Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας?

Σελίδα 6 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας?

Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας? - Σελίδα 6 Vote_lcap20%Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας? - Σελίδα 6 Vote_rcap 20% 
[ 74 ]
Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας? - Σελίδα 6 Vote_lcap31%Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας? - Σελίδα 6 Vote_rcap 31% 
[ 113 ]
Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας? - Σελίδα 6 Vote_lcap13%Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας? - Σελίδα 6 Vote_rcap 13% 
[ 49 ]
Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας? - Σελίδα 6 Vote_lcap2%Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας? - Σελίδα 6 Vote_rcap 2% 
[ 9 ]
Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας? - Σελίδα 6 Vote_lcap1%Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας? - Σελίδα 6 Vote_rcap 1% 
[ 4 ]
Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας? - Σελίδα 6 Vote_lcap32%Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας? - Σελίδα 6 Vote_rcap 32% 
[ 118 ]

Σύνολο Ψήφων : 367

Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας? - Σελίδα 6 Empty Απ: Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας?

Δημοσίευση από helenaki_edem Την / Το Δευ Απρ 05, 2010 9:08 pm

δεν μπορω να πω οτι αντιπαθω καποιον τρελλα.....περυσι ιδιως κανενα...αλλα ψηφισα το νικολα...οχι για κανεναν αλλο λογο αλλα γιατι φετος δεν με ελκυει καθολου ο ρολος του....πολυ στασιμος και ανευρος!!!
helenaki_edem
helenaki_edem
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας? - Σελίδα 6 Empty Απ: Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας?

Δημοσίευση από dafnoulaki-nikolakos Την / Το Σαβ Μάης 08, 2010 6:19 pm

κανεναν δεν αντιπαθω απλα σιμπαθω λιγοτερο τη νορα
ειμαι λιπιμενη που σε αυτη τη ψηφοφορια βλεπω τις 2 αγαπημενες μου αχωνευτες

dafnoulaki-nikolakos

Δημοσίευση από Χρύσα Την / Το Πεμ Μάης 27, 2010 1:13 pm

Εγώ δεν συμπαθώ την Εύα γιατί με εκνευρίζει ο ρόλος της. Όχι βέβαια πως τρελαίνομαι και με τους άλλους, αλλά την Εύα δεν την πάω καθόλου

Χρύσα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από Paparazzi Την / Το Παρ Ιουν 11, 2010 4:16 pm

Την Δάφνη...

1ον) Κάνει ότι κάνει, της λένε οι άλλοι να μην το κάνει γιατί θα το μετανιώσει, δεν τους ακούει και στο τέλος κλαίγετε...

και 2ον) Δεν αφήνει τον άνθρωπο (Νικόλα) να κοιμηθεί... πολύ κρεβατομουρμούρα ρε παιδί μου! Razz
Paparazzi
Paparazzi
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας Τόπος : ΕΔΕΜ
Ασχολίες : Μυστηκά της Εδέμ

Δημοσίευση από lorelei Την / Το Δευ Ιουν 14, 2010 6:59 pm

Νομίζω τη Δάφνη!Με εκνευρίζει αυτό το στυλ της αθώας κορασσίδας με το οποίο μας πλασσάρεται από πέρσυ..Ούτε τόσο υπεράνω είναι όσο θέλει να δείχνει..Και κόμπλεξ έχει και εμπάθειες βγάζει κατά καιρούς..Αλλά αυτό που με ενοχλεί περισσότερο είναι το ξινισμένο υφάκι που υιοθετεί συχνά πυκνά και η ατελείωτη γκρίνια της... wall Αν ήμουν στη θέση του Νικόλα πραγματικά θα την είχα διώξει προ πολλού! maaaad
lorelei
lorelei
Τουρίστας
Τουρίστας

Ασχολίες : Θέατρο,σινεμά,μουσική,σύγχρονος χορός,ποίηση,συγγραφή σεναρίων...

Δημοσίευση από konst@ntin@ Την / Το Τρι Ιουν 15, 2010 2:00 pm

Ήμουν ανάμεσα σε Νικόλα και Δάφνη..
Τον Νικόλα γιατί γκρινιάζει συνέχεια και τη Δάφνη γιατί από την αρχή με εκνεύριζε,ίσως γιατί έπαιρνε το μέρος της Μελίτας..(Αν και το τελευταίο καιρό με τον τρόπο που φέρθηκε στην Εύα την συμπάθησα).
Γι'αυτό το λόγο ψήφισα Νικόλα..
konst@ntin@
konst@ntin@
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καρδίτσα

Δημοσίευση από T2eNnh Την / Το Τετ Ιουν 16, 2010 9:38 pm

εμενα μου αρέσουν ΌΛΟΙ! ο μανος επειδή είναι δυναμικός ,ακραίος..
η εύα γιατί έχω τεραστια αδυναμία στην ξυλα
ο λουκάς γιατί είναι θεός!!
η nora γιατί ξέρει τι σημαίνει φιλια
η δάφνη γιατί ρίχνει χαστουκάκι στο ntezoulini ο νικόλας μονο είναι "ψιλοβαρετος" ..αλλα σε όλες τις παρέες χρειάζεται και έναν τέτοιο
T2eNnh
T2eNnh
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : opou na nai arkei na vlepw mustika

Δημοσίευση από Lisa Nova Την / Το Δευ Ιουν 28, 2010 4:08 am

Δεν ξέρω γιατί.....αλλά αντιπαθώ περισσότερο τον Νικόλα!! Μπορεί να είναι γιατί γκρινιάζει πολύ τώρα τελευταία.....
Lisa Nova
Lisa Nova
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Limassol

Δημοσίευση από Dioni Την / Το Δευ Ιουν 28, 2010 4:48 am

δεν μπορώ να αποφασίσω..ο καθένας έχει τον δικό του τρόπο..Ο Μάνος είναι δυναμικός και απρόβλεπτος(!),η Εύα είναι αδυναμία μου ΑΠΛΑ,η Νόρα και ο Λουκάκος είναι απίστευτοι και γεματοι χιούμορ,ο Νικολάκης είναι λίγο γκρινιάρης(τι λίγο?!?πολύ μάλλον) αλλά και αυτός αδυναμία μου και τέλος η Δάφνη,το καλό κορίτσι!! Μάλλον θα ψηφίσω Δάφνη,όχι επειδή δεν την συμπαθώ άλλα στους άλλους 5 έχω μεγαλύτερη αδυναμία.. :wink2:
Dioni
Dioni
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Σε μια γκαρσονιέρα με τον Νικόλααα μου <3<3<3

Δημοσίευση από lyt Την / Το Παρ Ιουλ 02, 2010 10:00 am

Νικόλας: το χειρότερο είδος άνδρα που μπορεί να σου τύχει. Για χρόνια χρησιμοποιούσε μια γυναίκα που ήταν ερωτευμένη μαζί του και τον αγαπούσε με τρόπο που σπάνια συναντάς, την διέλυσε για ένα καπρίτσιο, την ταπείνωσε αφήνοντάς τη στα σκαλιά της εκκλησίας και έπειτα απαιτούσε να τον συγχωρήσει και να ξεχάσει τα τέρατα που της έκανε βγαίνοντας και από πάνω. Ξενέρωτος, βαρετός και γκρινιάρης. Μια νέα, όμορφη, έξυπνη και δημιουργική γυναίκα όπως η Δάφνη χαραμίζεται μαζί του. Και ο ηθοποιός που υποδύεται τον Νικόλα είναι ατάλαντος, δεν τραβάει καθόλου.

lyt

Δημοσίευση από KonstantinaA Την / Το Τετ Ιουλ 07, 2010 4:18 am

Τη Δαφνη γιατι ειναι ξεροκεφαλη και γενικα κανει λαθος κινησεις.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Elsa* Την / Το Πεμ Ιουλ 29, 2010 1:22 pm

δεν ξερω =/ λιγο η ευα =/
κ η δαφνη φανηκε πολυ υπουληη στην φετινη σεζον κ που ειστε ακομα.
Elsa*
Elsa*
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Νεα Φιλαδελφεια

Δημοσίευση από noroloukakosfan Την / Το Πεμ Ιουλ 29, 2010 5:08 pm

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΤΗΝ ΕΒΑ ΑΝΤΙΠΑΘΩ ΠΙΟ ΠΟΛΥ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΠΩΣ ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΑΠΟΜΑΚΡΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ.
noroloukakosfan
noroloukakosfan

Άντρας Τόπος : παραλία παρέας της Φεγγαρόπετρας
Ασχολίες : watching:ta mistika tis edem

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100000410616687

Δημοσίευση από k@terinio-loukonoraki Την / Το Παρ Ιουλ 30, 2010 3:19 am

Παιδιά εγώ την Δάφνη δεν ξέρω με εκνευρίζει ώρες ώρες..!!
k@terinio-loukonoraki
k@terinio-loukonoraki
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στην δικιά μου Εδέμ ♥
Ασχολίες : Mυστικά της Εδέμ , Συγχρονισμένη κολύμβηση, Θέατρο, Τηλεόραση, Κινηματογράφο, Σχολείο (πφφ.)

http://tamystikathsedem.forumotion.com/profile.forum?mode=viewpr

Δημοσίευση από Vaso20 Την / Το Σαβ Ιουλ 31, 2010 10:48 am

Δαφνη!

Vaso20
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Παντου κ παντα!
Ασχολίες : μαμ-κακα-tv-pc κ νανι!!!Α κ σχολη οποτε θυμαμαι!!Εχουμε κ δουλειες!!

Δημοσίευση από proedros Την / Το Κυρ Αυγ 01, 2010 3:30 am

ΔΑΦΝΗ,Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ !!!! ΚΛΑΨΙΑΡΑ...!

proedros

Άντρας Τόπος : Athens
Ασχολίες : Edem

Δημοσίευση από malena Την / Το Τετ Αυγ 04, 2010 10:18 am

lyt έγραψε:Νικόλας: το χειρότερο είδος άνδρα που μπορεί να σου τύχει. Για χρόνια χρησιμοποιούσε μια γυναίκα που ήταν ερωτευμένη μαζί του και τον αγαπούσε με τρόπο που σπάνια συναντάς, την διέλυσε για ένα καπρίτσιο, την ταπείνωσε αφήνοντάς τη στα σκαλιά της εκκλησίας και έπειτα απαιτούσε να τον συγχωρήσει και να ξεχάσει τα τέρατα που της έκανε βγαίνοντας και από πάνω. Ξενέρωτος, βαρετός και γκρινιάρης. Μια νέα, όμορφη, έξυπνη και δημιουργική γυναίκα όπως η Δάφνη χαραμίζεται μαζί του. Και ο ηθοποιός που υποδύεται τον Νικόλα είναι ατάλαντος, δεν τραβάει καθόλου.
:

respect : : respect : Και να προσθέσω ότι ανέκαθεν εξαντλούσε την αυστηρότητα του στη Δάφνη και το Μάνο ο κομπλεξικός και δεν κοιτούσε τα αίσχη που έκανε στη Δάφνη.

malena

Δημοσίευση από KonstantinaA Την / Το Τετ Σεπ 01, 2010 5:08 am

Εμενα μου την εδινε ο Μανος με ολα αυτα που εχει κανει στην παρεα γενικα και δεν ειναι και λιγα.Αλλα οπως λεμε αγαπαμε τους φιλους μας με τα ελαττωματα τους.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Candy Candy Την / Το Σαβ Σεπ 11, 2010 7:42 pm

ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΘΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΤΟΣΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΟΜΟΡΦΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΔΕΝΕΙ Η ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΤΗΤΑ...Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑ ΚΑΤ' ΕΜΕ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ <<ΣΠΑΣΤΙΚΟΣ>> ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΕΤΟΣ, ΠΡΟΒΛΕΨΙΜΟΣ, ΜΟΥΝΤΡΩΧΟΣ, ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ ΚΑΙ ΦΩΝΑΚΛΑΣ..ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙ ΠΑΡΑΚΑΝΕΙ ΠΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ..ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΕΚΟΝΤΑΙ ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΕΝΑ ΠΟΔΙ?? ΕΛΕΟΣ..ΟΛΟ ΓΚΡΙΝΙΑ- ΓΚΡΙΝΙΑ ΑΜΑ ΧΑΝΕΙ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ...ΣΦΥΡΙΞΕ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΒΡΕ ΝΙΚΟΛΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΣΜΑ..ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΣ, ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΚΑΙ ΙΣΧΥΡΟΓΝΩΜΩΝ ΣΕ ΟΛΑ..ΚΑΙ ΛΙΓΗ ΔΙΑΛΛΑΚΤΙΚΟΤΗΤΑ ΔΕΝ ΒΛΑΠΤΕΙ...ΑΥΤΑ ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΩ...

Candy Candy
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από marakii Την / Το Σαβ Οκτ 23, 2010 10:30 am

Λοιπόν εμένα από την αρχή μου έσπαγε τα νέυρα η Εύα και ο Μάνος ....
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από mariannitaki Την / Το Σαβ Οκτ 23, 2010 1:23 pm

Εγω ψηφισα την δαφνη

Ο χαρακτηρας της σειρας μμ την σπαει σαν ηθοποιο την λατρευω αλλα ως δαφνη εδω μμ καθετε ειδικα με τις τελευταιες εξελιξεις
mariannitaki
mariannitaki
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Ονειρούπολη
Ασχολίες : Να ζω την κάθε στιγμή της ζωής :)

https://www.youtube.com/user/MrLoulou6930

Δημοσίευση από ebelina2007 Την / Το Σαβ Οκτ 23, 2010 2:12 pm

Στις πρωτες 2 σεζον μου ηταν ολοι πολυ συμπαθεις...και με μερικους εχω κ τρελλο κολημα (Μαναρος) αλλα φετος δεν αντεχω την Δαφνη...που εχει κανει ριζηκη αλλαγη κ τελικα μας δειχνουν οτι δεν ειναι ο καλος αωθρωπος που ηθελαν να μας περασουν...το επαιζε καλη...γιατι τελικα συνχωρει μονο στα λογια...κ στην πρωτη ευκαιρια στο πεταει...
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Δημοσίευση από tatiana<3<3 Την / Το Σαβ Νοε 06, 2010 10:07 pm

δεν αντιπαθω κανεναν αλλα τωρα τελευταια μου την σπαει λιγο η δαφνη που κανει παιχνιδια με τον λευτερη
tatiana<3<3
tatiana<3<3
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μακρυχωρι-Λαρισας
Ασχολίες : υπολογιστης, μουσικη, βολτες τηλεοραση, σχολειο

Δημοσίευση από AmaliaPetros_fan1 Την / Το Τετ Δεκ 29, 2010 2:30 am

Η Ευα Πoιον αντιπαθείτε περισσότερο από την παρέα της Φεγγαρόπετρας? - Σελίδα 6 766909 ....Δεν ξερω γιατι αλλα ποτε δεν την συμπαθισα (ως Ευα παντα,η Φαίη Ξυλά μ'αρεσει πολυ)
AmaliaPetros_fan1
AmaliaPetros_fan1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Λονδινο...διαμερiσμα οικ.Ρουσσου!!!
Ασχολίες : Τραγούδι,λογοτεχνία,cinema και φυσικά Τα Μυστικά της Εδέμ!!!

http://<a href="https://s1088.photobucket.com/albums/i330

Δημοσίευση από marakii Την / Το Πεμ Δεκ 30, 2010 10:51 am

Λοιπόν εμένα από την αρχή μου έσπαγε τα νέυρα η Εύα και ο Μάνος
η Εύα γιατί τους είχε κάνει όλους άνω-κάτω
και ο Μάνος γιατί το έπαιζε ο απόλυοτος
ομολογώ πως υπήρχε μια βελτίωση στην Εύα... αλλά και πάλι δεν βρίσκω κάτι το ενδιαφέρον στον ρόλο της....
ο Μάνος προς το τέλος προσπαθούσε να προσεγγίσει ένα πιο χιουμοριστικό χαρακτήρα ...καλυτέρεψε
...Παρόλο που δεν μπορώ να πω οτί τους αντιπαθώ ούτε αυτούς ούτε κανενα από την παρέα ...δεν συμπαθώ την Εύα (και όνι μόνο από τα δεδομένα της 1ης χρονιάς .....) (και δεν μιλω για τη Φαίη Ξυλά αναφέρομαι καθαρά και μόνο στον ρόλο)

marakii
marakii
Κολλημένος με τα

Σελίδα 6 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης