Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap61%Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 61% 
[ 43 ]
Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap24%Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 24% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap3%Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap1%Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap3%Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap8%Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 8% 
[ 6 ]

Σύνολο Ψήφων : 71

Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Παρ Μάης 07, 2010 3:05 pm

Καλά Τζίνα δεν έχω λόγια...
Τι σχολιασμός ήταν αυτός; Να πούμε στο κανάλι να πέζει πιό συχνά επαναλήψεις των "Μυστικών"... :bounce:

*Καταρχήν οι φωτογραφίες είναι κατευθείαν για κορνίζες, ειδικά Νόρα-Λουκάς και Μάνος-Ευα(ϊκή κοιλίτσα) (οι αδυναμίες δεν κρύβονται νομίζω..)

*Τρελάθηκα όταν είδα οτι κρατάς ακόμα το υστερόγραφο με τον Λεβέντη και το παράθυρο.. Νομίζω σε κάθε επεισόδιο, όσο καλό και να είναι, υπάρχει μια στιγμή που αγανακτείς και λές "θα πηδηχτώ απο το παράθυρο"... wall

*Η Μετάφραση στον διάλογο Μπέλλου-Νταίζης είναι για πολλά γέλια.. Αυτή που ισχύει και αυτά που στην ουσία εννοούσαν... Thumbs up

*Εννοείται οτι τα σχόλια σου πολύ εύστοχα και συμφωνώ 99,9%.. Το 0,1% που διαφωνώ είναι για τον Μπέλλο τον οποίο εγώ δεν ένιωσα ούτε ένα δευτερόλεπτο λύπη γιαυτόν τον άνθρωπο.. Μπορεί να χαρακτηριστώ αναίσθητη (που δεν είμαι με τίποτα...) αλλά εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω πότε πρόλαβε να αγαπήσει τόσο πολύ την Νόρα και τα όνειρά της... scratch

ΦΟΒΕΡΟΣ και Σούπερ Τζιναίϊκος σχολιασμός... Razz
: respect : : respect : : respect : : respect :
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Παρ Μάης 07, 2010 3:08 pm

Και γω χόρτασα με τη λεπτομερη αναλυση σου Τζινα μου με βρίσκεις συμφωνη σε πολλά σημείαoscar και τις φωτογραφίες και τα υστερογραφα oscar

Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 5 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Μάης 07, 2010 3:11 pm

Τζινάκι μου ο σχολιασμός και σούπερ και χορταστικός.
Σε ένα πράγμα θα διαφωνήσω μόνο. Ο Μπουγιούρης με την Ξυλά πάντα έβγαζαν σκηνές έντονες. Απλά τους χάσαμε για μεγάλο χρονικό διάστημα και τώρα ξαναβλέπουμε τι είχαμε χάσει. Τώρα που δυστυχώς μας τελειώνει....

Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 5 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από evanna Την / Το Παρ Μάης 07, 2010 3:14 pm

Sarita,Clarabelle,Kelly,Annaki,Foulitsa,Νικη,Εζι και φυσικα Τζινα ολα δικα σας....
: respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect :

Ηταν ΟΛΟΙ ΤΕΛΕΙΟΙ και με αφησαν με ενα διαπλατο χαμογελο!Μπραβο κοριτσια!!!!!!Και μην ξαναχαθειτε γιατι σας απολαμβανω οσο δεν παει!

Υ.Γ Τζινακι σε χιλιοευχαριστω που εμπλουτιζεις τη φωτογραφικη συλλογη μου με τοσο υπεροχα καρε!!!!!!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Μάης 07, 2010 3:20 pm

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου!!! (μα καμμία να μη συμφωνεί... απόλυτα? χαχα Που είναι η Ευάννα?)

ΥΓ. Τώρα είδα το ποστ σου Ευάννα μου, ευχαριστώ!!!

Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 5 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από giouli_edem Την / Το Παρ Μάης 07, 2010 3:21 pm

Συμφωνώ κι εγώ με τις προλαλήσασες για το πόσο Χ-Ο-Ρ-Τ-Α-Σ-Α το σχολιασμό σου Τζινάκι !!!

Ήταν φανταστικός και οι φωτογραφίες όπως πάντα υπέροχες !! Thumbs up

Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 5 GioulisS03_11

Love! Γιατί αυτή είναι η πραγματική Παρέα της Φεγγαρόπετρας
και γιατί τα Μυστικά της Εδέμ τελείωσαν τον Ιούνιο του 2010 ... Love!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Παρ Μάης 07, 2010 3:29 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:

Στήσιμο Απωθητικού Λουκανορικών Νυχτερινών Επιδρομών
Τον λάτρεψα τον Νικόλα όταν τον είδα να παρηγορεί τη γυναίκα του! Μου άρεσε που θέλησε να της ξαναφέρει το χαμόγελο στα χείλη! Ήταν τόσο γλουκούληδες μαζί! ΛΑΤΡΕΥΩ!!!

Όλα τα λεφτά επίσης το ύφος του Νικόλα όταν ξεφόρτωνε το αυτοκίνητο και όταν κάρφωνε τους πασάλους!!! ΌΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!
Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 5 DafNik

Νόρα - Λουκάς
Αυτές οι ζήλιες με τρελαίνουν! Κάνε ζηλιες βρε Λουκάκο μου αλλά όχι όταν βλέπεις τη Νόρα να είναι σε μαύρα χάλια! Στεναχωρέθηκα απίστευτα που ένιωσε άσχημα που δεν έχει χρήματα να της προσφέρει την Εδέμ. Έλα βρε Λουκάκο μου εδώ η κοπέλα σε ήθελε ακόμα και χωρίς σώβρακα είναι ποτέ δυνατόν να σκέφτεται ότι καλύτερα θα ήταν με τον Δημήτρη????? Λουκάκοοο Synelthe

Η συνέχεια βέβαια νομίζω αποζημίωσε ΟΛΟ ΤΟ ΛΟΥΚΑΝΟΡΙΚΟ ΚΟΙΝΟ!!!

Της έφερε την παραλία να της κάνει το σπίτι καλοκαιρινό.. ήθελε να της δείξει ότι την αγαπάει και τη σκέφτεται πολύ άσχετα αν δεν έχει πολλά λεφτά.. Λουκάκο ξεκόλλα.. Snif

Εκεί που έλιωσα πραγματικά ήταν που του λέει «Κανένα βραχάκι μήπως έφερες να στο φέρω στο κεφάλι?» gelio ΘΕΑ η Νόρα!!!

Και βέβαια πατωματάτο FTW!!! Πήραν νέα έννοια τα παρκέ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!
Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 5 NorLouk

Οι δυο αγαπημενες μου φωτο απο το σχολιασμο σου Τζινακι.Ο Νικολας να καρφωνει τον πασσαλο με ενα υφος παιδιου που κανει αταξια,το ξερει και το απολαμβανει και οπως ειπα στον σχολιασμο μου μου θυμησε εμενα gelio gelio και ο Λουκας που χαριζει στην Νορα την καρδια του και της φερνει την Εδεμ στο σπιτι τους Heart2 Heart2
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Παρ Μάης 07, 2010 3:46 pm

Καταπληκλτικός σχολιασμος Τζίνα μου,οπως πάντα άλλωστε!!!Αυτά μου λείψανε όσες μέρες δεν έμπαινα...Με τος φωτό ξετρελλάθηκα..Οταν ο Μάνος κάηκε και εγώ γέλαγα ασταμάτητα..Πολύ πετυχημένο!!!!
Ευάννα ευχαριστώ πολύ..Ολοι μαζί θα την περάσουμε την απόλυτη ξενέρα που μας σερβίρανε...!!!!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από FieryRed Την / Το Παρ Μάης 07, 2010 4:33 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου!!! (μα καμμία να μη συμφωνεί... απόλυτα? χαχα Που είναι η Ευάννα?)

ΥΓ. Τώρα είδα το ποστ σου Ευάννα μου, ευχαριστώ!!!

Είναι αυτό που λέει το τραγούδι she's got it yeah baby she's got it!!! Κοπελιά το έχεις λέμε!!!! :lol: :lol:
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Μάης 07, 2010 4:35 pm

Eυχαριστώ! Ευχαριστώ πολύ!!! Όσο έχει εδεμάτα επεισόδια έτσι θα σχολιάζουμε όλοι μέσα στον ενθουσιασμό!!!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από FieryRed Την / Το Παρ Μάης 07, 2010 4:39 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Eυχαριστώ! Ευχαριστώ πολύ!!! Όσο έχει εδεμάτα επεισόδια έτσι θα σχολιάζουμε όλοι μέσα στον ενθουσιασμό!!!

έτσι πρέπει να έχουμε ΕΔΕΜΑΤΑ επεισόδια!! να παθαίνουμε ΕΔΕΜΟΚΟΨΟΦΛΕΒΙΤΙΔΑ!!! Razz Razz
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Δημοσίευση από xristina79 Την / Το Παρ Μάης 07, 2010 4:40 pm

Εγώ κλασικά βαρέθηκα, όπως σε όλα τα τελευταία επεισόδια....

- Ο Μπέλλος είχε δίκιο σε όλα όσα είπε στην Νόρα, η οποία απάντησε "δεν ανέχομαι να έχεις τέτοια γνώμη για μένα"! Από την στιγμή που του φερθηκες απαράδεκτα τέτοια γνώμη θα έχει Νόρα μου και ναι, θα το ανεχτείς (λάθος λέξη νομίζω χρησιμοποίησαν στο σενάριο). Και φυσικά η δικαιολογία της "δεν θα γινονταν όλα αυτά αν δεν ήμουν ερωτευμένη με τον Λουκά" μετάφραση : επειδή είμαι ερωτευμένη με άλλον μπορώ να συμπεριφέρομαι σκάρτα στους υπόλοιπους! Αυτό το μήνυμα που έχει περάσει η σειρά πολλές φορές με θυμώνει απίστευτα....

- Η σκηνή Εύας-Μάνου εάν παρακολουθούσα την σειρά τις τελευταίες 15 μέρες θα ήταν οκ, επειδή θυμάμαι όμως πολλά ..... ας μη σχολιάσω.... Είναι που είμαι από τους λίγους που δεν τους θέλω ζευγάρι αυτούς τους 2. Δεν κατάλαβα και αυτό που είπε ο Λουκάς: ο Μάνος απένατι στην Εύα άλλαξε αλλά παραμένει λαμόγιο..... αυτό είναι καλό? Και στην Εύα φτάνει αυτό?

- Χρήστος-Στέφανος η καλύτερη σκηνή...

-Το συρματόπλεγμα του Νικόλα μια χαζομάρα....

Ας έχουμε κάποιες εξελίξεις επιτέλουςςςςςςς.....
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από kelly Την / Το Παρ Μάης 07, 2010 5:03 pm

Να πω και εγώ τα συγχαρητήριά μου για τον υπερτέλειο σχολιασμό με τις υπερτέλειες φωτο που μας έλιωσαν ομαδικώς????Τζίνα : respect : : respect : : respect : !!!
kelly
kelly
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Μάης 07, 2010 5:06 pm

Eυχαριστώ kelly μου! Βλέπω είμαστε πολλοί που ξετρελαθήκαμε με το επεισόδιο (60?) σε αντίθεση με τους λίγους (6) που το βρήκαν άθλιο και χαίρομαι! Παρέα της Φεγγαρόπετρας φορέβα!!!!!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Παρ Μάης 07, 2010 5:07 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Eυχαριστώ kelly μου! Βλέπω είμαστε πολλοί που ξετρελαθήκαμε με το επεισόδιο (60?) σε αντίθεση με τους λίγους (6) που το βρήκαν άθλιο και χαίρομαι! Παρέα της Φεγγαρόπετρας φορέβα!!!!!

Αντικειμενικά ήταν απο τα καλύτερα επεισόδια για να μην πω το καλύτερο...μεχρι και η μαμα μου το ειπε που δεν παρακολουθει τη σειρά Tongue

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από sarita Την / Το Παρ Μάης 07, 2010 5:37 pm

evannaki μου σε ευχαριστω που με συμπεριελαβες στη λιστα σου με τους σχολιασμους.Αλλα η τζινα κραταει τα ηνια σταθερα.Τζινακι απο μενα για σενα με πολυ Love: Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 5 96572
sarita
sarita
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Μάης 07, 2010 6:03 pm

sarita έγραψε:ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΜΟΥΣΕΙΟ: Α ρε χρηστο ποσο κουκλος εισαι αγορι μου.Ποσο?Αχ!

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΥΓΕΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ
Ελιωσα με τον κουκλο.Λυπηθειτε με.

Με κουραζει η μελιτα που δεν αναλαμβανει τις ευθυνες της.Καλε δεν θα μαθει την κορη της να ζει σε ροζ συννεφο αλλα θα της κανει εντατικα μαθηματα πως να κλεβετε τον αντρα της φιλης σας.Α ρε νεφελακι τι σε περιμενει.

Τώρα πρόκαμα να διαβάσω σχολιασμούς! Μαρία έγραψες λέμε!!! Μαζί σου σε όλα

ΜΠΟΥΓΙΟΥ ΜΗΝ ΦΕΥΓΕΙΣ ΩΡΕ!!! ΣΕΝΑΡΙΟΓΡΑΦΟΙ ΑΛΥΣΟΔΕΣΤΕ ΤΟΝ!!!

pasxalitsa έγραψε:Πολύ καλό το σημερινό, μάλλον γιατί δεν είχε Απόλυτο Ξενέρωτα και είχε ερμηνείες!!!

Κατρανίδης-Πεφάνη, σταθερές αξίες !!!
Στη σκηνή με την Παπά, η Πεφάνη εξαιρετική!!!
Παπαδημητρίου-Σταύρου oscar : respect : Ειδικά εκείνο το δάκρυ του Αλέξανδρου ήταν όλα τα λεφτά.
Αυτοί έχουν χημεία, έχουν δέσει και νομίζω ότι και στο μέλλον θα δούμε ωραίες σκηνές.
Υπέροχη σκηνή επίσης αυτή του Χρήστου με τον Στέφανο, Λογική ο Χρήστος Φανατικά Συναισθηματικός ο Στέφανος, αλλά μας έπεισαν.

Η παρέα γλυκιά και συγκινητική....

Η Σκηνή Εύας-Μάνου πολύ γλυκιά και ανθρώπινη. (Ο Μπουγιούρης τρομερά συναισθηματικός, ίσως βγάζει και τη φόρτιση των τελευταίων ημερών, πάντως με έπεισε)

pasxalitsa συμφωνώ απόλυτα! Κι εμένα τώρα τελευταία ο κος Μπουγιούρης μου φαίνεται ότι βγάζει μια μελαγχολία που ταιριάζει απίστευτα στο ρόλο του!

Cancoon έγραψε:Με εξέπληξαν ευχάριστα ο Χρήστος και ο Μπέλλος. Ως προς τον πρώτο, ενίοτε και τα φερέφωνα αρθρώνουν λόγο, ίσως να βοήθησε και το ότι η Αντιγόνη δεν είναι πια πάνω από το κεφάλι του και είπε μερικές αλήθειες.

Θα διαφωνήσω (κλασσικά) αλλα μετά το σημερινό επεισόδιο. Το ίδιο ισχύει και για το σχόλιο της nicole.

katerina--noraloukakos έγραψε:θελω να βλεπω τετοια επεισοδια συχνοτερα!!!

Mαζί σου 1000%! Αυτή η φράση τα λέει όλα!!!

Ezi_loukno έγραψε:Λίγο απόλυτη τη βρήκα την Μελίτα στο θέμα των γονιών της αλλά αν δεν είναι αυτή απόλυτη, ποιός θα είναι;

Kαλά εντάξει κόντεψα να πνιγώ όταν το διάβασα αυτό!!! χαχαχαχαχαχαχαχα

kelly έγραψε:Θυμήθηκα για ποιούς λόγους αγαπάω αυτή τη σειρά!!!Σήμερα θα εκφράσω πολλές λατρείες και εύχομαι να μην σας κουράσω..

ΛΑΤΡΕΥΩ Νικόλα ως σύζυγο!!
ΛΑΤΡΕΥΩ τις ζήλιες του Λουκά!!!!
ΛΑΤΡΕΥΩ τα δάκρυα του κύριου Σταύρου στις ερμηνείες του!!!
ΛΑΤΡΕΥΩ παρεΐστικες συζητήσεις Εύας-Λουκά!
ΛΑΤΡΕΥΩ την πιο ωραία σκηνή του επεισοδίου(μαζί με τις άλλες δύο->παρολίγον ατύχημα και σπίτι της Εύας)!!!!!!
ΛΑΤΡΕΥΩ τέτοιες κουλές κινήσεις ζευγαρακίων(βλέπε κουβαλάω άμμο σπίτι)που σκλαβώνουν τον άλλον,τον ρίχνουν στα πατώματα και του υπενθυμίζουν για ποιούς λόγους είναι τρελός για σένα!!!!!!
ΛΑΤΡΕΥΩ σκηνές παρέας!!!!Θέλω κι άλλες,όπως επίσης ΘΕΛΩ ΕΥΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ!!!

Με όσα emoticons μου απομένουν θα εκφράσω τη χαρά μου για το επεισόδιο και την ελπίδα μου πως η σειρά παίρνει και πάλι την ανιούσα και μας περιμένουν πολλά άλλα παρόμοια και καλύτερα!(καντε κύριοι σεναριογράφοι να μην προσγειωθώ απότομα λόγω υπερβολικής χαράς gelio )Palamakia

Κι εγώ λατρεύω!!!

annaki έγραψε:Ακροθιγώς, φεγγαροζεύγαρα και ξερό ψωμί! Πολύ χαίρομαι που κι οι σεναριογράφοι τα διαχωρίζουν! Έεεετσι, τις ζυγές μέρες οι έρωτες, τις μονές οι ξερατοξενέρωτες!

Ωχ ωχ ωχ έχουμε αρχίσει να αγανακτούμε όλοι ε??? χιχι

dennis έγραψε:Σα να μου φαίνεται ότι ο Χρήστος είναι η φωνή της λογικής....Γιατί ο Απόλυτος έχει κάψει κύτταρα....
Γιατί όμως μου τριβελίζει το μυαλό ότι μάλλον θα σκάσει μύτη καινούργιο φρούτο από το μαύρο παρελθόν και ότι αυτός κινεί τα νήματα ? ..Καλέ λες να ζει ο μακαρίτης ο Λαζαρίδης και να τους πάρει όλους ο :twisted: ....

Πάντως αν ζουν είτε Λαζαρίδης είτε Λύτρας senior τότε ωραίους αντρες διάλεξε και η Αντιγόνη που την άφησαν να λαλίσει στη φυλακή!

Foulitsa έγραψε:Δώστε ρόλο στο Σταύρου,μην τον χαραμίζετε με την απόλυτη...

Ας μείνει με τη Νταίζη το χάπατο,σόρρυ Τζίνα αλλά στο Χρηστάρα δεν αξίζει τέτοια γυναίκα..

Foulitsa μου εννοείται ότι η Νταίζη πρέπει να είναι με το Χρήστο επειδή την αγαπά και θα είναι ευτυχισμένος, αμα ειναι να του την κάνει μη σώσει, ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!!!

Απο ένα oscar στους Clarabelle / Annaki / pet / Ezi / sarita / loukitsa / kelly / Foulitsa / evanna / giouli & loukasnora!!!

Αυτά για τους σχολιασμούς σας κι ένα king στη loukitsa με αγάπη! χιχι

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Παρ Μάης 07, 2010 6:11 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:

Απο ένα oscar στους Clarabelle / Annaki / pet / Ezi / sarita / loukitsa / kelly / Foulitsa / evanna / giouli & loukasnora!!!

Αυτά για τους σχολιασμούς σας κι ένα king στη loukitsa με αγάπη! χιχι

:oops: :oops: Ευχαριστω πολύ Υποθετακι μου inlove Love!

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης