Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010

Σελίδα 2 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap19%Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 19% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap40%Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 40% 
[ 25 ]
Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap19%Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 19% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap8%Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 8% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap12%Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 12% 
[ 8 ]

Σύνολο Ψήφων : 63

Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010

Δημοσίευση από LYDIA Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 9:05 pm

anastasia20 έγραψε:Εύα:θα της δώσω το μαλλί και θα το φάει….θα το καταπιεί και αμάσητο έτσι όπως μασαμπουκιάζει τα πάντα….ακούς εκεί θα μας την πει και το ντεκαπάζ…ειρωνεύεται κιόλας η ξανθομαλλούσα….η μελίτα δεν έχει ανάγκη να το παίξει καλή γιατί πολύ απλά είναι…σε αντίθεση με μερικές μερικές….<το παιζούν η μελίτα ο καλός μπάτσος και ο στέφανος ο κακός>…όταν σε αρχίσω εγώ στις μπάτσες θα σου πω…

<μας καίνε και μας αλείφουν σε λάδι>….τι μιλάς μαρή;;;;;που αποτελεί πάγια τακτική σου αυτό….πωπω…τα νεύρα μου....αμνησία έχεις πάθει κοπελιά;;;;τα τέρατα στον πρώτο κύκλο τα έχεις ξεχάσει;;;;τα τέρατα που έχει κάνει ο μάνος και τώρα τον υποδέχεσαι με ανοιχτές αγκάλες έχουν ξεχαστεί;;;;η μελίτα σας πείραξε;;;;;

Αλλά είναι χαζή και αυτή η μελίτα….τι τα έδωσες τα λεφτά βρε μελίτα;;;;ας την άφηνες να πάει στη φυλάκη να σε έθαβαν και δικαίως…

Για να μην μιλήσω για τη θυσία που έκανε……πωπω…ρε εύα πως το πέρασες εσύ αυτό;;;;;αφήστε με τώρα έχω συγκινηθεί ταμάλα με τη θυσία τούτη…… Snif

Δάφνη:<όχι σαν τον άλλον που το παίζει και θιγμένος>κοπελιά πας καλά;;;;;;ε…ψιτ σε εσένα μιλάω….σε εσένα που χρωστάς και στης μιχαλούς….τι δικές σου μ……ς….θα της πληρώσει ο στέφανος;;;;είστε καλά όλοι σας εκεί μέσα;;;;;;το νερό της περιοχής θα σας έχει πειράξει…μη δίνετε και στο μάριο από αυτό το νερό….κρίμα είναι…..

Επειδή εσύ διαλύεις συνεργασίες και δεν ενημερώνεις κανέναν για τα χρέη και απασχολείς εργαζόμενους αφήνοντας τους απλήρωτους σου φταίνε οι άλλοι;;;;;;εσύ που κάνεις την θιγμένη για ξένες υποθέσεις είναι καλά;;;;αν το χάρηκα λίγο χτες που ο στέφανος δεν βοήθησε σήμερα το χάρηκα πολύ….καλά τους έκανες στέφανε….αυτοί το μόνο που ήθελαν ήταν να ανοίξει το πορτοφόλι σου και μετά να σε θάβουν….

Και μετά μιλούν για υπερηφάνεια….ας γελάσω….ανοίξτε λίγο στο λεξικό να δείτε τι σημαίνει η λέξη ΥΠΕΡΗΦΑΝΕΙΑ και μετά μιλάτε….. Fskl

Λουκάς:<γιατί να τα δώσει αφού είναι χαμένος>….ωραίος είσαι ρε….με ποιο σκεπτικό πήγες τότε στο στέφανο;;;;πλέρωνε μ…….α να μας ξελασπώσεις αλλά για εμάς είσαι ένας κατάπτυστος…..ΕΛΕΟΣ παναγία μου…..

ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ….ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΖΑΒΟΙ….. cake

Μπέλλος:έμπαινε μπέλλο….σε συμπαθώ περισσότερο όσο πάει ο καιρός….Klap

Νόρα:<κρίμα δημήτρη εσύ δεν ήσουν έτσι>εμ βέβαια νόρα….τόσο καιρό ήταν καλός μ….ς μια χαρά τον δουλεύατε…θίχτηκες που σε δούλεψε;;;;τόσο καιρό που τον άνθρωπο τον είχατε φλομώσει στο ψέμα ήταν μια χαρά;;;;;;;

Μελίτα-δάφνη:αλήθεια σας λέω δε μπορώ να σταματήσω να γελάω…… gelio gelio <δεν είμαστε πια φίλες μελίτα>….γιατί κοίτα μελίτα μου έκανες πολλά….τα έμπλεξες με το στέφανο τον άνδρα της εύας με την οποία είμαστε πολύ καλές φίλες…έχουμε μοιραστεί μέχρι και τον ίδιο άνδρα….μιλάμε για βάθος φιλίας... gelio gelio

ΜΕΤΡΙΟ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΒΕΒΑΙΩΘΗΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ.....
Αναστασια μου συμφωνωωωωωωωωωωω σόλα ομως...
Ν' αγιασει το χερι σου γι' αυτα που γραφεις...
Παρε αλλο ενα oscar
LYDIA
LYDIA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΑΚΡΙΑ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 9:05 pm

panda έγραψε:
Και λίγα λες anastasia20 για αρχή πέρα από το ότι συμφωνώ σε όλα τσάκω το όσκαρ Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 2 Th_oscarib5. Εννοείται άθλιο ήταν το σημερινό και συνέχια ήμουνα κάπως έτσι Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 2 Sick με αυτά που έβλεπα. Καλά την πιο κάτω και από την Μπεζαντάκου Miss ψωνισμένη φαγανούλα αρνούμαι να την σχολιάσω Siga... γιατί το έχει κάψει εντελώς φαίνεται. Αν και η απειροελάχιστη τελευταία σκηνή με την Νταίζη αλλά μαζί με την σκηνή με το δούλεμα του Αζώρ στο σημερινό ήταν τα μοναδικά σκηνικά που ξέφευγαν από την αθλιότητα woohoo.

Να πω και κάτι κουφό που μου ήρθε σήμερα και έχει σχέση με το Νταίζη-Χρήστος. Ποιός μας λέει πως η σχέση αυτή δεν έγινε μόνο και μόνο για να υπάρχει ένα είδους έλεγχος-αναφορά για αυτόν χμμμμμμ?

Με τέτοια emoticons δε θα με αφήσεις να πάω για καφέ και να τον πιώ με την ησυχία μου vomit

Εννοείται οτι δεν συμφωνώ (κλασσικά)...
Όσο να αφορά τον Μπέλλο όμως, για ποιό ακριβώς δούλεμα μιλάς; Γιατί εγώ θυμάμαι έναν Μπέλλο να φεύγει με κατεβασμένο το κεφάλι απο το γραφείο της Νόρας μετά απο αυτά που του είπε...

Απο μένα για την Νόρα : respect : : respect :

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ezi_loukno στις Τρι Μάης 18, 2010 9:08 pm, 1 φορά
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 9:07 pm

panda έγραψε:
Και λίγα λες anastasia20 για αρχή πέρα από το ότι συμφωνώ σε όλα τσάκω το όσκαρ Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 2 Th_oscarib5. Εννοείται άθλιο ήταν το σημερινό και συνέχια ήμουνα κάπως έτσι Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 2 Sick με αυτά που έβλεπα. Καλά την πιο κάτω και από την Μπεζαντάκου Miss ψωνισμένη φαγανούλα αρνούμαι να την σχολιάσω Siga... γιατί το έχει κάψει εντελώς φαίνεται. Αν και η απειροελάχιστη τελευταία σκηνή με την Νταίζη αλλά μαζί με την σκηνή με το δούλεμα του Αζώρ στο σημερινό ήταν τα μοναδικά σκηνικά που ξέφευγαν από την αθλιότητα woohoo.

Να πω και κάτι κουφό που μου ήρθε σήμερα και έχει σχέση με το Νταίζη-Χρήστος. Ποιός μας λέει πως η σχέση αυτή δεν έγινε μόνο και μόνο για να υπάρχει ένα είδους έλεγχος-αναφορά για αυτόν χμμμμμμ?

σε ευχαριστώ panda.....
Μπεζαντάκου Miss ψωνισμένη φαγανούλα gelio

λύδια μου σε ευχαριστώ......
Flkia
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από panda Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 9:14 pm

Mik έγραψε:
panda έγραψε:Αν και η απειροελάχιστη τελευταία σκηνή με την Νταίζη αλλά μαζί με την σκηνή με το δούλεμα του Αζώρ στο σημερινό ήταν τα μοναδικά σκηνικά που ξέφευγαν από την αθλιότητα woohoo.

Εσυ την τάπα στον Αζώρ που έφυγε σαν κλαμμένο...γατί, δεν την κατάλαβες?

Εγώ αυτό που είδα σήμερα Mik είναι μια περιποιμένη τάπα του μπούφου κιόλας του Αζώρ και στους δύο gelio. Βέβαια μέσα στον κομπλεξισμό-εγωϊσμό που είχαν και οι δύο προσπαθούσαν πάλι βλακείες να πούνε τις δικές τους τρίχες κατσαρές αλλά κατόπιν εορτής όμως cake την τούρτα την είχαν φάει ήδη στα μούτρα.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από panda Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 9:26 pm

Ezi_loukno έγραψε:Όσο να αφορά τον Μπέλλο όμως, για ποιό ακριβώς δούλεμα μιλάς; Γιατί εγώ θυμάμαι έναν Μπέλλο να φεύγει με κατεβασμένο το κεφάλι απο το γραφείο της Νόρας μετά απο αυτά που του είπε...

Απο μένα για την Νόρα : respect : : respect :

Για αυτό που υπήρχε στο συγκεκριμένο επεισόδιο. Δεν είδα κανένα κατεβασμένο κεφάλι Ezi_loukno. Αυτό που είδα ήταν η σουπιά που για μια ακόμα φορά προσπάθησε με το συνηθισμένο για την συμμορία ψωνισμένο υφάκι(που το χρησιμοποιούν παντού στα τελευταία επεισόδια) να βγει και από πάνω. Αλλά και πάλι την ταπώνει ξανά και μετά λέει πάλι τις κλασσικές βλακείες της αυτή και ο Αζώρ αποχωρεί. Τώρα αν ενοχλεί ότι κοιτούσε στην ευθεία τί να πω? Δεν έχω δει πάντως και κανέναν να κοιτάει ταβάνια και να βγαίνει από κάπου :cyclops:.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Ntinaki1 Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 9:27 pm

Κατ'αρχήν αυτή η Νταίζη με αυτή την μαντίλα και την καπελαδούρα και το γυαλί πιο πολύ στόχο έδινε. Αυτό τι ήταν τώρα καμουφλάζ; Πάντως καλύτερο από το αποτυχημένο Βουγιουκλάκη Παπαμιχαήλ της Νόρας και του Λουκά. Είχε και πιο πολλά αξεσουάρ της Νταίζης.

Η Εύα πήρε και επίσημα το συγχωροχάρτι από την παρέα. Klap Ε εντάξει δεν χρειάζεται πια να νοιώθεις τύψεις για αυτό που έγινε τότε με τον Νικόλα.Σιγά μωρέ... τι έγινε; Snif Snif Αι στο καλό συγκινήθηκα. Πέταξε και το άλλο το κουλό ότι η Μελίτα θέλει να το παίξει καλό κοριτσάκι και μαζί με τον Στέφανο κάνουν τον καλό και τον κακό μπάτσο για εξιλεωθούν στα μάτια της παρέας. Μιλάμε πάντα για την ίδια Μελίτα που της είχε δώσει νερό στην υπόγα της Εύας(ξέρω να εκτιμάω όχι δεν είμαι αχάριστη)... Και το έλεγε ο Στάμος πως τον έλεγαν " κάποτε θα με ευγνωμονείτε που δεν φέρνω νερό"!! Α ρε Στάμο! Σοφά λόγια...

Κατά τα άλλα βαρεμάρα. Μου άρεσε η σκηνή της Δάφνης και της Μελίτας. Δεν είμαστε πια φίλες. Snif Να τολμήσω να ρωτήσω πότε ήταν φίλες; Οι φίλοι δεν είναι περιστασιακοί ούτε εποχικοί ανάλογα το τι μας συμφέρει κάθε φορά Δάφνη μου.

Η Εύα γιατί πήγε στην Αντιγόνη;.... Πάντως καθησυχάστηκα! Θα δουλέψει και θα ξεχρεώσει τα 200.000€ η Χάρις.

Αυτά!
oscar oscar στον panda που συμφωνούμε πάντα και στην Αναστασία.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 9:29 pm

panda έγραψε:
Mik έγραψε:
panda έγραψε:Αν και η απειροελάχιστη τελευταία σκηνή με την Νταίζη αλλά μαζί με την σκηνή με το δούλεμα του Αζώρ στο σημερινό ήταν τα μοναδικά σκηνικά που ξέφευγαν από την αθλιότητα woohoo.

Εγώ αυτό που είδα σήμερα Mik είναι μια περιποιμένη τάπα του μπούφου κιόλας του Αζώρ και στους δύο gelio. Βέβαια μέσα στον κομπλεξισμό-εγωϊσμό που είχαν και οι δύο προσπαθούσαν πάλι βλακείες να πούνε τις δικές τους τρίχες κατσαρές αλλά κατόπιν εορτής όμως cake την τούρτα την είχαν φάει ήδη στα μούτρα.

Eγω πάλι είδα τον Αζώρ να τρώει τάπα.Πήγε να πουλήσει εξυπνάδα και έφαγε τα μούτρα του.
Με την μουτσούνα κάτω έφυγε ο Αζώρ lol!

Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 2 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 2 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 9:30 pm

Mik έγραψε:
panda έγραψε:
Mik έγραψε:

Eγω πάλι είδα τον Αζώρ να τρώει τάπα.Πήγε να πουλήσει εξυπνάδα και έφαγε τα μούτρα του.

Αφου δεν του πάνε οι εξυπναδες του χάπατου τι πάει να κάνει τον καμποσο!!!!!!! gelio gelio

Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 2 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από panda Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 9:33 pm

Ευχαριστώ για το όσκαρ Ntinaki1 Razz. E ΝΑΙ βρε Ntinaki1 μετά τα καυτά dvd της Αλεξανδράτου και της Ντούβλη θα δούμε και στα περίπτερα και το καυτό dvd της Miss Φαγανούλας. Αλλά αυτή θα το γυρίσει σε κοινωνικό δράμα στυλ Βούρτση "Κυλίστηκα στον βούρκο από ανάγκη" gelio.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από panda Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 9:36 pm

loukitsa έγραψε:
Mik έγραψε:
panda έγραψε:
Mik έγραψε:

Αφου δεν του πάνε οι εξυπναδες του χάπατου τι πάει να κάνει τον καμποσο!!!!!!! gelio gelio

Θα το θέλατε πολύ να ήταν αλλιώς τα πράγματα αλλά τελικά όχι την έφαγαν την τάπα τους και οι 2 και το φυσάγανε και δεν κρυώνε. Και πάλι θα ρωτήσω έχετε δει κανένα να βγαίνει από κάπου και να κοιτάει το ταβάνι? Ότι και να πείτε η τάπα είναι γεγονός δεχτείτε το.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Ελένα Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 9:40 pm

Ntinaki1 έγραψε:Κατ'αρχήν αυτή η Νταίζη με αυτή την μαντίλα και την καπελαδούρα και το γυαλί πιο πολύ στόχο έδινε. Αυτό τι ήταν τώρα καμουφλάζ; Πάντως καλύτερο από το αποτυχημένο Βουγιουκλάκη Παπαμιχαήλ της Νόρας και του Λουκά. Είχε και πιο πολλά αξεσουάρ της Νταίζης.

Η Εύα πήρε και επίσημα το συγχωροχάρτι από την παρέα. Klap Ε εντάξει δεν χρειάζεται πια να νοιώθεις τύψεις για αυτό που έγινε τότε με τον Νικόλα.Σιγά μωρέ... τι έγινε; Snif Snif Αι στο καλό συγκινήθηκα. Πέταξε και το άλλο το κουλό ότι η Μελίτα θέλει να το παίξει καλό κοριτσάκι και μαζί με τον Στέφανο κάνουν τον καλό και τον κακό μπάτσο για εξιλεωθούν στα μάτια της παρέας. Μιλάμε πάντα για την ίδια Μελίτα που της είχε δώσει νερό στην υπόγα της Εύας(ξέρω να εκτιμάω όχι δεν είμαι αχάριστη)... Και το έλεγε ο Στάμος πως τον έλεγαν " κάποτε θα με ευγνωμονείτε που δεν φέρνω νερό"!! Α ρε Στάμο! Σοφά λόγια...

Κατά τα άλλα βαρεμάρα. Μου άρεσε η σκηνή της Δάφνης και της Μελίτας. Δεν είμαστε πια φίλες. Snif Να τολμήσω να ρωτήσω πότε ήταν φίλες; Οι φίλοι δεν είναι περιστασιακοί ούτε εποχικοί ανάλογα το τι μας συμφέρει κάθε φορά Δάφνη μου.

Η Εύα γιατί πήγε στην Αντιγόνη;.... Πάντως καθησυχάστηκα! Θα δουλέψει και θα ξεχρεώσει τα 200.000€ η Χάρις.

Αυτά!
oscar oscar στον panda που συμφωνούμε πάντα και στην Αναστασία.

Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 2 96572 δικό σου!! Αυτό σκεφτηκα κι εγω για την Νταιζάρα!! Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 2 Icon_lol

επίσης συμφωνω με τον panda για τη σχέση Νταίζης-Χρήστου!! κάτι παίζει εδώ!!!

παράκληση στους σεναριογράφους!! Μην χαλάτε την εύα!! εμένα μου άρεζε γιατί κατανοούσε τα λάθη της, τα διόρθωνε και μάθαινε να δείχνει κατανόηση και στους άλλους (ειδικά σε σχέση με τους άλλους ιεροεξεταστές την υπόλοιπη παρέα, ήταν η μόνη που δεν στεκόταν δίπλα την γκιλοτίνα) !!
Μην τη βάζετε να πετάει κακιούλες για τη μελίτα, όταν αυτή κάνει κάτι καλό!! Δεν χρειαζόμαστε δεύτερη Πολυάννα!!
Σε λίγο θα δούμε την Ευα να ξεκατινιάζεται και να ρίχνει και σφαλιάρες!! Ε όχι!!!
Ελένα
Ελένα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 9:42 pm

panda έγραψε:
Θα το θέλατε πολύ να ήταν αλλιώς τα πράγματα αλλά τελικά όχι την έφαγαν την τάπα τους και οι 2 και το φυσάγανε και δεν κρυώνε. Και πάλι θα ρωτήσω έχετε δει κανένα να βγαίνει από κάπου και να κοιτάει το ταβάνι? Ότι και να πείτε η τάπα είναι γεγονός δεχτείτε το.

Ο Μπέλλος πήγε με σκοπο και να τους ανακατώσει, και να τσιμπήσει ίσως και ένα ''ναι'' απο την Νόρα (σύμφωνα με τα λεγόμενα της Νταίζης-που πίστεψε, αυτό περίμενε) . Ούτε τους ανακατωσε (μπροστά του τουλάχιστον lol! ) και πήρε και μια ξεγυρισμένη τάπα zip

Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 9:43 pm

panda έγραψε:
loukitsa έγραψε:
Mik έγραψε:
panda έγραψε:
Mik έγραψε:

θα συμφωνήσω με τον panda...σήμερα τον μπέλλο τον χάρηκα....
και ό,τι και να έλεγε η νόρα αμέσως μετά έκανε το τηλεφωνάκι στο λουκά....
όταν τον δούλευε η νόρα και ο λουκάς δεν ήταν χάπατο ο μπέλλος...τώρα έγινε χάπατο;;;
γιατί επειδή άρχισε να τους την λέει;;;;
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από panda Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 10:05 pm

Τώρα βρε Έλενα τώρα την έχουν θάψει και έχουν κάνει και το ετήσιο μνημόσυνο. Για αυτό και παραδεχόμουνα την Εύα πέρισυ γιατί ήταν προβληματισμένος άνθρωπος αλλά άνθρωπος με Α κεφαλαίο και καμία σχέση δεν είχε με τα υπόλοιπα σούργελα που την κατηγορούσαν και το έπαιζαν ηθικολόγοι του κ......α. Τώρα πια είναι καμμένο χαρτί και αυτή και η μετάλλαξή της Siga.... Δεν ξέρω γιατί αλλά δεν θα μου φανεί καθόλου περίεργο αν αποδειχθεί ότι η Αντιγόνη "έσπρωξε" την Νταίζη στον Χρήστο για να έχει από πρώτο χέρι πληροφορίες Rolling Eyes.

Αυτό ακριβώς anastasia20 και σήμερα το κατάλαβαν και ο χαχανούλης και η σουπιά για αυτό και όταν είδαν ότι δεν περνούσε το δικό τους προσπάθησαν την παλιά κακή αλλά συνηθισμένη για αυτούς τακτική της μείωσης.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 10:07 pm

panda έγραψε:
Αυτό ακριβώς anastasia20 και σήμερα το κατάλαβαν και ο χαχανούλης και η σουπιά για αυτό και όταν είδαν ότι δεν περνούσε το δικό τους προσπάθησαν την παλιά κακή αλλά συνηθισμένη για αυτούς τακτική της μείωσης.

Η τακτική της μείωσης ποια είναι?
-Οτι του είπε οτι η Νταίζη λέει βλακείες και τον έχει αποχαυνώσει ? (ψέμα?)
-Οτι η Νόρα δεν τον αλλάζει τον Λουκά με τα λεφτα?

Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από Ελένα Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 10:13 pm

panda έγραψε:Τώρα βρε Έλενα τώρα την έχουν θάψει και έχουν κάνει και το ετήσιο μνημόσυνο. Για αυτό και παραδεχόμουνα την Εύα πέρισυ γιατί ήταν προβληματισμένος άνθρωπος αλλά άνθρωπος με Α κεφαλαίο και καμία σχέση δεν είχε με τα υπόλοιπα σούργελα που την
κατηγορούσαν και το έπαιζαν ηθικολόγοι του κ......α. Τώρα πια είναι καμμένο χαρτί και αυτή και η μετάλλαξή της Siga....

δυστυχώς έτσι ακριβώς είναι!! κρίμα

panda έγραψε:
Δεν ξέρω γιατί αλλά δεν θα μου φανεί καθόλου περίεργο αν αποδειχθεί ότι η Αντιγόνη "έσπρωξε" την Νταίζη στον Χρήστο για να έχει από πρώτο χέρι πληροφορίες Rolling Eyes.

μακάρι, θα έχει ενδιαφέρον!!
βαρέθηκα να βλέπω τη Νταίζη να παίζει με το Λουκά και τη Νόρα!! εχει κουρασει αυτό!!
επίσης ο Χρήστος θα ανέβει πολύ στα ματια μου αν ισχυει κατι τετοιο!!
Ελένα
Ελένα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 10:16 pm

panda έγραψε:
anastasia20 έγραψε:Εύα:θα της δώσω το μαλλί και θα το φάει….θα το καταπιεί και αμάσητο έτσι όπως μασαμπουκιάζει τα πάντα….ακούς εκεί θα μας την πει και το ντεκαπάζ…ειρωνεύεται κιόλας η ξανθομαλλούσα….η μελίτα δεν έχει ανάγκη να το παίξει καλή γιατί πολύ απλά είναι…σε αντίθεση με μερικές μερικές….<το παιζούν η μελίτα ο καλός μπάτσος και ο στέφανος ο κακός>…όταν σε αρχίσω εγώ στις μπάτσες θα σου πω…

<μας καίνε και μας αλείφουν σε λάδι>….τι μιλάς μαρή;;;;;που αποτελεί πάγια τακτική σου αυτό….πωπω…τα νεύρα μου....αμνησία έχεις πάθει κοπελιά;;;;τα τέρατα στον πρώτο κύκλο τα έχεις ξεχάσει;;;;τα τέρατα που έχει κάνει ο μάνος και τώρα τον υποδέχεσαι με ανοιχτές αγκάλες έχουν ξεχαστεί;;;;η μελίτα σας πείραξε;;;;;

Αλλά είναι χαζή και αυτή η μελίτα….τι τα έδωσες τα λεφτά βρε μελίτα;;;;ας την άφηνες να πάει στη φυλάκη να σε έθαβαν και δικαίως…

Για να μην μιλήσω για τη θυσία που έκανε……πωπω…ρε εύα πως το πέρασες εσύ αυτό;;;;;αφήστε με τώρα έχω συγκινηθεί ταμάλα με τη θυσία τούτη…… Snif

Δάφνη:<όχι σαν τον άλλον που το παίζει και θιγμένος>κοπελιά πας καλά;;;;;;ε…ψιτ σε εσένα μιλάω….σε εσένα που χρωστάς και στης μιχαλούς….τι δικές σου μ……ς….θα της πληρώσει ο στέφανος;;;;είστε καλά όλοι σας εκεί μέσα;;;;;;το νερό της περιοχής θα σας έχει πειράξει…μη δίνετε και στο μάριο από αυτό το νερό….κρίμα είναι…..

Επειδή εσύ διαλύεις συνεργασίες και δεν ενημερώνεις κανέναν για τα χρέη και απασχολείς εργαζόμενους αφήνοντας τους απλήρωτους σου φταίνε οι άλλοι;;;;;;εσύ που κάνεις την θιγμένη για ξένες υποθέσεις είναι καλά;;;;αν το χάρηκα λίγο χτες που ο στέφανος δεν βοήθησε σήμερα το χάρηκα πολύ….καλά τους έκανες στέφανε….αυτοί το μόνο που ήθελαν ήταν να ανοίξει το πορτοφόλι σου και μετά να σε θάβουν….

Και μετά μιλούν για υπερηφάνεια….ας γελάσω….ανοίξτε λίγο στο λεξικό να δείτε τι σημαίνει η λέξη ΥΠΕΡΗΦΑΝΕΙΑ και μετά μιλάτε….. Fskl

Λουκάς:<γιατί να τα δώσει αφού είναι χαμένος>….ωραίος είσαι ρε….με ποιο σκεπτικό πήγες τότε στο στέφανο;;;;πλέρωνε μ…….α να μας ξελασπώσεις αλλά για εμάς είσαι ένας κατάπτυστος…..ΕΛΕΟΣ παναγία μου…..

ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ….ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΖΑΒΟΙ….. cake

Μπέλλος:έμπαινε μπέλλο….σε συμπαθώ περισσότερο όσο πάει ο καιρός….Klap

Νόρα:<κρίμα δημήτρη εσύ δεν ήσουν έτσι>εμ βέβαια νόρα….τόσο καιρό ήταν καλός μ….ς μια χαρά τον δουλεύατε…θίχτηκες που σε δούλεψε;;;;τόσο καιρό που τον άνθρωπο τον είχατε φλομώσει στο ψέμα ήταν μια χαρά;;;;;;;

Μελίτα-δάφνη:αλήθεια σας λέω δε μπορώ να σταματήσω να γελάω……<δεν είμαστε πια φίλες μελίτα>….γιατί κοίτα μελίτα μου έκανες πολλά….τα έμπλεξες με το στέφανο τον άνδρα της εύας με την οποία είμαστε πολύ καλές φίλες…έχουμε μοιραστεί μέχρι και τον ίδιο άνδρα….μιλάμε για βάθος φιλίας... gelio

ΜΕΤΡΙΟ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΒΕΒΑΙΩΘΗΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ.....

Anastasia20 και panda συμφωνώ σε όλα!
Αυτό που συμβαίνει με αυτά τα άτομα που επιμένουν να προσπαθούν να βγουν από πάνω ακόμα και απέναντι σε κάποιον ο οποίος κινήθηκε από την καλή του την καρδιά και μόνο (όπως η Μελίτα) ή απέναντι σε κάποιον το οποίον κορόιδευαν στυγνά (όπως ο Μπέλλος) αποδεικνύει την κενότητα του χαρακτήρα τους.
Να πω με τη σειρά μου ότι το βρήκα άθλιο το επεισόδιο και ότι τα μόνα σημεία που συγκράτησα ήταν:
το “ευχαριστώ” της Δάφνης που έδειξε ότι κατάλαβε πως χάρη στη Μελίτα γλίτωσε την προσωποκράτηση
η α λα Δυναστεία εμφάνιση της Νταίζης με μαντήλι, καπέλο και τεράστια μαύρα γυαλιά
και η ατάκα της Αντιγόνης προς τον Στέφανο “την αγάπη σου για μένα την έχει κλέψει αυτή”. Έτσι, να βλέπουμε το οιδιπόδειο να συνθλίβεται κάτω από την αγάπη και το πάθος του Στέφανου για τη Μελίτα. Είναι από τα λίγα κομμάτια που αξιζουν στη σειρά και γι' αυτό παρακαλώ πολύ σταματήστε αυτά τα άνοστα, άοσμα και άγευστα επεισόδια και βάλτε σκηνές Στέφανου-Μελίτας!
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από panda Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 10:17 pm

Ναι τα είπε αυτά αλλά γιατί τα είπε όμως? Επειδή ο Αζώρ την έκανε ρόμπα πριν και προσπαθούσε η σουπιά να σώσει την χαμένη -γιατί έχει κιόλας?- αξιοπρεπιά της.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 10:22 pm

Σήμερα παρακολουθούσα το επεισόδιο και νόμιζα οτι διάβαζα τους σχολιασμούς που κάναμε όλο το μεσημέρι. Τελικά δεν κάναμε το άσπρο μαύρο καλά τα καταλάβαμε τα πράγματα αλλά επειδή φοβήθηκαν μήπως παρανοήσουμε μας το έδωσαν στο πιάτο.

Οι δικηγόροι έχουν προφανώς έναν δικό τους τρόπο ομιλίας γιατί άκουσα το Ρούσσο να επαναλαμβάνει αυτολεξί τα λεγόμενα της annaki. Συγχωροχάρτια μοίραζαν το μεσαίωνα σήμερα δεν ισχύουν πια. Ο Ρούσσος άκουσε την παλαβή του αγάπη και προσπάθησε να τη φέρει στα λογικά της αλλά εις μάτην. Τελικά υπάρχουν πολλοί τρόποι να εξομαλύνει κανείς καταστάσεις και ο Πετράν είναι γάτα με πέταλα. Ξέρει οτι το μαλλιαρό του κουτάβι δεν πρόκειται να κάνει τον κόπο να ζητήσει μια συγνώμη και φρόντισε να το στείλει να πάει ιδιοχείρως την επιταγή μήπως και τη συγχωρήσουν. Την αγαπάει ο Ρούσσος την κόρη του και ας τον φτύνει σε κάθε ευκαιρία.

Το Μελιτόνι πάλι πήγε στο γραφείο των δικηγόρων μας κατά την συνήθειά της κεφαλάκι κάτω ματάκια γουρλωμένα χειλάκια πλατς πλατς έδωσε την επιταγή και περίμενε τρομάρα της να της πουν ευχαριστώ. Αμήχανη ατμόσφαιρα κι εκεί που λέω θα έχει την αξιοπρέπεια να φύγει τι ακούω; Ερωτά: Πώς φτάσαμε ως εδώ βρε κορίτσια; Το θέλει αναλυτικά ή φτάνει να πω σε θέση ύπτια; Επιμένει θα τρελαθώ να δικαιολογείται. Το συγνώμη δεν το περιλαμβάνει το λεξιλόγιό της. Λογικό η Εύα να μην την πιστεύει θα έλεγα. Θα ήταν αφελής αν το έκανε. Με τον ίδιο ακριβώς τρόπο που δεν μπορώ να κατηγορήσω τη Δάφνη όταν πετούσε σποντούλες για την Εύα δεν μπορώ να κατηγορήσω και την Εύα που εδώ που τα λέμε μια χαρά της έχει φερθεί μέχρι τώρα. Μη θυμηθώ τα περσινά χαστούκια και τα κομμωτήρια και τα πάρω.

Ο Σταυρίδης σήμερα ξεβράκωσε το Στεφανάκο με το γάντι. Τον ρώτησε μέσα στην ευγένεια. Εσείς κύριε Καρτάλη δεν ανησυχήσατε για τη γυναίκα σας; Είδα οτι ήρθαν ο κύριος Λύτρας και η κυρία Φωκά να καταγγείλουν τις επιθέσεις. Βεβαίως και ανησύχησα είπε ο απόλυτος απλά είχε να ικανοποιήσει το βασικό του ένστικτο συμπληρώνω εγώ που χρόνος για τα αστυνομικά τμήματα. Κρατάω απ τη συζήτηση αυτό που είπε ο Σταυρίδης. Τον κατηγόρησε οτι ξέρει και δεν μιλάει. Για να δούμε ξέρει κάτι ή απλά είναι αυτό που φαίνεται; Ενας ερωτοχτυπημένος κεσές βιτάμ.

Επιτέλους μια σκηνή με τους ΕΞΙ. Επιτέλους ακούστηκε ξεκάθαρα οτι η Μελίτα έδωσε τα χρήματα έναντι χρεών. Ο Λουκάς για άλλη μια φορά αποφόρτισε τη στιγμή με το χιούμορ του. Αυτοί είναι μια ομάδα αδιαίρετη. Δεν ξέρω αν μετά το τέλος της σεζόν θα μπορέσω να δω σκηνή τους γνωρίζοντας οτι η απουσία θα είναι μόνιμη και ελπίζω να μην έχει κανένας τη φαεινή ιδέα να βάλλει στην παρέα άλλο άτομο.

Ο Μάνος πήγε την Εύα στο σπίτι αλλά ήταν πολύ κουρασμένος οπότε η σκηνή περιορίστηκε στο άνοιγμα μιας πόρτας.

Η Εύα πάλι περίμενε να φύγει και γραμμή για το Καρταλόσπιτο να προσπαθήσει να βρει τα χρήματα. Διαφορά εμφανέστατη. Η μιά πήγε να πει δείτε τι καλό παιδί είμαι σας δίνω λεφτάκια η άλλη παρά το γεγονός οτι κινδυνεύει και ξέρει οτι δεν πρέπει να κυκλοφορεί μόνη της δεν μίλησε σε κανέναν και προσπάθησε να κάνει την κίνησή της κρυφά. Το καλύτερο όμως για μένα ήταν που πήγε να ζητήσει βοήθεια απ αυτή που τόσο καιρό κοπτόταν οτι μπορεί να της προσφέρει τα πάντα χωρίς να κάνει καν τη σκέψη να ξεπουλήσει τα πιστεύω της. Μου αρέσουν μαζί η Παπαδημητρίου με την Ξυλά. ΄Εβγαλαν ακριβώς τα συναισθήματα που περίμενα να δω κι απο τις δύο.

Ο Μπουλίνος ρώτησε άλλη μια φορά τη μανούλα αν υπάρχει κάτι που πρέπει να γνωρίζει. Η μανούλα για άλλη μια φορά το αρνήθηκε και τον κατηγόρησε οτι δεν την εμπιστεύεται. Και τότε το αγόρι είπε το αμίμητο. Αν υποψιαστεί οτι η μαμά του λέει ψέματα θα δέσει μια πέτρα στο λαιμό και θα φουντάρει. Είμαι υπομονετική εγώ Στεφανάκο. Περιμένω μη με απογοητεύσεις και σε αυτό.

Για να μην ξεχνιόμαστε η Νταίζη στον εκβιασμό της ημέρας ζήτησε απ το Λουκά γάμο για να του δώσει τα λεφτά που χρειάζεται η Δάφνη. Πειράζει που μόλις τη βλέπω τα παίζει το νευρικό μου σύστημα;

Ξέρω οτι το ζευγαράκι Λουκάς Νόρα πουλάει αλλά για το θεό όχι άλλο κάψιμο. Πήγε ο Λουκάς στο Μπέλλο και δυστυχώς που θα σας κακαρδίσω κορίτσια μου ο Μπέλλος τον ρούμπωσε. Ευτυχώς για μένα πήγε το βλαμένο που ακούει όσα του λέει η Νταίζη να τους δουλέψει και το Νοράκι τον έστειλε για βρούβες. Πήγε να το παίξει μάγκας και να διαβάλλει το Λουκά κι έφαγε για άλλη μια φορά χυλόπιτα ξεγυρισμένη. Φάνηκε χάπατο να πω με Χ κεφαλαίο;

Η σκηνή του Λουκά με την Εύα κλασικά μου άρεσε πολύ. Έχουν έναν τρόπο να περνούν οτι είναι κολητοί και οτι υπάρχει ανάμεσά τους αγάπη και δέσιμο.

Ο Σταυρίδης έκανε τη βόλτα του κι απ το γραφείο του Μάνου. Ξέρει πολλά τελικά ο τύπος. Κατέληξε στο συμπέρασμα οτι ο Μάνος προσπαθώντας να βάλλει στο χέρι το Στέφανο τον μαγνητοσκόπησε αλλά μ αυτόν τον τρόπο η Εύα έμαθε τη σχέση του με τη Μελίτα και έτσι έφυγε απ το σπίτι με αποτέλεσμα να αρχίσουν οι απόπειρες εναντίον της. Κρατάω οτι στο Μάνο είπε αντίθετα απ όσα είπε στο Στέφανο οτι όλα έγιναν εν αγνοία του.

Στο τέλος του επεισοδίου η Νταίζη με αμφίεση Μάτα Χάρι μας αποκάλυψε συναντώντας τους τύπους που παρακολουθούν την Εύα ότι είναι σε επαφή με όποιον την απειλεί. Μου φάνηκε αστεία η ενδυματολογική επιλογή αλλά η κυρία Πολυχρονίδη ήταν πραγματικά μια κούκλα.

Περιμένω το αυριανό επεισόδιο ανυπόμονα ίσως γιατί ξέρω οτι πιθανότατα θα είναι η τελευταία φορά που θα δω την παρέα της Φεγγαρόπετρας στη μικρή τους Εδέμ

Σε αναμονή λοιπόν.......

Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 10:26 pm

panda έγραψε:Ναι τα είπε αυτά αλλά γιατί τα είπε όμως? Επειδή ο Αζώρ την έκανε ρόμπα πριν και προσπαθούσε η σουπιά να σώσει την χαμένη -γιατί έχει κιόλας?- αξιοπρεπιά της.

Γιατι?
Οταν κάποιος σου λέει ''Σε αγοράζω απο τον Λουκά για 500.000€'' και η άλλη του απαντάει οτι δεν τον αλλαζει με χρήματα, με ρωτάς γιατι το είπε?
Η μήπως θα έπρεπε να το κοιτά και να του πει ''ευχαριστω, δεχομαι'' για να χαρείς?

Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 10:28 pm

Mik έγραψε:
panda έγραψε:Ναι τα είπε αυτά αλλά γιατί τα είπε όμως? Επειδή ο Αζώρ την έκανε ρόμπα πριν και προσπαθούσε η σουπιά να σώσει την χαμένη -γιατί έχει κιόλας?- αξιοπρεπιά της.

Γιατι?
Οταν κάποιος σου λέει ''Σε αγοράζω απο τον Λουκά για 500.000€'' και η άλλη του απαντάει οτι δεν τον αλλαζει με χρήματα, με ρωτάς γιατι το είπε?
Η μήπως θα έπρεπε να το κοιτά και να του πει ''ευχαριστω, δεχομαι'' για να χαρείς?

Βασούλα μου ο Χαπατίδης πήγε για μαλλί και βγήκε κουρεμένος
Πήγε να το παίξει μάγκας και να τη βάλλει να τσακωθεί με το Λουκά και η Νόρα τον γείωσε κανονικότατα.
Έμπαινε Νοράκι που νομίζει το σούργελο οτι θα σε αγοράσει

και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 10:34 pm

Clarabelle έγραψε:
Mik έγραψε:

Γιατι?

Πήγε να το παίξει μάγκας και να τη βάλλει να τσακωθεί με το Λουκά και η Νόρα τον γείωσε κανονικότατα.

σούργελο είναι ο μπέλλος;;;;που μέχρι πριν λίγο καιρό ήταν ο καλύτερος από όλους τους άνδρες εκεί μέσα;;;;
γιατί είναι χάπατο;;;
αυτό που του είπε η νόρα <κρίμα μπέλλο εσύ δεν ήσουν έτσι>δεν σας πείραξε;;;;δηλαδή τώρα πώς είναι;;;;
τι την πείραξε τόσο πόλυ;;;;το ότι ο μπέλλος άρχισε να τους δουλεύει όπως τον δούλευαν;;;;;
που τον χρησιμοποίησαν με τον χειρότερο τρόπο και η νόρα και ο λουκάς....
θα έπρεπε δηλαδή ο μπέλλος να πει δεν πειράζει μωρέ που με δούλεψαν χοντρά...καλή καρδιά....
αλλά ο μπέλλος δεν ανήκει στην παρέα οπότε καλοδεχούμενο το δούλεμα.....
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 10:38 pm

anastasia20 έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Mik έγραψε:

Γιατι?

σούργελο είναι ο μπέλλος;;;;που μέχρι πριν λίγο καιρό ήταν ο καλύτερος από όλους τους άνδρες εκεί μέσα;;;;
γιατί είναι χάπατο;;;
αυτό που του είπε η νόρα <κρίμα μπέλλο εσύ δεν ήσουν έτσι>δεν σας πείραξε;;;;δηλαδή τώρα πώς είναι;;;;
τι την πείραξε τόσο πόλυ;;;;το ότι ο μπέλλος άρχισε να τους δουλεύει όπως τον δούλευαν;;;;;
θα έπρεπε δηλαδή ο μπέλλος να πει δεν πειράζει μωρέ που με δούλεψαν χοντρά...καλή καρδιά....

Όσο ο Μπέλλος φερόταν σωστά και τη Νόρα κατηγορήσαμε και δεν εθελοτυφλούσαμε. Απο ένα σημείο και μετά ομως ο Μπέλλος ήταν άξιος της τύχης του. Η Νόρα του είπε ξεκάθαρα οτι είναι αλλού και αυτός σφύριζε.
Σήμερα πήγε να τη δουλέψει κι αυτή τον έκανε σκόνη.
Καταλαβαίνω οτι τον υποστηρίζετε στα πλαίσια του ότι όποιος δεν ανήκει στην παρέα είναι καλός κι όσοι ανήκουν στην παρέα είναι άθλιοι μόνο θυμηθείτε οτι η Μελίτα που τόσο υποστηρίζετε κόπτεται να μπει σ αυτήν την παρέα που τόσο σας ενοχλεί

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από panda Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 10:42 pm

anastasia20 έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Mik έγραψε:

Γιατι?

γιατί είναι χάπατο;;;

Βρε anastasia20 περιμένεις να δικαιολογήσουν άτομο που λέει την αλήθεια αλλά αυτή η αλήθεια δεν συμφωνεί με την "αλήθεια" της "παρέας" gelio.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Τρι Μάης 18, 2010 10:49 pm

panda έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Mik έγραψε:

Γιατι?

γιατί είναι χάπατο;;;

Βρε anastasia20 περιμένεις να δικαιολογήσουν άτομο που λέει την αλήθεια αλλά αυτή η αλήθεια δεν συμφωνεί με την "αλήθεια" της "παρέας" gelio.

ποιος λεει την αληθεια το χαπατο? ..που απο κει που κοιμοταν ξυπνησε ??? τι ξυπνησε δηλαδη που μια Νταιζη τον κοροιδευει καταμουτρα
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Σελίδα 2 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης