Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010

+37
dennis
Katrin
Penny
Izabella29
nicole
annaki
kelly
pet
aggeliki
loukakos4ever
katerina--noraloukakos
Cancoon
pasxalitsa
sarita
KonstantinaA
ellie
Ntinaki1
panda
manthaki-loukanoraki
Ελένα
evanna
edem4ever
zwi
anastasia20
manos for ever
loukasnora
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
PrincessRachel
giouli_edem
FieryRed
loukitsa
ksanthi
nikidanis
Καρ-Mik
Ezantakou
KatsaroYpotheto
Clarabelle
41 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap61%Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 61% 
[ 43 ]
Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap24%Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 24% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap3%Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap1%Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap3%Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap8%Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 8% 
[ 6 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 71
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Μάης 06, 2010 11:54 am

Σημερα το απογευμα θα παίξει το 361 παιδια :wink2:
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010

Δημοσίευση από loukasnora Πεμ Μάης 06, 2010 12:23 pm

Και αυτοι που δεν εχουν ιντερνετ και ηταν στη δουλεια οταν επαιξε το επεισοδιο σημερα το πρωι θα δουν ενα επεισοδιο μπροστα;
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Μάης 06, 2010 12:36 pm

Πολυ μπέρδεμα παιδια σημερα ποιος ξερει τι θα δουμε τελικα το απογευμα scratch scratch
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010

Δημοσίευση από edem4ever Πεμ Μάης 06, 2010 2:54 pm

Νομιζω οτι τελικα θα δουμε το 360 σημερα...
http://www.megatv.com/summary.asp?catid=17496
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010

Δημοσίευση από evanna Πεμ Μάης 06, 2010 3:15 pm

Λοιπον και εγω το ειδα γιατι δεν αντεχα να περιμενω μεχρι σημερα(αν το δειξει)και μια λεξη εχω να πω......

Ε Λ Ι Ω Σ Α.....
Με Δαφνη-Νικολα που ηταν γλυκες!Εδεναν απιστευτα! Love!

Με Νορα-Λουκα!Εφερε την αμμο και με συγκινησε ο ατιμος!Η ερωτικη σκηνη ολα τα λεφτα! Love!

Με Μανο-Ευα που ειχα πολυ καιρο να δω τοσο ΥΠΕΡΤΕΛΕΙΕΣ σκηνες(επιτελους πληθυντικος :cheers: )μεταξυ τους!Τα λογια του εχοντας το χερι του στην κοιλιτσα της σε συνδυασμο με το βλεμμα και το χαμογελο της Ευας με εριξαν στα πατωματα! Love!
ΛΑΤΡΕΥΩ λεμε! Heart2

Υ.Γ1 Ουτε μια σκηνη του ''απολυτου''! Palamakia

Υ.Γ2 Εχω μπερδευτει εντελως με το τι θα δουμε σημερα αφου στο site του Μεγκα εχει το τρεϊλερ αυτου του επεισοδιου,του 360! scratch
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Μάης 06, 2010 8:07 pm

TEΛΕΙΟ το επεισόδιο απο εμένα εννοείται! ΕΔΕΜΑΤΟ για την ακρίβεια!!! Μετέφερα και τα ποστ όλα στο σχολιασμό!!!

Αναλυτικά αργότερα! runaround

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Μάης 06, 2010 8:25 pm

Κουνια-Μπέλλος-Νόρα:Η Εδεμ είναι παρείστικη και Λουκονορική...για εξιλέωση απαιτώ πρόταση γαμου του Λουκά στη Νόρα στην Εδέμ.Η Νόρα απολογηθηκε στο χάπατο τι άλλο θα δω Θεε μου??? (ΟΧΙ ΚΑΙ ΕΚΤΑΚΤΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΦΑΓΑΤΕ ΤΑ ΠΡΟΣΕΧΩΣ).Είμαστε ερωτευμενες Μπέλλο με καρδιά και ουσία όχι με Πλάτωνα και Αριστοτελη!!!Αρχισε και τον ψυχολογικό πόλεμο το χάπατο.Ενα τελευταιο ερωτημα:<<Πότε πρόλαβες να αγαπήσεις το όνειρό τους Μπαρμπα?>> Fskl

Ρούσσος-Αμαλί:Ναι ένας δολοφόνος κυκλοφορεί ελεύθερος.Είναι πικραμενος και με το δικιο του ο Πέτρος και για να χουμε καλο ρωτημα πότε πρόλαβε να βγει απο το καβούκι της η Μελίτα?(εκτακτο νουμερο 2 πανε τα προσεχως..)

Νικόλας-Δαφνη:Τυφλα να χει ο μπόμπ ο μάστορας!Μα καλα πως χόρεσαν όλα αυτα σε πορτ μπαγκαζ ενος Ford?Δεν γελάνε πια...μου έλειψαν οι σκηνες τους.Εκει που είπε Λουκανορικων η Δαφνη έλιωσα Scandal

Νόρα-Λουκάς:Η Νόρα στα χαμένα με όλα όσα ακουσε, ανήμπορη να το πιστέψει και ο Λουκάς πολυ ανήσυχος και ζηλιάρης...
<<Λες να πείραξε όντως το Νοράκι μου?>> Heart2

Λουκάς-Ευα:Πάντα μου άρεσαν οι σκηνες τους.Ο Λουκάς και πάλι πολύ ανήσυχος και φουλ ερωτευμένος μιας και είπε πως δεν έχει ανασα μακρια απο τη Νόρα Heart2 (Λουκακο μου το κινητο σου ήταν κλειστό απορω πως τηλεφωνούσες...χοχοχοχο)

Αντιγόνη-Ζυμαρούλης:Αγρίεψε πάλι με το εγγόνι και έβγαλε νυχακια.Στη σκηνη με συνεπήρε η ερμηνεία της κυρίας Παπαδημητρίου : respect :

Αμαλί-Κατσαρούλα:Βγάζεις και γλώσσα στη μαμα αναιδεστατη νεαρα?Και πάντα μιλάς εκ του ασφαλούς Fskl

Λουκάς-Νόρα στο γραφείο:Μπρίζωσε ο γλυκούλης μου.Της φωναξε χωρις λόγο.Πικραθηκε που δεν μπόρεσε ο ίδιος να της χαρίσει της Εδέμ και λόγω της πίεσης απο την οχιά ξέσπασε...

Κουνια-Μπέλλος-Οχιά:Οχιά είσαι ένα τέρας...τρελάθηκες μόλις άκουσες για την Εδέμ και αρχισες το χοντρό πέσιμο στο χάπατο...να στα φάει όλα Μητσαρα και να μην έχεις βρ@κι να βάλεις πολύ θα το χαρω αλλά δεν θα με συγχύσετε εσείς σήμερα Fskl

Μάνος-Ευα:Γλυκια σκηνούλα.Οι συστάσεις με το έμβρυο και το ότι την έσωσε ήταν πολυ δυνατές.

Χρηστάρας-Ζυμαρούλης:Λογικευτηκε ο Χρηστος..σειρα σου τωρα Ζυμαρούλη..αλλα εχεις πολυ δρόμο ακόμα...Πολυ καλα του τα είπες Χρησταρα!Μαμοθρεφτακο θα σε λέω απο δω και πέρα μαζι με το Ζυμαρούλη Στεφανακο

Λουκάς-Νόρα στο σπίτι:Ποιός άλλος άντρας θα τα έκανε όλα αυτα?Με συγκινησε με σκλάβωσε το αγοράκι μου!Μα καλα 10 δευτερόλεπτα δίχως πλάνο???Εχε χάρη που μας αποζημίωσε και με το παρα πάνω η σουπερ ντούπερ ερωτικη τους σκηνη!

Βράδυ στην Εδεμ κουτσουρεμένη η παρέα:Μουλάρωσε ο Λουκάκος και μού ρθε στο νου το παρακάτω τραγούδι

Ο ΝΙκόλας νευριασε το Λουκάκο μου και μετα τρομοκρατηθηκαν όλοι μαζι για την απόπειρα δολοφονίας της Ευας

Απλωσα την προικούλα μου...ακούστε το τραγουδακι που σας έβαλα
Ψηφισα ΤΕΛΕΙΟ δεν μπορουσα να ψηφίσω κάτι άλλο, ειμαι πολυ ικανοποιημενη για σήμερα (Τζίνα όπως μου το ζήτησες σου αφιερώνω το σημερινο μου σχολιασμό)

Πολλά Λουκανορικά φιλιά
Με αγάπη loukitsa
inlove
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010

Δημοσίευση από evanna Πεμ Μάης 06, 2010 8:26 pm

Λοιπον εγω το ξαναειδα το επεισοδιακι γιατι ηταν Τ Ε Λ Ε Ι Ο!!!!!!!!!!

1.Τιτανομεγιστοι......ως συνηθως δενουν απιστευτα!!!Μου αρεσε πολυ η συζητηση τους! : respect :

2.Αμαλια-Μελιτα....απο τις λιγες φορες που θεωρω οτι η Αμαλια μιλησε σωστα στη κορη της η οποια δεν νομιζω να καταλαβε και πολλα καθως τα ιδια Παντελακη μου τα ιδια Παντελη μου!

3.Δαφνη-Νικολας....υπεροχοι!Ο Νικολας προσπαθησε να την ηρεμησει και να της φτιαξει το κεφι στο ατελιε και τα καταφερε μια χαρα!Μετα στο κρεβατι ηταν γλυκες και οι δυο! Love! Περιμενα να δω το ''ποικιλοτροπως'' του Νικολα αλλα το δικηγορικο ζευγος τους αναταραξε και παλι!

4.Στεφανος-Χρηστος.....ο Σταυρου ηταν πολυ καλος ερμηνευτικα σε αυτη τη σκηνη οπως και σε αυτη με τη μανα του στη φυλακη!Βεβαια σαν Στεφανος αφησ'τε το καλυτερα.....!Ο Χρηστος παλι εκτος του οτι ηταν κουκλι μιλησε και πολυ λογικα!Εμπαινε Χρησταρα! Klap

5.Λουκας-Νορα.....στην αρχη στο γραφειο με εκνευρισε λιγο ο Λουκας!Οσο ερωτευμενος και αν ειναι και οσο και αν ανησυχει δεν δικαιολογειται να εχει τετοιες ανασφαλειες και να πιστευει πως με την πρωτη ευκαιρια η Νορα-που την ξερει τοσο καλα-θα τον αφηνε για το Μπελλο!
Βεβαια μετα το εσωσε ο ατιμος οταν εφερε την αμμο!Ηταν πολυ γλυκος και τρυφερος!Επισης τρελαθηκα με το ''πατωματατο σκονταμα''! Love

6.Λουκας-Ευα....πολυ ομορφη σκηνουλα!Αυτοι οι δυο εχουν αριστη επικοινωνια γι'αυτο και παντοτε τους απολαμβανω δεοντως μαζι!Μου αρεσε που ειδα την Ευα να ζηταει συμβουλες σχετικα με τον Μανο και ο Λουκακος να ειναι ειλικρινης μαζι της! Hug

7.Μανος-Ευα....ειχα πολυ καιρο να δω τοσο Υ Π Ε Ρ Ο Χ Ε Σ σκηνες μεταξυ τους!Στο γραφειο βλεποντας το Μανο να βαζει το χερι του στην κοιλιτσα της και να μιλαει τοσο ομορφα και εκεινη να γελαει ειχα λιωσει κυριολεκτικα!!!!! Heart2 Το σκηνικο με το αμαξι ηταν πολυ αληθοφανες και πειστικο!
Στο σπιτι τωρα,ο Μανος να ανησυχει και να την φροντιζει ηταν σκετος γλυκας!Και το Ευακι ειχε ενα βλεμμα ολα τα λεφτα! inlove ΥΠΕΡΤΕΛΕΙΟΙ!

8.Μαζωξη στης Δαφνης....το τι γελιο εκανα δεν περιγραφεται!Το Λουκονορικο ζευγος με τις απιθανες ατακες του,ο Νικολας με τη γκρινια του και το υφος του,η Δαφνουλα με την περιεργεια της και ο Μανος με το ουρλιαχτο του με εκαναν να λυθω κανονικοτατα! xaxa Απιθανοι!

Αυτα απο εμενα!!!!!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010

Δημοσίευση από Ελένα Πεμ Μάης 06, 2010 8:50 pm

πολύ καλό το επεισόδιο, με πολυ γέλιο και τον χρήστο να είναι ο πιο λογικός απ'όλους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ελένα
Ελένα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010

Δημοσίευση από manthaki-loukanoraki Πεμ Μάης 06, 2010 9:07 pm

Εγω για σημερα ψυφιζω Τ Ε Λ Ε Ι Ο μονο και μονο για την υπεροχη σκηνη Νορας-Λουκα,για το σωσιμο της Ευας και για το τελευταιο με το συρματοπλεγμα που καηκε και ο Λουκας και ο Μανος!!!!χαχαχα
manthaki-loukanoraki
manthaki-loukanoraki
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Στο τρελοκοσμο Νορας και Λουκα!!!
Ασχολίες : Βλεπω τα ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ και αυτο φτανει.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010

Δημοσίευση από panda Πεμ Μάης 06, 2010 9:14 pm

Εντελώς Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 2 G020 το σημερινό. Δηλαδή κυρά Λένα μου έτσι θα το πάμε τώρα, ο ιδιωτικός σταθμός τα "Αϊδονάκια" παρουσιάζουν έλεος πια με τα ξεράσματα και σήμερα Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 2 A030.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Πεμ Μάης 06, 2010 9:15 pm

panda έγραψε:Εντελώς Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 2 G020 το σημερινό. Δηλαδή κυρά Λένα μου έτσι θα το πάμε τώρα, ο ιδιωτικός σταθμός τα "Αϊδονάκια" παρουσιάζουν έλεος πια με τα ξεράσματα και σήμερα Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 2 A030.

Ξέρουμε ποιος είναι ένας απο τους δύο που ψήφισε άθλιο!! gelio
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010

Δημοσίευση από nikidanis Πεμ Μάης 06, 2010 9:18 pm

Βασωωω και η αλλη φανταζομαι ποια θα ναι gelio gelio
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Πεμ Μάης 06, 2010 9:19 pm

panda έγραψε:Εντελώς Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 2 G020 το σημερινό. Δηλαδή κυρά Λένα μου έτσι θα το πάμε τώρα, ο ιδιωτικός σταθμός τα "Αϊδονάκια" παρουσιάζουν έλεος πια με τα ξεράσματα και σήμερα Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 2 A030.

Αμάν βρε panda, έτρωγα η έρμη και είχα την "τύχη" να πέσω πάνω στα emoticons σου... vomit

Δε πειράζει όμως συμπάσχουμε γιατί και εγώ έτσι νιώθω όταν παρακολουθώ κάποιους που "κατα τύχη" αρέσουν σε σένα lol!
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010

Δημοσίευση από panda Πεμ Μάης 06, 2010 9:22 pm

Γιατί περίμενες να ψήφιζα τίποτα άλλο εκτός από άθλιο βρε Mik. Ούτε την σκηνή Νταιζάρας με Αζώρ ή την τάπα του Αζώρ στην σουπιά μπόρεσα να ευχαριστηθώ σήμερα.

Εγώ τί να πω βρε Ezi_loukno? Μέχρι και Κάρμα έβαλα να δω λίγο μπας και γλιτώσω από το νηπιαγωγείο και συνέλθω από όλα όσα είδα σήμερα αλλά τίποτα.

Όντως δεν είχε poodle σήμερα 🇳🇴.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Πεμ Μάης 06, 2010 9:24 pm

panda έγραψε:Γιατί περίμενες να ψήφιζα τίποτα άλλο εκτός από άθλιο βρε Mik. Ούτε την σκηνή Νταιζάρας με Αζώρ ή την τάπα του Αζώρ στην σουπιά μπόρεσα να ευχαριστηθώ σήμερα.

Εγώ τί να πω βρε Ezi_loukno? Μέχρι και Κάρμα έβαλα να δω λίγο μπας και γλιτώσω από το νηπιαγωγείο και συνέλθω από όλα όσα είδα σήμερα αλλά τίποτα.

Απο εσένα όχι, δεν περίμενα κάτι άλλο!! gelio Εμένα πάλι μου άρεσε πολύ μιας και δεν είχε απόλυτες αναγούλες!! gelio gelio

Κάρμα?? Oh no/// slap
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Πεμ Μάης 06, 2010 9:31 pm

Και εγώ άθλιο ψήφισα. Το μόνο που ευχαριστήθηκα είναι που τινάχτηκε ο Μάνος. :evil:
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010

Δημοσίευση από ellie Πεμ Μάης 06, 2010 9:33 pm

Tελικά ποιο έπαιξε ρε παιδιά???Όχι τίποτα άλλο αλλά δεν κατάλαβα...
ellie
ellie
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Παντου και παντααααα.....Διπλα στον Ρομπεν!
Ασχολίες : Αφορητα πολλες!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Πεμ Μάης 06, 2010 9:37 pm

Λουκα μου!!!!!!!!!!!!!!!!! εισαι τελειος, γλυκος, τρυφερος, ευαισθητος!!!!!!!!!!! καθε γυναικα που ξερει να αγαπα θα εκτιμουσε και θα ηταν συγκινημενη απο την κινηση σου. Φτανει η αγαπη σου Λουκα μου και καμμια Εδεμ και κανενας Μπελλος δεν μπορει να το αντικαταστησει αυτο. inlove inlove inlove Η καλυτερη σκηνη για Λουκα και Νορα αυτη, οπως επισης εκει που της ειπε αν ειχε η Νταιζη την Εδεμ θα το ξανασκεφτοταν και πολυ ναζιαρικα του λεει η Νορα "κανα βραχακι εφερες μαζι με την αμμο για να σου σπασω το κεφαλι?" gelio gelio


Μανος και Ευα πολυ γλυκια σκηνη, μπραβο!!!!!!!!!!! αλλος Μανος πια, με τη αγαπη χαιδεψε την κοιλιτσα της Ευας και τι ομορφα που τα ειπε, τα ενιωθε και η Ευα το ηξερε και ελαμπε απο χαρα. Αν και μετα απο λιγο φευγοντας τους χαλασαν τη χαρα με τη αποπειρα κατα της Ευας.

Λουκα μου οταν νευριαζεις και φωναζεις γουσταρω πολυυυυυυυυυυυυ...... Ετσι αγορι μου αν και σκεφτηκες χαζα και μια ανασφαλεια σου την εχει δημιουργησει ο ερωτας μου αρεσε που ησουν ετσι θυμωμενο και στεναχωρημενο.Βγαζεις κατι διαφορετικο.

Νικολα με εκανες και γελασα πολυ, αν και ημουν εκει στο συγκεκριμενο γυρισμα και ειδα απο κοντα ολη αυτη τη σκηνη. Επιτελους ε θα κοιμηθεις, θελατε και ποτακια με τη Δαφνη και τα σχετικα........... αλλα ξεχασατε να κλεισετε τα κινητα παιδια μου, αυτο δεν το προβλεψατε και οι γνωστοι αγνωστοι ξαναχτυπησαν, ωραια σκηνη ολη η παρεα μαζι να κανει πλακα και να τα λεει, και παραλιγο να τσακιστει και ο Μανος με τα συρματοπλεγματα σου.

Και η σκηνη Ευας και Λουκα στον καφε μου αρεσε, τι καλα φιλαρακια που ειναι τα δυο τους, μοιραζονται τα παντα, χαρα, λυπη, αγωνια, φοβους, αυτη ηταν σημερα η παρεα που αγαπησαμε.

Καλα θα πω Τελειος ο Χρηστος σου Τζινακι μου, δυναμικος και δικαιος σημερα αλλα δεν θα πω το ιδιο και για τον Στεφανο. Πας καλα ανθρωπε μου? ποσο μαμακιας εισαι πια? ποσο ηλιθιος? οτι σου λεει η μαμα ανοιγεις το στομα? θα παρεις το παιδι απο την Ευα και θα φυγεις με τη μαμα? Synelthe δεν ξερεις τι σου γινεται μου φαινεται, τα βαζεις με ολους και ολα και δεν μπορεις να δεις την πραγματικοτητα.Εχει δικιο ο Χρηστος ακου και κανεναν αλλο.

Μπελλο!!!!!!!!! Σου 'ρχεται......... βρηκες να πεις στην Νταιζη το δωρο σου για τη Νορα? δεν θα σου μεινει ψιχουλο λεμε, αντε να κοιταται μαζι για αρχη τον ουρανο μεχρι να στα φαει ολα και να κοιτας μονο σου τον ουρανο γιατι θα καταληξεις να κοιτας τα κοιτας τον ουρανο απο τα παγκακια που θα κοιμασαι. Βρε την καημενη τη Νταιζουλα ουτε 2Ε για παγωτο του μικρου της Αρη δεν αφησαν, την συκοφαντουν βρε τα καθαρματα, ειναι αθωα και ειλικρινης η γυναικα. Ποιος τη χαρη σου, θα σου αφιερωσει και ολο το προγραμμα αποψε χανε!!!!!!!! Γελα εσυ τωρα γιατι μετα θα κλαις. Fskl Fskl Fskl να τα εχεις προκαταβολικα γιατι οταν καταλαβεις τι παιζει θα ριχνεις απο μονος σου τα φασκελα.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010

Δημοσίευση από nikidanis Πεμ Μάης 06, 2010 9:37 pm

ellie έγραψε:Tελικά ποιο έπαιξε ρε παιδιά???Όχι τίποτα άλλο αλλά δεν κατάλαβα...

το 360 επαιξε
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010

Δημοσίευση από sarita Πεμ Μάης 06, 2010 9:38 pm

Εγω το ειδα πρωτη φορα.Και ενα εχω να πω.Καποτε φωναζαμε ΔΕΝ ΘΕΛΩ Η ΕΥΑ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ τωρα θα φωναζω ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΥΓΕΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ.Αλλα ας ξεκινησω σιγα σιγα.

ΜΠΕΛΛΟΣ-ΝΟΡΑ:
Οπα ρε μπελλο και νταης.Η κοπελα σου εδειξε οτι ειναι ποτε ερωτευμενη με σενα?Ισα ισα πολλακις προσπαθησε να σε απομακρυνει αρα τωρα μην μου το παιζεις αντρας βαρυς.Παιξτο καλυτερα στην νταιζη που δεν θα σου αφησει ουτε 50λεπτα για να παιρνεις κουλουρι στο διαλειμμα.

ΣΤΕΦΑΝΟΣ- ΜΕΝΤΑΛΙΣΤ:
Στεφανακο τι ειπες οτι μεγαλωσες?Καλα μην στο χαλασω και ξυπνησεις αποτομα.Σωματικα μεγαλωσες αλλα νοητικα ακομα στον θηλασμο εισαι.Ετσι οπως τον κοιταγε η αντιγονη και του ελεγε για το παιδι μου θυμισε γκελλερ "φυτρωσε φυτρωσε."Καλε μεχρι και εγω υπνωτιστηκα.Απαπα.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΜΟΥΣΕΙΟ: Α ρε χρηστο ποσο κουκλος εισαι αγορι μου.Ποσο?Αχ!Στεφανε τι ειπες αγορι μου θα παρεις το παιδι και θα φυγεις?Δεν ξερουν μεχρι που εισαι ικανος?Κυρια κυρια να πω?Αν υποψιαστω οτι θα δουμε εκδοχη στρατου να γενναει η ευα και να σχεδιαζει η να της το βγαλουνε για νεκρο η να το απαγαγει ο στεφανος θα πηδηχτω απο το παραθυρο.Εκανε παραπονα για την μελιτα?Χμ δεν περιμενα οτι θα εφτανε η στιγμη που θα τη στηριζω αλλα υπαρχουν κι αυτες οι περιπτωσεις.Η μανα σου ειναι αιμα σου καρταλη ετσι και της μελιτας ο μπαμπας ειναι αιμα της.Ασχετα αν του φερεται ετσι γιατι ειναι τουβλο.Και ηθελες να μην εναντιωνεται στην μανα σου?Συγνωμη καλε μου τι να κανει να την βριζει να την εξευτελιζει και να σκυβει το κεφαλι και να λεει yes madam?Και το αλλο το καλο.Εχει μισος ο μανος.Ελα δεν το πιστευω και εγω που νομιζα οτι ηταν δικο σου προνομιο αυτο.

ΛΟΥΚΑΣ-ΝΟΡΑ:
Αν δεν ταιριαζανε δεν θα συμπεθεριαζανε.Υπερβολικος ο λουκας υπερβολικη και η νορα οταν ζηλευουν.Αν και εκνευριστηκα με αποζημιωσε τοσο πολυ η σκηνη με την αμμο στο σπιτι.Ελιωσα.

ΜΑΝΟΣ-ΕΥΑ:
Με μια προταση θα χαρακτηρισω τις σκηνες που συστηθηκε στο παιδι, την εσωσε απο το αυτοκινητο και την πηγε σπιτι

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΥΓΕΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ

Ελιωσα με τον κουκλο.Λυπηθειτε με.
ΠΑΡΕΑ:Ναι σκηνη με ολη την παρεα σε ολο της το μεγαλειο.Το ποσο το ευχαριστιοταν ο νικολας την ωρα που εστηνε το συρματοπλεγμα αλλα του βγηκε ξινο.Ρε παιδια κλειστε και τα κινητα.Μετα βεβαια με τον μανο ειχαμε μια συννενοηση μπουζουκι αλλα καταφεραμε στο τελος και βγαλαμε ακρη.

Με κουραζει ο μπελλος με την νταιζη.Με κουραζει η μελιτα που δεν αναλαμβανει τις ευθυνες της.Καλε δεν θα μαθει την κορη της να ζει σε ροζ συννεφο αλλα θα της κανει εντατικα μαθηματα πως να κλεβετε τον αντρα της φιλης σας.Α ρε νεφελακι τι σε περιμενει.Και ποτε ακριβως εκανε οτι της ελεγε ο μπαμπας της?Οταν της ελεγε μακρια απο τον μανο την περιοδο που παντρευοταν η οταν της ελεγε μακρια απο τον στεφανο.Χμ!Μελιτακι ξανασκεψου το.
Και φυσικα μου αρεσε παρα πολυ η σκηνη Πετρου-Αμαλιας..
Συγνωμη αν κουρασα.Καλη συνεχεια.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010

Δημοσίευση από pasxalitsa Πεμ Μάης 06, 2010 9:41 pm

Πολύ καλό το σημερινό, μάλλον γιατί δεν είχε Απόλυτο Ξενέρωτα και είχε ερμηνείες!!!

Κατρανίδης-Πεφάνη, σταθερές αξίες !!!
Στη σκηνή με την Παπά, η Πεφάνη εξαιρετική!!!
Παπαδημητρίου-Σταύρου oscar : respect : Ειδικά εκείνο το δάκρυ του Αλέξανδρου ήταν όλα τα λεφτά.
Αυτοί έχουν χημεία, έχουν δέσει και νομίζω ότι και στο μέλλον θα δούμε ωραίες σκηνές.
Υπέροχη σκηνή επίσης αυτή του Χρήστου με τον Στέφανο, Λογική ο Χρήστος Φανατικά Συναισθηματικός ο Στέφανος, αλλά μας έπεισαν.

Η παρέα γλυκιά και συγκινητική....

Η Σκηνή Εύας-Μάνου πολύ γλυκιά και ανθρώπινη. (Ο Μπουγιούρης τρομερά συναισθηματικός, ίσως βγάζει και τη φόρτιση των τελευταίων ημερών, πάντως με έπεισε)
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010

Δημοσίευση από Cancoon Πεμ Μάης 06, 2010 9:42 pm

Χάλια μαύρα το βρήκα το επεισόδιο. Τέτοια βαρεμάρα ... από τις λίγες. Είχαμε το άνοστο αστείο του Νικόλα με τα συρματοπλέγματα, την αγνώστου αιτίας παρεξήγηση ανάμεσα στη Νόρα και τον Λουκά και τα σαχλά ακκίσματα της Εύας προς το Μάνο και τούμπαλιν.
Ο Λουκάς τι είπε στην Εύα - ότι ο Μάνος άλλαξε μεν ως προς αυτήν αλλά παραμένει λαμόγιο; Δεν θα εκπλαγώ αν η Εύα αρκεστεί στην υποτιθέμενη επιλεκτική βελτίωση του Μάνου - επί χρόνια αρκούνταν στο να είναι η ερωμένη του Μάνου, οπότε αυτό μπορείς να το πεις και πρόοδο για την περίπτωσή της.
Το πώς κατάφερε η Μελίτα να τρυπώσει μέσα στο “είμαστε μόνο οι δυο μας, όλοι οι άλλοι είναι εχθροί μας” είναι πραγματικό θαύμα. Ίσως γι' αυτό η συμπεριφορά του Στέφανου να είναι τόσο αντιφατική. Στη μάνα του λέει πόσο την αγαπάει, στον Χρήστο δε ότι αν δεν ένιωθε αυτά που νιώθει για τη Μελίτα δεν ξέρει τι θα είχε κάνει και από την άλλη έχει παράπονα ότι η Μελίτα δεν τον στηρίζει!
Με εξέπληξαν ευχάριστα ο Χρήστος και ο Μπέλλος. Ως προς τον πρώτο, ενίοτε και τα φερέφωνα αρθρώνουν λόγο, ίσως να βοήθησε και το ότι η Αντιγόνη δεν είναι πια πάνω από το κεφάλι του και είπε μερικές αλήθειες. Ως προς τον δεύτερο μου άρεσε στη σκηνή με τη Νόρα, γιατί φάνηκε ότι και την πίστευε και πόνεσε και ξύπνησε. Φυσικά μετά ενώπιον της Νταίζης ξανακοιμήθηκε αλλά Νταίζη είναι αυτή, δεν είναι παίξε γέλασε.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Πεμ Μάης 06, 2010 9:44 pm

panda έγραψε:Εντελώς Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 2 G020 το σημερινό. Δηλαδή κυρά Λένα μου έτσι θα το πάμε τώρα, ο ιδιωτικός σταθμός τα "Αϊδονάκια" παρουσιάζουν έλεος πια με τα ξεράσματα και σήμερα Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 2 A030.
Εσυ ποια σειρα παρακολουθεις?

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Πεμ Μάης 06, 2010 9:48 pm

KonstantinaP έγραψε:
panda έγραψε:Εντελώς Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 2 G020 το σημερινό. Δηλαδή κυρά Λένα μου έτσι θα το πάμε τώρα, ο ιδιωτικός σταθμός τα "Αϊδονάκια" παρουσιάζουν έλεος πια με τα ξεράσματα και σήμερα Επεισόδιο 360 - Ημερομηνία 06-05-2010 - Σελίδα 2 A030.
Εσυ ποια σειρα παρακολουθεις?

Στέφανος-Μελίτα στο μικρό σπίτι στο πηγάδι!! gelio
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης