Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010

Σελίδα 2 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap49%Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 49% 
[ 29 ]
Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap34%Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 34% 
[ 20 ]
Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap12%Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 12% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap3%Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 59

Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τρι Μάης 11, 2010 8:41 pm

Cancoon έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
δηλαδή η μελίτα έπρεπε να απέχει επειδή απειλούν την εύα;;;;οι άλλοι δηλαδή οι φίλοι της έπρεπε να βάλουν μαύρες πλερέζες και να την κλαίνε ήδη...;;;
να κατατηγορήσομε τότε και το λουκά που ήθελε να εξασκήσει το γραφειάτο...αλλά εκείνος όχι....δεν έκανε κάτι κακό....
άλλα κριτήρια υπάρχουν για τη μελίτα και άλλα για τους φεγγαροπετρίτες...

Αναστασία, τι είπες τώρα κοπέλα μου ..!!.. :cheers: :cheers: :cheers:
Μαλλον κατι δεν εχετε καταλαβει καλα κοριτσια!Τα σχολια περι Μελιτας και εξασκηση του Καμα Σουτρα δεν ειναι για να την κατηγορησουμε που εκανε οτι εκανε ενω ειχαν συμβει αυτα με την Ευα!Στο κατω-κατω δεν τη νοιαζει κιολας!
Αλλα ειναι ενδεικτικα(τα σχολια)στο οτι δεν μας αρεσε καθολου η σκηνη!Τουλαχιστον εγω αυτο εννοω!
Οποτε η αναφορα στο Λουκα δεν εχει καμια σχεση!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010

Δημοσίευση από aggeliki Την / Το Τρι Μάης 11, 2010 8:42 pm

nikidanis έγραψε:
Mik έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
Mik έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Ένα σχόλιο μόνο προς το παρόν
Ο κόσμος χανότανε κι η Μελιτζούλια .......

χαιρότανε... : juhu :
επιτέλους δηλαδή...

Θέλει η ...Μελίτα να κρυφτεί και η χαρά δεν την αφήνει zip

δηλαδή η μελίτα έπρεπε να απέχει επειδή απειλούν την εύα;;;;οι άλλοι δηλαδή οι φίλοι της έπρεπε να βάλουν μαύρες πλερέζες και να την κλαίνε ήδη...;;;

Δεν είπα κάτι τέτοιο Αναστασία μου!!! Εγω μια παροιμία που μου ήρθε συνειρμικά με το χαιρότανε είπα!! :lol: :lol:

Να πω και γω το συνειρμο που μου ηρθε για το μεσιε ντε κερι !!! εδω το παιδι του χανεται και το μουσακι του χτενιζεται lol! gelio gelio

Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΑΝ ΡΟΛΟΣ ΑΚΥΡΩΘΗΚΕ ΣΕ ΧΡΟΝΟ ΜΗΔΕΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟΥ. Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ ΑΣ ΤΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟ ΡΟΛΟ ΠΕΡΑ ΑΠ ΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΕΞ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΑΝΟΣ! Η ΣΚΗΝΗ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΚΥΡΗ ΣΗΜΕΡΑ!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από verile_mistika Την / Το Τρι Μάης 11, 2010 8:42 pm

Cancoon έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
να κατατηγορήσομε τότε και το λουκά που ήθελε να εξασκήσει το γραφειάτο...αλλά εκείνος όχι....δεν έκανε κάτι κακό....

OXI ENA ΔΙΚΙΟ ΤΟ ΕΙΧΕΙΣΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ !!! Thumbs up Thumbs up
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Τρι Μάης 11, 2010 8:42 pm

τουλαχιστον μωρε τα παιδια πηγαν στο κρεβατι lol! gelio gelio και δεν το ξεστρωσαν μην εχει και η Αγγελικη παραπανω δουλεια ,που παρεπιπτοντως ηταν στο διπλανο δωματιο η Νεφελη μηπως????
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Μάης 11, 2010 8:44 pm

nikidanis έγραψε:τουλαχιστον μωρε τα παιδια πηγαν στο κρεβατι lol! gelio gelio και δεν το ξεστρωσαν μην εχει και η Αγγελικη παραπανω δουλεια ,που παρεπιπτοντως ηταν στο διπλανο δωματιο η Νεφελη μηπως????

Ναι βρε παιδί μου κι εγώ είπα είναι συγχισμένος ο ευαίσθητος που κινδυνεύει το παιδί του και θα το ρίξει στην εργασιοθεραπεία θα κάνει γενική στην κουζίνα αλλά τελικά έκανε την κρεβατοκάμαραgelio

Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τρι Μάης 11, 2010 8:44 pm

aggeliki έγραψε:
έγραψε:Λοιπον.........
Παρεα:Αρχικα μου αρεσε πολυ το οτι με το που μπαινουν τα αγορια ετρεξαν ο καθενας στη ''δικια'' του!Γλυκες! inlove
Τωρα ακριβως αυτο περιμενα να δω απο αυτους!Να μαζαυονται για να στηριξουν την Ευα και φυσικα να βρουν λυσεις!Η εξαδα μετα απο καιρο μαζεμενη,υπεροχη εικονα!

Στεφανος-Ευα:Ευχαριστηθηκα Ευα-Δαφνη σε αυτη τη σκηνη!Μπηκε ο ''κυριος'' μεσα και μου ειχε απαιτησεις!Αυτα στο ''Μελιτακι'' μεσιε που σε παιρνει!
Τα ειχα παρει στο κρανιο με τα λεγομενα του!Βρε ουστ,που θα μας κανεις και κουμαντο επειδη τωρα θυμηθηκες οτι σε λιγο καιρο θα γινεις πατερας! Fskl

Τιτανομεγιστοι:στο γραφειο η Αμαλια δηλωσε διατεθειμενη μεχρι και να ψευδορκησει για να μπει στη στενη ο Μανος!Και φυσικα γι'αυτον καρφακι δεν της καιγεται αλλα την εγγονη της καθολου δεν τη σκεφτεται που θα χασει τον πατερα της τον οποιο υπεραγαπα!?Μηπως πρεπει να το κοιταξει λιγο αυτο!?
Στο σπιτι τωρα που κοιτουσε με τοση προσηλωση τον πινακα και ο Πετρος απο πισω την πειραζε ηταν ολα τα λεφτα οι δυο τους!
: respect : Το σημειωμα το βρηκε,αντε να δουμε τι θα γινει απο δω και περα!

Νταιζη-Μπελλος:Δεν τους σχολιαζω καν! Sleep Μια χαρα ηταν χτες που τους ειχαμε χασει εντελως!

Κοριτσοπαρεα:Ποσο υπεροχες ηταν οι σκηνουλες τους!?Πρωτα κοροϊδευαν τη Δαφνουλα για τα τοστακια ασχετως του αν τα ειχαν τσακισει!Μετα η Νορα εξιστορουσε παλιες αμιμητες στιγμες και οπως τα κοριτσια ειχα πεθανει απο τα γελια και τελος στη βουβη σκηνουλα το Νορακι αναζητουσε το ετερο της ημιση στις φιλεναδες της!Τελειες,δενουν καταπληκτικα! Hug

Νικολας-Λουκας:Επισης μοναδικοι!Ο Νικολας μονιμως να γκρινιαζει,να διαφωνουν για τα παντα οι δυο τους και ο Λουκας σε ρολο Δαφνης να μην μπορει να κοιμηθει σκεφτομενος το Νορακι!!!!!!
Οταν δε εσκασε μυτη η Νταιζαρα,ξεκινησε το τρελο γελιο!Σου λεει ο Νικολας αφου δεν προκειται να κοιμηθω τουλαχιστον να γελασουμε και λιγο!Τη δουλεψαν λοιπον κανονικοτατα και εγω το ευχαριστηθηκα απιστευτα το χουνερι αυτο! gelio Και απο οτι ειδα εχουμε συνεχεια και αυριο!

Μανος-Ηλιας:Χωρις να εχει τιποτα ιδιαιτερο η σκηνουλα εμενα μ'αρεσε!Ο Λιακουρας ειχε απολυτο δικιο σε οσα ειπε για τους εξι!Και ο Μαναρος ειχε δεν ειχε με συγκινησε ο ατιμος!Ειδικα η τελευταια ατακα! Love

Λουκας-Μελιτα:Ηθελα να 'ξερα αυτη η κοπελα δεν μπορει σαν ενηλικη που ειναι να διαχειριστει μια τοσο σοβαρη κατασταση που αφορα και την κορη της μονη της!?Δηλαδη τι περιμενει απο τη Νορα και το Λουκα ο οποιος παρεπιπτοντως εθεσε τα πραγματα πολυ σωστα!?

Απολυτοι:Γιατι Παναγιτσα μου γιατι!?Τι αμαρτιες πληρωνω και τα βλεπω αυτα!?Α ρε Μανο που να 'ξερες τι γινεται στο διπλανο δωματιο απ'αυτο που κοιμαται το παιδι σου!
Φυσικα και δεν μου αρεσαν γιατι πολυ απλα δεν με πειθουν! vomit

Αν και οι απολυτοι δεν αντεχονταν σημερα και δεν ειχαμε ουτε μια σκηνη Μανου-Ευας μονοι τους το επεισοδιο το ψηφιζω τελειο μονο και μονο επειδη ειδαμε τοσο πολυ παρεα και επειδη πραγματικα στο συνολο του το ευχαριστηθηκα!

Τωρα περιμενω τα αυριανα πως και πως!Θα πεσουν και χαστουκια,θα ριξουμε και τρελο γελιο ξανα οποτε αναμενω! :wink2:

evanna μου,τέλειος σχολιασμος oscar Συμφωνώ σε όλα!
Σε ευχαριστω πολυ πολυ Αγγελικη μου!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τρι Μάης 11, 2010 8:48 pm

Cancoon έγραψε:
anastasia20 έγραψε:

Δεν αναφέρθηκα εκεί αλλα στην παροιμία, δεν είναι ανάγκη να αρπαχτείτε για τα κρεβατώματα της vildediτσας! lol!

Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 2 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 2 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Τρι Μάης 11, 2010 8:48 pm

loukitsa έγραψε:
Cancoon έγραψε:
anastasia20 έγραψε:

gelio gelio gelio Γελασαμε και σημερα!!!
Συγκρινουν το Λουκα με την Κατσαρη gelio gelio gelio

και γιατί να μην συγκριθούν;;;εκτός αν έχουμε ως δεδομένο ότι δεν κρίνουμε αντικειμενικά κάποια πράγματα και κατευθυνόμαστε μόνο από τη συμπάθεια ή την αντιπάθεια που έχουμε σε ένα πρόσωπο...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Μάης 11, 2010 8:50 pm

anastasia20 έγραψε:
loukitsa έγραψε:
Cancoon έγραψε:
anastasia20 έγραψε:

και γιατί να μην συγκριθούν;;;εκτός αν έχουμε ως δεδομένο ότι δεν κρίνουμε αντικειμενικά κάποια πράγματα και κατευθυνόμαστε μόνο από τη συμπάθεια ή την αντιπάθεια που έχουμε σε ένα πρόσωπο...

Κινδύνεψε το παιδί του Λουκά;
Νόμισα οτι αυτό που κινδύνεψε ήταν το παιδί του Στέφανου.
Α τον άχρηστο το Λουκά άφησε το παιδί του και έτρεξε στη γκόμενα.
Δεν το είχα πάρει είδηση

και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από masoul Την / Το Τρι Μάης 11, 2010 8:52 pm

nikidanis έγραψε:
loukitsa έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Ένα σχόλιο μόνο προς το παρόν
Ο κόσμος χανότανε κι η Μελιτζούλια .......

Αν σου πω οτι και γω αυτό σκέφτηκα θα με πιστεψεις? Drinks Drinks Στην υγειά μας Clarabelle

και γω μαζιιιιι!! ειχαν και την καμερα απεναντι!!! θελω σε dvd τα παρασκηνια gelio gelio gelio
Ελπίζω αυτό να το δίνουν σαν έξτρα σε κανένα περιοδικό αλλιώς όυτε τα λεφτά τους δε θα βγάλουνε!!! gelio gelio
masoul
masoul
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Τρι Μάης 11, 2010 8:56 pm

Clarabelle έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
loukitsa έγραψε:
Cancoon έγραψε:
anastasia20 έγραψε:

Δεν το είχα πάρει είδηση

μίλησα για το στέφανο;;;;απάντησα για τη μελίτα...
αλλά και ο στέφανος έπρεπε να κάθεται να παρακαλάει την κυρά ευα...εκείνη να τον διώχνει και αυτός να της ζητάει γονατιστός να τον ακούσει...μα και αυτός δεν έστηνε ένα αντίσκοινο έξω από το ατελιέ να κατασκηνώσει;;;;
είδα και πόσο της εύας της κόπηκε η όρεξη....μπουκιά δεν κατέβαινε.... gelio
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από Ntinaki1 Την / Το Τρι Μάης 11, 2010 8:58 pm

Ένα μέτριο με μια υπερτέλεια σκηνή Στέφανου Μελίτας! Πολύ πάθος πολύ ωραία σκηνή!oscar
Μόνο αυτή άξιζε για μένα και μετά που η Αμαλία βρήκε την επιστολή που μας φώτισε κατά τα άλλα....
Α και έχω βαρεθεί την Εύα όποτε την βολεύει να είναι το παιδί τους και όποτε την βολεύει να είναι το παιδί της. Αν είναι παιδί της να μας το πει να το ξέρουμε....
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τρι Μάης 11, 2010 8:58 pm

Clarabelle έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
loukitsa έγραψε:
Cancoon έγραψε:
anastasia20 έγραψε:

Δεν το είχα πάρει είδηση

Mε πρόλαβε η Clarabelle :wink2:
Συν του οτι ο Αρης δεν είναι στο διπλανο δωματιο όταν ο Λουκάς και η Νόρα σκονταφτουν
Idea

Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 2 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από jim7 Την / Το Τρι Μάης 11, 2010 8:59 pm

Mik έγραψε:Θέλει η ...Μελίτα να κρυφτεί και η χαρά δεν την αφήνει zip

Mik έχω την εντύπωση ότι κάπως αλλοιώς το λένε αυτό ή κάνω λάθος;

Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 2 Jim7s03-1
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από Ntinaki1 Την / Το Τρι Μάης 11, 2010 9:04 pm

Δεν κατάλαβα τι ήταν το τόσο σοκαριστικό σήμερα; Τα έχουν Στέφανος και Μελίτα είναι μαζί, λογικό δεν είναι ότι θα έκαναν κάποια στιγμή έρωτα;
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από panda Την / Το Τρι Μάης 11, 2010 9:06 pm

Τσάμπα χάρηκα χτες runaround δυστυχώς επιστρέψαμε στα παλιά κακά άθλια επεισόδια : curse :.

Να σχολιάσω τί?

* Το θράσος της Εύας? Σαν πολύ γρήγορα δεν ξέχασε την απόπειρα που πήγε να κάνει. Πάντως θα το ευχαριστηθώ αν όντως καταφέρει να της πάρει το παιδί "Go go Στεφάν πάρτης το παιδί και κλείστην στο Δαφνί", γιατί σίγουρα ικανή να γίνει μάνα ΔΕΝ είναι. Και μόνο το ότι βάζει στην ίδια ζυγαριά βιασμούς-ξυλοδαρμούς-ψέμματα-υποκρισίες και τόσα άλλα και προσπαθεί να τα συγκρίνει-ωραιοποιήσει σε σχέση με την προσπάθεια κάποιου να την απεγκλωβίσει από το όλο αυτό αρρωστημένο περιβάλλον, εεεεεε τί άλλο να πω? Η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά όρσε Fskl λοιπόν.

* Το χιούμορ Σεφερλή vomit που υπήρχε στην τραγική σκηνή Νικόλας-Λουκάς-Νταίζη (υποτιθέμενη κωμική νότα γαρ cake ΕΛΕΟΣ ). Αν και φαινόταν πως η Πολυχρονίδη έκανε υπεράνθρωπες προσπάθειες η καϋμένη για να μην γελάσει στην συγκεκριμένη σκηνή.

* Την Πολυάννα που το μυαλό που δεν έχει Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 2 Thsmileydontgetit έχει γίνει φλιπεράκι και έχει βαρέσει πολλαπλά tilt από τις καταστάσεις. Hey wake up κοπελιά το έχεις κάψει λέμε άστο Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 2 Firesmilezharka τίποτα δεν υπάρχει μέσα.

* Την Αμαλία που αν και τιτανομέγιστη χρειάστηκε να ξεραθεί στον καναπέ για να βρει από τύχη κάτι 🇳🇴.

* Και πάλι την Λόλα από την φωτιά σαν άλλοι Carnation οι απόλυτοι την έβγαλαν. Η μοναδική σκηνή που αν και μικρή άξιζε στο σημερινό επεισόδιο.

Για αρχή αυτά.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τρι Μάης 11, 2010 9:06 pm

jim7 έγραψε:
Mik έγραψε:Θέλει η ...Μελίτα να κρυφτεί και η χαρά δεν την αφήνει zip

Mik έχω την εντύπωση ότι κάπως αλλοιώς το λένε αυτό ή κάνω λάθος;

Το πα με τα συμφραζόμενα !!! η ουσία δεν αλλαζει :lol: :lol:

Ασε που θα φάω προειδοποίηση για ασέβεια zip

Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 2 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 363 - Ημερομηνία 11-05-2010 - Σελίδα 2 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από filitsa Την / Το Τρι Μάης 11, 2010 9:07 pm

loukitsa έγραψε:Κοριτσια:Μα θα την σκότωνε ένα τουβλο την Ευα?

Μαμοθρεφτακος-Λουκας:Βγαζει και γλώσσα ο Ζυμαρούλης και μετα πέταξε τα του ξαδερφου?Και φυσικα αυτή η επιθετικοτητα του με νευριαζει.Ανυσήχησαμε Μικρε για την Ευα?

Αμαλί-Ρούσσος:Καλλοοοο <<ετσι κι αλλιως σκοτωνόμαστε>>.Εχει δικιο ο Ρούσσος σε αυτά που λεει στην Αμαλία.

Κοριτσια στην Εδέμ:Καλα της τα είπε η Νόρα για να ξερει και να μην ζει σε άλλο κόσμο.

Νικόλας-Λουκάς:Επιτελους όπως παλιά μια συζητηση νορμαλ!

Χρησταρας-Μαμοθρεφτακος:Μπραβο Χρησταρα!!Καλα του τα λες.

Όλη η παρεα:Τη λατρεψα τη σκηνη αυτή που ο καθενας ετρεξε στην κοπελα του!(τι γλυκα που κρατουσε το χερακι της Νόρας ο Λουκάκος!)

Κουνια-Μπελλος-Οχιά:Το ότι του την πεφτει σαν αθώα περιστερά είναι γελοίο….αντε καλα που δεν εννοεις κατι πέρα από το φιλικό!Δεν σου κολλάνε οι ψευτιές της κάμπιας χαπατάκο! αμαν ρε Μπελλο σου την πέφτει στην ψυχρα και συ πετας χαρταετό??

Σαϊνια-Νόρα-Μανος:Πόσο τυχαία να ναι όλα αυτά?Ετσι να γεννηθει στην ωρα του το μωρακι…δεν φταίει

Λουκάς-Κατσαρούλα:τριτο επεισόδιο και φοραει το ίδιο σεμεδακι για μπλούζα.Τι δεν καταλαβαινεις κοπελιά?Σωστα θα την αφησει ήσυχη την Ευα όμως και το Μανο με το παιδακι?

Ζυμαρούλης-Ευα-Δαφνη:Άχρωμη και άγευστη σκηνη λυπάμαι…..Ε ρε και να το μάθει η Μελίτα ότι τις λες να γυρίσει πίσω….όλε πέρασε εξω είπε η Δαφνη αυτό δεν το περίμενα!

Λουκάς-Νόρα:Αμαν ρε Παπανικολάου μας έκοψες στο καλύτερο!!!!Έπρεπε να κλειδώσεις την άλλη πόρτα Λουκακο…

Λουκάς-Νικόλας:Ο Νικόλας γιατι τρωει με ξυνισμενη μούρη?Νικολα ειμαστε 2 μετρα και ο καναπες μισό μέτρο ντροπή σου!Νικολα ελα να κοιμηθουμε μαζι τις ιδιες προτιμησεις εχουμε στον υπνο!Απολυτο σκοτάδι και απόλυτη ησυχία.Πως του πάνε αυτές οι φόρμες του Λουκάκου μου και σκεφτεται το Νορακι του Love! Love!

Κοριτσοπαρέα:Και η Νόρα εγκυος θα είναι χιχιχιιχιχι Γλυκες σκηνούλες με αναδρομές τις λατρεψα!

Λιακος:Η παρεα συσπειρώθηκε μπροστα στον κινδυνο…..όλοι η παρεα σαν ενας ανθρωπος!Πόσο δικιο έχει.

Κατσαρούλα-Ζυμαρούλης:Η Νεφελη με την Αγγελική να υποθεσω ε? vomit

Νικόλας-Λουκάς-Οχιά:Ποια Δαφνη ρε?Καλα πολύ στοκος η κάμπια…Η Νταιζη δεν σοκαρεται με αυτά!Εριξα το γελιο με το δουλεμα στη σαλαμανδρα!

Μουσικο βιντεάκι:Πως απλώνεται ετσι σα χταποδι ο Νικόλας???

ΧΑΣΤΟΥΚΙΑ ΑΥΡΙΟ ΟΛΕ!!!!

Τέλειο το σημερινο το ευχαριστηθηκα!!!!Πέρασε πολύ γρηγορα η ώρα

Υγ1. Θέλω και εγώ Λουκανορική μπέμπα!

Υγ2. Η ΟΧΙΑ ΚΟΥΡΑΣΕ ΠΟΛΥ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΟΡΑ!
Ακουει κανεις???

Με αγάπη και Λουκονορικά φιλιά
loukitsa
inlove
μαζι σου αριαδνη μου
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Τρι Μάης 11, 2010 9:07 pm

Ntinaki1 έγραψε:Δεν κατάλαβα τι ήταν το τόσο σοκαριστικό σήμερα; Τα έχουν Στέφανος και Μελίτα είναι μαζί, λογικό δεν είναι ότι θα έκαναν κάποια στιγμή έρωτα;

δεν ειμαστε κατα του τι κανανε αλλα 1)Που το κανανε 2) και σε ποια χρονικη στιγμη το κανανε καρφι δεν του καιγεται για το παιδι και μην μου πειτε οτι επειδη η Ευα τον εδιωξε .....αν ηταν λογικος δεν θα την απειλουσε οτι θα την παρει με το ζορι σπιτι
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τρι Μάης 11, 2010 9:08 pm

filitsa έγραψε:
loukitsa έγραψε:Κοριτσια:Μα θα την σκότωνε ένα τουβλο την Ευα?

Μαμοθρεφτακος-Λουκας:Βγαζει και γλώσσα ο Ζυμαρούλης και μετα πέταξε τα του ξαδερφου?Και φυσικα αυτή η επιθετικοτητα του με νευριαζει.Ανυσήχησαμε Μικρε για την Ευα?

Αμαλί-Ρούσσος:Καλλοοοο <<ετσι κι αλλιως σκοτωνόμαστε>>.Εχει δικιο ο Ρούσσος σε αυτά που λεει στην Αμαλία.

Κοριτσια στην Εδέμ:Καλα της τα είπε η Νόρα για να ξερει και να μην ζει σε άλλο κόσμο.

Νικόλας-Λουκάς:Επιτελους όπως παλιά μια συζητηση νορμαλ!

Χρησταρας-Μαμοθρεφτακος:Μπραβο Χρησταρα!!Καλα του τα λες.

Όλη η παρεα:Τη λατρεψα τη σκηνη αυτή που ο καθενας ετρεξε στην κοπελα του!(τι γλυκα που κρατουσε το χερακι της Νόρας ο Λουκάκος!)

Κουνια-Μπελλος-Οχιά:Το ότι του την πεφτει σαν αθώα περιστερά είναι γελοίο….αντε καλα που δεν εννοεις κατι πέρα από το φιλικό!Δεν σου κολλάνε οι ψευτιές της κάμπιας χαπατάκο! αμαν ρε Μπελλο σου την πέφτει στην ψυχρα και συ πετας χαρταετό??

Σαϊνια-Νόρα-Μανος:Πόσο τυχαία να ναι όλα αυτά?Ετσι να γεννηθει στην ωρα του το μωρακι…δεν φταίει

Λουκάς-Κατσαρούλα:τριτο επεισόδιο και φοραει το ίδιο σεμεδακι για μπλούζα.Τι δεν καταλαβαινεις κοπελιά?Σωστα θα την αφησει ήσυχη την Ευα όμως και το Μανο με το παιδακι?

Ζυμαρούλης-Ευα-Δαφνη:Άχρωμη και άγευστη σκηνη λυπάμαι…..Ε ρε και να το μάθει η Μελίτα ότι τις λες να γυρίσει πίσω….όλε πέρασε εξω είπε η Δαφνη αυτό δεν το περίμενα!

Λουκάς-Νόρα:Αμαν ρε Παπανικολάου μας έκοψες στο καλύτερο!!!!Έπρεπε να κλειδώσεις την άλλη πόρτα Λουκακο…

Λουκάς-Νικόλας:Ο Νικόλας γιατι τρωει με ξυνισμενη μούρη?Νικολα ειμαστε 2 μετρα και ο καναπες μισό μέτρο ντροπή σου!Νικολα ελα να κοιμηθουμε μαζι τις ιδιες προτιμησεις εχουμε στον υπνο!Απολυτο σκοτάδι και απόλυτη ησυχία.Πως του πάνε αυτές οι φόρμες του Λουκάκου μου και σκεφτεται το Νορακι του Love! Love!

Κοριτσοπαρέα:Και η Νόρα εγκυος θα είναι χιχιχιιχιχι Γλυκες σκηνούλες με αναδρομές τις λατρεψα!

Λιακος:Η παρεα συσπειρώθηκε μπροστα στον κινδυνο…..όλοι η παρεα σαν ενας ανθρωπος!Πόσο δικιο έχει.

Κατσαρούλα-Ζυμαρούλης:Η Νεφελη με την Αγγελική να υποθεσω ε? vomit

Νικόλας-Λουκάς-Οχιά:Ποια Δαφνη ρε?Καλα πολύ στοκος η κάμπια…Η Νταιζη δεν σοκαρεται με αυτά!Εριξα το γελιο με το δουλεμα στη σαλαμανδρα!

Μουσικο βιντεάκι:Πως απλώνεται ετσι σα χταποδι ο Νικόλας???

ΧΑΣΤΟΥΚΙΑ ΑΥΡΙΟ ΟΛΕ!!!!

Τέλειο το σημερινο το ευχαριστηθηκα!!!!Πέρασε πολύ γρηγορα η ώρα

Υγ1. Θέλω και εγώ Λουκανορική μπέμπα!

Υγ2. Η ΟΧΙΑ ΚΟΥΡΑΣΕ ΠΟΛΥ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΟΡΑ!
Ακουει κανεις???

Με αγάπη και Λουκονορικά φιλιά
loukitsa
inlove
μαζι σου αριαδνη μου

Σε ευχαριστω πολύ filitsa μου

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Τρι Μάης 11, 2010 9:08 pm

loukitsa έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
loukitsa έγραψε:
Cancoon έγραψε:
anastasia20 έγραψε:

Δεν το είχα πάρει είδηση

Συν του οτι ο Αρης δεν είναι στο διπλανο δωματιο όταν ο Λουκάς και η Νόρα σκονταφτουν
Idea

αν ήταν στο διπλανό δωμάτιο δηλαδή θα το έκοβαν το άθλημα;;;;ή θα το εξασκούσαν σε άλλα μέρη...ή για τους γονείς είναι απαγορευτικό;;;;όλοι οι γονείς που έχουν παιδιά ή έχουν ξαναφτιάξει τη ζωή τους με άλλα άτομα πρέπει ή να εξορίζονται από το σπίτι τους ή στέλνουν τα παιδιά εσώκλειστα;;;;
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τρι Μάης 11, 2010 9:10 pm

anastasia20 έγραψε:
loukitsa έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
loukitsa έγραψε:
Cancoon έγραψε:
anastasia20 έγραψε:

Δεν το είχα πάρει είδηση

Idea

αν ήταν στο διπλανό δωμάτιο δηλαδή θα το έκοβαν το άθλημα;;;;ή θα το εξασκούσαν σε άλλα μέρη...ή για τους γονείς είναι απαγορευτικό;;;;όλοι οι γονείς που έχουν παιδιά ή έχουν ξαναφτιάξει τη ζωή τους με άλλα άτομα πρέπει ή να εξορίζονται από το σπίτι τους ή στέλνουν τα παιδιά εσώκλειστα;;;;

Νόμιζα πως θα καταλαβαινες τα λεγόμενα μου..
Κριμα έπεσα εξω :wink2:

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Δημοσίευση από panda Την / Το Τρι Μάης 11, 2010 9:12 pm

anastasia20 έγραψε:
loukitsa έγραψε:
Cancoon έγραψε:
anastasia20 έγραψε:

Αναστασία, τι είπες τώρα κοπέλα μου ..!!.. :cheers:

gelio Γελασαμε και σημερα!!!
Συγκρινουν το Λουκα με την Κατσαρη gelio

Μα αυτό κατά κόρον γίνεται βρε anastasia20 τώρα θα σταματήσει :evil:. Τσάκω ένα oscar γιατί ήταν πολύ σωστή η παρατήρηση που έκανες.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Μάης 11, 2010 9:13 pm

nikidanis έγραψε:
Ntinaki1 έγραψε:Δεν κατάλαβα τι ήταν το τόσο σοκαριστικό σήμερα; Τα έχουν Στέφανος και Μελίτα είναι μαζί, λογικό δεν είναι ότι θα έκαναν κάποια στιγμή έρωτα;

δεν ειμαστε κατα του τι κανανε αλλα 1)Που το κανανε 2) και σε ποια χρονικη στιγμη το κανανε καρφι δεν του καιγεται για το παιδι και μην μου πειτε οτι επειδη η Ευα τον εδιωξε .....αν ηταν λογικος δεν θα την απειλουσε οτι θα την παρει με το ζορι σπιτι

Πες τα βρε Νίκη μου. Δεν είναι το σεξ είναι ο χρόνος που επέλεξαν οι σεναριογράφοι να το δείξουν.
Άκυρο τη δεδομένη στιγμή. Εντάξει σ αυτό βασίζεται αυτή η σχέση αλλά έλεος στη μέση των προβλημάτων το μυαλό στο σεξ;

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από Ntinaki1 Την / Το Τρι Μάης 11, 2010 9:14 pm

panda έγραψε:
* Το θράσος της Εύας? Σαν πολύ γρήγορα δεν ξέχασε την απόπειρα που πήγε να κάνει. Πάντως θα το ευχαριστηθώ αν όντως καταφέρει να της πάρει το παιδί "Go go Στεφάν πάρτης το παιδί και κλείστην στο Δαφνί", γιατί σίγουρα ικανή να γίνει μάνα ΔΕΝ είναι. Και μόνο το ότι βάζει στην ίδια ζυγαριά βιασμούς-ξυλοδαρμούς-ψέμματα-υποκρισίες και τόσα άλλα και προσπαθεί να τα συγκρίνει-ωραιοποιήσει σε σχέση με την προσπάθεια κάποιου να την απεγκλωβίσει από το όλο αυτό αρρωστημένο περιβάλλον, εεεεεε τί άλλο να πω? Η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά όρσε Fskl λοιπόν.

Καλά εδώ σκέφτηκε λέει ότι θα σκότωνε και το ίδιο του το παιδί αλλά μετά το πήρε πίσω. Τι να πω πια;Πριν κάποιες βδομάδες αυτή ήταν " σε τι κόσμο θα φέρω το παιδί μου" που θα σκότωνε το ίδιο της το παίδί.Τώρα είναι χέρι χέρι με τον Μάνο και ο Στέφανος είναι ο "κακός" επειδή σύμφωνα με όλους αυτούς απάτησε την Εύα...Και τώρα το παιδί ΤΟΥΣ είναι το παιδί ΤΗΣ!!
oscar panda!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Σελίδα 2 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή