Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010

+19
xristina tamystikatisedem
helenaki_edem
Χρύσα
DESPOINA
Ntinaki1
Ezantakou
Cancoon
ksanthi
anastasia20
Foulitsa
aggeliki
manos for ever
jim7
evanna
nikidanis
Καρ-Mik
loukitsa
KatsaroYpotheto
Clarabelle
23 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010 Vote_lcap18%Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010 Vote_rcap 18% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010 Vote_lcap40%Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010 Vote_rcap 40% 
[ 22 ]
Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010 Vote_lcap15%Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010 Vote_rcap 15% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010 Vote_lcap13%Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010 Vote_rcap 13% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010 Vote_lcap7%Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010 Vote_rcap 7% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010 Vote_lcap7%Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010 Vote_rcap 7% 
[ 4 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 55
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010 Empty Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Μάης 20, 2010 6:11 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Μάης 20, 2010 8:01 pm


Τί έγινε βρε παιδιά κάθε μέρα μας διαβάζουν;
Γελάσαμε και κόψανε τη σκηνή το σούργελο με το καπέλο κρίμαααααα
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Μάης 20, 2010 8:01 pm

Mια σκηνή μείον το επεισόδιο σήμερις και απο Περικλή λίγα πράγματα..

Πολύ καλό απο μένα γιατί επιτέλους είδαμε γέλιο και δράση ΑΛΛΑ μας έκοψαν τη σκηνή με το σούργελο με το καπέλο και μας έδωσαν φιλάκια ανταυτού vomit

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Μάης 20, 2010 8:01 pm

Αμαλί-Σταυρίδης:έλα που δεν τον καταλαβαίνεις αφου έχει ακούσει τις κασσέτες όλες.Σαν πολλες ερωτικές επιστολές δεν έχει αυτός εκεί?Αμαν τη στριμωξε πολύ την Αμαλί και αυτή ηθελε και τα γραμματα.

Λουκάς-Νόρα-Ευα: (πιο ανοιχτόχρωμο πουκαμισο καλε στο Λουκακο μου) μαθηματα ανωδυνου τοκετου Τελεια!!!!!!!

Ρούσσος-Αμαλί:Μια χαρα είναι ο Πετρος και στα λέει μια χαρα!Αυτή η τσαχπινιά της με ξετρελαινει…Απολαυστικη σκηνή!

Μάνος-Λουκάς:Αχ και να ναι κλεμμένα αχ παλι δικιο θα χει ο Λουκας

Νόρα-Ευα-Λουκάς:Ποτε μη λες ποτε Ευα…παλι προοικονομία αυτό με την πρόβα Gioupi ..Γεια σου ρε Λουκα με γνωσεις γιατρού..αχ είναι δεκτικός σε ένα παιδάκι ο Λουκάκος με προειδοποιήση όμως! Love!

Ζευγαρακι του Κάτι ψηνεται-Λιάκος παρακολούθηση:σιγοντάρει και η ηλίθια.όχι και τα μάζευες τα έκλεβες από όλους.Θα την τσουρομαδησω την καμπια.Το κομπόδεμα σου είναι βρωμικο σαν εσενα και Μπέλλο καλα θα κανει να στα φαει όλα και να σε διαλύσει σε όλα τα επίπεδα καλα να πάθεις χάπατο Fskl

Ευα-Λουκάς-μαθηματα ανωδυνου τοκετού:Είχαμε και την άλλη που ενοχληθηκε που δεν ηξερε από χιουμορ…και μια που κόντεψε να γεννησει στο μάθημα και το είπε τόσο κάπως…ο άλλος που λυποθύμησε αν ηταν μπροστα στη γεννα τι θα έκανε?
Λουκάς:<<Σωστε τον πατέρους πατέρους>>

Μιμίκος και Μαιρη:Ποιο κομματι πάλευε να παίξει δεν το πιασα από τις τρεις νότες…Γιατι έχουν αδικο οι δικοί της?Ναι τελεια ιδέα να φυγετε να πάτε αλλού να ησυχάσουμε και να περάσετε σούπερ μη βιαστείτε να γυρισετε ναι???Μη γυρισετε καθολου καλύτερα

Ρούσσος-Σταυρίδης:Γατόνι με πέταλα ο Σταυρίδης στριμωξε και τον Πέτρο!
Σταυρίδης:<<όταν πιεστουν οι άνθρωποι αντιδρουν βίαια>>> πςςςς τι είπες τωρα?

Νόρα-Λουκάς-Οχιά:Αχ πεθαίνω!!!Αναπαράσταση…σαν σκυλι που λαχανιάζει.Τι θες ρε κοπρόσκυλο?Αξιοπρέπεια εσυ? xaxa και μεις ανακατευόμαστε όταν σε βλέπουμε στα τσακιδια λοιπον.Ελεος κυριοι γραφοντες με την οχιά

Μάνος-Ευα:Καλε τα είναι αυτό το μπλε καραβόπανο που έβαλαν στην καημενούλα την Ευα?

Ρούσσος-Αμαλι:Εγκεφαλικο ο Πέτρος μόλις ακουσε Παρίσι….

Χρησταρας-Μιμικος-Wanna be Τασω Καβββαδια:Καλα έναν παρολογισμο τον έχεις αλλα σε αυτά που του λες έχεις απόλυτο δικιο.Αχου ο μικρός την τάπωσε τη μανούλα που εβγαζε αφρούς.

Λουκάς-Ευα:Τα χεις όλα Λουκακο μου.Καλα τι νόμιζαν ότι δεν τις είχαν δει ημιγυμνες? Θεόφραστος Βενετης ώρε γλέντιααα.Θα σας διαλυσω παλιοτομαρα ηλίθια…..

Νόρα-Δαφνη:Παλι καλα διαθετει αυτογνωσια η Δαφνη!Το χαπατο άλλαξε Νορακι μου κουπα είναι όχι σπαθι!

Ζευγαρακι του κατι ψηνεται:Και σας τι σας νοιάζει τι κανανε ραπόρτο θα σας δωσουν?Πατσοζευγαρο της κακιας ωρας

Ψήφισα Πολύ καλό

Υγ1. Θέλω και εγώ Λουκανορική μπέμπα!

Υγ2. Η ΟΧΙΑ ΚΟΥΡΑΣΕ ΠΟΛΥ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΟΡΑ!
Ακουει κανεις??? ΑΠΑΛΛΑΞΤΕ ΜΑΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

Υγ3.Που ήταν καλε η συναντηση στο γραφειο του Μάνου-Ευας-Μαίρης που είδαμε στο τρειλερ?Μια ελπίδα είχα να ξεραθω στα γελια και μου τη στερήσατε



Με αγάπη και Λουκονορικά φιλιά
loukitsa 🇳🇴


Έχει επεξεργασθεί από τον/την loukitsa στις Πεμ Μάης 20, 2010 8:04 pm, 1 φορά
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Πεμ Μάης 20, 2010 8:02 pm

Και έλεγα οτι εγώ κατι έχασα και δεν είδα την σκηνή με το καπέλο!!! lol!

Θέλω Λουκονορική Μπέμπα, ΤΩΡΑ inlove
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010

Δημοσίευση από nikidanis Πεμ Μάης 20, 2010 8:03 pm

Που ειναι η σκηνη με το καπελο οεο?????????????????????
τσαμπα τοσες ετοιμασιες gelio
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010

Δημοσίευση από nikidanis Πεμ Μάης 20, 2010 8:06 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Mια σκηνή μείον το επεισόδιο σήμερις και απο Περικλή λίγα πράγματα..

Πολύ καλό απο μένα γιατί επιτέλους είδαμε γέλιο και δράση ΑΛΛΑ μας έκοψαν τη σκηνή με το σούργελο με το καπέλο και μας έδωσαν φιλάκια ανταυτού vomit



αν ξαναδεις το τρειλερ τα φιλακια με τα εισητηρια ηταν καποια αλλη σκηνη δεν ηταν μεσα
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010

Δημοσίευση από evanna Πεμ Μάης 20, 2010 8:07 pm

Bαριεμαι να σχολιασω αναλυτικα τωρα!Το επεισοδιο απο εμενα πολυ καλο!!!Γελασα πολυ γενικως και επισης η τελευταια σκηνη ηταν παρα πολυ ωραια! Thumbs up

Τωρα τη σκηνη με το καπελο ειναι δυνατον να μας την εκοψαν!?Μεχρι και τραγουδι ειχαμε αφιερωσει! lol! Και εκτος αυτου θα ειχαμε ειρωνια Ευας και πως και πως την περιμενα!Τι κακο συνηθειο αυτο να μη μας δειχνουν συχνα-πυκνα τις σκηνες του τρεϊλερ στο επεισοδιο! :evil:
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010

Δημοσίευση από jim7 Πεμ Μάης 20, 2010 8:08 pm

Κατάλαβαν ότι έχει που έχει γίνει νούμερο ήδη, με το καπέλλο θάταν Η αποθέωση και τόκοψαν. gelio gelio gelio μάλλον θέλουν να την προστατέψουν και προσπαθούν με κάθε τρόπο γιατί βλέπουν ότι το πράγμα τους έχει ξεφύγει εντελώς με ότι την βάζουν να κάνει.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010

Δημοσίευση από manos for ever Πεμ Μάης 20, 2010 8:09 pm

γιατι κοψανε την σκηνη με το καπελο κ την ανακοινωση οτι παει στο παρισι με τον καρταλη???????????ξερει κανεις???????? ruuun

manos for ever
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : αθηνα
Ασχολίες : κολλιμενη με τα μυστικα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010

Δημοσίευση από aggeliki Πεμ Μάης 20, 2010 8:10 pm

Clarabelle έγραψε:
Τί έγινε βρε παιδιά κάθε μέρα μας διαβάζουν;
Γελάσαμε και κόψανε τη σκηνή το σούργελο με το καπέλο κρίμαααααα


ΠΗΓΑΝ ΝΑ ΔΙΑΣΩΣΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ! ΑΡΚΕΤΑ ΣΟΥΡΓΕΛΟ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑΝ ΣΗΜΕΡΑ! ΧΑΣΑΜΕ Κ ΤΗΝ ΚΟΡΟΙΔΙΑ ΟΤΙ ΕΛΕΓΕ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΕΙΠΕ Κ ΣΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ! gelio
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Μάης 20, 2010 8:11 pm

aggeliki έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Τί έγινε βρε παιδιά κάθε μέρα μας διαβάζουν;
Γελάσαμε και κόψανε τη σκηνή το σούργελο με το καπέλο κρίμαααααα


ΠΗΓΑΝ ΝΑ ΔΙΑΣΩΣΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ! ΑΡΚΕΤΑ ΣΟΥΡΓΕΛΟ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑΝ ΣΗΜΕΡΑ! ΧΑΣΑΜΕ Κ ΤΗΝ ΚΟΡΟΙΔΙΑ ΟΤΙ ΕΛΕΓΕ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΕΙΠΕ Κ ΣΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ! gelio


Ευτυχώς το ανεβάσαμε και το έχουμε να γελάμε. gelio
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Πεμ Μάης 20, 2010 8:12 pm

Δεν το έιδα όλο και δεν μπορώ να ψηφίζω ακόμα..
Μου άρεσε πολύ η Αμαλίτσα με το Σταυρίδη,γυάλισε το μάτι μου με τα γράμματα..Βγάλτε μας τον πλατωνικό έρωτα στη φόρα!!!!Πολύ θα μου άρεσε να βλέπαμε κανα γραμματάκι τόσο γέλιο έχουμε ρίξει τόσο καιρό...
Μου άρεσε και η τελευταία σκηνή με το Λουκά και την Εύα,εκεί που ήταν μες στηγ γλύκα τα φιλαράκια τους την πέσανε...
Το αυριανό το περιμενω πως και πως...

ΥΓ.Για τη σκηνή με το καπέλο απαράδεκτοι!!Και εγώ πως και πω την περίμενα!!!!!!
Γιατί μας έδειχνε απόπειρα σε συνδιασμό με απόλυτο??? Μήπως ο Στέφανος ξέρει ή απλά μας δέιχνουν πόσο γαιδαρός είναι...????
και ο Μάνος κάτι ξέρει ή την πάω μακρία την βαλίτσα??????
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010

Δημοσίευση από evanna Πεμ Μάης 20, 2010 8:13 pm

Clarabelle έγραψε:
aggeliki έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Τί έγινε βρε παιδιά κάθε μέρα μας διαβάζουν;
Γελάσαμε και κόψανε τη σκηνή το σούργελο με το καπέλο κρίμαααααα


ΠΗΓΑΝ ΝΑ ΔΙΑΣΩΣΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ! ΑΡΚΕΤΑ ΣΟΥΡΓΕΛΟ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑΝ ΣΗΜΕΡΑ! ΧΑΣΑΜΕ Κ ΤΗΝ ΚΟΡΟΙΔΙΑ ΟΤΙ ΕΛΕΓΕ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΕΙΠΕ Κ ΣΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ! gelio


Ευτυχώς το ανεβάσαμε και το έχουμε να γελάμε. gelio
Παλι καλα! gelio Λετε να ειδαν τα χτεσινα μας σχολια γι'αυτο και το 'κοψαν!? cake
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Πεμ Μάης 20, 2010 8:13 pm

Άλλο ένα άθλιο επεισόδιο....τίποτα δεν έγινε και σήμερα....

Τι ωραίοι που ήταν η μελίτα με το στέφανο;;;;;Love! λάμπει το παιδί μας τελευταία....λογικό αφού έχει δίπλα του τη μελίτα...δε χρειάζεται να έχει τα μούτρα κατεβασμένα πια....και εκεί που είμαστε έτοιμη για παρίσι γίνεται η απόπειρα κατά της εύας......φτου σου...γκαντεμιά....μα γιατί;;;;;;ούτε μέχρι το περίπτερο δεν θα τους αφήσουν να πάνε.... wall wall wall

Όλοι οι υπόλοιποι αδιάφοροι....με τον μόνο που γέλασα λίγο σήμερα ήταν με το λουκά και τον τρόπο που έπαιρνε τις ανάσες..... gelio

Το αυριανό αναμένεται καλύτερο...και ερωτώ ο μάνος τι ξέρει οεο;;;;;γιατί κάτι ξέρει...αυτό είναι το μόνο σίγουρο....αλλά ανρωτιέμαι πόσο χωμένος είναι;;;;;
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Πεμ Μάης 20, 2010 8:18 pm

anastasia20 έγραψε:



Το αυριανό αναμένεται καλύτερο...και ερωτώ ο μάνος τι ξέρει οεο;;;;;γιατί κάτι ξέρει...αυτό είναι το μόνο σίγουρο....αλλά ανρωτιέμαι πόσο χωμένος είναι;;;;;

Αυτή την απορία και εγώ την έχω..Υποπτη μου φάνηκε η συμπεριφορά του...
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010

Δημοσίευση από evanna Πεμ Μάης 20, 2010 8:21 pm

Foulitsa έγραψε:
anastasia20 έγραψε:



Το αυριανό αναμένεται καλύτερο...και ερωτώ ο μάνος τι ξέρει οεο;;;;;γιατί κάτι ξέρει...αυτό είναι το μόνο σίγουρο....αλλά ανρωτιέμαι πόσο χωμένος είναι;;;;;

Αυτή την απορία και εγώ την έχω..Υποπτη μου φάνηκε η συμπεριφορά του...
Ο Μανος αυτες τις μερες σκιζεται κυριολεκτικα για την Ευα!Αν ηξερε κατι δεν μπορω να δεχτω οτι δεν θα το χρησιμοποιουσε για να την προστατεψει!Πραγματικα δεν ειναι δυνατον να του φορτωσουν και αλλα οι σεναριογραφοι! 🇳🇴
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Πεμ Μάης 20, 2010 8:21 pm

Foulitsa έγραψε:
anastasia20 έγραψε:



Το αυριανό αναμένεται καλύτερο...και ερωτώ ο μάνος τι ξέρει οεο;;;;;γιατί κάτι ξέρει...αυτό είναι το μόνο σίγουρο....αλλά ανρωτιέμαι πόσο χωμένος είναι;;;;;

Αυτή την απορία και εγώ την έχω..Υποπτη μου φάνηκε η συμπεριφορά του...

εγώ πιστεύω ότι γνωρίζει για τη διαθήκη.....<ξέρετε τι είναι αυτό το παιδί;;;>ξέρετε πόσο σημαντικό είναι αυτό το παιδί;;;;σαν να ήθελε να πει...και όχι επειδή είναι παιδί της εύας αλλά παιδί του στέφανου και εγγόνι του λαζαρίδη.....
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Μάης 20, 2010 8:23 pm

Foulitsa έγραψε:
anastasia20 έγραψε:



Το αυριανό αναμένεται καλύτερο...και ερωτώ ο μάνος τι ξέρει οεο;;;;;γιατί κάτι ξέρει...αυτό είναι το μόνο σίγουρο....αλλά ανρωτιέμαι πόσο χωμένος είναι;;;;;

Αυτή την απορία και εγώ την έχω..Υποπτη μου φάνηκε η συμπεριφορά του...


Προφανώς βρήκαν τον τρόπο να αποκαθηλωθεί εντελώς ο Μάνος
Ψάχνω μέρες τώρα πως θα το φέρουν να τον διώξει η Εύα.
Αν το δω κι αυτό θα σταματήσω τη σειρά πριν το τέλος της σεζόν
Αν αυτός είναι ο τρόπος τους να τον διώξουν έκαναν τη χειρότερη επιλογή.
Δεν σέβονται τους ήρωές τους τουλάχιστον ας σεβαστούν το κοινό που τους αγάπησε
Δείχνει να ξέρει ο Μάνος για τη διαθήκη και δείχνει να ξέρει ο Στέφανος
για την απόπειρα. Ίσως αυτός να είναι ο λόγος που πρότεινε το ταξιδάκι

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Πεμ Μάης 20, 2010 8:29 pm

anastasia20 έγραψε:
Foulitsa έγραψε:
anastasia20 έγραψε:



Το αυριανό αναμένεται καλύτερο...και ερωτώ ο μάνος τι ξέρει οεο;;;;;γιατί κάτι ξέρει...αυτό είναι το μόνο σίγουρο....αλλά ανρωτιέμαι πόσο χωμένος είναι;;;;;

Αυτή την απορία και εγώ την έχω..Υποπτη μου φάνηκε η συμπεριφορά του...

εγώ πιστεύω ότι γνωρίζει για τη διαθήκη.....<ξέρετε τι είναι αυτό το παιδί;;;>ξέρετε πόσο σημαντικό είναι αυτό το παιδί;;;;σαν να ήθελε να πει...και όχι επειδή είναι παιδί της εύας αλλά παιδί του στέφανου και εγγόνι του λαζαρίδη.....

anastasia και εμένα ακριβως αυτή η ατάκα με παραξένεψε...Σαν να πήγε να του ξεφύγει κάτι...
Νομίζω πως και οι δύο είναι χωμένοι απλά δεν ξέρω πόσο βαθειά και τι γνωρίζει ακόμα ο καθένας.. Πάντως και οι δύο είναι υποπτοι..ειδικά μετά το σημερινό...
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010

Δημοσίευση από ksanthi Πεμ Μάης 20, 2010 8:29 pm

ΣΟΡΥ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΜΑΝΟΣ ΕΥΑ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΕΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΜΕΣΑ ΜΕ ΚΑΠΕΛΟ; ΠΟΥ ΠΗΓΕ Η ΣΚΗΝΗ; ΚΑΤΑ ΑΛΛΑ ΠΡΟΟΙΚΟΝΟΜΙΕΣ ΜΕ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΝΩΔΥΝΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ ΚΑΙ ΜΑΝΟΣ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΤΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΙ ΔΥΟ ΣΚΙΕΣ ΜΑΣ ΜΙΑ. ΤΟ ΓΕΛΙΟ ΣΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΟΚΕΤΟΥ. ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΑΣΧΕΤΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΩ. ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΖΩ ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ Η ΣΧΕΔΙΑΚΙΑ; ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΟ; ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

ksanthi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Πεμ Μάης 20, 2010 8:30 pm

Clarabelle έγραψε:
Foulitsa έγραψε:
anastasia20 έγραψε:



Το αυριανό αναμένεται καλύτερο...και ερωτώ ο μάνος τι ξέρει οεο;;;;;γιατί κάτι ξέρει...αυτό είναι το μόνο σίγουρο....αλλά ανρωτιέμαι πόσο χωμένος είναι;;;;;

Αυτή την απορία και εγώ την έχω..Υποπτη μου φάνηκε η συμπεριφορά του...


Προφανώς βρήκαν τον τρόπο να αποκαθηλωθεί εντελώς ο Μάνος
Ψάχνω μέρες τώρα πως θα το φέρουν να τον διώξει η Εύα.
Αν το δω κι αυτό θα σταματήσω τη σειρά πριν το τέλος της σεζόν
Αν αυτός είναι ο τρόπος τους να τον διώξουν έκαναν τη χειρότερη επιλογή.
Δεν σέβονται τους ήρωές τους τουλάχιστον ας σεβαστούν το κοινό που τους αγάπησε
Δείχνει να ξέρει ο Μάνος για τη διαθήκη και δείχνει να ξέρει ο Στέφανος
για την απόπειρα. Ίσως αυτός να είναι ο λόγος που πρότεινε το ταξιδάκι


ο στέφανος ξέρει δηλαδή ότι κινδυνεύει η εύα και το παιδί του;;;;ή εκείνος κρύβεται πίσω από όλα;;;;;
δεν το πιστεύω με τίποτα αυτό.....και δε νομίζω ότι πρότεινε για κάποιο λόγο το ταξίδι...απλώς ήθελε να φύγει για λίγο μακρυά από όλους και από όλα....
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Μάης 20, 2010 8:33 pm

anastasia20 έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Foulitsa έγραψε:
anastasia20 έγραψε:



Το αυριανό αναμένεται καλύτερο...και ερωτώ ο μάνος τι ξέρει οεο;;;;;γιατί κάτι ξέρει...αυτό είναι το μόνο σίγουρο....αλλά ανρωτιέμαι πόσο χωμένος είναι;;;;;

Αυτή την απορία και εγώ την έχω..Υποπτη μου φάνηκε η συμπεριφορά του...


Προφανώς βρήκαν τον τρόπο να αποκαθηλωθεί εντελώς ο Μάνος
Ψάχνω μέρες τώρα πως θα το φέρουν να τον διώξει η Εύα.
Αν το δω κι αυτό θα σταματήσω τη σειρά πριν το τέλος της σεζόν
Αν αυτός είναι ο τρόπος τους να τον διώξουν έκαναν τη χειρότερη επιλογή.
Δεν σέβονται τους ήρωές τους τουλάχιστον ας σεβαστούν το κοινό που τους αγάπησε
Δείχνει να ξέρει ο Μάνος για τη διαθήκη και δείχνει να ξέρει ο Στέφανος
για την απόπειρα. Ίσως αυτός να είναι ο λόγος που πρότεινε το ταξιδάκι


ο στέφανος ξέρει δηλαδή ότι κινδυνεύει η εύα και το παιδί του;;;;ή εκείνος κρύβεται πίσω από όλα;;;;;
δεν το πιστεύω με τίποτα αυτό.....και δε νομίζω ότι πρότεινε για κάποιο λόγο το ταξίδι...απλώς ήθελε να φύγει για λίγο μακρυά από όλους και από όλα....


Να πω οτι δεν πιστεύω στις συμπτώσεις. Δεν είναι η πρώτη φορά που επιλέγει τη λάθος στιγμή. Σε κάθε τι που συμβαίνει το άλλοθί του είναι η Μελίτα. Δεν είναι λίγο περίεργο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010

Δημοσίευση από ksanthi Πεμ Μάης 20, 2010 8:34 pm

ΗΡΕΜΙΣΤΕ ΚΑΛΕ Ο ΜΑΝΟΣ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΚΛΕΨΕ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΑΦΝΗ Ο ΜΑΝΟΣ ΞΕΡΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΑΤΟΝΙ ΚΑΙ 2 ΤΟΝ ΕΙΧΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ Ο ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΚΑΙ 3 ΠΟΛΥΤΙΜΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΕΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΕΛΠΙΖΕΙ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΥΑ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ. ΕΙΝΑΙ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΤΙΣ ΔΕΙΞΕΙΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ

ksanthi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 370 - Ημερομηνία 20-05-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Πεμ Μάης 20, 2010 8:35 pm

Clarabelle έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Foulitsa έγραψε:
anastasia20 έγραψε:



Το αυριανό αναμένεται καλύτερο...και ερωτώ ο μάνος τι ξέρει οεο;;;;;γιατί κάτι ξέρει...αυτό είναι το μόνο σίγουρο....αλλά ανρωτιέμαι πόσο χωμένος είναι;;;;;

Αυτή την απορία και εγώ την έχω..Υποπτη μου φάνηκε η συμπεριφορά του...


Προφανώς βρήκαν τον τρόπο να αποκαθηλωθεί εντελώς ο Μάνος
Ψάχνω μέρες τώρα πως θα το φέρουν να τον διώξει η Εύα.
Αν το δω κι αυτό θα σταματήσω τη σειρά πριν το τέλος της σεζόν
Αν αυτός είναι ο τρόπος τους να τον διώξουν έκαναν τη χειρότερη επιλογή.
Δεν σέβονται τους ήρωές τους τουλάχιστον ας σεβαστούν το κοινό που τους αγάπησε
Δείχνει να ξέρει ο Μάνος για τη διαθήκη και δείχνει να ξέρει ο Στέφανος
για την απόπειρα. Ίσως αυτός να είναι ο λόγος που πρότεινε το ταξιδάκι


ο στέφανος ξέρει δηλαδή ότι κινδυνεύει η εύα και το παιδί του;;;;ή εκείνος κρύβεται πίσω από όλα;;;;;
δεν το πιστεύω με τίποτα αυτό.....και δε νομίζω ότι πρότεινε για κάποιο λόγο το ταξίδι...απλώς ήθελε να φύγει για λίγο μακρυά από όλους και από όλα....


Να πω οτι δεν πιστεύω στις συμπτώσεις. Δεν είναι η πρώτη φορά που επιλέγει τη λάθος στιγμή. Σε κάθε τι που συμβαίνει το άλλοθί του είναι η Μελίτα. Δεν είναι λίγο περίεργο;

μα η επίθεση έγινε πριν φύγουν για το παρίσι....αν ήθελε άλλοθι θα φρόντιζε τουλάχιστον να έχει πάει ήδη στο παρίσι...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης