Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010

Σελίδα 7 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 7 Vote_lcap28%Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 7 Vote_rcap 28% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 7 Vote_lcap26%Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 7 Vote_rcap 26% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 7 Vote_lcap25%Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 7 Vote_rcap 25% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 7 Vote_lcap10%Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 7 Vote_rcap 10% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 7 Vote_lcap8%Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 7 Vote_rcap 8% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 7 Vote_lcap3%Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 7 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 61

Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010

Δημοσίευση από evanna Την / Το Δευ Μάης 10, 2010 3:16 pm

Mik έγραψε:
evanna έγραψε:
Ezi_loukno έγραψε:
evanna έγραψε:Να δωσω ενα oscar σε Τζινα(ξαναμανα thank you για τις φωτο)και Εζι για τους φανταστικους σχολιασμους τους!

Για την συζητηση παραπανω περι προσωπικων/επαγγελματικων Ευας/Μελιτας να πω οτι συμφωνω 100% με Μik,Clarabelle και KatsaroYpotheto! Agree

Υ.Γ Τζινακι διορθωση:η τελευταια ερωτικη σκηνη Μανου-Ευας ειναι στο επ.196! Razz

Ευχαριστώ πολύ Εύαννα μου...

Υ.Γ. Τόσο πολύ καιρό ο Μάνος χωρίς....;;;
Τουλάχιστον ας τον λυπηθεί κάποιος και αυτόν (και εμάς) να δεί μια άσπρη μέρα πρίν φύγει για την Αμερική lol!
Κορυφαιο το σχολιο! gelio
Απο το στομα σου παντως και στων σεναριογραφων το αυτι! Razz Μακαρι.....! Love!

Οχι καλέ, σεξ έχει να κάνει απο το 198!!! (Με την Μελίτα!!)
Τωρα αυτη την ανεφερες?Τα εχω αποβαλλει εγω αυτα απο το μυαλο μου! lol! Παντως εχεις δικιο!
Και τωρα αν δεν σταματησουμε μου φαινεται οτι μια προειδοποιησουλα την εχουμε σιγουρη!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010

Δημοσίευση από νοριτσα Την / Το Δευ Μάης 10, 2010 3:24 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Ας σχολιάσω κι έγωωω...

Σήμερα θα ξεκινήσω το σχολιασμό μου ζητώντας προκαταβολικά συγνώμη απο όλη τη λουκανορική κοινότητα..

Και ξεκινάω..

Ο μπαμπα-Στρούμφ και ο χουζούρης σε στρουμφοσύναξη!
Καλή η σκηνούλα, ειδικά όταν και ο Μάνος συμβούλεψε τη Νόρα να παντρευτεί τον Μπέλλο και ο Λουκάς πρασίνισε αλλα ειδικά μετά που ακούστηκε πάλι το Ααααα του Μάνου gelio έλιωσα στο γέλιο!!!

+++

Νόρα - Λουκάς
Βλέπωντας τη σκηνή στην αρχή λέω "Yes! Τα κατάφερα γύρισα το χρόνο πίσω!" χαχαχαχαχαχαχα αφού την ίδια απάντηση νομίζω της την είχε δώσει και στο παρελθόν ο Λουκάς (καλά μπορεί και να μην θυμάμαι καλά αλλά πάντως αυτή την αίσθηση μου έδωσε)

Γενικά μπορώ να πω ότι χαλάστηκα με τη συγκεκριμένη σκηνή.. Μου δίνεται πλέον η εντύπωση ότι βλέπουμε συνέχεια Νόρα-Λουκά προσπαθώντας να μας πείσουν ότι βλέπουμε παρέα! Αλλα εμείς τους θέλουμε ΌΛΟΥΣ!!! ΟΛΟΥΣ!!!

Επιπλέον χαλάστηκα να βλέπω τη Νόρα να παρακαλά για γάμο λες και είναι καμμιά 50άρα γεροντοκόρη! Και δεν θέλω ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ πια που της φέρνει αντίρρηση να του κάνει νάζια! Παν μέτρον άριστον! Μάθετέ το πια!!!

+++

Μάνος - Τηλέμαχος
Χάρηκα πολύ που ο Μάνος πήγε κατευθείαν στον αστυνόμο. Αλλα πιο πολύ γέλασα με τον Τηλε(α)μαχο που έμπλεξε τα μπούτια του! χαχαχαχαχαχαχα Σου λέει ο Καρτάλης κεράτωνε την γυναίκα του με την Ρούσσου, τέως Λύτρα και τώρα βλέπω ότι ο Λύτρας κόπτεται για την Χαρίτου τέως Καρτάλη? χαχαχαχαχαχαχα

Που δηλαδή να δει τη Νταίζη παρ'ολίγον κα Βενέτη να βγαίνει με τον Δημήτρη και τον Λουκά να είναι ζευγάρι με τη Νόρα παρ'ολίγον κα Μπέλλου!

Η αντίδραση είναι μία..

+++

Νταίζη - Μπέλλος
vomit <= το βλέπετε..κρατιέμαι!!!

Έλεος τι είδαν τα ματάκια μας! Καταρχήν ο καθιερωμένος πατσάς πώς μας προέκυψε? Εδώ μας τους έδειχναν να τρώνε σε κυριλέ εστιατόρια.. Ξεχνάμε τι γράφουμε??? Θα σας μαλώσω..

Τα υπόλοιπα δεν θα τα σχολιάσω (πόσο να κρατηθώ?) με κάλυψε η annaki και με το παραπάνω! Το πρώτο πράγμα που σκέφτηκα ήταν η "Μοντέρνα Σταχτοπούτα".. όταν δω τη Νταίζη να πάρει κι ένα χρυσόψαρο να το βγάλει Λουκά και να το λαχταράει θα κλείσω σαν γυναίκα!

Η ΝΤΑΙΖΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟ ΧΡΗΣΤΟ!!! ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ? Θα τη στρώσει κιόλας :wink2:

+++

Μάνος - Ηλίας
Ένα σχόλιο μόνο.. ρε την Πυθία την έκανε τη σύνδεση Εύα-Διαθήκη! Η πίπα μάλλον έχει βοτάνια σαν αυτά της οριτζινάλε μάντισσας δεν εξηγείται διαφορετικά gelio

+++

Νόρα - Λουκάς
Ακυρη ελαφρώς η σκηνούλα..

Ανέκδοτο Νο.1: Η Νταίζη γίνεται επικίνδυνη όταν δεν έχει κοιμηθεί και δεν έχει πιει καφέ! (Τις υπόλοιπες ώρες είναι απλώς κίνδυνος θάνατος!)

Ανέκδοτο Νο.2: Η Νταίζη στάθηκε στο Λουκά λαμπάδα αναμμένη! (Λαμπάδα.. ήτοι...κερί??? Δεν είχα συνειδητοποιήσει ότι είχαμε κι άλλη αγάπη του κεριού σε αυτή τη σειρά! Σούπερ, η μία καλύτερη απο την άλλη vomit )

Γέλασα όμως πολύ με το Λουκά που έσκυβε απο τις πόρτες! χαχαχαχαχαχαχα

+++

Η φιλάργυρη πεθερά ή αλλιώς Τσαμαλίτσα!
Η Τσαμαλίτσα ξέχασε ότι ο Στέφανος την πρόσβαλε και την διέβαλε που διαλαλεί ότι τα είχε με τον συγχωρεμένο τον μπαμπάκα του, ξέχασε το φτύσιμο που έχει ρίξει στη Μελίτα και το ότι έστειλε τον άντρα της φυλακή γιατί όπως και να το κάνουμε ολόκληρο Καρταλόσπιτο και λεφτά σε πίνακες και τραπεζικούς λογαριασμούς φτάνουν για να καλύψουν τα αίσχη τούτα! Πηγε λοιπόν μια βόλτα απο τον φλούφλη να του πει "έλα τώρα αφού αγαπιέστε!" Να παρακαλέσει δηλαδή τον γκόμενο να τα ξαναβρεί με την κόρη της! (Ελα βρε γαμπρούλη μου δεν μπορώ να την ακούω άλλο να μιρμιράει, μάλλον σκεφτόταν)

Ο Στέφανος πάλι μάλλον δούλεψε τον εγκέφαλο στο μεσοδιάστημα και είπε την πιο σωστή κουβέντα "Ήμουν βλάκας"! Στο ρήμα τα χαλαμε μια και το σωστό είναι ενεστώτας αλλα εντάξει.. το πρώτο βήμα έγινε! Ο δρόμος για την αυτογνωσία άνοιξε!

Τις ατάκες της Αμαλίας δε ο γράφων τις έγραψε αφού πήρε κι αυτός μια τζούρα απο την πίπα του μπαρμπα-λιά! "Καμμία ευτυχία δεν στηρίζεται στη δυστυχία του αλλου" <= αυτό ήταν το τρίτο ανέκδοτο του επεισοδίου! Η δυστυχία της Εύας δεν πιάνεται, της Δάφνης επίσης, του Πέτρου εννοείται δεν μετράει όσο για τους υπόλοιπους δεν τους επηρέασε και πολύ οπότε δεν πάνε να πνιγούνε??? gelio

Για να μη σχολιάσω που θέλει η ευτυχία του παιδιού της να κρατήσει πολλά χρόνια! Να σου θυμήσω ξεχασιάρα Τσαμαλίτσα ότι η κόρη σου μέχρι πρόπερσι μια χαρά ευτυχισμένη ήταν! Και μέχρι πριν 6 μήνες η ευτυχία της υποτίθεται ήταν ο Μάνος μέχρι που βρήκε η Ευα νέο αμόρε και αποφάσισε ότι για να είναι ευτυχισμένη ήθελε αυτόν και όχι τον άλλον μια και η Εύα τον είχε παρατήσει!!! χαχαχαχαχαχαχα

Απο εκεί και πέρα τι να πω..για το "Αγαπιέστε το βλέπω στα μάτια σας"? Το "Η Μελίτα σε αγαπάει"? Το "Εχετε περάσει τόσα πολλά κι είναι κρίμα να είσαστε χώρια"? Μήπως είναι τελικά η ............... zip προξενήτρα πεθερα???

Θα πω για το ανέκδοτο Νο.4 "Η Μελίτα έχει βάλει πολλές φορές στην άκρη τον εγωισμό της για σένα" <= Μελίτα και εγωισμός στην ίδια πρόταση??? Και η Τσαμαλίτσα πήρε τζούρα??? Μην ακούσω και Μελίτα και αξιοπρέπεια στην ίδια πρόταση θα ακολουθήσω το Λεβέντη! Ποιος έχασε αυτά τα στοιχεία να τα βρει η Μελίτα? gelio

Όσο για το σύνολο θα πω ότι η Πεφάνη με το Μπουγιούρη μου άρεσαν πολύ καλύτερα.. η σκηνή μου φάνηκε εξεραιτικά χλιαρή..ειδικά η απόπειρα να το παίξει μαφία στο τέλος "Ήρθα? Δεν ήρθα?" αι μαρήηηηη

Σημείωση: Έχω το κατάλληλο εργαλείο άμα πετύχω πουθενα τον Στέφανο θα μείνει ένα δάχτυλο μείον!!! Ήθελα να ήξερα η αναστενάρισσα σουρνάμενή του δεν τη χαλάει να τον βλέπει να γυρνάει δωθε κείθε με τη Βέρα στο Δεξί???

+++

Εύα - Δάφνη
Ο παπαγάλος Δάφνη μου άρεσε εξαιρετικά! Αλλα η σκηνούλα ήταν πολύ μικρή! Δεν πρόλαβα κάν να τις απολαύσω τις κοπελίτσες!!!

+++

Μάνος - Πέτρος
Ζούμε μεγάλες στιγμές! Εξαιρετικοί οι δύο ηθοποιοί και μου είχαν λείψει μαζί, ειδικά κιόλας επειδή κάθε φορά που βρισκόντουσαν στο παρελθόν έλεγαν τα ίδια και τα ίδια!

+++

Χρήστος - Αντιγόνη
Η Αντιγονίτσα τελικά τον έπαιζε για τα καλά το γιόκα της. Για να ρωτάει για τα "εκεί έξω" πάντως μάλλον δεν είναι αυτή πίσω απο τις απόπειρες κατά της Εύας! Ο Χρήστος προσπαθούσε να την καθησυχάσει αλλα η Αντιγόνη είχε μυαλό μόνο για τα σχέδιά της!

Η σκηνή απο τις αγαπημένες μου σκηνοθετικά! Τα πλάνα στο πρόσωπο του αγοριού μου ήταν απίστευτα!!! Ειδικά ο τρόπος που αντέδρασε στο άκουσμα της ιδέας της Αντιγόνης ήταν καταπληκτικός!
Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 7 Vlcsnap-413604

Περιμένω εναγωνίως να δω μόλις καταλάβει ακριβως τα πλάνα της Αντιγόνης τι θα υπερισχύσει μέσα του, η υποχρέωση που έχει στην Αντιγόνη που ανέθρεψε τον αδερφό του ή η υπεράσπιση ενός αθώου ανθρώπου που τον ξέρει απο παιδί???

+++

Στέφανος - Μελίτα
Καταρχήν κάποιος να αλλάξει μπλούζα στη Μελίτα! Τι αίσχος ήταν αυτό που της φορούσαν? Ταιριάζει βέβαια στην πρωταγωνίστρια απο το Μικρό Σπίτι στο Πηγάδι αλλα για Μυστικά της Εδέμ 2010 ΑΙΣΧΟΣ απλά!

Στο στόρυ τώρα ο Στέφανος αφού του το είπε και η Τσαμαλίτσα αποφάσισε να πάει στην απόλυτη και να της πει τα σ'αγαπώ του, να χτυπήσει και να φύγει! Δεν μπορώ να σχολιάσω τη σκηνή καλύτερα απο την kelly αλλα θα πω ότι το σύνδρομο της ανοιχτης πόρτας καλά κρατεί και ναι νομίζω ότι με τη σκηνή αυτή ο σκοπός επιτεύχθει! ΔΕΧΟΜΑΙ να βλέπω σιροποσυζητήσεις στα λιβάδια παρά αυτά τα Παρασκευιάτικα χάλια, δέχομαι! Έφτασαν λίγα δευτερόλεπτα να χάσω πάσα όρεξη!

Η Μελίτα με το που την άγγιξε ο Στέφανος άρχισε να βαριανασαίνει και να κλιμακώνει απότομα (κάτι σαν το Λουκά με τη Νόρα καβάλα μόνο που αυτοί ήταν στο κρεβάτι στη μέση της πράξης - παρακαλώ μια μία τις τούρτες για τη σύγκριση εννοούσα απλά ότι η κοπέλα αντιδρούσε σαν να ήταν στον τρίτο γύρο σεξ) και χοροπηδούσε κιόλας να μας δείξει ότι δεν αντέχει ούτε μια ίντσα μακριά του! Έλεος πια τόση υπερβολή ούτε η Κουντουράτου στον αυτοσχεδιάσμο όντως Μαρία..

Πάντως αυτό που με χαλασε περισσότερο ήταν το χαλι... σκέτο πιάνο βρε παιδιά??? Ντροπής πράγματα! Ορίστε σας το βρήκα το soundtrack να το έχετε πρόχειρο για όλες τις σκηνές τους:

+++

Μάνος - Απόλυτος ξελαμπικαρισμένος χαχα
Ο Μάνος πήγε να προειδοποιήσει για το στημένο ατύχημα αλλα ο μεσιέ το βιολί του, αρνήθηκε να σκεφτεί παρπάνω απο 10 δευτερόλεπτα ότι μπορεί να κινδυνεύει η μάνα του παιδιου του πόσο μάλλον να το συνδέσει με τη μάνα του που βρίσκεται στη φυλάκη! Η Μελίτα πάλι θορυβήθηκε σε αυτό το ενδεχόμενο (αμα χάσει το σπόνσορα και χαθεί ΚΑΙ η Εύα εκείνη μετά που θα βρει τον επόμενο που θα της κόβει την ανάσα?) και τον έστειλε σούμπιτο στην Θεά! χιχιχι Βαρετή η σκηνή!

+++

Νόρα - Λουκάς / Δάφνη - Νικόλας
Πολύ γλυκιά η σκηνή στο γραφείο με το σπασμένο καθρέφτη! Ο Λουκάκος αποσυντονίζεται όταν κοιτά καθρέφτη και οι ωραίοι έχουν χρέη! χαχαχαχαχαχαχα καλά τα λες Λουκάκο!

Μετά στο ιατρείο ο Νικόλας αμέσως προκειμένου να σώσει τον ύπνο του ακύρωσε τα ραντεβού του και όπου φύγει φύγει! χιχι

Στο δικηγορικό γραφείο έλιωσα με τη φάτσα του Νικόλα που απειλούσε να συνδέσει στο φράχτη 220V (Αριαδνη μου σε θυμήθηκα) και να κάνει το Λουκάκο φλαμπέ και με τη Δάφνη που παρακαλούσε!

Δείτε φατσούλες!
Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 7 Vlcsnap-820906

Μετά όμως που οι άλλοι προσπαθούσαν να μιλήσουν σοβαρά και τα ΛουκαΝοράκια έκαναν πλάκα τα πήρα! Το έχουν ξεφτιλίσει το ζήτημα, βάζουν συνέχεια τη Νόρα με το Λουκά να παλιμπαιδίζουν! Έλεος πια!!!

Τουλάχιστον στο τέλος είδαμε τσαχπινιές ωραίες με το Λουκά να προσπαθεί να πάρει μάτι! χιχι
Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 7 Vlcsnap-537061

+++

Εύα - Στέφανος
Από τις πολύ καλές σκηνές του επεισοδίου. Ο Μεσιέ τελικά κατάλαβε ότι ο Μάνος είναι παλιά καραβάνα και ξέρει να ξεχωρίζει την απόπειρα δολοφονίας απο το ατύχημα αλλα κατά τα άλλα μέχρι εκεί έφτασε το ξελαμπικάρισμα.. μετέφρασε μέσα του την απόπειρα σε συμβουλή "Μείνε μακριά απο τον Μάνο"! Μεσιέ αμα δεν θες τη μάνα του παιδιού σου κοντά στο Μάνο πρέπει μάλλον να φύγεις κι εσύ μακριά απο τη μάνα του δικού του του παιδιού σωστα? Μωκο λοιπόν!!!

Μου άρεσε τρελά η τάπα της Εύας! Έρχεσαι μια μέρα πριν και με συγχύζεις σε σημείο να με πιάσουν πόνοι και τώρα έρχεσαι να μου το παίξεις στοργικός πατέρας? Ε αμε τε μου και στα σιχτίρια! Καλά σου είπε η Θεά!

+++

Μάνος - Λουκάς
Υπενθυμίζω ότι έχω ζητήσει προκαταβολικά συγνώμη αλλα αυτές οι άκυρες γλύκιες Νόρας - Λουκά δεν μου άρεσαν καθόλου! Ο Μάνος μιλούσε σοβαρά και ο Λουκάς έκανε σαν 5χρονο.. Όλα τα λεφτά ήταν το ύφος του Μάνου απο πίσω που με ξέρανε στα γέλια!!!
Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 7 Mpougiou1

+++

Τσαμαλίτσα - Μελίτα
Μπηκε το νερό στ'αυλάκι και λοβοτομήθηκε και η Μελίτα, που άνοιξε στην Αμαλία την πόρτα λες και βρήκε τα τρις που λείπουν για να ξεχρεώσει η χώρα! Δηλαδή είναι τόσο ψεύτικη ώρες ώρες που ειλικρινά απορώ...

Η Τσαμαλίτσα ήταν απολύτως ειλικρινής, με συμφέρει το θέμα κληρονομιά απο την άποψη ότι κληρονομεί ο γαμπρούλης! Να δω όταν θα μάθει ότι δεν κληρονομεί ο γαμπρούλης αλλά ο απόγονος, τι θα λέει? Θα βρίζει τη Μελίτα που δεν γκαστρώθηκε πρώτη??? Θα εκθειάζει την Εύα που της την έφερε το ντεκαπάζ λες και το είχε προσχεδιασμένο?? Αναρωτιέμαι τι παλαβομάρες θα δούμε πάλι!

Το δεύτερο που με χάλασε στη σκηνή ήταν το γράμμα.. Μα "με εκτίμηση"? Ούτε ένα "φιλάκια", ένα "παντοτινα δικός σου", ένα "Ο μοναδικός έρωτας της ζωής σου", ένα "Το αγαπημένο σου μπουκλοκεφαλάκι" τίποτα πια??? Κι αυτή η Τσαμαλίτσα πια μορφωμένη γυναίκα δεν ήξερε πώς να ερμηνεύσει το κρυφό μήνυμα? Τσαμαλίτσα google το τηλ του Λανγκτον άντε γιατί μέχρι να βγει το Ψηφιακό Οχυρό έχουμε καιρό ακόμα δεν είναι busy ο κύριος και θα τον χρειαστούμε λέμε!

+++

Μάνος - Εύα
Η σκηνούλα αν και μικρή..θαυματουργή! Μου άρεσαν πάρα πολύ οι τσαχπινιές της Εύας που δεν παρέλειψε να του πετάει μπηχτες! Όσες φορές στηριχτηκε πάνω του το μετάνιωσε αντίθετα εκείνη πάντα ήταν εκεί για εκείνον μόνιμο στήριγμα! To ύφος δε του Μάνου όταν του είπε να τον στηρίζει εκείνη ήταν απίστευτο, τον κεραυνοβόλησε!
Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 7 Evamanos361

Και μου άρεσε που και στην βόλτα όντως ο Μάνος στηριζόταν σε εκείνη! Κατά τα αλλα περιμένο επεισόδιο μονής μέρας.....

+++

Την σκηνή Τηλέμαχου - Αντιγόνης θα τη σχολιάσω αύριο.. Μάλλον ο αστυνόμος ρίχνει άδεια να πιάσει γεμάτα πιστέυω..

+++

Και τώρα ενα μικρό (μικρό είπα!) ξέσπασμα! Εκτός που το επεισόδιο ήταν καραβαρετό ώρες ώρες, είπαμε ότι θέλουμε να βλέπουμε παρέα αλλα μην το κάνουμε σαν τον Μάνο οκ? Ζητάγαμε Μάνο και τον βλέπαμε να φτιάχνει κολοκυθάκια, ζητάμε παρέα μην αρχίσουμε να τους βλέπουμε να κάνουν σαν λοβοτομημένα 15χρονα σας παρακαλώ δηλαδή! Αντε γιατί έχω αρχίσει να φορτώνω άσχημα! Όταν λέμε παρέα δεν εννοούμε μόνο Νόρα-Λουκά! Και δεν εννοούμε Νόρα-Λουκά να κάνουν σαν να το έχουν χάσει! Και θέλουμε πιο πολύ Δάφνη - Νικόλα και σίγουρα περισσότερο Ευα-Μάνο που θα τους χάσουμε λίαν συντόμως! Κάντε κάτι γιατί άρχίσαμε πάλι να ξενερώνουμε τη ζωή μας!!! Προστέθηκε και το παρατράγουδο Νταίζη - Μπέλλος και θα χρειαστούμε εμείς την πίπα του μπαρμπα-λιά στο τέλος!!!

Αυτά απο εμένα, καλό απλώς γιατί ξεχώρισα μόνο την Εκπληκτική Σκηνή του Περικλή και τις σκηνές της Θεάς εγκυμονούσας παίδαρο με τον Original Μάνουλο και το Φλούφλη!

Και εις άλλα με υγείαν!

ΥΓ. Παρακαλούνται οι αρμόδιοι να μας απαλλάξουν απο τον απόλυτο ξενέρωτα (κλεμμένο ναι ναι) όσο το δυνατόν πιο γρήγορα.
Απώλεια Μάνου (TV Zapping) + Φούντωμα Ξενέρωτα (Τηλεθεατής) μαζί θα έχουν ένα και μόνο αποτέλεσμα στους βαριόμοιρους τηλεθεατές
: respect : : respect : : respect : συμφωνω σε ολα Τζινα μου!!!!!!!!! και μενα με χαλαει να βλεπω μορφωμενους κ εξυπνους ανθρωπους να κανουν σαν 15χρονα!!!! Ειπαμε να κανουν γλυκες αλλα ολα με καποιο οριο!!!!!
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Δευ Μάης 10, 2010 3:36 pm

Cancoon έγραψε:
Mik έγραψε:
Cancoon έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Cancoon έγραψε:Η επιλογή του επαγγέλματος αποδεικνύει πάρα πολλά για την προσωπικότητα του ανθρώπου που το ασκεί, Mik. Τώρα αν είναι να ανατρέψουμε όλα τα πορίσματα της ψυχολογίας για να βγάλουμε λάδι την Εύα, δεν έχω να προσθέσω κάτι.

Καταδικάζεις τις επαγγελματικές επιλογές μιας κοπέλας που μόλις έχει βγει απο μια κατάθλιψη και δεν έχει το παραμικρό ψυχολογικό στήριγμα με μεγάλη ευκολία. Αντιθέτως τις επιλογές μιας γυναίκας τριάντα χρόνων που είχε όλη τη στήριξη και όλη τη συμπαράσταση και παρόλα αυτά δεν στάθηκε ποτέ στα πόδια της τις θεωρείς φυσιολογικές.
Διαφορά απόψεων τι να πω.

Ωπ Clarabelle και μόλις έλεγα πως τα αντεπιχειρήματα για την Εύα δεν είναι ποτέ αυτόνομα αλλά πάντα έχουν να κάνουν με τη Μελίτα!

Οπως και τα καμώματα της Μελίτας, πάντα πάνε πακέτο με το τι έχει κάνει η Ευα... scratch

Ωπ Mik και μόλις έλεγα πως τα αντεπιχειρήματα για την Εύα δεν είναι ποτέ αυτόνομα αλλά πάντα έχουν να κάνουν με τη Μελίτα!

Ωπ γιατί μπερδεύτηκα, μπορώ να χώνω σε Μελίτα και Εύα αρκεί να μην εκθειάζω την άλλη δηλαδη? Γιατί εσύ δηλαδή γιατί θάβεις τις περσινές και παλαιότερες ενίοτε επιλογές της Εύας αν όχι για να τη μειώσεις σα χαρακτήρα σε σχέση με τις βρωμιές που κάνει η Μελίτα ΤΩΡΑ? Εγώ να μην σου αντικρούσω τα επιχειρήματα λέγωντας κάποια πράγματα για τη δική σου συμπάθεια? Στην τελική στη σειρά η αντιπαλότητα ανάμεσα σε αυτές τις δύο γυναίκες είναι οπότε λογικό να γίνεται σύγκριση!

Κατακρίνεις τις επαγγελματικές επιλογές της Εύας, αυτό σημαίνει ότι της δικής σου "αγαπημένης" τις επαγγελματικές επιλογές τις επικροτείς. Η απλά επιλέγεις να μην αναφέρεσαι γιατί δεν σε συμφέρει! Λογικό λοιπόν όλα να καταλήγουν σε σύγκριση, αυτό δεν σημαίνει ότι η κάθε πλευρά δεν έχει τα επιχειρήματά της! Για να δικαιολογήσουμε την ξεδιαντροπιά της Μελίτας να φτάσει στα άκρα μια γυναίκα με την κοιλιά στο στόμα εδω ξεθάβουμε περσινά ξινά σταφύλια! Επειδή τα φετεινά είναι της Μελίτας μας πειράζει?

Στην τελική πώς φτάσαμε να μιλάμε για την δουλειά της Εύας 1μιση χρόνο μετά? Επειδή η goldy24 για να αντικρούσει τον όρο σπόνσορα που κόλλησα στη Μελίτα (με βάση τα ΣΗΜΕΡΙΝΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ) την σύγκρινε με τους υπόλοιπους! Μη λέμε λοιπόν ότι χρησιμοποιούμε τη Μελίτα για να αγιοποιήσουμε την Εύα και τούμπαλιν! Εφόσον συζητάμε για το τι έκανε η μια στην άλλη η σύγκριση είναι αναπόφευκτη!

Για μένα δεν είναι κατακριτέα η Εύα για τη δουλειά που έκανε γιατί δεν έκανε καμμία ατιμία! Για αυτό και μου αρέσει σαν χαρακτήρας γιατί είναι καθαρή. Ήθελε να γίνει ηθοποιός και όπως πολλές στην αρχή της καρίερας της συμβιβάστηκε να γδυθεί και λίγο παραπάνω νομίζω ότι πιο φυσιολογικό. Και αφού δεν σου αρέσει να τα διαβάζεις δεν θα εμπλουτίσω την πρόταση με τι δεν μου αρέσει στη σουρνάμενη! Αλλα μόνο για αυτή τη φορα, ε όχι να στερηθούμε και το θάψιμο gelio

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστω όλες για τα καλά σας λόγια για το σχολιασμό μου! Τα υπέροχα σεντονάκια που ανέφερε η Ezi τα διάβασα κι εγώ και εννοείται συμφωνω!!! Flkia

Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 7 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από goldy24 Την / Το Δευ Μάης 10, 2010 4:35 pm

cancoon ηρθα για συμπαρασταση, εισαι μεσα ακομα?

goldy24
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Δευ Μάης 10, 2010 4:45 pm

Καλησπέρα και πάλι goldy24 σε παρακαλώ να διαβάσεις τους κανόνες του φόρουμ. Εδω είναι σχολιασμός επεισοδίου. Στον πάνω τομέα έχουμε γενικές συζητήσεις για τη σειρά και αν θέλεις για κουβεντούλα υπάρχει ο τομέας σπαμ!

Καλώς μας ήρθες κιόλας, δεν τα είπαμε!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από goldy24 Την / Το Δευ Μάης 10, 2010 4:58 pm

Για να δικαιολογήσουμε την ξεδιαντροπιά της Μελίτας να φτάσει στα άκρα μια γυναίκα με την κοιλιά στο στόμα εδω ξεθάβουμε περσινά ξινά σταφύλια!

ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΛΕΤΕ?ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΕ ΤΗΝ ΑΠΟΠΕΙΡΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΑ ΜΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΕΓΚΥΟΥ?ΕΤΣΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ-ΕΓΚΥΟΥΣ ΠΟΥ ΒΑΖΟΥΝ ΣΕ ΚΙΔΥΝΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΝΕ ΤΙΣ ΕΧΟΥΝ ΥΠΟ ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ...ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΠΡΑΓΜΑ?ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΠΟΙΑ ΠΗΓΕ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΧΩΡΙΣΑΤΕ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΝΕΣ ΕΓΚΥΟΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ,ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΟΜΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΣΥΝΑΝΤΙΟΜΑΣΤΑΝ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΕΡΩΤΙΚΟ..ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΥΤΑ ΜΑΣ ΔΕΙΞΑΝΕ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ.ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΠΗΓΕ ΝΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕΙ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΓΑΠΟΥΣΕ ΚΙΟΛΑΣ...

goldy24
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Δευ Μάης 10, 2010 5:09 pm

goldy24 έγραψε:Για να δικαιολογήσουμε την ξεδιαντροπιά της Μελίτας να φτάσει στα άκρα μια γυναίκα με την κοιλιά στο στόμα εδω ξεθάβουμε περσινά ξινά σταφύλια!

ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΛΕΤΕ?ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΕ ΤΗΝ ΑΠΟΠΕΙΡΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΑ ΜΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΕΓΚΥΟΥ?ΕΤΣΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ-ΕΓΚΥΟΥΣ ΠΟΥ ΒΑΖΟΥΝ ΣΕ ΚΙΔΥΝΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΝΕ ΤΙΣ ΕΧΟΥΝ ΥΠΟ ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ...ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΠΡΑΓΜΑ?ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΠΟΙΑ ΠΗΓΕ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΧΩΡΙΣΑΤΕ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΝΕΣ ΕΓΚΥΟΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ,ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΟΜΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΣΥΝΑΝΤΙΟΜΑΣΤΑΝ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΕΡΩΤΙΚΟ..ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΥΤΑ ΜΑΣ ΔΕΙΞΑΝΕ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ.ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΠΗΓΕ ΝΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕΙ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΓΑΠΟΥΣΕ ΚΙΟΛΑΣ...

για την Ευα αυτο που εμαθε ηταν το κερασακι στην τουρτα τη σχεση του Στεφανου με της Μελιτας .ηδη απο την αρχη εν μπηκε στο γαμο με ορεξη σιγα σιγα ο Στεφανος αρχισε να απομακρυνεται. η αποπειρα αυτοκτονιας δεν ηταν μονο για το τι εμαθε οτι αλλη μια γυναικα παρεσυρε τον αντρα μου αλλα οτι αυτη η γυναικα τα τελευταια 2 χρονια μπλεκονται η ζωες τους και γενικοτερα εκανε η Ευα εναν απολλογισμο ζωης για το τι εχει κανει στη ζωη της
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Δευ Μάης 10, 2010 5:13 pm

nikidanis έγραψε:
goldy24 έγραψε:Για να δικαιολογήσουμε την ξεδιαντροπιά της Μελίτας να φτάσει στα άκρα μια γυναίκα με την κοιλιά στο στόμα εδω ξεθάβουμε περσινά ξινά σταφύλια!

για την Ευα αυτο που εμαθε ηταν το κερασακι στην τουρτα τη σχεση του Στεφανου με της Μελιτας .ηδη απο την αρχη εν μπηκε στο γαμο με ορεξη σιγα σιγα ο Στεφανος αρχισε να απομακρυνεται. η αποπειρα αυτοκτονιας δεν ηταν μονο για το τι εμαθε οτι αλλη μια γυναικα παρεσυρε τον αντρα μου αλλα οτι αυτη η γυναικα τα τελευταια 2 χρονια μπλεκονται η ζωες τους και γενικοτερα εκανε η Ευα εναν απολλογισμο ζωης για το τι εχει κανει στη ζωη της

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου Νίκη και επίσης να προσθεσω οτι η Εύα αναρωτιότανε σε τι κόσμο θα φέρει αυτό το παιδί οταν όλοι γύτω της την πληγώνουν και την προδίδουν...Δεν δικαιολογώ την απόπειρα αυτοκτνίας μιας εγκυου,αλλά μη λέμε και οτι η Εύα εφαγε ξαφνικά ενα φλας για εναν άντρα που δεν αγαπούσε και σίγα και τι της έκανε και αποφάσισε να τερματίσει τη ζωή της...Οταν σε χτυπάνε απανωτά κάποια στιγμή το μυαλό θολώνει...
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από goldy24 Την / Το Δευ Μάης 10, 2010 5:16 pm

ΟΚ...ΑΛΛΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΣΧΟΛΙΑΖΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΧΟΛΙΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΓΝΩΜΗ ΜΕ ΣΕΝΑ...ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΤΟ ΛΑΘΟΣ...ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΞΗΓΗΣΕ ΜΟΥ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΤΟ ΛΑΘΟΣ...

goldy24
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από goldy24 Την / Το Δευ Μάης 10, 2010 5:19 pm

ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΣΕ ΣΕΝΑ ΜΕ ΠΜ ΚΑΤΣΑΡΟ ΥΠΟΘΕΤΟ ΑΛΛΑ ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ...ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΕΙΛΑ ΕΔΩ...

goldy24
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Δευ Μάης 10, 2010 5:21 pm

Eγω δεν μίλησα για την απόπειρα της Εύας αλλα για το γεγονός ότι η σύγκριση των δύο γυναικών είναι αναπόφευκτη! Αλλα ότι η Μελίτα έβαλε το χέρι της και μάλιστα πάνω απο μία φορά για να φτάσει την Εύα εκεί που την έφτασε είναι γεγονός!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Δευ Μάης 10, 2010 5:21 pm

goldy24 έγραψε:ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΣΕ ΣΕΝΑ ΜΕ ΠΜ ΚΑΤΣΑΡΟ ΥΠΟΘΕΤΟ ΑΛΛΑ ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ...ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΕΙΛΑ ΕΔΩ...

Χαχα δεν το καταλαβα, δεν πειράζει! lol!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Δευ Μάης 10, 2010 5:24 pm

Foulitsa έγραψε:
nikidanis έγραψε:

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου Νίκη και επίσης να προσθεσω οτι η Εύα αναρωτιότανε σε τι κόσμο θα φέρει αυτό το παιδί οταν όλοι γύτω της την πληγώνουν και την προδίδουν...Δεν δικαιολογώ την απόπειρα αυτοκτνίας μιας εγκυου,αλλά μη λέμε και οτι η Εύα εφαγε ξαφνικά ενα φλας για εναν άντρα που δεν αγαπούσε και σίγα και τι της έκανε και αποφάσισε να τερματίσει τη ζωή της...Οταν σε χτυπάνε απανωτά κάποια στιγμή το μυαλό θολώνει...

και αυτό της δίνει το δικαίωμα να πάει να φουντάρει;;;;και λέω δικαίωμα γιατί δεν ήταν μόνη της είχε και ένα παιδί...όταν ο στέφανος την κατηγόρησε ότι την έστησε στη μητέρα του κατηγορήθηκε ο στέφανος ότι δεν ενδιαφέρεται για το παιδί του....η εύα δικαιολογείται;;;;
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Δευ Μάης 10, 2010 5:28 pm

anastasia20 έγραψε:
Foulitsa έγραψε:
nikidanis έγραψε:

και αυτό της δίνει το δικαίωμα να πάει να φουντάρει;;;;και λέω δικαίωμα γιατί δεν ήταν μόνη της είχε και ένα παιδί...όταν ο στέφανος την κατηγόρησε ότι την έστησε στη μητέρα του κατηγορήθηκε ο στέφανος ότι δεν ενδιαφέρεται για το παιδί του....η εύα δικαιολογείται;;;;

Όπως είδες το μόνο που χρειάστηκε για να σταματήσει ήταν μια αγκαλιά. Αν το είχε μαθει με διαφορετικό τρόπο όλα θα ήταν διαφορετικά. Αλλά η Κυρία πήγε και της είπε δεν το ήθελα μη κοιτάς που σου διάλυσα το γάμο με το Μάνο έγινε κατα λάθος αλλά τώρα ερωτεύτηκα. Και είχε το θράσσος να της πει όπως ερωτεύτηκες εσύ το Μάνο. Όταν διέλυσε όμως τον πρώτο γάμο αυτό δεν το μέτρησε. Τι λέμε τώρα. Τη γυναίκα την έβαλλαν κάτω και την πάτησαν απορούμε μετά γιατί έφτασε στα όρια; Πάντα μετράτε τις υποχρεώσεις της Εύας. Δικαιώματα δεν έχει ποτέ;

Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 7 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Δευ Μάης 10, 2010 5:29 pm

anastasia20 έγραψε:
Foulitsa έγραψε:
nikidanis έγραψε:

Μα και εγώ είπα οτι δεν τη δικαιολογώ...Αυτό που λέω είναι οτι φυσικά είχε λόγους να το σκεφτεί μετα την τελέυταία κατραπακιά...Δεν μπορώ να ακούω απλά οτι η Εύα αποφάσισε να αυτοκτονήσει για εναν άντρα που δεν αγαπόυσε..Η προδοσία την οδήγησε εκεί, και αυτό το καταλαβαίνω..Το οτι ήταν ανεπίτρεπτο στην καταστασή της, με βρίσκει σύμφωνη,νομίζω το είχα πει και στο σχολιασμό του τότε επεισοδίου αν θυμάμαι καλα...Βεβαια αμέσως μόλις συνειδητοποήσε τι πήγε να κάνει το μετάνιωσε,ηταν ένα θόλωμα στο μυαλό της,δεν της ρίχνω δικιο απλά καταλαβαίνω το πως έφτασε ως εκεί...
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Δευ Μάης 10, 2010 5:33 pm

O Στέφανος ούτως η άλλως ουδέποτε νοιάστηκε τα έκανε όλα όπως φάνηκε για το θεαθήναι! Τι ακριβως συζητάμε γιατί εχω χαθεί? Είμαστε στο 361 να υπενθυμίσω lol!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Δευ Μάης 10, 2010 5:35 pm

anastasia20 έγραψε:
Foulitsa έγραψε:
nikidanis έγραψε:

φυσικα και δεν της δινει το δικαιωμα να φουνταρει με ενα παιδι στην κοιλια και το λεγαμε οτι θα επρεπε να παιε και σε ψυχολογο για υποστηριξη αλλα της σταθηκαν οι φιλοι της ...
δεν κατηγορηθηκε ο Στεφανος οτι δεν ενδιαφερθηκε για το παιδι του εκεινη τη στιγμη αλλα πιο πριν με το που εφυγε η Ευα απο το σπιτι
τον Στεφανο τον κατηγορησαμε οτι εβαλε με το μυαλο του οτι η Δαφνη και η Ευα παγιδεψαν την μητερα του παρακινουμενες ως πονια απο Μανο και Πετρο.ακομη και ο Χρηστος εχει περισσοτερο μυαλο απο τον Στεφανο και δεν τις κατηγορησε
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Δευ Μάης 10, 2010 5:36 pm

Clarabelle έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
Foulitsa έγραψε:
nikidanis έγραψε:

Όπως είδες το μόνο που χρειάστηκε για να σταματήσει ήταν μια αγκαλιά. Αν το είχε μαθει με διαφορετικό τρόπο όλα θα ήταν διαφορετικά. Αλλά η Κυρία πήγε και της είπε δεν το ήθελα μη κοιτάς που σου διάλυσα το γάμο με το Μάνο έγινε κατα λάθος αλλά τώρα ερωτεύτηκα. Και είχε το θράσσος να της πει όπως ερωτεύτηκες εσύ το Μάνο. Όταν διέλυσε όμως τον πρώτο γάμο αυτό δεν το μέτρησε. Τι λέμε τώρα. Τη γυναίκα την έβαλλαν κάτω και την πάτησαν απορούμε μετά γιατί έφτασε στα όρια; Πάντα μετράτε τις υποχρεώσεις της Εύας. Δικαιώματα δεν έχει ποτέ;

η γυναίκα πάτησε και πολλούς...αλλά κανέναν δεν είδα να έχει τέτοιες αντιδράσεις όπως αυτές της εύας...
δε μπορώ να κατάταξω τη μητρότητα σε μια απλή "υποχρέωση"....
όσον αφορά τη μελίτα,πήγε και της το είπε γιατί έτσι και αλλιώςη αλήθεια θα έβγαινε στο φως...βέβαια για πολλούς το έκανε επίτηδες η μελίτα για μένα όχι....και εκεί είναι η διαφορά της με την εύα...η εύα πήγε και αποκάλυψε την αλήθεια στη μελίτα επειδή χώρισε με το μάνο....οπότε αφού τον έχασε εκείνη γιατί να μην τον χάσει και η μελίτα...; η μελίτα πήγε και είπε την αλήθεια στην εύα όχι γιατί έχασε το στέφανο αλλά για να της πει τα πράγματα όπως έγιναν αφού έτσι και αλλιώς όλα θα αποκαλύπτονταν...και όχι όπως θα της τα παρουσίαζαν οι άλλοι....
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Δευ Μάης 10, 2010 5:38 pm

Όχι Αναστασία η Μελίτα δεν πήγε να προλάβει μην της τα πούν αλλοι πήγε γιατί ο Στέφανος της είπε να μη μιλήσουν και εκείνη ήθελε να το πει για να χωρίσει ο Στέφανος ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ! Ακόμα και όπως το εμφανίζεις πήγε σε μια εγκυο σκεφτόμενη αποκλειστικά την πα΄ρτη της! Δεν βλέπω καμμία διαφορά εκτός ίσως απο το γεγονος ότι η Εύα ήταν σε προχωρημένη εγκυμοσύνη όταν άκουσε εκ βαθέων εξομολόγηση για τα σεξάκια του άντρα της!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Δευ Μάης 10, 2010 5:45 pm

Μια ακόμη διαφορά κατά τη γνωμη μου είναι η εξής:
Η Εύα πήγε στη Μελίτα και της είπε τα τελευταία πέντε χρόνια πατάμε η μια πάνω στην άλλη. Ξεκαθάρισε μια κατασταση χωρίς να της καταλογίσει κάτι ή να τη μειώσει
Η Μελίτα πήγε στην Εύα να της πει ο Στέφανος θυσιάστηκε για το παιδί σου και το ίδιο κι εγώ. Πήγε να καλύψει τα νώτα της
Η μιά δεν φοβήθηκε μην εκτεθεί και η άλλη πήγε για να μην εκτεθεί.

Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 7 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Δευ Μάης 10, 2010 5:46 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Όχι Αναστασία η Μελίτα δεν πήγε να προλάβει μην της τα πούν αλλοι πήγε γιατί ο Στέφανος της είπε να μη μιλήσουν και εκείνη ήθελε να το πει για να χωρίσει ο Στέφανος ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ! Ακόμα και όπως το εμφανίζεις πήγε σε μια εγκυο σκεφτόμενη αποκλειστικά την πα΄ρτη της! Δεν βλέπω καμμία διαφορά εκτός ίσως απο το γεγονος ότι η Εύα ήταν σε προχωρημένη εγκυμοσύνη όταν άκουσε εκ βαθέων εξομολόγηση για τα σεξάκια του άντρα της!

εγώ δεν βλέπω κάτι τέτοιο...ούτε βγάζω αυτό το συμπέρασμα...ούτε θεωρώ ότι ήταν εγωιστικό αυτό που έκανε η μελίτα...πήγε να πει τα πράγματα όπως έγιναν....
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Δευ Μάης 10, 2010 5:49 pm

Clarabelle έγραψε:
Μια ακόμη διαφορά κατά τη γνωμη μου είναι η εξής:
Η Εύα πήγε στη Μελίτα και της είπε τα τελευταία πέντε χρόνια πατάμε η μια πάνω στην άλλη. Ξεκαθάρισε μια κατασταση χωρίς να της καταλογίσει κάτι ή να τη μειώσει
Η Μελίτα πήγε στην Εύα να της πει ο Στέφανος θυσιάστηκε για το παιδί σου και το ίδιο κι εγώ. Πήγε να καλύψει τα νώτα της
Η μιά δεν φοβήθηκε μην εκτεθεί και η άλλη πήγε για να μην εκτεθεί.

Συμφωνώ απόλυτα..(πρέπει να το κόψω αυτό το ρήμα..) και κάπου εδώ κολλάει και η ατάκα.."Ερωτευτήκαμε οπως ερωτεύτηκες εσυ το Μάνο" Σαν να της λέει και εσύ τα ίδια μου κανες,μη μιλάς τωρα...Εγώ το θεώρησα χυδαίο να πάει στο σπίτι της και να της πεί οτι της είπε,και να μην ξεχνιόμαστε πέρσι θεωρησα και την συμπεριφορά της Ευας απέναντι στη Μελίτα χυδαία..ΚΑνενας άνθρωπος δεν έχει το δικαίωμα να σου διαλύσει έτσι τη ζωή..Κάνανε θυσία είπανε,ας συνεχίζανε να θυσιάζονται...
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από aggeliki Την / Το Δευ Μάης 10, 2010 5:50 pm

ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ Η ΜΕΛΙΤΑ ΕΙΠΕ ΣΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ ΠΗΓΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΠΟΤΕ!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από Goofy! Την / Το Δευ Μάης 10, 2010 5:51 pm

Λοιπον..,ας σχολιασω κι εγω το χθεσινο επεισοδιο...!
Το επισοδιο ητο ΕΠΕΙΚΩΣ ΑΘΛΙΟ!!!!Και σας το λεω εγω,που ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ αθλιο δεν (θυμαμαι να)εχω ψηφισει κανενα!
Οστωσο,την "γλιτωσε" και σημερα η κυρια Ακριτα!Αφου 1.50 λεπτο σκηνη μου δινουν κι εγω τρεχω!Ξερω ξερω.. cake
Θα την πω την αμαρτια μου..,ΝΑΙ ψηφισα ΤΕΛΕΙΟ....!Καταδικαστεμε!
Ειλικρινα,εχω τοσο σκυλοβαρεθει με ολους τους αλλους,που μονο δυο-τρια πραγματα θα πω...!
Στεφανος-Αμαλια:Το μονο που κραταω ειναι μερικα σημεια!
α)"Γιατι ημουν βλακας,γι'αυτο!"
Αυτη η ατακα,ενω μπορει για "πολλους" να αποτελει κοκκινο πανι για να τον σχολιασουνε(τον Στεφανο),εμενα μου λεει αλλα πολλα,παρα πολλα!
Ο Στεφανος πεφτει σε συναισθηματικες μεταπτωσεις και διακυμανσεις!
Ακουλουθειστε τις σκεψεις του απο την στιγμη που εμαθε για την ανακριση/(προ)φυλακιση της μητερας του.:
-->Στην πρωτη του συνομιλια με την Μελιτα,λιγο πολυ λεγοντας της οτι τον για την αγαπη του για κεινη,καθησυχαστηκε και αυτοι(ο πατερας της και ο πρωην αντρας της) τον χτυπησαν!Και μαλιστα σε μια ακομα ΑΝΟΙΧΤΗ,οπως αποδειχτηκε,πληγη που μονο τωρα αυτο το λιγο διαστημα με την Μελιταθα μπορουσε να την γιατρεψει ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ,και οχι με εκδικησεις οπως πιστευε πως θα γινοταν!Αφου μεσα απο αυτην την εκδικηση θα "ανακουφιζοταν" και αυτη η βαθεια και χρονια ανοιχτη πληγη που "ξυνοταν" ή μαλλον επιβαρυνονταν συνεχεια με τις τυψεις που του φορτωναν εναλλαξ η μανα του και ο Χρηστος!Παρολα αυτα,εδω την θεωρει ως ενα "λαθος",ή μαλλον οχι!Σαν μια αμαρτια!Ναι αμαρτια!
-->Με τον Χρηστο,στην συνομιλια τους στο επεισοδιο 360,αναφερει πολλακις πως η Μελιτα ειναι η ΣΩΤΗΡΙΑ του!!!Την θεωρει την ΛΥΤΡΩΣΗ ΤΟΥ,και ετσι ειναι!!!!
Του λεει(στον Χρηστο) πως τοσα χρονια ζουσε μεσα στο μισος και η Μελιτα,μονον η Μελιτα ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΤΟΝ ΒΓΑΛΕΙ ΑΠΟ ΟΛΟ ΑΥΤΟ!!!
Συνεχιζει και του λεει πως αν δεν ηταν και αυτη θα τους ειχε παρει ο διαλος την μανα!!Αλλα για ΑΥΤΗΝ το ΚΑΘΥΣΤΕΡΕΙ οσο μπορει με την μανα του να τον πιεζει οσο δεν παει!
Μαλιστα ειναι χαρακτηριστικο το γεγονος πως δεν του λεει να βαλει μπροστα καποια ΕΚΔΙΚΗΣΗ,αλλα να βρει στοιχεια για να ΑΠΕΝΟΧΟΠΟΙΗΣΕΙ την μητερα του!
Δηλαδη,να βγει η μανα του απο την φυλακη,χωρις απαραιτητα να τους βλαψει!
--->Και ερχομαστε και στο χθεσινο..,με αυτην του τη φραση δειχνει πως παλι θεωρει την σχεση του,ή μαλλον οχι ΤΑ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ του για την Μελιτα ,ΠΡΟΔΩΣΙΑ!!!Ναι ναι,προδωσια!Προδωσια στην μητερα του που θυσιασε για εκεινον(τον Στεφανο) τοσα πολλα και κατεληξε στην φυλακη εξαιτιας της (τοτε) οικογενειας της Μελιτας!Φανταστειτε λοιπον αυτον τον ανθρωπο με τοσες τυψεις και φορτωμενες στην καμπουρα του με τοσες εμμονες..,να τα κανει ολα αυτα περα(εκδικηση) και να ΟΝΕΙΡΕΥΤΑΙ να ζησει καποτε με αυτην που ειναι ερωτευμενος!Καταλαβαινετε πως αυτος για πρωτη φορα αισθανεται σαν ανθρωπος;;;Με αδυναμιες και ευαισθησιες,που τονοδηγουν σε ακροτητες και λαθη!
Συμπερασμα:Γιατι ναι ναι υπαρχει κι ενα συμερασμα,μεσα απο ολα αυτα.Ο Στεφανος,οπως προειπα πεφτει σε αντιφασεις!Και για αυτο δεν θα ειναι ποτε πραγματκα ευτυχισμενος,με την οποιαδηποτε οχι μονο με την Μελιτα-αν και με την Μελιτα ενας λογος παραπανω καθ'οτι και κορη του Ρουσσου-,αν δεν αποκαλυφθει,ή μαλλον οχι αν δεν ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙ το πραγματικο προσωπο της μητερας του!!!!
Παρατηρηση β':
Ατακα που μολις την ακουσα ΚΟΠΗΚΑ:
"Ναι πες του(του Πετρου) να μην στεναχωριεται!Εμενα εφτυσε η κορη του!!"
Εκ πρωτης οψεως ή μαλλον ακοης,δεν ειναι και οτι πιο "ρομαντικο",δεν ειναι του Σαιξπηρ(Wink) κι ομως σε αυτα τα λογια ειναι κλεισμενα τοσα συναισθηματα!Τοση αγαπη!
Σκεφτειτε το:Οι δυο αντρες της ζωης της Μελιτας δεν μπορουν να αντεξουν την απορριψη της,αυτο τους ΣΚΟΤΩΝΕΙ!!!Παλευουν για το ποιον αγαπα περισσοτερο!!!
Σαν πειματαρικο παιδι!Μολις το ακουσα,μου'ρθε αυτο το τραγουδι στο μυαλο!:
Κοιταχτε το μικουλι:
Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 7 Page2
Παρατηρηση γ':
Η τελευταια ατακα της Αμαλιας!
Παντως ειναι καπως "κωμικοτραγικο" αυτο που συνεβει στο Στεφανο!Τι θελω να πω;Απο εκει που απο την στιγμη που καταλαβε που καταλαβε οτι ερωτευτηκε την Μελιτα,δεν σταματησε στιγμη να της το "κοπαναει",να της το υπενθυμιζει τελως παντων σε καθε ευκαιρια,ακομα και με τα μυνηματα!Και τωρα "κανει" αυτο που απο τοτε που την ερωτευτηκε,κατηγορουσε τον πατερα της και την μητερα της,οτι δηλαδη την ειχαν κλεισμενη σε ενα χρυσο κλουβι!Στην προσπαθεια τους να την προστατεψουν παντα,αλλα την ειχαν!
Και ο ιδιος ομως τωρα,το ιδιο κανει εμμεσως!Και δεν ειναι και η πρωτη φορα.Δηλαδη,και τοτε στο δειπνο που τους χαλασε ο Κυριακος,το ιδιο εκανε!Και τοτε αμεσα!Μολις ειδε πως το ολο σκηνικο την "πηρε απο κατω" δεν την αφησε ετσι!Να δει πως ανησυχει πολυ και ο ιδιος!
ΘΕΛΟΝΤΑΣ ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕΙ!!!!
ΤΙ ΓΛΥΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!! Love! Love!
Αν και κατι μου λεει πως καποια στιγμη αυτο μαλλον θα του'ρθει μπουμεραγκ!
Κοιταχτε υφος:
Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 7 Shot0257-horz

Σκηνη Στεφανου-Μελιτας:
Το μονο που εχω να πω ειναι πως αν δεν κανω λαθος αυτη πρεπει να ειναι η πρωτη φορα που ο Στεφανος ριχνει ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ τον εγωισμο του!Δηλαδη,πολλες φορες εχει παει να της μιλησει για διαφορους λογους,αλλα ειναι η πραγματικα πρωτη φορα που ριχνει τα μουτρα του!
Θελω να πω..
Στην αρχη ειναι αμηχανος...
Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 7 Shot2362
Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 7 Shot2373
Επειτα κοντοστεκεται...
Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 7 Shot2376
Κανει μια κινηση που τα λεει ολα!!! ...
Ξεροκαταπινει...

Και λεει επιτελους κατι καλο!!!"Δεν μπορω να ζησω μακρυα σου τελικα Μελιτα.."!!!! Love!
Σκηνη Στεφανου-Μελιτας-Μανου:
Το μονο που κρατω ειναι η ανυσηχια της Μελιτας!!!
Προσπαθει να τον πεισει να παει να δει την Ευα(!!!):
Μαλιστα ανυσηχει για αυτην!!:
Τελικα αυτη ειναι η διαφορα των χαρακτηρων/ηρωων!!Γιατι ολοι μπορει να κανουν λαθη,αλλοι πιο τραγικα αλλοι πιο "απαλα",αλλα τελικα αυτο ειναι που μας κανει και την ΑΓΑΠΑΜΕ στο τελος!!!! Love Οτι και να λεμε....
Λοιπον..,αν και δεν το συνηθιζω θα σχολιασω την Ευα γιατι μου "χτυπησε" πολυ στο ματι και ΑΝΤΕ!!!!!!
Εγω ναι το ομολογω πως την κατανοησα με τον Στεφανο!Δηλαδη ειναι πληγωενη και θιγμενη απο τις κατηγοριες του Στεφανου!Οποτε καταλαβαινω γιατι του μιλησε λες και ηταν ζωον ο Στεφανος!
ΑΛΛΑ(!!!!!),ΠΩΣ ΜΑΡΗ ΦΕΡΕΣΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΟΝ ΜΑΝΩΛΙΟ?????
Ας το δουμε λιγο πιο αναλυτικα την καθε σκηνη:
Ευα-Στεφανος:
Ανοιγουμε-ΠΡΟΣΟΧΗ:Δεν το αφηνουμε να μπει πιο μεσα-περιμενετε και θα δειτε σε λιγο γιατι το λεω-:
Παιρνουμε υφακι:
Επειτα αρχιζουμε τις γνωστες μ******ς με ενα παντα "αγριο" υφος:
Καπου υποτιθεται πως "ειρωνευομαστε":
Και τελειωνουμε με ενα βλεμα Μπουλντογκ!!!:

Ας δουμε τωρα και την σκηνη με τον Μανο:
Ανοιγουμε:
Τον αφηνουμε ΕΜΜΕΣΩΣ να περασει μεσα:
Επειτα υποτιθεται πως του ριχνουμε κατι "σποντες",μονο κι μονο για να μας πει πως ανυσηχει/παιθενει/λιωνει/δεν αντεχει αλλο χωρις εμας:
Και μετα κανουμε και τις "τσαχπινιες" μας vomit ΕΠΕΙΔΗ ΜΑΣ ΠΑΙΡΝΕΙ!!!!:
Και μετα ποιος την κραταει;

ΤΩΡΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ:ΤΑ ΘΕΛΕΙ 'Η ΔΕΝ ΤΑ ΘΕΛΕΙ Ο Κ***Σ ΣΟΥ????
Συμπερασμα:ΠΟΥ ΠΑ ΡΕ ΚΑΡΑΜΗΤΡΟ????
Παρτο αλλιως!!Βρηκες!!!!!
Fskl (x10.000)
Τελος να δωσω πολλα oscar στους goldy24,anastasia20,izabella29,Ντινακι και αν ξεχασα καποιον ας με συγχωρεσει!!
ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!
ΥΓ.ΘΕΛΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΤΕΦΑΝΟ-ΜΕΛΙΤΑ!!!!!
Εδω με μια 1.50 λεπτου σκηνη και γινεται ολο αυτο!Φαντασου!!!
ΥΓ2.Τους υπολοιπους δεν τους σχολιαζω!!!!Δεν ξερω αν αξιζουν καν να τους βγαλω την γλωσσα!!!Αντε εχε χαρη σημερα που-μαλλον-μου περισσεψε ενα εμοτικον! Siga...

Edit by KatsaroYpotheto

3η προειδοποίηση

Παρακαλώ διαβάζετε και ακουλουθείτε τους κανόνες, επιτρέπονται μέχρι 5 εικόνες ανα ποστ. Οι παραπάνω αφαιρέθηκαν κρατήθηκα οι 5 πρώτες.

Να μην επαναληφθεί.
Ευχαριστώ
Goofy!
Goofy!
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Goofy! Την / Το Δευ Μάης 10, 2010 6:13 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Edit by KatsaroYpotheto

3η προειδοποίηση

Παρακαλώ διαβάζετε και ακουλουθείτε τους κανόνες, επιτρέπονται μέχρι 5 εικόνες ανα ποστ.

Να μην επαναληφθεί.
Ευχαριστώ
Α,συγνωμη!Δεν το ηξερα!Δεν θα επαναληφθει!
Επειδη ομως ειναι κριμα:
Λοιπον..,αν και δεν το συνηθιζω θα σχολιασω την Ευα σημερα θα το κανω γιατι μου "χτυπησε" πολυ στο ματι και ΑΝΤΕ!!!!!!
Εγω ναι το ομολογω πως την κατανοησα με τον Στεφανο!Δηλαδη ειναι πληγωενη και θιγμενη απο τις κατηγοριες του Στεφανου!Οποτε καταλαβαινω γιατι του μιλησε λες και ηταν ζωον ο Στεφανος!
ΑΛΛΑ(!!!!!),ΠΩΣ ΜΑΡΗ ΦΕΡΕΣΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΟΝ ΜΑΝΩΛΙΟ?????
Ας το δουμε λιγο πιο αναλυτικα την καθε σκηνη:
Ευα-Στεφανος:
Ανοιγουμε-ΠΡΟΣΟΧΗ:Δεν το αφηνουμε να μπει πιο μεσα-περιμενετε και θα δειτε σε λιγο γιατι το λεω-:
Παιρνουμε υφακι:
Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 7 Shot0084
Επειτα αρχιζουμε τις γνωστες μ******ς με ενα παντα "αγριο" υφος:
Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 7 Shot0108
Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 7 Shot0110
Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 7 Shot0112
Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 7 Shot0125
Goofy!
Goofy!
Τουρίστας
Τουρίστας