Επεισόδιο 366 - Ημερομηνία 14-05-2010

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 366 - Ημερομηνία 14-05-2010 Vote_lcap33%Επεισόδιο 366 - Ημερομηνία 14-05-2010 Vote_rcap 33% 
[ 20 ]
Επεισόδιο 366 - Ημερομηνία 14-05-2010 Vote_lcap22%Επεισόδιο 366 - Ημερομηνία 14-05-2010 Vote_rcap 22% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 366 - Ημερομηνία 14-05-2010 Vote_lcap17%Επεισόδιο 366 - Ημερομηνία 14-05-2010 Vote_rcap 17% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 366 - Ημερομηνία 14-05-2010 Vote_lcap8%Επεισόδιο 366 - Ημερομηνία 14-05-2010 Vote_rcap 8% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 366 - Ημερομηνία 14-05-2010 Vote_lcap2%Επεισόδιο 366 - Ημερομηνία 14-05-2010 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 366 - Ημερομηνία 14-05-2010 Vote_lcap18%Επεισόδιο 366 - Ημερομηνία 14-05-2010 Vote_rcap 18% 
[ 11 ]

Σύνολο Ψήφων : 60

Επεισόδιο 366 - Ημερομηνία 14-05-2010 Empty Επεισόδιο 366 - Ημερομηνία 14-05-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Μάης 14, 2010 5:49 pm

Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;

Επεισόδιο 366 - Ημερομηνία 14-05-2010 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 366 - Ημερομηνία 14-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 366 - Ημερομηνία 14-05-2010

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Παρ Μάης 14, 2010 8:01 pm

Λουκάς-Νόρα:Λουκακος ελαφρως αξυριστος Miam Φοβερη σκηνουλα όπως παλια μόνο που τωρα είναι ζευγαρι.ΕΝΙΩΣΑ ΚΑΙ ΕΛΙΩΣΑ! Και βρισκονται κοντα στη διαθηκη μιας και σκέφτονται πιο καθαρά.Το ταυτόχρονο Σαγαπώ με τρελανε Heart2 ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΗ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΧΗΜΕΙΑ

Χρησταρας-Wanna be Τασώ Καββαδία:Πήρε τη διαθηκη και τρεχοντας να την κλειδωσει στο χρηματοκιβώτιο…την πηρε στο κατωπι φανερα προβληματισμενος ο Χρησταρας.Γιατι δεν φοβαται τιποτα τωρα με τη διαθηκη?

Οχια-Κουνια-Μπέλλος:Μονίμως ανακρίβειες του λες εσύ…(Σημερινή Υποκρουση εγω δεν ημουνα αλητης…θα πεταξω γαρύφαλλα στην οθόνη)του μεινε ένα ίχνος λογικής του χάπατου….Άλλη θα του τη φάει την Εδέμ γκιόσσα όχι η Νόρα…και ξαναρωτω από πού κι ως που τους κανουν νυχτερινες επιθεωρήσεις?ΕΛΕΟΣ

Μάνος-Ευα:Τρυφερη σκηνούλα και το επομενο πρωι

Βληματα-Σε Λουκα και Νόρα:Παλι καλα το καταλαβες ότι ρεζιλευτηκατε Μπελλο…Μαλωσαν Κιολας???Η οχια είναι εμετικη αναμεσα τους θα την απομακρυνεται απ τα παιδια επιτελους???ΕΛΕΟΣ ΚΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΟΙ ΓΡΑΦΟΝΤΕΣ!Και γω πίεση ανεβασα…Τι του κανει η Νόρα του Λουκά…Κατακαημενος είσαι Μπέλλο!Όχι και αρχοντας ο Μπελλος….Το ότι φερνει σαν προφαση τον Αρη με κανει να θελω να τη σκοτωσω τη γκιόσσα…

Νικόλας-Δαφνη:Σε καταλαβε ότι κατι εχεις Δαφνη οποτε πες του τα.Παλι καλα που του εκανε μια νυξη με τη δουλεια.Πειτε μου ότι θα κανει δευτερο παιδι και η Δαφνη και τα Λουκονορακια τζιφος θα πηδηχτω από το παραθυρο!!!!!!

Ζυμαρούλης-Κατσαρουλης:Καλα θα σου κανει η γκεσταπω….καλα αν το δεχτει αυτό το δεσμο η Αντιγοναρα και αν βρειτε τον ένοχο σφυριξτε μου να λήξω Gum ο φωτιστης που είναι?Ο Σταυρου δεν φαινόταν…

Λουκας-Νόρα:Πολύ κρατησε μακρια του το Νορακι..σιγα μην κοιμοταν διχως το Λουκα πλαι της.Πανεξυπνος είναι ο Λουκάς ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!Λιωσαμε ξανα φιλακια!!!!!!!!ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΗ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΧΗΜΕΙΑ

Σαϊνια:Η ελληνικη αστυνομια μπορει….. xaxa xaxa

Στο γραφειο:Επιθεωρηση ο Μπέλλος και Κατερινα εκλ@σε μεντες σορρυ κιολας…

Μαμοθρεφτακος-Γκεσταπω:Καλα του λεει και του τα χωνει…Βγηκε από τη φυλακη η μαμα και την αφηνει μόνη.Ιιιιι αμφισβητει τη Μανουλα ο μικρός…..Καλε τι λεει η μουρλή ότι απ την παρεα κινδυνευει…

Ρούσσος-Αμαλί:Ο Ρουσσος δεν είναι καλα και η πισινα είναι άδεια…
Αμαλία:<<Λιγος σεβασμος στην καλλιτεχνη>> ΘΕΑ

Λουκάς-Μάνος:Η ειρωνεια του Λουκα στο Μανο είναι όλα τα λεφτα…Κονταρομαχία λέει, αλλά έχει δίκιο ο Λουκάς σε αυτά που του λεει

Οχια-Χρησταρας:Ε όχι και χειροτεροι από σας.Καλα είναι μεγαλο τσολι πόσους θα βάλει στο νεκροκρεββατό της?Χρησταρα φυγε!!!!!Αχ προδωθηκε απ την Καρταλαινα και στεναχωριεται..Τζινα τρεξε να τον παρηγορησεις! runaround

Αμαλι-Λουκάς:Θα τον στείλει το Λουκακο μου!Προικονομια ήταν αυτό με τα εγγονια της Νόρας?

Σαϊνης-Wanna be Τασω Καββαδία:Άρχισε τις μπηχτες το όργανο.Και πέταξε και τις πρόκες.Ατσα του την λέει η Καρτάλαινα..Τα τηλεφωνα τα εχει παγιδευμενα ο Σαϊνης σωστά? αρα τα ξέρει όλα παραλογο???

Λουκάς-Ρούσσος:Περιμενετε καλυτερα

Κοριτσοπαρέα-Μαρίλια:Φοβερη φραντζούλα η Μαρίλια και η κοριτσι συζητηση σουπερ!Της την είπε της Νόρας η Μαρίλια

Ψηφιζω Τελειο ήταν ενα ακρως χορταστικο σουπερ ντουπερ Λουκονορικό επεισόδιο

Υγ1. Θέλω και εγώ Λουκανορική μπέμπα!

Υγ2. Η ΟΧΙΑ ΚΟΥΡΑΣΕ ΠΟΛΥ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΟΡΑ!
Ακουει κανεις??? ΑΠΑΛΛΑΞΤΕ ΜΑΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

Με αγάπη και Λουκονορικά φιλιά
loukitsa Heart2

Επεισόδιο 366 - Ημερομηνία 14-05-2010 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επεισόδιο 366 - Ημερομηνία 14-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 366 - Ημερομηνία 14-05-2010

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Την / Το Παρ Μάης 14, 2010 8:02 pm

απλα τελειο τι τελειες σκηνες με λουκα νορα
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Δημοσίευση από evanna Την / Το Παρ Μάης 14, 2010 8:27 pm

Απλως καλο το σημερινο επεισοδιο απο εμενα!Δεν ειχε κατι το ιδιαιτερο και ηταν λιγα αυτα που με ικανοποιησαν!

Λουκας-Νορα:Στην πρωτη σκηνουλα τους στο κρεβατι μου αρεσε παρα πολυ!Δυο πανεξυπνοι δικηγοροι ψαχνουν λυση σε ενα προβλημα που αφορα τη φιλη τους χωρις ομως να λειπουν και μερικες ζουζουνιες!!!Αυτη η σκηνουλα μαζι με αυτη στον καναπε αργοτερα ηταν πολυ ομορφες! Love! Αυτη που δεν μου αρεσε ιδιαιτερα ηταν αυτη στο πατωμα αφου ειχε φυγει η Νταιζαρα!Δεν ξερω γιατι,απλα με κουρασε!

Οχια-Χαπατο:Πραγματικα αυτη η ατυπη συμμαχια εχει καταντησει ανυποφορη!Εκτος του οτι βαριεμαι τις συζητησεις τους,εκνευριζομαι που τους βλεπω να μπουκαρουν με το ετσι θελω στα ξενα σπιτια χωρις σοβαρο λογο μονο και μονο για να κανουν ελεγχο στο κρεβατι των αλλων!Αν ειναι δυνατον! Threat

Νικολας-Δαφνη:Τελευταια μπορω να πω οτι μου αρεσουν περισσοτερο απ'ολους!Ηταν πολυ ωραιο που τους ειδαμε να συζητανε για το οικονομικο προβλημα που τους απασχολει!Και εκτος αυτου,ειδαμε και πλακιτσα και αγκαλιτσες!Γλυκες! inlove

Μανος-Ευα:Την πρωτη σκηνη αν και βουβη και μικρη την βρηκα πολυ τρυφερη!Το βλεμα του Μανου και οι κινησεις του ηταν υπεροχα! Heart2
Τωρα η σκηνη του πρωϊνου.....με τετοιου ειδους σκηνες δεν εχω κανενα προβλημα,ειναι γλυκες,καθημερινες,αστειες κτλ. και γενικως μ'αρεσουν!Το προβλημα μου ειναι οτι βλεπω κατα κυριο λογο ΜΟΝΟ αυτες!Ολα χρειαζονται αλλα με μετρο!Δεν μπορουν να κρατησουν(οι σεναριογραφοι)μια ισορροπια!?

Αμαλια-Πετρος:Μοναδικοι ως συνηθως!Ο Πετρος να μην ειναι στα πολυ καλα του και η τρελη ζωγραφος να θελει να του κανει πορτραιτο!Και στους δυο : respect :

Χρηστος-Νταιζη:Μια χαρα σκηνουλα!Χιλιες φορες να βλεπω τη Νταιζη με το παλληκαρι και οχι με το χαπατο!Τουλαχιστον εχουν περισσοτερο ενδιαφερον και δεν με εκνευριζουν οπως οι αλλοι!Αν ειναι να βλεπουμε τη Νταιζαρα,την προτιμω με τον Χρηστο συχνοτερα απο δω και περα!

Κοριτσια στο Χαριτεϊκο:Ομορφη σκηνη!Χαλαρες,να συζητουν,να πειραζουν τη Μαριλια και αυτη με τη σειρα της τη Νορα!Τελειες! Hug

Κατα τ'αλλα η Αντιγονη πηρε τη διαθηκη την εκρυψε και τωρα σφυριζει αδιαφορα και στο γιοκα της και στον αστυνομο,ο Ρουσσος ενστερνιζεται τις αποψεις του Λουκα περι διαθηκης και οι απολυτοι(αν και τους ειδαμε ελαχιστα,ευτυχως δηλαδη)τα ιδια και τα ιδια!

Αυτα!Συνεχιζω να αναμενω καλυτερες μερες! :wink2:
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Παρ Μάης 14, 2010 9:01 pm

Και πάλι δεν ενθουσιάστηκα...Απλά καλό..Δεν είχαμε καμια εξέλιξη,απλά τουλάχιστον ξεφύγαμε απο τη χεθεσινή παιδική χαρά..
Ας μαζέψει κάποιος τη Νταιζάρα που μας το παίζει και ερωτευμένη με το Χρήστο και κάνει ντου στα ξένα σπίτια με το χάπατο..
Ο Λουκάς με τη Νόρα γλύκες,χαλάστηκα λίγο με τις γκρίνιες της Νόρας αλλά αυτό επειδή σκεφτηκα οτι ο Λουκάς θα φύγει και θα χτυπάει την πόρτα του Νικόλα πάλι και δεν θα ατο άντεχα...
Πολύ γλυκιά η σκηνή με το Μάνο και την Ευα,πάλι κάτι ανούσιο όμως, πάλι δεν είδαμε ξεκαθάρισμα...
Αμαλία Πέτρος όπως πάντα : respect :
Αυτά προς το παρόν...Ελπίζω να ρθουν τα καλύτερα σύντομα...
Ευάννα πολύ ωραίος ο σχολιασμός σου! Wink
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από panda Την / Το Παρ Μάης 14, 2010 9:04 pm

Tου ύψους και του βάθους ήταν το σημερινό.

* Στην αρχή ξεκίνησε πολύ ψόφια με τις ίδιες ανωριμότητες σε πρώτο πλάνο.

* Ευτυχώς ο sss ύπνος δεν ήρθε εξαιτίας της μικρής σκηνής με Χρήστο-Αντιγόνη.

* Στην πορεία είδαμε μια "κλασσική" πια πετυχημένη σκηνή με Νταίζη-Αζώρ.

* Μετά πήγαμε σε μια εντελώς βαρετή σκηνή με τον Ντουβλοζυμαρούλη της Πίτσμπουρι και την φαγανούλα Miss Piggy που δεν είχε τίποτα να προσφέρει.

* Στην συνέχια πάλι είδαμε το συνηθισμένο ξεμάλλιασμα που όσο και αν έχει πλάκα έχει αρχίσει και κουράζει λίγο.

* Πηγαίνουμε τώρα στο κρεββάτι του Πολυαννικού ζευγαριού που ούτως η αλλιώς πάλι τίποτα δεν είχε να πει .

* Συνεχίσαμε σε μια εξίσου κουραστική (αλλά σαφώς λίγο πιο καλύτερη σκηνή) με poodle-Στέφανο.

* Πάλι ανωριμότητες και ξεράσματα από το ζευγαράκι του Love Bites BlackEye(ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ pls).

* Μετά είδαμε τον Αζώρ να ανακαλύπτει ότι το μόνο άτομο που δουλεύει στην "εταιρεία" είναι η γραμματέας gelio. Μην το σκέφτεσαι Αζώρ γίνε Donald Tramp και πες "You fireddddd !!!!!!!".

* Επόμενη στάση Καρταλόσπιτο με τον Στέφανο να ρωτάει τα ευκόλως εννοούμενα (καλώς τον να και ας άργησε, επιτέλους καιρός ήτανε Idea) από την Αντιγονάρα. Αρκετά καλή σκηνή Thumbs up.

* Στο Ρουσσόσπιτο τώρα, τώρα αρχίζει το καλό θέατρο του παραλόγου (με την καλή την έννοια) Palamakia. Μακράν ίσως οι καλύτερες σκηνές του επεισοδίου Penguin.

* Άσε μας ρε Χαχανούλη, στις μπηχτές όλοι οι συμμορίτες καλοί είστε στην πράξη χωλένεται όμως και τα κάνετε ότι να ΄ναι.

* Καλή η σοκακοσυζήτηση με Νταίζη-Χρήστο αλλά δεν πρόσφερε και τίποτα.

* Χαριτέϊκο, αρνούμαι να σχολιάσω Sleep . - .

* Επιστροφή στο Καρταλόσπιτο με τον Σαϊνόγκουφο αστυνόμο να προσπαθεί να ρίχνει άδεια για να πιάσει γεμάτα από την Αντιγονάρα. Εμ σενιόρ μπούφε γίνεται η αλεπού 100 και το αλεπουδάκι 101 σαφώς και δεν γίνεται κάτι τέτοιο.

Τέλως πάντων μέτριο θα ψηφίσω.

Υ.Γ. Θέλω Νταίζη-Αζώρ να κάνουν τον βίο αβίωτο στο ζευγαράκι του Love Bites.
Y.Γ.1. Θέλω περισσότερες σκηνές με Αντιγόνη σε ρόλο σύγχρονης Καββαδίας.
Υ.Γ.2. Θέλω σκηνές με τον Στέφανο να σκαλίζει το παρελθόν της οικογένιάς του.
Υ.Γ.3 Θέλω περισσότερες -η αποθέωση του γέλιου- σκηνές σαν τις σημερινές με Αμαλία-Πετράν.
Υ.Γ.4. Θέλω να πραγματοποιηθούν όλα όσα ανάφερα :twisted:.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από ksanthi Την / Το Παρ Μάης 14, 2010 9:06 pm

ΤΟ ΕΡΓΟ ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΟ. ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΕΔΕΙΞΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΤΡΥΦΕΡΟΤΑΤΗ ΣΚΗΝΗ ΜΑΝΟΥ ΕΥΑΣ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΑΜΕΣΩΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ; ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΕΛΕΟΣ ΤΑ ΣΑΡΩΤΙΚΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΠΕΡΙΣΙ ΤΑ ΕΚΑΝΑΝ ΜΑΝΟΣ ΕΥΑ ΕΛΕΟΣ. ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ. ΤΕΛΕΙΑ Η ΣΚΗΝΗ ΤΟΥΣ. ΣΤΑΖΟΥΝ ΕΡΩΤΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΜΑΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΝΑ ΣΤΑΖΟΥΝ ΕΡΩΤΑ ΚΑΙ ΠΑΘΟΣ. ΤΩΡΑ ΑΜΑΝ ΕΛΕΟΣ Η ΤΡΑΓΟΥΔΙΑΡΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΝΤΕΞΩ. ΤΙ ΕΙΠΕ Η ΟΧΙΑ; ΑΚΟΥΣΑΝ ΚΑΛΑ ΤΑ ΑΦΤΙΑΚΙΑ ΜΟΥ; ΘΕΛΟΥΝ ΔΗΜΗΤΡΗ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΦΑΝΕ ΤΗΝ ΕΔΕΜ ΣΟΥ; ΤΙ ΛΕΣ ΚΥΡΑ ΜΟΥ ΠΟΙΑ ΕΔΕΜ ΤΟΥ; ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΞΕΝΥΧΤΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΚΕΝΑ ΑΕΡΟΣ; Η ΕΔΕΜ ΑΝΗΚΕΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΕ 6 ΑΤΟΜΑ. ΜΑΝΟΣ ΕΥΑ ΛΟΥΚΑΣ ΝΟΡΑ ΝΙΚΟΛΑΣ ΔΑΦΝΗ.ΤΟ ΜΠΕΛΟΣ; ΜΟΝΟ ΤΟ ΛΟΥΡΑΚΙ ΤΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΣΕΡΝΡΙ Η ΤΡΑΓΟΥΔΙΑΡΑ. ΚΑΙ ΕΣΥ ΒΡΕ ΝΟΡΑ ΟΛΟ ΛΕΣ ΝΑ ΤΗΝ ΣΠΑΣΕΙΣ ΣΤΟ ΞΥΛΟ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΤΟ ΚΑΘΥΣΤΕΡΕΙΣ. ΛΟΥΚΑΣ ΜΑΝΟΣ. ΛΟΥΚΑ ΠΡΟΣΕΧΕ ΤΙ ΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΜΕΤΑΝΙΩΝΕΙΣ. Ο ΜΑΝΟΣ ΘΑ ΣΟΥ ΑΔΙΑΣΕΙ ΤΗΝ ΓΩΝΙΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΘΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ; Ο ΜΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ ΒΑΘΟΣ ΨΥΧΑΡΑ. Η ΜΑΡΙΛΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΙΣ ΕΙΠΕ ΤΗΣ ΝΟΡΑΣ. Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΤΩΡΑ. ΑΜΑΝ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΕΛΕΟΣ ΠΟΙΑ.

ksanthi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από filitsa Την / Το Παρ Μάης 14, 2010 9:29 pm

loukitsa έγραψε:Λουκάς-Νόρα:Λουκακος ελαφρως αξυριστος Miam Φοβερη σκηνουλα όπως παλια μόνο που τωρα είναι ζευγαρι.ΕΝΙΩΣΑ ΚΑΙ ΕΛΙΩΣΑ! Και βρισκονται κοντα στη διαθηκη μιας και σκέφτονται πιο καθαρά.Το ταυτόχρονο Σαγαπώ με τρελανε Heart2 ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΗ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΧΗΜΕΙΑ

Χρησταρας-Wanna be Τασώ Καββαδία:Πήρε τη διαθηκη και τρεχοντας να την κλειδωσει στο χρηματοκιβώτιο…την πηρε στο κατωπι φανερα προβληματισμενος ο Χρησταρας.Γιατι δεν φοβαται τιποτα τωρα με τη διαθηκη?

Οχια-Κουνια-Μπέλλος:Μονίμως ανακρίβειες του λες εσύ…(Σημερινή Υποκρουση εγω δεν ημουνα αλητης…θα πεταξω γαρύφαλλα στην οθόνη)του μεινε ένα ίχνος λογικής του χάπατου….Άλλη θα του τη φάει την Εδέμ γκιόσσα όχι η Νόρα…και ξαναρωτω από πού κι ως που τους κανουν νυχτερινες επιθεωρήσεις?ΕΛΕΟΣ

Βληματα-Σε Λουκα και Νόρα:Παλι καλα το καταλαβες ότι ρεζιλευτηκατε Μπελλο…Μαλωσαν Κιολας???Η οχια είναι εμετικη αναμεσα τους θα την απομακρυνεται απ τα παιδια επιτελους???ΕΛΕΟΣ ΚΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΟΙ ΓΡΑΦΟΝΤΕΣ!Και γω πίεση ανεβασα…Τι του κανει η Νόρα του Λουκά…Κατακαημενος είσαι Μπέλλο!Όχι και αρχοντας ο Μπελλος….Το ότι φερνει σαν προφαση τον Αρη με κανει να θελω να τη σκοτωσω τη γκιόσσα…

Νικόλας-Δαφνη:Σε καταλαβε ότι κατι εχεις Δαφνη οποτε πες του τα.Παλι καλα που του εκανε μια νυξη με τη δουλεια.Πειτε μου ότι θα κανει δευτερο παιδι και η Δαφνη και τα Λουκονορακια τζιφος θα πηδηχτω από το παραθυρο!!!!!!

Ζυμαρούλης-Κατσαρουλης:Καλα θα σου κανει η γκεσταπω….καλα αν το δεχτει αυτό το δεσμο η Αντιγοναρα και αν βρειτε τον ένοχο σφυριξτε μου να λήξω Gum ο φωτιστης που είναι?Ο Σταυρου δεν φαινόταν…

Λουκας-Νόρα:Πολύ κρατησε μακρια του το Νορακι..σιγα μην κοιμοταν διχως το Λουκα πλαι της.Πανεξυπνος είναι ο Λουκάς ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!Λιωσαμε ξανα φιλακια!!!!!!!!ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΗ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΧΗΜΕΙΑ

Μαμοθρεφτακος-Γκεσταπω:Καλα του λεει και του τα χωνει…Βγηκε από τη φυλακη η μαμα και την αφηνει μόνη.Ιιιιι αμφισβητει τη Μανουλα ο μικρός…..Καλε τι λεει η μουρλή ότι απ την παρεα κινδυνευει…

Λουκάς-Μάνος:Η ειρωνεια του Λουκα στο Μανο είναι όλα τα λεφτα…Κονταρομαχία λέει, αλλά έχει δίκιο ο Λουκάς σε αυτά που του λεει

Οχια-Χρησταρας:Ε όχι και χειροτεροι από σας.Καλα είναι μεγαλο τσολι πόσους θα βάλει στο νεκροκρεββατό της?Χρησταρα φυγε!!!!!Αχ προδωθηκε απ την Καρταλαινα και στεναχωριεται..Τζινα τρεξε να τον παρηγορησεις! runaround

Αμαλι-Λουκάς:Θα τον στείλει το Λουκακο μου!Προικονομια ήταν αυτό με τα εγγονια της Νόρας?

Σαϊνης-Wanna be Τασω Καββαδία:Άρχισε τις μπηχτες το όργανο.Και πέταξε και τις πρόκες.Ατσα του την λέει η Καρτάλαινα..Τα τηλεφωνα τα εχει παγιδευμενα ο Σαϊνης σωστά? αρα τα ξέρει όλα παραλογο???

Κοριτσοπαρέα-Μαρίλια:Φοβερη φραντζούλα η Μαρίλια και η κοριτσι συζητηση σουπερ!Της την είπε της Νόρας η Μαρίλια

loukitsa Heart2
ετσι οπως τα λες
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από alenata Την / Το Παρ Μάης 14, 2010 9:48 pm

Συμφωνα σε ολα μαζι σου Panda απλα θα ηθελα να προσθεσω:
ΘΕΛΟΥΜΕΕΕΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΕΛΙΤΑΣ
(μια απελπισμενη στεφανομελιτικη)

Υ.Γ Το Poodle τι ειναι ???
alenata
alenata
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη !!!

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Παρ Μάης 14, 2010 9:49 pm

Κουράστηκα βλέποντας το σημερινό επεισόδιο. Ανακυκλώθηκαν και πάλι τα ίδια μοτίβα. Ο ύπνος του Νικόλα, η μαγειρική του Μάνου (αχ Μπουγιούρη πώς σε κατάντησαν έτσι; ), ο ανώριμος ανταγωνισμός ανάμεσα στη Νόρα και το Λουκά για το ποιος είναι βοηθός ποιου, τα τερτίπια της Νταίζης (δώστε στην κοπέλα μια αληθινή δολοπλοκία να δικαιώσει και το ρόλο της), τα μυστηρίωδη πλην ανούσια τηλέφωνα της Αντιγόνης, η Εύα να τρώει κλπ κλπ κλπ.
Επί της ουσίας δεν συνέβη τίποτα, καμία εξέλιξη. Είχαμε μόνο μια εισαγωγή στο ότι ο Χρήστος προβληματίζεται και στο ότι ο Στέφανος αρχίζει να ψάχνει το οικογενειακό του παρελθόν. Και δεν είχε και τίποτα να χαζέψεις: τόσο η σκηνή Πέτρου – Αμαλίας όσο και η σκηνή Στέφανου – Μελίτας κράτησαν ελάχιστα. Θα ήθελα πάντως να να ολοκλήρωνε η Αμαλία το πορτραίτο του Πέτρου και να βλέπαμε καμιά τέτοια σκηνή.

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Cancoon στις Παρ Μάης 14, 2010 9:51 pm, 1 φορά
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από panda Την / Το Παρ Μάης 14, 2010 9:50 pm

Μελίτα=Poodle :lol:.

Cancoon έγραψε:Θα ήθελα πάντως να να ολοκλήρωνε η Αμαλία το πορτραίτο του Πέτρου και να βλέπαμε καμιά τέτοια σκηνή.

Κάτσε ρε Cancoon μετά τα επεισόδια με τί θα τα γέμιζαν?

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Παρ Μάης 14, 2010 10:04 pm

panda έγραψε:Μελίτα=Poodle :lol:.

Cancoon έγραψε:Θα ήθελα πάντως να να ολοκλήρωνε η Αμαλία το πορτραίτο του Πέτρου και να βλέπαμε καμιά τέτοια σκηνή.

gelio gelio gelio gelio Λες, τα καλύτερα να τα κρατάνε για μετά;;; cake cake cake cake
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από alenata Την / Το Παρ Μάης 14, 2010 10:08 pm

panda έγραψε:Μελίτα=Poodle :lol:.

αχαχαχαχαχα... καλο αυτο το Poodle.....! Θα τα γεμιζαν με poodle και στεφανο....!!! και σιγουρα με νταιζαραααααααααααα ! Jump
alenata
alenata
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Antigoni! Την / Το Παρ Μάης 14, 2010 10:14 pm

panda έγραψε:Tου ύψους και του βάθους ήταν το σημερινό.

* Στην αρχή ξεκίνησε πολύ ψόφια με τις ίδιες ανωριμότητες σε πρώτο πλάνο.

* Ευτυχώς ο sss ύπνος δεν ήρθε εξαιτίας της μικρής σκηνής με Χρήστο-Αντιγόνη.

* Στην πορεία είδαμε μια "κλασσική" πια πετυχημένη σκηνή με Νταίζη-Αζώρ.

* Μετά πήγαμε σε μια εντελώς βαρετή σκηνή με τον Ντουβλοζυμαρούλη της Πίτσμπουρι και την φαγανούλα Miss Piggy που δεν είχε τίποτα να προσφέρει.

* Στην συνέχια πάλι είδαμε το συνηθισμένο ξεμάλλιασμα που όσο και αν έχει πλάκα έχει αρχίσει και κουράζει λίγο.

* Πηγαίνουμε τώρα στο κρεββάτι του Πολυαννικού ζευγαριού που ούτως η αλλιώς πάλι τίποτα δεν είχε να πει .

* Συνεχίσαμε σε μια εξίσου κουραστική (αλλά σαφώς λίγο πιο καλύτερη σκηνή) με poodle-Στέφανο.

* Πάλι ανωριμότητες και ξεράσματα από το ζευγαράκι του Love Bites BlackEye(ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ pls).

* Μετά είδαμε τον Αζώρ να ανακαλύπτει ότι το μόνο άτομο που δουλεύει στην "εταιρεία" είναι η γραμματέας gelio. Μην το σκέφτεσαι Αζώρ γίνε Donald Tramp και πες "You fireddddd !!!!!!!".

* Επόμενη στάση Καρταλόσπιτο με τον Στέφανο να ρωτάει τα ευκόλως εννοούμενα (καλώς τον να και ας άργησε, επιτέλους καιρός ήτανε Idea) από την Αντιγονάρα. Αρκετά καλή σκηνή Thumbs up.

* Στο Ρουσσόσπιτο τώρα, τώρα αρχίζει το καλό θέατρο του παραλόγου (με την καλή την έννοια) Palamakia. Μακράν ίσως οι καλύτερες σκηνές του επεισοδίου Penguin.

* Άσε μας ρε Χαχανούλη, στις μπηχτές όλοι οι συμμορίτες καλοί είστε στην πράξη χωλένεται όμως και τα κάνετε ότι να ΄ναι.

* Καλή η σοκακοσυζήτηση με Νταίζη-Χρήστο αλλά δεν πρόσφερε και τίποτα.

* Χαριτέϊκο, αρνούμαι να σχολιάσω Sleep . - .

* Επιστροφή στο Καρταλόσπιτο με τον Σαϊνόγκουφο αστυνόμο να προσπαθεί να ρίχνει άδεια για να πιάσει γεμάτα από την Αντιγονάρα. Εμ σενιόρ μπούφε γίνεται η αλεπού 100 και το αλεπουδάκι 101 σαφώς και δεν γίνεται κάτι τέτοιο.

Τέλως πάντων μέτριο θα ψηφίσω.

Υ.Γ. Θέλω Νταίζη-Αζώρ να κάνουν τον βίο αβίωτο στο ζευγαράκι του Love Bites.
Y.Γ.1. Θέλω περισσότερες σκηνές με Αντιγόνη σε ρόλο σύγχρονης Καββαδίας.
Υ.Γ.2. Θέλω σκηνές με τον Στέφανο να σκαλίζει το παρελθόν της οικογένιάς του.
Υ.Γ.3 Θέλω περισσότερες -η αποθέωση του γέλιου- σκηνές σαν τις σημερινές με Αμαλία-Πετράν.
Υ.Γ.4. Θέλω να πραγματοποιηθούν όλα όσα ανάφερα :twisted:.
τι ευγενικος ανθρωπος και τι καλη ψυχη! αλλα βεβαια η νταιζη μας vomit ειναι πολυ καλητερη που εκβιαζει και ειναι σκυλα απο νορα λουκα που ακομα και αν ειναι ερωτευμενοι και μαζι σκεφτονται και τη φιλη τους! πρεπει ολοι να ειμαστε σαν την νταιζη! και ανθρωποι σαν νορα λουκα μακρια απο μας γιατι ειναι πολυ κακοι ανθρωποι και ατομικιστες ! και ναι ολοι θελουμε μια μανα σαν την Αντιγονη Λαζαριδη! και βλεπουμε μυστικα μονο και μονο για να κανουμε αρνητικα σχολια για ολους και για ολα ! nteni
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Δημοσίευση από Antigoni! Την / Το Παρ Μάης 14, 2010 10:17 pm

loukitsa έγραψε:Λουκάς-Νόρα:Λουκακος ελαφρως αξυριστος Miam Φοβερη σκηνουλα όπως παλια μόνο που τωρα είναι ζευγαρι.ΕΝΙΩΣΑ ΚΑΙ ΕΛΙΩΣΑ! Και βρισκονται κοντα στη διαθηκη μιας και σκέφτονται πιο καθαρά.Το ταυτόχρονο Σαγαπώ με τρελανε Heart2 ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΗ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΧΗΜΕΙΑ

loukitsa Heart2

oscar συμφωνω απολυτα αριαδνη! νομιζω ομως οτι θελουμε τοσο πολυ μια μπεμπα που ολα μας φαινονται προοικονομιες! μου εχει γινει εμμονη!
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Δημοσίευση από Ntinaki1 Την / Το Παρ Μάης 14, 2010 10:42 pm

Όχι μόνο είναι χάλια τα επεισόδια και δεν παλεύονται άλλο, αλλά βάζουν κάθε μέρα και τις σκηνές με την ίδια σειρά. Πάντα αρχίζει με Νόρα Λουκά Δάφνη Νικόλα μέχρι τις πρώτες διαφημίσεις μετά δείχνει και από λίγο και τους άλλους μέχρι τις δεύτερες διαφημίσεις και μετά ξανά μανά Νόρα Λουκά και Δάφνη Νικόλα μέχρι το τέλος.Έλεος καλέ. Στο μεταξύ μισές σκηνές. Από κει που βλέπουμε κάτι μας πετάνε αλλού χωρίς να ολοκληρώνουν αυτό που έλεγαν.
Μου άρεσε η Αντιγόνη και το τρέξιμό της για να κρύψει την διαθήκη.Αυτά είναι...
Μου άρεσε Πέτρος Αμαλία.
Και τέλος Στέφανος Μελίτα μιας και είμαι φαν του ζευγαριού αλλά με μισή σκηνή όπως πάντα την βγάλαμε και σήμερα.
Κατά τα άλλα Sleep Sleep
Δεν γίνεται να συνεχίσει έτσι η κατάσταση. Που πήγε η πλοκή; Που πήγαν οι εξελίξεις; Ακόμα και το θέμα της διαθήκης θα το κάψουν στο τέλος όπως έκαψαν και το θέμα του Φώτη που μας ζάλησαν πέρσυ και τελικά αποδείχτηκε μια βλακεία και μισή. Οι τηλεθεατές δεν μαθαίνουμε τίποτα για να βγάλουμε άκρη και μόνο υποθέσεις κάνουμε, οι ήρωες είναι τα ζώα μου αργά.
Αυτή η Εύα μιας και έχουμε πραγματικό χρόνο και αναφέρθηκαν και οι Πανελλήνιες της Μαρίλιας πως στο :evil: έχει πάει 8 μηνών;
Αυτόν τον Μάνο πόσο πιο γελοίο θα τον καταντήσουν;
Γιατί τέτοια κατρακύλα;
Και έχουμε και την Δάφνη να λέει ότι έχει χαθεί η έμπνευσή της. Δηλαδή αυτά τα εκτρώματα που βλέπουμε στις κρεμάστρες σχεδιάστηκαν όταν είχε έμπνευση; Δεν θέλω να δω τι θα σχεδιάσει χωρίς έμπνευση. Η Κωστέτσα.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Δημοσίευση από alenata Την / Το Παρ Μάης 14, 2010 11:04 pm

Ntinaki1 έγραψε:Όχι μόνο είναι χάλια τα επεισόδια και δεν παλεύονται άλλο, αλλά βάζουν κάθε μέρα και τις σκηνές με την ίδια σειρά. Πάντα αρχίζει με Νόρα Λουκά Δάφνη Νικόλα μέχρι τις πρώτες διαφημίσεις μετά δείχνει και από λίγο και τους άλλους μέχρι τις δεύτερες διαφημίσεις και μετά ξανά μανά Νόρα Λουκά και Δάφνη Νικόλα μέχρι το τέλος.Έλεος καλέ. Στο μεταξύ μισές σκηνές. Από κει που βλέπουμε κάτι μας πετάνε αλλού χωρίς να ολοκληρώνουν αυτό που έλεγαν.
Μου άρεσε Πέτρος Αμαλία.
Και τέλος Στέφανος Μελίτα μιας και είμαι φαν του ζευγαριού αλλά με μισή σκηνή όπως πάντα την βγάλαμε και σήμερα.
Κατά τα άλλα Sleep Sleep
Δεν γίνεται να συνεχίσει έτσι η κατάσταση. Που πήγε η πλοκή; Που πήγαν οι εξελίξεις; Ακόμα και το θέμα της διαθήκης θα το κάψουν στο τέλος όπως έκαψαν και το θέμα του Φώτη που μας ζάλησαν πέρσυ και τελικά αποδείχτηκε μια βλακεία και μισή. Οι τηλεθεατές δεν μαθαίνουμε τίποτα για να βγάλουμε άκρη και μόνο υποθέσεις κάνουμε, οι ήρωες είναι τα ζώα μου αργά.
Αυτή η Εύα μιας και έχουμε πραγματικό χρόνο και αναφέρθηκαν και οι Πανελλήνιες της Μαρίλιας πως στο :evil: έχει πάει 8 μηνών;

Εδω καταφεραν ενα 16χρονο (Μαριλια)
Γιατί τέτοια κατρακύλα;
Και έχουμε και την Δάφνη να λέει ότι έχει χαθεί η έμπνευσή της. Δηλαδή αυτά τα εκτρώματα που βλέπουμε στις κρεμάστρες σχεδιάστηκαν όταν είχε έμπνευση; Δεν θέλω να δω τι θα σχεδιάσει χωρίς έμπνευση. Η Κωστέτσα.

Εδω καταφεραν ενα 16χρονο (Μαριλια) να δινει πανελληνιες... :lol:
περσυ μικρο το ανεβαζαν 15χρονο το κατεβαζαν....!

Επισης, βαρεθηκα να βλεπω νορα-λουκα και δαφνη-νικολα με τις ιδιες ατακες και τις ακριβως ιδιες σκηνες....
ΚΥΡΙΑ ΑΚΡΙΤΑ ΞΕΡΕΤΕ...ΣΤΕΦΑΝΟ-ΜΕΛΙΤΑ ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!!
alenata
alenata
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από goldy24 Την / Το Παρ Μάης 14, 2010 11:32 pm

alenata έγραψε:
Ntinaki1 έγραψε:Όχι μόνο είναι χάλια τα επεισόδια και δεν παλεύονται άλλο, αλλά βάζουν κάθε μέρα και τις σκηνές με την ίδια σειρά. Πάντα αρχίζει με Νόρα Λουκά Δάφνη Νικόλα μέχρι τις πρώτες διαφημίσεις μετά δείχνει και από λίγο και τους άλλους μέχρι τις δεύτερες διαφημίσεις και μετά ξανά μανά Νόρα Λουκά και Δάφνη Νικόλα μέχρι το τέλος.Έλεος καλέ. Στο μεταξύ μισές σκηνές. Από κει που βλέπουμε κάτι μας πετάνε αλλού χωρίς να ολοκληρώνουν αυτό που έλεγαν.
Μου άρεσε Πέτρος Αμαλία.
Κατά τα άλλα Sleep Sleep

Εδω καταφεραν ενα 16χρονο (Μαριλια)
Γιατί τέτοια κατρακύλα;

Εδω καταφεραν ενα 16χρονο (Μαριλια) να δινει πανελληνιες... :lol:
περσυ μικρο το ανεβαζαν 15χρονο το κατεβαζαν....!

Επισης, βαρεθηκα να βλεπω νορα-λουκα και δαφνη-νικολα με τις ιδιες ατακες και τις ακριβως ιδιες σκηνες....
ΚΥΡΙΑ ΑΚΡΙΤΑ ΞΕΡΕΤΕ...ΣΤΕΦΑΝΟ-ΜΕΛΙΤΑ ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!!

ετσι ειναι....τα ιδια και τα ιδια....αν ειχαν και περισσοτερο μελιτα και στεφανο τουλαχιστον θα περνουσαν πιο εθχαριστα

goldy24
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από goldy24 Την / Το Παρ Μάης 14, 2010 11:39 pm

ΝΤΙΝΑΚΙ και μένα με έχει πρόβληματισει πολύ αύτο που ειπες για την εγκυμοσύνη της ευας ,πως είναι δυνατον να ειναι 8 μηνών?

goldy24
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από FieryRed Την / Το Παρ Μάης 14, 2010 11:58 pm

goldy24 έγραψε:ΝΤΙΝΑΚΙ και μένα με έχει πρόβληματισει πολύ αύτο που ειπες για την εγκυμοσύνη της ευας ,πως είναι δυνατον να ειναι 8 μηνών?

Με συνοπτικές διαδικασίες!!
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Σαβ Μάης 15, 2010 12:20 am

Αν είναι να βλέπουμε μονο Στεφανο Μελίτα πάει το εχασαν το παιχνίδι gelio Sleep xaxa xaxa xaxa xaxa

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από masoul Την / Το Σαβ Μάης 15, 2010 1:19 am

loukitsa έγραψε:Αν είναι να βλέπουμε μονο Στεφανο Μελίτα πάει το εχασαν το παιχνίδι gelio Sleep xaxa xaxa xaxa xaxa

Όπως το κόβω να το χάνουν την επόμενη σεζόν αν τελικά αλλάξουνε το σίριαλ που βλέπουμε και το κάνουν Τα μυστικά του ζυμαρούλη και της Μελιτζούλιας...... Ελπίζω και εύχομαι ότι θα το καταλάβουν νωρίς ότι δεν τους παίρνει να το κάνουν αυτό και να αλλάξουν ρότα!!!

Όσο για το σημερινό νομίζω ότι με κάλυψε η loukitsa!!! oscar
masoul
masoul
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από charmie258 Την / Το Σαβ Μάης 15, 2010 1:58 am

Περασα μια βολτα να δω τι επικρατει κι εδω μεσα απο πλευρας σχολιασμων και μια χαρα διχασμενους μας βρηκα... Ολοι εχουμε αρχισει να ψιλοβαλτωνουμε.. Καποιοι λιγο περισσοτερο καποιοι λιγο λιγοτερο... Μηπως να το καταλαβουν εκει πανω και να δωσουν στο καθε ζευγαρι τη μεριδα του λεοντος???? Νορα Λουκα σημερα τα σπασαν.. Love! Τετοιες σκηνες να βλεπουμε παντα και να λιωνουμε...
charmie258
charmie258
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από elenp Την / Το Σαβ Μάης 15, 2010 2:00 am

Καλησπέρα, είπα να κάνω και εγώ έναν σχολιασμό για το επεισόδιο:

Λουκάς – Νόρα: Πολύ γλυκιά σκηνή. Ο Λουκάς και η Νόρα να κάνουν ζουζουνιές αλλά και παράλληλα να προσπαθούνε να βρουν τι συμβαίνει. Το ταυτόχρονο «Σ’αγαπώ» υπέροχο!
Χρήστος – Καρτάλαινα: Κούκλος ο Χρήστος στην συγκεκριμένη σκηνή(Τζίνα I don’t touch he is yours dear). Η Καρτάλαινα γρήγορα πήγε και τακτοποίησε αυτό που ήθελε.
Νταίζη – Μπέλλος: Ασχολίαστη σκηνή. Το «αυτή θα στην φάει την Εδέμ» που είπε η Νταίζη καλά το είπε αν και θα έπρεπε να του πει να κοιτάξει μπροστά του για να δει ποια θα του την φάει.
Μάνος – Εύα: Χωρίς να πουν τίποτα ήταν εξαιρετικοί.
Λουκάς – Νόρα και Νταίζη - Μπέλλος: Γλύκες! Και τσουπ, πάλι η οχιά με τον Μπέλλο! Έλεος! Αυτό το ότι βαράνε τα κουδούνια για να κάνουν ανάκριση με ποιόν κοιμούνται; Τι να πω; Και ο άλλος είναι και επιχειρηματίας και τον κάνει ο,τι θέλει η άλλη! Η μετέπειτα συζήτηση του Λουκά και της Νόρας πολύ καλή. Συζητήσαν ήρεμα χωρίς εντάσεις. Σιγά σιγά λειτουργούν καλύτερα ως ζευγάρι χωρίς να σπάνε όλα τα σερβίτσια.
Νταίζη – Μπέλλος: Ασχολίαστοι! Όχι βρε Μπέλλο «το απόλυτο τίποτα», σε λάθος σπίτι πήγατε. Αν θέλατε το «ΑΠΟΛΥΤΟ τίποτα» έπρεπε να πάτε προς τα βόρεια προάστεια.
Δάφνη – Νικόλας: Πολύ ωραία συζήτηση. Ο Νικόλας ναι μεν θέλει να κοιμηθεί ο καημένος αλλά από την άλλη βλέπει και την Δάφνη ότι την απασχολεί η δουλειά και θέλει να το συζητήσουν. Η Δάφνη δεν θέλει να του φορτώσει πολλά αλλά το συζητάει όπως μία σωστή σύζυγος. Γενικά μία ωραία συζήτηση με ένα σωστό ζευγάρι.
Στέφανος – Μελίτα: Καλούτσικη σκηνή. Τους βαρίεμαι συνήθως αλλά αυτή κάπως καλή. Βέβαια τα ίδια πάλι λέγανε αλλά τουλάχιστον σε χαμηλούς τόνους.
Λουκάς – Νόρα: Η Νόρα κατάλαβε ότι πειράχτηκε ο Λουκάκος και δεν μπόρεσε να τον αφήσει στον καναπέ. Βέβαια ο Λουκάς μετά έκανε πώς και καλά δεν τον πείραξε και σκεφτόταν άλλα. Είναι γλύκες και οι δύο! Και το φιλί σούπερ!
Σταυρίδης και βοηθός του: Ο Σταυρίδης φαίνεται να ξέρει αρκετά πραγματάκια, παραπάνω ίσως απ’ ότι λέει για την υπόθεση.
Μάνος – Εύα: Ο Μάνος μετά από μάγειρας ανέλαβε χρέη babysitter στην Εύα. Μικρή αλλά ωραία σκηνή.
Μπέλλος – Κατερίνα: Μικρή και λίγο άσχετη σκηνή.
Στέφανος – Καρτάλαινα: Ο Στέφανος λέει έκανε την κίνησή του. Ποια κίνηση καλέ; Να πάει στης Μελίτας για να παίξουν stratego; Και η άλλη η Καρτάλαινα να λέει ότι οι φίλοι της έβλαψαν την Εύα. Ο,τι να ναι.
Πέτρος – Αμαλία: Ο Πέτρος από την μία στεναχωριέται για την Μελίτα και η Αμαλία προσπαθεί να τον πλησιάσει γιατί καταλαβαίνει ότι στεναχωριέται.
Μάνος – Λουκάς: Ο Λουκάς προσπαθεί να δει τις προθέσεις του Μάνου για την Εύα και ο Μάνος λέει πως αγαπάει και αυτή την φορά λέει αλήθεια. Από την άλλη είχαμε και την προοϊκονομία για την αποχώρηση του Μάνου.
Πέτρος – Αμαλία: Η Αμαλία εμπνεύστηκε και θέλει να ζωγραφίσει τον Πέτρο για να κρεμάσει τον πίνακα στο τζάκι. Τέλειοι!
Χρήστος – Νταίζη: Ο Χρήστος την αγαπάει και της λέει ότι πληγώθηκε από ανθρώπους που εμπιστευόταν και αυτή να λέει και αυτή το ίδιο! Του λέει κιόλας ότι θέλει να τα παρατήσουν για να φύγουν μαζί αν και θεωρώ πως είναι μπλόφα καθώς βλέπει ότι δεν μπορεί να φύγει. Αχ βρε Χρήστο, άσε την οχιά και βρες καμιά άλλη αγόρι μου.
Λουκάς – Αμαλία: Σούπερ σκηνή. Ο Λουκάς να προσπαθεί να βρει τον Πέτρο στον πίνακα της Αμαλίας, η Αμαλία να ζωγραφίζει τον Πέτρο χωρίς να είναι εκεί και από την άλλη ο Λουκάς να θέλει και προσωπογραφία της Νόρας για να την βλέπουν και τα εγγόνια τους. Ε μα κάντε πρώτα κανένα Λουκανορικό μωράκι βρε και για τα εγγόνια βλέπουμε.
Καρτάλαινα – Σταυρίδης: Ο Σταυρίδης πήγε να ψαρέψει την Αντιγόνη αν ήξερε για τον εμπρισμό αλλά και αυτή το κατάλαβε αμέσως.
Πέτρος – Λουκάς: Κατάλαβαν τι ακριβώς τρέχει αλλά δεν βιάζονται και καλά κάνουν.
Κοριτσοπαρέα: Μαζευτήκανε για να ευχηθούν στην Μαρίλια για τις εξετάσεις της. Παρεϊστικη κουβεντούλα. Ωραία σκηνή.
Σταυρίδης: Η γυναίκα του πρέπει να ήταν έγγυος μάλλον και γι’ αυτό νοιάζεται τόσο.

Προσεχώς: Η Δάφνη χρωστάει χρήματα και η παρέα προσπαθεί να βρει λεφτά.

Γενικά ένα πολύ καλό επεισόδιο! Με πολύ παρέα και λίγο απόλυτους!
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Σαβ Μάης 15, 2010 2:14 am

elenp έγραψε:Καλησπέρα, είπα να κάνω και εγώ έναν σχολιασμό για το επεισόδιο:

Λουκάς – Νόρα: Πολύ γλυκιά σκηνή. Ο Λουκάς και η Νόρα να κάνουν ζουζουνιές αλλά και παράλληλα να προσπαθούνε να βρουν τι συμβαίνει. Το ταυτόχρονο «Σ’αγαπώ» υπέροχο!
Χρήστος – Καρτάλαινα: Κούκλος ο Χρήστος στην συγκεκριμένη σκηνή(Τζίνα I don’t touch he is yours dear). Η Καρτάλαινα γρήγορα πήγε και τακτοποίησε αυτό που ήθελε.
Νταίζη – Μπέλλος: Ασχολίαστη σκηνή. Το «αυτή θα στην φάει την Εδέμ» που είπε η Νταίζη καλά το είπε αν και θα έπρεπε να του πει να κοιτάξει μπροστά του για να δει ποια θα του την φάει.
Μάνος – Εύα: Χωρίς να πουν τίποτα ήταν εξαιρετικοί.
Λουκάς – Νόρα και Νταίζη - Μπέλλος: Γλύκες! Και τσουπ, πάλι η οχιά με τον Μπέλλο! Έλεος! Αυτό το ότι βαράνε τα κουδούνια για να κάνουν ανάκριση με ποιόν κοιμούνται; Τι να πω; Και ο άλλος είναι και επιχειρηματίας και τον κάνει ο,τι θέλει η άλλη! Η μετέπειτα συζήτηση του Λουκά και της Νόρας πολύ καλή. Συζητήσαν ήρεμα χωρίς εντάσεις. Σιγά σιγά λειτουργούν καλύτερα ως ζευγάρι χωρίς να σπάνε όλα τα σερβίτσια.
Νταίζη – Μπέλλος: Ασχολίαστοι! Όχι βρε Μπέλλο «το απόλυτο τίποτα», σε λάθος σπίτι πήγατε. Αν θέλατε το «ΑΠΟΛΥΤΟ τίποτα» έπρεπε να πάτε προς τα βόρεια προάστεια.
Δάφνη – Νικόλας: Πολύ ωραία συζήτηση. Ο Νικόλας ναι μεν θέλει να κοιμηθεί ο καημένος αλλά από την άλλη βλέπει και την Δάφνη ότι την απασχολεί η δουλειά και θέλει να το συζητήσουν. Η Δάφνη δεν θέλει να του φορτώσει πολλά αλλά το συζητάει όπως μία σωστή σύζυγος. Γενικά μία ωραία συζήτηση με ένα σωστό ζευγάρι.
Στέφανος – Μελίτα: Καλούτσικη σκηνή. Τους βαρίεμαι συνήθως αλλά αυτή κάπως καλή. Βέβαια τα ίδια πάλι λέγανε αλλά τουλάχιστον σε χαμηλούς τόνους.
Λουκάς – Νόρα: Η Νόρα κατάλαβε ότι πειράχτηκε ο Λουκάκος και δεν μπόρεσε να τον αφήσει στον καναπέ. Βέβαια ο Λουκάς μετά έκανε πώς και καλά δεν τον πείραξε και σκεφτόταν άλλα. Είναι γλύκες και οι δύο! Και το φιλί σούπερ!
Σταυρίδης και βοηθός του: Ο Σταυρίδης φαίνεται να ξέρει αρκετά πραγματάκια, παραπάνω ίσως απ’ ότι λέει για την υπόθεση.
Μάνος – Εύα: Ο Μάνος μετά από μάγειρας ανέλαβε χρέη babysitter στην Εύα. Μικρή αλλά ωραία σκηνή.
Μπέλλος – Κατερίνα: Μικρή και λίγο άσχετη σκηνή.
Στέφανος – Καρτάλαινα: Ο Στέφανος λέει έκανε την κίνησή του. Ποια κίνηση καλέ; Να πάει στης Μελίτας για να παίξουν stratego; Και η άλλη η Καρτάλαινα να λέει ότι οι φίλοι της έβλαψαν την Εύα. Ο,τι να ναι.
Πέτρος – Αμαλία: Ο Πέτρος από την μία στεναχωριέται για την Μελίτα και η Αμαλία προσπαθεί να τον πλησιάσει γιατί καταλαβαίνει ότι στεναχωριέται.
Μάνος – Λουκάς: Ο Λουκάς προσπαθεί να δει τις προθέσεις του Μάνου για την Εύα και ο Μάνος λέει πως αγαπάει και αυτή την φορά λέει αλήθεια. Από την άλλη είχαμε και την προοϊκονομία για την αποχώρηση του Μάνου.
Πέτρος – Αμαλία: Η Αμαλία εμπνεύστηκε και θέλει να ζωγραφίσει τον Πέτρο για να κρεμάσει τον πίνακα στο τζάκι. Τέλειοι!
Χρήστος – Νταίζη: Ο Χρήστος την αγαπάει και ότι πληγώθηκε από ανθρώπους που εμπιστευόταν και αυτή να λέει και αυτή το ίδιο! Του λέει κιόλας ότι θέλει να τα παρατήσουν για να φύγουν μαζί αν και θεωρώ πως είναι μπλόφα καθώς βλέπει ότι δεν μπορεί να φύγει. Αχ βρε Χρήστο, άσε την οχιά και βρες καμιά άλλη αγόρι μου.
Λουκάς – Αμαλία: Σούπερ σκηνή. Ο Λουκάς να προσπαθεί να βρει τον Πέτρο στον πίνακα της Αμαλίας, η Αμαλία να ζωγραφίζει τον Πέτρο χωρίς να είναι εκεί και από την άλλη ο Λουκάς να θέλει και προσωπογραφία της Νόρας για να την βλέπουν και τα εγγόνια τους. Ε μα κάντε πρώτα κανένα Λουκανορικό μωράκι βρε και για τα εγγόνια βλέπουμε.
Καρτάλαινα – Σταυρίδης: Ο Σταυρίδης πήγε να ψαρέψει την Αντιγόνη αν ήξερε για τον εμπρισμό αλλά και αυτή το κατάλαβε αμέσως.
Πέτρος – Λουκάς: Κατάλαβαν τι ακριβώς τρέχει αλλά δεν βιάζονται και καλά κάνουν.
Κοριτσοπαρέα: Μαζευτήκανε για να ευχηθούν στην Μαρίλια για τις εξετάσεις της. Παρεϊστικη κουβεντούλα. Ωραία σκηνή.
Σταυρίδης: Η γυναίκα του πρέπει να ήταν έγγυος μάλλον και γι’ αυτό νοιάζεται τόσο.

Προσεχώς: Η Δάφνη χρωστάει χρήματα και η παρέα προσπαθεί να βρει λεφτά.

Γενικά ένα πολύ καλό επεισόδιο! Με πολύ παρέα και λίγο απόλυτους!

Καλως μας ήρθες καλό μου!!!
απολαυστικο το σεντονακι σου oscar Palamakia

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης