Επεισόδιο 362 - Ημερομηνία 10-05-2010

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 362 - Ημερομηνία 10-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap10%Επεισόδιο 362 - Ημερομηνία 10-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 10% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 362 - Ημερομηνία 10-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap37%Επεισόδιο 362 - Ημερομηνία 10-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 37% 
[ 19 ]
Επεισόδιο 362 - Ημερομηνία 10-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap31%Επεισόδιο 362 - Ημερομηνία 10-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 31% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 362 - Ημερομηνία 10-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap10%Επεισόδιο 362 - Ημερομηνία 10-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 10% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 362 - Ημερομηνία 10-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap6%Επεισόδιο 362 - Ημερομηνία 10-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 6% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 362 - Ημερομηνία 10-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap8%Επεισόδιο 362 - Ημερομηνία 10-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 8% 
[ 4 ]

Σύνολο Ψήφων : 52

Επεισόδιο 362 - Ημερομηνία 10-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 362 - Ημερομηνία 10-05-2010

Δημοσίευση από ksanthi Την / Το Δευ Μάης 10, 2010 10:11 pm

ΚΡΑΜΠΕΛ ΣΥΜΦΩΝΟ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΘΕΡΜΗ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΕΛΙΩΝΕΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥΣ ΜΗΝ ΤΟ ΛΕΣ. ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΚΡΙΤΑ ΠΩΣ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΟΝΤΑ 20 ΧΡΟΝΩΝ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΚΑΡΜΙΚΟΣ ΔΕΝ ΤΕΛΙΩΝΕΙ ΠΟΤΕ. ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΕΤΣΙ. ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΙΣ ΘΥΜΙΖΟΥΜΕ ΠΩΣ Ο ΕΡΩΤΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΡΜΙΚΟΣ. ΓΙΑΤΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ. Ο ΜΑΝΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΓΚΕΣΤ. ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΠΩΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΥΤΗ ΕΠΑΝΑΣΥΝΔΕΣΗ ΜΑΝΟΥ ΕΥΑΣ.

ksanthi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 362 - Ημερομηνία 10-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 362 - Ημερομηνία 10-05-2010

Δημοσίευση από loukakos4ever Την / Το Δευ Μάης 10, 2010 10:46 pm

Εγω παντως ψηφιζω ΚΑΛΟ γιατι:
1)ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΝΑ ΦΙΙΛΑΚΙ ΝΟΡΑΣ-ΛΟΥΚΑ
2)Επειδη ειχε ωραια σκηνη Ευας-Μανου και
3)Σε ολα τα αλλα ηταν τα συνηθισμενα εκτος απ'το τουβλο που πηγε να πεσει πανω στην Ευα αλλα κι εκει μας το εκοψαν..! wall
loukakos4ever
loukakos4ever

Θηλυκό

Δημοσίευση από panda Την / Το Δευ Μάης 10, 2010 10:53 pm

loukitsa έγραψε:που είναι η λίμα μου??

Ιδού η χαμένη λίμα loukitsa Επεισόδιο 362 - Ημερομηνία 10-05-2010 - Σελίδα 2 Smilie_bad_23.

Ntinaki1 έγραψε:Πότε πρόλαβε καλέ η Εύα και έφτασε 8 μηνών όταν για 4 επεισόδια φοράνε όλοι τα ίδια ρούχα γιατί δεν περνάει η μέρα; Αυτό πάντως δεν έχει ξαναγίνει. Πριν ενάμιση μήνα που ήρθε ο Σταυρίδης ήταν με την κοιλιά πίτα και φούσκωσε μέσα σε 2 μήνες και τώρα είναι στον όγδοο!! Μπράβο.Αυτό δεν έχει ξαναγίνει πάντως!! Όσο για το τούβλο τι να πω; Πως ήξερε ο δολοφόνος ότι αυτές θα περνούσαν κάτω από την συγκεκριμένη οικοδομή για να έχει πάρει και θέση για να ρίξει το τούβλο;

anastasia20 έγραψε:
Ntinaki1 έγραψε:Πότε πρόλαβε καλέ η Εύα και έφτασε 8 μηνών όταν για 4 επεισόδια φοράνε όλοι τα ίδια ρούχα γιατί δεν περνάει η μέρα; Αυτό πάντως δεν έχει ξαναγίνει. Πριν ενάμιση μήνα που ήρθε ο Σταυρίδης ήταν με την κοιλιά πίτα και φούσκωσε μέσα σε 2 μήνες και τώρα είναι στον όγδοο!! Μπράβο.Αυτό δεν έχει ξαναγίνει πάντως!! Όσο για το τούβλο τι να πω; Πως ήξερε ο δολοφόνος ότι αυτές θα περνούσαν κάτω από την συγκεκριμένη οικοδομή για να έχει πάρει και θέση για να ρίξει το τούβλο;

τα ίδια σκέφτηκα και εγώ...καθόμουν και μετρούσα ημερομήνιες και δεν μου έβγαιναν...καλά αυτό με την οικοδομή μπορεί να την είδε και να γκάζωσε να πήδηξε σκαλωσιές πιλοφώρια και να έφτασε πάνω να προλάβει να τις ρίξει το τούβλο....

lol! σταματήστε εντελώς gelio η κατάσταση.

* Παραδόξως καλό το σημερινό και επειδή ξέφευγε από την σωρό των άθλιων επεισοδίων που βλέπαμε τον τελευταίο καιρό ακόμα καλύτερα Palamakia.

* Καταρχάς ένα περιποιημένο oscar στο poodle γιατί για μια ακόμα φορά άδειασε τον ντουβλοζυμαρούλη Siga....

* Και από το όσκαρ στο φάσκελο που στο σημερινό επεισόδιο το παίρνει δικαιωματικά η Πουάννα, Fskl όρσε Πολυάννα. Δηλαδή συγνώμη και επειδή ήταν για κουτούλημα η συγκεκριμένη σκηνή wall, αλλά από πότε ένα χόμπυ που γινόταν στη χάση και στη φέξη και μια αποτυχημένη συνεργασία θεωρείται παρελθοντική σκληρή εργασία Tongue?

* Το δεύτερο φάσκελο το παίρνει ο Ντουβλοζυμαρούλης. Δηλαδή συγνώμη ποιος νορμάλ άνθρωπος ενώ παρατηρεί ένα αμάξι να τον παρακολουθεί δεν συγκρατεί τον αριθμό του αυτοκινήτου αλλά βγαίνει από πίσω και τρέχει τρέχει για να το κάνει ντα-ντά, έλεος δηλαδή. Την σκηνή με το ζαχαροπλαστείο δεν την σχολιάζω καν γιατί πολύ απλά την έχουμε δει σε πολύ καλύτερη εκδοχή.

* Επιτέλους μια σκηνή της προκοπής από Αμαλία-Πέτρο Agree. Εντάξει μπορεί να μην ήταν και η σκηνή αλλά μας θύμισε παλιές καλές ένδοξες εποχές γέλιου χαχαχαχαχαχαχαχαχα.

Για αρχή αυτά.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Δευ Μάης 10, 2010 10:58 pm

panda έγραψε:
loukitsa έγραψε:που είναι η λίμα μου??

Ιδού η χαμένη λίμα loukitsa Επεισόδιο 362 - Ημερομηνία 10-05-2010 - Σελίδα 2 Smilie_bad_23.

η ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΣΗΜΕΡΑ Palamakia Gioupi Hug FlkiaηΞΕΡΑ ΟΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ

Επεισόδιο 362 - Ημερομηνία 10-05-2010 - Σελίδα 2 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από panda Την / Το Δευ Μάης 10, 2010 11:00 pm

Μωρέ μέχρι και οι σκηνές με χαχανούλη και σουπιά μου άρεσαν σήμερα affraid. Μάλλον κάποιος φούρνος θα γκρέμισε δεν εξηγείται αλλιώς :lol:.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Δευ Μάης 10, 2010 11:01 pm

panda έγραψε:Μωρέ μέχρι και οι σκηνές με χαχανούλη και σουπιά μου άρεσαν σήμερα affraid. Μάλλον κάποιος φούρνος θα γκρέμισε δεν εξηγείται αλλιώς :lol:.

Eλπίζω οχι ο Τερκενλής. Περιμένω απο την Λουκίτσα τσουρεκάκι :lol: :lol: :lol:

Επεισόδιο 362 - Ημερομηνία 10-05-2010 - Σελίδα 2 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 362 - Ημερομηνία 10-05-2010 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 362 - Ημερομηνία 10-05-2010 - Σελίδα 2 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από panda Την / Το Δευ Μάης 10, 2010 11:08 pm

Κάστανο Mik κάστανο :lol:. Και η σκηνή με Πολυάννα και τρελολιάκουρα ήταν πολύ καλή και ανθρώπινη σήμερα. Αν και από αυτά που έλεγαν Grrr προτιμότερο θα ήταν να είχα πατήσει το mute και απλά να την βλέπω στο βουβό :twisted:.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Δευ Μάης 10, 2010 11:09 pm

Mik έγραψε:
panda έγραψε:Μωρέ μέχρι και οι σκηνές με χαχανούλη και σουπιά μου άρεσαν σήμερα affraid. Μάλλον κάποιος φούρνος θα γκρέμισε δεν εξηγείται αλλιώς :lol:.

μονο απο τη Λουκιτσα και εμαθα πρωτη τις προτιμησεις σου!!!!!!!! Grrr Grrr
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Δευ Μάης 10, 2010 11:12 pm

nikidanis έγραψε:
Mik έγραψε:

μονο απο τη Λουκιτσα και εμαθα πρωτη τις προτιμησεις σου!!!!!!!! Grrr Grrr

Και απο σένα Νίκη μου... Απλως μίλαγε η Λουκίτσα στον panda!!

Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 362 - Ημερομηνία 10-05-2010 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από jim7 Την / Το Δευ Μάης 10, 2010 11:15 pm

Παρακαλώ να σταματήσει η συζήτηση και να επανέλθουμε στον σχολιασμό του επεισοδίου.

Επεισόδιο 362 - Ημερομηνία 10-05-2010 - Σελίδα 2 Jim7s03-1
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Δευ Μάης 10, 2010 11:17 pm

Σε λατρευω Love! Love!

Επεισόδιο 362 - Ημερομηνία 10-05-2010 - Σελίδα 2 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Δευ Μάης 10, 2010 11:38 pm

Καλό, καλό. Πολύ πετυχημένη η σκηνή Πέτρου-Αμαλίας. Ο πίνακας του θαλασσόλυκου ήταν το κλου της βραδιάς και λύθηκα στα γέλια, ειδικά με το ύφος της Αμαλίας και τα σχόλια του Πέτρου. Βάζοντας τέτοιες κωμικές σκηνές στη σκοτεινή ιστορία της οικογένειας Λαζαρίδη βγαίνει ένα πολύ ενδιαφέρον αποτέλεσμα.
Ευτυχώς οι σεναριογράφοι δεν έχουν εξωκοίλει εντελώς ως προς τον χαρακτήρα της Μελίτας και βάζουν πάντοτε πινελιές που ταιριάζουν στο προφίλ της, όπως το ειλικρινές ενδιαφέρον της για την εγκυμονούσα Εύα και η (αφελής για να είμαστε ρεαλιστές) πεποίθησή της ότι μπορεί να λύσει με διαλλακτικότητα τα προβλήματά της με το Μάνο.
Μου αρέσουν πάντοτε οι σκηνές Παπά-Μπουγιούρη. Σήμερα ειδικά η Μελίτα ξύπνησε και είπε στο Μάνο αυτά που έπρεπε να είχε πει από την αρχή. Κατά τα άλλα, όμως, βαρέθηκα να ακούω από το Μάνο αυτές τις κοινοτοπίες και τα κλισέ που εκστομίζει ο κάθε άσχετος πρώην σύζυγος που θέλει να έχει λόγο για τα προσωπικά της πρώην συζύγου του. Μάνο, δεν αφορά κανέναν η δική σου σχέση με τον Στέφανο ούτε βέβαια τα γκομενικά της μητέρας – ρώτα κανέναν δικηγόρο να ξεστραβωθείς.
Απορώ πώς η Αντιγόνη ανέθεσε σε τύπους τόσο ερασιτέχνες την εξολόθρευση της Εύας. Μα τούβλο από τέτοιο ύψος βρε παιδιά;;;;

Goufy και Goldy24, μιας και δεν μπόρεσα νωρίτερα, πολύ ωραίοι οι σχολιασμοί σας για το 361!
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από aggeliki Την / Το Τρι Μάης 11, 2010 12:19 am

ΚΑΛΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΕΠΕΙΔΗ ΕΚΤΟΣ ΑΠ ΤΟΥΣ ΑΠΟΛΥΤΟΥΣ ΕΙΔΑΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΕΑ!!

ΕΥΤΥΧΩΣ ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΛΟΥΚΑΣ ΗΡΘΑΝ ΠΑΛΙ ΣΤΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΤΟΥΣ. ΦΙΛΟΙ ΠΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΡΕΧΟΥΝ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ. ΑΥΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΣΑΝ ΖΕΥΓΑΡΙ.

ΜΑΝΟΣ ΚΑΙ ΕΥΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΕ ΣΚΗΝΟΥΛΑ ΔΥΟ ΛΕΠΤΩΝ ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΕΠΙΤΗΔΕΣ. ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΟΡΤΑΣΟΥΜΕ ΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΑΠΟΜΕΝΕΙ
Ο ΜΑΝΟΣ ΤΡΟΜΑΞΕ ΠΟΛΥ ΟΤΑΝ ΕΙΔΕ ΟΤΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΤΗΝ ΕΥΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΛΑΚΙΤΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΟΨΙΑΣΤΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΚΕΙΝΗ. ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΠΕ ΚΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ. Heart2 Heart2
ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΑΦΗΣΩ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ. ΠΟΣΟ ΕΙΡΩΝΙΚΟ ΜΟΥ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ! Snif

Η ΔΑΦΝΗ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΟ ΠΕΙ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΙΣΩΣ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΠΕΙΡΑ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΙ. ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΥ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΕΔΕΙΞΕ ΟΤΙ ΤΗΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΤΗΡΙΖΕΙ!

Ο ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΙ Η ΑΜΑΛΙΑ ΜΕ ΕΚΑΝΑΝ ΝΑ ΓΕΛΑΣΩ. ΤΕΛΙΚΑ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΤΗΣ ΑΜΑΛΙΤΣΑΣ ΤΣΙΓΚΟΥΝΕΥΤΗΚΕ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ; ΤΟ ΓΕΡΟ ΜΕ ΤΟ ΤΣΙΜΠΟΥΚΙ ΒΡΗΚΕ; Η ΚΑΖΟΥΡΑ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΣΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!

Ο ΜΑΝΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΜΕ ΝΥΧΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΔΟΝΤΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΕΥΑ. ΑΓΑΠΑΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΑΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ;

ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΓΙΑΤΙ Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟ ΧΡΗΣΤΟ ΤΗΝ ΑΝΗΞΕΡΗ. ΜΗΠΩΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ; ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΟΤΑΝ ΜΑΘΕΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ; ΔΕΙΧΝΕΙ ΝΑ ΣΥΜΠΑΘΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ.

Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΕΧΟΥΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΜΕ ΕΚΝΕΥΡΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΩ. vomit ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΝ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΣ ΕΙΠΕ ΣΤΗΝ ΚΑΤΣΑΡΗ ΤΟΥ ΑΓΑΠΗ ΝΑ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΠ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ. ΑΝ ΤΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙ Η ΕΥΑ ΘΑ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ;

Ο ΜΑΝΟΣ ΕΙΠΕ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΤΙΣ ΥΠΟΨΙΕΣ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΤΗΣ ΤΟΝ ΑΠΟΛΥΤΟ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΤΟ ΒΙΟΛΙ ΤΗΣ. ΕΒΑΛΛΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΠΗΡΕ ΤΟ ΥΦΟΣ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΡΙΖΕΙ ΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ ΜΟΝΗ ΤΗΣ. ΚΟΙΤΑ ΠΟΥ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΤΗΣ ΤΗΝ ΚΟΥΜΑΝΤΑΡΕΙ Ο ΓΚΟΜΕΝΟΣ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ!

ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Η ΜΕΛΙΤΑ ΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΣΕΡΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΑΠΕ ΣΕ ΚΑΝΑΠΕ Κ ΝΑ ΧΑΛΒΑΔΙΑΖΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΟΥΛΗ!

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΣΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΠΟΠΕΙΡΑ ΕΙΔΙΚΑ ΑΠ ΤΟ ΜΑΝΟ!
ΘΕΛΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΤΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ;
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από Lyn Την / Το Τρι Μάης 11, 2010 12:32 am

Απο που συμπεραίνουμε ότι η Αντιγόνη έβαλε τους δολοφόνους (ο Θεός να τους κάνει)?? Αυτή δεν ήταν που χτυπιόταν μην πειράξει κανείς το εγγόνι της?? Δεν νομίζω ότι βρίσκεται αυτή πίσω από την απόπειρα.

Εκτός βέβαια και αν όντως τους έβαλε η Αντιγόνη, όχι για να σκοτώσουν την Εύα αλλά να την τρομάξουν, έτσι ώστε να φοβηθεί για τη ζωή της και τη ζωή του παιδιού της και να γυρίσει στο Καρταλαίικο!! Έτσι θα εξηγούνταν η βλακώδης ιδέα με το τούβλο παντως. Γιατι, αν το δούμε σοβαρά (geliogeliogelio), ποιος αξιοπρεπής δολοφόνος που σέβεται τον εαυτό του παίρνει το τούβλο παραμάσχαλα, πάει και στήνεται σε μια οικοδομή και αν περάσει το θύμα, καλώς, αν όχι αυριο παλι?? Και άντε και πέρασε το θύμα, ξαναρωτώ: ποιος δολοφόνος έχει τελειώσει και φυσικο-μαθηματικό, έτσι ώστε να είναι σίγουρος [αφού λάβει υπόψην και υπολογίσει με ακρίβεια το βάρος του τούβλου, το ύψος της οικοδομής, την ταχύτητα πρόσπτωσης, κρούσης ή όπως αλλιώς λέγεται, τον αέρα που θα φυσάει εκείνη την ώρα κ.τ.λ.] ότι το τούβλο του θα βρει το στόχο του?? (τουρτώστε άφοβα, αντέχω!! cake)

Υ.Γ.: Πολύ καλό το σημερινό γιατί είχαμε εξελίξεις. Περιμένω με αγωνία το αυριανό δούλεμα του Νικόλα στην οχιά!! xaxa
Lyn
Lyn
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Εδώ!
Ασχολίες : Λίγο απ' όλα. Λίγο όμως, όχι πολύ.

Δημοσίευση από nicole Την / Το Τρι Μάης 11, 2010 1:20 am

Cancoon έγραψε:Απορώ πώς η Αντιγόνη ανέθεσε σε τύπους τόσο ερασιτέχνες την εξολόθρευση της Εύας. Μα τούβλο από τέτοιο ύψος βρε παιδιά;;;;

gelio Καλο!!! Αλλα ειναι η Αντιγονη απο πισω? ή θα μας προκυψει και κανενας αλλος? Για το τουβλο παντως μαλλον ο στοχος ειναι να την τρομαξουν για να αποβαλλει και οχι να την σκοτωσουν και να φανει και σαν ατυχημα...

Σημερα την τιμητικη της εχει η...

Γλυκια μου Δαφνουλα...στην επαγγελματικη μου πορεια μεχρι τωρα, εχω μαθει ενα πραγμα:υπαρχουν δυο κατηγοριες ανθρωπων "the ones that get the job done" και οι υπολοιποι...

Στην πρωτη κατηγορια ανηκουν ανθρωποι σαν το Στεφανο, Μανο, Ρουσσο που ασχολουνται με "investments, capitals, financing" ωστε ατομα σαν κι εσενα που ανηκουν στη δευτερη κατηγορια να μπορουν να κανουν "focus in my inner talent and inspiration"...

Ειδες την ωραια που ειναι οταν καποιος αλλος αναλαμβανει τα "budgeting, market research, contacts, suppliers, distribution network, feasibility study, SWAT analysis, business and marketing plan" ωστε εσυ να κανεις "focus in your talent and inspiration"?

Αντικειμενικα μιλωντας, η συνεργασια ηταν μια παρα πολυ καλη ιδεα και οντως ο Στεφανος σαν επχειρηματιας και επενδυτης που ειναι (και οχι "οι γιατροι χωρις συνορα") το ειδε σαν μια παρα πολυ καλη και προσοδοφορα επενδυση...ΟΜΩΣ ΕΣΥ:

1. Ποτε δεν μπλεκουμε προσωπικα με επαγγελματικα....ποτε δεν βαζουμε τα συναισθηματα μας πανω απο την επενδυση...in other words, don't s**t where you eat, honey!!! ειδικοτερα δε, οταν δεν εχουμε τη δουλεια για hobby οπως η Μελιτα...ή οταν δεν εχουμε και αλλες επενδυσεις να ασχοληθουμε οπως ο Στεφανος...

2. Εχει η Μελιτα οικονομικο προβλημα? ΤΣΟΥ!
Εχει ο Στεφανος οικονομικο προβλημα? ΤΣΟΥ!
Για χαρη σου δεν δεχτηκε η Μελιτα αρχικα να υπογραψει το συμβολαιο? ΝΑΙ!
Δεν ηρθε να σε παρακαλεσει (που δεν ειχε και αναγκη να το κανει εδω που τα λεμε...) να συνεχισετε την συνεργασια? ΝΑΙ!
Ποιος εχει αυτη τη στιγμη το σοβαροτερο βιοτικο προβλημα οεο? ΕΣΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!

Bottom line is: Either you have the "guts" to be a partner no matter what...ή τι τις θες τις συνεργασιες? κατσε και κανε την μοδιστρουλα, να μην εχεις και εγνοιες πανω απο το κεφαλι σου...

Αντε τρεχα τωρα πισω μηπως και καταφερεις να σωσεις τιποτα...γιατι δεν ξερεις ποσο gelio gelio gelio gelio gelio ειτε σε σηριαλ ειτε στη πραγματικη ζωη με κατι αφελη ατομα σαν κι εσενα...που ξαφνικα συνειδητοποιουν οτι "η αμαξα εγινε κολοκυθα" και οτι εαν δεν εχεις ατομα "who get the job done" σαν το Στεφανο απο πισω σου να σε στηριζουν "your inner talent and inspiration" παει περιπατο...

PS. κα Ακριτα μου σαν προλαβαινω για τα επομενα επεισοδια...το ΤΕΒΕ εχει καταργηθει, τωρα λεγεται ΟΑΕΕ...

nicole
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από oriana Την / Το Τρι Μάης 11, 2010 1:31 am

kelly έγραψε:

Μελίτα-Στέφανος: Τα γνωστά..Ο εγωίσταρος 5χρονος αντι να νοιαστεί ουσιαστικά(αλλά πότε το έκανε αυτό θα μου πείτε)για την γυναίκα που θα γεννήσει το παιδί του,άγχεται για το ότι οι γυναίκες του(σιγά το Ζάχο Δόγγανο)είναι δίπλα στο Μάνο και κινδυνεύουν οπότε εκδίδει εγχειρίδια με τίτλο: "ΠΩΣ ΝΑ ΣΩΘΕΙΤΕ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥΣ ΚΙΝΔΥΝΟΥΣ.ΤΑ 10 ΒΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΤΕ ΤΟ ΜΑΝΟ ΑΠ ΤΗ ΖΩΗ ΣΑΣ".Κατα τα άλλα η Χάιντη στην κοσμάρα της,ο κόσμος καίγεται και αυτή βγάζει άκυρα επιχειρήματα,όπως το γνωστό σε όλους μας ως:"ο αστυνόμος είναι μπουζούκι" αλλαγμένο κατά αυτόν τον τρόπο:
-Η μητέρα του απολύτου μου είναι στη φυλακή και αυτός ανησυχεί πολύ για εκείνην.
-Η Εύα κινδυνεύει από τον πιθανό δολοφόνο του Χατζηγλίτσα συνεπώς και ο απόλυτός μου.
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ: Σε θέλω,με θέλεις,γιατί δεν παντρευόμαστε??

ΓΙΟΥΧΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ μανδαμ!!!!!Είσαι άκυρη!!!!!

ενώ ο Λουκας που ειναι κ μελος της παρεας θελει να παει διακοπες σε αμμουδιες κ παραλιες ειναι καλυτερος???
Η μελιτα στο κατω κατω δεν χρωσταει σε κανενα ουτε και θα επρεπε να την ενδιαφερει για κανενα απο αυτους ομως ζει και αυτη σε αυτο το πανυγηρι και δεν μπορει να βγει οπως κανενας τους!
oriana
oriana
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : uk

Δημοσίευση από kelly Την / Το Τρι Μάης 11, 2010 1:56 am

oriana έγραψε:
kelly έγραψε:

Μελίτα-Στέφανος: Τα γνωστά..Ο εγωίσταρος 5χρονος αντι να νοιαστεί ουσιαστικά(αλλά πότε το έκανε αυτό θα μου πείτε)για την γυναίκα που θα γεννήσει το παιδί του,άγχεται για το ότι οι γυναίκες του(σιγά το Ζάχο Δόγγανο)είναι δίπλα στο Μάνο και κινδυνεύουν οπότε εκδίδει εγχειρίδια με τίτλο: "ΠΩΣ ΝΑ ΣΩΘΕΙΤΕ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥΣ ΚΙΝΔΥΝΟΥΣ.ΤΑ 10 ΒΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΤΕ ΤΟ ΜΑΝΟ ΑΠ ΤΗ ΖΩΗ ΣΑΣ".Κατα τα άλλα η Χάιντη στην κοσμάρα της,ο κόσμος καίγεται και αυτή βγάζει άκυρα επιχειρήματα,όπως το γνωστό σε όλους μας ως:"ο αστυνόμος είναι μπουζούκι" αλλαγμένο κατά αυτόν τον τρόπο:
-Η μητέρα του απολύτου μου είναι στη φυλακή και αυτός ανησυχεί πολύ για εκείνην.
-Η Εύα κινδυνεύει από τον πιθανό δολοφόνο του Χατζηγλίτσα συνεπώς και ο απόλυτός μου.
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ: Σε θέλω,με θέλεις,γιατί δεν παντρευόμαστε??

ΓΙΟΥΧΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ μανδαμ!!!!!Είσαι άκυρη!!!!!

ενώ ο Λουκας που ειναι κ μελος της παρεας θελει να παει διακοπες σε αμμουδιες κ παραλιες ειναι καλυτερος???
Η μελιτα στο κατω κατω δεν χρωσταει σε κανενα ουτε και θα επρεπε να την ενδιαφερει για κανενα απο αυτους ομως ζει και αυτη σε αυτο το πανυγηρι και δεν μπορει να βγει οπως κανενας τους!

Ο Λουκάς έμπρακτα έδειξε ότι ενδιαφέρεται για τους φίλους του όπως πάντα και τρέχει συνέχεια γι αυτούς όσα προβλήματα και αν έχει!Και ενω κάποιους μήνες πριν είχε σοβαρότερο πρόβλημα απ τη Μελίτα που αφορούσε το παιδί του,έτρεχε για τον έρωτά της με το Στέφανο και έδειχνε κατανόηση!Το ίδιο και με το παραπάνω έκανε και η Νόρα για τη Μελίτα!
Όσο για το ότι δεν είναι στην παρέα και δεν θα έπρεπε να την ενδιαφέρει,νομίζω πως ασχετα με το αν νιώθεις ΕΣΥ κάποιους φίλους σου,διότι οι υπόλοιποι σε αισθάνονταν-και αυτό φάνηκε στο ότι σου έχουν σταθεί όσο κανένας αφού εσύ δεν είχες καν φίλους μέχρι πρότινος-δεν έχεις το δικαίωμα να χώνεσαι μέσα σε γάμους και να πονάς ανθρώπους επειδή δεν είναι φίλοι σου..
kelly
kelly
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από oriana Την / Το Τρι Μάης 11, 2010 2:24 am

Συμφωνω σε αυτα που λες!
Παρολα αυτα ο Λουκας θελει μια ανασα το ιδιο και ολοι τους!Και ηταν μια σκηνη με ενα Λουκα να ζηταει διακοπες και μια σκηνη με μια Μελιτα να ζηταει ηρεμια.Απο αυτη τη σκηνη δεν μπορεις να βγαλεις συμπερασμα οτι ειναι στον κοσμο της.
Και νομιζω εδειξε ενδιαφερον η Μελιτα για την αποπειρα εναντιον της Ευας και για την οικονομικη κατασταση της Δαφνης ενω πολλοι στη θεση της θα δειχναν μαλλον αδιαφορια.Στο κατω κατω δεν μπορει να κανει κατι περισσοτερο γι αυτους.
Πηγε στη Δαφνη χωρις η ιδια να εχει οικονομικο προβλημα να της πει να τα ξαναβρουν επαγγελματικα και ειπε και στο Στεφανο να παει να βρει την Ευα να τησ μιλησει κ ναι την προστατευσει με καποιον τροπο και στη συνεχεια θα τη δουμε να ζηταει λεφτα απο τον πατερα της για τη Δαφνη.
oriana
oriana
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από kelly Την / Το Τρι Μάης 11, 2010 2:35 am

oriana έγραψε:Συμφωνω σε αυτα που λες!
Παρολα αυτα ο Λουκας θελει μια ανασα το ιδιο και ολοι τους!Και ηταν μια σκηνη με ενα Λουκα να ζηταει διακοπες και μια σκηνη με μια Μελιτα να ζηταει ηρεμια.Απο αυτη τη σκηνη δεν μπορεις να βγαλεις συμπερασμα οτι ειναι στον κοσμο της.
Και νομιζω εδειξε ενδιαφερον η Μελιτα για την αποπειρα εναντιον της Ευας και για την οικονομικη κατασταση της Δαφνης ενω πολλοι στη θεση της θα δειχναν μαλλον αδιαφορια.Στο κατω κατω δεν μπορει να κανει κατι περισσοτερο γι αυτους.
Πηγε στη Δαφνη χωρις η ιδια να εχει οικονομικο προβλημα να της πει να τα ξαναβρουν επαγγελματικα και ειπε και στο Στεφανο να παει να βρει την Ευα να τησ μιλησει κ ναι την προστατευσει με καποιον τροπο και στη συνεχεια θα τη δουμε να ζηταει λεφτα απο τον πατερα της για τη Δαφνη.

Όταν όμως η Μελίτα λέει:"δεν με ενδιαφέρει,ας μη μου μιλάει κανείς τους,φτάνει να έχω εσένα" και για την Εύα"πάντα η Εύα μπαίνει στη ζωή μου" κτλ δεν δείχνει και μεγάλο ενδιαφέρον!!Όσο για τη Δάφνη,δεν μπήκε απλά στο γάμο της Εύας και γι αυτό εκείνη διέλυσε τη συνεργασία,την κορόιδεψε μες τα μούτρα της για ξεκάρφωμα στο Μάνο,βγάζοντάς τον τρελό!Συνεπώς,έναν άνθρωπο που σου λέει ψέματα και σε χρησιμοποιεί δεν μπορείς να τον εμπιστευτείς και επαγγελματικά!!
kelly
kelly
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από oriana Την / Το Τρι Μάης 11, 2010 2:41 am

Δεν ηταν θεμα εμπιστοσυνης ειναι καθαρα θεμα εγωισμου!
Και τωρα βλεπεις που καταντησε η Δαφνη για τον εγωισμο της και τη φιλη της την Ευα.....
Και το "δεν με ενδιαφέρει,ας μη μου μιλάει κανείς τους,φτάνει να έχω εσένα" καλα εκανε και το ειπε δεν ηταν καρδιακοι της φιλοι εστω και αν ηταν οι μονοι της φιλοι κ το ειπε αφου ολοι ειχαν μαλωσει μαζι της. Και για το οτι "πάντα η Εύα μπαίνει στη ζωή μου" ¨ειναι αληθεια οπως και η Μελιτα στης Ευας!
Σορρυ για το οφ τοπικ
oriana
oriana
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από KonstantinaA Την / Το Τρι Μάης 11, 2010 9:41 am

Εγω το ψηφισα καλο το επεισοδιο με εκανε λιγο και GN1

Καταρχην μου αρεσε που οταν ο Μανος πηγε σπιτι της Ευας να της μιλησει και εκεινη ενιωσε οτι τον πικρανε με αυτα που του ειπε το γυρισε και βγηκαν μαζι μια βολτιτσα, που ανεμελη για την Ευα μεν θριλερ για το Μανο δε. Αντε να δουμε που θα βγει αυτο.

Αντιγονη ταραχτηκες για την αποπειρα κατα της νυφης και του εγγονου σου? να το προσεξεις μην παθεις τιποτα, τι ωραια που προσποιησε? Βαζεις και το Χρηστο να πεισει την Ευα αλλα παλι καλα που του εχει απομεινει και καποιου μυαλο και βλεπει καθαρα και λεει και καμμια αληθεια γιατι αν περιμεναμε απο το γιο σου, αντε γεια!!!!!!!!!

Εκεινος καθεται με την πριγκηπισσα του και ζουν τον ερωτα τους, και εκεινη τοσα γινονται αλλα εκει, στην αγκαλια του απολυτου, ξαπλα στον καναπε, δεν παει να καιγεται ο κοσμος.

Καλε ειπε στο Μανο οτι τη Νεφελη την σκεφτεται, την αγαπαει και την προσεχει? ποτε γινονται ολα αυτα? μονιμα η την Αγγελικη φωναζει αλλιως εχει και την Αμαλια καραουλι. Στο Μανο σηκωσε αναστημα η κιουρια και υπερασπιζεται την σχεση της με τον απολυτο επειδη οπως ειπε εκεινος την παρατησε δεν θα μονασει κιολας, αφου χαλασε το γαμο του με την Ευα, αφου χαλασε και το γαμο του Στεφανου με την Ευα, ειπε να ξαποστασει η δολια καπου για λιγο και μετα προς τη δοξα τραβα.

Ριχνει και το αναθεμα στο Μανο οτι ειναι στοχος και ολοι κινδυνευουν απο εκεινον και την πηρε και ο πονος μην παθει τιποτα η Ευα, για ποσες xastouki ειναι αυτη η γυναικα πια ελεος!!!!!!!!!!

Λουκας και Νορα σε ρολο ντεντεκτιβ, ψαχνουν, σκεφτονται, αναρωτιουνται μηπως και βρουν καμμια ακρη. Στην τελευταια σκηνη Λουκα - Στεφανου την απολαυσα απο κοντα στα γυρισματα πριν την δω στην τηλεοραση και ηταν πολυ ωραια η ατμοσφαιρα εκει την ωρα που εκεναν προβα και γινοταν η ληψη.

Μια παρακληση στην ενδυματολογο της σειρας, μην βαζεις κοπελια μου τετοια χρωματα στα κουστουμια του Λουκα και τις αναλογες γραβατες, τον σκοτωνει αυτο, θελει πιο εντονα χρωματα το παλληκαρι, κοιταξε το το θεματακι λιγο.

Ο αστυνομος με κουραζει με τις επισκεψεις του και τα λεγομενα του.

Ρουσσος και Αμαλια , τι να πω εγω τωρα? : respect : : respect : : respect : τι φοβερη σκηνη αυτη με τον πινακα? Γελασα πολυ, ο Πετρος ολα τα λεφτα με τις εκφρασεις του, "σου φερνω εγω τετοιους πινακες απο το μοναστηρακι με 5Ε" και η Αμαλια τιτανομεγιστη οπως λεει και η Mik , παιρνουν τις σκηνες και φευγουν οι ανθρωποι.

Τελος η κοριτσοπαρεα μαζι μου αρεσει, αλλα κοριτσια προσοχη το τουβλο ερχεται!!!!!!!!!!!! αυτο το τουβλο, τι γελια εχουμε ριξει στα γυρισματα με αυτο το τουβλο μεχρι να γυριστει η σκηνη, Πετρακης και Σταυρου με το ζορι εκαναν τη σκηνη απο τα γελια και εμεις μαζι τους.

Αντε να δουμε και τα παρακατω γιατι το σημερινο πολυ σκεψη και αναλυση ειχε χωρις να βγαζει πουθενα.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τρι Μάης 11, 2010 10:05 am

Eνα oscar και ενα : respect : στους σχολιασμους των Sarita,Clarabelle,Kelly,Aγγελικη και KonstantinaP!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τρι Μάης 11, 2010 10:13 am

quote="Cancoon"]Απορώ πώς η Αντιγόνη ανέθεσε σε τύπους τόσο ερασιτέχνες την εξολόθρευση της Εύας. Μα τούβλο από τέτοιο ύψος βρε παιδιά;;;;[/quote]
Το τούβλο απο αυτό το ύψος, μια χαρά μπορεί να σε σκοτώσει. Αν και θα επρεπε να ρίξουν κάτι με μεγαλύτερη επιφάνεια αν θέλανε να πιάσει τόπο.
Αλλα πάλι,τι? Ωστε να είναι πιστευτό ότι πρόκειται για ατύχημα?

nicole έγραψε:in other words, [b]don't s**t where you eat, honey!!!.
Καλά θα κάνει τότε και η Μελιτούλα, να φέρεται καλά στον Πετράκη, μην την δει Αντιγόνη και αυτός και την αποκληρώσει στο τέλος ! :lol:

Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από spy Την / Το Τρι Μάης 11, 2010 11:00 am

Σχετικά με το θέμα της λήξης της συνεργασίας της Δάφνης με Μελίτα και Στέφανο, αφού πρώτα αναφέρω ότι όντως η σκηνή της Δάφνης με τον Ηλία ήταν πάρα πολύ καλή και πολύ συναισθηματική, Γεωργόνη και Αρζόγλου δένουν πολύ καλά, σε αντίθεση με τη σκηνή Νικόλα-Ηλία που ο Νικόλας τα έλεγε μόνο για να τα πει χωρίς κανένα συναίσθημα, θα θυμηθώ πως η Μελίτα ήταν η πρωτη που ενέπλεξε τα συναισθηματικά της με τα επαγγελματικά όταν δεν έλεγε να ξεκουνήσει από τον καναπέ της και να πάει να βοηθήσει τη Δάφνη και έτσι έχασαν την ευκαιρία για την Ιταλία. Χαρακτηριστική η σκηνή που η Δαφνη της έλεγε τις ιδέες της με τα παιδικά δωμάτια και τους πίνακες ζωγραφικής και εκείνη ήταν αλλού. Η Δαφνη ποτέ δεν της καταλόγισε ευθύνη για τότε και ούτε την κατηγόρησε που δεν φέρθηκε επαγγελματικά.
spy
spy
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από nicole Την / Το Τρι Μάης 11, 2010 11:15 am

nicole έγραψε:in other words, don't s**t where you eat, honey!!!.
Καλά θα κάνει τότε και η Μελιτούλα, να φέρεται καλά στον Πετράκη, μην την δει Αντιγόνη και αυτός και την αποκληρώσει στο τέλος ! :lol:[/quote]

[b]Εγω μιλαω για επαγγελματικες συνεργασιες οχι κληρονομιες ή προσωπικες περιουσιες, που ειναι αλλη ιστορια.
..απο οσο γνωριζω η "αποκληρωση" εχει διαφορες παραμετρους...υπαρχουν συγκεκριμενοι λογοι που ο γονιος πρεπει να δηλωσει για την αποκληρωση και ακομα σε αυτην τη περιπτωση το τεκνο εχει δικαιωμα στην περιουσια σε ενα μικρο ποσοστο ,20-25% νομιζω ...οι διαθηκες δε, μπορουν να τροποποιηθουν να αμφισβητηθουν...και γενικοτερα ολα αυτα τα κληρονομικα θεματα μπορουν να τραβηξουν σε βαθος χρονου απο ολες τις πλευρες...για αυτο λεω οτι ειναι αλλη ιστορια...

Και δευτερον νομιζω οτι το θεμα Πετρου-Μελιτας-αποκληρωσης εχει κλεισει...ο Ρουσσος ετσι τα λεει...ποτε δεν προκειται να αποκληρωσει την Μελιτα για τρεις λογους: εχουν ηδη απομακρυνει ενα παιδι απο κοντα τους, η Αμαλια δεν προκειται να τον αφησει και η Νεφελη ειναι το μοναδικο τους εγγονι...

Οσο για το Στεφανο...τωρα που η Αντιγονη ειναι στη φυλακη, φανταζομαι οτι αυτος διαχειριζεται την περιουσια...λογικα καποια πραγματα εννουνται και δεν μας τα δειχνει το σεναριο...

nicole
Τουρίστας
Τουρίστας

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης