Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010

+29
annaki
CineFreak
manthaki-loukanoraki
goldy24
KatsaroYpotheto
aggeliki
KonstantinaA
Ezantakou
sarita
kelly
ρενια
FieryRed
Cancoon
jim7
xristina79
Izabella29
evanna
ksanthi
masoul
nikidanis
Καρ-Mik
verile_mistika
Ntinaki1
Ελένα
mm
anastasia20
Foulitsa
loukitsa
Clarabelle
33 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 5 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 Vote_lcap41%Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 Vote_rcap 41% 
[ 23 ]
Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 Vote_lcap25%Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 Vote_rcap 25% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 Vote_lcap11%Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 Vote_rcap 11% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 Vote_lcap11%Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 Vote_rcap 11% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 Vote_lcap2%Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 Vote_lcap10%Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 Vote_rcap 10% 
[ 6 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 56
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 Empty Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Μάης 12, 2010 6:03 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Μάης 12, 2010 8:01 pm

Κοριτσοπαρέα-Αγοροπαρέα:Σε πήραν χαμπάρι Μάνο για χθες το βραδυ που έκοβες βόλτα..!ΕΛΙΩΣΑ με το φιλάκι διαρκείας!!!!Με το που πάτησε το κατωφλι έκανε φόκους στη Νόρα και μόνο και να σου και το γλυκο γλυκο φιλάκι!Το βλέμμα του ροφού του Λουκά το λατρεύω.Ζηλεψαν ο Νικόλας με τη Δαφνη και άρχισαν τα γουτσου γούτσου….
Λουκας:’’Θελω αγαπη και φροντιδα και στοργη’’και προδερμ να συμπληρωσω εγω με τη σειρα μου..ελα μια βολτα από δω Λουκακο Love!

Ρούσσος-Αμαλί:Κοιμοσουν όλη νυχτα καλε Αμαλί!Απολυτα εκφραστικος κατά τη διαρκεια της αναγνωσης της επιστολής ο Πέτρος!Καλυτερα να κρατησετε το στομα σας κλειστό.Μου αρεσει που εχουν περισσότερες σκηνες Ρούσσος-Αμαλί

Κατσαρουλα-Ζυμαρουλης:Το Νεφελακι το πήγατε στο σχολικό?Αχ καλε τι λεω γι όλα αυτά είναι υπεύθυνη η Αγγελική.Καλα τη συζητηση αυτή για την αποφυλάκιση δεν την περίμενα

Νόρα-Λουκάς:Ωραιότατη συζητηση για τη δηθεν μάνα..και τα υπόλοιπα με το ζηλιαρόγατο Λουκακο!Ναι να πάτε ένα δυήμερο να χαλαρωσετε

Οχια-Κουνια-Μπέλλος:Ρε σεις στροφαρει τα χάπατο!Το μονο σαπιο είστε εσεις οι δυο…!Ακριβως να κανουν ότι θελουν εσας τι σας κόφτει?Ωπα δωρακι για τον Αρη θα κλαψω vomit ποια είπες γκεσταπω μωρη σαυρα?

Ρούσσος-Μάνος:Τα πραγματα αγριέψανε όντως και ο Μανος έχει δικιο ότι κινδυνευει το Νεφελάκι άσχετα με τα προσωπικά της μουχριτσας!

Αγγέλα-Δαφνη-Ευα:Προσπαθουν να την ησυχάσουν την Αγγέλα…αλλά μάταια

Μαμοθρεφτακος-Χρησταρας:Ετσι ευκολα αποφυλακιζεται καποιος υποπτος για φόνο?ρωταω εγω τώρα…Τωρα ανησυχεις για την Ευα και το παιδι χθες το βραδυ τι έκανες?

Σαϊνια:Την εξελιξη περιμένετε για να το καταλάβετε ότι κινδυνεύει η Ευα Χαρίτου?

Κατσαρη-Ρούσσος:Λεμε και μια καλημερα στο μπαμπα μας μουχριτσα!Το ότι κανει την κινέζα με τρελαίνει Tigania Σεβασμός μηδεν το κοριτσόπουλο ε?…επρεπε να το κανεις από καιρο αυτό όχι τωρα Πετρο…που μου θίχτηκε η μπουκλα!

Οχια-Νόρα-Λουκάς:Μπηκες εσυ στο γραφείο και γι αυτό είναι πνιγηρός ο καιρός!Γιατι ξερεις εσυ τις αναγκες του Αρη μωρη καμπια?10000 μπουφλες τελειααα να σου δωσουμε!Και σημερα ειχαμε προικονομία όταν είπε η οχια στο Νορακι μας να κανει κουμαντο στο δικο της παιδι…..

Ρούσσος-Λουκάς: (τα γραμματα είναι τα ιδια με το καρτελακι που έστειλε λουλουδια ο Στεφανος στην Ευα στις αρχές…)Πολύ δυνατη σκηνη!

Κατσαρη-Αμαλί:Από κει να φανταστεις ότι ποτε δεν την χτύπησε και ήρθε στα όρια του!Να φυγεις Μελιτακι από το σπίτι μιας και αγόρασε το σπίτι ο Ρούσσος για σωσει το σπίτι από πλειστηριασμό τότε με την πτωχευση του Μάνου…οπότε τζους..Βγαζει γλώσσα και στη μανα της αχουυ το χασε!!!!!!
Μανος vs κολοκυθάκια:ανακατεψε καλεεε τον κιμα με το ρυζι και τα μπαχαρικά…το μαιντανο πως το κοβεις ετσι

Νόρα-Λουκας:Θα τη βρειτε αγαπες μου τη ριζα του κακου!

Δαφνη-Ευα-Μανος:Πες τα ρε Δαφνη σιγα μην ξανασυνεργαστει με δαυτους!Εφυγε απ το γραφειο για να πετυχει τα κολοκυθακια…Ευγενεστατη η Δαφνη <<Αντε δινε του τωρα>> καλε ίδιο ταπερακι εχουμε από την Tupperware.

Αμαλί-Ρούσσος:Δεν έπρεπε να τη χτυπησει αλλα τον προκάλεσε.Αυτή δεν ερωτευτηκε τον Μανο ρε παιδια ποιος την πούλησε ο Ρούσσος θα τρελαθούμε?Τι καλος πατερας έχει ενοχες αν και τον πρόσβαλλε.

Αντιγονη-Μαμοθρεφτακος-Χρησταρας:Καλα τι ανεση είναι αυτή με το που μπηκε σπίτι?Ξερουν πολλα τα παιδια Γκεσταπω:<<Θα γυρισει πίσω έστω και σηκωτη…>>

Αγοροπαρεα-Κοριτσοπαρέα-σπασμενο τηλεφωνο:Λιωνω λιωνω με τις συνομιλίες.Το δουλεμα όπως παλια σαν παιδια με ξετρελανε! Οπισθοχώριση Νικόλα!

Οχια-Κορίτσια:Ναι ναι ναι κι άλλο χαστούκι!Σηκωτη την πέταξε εξω το Νορακι..Καλα της έκανες

Οχιά-Μανος-Λουκάς: (τελειες φορμούλες Του Λουκα) δεν πάει καλα η ηλίθια

Προσεχως
Μάνος στην Ευα:You like gioybarlakos??

Τέλειο το σημερινο αν παραβλέψω την οχια..ανταποκριθηκε στις προσδοκίες μου το επεισόδιο και με το παραπάνω!Λιγο το φιλάκι Λουκα και Νόρας λίγο οι μπούφλες με την υπέροχη ακουστικη!

Υγ1. Θέλω και εγώ Λουκανορική μπέμπα!

Υγ2. Η ΟΧΙΑ ΚΟΥΡΑΣΕ ΠΟΛΥ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΟΡΑ!
Ακουει κανεις???


Με αγάπη και Λουκονορικά φιλιά
loukitsa
Heart2
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Τετ Μάης 12, 2010 8:07 pm

Τέλειο για τις σκηνές της παρέας, για το τηλέφωνο που μιλάγανε και οι έξι μαζί,για τον απίστευτα χαμογελαστό Μουγιούρη.. Love! και το Θεό Ρούσσο που έδωσε ρέστα πάλι.....
Και έλεγα οτι δεν θα ξαναψηφίσω τέλειο αλλά με αυτές τις φατσούλες έλιωσα.... Love!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Μάης 12, 2010 8:08 pm

Πότε θα γεννησεί η εύα;;;;βαρέθηκα να την βλέπω να τρώει όλη την ώρα...έχει καταντήσει αηδία το θεματάκι….

Μπέλλος:α…ρε…μπέλλο….μια χαρά παιδί είσαι…ψυχούλα…μην μπλέξεις με τη νταίζη βρε αγόρι μου….

Ρούσσος:<δεν μπορεί χωρίς εσένα ο μάνος>(προς κατερίνα)βρε λέτε να την κάνει ο μάνος με την κατερίνα-κατερινάκι;;gelio

Μάνος:<ως τι κινδυνεύει η εύα;>απαντάω εγώ…ως σπαστικοψηφισμένη και αχώνευτη…δεν φταίω εγώ με προκάλεσες…

<αν είναι δίπλα η μελίτα και το παιδί;>η μελίτα και το παιδί τόσα χρόνιαήταν δίπλα σου…όταν εσύ μπλεκόσουν σε βρωμοδουλειές και έθετες τη ζωή όλων σε κίνδυνο αδιαφορώντας για το αν σου έλεγαν να σταματήσεις τις λαμογιές τότε δε σκεφτόσουν ούτε το παιδί ούτε τη μελίτα ούτε κανέναν….

<οι δικές μου απειλές μένουν στα λόγια άλλοι τις κάνουν πράξεις>:σύντομο και καλό….τη μελίτα βρε παιδιά ποιος την χτύπησε;;;ο σωσίας του;;;;έχουν πάθει ολική παράκρουση όλοι εκεί μέσα…εκτός του ότι θεωρούμε άκρως λογικό να εκτοξεύουμε απειλές και το λέμε με καμάρι <εγώ μένω στα λόγια>τι καλός άνθρωπος που είσαι βρε;;; cake

Μελίτα-πέτρος:α…μωρέ τον πέτρο τον λυπήθηκα….δεν το ήθελε…το μετάνιωσε αμέσως....
Πάντως η μελίτα αρχίζει και ξυπνάει….βάζει όρια επιτέλους και δεν κάθεται να ακούει τους άλλους να κάνουν κουμάντο στη ζωή της και να την τρενάρουν…
Για όσα είπε στον πέτρο είχε δίκιο….όχι ότι δεν την αγαπάει…και βέβαια την αγαπάει…κόρη του είναι…αλλά στο θέμα με το μάνο όπως και να το κάνουμε ο πέτρος έκανε τα στραβά μάτια…η μελίτα τον ερωτεύτηκε το μάνο…αλλά ο πέτρος ήξερε πολύ καλά ότι ο μάνος δεν είναι αυτός που νόμιζε η μελίτα…και δεν της είπε τίποτα…μόνο και μόνο επειδή συνεργάζονταν….και τώρα που η μελίτα ερωτεύτηκε το στέφανο γιατί έχει βαλθεί να της λέει να τον χωρίσει;;;;απλά και μόνο επειδή ο στέφανος είναι εχθρός του….και αυτό είναι που κάνει τον πέτρο να χάνει το όποιο δίκιο μπορεί να έχει…

Μελίτα-αμαλία:α..εντάξει…έναν σύμμαχο είχαμε πάει και αυτός…μπορεί να κινδυνεύει ο στέφανος…αλλά η μελίτα τι να κάνει;;;<ξέρεις αγάπη μου τώρα που κινδυνεύεις να απομακρυνθούμε για να μην κινδυνεύσω και εγώ και όταν σωθείς αν σωθείς τα λέμε τότε;;;>μόνο και μόνο από το γεγονός ότι θέλει να είναι δίπλα του ακόμα και τώρα δείχνει πόσο πολύ τον αγαπάει…

Μάνος:η βέφα σε δράση….ΕΛΕΟΣ πάλι με τα κολοκυθάκια….πάντως αν δεν υπήρχε η συνεργασία με τον μπέλλο θα μπορούσε να πάει στο πρωινό της μενεγάκη στη στήλη της μαγειρικής….έκανε και τουρνέ στη δάφνη με τα τάπερς…ΠΟΣΟ ΠΙΟ ΚΑΤΩ ΠΙΑ;;;;και η εύα δεν θέλει να μάθει ο μάνος ότι της άρεσαν τα κολοκυθάκια γιατί τότε θα του δώσει θάρρος…όταν τον παίρνει αλαμπρατσέτα και βολτάρουν τότε δεν του δίνει θάρρος…τι ηλίθια λογική είναι αυτή;;;

Αντιγόνη:<επιέλους στο σπίτι>βγήκε η μουγγή….ΟΙΜΕΕΕΕΕ….μια χαρά ήταν στης φυλακής τα σίδερα….γιατί υπάρχουν ο εγγυήσεις;;;;Kotsides

Παρέα:υπάρχει ν και η ΑΝΟΙΧΤΗ ΑΚΡΟΑΣΗ… που καθόντανκαι έπαιζαν το χαλασμένο τηλέφωνο….βρε θέμα πάλι που πιάσαμε με τα κολοκυθάκια… slap

Δάφνη:<όταν θυμώνω δεν ελέγχω τα χέρια μου>…πες το έτσι…είναι κληρονομική η ανάταση των χεριών στην οικογένεια γεραλή…

Ερώτηση:πόσα δευτερόλεπτα ήταν η σκηνή στέφανου-μελίτας;;;γιατί βαρέθηκα να τους βλέπω…ΕΛΕΟΣ κα.ακρίτα….δεν είναι δυνατόν σε ένα ολόκληρο επεισόδιο να ασχολούμαστε με τα κολοκυθάκια…wall ΕΛΕΟΣ...βλέπω και την εκπομπή τουμαμαλάκη αν θέλω να πληροφορηθώ για μαγειρική.…

ΣΤΑ ΠΡΟΣΕΧΩΣ:ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΜΕΝΟΥ…ΚΑΠΟΙΑ ΕΞΕΛΙΞΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ….slap
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010

Δημοσίευση από mm Τετ Μάης 12, 2010 8:10 pm

Από το λίγο που είδα (διάβαζα τη μικρή) το επεισόδιο ήταν τέλειο. Σκηνές με την παρέα έτσι είχαμε καιρό να δούμε. Αυτό όμως που μ' άρεσε πιο πολύ απ'όλα ήταν το χαστούκι της Δάφνης στην Νταιζάρα. Το φχαριστήθηκα!

mm


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Μάης 12, 2010 8:14 pm

anastasia20 έγραψε:

Μπέλλος:α…ρε…μπέλλο….μια χαρά παιδί είσαι…ψυχούλα…μην μπλέξεις με τη νταίζη βρε αγόρι μου….


Καλα να πάθει όπως έστρωσε να κοιμηθει χαχαχαχαχα και θα το ευχαριστηθω παρα πολύ


Ρούσσος:<δεν μπορεί χωρίς εσένα ο μάνος>(προς κατερίνα)βρε λέτε να την κάνει ο μάνος με την κατερίνα-κατερινάκι;;gelio

Εγω το λεγα απ την αρχη οτι με δαυτη θα φυγει σ αλλη γη σ άλλα μέρη

Αντιγόνη:<επιέλους στο σπίτι>βγήκε η μουγγή….ΟΙΜΕΕΕΕΕ….μια χαρά ήταν στης φυλακής τα σίδερα….γιατί υπάρχουν ο εγγυήσεις;;;;Kotsides

Αυτο που το πας γυρισε ο γατος και τα ποντίκια σουζα Ksilo door
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010

Δημοσίευση από Ελένα Τετ Μάης 12, 2010 8:15 pm

Πέτρος, off με το χαστουκι στη Μελίτα!! Η Μελίτα δεν είχε δίκαιο που τον έβαλε στο ιδιο σακούλι με το Μάνο, αλλά ο πέτρος έχασε όλο του το δίκιο με τη σφαλιαρα!!
ευτυχως το μετάνιωσε!!

Αμαλία σωστηηηηηη!!

Τελικά ο Χατζητατίναξεκαιακομημ'αυτόνασχολούνταιόλοι είχε λόγο που αφησε στην Αμαλία τον Ναυτικό με το τσιμπούκι!!!

κούκλα σήμερα η Παπά!!

Η Πολυαννα με εκνεύρισε φυσικά που βαρεσε τη Νταιζάρα!! έλεος πολύ χερι απλώνει!! ( panda help!!! )
ούτε η Ευα επρεπε να της πει οτι εκανε καλα!! δεν μπορεί διαφωνεί μόνο με το Μάνο που δέρνει και να χαίρεται με το χαστούκι της Νταίζης!!

Η Νταιζάρα πόσο θα το τραβήξει ακόμα με τα λεφτά?? έλεος ξεπουλάει και το παιδί της!!

πάντως η Πολυχρονίδη ήταν απολαυστική όταν είπε στη Βέφα Κολοκυθίου Τσελεμεντάκη ''σιγά σου θίξαμε τον αντρισμό ''
gelio θεά!! το είπε με ένα υφάκι!!

επιμένω πως το δώρο του Μήτσουλα ήταν ο Buzz Lightyear!!! έμοιαζε το κουτί!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ελένα στις Τετ Μάης 12, 2010 8:19 pm, 1 φορά
Ελένα
Ελένα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τετ Μάης 12, 2010 8:15 pm

Έλεος με τον Μάνο και τα κολοκύθια. Τον έχουν κάνει γελοίο πια! Βαριέμαι! Ας πούνε ότι φεύγει για να πάει να γυρίσει τον έκτο κύκλο του "μπουκιά και συχώριο" και θα κάνει ντοκιμαντέρ.Μια χαρά πειστική δικαιολογία θα είναι.Και δεν μου αρέσει το παπαδογένι του.Και γενικότερα πιο γελοίος δεν μπορεί να γίνει.

Η Δάφνη μια από τα ίδια με τον αδερφό της και τον Λιάκουρα. "Ρε παιδιά όταν θυμώνω δεν ελέγχω τα χέρια μου"! Και απαντάει η άλλη η Εύα... " Καλά της έκανες" ναι....επειδή είναι η Νταίζη καλά έκανε.... Fskl Fskl Fskl αν ήταν καμιά άλλη θα είχε κάνει άσχημα.Ε τότε καλά έκανε και ο Μάνος που σηκώνει το κουλό του, καλά έκανε και ο Ρούσσος που χτύπησε την Μελίτα και στο μέλλον Δαφνούλι αν νευριάσεις με τον Μάριο κοπάνα του μία επειδή δεν ελέγχεις τα χέρια σου.

Βαρέθηκα με τις χαζομάρες της παρέας έλεος, τα επεισόδια δεν περνάνε και βασικά δεν καταλαβαίνω πως προστατεύεται αυτή την στιγμή η Εύα όταν κάθεται με τις άλλες. Δηλαδή όταν καθόταν μπροστά στην τζαμαρία της Δάφνης δεν μπορούσε κάποιος π.χ να την πυροβολήσει και να την φάει λάχανο;

Ρούσσος-Μελίτα: : respect : Κατρανίδης Θεόόόόόόςςς!!! Ερμηνευτικά πάντα, γιατί η Μελίτα είτε του αρέσει είτε όχι αλήθειες είπε. Μπορεί να ήταν πολύ σκληρή μπορεί όντως ο Ρούσσος σήμερα να μίλησε για το καλό της αλλά δεν είπε και ψέμματα εδώ που τα λέμε. Άσε που πάλι άρχισε αυτός να φωνάζει.Εκεί που κοιτούσε το χέρι του σαν να λέει "τι έκανα" όλα τα λεφτά! Η καλύτερη σκηνή!

Γύρισε η Αντιγονάρα και πήρε το σπίτι ζωή! xaxa Αμέσως τηλέφωνο, της φταίει και η παρέα τώρα.Δεν μου άρεσε αυτό που άκουσε ο Χρήστος γιατί θα το πει. Αργά ή γρήγορα θα το πει αυτό που άκουσε. Τι θα κάνει η τρελλή; Θα τον σκοτώσει;

Αμαλία-Ρούσσος τέλειοι! Αυτά!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Τετ Μάης 12, 2010 8:17 pm

anastasia20 έγραψε:



Μελίτα-πέτρος:α…μωρέ τον πέτρο τον λυπήθηκα….δεν το ήθελε…το μετάνιωσε αμέσως....
Πάντως η μελίτα αρχίζει και ξυπνάει….βάζει όρια επιτέλους και δεν κάθεται να ακούει τους άλλους να κάνουν κουμάντο στη ζωή της και να την τρενάρουν…
Για όσα είπε στον πέτρο είχε δίκιο….όχι ότι δεν την αγαπάει…και βέβαια την αγαπάει…κόρη του είναι…αλλά στο θέμα με το μάνο όπως και να το κάνουμε ο πέτρος έκανε τα στραβά μάτια…η μελίτα τον ερωτεύτηκε το μάνο…αλλά ο πέτρος ήξερε πολύ καλά ότι ο μάνος δεν είναι αυτός που νόμιζε η μελίτα…και δεν της είπε τίποτα…μόνο και μόνο επειδή συνεργάζονταν….και τώρα που η μελίτα ερωτεύτηκε το στέφανο γιατί έχει βαλθεί να της λέει να τον χωρίσει;;;;απλά και μόνο επειδή ο στέφανος είναι εχθρός του….και αυτό είναι που κάνει τον πέτρο να χάνει το όποιο δίκιο μπορεί να έχει…


Anastasia νομίζω πως πέρσι πέρα απο συμφέροντα βλέπαμε τον Πέτρο να προσπαθεί να κρατήσει την ευτυχία της Μελίτας με νύχια και με δόντια, να μην απογοητευτεί και είναι δυστηχισμένη...Ηξερε το Μάνβο στις δουλειές,οχι οτι κερατωνε τη Μελίτα 6 χρόνια... Και για το Στεφανο πιστευει οτι έχει άλλα σχέδια...Μην αμφισβητούμε την αγάπη του πέτρου στη Μελίτα και οτι προσπαθεί να την προστατέψει..Λάθος το χαστούκι δεν λέω,αλλά το μετάνιωσε αμέσως και εντάξει γενικώς απο τους γονείς παρολο που είμαι αντίθετη είναι πιο ανεκτο να φας μια σφαλιάρα αν χάσεις τον έλενχο..Και αυτή του φέρθηκε χάλια..και το ύφος της και τοαυτά που του πε...Δεν μπορείς να λές στον πατέρα σου οτι σε πουλησε..ειναι πολύ βαρύ...
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010

Δημοσίευση από verile_mistika Τετ Μάης 12, 2010 8:18 pm

ΨΗΦΙΖΩ ΥΠΕΡΤΕΛΕΙΟ !!!
τι ωραια μωρε ηταν εκει που ηταν μαζεμενα τα κοριτσια και μπηκε ο Μανος και ειπε τα''κοριτσια μου''καλα αρεσε πολυ ομως ειχε μια τρυφεροτητα μια αγαπη ! αχ !!
επισης μ'αρεσε πολυ οταν μπηκαν μεσα τα αγορια ο καθενας πηγε στο ερωτα του αλλα πιο ωραια ηταν ο Λουκακος μωλε του ελειψε η αγαπη του !!

Μιλαμε ποσο ωραια ειναι τα πλανα της παρεας !ΠΟΟΣΟΟ!!!

αλλα το ευχαριστηθηκα και σημερα α ρε Δαφνη Σ'αγαπω τι χαστουκαρα ηταν αυτη ασε που ειχε τρελη ακουστκικη και το ευχαριστηθηκα και ετσι οπως την πεταξανε απο το σπιτι ακομα πιο ωραιο!!!

ΚΑΤΡΑΝΙΔΗΣ : respect : : respect : : respect : (οσα εμοτικονς και να βαλω ειναι λιγα αλλα μονο η εκφραση του προσωπου του τα λεει ολα !)

Μανος θεος !!!! (οι εκφρασεις του ολα τα λεφτα)
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Μάης 12, 2010 8:19 pm


Ένα πρώτο σχόλιο
Γιατί έσκουζε το μαλλιαρό κουτάβι σαν να του πατήσανε την ουρά;
Την πούλησε ο μπαμπάς στο Μάνο;
Κύριοι σεναριογράφοι
Η Κατσαρή Κατίνα έλεγε στο επεισόδιο 6





Αυτά θα μου πείτε last year!!!!!!!!!!!!
Αλλά και φέτος στην υπόγα τα ίδια έλεγε





Έχουν τα κουτάβια τόσο αδύνατη μνήμη;

Και για να έχουμε καλό ερώτημα απο που τον έδιωχνε τον Ρούσσο απο το σπίτι ΤΟΥ;
Αυτό που αγόρασε ο ίδιος για να μη βγει η σουρνάμενη στο δρόμο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Μάης 12, 2010 8:21 pm

Clarabelle έγραψε:
Ένα πρώτο σχόλιο
Γιατί έσκουζε το μαλλιαρό κουτάβι σαν να του πατήσανε την ουρά;
Την πούλησε ο μπαμπάς στο Μάνο;
Κύριοι σεναριογράφοι
Η Κατσαρή Κατίνα έλεγε στο επεισόδιο 6





Αυτά θα μου πείτε last year!!!!!!!!!!!!
Αλλά και φέτος στην υπόγα τα ίδια έλεγε





Έχουν τα κουτάβια τόσο αδύνατη μνήμη;

Και για να έχουμε καλό ερώτημα απο που τον έδιωχνε τον Ρούσσο απο το σπίτι ΤΟΥ;
Αυτό που αγόρασε ο ίδιος για να μη βγει η σουρνάμενη στο δρόμο;

Ευχαριστουμε Μαρακι για τα βιντεακια Palamakia Αυτο για το σπίτι που λες το ανέφερα και γω στο σχολιασμό μου Siga... :wink2:
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Μάης 12, 2010 8:23 pm

Ntinaki1 έγραψε:

Ρούσσος-Μελίτα: : respect : Κατρανίδης Θεόόόόόόςςς!!! Ερμηνευτικά πάντα, γιατί η Μελίτα είτε του αρέσει είτε όχι αλήθειες είπε. Μπορεί να ήταν πολύ σκληρή μπορεί όντως ο Ρούσσος σήμερα να μίλησε για το καλό της αλλά δεν είπε και ψέμματα εδώ που τα λέμε. Άσε που πάλι άρχισε αυτός να φωνάζει.Εκεί που κοιτούσε το χέρι του σαν να λέει "τι έκανα" όλα τα λεφτά! Η καλύτερη σκηνή!

Ποιές αλήθειες είπε η Μελίτα? Οτι την πούλησε? Θυμάμαι πολύ καλά την Μελίτα να λέει οτι τον Μάνο τον ερωτευτηκε με το που τον είδε, και ήθελε να τον παντρευτει. Μπορεί να του πει οτι δεν την προστάτεψε, αλλα οτι την πούλησε είναι το λιγότερο γελοίο.
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Μάης 12, 2010 8:24 pm

Ntinaki1 έγραψε:

Ρούσσος-Μελίτα: : respect : Κατρανίδης Θεόόόόόόςςς!!! Ερμηνευτικά πάντα, γιατί η Μελίτα είτε του αρέσει είτε όχι αλήθειες είπε. Μπορεί να ήταν πολύ σκληρή μπορεί όντως ο Ρούσσος σήμερα να μίλησε για το καλό της αλλά δεν είπε και ψέμματα εδώ που τα λέμε. Άσε που πάλι άρχισε αυτός να φωνάζει.Εκεί που κοιτούσε το χέρι του σαν να λέει "τι έκανα" όλα τα λεφτά! Η καλύτερη σκηνή!


!


ε οχι τωρα οτι ειπε αληθειες εβαλε στο ιδιο σακι τον πατερα της με τον Μανο μην τρελαθουμε τελειως τωρα Grrr gmt
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010

Δημοσίευση από Ελένα Τετ Μάης 12, 2010 8:25 pm

Clarabelle έγραψε:
Ένα πρώτο σχόλιο
Γιατί έσκουζε το μαλλιαρό κουτάβι σαν να του πατήσανε την ουρά;
Την πούλησε ο μπαμπάς στο Μάνο;
Κύριοι σεναριογράφοι
Η Κατσαρή Κατίνα έλεγε στο επεισόδιο 6





Αυτά θα μου πείτε last year!!!!!!!!!!!!
Αλλά και φέτος στην υπόγα τα ίδια έλεγε





Έχουν τα κουτάβια τόσο αδύνατη μνήμη;

Και για να έχουμε καλό ερώτημα απο που τον έδιωχνε τον Ρούσσο απο το σπίτι ΤΟΥ;
Αυτό που αγόρασε ο ίδιος για να μη βγει η σουρνάμενη στο δρόμο;

Εγώ θυμάμαι όμως τον Πέτρο να καλύπτει το Μάνο, να του λέει να πει ψέματα στη Μελίτα, να του λέει να βγάλει τρελή την Εύα και γενικά να τακτοποιήσει την κατάσταση ώστε να ζει η μελίτα μια ψεύτικη ευτυχία μεσα στην αγνοια της, ενώ η Ευα εκοβε τις φλεβες της!!
εγω κάπως ετσι θυμάμαι τον 1ο κύκλο, με θύματα Εύα, μελίτα, Δαφνη!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ελένα στις Τετ Μάης 12, 2010 8:27 pm, 1 φορά
Ελένα
Ελένα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Μάης 12, 2010 8:27 pm

Mik έγραψε:
Ntinaki1 έγραψε:

Ρούσσος-Μελίτα: : respect : Κατρανίδης Θεόόόόόόςςς!!! Ερμηνευτικά πάντα, γιατί η Μελίτα είτε του αρέσει είτε όχι αλήθειες είπε. Μπορεί να ήταν πολύ σκληρή μπορεί όντως ο Ρούσσος σήμερα να μίλησε για το καλό της αλλά δεν είπε και ψέμματα εδώ που τα λέμε. Άσε που πάλι άρχισε αυτός να φωνάζει.Εκεί που κοιτούσε το χέρι του σαν να λέει "τι έκανα" όλα τα λεφτά! Η καλύτερη σκηνή!

Ποιές αλήθειες είπε η Μελίτα? Οτι την πούλησε? Θυμάμαι πολύ καλά την Μελίτα να λέει οτι τον Μάνο τον ερωτευτηκε με το που τον είδε, και ήθελε να τον παντρευτει. Μπορεί να του πει οτι δεν την προστάτεψε, αλλα οτι την πούλησε είναι το λιγότερο γελοίο.

Σε λίγο η Μελίτα θα μας πει πως ο πατερας της με το ζορι την εβαλε να παντρευτει το Μανο xaxa xaxa xaxa xaxa
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010

Δημοσίευση από masoul Τετ Μάης 12, 2010 8:27 pm

Clarabelle έγραψε:
Ένα πρώτο σχόλιο
Γιατί έσκουζε το μαλλιαρό κουτάβι σαν να του πατήσανε την ουρά;
Την πούλησε ο μπαμπάς στο Μάνο;
Κύριοι σεναριογράφοι
Η Κατσαρή Κατίνα έλεγε στο επεισόδιο 6





Αυτά θα μου πείτε last year!!!!!!!!!!!!
Αλλά και φέτος στην υπόγα τα ίδια έλεγε





Έχουν τα κουτάβια τόσο αδύνατη μνήμη;

Και για να έχουμε καλό ερώτημα απο που τον έδιωχνε τον Ρούσσο απο το σπίτι ΤΟΥ;
Αυτό που αγόρασε ο ίδιος για να μη βγει η σουρνάμενη στο δρόμο;

Τέλειο!!! : respect : : respect : : respect : Πάντως και εγώ μόνο για τα χρυσόψαρα ήξερα, όχι για τα κουτάβια!!!! gelio gelio
masoul
masoul
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Τετ Μάης 12, 2010 8:27 pm

Clarabelle έγραψε:
Ένα πρώτο σχόλιο
Γιατί έσκουζε το μαλλιαρό κουτάβι σαν να του πατήσανε την ουρά;
Την πούλησε ο μπαμπάς στο Μάνο;
Κύριοι σεναριογράφοι
Η Κατσαρή Κατίνα έλεγε στο επεισόδιο 6





Αυτά θα μου πείτε last year!!!!!!!!!!!!
Αλλά και φέτος στην υπόγα τα ίδια έλεγε





Έχουν τα κουτάβια τόσο αδύνατη μνήμη;

Και για να έχουμε καλό ερώτημα απο που τον έδιωχνε τον Ρούσσο απο το σπίτι ΤΟΥ;
Αυτό που αγόρασε ο ίδιος για να μη βγει η σουρνάμενη στο δρόμο;


Μου αρέσει που για την όποια διαφωνία έχεις έτοιμο υλικό!!!!!!!
Κάπως έτσι τα θυμάμαι και εγώ..Ερωτυετηκε το Μελιτάκιτι περίεργο) και χώρισε και το δεσμό...Τον ήθελες το Μάνο κούκλα μου δεν στο δώσανε με το ζόρι!!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τετ Μάης 12, 2010 8:28 pm

Ναι τον ερωτεύτηκε πάρα πολύ τον Μάνο και τον γούσταρε. Αυτο τι πάει να πει; Ότι αν ήξερε τι ήταν από την αρχή θα τον παντρευόταν; Δεν νομίζω.Μια ψεύτικη εικόνα αγαπούσε τόσα χρόνια έναν τέλειο σύζηγο,έκανε και καιρό να τον ξεπεράσει μόλις έμαθε τι σκ***** ήταν που κάθε φορά μάθαινε για αυτόν και μία λαμογιά. Αλλά δεν κατάλαβα τι ψέμα είπε στον πατέρα της; Αυτός ήξερε τι ήταν ο Μάνος και για τα συμφέροντά του δεν είδα να πιάνει την κόρη της να της πει να μείνει μακριά του. Αν το έκανε και δεν άκουγε η Μελίτα οκ, και εγώ με τον Πέτρο θα ήμουν. Αλλά αυτά που έχει κάνει ο Πέτρος δεν είναι και λίγα. Δεν είναι και κάνα καλό παιδί. Εξάλλου ότι σήκωσε το χέρι του αποδεικνύει ότι αυτά που του είπε η Μελίτα τον πείραξαν ένα παραπάνω γιατί ξέρει και ο ίδιος ότι είναι αλήθεια....
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010

Δημοσίευση από ksanthi Τετ Μάης 12, 2010 8:28 pm

ΚΑΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΟΣΚΥΝΩ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΑΜΕ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΣΑΜΕ ΟΛΗ Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΖΕΜΕΝΟΙ ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟ ΚΙΝΔΥΝΟ. ΤΩΡΑ ΗΛΙΚΡΙΝΑ ΚΟΥΡΑΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Η ΟΧΙΑ ΝΤΑΙΖΑΡΑ. ΕΛΕΟΣ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΟΧΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ. ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΕΡΓΟ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΝΤΑΙΖΗ; ΑΠΑΡΑΔΕΧΤΟ. Ο ΜΑΝΟΣ ΜΟΥ; ΘΕΟΣ ΑΧ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΣΚΙΖΕΣΕ ΝΑ ΜΑΓΙΡΕΥΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ. ΤΙΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΒΡΕ ΚΑΨΟΝΙΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΕΥΑΚΙ ΜΑΣ. ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΩ ΠΕΣ ΤΟΥ ΤΟΥ ΜΑΝΟ ΣΟΥ ΒΡΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΒΡΕ. ΑΧ ΚΟΥΚΛΙΑ ΜΟΥ. ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΜΕΛΙΤΑ ΠΕΤΡΟΣ Η ΜΕΛΙΤΑ ΔΙΚΙΟ ΕΙΧΕ Ο ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ ΤΗΝ ΠΟΥΛΗΣΕ ΣΤΟΝ ΜΑΝΟ. Ο ΜΑΝΟΣ ΤΗΝ ΠΗΡΕ ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ Η ΜΕΛΙΤΑ ΤΟΝ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΕ ΛΙΓΟ ΕΝΤΑΞΕΙ. ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΧΑΣΤΟΥΚΙ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ ΔΕΝ ΜΙΛΑΝΕ ΕΤΣΙ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ. ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΧΕΙΡΟΔΙΚΙΑΣ. ΣΤΕΦΑΝΕ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ.ΑΝΤΙΓΟΝΗ; ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΓΟΝΗ. ΣΟΡΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΝΤΕΧΩ.

ksanthi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Μάης 12, 2010 8:28 pm

Clarabelle έγραψε:
Ένα πρώτο σχόλιο
Γιατί έσκουζε το μαλλιαρό κουτάβι σαν να του πατήσανε την ουρά;
Την πούλησε ο μπαμπάς στο Μάνο;
Κύριοι σεναριογράφοι
Η Κατσαρή Κατίνα έλεγε στο επεισόδιο 6





Αυτά θα μου πείτε last year!!!!!!!!!!!!
Αλλά και φέτος στην υπόγα τα ίδια έλεγε





Έχουν τα κουτάβια τόσο αδύνατη μνήμη;

Και για να έχουμε καλό ερώτημα απο που τον έδιωχνε τον Ρούσσο απο το σπίτι ΤΟΥ;
Αυτό που αγόρασε ο ίδιος για να μη βγει η σουρνάμενη στο δρόμο;



Σ ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωωω Μαρακι μου : respect : : respect : : respect : !!!!!!! αντε γιατι μ αυτα που ακουμε θα τρελαθω τελιως
Μλειτονι τελειως λάθος ενα τεραστιο Χ εισαι κοπελα μου!!!!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Τετ Μάης 12, 2010 8:29 pm

Ας πάρει την ευθύνη των πραξεών της η Μλείτα..Μην κατηγορεί τον πατέρα της..Δεν την βάλανε κάτω να την παντρέψουνε..Και ο Μάνος έδειχνε ερωτευμένος με τη Μελίτα,μην το ξεχνάμε αυτό.....
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010

Δημοσίευση από evanna Τετ Μάης 12, 2010 8:29 pm

Λοιπον......

Απολυτοι:Δεν το πιστευω οτι κοιμηθηκαν μαζι και μετα μου επαιρναν πρωϊνο χαλαροι και light σαν να μην τρεχει καστανο!Λες και ηταν ολομοναχοι!ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ!!!! Fskl

Παρεα(part 1):Τι φαση που ειχαν!Νικολας-Δαφνη και Νορα-Λουκας να κανουν ζουζουνιες και η Ευα να καταβροχθιζει κοιτωντας με ενα υφακι ολα τα λεφτα! gelio

Ρουσσος-Μελιτα:Πολυ δυνατη σκηνη!!!Ο Πετρος πηγε να της μιλησει πολυ λογικα για να την προστατεψει και εκεινη τον κατηγορησε και απο πανω!Ακου λεει την πολησε!?Θα μας τρελανει κυρα μου!?Εσυ δεν ελεγες στα πρωτα-πρωτα επεισοδια περυσι αλλα και φετος στην περιοδο της απαγωγης οτι μολις ειδες το Μανο επεσες ξερη και εβαλες στοχο να τον κανεις δικο σου!?Πολυ ευκολα ξεχναμε!
Οσο για το χαστουκι,αν και ειμαι κατα της βιας,της χρειαζοτανε της αχαριστης!Παρ'ολα αυτα την ιδια στιγμη που το εκανε ο Πετρος,το μετανιωσε!Παρεπιπτοντως συγκλονιστικος ο Κος Κατρανιδης σε αυτη τη σκηνη! : respect :

Νταιζαρα:Δεν αντεχονται αυτες οι ψευτικες γλυκες με τον Μητσουλα!Τωρα μου ανεβαινει το αιμα στο κεφαλι οταν χρησιμοποιει σαν προφαση το καλο του παιδιου της!Ελεος! vomit

Μανος-Σκαμπροζικα κολοκυθακια gelio :Απο τη μια μου αρεσαν πολυ οι σκηνουλες,ειδικα το δουλεματακι Ευας-Δαφνης!Απο την αλλη ομως προτιμω να βλεπω πιο ουσιαστικες σκηνες αλλα τελος παντων...!

Παρεα(part 2):ΤΕΛΕΙΟΙ!!!!Ο καθενας με τον πονο του και το τηλεφωνο να πηγαινει περα-δωθε!!!Λατρευω να βλεπω ετσι το παρεακι! Hug
Και ειναι οι κοριτσαρες μαζι και σκαει μυτη οχια και χωνει η Δαφναρα ενα χαστουκι,κορυφαιο!!!Την πεταξαν και εξω κακην κακως
Παρ'ολα αυτα η Νταιζαρα δεν το βαζει κατω και περναει μια βολτα και απο τα αγορια και παθαινει τα ιδια!!!Ετσι! :twisted:

Κατα τ'αλλα η Αντιγονη βγηκε απο τη φυλακη και απο την τελευταια σκηνη βεβαιωθηκα πως οντως αυτη τις σκαρωνει τις αποπειρες!Για να δουμε πως θα εξελιχθει το πραγμα!

Απο εμενα τελειο το επεισοδιο για το φανταστικο παρεακι!Περιμενω τα αυριανα! :cheers:
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Μάης 12, 2010 8:29 pm

Ελένα έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Ένα πρώτο σχόλιο
Γιατί έσκουζε το μαλλιαρό κουτάβι σαν να του πατήσανε την ουρά;
Την πούλησε ο μπαμπάς στο Μάνο;
Κύριοι σεναριογράφοι
Η Κατσαρή Κατίνα έλεγε στο επεισόδιο 6





Αυτά θα μου πείτε last year!!!!!!!!!!!!
Αλλά και φέτος στην υπόγα τα ίδια έλεγε





Έχουν τα κουτάβια τόσο αδύνατη μνήμη;

Και για να έχουμε καλό ερώτημα απο που τον έδιωχνε τον Ρούσσο απο το σπίτι ΤΟΥ;
Αυτό που αγόρασε ο ίδιος για να μη βγει η σουρνάμενη στο δρόμο;

Εγώ θυμάμαι όμως τον Πέτρο να καλύπτει το Μάνο, να του λέει να πει ψέματα στη Μελίτα, να βγάλει τρελή την Εύα και γενικά να τακτοποιήσει την κατάσταση ώστε να ζει η μελίτα μια ψεύτικη ευτυχία μεσα στην αγνοια της, ενώ η Ευα εκοβε τις φλεβες της!!
εγω κάπως ετσι θυμάμαι τον 1ο κύκλο, με θύματα Εύα, μελίτα, Δαφνη!!!


Ο Ρούσσος απ την πρώτη στιγμή που έμαθε για την Εύα απειλούσε το Μάνο να ξεκαθαρίσει μαζί της και να γυρίσει στην οικογένειά του διαφορετικά θα τον καταστρέψει.
Προστάτεψε την Μελίτα με όσα μέσα διέθετε.
Έφτασε στο σημείο να προτείνει στο συμβούλιο των μετόχων να διώξουν το Μάνο απ την θέση του στην εταιρεία.
Έφτασε κάποια στιγμή που υπαινίχτηκε οτι θα βάλλει να καθαρίσουν την Εύα τον καιρό που αυτή τους απειλούσε οτι θα βγάλει στη φόρα ένα μυστικό που θα τους διαλύσει με αποτέλεσμα να βάλλει ο Μάνος το Χρήστο να προσέχει την Εύα επειδή φοβόταν οτι δεν θα μείνει στα λόγια.
Απλά η Μελίτα μόλις βρήκε άλλο σπόνσορα έγραψε τον πατέρα της στα παλαιότερα των υποδημάτων της.
Αν βρω τα συγκεκριμένα σημεία των επεισοδίων θα τα ανεβάσω και θα τα ποστάρω
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Μάης 12, 2010 8:30 pm

Foulitsa έγραψε:
anastasia20 έγραψε:



Μελίτα-πέτρος:α…μωρέ τον πέτρο τον λυπήθηκα….δεν το ήθελε…το μετάνιωσε αμέσως....
Πάντως η μελίτα αρχίζει και ξυπνάει….βάζει όρια επιτέλους και δεν κάθεται να ακούει τους άλλους να κάνουν κουμάντο στη ζωή της και να την τρενάρουν…
Για όσα είπε στον πέτρο είχε δίκιο….όχι ότι δεν την αγαπάει…και βέβαια την αγαπάει…κόρη του είναι…αλλά στο θέμα με το μάνο όπως και να το κάνουμε ο πέτρος έκανε τα στραβά μάτια…η μελίτα τον ερωτεύτηκε το μάνο…αλλά ο πέτρος ήξερε πολύ καλά ότι ο μάνος δεν είναι αυτός που νόμιζε η μελίτα…και δεν της είπε τίποτα…μόνο και μόνο επειδή συνεργάζονταν….και τώρα που η μελίτα ερωτεύτηκε το στέφανο γιατί έχει βαλθεί να της λέει να τον χωρίσει;;;;απλά και μόνο επειδή ο στέφανος είναι εχθρός του….και αυτό είναι που κάνει τον πέτρο να χάνει το όποιο δίκιο μπορεί να έχει…


Anastasia νομίζω πως πέρσι πέρα απο συμφέροντα βλέπαμε τον Πέτρο να προσπαθεί να κρατήσει την ευτυχία της Μελίτας με νύχια και με δόντια, να μην απογοητευτεί και είναι δυστηχισμένη...Ηξερε το Μάνβο στις δουλειές,οχι οτι κερατωνε τη Μελίτα 6 χρόνια... Και για το Στεφανο πιστευει οτι έχει άλλα σχέδια...Μην αμφισβητούμε την αγάπη του πέτρου στη Μελίτα και οτι προσπαθεί να την προστατέψει..Λάθος το χαστούκι δεν λέω,αλλά το μετάνιωσε αμέσως και εντάξει γενικώς απο τους γονείς παρολο που είμαι αντίθετη είναι πιο ανεκτο να φας μια σφαλιάρα αν χάσεις τον έλενχο..Και αυτή του φέρθηκε χάλια..και το ύφος της και τοαυτά που του πε...Δεν μπορείς να λές στον πατέρα σου οτι σε πουλησε..ειναι πολύ βαρύ...

δεν είπα ότι την αγαπάει...το τόνισα και εγώ..ο πέτρος την αγαπάει τη μελίτα...το χαστούκι και γενικά να σηκώνουμε χέρι ακόμα και αν είσαι γονιός δεν το θεωρώ σωστό...μπορώ όμως να καταλάβω ότι ο πέτρος δεν μπόρεσε να το έλγχξει και το μετάνιωσε αμέσως...δεν θα μείνω τόσο στο χαστόυκι...
μπορεί η μελίτα να ήταν λίγο σκληρή με τον πέτρο δεν αντιλέγω....ο πέτρος από την αρχή ήταν ενάντια στη σχέση της μελίτας και του στέφανου...επειδή θεωρεί ότι ο στέφανος δεν είναι αυτό που δείχνει στη μελίτα...αλλά ούτε και ο μάνος ήταν ό,τι έδειχνε στη μελίτα...ο πέτρος όμως δεν είπε τίποτα τότε με το μάνο απλά και μόνο επειδή δεν ήταν εχθρός του αλλά συνεργάζονταν...τώρα με το στέφανο αντιδρά κατά κύριο λόγο επειδή είναι εχθρός δικός ΤΟΥ...αλλά έχει ξεχάσει κάτι...η ζωή είναι της μελίτας,όχι δική ΤΟΥ...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 5 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης