Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010

Σελίδα 6 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap19%Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 19% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap40%Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 40% 
[ 25 ]
Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap19%Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 19% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap8%Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 8% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap2%Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap12%Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 12% 
[ 8 ]

Σύνολο Ψήφων : 63

Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010

Δημοσίευση από nicole Την / Το Τετ Μάης 19, 2010 2:44 pm

Μαλιστα τουλαχιστον αρχιζουν και κινουνται καπως τα επεισοδια...

Καταρχην μπορω να πω οτι εχω εντυπωσιαστει με τον τροπο που λειτουργει αυτη η παρεα...οποτε θελουμε συσπειρωνομαστε, οποτε δεν θελουμε οχι, οποτε μας συμφερει συγχωρουμε, οποτε δεν μας συμφερει οχι, κλπ...τα μελη δε αυτης της παρεας αλλαζουνε, μειωνονται, αυξανονται και "θαβουν" ή τους "θαβουν" αναλογα των περιστασεων...

Δεν αδικο που οι σεναριογραφοι αρχισαν ηδη να αλλαζουν σεναριακο κορμο...

Αν και ακομα δεν μας εχουν ξεκαθαρισει την νομικη υποσταση της συνεργασιας και τις ρητρες που υπαρχουν, τουλαχιστον καταλαβαμε οτι νομικα υπολογη ειναι μονο η Δαφνη ως διαχειριστρια για το χρεος των 200.000€ και στη συνεχεια αφου ξεπληρωθει, μπορει ειτε να τα ζητησει νομικα απο τους υπολοιπους δυο ειτε μετα την εκκαθαριση, δινει/παρινει ο καθενας οτι του αναλογει...

Επισης φανηκε ξεκαθαρα απο την αγωνια του Λουκα και της Νορα για το αν θα πληρωσει ο Ρουσσος ΑΜΕΣΑ το υπολοιπο του διακανονισμου των 25000€ με τους εργαζομενους για την αποφυγη της προσωποκρατησης, οτι η Μελιτα δεν ηταν υποχρεωμενη να πληρωσει αυτη τη στιγμη και θα μπορουσε να το χειριστει οπως ο Στεφανος...

Γι'αυτο δινω απο ενα μπραβο στους Μελιτα, Ρουσσος που εδωσαν τα χρηματα χωρις χρονοτριβη και στη Δαφνη που ευχαριστησε...

Τωρα στα υπολοιπα:

Μελιτακι: το εχω ξαναπει...αυτο το κολημμα με τη συγκεκριμενη παρεα να το προσεξεις...ουτε κοινα βιωματα ουτε κοινες εμπειριες εχεις με αυτους τους ανθρωπους...δεν χαιρεσαι που γλυτωσες?

Δαφνουλα & λοιποι: δεν ησουν μονη σου σε αυτη την συνεργασια..αλλα μονη σου την διελυσες και χωρις να ξεκινησεις τις νομικες διεργασιες...να χαιρεσαι που μαζευτηκε το ποσο των 25000€ και γλυτωσες την προσωποκρατηση τουλαχιστον...

Μεταξυ μας ομως...εαν ημουν στη θεση σου θα αναρωτιομουν για το IQ των συγκεκριμενων φιλων...υπαρχουν στιγμες που κανεις πλακα και αλλες στιγμες που τα πραγματα ειναι σοβαρα...οταν υπαρχουν 200.000€ χρεη και μετα βιας γλιτωνεις την προσωποκρατηση, η κατασταση ειναι σοβαρη για κανουμε πλακιτσες ποιος θα παντρευτει ή θα χωρισει ποιον ή ποσο κοστιζει ο καθενας!!!

Ο μονος που μιλουσε σοβαρα και εδωσε μια λυση ηταν ο Νικολας...

Τα υπολοιπα αστειακια με ζηλιτσες και παντρολογηματα Λουκα-Νορα, τα θεωρω και εντελως χαζοχαρουμενα και ΑΚΑΙΡΑ για τους παραπανω λογους σε μια τοσο σοβαρη κατασταση...

Βεβαια η αληθεια ειναι ενα γελακι το εριξα στη σκηνη Μπελλου-Νορα

Τι εγινε Νορακι...που πηγε το humor σου και το γυρισες στο σοβαρο...

BTW, ενας επιχειρηματιας εμεινε σε αυτη τη σειρα κα Ακριτα μου που δουλευει και ασχολειται με τις επενδυσεις του..ο Μπελλος, αφηστε τον ανθρωπο στην ησυχια του με ολους τους τρελλους που μπαινοβγαινουν στο γραφειο του...πως να μην κανει και ο χριστιανος μια πλακα με αυτα που ακουει και βλεπει...

Μια παρενθεση εδω για Μπελλο-Νταιζη γιατι διαβαζω αρκετα σχολια:
Εγω αυτη τη στιγμη αυτο που βλεπω ειναι την Νταιζη να τα τρωει ΜΟΝΟ απο το Λουκα...οχι απο το Μπελλο...δειχνει να παει να ξεκινησει ενα ειδυλλιο να το πω, συνεργασια να το πω...θα δουμε στη συνεχεια εαν και ο Μπελλος θα τσιμπησει...μεχρι τοτε επιτρεψτε μου να αμφιβαλλω εαν ο Μπελλος ειναι τοσο χαπατο οσο παρουσιαζεται...ακομα εχω υποψιες οτι μπορει και να συνεργαζεται με τον Στεφανο και ολα αυτα ειναι ξεκαρφωμα...

Και μιας και μιλησα για ξεκαρφωμα...Νταιζη:
Φανηκε ξεκαθαρα οτι ολη αυτη η ιστορια με Λουκα-Νορα-παιδι γινεται για ξεκαρφωμα και ποσως την ενδιαφερει το θεμα...

Η Νταιζη ή απλως ειναι ενα εκτελεστικο οργανο της Αντιγονης ή εχει και αυτη καποια συγγενικη σχεση ειτε με Λαζαριδη ειτε με Χατζηβασιλειου και καποια συμφεροντα στη διαθηκη...παντως ο ρολος της εξελισσεται και θα ελεγα οτι αποκταει και παρα πολυ ενδιαφερον σε αντιθεση με καποιους αλλους ρολους...

Κριμας παντως για το Χρηστο..γιατι ετσι υπονοειται οτι ξεκινησε σχεση μαζι του για να τον ελεγχει...κριμας γιατι ηταν αρκετα ταιριαστο ζευγαρι και ισως ο μονος αντρας στον οποιο η Νταιζη με επειθε οτι εννουσε και ηταν αληθινα αυτα που ελεγε...

BTW, πολυ ωραιο τα μαντηλι και το καπελο και της πηγαινανε..αλλα εσες κα Ακριτα μου οταν βγαινετε απο το σπιτι σας και δεν θελετε να τραβηξετε τα φλας της δημοσιοτητας πανω σας, αυτα φορατε?...gelio

Αντιγονη: Μου αρεσεις...και εσυ ξερεις και τι θελεις και πως να το παιρνεις οπως η αλλη η θεα...

Αυτη ή μιλαει με τον εκτελεστη της διαθηκης ή καποιος απο το παρελθον ειναι ζωντανος (και προσανατολιζομαι προς την Ολγα Λυτρα) και ολοι αυτοι καπως εμπλεκονται με τις διαθηκες των Λαζαριδη, Λυτρα, και ισως Χατζηβασιλειου...

Στεφανε: καταρχην θεος με τα μπλε...μηπως να το παρεις αλλιως το τιμονι? η Αντιγονη δεν θα ανοιξει το στοματακι...μηπως να αρχιζες να ρωτας το Χρηστο ή το ξαδερφο Καρτάλη, εαν ζει, λεω εγω τωρα καποιες ιδεες?

Ευακι: που πας ρε Καραμητρο gelio τωρα εμαθες εσυ οτι κανεις δεν ανοιγει το πορτοφολι για 200.000€ χωρις ανταλλαγμα...

Παντως σου δινω ενα συν για την προσπαθεια που εκανες..το εχω ξαναπει σε καταλαβαινω...νιωθεις υποχρεη προς την Δαφνη και δεν σε αδικω...

Τωρα τα υπολοιπα που ειπες δεν τα σχολιαζω καν γιατι καταλαβαινω οτι οταν εχεις καει, φυσας και το γιαουρτι...αλλα ειναι λυπηρο να βλεπω ανθρωπους να κοιτανε το δεντρο και να χανουν το δασος...

ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΠΑΡΟΛΑ ΟΣΑ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΜΑΘΕΣ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ (και πολυ φοβαμαι οτι θα το μαθεις με πολυ "αγριο" τροπο)...

Και ξαναρωταω: οι 3-4 χιλιαδες ηταν τα μαζεμενα χρηματα για τη Μαριλια και το μωρο...gelio Τελικα οντως θα ριξουμε πολυ γελιο στο τριτο κυκλο...

Βρε Σταυριδη, Βρε Σταυριδη... gelio τι αποριες ειναι αυτες που εχεις? gelio ειναι δυνατον να ρωτας εναν Καρταλη γιατι δεν πηγε στο τμημα να ζητησει προστασια για τη γυναικα του? Μα ολοκληρος επιχειρηματιας, με δις, με επενδυσεις στο εξωτερικο, με σπιτια, με λαθραια εργα τεχνης, με σωματοφυλακες...στην ελληνικη αστυνομια θα πηγαινε εαν κινδυνευε αυτος ή αλλο μελος της οικογενειας του? :wink2:

Μα θα μου πεις ο Λυτρας πηγε...this year γιατι ειναι ταπι και οχι ψυχραιμος...για ρωτα τι γινοταν last year... gelio

Που ηταν αρχοντας, αρχιλαμογιο, με την περιουσια του, τον ομιλο του, τις γυναικες του, που τους αγοραζε και τους πουλουσε ολους by far...
Που ειτε ηθελε να προστατεψει καποιον, ειτε να εκφοβισει, ειτε να μετακινησει...φωναζε "Χρηστο..." αλλα ο Χρηστος το επαιζε σε διπλο ταμπλο και αλλαξε boss this year...

Μανολακι: εσυ παιζεις ακομα στη σειρα?...τι ηθελε να πει ο ποιητης? το κολπο με τα ρουχα για να βρεθει η κασετα, καλα ολοι το ειχαμε καταλαβει οτι ηταν στημενο...το θεμα ειναι πονηρουλη συνεχιζεις την εκδικηση, και δεν μας το λες οεο? εσυ εισαι πισω απο το φονο οεο?...

ΠΡΟΣΕΧΩΣ:

Απο που βρηκε τις 200.000€ ο Μανος? απο το Μπελλο ΑΜΦΙΒΑΛΛΩ...ο ποιο πιθανος χρηματοδοτης ειναι ο Ρουσσος, ο οποιος ρωτουσε εντελως τυχαια (?) για το συνολικο ποσο οφειλων...

ΚΑΙ Η ΚΑΥΤΗ ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ: ΕΑΝ ΤΑ ΕΔΩΣΕ Ο ΡΟΥΣΣΟΣ ΓΙΑΤΙ ΟΕΟ?

Επειδη ατομα σαν το Ρουσσο, Αμαλια, Αντιγονη, Στεφανο δεν αφηνουν τιποτα στην τυχη τους ουτε ανοιγουν το πορτοφολι τους χωρις λογο, λεω εγω τωρα η αφελης:

Μηπως ο Ρουσσος θελει να εχει στο χερι την οικογενεια Γεραλη ή εστω να νιωθουν υποχρεοι προς το προσωπο του ? Μηπως ο Ρουσσος ειχε καποια μυστικα που δεν ειναι γνωστα?...και θελει να ελεγχει τον Ηλια που ειχε σχεση με την Ολγα και το Νικολα που ειναι ο κληρονομος του Λυτρα? :wink2:

nicole
Τουρίστας
Τουρίστας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τετ Μάης 19, 2010 2:48 pm

giouli_edem έγραψε:Ευαννάκι μου, για να κάνουν μια τέτοια συνεργασία-θανάτου αυτή τη στιγμή, δε νομίζω να μη γνωριζόντουσαν από πιο παλιά και να είναι "νέες γνώριμες" ... Τί να πώ ...
Ναι αλλα(δεν θυμαμαι αν το διαβασα καπου)οι τυποι που προσελαβε η Αντιγονη ειναι γνωστοι της Νταιζης και ετσι ηρθαν σε επαφη!Ισως λοιπον η ''συνεργασια'' αυτη να ειναι πιο προσφατη απ'οσο νομιζουμε!Θα δειξει....... Rolling Eyes
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Μάης 19, 2010 2:52 pm

mimi έγραψε:Το επεισοδιάκι καλό
μου άρεσε η Εύα
τα λόγια της Δάφνης στην κακομαθημένη τριαντάρα
ο Μάνος που κάνει κάτι για την αδερφή Επιτέλους
Επίσης πρέπει κάποιος να πει στο κοριτσάκι των Β.Π. πως οι γονείς μας δεν είναι μόνο για όποτε έχουμε εμείς ανάγκη πχ λεφτά
Έναν άνθρωπο που σε αγαπάει που έχει δουλέψει πάρα πολύ για να μην λείψει τίποτα σε σένα δεν του φερόμαστε και δεν του μιλάμε έτσι
οι μόνοι άνθρωποι που θα σε στηρίξουν ότι και αν κάνεις είναι η οικογένεια μαζέψου κοπελία γιατί έχεις ξεφύγει

Μας έλειψες mimi μου! Σούπερ ο μίνι σχολιασμός!!!

Όσο για το Μελιτόνι ασε καλέ πότε φέρθηκε σωστά χωρίς να τη συμφέρει? Εδω και τώρα μιρμιράει για την παρέα που χάνει απο εκεί να καταλάβεις τι άνθρωπος είναι δεν είχε φίλους ποτε, όταν τους βρήκε τους εκτίμησε τόσο που τους φλόμωσε στο ψέμα για 2 κρεβάτια και τώρα κλαίγεται!

Τα λόγια της Δάφνης και η Γεωργόνη γενικότερα ήταν απίστευτη!!!

Όσο για την Εύα κι εμένα μου άρεσε!!! Έλεγε όσα έγραφα, είχα μείνει με το στόμα ανοιχτό το ξαναείπα!

Να γράφεις πιο συχνά καλό μου!
Flkia

Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 6 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τετ Μάης 19, 2010 3:00 pm

nicole έγραψε:
BTW, πολυ ωραιο τα μαντηλι και το καπελο και της πηγαινανε..αλλα εσες κα Ακριτα μου οταν βγαινετε απο το σπιτι σας και δεν θελετε να τραβηξετε τα φλας της δημοσιοτητας πανω σας, αυτα φορατε?...gelio
Προειδοποιουν άλλη φορά για αυτά τα σχόλια....
Πίνουμε και νερό, και λούζουμε την οθόνη !! gelio

Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 6 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 6 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 6 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από nicole Την / Το Τετ Μάης 19, 2010 4:02 pm

Mik έγραψε:
nicole έγραψε:

emmm συγνωμη!!! red

nicole
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από KonstantinaA Την / Το Τετ Μάης 19, 2010 4:38 pm

loukitsa έγραψε:Παρέα-Μάριουλης:Αν δεν ηταν αυτό προικονομια για Λουκονορικο μωρακι τοτε τι ήταν?Και για να εχουμε καλο ρωτημα θέλεις εσυ να αναπαραγάγεις το είδος σας και δεν θέλει ο Λουκάς…. Να ξέρω να τον μαλώσω!Πολύ γλυκια σκηνή

Ρούσσος-Λουκάς-Μελίτα:Ο Λουκάς με μεγάλη αγωνια βοηθήθηκε από το Ρούσσο.
Μου φάνηκε ότι ανακουφιστηκε η Μελίτα σημερα αν και με τα λεφτα του μπαμπα της.

Σταυρίδης-Μιμίκος:Καλε αυτος δεν εχει ιδεα, αν ήξερε θα είχε αποτρελαθεί.Ζυμαρούλη σε πηρε χαμπάρι και ο Σταυρίδης και απόρησε γιατι δεν ζητησες εσυ προστασία….!Στ τέλος φανηκε ανήσυχος πάντως.

Γραφείο Ευα-Νόρα-Λουκάς-Μελιτα:ο Λουκας βιάστηκε να φυγει για να ελευθερωθεί η Δάφνη….η Μελίτα πηγε να σπάσει τον πάγο αλλά…..Και γω την πίστεψα τη Μελίτα ότι είχε αγνες προθέσεις σε αυτό το θέμα.

Δαφνη-Λουκας-Μαριος:Ελιωσα με το Λουκα έχοντας αγκαλιά το Μάριο!Από νωρις στα βάσανα ΜΠΟΧΑΤΖΗ ε Μποχατζή Μάριε!!!!!

Αμαλί-Ρούσσος:ετσι <<οι συγνωμες δεν εξαγοράζονται>>

Παρέα:Μη μιλάτε μωρε για το Μιμίκο πέφτει και πιο πολύ στα ματια μου!Το χιουμορ το σημερινο του Λουκά το καταλάβατε ή μπα?

Λουκάς-Νόρα-Οχιά:Ενώ ξεκινησε τοσο γλυκα η σκηνη,πηγαν να μιλήσουν για Λουκανορικο μπεμπάκι τα χάλασε όλα η άφιξη του τσόκαρου…Από τη αγαπη σου στο Λουκά τα κάνεις όλα μωρη μέγαιρα και προσφέρεις έτσι απλά τα λεφτά?Μη φας εχουμε γλαρόσουπα σιγα μη σε παντρευτει!.όχι μονο η πόρτα σου και τα μπούτια σου θα ναι ανοιχτά.Νόρα λογικευσου ΕΛΕΟΣ με τα παιδιαρίσματα!Fskl
Και για να χουμε καλό ρωτημα που τα βρηκε τόσα λεφτα η κάμπια?

Ευα-Wanna be Τασω Καββαδία:Της μιλάει σαν μικρό παιδί και στην ουσια την εκβιάζει.Με το που άκουσε το ονομα Μελιτα η άλλη φωτιες εβγαλε

Λουκάς-Κουνια-Μπέλλος:Ακονισμενο ξυράφι.Αμαν ρε Λουκά βιάστηκες!Καλα το δουλεμα στον Μπέλλο απολαυστικό.

Δαφνη-Νόρα:Είναι υπερβολική αλλα τι να κάνουμε!Ακουσε τη Δαφνη κοπελιά…

Wanna be Τασώ Καββαδία-Μιμίκος:ότι του φανει του λολοστεφανή…Ποια τρυφερη κουβεντα καλε τι του λέει χαχαχχαχα..Σιλάνς μικρέ που πιεζεις τη μανούλα Ντροπή σου…!

Λουκάς-Νόρα-Δαφνη:Τι να της παντησει ρε Νόρα?Δαφνη αντε χασου θελουμε παιδάκι

Οχιά-Μπέλλος:Τσόλι είσαι εννοείται…Ποιοι καλε θα πληρωναν για να σε παντρευτούν!Και τα δικα μας των τηλεθεατων κροσια εχουν γινει τα νευρα μας με σας τους δυο!Fskl Fskl -->και για τους δυο σας

Εύα-Λουκάς:Πολύ καλη σκηνη!

Νόρα-Μπέλλος:Ρε τι λεει το χάπατο?Κοροιδευει και τη Νόρα που φτασαμε.Καλα σου κανε στο τελος η Νορα το τραβουσε ο οργανισμός σου! Fskl

Λουκάς-Νικόλας:Αρε Λουκά είσαι η φωνη της Λογικης!

Λουκάς-Νόρα:ΓΡΑΦΕΙΑΤΟ ΓΡΑΦΕΙΑΤΟ!!!!!!Χωρίς τον Παπανικολάου

Αόρατοι Τιμωροί-Σοράγια

Βρείτε τις Ομοιότητες και τις Διαφορές
Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 6 Oxia_marinella Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 6 Oxia_marinellareal Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 6 Oxia_soso Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 6 Oxia_soraya

Ψηφίζω πολύ καλό γιατί συγχύστηκα με την οχιά και δεν μου άρεσε η σκηνη Λουκά-Κουνια-Μπέλλου και οι ζηλειες της Νόρας.Για το Μιμικο μη μιλησω τον έσωσε η Μαίρη σήμερα.Επίσης το επεισόδιο εσωσαν και οι προικονομίες για Λουκανορικό φασολάκι

Υγ1. Θέλω και εγώ Λουκανορική μπέμπα!

Υγ2. Η ΟΧΙΑ ΚΟΥΡΑΣΕ ΠΟΛΥ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΟΡΑ!
Ακουει κανεις??? ΑΠΑΛΛΑΞΤΕ ΜΑΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

Με αγάπη και Λουκονορικά φιλιά
loukitsa
Καλα τσιμπα και ενα oscar απο μενα loukitsa μου, super σχολιασμος και φωτο. Εισαι λουκανορακι πρωτο αλλα ζητα μια μπεμπα λουκιτσα οχι λουκανορικη βρε αγαπη μου, να μοιαζει μονο στο Λουκακο!!!!! gelio gelio gelio

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τετ Μάης 19, 2010 4:55 pm

nicole έγραψε:
Mik έγραψε:
nicole έγραψε:

emmm συγνωμη!!! red

Συγχωρεμένη γιατι με έκανες και έλιωσα στο γέλιο! Hug

Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 6 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 6 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 6 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από panda Την / Το Τετ Μάης 19, 2010 4:59 pm

Clarabelle έγραψε:
Το πιθανότερο είναι οτι την είπε στη Νταίζη για ξεκάρφωμα

Θα είναι η πρώτη φορά που θα συμφωνήσω μαζί σου Clarabelle.

Καλά Cinefreak τα πήρες όλα και έφυγες για μια ακόμα φορά Penguin.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Τετ Μάης 19, 2010 5:01 pm

Ας σχολιάσω και εγώ κάποια πράγματα που μου άρεσαν και κάποια που δεν μου άρεσαν, κάποιες σκηνές με άφησαν τελείως αδιάφορη οπότε δεν μπαίνω καν στον κόπο..

Μου άρεσε πολύ η παρέα με το φασολάκι, το οποίο δεν χορταίνω να το βλέπω στην οθόνη μου… Είναι κουκλί το μικρό απλά…
Μου άρεσε ο Σταυρίδης πολύ στη σκηνή με το Στέφανο, έχει έναν τρόπο αυτός ο άνθρωπος να περνάει μηνύματα και από τις πιο απλές κουβέντες,….Εμμέσως πλην σαφώς του τα χωσε του Μπούλη που δεν ενδιαφέρθηκε για τη σύζυγο σαν να του λέει.» Κάτι τρέχει με την πάρτη σου, κάτι τρέχει» Βέβαια που να ξερε και αυτός ότι ο Στεφανάκος έλυνε το κρεβατάτο (παραδόξως) με την απόλυτη ενώ ο κόσμος χανόταν… Άστο αγαπητέ Τηλέμαχε και μεις μια σεζόν ολόκληρη πασχίζουμε να ανακαλύψουμε τι κρύβει αλλά μάλλον άνθρακας ο θησαυρός.. Είναι τόσο μπούλης όσο φαίνεται,. μη σου πω και παραπάνω…
Μου άρεσε ο Λουκάς με το Μάριο αγκαλιά, του πάει το πιτσιρίκι τρελά!!!
Μου άρεσε κλασικά ο Ρούσσος, ο οποίος ως γατόνι προσπάθησε να φέρει κοντά τη Μελίτα με τη Δάφνη αλλά παραμένει Άνθρωπος και δεν ξεχνάει ότι δεν εξαγοράζονται όλα σε αυτή τη ζωή.. Αμαλί ακούς?? Για σένα χτυπάει η καμπάνα……
Μου άρεσε όπως πάντα η συσπειρωμένη παρέα, αν και το ρίξανε στην πλάκα ο καθένας τους κάνει την κίνηση του για τη Δάφνη.. Αυτή είναι η παρέα της Φεγγαρόπετρας…
Μου άρεσε η Εύα που πήγε στην πεθερά να ζητήσει βοήθεια αλλά δεν υπέκυψε στον εκβιασμό, έφυγε με το κεφάλι ψηλά και το κρατάει για τον εαυτό της, δεν θέλει ούτε ευχαριστίες ούτε συγχωροχάρτια από τη Δάφνη.. Και εγώ πιστεύω ότι η Εύα δεν έχει ξεχάσει τι έκανε στη Δάφνη και προσπαθεί ακόμα να εξιλεωθεί όπως μπορεί… Για αυτό τη χαίρομαι ακόμα και τώρα αναγνωρίζει τα λάθη της και προσπαθεί να τα διορθώσει…
Μου άρεσε η σκηνή Νόρας Μπέλλου, γιατί η Νόρα έδειξε στο Μητσουλα ότι τα λεφτά την αφήνουν αδιάφορη και πως τον άντρα που αγαπά δεν τον αφήνει με τίποτα.. Ο Μπέλλος της είπε ότι το γαμήλιο δώρο ισχύει ακόμα??? Ήμαρτον ρε παιδία, ακόμα ελπίζει ο άνθρωπος..?? Πάντως εγώ το χαμηλωμένο βλέμμα του σκύλου το δα όταν έφευγε, και το χάρηκα φυσικά.. Να πώ εδώ οτι η Νόρα απογοητεύεται από το Μητσουλα επειδή καταφεύγει σε κατινεις, έχει κάνει ήδη 2 φορές έφοδο στο σπίτι της απαιτώντας να δει με ποιον κοιμάται, δεν τον κατηγορεί που ξύπνησε όπως διάβασα, και πως μπορούμε να λέμε οτι ξύπνησε ένας άνθρωπος που τον κάνει η Νταιζάρα ότι θέλει????
Μου άρεσε η σκηνή Δάφνης Μελίτας.. Η Δάφνη ευχαρίστησε όπως έπρεπε να κάνει αλλά δεν άφησε περιθώρια.. Πολύ καλή η Γεωργόνη…

Δεν μου άρεσαν.. Οι απορίες της Μελίτας του τύπου πως φτάσαμε ως εδώ.. Αφού ξέρεις κοριτσάκι μου, τι το σκαλίζεις??? Στο κάτω κάτω είναι νωπό ακόμα… Οι εμμονή της Νόρας για γάμους και παιδία.. Όλοι θέλουμε να το δούμε αυτό αλλά με κουράζει να βλέπω μια γυναίκα δυναμική ανεξάρτητη και ανοιχτόμυαλη , να του πιπιλάει συνέχεια το μυαλό.. Θέλω να το δώ να γίνεται σωστά, όχι με αυτόν τον τρόπο..
Η ανάμιξη της Νταιζάρας στις απόπειρες κατά της Ευας, ποια είναι πια αυτή η γυναίκα και είναι χωμένη παντού??? Η Νταίζη με το Μπέλλο μαζί.. Τους βαρέθηκα το λέω καιρό αλλά έχω φτάσει σε σημείο να θέλω να σπάσω την οθόνη όποτε τους βλέπω μαζί.. Λυπηθείτε με πια!!

ΥΓ1: Είναι δυνατόν η Μελίτα να φοράει παντοφλάκι και η Δάφνη μπότα??? Λίγο προσοχή δεν βλάπτει..
ΥΓ2:Quiz για αρχάριους.. Ο οδηγός του Σταυρίδη λέγεται βοηθός( και Παναγιώτης ταυτόχρονα), ο οδηγος του βοηθού πως λέγεται?? Κανείς δεν μπορεί να οδηγήσει μόνος του σε αυτό το τμήμα??
ΥΓ3: Καλά τα έλεγε ο Καπουτζίδης.. Της παρακολούθησης γίνεται…

Απλά καλό και σήμερα, ελπίζω το σημερινό να είναι πολύ καλύτερο με την παρέα πάλι στην Εδέμ.. Ανυπομονώ να τους απολαύσω….
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τετ Μάης 19, 2010 5:08 pm

Foulitsa υπεροχο το σεντονακι! : respect : Συμφωνω 100% και τα Υ.Γ στο τελος ειχαν πολλη πλακα!Κοιτα που ο Καπουτζιδης βγηκε αληθινος! gelio
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Τετ Μάης 19, 2010 5:12 pm

Σε ευχαριστώ πολύ Ευάννα μου.. :oops:
Εμ απο την αρχή του κύκλόυ όλο παρακολούθήσεις βλεπουμε, Ο Μάνος παρακολουθουσε την Ευα με το Στέφανο, ο Στεφανος παρακολουθουσε την Ευα με το Μάνο, η Μελίτα παρακολουθόυσε το Στέφανο με την Ευα,μη θυμηθώ τα περσινά.. Πόλύ παρακολόυθηση έπεσε!! Σωστός ο Καπουτζίσης λοιπόν!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Τετ Μάης 19, 2010 5:14 pm

Δε γινότανε να μην σχολιάσω αυτό το επεισόδιο...
Ψήφισα "πολύ καλό"
*Για το φασολάκι τον Μάριο που φώτησε την οθόνη με γλυκήτητα και *Την απάντηση της Νόρας πρός τον mister χυλόπιτα...

Η παρέα και το φασολάκι
Προοικονομία no.1--> Αλήθεια Νοράκι εσύ πότε θα γίνεις μάνα; Άντε γιατί και οι ορμόνες έχουν τα όρια τους... Αυτό πάλι που ο Λουκάς δε θέλει να αναπαράξει το είδος του; Μα κοπελιά δε τα ρωτάμε αυτά όταν ξέρουμε την απάντηση, ορμάμε μπάς και πετύχει.. Ρώτα και εμένα που ξέρω...

Ρούσσος και Λουκάς
Πάντα μου αρέσει να τους βλέπω σε κοινές σκηνές.. Ο Λουκάς λέει οτι ούτε τσίχλες δεν έχουνε.. Μήπως να του στείλουμε καμιά trident γιατί καλήτερα να μασάει παρά να μιλάει όταν ζηλεύει όχι οτι η Νόρα πάει πίσω..

Στέφανος και Σταυρίδης
Ο Στέφανος προβληματίστικε όταν του είπε ο αστυνόμος οτι μπορεί η ζωή του παδιού του να βρίσκεται στα χέρια του.. Στα χέρια του όχι αλλά στα χέρια της μάμης ναι..

Νόρα, Εύα και Μελίτα
Η Μελίτα είπε οτι οι 3 τους υπο άλλες συνθήκες θα είχαν να πούν πολλά ενώ τώρα.... Τώρα τι να πείτε Μελίτα μου; Ετσι που έμπλεξαν οι ζωές σας τι έμεινε να πείτε; Μήπως θές να μοιραστείτε τις σεξουαλικές σας εμπειρίες με τον Στέφανο;

Λουκάκος και Μάριος
Προοικονομία no.2--> Ο Λουκάς κρατάει αγκαλιά τον Μάριο και τον αλλάζει.. Επίσης του πάει πολύ... Έλιωσα, τι όμορφη εικόνα ήταν αυτή...;;;

Οι τιτανομέγιστοι
Κλασσικά θεοί και οι δύο...
Φυσικά και η συγγνώμη δεν εξαγοράζεται..

Παρέα της Φεγγαρόπετρας -οι έξι-
Έτσι τους θέλω.. Με το χιούμορ τους, με τα αστεία τους, με την σοβαρότητα και όλοι μαζί να προσπαθούν να βρούν τη λύση για να βοηθήσουν κάποιο μέλος της... Κρατάω τις 3 λύσεις του Λουκά και τις ζήλιες που διέκρινα όταν ακούστηκαν αυτές.. Εκτός απο τον Λουκά και την Νόρα, ζήλεψε και ο Μάνος... Περιττώ να πώ οτι μου αρέσει όταν ζηλεύει... Η αγκαλιά του Νικόλα στην Δάφνη πολύ συγκινητική...

Εύα και Μάνος
Εκτός απο τον ζηλιάρη Μάνο, μου αρέσει και ο προστατευτικός Μάνος.. Πολύ καλή σκηνή..

Νόρα Λουκάς και Νταίζη
Προοικονομία no.3--> Ναι Λουκάκο, θα είσαι πολύ γλυκός πατέρας.. Άκου μας και εμάς που το παίζεις και δύσκολος...
Ήρθε η Νταίζη, ήρθαν και τα νεύρα αυτόματα... Ειδικά σε αυτή τη σκηνή ήταν εκνευριστικά εκνευριστική..χιχιχι... Ένα δεν καταλαβαίνω, γιατί μια τόσο πολυάσχολη γυναίκα ασχολείτε με τον Λουκά και την Νόρα.. Αν το καλοσκεφτούμε η Νταίζη τραγουδάει σε μαγαζί, δίνει συμβουλές και την πέφτει στον Μπέλλο, δηλώνει ερωτευμένη και συναντάει τον Χρήστο, εκβιάζει και ενοχλεί το ζευγαράκι μας, προσπαθεί να σκοτώσει την Εύα.. Πότε προλαβαίνει, τι πίνει και δεν μας δίνει..;;
Όσο για τον Λουκά δεν μου άρεσε καθόλου που δεν αντέδρασε.. Γιαυτό η άλλη παίρνει αέρα..
Η Νόρα και οι ζήλιες της αρχίζουν να με κουράζουν.. Αμάν πιά κάθε φορά να απειλεί οτι θα πάει στον Μπέλλο.. Ηρέμισε Νοράκι μου και μην δίνεις σημασία στην οχιά...

Εύα και Αντιγόνη
Η Εύα έριξε τα μούτρα της για να βοηθήσει την Δάφνη... Μπράβο στο κουράγιο της να πάει σ'αυτό το σπίτι.. Η Αντιγόνη ασχολίαστη.. Οι εκβιασμοί δίνουν και παίρνουν στη σειρά αυτή...

Λουκάς και Μπέλλος
Εγώ δεν απόλαυσα καθόλου τη σκηνή αυτή.. Ο Μπέλλος κακά τα ψέμματα βγήκε απο πάνω και έστειλε τον Λουκά αδιάβαστο.. Πάντως στη θέση του Λουκά θα του έριχνα δυό τρείς μπουνίτσες να του βρίσκονται.. Γιατί να μην το δούμε και αυτό;;;

Νόρα και Δάφνη
Τα είπα και πρίν.. Οι ζήλιες της Νόρας με κουράζουν και με στεναχωρεί που δεν πιστεύει τον Λουκά.. Απο την άλλη σκέφτομαι πώς να τον πιστέψει όταν εκείνος δεν αντέδρασε καθόλου.. Ανούσιος τσακωμός κατ'εμέ...

Στέφανος και Αντιγόνη
Τα ίδια και τα ίδια..
Η κόρη του δολοφόνου κ.τ.λ.
Όταν η κουβέντα γύρισε πρός τον αστυνόμο και τα μυστικά η Αντιγόνη σφύριξε αδιάφορα πάλι...

Νόρα, Λουκάς και Δάφνη
Προοικονομία no.4--> Να κάνετε ένα παιδί Λουκάκο μου, γιατί να μην κάνετε; Γιατί βήχεις; Μου άρεσε πολύ αυτή η σκηνή και το γελάκι του Λουκά όταν άκουσε οτι η Νόρα θέλει φασολάκι απο τον έρωτα της ήταν όλα τα λεφτά.. Το φιλί τους στο τέλος ήταν τόσο τρυφερό και καταπληκτικό..

Νταίζη-Μπέλλος
Φτάνει φανταστικοί σεναριογράφοι.. Δεν αντέχουμε άλλους άσχετους να μας γεμίζουν τα επεισόδια.. Όχι άλλο πατσά στα μούτρα..
Γενικά η Νταίζη μου έσπασε τα νεύρα και ο Μπέλλος μου έσπασε το στομάχι.. Εΐλικρινά δεν αντέχονται..

Εύα και Λουκάς
Τέλεια σκηνή.. Πάντα μου αρέσουν μαζί... Τα λόγια του Λουκά προς την Εύα για το θέμα της Δάφνης ήταν πολύ αληθινά και όμορφα, νομίζω η Εύα είχε ανάγκη να το ακούσει.. Μπράβο στην Εύα που δεν ήθελε να πεί τίποτα στην Δάφνη για την κίνηση της να πάει στην Αντιγόνη..

Νόρα και Μπέλλος
Η καλήτερη σκηνή του επεισοδίου... Ο Μπέλλος πήγε να το παίξει και καλά έξυπνος και η Νόρα τον τακτοποίησε μια χαρά...
Στην αρχή λέω.. Ώπα μας βγήκε και αυτός η θυληκιά Νταίζη; Αλλά μετά παραδέχτηκα την Νόρα...
Και επειδή δε θέλω να λέω ανακρίβειες, το ξαναείδα το σημείο εκείνο και είδα ξεκάθαρα οτι ο Μπέλλος έφυγε με κατεβασμένη την μούρη απο το γραφείο της Νόρας.. Άκου εκεί 500.000 ευρώ για την Νόρα.. Έφαγε και μία ψραιότατη χορταστική χυλόπιτα να έχει να θυμάται.. Γιατί αυτό θα πεί χυλόπιτα..
Νόρα--> ΥΠΟΚΛΕΙΝΟΜΑΙ
Αυτή είναι η Νόρα που αγαπάω.. Έξυπνη και ικανή να σε στείλει με τις ατάκες της στον αγύριστο....

Νικόλας και Λουκάς
Ο Νικόλας έχει φαγωθεί να πουλίσει το σπίτι και ο Λουκάς καλώς προσπαθεί να τον αποτρέψει... Ομολογώ οτι γέλασα πολύ με το τηλεφώνημα και το χώσιμο της Νόρας...

Νόρα και Λουκάς
Ένα έχω να πώ ΓΡΑΦΕΙΑΤΟ.. Ο ζηλιαρόγατος Λουκάς μου αρέσει τρελά που μου θέλει και εγκλήματα πάθους τρομάρα του...

Μάνος και Σταυρίδης
Πολύ καλή σκηνή... Πολλά ξέρει ο αστυνόμος και το κατάλαβε και ο Μάνος...

Σοράγια Μοντενέγκρο
Πότε πρόλαβε η οχιά και μεταμφιέστηκε σε "άνοιξε πέτρα να διαβώ" δεν κατάλαβα.. Κούκλα πάντως η Πολυχρονίδη...

Προσεχώς
Κρίμα, ειλικρινά κρίμα που σε λίγο θα φύγω και θα το χάσω αλλά κρατώ τους όρκους φιλίας και αγάπης μεταξύ των ζευγαριών..

Αυτά απο μένα..
Αύριο με υγεία να έχουμε να λέμε τα καλήτερα...
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Μάης 19, 2010 5:22 pm

Foulitsa έγραψε:Ας σχολιάσω και εγώ κάποια πράγματα που μου άρεσαν και κάποια που δεν μου άρεσαν, κάποιες σκηνές με άφησαν τελείως αδιάφορη οπότε δεν μπαίνω καν στον κόπο..

Μου άρεσε πολύ η παρέα με το φασολάκι, το οποίο δεν χορταίνω να το βλέπω στην οθόνη μου… Είναι κουκλί το μικρό απλά…
Μου άρεσε ο Σταυρίδης πολύ στη σκηνή με το Στέφανο, έχει έναν τρόπο αυτός ο άνθρωπος να περνάει μηνύματα και από τις πιο απλές κουβέντες,….Εμμέσως πλην σαφώς του τα χωσε του Μπούλη που δεν ενδιαφέρθηκε για τη σύζυγο σαν να του λέει.» Κάτι τρέχει με την πάρτη σου, κάτι τρέχει» Βέβαια που να ξερε και αυτός ότι ο Στεφανάκος έλυνε το κρεβατάτο (παραδόξως) με την απόλυτη ενώ ο κόσμος χανόταν… Άστο αγαπητέ Τηλέμαχε και μεις μια σεζόν ολόκληρη πασχίζουμε να ανακαλύψουμε τι κρύβει αλλά μάλλον άνθρακας ο θησαυρός.. Είναι τόσο μπούλης όσο φαίνεται,. μη σου πω και παραπάνω…
Μου άρεσε ο Λουκάς με το Μάριο αγκαλιά, του πάει το πιτσιρίκι τρελά!!!
Μου άρεσε κλασικά ο Ρούσσος, ο οποίος ως γατόνι προσπάθησε να φέρει κοντά τη Μελίτα με τη Δάφνη αλλά παραμένει Άνθρωπος και δεν ξεχνάει ότι δεν εξαγοράζονται όλα σε αυτή τη ζωή.. Αμαλί ακούς?? Για σένα χτυπάει η καμπάνα……
Μου άρεσε όπως πάντα η συσπειρωμένη παρέα, αν και το ρίξανε στην πλάκα ο καθένας τους κάνει την κίνηση του για τη Δάφνη.. Αυτή είναι η παρέα της Φεγγαρόπετρας…
Μου άρεσε η Εύα που πήγε στην πεθερά να ζητήσει βοήθεια αλλά δεν υπέκυψε στον εκβιασμό, έφυγε με το κεφάλι ψηλά και το κρατάει για τον εαυτό της, δεν θέλει ούτε ευχαριστίες ούτε συγχωροχάρτια από τη Δάφνη.. Και εγώ πιστεύω ότι η Εύα δεν έχει ξεχάσει τι έκανε στη Δάφνη και προσπαθεί ακόμα να εξιλεωθεί όπως μπορεί… Για αυτό τη χαίρομαι ακόμα και τώρα αναγνωρίζει τα λάθη της και προσπαθεί να τα διορθώσει…
Μου άρεσε η σκηνή Νόρας Μπέλλου, γιατί η Νόρα έδειξε στο Μητσουλα ότι τα λεφτά την αφήνουν αδιάφορη και πως τον άντρα που αγαπά δεν τον αφήνει με τίποτα.. Ο Μπέλλος της είπε ότι το γαμήλιο δώρο ισχύει ακόμα??? Ήμαρτον ρε παιδία, ακόμα ελπίζει ο άνθρωπος..?? Πάντως εγώ το χαμηλωμένο βλέμμα του σκύλου το δα όταν έφευγε, και το χάρηκα φυσικά.. Να πώ εδώ οτι η Νόρα απογοητεύεται από το Μητσουλα επειδή καταφεύγει σε κατινεις, έχει κάνει ήδη 2 φορές έφοδο στο σπίτι της απαιτώντας να δει με ποιον κοιμάται, δεν τον κατηγορεί που ξύπνησε όπως διάβασα, και πως μπορούμε να λέμε οτι ξύπνησε ένας άνθρωπος που τον κάνει η Νταιζάρα ότι θέλει????
Μου άρεσε η σκηνή Δάφνης Μελίτας.. Η Δάφνη ευχαρίστησε όπως έπρεπε να κάνει αλλά δεν άφησε περιθώρια.. Πολύ καλή η Γεωργόνη…

Δεν μου άρεσαν.. Οι απορίες της Μελίτας του τύπου πως φτάσαμε ως εδώ.. Αφού ξέρεις κοριτσάκι μου, τι το σκαλίζεις??? Στο κάτω κάτω είναι νωπό ακόμα… Οι εμμονή της Νόρας για γάμους και παιδία.. Όλοι θέλουμε να το δούμε αυτό αλλά με κουράζει να βλέπω μια γυναίκα δυναμική ανεξάρτητη και ανοιχτόμυαλη , να του πιπιλάει συνέχεια το μυαλό.. Θέλω να το δώ να γίνεται σωστά, όχι με αυτόν τον τρόπο..
Η ανάμιξη της Νταιζάρας στις απόπειρες κατά της Ευας, ποια είναι πια αυτή η γυναίκα και είναι χωμένη παντού??? Η Νταίζη με το Μπέλλο μαζί.. Τους βαρέθηκα το λέω καιρό αλλά έχω φτάσει σε σημείο να θέλω να σπάσω την οθόνη όποτε τους βλέπω μαζί.. Λυπηθείτε με πια!!

ΥΓ1: Είναι δυνατόν η Μελίτα να φοράει παντοφλάκι και η Δάφνη μπότα??? Λίγο προσοχή δεν βλάπτει..
ΥΓ2:Quiz για αρχάριους.. Ο οδηγός του Σταυρίδη λέγεται βοηθός( και Παναγιώτης ταυτόχρονα), ο οδηγος του βοηθού πως λέγεται?? Κανείς δεν μπορεί να οδηγήσει μόνος του σε αυτό το τμήμα??
ΥΓ3: Καλά τα έλεγε ο Καπουτζίδης.. Της παρακολούθησης γίνεται…

Απλά καλό και σήμερα, ελπίζω το σημερινό να είναι πολύ καλύτερο με την παρέα πάλι στην Εδέμ.. Ανυπομονώ να τους απολαύσω….

Noμίζω πραγματικά δεν θα μπορούσα να τα πω καλύτερα oscar

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τετ Μάης 19, 2010 5:23 pm

Ωπ και το Εζακι σεντονακι! Razz Φοβερος ο σχολιασμος και εγω μαζι σου σε ολα! Thumbs up
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Τετ Μάης 19, 2010 5:27 pm

Εζι μου πολύ ωραίος σχολιασμός!!!
KatsaroYpotheto ευχαριστώ πολύ πολύ για το oscar !!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Τετ Μάης 19, 2010 5:31 pm

Ευχαριστώ πολύ κοριτσια...
Τέλεια και τα δικά σας σεντονάκια.. Χαίρομαι που συμφωνούμε... Thumbs up Thumbs up
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Μάης 19, 2010 5:34 pm

Να προσθέσω στα καταπληκτικά που είπε η Foulitsa ότι κι εγω χαίρομαι που βλέπω την Εύα ακόμα και τώρα που θα μπορούσε όπως είπε ο Λουκάς να επαναπαυτεί να αναγνωρίζει ότι έκανε πολύ χοντρό λάθος κάποτε με τη Δάφνη και να κάνει ότι μπορεί χωρίς να κάνει σκόντο στην αξιοπρέπειά της!!! (Παθαίνουμε και μαθαίνουμε, κάπως έτσι πάει για τους σωστούς ανθρώπους)

Και συγχύζομαι να βλέπω τη Νόρα να παρακαλά (ασχετα αν τον ήξερε απο παιδί) εναν άντρα να την παντρευτεί μετά από ένα μήνα σχέσης και γενικά να παρακαλά..

Και εκνευρίζομαι να βλέπω τη Μελίτα να αναρωτιέται "Πώς φτάσαμε ως εδώ" του τέστιν "Δεν καταλαβαίνω γιατί δεν μου μιλάτε, δεν έκανα τίποτα κακό" και να επιβεβαιώνομαι ότι δεν είναι καλή φίλη, θέλει να δείχνει απλώς καλή! Δεν έχει καταλάβει καν με το λιγοστό μυαλό που χάνεται μέσα στη μπούκλα ότι έχει κάνει κάτι λάθος, βρήκε ευκαιρία απλώς να το παίξει καλή με ξένα φράγκα μπας και ξεχαστεί ότι έλεγε ότι θυσιάστηκε αλλα τελικα η Εύα είναι με την κοιλιά στο στόμα και μόνη της προδωμένη δεύτερη φορά απο τον άντρα της για την ίδια ελαφρών ηθών! (Α ρε Ευάρα μια χαρά τα είπες χτες)

Και λιώνω με το νέο φασολάκι (που σαν τη μαγική φασολιά απο την αμνησία του Λουκά μέχρι σήμερα μεγάλωσε απότομα) αλλα να διευκρινίσω ότι:
1) Δεν είμαι ηλίθια καταλαβαίνω ότι τρέχετε το "Νόρα-Λουκάς" γιατί ναυάγησαν τα υπόλοιπα οπότε ηρεμία και σύνεση παρακαλώ γιατί τους αγαπάω πολύ!
2) Θέλω Λουκανορική ΜΠΕΜΠΑ και όχι μπέμπη! (κι αυτό όταν ερθει η ώρα) Πήξαμε στο αρσενικό κι όχι τίποτε άλλο αλλα οι περισσότεροι είναι για τα σκουπίδια χιχι

Αυτά και Πολύ καλό απο μένα κι αυτό μόνοο συγκριτικά με τα προηγούμενα!

Ο Χρήστος που ήταν χτες οεο??????????

Και εις άλλα με υγείαν!

ΥΓ. Παρακαλούνται οι αρμόδιοι να μας απαλλάξουν απο τον απόλυτο ξενέρωτα (κλεμμένο ναι ναι) όσο το δυνατόν πιο γρήγορα.
Απώλεια Μάνου (TV Zapping) + Φούντωμα Ξενέρωτα (Τηλεθεατής) μαζί θα έχουν ένα και μόνο αποτέλεσμα στους βαριόμοιρους τηλεθεατές

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τετ Μάης 19, 2010 5:37 pm

Λιγα(σε σχεση με αλλες φορες)και καλα για σημερα!Ξαναμανασυμφωνω εντελως και τελειως( Razz )και υποκλινομαι επισης! : respect :
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Μάης 19, 2010 5:39 pm

Ευχαριστώ Ευάννα μου, βλέπεις με έφαγε ο Tiesto σήμερα χαχα

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Τετ Μάης 19, 2010 5:41 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Να προσθέσω στα καταπληκτικά που είπε η Foulitsa ότι κι εγω χαίρομαι που βλέπω την Εύα ακόμα και τώρα που θα μπορούσε όπως είπε ο Λουκάς να επαναπαυτεί να αναγνωρίζει ότι έκανε πολύ χοντρό λάθος κάποτε με τη Δάφνη και να κάνει ότι μπορεί χωρίς να κάνει σκόντο στην αξιοπρέπειά της!!! (Παθαίνουμε και μαθαίνουμε, κάπως έτσι πάει για τους σωστούς ανθρώπους)

Και συγχύζομαι να βλέπω τη Νόρα να παρακαλά (ασχετα αν τον ήξερε απο παιδί) εναν άντρα να την παντρευτεί μετά από ένα μήνα σχέσης και γενικά να παρακαλά..

Και εκνευρίζομαι να βλέπω τη Μελίτα να αναρωτιέται "Πώς φτάσαμε ως εδώ" του τέστιν "Δεν καταλαβαίνω γιατί δεν μου μιλάτε, δεν έκανα τίποτα κακό" και να επιβεβαιώνομαι ότι δεν είναι καλή φίλη, θέλει να δείχνει απλώς καλή! Δεν έχει καταλάβει καν με το λιγοστό μυαλό που χάνεται μέσα στη μπούκλα ότι έχει κάνει κάτι λάθος, βρήκε ευκαιρία απλώς να το παίξει καλή με ξένα φράγκα μπας και ξεχαστεί ότι έλεγε ότι θυσιάστηκε αλλα τελικα η Εύα είναι με την κοιλιά στο στόμα και μόνη της προδωμένη δεύτερη φορά απο τον άντρα της για την ίδια ελαφρών ηθών! (Α ρε Ευάρα μια χαρά τα είπες χτες)

Και λιώνω με το νέο φασολάκι (που σαν τη μαγική φασολιά απο την αμνησία του Λουκά μέχρι σήμερα μεγάλωσε απότομα) αλλα να διευκρινίσω ότι:
1) Δεν είμαι ηλίθια καταλαβαίνω ότι τρέχετε το "Νόρα-Λουκάς" γιατί ναυάγησαν τα υπόλοιπα οπότε ηρεμία και σύνεση παρακαλώ γιατί τους αγαπάω πολύ!
2) Θέλω Λουκανορική ΜΠΕΜΠΑ και όχι μπέμπη! (κι αυτό όταν ερθει η ώρα) Πήξαμε στο αρσενικό κι όχι τίποτε άλλο αλλα οι περισσότεροι είναι για τα σκουπίδια χιχι

Αυτά και Πολύ καλό απο μένα κι αυτό μόνοο συγκριτικά με τα προηγούμενα!

Ο Χρήστος που ήταν χτες οεο??????????

Και εις άλλα με υγείαν!

ΥΓ. Παρακαλούνται οι αρμόδιοι να μας απαλλάξουν απο τον απόλυτο ξενέρωτα (κλεμμένο ναι ναι) όσο το δυνατόν πιο γρήγορα.
Απώλεια Μάνου (TV Zapping) + Φούντωμα Ξενέρωτα (Τηλεθεατής) μαζί θα έχουν ένα και μόνο αποτέλεσμα στους βαριόμοιρους τηλεθεατές

Απλά συμφωνώ και επαυξάνω (Ξέφυγα απο το απόλυτο..Γιούπι!!) με τις προσθήκες σου!!!!(ευχαριστώ και πάλι)
Ειδικά με το θεματάκι της Νόρας και του Λουκά,εκνευρίζομαι με την πρόχειρότητα..Πόσο θα μας ξενερώσουν ακόμα??????
Η Μελίτα ασχολίαστη,και η παράγραφος που της αφιέρωσα πολύ της ηταν για αυτήν την ατάκα...
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Σελίδα 6 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης