννοώ).

Ελπίζω σήμερα να γλιτώσουμε-απαλλαγούμε από τις αθλιότητες της συμμορίας και να δούμε οτιδήποτε άλλο εκτός από αυτήν Siga....
Ασχετα το τι λάθη έχουν κάνει, το γεγονός οτι είναι ενωμένοι, αυτό τους κάνει παρέα.
Οπως και ένας γονιός, άσχετα τα λάθη του, ακριβώς επειδή είναι δίπλα του, τον κάνει σωστό γονιό.

Με κουράζει να βλέπω να υποστηρίζεται η κάθε βλακεία της Μελίτας, και να χρειάζεται όλοι να πάνε με τα νερά της, χωρις ποτε να κάνει κάτι τέτοιο αυτη. Είτε μιλάμε για ''φίλους'' (η οποια ποτέ δεν ήταν) είτε για οικογένεια.

Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από annaki Την / Το Τετ Μάης 05, 2010 12:18 pm

Το "Καπετανιλίκι" το έχω στο αίμα μου τι να πω.. μάλλον στη δουλειά και στο σπίτι με έμαθαν ένα - δυό σωστά πράγματα!!! (<- ΤΟ ψώνιο! χαχα)
Να μου ζήσεις καπετάνισσα!

Η σύγκριση ήταν εύστοχη (να πω απολύτως ή τζιζ καίει η λεξούλα?)
Συντάσσομαι με τη σειρά μου στην έκλησή σου να επανέλθουν μια δυό ψυχές που και σ εμένα λείπουν πολύ.
Σε εξορκίζω μη! Η λέξη έχει διαγραφεί απ' το λεξιλόγιό μου! Εδώ ό,τι κερί είχα σπίτι μου το 'στειλα για ανακύκλωση!
Ελπίζω αυτές οι ψυχές ν' αλλάξουν γνώμη σύντομα!

annaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από sarita Την / Το Τετ Μάης 05, 2010 12:28 pm

Σκηνή 1η:

Σκηνή 2η:

καινουριο avatar αννουλα.Και ναι τα σπαει η παρατηρητικοτητα σου.Να το δεις ειναι εκπληκτικο.Φιλια Flkia
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από panda Την / Το Τετ Μάης 05, 2010 12:34 pm

* Και όμως δίκαιος κριτής ΝΑΙ.

* Σε ποιό ντεσιμπέλ μιλά ο Πετράν στο τσιριχτό? Γιατί εγώ μόνο τσιρίδες άκουγα δεν άκουγα τίποτα άλλο.

* Κάτι τέτοιο ναι :lol:. Δηλαδή συγνώμη θα έπρεπε να τους είναι και υποχρεωμένη που την έβλεπαν σαν αντικείμενο και όχι σαν άνθρωπο. Τί διαβάζω ο Χριστιανός affraid?

* Ήταν άβουλη γιατί την μεγάλωσαν να είναι ακριβώς αυτό, δηλαδή άβουλη και τίποτα παραπάνω.

* Καθόλου άσχετα Mik, ΟΧΙ όποτε δεν βολεύεται η συμμορία "ας το ξεχάσουμε καλύτερα" και όποτε τους βολεύει τα θυμούνται όλα vomit ΕΛΕΟΣ.

* Μην πιάσουμε το θέμα των γονιών γιατί η σειρά πάσχει εντελώς στο συγκεκριμένο θέμα (μα καλά ούτε 1 σωστός γονιός δεν υπάρχει σ΄ αυτήν την σειρά cake).

* Όπως και μένα με κουράζει Mik να βλέπω την κάθε βλακεία της συμμορίας ή να μετράει προς ωφελός της ή να γίνονται τα στραβά μάτια τύπου (έλα μωρέ λεπτομέριες).

* Σ΄ αυτό θα συμφωνήσω γιατί από την αρχή μια χαρά το πλεύρισαν το poodle η συμμορία. Έπειδή έτσι το έμαθαν ίσως /S?

ΥΓ. Dorota ftw λέμε DoksasteME.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τετ Μάης 05, 2010 12:48 pm

panda έγραψε:* Και όμως δίκαιος κριτής ΝΑΙ.
gelio

Σε ποιό ντεσιμπέλ μιλά ο Πετράν στο τσιριχτό? Γιατί εγώ μόνο τσιρίδες άκουγα δεν άκουγα τίποτα άλλο.
Tώρα μάθαμε απο που πήρε η Μελίτα gelio

Κάτι τέτοιο ναι :lol:. Δηλαδή συγνώμη θα έπρεπε να τους είναι και υποχρεωμένη που την έβλεπαν σαν αντικείμενο και όχι σαν άνθρωπο. Τί διαβάζω ο Χριστιανός affraid?
Δεν θα έλεγα οτι την έβλεπαν σαν αντικείμενο. Λάθη στην ανατροφή της ναι, αλλα σαν αντικείμενο ΑΥΤΗ ήθελε να την βλέπουν.

Ήταν άβουλη γιατί την μεγάλωσαν να είναι ακριβώς αυτό, δηλαδή άβουλη και τίποτα παραπάνω.
γιατι ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ, την βόλευε να φαίνεται άβουλη.
Καθόλου άσχετα Mik, ΟΧΙ όποτε δεν βολεύεται η συμμορία "ας το ξεχάσουμε καλύτερα" και όποτε τους βολεύει τα θυμούνται όλα vomit ΕΛΕΟΣ.
Δεν νομίζω οτι ξεχνιουνται εν μια νυκτί όσα γίνονται, απλώς για την Μελίτα, θέλουμε οι πομπες τις να ξεχαστουν σε δυο τηλεοπτικές ημέρες ενώ όλων των άλλων, μια σεζον/ 3 μήνες ή τόσα άλλα, δεν μας φτανει!!!!!!!

Μην πιάσουμε το θέμα των γονιών γιατί η σειρά πάσχει εντελώς στο συγκεκριμένο θέμα (μα καλά ούτε 1 σωστός γονιός δεν υπάρχει σ΄ αυτήν την σειρά cake).
Υπάρχει, ο Οδυσσέας... Αλλα αυτόν τον έδιωξαν!!!! gelio

Όπως και μένα με κουράζει Mik να βλέπω την κάθε βλακεία της συμμορίας ή να μετράει προς ωφελός της ή να γίνονται τα στραβά μάτια τύπου (έλα μωρέ λεπτομέριες).
Προς όφελος τους, δεν θα το έλεγα... ΟΙ ίδιοι κρίνουν τα καμώματα τους!!!!!! Τεσπα...

Σ΄ αυτό θα συμφωνήσω γιατί από την αρχή μια χαρά το πλεύρισαν το poodle η συμμορία. Έπειδή έτσι το έμαθαν ίσως /S?

Παλι θα διαφωνίσω. Δεν την πλευρισαν, μάλλον το αντιθετο....

Τελος πάντων ,αφου μόνο στην Ντορότα συμφωνουμε, τι το παλευουμε?? gelio

Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από FieryRed Την / Το Τετ Μάης 05, 2010 1:20 pm

Καλησπέρα!!

Καλό το χτεσινό επεισόδιο, καθότι Λουκονορική μου αρέσουν οι σκηνές τους οι μόνες παρατηρήσεις είναι ότι χτες η ζουζουνιστική στιγμή στο σπίτι μετά την επιστροφή το Λυτραίκο ήταν άκυρη… με εκνευρίζει αυτό το παλιμπαιδιστικό που τους πιάνει… Ναι στο παιδιάρισμα όχι στη κουταμάρα έχω να πω….
Ρούσσος – Αμαλία – Λουκάς respect πολύ καλοί!!! Α ρε Λουκά που είσαι στον παράδεισο!!!
Και το παίξιμο της Κα Παπαδημητρίου ξεχώρισα τίποτα άλλο.

@Panda άσχετο και off topic αλλά από τον τρόπο που γράφεις έχεις καμιά σχέση με Lineage?????
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Δημοσίευση από jim7 Την / Το Τετ Μάης 05, 2010 1:34 pm

annaki έγραψε:
Σκηνή 1η:

Σκηνή 2η:

Καλά τι έγραψες βρε αθεόφοβη, με πέθανες Επεισόδιο 359 - Ημερομηνία 04-05-2010 - Σελίδα 3 0002053E (και έχω και την μέση μου)

Και κάτι συμπληρωματικό από το σημερινό επεισόδιο. Εγώ έβγαλα το παρακάτω συμπεράσμα:
α) Ο Μάνος θα πεθάνει, μάλλον προσπαθώντας να προστατέψει την Εύα ώστε να μην καταστραφεί η εικόνα του και διαλυθεί η παρέα και η Εύα και να μείνει στην μνήμη όλων η τελευταία καλή εικόνα του. Μόνο έτσι πιστεύω η Εύα θα μπορέσει κάποια στιγμή να τον ξεπεράσει (ο κύκλος με αίμα άνοιξε με αίμα θα κλείσει).

Επεισόδιο 359 - Ημερομηνία 04-05-2010 - Σελίδα 3 Jim7s03-1
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από FieryRed Την / Το Τετ Μάης 05, 2010 1:49 pm

jim7 έγραψε:

Καλά τι έγραψες βρε αθεόφοβη, με πέθανες Επεισόδιο 359 - Ημερομηνία 04-05-2010 - Σελίδα 3 0002053E (και έχω και την μέση μου)

Και κάτι συμπληρωματικό από το σημερινό επεισόδιο. Εγώ έβγαλα το παρακάτω συμπεράσμα:
α) Ο Μάνος θα πεθάνει, μάλλον προσπαθώντας να προστατέψει την Εύα ώστε να μην καταστραφεί η εικόνα του και διαλυθεί η παρέα και η Εύα και να μείνει στην μνήμη όλων η τελευταία καλή εικόνα του. Μόνο έτσι πιστεύω η Εύα θα μπορέσει κάποια στιγμή να τον ξεπεράσει (ο κύκλος με αίμα άνοιξε με αίμα θα κλείσει).

Να σου πω καλύτερα αυτό που λες παρά το σενάριο ότι πάει στην Αμερική έτσι χαλαρά.... Τουλάχιστον δεν θα πάει χαμένος αυτός ο χαρακτήρας, καλύτερα να κάνει την ύψιστη πράξη αγάπης.. την αυτοθυσία....
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από hionati Την / Το Τετ Μάης 05, 2010 2:03 pm

Σκηνή 1η:

Σκηνή 2η:

για τις δυο σκηνες με απολυτο και καρμικο να πω απλα οτι=
1)η πρωτη σκηνη με τον καρμικο ηταν απλα μια επαναληψη του μανου να παρακαλαει και να λεει ολα τα ιδια με τον πρωτο κυκλο χωρις να γινεται διολου πιστευτος...και αν σε κατι δινω δικαιο στην ευα ειναι γιατι ακριβως να τον πιστεψει???γιατι ο μανος δεν μπορει απλα να γινει το ιδιο γαιδουρι που ηταν αμα καταφερει να τη ριξει...
οσο για την ευα εγω εκει ειδα το απαθες βλεμμα λες και της ειπαν οτι αυριο θα βρεξει...βεβαια για να πετυχεις το σωστο βλεμμα πρεπει και να το εχεις...αλλα...
2)η σκηνη του απολυτου...μια φυσιολογικη σκηνη...ετσι περιμενα να αντιδρασουν οι ηρωες οπως μας τους παρουσιασαν...μια μελιτα ερωτευμενη που δεν σερνεται οπως λες αλλα που δε δισταζει να πει στον αγαπημενο της οτι ειναι εκει και τον στηριζει παρα τα οσα εγιναν και βεβαια οτι τον αγαπα...που βρισκεις το παραλογο...και βεβαια ενα στεφανο μπερδεμενο απο και πονεμενο απο οσα εγιναν που φοβαται οτι χανει παλι τη μανα του...δειχνει πλεον ναμην εμπιστευεται κανεναν...ετσα εξαλλου τον μεγαλωσε η αντιγονη...και βεβαια μενει με ενα βλεμμα γεματο πονο...

ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΕ ΕΝΑ...ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΜΦΑΝΕΣ ΠΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΖΕΥΓΑΡΙ...ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΑΠΟΨΗ ΧΗΜΕΙΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΑ...ΜΟΝ Ο ΠΟΥ ΕΓΩ ΕΝΝΟΩ ΤΟ ΑΝΑΠΟΔΟ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟΡΩ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΚΟΜΗ ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ...ΑΛΛΑ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΟΠΤΙΚΗ...
εγω απο τη μια βλεπω ενα ζευγαρι που το παλευει εναντια σε ολα και που προσπαθει να βρει την αληθεια του και κοινο δρομο...και αυτο μου το βγαζουν το ζευγαρι στεφ-μελ...οσο για τη χημεια τους τα ματια τους μιλανε απο μονα τους...
απο την αλλα στο ζευγαρι μανος-ευα η ευα παντα εκανε ολη τη δουλεια και ο μανος στεκοταν αταραχος...φετος που ειπε να κανει καμια κινηση το ταιριασμα τους μου φαινεται απλα μετριο...
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Τετ Μάης 05, 2010 2:08 pm

Λοιπόν ας σχολιάσω και εγώ γιατί σήμερα ψήνομαι για κανονικό σχολιασμό...

Έχουμε και λέμε...

Ρούσσος-Στέφανος-->
Ο Στέφανος τα έχει χάσει αλλά αναμενόμενο και λογικό ήταν να πιστέψει την μητέρα του...
Περιμένω την στιγμή εκείνη που ο Στέφανος θα μάθει την αλήθεια για την σχέση Λύτρα και Καρταλαίνας, τον τρόπο που θα αντιμετωπίσει την μητέρα του...

Πολύ καλοί ο Κατρανίδης και ο Σταύρου σε αυτή τη σκηνή.. Μου θύμησαν "Βέρα"..

Δάφνη-Νικόλας-->
Πάει τον χάσαμε τον Νικόλα.. Έχει παραισθήσεις και ακούει φωνές και βήματα.. Τον πήρε αγκαλιά όμως η Δαφνούλα του και κατάφερε να κοιμηθεί... Είχαμε έναν Μάριο, μας προέκυψε και δεύτερος...

Νόρα-Λουκάς=Παράδεισος-->
Ρούσσος:Λουκά, που είσαι;
Λουκάς:Στον παράδεισο...
Ρούσσος:'Ωρα να κάνεις μια βόλτα και απο την κόλαση... gelio

Τα νάζια της Νόρας όλα τα λεφτά.. Ούτε η Μαρίλια δεν κάνει έτσι... Τελικά ο έρωτας και χαζεύει και <<ναζεύει>>...
Χαίρομαι που ο Λουκάς κρύφτηκε πίσω απο την ντουλάπα να ντυθεί (συγγνώμη γλυκές Λουκίτσες) επειδή ήταν η γιαγιά μου στο σπίτι και δεν αντέχει δυνατές συγκινήσεις η έρμη..

Συγγνώμη, το μυστικό που η Νόρα είπε στον Λουκά, εμείς γιατί δεν το ακούσαμε..;; Υποτίθεται οτι βλέπουμε Μυστικά της Εδέμ,δε δικαιούμαστε να τα γνωρίζουμε και εμείς..;;;

Εύα-Μαρίλια-->
Πολύ τρυφερή σκηνή.. Αν και μικρή την καταχάρηκα.. Έχω ξαναπεί οτι θέλω και μου αρέσει να βλέπω περισσότερη Μαρίλια; Είναι ένας ρόλος που μπορεί να εξελιχθεί και να έχει πολύ ενδιαφέρον...

Ρούσσος-Αμαλία-Λουκάς-->
Πολύ καλή σκηνή..
Ο Ρούσσος τελικά κατάλεβε για Παράδεισο Αμαρουσίου (μήπως είναι καιρός να δου δείξει η τιτανομέγηστη τον δρόμο και προς τον κανονικό παράδεισο..??? huhu )

Αφού η Αμαλία τα είπε με τον Λουκά για την Νόρα, άρχισε την εξιστόρηση...
Ο Ρούσσος άλλο κατάλαβε απο τον πρόλογο της Αμαλίας και μου φάνηκε οτι πρασίνησε λίγο απο την ζήλεια του..
Η Αμαλία φοβερή και ο τρόπος που τα έλεγε ήταν ιδιαίτερος, όπως παντα.. Χαίρομαι ιδιαίτερα που τελευταία βλέπω την Αμαλία να υποστηρίζει τον άνδρα της και όχι τον απόλυτο έρωτα της κόρης της.. Αν και έπρεπε να τα πεί αυτά η Αμαλία προ πολλού στον Ρούσσο..
Ο Λουκάς ψαχνόταν για κουτσομπολιό πάλι..χιχιχι... Όχι οτι δεν είχαν ενδιαφέρον οι ερωτήσεις του....χιχιχι...

Αμαλία και Πέτρος ήταν για χειροκρότημα.. Η Αμαλία έκλαιγε και ήταν πολύ συναισθηματική.. Είδα μια άλλη πλευρά τους που μου άρεσε πολύ...
Τι είπε όμως η Αμαλία; Οτι δεν έκανε τίποτα με τον Χατζηβασιλείου; (Τζάμπα τα γραμματάκια.. Τόσος κόπος στον σκουπιδοτενεκέ... (( )

Αντιγόνη-Στέφανος-->
Δεν μου έμεινε τίποτα απο την σκηνή.. Η Αντιγόνη κατηγορούσε την Μελίτα, ο Στέφανος έλεγε οτι την αγαπάει... Η κλασσική συζήτηση ανάμεσα τους...

Μπέλλος-Μάνος-->
Ούτε την βλακεία του Μπέλλου δεν αντέχω πιά..
Είναι αδιανόητο να λέει ο Μπέλλος στον Μάνο: "και να ξέρεις με την Νόρα, έχεις πέσει και εσύ έξω".. Το λέει αυτό ο Μπέλλος οποίος ξέρει την Νόρα 5 μήνες απο 3 δείπνα που έκαναν, στον Μάνο ο οποίος γνωρίζει την Νόρα 15 χρόνια απο την καλή και την ανάποδη...??? Μόνο αστείο μπορεί να μου φανεί... Τι είπαμε οτι είναι αυτός ο Μπέλλος; Επιχειρηματίας..;; Τύφλα να έχει ο πολυτάλαντος Σίλβα Κλέϊτον...

Άλλωστε αυτό που είχανε ο Μπέλλος και η Νόρα δεν ήταν καν σχέση.. Συγγνώμη αλλά ούτε ένα φιλάκι δεν έχει πέσει, ούτε μια αγκαλιά της προκοπής...
Η Νόρα το χειρίστηκε πολύ άσχημα όλο αυτό και το έλεγα απο την αρχή.. Αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί ο Μπέλλος είναι τόσο θιγμένος και πληγωμένος.. Τι είχε μοιραστεί με την Νόρα ώστε να του κόστισε τόσο πολύ που την έχασε.. maaaad
Τελικά η Νταίζη θα του τα φάει και δε θα τον λυπηθώ καθόλου...

Δάφνη-Νικόλας-Λουκάς-Νόρα-->
Υπο άλλες συνθήκες θα με είχε κουράσει η συνεχείς επανάληψη αυτή αλλά αυτή τη φορά ήταν κάτι σοβαρό και οι υποψίες του Νικόλα δεν ήταν αβάσιμες..

Cancoon, γνώμη μου είναι οτι ο Λουκάς καλά έκανε και πήγε κατευθείαν στους φίλους του να το πεί...
Κρατάνε μυστικά μεταξύ τους, τους κατηγορούμε για διαλυμένη παρέα...
Τα λένε όλα μεταξύ τους, τους κατηγορούμε και πάλι για ασέβεια και προδότες.. Δε γίνεται να τα έχουμε όλα..
Προτειμώ να λένε αλήθειες μεταξύ τους και ας πονάνε αυτές...

Το πρωϊ στην κατασκήνωση, ο Νικόλας είχε ξεφύγει που λέει και η Δάφνη, το είχε πάρει πολύ βαριά αλλά ένα δίκιο το έχει.. Δεν μπορεί να είναι σίγουρος για τίποτα... Όπως λέει και η Clarabelle, ποιός μας λέει οτι ο Στέφανος δε θα πάρει ΚΑΙ τον αδελφό του Μάνου..???

Νόρα-Λουκάς και τα νεύρα-->
Η Νόρα εκτός απο νεύρα είχε και αστάθεια (μήπως είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης και αυτό..??).. Πολύ γλυκιά σκηνούλα, μου αρέσει να τους βλέπω να χαμογελάνε και να κάνουνε ζουζουνιές.. Ειδικά τα βουκωμένα και τα παρεξηγημένα μάτια της Νόρας με στέλνουνε (εκφραστικότατη η θεά Δρακουλάκη)..

Μου αρέσει ο ασυγκράτητος Λουκάς και η ναζιάρα Νόρα.. Βάβαια με την προυπόθεση να ξέρουν πότε πρέπει να προσγειώνονται στην γή και την πραγματική ζωή..

Στέφανος-Αντιγόνη-Χρήστος-->
Φοβερή σκηνή και ακόμα πιο φοβερές ερμηνείες απο τους ηθοποιούς.. : respect :
Ανατρίχιασα στη σκηνή αυτή, κατάφεραν να βγάλουν πολύ συναίσθημα..

Η Παπαδημητρίου ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ... Αν και σαν ρόλος δεν την πολυσυμπαθώ, στη σκηνή αυτή με συνεπείρε και μου άφησε μια στεναχώρια...
Ο Σταύρου ΦΟΒΕΡΟΣ ηθοποιός για όσκαρ.. Τα συναισθήματα που μπορεί να σου εξωτερικεύσει αυτός ο ηθοποιός είναι πολλά και αμέτρητα..
Ο Κασσανδρινός ΤΑΛΕΝΤΑΡΑ αλλά δε λέω άλλα γιατί είναι μουσείο και φοβάμαι μη φάω καμιά μήνυση...χιχιχι..

Νόρα-Λουκάς-Μάνος-->
Άντε πάλι ο Λουκάς ασυγκράτητος.. Δε μου βγάζει κανείς απο το μυαλό ότι τελικά ο Λουκάς αξιοποίσε τα μπλέ χαπάκια που του είχε αγοράσει η Νταίζη επι εποχή αμνησίας.. Αλλιώς δεν εξηγείται τόση όρεξη...
Κατα τα άλλα, πεθαίνω για ζηλιαρόγατο Λουκά, γιατί μπορεί να το παίζει άνετος αλλά όταν ακούει για Μπέλλο πρασινίζει ο έρμος...

Λατρεύω Λουκανορικό Μάνο.. Οι ατάκες φοβερές...
Νόρα:Αν θές νομικές συμβουλές θα πληρώσεις...
Μάνος:Πληροφορίες ήρθα να δώσω, θα πληρωθώ..??
Μάνος (προς Νόρα):Και εσύ πάλι άφησες ολόκληρο Μπέλλο για τον μπατιρέλο..??
Οι εκφράσεις τους ήταν θεϊκές και η καθεμιά αντιπροσώπευε διαφορετικά συναισθήματα.. Ο Μάνος απορία, ο Λουκάς ζήλεια και η Νόρα ικανοποίηση που ο Λουκάς ζηλεύει...
Λουκάς:Εγώ το μωράκι μου (τη Νόρα εννοεί) δε θα το αφήσω ποτέ να ξανακλάψει (μην παίρνεις όρκο Λουκά, μεγάλη μπουκιά φάει αλλά μεγάλη κουβέντα μη λές)..
Μάνος:Τις δικές μου ατάκες παπαγαλίζεις ρε..?? Εγώ τα έχω διδάξει αυτά (α ρε Μάνο καρδιοκατακτητέ και καρπερέ)....

Μου άρεσε πολύ αυτή η σκηνή.. Ήταν παρεϊστικη, άλλα 3 άτομα (συγκεκριμένα) να είχαμε και θα ήταν τέλεια αλλά είπαμε μην είμαστε και πλεονέκτες...

Μελίτα-Αμαλία-->
Είναι δυνατόν η Μελίτα να συμπεριφέρεται με αυτό τον τρόπο στην μάνα της; Στον πατέρα της φέρθηκε σκ@τα επίσης αλλά ας πούμε οτι το χάψαμε αυτό (που δεν....) λόγω των κακών και εγκληματικών πράξεων του Ρούσσου, ας πούμε η Μελίτα λογικό να του τα χώσει..

Την Αμαλία γιατί την κοντράρει ακριβώς..;; Η Αμαλία έχει αποδείξει οτι για την κόρη της είναι ικανή να κάνει τα πάντα.. Έχει ενοχλήσει κόσμο και κοσμάκι για να ικανοποιήσει τα καπρίτσια της Μελίτας.. Αυτό έπρεπε να το σεβαστεί η Μελίτα, να σεβαστεί την μητέρα της.. Αλλά αυτή της πάει κόντρα τώρα που κατα κάποιον τρόπο η Αμαλία είναι με το μέρος του Ρούσσου...
Δε μας τα λέει καλά η Μελίτα.. Όταν την συμφαίρει θέλει να μιλάει και να το κάνει βούκινο (π.χ. απόλυτος) και όταν δε την συμφαίρει, να μην μιλάει η μάνα της για να μην χάσει τον απόλυτο..
Μελίτα σύνελθε..
(Πάντως τα άσπρα πάνε στη κυριά Παππά...)

Ρούσσος-Αστυνόμος-->
Μια παρατήρηση: Το όμορφο μελαχρινό αγόρι στο γραφείο του Ρούσσου (δικηγόρος πρέπει να είναι..) άρχισε να εμφανίζεται όλο και πιο συχνά ή μου φαίνεται..;; Τον βλέπουμε σχεδόν σε καθημερινή βάση πίσω απο τη τζαμαρία του γραφείου του Ρούσσου.. Μωρέ λέτε να είναι αυτός ο δολοφόνος του Χατζηβασιλείου..;; Αφού ο Κυρίτσης είχε πεί οτι βλέπουμε καθημερινά τον δολοφόνο, άρα...;;; lol!

Τώρα στα του επεισοδίου.. Ο αστυνόμος γιατί ανέφερε στον Ρούσσο τον πεθαμένο πατέρα του Χατζιβασιλείου..;; Πολλά πάρε δώσε έχουνε σ'αυτή τη σειρά με τους πεθαμένους, οι οποίοι θα μας απασχολίσουν και του χρόνου φαίνεται..
Βρήκα και νέο τίτλο για του χρόνου: Τα μυστικά των πεθαμένων... Σαν θρίλερ ακούγεται, θα έχει ενδιαφέρον...

Λουκάς-Νόρα-"Πονεμένη μάνα"-->
Το πόσο το ευχαριστήθηκα το "δούλεμα" της Νόρας στην οχιά δε λέγεται.. Πεταγόμουνα απο τον καναπέ μου και φώναζα απο την χαρά μου.. : juhu :
Καιρός ήταν να κάνει κάτι τέτοιο η Νόρα και δεν το θεωρώ κατινιά αυτό.. Η Νόρα μπορεί να καταφέρει να ψυχοπλακώσει κάποιον με μία της μόνο ατάκα και την Νταίζη θέλω να "εξαφανίσει" με τις ατάκες και την εξυπνάδα της...
Τώρα κατάφερε να την βγάλει απο το γραφείο τους, στην πορεία εύχομαι να την βγάλει και απο την ζωή τους γιατί παρατράβηξε το αστείο με την ακατανόμαστη..

Ο Λουκάς ας αφήσει τώρα το σπίτι του και ας κοιτάξει να πάρει τον αέρα απο την οχιά πρίν του πάρει αυτή τα σώβρ@κα κυριολεκτικά..

Μελίτα-Στέφανος-->
Αδιάφορη σκηνή για μένα.. Δεν μου βγάζουν ούτε έρωτα ούτε αγάπη ούτε κάν συμπάθεια.. Ειδικά η συγκεκριμένη σκηνή ήταν κρύα...

Εύα-Μάνος-->
Μπορεί να μου πεί κάποιος πόσα δευτερόλεπτα κράτησε η σκηνή γιατί έχασα το μέτρημα;
Πολύ ωραία η μινιατούρ σκηνούλα τους... Εδώ ναι, είδα και έρωτα και αγάπη και χημεία και φυσική και λατρεμένη κοιλίτσα...
Περιμένω δυνατές σκηνές απο το συγκεκριμένο ζευγάρι γιατί μπορούν να μας τις προσφέρουνε αρκεί να έχουνε χρόνο και χώρο στην σειρά..

Δεύτερη ανατριχίλα μου προκάλεσε η Εύα όταν είπε: "Μάνο".. Εκεί είχε μια απίστευτη εκφραστικότητα η Ξυλά και εκεί που περίμενα ένα σ'αγαπώ ή μια αγκαλιά, έφυγε ο Μάνος και έμεινα με το όνειρο..
(Άρχισα να συμπαθώ επικύνδυνα αυτό το ζευγάρι και ανησυχώ για την κατάστασή μου γιατί πριν λίγο καιρό φώναζα οτι προς το παρόν δε του θέλω μαζί.. Φάσκω και αντιφάσκω...)
Η κοιλίτσα της Εύας υπέροχη και πολύ στρουμπουλή... Λιώνω.... Love!

Αμαλία-Πέτρος-->
Σε αναμονή όλοι για τον δολοφόνο λοιπόν..
Ο Ρούσσος μάθαμε πού ήταν εκείνο το βράδυ..;; Μήπως γνψρίζει κάτι περισσότερο χωρίς αυτό να σημαίνει οτι είναι εκείνος ο δολοφόνος..??

Στα πρωσεχώς: Πήρε το αυτί μου τη λέξη "Λουκονορικό", θα γελάσουμε πάλι σήμερα...
Τον Μπέλλο δε τον σχολιάζω, θα περιμένω να δώ ολόκληρο το επεισόδιο για να εκνευριστώ με την ησυχία μου...
Επιτέλους θα έχουμε και αρκετές σκηνές με Μάνο και Εύα...

Αυτά απο μένα...
Αναμένουμε πολύ γέλιο και αγωνία για το σημερινό...
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από giouli_edem Την / Το Τετ Μάης 05, 2010 2:11 pm

@ hionati

1) Το βλέμμα της Εύας μόνο απάθεια δεν είχε για το Μάνο !! Απλά συγκράτηση από φόβο για τα λάθη του παρελθόντος !!!

2) Το ότι λέτε ότι η Μελίτα δε σέρνεται, τί άλλο πρέπει να κάνει δηλαδή για να κάνει μπαμ ότι σέρνεται σαν σκυλάκι ???? Χτες με το που της είπε η Αμαλία ότι η μουγκή προφυλακίστηκε, πετάχτηκε σαν πορ...., ε... ελατήριο ήθελα να πώ, και άρχισε πάλι την κλαούρα ! Για να πει ότι πρέπει να πάει στον Απόλυτο να του σταθεί, πρέπει να κάνει σαν γατί που του πατήσαν την ουρά ?????
Και αυτά τα ''μωρό μου'' πια στον Στέφανο ενώ αυτός της μιλάει ξερά και παγερά είναι για vomit

Τώρα το ποιό ζευγάρι έχει χημεία και ιστορία πίσω του, ας μην το πιάσουμε καλύτερα ....

Επεισόδιο 359 - Ημερομηνία 04-05-2010 - Σελίδα 3 GioulisS03_11

Love! Γιατί αυτή είναι η πραγματική Παρέα της Φεγγαρόπετρας
και γιατί τα Μυστικά της Εδέμ τελείωσαν τον Ιούνιο του 2010 ... Love!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Μάης 05, 2010 2:14 pm

hionati έγραψε:μια μελιτα ερωτευμενη που δεν σερνεται οπως λες αλλα που δε δισταζει να πει στον αγαπημενο της οτι ειναι εκει και τον στηριζει παρα τα οσα εγιναν και βεβαια οτι τον αγαπα...που βρισκεις το παραλογο...

Στα της Εύα με κάλυψε η Γιούλη και η Clarabelle τι να πω.. Η γυναίκα χωρίς να ανοίγει ΚΑΝ το στόμα της κεντάει!!!

H Mελίτα τώρα όχι απλά σερνόταν αλλα απαίτησε και απο την Αμαλία να το μουγκώσει σχετικά με την Αντιγόνη για να μην πικραθεί ο Στέφανος. Δεν έχει και ούτε είχε ΠΟΤΕ την δύναμη να υποστηρίξει την άποψή της! Δεν είχε και ποτέ άποψη εδώ που τα λεμε πάντα ενστερνίζεται την άποψη του εκάστοτε σπόνσορά της.

Αν θυμηθούμε λίγο πέρισυ την Εύα τι στάση κράτησε στο θέμα Μάνος-Νικόλας-εργοστάσια καταλαβαίνουμε νομίζω ότι δεν πρέπει να γίνονται συγκρίσεις που δεν συμφέρουν...

Κατά τα άλλα διαφωνώ ότι πρέπει να συγκρίνουμε τις δύο σχέσεις, η μία είναι σχέση ζωής και η άλλη είναι ενα περιστασιακό ξελόγιασμα που προέκυψε απο ένα καλό κρεββάτι και τη θέληση της Μελίτας να καταστρέψει την Εύα..

+++

jim7 μακάρι να γίνει αυτό που λές! Ασε που πιστεύω ότι πίσω απο όλα κρύβεται ο μεσιέ ντε κερί οπότε γουστάρω να τον σκοτώσει αυτός γιατί θέλω μετά να δω όλη την παρέα να τον εκδικείται σύσσωμη κι αυτός ας κλειστεί στη Βουλή μαζί με κάτι άλλους γνωστούς που τους προστατεύουν με νύχια και με δόνττια τα ΜΑΤ σήμερα απο ότι μαθαίνω gelio

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από hionati Την / Το Τετ Μάης 05, 2010 2:21 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
hionati έγραψε:μια μελιτα ερωτευμενη που δεν σερνεται οπως λες αλλα που δε δισταζει να πει στον αγαπημενο της οτι ειναι εκει και τον στηριζει παρα τα οσα εγιναν και βεβαια οτι τον αγαπα...που βρισκεις το παραλογο...

Στα της Εύα με κάλυψε η Γιούλη και η Clarabelle τι να πω.. Η γυναίκα χωρίς να ανοίγει ΚΑΝ το στόμα της κεντάει!!!

H Mελίτα τώρα όχι απλά σερνόταν αλλα απαίτησε και απο την Αμαλία να το μουγκώσει σχετικά με την Αντιγόνη για να μην πικραθεί ο Στέφανος. Δεν έχει και ούτε είχε ΠΟΤΕ την δύναμη να υποστηρίξει την άποψή της! Δεν είχε και ποτέ άποψη εδώ που τα λεμε πάντα ενστερνίζεται την άποψη του εκάστοτε σπόνσορά της.

Αν θυμηθούμε λίγο πέρισυ την Εύα τι στάση κράτησε στο θέμα Μάνος-Νικόλας-εργοστάσια καταλαβαίνουμε νομίζω ότι δεν πρέπει να γίνονται συγκρίσεις που δεν συμφέρουν...

Κατά τα άλλα διαφωνώ ότι πρέπει να συγκρίνουμε τις δύο σχέσεις, η μία είναι σχέση ζωής και η άλλη είναι ενα περιστασιακό ξελόγιασμα που προέκυψε απο ένα καλό κρεββάτι και τη θέληση της Μελίτας να καταστρέψει την Εύα..

+++

jim7 μακάρι να γίνει αυτό που λές! Ασε που πιστεύω ότι πίσω απο όλα κρύβεται ο μεσιέ ντε κερί οπότε γουστάρω να τον σκοτώσει αυτός γιατί θέλω μετά να δω όλη την παρέα να τον εκδικείται σύσσωμη κι αυτός ας κλειστεί στη Βουλή μαζί με κάτι άλλους γνωστούς που τους προστατεύουν με νύχια και με δόνττια τα ΜΑΤ σήμερα απο ότι μαθαίνω gelio

εγω πολυ καλα θυμαμαι οτι η ευα περυσι μολις ο μανος χωρισε την μελιτα και εμεινε μαζι της αρχισε να αμφισβητει και παλι τους φιλους της και κυριως το λουκα και τη νορα και ελεγε στο νικολα οτι εχει δικαιο ο μανος που λεει οτι κατι τους κρυβουν...εγω δεν ειδα τοτε να εχει δικη της αποψη...απλα υποστηριζε το μανο απο φοβο μην την αφησει...
οσο για τις δυο σχεσεις εννοειται πως δεν υπαρχει συγκριση...
αλλα η σχεση ευας-μανου δεν ειναι σχεση ζωης αλλα το ιστορικο μιας κακοποιημενης ζωης εκτος αν εσυ θεωρεις το βιασμο,τον ξυλοδαρμο,την ψυχικη κακοποιηση,την απιστια και τοσα αλλα και μαλιστα χωρις λογο σχεση ζωης...
απο την αλλα η σχεση μελιτας-στεφανου ειναι απλα κεραυνοβολος ερωτας...
απο ποτε χρειαζεται μια δεκαπενταετια γιοα να χαρακτηριστει μια σχεση ερωτας και οχι ξελλογιασμα???
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από jim7 Την / Το Τετ Μάης 05, 2010 2:27 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:... η μία είναι σχέση ζωής και η άλλη είναι ενα περιστασιακό ξελόγιασμα που προέκυψε απο ένα καλό κρεββάτι και τη θέληση της Μελίτας να καταστρέψει την Εύα ... [/size][/color][/font]

Η σύγκριση είναι σαν να κλεβεις εκκλησίες. Το καλό ... κρεββάτι που τόδες μήπως εννοείς σκαλιά, πάτωμα, κλπ, κλπ;

Επεισόδιο 359 - Ημερομηνία 04-05-2010 - Σελίδα 3 Jim7s03-1
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από panda Την / Το Τετ Μάης 05, 2010 2:31 pm

FieryRed έγραψε:Καλησπέρα!!

@Panda άσχετο και off topic αλλά από τον τρόπο που γράφεις έχεις καμιά σχέση με Lineage?????

Καλησπέρα FieryRed. Όχι καμία σχέση με Lineage (σ.σ. δεν ξεχνάω τίποτα περί ζωής ούτε τα σκοτώνω όλα στο διάβα μου για να τα χρησιμοποιήσω οπουδήποτε Razz χαχα) :lol:.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από FieryRed Την / Το Τετ Μάης 05, 2010 2:46 pm

panda έγραψε:
FieryRed έγραψε:Καλησπέρα!!

Καλησπέρα FieryRed. Όχι καμία σχέση με Lineage (σ.σ. δεν ξεχνάω τίποτα περί ζωής ούτε τα σκοτώνω όλα στο διάβα μου για να τα χρησιμοποιήσω οπουδήποτε Razz χαχα) :lol:.

Ok, απλώς μερικές εκφράσεις χρησιμοποιούνται κατα κόρων εκεί... Εγώ πάλι I kill all! :evil: τέλος του off topic!

[quote=KatsaroYpotheto] jim7 μακάρι να γίνει αυτό που λές! Ασε που πιστεύω ότι πίσω απο όλα κρύβεται ο μεσιέ ντε κερί οπότε γουστάρω να τον σκοτώσει αυτός γιατί θέλω μετά να δω όλη την παρέα να τον εκδικείται σύσσωμη κι αυτός ας κλειστεί στη Βουλή μαζί με κάτι άλλους γνωστούς που τους προστατεύουν με νύχια και με δόνττια τα ΜΑΤ σήμερα απο ότι μαθαίνω [/quote]

Σωστή σε βρίσκω!!!! Congrats
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή