Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010

Σελίδα 8 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 8 Vote_lcap28%Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 8 Vote_rcap 28% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 8 Vote_lcap26%Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 8 Vote_rcap 26% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 8 Vote_lcap25%Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 8 Vote_rcap 25% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 8 Vote_lcap10%Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 8 Vote_rcap 10% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 8 Vote_lcap8%Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 8 Vote_rcap 8% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 8 Vote_lcap3%Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 8 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 61

Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 8 Empty Απ: Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010

Δημοσίευση από Goofy! Την / Το Δευ Μάης 10, 2010 6:14 pm

Καπου υποτιθεται πως "ειρωνευομαστε":
Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 8 Shot0117
Και τελειωνουμε με ενα βλεμα Μπουλντογκ!!!:
Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 8 Shot0134

Ας δουμε τωρα και την σκηνη με τον Μανο:
Ανοιγουμε:
Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 8 Shot0137
Τον αφηνουμε ΕΜΜΕΣΩΣ να περασει μεσα:
Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 8 Shot0142
Επειτα υποτιθεται πως του ριχνουμε κατι "σποντες",μονο κι μονο για να μας πει πως ανυσηχει/παιθενει/λιωνει/δεν αντεχει αλλο χωρις εμας:
Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 8 Shot0147
Goofy!
Goofy!
Τουρίστας
Τουρίστας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 8 Empty Απ: Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Δευ Μάης 10, 2010 6:15 pm

Εννοείται Goofy ότι για την Εύα ο Στέφανος να πάει στα τσακίδια καθώς είναι πολύ χειρότερος απο το Μάνο (διέδιδε ότι είναι ο καλός και της έκανε τα ίδια με τον Μάνο ενω ήξερε πόσο εχει πονέσει) και όσο για την αντίδρασή της στο Μάνο μου αρέσει τρελά, του τη λέει αλλα του αφήνει και την πόρτα ανοιχτή! Μια και τον Μάνο τον ερωτεύτηκε και δείχνει να αλλάζει προς το καλύτερο εγω συμφωνώ να του δώσει και μια ακόμα ευκαιρία! Βέβαια δεν θα το μάθουμε ποτέ ..

Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 8 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Δευ Μάης 10, 2010 6:16 pm

Πολύ ωραίες οι φωτο Goofy τρανή απόδειξη ότι οι γυναίκα είναι ΗΘΟΠΟΙΑΡΑ! Σε όλες έχει και απο μια διαφορετική έκφραση! Ξέρει τη δουλειά της η γυναίκα!!! ΘΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 8 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από jim7 Την / Το Δευ Μάης 10, 2010 6:22 pm

Goofy! έγραψε:Σκηνη Στεφανου-Μελιτας:
Το μονο που εχω να πω ειναι πως αν δεν κανω λαθος αυτη πρεπει να ειναι η πρωτη φορα που ο Στεφανος ριχνει ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ τον εγωισμο του!Δηλαδη,πολλες φορες εχει παει να της μιλησει για διαφορους λογους,αλλα ειναι η πραγματικα πρωτη φορα που ριχνει τα μουτρα του!
Θελω να πω..
Στην αρχη ειναι αμηχανος...
Επειτα κοντοστεκεται...
Κανει μια κινηση που τα λεει ολα!!! ...
Ξεροκαταπινει...
Και λεει επιτελους κατι καλο!!!"Δεν μπορω να ζησω μακρυα σου τελικα Μελιτα..

Και η συνέχεια της σκηνής μετά από κάποια ώρα ..... βάζει το σακκάκι του την φιλάει και φεύγει ... ε!!! μήπως ξέχασε κάτι?

Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 8 Jim7s03-1
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Δευ Μάης 10, 2010 6:25 pm

jim7 έγραψε:
Goofy! έγραψε:Σκηνη Στεφανου-Μελιτας:
Το μονο που εχω να πω ειναι πως αν δεν κανω λαθος αυτη πρεπει να ειναι η πρωτη φορα που ο Στεφανος ριχνει ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ τον εγωισμο του!Δηλαδη,πολλες φορες εχει παει να της μιλησει για διαφορους λογους,αλλα ειναι η πραγματικα πρωτη φορα που ριχνει τα μουτρα του!
Θελω να πω..
Στην αρχη ειναι αμηχανος...
Επειτα κοντοστεκεται...
Κανει μια κινηση που τα λεει ολα!!! ...
Ξεροκαταπινει...
Και λεει επιτελους κατι καλο!!!"Δεν μπορω να ζησω μακρυα σου τελικα Μελιτα..

Και η συνέχεια της σκηνής μετά από κάποια ώρα ..... βάζει το σακκάκι του την φιλάει και φεύγει ... ε!!! μήπως ξέχασε κάτι?

Θα'ταν στο τραπεζάκι δίπλα στη νουαζέτα! gelio

Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 8 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 8 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 8 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Δευ Μάης 10, 2010 6:26 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Πολύ ωραίες οι φωτο Goofy τρανή απόδειξη ότι οι γυναίκα είναι ΗΘΟΠΟΙΑΡΑ! Σε όλες έχει και απο μια διαφορετική έκφραση! Ξέρει τη δουλειά της η γυναίκα!!! ΘΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

Συμφωνώ είναι πάντοτε εκφραστικήLove!

Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 8 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από aggeliki Την / Το Δευ Μάης 10, 2010 6:33 pm

νοριτσα έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Ας σχολιάσω κι έγωωω...

Σήμερα θα ξεκινήσω το σχολιασμό μου ζητώντας προκαταβολικά συγνώμη απο όλη τη λουκανορική κοινότητα..

Και ξεκινάω..

Ο μπαμπα-Στρούμφ και ο χουζούρης σε στρουμφοσύναξη!
Καλή η σκηνούλα, ειδικά όταν και ο Μάνος συμβούλεψε τη Νόρα να παντρευτεί τον Μπέλλο και ο Λουκάς πρασίνισε αλλα ειδικά μετά που ακούστηκε πάλι το Ααααα του Μάνου gelio έλιωσα στο γέλιο!!!

+++

Νόρα - Λουκάς
Βλέπωντας τη σκηνή στην αρχή λέω "Yes! Τα κατάφερα γύρισα το χρόνο πίσω!" χαχαχαχαχαχαχα αφού την ίδια απάντηση νομίζω της την είχε δώσει και στο παρελθόν ο Λουκάς (καλά μπορεί και να μην θυμάμαι καλά αλλά πάντως αυτή την αίσθηση μου έδωσε)

Γενικά μπορώ να πω ότι χαλάστηκα με τη συγκεκριμένη σκηνή.. Μου δίνεται πλέον η εντύπωση ότι βλέπουμε συνέχεια Νόρα-Λουκά προσπαθώντας να μας πείσουν ότι βλέπουμε παρέα! Αλλα εμείς τους θέλουμε ΌΛΟΥΣ!!! ΟΛΟΥΣ!!!

Επιπλέον χαλάστηκα να βλέπω τη Νόρα να παρακαλά για γάμο λες και είναι καμμιά 50άρα γεροντοκόρη! Και δεν θέλω ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ πια που της φέρνει αντίρρηση να του κάνει νάζια! Παν μέτρον άριστον! Μάθετέ το πια!!!

+++

Μάνος - Τηλέμαχος
Χάρηκα πολύ που ο Μάνος πήγε κατευθείαν στον αστυνόμο. Αλλα πιο πολύ γέλασα με τον Τηλε(α)μαχο που έμπλεξε τα μπούτια του! χαχαχαχαχαχαχα Σου λέει ο Καρτάλης κεράτωνε την γυναίκα του με την Ρούσσου, τέως Λύτρα και τώρα βλέπω ότι ο Λύτρας κόπτεται για την Χαρίτου τέως Καρτάλη? χαχαχαχαχαχαχα

Που δηλαδή να δει τη Νταίζη παρ'ολίγον κα Βενέτη να βγαίνει με τον Δημήτρη και τον Λουκά να είναι ζευγάρι με τη Νόρα παρ'ολίγον κα Μπέλλου!

Η αντίδραση είναι μία..

+++

Νταίζη - Μπέλλος
vomit <= το βλέπετε..κρατιέμαι!!!

Έλεος τι είδαν τα ματάκια μας! Καταρχήν ο καθιερωμένος πατσάς πώς μας προέκυψε? Εδώ μας τους έδειχναν να τρώνε σε κυριλέ εστιατόρια.. Ξεχνάμε τι γράφουμε??? Θα σας μαλώσω..

Τα υπόλοιπα δεν θα τα σχολιάσω (πόσο να κρατηθώ?) με κάλυψε η annaki και με το παραπάνω! Το πρώτο πράγμα που σκέφτηκα ήταν η "Μοντέρνα Σταχτοπούτα".. όταν δω τη Νταίζη να πάρει κι ένα χρυσόψαρο να το βγάλει Λουκά και να το λαχταράει θα κλείσω σαν γυναίκα!

Η ΝΤΑΙΖΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟ ΧΡΗΣΤΟ!!! ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ? Θα τη στρώσει κιόλας :wink2:

+++

Μάνος - Ηλίας
Ένα σχόλιο μόνο.. ρε την Πυθία την έκανε τη σύνδεση Εύα-Διαθήκη! Η πίπα μάλλον έχει βοτάνια σαν αυτά της οριτζινάλε μάντισσας δεν εξηγείται διαφορετικά gelio

+++

Νόρα - Λουκάς
Ακυρη ελαφρώς η σκηνούλα..

Ανέκδοτο Νο.1: Η Νταίζη γίνεται επικίνδυνη όταν δεν έχει κοιμηθεί και δεν έχει πιει καφέ! (Τις υπόλοιπες ώρες είναι απλώς κίνδυνος θάνατος!)

Ανέκδοτο Νο.2: Η Νταίζη στάθηκε στο Λουκά λαμπάδα αναμμένη! (Λαμπάδα.. ήτοι...κερί??? Δεν είχα συνειδητοποιήσει ότι είχαμε κι άλλη αγάπη του κεριού σε αυτή τη σειρά! Σούπερ, η μία καλύτερη απο την άλλη vomit )

Γέλασα όμως πολύ με το Λουκά που έσκυβε απο τις πόρτες! χαχαχαχαχαχαχα

+++

Η φιλάργυρη πεθερά ή αλλιώς Τσαμαλίτσα!
Η Τσαμαλίτσα ξέχασε ότι ο Στέφανος την πρόσβαλε και την διέβαλε που διαλαλεί ότι τα είχε με τον συγχωρεμένο τον μπαμπάκα του, ξέχασε το φτύσιμο που έχει ρίξει στη Μελίτα και το ότι έστειλε τον άντρα της φυλακή γιατί όπως και να το κάνουμε ολόκληρο Καρταλόσπιτο και λεφτά σε πίνακες και τραπεζικούς λογαριασμούς φτάνουν για να καλύψουν τα αίσχη τούτα! Πηγε λοιπόν μια βόλτα απο τον φλούφλη να του πει "έλα τώρα αφού αγαπιέστε!" Να παρακαλέσει δηλαδή τον γκόμενο να τα ξαναβρεί με την κόρη της! (Ελα βρε γαμπρούλη μου δεν μπορώ να την ακούω άλλο να μιρμιράει, μάλλον σκεφτόταν)

Ο Στέφανος πάλι μάλλον δούλεψε τον εγκέφαλο στο μεσοδιάστημα και είπε την πιο σωστή κουβέντα "Ήμουν βλάκας"! Στο ρήμα τα χαλαμε μια και το σωστό είναι ενεστώτας αλλα εντάξει.. το πρώτο βήμα έγινε! Ο δρόμος για την αυτογνωσία άνοιξε!

Τις ατάκες της Αμαλίας δε ο γράφων τις έγραψε αφού πήρε κι αυτός μια τζούρα απο την πίπα του μπαρμπα-λιά! "Καμμία ευτυχία δεν στηρίζεται στη δυστυχία του αλλου" <= αυτό ήταν το τρίτο ανέκδοτο του επεισοδίου! Η δυστυχία της Εύας δεν πιάνεται, της Δάφνης επίσης, του Πέτρου εννοείται δεν μετράει όσο για τους υπόλοιπους δεν τους επηρέασε και πολύ οπότε δεν πάνε να πνιγούνε??? gelio

Για να μη σχολιάσω που θέλει η ευτυχία του παιδιού της να κρατήσει πολλά χρόνια! Να σου θυμήσω ξεχασιάρα Τσαμαλίτσα ότι η κόρη σου μέχρι πρόπερσι μια χαρά ευτυχισμένη ήταν! Και μέχρι πριν 6 μήνες η ευτυχία της υποτίθεται ήταν ο Μάνος μέχρι που βρήκε η Ευα νέο αμόρε και αποφάσισε ότι για να είναι ευτυχισμένη ήθελε αυτόν και όχι τον άλλον μια και η Εύα τον είχε παρατήσει!!! χαχαχαχαχαχαχα

Απο εκεί και πέρα τι να πω..για το "Αγαπιέστε το βλέπω στα μάτια σας"? Το "Η Μελίτα σε αγαπάει"? Το "Εχετε περάσει τόσα πολλά κι είναι κρίμα να είσαστε χώρια"? Μήπως είναι τελικά η ............... zip προξενήτρα πεθερα???

Θα πω για το ανέκδοτο Νο.4 "Η Μελίτα έχει βάλει πολλές φορές στην άκρη τον εγωισμό της για σένα" <= Μελίτα και εγωισμός στην ίδια πρόταση??? Και η Τσαμαλίτσα πήρε τζούρα??? Μην ακούσω και Μελίτα και αξιοπρέπεια στην ίδια πρόταση θα ακολουθήσω το Λεβέντη! Ποιος έχασε αυτά τα στοιχεία να τα βρει η Μελίτα? gelio

Όσο για το σύνολο θα πω ότι η Πεφάνη με το Μπουγιούρη μου άρεσαν πολύ καλύτερα.. η σκηνή μου φάνηκε εξεραιτικά χλιαρή..ειδικά η απόπειρα να το παίξει μαφία στο τέλος "Ήρθα? Δεν ήρθα?" αι μαρήηηηη

Σημείωση: Έχω το κατάλληλο εργαλείο άμα πετύχω πουθενα τον Στέφανο θα μείνει ένα δάχτυλο μείον!!! Ήθελα να ήξερα η αναστενάρισσα σουρνάμενή του δεν τη χαλάει να τον βλέπει να γυρνάει δωθε κείθε με τη Βέρα στο Δεξί???

+++

Εύα - Δάφνη
Ο παπαγάλος Δάφνη μου άρεσε εξαιρετικά! Αλλα η σκηνούλα ήταν πολύ μικρή! Δεν πρόλαβα κάν να τις απολαύσω τις κοπελίτσες!!!

+++

Μάνος - Πέτρος
Ζούμε μεγάλες στιγμές! Εξαιρετικοί οι δύο ηθοποιοί και μου είχαν λείψει μαζί, ειδικά κιόλας επειδή κάθε φορά που βρισκόντουσαν στο παρελθόν έλεγαν τα ίδια και τα ίδια!

+++

Χρήστος - Αντιγόνη
Η Αντιγονίτσα τελικά τον έπαιζε για τα καλά το γιόκα της. Για να ρωτάει για τα "εκεί έξω" πάντως μάλλον δεν είναι αυτή πίσω απο τις απόπειρες κατά της Εύας! Ο Χρήστος προσπαθούσε να την καθησυχάσει αλλα η Αντιγόνη είχε μυαλό μόνο για τα σχέδιά της!

Η σκηνή απο τις αγαπημένες μου σκηνοθετικά! Τα πλάνα στο πρόσωπο του αγοριού μου ήταν απίστευτα!!! Ειδικά ο τρόπος που αντέδρασε στο άκουσμα της ιδέας της Αντιγόνης ήταν καταπληκτικός!
Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 8 Vlcsnap-413604

Περιμένω εναγωνίως να δω μόλις καταλάβει ακριβως τα πλάνα της Αντιγόνης τι θα υπερισχύσει μέσα του, η υποχρέωση που έχει στην Αντιγόνη που ανέθρεψε τον αδερφό του ή η υπεράσπιση ενός αθώου ανθρώπου που τον ξέρει απο παιδί???

+++

Στέφανος - Μελίτα
Καταρχήν κάποιος να αλλάξει μπλούζα στη Μελίτα! Τι αίσχος ήταν αυτό που της φορούσαν? Ταιριάζει βέβαια στην πρωταγωνίστρια απο το Μικρό Σπίτι στο Πηγάδι αλλα για Μυστικά της Εδέμ 2010 ΑΙΣΧΟΣ απλά!

Στο στόρυ τώρα ο Στέφανος αφού του το είπε και η Τσαμαλίτσα αποφάσισε να πάει στην απόλυτη και να της πει τα σ'αγαπώ του, να χτυπήσει και να φύγει! Δεν μπορώ να σχολιάσω τη σκηνή καλύτερα απο την kelly αλλα θα πω ότι το σύνδρομο της ανοιχτης πόρτας καλά κρατεί και ναι νομίζω ότι με τη σκηνή αυτή ο σκοπός επιτεύχθει! ΔΕΧΟΜΑΙ να βλέπω σιροποσυζητήσεις στα λιβάδια παρά αυτά τα Παρασκευιάτικα χάλια, δέχομαι! Έφτασαν λίγα δευτερόλεπτα να χάσω πάσα όρεξη!

Η Μελίτα με το που την άγγιξε ο Στέφανος άρχισε να βαριανασαίνει και να κλιμακώνει απότομα (κάτι σαν το Λουκά με τη Νόρα καβάλα μόνο που αυτοί ήταν στο κρεβάτι στη μέση της πράξης - παρακαλώ μια μία τις τούρτες για τη σύγκριση εννοούσα απλά ότι η κοπέλα αντιδρούσε σαν να ήταν στον τρίτο γύρο σεξ) και χοροπηδούσε κιόλας να μας δείξει ότι δεν αντέχει ούτε μια ίντσα μακριά του! Έλεος πια τόση υπερβολή ούτε η Κουντουράτου στον αυτοσχεδιάσμο όντως Μαρία..

Πάντως αυτό που με χαλασε περισσότερο ήταν το χαλι... σκέτο πιάνο βρε παιδιά??? Ντροπής πράγματα! Ορίστε σας το βρήκα το soundtrack να το έχετε πρόχειρο για όλες τις σκηνές τους:

+++

Μάνος - Απόλυτος ξελαμπικαρισμένος χαχα
Ο Μάνος πήγε να προειδοποιήσει για το στημένο ατύχημα αλλα ο μεσιέ το βιολί του, αρνήθηκε να σκεφτεί παρπάνω απο 10 δευτερόλεπτα ότι μπορεί να κινδυνεύει η μάνα του παιδιου του πόσο μάλλον να το συνδέσει με τη μάνα του που βρίσκεται στη φυλάκη! Η Μελίτα πάλι θορυβήθηκε σε αυτό το ενδεχόμενο (αμα χάσει το σπόνσορα και χαθεί ΚΑΙ η Εύα εκείνη μετά που θα βρει τον επόμενο που θα της κόβει την ανάσα?) και τον έστειλε σούμπιτο στην Θεά! χιχιχι Βαρετή η σκηνή!

+++

Νόρα - Λουκάς / Δάφνη - Νικόλας
Πολύ γλυκιά η σκηνή στο γραφείο με το σπασμένο καθρέφτη! Ο Λουκάκος αποσυντονίζεται όταν κοιτά καθρέφτη και οι ωραίοι έχουν χρέη! χαχαχαχαχαχαχα καλά τα λες Λουκάκο!

Μετά στο ιατρείο ο Νικόλας αμέσως προκειμένου να σώσει τον ύπνο του ακύρωσε τα ραντεβού του και όπου φύγει φύγει! χιχι

Στο δικηγορικό γραφείο έλιωσα με τη φάτσα του Νικόλα που απειλούσε να συνδέσει στο φράχτη 220V (Αριαδνη μου σε θυμήθηκα) και να κάνει το Λουκάκο φλαμπέ και με τη Δάφνη που παρακαλούσε!

Δείτε φατσούλες!
Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 8 Vlcsnap-820906

Μετά όμως που οι άλλοι προσπαθούσαν να μιλήσουν σοβαρά και τα ΛουκαΝοράκια έκαναν πλάκα τα πήρα! Το έχουν ξεφτιλίσει το ζήτημα, βάζουν συνέχεια τη Νόρα με το Λουκά να παλιμπαιδίζουν! Έλεος πια!!!

Τουλάχιστον στο τέλος είδαμε τσαχπινιές ωραίες με το Λουκά να προσπαθεί να πάρει μάτι! χιχι
Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 8 Vlcsnap-537061

+++

Εύα - Στέφανος
Από τις πολύ καλές σκηνές του επεισοδίου. Ο Μεσιέ τελικά κατάλαβε ότι ο Μάνος είναι παλιά καραβάνα και ξέρει να ξεχωρίζει την απόπειρα δολοφονίας απο το ατύχημα αλλα κατά τα άλλα μέχρι εκεί έφτασε το ξελαμπικάρισμα.. μετέφρασε μέσα του την απόπειρα σε συμβουλή "Μείνε μακριά απο τον Μάνο"! Μεσιέ αμα δεν θες τη μάνα του παιδιού σου κοντά στο Μάνο πρέπει μάλλον να φύγεις κι εσύ μακριά απο τη μάνα του δικού του του παιδιού σωστα? Μωκο λοιπόν!!!

Μου άρεσε τρελά η τάπα της Εύας! Έρχεσαι μια μέρα πριν και με συγχύζεις σε σημείο να με πιάσουν πόνοι και τώρα έρχεσαι να μου το παίξεις στοργικός πατέρας? Ε αμε τε μου και στα σιχτίρια! Καλά σου είπε η Θεά!

+++

Μάνος - Λουκάς
Υπενθυμίζω ότι έχω ζητήσει προκαταβολικά συγνώμη αλλα αυτές οι άκυρες γλύκιες Νόρας - Λουκά δεν μου άρεσαν καθόλου! Ο Μάνος μιλούσε σοβαρά και ο Λουκάς έκανε σαν 5χρονο.. Όλα τα λεφτά ήταν το ύφος του Μάνου απο πίσω που με ξέρανε στα γέλια!!!
Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 8 Mpougiou1

+++

Τσαμαλίτσα - Μελίτα
Μπηκε το νερό στ'αυλάκι και λοβοτομήθηκε και η Μελίτα, που άνοιξε στην Αμαλία την πόρτα λες και βρήκε τα τρις που λείπουν για να ξεχρεώσει η χώρα! Δηλαδή είναι τόσο ψεύτικη ώρες ώρες που ειλικρινά απορώ...

Η Τσαμαλίτσα ήταν απολύτως ειλικρινής, με συμφέρει το θέμα κληρονομιά απο την άποψη ότι κληρονομεί ο γαμπρούλης! Να δω όταν θα μάθει ότι δεν κληρονομεί ο γαμπρούλης αλλά ο απόγονος, τι θα λέει? Θα βρίζει τη Μελίτα που δεν γκαστρώθηκε πρώτη??? Θα εκθειάζει την Εύα που της την έφερε το ντεκαπάζ λες και το είχε προσχεδιασμένο?? Αναρωτιέμαι τι παλαβομάρες θα δούμε πάλι!

Το δεύτερο που με χάλασε στη σκηνή ήταν το γράμμα.. Μα "με εκτίμηση"? Ούτε ένα "φιλάκια", ένα "παντοτινα δικός σου", ένα "Ο μοναδικός έρωτας της ζωής σου", ένα "Το αγαπημένο σου μπουκλοκεφαλάκι" τίποτα πια??? Κι αυτή η Τσαμαλίτσα πια μορφωμένη γυναίκα δεν ήξερε πώς να ερμηνεύσει το κρυφό μήνυμα? Τσαμαλίτσα google το τηλ του Λανγκτον άντε γιατί μέχρι να βγει το Ψηφιακό Οχυρό έχουμε καιρό ακόμα δεν είναι busy ο κύριος και θα τον χρειαστούμε λέμε!

+++

Μάνος - Εύα
Η σκηνούλα αν και μικρή..θαυματουργή! Μου άρεσαν πάρα πολύ οι τσαχπινιές της Εύας που δεν παρέλειψε να του πετάει μπηχτες! Όσες φορές στηριχτηκε πάνω του το μετάνιωσε αντίθετα εκείνη πάντα ήταν εκεί για εκείνον μόνιμο στήριγμα! To ύφος δε του Μάνου όταν του είπε να τον στηρίζει εκείνη ήταν απίστευτο, τον κεραυνοβόλησε!
Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 8 Evamanos361

Και μου άρεσε που και στην βόλτα όντως ο Μάνος στηριζόταν σε εκείνη! Κατά τα αλλα περιμένο επεισόδιο μονής μέρας.....

+++

Την σκηνή Τηλέμαχου - Αντιγόνης θα τη σχολιάσω αύριο.. Μάλλον ο αστυνόμος ρίχνει άδεια να πιάσει γεμάτα πιστέυω..

+++

Και τώρα ενα μικρό (μικρό είπα!) ξέσπασμα! Εκτός που το επεισόδιο ήταν καραβαρετό ώρες ώρες, είπαμε ότι θέλουμε να βλέπουμε παρέα αλλα μην το κάνουμε σαν τον Μάνο οκ? Ζητάγαμε Μάνο και τον βλέπαμε να φτιάχνει κολοκυθάκια, ζητάμε παρέα μην αρχίσουμε να τους βλέπουμε να κάνουν σαν λοβοτομημένα 15χρονα σας παρακαλώ δηλαδή! Αντε γιατί έχω αρχίσει να φορτώνω άσχημα! Όταν λέμε παρέα δεν εννοούμε μόνο Νόρα-Λουκά! Και δεν εννοούμε Νόρα-Λουκά να κάνουν σαν να το έχουν χάσει! Και θέλουμε πιο πολύ Δάφνη - Νικόλα και σίγουρα περισσότερο Ευα-Μάνο που θα τους χάσουμε λίαν συντόμως! Κάντε κάτι γιατί άρχίσαμε πάλι να ξενερώνουμε τη ζωή μας!!! Προστέθηκε και το παρατράγουδο Νταίζη - Μπέλλος και θα χρειαστούμε εμείς την πίπα του μπαρμπα-λιά στο τέλος!!!

Αυτά απο εμένα, καλό απλώς γιατί ξεχώρισα μόνο την Εκπληκτική Σκηνή του Περικλή και τις σκηνές της Θεάς εγκυμονούσας παίδαρο με τον Original Μάνουλο και το Φλούφλη!

Και εις άλλα με υγείαν!

ΥΓ. Παρακαλούνται οι αρμόδιοι να μας απαλλάξουν απο τον απόλυτο ξενέρωτα (κλεμμένο ναι ναι) όσο το δυνατόν πιο γρήγορα.
Απώλεια Μάνου (TV Zapping) + Φούντωμα Ξενέρωτα (Τηλεθεατής) μαζί θα έχουν ένα και μόνο αποτέλεσμα στους βαριόμοιρους τηλεθεατές
: respect : : respect : : respect : συμφωνω σε ολα Τζινα μου!!!!!!!!! και μενα με χαλαει να βλεπω μορφωμενους κ εξυπνους ανθρωπους να κανουν σαν 15χρονα!!!! Ειπαμε να κανουν γλυκες αλλα ολα με καποιο οριο!!!!!

ΤΖΙΝΑΚΙ,ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ! ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Σελίδα 8 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης