Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010

+33
giouli_edem
CineFreak
almaresi
Evalia
nat
rachel
$ofi@ loukakos + nora
aggeliki
Lyn
Izabella29
ebelina2007
xristina tamystikatisedem
Goofy!
nikidanis
Cancoon
Ελένα
Ntinaki1
Ezantakou
LYDIA
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καρ-Mik
panda
evangeliap2808
evanna
atreidhs
30fillo
britney4ever
DESPOINA
ksanthi
anastasia20
KatsaroYpotheto
loukitsa
Clarabelle
37 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap19%Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 19% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap40%Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 40% 
[ 25 ]
Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap19%Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 19% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap8%Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 8% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap2%Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap12%Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 12% 
[ 8 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 63
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Μάης 18, 2010 11:41 pm

anastasia20 έγραψε:
έχω διαβάσει mik όλα τα σχόλια...και τα θυμάμαι....
και εγώ μπορεί να τον έχω πει βλάκα....αλλά επειδή όντως έχει φερθεί χαζά ορισμένες φορές...
θυμάμαι όμως και να του αναγνωρίζεται ότι ήταν ερωτευμένος με τη νόρα και ενδιαφερόταν για αυτήν πραγματικά....
τώρα όμως δε γίνεται επειδή απλά τους την λέει να γίνεται χάπατο,κακός και δεν ξέρω εγώ και τι άλλο....και να έχει άδικο...
δεν έχει....έπαιξαν μαζί του χωρίς να τους πειράξει....ας περιμένουν και την αντίδραση του...
1)Κυκλοφορούσαν δύο τάσεις . Η μία οτι είναι υπερβολικά ήληθιος και ερωτευμένος και η άλλη οτι κάτι κρύβει. Στην πρώτη τάση, μέχρι ένα σημείο του αναγνωριζότανε οτι την αγαπάει πραγματικά. Κυρίως μετά την χυλόπιτα νο ...5-6-7 (που του είπε οτι είναι ερωτευμένη με άλλον) , δεν θυμάμαι πολλους να τον υποστηρίζουν
2)Τώρα δεν τον είπε κανείς κακο. Χάπατο τον είπαμε , κάτι που λέγαμε και απο πριν, τώρα σας πείραξε? ? lol!
3) Δεν είπαμε οτι έχει άδικο. Είπαμε οτι έφαγε την τάπα του και το ευχαριστηθήκαμε !! gelio
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τρι Μάης 18, 2010 11:43 pm

Peace παιδιά!! :joker:

Δεν μ'άρεσε το επεισόδιο!(κλασικά πράγματα δηλαδή)
Γελοίοι καβγάδες Νόρας-Λουκά(κλασικά πράγματα δηλαδή)
Μ'άρεσε η σκηνή Δάφνης-Μελίτας πιο πολύ από κάθε άλλη σκηνή,πάντα μ'άρεσαν αυτές οι δύο μαζί Hug
Η Νταίζη με την μαντίλα ασχολίαστη! gelio
Ασχολίαστη και η Εύα!Πόσο γέλιο ρίχνω όταν το παίζει θιγμένη δεν λέγεται!Αχ μωρέ αχ!Και που να έβλεπε κάποια τόσο "πάτος" όσο εκείνη,να κάνει αυτά που έκανε εκείνη και να έχει το δικό της τουπέ τι θα έκανε!Δεν σε αδικώ γλυκιά μου εγώ!Saint Haris είπαμε και τα μυαλά στα κάγκελα! Tongue
Που πας μαρή Αντιγόνη και πας να εκβιάσεις την Εύα?Πέραν του ότι είναι αδέκαστη ως γνωστόν...που πας κυρά μου?Κολπάκια στην Εύα??Στην ζαζάνα ζαζανιές Αντιγονίτσα?(όπου "ζαζάνα" ξέρετε εσείς,αλλά να κρατήσουμε και ένα επίπεδο Razz )
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Μάης 18, 2010 11:43 pm

Goofy! έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:
Goofy! έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:
Goofy! έγραψε:
Mik έγραψε:
Goofy! έγραψε:Σοβαρα μιλας;;;Δηλαδη εμεις δεν εχουμε κριση και δεν βλεπουμε ποσο ΠΟΤΑΠΑ και πραγματικα ΧΥΔΑΙΑ του φερθηκαν Νορα-Λουκας;;;Και αμα τα βλεπουμε να μην τα πουμε,επειδη υποστηριζουμε την Μελιτα ή τρεφουμε συμπαθεια προς το ατομο της;;;Τι λογικη ειναι αυτη;;;

Το ποταπό και το χυδαίο ποιο είναι ?
Οτι η Νόρα του είπε απο την αρχή οτι δεν ενδιαφέρεται? (και αυτός συνέχισε να την πολιορκεί)
Οτι η Νόρα του είπε οτι δεν είναι σε φάση για σχέση ? (και αυτός συνέχισε)
Οτι η Νόρα του είπε οτι δεν μπορεί να τον δεί αλλιώς ? (και αυτός συνέχισε)
Οτι η Νόρα του είπε οτι είναι ερωτευμένη με άλλον? (και αυτός συνέχισε)
Οτι η Νόρα του γύρισε το δαχτυλίδι πίσω (και αυτός συνέχισε)....
Καλα εσυ στεκεσαι εκει τωρα,βλεπεις το δεντρο και χανεις το δασος!
Δεν με πολυ ενδιαφερει ο Μπελλος,αλλα ενταξει μεταξυ μας..αμα θες ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ μπορεις!Και δεν αφηνεις παραθυρακια!
ΑΛΛΑ επιμεινω,δεν καταλαβαινω γιατι αμα εισαι "Μελιτικια" δεν μπορεις να πεις την γνωμη σου για τον Μπελλο και τον καθε Μπελλο και τα κινητρα σου ειναι αλλα... επειδη-ακουσον ακουσον-σου αρεσει ο χαρακτηρας της Μελιτα και φυσικα η ιδια!
Μπορεις να μου το εξηγησεις σε παρακαλω;;

Το δέντρο είναι το ξεκαθάρισμα που έκανε ξανά και ξανά η Νόρα και το δάσος είναι η βλακεία του Δημήτρη που επέμενε?
Αν δεις αυτο το πρωτο ποστ μου σε αυτο το Quote αποτελει συνεχεια στα λεγομενα της Clarabelle. :wink2:
Οποτε το δεντρο ειναι Νορα-Μπελλος και το δασος ειναι γιατι πρεπει τα κινητρα ενος μελους που συμπαθει την Μελιτα να ειναι άλλα...σε οποιοδηποτε θεμα σχολιαζει!

Εγω προτείνω να αφήσεις τα κίνητρα του καθενός και να σχολιάσουμε το επεισόδιο και τους χαρακτήρες! Επειδή κάποιοι διαφωνούμε σχετικά με το Μπέλλο δεν σημαίνει ντε και καλά ότι το κάνουμε επειδή υποστηρίζεις τη Μελίτα! Ήμαρτον πια με τις θεωρίες συνομωσίας! Κόφτε το! Συνεχίστε το σχολιασμό και αφήστε την άσχετη συζήτηση!
Χαιρομαι παρα πολυ που το ακουω αυτο KatsaroYpotheto!!!Μονο που εγω απλως ρωτησα την Clarabelle γιατι το λεει αυτο,με τα κινητρα του καθενος!Απο την στιγμη που δεν αφορα κανεναν και ειναι πολυ οφ τοπικ.
Και παλι χαιρομαι ιδιαιτερως που το βλεπεις ετσι! :wink2:

Αφού χαίρεσαι λοιπόν πρώτη και καλύτερη κόφτο!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010

Δημοσίευση από Cancoon Τρι Μάης 18, 2010 11:52 pm

Izabella29 έγραψε:Peace παιδιά!! :joker:

Δεν μ'άρεσε το επεισόδιο!(κλασικά πράγματα δηλαδή)
Γελοίοι καβγάδες Νόρας-Λουκά(κλασικά πράγματα δηλαδή)
Μ'άρεσε η σκηνή Δάφνης-Μελίτας πιο πολύ από κάθε άλλη σκηνή,πάντα μ'άρεσαν αυτές οι δύο μαζί Hug
Η Νταίζη με την μαντίλα ασχολίαστη! gelio
Ασχολίαστη και η Εύα!Πόσο γέλιο ρίχνω όταν το παίζει θιγμένη δεν λέγεται!Αχ μωρέ αχ!Και που να έβλεπε κάποια τόσο "πάτος" όσο εκείνη,να κάνει αυτά που έκανε εκείνη και να έχει το δικό της τουπέ τι θα έκανε!Δεν σε αδικώ γλυκιά μου εγώ!Saint Haris είπαμε και τα μυαλά στα κάγκελα! Tongue
Που πας μαρή Αντιγόνη και πας να εκβιάσεις την Εύα?Πέραν του ότι είναι αδέκαστη ως γνωστόν...που πας κυρά μου?Κολπάκια στην Εύα??Στην ζαζάνα ζαζανιές Αντιγονίτσα?(όπου "ζαζάνα" ξέρετε εσείς,αλλά να κρατήσουμε και ένα επίπεδο Razz )

gelio gelio gelio gelio Ρε συ Izabella29 είναι που είναι χάλια τα επεισόδια, δεν έγραφες κι εσύ σχολιασμό, πώς να περάσει η ώρα;; Συμφωνώ σε όλα!!!!
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010

Δημοσίευση από panda Τρι Μάης 18, 2010 11:56 pm

Δυστυχώς όμως τις συμμορίες συνομωσίας με κωδικό όνομα "Μελίτα" KatsaroYpotheto τις έχουν όσοι υποστηρίζουν τυφλά την συμμορία ε συγνώμη την "παρέα" για να μην θιχτούν μερικοί μερικοί και πάλι αρχίσουν με μεγάλα ή με μικρά γράμματα τα λογύδρια υπέρ της καταπληκτικής "παρέας" wall. Και σταματώ εδώ και περιμένω να δω ξανά το επεισόδιο για να ευχαριστηθώ πάλι τις τάπες που έδωσε ο Αζώρ σήμερα στο ζευγαράκι του Love Bites gelio.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Μάης 18, 2010 11:57 pm

panda έγραψε:Δυστυχώς όμως τις συμμορίες συνομωσίας με κωδικό όνομα "Μελίτα" KatsaroYpotheto τις έχουν όσοι υποστηρίζουν τυφλά την συμμορία ε συγνώμη την "παρέα" για να μην θιχτούν μερικοί μερικοί και πάλι αρχίσουν με μεγάλα ή με μικρά γράμματα τα λογύδρια υπέρ της καταπληκτικής "παρέας" wall. Και σταματώ εδώ και περιμένω να δω ξανά το επεισόδιο για να ευχαριστηθώ πάλι τις τάπες που έδωσε ο Αζώρ σήμερα στο ζευγαράκι του Love Bites gelio.

Ξαναδες το , και ψάξε καλά για τις τάπες lol! lol! Tongue
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τρι Μάης 18, 2010 11:59 pm

panda έγραψε:Δυστυχώς όμως τις συμμορίες συνομωσίας με κωδικό όνομα "Μελίτα" KatsaroYpotheto τις έχουν όσοι υποστηρίζουν τυφλά την συμμορία ε συγνώμη την "παρέα" για να μην θιχτούν μερικοί μερικοί και πάλι αρχίσουν με μεγάλα ή με μικρά γράμματα τα λογύδρια υπέρ της καταπληκτικής "παρέας" wall. Και σταματώ εδώ και περιμένω να δω ξανά το επεισόδιο για να ευχαριστηθώ πάλι τις τάπες που έδωσε ο Αζώρ σήμερα στο ζευγαράκι του Love Bites gelio.

ναι αμα ειναι με τα λεφτακια του μπαμπα μου να κανω κουμαντο στην παρεα και να θελω να ακουσω ευχαριστω και να θελω απεγνωσμενα να μπω στη συμμορια ...
ποιες τάπες εδωσε ο Αζωρ ???που τον ταπωσε η Νταιζουλα το χαπατο και την πιστεψε με τη μια !!! αυτος ειναι ο εξυπνος.
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Μάης 19, 2010 12:01 am

Mik έγραψε:
panda έγραψε:Δυστυχώς όμως τις συμμορίες συνομωσίας με κωδικό όνομα "Μελίτα" KatsaroYpotheto τις έχουν όσοι υποστηρίζουν τυφλά την συμμορία ε συγνώμη την "παρέα" για να μην θιχτούν μερικοί μερικοί και πάλι αρχίσουν με μεγάλα ή με μικρά γράμματα τα λογύδρια υπέρ της καταπληκτικής "παρέας" wall. Και σταματώ εδώ και περιμένω να δω ξανά το επεισόδιο για να ευχαριστηθώ πάλι τις τάπες που έδωσε ο Αζώρ σήμερα στο ζευγαράκι του Love Bites gelio.

Ξαναδες το , και ψάξε καλά για τις τάπες lol! lol! Tongue

Όταν βλέπεις την Νταίζη που ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ είναι η κακιά της υπόθεσης και βλέπεις οτι κάποιοι την υποστηρίζουν επειδή ακριβώς είναι εχθρός της Νόρας και του Λουκά και την υποστηρίζουν χωρίς να έχει δίκιο μόνο και μόνο επειδή η Νόρα και ο Λουκάς τα έχωσαν στη Μελίτα κάπου εκεί ξεκινάνε οι θεωρίες. Τώρα αν έρθεις να μου πεις ότι η Νταίζη είναι η καλή της υπόθεσης πάσο το τελειώνουμε το ζήτημα. Καλό είναι όμως να μην ασχολούμαστε με τα άλλα μέλη αλλα με το σχολιασμό! Εσύ είδες τάπες, η Mik όχι, ανεξαρτήτως ροτιμήσεων, συζητήστε αυτό και αφήστε όλα τα υπόλοιπα λοιπόν! Αντε γιατί πολύ το αναλύσαμε!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010

Δημοσίευση από Lyn Τετ Μάης 19, 2010 12:02 am

Παιδιά πλάκα μου κάνετε?? Που είδατε να τρώει τάπα η Νόρα?? 😕
Ίσα-ίσα του την είπε κανονικότατα του Μπέλλου και καλά του έκανε!! Αυτός πήγε με υφάκι και καλά εγω είμαι large τύπος και αφού 200 χιλιάρικα σας είναι λίγα, προσφέρω 500 (δεν είμαι δα και κανένας φτωχομπηνές-ολόκληρη εδεμ αγόρασα gelio ).
Και τι κέρδισε με αυτή του την κίνηση?? Πρόσθεσε στη ΑΝΑΡΙΘΜΗΤΗ συλλογή του άλλη μια περιποιημένη χυλόπιτα!! cake
Και όχι απλά έφυγε με το κεφάλι ΚΑΤΩ, αλλά είχε και ένα ύφος "σκάω απ τη ζήλια μου" να το πω, "τρώω τα λυσσακά μου" ( Grrr ) να το πω, πάντως "μπράβο μου που την τάπωσα" δεν το λες με τίποτα. Τώρα που βλέπετε ότι την είπε στη Νόρα δεν μπορώ να καταλάβω.
Ο Λουκάς, απ την άλλη, ρεζιλεύτηκε κανονικότατα μπροστά στο Μήτσουλα!

Όσο για τη Νταίζη (καλά, η αμφίεση ήταν όλα τα λεφτά!! gelio gelio ), δεν μπορώ όυτε να φανταστώ τι κίνητρο μπορεί να έχει για να σκοτώσει την Εύα. Χαίρομαι όμως που ανακαλύπτω ότι δεν υπάρχει απλά και μόνο για να "θυσιάζεται για το παιδί της" κάθε λίγο και λιγάκι!!
Lyn
Lyn
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Εδώ!
Ασχολίες : Λίγο απ' όλα. Λίγο όμως, όχι πολύ.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010

Δημοσίευση από aggeliki Τετ Μάης 19, 2010 12:09 am

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!

ΤΕΛΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΗΤΟΥΣΕ ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΗΤΑΝ ΣΥΓΚΑΤΑΘΕΣΗ ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΤΟΝ ΑΠΟΛΥΤΟ ΤΗΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΗΣ ΤΗ ΛΕΝΕ!
Ο ΡΟΥΣΣΟΣ ΕΔΩΣΕ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΑΠΕΦΥΓΕ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΤΗΝ ΕΠΙΤΑΓΗ ΣΤΟ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΣΤΕΙΛΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΟΥ. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΕΡΗΜΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΑΣ ΤΗ ΣΤΕΙΛΩ ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΤΗ ΣΥΓΧΩΡΕΣΟΥΝ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΜΩΜΑΤΑ ΤΗΣ!
ΠΗΓΕ Η ΜΑΡΟΥΛΙΤΑ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΑΙ ΕΔΩΣΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΕΛΕΟΣ ΗΘΕΛΕ ΚΑΙ ΚΟΥΒΕΝΤΑ. ΠΟΣΟ ΗΛΙΘΙΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΣΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΧΑΛΑΣΕ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΤΗ ΡΩΤΟΥΣΕ ΓΙΑΤΙ ΕΦΤΑΣΑΝ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ ΜΟΥ ΛΕΤΕ;

Ο ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΞΕΡΕΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΨΑΧΝΕΙ ΚΙ ΑΛΛΑ. ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΡΩΤΗΣΕ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ; ΞΕΡΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΜΕΙΣ ΑΓΝΟΟΥΜΕ; ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥ ΤΟΝΙΣΕ ΟΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΠΗΓΑΝ Ο ΛΥΤΡΑΣ ΜΕ ΤΗ ΦΩΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ Η ΕΤΟΙΜΑΖΕΙ ΤΟ ΕΔΑΦΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΜΠΙΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥ ΣΤΗΣΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΤΡΟΤΗΤΑ;

Η ΠΑΡΕΑ ΣΤΟ ΑΤΕΛΙΕ ΨΑΧΝΕΙ ΛΥΣΕΙΣ. ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΙΔΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΖΙ.

Ο ΜΑΝΟΣ ΠΗΓΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑ ΤΗ ΔΕΙ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΜΕΣΑ ΠΡΙΝ ΦΥΓΕΙ. ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΟΣ. ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑΣ ΚΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΚΑΝΕΙ ΓΟΥΒΕΣ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΤΗΣ ΑΠΟΛΥΤΗΣ ΤΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΡΟΛΟ.

Η ΕΥΑ ΠΑΛΙ ΠΗΓΕ ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΕΙ ΤΗΝ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΓΙΑ ΔΑΝΕΙΚΑ. ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑΜΕ. Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΚΙ ΑΚΟΜΗ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΒΕΒΑΙΑ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΕΔΙΝΕ ΛΕΦΤΑ. ΤΟ ΕΡΙΞΕ ΣΤΟΝ ΕΚΒΙΑΣΜΟ. ΕΛΑ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ. ΜΠΡΑΒΟ ΕΥΑ. ΦΤΥΣΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥΣ ΑΝ ΚΑΙ ΤΣΑΜΠΑ ΘΑ ΞΟΔΕΨΕΙΣ ΤΟ ΣΑΛΙΟ ΣΟΥ!

Η ΝΤΑΙΖΗ ΜΙΑ ΑΠ ΤΑ ΙΔΙΑ. ΕΚΒΙΑΖΕΙ ΠΑΝΤΡΕΨΟΥ ΜΕ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ.
ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΒΛΕΠΩ ΡΕΣΙΤΑΛ ΕΚΒΙΑΣΤΩΝ.

Ο ΛΟΥΚΑΣ ΕΠΑΘΕ ΜΑΥΡΟ ΠΑΝΙΚΟ ΣΤΗ ΣΚΕΨΗ ΟΤΙ Η ΝΟΡΑ ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΜΠΕΛΛΟ ΚΙ ΕΤΡΕΞΕ. ΚΑΡΦΩΘΗΚΕ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΡΕΖΙΛΙ. ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΕΤΣΙ ΤΟ ΛΟΥΚΑ.

Η ΝΤΑΙΖΗ ΠΗΓΕ ΚΙ ΑΥΤΗ ΑΠ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟΥ ΧΑΠΑΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΡΙΖΩΣΕ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΤΡΕΞΕΙ ΣΤΗ ΝΟΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΒΑΛΛΕΙ ΣΠΙΟΥΝΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΥΚΑ.
ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΧΟΡΟΠΗΔΟΥΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ ΝΟΡΑΣ; ΤΟΝ ΕΒΑΛΛΕ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΗΛΙΘΙΟ.

Ο ΜΕΣΙΕ ΠΑΛΙ ΡΩΤΟΥΣΕ ΤΗ ΜΑΜΑ ΑΝ ΤΟΥ ΚΡΥΒΕΙ ΚΑΤΙ. ΑΥΤΟΣ Η ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΜΑΜΟΘΡΕΥΤΟ Η ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΤΗ ΜΑΜΑΚΑ ΑΝ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΜΑΜΑΚΙΑ ΤΟΝ ΚΟΒΩ!

Ο ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΠΗΓΕ ΣΤΟ ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΗΣΥΧΗΣΕ. ΠΑΝΤΩΣ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΘΕΩΡΕΙ ΥΠΟΠΤΟ ΚΙ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΕΒΑΛΛΕ ΣΕ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΤΙΣ ΑΠΟΠΕΙΡΕΣ!

Η ΝΤΑΙΖΗ ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΦΟΡΟΥΣΕ; ΥΠΗΡΧΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ ΕΤΣΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΒΛΕΜΜΑΤΑ ΠΑΝΩ ΤΗΣ; ΤΩΡΑ ΚΡΥΒΟΤΑΝ ΚΑΙ ΚΑΛΑ; ΑΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΓΟΝΗ Ή ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΥΤΗ ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΟ ΟΡΓΑΝΟ;

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΑΥΡΙΑΝΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΚΗΝΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010

Δημοσίευση από panda Τετ Μάης 19, 2010 12:10 am

Δες και εσύ ξανά Mik το επεισόδιο για να καταλάβεις τις τάπες του Αζώρ και πως αλλάζουν στάση όταν ακούν αυτά που λέει και πως προσπαθούνε να τον μειώσουνε. Αλλά πέφτουνε στο κενό και ξεφτιλίζονται απλά. Δες το και εσύ nikisdanis για να το καταάβεις αυτό που λέω. Όσο και αν δεν θέλετε να το δεχτείτε τους κάνει εντελώς ρόμπα, αυτοί τρελαίνονται και αμέσως ξεκινάνε τις προσβολές(ναι η μάσκα του καλού κρατάει για λίγο μέχρι να πετύχουν αυτό που θέλουν) και ο Αζώρ πάλι τους ταπώνει.

Άκουσες από κανέναν nikisdanis που να υποστήριζει την Μελίτα να της δίνει συγχαρητήρια για αυτήν της την στάση(για να μπει ξανά στην συμμορία αναφέρομαι). Ίσα ίσα όσα άτομα την υποστηρίζουν στο συγκεκριμένο της βγάζουν κίτρινη κάρτα και λένε ότι δεν αξίζει κάτι τέτοιο γιατί ποτέ αυτά τα άτομα δεν την κατάλαβαν και ούτε θα την καταλάβουν ποτέ.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Τετ Μάης 19, 2010 12:12 am

panda έγραψε:Δυστυχώς όμως τις συμμορίες συνομωσίας με κωδικό όνομα "Μελίτα" KatsaroYpotheto τις έχουν όσοι υποστηρίζουν τυφλά την συμμορία ε συγνώμη την "παρέα" για να μην θιχτούν μερικοί μερικοί και πάλι αρχίσουν με μεγάλα ή με μικρά γράμματα τα λογύδρια υπέρ της καταπληκτικής "παρέας" wall. Και σταματώ εδώ και περιμένω να δω ξανά το επεισόδιο για να ευχαριστηθώ πάλι τις τάπες που έδωσε ο Αζώρ σήμερα στο ζευγαράκι του Love Bites gelio.

Τάπες; Το ζευγαράκι του Love Bites και συγκεκριμένα η σουπιά (σύμφωνα με σένα...) στο σημερινό επεισόδιο έδωσε ρέστα : respect : Έδειξε στον Αζώρ οτι η αγάπη δεν εξαγοράζεται.. Γιατί ο Αζώρ ήταν ικανός να την παντρευτεί σε περίπτωση που δεχόταν την πρόταση γάμου η Νόρα χωρίς να τον νοιάζει ποιόν αγαπάει.. Άλλωστε πότε τον ένοιαξε, ο αρχικός του στόχος ήταν να κατακτήσει τη Νόρα, τι και αν ήξερε οτι δεν ήταν ερωτευμένη μαζί του.. Τη Νόρα την κατηγορήσαμε πρώτοι παρόλο που είμαστε φάν αλλά απο ένα σημείο και μετά ο Μπέλλος τα ήθελε και τα έπαθε.. Συγγνώμη που δεν μπορώ να υποστηρίξω κάποιον που προσπαθεί να αγοράσει μια γυναίκα για 500.000 ευρώ, συγγνώμη που εδώ και πολύ καιρό τον λέω χάπατο και όχι μόνο εγώ αλλά όλες μας (τώρα εσείς γιατί το προσέξατε τώρα δεν ξέρω scratch )....

Όσο για την παρέα....εεεε συγγνώμη συμμορία, μακάρι όλες οι συμμορίες να ήταν τέτοιες.. Ο κόσμος θα ήταν καλήτερος.. Μπορεί να έχουν κάνει λάθη και μάλιστα τραγικά αλλά έχουν συναισθήματα και καρδιά...
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Μάης 19, 2010 12:13 am

panda έγραψε:Δες και εσύ ξανά Mik το επεισόδιο για να καταλάβεις τις τάπες του Αζώρ και πως αλλάζουν στάση όταν ακούν αυτά που λέει και πως προσπαθούνε να τον μειώσουνε. Αλλά πέφτουνε στο κενό και ξεφτιλίζονται απλά. Δες το και εσύ nikisdanis για να το καταάβεις αυτό που λέω. Όσο και αν δεν θέλετε να το δεχτείτε τους κάνει εντελώς ρόμπα, αυτοί τρελαίνονται και αμέσως ξεκινάνε τις προσβολές(ναι η μάσκα του καλού κρατάει για λίγο μέχρι να πετύχουν αυτό που θέλουν) και ο Αζώρ πάλι τους ταπώνει.

Πειράζει να ξαναρωτήσω τι είπε για να τον μειώσει?
Τι? Οτι δεν πωλείται για 500.000€ ? Αυτο το είπε για να τον μειώσει?
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010

Δημοσίευση από panda Τετ Μάης 19, 2010 12:22 am

Lyn έγραψε:Παιδιά πλάκα μου κάνετε?? Που είδατε να τρώει τάπα η Νόρα?? 😕
Ίσα-ίσα του την είπε κανονικότατα του Μπέλλου και καλά του έκανε!! Αυτός πήγε με υφάκι και καλά εγω είμαι large τύπος και αφού 200 χιλιάρικα σας είναι λίγα, προσφέρω 500 (δεν είμαι δα και κανένας φτωχομπηνές-ολόκληρη εδεμ αγόρασα gelio ).
Και τι κέρδισε με αυτή του την κίνηση?? Πρόσθεσε στη ΑΝΑΡΙΘΜΗΤΗ συλλογή του άλλη μια περιποιημένη χυλόπιτα!! cake
Και όχι απλά έφυγε με το κεφάλι ΚΑΤΩ, αλλά είχε και ένα ύφος "σκάω απ τη ζήλια μου" να το πω, "τρώω τα λυσσακά μου" ( Grrr ) να το πω, πάντως "μπράβο μου που την τάπωσα" δεν το λες με τίποτα. Τώρα που βλέπετε ότι την είπε στη Νόρα δεν μπορώ να καταλάβω.
Ο Λουκάς, απ την άλλη, ρεζιλεύτηκε κανονικότατα μπροστά στο Μήτσουλα!

Όσο για τη Νταίζη (καλά, η αμφίεση ήταν όλα τα λεφτά!! gelio gelio ), δεν μπορώ όυτε να φανταστώ τι κίνητρο μπορεί να έχει για να σκοτώσει την Εύα. Χαίρομαι όμως που ανακαλύπτω ότι δεν υπάρχει απλά και μόνο για να "θυσιάζεται για το παιδί της" κάθε λίγο και λιγάκι!!

Μα αυτή ακριβώς είναι η περίτρανη τάπα Lyn ότι ενώ την δούλευε κανονικότατα, αυτή ξεκίνησε το χωρίς λόγο λογύδριο του .... - για να υπερασπιστεί τί? και σε ποιόν? - περί μεγάλου και τρανού έρωτα με τον χαχανούλη και μετά στο τέλος πάλι την τάπωσε και έφυγε. Αν δεν θέλετε να το δεχτείτε κανένα πρόβλημα αλλά οι τάπες υπήρχαν σήμερα και πόνεσαν πολύ μάλλον :bball:. Αυτό που κέρδισε Lyn είναι χαμένος του σεβασμός.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010

Δημοσίευση από Lyn Τετ Μάης 19, 2010 12:24 am

Mik έγραψε:
panda έγραψε:Δες και εσύ ξανά Mik το επεισόδιο για να καταλάβεις τις τάπες του Αζώρ και πως αλλάζουν στάση όταν ακούν αυτά που λέει και πως προσπαθούνε να τον μειώσουνε. Αλλά πέφτουνε στο κενό και ξεφτιλίζονται απλά. Δες το και εσύ nikisdanis για να το καταάβεις αυτό που λέω. Όσο και αν δεν θέλετε να το δεχτείτε τους κάνει εντελώς ρόμπα, αυτοί τρελαίνονται και αμέσως ξεκινάνε τις προσβολές(ναι η μάσκα του καλού κρατάει για λίγο μέχρι να πετύχουν αυτό που θέλουν) και ο Αζώρ πάλι τους ταπώνει.

Πειράζει να ξαναρωτήσω τι είπε για να τον μειώσει?
Τι? Οτι δεν πωλείται για 500.000€ ? Αυτο το είπε για να τον μειώσει?

Καλά ρε Mik, δεν το βλέπεις?? είναι ολοφάνερο ότι δεν είχε τι να πει η κοπέλα και προσπαθει να τον μειώσει λεγοντας κάτι τέτοιο. Ντροπή της που αντί να δεχτεί τα 500 χιλιάρικα (για να μπορεί μετά ο Μπέλλος να της πει: είχε δίκαιο η Νταίζη, για τα λεφτά ήθελες να με παντρευτείς) απέρριψε με τέτοιο θράσος το κελεπούρι Μήτσος Μπέλλος! Ντροπή και πάλι ντροπή σου Νόρα!! Φτού σου!! Ακούς εκεί θράσσος!! Ποια είσαι κυρά μου και ρίχνεις έτσι τις χυλόπιτες?? gelio gelio gelio

Και για να μην παρεξηγηθω, ότι γράφω παραπάνω το γράφω για πλάκα. Δεν σπρώχνω τη Νόρα να παντρευτεί το Μπέλλο, προς Θεού!! (επειδή τελευταία μερικοί παίρνουν το χιούμορ στα σοβαρά το λέω)
Lyn
Lyn
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Εδώ!
Ασχολίες : Λίγο απ' όλα. Λίγο όμως, όχι πολύ.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010

Δημοσίευση από panda Τετ Μάης 19, 2010 12:32 am

KatsaroYpotheto έγραψε:
Mik έγραψε:
panda έγραψε:Δυστυχώς όμως τις συμμορίες συνομωσίας με κωδικό όνομα "Μελίτα" KatsaroYpotheto τις έχουν όσοι υποστηρίζουν τυφλά την συμμορία ε συγνώμη την "παρέα" για να μην θιχτούν μερικοί μερικοί και πάλι αρχίσουν με μεγάλα ή με μικρά γράμματα τα λογύδρια υπέρ της καταπληκτικής "παρέας" wall. Και σταματώ εδώ και περιμένω να δω ξανά το επεισόδιο για να ευχαριστηθώ πάλι τις τάπες που έδωσε ο Αζώρ σήμερα στο ζευγαράκι του Love Bites gelio.

Ξαναδες το , και ψάξε καλά για τις τάπες lol! lol! Tongue

Όταν βλέπεις την Νταίζη που ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ είναι η κακιά της υπόθεσης και βλέπεις οτι κάποιοι την υποστηρίζουν επειδή ακριβώς είναι εχθρός της Νόρας και του Λουκά και την υποστηρίζουν χωρίς να έχει δίκιο μόνο και μόνο επειδή η Νόρα και ο Λουκάς τα έχωσαν στη Μελίτα κάπου εκεί ξεκινάνε οι θεωρίες. Τώρα αν έρθεις να μου πεις ότι η Νταίζη είναι η καλή της υπόθεσης πάσο το τελειώνουμε το ζήτημα. Καλό είναι όμως να μην ασχολούμαστε με τα άλλα μέλη αλλα με το σχολιασμό! Εσύ είδες τάπες, η Mik όχι, ανεξαρτήτως ροτιμήσεων, συζητήστε αυτό και αφήστε όλα τα υπόλοιπα λοιπόν! Αντε γιατί πολύ το αναλύσαμε!

To να την "υποστηρίζουν" κάποια άτομα την Νταίζη επειδή δεν είναι τόσο "ψεύτικη" σαν μέρικα μερικά σάπια εντελώς άτομα που το παίζουν οσιομάρτυρες δεν μπορεί να παίζει σαν άποψη ε δεν συμφέρει αυτή η άποψη τους "πολλούς" που υποστηρίζουν την "οσία παρέα" Rolling Eyes. Πάλι η Μελίτα μπηκε στο παιχνίδι πάλι gelio. Μα ειδικά οι τελευταίες 2 σελίδες είναι γεμάτες από δικαιολογίες των ατόμων που υποστηρίζουν τυφλά την παρέα και δεν μπορούν καν να δεχτούν ότι υπήρξε φορά που κάποιος τους έβαλε τα γυαλιά.

Τέλος πάντων εγώ σταματάω εδώ, ότι είχα να πω το είπα zip.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010

Δημοσίευση από Lyn Τετ Μάης 19, 2010 12:32 am

panda έγραψε:
Lyn έγραψε:Παιδιά πλάκα μου κάνετε?? Που είδατε να τρώει τάπα η Νόρα?? 😕
Ίσα-ίσα του την είπε κανονικότατα του Μπέλλου και καλά του έκανε!! Αυτός πήγε με υφάκι και καλά εγω είμαι large τύπος και αφού 200 χιλιάρικα σας είναι λίγα, προσφέρω 500 (δεν είμαι δα και κανένας φτωχομπηνές-ολόκληρη εδεμ αγόρασα gelio ).
Και τι κέρδισε με αυτή του την κίνηση?? Πρόσθεσε στη ΑΝΑΡΙΘΜΗΤΗ συλλογή του άλλη μια περιποιημένη χυλόπιτα!! cake
Και όχι απλά έφυγε με το κεφάλι ΚΑΤΩ, αλλά είχε και ένα ύφος "σκάω απ τη ζήλια μου" να το πω, "τρώω τα λυσσακά μου" ( Grrr ) να το πω, πάντως "μπράβο μου που την τάπωσα" δεν το λες με τίποτα. Τώρα που βλέπετε ότι την είπε στη Νόρα δεν μπορώ να καταλάβω.
Ο Λουκάς, απ την άλλη, ρεζιλεύτηκε κανονικότατα μπροστά στο Μήτσουλα!

Όσο για τη Νταίζη (καλά, η αμφίεση ήταν όλα τα λεφτά!! gelio gelio ), δεν μπορώ όυτε να φανταστώ τι κίνητρο μπορεί να έχει για να σκοτώσει την Εύα. Χαίρομαι όμως που ανακαλύπτω ότι δεν υπάρχει απλά και μόνο για να "θυσιάζεται για το παιδί της" κάθε λίγο και λιγάκι!!

Μα αυτή ακριβώς είναι η περίτρανη τάπα Lyn ότι ενώ την δούλευε κανονικότατα, αυτή ξεκίνησε το χωρίς λόγο λογύδριο του .... - για να υπερασπιστεί τί? και σε ποιόν? - περί μεγάλου και τρανού έρωτα με τον χαχανούλη και μετά στο τέλος πάλι την τάπωσε και έφυγε. Αν δεν θέλετε να το δεχτείτε κανένα πρόβλημα αλλά οι τάπες υπήρχαν σήμερα και πόνεσαν πολύ μάλλον :bball:. Αυτό που κέρδισε Lyn είναι χαμένος του σεβασμός.

Επέτρεψέ μου να διαφωνήσω. Εξακολουθώ να μην βλέπω την τάπα. Και αν όντως υπήρξε τάπα από πλευράς Μπέλλου εγώ δεν το πήρα χαμπάρι. οσες φορές και να ξαναδώ τη σκηνή δεν μπορώ να δω κάτι τέτοιο, λυπάμαι. Θέλω όμως να ελπίζω πως η νοημοσύνη του χάπατου δεν ξεπερνά τη δική μου, οπότε και τάπα να έριξε, μάλλον κατά λαθος θα το έκανε και δε θα το πήρε και χαμπάρι.


Δηλαδή σύμφωνα με τα λεγόμενά σου τι έπρεπε να του πει η Νόρα??
Lyn
Lyn
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Εδώ!
Ασχολίες : Λίγο απ' όλα. Λίγο όμως, όχι πολύ.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Μάης 19, 2010 12:35 am

panda έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:
Mik έγραψε:
panda έγραψε:Δυστυχώς όμως τις συμμορίες συνομωσίας με κωδικό όνομα "Μελίτα" KatsaroYpotheto τις έχουν όσοι υποστηρίζουν τυφλά την συμμορία ε συγνώμη την "παρέα" για να μην θιχτούν μερικοί μερικοί και πάλι αρχίσουν με μεγάλα ή με μικρά γράμματα τα λογύδρια υπέρ της καταπληκτικής "παρέας" wall. Και σταματώ εδώ και περιμένω να δω ξανά το επεισόδιο για να ευχαριστηθώ πάλι τις τάπες που έδωσε ο Αζώρ σήμερα στο ζευγαράκι του Love Bites gelio.

Ξαναδες το , και ψάξε καλά για τις τάπες lol! lol! Tongue

Όταν βλέπεις την Νταίζη που ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ είναι η κακιά της υπόθεσης και βλέπεις οτι κάποιοι την υποστηρίζουν επειδή ακριβώς είναι εχθρός της Νόρας και του Λουκά και την υποστηρίζουν χωρίς να έχει δίκιο μόνο και μόνο επειδή η Νόρα και ο Λουκάς τα έχωσαν στη Μελίτα κάπου εκεί ξεκινάνε οι θεωρίες. Τώρα αν έρθεις να μου πεις ότι η Νταίζη είναι η καλή της υπόθεσης πάσο το τελειώνουμε το ζήτημα. Καλό είναι όμως να μην ασχολούμαστε με τα άλλα μέλη αλλα με το σχολιασμό! Εσύ είδες τάπες, η Mik όχι, ανεξαρτήτως ροτιμήσεων, συζητήστε αυτό και αφήστε όλα τα υπόλοιπα λοιπόν! Αντε γιατί πολύ το αναλύσαμε!

To να την "υποστηρίζουν" κάποια άτομα την Νταίζη επειδή δεν είναι τόσο "ψεύτικη" σαν μέρικα μερικά σάπια εντελώς άτομα που το παίζουν οσιομάρτυρες δεν μπορεί να παίζει σαν άποψη ε δεν συμφέρει αυτή η άποψη τους "πολλούς" που υποστηρίζουν την "οσία παρέα" Rolling Eyes. Πάλι η Μελίτα μπηκε στο παιχνίδι πάλι gelio. Μα ειδικά οι τελευταίες 2 σελίδες είναι γεμάτες από δικαιολογίες των ατόμων που υποστηρίζουν τυφλά την παρέα και δεν μπορούν καν να δεχτούν ότι υπήρξε φορά που κάποιος τους έβαλε τα γυαλιά.

Τέλος πάντων εγώ σταματάω εδώ, ότι είχα να πω το είπα zip.

Προσωπικά δεν θεωρώ ότι τους έβαλε τα γυαλιά! Θεωρώ ότι ναι καλά του την είπε του Λουκά και δικαιολογημένα αλλα η Νόρα του τη έφερε κανονικότατα και τον έβαλε στη θέση του όπως ακριβώς του άξιζε! Προσωπικά είδα το Μάνο να δικαιώνεται ο Μπέλλος κόλλησε σουργελίαση!!! Α ρε Μάναρε πώς τα λες! gelio
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010

Δημοσίευση από Goofy! Τετ Μάης 19, 2010 12:37 am

KatsaroYpotheto έγραψε:

Αφού χαίρεσαι λοιπόν πρώτη και καλύτερη κόφτο!
Μαλιστα!Το κλεινω zip και "απανερχομαι"(μιας και δεν ελλειψα ποτε) στον σχολιασμο...
Ελένα έγραψε:
panda έγραψε:Τώρα βρε Έλενα τώρα την έχουν θάψει και έχουν κάνει και το ετήσιο μνημόσυνο. Για αυτό και παραδεχόμουνα την Εύα πέρισυ γιατί ήταν προβληματισμένος άνθρωπος αλλά άνθρωπος με Α κεφαλαίο και καμία σχέση δεν είχε με τα υπόλοιπα σούργελα που την
κατηγορούσαν και το έπαιζαν ηθικολόγοι του κ......α. Τώρα πια είναι καμμένο χαρτί και αυτή και η μετάλλαξή της Siga....

δυστυχώς έτσι ακριβώς είναι!! κρίμα

Το ποσο συμφωνω μαζι σας,δεν λεγεται!!!Δεν θα μπορουσα περισσοτερο!Εστω και με τα ατοπηματα της στον Α' κυκλο δεν κ*λωνε να τα πει τα πραγματα χυμα και τσουβαλατα!Ειχε την κατασταση στα χερια της-σε καποια φαση-,δεν στεκοτανε σε τετοιες μικροψυχιες!Για αυτο και την καταλαβαινα,τωρα..τι ειναι αυτο;;;Και εγω τωρα θα πρεπει να φωναζω "Ζητω η Θεα" και να προσκυνω;;;σε τι;;σε αυτο το ολοκαυτωμα του ρολου;;; TutTut
Goofy!
Goofy!
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Μάης 19, 2010 12:39 am

εντάξει ρε παιδιά....το θέμα είναι ποιος έριξε τάπα σε ποιον;;;;
εγώ τον χάρηκα το μπέλλο που πήγε και τους δούλεψε.....όπως έκαναν και εκείνοι....
αυτό που με πείραξε στη νόρα ήταν το <κρίμα δημήτρη εσύ δεν ήσουν έτσι>...
και ρωτάω πώς ήταν και πώς έγινε;;;;τι θέλει να πει ο ποιητής;;;πώς κατάντησε έτσι;;;;γιατί νόρα σε πείραξε που άρχισε να σε δουλεύει όπως τον δουλεύατε;;;;όταν τα κάνετε εσείς έχετε δίκιο και όταν σας τα κάνουν οι άλλοι έχουν άδικο;;;
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Μάης 19, 2010 12:42 am

anastasia20 έγραψε:εντάξει ρε παιδιά....το θέμα είναι ποιος έριξε τάπα σε ποιον;;;;
εγώ τον χάρηκα το μπέλλο που πήγε και τους δούλεψε.....όπως έκαναν και εκείνοι....
αυτό που με πείραξε στη νόρα ήταν το <κρίμα δημήτρη εσύ δεν ήσουν έτσι>...
και ρωτάω πώς ήταν και πώς έγινε;;;;τι θέλει να πει ο ποιητής;;;πώς κατάντησε έτσι;;;;γιατί νόρα σε πείραξε που άρχισε να σε δουλεύει όπως τον δουλεύατε;;;;όταν τα κάνετε εσείς έχετε δίκιο και όταν σας τα κάνουν οι άλλοι έχουν άδικο;;;

αναγκαστηκαν να το κανουν απο τη στιγμη που ο ίδιος δεν έπερνε χαμπάρι..
και αισθανονταν πολλες φορες άσχημα για όλο αυτό
αυτος το κανει υποκεινούμενος απο την οχιά δεν το χει καταλαβει καλα καλα καν και ο ίδιος...
.
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010

Δημοσίευση από panda Τετ Μάης 19, 2010 12:42 am

Από την στιγμή που δεν θέλουν να έχουν καμιά σχέση μαζί τους απλή αδιαφορία τίποτα άλλο και κομμένα τα πάντα με μαχαίρι όσες προκλήσεις και αν δεχτούν. Κάθε τι άλλο σημαίνει ότι ξέρουν πολύ καλά ότι έχουν λερωμένη πάρα πολύ την φωλιά τους και απλά δεν το παραδέχονται και ούτε θα το παραδεχτούν ποτέ και θα προσπαθούν πάντοτε με μικρότητες και τις κλασσικές για αυτούς ειρωνείες να βγουν και από πάνω.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Μάης 19, 2010 12:45 am

panda έγραψε:Από την στιγμή που δεν θέλουν να έχουν καμιά σχέση μαζί τους απλή αδιαφορία τίποτα άλλο και κομμένα τα πάντα με μαχαίρι όσες προκλήσεις και αν δεχτούν. Κάθε τι άλλο σημαίνει ότι ξέρουν πολύ καλά ότι έχουν λερωμένη πάρα πολύ την φωλιά τους και απλά δεν το παραδέχονται και ούτε θα το παραδεχτούν ποτέ και θα προσπαθούν πάντοτε με μικρότητες και τις κλασσικές για αυτούς ειρωνείες να βγουν και από πάνω.

Δεν ξέρω που πάει, αλλα εγώ έχω ακόμα την απορία με ποιον τρόπο η Νόρα προσπάθησε να μειώσει τον Δημήτρη.
Επίσης, στην σκηνή αυτή που ήταν η μικρότητα και η ειρωνία?

Επρεπε ν δεχτεί τα 500,000€ η Νόρα για να μην τον μειώσει και να μην τον ειρωνευτεί ?? gelio gelio
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010

Δημοσίευση από panda Τετ Μάης 19, 2010 12:47 am

anastasia20 έγραψε:εντάξει ρε παιδιά....το θέμα είναι ποιος έριξε τάπα σε ποιον;;;;
εγώ τον χάρηκα το μπέλλο που πήγε και τους δούλεψε.....όπως έκαναν και εκείνοι....
αυτό που με πείραξε στη νόρα ήταν το <κρίμα δημήτρη εσύ δεν ήσουν έτσι>...
και ρωτάω πώς ήταν και πώς έγινε;;;;τι θέλει να πει ο ποιητής;;;πώς κατάντησε έτσι;;;;γιατί νόρα σε πείραξε που άρχισε να σε δουλεύει όπως τον δουλεύατε;;;;όταν τα κάνετε εσείς έχετε δίκιο και όταν σας τα κάνουν οι άλλοι έχουν άδικο;;;

Πάλι θα γράφουμε τα ίδια βρε anastasia20. Αφού το έχουμε πει, όσο ο Αζώρ κρατούσε τα μπόσικα και το έπαιζε μπαλαντέρ για να ξεστραβωθεί ο χαχανούλης ήταν πρώτης τάξεως παιδί(βιολί θα συμπληρώσω εγώ) και άξιο παλικάρι(επειδή τον δούλευαν κανονικότατα) slap gelio. Ε μα τώρα τί ρωτάς? Το δούλεμα μόνο η συμμορία μπορεί να το εξασκήσει είναι δικό τους προνόμιο cake.

Υ.Γ. Αφού δεν την ενδιαφέρει ο Αζώρ δεν έπρεπε να πάει καν ίσως(λέω εγώ τώρα).


Έχει επεξεργασθεί από τον/την panda στις Τετ Μάης 19, 2010 12:49 am, 1 φορά

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 368 - Ημερομηνία 18-05-2010

Δημοσίευση από Cancoon Τετ Μάης 19, 2010 12:49 am

panda έγραψε:Από την στιγμή που δεν θέλουν να έχουν καμιά σχέση μαζί τους απλή αδιαφορία τίποτα άλλο και κομμένα τα πάντα με μαχαίρι όσες προκλήσεις και αν δεχτούν. Κάθε τι άλλο σημαίνει ότι ξέρουν πολύ καλά ότι έχουν λερωμένη πάρα πολύ την φωλιά τους και απλά δεν το παραδέχονται και ούτε θα το παραδεχτούν ποτέ και θα προσπαθούν πάντοτε με μικρότητες και τις κλασσικές για αυτούς ειρωνείες να βγουν και από πάνω.

Κι εγώ αυτό πιστεύω. Το πρόβλημά του Λουκά και της Νόρας μάλιστα είναι ότι ο Μπέλλος ξέρει πολύ καλά ότι αυτοί οι δύο έχουν τη φωλιά τους λερωμένη και ότι του φέρθηκαν απαίσια.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης