Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010

Σελίδα 2 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap28%Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 28% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap26%Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 26% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap25%Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 25% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap10%Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 10% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap8%Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 8% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap3%Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 61

Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Την / Το Παρ Μάης 07, 2010 9:58 pm

anastasia20 έγραψε:θα ψηφίσω καλό για τη σκηνή στέφανου-μελίτας...το μόνο που άξιζε για μένα σήμερα...
εν τω μεταξύ μου αρέσει που αναρωτιόντουσαν αν η απόπειρα είχε ως στόχο το μάνο...ναι το μάνο στόχευαν που ήταν στο πεζοδρόμιο και όχι την εύα που διέσχιζε το δρόμο....μα πόση βλακεία θέε μου;;;
αυτά όλα τα υπόλοιπα αδιάφορα...

Θα συμφωνήσω για την σκηνή Στέφανου-Μελίτας Love!
Καλά ναι!Πόσο μυαλό θέλει??Τον Μάνο στόχευαν και τους ξέφυγε το τιμόνι στην ακριβώς αντίθετη κατεύθυνση cake
Επίσης η Εύα διώχνει κακήν κακώς τον Στέφανο γιατί την πλήγωσε...οκ το δέχομαι παρ'ότι θα ήταν καλό να αναλογιστεί πως είναι πατέρας του παιδιού και το να νοιαστεί για το ότι παραλίγο να την διαμελίσει αμάξι δεν μου φαίνεται και παράξενο,αλλά θεωρώ απλά γελοίο που πλέον δέχεται χαλαρά τον Μάνο στο σπίτι και δέχεται και παππουδόβολτες μαζί του στο λιμάνι vomit
Μετά λέμε για σταθερότητα χαρακτήρα...

Και να καταγγείλω και για παραπληροφόρηση!Δεν ντρέπονται καθόλου???Το είδα καθαρά στο τρέιλερ πως στην βόλτα της κάτω από την οικοδομή,την γλαροπούλα παραλίγο να την σκοτώσει ΤΟΥΒΛΟ και όχι ΜΑΔΕΡΙ!!
Καταλαβαίνω πως ήθελαν να δώσουν μια κάποια σημειολογία (Τούβλο-Εύα),αλλά ρε παιδιά είχα ψηθεί με το μαδεράκι!Μ'αρέσει όπως ακούγεται η λέξη!Δεν σας το συγχωρώ Siga...
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Παρ Μάης 07, 2010 11:05 pm

Το επεισόδιο ήταν σίγουρα καλύτερο από το χθεσινό. Μου αρέσει το παιχνίδι ανάμεσα στην Νταίζη και τον Μπέλλο, γιατί δεν καταλαβαίνω εν προκειμένω ποιος δουλεύει ποιον. Κλίνω προς το ότι η Νταίζη δουλεύει τον Μπέλλο, αλλά από την άλλη αυτός σαν να της φουντώνει εσκεμμένα τον ενθουσιασμό. Επίσης καλή και η σκηνή Αμαλίας-Στέφανου - αν σκεφτεί κανείς ότι αυτός τη θεωρεί την ερωμένη του πατέρα του που συκοφαντεί την μητέρα του, είναι πολύ ενδιαφέρον το ότι κάθεται και συνδιαλλέγεται μαζί της για τα προσωπικά του. Είχε και ωραίες ατάκες η Αμαλία.
Πολύ πολύ ξεχωριστή η σκηνούλα Στέφανου - Μελίτας: εξαιρετικά καλογυρισμένο το φιλί στην πόρτα, χωρίς πολλά λόγια. Αυτή η πόρτα τους πάει. Μπορούμε να έχουμε και άλλα τέτοια παρακαλώ;;;
Κατά τα άλλα με κάλυψε σε όλα η αγαπητή Izabella29 και μάλιστα, Izabella29, θέλω να σου πω ότι ακόμα γελάω με αυτό που είχες γράψει!

Izabella29 έγραψε:
Θα συμφωνήσω για την σκηνή Στέφανου-Μελίτας Love!
Καλά ναι!Πόσο μυαλό θέλει??Τον Μάνο στόχευαν και τους ξέφυγε το τιμόνι στην ακριβώς αντίθετη κατεύθυνση cake
Επίσης η Εύα διώχνει κακήν κακώς τον Στέφανο γιατί την πλήγωσε...οκ το δέχομαι παρ'ότι θα ήταν καλό να αναλογιστεί πως είναι πατέρας του παιδιού και το να νοιαστεί για το ότι παραλίγο να την διαμελίσει αμάξι δεν μου φαίνεται και παράξενο,αλλά θεωρώ απλά γελοίο που πλέον δέχεται χαλαρά τον Μάνο στο σπίτι και δέχεται και παππουδόβολτες μαζί του στο λιμάνι vomit
Μετά λέμε για σταθερότητα χαρακτήρα...

Και να καταγγείλω και για παραπληροφόρηση!Δεν ντρέπονται καθόλου???Το είδα καθαρά στο τρέιλερ πως στην βόλτα της κάτω από την οικοδομή,την γλαροπούλα παραλίγο να την σκοτώσει ΤΟΥΒΛΟ και όχι ΜΑΔΕΡΙ!!
Καταλαβαίνω πως ήθελαν να δώσουν μια κάποια σημειολογία (Τούβλο-Εύα),αλλά ρε παιδιά είχα ψηθεί με το μαδεράκι!Μ'αρέσει όπως ακούγεται η λέξη!Δεν σας το συγχωρώ Siga...
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Ntinaki1 Την / Το Παρ Μάης 07, 2010 11:19 pm

Εμένα μου άρεσε το τηλεκατευθηνόμενο χέρι του Μάνου. Καινοτομία. Το ακούσαμε και αυτό.Βαράει μόνο του. Δεν φταίει ο Μάνος. Σηκώνεται μόνο του το χέρι και προσγειώνεται με φόρα στα μάγουλα των άλλων έτσι ....γκαπ! ΟΛΕ!!! Χαχαχαχαχα!

Και φυσικά το φιλί Στέφανου Μελίτας όλα τα λεφτά και η Αμαλία σε όλες τις σκηνές της απλά : respect :
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Παρ Μάης 07, 2010 11:25 pm

Το επεισόδιο υπερβολικά βαρετό και χάλια
•Το χάπατο μας το παίζει εραστής
•Η Νταίζη τρώει πατσά, και μετά φιλάει κιόλας
•Η Μελίτα φιλάει τον Στέφανο σαν ελατήριο.(Και οι ανάσες σε max volume ξανά!)
•Ο Στέφανος το παίζει τζάμπα μάγκας - μάγκεψε το βιτάμ!

Μάρεσαν μόνο δύο πράγματα
•Η τάπα της Ευας (εγω το είπα αυτό??? scratch ) στον Στέφανο, που την κατηγορούσε για την μάνα του
•Ο Λουκάκος που κοιτούσε μέσα απο το πουκάμισο της Νόρας huhu

Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 2 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 2 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Παρ Μάης 07, 2010 11:26 pm

Ntinaki1 έγραψε:Εμένα μου άρεσε το τηλεκατευθηνόμενο χέρι του Μάνου. Καινοτομία. Το ακούσαμε και αυτό.Βαράει μόνο του. Δεν φταίει ο Μάνος. Σηκώνεται μόνο του το χέρι και προσγειώνεται με φόρα στα μάγουλα των άλλων έτσι ....γκαπ! ΟΛΕ!!! Χαχαχαχαχα!

Και φυσικά το φιλί Στέφανου Μελίτας όλα τα λεφτά και η Αμαλία σε όλες τις σκηνές της απλά : respect :
gelio gelio gelio
Γιατί την απειλή "με σένα θα τα πούμε αργότερα" πού την πας; Δηλαδή τι έμεινε να πείτε αργότερα ρε Μάνο;; Αλλά είπαμε είναι παρεξηγημένο παιδί ο Μάνος.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από aggeliki Την / Το Παρ Μάης 07, 2010 11:28 pm

ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΜΕ ΜΙΚΡΕΣ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ ΠΡΟΚΑΛΟΥΣΕ ΕΚΝΕΥΡΙΣΜΟ!
ΑΡΧΙΚΑ Η ΜΑΜΑ ΑΜΑΛΙΑ ΠΗΓΕ ΕΠΙΣΚΕΨΟΥΛΑ ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΕΙ ΤΟ ΜΠΟΥΛΗ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΣΑΡΗ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ Σ ΑΥΤΗΝ.
ΤΙ ΑΚΟΥΣΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ. ΘΕΛΕΙ ΛΕΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΤΗΣ ΝΑ ΜΗ ΣΤΗΡΙΞΕΙ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΟΥ ΣΤΗ ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ. ΑΡΓΑ ΑΜΑΛΙΤΣΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΗΔΗ!
Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΑΛΙ ΜΟΛΙΣ ΤΟΥ ΣΦΥΡΙΞΕ Η ΑΜΑΛΙΑ ΕΤΡΕΞΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΜΙΑ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΗΝ ΚΑΤΣΑΡΗ ΤΟΥ ΑΠΟΛΥΤΗ ΝΑ ΡΙΞΟΥΝ ΚΙ ΕΝΑ ΞΕΣΚΟΝΙΣΜΑ ΣΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΗΡΕΜΗΣΕΙ.
ΤΟ ΦΙΛΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΑΝΟΙΧΤΗ ΠΟΡΤΑ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ. ΒΑΡΙΑΝΑΣΑΙΝΕ, ΧΟΡΟΠΗΔΟΥΣΕ ΑΠ ΤΗ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΚΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΓΕΛΙΟ ΤΟ ΕΡΙΞΑ. ΛΥΠΗΘΕΙΤΕ ΜΑΣ Η ΕΣΤΩ ΛΥΠΗΘΕΙΤΕ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟΥ!

Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΗΓΕ ΚΙ ΑΠ ΤΗΝ ΕΥΑ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑ ΤΟΥ. Η ΘΕΑ ΤΟΝ ΕΣΤΕΙΛΕ ΑΔΙΑΒΑΣΤΟ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕ ΑΛΛΑ Η ΣΚΗΝΗ ΕΒΓΑΖΕ ΚΑΤΙ ΕΝΤΟΝΟ.

ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΕΜΕΤΙΚΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙ Η ΜΟΙΡΑ ΜΑΣ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΣ ΦΥΛΑΓΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
ΜΠΕΛΛΟΣ ΝΤΑΙΖΗ ΣΕ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ. Η ΑΘΩΑ ΠΑΙΔΟΥΛΑ ΝΤΑΙΖΗ ΦΙΛΗΣΕ ΠΑΝΤΟΤΕ ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΤΟ ΜΗΤΣΟΥΛΑ ΚΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΑΝΤΑΠΕΔΩΣΕ.
ΓΙΑΤΙ ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΣΕΝΑΡΙΟΓΡΑΦΟΙ ΜΑΣ ΤΙΜΩΡΗΤΕ ΤΟΥΣ ΕΡΗΜΟΥΣ ΤΗΛΕΘΕΑΤΕΣ. ΗΜΟΥΝ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΑΠ ΤΗΝ ΑΡΧΗ. ΓΙΑΤΙ;

ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΧΑΜΕ ΤΟ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΤΗ ΝΟΡΑ ΣΕ ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΖΗΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΕΣΚΑΣΕ ΤΟ ΧΕΙΛΑΚΙ ΜΑΣ. Heart2
ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΑΜΟΥ Η ΝΟΡΑ ΣΤΟ ΛΟΥΚΑ ΟΥΤΕ ΓΙ ΑΣΤΕΙΟ. ΘΕΛΩ ΤΟ ΜΕΛΑΧΡΙΝΑΚΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ ΤΟΥ. ΟΧΙ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ. ΩΡΑΙΑ ΕΚΑΝΕ ΤΗ ΣΤΡΑΒΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΡΙΞΕΙ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΑΜΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΕ ΤΡΟΠΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ!!

Ο ΜΑΝΑΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΔΕΙΞΕ ΟΤΙ ΣΤΗ ΣΚΕΨΗ ΝΑ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ Η ΕΥΑ ΤΡΕΛΑΙΝΕΤΑΙ. ΜΙΛΗΣΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΠΗΓΕ ΣΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΕΤΡΟ ΕΡΙΞΕ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΗΓΕ.

Η ΣΚΗΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΕΝΑ ΛΕΠΤΑΚΙ ΜΗΝ ΚΑΚΟΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ, ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΛΕΕΙ ΠΟΛΛΑ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΣΚΗΝΗ! Heart2

Η ΘΕΑ ΤΟΝ ΕΣΤΕΙΛΕ ΑΡΧΙΚΑ ΚΑΙ ΑΡΝΗΘΗΚΕ ΝΑ ΣΤΗΡΙΧΤΕΙ ΣΤΟ ΜΠΡΑΤΣΟ ΤΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΒΟΛΤΑ Ο ΜΑΝΟΣ ΕΒΑΛΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΕΦΕΥΓΕ ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟΥ ΕΣΚΑΣΕ ΕΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥ!!
Ο ΜΑΝΟΣ ΕΙΔΕ ΤΟΥΣ ΤΥΠΟΥΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΟΠΟΤΕ ΝΟΜΙΖΩ ΒΕΒΑΙΩΘΗΚΕ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ!!

ΕΛΠΙΖΩ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΓΙΑΤΙ ΠΟΣΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΧΑΠΑΤΟ ΝΑ ΑΝΤΕΞΩ Η ΤΗΛΕΘΕΑΤΡΙΑ?
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από koukoubagia_29 Την / Το Σαβ Μάης 08, 2010 12:12 am

ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΑΖΙ ΣΟΥ. ΟΥΤΕ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΕ ΤΙΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΑΜΟΥ Η ΝΟΡΑ!! ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΡΙΚΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ!!!
ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΑΡΝΗΣΗ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ ΕΝΩ ΠΡΙΝ 2 ΜΕΡΕΣ ΤΗΣ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΕΚΕΙΝΟΣ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΝ (ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΦΟΡΤΩΘΟΥΝ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ) ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΙΝΕΖΟ ΣΗΜΕΡΑ!!! ΕΛΕΟΣ!!!
ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ ΤΟ ΝΟΡΑΚΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΙΚΕ ΠΛΗΡΩΣ!!!!!

koukoubagia_29

Δημοσίευση από Izabella29 Την / Το Σαβ Μάης 08, 2010 12:13 am

Cancoon έγραψε:
Ntinaki1 έγραψε:Εμένα μου άρεσε το τηλεκατευθηνόμενο χέρι του Μάνου. Καινοτομία. Το ακούσαμε και αυτό.Βαράει μόνο του. Δεν φταίει ο Μάνος. Σηκώνεται μόνο του το χέρι και προσγειώνεται με φόρα στα μάγουλα των άλλων έτσι ....γκαπ! ΟΛΕ!!! Χαχαχαχαχα!

gelio gelio gelio
Γιατί την απειλή "με σένα θα τα πούμε αργότερα" πού την πας; Δηλαδή τι έμεινε να πείτε αργότερα ρε Μάνο;; Αλλά είπαμε είναι παρεξηγημένο παιδί ο Μάνος.

Χαχαχαχαχχαχα
Ναι ναι δεν φταίει το παιδί!Το χέρι του αυτονομήθηκε και κάνει του χεριού του!
Και από απειλές μπούχτισα πια...σταθερές αξίες οι απειλές του Μάνου από τον πρώτο,ξεχασμένο κύκλο ακόμα.
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Δημοσίευση από Χρύσα Την / Το Σαβ Μάης 08, 2010 12:27 am

aggeliki έγραψε:ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΜΕ ΜΙΚΡΕΣ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ ΠΡΟΚΑΛΟΥΣΕ ΕΚΝΕΥΡΙΣΜΟ!
ΑΡΧΙΚΑ Η ΜΑΜΑ ΑΜΑΛΙΑ ΠΗΓΕ ΕΠΙΣΚΕΨΟΥΛΑ ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΕΙ ΤΟ ΜΠΟΥΛΗ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΣΑΡΗ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ Σ ΑΥΤΗΝ.
ΤΙ ΑΚΟΥΣΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ. ΘΕΛΕΙ ΛΕΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΤΗΣ ΝΑ ΜΗ ΣΤΗΡΙΞΕΙ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΟΥ ΣΤΗ ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ. ΑΡΓΑ ΑΜΑΛΙΤΣΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΗΔΗ!
Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΑΛΙ ΜΟΛΙΣ ΤΟΥ ΣΦΥΡΙΞΕ Η ΑΜΑΛΙΑ ΕΤΡΕΞΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΜΙΑ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΗΝ ΚΑΤΣΑΡΗ ΤΟΥ ΑΠΟΛΥΤΗ ΝΑ ΡΙΞΟΥΝ ΚΙ ΕΝΑ ΞΕΣΚΟΝΙΣΜΑ ΣΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΗΡΕΜΗΣΕΙ.
ΤΟ ΦΙΛΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΑΝΟΙΧΤΗ ΠΟΡΤΑ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ. ΒΑΡΙΑΝΑΣΑΙΝΕ, ΧΟΡΟΠΗΔΟΥΣΕ ΑΠ ΤΗ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΚΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΓΕΛΙΟ ΤΟ ΕΡΙΞΑ. ΛΥΠΗΘΕΙΤΕ ΜΑΣ Η ΕΣΤΩ ΛΥΠΗΘΕΙΤΕ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟΥ!

Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΗΓΕ ΚΙ ΑΠ ΤΗΝ ΕΥΑ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑ ΤΟΥ. Η ΘΕΑ ΤΟΝ ΕΣΤΕΙΛΕ ΑΔΙΑΒΑΣΤΟ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕ ΑΛΛΑ Η ΣΚΗΝΗ ΕΒΓΑΖΕ ΚΑΤΙ ΕΝΤΟΝΟ.

ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΕΜΕΤΙΚΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙ Η ΜΟΙΡΑ ΜΑΣ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΣ ΦΥΛΑΓΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
ΜΠΕΛΛΟΣ ΝΤΑΙΖΗ ΣΕ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ. Η ΑΘΩΑ ΠΑΙΔΟΥΛΑ ΝΤΑΙΖΗ ΦΙΛΗΣΕ ΠΑΝΤΟΤΕ ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΤΟ ΜΗΤΣΟΥΛΑ ΚΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΑΝΤΑΠΕΔΩΣΕ.
ΓΙΑΤΙ ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΣΕΝΑΡΙΟΓΡΑΦΟΙ ΜΑΣ ΤΙΜΩΡΗΤΕ ΤΟΥΣ ΕΡΗΜΟΥΣ ΤΗΛΕΘΕΑΤΕΣ. ΗΜΟΥΝ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΑΠ ΤΗΝ ΑΡΧΗ. ΓΙΑΤΙ;

ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΧΑΜΕ ΤΟ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΤΗ ΝΟΡΑ ΣΕ ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΖΗΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΕΣΚΑΣΕ ΤΟ ΧΕΙΛΑΚΙ ΜΑΣ. Heart2
ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΑΜΟΥ Η ΝΟΡΑ ΣΤΟ ΛΟΥΚΑ ΟΥΤΕ ΓΙ ΑΣΤΕΙΟ. ΘΕΛΩ ΤΟ ΜΕΛΑΧΡΙΝΑΚΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ ΤΟΥ. ΟΧΙ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ. ΩΡΑΙΑ ΕΚΑΝΕ ΤΗ ΣΤΡΑΒΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΡΙΞΕΙ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΑΜΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΕ ΤΡΟΠΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ!!

Ο ΜΑΝΑΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΔΕΙΞΕ ΟΤΙ ΣΤΗ ΣΚΕΨΗ ΝΑ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ Η ΕΥΑ ΤΡΕΛΑΙΝΕΤΑΙ. ΜΙΛΗΣΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΠΗΓΕ ΣΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΕΤΡΟ ΕΡΙΞΕ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΗΓΕ.

Η ΣΚΗΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΕΝΑ ΛΕΠΤΑΚΙ ΜΗΝ ΚΑΚΟΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ, ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΛΕΕΙ ΠΟΛΛΑ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΣΚΗΝΗ! Heart2

Η ΘΕΑ ΤΟΝ ΕΣΤΕΙΛΕ ΑΡΧΙΚΑ ΚΑΙ ΑΡΝΗΘΗΚΕ ΝΑ ΣΤΗΡΙΧΤΕΙ ΣΤΟ ΜΠΡΑΤΣΟ ΤΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΒΟΛΤΑ Ο ΜΑΝΟΣ ΕΒΑΛΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΕΦΕΥΓΕ ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟΥ ΕΣΚΑΣΕ ΕΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥ!!
Ο ΜΑΝΟΣ ΕΙΔΕ ΤΟΥΣ ΤΥΠΟΥΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΟΠΟΤΕ ΝΟΜΙΖΩ ΒΕΒΑΙΩΘΗΚΕ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ!!

ΕΛΠΙΖΩ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΓΙΑΤΙ ΠΟΣΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΧΑΠΑΤΟ ΝΑ ΑΝΤΕΞΩ Η ΤΗΛΕΘΕΑΤΡΙΑ?

Λοιπόν έχεις μια διαφορετική άποψη για το Στέφανο και τη Μελίτα το δέχομαι, αλλά μη μου λες ότι δεν αντέχεις και να τους βλέπεις. Δηλαδή πες μου σε πείραξαν τα 30 δευτερόλεπτα που κράτησε η σκηνή τους. Δε σουαρέσουν, αλλά όχι ότι δεν τους αντέχεις άλλο. Υπάρχουν και κάποιοι φαν του ζευγαριού, όπως εγώ, που εδώ και πόσα επεισόδια τη βγάζουμε με δίλεπτες σκηνές, ενώ το Λουκά και τη Νόρα τους τρώμε στη μάπα για μισή ώρα. Δε νομίζω ότι ο Στέφανος και η Μελίτα πρέπει να σε ενοχλούν και τόσο, γιατί οι κοινές τους σκηνές κρατάνε εκνευριστικά λίγο.

Χρύσα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Σαβ Μάης 08, 2010 12:30 am

Χρύσα έγραψε:
Λοιπόν έχεις μια διαφορετική άποψη για το Στέφανο και τη Μελίτα το δέχομαι, αλλά μη μου λες ότι δεν αντέχεις και να τους βλέπεις. Δηλαδή πες μου σε πείραξαν τα 30 δευτερόλεπτα που κράτησε η σκηνή τους. Δε σουαρέσουν, αλλά όχι ότι δεν τους αντέχεις άλλο. Υπάρχουν και κάποιοι φαν του ζευγαριού, όπως εγώ, που εδώ και πόσα επεισόδια τη βγάζουμε με δίλεπτες σκηνές, ενώ το Λουκά και τη Νόρα τους τρώμε στη μάπα για μισή ώρα. Δε νομίζω ότι ο Στέφανος και η Μελίτα πρέπει να σε ενοχλούν και τόσο, γιατί οι κοινές τους σκηνές κρατάνε εκνευριστικά λίγο.

Kαιρος δεν είναι να ''φάμε στην μαπα'' και Νόρα-Λουκά??? Επι τρεις συναπτους μήνες, είχαμε 45 απο τα 50 λεπτά, Στέφανο και Μελίτα, και οι άλλοι όλοι ήταν 5 λεπτά!!!!
Ε, νομίζω οτι χρειάζεται να δωθεί και λίγο βάση σε άλλα ζευγάρια!

Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από koukoubagia_29 Την / Το Σαβ Μάης 08, 2010 12:31 am

ΩΠΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΝ ΠΛΑΚΩΘΟΥΜΕ ΚΙΟΛΛΑΣ!!!!
Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ Κ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΝΑ ΤΗΝ ΛΕΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΚΡΙΘΕΙ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥΣ!!!
ΟΛΑ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΠΑΙΖΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΡΟΛΟ ΣΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΗΣ ΣΕΙΡΑΣ!!!

koukoubagia_29

Δημοσίευση από aggeliki Την / Το Σαβ Μάης 08, 2010 12:33 am

Χρύσα έγραψε:
aggeliki έγραψε:ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΜΕ ΜΙΚΡΕΣ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ ΠΡΟΚΑΛΟΥΣΕ ΕΚΝΕΥΡΙΣΜΟ!

Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΕΧΕΙ ΤΙΣ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΙΣ ΤΟΥ. ΜΠΟΥΚΩΣΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΩ 40 ΛΕΠΤΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΠΟΥ ΠΙΑ ΟΧΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΝΤΕΧΩ. ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟΥΝ ΣΥΝΕΧΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΛΟΓΙΑ Κ ΟΧΙ ΜΟΝΟ! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΑ ΒΟΓΚΗΤΑ!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Σαβ Μάης 08, 2010 12:34 am

Mik έγραψε:
Χρύσα έγραψε:

Kαιρος δεν είναι να ''φάμε στην μαπα'' και Νόρα-Λουκά??? Επι τρεις συναπτους μήνες, είχαμε 45 απο τα 50 λεπτά, Στέφανο και Μελίτα, και οι άλλοι όλοι ήταν 5 λεπτά!!!!

ναι,mik...να δωθεί έμφαση σε άλλα ζευγάρια...αλλά δείχνει 1 λεπτό(και πολύ λέω)στέφανο και μελίτα και προκαλούνται αντιδράσεις λες και τους βλέπουμε σε όλο το επεισόδιο...είναι λίγο υπερβολικό...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Σαβ Μάης 08, 2010 12:39 am

anastasia20 έγραψε:
Mik έγραψε:
Χρύσα έγραψε:

ναι,mik...να δωθεί έμφαση σε άλλα ζευγάρια...αλλά δείχνει 1 λεπτό(και πολύ λέω)στέφανο και μελίτα και προκαλούνται αντιδράσεις λες και τους βλέπουμε σε όλο το επεισόδιο...είναι λίγο υπερβολικό...

Εντάξει, και το Μάνος-Ευα το δείχνουν 1 λεπτό και προκαλεί πάλι επίσης πολλές αντιδράσεις, so ?
Yπάρχουν πολλοί που δεν αντέχουν Μάνο-Ευα (οχι τόσοι πολλοί σε αυτό το φόρουμ) και πολλοί επίσης που δεν αντέχουν Στέφανο-Μελίτα.
Ομως ειδικά στο Στέφανος-Μελίτα, υπήρξε μια υπερπροβολή, και τώρα πολλοι , ακόμα και αυτοί που δεν χαλιόταν με το ζευγάρι, μπουχτίσανε.

Αν φάω 5 πιάτα αρακά και φουσκώσω του σκασμού-όριο να τα βγάλω, όσο και να μην έχω πρόβλημα με το φαι, δεν θα θέλω να το ξαναδώ στα ματια μου:wink2:

Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Σαβ Μάης 08, 2010 12:41 am

anastasia20 έγραψε:
Mik έγραψε:
Χρύσα έγραψε:

A μην το λες τα πρωτεία τα κρατάνε Μάνος και Εύα. Ένα λεπτό καθε βδομάδα.
Άλλωστε εκτος απ τις σκηνές που ειναι μαζί, μας έχουν ζαλίσει η μαμά και ο μπαμπάς να μιλανε για τον απόλυτο. Η μαμά με την κόρη να μιλανε για τον απόλυτο. Ο γιος και η μανα να μιλανε για τον απόλυτο. Νισάφι. Να έλεγαν και τιποτα θα έλεγα καλά. Επαναλαμβάνουν ποσο η άτιμη ζωή τους έριξε στου δρόμου την άκρη τους αδίκησε. lol!

Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Σαβ Μάης 08, 2010 12:54 am

Mik έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
Mik έγραψε:
Χρύσα έγραψε:

Εντάξει, και το Μάνος-Ευα το δείχνουν 1 λεπτό και προκαλεί πάλι επίσης πολλές αντιδράσεις, so ?
Yπάρχουν πολλοί που δεν αντέχουν Μάνο-Ευα (οχι τόσοι πολλοί σε αυτό το φόρουμ) και πολλοί επίσης που δεν αντέχουν Στέφανο-Μελίτα.
Ομως ειδικά στο Στέφανος-Μελίτα, υπήρξε μια υπερπροβολή, και τώρα πολλοι , ακόμα και αυτοί που δεν χαλιόταν με το ζευγάρι, μπουχτίσανε.

Αν φάω 5 πιάτα αρακά και φουσκώσω του σκασμού-όριο να τα βγάλω, όσο και να μην έχω πρόβλημα με το φαι, δεν θα θέλω να το ξαναδώ στα ματια μου:wink2:

εγώ δεν μιλάω για το αν αρέσει ή όχι το κάθε ζευγάρι αλλά δε γίνεται να τους δείχνει ένα λεπτό και να λέμε όχι άλλο στέφανο-μελίτα....τέσπα!!!
και εμένα δεν μου αρέσει εύα-μάνος αλλά δε μπορώ να πω όχι άλλο μάνος-εύα από τη στιγμή που δεν τους δείχνει πολύ....
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Την / Το Σαβ Μάης 08, 2010 12:54 am

Mik έγραψε:Το επεισόδιο υπερβολικά βαρετό και χάλια

•Η τάπα της Ευας (εγω το είπα αυτό??? scratch ) στον Στέφανο, που την κατηγορούσε για την μάνα του
Δεν υπαρχεις!!!Μικρος αλλα θαυματουργος σχολιασμος!!!! gelio gelio
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Σαβ Μάης 08, 2010 1:00 am

Mik έγραψε:Το επεισόδιο υπερβολικά βαρετό και χάλια

Καλά με πέθανες ακόμα και με τον μινιατούρ σχολιασμό σου gelio gelio
Δε χορταίνουμε όμως Βάσω, σεντονάκια να απλώνεις γίνεται...;;;
Τη Δευτέρα που θα γυρίσω θέλω να δώ σεντονάκια.... Opados
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Σαβ Μάης 08, 2010 1:03 am

anastasia20 έγραψε:
εγώ δεν μιλάω για το αν αρέσει ή όχι το κάθε ζευγάρι αλλά δε γίνεται να τους δείχνει ένα λεπτό και να λέμε όχι άλλο στέφανο-μελίτα....τέσπα!!!
και εμένα δεν μου αρέσει εύα-μάνος αλλά δε μπορώ να πω όχι άλλο μάνος-εύα από τη στιγμή που δεν τους δείχνει πολύ....

Γενικά στο ίντερνετ, και μια να είναι η σκηνή Μάνου-Ευας, πάλι τα ίδια ακούγονται Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 2 Eusa_whistle
Προφανώς όμως, εκτός απο τις σκηνές Στέφανου-Μελίτα που πράγματι είναι μικρές , έχουμε: 1) Πέτρο να ασχολείτε (τελευταια) μόνο με Στέφανο-Μελίτα, 2)Αμαλία επισης.
Αρα αυτόματα ένα μεγάλο μέρος του επεισοδίου είναι πάλι γύρο απο αυτό το ζευγάρι.
Πιστευω βέβαια οτι έχει κουράσει το γεγονός οτι όλο λέγονται τα ίδια και τα ίδια μεταξύ τους.

@Εζι μου, μάλλον μέσα στο σαββατοκύριακο, θα προλάβω!!! : juhu :

Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Σαβ Μάης 08, 2010 1:06 am

Mik έγραψε:
anastasia20 έγραψε:

Γενικά στο ίντερνετ, και μια να είναι η σκηνή Μάνου-Ευας, πάλι τα ίδια ακούγονται Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 2 Eusa_whistle
Προφανώς όμως, εκτός απο τις σκηνές Στέφανου-Μελίτα που πράγματι είναι μικρές , έχουμε: 1) Πέτρο να ασχολείτε (τελευταια) μόνο με Στέφανο-Μελίτα, 2)Αμαλία επισης.
Αρα αυτόματα ένα μεγάλο μέρος του επεισοδίου είναι πάλι γύρο απο αυτό το ζευγάρι.
Πιστευω βέβαια οτι έχει κουράσει το γεγονός οτι όλο λέγονται τα ίδια και τα ίδια μεταξύ τους.

@Εζι μου, μάλλον μέσα στο σαββατοκύριακο, θα προλάβω!!! : juhu :

μα όλοι λένε τα ίδια και τα ίδια...δεν είναι μόνο ο στέφανος και η μελίτα....δεν υπάρχει στο έργο εξέλιξη γενικά....γιατί εστιάζουμε μόνο σε στεφμελ;;;
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Σαβ Μάης 08, 2010 1:10 am

anastasia20 έγραψε:
μα όλοι λένε τα ίδια και τα ίδια...δεν είναι μόνο ο στέφανος και η μελίτα....δεν υπάρχει στο έργο εξέλιξη γενικά....γιατί εστιάζουμε μόνο σε στεφμελ;;;

Εννοώ όλο λένε τα ίδια και τα ίδια μεταξύ τους....Οι διάλογοι του Στέφανου και της Μελίτας είναι πλέον προβλέψιμοι (Σαν της Αντιγόνης : Θέλω το εγγόνι μου στο σπίτι μας. x 5 σε κάθε επεισόδιο!!!! χαχα)

Ναι, δεν υπάρχει ιδιαίτερη εξέλιξη, και αυτό το σχολιάζουμε ήδη.

Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από rachel Την / Το Σαβ Μάης 08, 2010 1:10 am

Σκωτσεζικο ντουζ το σημερινο επεισοδιο...

Απο την μια να βλεπω ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ μια πανεμορφη σκηνη με την Ευα και τον Μανο να βολταρουν μαζι Love! ....και απο την αλλη να ξερναω με την γεννηση του ανυποφορα εμετικου ζευγαριου Νταιζαρας-Μπελλου και μαλιστα σε ισχυρη δοση (3 σκηνες).... vomit

Επισης να βλεπω τον Λουκα και την Νορα με τις ζουζουνιες τους και να μην τους χορταινω Love!... και παραλληλα να βλεπω μια 2η εντελως ακυρη προταση γαμου μεταξυ τους και μαλιστα απο την Νορα....slap

Τα υπολοιπα απλα αδιαφορα...Sleep

Καλα οτι φαγαμε 3-4 λεπτα σε μια σκηνη να συζητανε Λουκας-Νορα για ενα σπασιμο φαναριου αμαξιου.... ασχολιαστο!!! Μα καλα τοσο πτωμα ειναι ο Μπουγιου και πρεπει να καλυπτουν ετσι τα επεισοδια... slap

rachel
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Chania

Δημοσίευση από kelly Την / Το Σαβ Μάης 08, 2010 1:11 am

Μέτριο το σημερινό!Έχω αποφασίσει να μην εκνευριστώ με τα γύρω γύρω και να κρατήσω μόνο τα της παρέας που σήμερα ήταν καλά και είχαν και γέλιο!

Παρέα(πλήν Εύας): Η σημερινή συνέχεια της σκηνής είχε περισσότερο γέλιο από χθες!!!Τα αγόρια της παρέας άπαιχτα!!Το δούλεμα στο Λουκά επίσης,αλλά τη στιγμή που είπε ο Νικόλας τον Λουκά μπαμπαστρούμφ έλιωσα!! gelio

Αμαλία-Στέφανος
: Γιατί μαμά κατίνα τα κάνεις αυτά?Γιατί πηγαίνεις και παρακαλάς τον γαμβρό μπας και γυρίσει στην κορούλα σου??Θαρρώ πως κάτι περνάει απ το μυαλό μου

Τον ξεχάσαμε τον έρμο τον Οδυσσέα που επειδή δεν είχε στον ήλιο μοίρα μέχρι τη δευτερότριτη πήγε και έφερε για να τον απομακρύνει απ την κόρη της!(κρίμα που δεν ήξερε νωρίτερα η Αμαλίτσα ότι το κοριτσάκι της έκανε batchelor στον Μάνο και τον μπατίρη τον είχε χε@@ένο!Θα είχαμε γλιτώσει από πολλά τώρα)Οι άλλες οι απίστευτες ατάκες του τύπου"δεν θέλω να χτίσει το παιδί μου την ευτυχία του πάνω στην δυστυχία των άλλων" απλά ασχολίαστες..Μα κάλα?Τι πίνουν σ αυτή την οικογένεια και δεν μας δίνουν??

Μελίτα-Στέφανος: Ήρθε ο ασίκης,ο άντρας του σπιτιού.ΣΤΟΠ.Η Χάιντη το'παιξε κιουρία και μίλησε παγερά.ΣΤΟΠ.Ο ασίκης έριξε τη φράτζα στο μέτωπο και τα'πε ατάκα και επιτόπου τα λόγια τα ερωτικά τα βαριά τα μόρτικα.ΣΤΟΠ.Η Χάιντη ξεσπάστηκε πάλι σε αγκομαχητά και πήδηξε στον αέρα σαν τρελόμπαλο.ΣΤΟΠ.Δώσανε φιλί παθιάρικο,ζουμερό και πολλά υποσχόμενο.ΣΤΟΠ.Σταματάω γιατί πάγωσα.ΣΤΟΠ.

Ζευγαράκια: Τρελό γέλιο η σκηνούλα!!!Ειδικά ο Νικόλας όοοοολα τα λεφτά!!!Ταιριάζουν τόσο πολύ οι 4 τους!!Το δικηγοροζεύγος σε αντιπερισπασμό για τα συρματοπλέγματα κλειδώνει απ έξω το άλλο ζεύγος! gelioΤα ζουζουνίσματα της Νόρας και του Λουκά εκνευρίζουν τον Νικόλα ο οποίος πετάει ατάκες τρομερές του τύπου"στο'πα εγώ Δάφνη μου έχουν χαζέψει αυτοί" gelio
->Θα ήθελα να ζητήσω απ την φανταστική μας φωτογράφο να βάλει γκριμάτσες Νικόλα στο γραφείο και χειλάκια Λουκά στο τηλέφωνο όταν ήταν στο γραφείο του Μάνου.. pleeease

Μπέλλος-Νταίζη: Μα να μην σ αφήνουν να αγιάσεις σ αυτή τη σειρά?!Ψες είπα ότι για πρώτη φορά παραδέχτηκα τον Μπέλλο,σήμερα για χιλιοστή φορά ξεράθηκα στα γέλια με τη βλακεία του!Ο εραστής,ο γόης,ο περπατημένος φίλησε την Νταιζάρα με ύφος: την έσκισα τη γάτα,το καψούρεψα το κοριτσάκι,στα πατώματα το ριξα.. gelio

Εύα-Στέφανος: Στέφανος->Εύα είμαι πατέρας του παιδιού σου! Εύα->και τώρα τι θές?Να με κάνεις να μετανιώσω που κράτησα αυτό το παιδί? ΠΕΣ ΤΑ ΕΥΑΡΑ ΠΕΣ ΤΑ!!!Που ήρθε ο μπούλης,όχι για τίποτα άλλο αλλά για να της πεί να μείνει μακρυά απ τον Μάνο!!!

Μελίτα-Αμαλία: Καλέ!Η Λόρα επέστρεψε!!Τι χάρα και νάζι ήταν αυτό βρε ζουζού που γύρισε το αγόρι το ψηλό το λυγερόκορμο??Χέρια στις τσέπες,κούνημα ώμων..Πωπω να χαρώ εγώ τσαχπίνα..gelio Το γραμματάκι του Περικλή μου θύμισε τα γραμματάκια μεταξύ του πλατωνικού ζεύγους που είχε γράψει εδώ η ezi νομίζω?(διορθώστε με) και με έπιασαν τα γέλια!!

Εύα-Μάνος: Ο Μάναρος θέλει βολτίτσες και τις ρίχνει ως καλή πράξη προς μια έγγυο που πρεπει να περπατά!Η Εύα ρίχνει τη σποντούλα της για το "στήριγμα Μάνος" αλλά δέχεται με πονηρό γλυκό βλεματάκι(πόσο απέχει τελικά τσαχπινιά από τσαχπινιά)ΠΙΑΣΤΗΚΑΝ ΧΕΡΑΚΙ ΧΕΡΑΚΙ??ΕΙΔΑ ΚΑΛΑ??? inlove inlove

Αυτά από μένα για σήμερα..
kelly
kelly
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Ελένα Την / Το Σαβ Μάης 08, 2010 1:12 am

παιδιά μόνο εμένα με επιασε νευρικό γελιο όταν ο Μήτσουλσς το επαιξε ο αντρας ο 100% που παίρνει τα ηνία στα χέρια του και ανταποδίδει το εντελώς ''τυχαίο'' φιλί στην τελείως ''αγνή-συνεσταλμένη-ντροπαλή και ερωτευμένη'' Νταιζάρα ??? Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 2 Icon_lol Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 2 397896

δηλαδή έλεος, δεν μπορεί να είναι τόσο απελπιστικά ηλίθιος!!! δηλαδή αν δεν εχει καποιο σχεδιο κ δεν το παίζει επίτηδες χάπατο, τι να πω, καλά του κάνει!!!

πάντως αυτή μυρίστηκε Εδέμ κ τρέχει με χίλια στο Μήτσουλα!!
ελπίζω να μη τη δούμε του χρόνου να εχει και την εδέμ γιατί μου έχουν τελειώσει τα παράθυρα, εχω πηδηχτεί από όλα πια!!! Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 2 19114

θέλω όμως να δω τι θα πει στο Χρήστο!! Αντε με το Λουκά θα πήγαινε επειδή ήταν πατέρας του Αρη!! ο Μήτσουλας ???

και ας ξεκατινιαστώ κι εγώ λιγάκι με μια μικρή συσταση στη Νταίζη :

MHN ΞΑΝΑΠΛΗΣΙΑΣΕΙΣ ΤΟ ΧΡΗΣΤΟ ΜΩΡΗ !!! Επεισόδιο 361 - Ημερομηνία 07-05-2010 - Σελίδα 2 752185

Αντε γιατί πολλές ευκαιρίες σου δώσαμε, μείνε με τον Albert τώρα (Einstein)
Ελένα
Ελένα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Σαβ Μάης 08, 2010 1:15 am

anastasia20 έγραψε:

Αυτό είναι απολύτως αληθές. Έτσι θα τη βγάλουμε μέχρι το τέλος της σεζόν. Ο Μάνος πτώχευε επί πόσες βδομάδες, το θέμα με το άλλοθι Μάνου και Στέφανου τράβηξε άλλες πόσες (βέβαια αυτό το προσπερνώ και μόνο για το γέλιο που έριξα βλέποντας το βίντεο που τράβηξε ο Μάνος) για να μην πω για την εξέλιξη της απόπειρας δολοφονίας της Εύας την οποία θα την υποστούμε εις τριπλούν. Που αν είναι δυνατόν να υπάρχει πληρωμένος δολοφόνος ο οποίος θα επιχειρήσει να σκοτώσει το θύμα του ρίχνοντας ένα τούβλο από τόσο μεγάλο ύψος!!!
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Σελίδα 2 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης