Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap41%Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 41% 
[ 23 ]
Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap25%Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 25% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap11%Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 11% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap11%Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 11% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap10%Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 10% 
[ 6 ]

Σύνολο Ψήφων : 56

Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τετ Μάης 12, 2010 8:33 pm

Ntinaki1 έγραψε:Ναι τον ερωτεύτηκε πάρα πολύ τον Μάνο και τον γούσταρε. Αυτο τι πάει να πει; Ότι αν ήξερε τι ήταν από την αρχή θα τον παντρευόταν; Δεν νομίζω.Μια ψεύτικη εικόνα αγαπούσε τόσα χρόνια έναν τέλειο σύζηγο,έκανε και καιρό να τον ξεπεράσει μόλις έμαθε τι σκ***** ήταν που κάθε φορά μάθαινε για αυτόν και μία λαμογιά. Αλλά δεν κατάλαβα τι ψέμα είπε στον πατέρα της; Αυτός ήξερε τι ήταν ο Μάνος και για τα συμφέροντά του δεν είδα να πιάνει την κόρη της να της πει να μείνει μακριά του. Αν το έκανε και δεν άκουγε η Μελίτα οκ, και εγώ με τον Πέτρο θα ήμουν. Αλλά αυτά που έχει κάνει ο Πέτρος δεν είναι και λίγα. Δεν είναι και κάνα καλό παιδί. Εξάλλου ότι σήκωσε το χέρι του αποδεικνύει ότι αυτά που του είπε η Μελίτα τον πείραξαν ένα παραπάνω γιατί ξέρει και ο ίδιος ότι είναι αλήθεια....

Γιατί τον Στέφανο που ξέρει τι κουμάσι είναι δεν θέλει να τον παντρευτει???????

Το ψέμα που είπε στον πατέρα της είναι οτι του έιπε οτι την πούλησε . Ο Πέτρος δεν την πουλησε. Απλως δεν την προστάτεψε. Αν κρίνω απο το μυαλό που έχει τώρα , (παθούσα και πιο μεγάλη πλέον) πάλι δεν θα καταλάβαινε.

Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 - Σελίδα 2 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 - Σελίδα 2 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Τετ Μάης 12, 2010 8:33 pm

anastasia20 έγραψε:
Foulitsa έγραψε:
anastasia20 έγραψε:

Μελίτα-πέτρος:α…μωρέ τον πέτρο τον λυπήθηκα….δεν το ήθελε…το μετάνιωσε αμέσως....
Πάντως η μελίτα αρχίζει και ξυπνάει….βάζει όρια επιτέλους και δεν κάθεται να ακούει τους άλλους να κάνουν κουμάντο στη ζωή της και να την τρενάρουν…
Για όσα είπε στον πέτρο είχε δίκιο….όχι ότι δεν την αγαπάει…και βέβαια την αγαπάει…κόρη του είναι…αλλά στο θέμα με το μάνο όπως και να το κάνουμε ο πέτρος έκανε τα στραβά μάτια…η μελίτα τον ερωτεύτηκε το μάνο…αλλά ο πέτρος ήξερε πολύ καλά ότι ο μάνος δεν είναι αυτός που νόμιζε η μελίτα…και δεν της είπε τίποτα…μόνο και μόνο επειδή συνεργάζονταν….και τώρα που η μελίτα ερωτεύτηκε το στέφανο γιατί έχει βαλθεί να της λέει να τον χωρίσει;;;;απλά και μόνο επειδή ο στέφανος είναι εχθρός του….και αυτό είναι που κάνει τον πέτρο να χάνει το όποιο δίκιο μπορεί να έχει…

Anastasia νομίζω πως πέρσι πέρα απο συμφέροντα βλέπαμε τον Πέτρο να προσπαθεί να κρατήσει την ευτυχία της Μελίτας με νύχια και με δόντια, να μην απογοητευτεί και είναι δυστηχισμένη...Ηξερε το Μάνβο στις δουλειές,οχι οτι κερατωνε τη Μελίτα 6 χρόνια... Και για το Στεφανο πιστευει οτι έχει άλλα σχέδια...Μην αμφισβητούμε την αγάπη του πέτρου στη Μελίτα και οτι προσπαθεί να την προστατέψει..Λάθος το χαστούκι δεν λέω,αλλά το μετάνιωσε αμέσως και εντάξει γενικώς απο τους γονείς παρολο που είμαι αντίθετη είναι πιο ανεκτο να φας μια σφαλιάρα αν χάσεις τον έλενχο..Και αυτή του φέρθηκε χάλια..και το ύφος της και τοαυτά που του πε...Δεν μπορείς να λές στον πατέρα σου οτι σε πουλησε..ειναι πολύ βαρύ...

δεν είπα ότι την αγαπάει...το τόνισα και εγώ..ο πέτρος την αγαπάει τη μελίτα...το χαστούκι και γενικά να σηκώνουμε χέρι ακόμα και αν είσαι γονιός δεν το θεωρώ σωστό...μπορώ όμως να καταλάβω ότι ο πέτρος δεν μπόρεσε να το έλγχξει και το μετάνιωσε αμέσως...δεν θα μείνω τόσο στο χαστόυκι...
μπορεί η μελίτα να ήταν λίγο σκληρή με τον πέτρο δεν αντιλέγω....ο πέτρος από την αρχή ήταν ενάντια στη σχέση της μελίτας και του στέφανου...επειδή θεωρεί ότι ο στέφανος δεν είναι αυτό που δείχνει στη μελίτα...αλλά ούτε και ο μάνος ήταν ό,τι έδειχνε στη μελίτα...ο πέτρος όμως δεν είπε τίποτα τότε με το μάνο απλά και μόνο επειδή δεν ήταν εχθρός του αλλά συνεργάζονταν...τώρα με το στέφανο αντιδρά κατά κύριο λόγο επειδή είναι εχθρός δικός ΤΟΥ...αλλά έχει ξεχάσει κάτι...η ζωή είναι της μελίτας,όχι δική ΤΟΥ...

Ο Πέτρος έχει ξεκαθαρίσει πολλές φορές στο Μάνο να μείνει μακριά απο τη Μελίτα αφου θέλει να είναι με την Ευα..Και το θυμαμαι γιατί καπου εκεί απελπιζόμουνα η δόλια φαν.. lol!
Ο Πέτρος πιστέυει οτι η Μελίτα ειναι μερος του σχεδιου του Στεφανου και δεν θέλει να πληγωθεί..Λογικό δεν είναι αυτό????
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από Izabella29 Την / Το Τετ Μάης 12, 2010 8:34 pm

anastasia20 έγραψε:Πότε θα γεννησεί η εύα;;;;βαρέθηκα να την βλέπω να τρώει όλη την ώρα...έχει καταντήσει αηδία το θεματάκι….

Μπέλλος:α…ρε…μπέλλο….μια χαρά παιδί είσαι…ψυχούλα…μην μπλέξεις με τη νταίζη βρε αγόρι μου….

Ρούσσος:<δεν μπορεί χωρίς εσένα ο μάνος>(προς κατερίνα)βρε λέτε να την κάνει ο μάνος με την κατερίνα-κατερινάκι;;gelio

Μάνος:<ως τι κινδυνεύει η εύα;>απαντάω εγώ…ως σπαστικοψηφισμένη και αχώνευτη…δεν φταίω εγώ με προκάλεσες…

<αν είναι δίπλα η μελίτα και το παιδί;>η μελίτα και το παιδί τόσα χρόνιαήταν δίπλα σου…όταν εσύ μπλεκόσουν σε βρωμοδουλειές και έθετες τη ζωή όλων σε κίνδυνο αδιαφορώντας για το αν σου έλεγαν να σταματήσεις τις λαμογιές τότε δε σκεφτόσουν ούτε το παιδί ούτε τη μελίτα ούτε κανέναν….

<οι δικές μου απειλές μένουν στα λόγια άλλοι τις κάνουν πράξεις>:σύντομο και καλό….τη μελίτα βρε παιδιά ποιος την χτύπησε;;;ο σωσίας του;;;;έχουν πάθει ολική παράκρουση όλοι εκεί μέσα…εκτός του ότι θεωρούμε άκρως λογικό να εκτοξεύουμε απειλές και το λέμε με καμάρι <εγώ μένω στα λόγια>τι καλός άνθρωπος που είσαι βρε;;; cake

Μελίτα-πέτρος:α…μωρέ τον πέτρο τον λυπήθηκα….δεν το ήθελε…το μετάνιωσε αμέσως....
Πάντως η μελίτα αρχίζει και ξυπνάει….βάζει όρια επιτέλους και δεν κάθεται να ακούει τους άλλους να κάνουν κουμάντο στη ζωή της και να την τρενάρουν…
Για όσα είπε στον πέτρο είχε δίκιο….όχι ότι δεν την αγαπάει…και βέβαια την αγαπάει…κόρη του είναι…αλλά στο θέμα με το μάνο όπως και να το κάνουμε ο πέτρος έκανε τα στραβά μάτια…η μελίτα τον ερωτεύτηκε το μάνο…αλλά ο πέτρος ήξερε πολύ καλά ότι ο μάνος δεν είναι αυτός που νόμιζε η μελίτα…και δεν της είπε τίποτα…μόνο και μόνο επειδή συνεργάζονταν….και τώρα που η μελίτα ερωτεύτηκε το στέφανο γιατί έχει βαλθεί να της λέει να τον χωρίσει;;;;απλά και μόνο επειδή ο στέφανος είναι εχθρός του….και αυτό είναι που κάνει τον πέτρο να χάνει το όποιο δίκιο μπορεί να έχει…

Μελίτα-αμαλία:α..εντάξει…έναν σύμμαχο είχαμε πάει και αυτός…μπορεί να κινδυνεύει ο στέφανος…αλλά η μελίτα τι να κάνει;;;<ξέρεις αγάπη μου τώρα που κινδυνεύεις να απομακρυνθούμε για να μην κινδυνεύσω και εγώ και όταν σωθείς αν σωθείς τα λέμε τότε;;;>μόνο και μόνο από το γεγονός ότι θέλει να είναι δίπλα του ακόμα και τώρα δείχνει πόσο πολύ τον αγαπάει…

Μάνος:η βέφα σε δράση….ΕΛΕΟΣ πάλι με τα κολοκυθάκια….πάντως αν δεν υπήρχε η συνεργασία με τον μπέλλο θα μπορούσε να πάει στο πρωινό της μενεγάκη στη στήλη της μαγειρικής….έκανε και τουρνέ στη δάφνη με τα τάπερς…ΠΟΣΟ ΠΙΟ ΚΑΤΩ ΠΙΑ;;;;και η εύα δεν θέλει να μάθει ο μάνος ότι της άρεσαν τα κολοκυθάκια γιατί τότε θα του δώσει θάρρος…όταν τον παίρνει αλαμπρατσέτα και βολτάρουν τότε δεν του δίνει θάρρος…τι ηλίθια λογική είναι αυτή;;;

Αντιγόνη:<επιέλους στο σπίτι>βγήκε η μουγγή….ΟΙΜΕΕΕΕΕ….μια χαρά ήταν στης φυλακής τα σίδερα….γιατί υπάρχουν ο εγγυήσεις;;;;Kotsides

Παρέα:υπάρχει ν και η ΑΝΟΙΧΤΗ ΑΚΡΟΑΣΗ… που καθόντανκαι έπαιζαν το χαλασμένο τηλέφωνο….βρε θέμα πάλι που πιάσαμε με τα κολοκυθάκια… slap

Δάφνη:<όταν θυμώνω δεν ελέγχω τα χέρια μου>…πες το έτσι…είναι κληρονομική η ανάταση των χεριών στην οικογένεια γεραλή…

Ερώτηση:πόσα δευτερόλεπτα ήταν η σκηνή στέφανου-μελίτας;;;γιατί βαρέθηκα να τους βλέπω…ΕΛΕΟΣ κα.ακρίτα….δεν είναι δυνατόν σε ένα ολόκληρο επεισόδιο να ασχολούμαστε με τα κολοκυθάκια…wall ΕΛΕΟΣ...βλέπω και την εκπομπή τουμαμαλάκη αν θέλω να πληροφορηθώ για μαγειρική.…

ΣΤΑ ΠΡΟΣΕΧΩΣ:ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΜΕΝΟΥ…ΚΑΠΟΙΑ ΕΞΕΛΙΞΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ….slap

Φοβερός σχολιασμός!Εσύ και το Ntinaki1 με καλύψατε!!! : respect :
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Τετ Μάης 12, 2010 8:35 pm

anastasia20 έγραψε:
Foulitsa έγραψε:
anastasia20 έγραψε:

Anastasia νομίζω πως πέρσι πέρα απο συμφέροντα βλέπαμε τον Πέτρο να προσπαθεί να κρατήσει την ευτυχία της Μελίτας με νύχια και με δόντια, να μην απογοητευτεί και είναι δυστηχισμένη...Ηξερε το Μάνβο στις δουλειές,οχι οτι κερατωνε τη Μελίτα 6 χρόνια... Και για το Στεφανο πιστευει οτι έχει άλλα σχέδια...Μην αμφισβητούμε την αγάπη του πέτρου στη Μελίτα και οτι προσπαθεί να την προστατέψει..Λάθος το χαστούκι δεν λέω,αλλά το μετάνιωσε αμέσως και εντάξει γενικώς απο τους γονείς παρολο που είμαι αντίθετη είναι πιο ανεκτο να φας μια σφαλιάρα αν χάσεις τον έλενχο..Και αυτή του φέρθηκε χάλια..και το ύφος της και τοαυτά που του πε...Δεν μπορείς να λές στον πατέρα σου οτι σε πουλησε..ειναι πολύ βαρύ...

δεν είπα ότι την αγαπάει...το τόνισα και εγώ..ο πέτρος την αγαπάει τη μελίτα...το χαστούκι και γενικά να σηκώνουμε χέρι ακόμα και αν είσαι γονιός δεν το θεωρώ σωστό...μπορώ όμως να καταλάβω ότι ο πέτρος δεν μπόρεσε να το έλγχξει και το μετάνιωσε αμέσως...δεν θα μείνω τόσο στο χαστόυκι...
μπορεί η μελίτα να ήταν λίγο σκληρή με τον πέτρο δεν αντιλέγω....ο πέτρος από την αρχή ήταν ενάντια στη σχέση της μελίτας και του στέφανου...επειδή θεωρεί ότι ο στέφανος δεν είναι αυτό που δείχνει στη μελίτα...αλλά ούτε και ο μάνος ήταν ό,τι έδειχνε στη μελίτα...ο πέτρος όμως δεν είπε τίποτα τότε με το μάνο απλά και μόνο επειδή δεν ήταν εχθρός του αλλά συνεργάζονταν...τώρα με το στέφανο αντιδρά κατά κύριο λόγο επειδή είναι εχθρός δικός ΤΟΥ...αλλά έχει ξεχάσει κάτι...η ζωή είναι της μελίτας,όχι δική ΤΟΥ...

τοοοοοοοοοοοοοσα εχει υποστει η Μελιτα απο το Μανο και δεν μιλουσε ψυχολογικο και σωματικο εκβιασμο .....!!!!!!!
το ενα χαστουκι απο τον πατερα της την πειραξε που επρεπε να το κανει εδω και χρονιααααααααααααα!!!!!!!!!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Τετ Μάης 12, 2010 8:35 pm

evanna έγραψε:Λοιπον......

Απολυτοι:Δεν το πιστευω οτι κοιμηθηκαν μαζι και μετα μου επαιρναν πρωϊνο χαλαροι και light σαν να μην τρεχει καστανο!Λες και ηταν ολομοναχοι!ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ!!!! Fskl

Παρεα(part 1):Τι φαση που ειχαν!Νικολας-Δαφνη και Νορα-Λουκας να κανουν ζουζουνιες και η Ευα να καταβροχθιζει κοιτωντας με ενα υφακι ολα τα λεφτα! gelio

Ρουσσος-Μελιτα:Πολυ δυνατη σκηνη!!!Ο Πετρος πηγε να της μιλησει πολυ λογικα για να την προστατεψει και εκεινη τον κατηγορησε και απο πανω!Ακου λεει την πολησε!?Θα μας τρελανει κυρα μου!?Εσυ δεν ελεγες στα πρωτα-πρωτα επεισοδια περυσι αλλα και φετος στην περιοδο της απαγωγης οτι μολις ειδες το Μανο επεσες ξερη και εβαλες στοχο να τον κανεις δικο σου!?Πολυ ευκολα ξεχναμε!
Οσο για το χαστουκι,αν και ειμαι κατα της βιας,της χρειαζοτανε της αχαριστης!Παρ'ολα αυτα την ιδια στιγμη που το εκανε ο Πετρος,το μετανιωσε!Παρεπιπτοντως συγκλονιστικος ο Κος Κατρανιδης σε αυτη τη σκηνη! : respect :

Νταιζαρα:Δεν αντεχονται αυτες οι ψευτικες γλυκες με τον Μητσουλα!Τωρα μου ανεβαινει το αιμα στο κεφαλι οταν χρησιμοποιει σαν προφαση το καλο του παιδιου της!Ελεος! vomit

Μανος-Σκαμπροζικα κολοκυθακια gelio :Απο τη μια μου αρεσαν πολυ οι σκηνουλες,ειδικα το δουλεματακι Ευας-Δαφνης!Απο την αλλη ομως προτιμω να βλεπω πιο ουσιαστικες σκηνες αλλα τελος παντων...!

Παρεα(part 2):ΤΕΛΕΙΟΙ!!!!Ο καθενας με τον πονο του και το τηλεφωνο να πηγαινει περα-δωθε!!!Λατρευω να βλεπω ετσι το παρεακι! Hug
Και ειναι οι κοριτσαρες μαζι και σκαει μυτη οχια και χωνει η Δαφναρα ενα χαστουκι,κορυφαιο!!!Την πεταξαν και εξω κακην κακως
Παρ'ολα αυτα η Νταιζαρα δεν το βαζει κατω και περναει μια βολτα και απο τα αγορια και παθαινει τα ιδια!!!Ετσι!

Κατα τ'αλλα η Αντιγονη βγηκε απο τη φυλακη και απο την τελευταια σκηνη βεβαιωθηκα πως οντως αυτη τις σκαρωνει τις αποπειρες!Για να δουμε πως θα εξελιχθει το πραγμα!

Απο εμενα τελειο το επεισοδιο για το φανταστικο παρεακι!Περιμενω τα αυριανα! :cheers:

Ευάννα μου πολύ ωραίος σχολιασμός!!!!!! :cheers:
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τετ Μάης 12, 2010 8:37 pm

Foulitsa έγραψε:
evanna έγραψε:Λοιπον......

Απολυτοι:Δεν το πιστευω οτι κοιμηθηκαν μαζι και μετα μου επαιρναν πρωϊνο χαλαροι και light σαν να μην τρεχει καστανο!Λες και ηταν ολομοναχοι!ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ!!!! Fskl

Παρεα(part 1):Τι φαση που ειχαν!Νικολας-Δαφνη και Νορα-Λουκας να κανουν ζουζουνιες και η Ευα να καταβροχθιζει κοιτωντας με ενα υφακι ολα τα λεφτα! gelio

Ρουσσος-Μελιτα:Πολυ δυνατη σκηνη!!!Ο Πετρος πηγε να της μιλησει πολυ λογικα για να την προστατεψει και εκεινη τον κατηγορησε και απο πανω!Ακου λεει την πολησε!?Θα μας τρελανει κυρα μου!?Εσυ δεν ελεγες στα πρωτα-πρωτα επεισοδια περυσι αλλα και φετος στην περιοδο της απαγωγης οτι μολις ειδες το Μανο επεσες ξερη και εβαλες στοχο να τον κανεις δικο σου!?Πολυ ευκολα ξεχναμε!
Οσο για το χαστουκι,αν και ειμαι κατα της βιας,της χρειαζοτανε της αχαριστης!Παρ'ολα αυτα την ιδια στιγμη που το εκανε ο Πετρος,το μετανιωσε!Παρεπιπτοντως συγκλονιστικος ο Κος Κατρανιδης σε αυτη τη σκηνη! : respect :

Νταιζαρα:Δεν αντεχονται αυτες οι ψευτικες γλυκες με τον Μητσουλα!Τωρα μου ανεβαινει το αιμα στο κεφαλι οταν χρησιμοποιει σαν προφαση το καλο του παιδιου της!Ελεος! vomit

Μανος-Σκαμπροζικα κολοκυθακια gelio :Απο τη μια μου αρεσαν πολυ οι σκηνουλες,ειδικα το δουλεματακι Ευας-Δαφνης!Απο την αλλη ομως προτιμω να βλεπω πιο ουσιαστικες σκηνες αλλα τελος παντων...!

Παρεα(part 2):ΤΕΛΕΙΟΙ!!!!Ο καθενας με τον πονο του και το τηλεφωνο να πηγαινει περα-δωθε!!!Λατρευω να βλεπω ετσι το παρεακι! Hug
Και ειναι οι κοριτσαρες μαζι και σκαει μυτη οχια και χωνει η Δαφναρα ενα χαστουκι,κορυφαιο!!!Την πεταξαν και εξω κακην κακως
Παρ'ολα αυτα η Νταιζαρα δεν το βαζει κατω και περναει μια βολτα και απο τα αγορια και παθαινει τα ιδια!!!Ετσι!

Κατα τ'αλλα η Αντιγονη βγηκε απο τη φυλακη και απο την τελευταια σκηνη βεβαιωθηκα πως οντως αυτη τις σκαρωνει τις αποπειρες!Για να δουμε πως θα εξελιχθει το πραγμα!

Απο εμενα τελειο το επεισοδιο για το φανταστικο παρεακι!Περιμενω τα αυριανα! :cheers:

Ευάννα μου πολύ ωραίος σχολιασμός!!!!!! :cheers:
Ευχαριστω γλυκια μου!Περιμενω και το δικο σου αυριο! :wink2:
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από Ελένα Την / Το Τετ Μάης 12, 2010 8:40 pm

Clarabelle έγραψε:
Ελένα έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Ένα πρώτο σχόλιο
Γιατί έσκουζε το μαλλιαρό κουτάβι σαν να του πατήσανε την ουρά;
Την πούλησε ο μπαμπάς στο Μάνο;
Κύριοι σεναριογράφοι
Η Κατσαρή Κατίνα έλεγε στο επεισόδιο 6

Αυτά θα μου πείτε last year!!!!!!!!!!!!
Αλλά και φέτος στην υπόγα τα ίδια έλεγε

Έχουν τα κουτάβια τόσο αδύνατη μνήμη;

Και για να έχουμε καλό ερώτημα απο που τον έδιωχνε τον Ρούσσο απο το σπίτι ΤΟΥ;
Αυτό που αγόρασε ο ίδιος για να μη βγει η σουρνάμενη στο δρόμο;

Εγώ θυμάμαι όμως τον Πέτρο να καλύπτει το Μάνο, να του λέει να πει ψέματα στη Μελίτα, να βγάλει τρελή την Εύα και γενικά να τακτοποιήσει την κατάσταση ώστε να ζει η μελίτα μια ψεύτικη ευτυχία μεσα στην αγνοια της, ενώ η Ευα εκοβε τις φλεβες της!!
εγω κάπως ετσι θυμάμαι τον 1ο κύκλο, με θύματα Εύα, μελίτα, Δαφνη!!!

Ο Ρούσσος απ την πρώτη στιγμή που έμαθε για την Εύα απειλούσε το Μάνο να ξεκαθαρίσει μαζί της και να γυρίσει στην οικογένειά του διαφορετικά θα τον καταστρέψει.
Προστάτεψε την Μελίτα με όσα μέσα διέθετε.
Έφτασε στο σημείο να προτείνει στο συμβούλιο των μετόχων να διώξουν το Μάνο απ την θέση του στην εταιρεία.
Έφτασε κάποια στιγμή που υπαινίχτηκε οτι θα βάλλει να καθαρίσουν την Εύα τον καιρό που αυτή τους απειλούσε οτι θα βγάλει στη φόρα ένα μυστικό που θα τους διαλύσει με αποτέλεσμα να βάλλει ο Μάνος το Χρήστο να προσέχει την Εύα επειδή φοβόταν οτι δεν θα μείνει στα λόγια.
Απλά η Μελίτα μόλις βρήκε άλλο σπόνσορα έγραψε τον πατέρα της στα παλαιότερα των υποδημάτων της.
Αν βρω τα συγκεκριμένα σημεία των επεισοδίων θα τα ανεβάσω και θα τα ποστάρω

τα θυμάμαι όλα αυτά και συμφωνώ πως ο Πέτρος ήθελε να την προστατέψει!! όμως με λάθος τρόπο και με τον τρόπο που τον βόλευε!! σίγουρα αγαπάει υπερβολικά την Μελίτα όμως από την αρχή προωθούσε πολύ τη σχεση της με τον Μάνο (χωρις να ξερει για την ευα, να τα λέμε όλα , θέλω να είμαι αντικειμενική) και οταν εμαθε τι είναι ο Μάνος προτίμησε να κρατήσει τη Μελίτα στην ψευτικη ευτυχία παρα να της πει την αλήθεια και να τη βοηθησει να ξαναρχίσει τη ζωή της, διοτι απλα και ο ιδιος ένιωθε οτι εφταιγε μερικώς!!

εγώ προσωπικά δεν θα τον κατηγορω που προωθησε τη σχεση Μάνου-Μελίτας, αλλα του ρίχνω ευθύνες που δεν της αποκάλυψε την αλήθεια
Ελένα
Ελένα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Τετ Μάης 12, 2010 8:42 pm

: respect : : respect : Παρεα!!!!!!!Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 - Σελίδα 2 681539 Κατρανιδης Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 - Σελίδα 2 681539και σε λιγοτερο βαθμο η Πεφανη αποθεωσαν το επεισοδιο!!!!!!!!!!!!!

Έχει επεξεργασθεί από τον/την nikidanis στις Τετ Μάης 12, 2010 8:44 pm, 1 φορά
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Μάης 12, 2010 8:42 pm

Αλλαγή πλεύσης. Ο Μπουγιού τυλιγμένος με το πάπλωμα με γύρισε μερικά χρόνια πίσω στον Αντρέα της βέρας. Ήταν κουλουριασμένος και τυλιγμένος με τον ίδιο ακριβώς τρόποlol!

Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τετ Μάης 12, 2010 8:44 pm

Clarabelle έγραψε:
Αλλαγή πλεύσης. Ο Μπουγιού τυλιγμένος με το πάπλωμα με γύρισε μερικά χρόνια πίσω στον Αντρέα της βέρας. Ήταν κουλουριασμένος και τυλιγμένος με τον ίδιο ακριβώς τρόποlol!
Πραγματικα τρελαινομαι με τους συνειρμους σου! : respect :
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Ελένα Την / Το Τετ Μάης 12, 2010 8:46 pm

Clarabelle έγραψε:

εγώ περιμένω αυριο να τον δω τυλιγμένο και κουλουριασμένο με το παπλωμα στο κρεβάτι με την Εύα Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 - Σελίδα 2 226538
Ελένα
Ελένα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τετ Μάης 12, 2010 8:47 pm

Ελένα έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

εγώ περιμένω αυριο να τον δω τυλιγμένο και κουλουριασμένο με το παπλωμα στο κρεβάτι με την Εύα Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 - Σελίδα 2 226538
Εγω να δεις πως το περιμενω αυτο! Love! Αλλα μαλλον δεν θα μου κανουν τη χαρη! Rolling Eyes
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Τετ Μάης 12, 2010 8:49 pm

Ελένα έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Ελένα έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Ένα πρώτο σχόλιο
Κύριοι σεναριογράφοι

Εγώ θυμάμαι όμως τον Πέτρο να καλύπτει το Μάνο, να του λέει να πει ψέματα στη Μελίτα, να βγάλει τρελή την Εύα και γενικά να τακτοποιήσει την κατάσταση ώστε να ζει η μελίτα μια ψεύτικη ευτυχία μεσα στην αγνοια της, ενώ η Ευα εκοβε τις φλεβες της!!

Ο Ρούσσος απ την πρώτη στιγμή που έμαθε για την Εύα απειλούσε το Μάνο να ξεκαθαρίσει μαζί της και να γυρίσει στην οικογένειά του διαφορετικά θα τον καταστρέψει.
Έφτασε στο σημείο να προτείνει στο συμβούλιο των μετόχων να διώξουν το Μάνο απ την θέση του στην εταιρεία.
Έφτασε κάποια στιγμή που υπαινίχτηκε οτι θα βάλλει να καθαρίσουν την Εύα τον καιρό που αυτή τους απειλούσε οτι θα βγάλει στη φόρα ένα μυστικό που θα τους διαλύσει με αποτέλεσμα να βάλλει ο Μάνος το Χρήστο να προσέχει την Εύα επειδή φοβόταν οτι δεν θα μείνει στα λόγια.
Απλά η Μελίτα μόλις βρήκε άλλο σπόνσορα έγραψε τον πατέρα της στα παλαιότερα των υποδημάτων της.

τα θυμάμαι όλα αυτά και συμφωνώ πως ο Πέτρος ήθελε να την προστατέψει!! όμως με λάθος τρόπο και με τον τρόπο που τον βόλευε!! σίγουρα αγαπάει υπερβολικά την Μελίτα όμως από την αρχή προωθούσε πολύ τη σχεση της με τον Μάνο (χωρις να ξερει για την ευα, να τα λέμε όλα , θέλω να είμαι αντικειμενική) και οταν εμαθε τι είναι ο Μάνος προτίμησε να κρατήσει τη Μελίτα στην ψευτικη ευτυχία παρα να της πει την αλήθεια και να τη βοηθησει να ξαναρχίσει τη ζωή της, διοτι απλα και ο ιδιος ένιωθε οτι εφταιγε μερικώς!!

εγώ προσωπικά δεν θα τον κατηγορω που προωθησε τη σχεση Μάνου-Μελίτας, αλλα του ρίχνω ευθύνες που δεν της αποκάλυψε την αλήθεια

η Μελιτα δεν ειναι και κανενα προιον για να την πρωοθησει .αν δεν τον ηθελε η μουχριτσα ας το λεγε απο την αρχη οχι να τον παρει και μετα να ριχνει ευθυνες στον πατερα της γιατι μου τον εδωσες ....ολοι οι αλλοι ξερουν τα λαθη τους και η Μελιτα ειναι αλανθαστη wall gelio . παρτα Μελιτα Fskl Fskl
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από Ελένα Την / Το Τετ Μάης 12, 2010 8:50 pm

evanna έγραψε:
Ελένα έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Εγω να δεις πως το περιμενω αυτο! Love! Αλλα μαλλον δεν θα μου κανουν τη χαρη! Rolling Eyes

εγώ ελπίζω!! αφου παραδέχεται οτι είναι ερωτευμένη!! θα ήταν πολύ γλυκό να κοιμηθουνε αγγαλίτσα!!
Ελένα
Ελένα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από xristina79 Την / Το Τετ Μάης 12, 2010 8:51 pm

Clarabelle έγραψε:
[/color][/size][/font][/b]

Από όλα αυτά που λες ποιο είναι το σωστό?
Εμένα πάντως από όλα αυτά κανένα δεν μου ακούγεται καλό..... Το μόνο που είχε να κάνει ο Πέτρος ήταν να πει την αλήθεια στην κόρη του για το ποιος πραγματικά ήταν ο Μάνος, για την Εύα κτλ.... Απλά την αλήθεια. Μήπως όμως δεν συνέφερε?

Θεωρώ πάντως πως ο Πέτρος έχει καταλάβει το λάθος του τότε και για αυτό τώρα με τον Στέφανο δεν θέλει να το επαναλάβει.... Αυτό όμως δεν αλλάζει το γεγονός ότι, για μένα, τότε ήταν πολύ φάουλ απέναντι στην κόρη του.

Όσον αφορά το σημερινό επεισόδιο: ο Κατρανίδης ήταν υπέροχος! Τους επισκίασε όλους σήμερα...... και η σκηνή Πέτρου-Μελίτας πολύ δυνατή....
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τετ Μάης 12, 2010 8:52 pm

Ελένα έγραψε:
evanna έγραψε:
Ελένα έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

εγώ ελπίζω!! αφου παραδέχεται οτι είναι ερωτευμένη!! θα ήταν πολύ γλυκό να κοιμηθουνε αγγαλίτσα!!
Φτανει με τις περιγραφες για τα προσεχως Ελένα γιατι faint !Θα δειξει!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Τετ Μάης 12, 2010 8:55 pm

xristina79 έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Εμένα πάντως από όλα αυτά κανένα δεν μου ακούγεται καλό..... Το μόνο που είχε να κάνει ο Πέτρος ήταν να πει την αλήθεια στην κόρη του για το ποιος πραγματικά ήταν ο Μάνος, για την Εύα κτλ.... Απλά την αλήθεια. Μήπως όμως δεν συνέφερε?

Θεωρώ πάντως πως ο Πέτρος έχει καταλάβει το λάθος του τότε και για αυτό τώρα με τον Στέφανο δεν θέλει να το επαναλάβει.... Αυτό όμως δεν αλλάζει το γεγονός ότι, για μένα, τότε ήταν πολύ φάουλ απέναντι στην κόρη του.

Όσον αφορά το σημερινό επεισόδιο: ο Κατρανίδης ήταν υπέροχος! Τους επισκίασε όλους σήμερα...... και η σκηνή Πέτρου-Μελίτας πολύ δυνατή....

θα συμφωνήσω απόλυτα xristina79...θα μπορούσε να πει στη κόρη του ξέρεις ο μάνος σε έχει κάνει τάρανδο...αυτό που έκανε στην ουσία ο πέτρος ήταν να αφήσει τη μελίτα να ζεί σε ένα ψέμα...

ιζαμπέλα σε ευχαριστώ...

ιζαμπέλα σε ευχαριστώ...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Μάης 12, 2010 8:57 pm

xristina79 έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Ο Πέτρος αμέσως μόλις έμαθε για την Εύα απείλησε το Μάνο. Την αμέσως επομένη η Μελίτα έμαθε την αλήθεια απ την ίδια την Εύα. Το λάθος του δηλαδή ποιό ήταν; Ότι προσπάθησε να δει τι γίνεται και δεν πήγε την ίδια στιγμή στη Μελίτα να της διαλύσει το σπίτι; Τη δεδομένη στιγμή δεν ήξερε ούτε ποιά ήταν η Εύα ούτε απο πότε τη γνώριζε.
Αν το έγκλημά του ήταν που καθυστέρησε μια δυό μέρες τότε ας τον στείλει η φιλόστοργη κόρη στο απόσπασμα.
Απο τη στιγμή που η Μελίτα έμαθε ο Πέτρος ήταν παρών και τη στήριζε σε όλες της τις επιλογές.
Έπρεπε πρίν τον κατηγορήσει τόσο πρόστυχα να τα μετρήσει όλα αυτά.

Επεισόδιο 364 - Ημερομηνία 12-05-2010 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από Ελένα Την / Το Τετ Μάης 12, 2010 8:58 pm

nikidanis έγραψε:
Ελένα έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Ελένα έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Ένα πρώτο σχόλιο
Κύριοι σεναριογράφοι

η Μελιτα δεν ειναι και κανενα προιον για να την πρωοθησει .αν δεν τον ηθελε η μουχριτσα ας το λεγε απο την αρχη οχι να τον παρει και μετα να ριχνει ευθυνες στον πατερα της γιατι μου τον εδωσες ....ολοι οι αλλοι ξερουν τα λαθη τους και η Μελιτα ειναι αλανθαστη wall gelio . παρτα Μελιτα Fskl Fskl

πρώτα απ' όλα δεν είπα ότι προωθούσε τη Μελίτα, είπα ότι προωθούσε τη σχέση Μελίτας-Μάνου και επίσης έγραψα πως δεν βρίσκω κάτι κακό σ'αυτό!! απλά πιστεύω ότι αυτό συνέβαλε στην απόφαση που πήρε ο Πέτρος να καλύψει το Μάνο και σ'αυτό ΦΤΑΙΕΙ !!
Αν θυμάστε όταν η Ευα μίλησε στη Μελίτα, η Μελίτα πήρε βαλιτσούλα κι έφυγε απ' το σπίτι!! αν της έλεγαν την αλήθεια από τότε και δεν προσπαθούσαν όλοι να την πείσουν πως η Ευα είναι η τρελή, ίσως να μην γύριζε στον Μάνο!! έπρεπε να γνωρίζει την αλήθεια και ο πετρος που είναι ο Πατέρας της έπρεπε να της το πει αντι να εκβιάζει την Ευα!!
Ελένα
Ελένα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από Ελένα Την / Το Τετ Μάης 12, 2010 9:02 pm

Clarabelle έγραψε:
xristina79 έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Ο Πέτρος αμέσως μόλις έμαθε για την Εύα απείλησε το Μάνο. Την αμέσως επομένη η Μελίτα έμαθε την αλήθεια απ την ίδια την Εύα. Το λάθος του δηλαδή ποιό ήταν; Ότι προσπάθησε να δει τι γίνεται και δεν πήγε την ίδια στιγμή στη Μελίτα να της διαλύσει το σπίτι; Τη δεδομένη στιγμή δεν ήξερε ούτε ποιά ήταν η Εύα ούτε απο πότε τη γνώριζε.
Αν το έγκλημά του ήταν που καθυστέρησε μια δυό μέρες τότε ας τον στείλει η φιλόστοργη κόρη στο απόσπασμα.
Απο τη στιγμή που η Μελίτα έμαθε ο Πέτρος ήταν παρών και τη στήριζε σε όλες της τις επιλογές.

οταν όμως ο Μάνος εβγαζε τρελή την Ευα, δεν θυμάμαι ο Πετρος να είπε την αληθεια στη Μελίτα, ίσα ίσα εσπρωχνε τον Μάνο να συνεχίσει να της λεει ψέματα, αρχκει να ξεφορτωθεί την Ευα
συμφωνώ πως η Μελίτα δεν επρεπε να τον συγκρίνει με το Μάνο, αλλά συμφωνώ και με τη Χριστίνα στο ότι ο Πετρος ήταν φαουλ ως προς τη Μελίτα
Ελένα
Ελένα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Τετ Μάης 12, 2010 9:03 pm

Δεν ηξερε καν ο Πέτρος ποιά ηταν η Ευα..Μπορουσε να φανταστεί ολη αυτή την κοροιδία???? ΘΑ διέλυε τη ζωή της Μελίτας έτσι απλά?
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Τετ Μάης 12, 2010 9:04 pm

Ελένα έγραψε:

πρώτα απ' όλα δεν είπα ότι προωθούσε τη Μελίτα, είπα ότι προωθούσε τη σχέση Μελίτας-Μάνου και επίσης έγραψα πως δεν βρίσκω κάτι κακό σ'αυτό!! απλά πιστεύω ότι αυτό συνέβαλε στην απόφαση που πήρε ο Πέτρος να καλύψει το Μάνο και σ'αυτό ΦΤΑΙΕΙ !!
Αν θυμάστε όταν η Ευα μίλησε στη Μελίτα, η Μελίτα πήρε βαλιτσούλα κι έφυγε απ' το σπίτι!! αν της έλεγαν την αλήθεια από τότε και δεν προσπαθούσαν όλοι να την πείσουν πως η Ευα είναι η τρελή, ίσως να μην γύριζε στον Μάνο!! έπρεπε να γνωρίζει την αλήθεια και ο πετρος που είναι ο Πατέρας της έπρεπε να της το πει αντι να εκβιάζει την Ευα!!

αντε να δεχτω οτι πρωοθουσε τη σχεση που δε στεκει , η Μελιτα να πει οχι ρε μπαμπα δεν το θελω δνε μου αρεσει
δεν μπορουσε να μιλησει οπλο στον κροταφο την βαλανε να τον παντρευτει ή ηταν ανηλικη και ξεχασανε οι σεναριογραφοι να μας το αναφερουν θα τρελαθουμε ημαρτον !!!! τοτε ο Μανος υποσχοταν στον Πετρο οτι δεν τρεχει τιποτα με την Ευα και ο ιδιος ο Μανος την εβγαζε τρελη!!! απο εναν αγνωστο-Ευα τοτε και το γαμπρο του ποιον θα πειστεψει???
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από xristina79 Την / Το Τετ Μάης 12, 2010 9:07 pm

Clarabelle έγραψε:
xristina79 έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Τι δουλειά είχε να απειλήσει τον γαμπρό του? Ήθελε για την κόρη του έναν άντρα που θα έμενε μαζί της επειδή τον απειλούσε ο πεθερός? Όπως επίσης δεν είχε καμία δουλειά να απειλήσει την Εύα. Αυτός είναι ο τρόπος που έκανε τις δουλειές του με τον Μάνο..... Και δεν νομίζω ότι σκόπευε να πει για την ερωμένη του άντρα της στην κόρη του. Αφού είπε στον Μάνο να βγάλει την Εύα τρελή, δηλαδή ουσιαστικά να κοροιδέψει την κόρη του.....

(Το σταματάω πάντως αυτό το θέμα...... αυτά από εμένα!)
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από Ελένα Την / Το Τετ Μάης 12, 2010 9:11 pm

nikidanis έγραψε:
Ελένα έγραψε:

αντε να δεχτω οτι πρωοθουσε τη σχεση που δε στεκει , η Μελιτα να πει οχι ρε μπαμπα δεν το θελω δνε μου αρεσει
δεν μπορουσε να μιλησει οπλο στον κροταφο την βαλανε να τον παντρευτει ή ηταν ανηλικη και ξεχασανε οι σεναριογραφοι να μας το αναφερουν θα τρελαθουμε ημαρτον !!!! τοτε ο Μανος υποσχοταν στον Πετρο οτι δεν τρεχει τιποτα με την Ευα και ο ιδιος ο Μανος την εβγαζε τρελη!!! απο εναν αγνωστο-Ευα τοτε και το γαμπρο του ποιον θα πειστεψει???

μα δεν είπα πως δεν τον ήθελε η Μελίτα!! απλά βοηθούσε το γεγονός ότι ο μπαμπάκας της τον λάτρευε και θα γινόταν όλοι μια ευτυχισμένη οικογένεια

όσο για το ότι αρχικά ο Πέτρος πίστεψε το Μάνο, σ'αυτό έχετε απόλυτο δίκαιο!! αργότερα όμως?? έμαθε την αλήθεια!!
Ελένα
Ελένα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από Ελένα Την / Το Τετ Μάης 12, 2010 9:13 pm

και για να γυρίσουμε στο θέμα : είναι υπέρ του Πέτρου το ότι μετάνιωσε!!
θα ήθελα η Μελίτα να τον συγχωρήσει!!
Ελένα
Ελένα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης