Επεισόδιο 367 - Ημερομηνία 17-05-2010

Σελίδα 2 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 367 - Ημερομηνία 17-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Επεισόδιο 367 - Ημερομηνία 17-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 367 - Ημερομηνία 17-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap27%Επεισόδιο 367 - Ημερομηνία 17-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 27% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 367 - Ημερομηνία 17-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap40%Επεισόδιο 367 - Ημερομηνία 17-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 40% 
[ 22 ]
Επεισόδιο 367 - Ημερομηνία 17-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap15%Επεισόδιο 367 - Ημερομηνία 17-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 15% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 367 - Ημερομηνία 17-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Επεισόδιο 367 - Ημερομηνία 17-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 367 - Ημερομηνία 17-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap11%Επεισόδιο 367 - Ημερομηνία 17-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 11% 
[ 6 ]

Σύνολο Ψήφων : 55

Επεισόδιο 367 - Ημερομηνία 17-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 367 - Ημερομηνία 17-05-2010

Δημοσίευση από evanna Την / Το Δευ Μάης 17, 2010 8:53 pm

Προσπαθω εδω και μισω ωρα να γραψω σχολιασμο και δεν μπορω!Μου εχουν σβηστει δυο μεχρι στιγμης! Grrr Τελος παντων,επιγραμματικα...

Παρεα:Μου αρεσε παρα πολυ η συσπειρωση ολων γυρω απο την Δαφνη!Θελησαν να βοηθησουν,δινοντας οτι εχουν παρ'ολο που ειναι πανι με πανι! Hug Η Γεωργονη φοβερη σε αυτες τις σκηνες!

Στεφανος:Για παρα πολλες Fskl Απαραδεκτος,δυσανασχετησε ακομα και για να πληρωσει το μεριδιο που αναλογει!Μου το επαιζε και θιγμενος,οτι παντα αυτος πληρωνει τα σπασμενα!Πες μας τι πινεις και δεν μας δινεις μεσιε!?

Μελιτα:Μικρο συν για την προθυμια της να βοηθησει και για το οτι δεν ξεχασε τα οσα εχει κανει η Δαφνη!Κατα τ'αλλα κουραστηκα να ακουω οτι ειναι μονιμως η αδικημενη!Ελεος!

Ρουσσος:Πολυ σωστος!Θελησε να προσφερει περαν του ποσου που οφειλει η κορη του!

Μανος στο Χαριτεϊκο:Αν και μικρη η σκηνη ηταν πολυ ωραια!Μου αρεσε ο δισταγμος του οταν ρωτησε την Μαριλια αν θα μπορουσε να την αγκαλιασει!Γενικως γλυκες! Love!

Καθολου Νταιζη σημερα ευτυχως!Ο Μπελλος κατα τ'αλλα μου εσπασε τα νευρα!

Ο Κασσανδρινος τελειος και σημερα! : respect :

Ο Μαριος ειναι τοσο γλυκουλης!Σκετο ζαχαρωτο!Το λατρεψα! Hugg

Αυτα απο εμενα!Αρκετα καλο το επεισοδιο κυριως επειδη δεν βαρεθηκα οπως προηγουμενες φορες!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 367 - Ημερομηνία 17-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 367 - Ημερομηνία 17-05-2010

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Δευ Μάης 17, 2010 8:58 pm

anastasia20 έγραψε:
Νόρα-λουκάς:πηγαίνετε στο δικαστήριο και πείτε εσείς ότι και η μελίτα και ο στέφανος φταίνε για τη διάλυση της συνεργασίας επειδή τα έφτιαξαν και θα σας πάρουν με τις ντομάτες από τον δικαστή μέχρι τον κλητήρα ....ΕΛΕΟΣ..τι θα ακούσω ακόμα;;;ότι φταίνε για τη διάλυση επειδή ερωτεύτηκαν...ΕΛΑ ΧΡΙΣΤΕ ΚΑΙ ΠΑΝΑΓΙΑ...ένα emoticon να σταυροκοπιέται χρειάζομαι...

gelio gelio gelio Πω πω Αναστασία δεν έχω σταματήσει να γελάω από τη στιγμή που το διάβασα αυτο!!!

anastasia20 έγραψε:
Μελίτα:καλά μελίτα μιλάμε το σχέδιο σου είναι μοναδικό ανεπανάληπτο άπιαστο....διακρίνω δόλο πίσω από τη στάση σου....επίτηδες τα κάνεις όλα για να τους πάρεις με το μέρος σου....ε;;;
Βρε μελίτα μου να σε μουντζώσω;όσο και να χάρηκα τη στάση του στέφανου μου άρεσε που δεν άφησε τη δάφνη έτσι....έδειξε ότι δεν κινείται από μικρότητες ούτε ζητάει ανταλλάγματα....κατά τ’άλλα όλα τα κάνει επίτηδες....

Μα εννοείται!! Φταίει για όλα και συμφέρει!

Σ' ευχαριστώ πολύ evangeliap2808.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από LYDIA Την / Το Δευ Μάης 17, 2010 9:02 pm

anastasia20 έγραψε:Αμαλία:και εγώ αμαλία έχω ζητήσει τον κούγια εδώ και καιρό αλλά κανείς δεν με ακούει....οι συμβουλές του λουκά φταίνε....άτιμε δικηγόρε...εσύ μας έκαψες....δεν είναι να δώσεις συμβουλή στην εύα δεν το ξέρεις;αφού άποψη αυτή η κοπέλα δεν έχει...άγεται και φέρεται...ενστερνίζεται τις απόψεις των άλλων..

Νόρα-λουκάς:πηγαίνετε στο δικαστήριο και πείτε εσείς ότι και η μελίτα και ο στέφανος φταίνε για τη διάλυση της συνεργασίας επειδή τα έφτιαξαν και θα σας πάρουν με τις ντομάτες από τον δικαστή μέχρι τον κλητήρα ....ΕΛΕΟΣ..τι θα ακούσω ακόμα;;;ότι φταίνε για τη διάλυση επειδή ερωτεύτηκαν...ΕΛΑ ΧΡΙΣΤΕ ΚΑΙ ΠΑΝΑΓΙΑ...ένα emoticon να σταυροκοπιέται χρειάζομαι...

Στέφανος:δεν πλερώνω..δεν πλερώνω...χαχαχα....δεν ξέρω γιατί αλλά χάρηκα λίγο με τη στάση του στέφανου....(είμαι πολύ κακιά;;;Wink...ένα δίκιο το έχει....δαφνούλα αφού έχεις χρέη γιατί διαλύεις τη συνεργασία;;;;και άντε τη διαλύεις για τους δικούς σου λόγους...μετά μην έχεις την απαίτηση να πληρώσουν οι άλλοι τα σπασμένα....γιατί ο άλλος μπορεί να μην θέλει και εσύ να βρεθείς στης φυλακής τα σίδερα....

Μελίτα:καλά μελίτα μιλάμε το σχέδιο σου είναι μοναδικό ανεπανάληπτο άπιαστο....διακρίνω δόλο πίσω από τη στάση σου....επίτηδες τα κάνεις όλα για να τους πάρεις με το μέρος σου....ε;;;
Βρε μελίτα μου να σε μουντζώσω;όσο και να χάρηκα τη στάση του στέφανου μου άρεσε που δεν άφησε τη δάφνη έτσι....έδειξε ότι δεν κινείται από μικρότητες ούτε ζητάει ανταλλάγματα....κατά τ’άλλα όλα τα κάνει επίτηδες....

Δάφνη-νόρα:το μπλέξαμε το εγκώμιο της παρέας της φεγγαρόπετρας....το εμπεδώσαμε μόνο εσείς είστε οι ανιδιοτελείς...όλοι οι άλλοι δεν πιάνουν μία μπροστά σας..εγώ θα σας φωνάζω ΟΙ ΑΔΕΚΑΣΤΟΙ από δω και πέρα...

Δάφνη το πάθημα δε γίνεται μάθημα από ότι βλέπω....πάλι θα διέλυες τη συνεργασία ακούω...και δεν λέω όχι...αλλά μην περιμένουμε μετά να μας ξελασπώσουν οι άλλοι....ούτε εξαιτίας των απόψεων σου να την πληρώνουν οι άλλοι εργαζόμενοι....με τη διάλυση της συνεργασίας πήρες και άλλους στο λαιμό σου....αλλά αυτό δε το σκέφτηκες στιγμή...και πάλι από ότι είπες το ίδιο θα έκανες...οπότε πάλι θα άφηνες τους εργαζομένους απλήρωτους... μάλιστα πολύ ωραία....μπράβο...

Μάνος:μάνο hello δεν είσαι αφεντικό πλέον....αυτό ήταν last year….μπέλλο σκύψε κεφάλι και ζήτα του συγγνώμη που του είπες να δουλέψει....να δω να σκύβουμε κεφάλι στο επόμενο επεισόδιο....ΘΕΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΑΙ ΤΟΣΗ ΥΠΕΡΟΨΙΑ.....όταν εσύ χτυπάς και φέρεσαι στους άλλους όπως γουστάρεις είναι καλά όταν κάποιος άλλος ζητά από εσένα το αυτονόητο θιγόμαστε;;;;

Εύα-μαρίλια-αγγέλα:πίστευα ότι η αγγέλα δεν θα υποστεί μετάλλαξη και όμως δεν ξέφυγε και αυτή....με συγχωρείται λίγο γιατί θα πηδηχτώ από το παράθυρο....η αγγέλα κάθε φορά που έβλεπε το μάνο δεν τον πετούσε έξω από το σπίτι;;;;;και του έλεγε να μην ξαναπλησιάσει την εύα;;;;τώρα τι;;;;ρε θα μας τρελάνετε;;;;αλλά μάλλον ξέχασα ακολουθεί την ίδια τακτική με την θυγατέρα της....αγαπάει η εύα μάνο-αγαπάμε και εμείς και ακολουθεί και η μαρίλια,μισεί η εύα στέφανο-μισούμε και εμείς ακολουθεί και η μαρίλια και τούμπαλιν....

ΜΕΤΡΙΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ....

Αναστασια συμφωνω μαζι σου σ'ολα,μεχρι τελειας!!
Καταπληκτικος ο σχολιασμος σου : respect : : respect :
Ειναι δικο σου,για τη συλλογη σου... oscar
LYDIA
LYDIA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΑΚΡΙΑ...

Δημοσίευση από margel Την / Το Δευ Μάης 17, 2010 9:02 pm

Cancoon έγραψε:Δάφνη, ας τα πούμε απλά. Έστησες μια δουλειά με τον Στέφανο και τη Μελίτα, δουλειά στην οποία αυτοί οι δύο έβαζαν τα λεφτά. Όταν λοιπόν αποφάσισες να τους διώξεις, δεν νομίζεις ότι το σοφότερο θα ήταν να λύσεις την εταιρεία; Με ποια λογική συνέχισες να δημιουργείς οικονομικές υποχρεώσεις από τη στιγμή που είχες σταματήσει τη ροή χρήματος προς την εταιρεία σου;;
Από την άλλη, ο Λουκάς και η Νόρα με ποιο δικαίωμα εμφανίζονται στον Στέφανο και τη Μελίτα με περισσή αλαζονεία και απαιτούν από αυτούς να πληρώσουν εδώ και τώρα το μερίδιό τους στα χρέη που δημιούργησε η Δάφνη; Α όχι παιδιά, να γίνουν τα πράγματα σωστά: να κηρύξει πτώχευση η εταιρεία, να γίνει εκκαθάριση και όταν βγει το μερίδιο του καθενός (ζήσε Μάη μου να φας τριφύλλι, δηλαδή) τότε να κληθούν να πληρώσουν.
Φυσικά αυτό δεν είναι τίποτα μπροστά στο ότι ο Λουκάς και η Νόρα έφτασαν στο έσχατο σημείο του θράσους ζητώντας από τον Στέφανο και τη Μελίτα να πληρώσουν και το μερίδιο της Δάφνης!!!!!!! Ε, όχι ρε παιδιά, αυτό δεν έχει καμία λογική. Επειδή αυτή φέρεται άκριτα και άδικα και μπλέκει τα προσωπικά με τα επαγγελματικά της θα πληρώσουν ο Στέφανος με τη Μελίτα;; Και ακούσαμε κιόλας από το Λουκά ότι, επειδή ο Στέφανος φάνηκε κάποτε μεγαλόψυχος δίνοντας τον πίνακά του, θα πρέπει να είναι μια ζωή stand by με ανοιχτό το πορτοφόλι ώστε να έρχεται και να απαιτεί τη βοήθειά του όποιος άχρηστος από την παρέα της φεγγαρόπετρας έχει ανάγκη από λεφτά.
Κατά τα λοιπά το επεισόδιο ήταν πραγματικό tribute στη Μελίτα που δημιούργησαν οι σεναριογράφοι στον πρώτο κύκλο. Αυτήν που δεν ξεχνά, που δεν ξεπέφτει σε μικρότητες, που υποχωρεί πρώτη, που νοιάζεται να βοηθήσει, που είναι μεγαλόψυχη, σκηνικό που κορυφώθηκε με την ατάκα του Ρούσσου προς αυτήν “αυτό που κάνεις σε τιμά”.
Η σκηνή Παπά- Κατρανίδη ήταν πάρα πολύ καλογυρισμένη και οι δυο τους εξαιρετικοί. Ειδικά μπράβο στην Παπά που εκφράζει όλα τα συναισθήματα του ρόλου της με το βλέμμα χωρίς να καταφεύγει σε θεατρινίστικες γκριμάτσες.

Συμφωνώ σε όλα όπως πάντα άλλωστε!!!
margel
margel

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Δευ Μάης 17, 2010 9:04 pm

Cancoon έγραψε:
anastasia20 έγραψε:

gelio gelio gelio Πω πω Αναστασία δεν έχω σταματήσει να γελάω από τη στιγμή που το διάβασα αυτο!!!

εγώ να δεις cancoon όταν άκουσα να το λένε και να το πιστεύουν κιόλας....λέω δε μπορεί...με μέσο το πήραν το πτυχίο....
gelio

λύδια μου σε ευχαριστώ....μεγαλώνω τη συλλογή μου... Palamakia
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από hionati Την / Το Δευ Μάης 17, 2010 9:07 pm

LYDIA έγραψε:
anastasia20 έγραψε:Αμαλία:και εγώ αμαλία έχω ζητήσει τον κούγια εδώ και καιρό αλλά κανείς δεν με ακούει....οι συμβουλές του λουκά φταίνε....άτιμε δικηγόρε...εσύ μας έκαψες....δεν είναι να δώσεις συμβουλή στην εύα δεν το ξέρεις;αφού άποψη αυτή η κοπέλα δεν έχει...άγεται και φέρεται...ενστερνίζεται τις απόψεις των άλλων..

Στέφανος:δεν πλερώνω..δεν πλερώνω...χαχαχα....δεν ξέρω γιατί αλλά χάρηκα λίγο με τη στάση του στέφανου....(είμαι πολύ κακιά;;;Wink...ένα δίκιο το έχει....δαφνούλα αφού έχεις χρέη γιατί διαλύεις τη συνεργασία;;;;και άντε τη διαλύεις για τους δικούς σου λόγους...μετά μην έχεις την απαίτηση να πληρώσουν οι άλλοι τα σπασμένα....γιατί ο άλλος μπορεί να μην θέλει και εσύ να βρεθείς στης φυλακής τα σίδερα....

Δάφνη-νόρα:το μπλέξαμε το εγκώμιο της παρέας της φεγγαρόπετρας....το εμπεδώσαμε μόνο εσείς είστε οι ανιδιοτελείς...όλοι οι άλλοι δεν πιάνουν μία μπροστά σας..εγώ θα σας φωνάζω ΟΙ ΑΔΕΚΑΣΤΟΙ από δω και πέρα...

Δάφνη το πάθημα δε γίνεται μάθημα από ότι βλέπω....πάλι θα διέλυες τη συνεργασία ακούω...και δεν λέω όχι...αλλά μην περιμένουμε μετά να μας ξελασπώσουν οι άλλοι....ούτε εξαιτίας των απόψεων σου να την πληρώνουν οι άλλοι εργαζόμενοι....με τη διάλυση της συνεργασίας πήρες και άλλους στο λαιμό σου....αλλά αυτό δε το σκέφτηκες στιγμή...και πάλι από ότι είπες το ίδιο θα έκανες...οπότε πάλι θα άφηνες τους εργαζομένους απλήρωτους... μάλιστα πολύ ωραία....μπράβο...

Μάνος:μάνο hello δεν είσαι αφεντικό πλέον....αυτό ήταν last year….μπέλλο σκύψε κεφάλι και ζήτα του συγγνώμη που του είπες να δουλέψει....να δω να σκύβουμε κεφάλι στο επόμενο επεισόδιο....ΘΕΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΑΙ ΤΟΣΗ ΥΠΕΡΟΨΙΑ.....όταν εσύ χτυπάς και φέρεσαι στους άλλους όπως γουστάρεις είναι καλά όταν κάποιος άλλος ζητά από εσένα το αυτονόητο θιγόμαστε;;;;

Εύα-μαρίλια-αγγέλα:πίστευα ότι η αγγέλα δεν θα υποστεί μετάλλαξη και όμως δεν ξέφυγε και αυτή....με συγχωρείται λίγο γιατί θα πηδηχτώ από το παράθυρο....η αγγέλα κάθε φορά που έβλεπε το μάνο δεν τον πετούσε έξω από το σπίτι;;;;;και του έλεγε να μην ξαναπλησιάσει την εύα;;;;τώρα τι;;;;ρε θα μας τρελάνετε;;;;αλλά μάλλον ξέχασα ακολουθεί την ίδια τακτική με την θυγατέρα της....αγαπάει η εύα μάνο-αγαπάμε και εμείς και ακολουθεί και η μαρίλια,μισεί η εύα στέφανο-μισούμε και εμείς ακολουθεί και η μαρίλια και τούμπαλιν....

ΜΕΤΡΙΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ....

Αναστασια συμφωνω μαζι σου σ'ολα,μεχρι τελειας!!
Καταπληκτικος ο σχολιασμος σου : respect : : respect :
Ειναι δικο σου,για τη συλλογη σου... oscar

και εγω συμφωνω μαζι σας κοριτσια και με την cancoon...τα γραφετε πολυ σωστα...ετσι γαι να μπαινουν τα πραγματα στη σωστη τους βαση... : respect :
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Δευ Μάης 17, 2010 9:07 pm

margel έγραψε:
Cancoon έγραψε:Δάφνη, ας τα πούμε απλά. Έστησες μια δουλειά με τον Στέφανο και τη Μελίτα, δουλειά στην οποία αυτοί οι δύο έβαζαν τα λεφτά. Όταν λοιπόν αποφάσισες να τους διώξεις, δεν νομίζεις ότι το σοφότερο θα ήταν να λύσεις την εταιρεία; Με ποια λογική συνέχισες να δημιουργείς οικονομικές υποχρεώσεις από τη στιγμή που είχες σταματήσει τη ροή χρήματος προς την εταιρεία σου;;
Από την άλλη, ο Λουκάς και η Νόρα με ποιο δικαίωμα εμφανίζονται στον Στέφανο και τη Μελίτα με περισσή αλαζονεία και απαιτούν από αυτούς να πληρώσουν εδώ και τώρα το μερίδιό τους στα χρέη που δημιούργησε η Δάφνη; Α όχι παιδιά, να γίνουν τα πράγματα σωστά: να κηρύξει πτώχευση η εταιρεία, να γίνει εκκαθάριση και όταν βγει το μερίδιο του καθενός (ζήσε Μάη μου να φας τριφύλλι, δηλαδή) τότε να κληθούν να πληρώσουν.
Φυσικά αυτό δεν είναι τίποτα μπροστά στο ότι ο Λουκάς και η Νόρα έφτασαν στο έσχατο σημείο του θράσους ζητώντας από τον Στέφανο και τη Μελίτα να πληρώσουν και το μερίδιο της Δάφνης!!!!!!! Ε, όχι ρε παιδιά, αυτό δεν έχει καμία λογική. Επειδή αυτή φέρεται άκριτα και άδικα και μπλέκει τα προσωπικά με τα επαγγελματικά της θα πληρώσουν ο Στέφανος με τη Μελίτα;; Και ακούσαμε κιόλας από το Λουκά ότι, επειδή ο Στέφανος φάνηκε κάποτε μεγαλόψυχος δίνοντας τον πίνακά του, θα πρέπει να είναι μια ζωή stand by με ανοιχτό το πορτοφόλι ώστε να έρχεται και να απαιτεί τη βοήθειά του όποιος άχρηστος από την παρέα της φεγγαρόπετρας έχει ανάγκη από λεφτά.
Κατά τα λοιπά το επεισόδιο ήταν πραγματικό tribute στη Μελίτα που δημιούργησαν οι σεναριογράφοι στον πρώτο κύκλο. Αυτήν που δεν ξεχνά, που δεν ξεπέφτει σε μικρότητες, που υποχωρεί πρώτη, που νοιάζεται να βοηθήσει, που είναι μεγαλόψυχη, σκηνικό που κορυφώθηκε με την ατάκα του Ρούσσου προς αυτήν “αυτό που κάνεις σε τιμά”.
Η σκηνή Παπά- Κατρανίδη ήταν πάρα πολύ καλογυρισμένη και οι δυο τους εξαιρετικοί. Ειδικά μπράβο στην Παπά που εκφράζει όλα τα συναισθήματα του ρόλου της με το βλέμμα χωρίς να καταφεύγει σε θεατρινίστικες γκριμάτσες.

Συμφωνώ σε όλα όπως πάντα άλλωστε!!!

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ margel και hionati!
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από sarita Την / Το Δευ Μάης 17, 2010 9:20 pm

Τι να πω πια.ΤΕΛΕΙΩΣΤΕ ΤΟ ΦΕΤΟΣ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΟΥΜΕ.Απο απολαυση καταντησε αγγαρεια το να το βλεπω.
Θα σχολιασω και λογια και σκηνες οσο μπορω.
Στεφανακο για να σταματας την εκδικηση που ονειρευοσουν χρονια εξαιτιας μιας γυναικας, να δουλευεις την αλλη και να το παιζεις αντρας και με φιλοτιμο και στις δυο κανοντας αγαθοεργιες ηξερες.Εδω λιγο φιλοτιμο να δειξεις στην δαφνη που δεν σου εκανε και τιποτα δεν μπορεις να δειξεις.Αντρας μονο εκει που μας παιρνει.Που σου αμαυρωσανε και τη φημη σωστα εχεις δικιο.Εγινες ρεζιλι και μετα πως θα σε παιζουν σε λαθραιες συναλλαγες.Κατηγορησες τη δαφνη επειδη χρεωσε στη μελιτα οτι εσκεμμενα χαλασε τη ζωη της ευας.Συγνωμη αγορι μου και εσυ το ιδιο δεν ειχες πει οταν εγινε η αποκαλυψη?Η αλλο εργο βλεπω?Δεν μπλεκουμε τα επαγγελματικα με τα προσωπικα.Συγνωμη και παλι αλλα νομιζω οτι ειχες καταλαβαει τι σοι ανθρωπος ειναι η δαφνη και οτι δεν ειναι μια στυγνη ψυχρη επαγγελματιας αλλα με ηθικη και συναισθημα.Τι σου εκανε εντυπωση?

Η συζητηση αμαλιας γιατι μονη της θεωρω οτι μιλαγε η αλλη στον κοσμο του στεφανου βρισκοταν ηταν τελειως τρελλη.Το μονο που θα επισημαινω ειναι οτι με αυτο που φοραγε η μελιτα μου φερανε τον χειμωνα.Ρε παιδια καλοκαιρι εχει ερθει μην με γυρνατε παλι σε αυτη την απαισια εποχη.

Τωρα οσον αφορα συζητηση στεφανου-μελιτας δεν ξερω κατα ποσο πραγματικα νοιαζεται η κατα ποσο θελει να το παιξει καλη αλλα οταν ειπε στον στεφανο και αν στο ζητησω?Και της ειπε ο στεφανος μην μου το ζητησεις ενα πραγμα σκεφτηκα: "Ωραια αγαπη σου χει μελιτα στα δυσκολα βραχος σου στεκεται".
Βεβαια μετα στον μπαμπα της αναρωτιομουνα με τον πετρο μιλαγε η με το πατωμα?Αλλα βεβαια την επιασαν οι ντροπες.Ρωταει κιολας πως θα του το ξεπληρωσει.Με το να σαι καλη κορη μωρη να του το ξεπληρωσεις με αυτο.Οπως σου στεκεται να του στεκεσαι.

Μου αρεσε παρα πολυ ο νικολας που οσο και αν της φωναξε της δαφνης μετα της ειπε οτι την αγαπαει.Ελιωσα ομως.

Εννοειται οτι μου αρεσε οτι η παρεα για αλλη μια φορα συσπειρωθηκε στα δυσκολα.

Λατρεψα σκηνη Μανου-Μαριλιας και ειδικα την αγκαλια.

Με κουρασε ο μπελλος.Τι υφακι ειναι αυτο ρε φιλε?Για χαλαρωσε μην γινει χαμος.

Μου αρεσει πολυ ο σταυριδης.Εμπαινε ζουγα και βγαλε τα απλυτα στη φορα.

ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟΣ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ.Τζινα μου να τον χαιρεσαι.Μιλα ρε χρηστο.Μιλα θα σε κερασω παγωτο.

Για αλλη μια φορα υποκλινομαι στον κατρανιδη.

Και τελος γλυκας ο μαριος γλυκα.Μου ερχοταν να μπω μεσα στην τηλεοραση να παιξω μαζι του.Αυτα.
ΜΗΝ ΜΑΣ ΚΑΝΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΡΓΟ.ΣΥΝΕΛΘΕΤΕ ΠΙΑ.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Δευ Μάης 17, 2010 10:14 pm

Το σημερινό επεισόδιο το έβλεπα και νόμιζα οτι απο κάπου θα πεταχτεί η Βλαχοπούλου θα βάλλει το χέρι στη μύτη και θα αρχίσει να λέει: Ακούσατε ακούσατε το έργο της Δευτέρας ο μεγάλος αδικημένος. Έσπασα το κεφάλι μου να θυμηθώ τον τίτλο της Ελληνικής κωμωδίας αλλά δεν τα κατάφερα.

Σαν επεισόδιο είχε ένα μεγάλο συν.

Μου έδειξε ακόμη μια φορά γιατί αγάπησα αυτή την παρέα. Γιατί την ώρα της ανάγκης, μάζεψαν οτι τους είχε απομείνει να βοηθήσουν τη Δάφνη. Αυτοί οι άνθρωποι βρέθηκαν μέσα σε μικρό χρονικό διάστημα να έχουν χάσει όλοι τα πάντα. Γνώμη δική μου και το λέω εδώ και καιρό οτι δεν μπορεί να είναι τυχαίο. Κι όμως έδωσαν οτι τους είχε περισέψει για να σώσουν τη φίλη τους. Αυτό μου άρεσε πάντοτε σ αυτούς και γι αυτό μέσα σ αυτή την παρέα δεν χωράει κανένας άλλος.

Η μητέρα Αμαλία σήμερα μου προκάλεσε τρελά γέλια. Τη θυμάμαι μια ολόκληρη χρονιά να προσπαθεί με το διαζύγιο της κορούλας της να πιεί το αίμα του Μάνου. Τη θυμάμαι να γκρεμίζεται απ τη σκάλα για να πετύχει να απαγορεύσει να βλέπει ο Μάνος το παιδί του. Την άκουσα λοιπόν σήμερα να δίνει ένα μεγάλο μάθημα στην κορούλα. Πρόλαβε μη τυχόν και κάνει η Εύα αυτά που κάναμε εμείς. Μαθήματα κατινιάς υψηλού επιπέδου απο την μαιτρ του είδους στη δεκτική κατίνα της. Δέσε το γκόμενο και πάρτον μακριά να μην έχει πολλά πολλά με το παιδί του, γιατί αλλιώς χαθήκαμε. Δεν θέλει να είναι το κοριτσάκι της στην Ελλάδα και να αντιμετωπίζει άρρωστες καταστάσεις. Μη κοιτάς της Εύας που της κάναμε τη ζωή μπάχαλο δυό χρόνια εσύ είσαι κόρη Ρούσσου γιατί να τα περάσεις αυτά;

Ο μεγάλος χαμένος τα μάθατε είναι ο Στέφανος. Τι ακούω η γυναίκα και δεν ξεραίνομαι. Ο τυπάκος ήρθε διέλυσε το γάμο της Εύας την παντρεύτηκε την κεράτωσε σε χρόνο μηδέν την παράτησε με την κοιλιά στο στόμα και την ώρα που αυτή κινδύνευε αυτός είχε μοναδική ένοια να ικανοποιήσει το βασικό του ένστικτο. Αλλά επιμένει οτι αυτός βγήκε χαμένος απ αυτή την ιστορία και άκουσον άκουσον τον αδίκησαν. Βέβαια ο τύπος μετράει σε ευρώ κι εγώ μιλάω για ανθρώπινη ζωή υπάρχει μια διαφορά. Εκείνος έχασε μερικά ευρουλάκια κι οι άλλοι τις ζωές τους. Πέταξε τη μάσκα και είπε θα δούμε, όταν άν και εφόσον και στρώθηκε στον καναπέ.

Το αστείο είναι οτι δεν τα είπε μόνο στο Λουκά. Του ζήτησε το Μελιτόνι να δώσουν κι εκείνοι το μερίδιο τους στα χρέη και της απάντησε οτι τους αδίκησαν. Έχει δίκο το παλικάρι μήπως αυτός τους πούλαγε παραμύθι οτι θα κάνει την Εύα ευτυχισμένη; Όχι. Μήπως αυτός τους παραμύθιαζε οτι ξέκοψε με την απόλυτη; Όχι. Όταν τον είδαν στην κασετούλα να ξεμοναχιάζεται στης Μελίτας έπρεπε να του πουν μπράβο παλικάρι μας που κράτησες το σώβρακό σου στη θέση του. Έπρεπε να δώσουν κι ένα παράσημο στο μαλλιαρό κουτάβι που πήγε στην έγκυο και της έκανε περιγραφή σκάλες πατώματα τραπέζια και εξοχικά. Αυτοί τίποτα αχάριστοι τι να πεις. Πάντως απ αυτή τη συζήτηση το πιο αστείο ήταν ο πληθυντικός που χρησιμοποίησε το κατιναριό. Εμείς λέει έχουμε λεφτά. Ψιτ να σου πω ένα μυστικούλι δεν έχετε έχει. Αν έχει δηλαδή και δεν είναι του μωρού τα φράγκα.

Το κλου της βραδιάς βέβαια ήταν η επίσκεψη στον μπαμπά. Πρίν μια βδομάδα του έλεγε δεν είσαι πατέρας μου. Σήμερα μας έλειπαν κάτι ψιλά και τον θυμήθηκε. Θα με βοηθήσεις μπαμπά; Να σημειώσω οτι για τα λεφτά είπε ευχαριστώ, για τη συμπεριφορά της μια συγνώμη δεν ακούστηκε. Τελικά ίσως και να είναι ταιριαστή με το Στέφανο. Όλα τα μετράνε σε χρήμα και οι δύο. Ο Ρούσσος βέβαια και βοήθησε το παιδί του. Πάντοτε αυτό έκανε κι ας μην του το αναγνωρίζει. Βρήκε ακόμη και να πει μια καλή κουβέντα. Τι να κάνει ο δόλιος πατέρας.

Ο Νικόλας σήμερα με συγκίνησε. Τελικά είναι απ αυτούς τους άντρες που μπορεί να μη λένε μεγάλα και όμορφα λόγια αλλά κάνουν μεγάλες και όμορφες πράξεις. Το είδαμε όταν άφησε το όνειρό του για να μείνει κοντά στη Δάφνη και το παιδί του και το είδαμε και σήμερα. Της είπε είμαι θυμωμένος αλλά αυτό δεν με κάνει να σε αγαπάω λιγότερο.

Ο Ρούσσος έδωσε το λόγο του και τον κράτησε. Πήγε στα παιδιά να τους πει οτι θα δώσει χρήματα για να γίνει ο διακανονισμός. Διάβασα σε κάποιο σχολιασμό οτι ο Ρούσσος το κάνει για τη Δάφνη. Διαφωνώ ο Ρούσσος ξεκαθάρισε οτι τα χρήματα που θα δώσει είναι για το χρέος που αναλογεί στην κόρη του.

Ο Μάνος πήγε απ τη Νόρα να δει πως θα αντιμετωπίσουν το πρόβλημα αλλά πήγε κι απ τη Μαρίλια να την εμψυχώσει και να της ευχηθεί καλή επιτυχία. Όταν τον άκουσα να ζητάει μια αγκαλιά συγκινήθηκα και θύμωσα. Είναι μια ακόμη σχέση που θα μείνει στη μέση και πια έχω απογοητευτεί οτι θα δω κάτι ανάμεσα σε πατέρα και κόρη. Κρίμα.

Ο Μπέλλος έκανε το πέρασμά του και φρόντισε να με εκνευρίσει. Μάλλον κύριοι σεναριογράφοι θα έπρεπε να βλέπετε κι εσείς τη σειρά να μαθαίνεται τι έχουν γράψει κι οι υπόλοιποι. Προχθές η Κατερίνα έλεγε στην Εύα οτι ο Μάνος δουλεύει ώρες ατελείωτες σήμερα ο Μπέλλος οτι δεν προχωράει τίποτα στη δουλειά και τα έχει παρατήσει. Τουλάχιστον ας κρατάμε στα απλά μια γραμμή μη μπερδευόμαστε και μ αυτά.

Απ τη μικρή συνάντηση Λουκά και Εύας κρατώ οτι η παρακολούθηση συνεχίζεται.

Απ τα προσεχώς δεν κατάλαβα τι ακριβώς εννοεί ο Σταυρίδης. Οτι ο Μάνος εκδικείται μέσω της Εύας; Ότι αυτός κρύβεται πίσω απ τις απόπειρες; Αυτό να δω και έκλεισα σαν τηλεθεάτρια. Θα μου πεις φεύγει οπότε μπορεί και να του φορτώσουν και το πρωπατορικό.

Δεν ξέρω τι να περιμένω πια απ τη σειρά. Ίσως να μην με απογοητεύσει εντελώς το τέλος

Υγ. Ο μικρούλης Μάριος έκανε πρώτη επίσημη νομίζω και είναι γλύκας

Επεισόδιο 367 - Ημερομηνία 17-05-2010 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από panda Την / Το Δευ Μάης 17, 2010 10:56 pm

Σκυλοβαρέθηκα καθ΄ όλη την διάρκεια του επεισοδίου wall. Έλεος που πάνε να μας βγάλουν τους λεχρίτες των κοτρωνών αθώες περιστερές και wannabe Ξανθόπουλος και Βούρτση μαζί cake xastouki. Μόνο η στάση του Στέφανου άξιζε στο σημερινό : respect : όλα τα υπόλοιπα ήταν για επικούς ύπνους GN1. Καλή η φυτιλιά της Αμαλίας αλλά και πάλι με ξένισε στο σημερινό 😕.

Υ.Γ. Και από ένα όσκαρ oscar σε anastasia20 ~ Ntinaki1 ~ hionati ~ Cancoon. Το έχουμε πει ξανά η τρέλα δεν πάει στα βουνά αλλά στων ανθρώπων τα "μυαλά" (?).

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Δευ Μάης 17, 2010 11:39 pm

panda έγραψε:Έλεος που πάνε να μας βγάλουν τους λεχρίτες των κοτρωνών αθώες περιστερές και wannabe Ξανθόπουλος και Βούρτση μαζί cake xastouki.

Ε βέβαια και, επειδή οι σεναριογράφοι φοβούνται μήπως δεν εμπεδώσουμε το ότι οι λεχρίτες των κοτρωνών ομνύουν στην τιμιότητα και την ανιδιοτέλεια, είχαμε και ολόκληρο λογύδριο από την Νόρα και τη Δάφνη για να πειστούμε!

Και ευχαριστώ πολύ για το oscar.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από nicole Την / Το Δευ Μάης 17, 2010 11:43 pm

Cancoon & Anastasia συμφωνουμε για μια ακομη φορα! Congrats

Το σημερινο λιγο καλυτερο απο τα προηγουμενα γιατι προχωρησαν εστω και λιγο οι εξελιξεις:

Αντιγονη-Χρηστος: πρεπει να του ειπε τρομερα πραγματα γιατι ενα σοκ το εχει παθει και δεν ειναι και αβγαλτος...παντως καταλαβαινω οτι δεν του ειπε ολη την ιστορια και οτι εαν τα μαθει ο Στεφανος θα αλλαξει γνωμη για τη μητερα του...παντως η Αντιγονη αφησε να εννοηθει οτι αναγκαστηκε να κανει καποια πραγματα..εαν καταλαβα καλα?

Μπελλος: ο πρωτος επιχειρηματιας που μιλησε σωστα και επαγγελματικα σημερα, και εδειξε ενδιαφερον για τις επενδυσεις ΤΟΥ...την Νταιζη να μην ειχες διπλα σου...αλλα παλι ποτε δεν ξερεις...μπορει να το βρει απο εσενα...

Μανος: δεν πηρες το memo? κανεις δεν ενδιαφερεται σημερα ποσες και τι ωρες δουλευεις...το θεμα ειναι ΤΙ ΠΑΡΑΓΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΧΕΙΣ...γι αυτο φροντιζουμε να εχουμε καλυμμενο το κ**ο μας στη δουλεια προτου ασχοληθουμε με ολο το τσελεμεντε...

Αμαλια: ΘΕΑ!!! οτι και να πω ειναι λιγο...σε παω τρελα λεμε...ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ! ξερεις να προστατευεις την περιουσια σου για να μην εξαρτασαι απο αλλους και κυριως βλεπεις μακροπροθεσμα, :wink2: : respect :

Νορα: τι εγινε...δεν χτυπησαμε το χερακι στο τραπεζι αυτη τη φορα?

Λουκας: το πτυχιο το πηραμε νυχτα? απο που να ξεκινησω και που να τελειωσω...αλλα γιατι εκπλησομαι? η Νταιζη οτι θελει σε κανει...

Εβαλε ο Στεφανος το πιστολι στο κροταφο στη Δαφνη? Μια επιχειρηματικη προταση της εκανε που θα μπορουσε και να εχει αρνηθει, αφου ηταν τοσο καλη και αγαθη...

Που το ειδες εσυ γραμμενο Λουκα μου οτι οι υπολοιποι συνεργατες ειναι ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ να πληρωσουν τα χρεη του ενος? εξαρταται απο τη νομικη υποσταση της συνεργασιας...ειναι ανωνυμη, ομμορυθμη, ετερορρυθμη, ΕΠΕ, τι στο δ****ο ειναι κα Ακριτα μου, γιατι το εχετε αφησει και λιγο φλου εδω που τα λεμε...οχι για κανενα αλλα λογο να βοηθησουμε και την κακομοιρα και αγαθουλα Δαφνουλα να ξεμπλεξει...

(και μην ξεχνιομαστε...παρτε ενα δικηγορο για τη συγγραφη σεναριου γιατι παλι μπουρδες ελεγε σημερα ο Λουκας που υποτιθεται οτι παριστανει το δικηγορο)

Να παρακαλατε που ο Στεφανος και η Μελιτα δεν ενεργοποιησαν ρητρες...που απο οτι καταλαβα ΥΠΑΡΧΟΥΝ...

Και οπως ειπε Cancoon, οταν διαλυουμε συνεργασια δεν αφηνουμε στο φλου να αιωρειται η κατασταση...εξοφλουμε προμηθευτες, εργαζομενους, κανουμε εκκαθαριση και ο καθενας παιρνει/δινει αυτο που του αναλογει και τελος...εκτος εαν η αγαθη και καλη Δαφνουλα ηθελε να διαλυσει τη συνεργασια μονο στα λογια και οχι στην πραξη...

Στεφανος:ο δευτερος επιχειρηματιας που μιλησε σωστα και επαγγελματικα σημερα...ετσι αγορι μου θελω να σε βλεπω λεμε...αντε γιατι πολυ θαρρος πηραν ολοι...που σε θυμουνται μονο ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΤΟ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ...και κατι μου λεει οτι το σημερινο στυλακι θα φορεθει πολυ και στον τριτο κυκλο και προς αλλα ατομα:wink2: ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΑΓΑΠΑΩ/ΝΟΙΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΕΙΜΑΙ Ο Μ*****Σ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ!!!

Μελιτα: ακου κοπελα μου το Στεφανο και τη μανουλα...κατι παραπανω ξερουν...κι επιπλεον με τη Δαφνη συνεργαζοσουν προτου εμφανιστει ο Στεφανος...αλλο πραγμα η δικη σας συνεργασια και αλλο πραγμα η συνεργασια με το Στεφανο...

Και τι κολλημα ειναι αυτο με τη παρεα επιτελους? οτι και να κανεις ΠΑΝΤΑ ΕΣΥ ΘΑ ΦΤΑΙΣ! Εαν βοηθησεις σου τι λενε οτι το κανεις με τα λεφτα του πατερα σου (τα οποια και θα κληρονομησεις καποια στιγμη λεω εγω) και οτι προσπαθεις να τους εξαγορασεις..εαν δεν βοηθησεις σου λενε οτι δεν ενδιαφερεσαι...Μηπως να μην ασχοληθεις καθολου λεω εγω? Ξεκολλα επιτελους...ουτε κοινα βιωματα ουτε κοινες εμπειριες εχεις με αυτους τους ανθρωπους...

(κα Ακριτα μου, τι κολλημα απο την αρχη της σειρας να ειναι ολοι αυτοκολλητοι δεν το καταλαβαινω...ανθρωποι με εντελως διαφορετικα υποβαθρα και εμπειριες)

Δαφνη:
πρωτη φορα βλεπω επιχειρηματια/διαχειριστη να μην ξερει ποσα χρωσταει... gelio
πρωτη φορα βλεπω επιχειρηματια/διαχειριστη να περιμενει χρηματα απο πελατες αλλα να μην ξερει ουτε ποσα ουτε ποτε ουτε τους ορους πληρωμης... gelio
πρωτη φορα βλεπω επιχειρηματια/διαχειριστη να διαλυει στα λογια συνεργασια αλλα να μην κινει τις νομικες διαδικασιες για τη λυση της (πρεπει να ειναι μεγαλος μαζοχιστης...) gelio
πρωτη φορα βλεπω επιχειρηματια/διαχειριστη να του λενε οτι μονο 2 εργαζομενοι θα αντιδρασουν κανοντας καταγγελια και να το ΠΙΣΤΕΥΕΙ (το αλλο με το Τοτο το ξερεις?) gelio
Πρωτη φορα βλεπω ατομο να διαλυει σοβαρη συνεργασια (οταν δεν εχει και αλλους πορους για να ζησει) γιατι δεν μπορει να ξεπερασει το γεγονος οτι η πρωην κουνιαδα της, ειχε σχεση ενω ηταν ελευθερη, με το μελλοντικο συζυγο της παιδικης της φιλης και πρωην συζυγου του αντρα της, ενω μπορεσε να ξεπερασει τη προδοσια της πρωτη συζυγου του αντρα της και παιδικης της φιλης με τον αντρα της gelio

Αλλα ναι ξεχασα Δαφνουλα μου...εσυ εκανες "focus in my inner talent and inspiration", τρομαρα σου μου ηθελες και συνεργασιες...

Ευα: πολυ καλη κινηση να δωσεις τα λεφτα...καταλαβαινω νιωθεις υποχρεη στην Δαφνη...και εγω στη θεση σου το ιδιο θα ενιωθα...Δεν ξερω πολλες γυναικες να τιναζουν στον αερα την δουλεια τους για χατηρι της πρωην γυναικας του αντρα τους...

εχω ομως μια ρητορικη ερωτηση:
απο τα ΠΡΟΣΕΧΩΣ ο Λουκας λεει στο Ρουσσο οτι μαζεψαν γυρω στις 11000€. Εαν ο Μανος εδωσε τις 4-5 χιλιαδες, η Νορα τις αλλες 3 χιλιαδες, εσυ να υποθεσω οτι εδωσες τις υπολοιπες 3-4 χιλιαδες...

Αυτα ειναι τα χρηματα που εμειναν απο τη καμπανια? αυτα ειναι τα χρηματα που τα ηθελες για τη Μαριλια και το μωρο?

Τελικα εχουμε να ριξουμε πολυ γελιο στο τριτο κυκλο...

ΥΓ. Τον Ρουσσο θα τον σχολιασω αφου δω και το αυριανο επεισοδιο...

Έχει επεξεργασθεί από τον/την nicole στις Δευ Μάης 17, 2010 11:50 pm, 1 φορά

nicole
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Evalia Την / Το Δευ Μάης 17, 2010 11:50 pm

Καλό ήταν το σημερινό επεισόδιο, όχι και αριστούργημα αλλά τουλάχιστον προχώραγε γρήγορα. Πολύ χάρηκα που ο μαμάκιας ο Στέφανος μου έδειξε για άλλη μια φορά πόσο αντιπαθής μου είναι, η Μαρουλίτα επιτέλους έκανε και κάτι σωστό με τα λεφτά του μπαμπά της πάντα. 5 αστεράκια στο Λουκά που τα έχωσε στο μαμάκια όπως του άξιζε. Κατά τ' άλλα τίποτα σημαντικό, άντε να γίνει καμιά αποκάλυψη π.χ. τι άκουσε ο Χρήστος κ έχει χάσει το χρώμα του, να 'χουμε κ εμείς να πορευόμαστε.
Evalia
Evalia

Θηλυκό

Δημοσίευση από margel Την / Το Δευ Μάης 17, 2010 11:52 pm

nicole έγραψε:Cancoon & Anastasia συμφωνουμε για μια ακομη φορα! Congrats

Το σημερινο λιγο καλυτερο απο τα προηγουμενα γιατι προχωρησαν εστω και λιγο οι εξελιξεις:

Αντιγονη-Χρηστος: πρεπει να του ειπε τρομερα πραγματα γιατι ενα σοκ το εχει παθει και δεν ειναι και αβγαλτος...παντως καταλαβαινω οτι δεν του ειπε ολη την ιστορια και οτι εαν τα μαθει ο Στεφανος θα αλλαξει γνωμη για τη μητερα του...παντως η Αντιγονη αφησε να εννοηθει οτι αναγκαστηκε να κανει καποια πραγματα..εαν καταλαβα καλα?

Μπελλος: ο πρωτος επιχειρηματιας που μιλησε σωστα και επαγγελματικα σημερα, και εδειξε ενδιαφερον για τις επενδυσεις ΤΟΥ...την Νταιζη να μην ειχες διπλα σου...αλλα παλι ποτε δεν ξερεις...μπορει να το βρει απο εσενα...

Μανος: δεν πηρες το memo? κανεις δεν ενδιαφερεται σημερα ποσες και τι ωρες δουλευεις...το θεμα ειναι ΤΙ ΠΑΡΑΓΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΧΕΙΣ...γι αυτο φροντιζουμε να εχουμε καλυμμενο το κ**ο μας στη δουλεια προτου ασχοληθουμε με ολο το τσελεμεντε...

Αμαλια: ΘΕΑ!!! οτι και να πω ειναι λιγο...σε παω τρελα λεμε...ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ! ξερεις να προστατευεις την περιουσια σου για να μην εξαρτασαι απο αλλους και κυριως βλεπεις μακροπροθεσμα, :wink2: : respect :

Λουκας: το πτυχιο το πηραμε νυχτα? απο που να ξεκινησω και που να τελειωσω...αλλα γιατι εκπλησομαι? η Νταιζη οτι θελει σε κανει...

Εβαλε ο Στεφανος το πιστολι στο κροταφο στη Δαφνη? Μια επιχειρηματικη προταση της εκανε που θα μπορουσε και να εχει αρνηθει, αφου ηταν τοσο καλη και αγαθη...

Που το ειδες εσυ γραμμενο Λουκα μου οτι οι υπολοιποι συνεργατες ειναι ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ να πληρωσουν τα χρεη του ενος? εξαρταται απο τη νομικη υποσταση της συνεργασιας...ειναι ανωνυμη, ομμορυθμη, ετερορρυθμη, ΕΠΕ, τι στο δ****ο ειναι κα Ακριτα μου, γιατι το εχετε αφησει και λιγο φλου εδω που τα λεμε...οχι για κανενα αλλα λογο να βοηθησουμε και την κακομοιρα και αγαθουλα Δαφνουλα να ξεμπλεξει...

(και μην ξεχνιομαστε...παρτε ενα δικηγορο για τη συγγραφη σεναριου γιατι παλι μπουρδες ελεγε σημερα ο Λουκας που υποτιθεται οτι παριστανει το δικηγορο)

Να παρακαλατε που ο Στεφανος και η Μελιτα δεν ενεργοποιησαν ρητρες...που απο οτι καταλαβα ΥΠΑΡΧΟΥΝ...

Και οπως ειπε Cancoon, οταν διαλυουμε συνεργασια δεν αφηνουμε στο φλου να αιωρειται η κατασταση...εξοφλουμε προμηθευτες, εργαζομενους, κανουμε εκκαθαριση και ο καθενας παιρνει/δινει αυτο που του αναλογει και τελος...εκτος εαν η αγαθη και καλη Δαφνουλα ηθελε να διαλυσει τη συνεργασια μονο στα λογια και οχι στην πραξη...

Στεφανος:ο δευτερος επιχειρηματιας που μιλησε σωστα και επαγγελματικα σημερα...ετσι αγορι μου θελω να σε βλεπω λεμε...αντε γιατι πολυ θαρρος πηραν ολοι...που σε θυμουνται μονο ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΤΟ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ...και κατι μου λεει οτι το σημερινο στυλακι θα φορεθει πολυ και στον τριτο κυκλο και προς αλλα ατομα:wink2: ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΑΓΑΠΑΩ/ΝΟΙΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΕΙΜΑΙ Ο Μ*****Σ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ!!!

Μελιτα: ακου κοπελα μου το Στεφανο και τη μανουλα...κατι παραπανω ξερουν...κι επιπλεον με τη Δαφνη συνεργαζοσουν προτου εμφανιστει ο Στεφανος...αλλο πραγμα η δικη σας συνεργασια και αλλο πραγμα η συνεργασια με το Στεφανο...

Και τι κολλημα ειναι αυτο με τη παρεα επιτελους? οτι και να κανεις ΠΑΝΤΑ ΕΣΥ ΘΑ ΦΤΑΙΣ! Εαν βοηθησεις σου τι λενε οτι το κανεις με τα λεφτα του πατερα σου (τα οποια και θα κληρονομησεις καποια στιγμη λεω εγω) και οτι προσπαθεις να τους εξαγορασεις..εαν δεν βοηθησεις σου λενε οτι δεν ενδιαφερεσαι...Μηπως να μην ασχοληθεις καθολου λεω εγω? Ξεκολλα επιτελους...ουτε κοινα βιωματα ουτε κοινες εμπειριες εχεις με αυτους τους ανθρωπους...

(κα Ακριτα μου, τι κολλημα απο την αρχη της σειρας να ειναι ολοι αυτοκολλητοι δεν το καταλαβαινω...ανθρωποι με εντελως διαφορετικα υποβαθρα και εμπειριες)

Δαφνη:
πρωτη φορα βλεπω επιχειρηματια/διαχειριστη να περιμενει χρηματα απο πελατες αλλα να μην ξερει ουτε ποσα ουτε ποτε ουτε τους ορους πληρωμης... gelio
πρωτη φορα βλεπω επιχειρηματια/διαχειριστη να διαλυει στα λογια συνεργασια αλλα να μην κινει τις νομικες διαδικασιες για τη λυση της (πρεπει να ειναι μεγαλος μαζοχιστης...) gelio
πρωτη φορα βλεπω επιχειρηματια/διαχειριστη να του λενε οτι μονο 2 εργαζομενοι θα αντιδρασουν κανοντας καταγγελια και να το ΠΙΣΤΕΥΕΙ (το αλλο με το Τοτο το ξερεις?) gelio
Πρωτη φορα βλεπω ατομο να διαλυει σοβαρη συνεργασια (οταν δεν εχει και αλλους πορους για να ζησει) γιατι δεν μπορει να ξεπερασει το γεγονος οτι η πρωην κουνιαδα της, ειχε σχεση ενω ηταν ελευθερη, με το μελλοντικο συζυγο της παιδικης της φιλης και πρωην συζυγου του αντρα της, ενω μπορεσε να ξεπερασει τη προδοσια της πρωτη συζυγου του αντρα της και παιδικης της φιλης με τον αντρα της gelio

Αλλα ναι ξεχασα Δαφνουλα μου...εσυ εκανες "focus in my inner talent and inspiration", τρομαρα σου μου ηθελες και συνεργασιες...

Ευα: πολυ καλη κινηση να δωσεις τα λεφτα...καταλαβαινω νιωθεις υποχρεη στην Δαφνη...και εγω στη θεση σου το ιδιο θα ενιωθα...Δεν ξερω πολλες γυναικες να τιναζουν στον αερα την δουλεια τους για χατηρι της πρωην γυναικας του αντρα τους...

απο τα ΠΡΟΣΕΧΩΣ ο Λουκας λεει στο Ρουσσο οτι μαζεψαν γυρω στις 11000€. Εαν ο Μανος εδωσε τις 4-5 χιλιαδες, η Νορα τις αλλες 3 χιλιαδες, εσυ να υποθεσω οτι εδωσες τις υπολοιπες 3-4 χιλιαδες...

Αυτα ειναι τα χρηματα που εμειναν απο τη καμπανια? αυτα ειναι τα χρηματα που τα ηθελες για τη Μαριλια και το μωρο?

Τέλειος σχολιασμός!!!Εννοείται πως συμφωνώ σε όλα!
margel
margel

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Δευ Μάης 17, 2010 11:55 pm

Evalia έγραψε:Καλό ήταν το σημερινό επεισόδιο, όχι και αριστούργημα αλλά τουλάχιστον προχώραγε γρήγορα. Πολύ χάρηκα που ο μαμάκιας ο Στέφανος μου έδειξε για άλλη μια φορά πόσο αντιπαθής μου είναι, η Μαρουλίτα επιτέλους έκανε και κάτι σωστό με τα λεφτά του μπαμπά της πάντα. 5 αστεράκια στο Λουκά που τα έχωσε στο μαμάκια όπως του άξιζε. Κατά τ' άλλα τίποτα σημαντικό, άντε να γίνει καμιά αποκάλυψη π.χ. τι άκουσε ο Χρήστος κ έχει χάσει το χρώμα του, να 'χουμε κ εμείς να πορευόμαστε.

Συμφωνω ο Λουκας σημερα εδωσε ρεστα ολόσωστος σε όλα τουoscar oscar

Επεισόδιο 367 - Ημερομηνία 17-05-2010 - Σελίδα 2 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από aggeliki Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 12:01 am

ΚΑΛΟ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΥΣΠΕΙΡΩΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΒΟΗΘΑΕΙ!
ΑΥΤΗ Η ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΚΡΑΤΗΣΕ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ ΔΥΟ ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΧΡΟΝΙΑ. ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ.

Η ΜΕΛΙΤΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΗΡΕ ΜΑΘΗΜΑ ΜΕΓΑΛΟ ΑΠ ΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ. ΔΕΝ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΤΟ ΓΚΟΜΕΝΟ ΝΑ ΔΕΘΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΖΟΥΜΕ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ ΔΙΑΖΥΓΙΟ ΤΟΥ ΜΕ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΔΥΝΑΤΟ ΚΟΣΤΟΣ. ΑΥΤΟ ΕΛΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟΥ ΤΑ ΦΑΕΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΜΕΤΑ ΤΙ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ;

Ο ΛΟΥΚΑΣ ΠΗΓΕ ΣΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΝΑ ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΗΝ ΕΥΘΥΝΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΤΟ ΜΕΡΙΔΙΟ ΤΟΥ ΣΤΑ ΧΡΕΗ.

Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟ ΕΠΑΙΞΕ ΚΑΙ ΑΔΙΚΗΜΕΝΟΣ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ. ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΟΥΝ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΔΟΥΛΕΨΕ ΟΜΑΔΙΚΑ; ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΟΥΝ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΒΡΕ ΑΔΕΡΦΕ ΕΣΥ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΝΙΓΕΙ; ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΧΡΩΣΤΟΥΣΑΝΕ ΜΑΣ ΠΗΡΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΒΟΔΙ.

Η ΜΕΛΙΤΟΥΛΑ ΠΑΛΙ ΟΤΑΝ ΕΜΑΘΕ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΕΗ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ, Η ΚΑΛΗ ΜΟΥ. ΑΥΤΗ ΠΑΛΙ ΕΙΠΕ ΑΣ ΤΑ ΔΩΣΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΗΠΩΣ ΤΑ ΔΟΥΛΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ; ΑΛΛΟΣ ΘΑ ΒΑΛΛΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΚΑΙ ΓΩ ΘΑ ΦΑΝΩ ΜΕΓΑΛΟΨΥΧΗ ΝΑ ΖΗΣΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΠΟΛΥΤΟ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ. ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΣΚΑΣΕΙ ΜΥΤΗ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ!

ΤΟ ΑΔΙΚΗΜΕΝΟ ΚΟΥΤΑΒΙ ΖΗΤΗΣΕ ΑΠ ΤΟΝ ΑΠΟΛΥΤΟ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΠΕ ΕΚΕΙΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ. ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΤΑ ΕΧΟΥΝ; ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ Η ΣΥΖΗΓΟΣ ΔΙΚΑΙΟΥΤΑΙ ΜΕΡΙΔΙΟ ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΔΙΚΑΙΟ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΟΙΝΟΚΤΗΜΟΣΥΝΗ ΜΕ ΤΗ ΓΚΟΜΕΝΑ;
Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΒΑΛΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΠΗΓΕ ΣΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΣΠΟΝΣΟΡΑ.
ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ ΠΡΟΧΘΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΓΙΝΕ ΜΠΑΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ. ΒΡΕ ΤΙ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ! gelio

Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΦΕΡΘΗΚΕ ΣΤΗ ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΑ. ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΘΥΜΩΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΜΕ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΑΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΑΜΕ.

Ο ΛΟΥΚΑΚΟΣ ΕΚΑΝΕ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΛΛΑΓΗΣ ΠΑΝΑΣ. ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΟΙΚΟΝΟΜΙΑ; ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΠΡΟΤΙΜΑΩ ΝΑ ΤΟ ΖΗΣΟΥΝ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΑΙ ΜΕ ΠΑΝΕΣ!

Ο ΜΑΝΟΣ ΠΗΓΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΕΥΧΗΘΕΙ ΣΤΗ ΜΑΡΙΛΙΑ. ΤΙ ΓΛΥΚΕΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ; ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΣΚΗΝΕΣ ΜΕ ΜΑΡΙΛΙΑ ΚΑΙ ΣΚΗΝΕΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ ΤΟΥΣ. ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ;

ΤΟ ΕΥΑΚΙ ΠΡΟΣΦΕΡΕ ΚΙ ΑΥΤΟ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΟΥΝ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ. ΕΥΤΥΧΩΣ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΤΗΝ ΕΣΤΕΙΛΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕ!

ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΟΥΡΕΛΙ? ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΞΕΡΕΙ ΟΛΑ.
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΔΙΟΡΘΩΘΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ.
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 12:06 am

aggeliki έγραψε:ΚΑΛΟ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΥΣΠΕΙΡΩΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΒΟΗΘΑΕΙ!
ΑΥΤΗ Η ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΚΡΑΤΗΣΕ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ ΔΥΟ ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΧΡΟΝΙΑ. ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ.

Η ΜΕΛΙΤΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΗΡΕ ΜΑΘΗΜΑ ΜΕΓΑΛΟ ΑΠ ΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ. ΔΕΝ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΤΟ ΓΚΟΜΕΝΟ ΝΑ ΔΕΘΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΖΟΥΜΕ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ ΔΙΑΖΥΓΙΟ ΤΟΥ ΜΕ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΔΥΝΑΤΟ ΚΟΣΤΟΣ. ΑΥΤΟ ΕΛΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟΥ ΤΑ ΦΑΕΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΜΕΤΑ ΤΙ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ;

Ο ΛΟΥΚΑΣ ΠΗΓΕ ΣΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΝΑ ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΗΝ ΕΥΘΥΝΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΤΟ ΜΕΡΙΔΙΟ ΤΟΥ ΣΤΑ ΧΡΕΗ.

Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟ ΕΠΑΙΞΕ ΚΑΙ ΑΔΙΚΗΜΕΝΟΣ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ. ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΟΥΝ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΔΟΥΛΕΨΕ ΟΜΑΔΙΚΑ; ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΟΥΝ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΒΡΕ ΑΔΕΡΦΕ ΕΣΥ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΝΙΓΕΙ; ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΧΡΩΣΤΟΥΣΑΝΕ ΜΑΣ ΠΗΡΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΒΟΔΙ.

Η ΜΕΛΙΤΟΥΛΑ ΠΑΛΙ ΟΤΑΝ ΕΜΑΘΕ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΕΗ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ, Η ΚΑΛΗ ΜΟΥ. ΑΥΤΗ ΠΑΛΙ ΕΙΠΕ ΑΣ ΤΑ ΔΩΣΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΗΠΩΣ ΤΑ ΔΟΥΛΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ; ΑΛΛΟΣ ΘΑ ΒΑΛΛΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΚΑΙ ΓΩ ΘΑ ΦΑΝΩ ΜΕΓΑΛΟΨΥΧΗ ΝΑ ΖΗΣΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΠΟΛΥΤΟ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ. ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΣΚΑΣΕΙ ΜΥΤΗ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ!

ΤΟ ΑΔΙΚΗΜΕΝΟ ΚΟΥΤΑΒΙ ΖΗΤΗΣΕ ΑΠ ΤΟΝ ΑΠΟΛΥΤΟ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΠΕ ΕΚΕΙΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ. ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΤΑ ΕΧΟΥΝ; ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ Η ΣΥΖΗΓΟΣ ΔΙΚΑΙΟΥΤΑΙ ΜΕΡΙΔΙΟ ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΔΙΚΑΙΟ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΟΙΝΟΚΤΗΜΟΣΥΝΗ ΜΕ ΤΗ ΓΚΟΜΕΝΑ;
Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΒΑΛΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΠΗΓΕ ΣΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΣΠΟΝΣΟΡΑ.
ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ ΠΡΟΧΘΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΓΙΝΕ ΜΠΑΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ. ΒΡΕ ΤΙ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ! gelio

Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΦΕΡΘΗΚΕ ΣΤΗ ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΑ. ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΘΥΜΩΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΜΕ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΑΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΑΜΕ.

Ο ΛΟΥΚΑΚΟΣ ΕΚΑΝΕ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΛΛΑΓΗΣ ΠΑΝΑΣ. ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΟΙΚΟΝΟΜΙΑ; ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΠΡΟΤΙΜΑΩ ΝΑ ΤΟ ΖΗΣΟΥΝ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΑΙ ΜΕ ΠΑΝΕΣ!

Ο ΜΑΝΟΣ ΠΗΓΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΕΥΧΗΘΕΙ ΣΤΗ ΜΑΡΙΛΙΑ. ΤΙ ΓΛΥΚΕΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ; ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΣΚΗΝΕΣ ΜΕ ΜΑΡΙΛΙΑ ΚΑΙ ΣΚΗΝΕΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ ΤΟΥΣ. ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ;

ΤΟ ΕΥΑΚΙ ΠΡΟΣΦΕΡΕ ΚΙ ΑΥΤΟ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΟΥΝ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ. ΕΥΤΥΧΩΣ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΤΗΝ ΕΣΤΕΙΛΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕ!

ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΟΥΡΕΛΙ? ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΞΕΡΕΙ ΟΛΑ.

aggeliki μου τσακωσε ενα oscar με εχεις καλύψει σε πολλα σημεια
τα είπες παρα πολυ καλα κοριτσι μου
μονο που εγω θελω Λουκανορικη μπεμπουλα Opados

Επεισόδιο 367 - Ημερομηνία 17-05-2010 - Σελίδα 2 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από Evalia Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 12:17 am

aggeliki και από μένα Congrats

Ειδικά το ξεκατίνιασμα του μαμάκια πολύ το χάρηκα σήμερα. Και θύμα κι από πάνω, έχασε τη δουλειά του και τον πίνακα του. Και που τη σταμάτησες την εκδίκηση παλικάρι μου, έναν έναν τους καταστρέφεις όσους είναι κοντά στο Μάνο... μια χαρά του τα 'πε ο Λουκάς. Εμ τον ανακάτεψε τον Χατζημπούκλα, εμ μετά την ουρά του απ' έξω. Αλλά από άνθρωπο που τον δούλευε η μάνα του πως είναι μουγγή τι να περιμένεις;
Evalia
Evalia

Θηλυκό

Δημοσίευση από LYDIA Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 12:19 am

nicole έγραψε:Cancoon & Anastasia συμφωνουμε για μια ακομη φορα! Congrats

Δαφνη:

nicole ο σχολιασμος σου ειναι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ!!!
Περιττο να πω οτι συμφωνω μαζι σου,μεχρι τελειας!
LYDIA
LYDIA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΑΚΡΙΑ...

Δημοσίευση από aggeliki Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 12:20 am

loukitsa έγραψε:
aggeliki έγραψε:ΚΑΛΟ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΥΣΠΕΙΡΩΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΒΟΗΘΑΕΙ!

aggeliki μου τσακωσε ενα oscar με εχεις καλύψει σε πολλα σημεια
τα είπες παρα πολυ καλα κοριτσι μου
μονο που εγω θελω Λουκανορικη μπεμπουλα Opados

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! ΚΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΨΟΥΝ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΜΟΝΟ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ! ΕΛΕΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 12:36 am

Ntinaki1 έγραψε:Και δεν θέλω Μιk να το καταλάβω αυτό το χιούμορ του Λουκά. Προσωπικά δεν είδα να έκανε καμία πλάκα αλλά οκ αν το είδατε εσεις για πλάκα πάω πάσο.

Αυτό είναι άλλο. Το να μην θέλεις να το καταλάβεις είναι επιλογή σου, γιατι σε συμφέρει ωστε να κατηγορήσεις το Λουκα.
Αν δεν κάνω λάθος, του λέει κιολας κάτι τύπου ''δεν είναι ώρα για αστεια'' 'η κατι τετοιο η Ευα, και της απάντησε κάτι τύπου ''αν δεν το διακωμωδήσουμε...'' κτλ κτλ (δεν θυμάμαι ακριβώς γιατι δεν το ξανάδα).

Τώρα, αν επιμένεις εσυ με το ζόρι να μην το θεωρείς χιουμορ, τι να κάνω, σηκώνω τα χέρια ψηλά.

Ελπίζω τουλάχιστον όταν λέει την Νταίζη φιλέυσπλαχνη μητέρα, να μην το παίρνεις και αυτό στα σοβαρά.

Επεισόδιο 367 - Ημερομηνία 17-05-2010 - Σελίδα 2 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 367 - Ημερομηνία 17-05-2010 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 367 - Ημερομηνία 17-05-2010 - Σελίδα 2 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 12:43 am

Mik έγραψε:
Ntinaki1 έγραψε:Και δεν θέλω Μιk να το καταλάβω αυτό το χιούμορ του Λουκά. Προσωπικά δεν είδα να έκανε καμία πλάκα αλλά οκ αν το είδατε εσεις για πλάκα πάω πάσο.

Αυτό είναι άλλο. Το να μην θέλεις να το καταλάβεις είναι επιλογή σου, γιατι σε συμφέρει ωστε να κατηγορήσεις το Λουκα.
Αν δεν κάνω λάθος, του λέει κιολας κάτι τύπου ''δεν είναι ώρα για αστεια'' 'η κατι τετοιο η Ευα, και της απάντησε κάτι τύπου ''αν δεν το διακωμωδήσουμε...'' κτλ κτλ (δεν θυμάμαι ακριβώς γιατι δεν το ξανάδα).

Τώρα, αν επιμένεις εσυ με το ζόρι να μην το θεωρείς χιουμορ, τι να κάνω, σηκώνω τα χέρια ψηλά.

Ελπίζω τουλάχιστον όταν λέει την Νταίζη φιλέυσπλαχνη μητέρα, να μην το παίρνεις και αυτό στα σοβαρά.

Έψαχνα τον κατάλληλο τρόπο για να απαντήσω αλλά ήρθες ο "απο μηχανής θεός" και με κάλυψες Βάσω μου : respect :
Καλήτερα δε θα μπορούσα να τά πώ...
Κρίμα που αρχίσαμε να αμφισβητούμε και το χιούμορ του Λουκά για να εκφράσουμε αντιπάθειες.. Νομίζω πως οι πλάκες του Λουκά και οι συνειρμοί που κάνει, είναι απο τις σταθερές αξίες της σειράς... Απο τον πρώτο κύκλο, όλο χιούμορ είναι, τώρα μας πείραξε..;;
Και ναι Βάσω μου, καλά θυμάσαι.. Ήταν ξεκάθαρο οτι ο Λουκάς αστιεύοταν...
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από KonstantinaA Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 2:35 am

Το σημερινο επεισοδιο GN1 η λαιδη Μελιτα εριξε τα μουτρα της και πηγε στο "μπαμπα" που δεν ηθελε να ξαναδει και να ξανακουσει για να μας αποδειξει τις καλες προθεσεις της και οτι ειναι υπερανω ολων οτι κι αν εχει συμβει και ειναι προθυμη να βοηθησει, οταν ζητα ανταλλαγματα η Αμαλια θυμαται πως εχει μπαμπα το κοριτσι.

Ο απολυτος μεσα στα νευρα και την υστερια και στη σκηνη με το Λουκα και στη σκηνη με την κατσαρη. Καλε θυμηθηκε πως κυνδινευουν η γυναικα και το παιδι του και πως εχει μανα υποδικη, αλλα λογια να αγαπιομαστε δηλ. οταν τον συμφερει θυμαται κι αυτος Fskl μεσιε!!!!!!!

Ποιος ξερει τι εχει ακουσει ο Χρηστος απο την Αντιγονη και εχει φρικαρει ετσι, ποιος ο Χρηστος........... Κρυβει πολλα η μεγαιρα, θα εχουμε σκηνικο.

Ενας πανικος που επικρατησε για την συλληψη της Δαφνης, τιποτα συγκλονιστικο δεν ειδα στις σκηνες.

Σκηνες Λουκα και Νικολα αρκετα καλες, αλλα μεχρι εκει.
Αμαλια εχεις ξεφυγει τελειως λεμε, να βιαστει η κορουλα σου μη χασετε το γαμπρο βρε, να την κουκουλωσεις παλι, αντε Μελιτακι και εσυ πες στον απολυτο να βγαλει το διαζυγιο, ακου τη μαμα, θα το παρει πισω η Ευα το κελεπουρι και τι θα κανεις μετα?

Ευα προσεχε!!!!!!!!!!! που κυκλοφορεις μονη και εσυ? η θανασιμη πεθερα στηνει παγιδες γενικα.

Ο Μαριος ενας γλυκας αλλα ποτε μεγαλωσε ετσι καλε? πριν λιγα επεισοδια ενα μωρο που κρατουσαν αγκαλια δεν βλεπαμε η θυμαμαι εγω λαθος?

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από KonstantinaA Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 2:41 am

[quote="KatsaroYpotheto"]
hionati έγραψε:
jim7 έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Καλα όλα τα λεφτά ο Χρήστος σήμερα!

Κατά τα άλλα βαρέθηκα να μου το παίζει και αδικημένη η κατσαρή μουχρίτσα! ΠΟυ είναι και μεγαλόψυχη ενώ της φέρθηκαν άδικα! Το ακούσαμε κι αυτό το καλό μη χε! Το μερίδιο της πληρώνει και μάλιστα με ξένα λεφτά! Γιατί δικά της λεφτά δεν είχε που "αυτό το ποσό για εμάς είναι τίποτα" Τι λες μαρή έβγαλες ποτέ εσύ λεφτα? Τα λεφτά απο τους εκάστοτε γκόμενους και τον πατέρα δεν πιάνονται δεν στο είπε κανείς??? Εκτός αν μετράς αυτό που κάνεις ως δουλειά! Τότε πάσο...

Γιατί καλέ το να τρως λεφτά από τους γκόμενους νομίζεις ότι είναι εύκολη δουλειά; Για ρώτα καμμιά από αυτές τις γνωστές ... ξέρεις ποιές και θα μάθεις. Ξέρεις τι γυμναστική χρειάζεται; Και είδες η Αμαλία σου λέει, το παιδί δεν μπορεί τόση κούραση τραβάει, να πάει χαμένη, ας καβατζόσουμε τον γαμπρό μην μας την κοπανήσει.

Κατά τ΄άλλα το επεισόδιο ήταν για να πάρουμε όλους τους σεναριογράφους Επεισόδιο 367 - Ημερομηνία 17-05-2010 - Σελίδα 2 Smiley_emoticons_tomateΕπεισόδιο 367 - Ημερομηνία 17-05-2010 - Σελίδα 2 Smiley_emoticons_tomateΕπεισόδιο 367 - Ημερομηνία 17-05-2010 - Σελίδα 2 Smiley_emoticons_tomateΕπεισόδιο 367 - Ημερομηνία 17-05-2010 - Σελίδα 2 Smiley_emoticons_tomateμας φτύνουν ας τους φτύσουμε και εμείς πλέον

αρκει να ρωτησεις την ευα που σιγουρα θα ξερει πως ειναι να καθεσαι και να σε πληρωνουν οι ευκαταστατοι χορηγοι...οχι μονο σε χρηματα αλλα και κοσμηματα...γιατι σιγουρα ειχε βολευτει μια χαρα να πηγαινοερχεται απο τη μια βιλα στη αλλη...γι αυτο και κουραζοταν συνεχεια η κοπελα....ασε που κατα τυχη εκανε σχεση με το στεφανο που ηταν τοσο πλουσιος...κατα τυχη και αυτο...που να το φανταστει η κοπελα οτι εχει λεφτα αυτη μια γκαρσονιερα εψαχνε απλως..αλλα ειπαμε η ευα εμαθε να δουλευει σκληρα...γυρισε καμποσες ταινιες,ποιοτικες παντα,δουλεψε καμια εβδομαδα σε μαγαζακι και βεβαια δουλεψε ενα μηνα για μοντελο οπου εκανε τοση επιτυχια και τοσο κουραστικη δουλεια που ειπε να αποχωρησει πια...οποτε απο τις παραπανω γελοιοτητες μας πειραζει η μελιτα... faint faint faint

Το καταλαβαίνω ότι δεν έχεις επιχειρηματα να υποστηρίξεις τη Μελίτα και καταφεύγεις με τη μία στη σύγκριση, αλλα η σύγκριση Εύας-Μελίτας γίνεται στο ανάλογο τόπικ, εδώ σχολιάζουμε το επεισόδιο. Ευχαριστώ[/quote Jim ολα τα λεφτα, εγραψες παλι, εσυ κοπελια με εκανες και γελασα gelio gelio ξερεις να συγκρινεις, εχεις και εσυ το ματι του Μπελλου!!!!!!!! κοβει.......... gelio gelio gelio

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Izabella29 Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 2:43 am

Το είδα μόλις και μπήκαν να σχολιάσω αλλά με έχετε καλύψει πολλά άτομα!
Εννοείται πως συμφωνώ σε όλα!
Συμφωνώ επίσης με την nicole,anastasia20,hionati και evangeliap2808!!Με έχετε καλύψει όσο δεν πάει!
Επιτέλους σήμερα είδαμε λίγο Μελίτα όπως γνωρίσαμε και όχι την προσπάθεια να φανεί καλή η Εύα!!
Θεωρώ γελοίο να λέμε(αλλά το ακούμε και αυτό!! :shock: ) ότι ήταν γελοίο το επεισόδιο γιατί ήθελαν να βγάλουν καλή την Μελίτα!Τι να πούμε και εμείς που αντέξαμε να κάνουν άγια την Εύα μέσα σε ένα επεισόδιο!Τουλάχιστον η Μελίτα ήταν έτσι όλο τον πρώτο κύκλο.Αλλά ναι ξέχασα πως πάει πέταξε ο πρώτος κύκλος!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Σελίδα 2 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης