Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010

Σελίδα 1 από 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 Vote_lcap19%Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 Vote_rcap 19% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 Vote_lcap40%Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 Vote_rcap 40% 
[ 25 ]
Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 Vote_lcap19%Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 Vote_rcap 19% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 Vote_lcap8%Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 Vote_rcap 8% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 Vote_lcap2%Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 Vote_lcap12%Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 Vote_rcap 12% 
[ 8 ]

Σύνολο Ψήφων : 63

Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 Empty Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 6:00 pm

Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;

Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 8:04 pm

Παρέα-Μάριουλης:Αν δεν ηταν αυτό προικονομια για Λουκονορικο μωρακι τοτε τι ήταν?Και για να εχουμε καλο ρωτημα θέλεις εσυ να αναπαραγάγεις το είδος σας και δεν θέλει ο Λουκάς…. Να ξέρω να τον μαλώσω!Πολύ γλυκια σκηνή

Ρούσσος-Λουκάς-Μελίτα:Ο Λουκάς με μεγάλη αγωνια βοηθήθηκε από το Ρούσσο.
Μου φάνηκε ότι ανακουφιστηκε η Μελίτα σημερα αν και με τα λεφτα του μπαμπα της.

Σταυρίδης-Μιμίκος:Καλε αυτος δεν εχει ιδεα, αν ήξερε θα είχε αποτρελαθεί.Ζυμαρούλη σε πηρε χαμπάρι και ο Σταυρίδης και απόρησε γιατι δεν ζητησες εσυ προστασία….!Στ τέλος φανηκε ανήσυχος πάντως.

Γραφείο Ευα-Νόρα-Λουκάς-Μελιτα:ο Λουκας βιάστηκε να φυγει για να ελευθερωθεί η Δάφνη….η Μελίτα πηγε να σπάσει τον πάγο αλλά…..Και γω την πίστεψα τη Μελίτα ότι είχε αγνες προθέσεις σε αυτό το θέμα.

Δαφνη-Λουκας-Μαριος:Ελιωσα με το Λουκα έχοντας αγκαλιά το Μάριο!Από νωρις στα βάσανα ΜΠΟΧΑΤΖΗ ε Μποχατζή Μάριε!!!!!

Αμαλί-Ρούσσος:ετσι <<οι συγνωμες δεν εξαγοράζονται>>

Παρέα:Μη μιλάτε μωρε για το Μιμίκο πέφτει και πιο πολύ στα ματια μου!Το χιουμορ το σημερινο του Λουκά το καταλάβατε ή μπα?

Λουκάς-Νόρα-Οχιά:Ενώ ξεκινησε τοσο γλυκα η σκηνη,πηγαν να μιλήσουν για Λουκανορικο μπεμπάκι τα χάλασε όλα η άφιξη του τσόκαρου…Από τη αγαπη σου στο Λουκά τα κάνεις όλα μωρη μέγαιρα και προσφέρεις έτσι απλά τα λεφτά?Μη φας εχουμε γλαρόσουπα σιγα μη σε παντρευτει!.όχι μονο η πόρτα σου και τα μπούτια σου θα ναι ανοιχτά.Νόρα λογικευσου ΕΛΕΟΣ με τα παιδιαρίσματα!Fskl
Και για να χουμε καλό ρωτημα που τα βρηκε τόσα λεφτα η κάμπια?

Ευα-Wanna be Τασω Καββαδία:Της μιλάει σαν μικρό παιδί και στην ουσια την εκβιάζει.Με το που άκουσε το ονομα Μελιτα η άλλη φωτιες εβγαλε

Λουκάς-Κουνια-Μπέλλος:Ακονισμενο ξυράφι.Αμαν ρε Λουκά βιάστηκες!Καλα το δουλεμα στον Μπέλλο απολαυστικό.

Δαφνη-Νόρα:Είναι υπερβολική αλλα τι να κάνουμε!Ακουσε τη Δαφνη κοπελιά…

Wanna be Τασώ Καββαδία-Μιμίκος:ότι του φανει του λολοστεφανή…Ποια τρυφερη κουβεντα καλε τι του λέει χαχαχχαχα..Σιλάνς μικρέ που πιεζεις τη μανούλα Ντροπή σου…!

Λουκάς-Νόρα-Δαφνη:Τι να της παντησει ρε Νόρα?Δαφνη αντε χασου θελουμε παιδάκι

Οχιά-Μπέλλος:Τσόλι είσαι εννοείται…Ποιοι καλε θα πληρωναν για να σε παντρευτούν!Και τα δικα μας των τηλεθεατων κροσια εχουν γινει τα νευρα μας με σας τους δυο!Fskl Fskl -->και για τους δυο σας

Εύα-Λουκάς:Πολύ καλη σκηνη!

Νόρα-Μπέλλος:Ρε τι λεει το χάπατο?Κοροιδευει και τη Νόρα που φτασαμε.Καλα σου κανε στο τελος η Νορα το τραβουσε ο οργανισμός σου! Fskl

Λουκάς-Νικόλας:Αρε Λουκά είσαι η φωνη της Λογικης!

Λουκάς-Νόρα:ΓΡΑΦΕΙΑΤΟ ΓΡΑΦΕΙΑΤΟ!!!!!!Χωρίς τον Παπανικολάου

Αόρατοι Τιμωροί-Σοράγια

Βρείτε τις Ομοιότητες και τις Διαφορές
Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 Oxia_marinella Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 Oxia_marinellareal Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 Oxia_soso Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 Oxia_soraya

Ψηφίζω πολύ καλό γιατί συγχύστηκα με την οχιά και δεν μου άρεσε η σκηνη Λουκά-Κουνια-Μπέλλου και οι ζηλειες της Νόρας.Για το Μιμικο μη μιλησω τον έσωσε η Μαίρη σήμερα.Επίσης το επεισόδιο εσωσαν και οι προικονομίες για Λουκανορικό φασολάκι

Υγ1. Θέλω και εγώ Λουκανορική μπέμπα!

Υγ2. Η ΟΧΙΑ ΚΟΥΡΑΣΕ ΠΟΛΥ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΟΡΑ!
Ακουει κανεις??? ΑΠΑΛΛΑΞΤΕ ΜΑΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

Με αγάπη και Λουκονορικά φιλιά
loukitsa

Έχει επεξεργασθεί από τον/την loukitsa στις Τρι Μάης 18, 2010 8:07 pm, 1 φορά

Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 8:07 pm

Σε σχέση με τα προηγούμενα επιτέλους ένα καλύτερο επεισόδιο!

Πές τα ρε Ευάρα ΘΕΑ!!! Ευκαιρία ψάχνει η μουλωχτή! Ευάρα ΘΕΑ!!! Έτσι ρίχνουμε τα μούτρα μας αλλα δεν κάνουμε πίσω στα πιστεύω και τις αρχές μας!!!

Η παρέα συσπειρωμένη και λιώνω!!!

Ο νονός που έπηξε στο σκατό τέλειος!!!

Η Νόρα όπως ξηγήθηκε στο Μπέλλο : respect :

Η Δάφνη όπως τα είπε στη Μελίτα => oscar

Γούσταρα αστυνόμο, ο Μανωλάκης πήγε για μαλλί και βγήκε κουρεμένος αν κατάλαβα καλά χιχι δεν πειράζει βρε Μανωλιό κοίτα να την προστατεύσεις αγορίνα μου!!!

Η Νταίζη ως άλλος μελισσοκόμος είχε πολύ φάση, άντε να δούμε τι θα δούμε, στα προσεχώς βέβαια μια αναγούλα την ένιωσα, μη δω σκηνές σεξ με τα παρατράγουδα θα την κόψω τη φλέβα!

Την Αντιγόνη με το Στέφανο τους βαρέθηκα σήμερα.. ο Περικλής που ήταν οεο???

Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 8:09 pm

loukitsa απο μένα για σένα με αγάπη! oscar

Τι φωτο είναι αυτές καλέ??? ΘΕΑ!!! gelio gelio gelio gelio gelio

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 8:12 pm

Εύα:θα της δώσω το μαλλί και θα το φάει….θα το καταπιεί και αμάσητο έτσι όπως μασαμπουκιάζει τα πάντα….ακούς εκεί θα μας την πει και το ντεκαπάζ…ειρωνεύεται κιόλας η ξανθομαλλούσα….η μελίτα δεν έχει ανάγκη να το παίξει καλή γιατί πολύ απλά είναι…σε αντίθεση με μερικές μερικές….<το παιζούν η μελίτα ο καλός μπάτσος και ο στέφανος ο κακός>…όταν σε αρχίσω εγώ στις μπάτσες θα σου πω…

<μας καίνε και μας αλείφουν σε λάδι>….τι μιλάς μαρή;;;;;που αποτελεί πάγια τακτική σου αυτό….πωπω…τα νεύρα μου....αμνησία έχεις πάθει κοπελιά;;;;τα τέρατα στον πρώτο κύκλο τα έχεις ξεχάσει;;;;τα τέρατα που έχει κάνει ο μάνος και τώρα τον υποδέχεσαι με ανοιχτές αγκάλες έχουν ξεχαστεί;;;;η μελίτα σας πείραξε;;;;;

Αλλά είναι χαζή και αυτή η μελίτα….τι τα έδωσες τα λεφτά βρε μελίτα;;;;ας την άφηνες να πάει στη φυλάκη να σε έθαβαν και δικαίως…

Για να μην μιλήσω για τη θυσία που έκανε……πωπω…ρε εύα πως το πέρασες εσύ αυτό;;;;;αφήστε με τώρα έχω συγκινηθεί ταμάλα με τη θυσία τούτη…… Snif

Δάφνη:<όχι σαν τον άλλον που το παίζει και θιγμένος>κοπελιά πας καλά;;;;;;ε…ψιτ σε εσένα μιλάω….σε εσένα που χρωστάς και στης μιχαλούς….τι δικές σου μ……ς….θα της πληρώσει ο στέφανος;;;;είστε καλά όλοι σας εκεί μέσα;;;;;;το νερό της περιοχής θα σας έχει πειράξει…μη δίνετε και στο μάριο από αυτό το νερό….κρίμα είναι…..

Επειδή εσύ διαλύεις συνεργασίες και δεν ενημερώνεις κανέναν για τα χρέη και απασχολείς εργαζόμενους αφήνοντας τους απλήρωτους σου φταίνε οι άλλοι;;;;;;εσύ που κάνεις την θιγμένη για ξένες υποθέσεις είναι καλά;;;;αν το χάρηκα λίγο χτες που ο στέφανος δεν βοήθησε σήμερα το χάρηκα πολύ….καλά τους έκανες στέφανε….αυτοί το μόνο που ήθελαν ήταν να ανοίξει το πορτοφόλι σου και μετά να σε θάβουν….

Και μετά μιλούν για υπερηφάνεια….ας γελάσω….ανοίξτε λίγο στο λεξικό να δείτε τι σημαίνει η λέξη ΥΠΕΡΗΦΑΝΕΙΑ και μετά μιλάτε….. Fskl

Λουκάς:<γιατί να τα δώσει αφού είναι χαμένος>….ωραίος είσαι ρε….με ποιο σκεπτικό πήγες τότε στο στέφανο;;;;πλέρωνε μ…….α να μας ξελασπώσεις αλλά για εμάς είσαι ένας κατάπτυστος…..ΕΛΕΟΣ παναγία μου…..

ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ….ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΖΑΒΟΙ….. cake

Μπέλλος:έμπαινε μπέλλο….σε συμπαθώ περισσότερο όσο πάει ο καιρός….Klap

Νόρα:<κρίμα δημήτρη εσύ δεν ήσουν έτσι>εμ βέβαια νόρα….τόσο καιρό ήταν καλός μ….ς μια χαρά τον δουλεύατε…θίχτηκες που σε δούλεψε;;;;τόσο καιρό που τον άνθρωπο τον είχατε φλομώσει στο ψέμα ήταν μια χαρά;;;;;;;

Μελίτα-δάφνη:αλήθεια σας λέω δε μπορώ να σταματήσω να γελάω…… gelio gelio <δεν είμαστε πια φίλες μελίτα>….γιατί κοίτα μελίτα μου έκανες πολλά….τα έμπλεξες με το στέφανο τον άνδρα της εύας με την οποία είμαστε πολύ καλές φίλες…έχουμε μοιραστεί μέχρι και τον ίδιο άνδρα….μιλάμε για βάθος φιλίας... gelio gelio

ΜΕΤΡΙΟ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΒΕΒΑΙΩΘΗΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ.....
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από ksanthi Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 8:13 pm

ΜΕΤΡΙΟΤΑΤΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ. ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ; ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ. ΣΥΝΕΧΩΣ ΛΟΥΚΑΣ ΝΟΡΑ ΛΟΥΚΑΣ ΝΟΡΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΕΤΕ ΞΕΧΝΑΤΕ ΕΥΚΟΛΑ ΠΟΙΟΙ ΣΑΣ ΕΦΕΡΑΝ ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ 2 ΧΡΟΝΙΑ. ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΕΝΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ ΜΕ ΜΑΝΟ ΕΥΑ; ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΚΑΤΡΑΚΙΛΟΥΝ. ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΔΗΛΑΔΗ. Η ΤΡΑΓΟΥΔΙΑΡΑ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΚΑΚΟ ΤΗΣ ΕΥΑΣ Η ΜΠΟΥΖΟΥΞΙΟΥ. ΜΟΝΟ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΕΙΔΗΣΗ Ο ΜΑΝΟΣ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΝΑ ΤΟ ΦΑΣ ΓΚΑΝΤΑΙΦΙ. ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ Η ΤΡΑΓΟΥΔΙΑΡΑ ΝΕΚΡΗ; ΤΙ ΣΧΕΣΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑΡΑ ΚΑΡΤΑΛΑΙΝΑ; ΚΑΛΑ Ο ΜΠΟΥΛΗΣ ΒΛΕΠΕ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ. ΟΤΙ ΠΕΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ. ΑΧ ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕΣ ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΕΣ; ΟΙ ΚΑΡΤΑΛΙΔΕΣ ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΡΟΥΝ. ΟΙ ΕΚΒΙΑΣΜΟΙ ΟΙ ΦΩΝΟΙ ΤΟ ΣΤΙΧΕΙΟ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΕΙΣ. ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΣΤΟΛΙΣΕΣ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑΛΑΙΝΑ ΘΕΑ ΕΥΑΡΑ ΜΟΥ

ksanthi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 8:14 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:loukitsa απο μένα για σένα με αγάπη! oscar

Τι φωτο είναι αυτές καλέ??? ΘΕΑ!!! gelio gelio gelio gelio gelio

Μεσα στο στοιχειο <<θέλω να μην με πάρουν είδηση αλλά σκάνε μυτη οι παπαράτσι>>
Εχουμε και λέμε στην πρώτη φωτο (με σειρα εμφάνισης) η οχιά στη δευτερη η αγαπημενη Μαρινέλλα στο <<Άνοιξε Πέτρα>> απο τη σειρα γοργόνες και μάγκες στην τρίτη φωτο η Σωσώ (όχι η δικη μας...αυτη απο τα Εγκληματα με το Μιχαλάκη) και τέλος η μια και μοναδικη αξεπέραστη the one and only Σοράγια Μοντενέγκρο απο τη Μαρία λα ντελ Μπάριο σόϊ (ελληνο-μεξικανικα παρακαλώ πολύ)
Ευχαριστω gelio gelio

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από DESPOINA Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 8:15 pm

Πολύ καλό το επεισόδιο

Για Σταυρίδη που έβγαλε τα παντελόνια του Στέφανου κ του φόρεσε φούστα!
Όταν ο Μάνος ζητούσε προστασία για Εύα αυτός έκανε σεξάκι!
Δεν ήταν τελικά τυχαίο που ο Στέφανος διάλεξε τότε να το παίξει γάλλος εραστής!

Για Εύα που έριξε τα μούτρα της στην Αντιγόνη κ δεν ήθελε να το μάθει η Δάφνη!
Γιατί έτσι κάνουν οι φίλοι δεν εξαγοράζουν συγνώμες! Ενώ το Μελιτάκι πήγε με την επιταγή στο χέρι να το παίξει καλό κοριτσάκι!

Για Νόρα που έβαλε τον Μπελλο στην θέση του! Όχι, που πήγε να παίξει κ μάγκας! Ουστ ρε

Για την Νόρα που θέλει παιδάκι!

Θέλω την Νταίζη σε χαντάκι.

ΘΕΛΩ ΣΚΗΝΕΣ ΜΕ ΕΥΑ-ΜΑΝΟ-ΜΑΡΙΛΙΑ! ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από britney4ever Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 8:16 pm

ρε σεις..γεια σας κιολας πρωτη φορα γραφω αλλα εχω να κανω μια κρισιμη ερωτηση...ΠΟΥ ΚΟΛΛΑ Η ΝΤΑΙΖΑΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΘΕΣΗ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΑΠ'ΤΗ ΜΕΣΗ ΤΗΝ ΕΥΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΟΕΟ??
εχει κανεις σας απαντηση?
ολα τα περιμενα εκτος απο το να δω την σπαστικονταιζαρα να εμπλεκεται και εδω!

britney4ever

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 8:19 pm

britney4ever έγραψε:ρε σεις..γεια σας κιολας πρωτη φορα γραφω αλλα εχω να κανω μια κρισιμη ερωτηση...ΠΟΥ ΚΟΛΛΑ Η ΝΤΑΙΖΑΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΘΕΣΗ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΑΠ'ΤΗ ΜΕΣΗ ΤΗΝ ΕΥΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΟΕΟ??
εχει κανεις σας απαντηση?
ολα τα περιμενα εκτος απο το να δω την σπαστικονταιζαρα να εμπλεκεται και εδω!

Η Νταίζη παντου κολλάει τελικα...όποια πετρα κι αν σηκωσεις απο κάτω είναι το πυρόβλημα vomit vomitεμεις να την ξεφορτωθούμε θέλουμε αλλα μπα κάποιοι μας αγνοοουν.
Καλως μας ήρθες

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 8:19 pm

Αναστασία δεν συμφωνώ καθόλου αλλα γέλασα πολύ με το σχολιασμό σου! Όσο για τα τέρατα της Εύας στον πρώτο κύκλο να σου θυμήσω ότι τα έχει κατανοήσει, έχει προσπαθήσει να εξιλεωθεί και έχει συγχωρεθεί σε αντίθεση με τη Μελίτα για την οποία μιλούσε σήμερα που δεν δείχνει καν την παραμικρή μεταμέλοια!

britney4ever καλώς μας ήρθες! Τα προσεχώς δεν τα συζητούμε εδώ αλλα στις περιλήψεις και τον τομέα "Για τη σειρά" πάντως κι εγω ιδέα δεν έχω τι σχέση έχει το πεδιλάκι! Η Αντιγόνη έδειχνε να φοβάται αυτόν που μιλάει στο τηλέφωνο, είναι ποτέ δυνατόν να φοβάται το πεδιλάκι?

loukitsa μου ήξερα ποιες είναι οι κυρίες! χαχα

DESPOINA τσάκω oscar 5 κουβέντες λες και τα λες όλα!!! Μαζί σου!!!!!!!!!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 8:23 pm

Ξεχασα να πω ότι τα καρφάκια του Μποχατζη Μάριου ήταν όλα τα ευρώ Palamakia
Καπου πηρε το μάτι μου κάτι σχετικό με Σούπερμαν ή κάνω λάθος?

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Δημοσίευση από 30fillo Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 8:26 pm

Τελικα μηπως το ατομο που μιλαει η Αντιγονη στο τηλεφωνο ειναι η Νταιζη? Λεω εγω τωρα...... τι σχεση εχουν αραγε? Παιζει ο Λαζαριδης να ειναι ο πατριος της? Τι συμφεροντα εχει η Νταιζαρα???? 😕

30fillo

Δημοσίευση από atreidhs Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 8:26 pm

Όλα τα λεφτά ήταν στα προοσεχώς.
Τι δουλειά έχει η IQ φουντουκιού/σατανικού τραγουδίστρια του ελαφρού με αυτούς που την έχουν στήσει στην Εύα;
atreidhs
atreidhs
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας Τόπος : Παρίσι - Περπινιάν
Ασχολίες : Εμπόριο Έργων Τέχνης

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 8:33 pm

Λοιπον.....
Λουκας-Νορα γενικως:Μου αρεσαν αρκετα σημερα σε ολες τις σκηνες τους αν και ψιλοχαλαστηκα με τις ζηλιτσες της Νορας!Αυτο που μου αρεσε πιο πολυ ομως ειναι οι νυξεις της Νορας στο Λουκα για ενα μωρακι!!!Οι προοικονομιες ηταν αρκετες σημερα και απο πλευρας παρεας!Μακαρι.....! Love!

Παρεα:Χωρις κατι ιδιαιτερο η σκηνη με τους 6 μ'αρεσε μονο και μονο επειδη τους ειδαμε ολους μαζι!Οι προτασεις του Λουκακου και οι αντιδρασεις των υπολοιπων πλακα ειχαν! gelio Τελεια η αγκαλια Δαφνης-Νικολα στο τελος!

Τιτανομεγιστοι:Η Αμαλια συνεχισε το ιδιο τροπαρι με το χτεσινο περι ποσων και συγγνωμης!Ευτυχως ο Ρουσσος οντας πιο λογικος ειπε τα οσα λεμε και εμεις απο χτες....η συγγνωμη δεν εξαγοραζεται,κερδιζεται!Οπως παντα βεβαια απολαυστικοι οι δυο τους! : respect :

Ευα-Νορα-Μελιτα:Το ποσο ευχαριστηθηκα τα λογια και τη σταση της Ευας σε αυτη τη σκηνη δεν περιγραφεται!Και λιγα της ειπε!Θεα δικο σου oscar Κατα τ'αλλα η Μελιτα ρωτουσε πως εφτασαν ως εδω!Μαρη,δεν ξερω αν τα εμαθες αλλα εβαλες εσυ το χερακι σου!

Ευα-Αντιγονη:Τελικα η Αντιγονη και η Αμαλια μοιαζουν περισσοτερο απ'οτι πιστευα!Νομιζουν οτι με τα λεφτα μπορουν να εξαγορασουν τα παντα και να κανουν τους αλλους οτι θελουν!Αμ δε σφαξανε!Η Ευα ειπε οτι ειχε να πει,η επιθυμια της δεν εγινε δεκτη και σηκωθηκε και εφυγε και μπραβο της!

Στεφανος-Αστυνομος,Στεφανος-Αντιγονη:φοβερος ο Ζουγα σε αυτη τη σκηνη!Σαν Σταυριδης τωρα εσφαξε με το βαμβακι το ζυμαρουλη και πολυ μου αρεσε!Ο αλλος αρχισε να ψαχνεται και πηγε στη μαμα!Τι εγινε ''Στεφανουκο'' ξυπνησαν οι σκλαβοι!?Σηκωσες και κεφαλι στη ''μανουλα'' και σε επιασε ο πονος για το παρελθον βλεπω!
Η Αντιγονη παλι σιγα μην αμοιγε το στομα της!Τη συμφερει?Δεν τη συμφερει!

Δαφνη-Μελιτα:Πολυ σωστη η σταση της Δαφνης!Πηγε να πει ευχαριστω και εμεινε στα τυπικα!Η Μελιτα παλι ειπε κατι που με ξενισε απιστευτα πολυ....''Αν ηταν δικα μου τα λεφτα,θα σου εδινα περισσοτερα!''Τι ειναι αυτο τωρα!?Εγω ξερω οτι μια καλη πραξη την κανεις επειδη πραγματικα θες και οχι για το θεαθηναι!Δεν καταλαβα δηλαδη,ηθελα να μας δειξει την ανωτεροτητα και την καλοσυνη της! vomit Κατινακι αν εσυ τις καλες πραξεις τις κανεις για να επιδειχτεις,παρ'το αλλιως γιατι δεν σε βλεπω καθολου καλα! Fskl

Ευα-Λουκας:Πολυ ομορφη σκηνουλα οπως παντοτε!Πιστευω και εγω οτι η Ευα εχει ακομα εστω και υποσυνειδητα ενοχες για οτι εγινε με το Νικολα και προσπαθει ακομα να επανορθωσει και πολυ καλα εκανε ο Λουκακος που της το επεσημανε αυτο! Hug

Οχια-Χαπατο:ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΟΝΤΑΙ! Kotsides Η Νταιζη τον κανει κυριολεκτικα οτι θελει!Του λεει οτι μπουρδα της κατεβει στο κεφαλι και ο Μητσουλας την πιστευει τυφλα!Και δεν μας εφτανε αυτο,πηγε να κανει και πλακιτσες ο ανεκδιηγητος στη Νορα!Αλλα καλα του την ειπε το Νορακι!

Μανος-Αστυνομος:Καλα εδω το 'καψα τελειως!Ο Σταυριδης μιλουσε τοσο μπερδεμενα που αναθεμα αν και ο Μανος καταλαβε!Βεβαια απο αυτα τα λιγα που μπορεσα να πιασω,ο αστυνομος αφησε να εννοηθει οτι ο Μανος μπορει να ευθυνεται για τις αποπειρες ή εγω δεν καταλαβα καλα!? scratch

Κατα τ'αλλα....
Στην τελευταια σκηνη η Νταιζη με το καπελο και το μαντηλι μου θημησε κατι παρακολουθησεις που βλεπαμε σε παλιες σειρες!

Ο Μαριος συνεχιζει να ειναι μια γλυκα! inlove

Θελω περισσοτερες και ουσιαστικες σκηνες Μανου-Ευας!Δεν μπορω να ειμαι ικανοποιημενη μονο με μαγειρικη,μεταφορες και πλακιτσα!

Συνολικα πολυ καλο το επεισοδιο γιατι χωρις καποιον ιδιαιτερο λογο το βρηκα ωραιο και οχι βαρετο!Φυσικα συνεχιζω να αναμενω καλυτερα....!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 8:40 pm

evanna έγραψε:Λοιπον.....
Λουκας-Νορα γενικως:Μου αρεσαν αρκετα σημερα σε ολες τις σκηνες τους αν και ψιλοχαλαστηκα με τις ζηλιτσες της Νορας!Αυτο που μου αρεσε πιο πολυ ομως ειναι οι νυξεις της Νορας στο Λουκα για ενα μωρακι!!!Οι προοικονομιες ηταν αρκετες σημερα και απο πλευρας παρεας!Μακαρι.....! Love!

Παρεα:Χωρις κατι ιδιαιτερο η σκηνη με τους 6 μ'αρεσε μονο και μονο επειδη τους ειδαμε ολους μαζι!Οι προτασεις του Λουκακου και οι αντιδρασεις των υπολοιπων πλακα ειχαν! gelio Τελεια η αγκαλια Δαφνης-Νικολα στο τελος!

Τιτανομεγιστοι:Η Αμαλια συνεχισε το ιδιο τροπαρι με το χτεσινο περι ποσων και συγγνωμης!Ευτυχως ο Ρουσσος οντας πιο λογικος ειπε τα οσα λεμε και εμεις απο χτες....η συγγνωμη δεν εξαγοραζεται,κερδιζεται!Οπως παντα βεβαια απολαυστικοι οι δυο τους! : respect :

Ευα-Νορα-Μελιτα:Το ποσο ευχαριστηθηκα τα λογια και τη σταση της Ευας σε αυτη τη σκηνη δεν περιγραφεται!Και λιγα της ειπε!Θεα δικο σου oscar Κατα τ'αλλα η Μελιτα ρωτουσε πως εφτασαν ως εδω!Μαρη,δεν ξερω αν τα εμαθες αλλα εβαλες εσυ το χερακι σου!

Ευα-Αντιγονη:Τελικα η Αντιγονη και η Αμαλια μοιαζουν περισσοτερο απ'οτι πιστευα!Νομιζουν οτι με τα λεφτα μπορουν να εξαγορασουν τα παντα και να κανουν τους αλλους οτι θελουν!Αμ δε σφαξανε!Η Ευα ειπε οτι ειχε να πει,η επιθυμια της δεν εγινε δεκτη και σηκωθηκε και εφυγε και μπραβο της!

Στεφανος-Αστυνομος,Στεφανος-Αντιγονη:φοβερος ο Ζουγα σε αυτη τη σκηνη!Σαν Σταυριδης τωρα εσφαξε με το βαμβακι το ζυμαρουλη και πολυ μου αρεσε!Ο αλλος αρχισε να ψαχνεται και πηγε στη μαμα!Τι εγινε ''Στεφανουκο'' ξυπνησαν οι σκλαβοι!?Σηκωσες και κεφαλι στη ''μανουλα'' και σε επιασε ο πονος για το παρελθον βλεπω!

Δαφνη-Μελιτα:Πολυ σωστη η σταση της Δαφνης!Πηγε να πει ευχαριστω και εμεινε στα τυπικα!Η Μελιτα παλι ειπε κατι που με ξενισε απιστευτα πολυ....''Αν ηταν δικα μου τα λεφτα,θα σου εδινα περισσοτερα!''Τι ειναι αυτο τωρα!?Εγω ξερω οτι μια καλη πραξη την κανεις επειδη πραγματικα θες και οχι για το θεαθηναι!Δεν καταλαβα δηλαδη,ηθελα να μας δειξει την ανωτεροτητα και την καλοσυνη της! vomit Κατινακι αν εσυ τις καλες πραξεις τις κανεις για να επιδειχτεις,παρ'το αλλιως γιατι δεν σε βλεπω καθολου καλα! Fskl

Ευα-Λουκας:Πολυ ομορφη σκηνουλα οπως παντοτε!Πιστευω και εγω οτι η Ευα εχει ακομα εστω και υποσυνειδητα ενοχες για οτι εγινε με το Νικολα και προσπαθει ακομα να επανορθωσει και πολυ καλα εκανε ο Λουκακος που της το επεσημανε αυτο! Hug

Οχια-Χαπατο:ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΟΝΤΑΙ! Kotsides Η Νταιζη τον κανει κυριολεκτικα οτι θελει!Του λεει οτι μπουρδα της κατεβει στο κεφαλι και ο Μητσουλας την πιστευει τυφλα!Και δεν μας εφτανε αυτο,πηγε να κανει και πλακιτσες ο ανεκδιηγητος στη Νορα!Αλλα καλα του την ειπε το Νορακι!

Μανος-Αστυνομος:Καλα εδω το 'καψα τελειως!Ο Σταυριδης μιλουσε τοσο μπερδεμενα που αναθεμα αν και ο Μανος καταλαβε!Βεβαια απο αυτα τα λιγα που μπορεσα να πιασω,ο αστυνομος αφησε να εννοηθει οτι ο Μανος μπορει να ευθυνεται για τις αποπειρες ή εγω δεν καταλαβα καλα!? scratch

Κατα τ'αλλα....
Στην τελευταια σκηνη η Νταιζη με το καπελο και το μαντηλι μου θημησε κατι παρακολουθησεις που βλεπαμε σε παλιες σειρες!

Θελω περισσοτερες και ουσιαστικες σκηνες Μανου-Ευας!Δεν μπορω να ειμαι ικανοποιημενη μονο με μαγειρικη,μεταφορες και πλακιτσα!

Συνολικα πολυ καλο το επεισοδιο γιατι χωρις καποιον ιδιαιτερο λογο το βρηκα ωραιο και οχι βαρετο!Φυσικα συνεχιζω να αναμενω καλυτερα....!

Ευαννάκι μου δεν έβαλλε το χεράκι της ακριβώς αλλά κάτι έβαλλε κι αυτή έχεις δίκιο
Τώρα για την απορία σου να σου πω τι κατάλαβα εγώ
Προφανώς ο Μάνος μπήκε στη φυλακή και ζήτησε να του φέρουν ρούχα για να βρεθεί η κασέτα και να βγει
Ήθελε αν κατάλαβα καλά να κρατάει το Στέφανο ώστε να τον εκβιάσει να αφήσει τη Μελίτα και να μη πληγωθεί η Εύα
Επειδή όμως το κατσαρό κουτάβι έπιασε και τα είπε όλα η Εύα έφυγε απ το σπίτι με αποτέλεσμα να μπει μπροστά το σχέδιο εξόντωσής της.
Αυτό του είπε αν κατάλαβα καλά ο Σταυρίδης οτι πήγε να πάρει το αίμα του πίσω και χωρίς να το θέλει ενεργοποίησε τον κινδυνο

Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από ksanthi Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 8:41 pm

ΕΒΑΝΝΑ ΜΟΥ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΓΕΙΑ ΣΟΥ Ο ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΑΘΕΛΑ ΤΟΥ Ο ΜΑΝΟΣ ΜΕ ΤΟ ΠΕΙΣΜΑ ΤΟΥ ΝΑ ΕΚΔΙΚΗΘΕΙ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ. ΠΥΡΟΔΟΤΗΣΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΕ Ο ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΡΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΕΝΝΟΟΥΣΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΓΟΝΗ. ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΟΣ ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ ΟΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΡΑΜΕΝΑ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΞΕΦΟΡΤΩΘΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ Η ΚΑΡΤΑΛΑΙΝΑ. ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΩΣ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΣΥΝΔΕΕΤΕ Η ΜΠΟΥΖΟΥΞΙΟΥ

ksanthi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από DESPOINA Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 8:41 pm

evanna έγραψε:Λοιπον.....
Λουκας-Νορα γενικως:Μου αρεσαν αρκετα σημερα σε ολες τις σκηνες τους αν και ψιλοχαλαστηκα με τις ζηλιτσες της Νορας!Αυτο που μου αρεσε πιο πολυ ομως ειναι οι νυξεις της Νορας στο Λουκα για ενα μωρακι!!!Οι προοικονομιες ηταν αρκετες σημερα και απο πλευρας παρεας!Μακαρι.....!

Κατα τ'αλλα....

evanna μου oscar υπέροχος σχολιασμός! ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΜΕ ΜΑΝΟ -ΕΥΑ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από evangeliap2808 Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 8:43 pm

Mέτριο από μένα...
Νόρα-Λουκάς:
Παρατραβηγμένα τα πειράγματα μεταξύ τους σήμερα.Η τελευταία σκηνή καλούτσικι πάντως.Μ'αρέσει να τους βλέπω μαζί.
Νταιζάρα:
Κοίτα να δεις ο "γλόμπος" (κατά Νόρας λεγόμενα)!Μας βγήκε και μαφία!Στην αρχή ουτε που κατάλαβα πως ήταν αυτή...βγάζει το γυαλί το στυλάτο και ήμουν Confused? "Μη με γελούν τα μάτια μου.."λεω "η Νταίζη αγνοφαίνετε;Κάτω από το μαντίλι το έξαλο και την καπελαδούρα;"Ω,ναι και όμως! Wow
Μάριος:
Τι γλύκας,Θεέ μου!
Δάφνη:
Μ'άρεσε πολύ η σκηνή με την Μελίτα!Η Γεωργόνη -> Θεά!Πολύ καλό το παίξιμό της!
Νόρα:
Εμ,φυσικά κοπέλα μου...δεν είναι πιά το ζώον που ήταν...ή τουλάχιστον παρίστανε πως ήταν.
Εύα:
Τι πήγε να κάνει στην Αντιγόνη;;Πίστευε πως θα την φάει η μεγαλοψυχία την Αντιγονάρα;(Btw,δεν μαρέσει καθόλου στο παίξιμο της η ηθοποιός που κάνει την μάνα του Στέφανου...μου θυμίζει κάτι από Δυναστεία να πω;Από Λάμψη να πω;Πάντως σαπουνοπερέ στο έπακρο...).Παρ'όλα αυτά την τιμά αυτό που έκανε.
Μελίτα:
Η σκηνή με την Δάφνη όπως είπα και πάνω μ'άρεσε.Μένω σε αυτό που είπε "Αν ήταν δικά μου τα χρήματα θα έδινα περοσσότερα..".Σκηνή με Εύα-Νόρα-Λουκά με έκανε να νιώθω άβολα...Προσπάθησε να σπάσει τον πάγο αλλά δε...
Υγ.Loukitsa ένα oscar από μένα μόνο και μόνο για το "Tασσώ Καββαδία wanna be"! gelio gelio gelio

Έχει επεξεργασθεί από τον/την evangeliap2808 στις Τρι Μάης 18, 2010 8:45 pm, 1 φορά
evangeliap2808
evangeliap2808
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Σε ένα κόσμο χαμένων ονείρων...

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 8:45 pm

*Clarabelle ευχαριστω για τη διευκρινηση!Τωρα που το σκεφτομαι ετσι,βγαζουν καποιο νοημα τα λεγομενα του για πριν ειχα καταμπερδευτει! : thanks :

*Δεσποινα ευχαριστω πολυ και ανταποδιδω! : respect :
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από ksanthi Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 8:46 pm

ΔΙΑΦΩΝΟ ΠΟΥ ΝΑ ΤΗΝΕΒΑΖΕ ΤΗΝ ΚΑΣΕΤΑ Ο ΜΑΝΟΣ; ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΜΕΣΑ ΜΕΣΑ ΤΗΝ ΕΒΑΛΕ. ΑΝ ΤΟ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΘΑΤΗΝ ΕΒΑΖΕ ΣΕ ΡΟΥΧΑ. ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ Η ΕΒΑΝΝΑ ΕΝΟΟΥΣΕ ΤΟ ΑΘΕΛΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΣΤΟΝ ΜΑΝΟ.

ksanthi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 8:46 pm

*Clarabelle ευχαριστω για τη διευκρινηση!Τωρα που το σκεφτομαι ετσι,βγαζουν καποιο νοημα τα λεγομενα του για πριν ειχα καταμπερδευτει! : thanks :

*Δεσποινα ευχαριστω πολυ και ανταποδιδω! : respect :
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από panda Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 8:58 pm

anastasia20 έγραψε:Εύα:θα της δώσω το μαλλί και θα το φάει….θα το καταπιεί και αμάσητο έτσι όπως μασαμπουκιάζει τα πάντα….ακούς εκεί θα μας την πει και το ντεκαπάζ…ειρωνεύεται κιόλας η ξανθομαλλούσα….η μελίτα δεν έχει ανάγκη να το παίξει καλή γιατί πολύ απλά είναι…σε αντίθεση με μερικές μερικές….<το παιζούν η μελίτα ο καλός μπάτσος και ο στέφανος ο κακός>…όταν σε αρχίσω εγώ στις μπάτσες θα σου πω…

<μας καίνε και μας αλείφουν σε λάδι>….τι μιλάς μαρή;;;;;που αποτελεί πάγια τακτική σου αυτό….πωπω…τα νεύρα μου....αμνησία έχεις πάθει κοπελιά;;;;τα τέρατα στον πρώτο κύκλο τα έχεις ξεχάσει;;;;τα τέρατα που έχει κάνει ο μάνος και τώρα τον υποδέχεσαι με ανοιχτές αγκάλες έχουν ξεχαστεί;;;;η μελίτα σας πείραξε;;;;;

Αλλά είναι χαζή και αυτή η μελίτα….τι τα έδωσες τα λεφτά βρε μελίτα;;;;ας την άφηνες να πάει στη φυλάκη να σε έθαβαν και δικαίως…

Για να μην μιλήσω για τη θυσία που έκανε……πωπω…ρε εύα πως το πέρασες εσύ αυτό;;;;;αφήστε με τώρα έχω συγκινηθεί ταμάλα με τη θυσία τούτη…… Snif

Δάφνη:<όχι σαν τον άλλον που το παίζει και θιγμένος>κοπελιά πας καλά;;;;;;ε…ψιτ σε εσένα μιλάω….σε εσένα που χρωστάς και στης μιχαλούς….τι δικές σου μ……ς….θα της πληρώσει ο στέφανος;;;;είστε καλά όλοι σας εκεί μέσα;;;;;;το νερό της περιοχής θα σας έχει πειράξει…μη δίνετε και στο μάριο από αυτό το νερό….κρίμα είναι…..

Επειδή εσύ διαλύεις συνεργασίες και δεν ενημερώνεις κανέναν για τα χρέη και απασχολείς εργαζόμενους αφήνοντας τους απλήρωτους σου φταίνε οι άλλοι;;;;;;εσύ που κάνεις την θιγμένη για ξένες υποθέσεις είναι καλά;;;;αν το χάρηκα λίγο χτες που ο στέφανος δεν βοήθησε σήμερα το χάρηκα πολύ….καλά τους έκανες στέφανε….αυτοί το μόνο που ήθελαν ήταν να ανοίξει το πορτοφόλι σου και μετά να σε θάβουν….

Και μετά μιλούν για υπερηφάνεια….ας γελάσω….ανοίξτε λίγο στο λεξικό να δείτε τι σημαίνει η λέξη ΥΠΕΡΗΦΑΝΕΙΑ και μετά μιλάτε….. Fskl

Λουκάς:<γιατί να τα δώσει αφού είναι χαμένος>….ωραίος είσαι ρε….με ποιο σκεπτικό πήγες τότε στο στέφανο;;;;πλέρωνε μ…….α να μας ξελασπώσεις αλλά για εμάς είσαι ένας κατάπτυστος…..ΕΛΕΟΣ παναγία μου…..

ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ….ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΖΑΒΟΙ….. cake

Μπέλλος:έμπαινε μπέλλο….σε συμπαθώ περισσότερο όσο πάει ο καιρός….Klap

Νόρα:<κρίμα δημήτρη εσύ δεν ήσουν έτσι>εμ βέβαια νόρα….τόσο καιρό ήταν καλός μ….ς μια χαρά τον δουλεύατε…θίχτηκες που σε δούλεψε;;;;τόσο καιρό που τον άνθρωπο τον είχατε φλομώσει στο ψέμα ήταν μια χαρά;;;;;;;

Μελίτα-δάφνη:αλήθεια σας λέω δε μπορώ να σταματήσω να γελάω……<δεν είμαστε πια φίλες μελίτα>….γιατί κοίτα μελίτα μου έκανες πολλά….τα έμπλεξες με το στέφανο τον άνδρα της εύας με την οποία είμαστε πολύ καλές φίλες…έχουμε μοιραστεί μέχρι και τον ίδιο άνδρα….μιλάμε για βάθος φιλίας... gelio

ΜΕΤΡΙΟ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΒΕΒΑΙΩΘΗΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ.....

Και λίγα λες anastasia20 για αρχή πέρα από το ότι συμφωνώ σε όλα τσάκω το όσκαρ Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 Th_oscarib5. Εννοείται άθλιο ήταν το σημερινό και συνέχια ήμουνα κάπως έτσι Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 Sick με αυτά που έβλεπα. Καλά την πιο κάτω και από την Μπεζαντάκου Miss ψωνισμένη φαγανούλα αρνούμαι να την σχολιάσω Siga... γιατί το έχει κάψει εντελώς φαίνεται. Αν και η απειροελάχιστη τελευταία σκηνή με την Νταίζη αλλά μαζί με την σκηνή με το δούλεμα του Αζώρ στο σημερινό ήταν τα μοναδικά σκηνικά που ξέφευγαν από την αθλιότητα woohoo.

Να πω και κάτι κουφό που μου ήρθε σήμερα και έχει σχέση με το Νταίζη-Χρήστος. Ποιός μας λέει πως η σχέση αυτή δεν έγινε μόνο και μόνο για να υπάρχει ένα είδους έλεγχος-αναφορά για αυτόν χμμμμμμ?

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 9:00 pm

panda έγραψε:Αν και η απειροελάχιστη τελευταία σκηνή με την Νταίζη αλλά μαζί με την σκηνή με το δούλεμα του Αζώρ στο σημερινό ήταν τα μοναδικά σκηνικά που ξέφευγαν από την αθλιότητα woohoo.

Εσυ την τάπα στον Αζώρ που έφυγε σαν κλαμμένο...γατί, δεν την κατάλαβες?

Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 9:02 pm

loukitsa έγραψε:Παρέα-Μάριουλης:Αν δεν ηταν αυτό προικονομια για Λουκονορικο μωρακι τοτε τι ήταν?Και για να εχουμε καλο ρωτημα θέλεις εσυ να αναπαραγάγεις το είδος σας και δεν θέλει ο Λουκάς…. Να ξέρω να τον μαλώσω!Πολύ γλυκια σκηνή

Ρούσσος-Λουκάς-Μελίτα:Ο Λουκάς με μεγάλη αγωνια βοηθήθηκε από το Ρούσσο.
Μου φάνηκε ότι ανακουφιστηκε η Μελίτα σημερα αν και με τα λεφτα του μπαμπα της.

Σταυρίδης-Μιμίκος:Καλε αυτος δεν εχει ιδεα, αν ήξερε θα είχε αποτρελαθεί.Ζυμαρούλη σε πηρε χαμπάρι και ο Σταυρίδης και απόρησε γιατι δεν ζητησες εσυ προστασία….!Στ τέλος φανηκε ανήσυχος πάντως.

Γραφείο Ευα-Νόρα-Λουκάς-Μελιτα:ο Λουκας βιάστηκε να φυγει για να ελευθερωθεί η Δάφνη….η Μελίτα πηγε να σπάσει τον πάγο αλλά…..Και γω την πίστεψα τη Μελίτα ότι είχε αγνες προθέσεις σε αυτό το θέμα.

Δαφνη-Λουκας-Μαριος:Ελιωσα με το Λουκα έχοντας αγκαλιά το Μάριο!Από νωρις στα βάσανα ΜΠΟΧΑΤΖΗ ε Μποχατζή Μάριε!!!!!

Αμαλί-Ρούσσος:ετσι <<οι συγνωμες δεν εξαγοράζονται>>

Παρέα:Μη μιλάτε μωρε για το Μιμίκο πέφτει και πιο πολύ στα ματια μου!Το χιουμορ το σημερινο του Λουκά το καταλάβατε ή μπα?

Λουκάς-Νόρα-Οχιά:Ενώ ξεκινησε τοσο γλυκα η σκηνη,πηγαν να μιλήσουν για Λουκανορικο μπεμπάκι τα χάλασε όλα η άφιξη του τσόκαρου…Από τη αγαπη σου στο Λουκά τα κάνεις όλα μωρη μέγαιρα και προσφέρεις έτσι απλά τα λεφτά?Μη φας εχουμε γλαρόσουπα σιγα μη σε παντρευτει!.όχι μονο η πόρτα σου και τα μπούτια σου θα ναι ανοιχτά.Νόρα λογικευσου ΕΛΕΟΣ με τα παιδιαρίσματα!Fskl
Και για να χουμε καλό ρωτημα που τα βρηκε τόσα λεφτα η κάμπια?

Ευα-Wanna be Τασω Καββαδία:Της μιλάει σαν μικρό παιδί και στην ουσια την εκβιάζει.Με το που άκουσε το ονομα Μελιτα η άλλη φωτιες εβγαλε

Λουκάς-Κουνια-Μπέλλος:Ακονισμενο ξυράφι.Αμαν ρε Λουκά βιάστηκες!Καλα το δουλεμα στον Μπέλλο απολαυστικό.

Δαφνη-Νόρα:Είναι υπερβολική αλλα τι να κάνουμε!Ακουσε τη Δαφνη κοπελιά…

Wanna be Τασώ Καββαδία-Μιμίκος:ότι του φανει του λολοστεφανή…Ποια τρυφερη κουβεντα καλε τι του λέει χαχαχχαχα..Σιλάνς μικρέ που πιεζεις τη μανούλα Ντροπή σου…!

Λουκάς-Νόρα-Δαφνη:Τι να της παντησει ρε Νόρα?Δαφνη αντε χασου θελουμε παιδάκι

Οχιά-Μπέλλος:Τσόλι είσαι εννοείται…Ποιοι καλε θα πληρωναν για να σε παντρευτούν!Και τα δικα μας των τηλεθεατων κροσια εχουν γινει τα νευρα μας με σας τους δυο!Fskl Fskl -->και για τους δυο σας

Εύα-Λουκάς:Πολύ καλη σκηνη!

Νόρα-Μπέλλος:Ρε τι λεει το χάπατο?Κοροιδευει και τη Νόρα που φτασαμε.Καλα σου κανε στο τελος η Νορα το τραβουσε ο οργανισμός σου! Fskl

Λουκάς-Νικόλας:Αρε Λουκά είσαι η φωνη της Λογικης!

Λουκάς-Νόρα:ΓΡΑΦΕΙΑΤΟ ΓΡΑΦΕΙΑΤΟ!!!!!!Χωρίς τον Παπανικολάου

Αόρατοι Τιμωροί-Σοράγια

Βρείτε τις Ομοιότητες και τις Διαφορές
Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 Oxia_marinella Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 Oxia_marinellareal Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 Oxia_soso Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 Oxia_soraya

Ψηφίζω πολύ καλό γιατί συγχύστηκα με την οχιά και δεν μου άρεσε η σκηνη Λουκά-Κουνια-Μπέλλου και οι ζηλειες της Νόρας.Για το Μιμικο μη μιλησω τον έσωσε η Μαίρη σήμερα.Επίσης το επεισόδιο εσωσαν και οι προικονομίες για Λουκανορικό φασολάκι

Υγ1. Θέλω και εγώ Λουκανορική μπέμπα!

Υγ2. Η ΟΧΙΑ ΚΟΥΡΑΣΕ ΠΟΛΥ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΟΡΑ!
Ακουει κανεις??? ΑΠΑΛΛΑΞΤΕ ΜΑΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

Με αγάπη και Λουκονορικά φιλιά
loukitsa

Φοβερος σχολιασμος εγω παντως ψηφιζω Σοραγια νομιζω της πηγαινει καλυτερα gelio gelio
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Σελίδα 1 από 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης