Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

Σελίδα 2 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία - Σελίδα 2 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

Δημοσίευση από Despinaki Την / Το Τετ Ιαν 20, 2010 8:14 pm

ΑΥΤΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ...!!!
Despinaki
Despinaki
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία - Σελίδα 2 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

Δημοσίευση από filitsa Την / Το Τετ Ιαν 20, 2010 8:21 pm

ΑΧ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΞΕΡΕΙΣ!!!!!!!! Palamakia
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Την / Το Τετ Ιαν 20, 2010 9:30 pm

Despinaki έγραψε:ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΤΕ???ΠΑΣ ΣΤΟ ΘΕΑΤΡΟ???
εγω προσωπικα εχω παει δυο φορες στο στραβοξυλο και εχουμε μιλησει!!ειναι υπεροχος ανθρωπος!!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Δημοσίευση από Despinaki Την / Το Τετ Ιαν 20, 2010 9:44 pm

ΔΛΔ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΤΕ ΜΕΤΑ Σ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ ΚΑΙ ΜΙΛΑΤΕ???ΕΓΩ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΘΕΑΤΡΟ ΓΕΝΙΚΑ ΔΝ ΕΧΩ ΜΠΟΡΕΣΕΙ Ν ΜΙΛΙΣΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ...!!!
Despinaki
Despinaki
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Την / Το Τετ Ιαν 20, 2010 9:45 pm

εγω πηγα και μαλιστα δυο φορες...ειναι πολυ προσιτη η αντιγονη!!!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από PrincessRachel Την / Το Τετ Ιαν 20, 2010 9:50 pm

εμενα με συμπα9ησε μαλλον και κα9ομαστε και μιλαμε λες και ειναι δασκαλα μου..αλλο που πνιγεται αυτο το καιρο...φοβερος αν9ρωπος... : respect :
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Δημοσίευση από Despinaki Την / Το Τετ Ιαν 20, 2010 9:52 pm

δεν εχω κτλβ σαν τι πας στο θεατρο...κανεις μαθηματα???
Despinaki
Despinaki
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από PrincessRachel Την / Το Τετ Ιαν 20, 2010 9:54 pm

οχι ακριβως..μου λυνει αποριες και γενικα με βοη9αει σε οτιδηποτε εχει σχεση με 9εατρο..
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από Despinaki Την / Το Τετ Ιαν 20, 2010 10:00 pm

ΚΑΙ ΠΩΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ???ΒΣΚ ΜΙΛΑΜΕ ΛΙΓΟ OFF TOPIC...
Despinaki
Despinaki
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από PrincessRachel Την / Το Τετ Ιαν 20, 2010 10:14 pm

ε..ναι!οντως..απλ πηγα και της μιλησα και απο τοτε συμβαινουν αυτα που σας εξηγησα παραπανω..αλλα πνιγεται αυτο το καιρο... :oops: αλλα καλυτερα να παμε αλλου γιατι 9α μας κραξουν οι διαχειριστες.. 🇳🇴 :Banned:
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από Despinaki Την / Το Τετ Ιαν 20, 2010 11:29 pm

ΣΕ ΕΚΑΝΑ ADD ΓΙΑ ΦΙΛΗ...ΣΤΕΙΛΕ ΠΜ...
Despinaki
Despinaki
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από PrincessRachel Την / Το Πεμ Ιαν 21, 2010 12:16 am

Despinaki έγραψε:ΣΕ ΕΚΑΝΑ ADD ΓΙΑ ΦΙΛΗ...ΣΤΕΙΛΕ ΠΜ...
?????ειπαμε!μην τα λετε τοσο μαζεμενα μου πεφτουν βαρια στο...εγκεφαλο..στα αλη9εια τωρα επειδη ειμαι ασχετη απο κομπιουτερ και με τους ορους που χρησιμοποιουνται σε αυτον τι ακριβως πρεπει και 98ες να κανω?γιατι δεν καταλαβα χριστο...[το ξερω..ειμαι γελοια...] gelio gelio wall cake slap
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από Despinaki Την / Το Πεμ Ιαν 21, 2010 3:32 pm

ΡΕ ΣΥ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ friends & foes...ΠΑΝΕ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΣΕ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΙΤΗΣΗ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΦΙΛΗ ΜΟΥ...
Despinaki
Despinaki
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από elenitsa_loukonoraki Την / Το Σαβ Ιαν 23, 2010 3:01 pm

ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΝ ΤΗΝ ΔΕΙΣ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΛΙΜΝΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΠΕΖΟΥΛΑ!!!!!!!
elenitsa_loukonoraki
elenitsa_loukonoraki
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καρδίτσα και ΠαρασκευοΣαββατοΚύριακα,καλοκαιρινές και χείμερινες διακοπές,αργίες Λίμνη Πλαστήρα
Ασχολίες : λατρευω το τραγουδι!!οπου σταθω και οπου βρεθω τραγουδαω!!

Δημοσίευση από filitsa Την / Το Κυρ Ιαν 24, 2010 9:59 pm

το αντιγονακι δινει ρεστα και της κανω δεν χανω επεισοδιο και μου λεει αληθεια????????η γλυκια μου τι καλη που ειναι !!!!!!!!!!!!!!!!!!
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από xristinaki_noraloukofan Την / Το Κυρ Ιαν 24, 2010 10:03 pm

filitsa έγραψε:το αντιγονακι δινει ρεστα και της κανω δεν χανω επεισοδιο και μου λεει αληθεια????????η γλυκια μου τι καλη που ειναι !!!!!!!!!!!!!!!!!!
αχ τυχερουλα θελω κι εγω να τη δω...........αλλα ποιος με ακουει οι γονεις μου δεν μπορουν να με κατεβασουν αθηνα και θελω τοσο να τη συναντησω απο κοντα... Love!
xristinaki_noraloukofan
xristinaki_noraloukofan
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Κυρ Ιαν 24, 2010 10:06 pm

xristinaki_noraloukofan έγραψε:
filitsa έγραψε:το αντιγονακι δινει ρεστα και της κανω δεν χανω επεισοδιο και μου λεει αληθεια????????η γλυκια μου τι καλη που ειναι !!!!!!!!!!!!!!!!!!
αχ τυχερουλα θελω κι εγω να τη δω...........αλλα ποιος με ακουει οι γονεις μου δεν μπορουν να με κατεβασουν αθηνα και θελω τοσο να τη συναντησω απο κοντα... Love!
Χριστίνα σε καταλαβαίνω απόλυτα και ας έχω κατέβει εγώ ήδη μια φορά... Σίγουρα δε σου είναι καθόλου εύκολο... Rolling Eyes Ούτε και σε εμένα! Μου λείπει! Snif Αλλά δεν μπορώ να ζητήσω να με ξαναφέρουν... Δεν μπορώ να είμαι αχάριστη! Είναι πολλά έξοδα ένα ταξίδι Θεσσαλονίκη-Αθήνα!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Την / Το Κυρ Ιαν 24, 2010 10:07 pm

εγω κοριτσια πριν απο τα μυστικα δεν την ηξερα και πολυ..μαλιστα στο<κανεις δεν λεει σε αγαπω>την κατηγορουσα που δεν αφηνε τους πρωταγωνιστες να ειναι μαζι!!!αλλα τωρα που εχουμε μιλησει κιολας την εχω δει με αλλο ματι!!!!ειναι θεα!!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Κυρ Ιαν 24, 2010 10:09 pm

Pennaki_loukanoriki έγραψε:εγω κοριτσια πριν απο τα μυστικα δεν την ηξερα και πολυ..μαλιστα στο<κανεις δεν λεει σε αγαπω>την κατηγορουσα που δεν αφηνε τους πρωταγωνιστες να ειναι μαζι!!!αλλα τωρα που εχουμε μιλησει κιολας την εχω δει με αλλο ματι!!!!ειναι θεα!!!
Εμένα στο "Κανείς δε λέει σ'αγαπώ" μου είχε κάνει πραγματικά το "κλικ" που λέμε! Ήταν πολύ γλυκιά! Ειδικά όταν της άλλαξαν την εμφάνιση φυσικά... Love! Την είχα ξεχωρίσει από τότε, αλλά πού μυαλό να ψάξω να τη βρω; Ήμουν πολύ μικρούλα... Ούτε Internet, ούτε τίποτα δεν είχα!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Την / Το Κυρ Ιαν 24, 2010 10:11 pm

sifantid έγραψε:
Pennaki_loukanoriki έγραψε:εγω κοριτσια πριν απο τα μυστικα δεν την ηξερα και πολυ..μαλιστα στο<κανεις δεν λεει σε αγαπω>την κατηγορουσα που δεν αφηνε τους πρωταγωνιστες να ειναι μαζι!!!αλλα τωρα που εχουμε μιλησει κιολας την εχω δει με αλλο ματι!!!!ειναι θεα!!!
Εμένα στο "Κανείς δε λέει σ'αγαπώ" μου είχε κάνει πραγματικά το "κλικ" που λέμε! Ήταν πολύ γλυκιά! Ειδικά όταν της άλλαξαν την εμφάνιση φυσικά... Love! Την είχα ξεχωρίσει από τότε, αλλά πού μυαλό να ψάξω να τη βρω; Ήμουν πολύ μικρούλα... Ούτε Internet, ούτε τίποτα δεν είχα!
με το μαυρο μαλλι που εχει στον πρωτο κυκλο των μυστικων,φαινοταν ποιο νεα...τωρα με το κοκκινο κοντο φαινεται ποιο ωριμη!!!!οπως και να ειναι για εμενα ειναι θεα!!!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από filitsa Την / Το Κυρ Ιαν 24, 2010 10:11 pm

αχ ναι παιδια ειναι τελεια !!!!!!!θελω κι αλλο !!!!!!ειχε μεινει εκπληκτη που της ειπα οτι παρακολουθησα ξανα το κανεις δεν λεει σαγαπω
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από xristinaki_noraloukofan Την / Το Κυρ Ιαν 24, 2010 10:12 pm

πρεπει κατι να κανουμε για να μπορουμε εμεις οι τρελες φαν της να της μιλαμε...αλλα τι?μονο στο ιντερνετ θα γινοταν αυτο-που η κοπελα και με το δικιο της δεν προλαβαινει να ασχοληθει-...αχ τι ωραια που θα ηταν αν γινοταν μελος στο φορουμακι μας... Love! φανταζεστε?τελεια θα ηταν!!
xristinaki_noraloukofan
xristinaki_noraloukofan
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Την / Το Κυρ Ιαν 24, 2010 10:12 pm

εμενα με ρωτουσε συνεχεια αν μου αρεσε σαν <καιτη!!>στο στραβοξυλο...για να φανταστειτε απο το αγχος μου,ετρεμαν τα χειλη μου!!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από glgs Την / Το Κυρ Ιαν 24, 2010 10:13 pm

εγώ στο κανείς δεν λέει σ' αγαπώ εγώ πολύ την συμπαθούσα γιατί ήταν πολύ ξηγημένος σαν ρόλος...αλλά δεν είχα καταλάβει ότι είναι αυτή...τώρα τελευταία την είδα και μου έκανε τρελή εντύπωση
glgs
glgs
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Ασχολίες : Ύπνος-Καφές κλπ

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Την / Το Κυρ Ιαν 24, 2010 10:13 pm

xristinaki_noraloukofan έγραψε:πρεπει κατι να κανουμε για να μπορουμε εμεις οι τρελες φαν της να της μιλαμε...αλλα τι?μονο στο ιντερνετ θα γινοταν αυτο-που η κοπελα και με το δικιο της δεν προλαβαινει να ασχοληθει-...αχ τι ωραια που θα ηταν αν γινοταν μελος στο φορουμακι μας... Love! φανταζεστε?τελεια θα ηταν!!
χαχα ωραιο και αυτο!!ονειρο ομως!!!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Σελίδα 2 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης