Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap41%Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 41% 
[ 23 ]
Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap25%Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 25% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap11%Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 11% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap11%Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 11% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap2%Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap10%Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 10% 
[ 6 ]

Σύνολο Ψήφων : 56

Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Την / Το Πεμ Μάης 13, 2010 5:45 pm

Goofy! έγραψε:Απο το κακο κατευθειαν στο χειριστο παμε;;;Τιποτα,ουτε κατι ανδιαμεσα;;ουτε ενα χειροτερο βρε αδερφε;;;
Δεν μας λυπαστε καθολου;;;ΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ;;;
Καθε φορα λεω οτι δεν εχει πιο κατω!!
Και καθε φορα,καθε 7-8,τι στο διαλο γινετε δεν ξερω, και συνεχεια διαψευδομαι!!
Τωρα αυτο το επεισοδιο απο που να το πιασω;;απο οπου και να το πιασω,λερωνει!!
Σημερα δυστηχως μετα λυπης μου σας πληροφορω κυρια Ακριτα,πως δεν την γλιτωσατε!!!
Η περιοδος χαριτος σας,για μενα τουλαχιστον,ΕΛΗΞΕ!!!
Τιποτα δεν σας σωζει πλεον!Ουτε ερμηνειες,ουτε χημεια,ουτε ζευγαρια ουτε ΤΙΠΟΤΑ!!!
Μεταξυ μας,με βλεπω να βλεπω αποσπασματα με Μελιτα-Στεφανο απο υτβ next year και πολυ σας ειναι!Αν δεν το καψετε και αυτο το ζευγαρακι!!
Και αναρωτιεμαι τωρα εγω η αφελης να με πω;μ*********η που σπαταλησα μια ΟΛΟΚΛΗΡΗ ωρα απο τον χρονο μου για να βλεπω κωλο-κυθακια να με πω;;;Τελως παντων,αναρωτιεμαι...ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ;;;
Τοσο μαζοχiστρια μα τοσο μαζοχιστρια ειμαι πια;;;και δεν μου το 'χα!
Οντως η δυνατοτερη σκηνη σημερα ηταν Πετρος-Μελιτα!
Το οτι εχουνε χημεια το εχουμε χιλιοπει.
Το οτι εκπλησσομαι με αυτα που διαβαζω,τυπου :"να γιασει το χερι του!!!επρεπε να το'χε κανει απο καιρο!!!",δεν θα το πω.... TutTut Gum
Ουτε βεβαια θα μπω στην διαδικασια να καθομαι να δινω και να αφαιρω δικια απο τον εναν ή τον αλλον,ουτε βεβαια θα καθομαι να ανεβαζω αποσπασματα λιγες ωρες πριν για να ειμαι "ετοιμη" να αποκρουσω τυχον διαφωνιες μου!
Το μονο που κρατω,ΑΣΧΕΤΩΣ ΑΝ ΗΤΑΝ ΔΙΚΑΙΑ Ή ΑΔΙΚΗ Η ΜΕΛΙΤΑ Ή Ο ΠΕΤΡΟΣ,ειναι τα λογια της Αμαλιας!!:
"Ουτε με τον Μανο ημουνα μπροστα οταν την χτυπησε,αλλα θελω να τον βαλω στην φυλακη για αυτο που εκανε"
Τι σημαινει αυτο;Ειται ειχε δικιο ο Πετρος ειται ειχε αδικο,δεν θα επρεπε να χειροδικησει!
Και επειδη δεν μ'αρεσει να κρυβομαι πισω απο τα λογια μου ή να καλυπτω το πραγματικο νοημα της καταστασης,δεν θα επρεπε να σηκωσει χερι πανω της!να την ΧΤΥΠΗΣΕΙ!!!
Τον λυπηθηκα τον Πετρο σημερα ομως,και αυτο χαρη στην εξαιρετικη ερμηνεια του Κατρανιδη,ναι τον λυπηθκα...γιατι αυτοματως το μετανιωσε!!!Οχι σαν το αλλο το λαμογιο που ενιωθε και υπερυφανος που δεν την σκοτωσε!
Κοιτα που καταντησαμε;;Να τον λυπομαστε επειδη δεν ειναι Μανος!!!
ΕΛΕΟΣ!!!

Ειναι κριμα ομως να υπαρχουν τετοιες αποψεις περι κακοποιησης στις μερες μας,και μαλιστα απο νεα παιδια!Αυτη ειναι η καταντια μας τελικα σαν κοινωνια!
Επειδη ομως το μελο δεν μου παει,να συνεχισω αυτο που ελεγα...

Θα μπορουσα να το αναλυω για ωρες ολοκληρες,αλλα πλεον η σειρα ΔΕΝ το αξιζει!!!
Γλυκια οστωσο η σκηνη Στεφ-Μελ! Love!
Α,και ναι εχουμε καινουριο ρεκορ!!!Ποσο λετε να κρατησε η σημερινη σκηνη τους;;Και 30 δευτερα μην σου πω!
Τι ειστε εσεις ρε;Μπουχτησαμε και σημερα απολυτο!! slap
Μια παρακληση βρε παιδια:Βαλτε και λιγο παρεα vomit -ο Θεος να την κανει δηλαδη γιατι απο μονη της....ΔΕΝ!!-καθολου δεν μας τους δειχνετε!Απαπα!Θα σας μαλωσω!
*Δεν θα αντεχα αν δεν το εγραφα,συγνωμη αλλα ειδα την Ευα και την Δαφνη αγκαζε,με αγκαλιες και τα σιναφι;;;ή κανουν πουλακια τα ματια μου;;;
Οχι οχι,δεν υπηρξε ποτε ο πρωτος κυκλος!Εγω προφανως εβλεπα αλλη σειρα!!...Δεν εξηγειται αλλιως σου λεω!
Εγω παντως εβλεπα αυτη τη σειρα...,να δεις πως την λενε..πως την λενε;;;Μια φορα,7-8 την εδειχνε στο Mega Channel!Απο 'κει και περα θα σε γελασω!Και δεν το θελω....
*Α,και κατι αλλο!Τι λεγαμε;;Καηκε ο ρολος του Στεφανου;;;
Και του Μανου τι εκανε;;;
ΚΡΙΜΑ και παλι ΚΡΙΜΑ και για το κοινο που τον αγαπησε αυτον τον ρολο και για ολα!
Μια φορα προτιμω τον μαμοθρεφτο τον Στεφανο,απο τον κινητο τσελεμεντε που vomit (x1000000)
Πως το κατασρεψανε αυτον τον ρολο;;;
Αλλα θα μου πεις,εδω ακυρωνουν αλλους και αλλους εδω θα κ*λοσουμε;;
Κ*λονουμε;;Δεν κ*λονουμε!

Η σκηνη ομως που μου αρεσε πιο πολυ ηταν η Μελιτα στο τηλεφωνο με τον Στεφανο!
Με "πονεσε" αυτη η σκηνη η αληθεια ειναι!
Δεν ειναι θεμα το τι ειπαν,ειναι θεμα το τι δεν του ειπε η Μελιτα!
Τραγικο....
Δεν ηθελε να τον φορτωνει με τα δικα της,και ουτε καν που τον αφησε να καταλαβει οτι δεν ειναι καλα...Μαλιστα του το κλεισε και γρηγορα γιατι δεν την εκοβα να αντεχε και πολυ ακομα...θα λυγιζε...
Για μενα μακραν η πιο ωραια σκηνη του επεισοδιου...
Μ'αγγιξε απιστευτα...την λυπηθηκα οτι και να λεμε.. ((

*Καλα το αλλο..,ασχολιαστο!
Τι ειπε το ντεκαπαζ;;τι ειπε;;
"Καλα της εκανες!!!"
Οταν μαρη σε σαπιζε ο Μανος ηταν καλα;;;
Ε μα το τραβαει αυτο το εμοτικον ο οργανισμος σου,δεν εξηγειται αλλιως!Και για να μην σ'αφησω και παραπονεμενη: Fskl(x10000000000000)
Μπορει να μην συμπαθω την Νταιζη,αλλα και η εμπαθεια,για μενα οπως αποδεικνυεται τουλαχιστον,εχει τα ορια της!!!
ΥΓ.Εννοειται αθλιο το επεισοδιο!!! Grrr
ΥΓ.2.Πλακα πλακα το Μελιτονι,που τοσο πολυ συμαθουμε,και οτι περιστρεφεται γυρω απο το Μελιτονι γεμιζει πολλες σελιδες!!!!
Γινονται αναλυσεις επι αναλυσεων,συζητησεις επι συζητησεων,ταβανοπροκες,αλλα μονο αδιαφορη δεν μας ειναι... sss
Εχουμε πολυ πλακα τελικα....

ΥΓ.3.Τελικα δεν αντεξα και θα κανω ενα μικρο σχολιο,το οτι ηταν ερωτευμενη η Μελιτα με τον Μανο,δεν εχει καμια σχεση με το οτι την ξεπουλησε ο Πετρος!Τι θελω να πω;Οτι αν της ειχε πει της Μελιτας τοτε στην ερχη τι κουμασι ειναι ο Μανος δεν θα ηταν τοσο μεγαλο το χαστουκι οταν θα μαθαινε την αληθεια γ'αυτον(τον Μανο).Θα ειχε και αυτο στα υποψιν της!Γιατι η Μελιτα ερωτευτηκε την εικονα του τελειου αντρα/πατερα/συζηγου/επιχειρηματια εν ονοματι Μανου Λυτρα,οχι αυτο που στα'ληθεια ειναι!Εστω οτι της το'χε πει και αυτη ακεθεκτη συνεχιζε και δεν τον πιστευε,τοτε θα ηταν καθαρα δικια η ευθυνη!
Δεν λεω οτι δεν αγαπαει την Μελιτα,ή οτι μετα που εμαθε για την σχεση Μανου-Ευας δεν τα εκανε ολα για να την προστατεψει,αλλα η διαφορα στις δυο περιπτωσεις(Στεφ-Μελ κι Μανος-Μελ) ειναι η εξης:
Στην δευτερη δεν μιλησε γιατι ειχε συμφεροντα να μην μιλησει και συνεργαζονταν με το λαμογιο της συμφορας!
Στην πρωτη ομως μιλα γιατι ειναι ΕΧΘΡΟΣ ΤΟΥ!!!!
Στην σχεση Μανου-Μελιτας τα εχει αναγνωρισει τα λαθη του ομως και γι'αυτο τον λυπαμαι!Οχι ομως οτι δεν ειναι και αληθεια αυτα που ειπε η Μελιτα!
Το σταματω εδω ομως γιατι συνεχεια αναλωνομαστε στα ιδια και στα ιδια!
ΥΓ.4.Και συγνωμη κατι τελευταιο γιατι θα τρελαθω,τι πηγε να της πει να κανει δηλαδη;;;Οπως πολυ σωστα τονισε και η Anastasia20:
anastasia20 έγραψε:αλλά η μελίτα τι να κάνει;;;<ξέρεις αγάπη μου τώρα που κινδυνεύεις να απομακρυνθούμε για να μην κινδυνεύσω και εγώ και όταν σωθείς αν σωθείς τα λέμε τότε;;;>
Τελειως κουφο ομως!(χωρις να αμφισβητω τις προθεσεις του!)

Καλά οι απορίες σου με βρίσκουν απολύτως σύμφωνη!Αλλά δεν έχουν απάντηση!Η σειρά πάει από καιρό,αλλά σιγά-σιγά το καταλαβαίνουμε και πιο πολύ!
Και ναι θα σου υπενθυμίσω πως δεν υπήρξε ποτέ ο πρώτος κύκλος!Μην το αναφέρεις και τον επικαλείσαι!Πάει,πάπαλα,γιόκ!!

Φοβερός σχολιασμός oscar
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010

Δημοσίευση από Ελένα Την / Το Πεμ Μάης 13, 2010 5:52 pm

Izabella29 έγραψε:
Και ναι θα σου υπενθυμίσω πως δεν υπήρξε ποτέ ο πρώτος κύκλος!Μην το αναφέρεις και τον επικαλείσαι!Πάει,πάπαλα,γιόκ!!

εδώ με βρίσκετε απολύτως σύμφωνη!!!

Izabella βλέπεις Bones ??

τέλειααααααααα η υπογραφή σου!!! (sorry για το οφ τοπικ!! )
Ελένα
Ελένα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από Goofy! Την / Το Πεμ Μάης 13, 2010 5:58 pm

Izabella29 έγραψε:
Goofy! έγραψε:Απο το κακο κατευθειαν στο χειριστο παμε;;;Τιποτα,ουτε κατι ανδιαμεσα;;ουτε ενα χειροτερο βρε αδερφε;;;
Δεν μας λυπαστε καθολου;;;ΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ;;;
Καθε φορα λεω οτι δεν εχει πιο κατω!!
Και καθε φορα,καθε 7-8,τι στο διαλο γινετε δεν ξερω, και συνεχεια διαψευδομαι!!
Τωρα αυτο το επεισοδιο απο που να το πιασω;;απο οπου και να το πιασω,λερωνει!!
Σημερα δυστηχως μετα λυπης μου σας πληροφορω κυρια Ακριτα,πως δεν την γλιτωσατε!!!
Η περιοδος χαριτος σας,για μενα τουλαχιστον,ΕΛΗΞΕ!!!
Τιποτα δεν σας σωζει πλεον!Ουτε ερμηνειες,ουτε χημεια,ουτε ζευγαρια ουτε ΤΙΠΟΤΑ!!!
Μεταξυ μας,με βλεπω να βλεπω αποσπασματα με Μελιτα-Στεφανο απο υτβ next year και πολυ σας ειναι!Αν δεν το καψετε και αυτο το ζευγαρακι!!
Και αναρωτιεμαι τωρα εγω η αφελης να με πω;μ*********η που σπαταλησα μια ΟΛΟΚΛΗΡΗ ωρα απο τον χρονο μου για να βλεπω κωλο-κυθακια να με πω;;;Τελως παντων,αναρωτιεμαι...ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ;;;
Τοσο μαζοχiστρια μα τοσο μαζοχιστρια ειμαι πια;;;και δεν μου το 'χα!
Οντως η δυνατοτερη σκηνη σημερα ηταν Πετρος-Μελιτα!
Το οτι εχουνε χημεια το εχουμε χιλιοπει.
Το οτι εκπλησσομαι με αυτα που διαβαζω,τυπου :"να γιασει το χερι του!!!επρεπε να το'χε κανει απο καιρο!!!",δεν θα το πω.... TutTut Gum
Ουτε βεβαια θα μπω στην διαδικασια να καθομαι να δινω και να αφαιρω δικια απο τον εναν ή τον αλλον,ουτε βεβαια θα καθομαι να ανεβαζω αποσπασματα λιγες ωρες πριν για να ειμαι "ετοιμη" να αποκρουσω τυχον διαφωνιες μου!
Το μονο που κρατω,ΑΣΧΕΤΩΣ ΑΝ ΗΤΑΝ ΔΙΚΑΙΑ Ή ΑΔΙΚΗ Η ΜΕΛΙΤΑ Ή Ο ΠΕΤΡΟΣ,ειναι τα λογια της Αμαλιας!!:
"Ουτε με τον Μανο ημουνα μπροστα οταν την χτυπησε,αλλα θελω να τον βαλω στην φυλακη για αυτο που εκανε"
Τι σημαινει αυτο;Ειται ειχε δικιο ο Πετρος ειται ειχε αδικο,δεν θα επρεπε να χειροδικησει!
Και επειδη δεν μ'αρεσει να κρυβομαι πισω απο τα λογια μου ή να καλυπτω το πραγματικο νοημα της καταστασης,δεν θα επρεπε να σηκωσει χερι πανω της!να την ΧΤΥΠΗΣΕΙ!!!
Τον λυπηθηκα τον Πετρο σημερα ομως,και αυτο χαρη στην εξαιρετικη ερμηνεια του Κατρανιδη,ναι τον λυπηθκα...γιατι αυτοματως το μετανιωσε!!!Οχι σαν το αλλο το λαμογιο που ενιωθε και υπερυφανος που δεν την σκοτωσε!
Κοιτα που καταντησαμε;;Να τον λυπομαστε επειδη δεν ειναι Μανος!!!
ΕΛΕΟΣ!!!

Ειναι κριμα ομως να υπαρχουν τετοιες αποψεις περι κακοποιησης στις μερες μας,και μαλιστα απο νεα παιδια!Αυτη ειναι η καταντια μας τελικα σαν κοινωνια!
Επειδη ομως το μελο δεν μου παει,να συνεχισω αυτο που ελεγα...

Θα μπορουσα να το αναλυω για ωρες ολοκληρες,αλλα πλεον η σειρα ΔΕΝ το αξιζει!!!
Γλυκια οστωσο η σκηνη Στεφ-Μελ! Love!
Α,και ναι εχουμε καινουριο ρεκορ!!!Ποσο λετε να κρατησε η σημερινη σκηνη τους;;Και 30 δευτερα μην σου πω!
Τι ειστε εσεις ρε;Μπουχτησαμε και σημερα απολυτο!! slap
Μια παρακληση βρε παιδια:Βαλτε και λιγο παρεα vomit -ο Θεος να την κανει δηλαδη γιατι απο μονη της....ΔΕΝ!!-καθολου δεν μας τους δειχνετε!Απαπα!Θα σας μαλωσω!
*Δεν θα αντεχα αν δεν το εγραφα,συγνωμη αλλα ειδα την Ευα και την Δαφνη αγκαζε,με αγκαλιες και τα σιναφι;;;ή κανουν πουλακια τα ματια μου;;;
Οχι οχι,δεν υπηρξε ποτε ο πρωτος κυκλος!Εγω προφανως εβλεπα αλλη σειρα!!...Δεν εξηγειται αλλιως σου λεω!
Εγω παντως εβλεπα αυτη τη σειρα...,να δεις πως την λενε..πως την λενε;;;Μια φορα,7-8 την εδειχνε στο Mega Channel!Απο 'κει και περα θα σε γελασω!Και δεν το θελω....
ΚΡΙΜΑ και παλι ΚΡΙΜΑ και για το κοινο που τον αγαπησε αυτον τον ρολο και για ολα!
Μια φορα προτιμω τον μαμοθρεφτο τον Στεφανο,απο τον κινητο τσελεμεντε που vomit (x1000000)
Πως το κατασρεψανε αυτον τον ρολο;;;
Αλλα θα μου πεις,εδω ακυρωνουν αλλους και αλλους εδω θα κ*λοσουμε;;
Κ*λονουμε;;Δεν κ*λονουμε!

Η σκηνη ομως που μου αρεσε πιο πολυ ηταν η Μελιτα στο τηλεφωνο με τον Στεφανο!
Με "πονεσε" αυτη η σκηνη η αληθεια ειναι!
Δεν ειναι θεμα το τι ειπαν,ειναι θεμα το τι δεν του ειπε η Μελιτα!
Τραγικο....
Δεν ηθελε να τον φορτωνει με τα δικα της,και ουτε καν που τον αφησε να καταλαβει οτι δεν ειναι καλα...Μαλιστα του το κλεισε και γρηγορα γιατι δεν την εκοβα να αντεχε και πολυ ακομα...θα λυγιζε...
Για μενα μακραν η πιο ωραια σκηνη του επεισοδιου...
Μ'αγγιξε απιστευτα...την λυπηθηκα οτι και να λεμε..

"Καλα της εκανες!!!"
Ε μα το τραβαει αυτο το εμοτικον ο οργανισμος σου,δεν εξηγειται αλλιως!Και για να μην σ'αφησω και παραπονεμενη: Fskl(x10000000000000)
Μπορει να μην συμπαθω την Νταιζη,αλλα και η εμπαθεια,για μενα οπως αποδεικνυεται τουλαχιστον,εχει τα ορια της!!!
ΥΓ.Εννοειται αθλιο το επεισοδιο!!!
ΥΓ.2.Πλακα πλακα το Μελιτονι,που τοσο πολυ συμαθουμε,και οτι περιστρεφεται γυρω απο το Μελιτονι γεμιζει πολλες σελιδες!!!!
Γινονται αναλυσεις επι αναλυσεων,συζητησεις επι συζητησεων,ταβανοπροκες,αλλα μονο αδιαφορη δεν μας ειναι... sss
Εχουμε πολυ πλακα τελικα....

ΥΓ.3.Τελικα δεν αντεξα και θα κανω ενα μικρο σχολιο,το οτι ηταν ερωτευμενη η Μελιτα με τον Μανο,δεν εχει καμια σχεση με το οτι την ξεπουλησε ο Πετρος!Τι θελω να πω;Οτι αν της ειχε πει της Μελιτας τοτε στην ερχη τι κουμασι ειναι ο Μανος δεν θα ηταν τοσο μεγαλο το χαστουκι οταν θα μαθαινε την αληθεια γ'αυτον(τον Μανο).Θα ειχε και αυτο στα υποψιν της!Γιατι η Μελιτα ερωτευτηκε την εικονα του τελειου αντρα/πατερα/συζηγου/επιχειρηματια εν ονοματι Μανου Λυτρα,οχι αυτο που στα'ληθεια ειναι!Εστω οτι της το'χε πει και αυτη ακεθεκτη συνεχιζε και δεν τον πιστευε,τοτε θα ηταν καθαρα δικια η ευθυνη!
Δεν λεω οτι δεν αγαπαει την Μελιτα,ή οτι μετα που εμαθε για την σχεση Μανου-Ευας δεν τα εκανε ολα για να την προστατεψει,αλλα η διαφορα στις δυο περιπτωσεις(Στεφ-Μελ κι Μανος-Μελ) ειναι η εξης:
Στην δευτερη δεν μιλησε γιατι ειχε συμφεροντα να μην μιλησει και συνεργαζονταν με το λαμογιο της συμφορας!
Στην πρωτη ομως μιλα γιατι ειναι ΕΧΘΡΟΣ ΤΟΥ!!!!
Στην σχεση Μανου-Μελιτας τα εχει αναγνωρισει τα λαθη του ομως και γι'αυτο τον λυπαμαι!Οχι ομως οτι δεν ειναι και αληθεια αυτα που ειπε η Μελιτα!
Το σταματω εδω ομως γιατι συνεχεια αναλωνομαστε στα ιδια και στα ιδια!
ΥΓ.4.Και συγνωμη κατι τελευταιο γιατι θα τρελαθω,τι πηγε να της πει να κανει δηλαδη;;;Οπως πολυ σωστα τονισε και η Anastasia20:
anastasia20 έγραψε:αλλά η μελίτα τι να κάνει;;;<ξέρεις αγάπη μου τώρα που κινδυνεύεις να απομακρυνθούμε για να μην κινδυνεύσω και εγώ και όταν σωθείς αν σωθείς τα λέμε τότε;;;>
Τελειως κουφο ομως!(χωρις να αμφισβητω τις προθεσεις του!)

Καλά οι απορίες σου με βρίσκουν απολύτως σύμφωνη!Αλλά δεν έχουν απάντηση!Η σειρά πάει από καιρό,αλλά σιγά-σιγά το καταλαβαίνουμε και πιο πολύ!

Φοβερός σχολιασμός oscar
Αυτο να μου πεις!Βεβαια αυτες οι μαυρες τρυπες στο σεναριο ολο και μεγαλωνουν!Και να θελω δεν μπορω να τις αγνοησω πλεον!Μα καλα για τοσο ηλιθιους μας περνανε ή ξαχνανε αυτα που γραψανε;;;
Αλλα ξεχασα!Δεν υπαρχουν απαντησεις σε τετοιες ερωτησεις!
Α,και : thanks : για το οσκαρ!
Goofy!
Goofy!
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Πεμ Μάης 13, 2010 6:09 pm

Goofy! έγραψε:
Προφανώς και πρέπει να τους δείχνει, μιας και είναι οι κεντρικοί ήρωες......

Αν οι τηλεοπτικοί ήρωες συγχωρούν (καλώς ή κακώς είναι άλλο θέμα), εσείς γιατί δεν το δέχεστε?
Έγινε κάρβουνο....Και εγω εδω θα πω.....<< Οχι άλλο κάρβουνο>>

"Καλα της εκανες!!!"
Τι σχέση έχει η σφαλιάρα απο άντρα σε γυναίκα και απο γυναίκα σε γυναίκα.??? Αν είναι έτσι, με την ίδια λογική όποτε ξαναπαίξουν μπουνιες ο Μάνος με τον Στέφανο, να τους κατηγορήσουμε και αυτούς, οκ?
Καταρχάς ο Μάνος έδερνε χωρίς λόγο, και για επείδειξη δύναμης. Ηξερε οτι η Μελίτα/Ευα ήταν αδύναμες να αντιδράσουν στην σωματική βια.Εκτός αυτού, υποτίθεται οτι ήταν γυναίκες που αγαπάει (οχι οτι έχει διαφορά αν τις μισούσε).
Απο την άλλη, η Νταίζη μπουκάρει σε ένα ξένο σπίτι μέσα στο βράδυ, προσβάλει με το έτσι θέλω μια γυναίκα η οποία δεν της έχει κάνει απολύτως τίποτα, και κυρίως προσβάλει την ιδιότητα της ως μάνα.

Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 - Σελίδα 5 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 - Σελίδα 5 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 - Σελίδα 5 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Πεμ Μάης 13, 2010 6:17 pm

Τι σχέση έχει η σφαλιάρα απο άντρα σε γυναίκα και απο γυναίκα σε γυναίκα.??? Αν είναι έτσι, με την ίδια λογική όποτε ξαναπαίξουν μπουνιες ο Μάνος με τον Στέφανο, να τους κατηγορήσουμε και αυτούς, οκ?
Καταρχάς ο Μάνος έδερνε χωρίς λόγο, και για επείδειξη δύναμης. Ηξερε οτι η Μελίτα/Ευα ήταν αδύναμες να αντιδράσουν στην σωματική βια.Εκτός αυτού, υποτίθεται οτι ήταν γυναίκες που αγαπάει (οχι οτι έχει διαφορά αν τις μισούσε).
Απο την άλλη, η Νταίζη μπουκάρει σε ένα ξένο σπίτι μέσα στο βράδυ, προσβάλει με το έτσι θέλω μια γυναίκα η οποία δεν της έχει κάνει απολύτως τίποτα, και κυρίως προσβάλει την ιδιότητα της ως μάνα.

Αν το χαστούκι της Δάφνης συνιστά σωματική βία τότε ας μετρήσουμε στις βίαιες και την αγαπημένη Μελίτα γιατί κι αυτή έτρεξε με κίνδυνο να γκρεμιστεί στις σκάλες να προλάβει την αντίζηλο στο δρόμο και να της ρίξει δυό μπούφλες. Ψυχρά και μετά απο πρόθεση και όχι πάνω στο θυμό όπως έκανε η Δάφνη επειδή προσεβλήθη.

Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 - Σελίδα 5 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από Goofy! Την / Το Πεμ Μάης 13, 2010 6:18 pm

Mik έγραψε:
Goofy! έγραψε:
Προφανώς και πρέπει να τους δείχνει, μιας και είναι οι κεντρικοί ήρωες......

Αν οι τηλεοπτικοί ήρωες συγχωρούν (καλώς ή κακώς είναι άλλο θέμα), εσείς γιατί δεν το δέχεστε?
Έγινε κάρβουνο....Και εγω εδω θα πω.....<< Οχι άλλο κάρβουνο>>

"Καλα της εκανες!!!"
*Αυτο πηγαινε στα συνεχη παραπονα οτι δεν τους βλεπουμε αρκετα!
**Μα πλεον ολοι συγχωρουν ολους!Εχει καταντησει ΓΕΛΟΙΟ το ολο θεμα!Ανεξαρτητος του "με ποια ιδιοτητα αυτοι συγχωρουν;;",δεν μιλαμε για λαθη που συμαβαινουν-χοντρα μεν(καθ'οτι και καθημερινο)-αλλα συμβαινουν και τους συγχωρουμε!Εδω μιλαμε για ΠΛΗΡΗ μεταλλαξη των ρολων,μηδενος εξαιρουμενου!
***Σαφως και υπαρχει διαφορα,αλλα με αυτη την λογικη οταν μπουκαρε η Νορα και η Αγια Δαφνη στο σπιτι της Νταιζης προσβαλλοντας την μπροστα στον Δημητρη(βλ.επικειμενο θυμα),αυτη τι επρεπε να κανει;Να τις αρχισει στις γρηγορες;;;!
Goofy!
Goofy!
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Πεμ Μάης 13, 2010 6:27 pm

Goofy! έγραψε:*Αυτο πηγαινε στα συνεχη παραπονα οτι δεν τους βλεπουμε αρκετα!
**Μα πλεον ολοι συγχωρουν ολους!Εχει καταντησει ΓΕΛΟΙΟ το ολο θεμα!Ανεξαρτητος του "ποια ιδιοτητα αυτοι συγχωρουν",δεν μιλαμε για λαθη που συμαβαινουν-χοντρα μεν(καθ'οτι και καθημερινο)-αλλα συμβαινουν και τους συγχωρουμε!Εδω μιλαμε για ΠΛΗΡΗ μεταλλαξη των ρολων,μηδενος εξαιρουμενου!
***Σαφως και υπαρχει διαφορα,αλλα με αυτη την λογικη οταν μπουκαρε η Νορα και η Αγια Δαφνη στο σπιτι της Νταιζης προσβαλλοντας την μπροστα στον Δημητρη(βλ.επικειμενο θυμα),αυτη τι επρεπε να κανει;Να τις αρχισει στις γρηγορες!
* Tα συνεχή παράπονα γίνανε οταν πράγματι ΔΕΝ τους βλέπαμε αρκετα.Σημερα δεν είδα να γίνεται κανα παράπονο.
** Σαφως και εχει γίνει μετάλλαξη. Απο την στιγμή που έχει γίνει, ας δεχτούμε τους χαρακτήρες έστω και μεταλλαγμένους και όχι οπως θα θέλαμε να μας τους δώσουν. Ούτε και γω σαν Λουκονορική χάρηκα με την Νόρα να ξεκατινιάζεται, αλλα το δέχτηκα. :wink2: Εδω άντεξα μέχρι και την Αμαλία να μας λέει για άλλον έρωτα πέρα του Πετράν gelio gelio
*** Καταρχάς δεν μπουκάρανε στο σπίτι της Νταίζης αλλα του Αρη. Επίσης, η Νταίζη δεν ασχολήθηκε με την Νόρα ή τον Λουκά, αλλα προσέβαλε την Δάφνη, που δεν της έχει κάνει τίποτα. Και αν δεν ήταν ο Μπέλλος στο σπίτι τότε, νομίζεις δεν θα το κάνε?? gelio gelio

Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 - Σελίδα 5 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 - Σελίδα 5 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 - Σελίδα 5 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης