Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010

Σελίδα 1 από 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 Vote_lcap11%Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 Vote_rcap 11% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 Vote_lcap15%Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 Vote_rcap 15% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 Vote_lcap37%Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 Vote_rcap 37% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 Vote_lcap15%Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 Vote_rcap 15% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 Vote_lcap2%Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 Vote_lcap20%Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 Vote_rcap 20% 
[ 9 ]

Σύνολο Ψήφων : 46

Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 Empty Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Δευ Μάης 24, 2010 6:02 pm

Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;

Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Δευ Μάης 24, 2010 8:01 pm

Ευα-Μαρίλια-Αγγέλα:Προσπαθούσαν να εξηγησουν τα ανεξήγητα στην μικρη μόνο που εχει μυαλο και πάει παραπέρα τις σκέψεις της και με τον τρόπο της καθησύχασε τις υπόλοιπες.

Παρέα:Όντως αυτά τα της διαθηκης μονο ο αστυνομος θα τα ρωτησει στο Στεφανο καλα τα λες Λουκά στο Μάνο. Αν σκασει μύτη με κοιλιά η Μελίτα θα γίνει χαμος! Είπα και ελάλησα άλλες εχουν σειρα τώρα!!!!!!Στην τελικη της τα λετε και δεν ακουει εε ας φαει το κεφαλι της…!Μελανια ίδια με χθες ο Λουκάκος

Ρούσσος-Μιμίκος:Η αγωνια του πατέρα Πέτρου και το πελάγωμα του Ζυμαρούλη…Μου αρεσει που του αφηνει υπόνοιες ο Ρούσσος και ο ίδιος βραζει στο ζουμι του.

Χρηστάρας-Wanna be γκεστάπω:Τελικα θελει ή δεν θελει το εγγόνι της?Μπερδεύτηκα…

Ζυμαρούλης-Μάνος:ήρθαν να αναψουν την πιπα της Ειρηνης..παλι καλα ακουστηκε και ένα ανεκδοτο σήμερα χαχαχαχα νοιάζεται για το παιδι του γι αυτό ετοίμαζε ταξιδια ενώ ήξερε πως η Ευα και το παιδι κινδυνευει….Εριξε τα μούτρα του και πήγε εκει και έφυγε σαν βρεγμενη γάτα…Ο Μάνος κατι ξερει κάτι ξερει….

Λουκάς-Νόρα:Μελανια πιο ανοιχτοχρωμη τωρα….στα λόγια μου έρχεσαι Λουκά από κάπου έμαθε κάτι….τιιιιιιιιιιιιι Κωνσταντινούπολη??????????Θα με τρελάνετε ρε παιδια μόλις γυρισα από κει πέρα? Confused? faint Κρατηστε με δεν είμαι καλα φιλες Λουκανορικες!!!!!Με την απαραίτητη γλύκα πάντα και φιλάκια τρυφερά.

Ρούσσος-Μάνος:Ίσα και θα κρατηθεί μακριά της ο Μιμίκος.Μπηχτες πολλές και αχός βαρύς ακούγεται

Χρησταρας-Οχιά:Τι τον ρωτας αφου ξερεις από πρωτο χέρι.Να δείτε που την βαζει η γκεστάπω για να ψαρευει το Χρηστο για να μαθει πληροφορίες και για να ελέγξει την εμπιστοσύνη του και να δει αν κρατησει το στομα του κλειστό.Και τι σε κόφτει εσενα μωρη?Πάντου θελει να χώνεται η καμπια έλεος κυριες και κύριοι!!!!έτσι τσοκαρακι σε διπλο ταμπλό και στο παραδακι και στην παρονομία.Χρησταρα πάτησε την κάτω την γκιόσσα! Tigania

Νόρα-Κουνια-Μπέλλος:Η οχια έχει σχεδια και όχι εσυ κουτορνίθι!Καρφωθηκες ρε βλάκα σε πήρε είδηση.Όχι και σε προσβάλλει ρε χαπατο η Νόρατα θες και τα παθαίνεις!

Λουκάς-Μάνος:Πιο σκουροχρωμη μελανια τωρα….Αυτό το υφακι του Μάνου στο Λουκά μου σπάει τα νευρα…

Μιμικος-λαγωνικά:Στο Μιμικο κάναν ελεγχο και σκιάχτηκε μωρε!Στα άλλα τα wanna starring in Kill Bill τι έγινε δεν τους πήραν χαμπάρι που έβαλαν και ποδιες ιατρικές?

Λουκάς-Νόρα-πατατακια:Πιο ανοιχτοχρωμη μελανιά.Με το χαμογελο στα χειλη θα παει ο Μπέλλος αχχαχαχαχα.Αφου είναι ηλιθιος και πανιβλακας καλα να πάθει!Αγκαλίτσα Love!
Ευα-Αγγέλα-Μιμικος:Αργα το θυμηθηκες το παιδι Μιμικο!Η Ξυλά φοβερη ερμηνευτικά σε αυτή τη σκηνη

Λουκάς-Οχιά:Το ότι το παιζει ανηξερη με εξοργίζει…Μα και συ τους κοροιδεψες
Οποτε καλα σου κανανε!Θελω την οχια ψητη στα καρβουνα με μπολικο λεμόνι….Ποτε θα απαλλαγουμε κυριοι γραφοντες?

Αμαλι-Μαίρη:Κατσε και λουσου τα τωρα Αμαλί εσυ τις φούσκωσες τα μυαλά της κορακλας σου.Σου βγαζει και γλωσσα καλα να πάθεις!Αφηστε την να φαει το κεφαλι της μωρε που βριζει κιολας!

Σαϊνης-Ευα:Εκδηλη η αγωνια της Ευας για το μετεπειτα.Αρα η Ανθη είναι μια αδικοχαμένη γυναίκα πιθανοτατα εγκυος?

Λουκάς-Νόρα-Νικόλας-Δαφνη:Πιο μεγαλη μελανια και σκουρη μελανια.Από γυρω γυρω τους το φερνουν και να σου η βόμβα.

Ευα-Μάνος:Τον δουλεύει κανονικά.

Οχιά-Κουνια-Μπέλλος:Απαλλάξτε μας από το πατσοζευγαρο επιτελους.!

Δαφνη-Νικόλας:Εσυ επεμενες Δαφνη να πουλησεις την Εδέμ!Αυτό το μερος μας γιατρευει…

Ευα-Νόρα-Λουκάς:Γλυκα για ένα λόχο εφεραν….. Kill bill rewind όπως μας θημησε και μια συμφορουμίτισσα.Γιατι εφυγαν από κει οι φρουροι και καλά….Ο Λουκάς Θυμηθηκε ο καλός μου ότι αυτοι τους επιτέθηκαν!Και οι άλλοι μόνο πλακωτο δεν εστησαν!

Το επεισόδιο πολύ καλό και μου δωσε τροφη για σκεψεις λίγο η οχια με αυτά που τις ανηκουν…Λιγο το ότι κινδυνευει και η Μαίρη….

Υγ1. Θέλω και εγώ Λουκανορική μπέμπα!

Υγ2. Η ΟΧΙΑ ΚΟΥΡΑΣΕ ΠΟΛΥ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΟΡΑ!
Ακουει κανεις??? ΑΠΑΛΛΑΞΤΕ ΜΑΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

Υγ3.Η Μακιγιεζ δεν θυμαται τον τόνο της μελανιας που έκανε στο Λουκα μια έτσι μια γουβετσι…αναλυω και χθες και σημερα καρε καρε τον χρωματισμό!

Υγ4. Απαλλάξτε μας από το πατσοζευγαρο επιτελους!Μόνο να κουρασουν μπορουν τίποτε άλλο

Με αγάπη και Λουκονορικά φιλιά
loukitsa
Siga...

Έχει επεξεργασθεί από τον/την loukitsa στις Δευ Μάης 24, 2010 8:05 pm, 1 φορά

Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010

Δημοσίευση από Ελένα Την / Το Δευ Μάης 24, 2010 8:02 pm

χι χι, ο Στέφανος με χαμηλούς τόνους κατέφυγε στο Μάνο.. με την ουρά στα σκέλια Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 Icon_twisted .. Τι εγινε Στεφανάκο ?? αρχίσαμε να μην πιστευουμε τη μανούλα?

παντως είναι και λίγο υπερ του το ότι εριξε τα μούτρα του και πήγε..

Ο Μάνος πάλι υποπτος, κάτι ξερει, κατι ξερει!!

να δείτε που πάλι θα ειναι μπλεγμένος Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 102533

κάτι ξερει, κατι ξερει

τη Νορα πάλι την εβαλαν να μιλάει για γαμους!! ελεος, υποτίθεται ηταν η πιο δυναμική!! μη καίτε ζευγάρι!!

ο Μάνος κάτι ξερει, κατι ξέρει

καταπληκτική η ερμηνεία της Πολυχρονίδη!! σε τετοιες σκηνές θελω να τη βλέπω, σαν αυτή με τον κασσανδρινό

βέβαια στη Νταιζάρα στελνω το μήνυμα '' ΑΣΕ ΗΣΥΧΟ ΤΟ ΧΡΗΣΤΟ ΜΩΡΗ''
Χρήστος θεός, την έβαλε στη θέση της!! Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 195890

ήθελε και να τον ψαρέψει τρομάρα της

Ο Λουκάς πήγε να ψαρέψει το Μάνο Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 699144

ΛΟΥΚΑΣ : '' Μάνο τι ξέρεις ? '' Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 397896

Η Εύα εχει δίκαιο που δεν εμπιστεύεται το Στέφανο

Φοβάμαι πως εχει άδικο που εμπιστεύεται το Μάνο (κρίμα βέβαια)

ο
Μάνος κάτι ξερει, κατι ξέρει

'' κι εγώ θα παραστώ στα βαφτίσια'' ταδε εφη ο Σταυρίδης!!

πάντως εγώ ''σκιάχτηκα'' όταν ειπε ότι μιλούσε με την ανθή Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 Icon_lol

Δαφνη μαζέψου, επίπεδο!! Πολυάννα μου μάζεψε τα χεράκια σου και άσε την
καμήλα που μασάει φύλλα που θέλει να μασήσει την Εδέμ να την περιποιηθούν οι άλλοι, με
συνεση και λογική!!

ο
Μάνος κάτι ξερει, κατι ξέρει
Ξυλά -Μπουγιούρης στη μονόλεπτη σκηνή με τα γλυκά, με επεισαν!! έβγαλαν πολύ καλή χημεία!! Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 681539

τέλος θα ήθελα να προσθέσω ότι ο Μάνος κάτι ξερει, κατι ξέρει

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ελένα στις Δευ Μάης 24, 2010 8:07 pm, 2 φορές συνολικά
Ελένα
Ελένα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Δευ Μάης 24, 2010 8:05 pm

Ελένα έγραψε:

Ο Λουκάς θα πήγε να ψαρέψει το Μάνο Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 699144

ΛΟΥΚΑΣ : '' Μάνο τι ξέρεις ? '' Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 397896

Με πέθανες Ελένα ! gelio gelio

Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Δευ Μάης 24, 2010 8:07 pm

Ο Στέφανος με την ουρά κάτω από τα σκέλια πήγε να ψαρέψει τον Πέτρο με δικαιολογία "Για τη Μελίτα" και τον Μάνο "Για την Εύα" gelio

Μικρό κουτό αγόρι έγραψες για μια ακόμα φορά!
gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio

Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από ksanthi Την / Το Δευ Μάης 24, 2010 8:11 pm

ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑΜΕ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΑΧΩΝΕΥΤΗ ΠΛΟΥΣΙΑ. ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΒΛΑΠΑΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ. Η ΜΑΡΙΛΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΕΙΠΕ ΣΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΤΗΣ ΑΓΓΕΛΑ ΜΑΖΕΨΟΥ. ΚΑΙ ΜΙΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ ΕΓΓΟΝΗ ΣΟΥ. ΜΑΝΟΣ ΕΥΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΧΗΜΕΙΑ . ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΙΝΟ ΖΕΥΓΑΡΙ. ΜΕΓΑΛΩΣΤΕ ΤΙΣ ΣΚΗΝΕΣ ΤΟΥΣ ΕΛΕΟΣ ΠΟΙΑ. ΛΙΓΟ ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΡΜΙΚΟ. ΑΧ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕ. Ο ΜΑΝΟΣ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΡΕΛΑ ΤΗΝ ΕΥΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΒΕΙ ΦΛΕΒΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΠΡΟΜΕΝΟ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ Ε Γ Ρ Α Ψ Ε. ΚΑΘΑΡΗ ΠΡΟΟΙΚΟΝΟΜΙΑ. ΕΥΑ ΕΛΕΟΣ ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΑ ΤΑ ΚΑΨΟΝΙΑ ΣΤΟΝ ΜΑΝΟ ΣΟΥ. ΔΕΝ ΤΟΝ ΛΥΠΑΣΑΙ ΤΟΝ ΚΑΨΕΡΟ; ΦΤΑΝΕΙ. Α ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΤΑΙ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΤΗΣ Η ΕΥΑ ΤΙΣ ΦΕΡΘΗΚΕ ΣΠΑΘΙ. Ο ΜΑΝΟΣ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΤΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΞΕΡΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΕΡΟ ΛΥΤΡΑ ΟΤΙ ΤΑ ΕΙΧΕ Ο ΛΥΤΡΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΓΟΝΗ. ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΕΙΠΕ Η ΕΥΑ ΣΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΤΑ ΚΑΚΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΤΟΝ ΧΩΡΙΣΕ Η ΕΥΑ. ΧΩΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.ΤΟ ΠΟΙΑΣΑΜΕ. ΑΛΛΟ ΕΣΥ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΕΓΩ ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΟ ΠΩΣ Ο ΜΑΝΟΣ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΑΧΡΑΣΤΗΚΕ ΧΡΗΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΣΑΦΕΣΤΑΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΝΤΡΑΠΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΚΑΚΩΣ ΒΕΒΑΙΑ ΔΙΟΤΙ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΩΣΕΙ ΤΗΝ ΔΑΦΝΗ. ΚΑΙ Η ΦΙΛΙΑ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΕΛΙΩΣΕΙ ΠΟΤΕ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ Η ΣΧΕΤΙΚΗ ΠΡΟΟΙΚΟΝΟΜΙΑ.

Έχει επεξεργασθεί από τον/την ksanthi στις Δευ Μάης 24, 2010 8:21 pm, 2 φορές συνολικά

ksanthi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Δευ Μάης 24, 2010 8:12 pm

Εντάξει το πιάσαμε..Ο Μάνος κρύβεται απο πίσω και αν έχει γίνει και αυτό η φιλία τελείωσε..Καταλάβαμε πως θα τελειώσει το παραμυθάκι...
Συγκλονίστηκα..

Ελένα συμφωνώ απόλυτα.Ο Μάνος κάτι ξέρει κάτι ξέρει....
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από Ελένα Την / Το Δευ Μάης 24, 2010 8:15 pm

Foulitsa έγραψε:Εντάξει το πιάσαμε..Ο Μάνος κρύβεται απο πίσω και αν έχει γίνει και αυτό η φιλία τελείωσε..Καταλάβαμε πως θα τελειώσει το παραμυθάκι...
Συγκλονίστηκα..

Ελένα συμφωνώ απόλυτα.Ο Μάνος κάτι ξέρει κάτι ξέρει....

χαίρομαι που κατάλαβες πως το εννοώ!! Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 609635
συμφωνώ Foulitsa!!!!
Ελένα
Ελένα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Δευ Μάης 24, 2010 8:19 pm

Τους έχουμε καταλάβει τους σεναριογράφους αγαπητή...
Κάποιος πρέπει να φορτωθεί τα πάντα και ποιος θα να???
ΜΑ οποία έκπληξις!!Ο Μάνος που μας κουνάει το μαντήλι..Πες μου οτι σοκαρίστηκες... lol!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Ελένα Την / Το Δευ Μάης 24, 2010 8:23 pm

Foulitsa έγραψε:Τους έχουμε καταλάβει τους σεναριογράφους αγαπητή...
ΜΑ οποία έκπληξις!!Ο Μάνος που μας κουνάει το μαντήλι..Πες μου οτι σοκαρίστηκες... lol!

Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 767379

Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 624907 Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 624907 Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 624907

μιλάμε από το σοκ, κατάπια την τσίχλα μου!!! Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 Lol
Ελένα
Ελένα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Δευ Μάης 24, 2010 8:25 pm

Εγώ πάντως είμαι συγκλονισμένη.
Άσε την ευρηματικότητά τους.
Πώς θα το περάσουμε να το καταπιούν αμάσητο;
Βάλε το Λουκά που είναι αγαπητός ως ήρωας να βρίζει το Μάνο κατα συρροήν και κατ επανάληψιν.
Τελικά ούτε καν αξιοπρεπές κλείσιμο στην παρέα δεν θα μας δώσουν

Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από panda Την / Το Δευ Μάης 24, 2010 8:26 pm

Τραγικά άθλιο το σημερινό επεισόδιο. Οι μοναδικές σκηνές που άξιζαν ήταν αυτές με Νταίζη και Αζώρ. Απίστευτη ήταν η Πολυχρονίδη στο σημερινό και για πολλά oscar το Νταιζουλίνι στον τρόπο με τον οποίον χειρίστηκε όλες τις καταστάσεις Penguin. Επίσης χάρηκα που για μια ακόμα φορά ο Αζώρ έβαλε την σουπιά στην θέση της(στον πάτο δηλαδή).

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Δευ Μάης 24, 2010 8:26 pm

Λοιπόν επειδή υπάρχει περίπτωση να λείψω για μερικές μέρες (θα χάσω μάλλον και τα Εδεμόσκαρ, την τύχη μου μέσα) είπα να σχολιάσω τώρα...

Εύα-Μαρίλα και Αγγέλα-->
Ο Μάνος κέρδισε και την εμπιστοσύνη της Μαρίλας και αν δεν έφευγε απο τη σειρά θα το χαιρόμουν πολύ αυτό... Ο Μάνος όμως κουράστηκε και εμείς πρέπει να δεχτούμε οτι θα πάει στις Αμερικές να ξεκουραστεί (ούτε ένα σοβαρό φινάλε δε θα αξιοθούμε να δούμε).. Όσο για την Εύα, μου αρέσει πολύ που σκέφτεται την Μαρίλια και της εξετάσεις της.. Ακόμα και στο νοσοκομείο, είναι μία πανέμορφη έγκυος....

Παρέα της Φεγγαρόπετρας-->
Τρελαίνομαι... Μου αρέσουν που δεν γλύφουνε ο ένας τον άλλον και που κάνουνε πλάκες μεταξύ τους.. Είναι μια ξεχωριστή παρέα και πάνω απόλα δεμένοι για να βοηθήσουν την όμορφη έγκυμονούσα μας... Η Νόρα με τον Λουκά είναι τελικά το παλιό αχτύπητο δίδυμο (που λέει και η Τζίνα).. Λατρεύω παρέα...

Ρούσσος και Στέφανος-->
Έλα μου ντε Στέφανε; Πόσες αλήθειες είπες μέχρι σήμερα; Γιατί το γεγονός οτι αγαπούσες της Εύα και ήσουν ερωτευμένος με την Μελίτα, μόνο αλήθεια δεν είναι... Συμπαθώ επικύνδυνα Ρούσσο..

Αντιγόνη και Χρήστος-->
Αγρίεψε η Αντιγόνη... Καλέ πολύ κούκλος ο Χρήστος (η κοινή λογική το λέει, όχι εγώ....χιχιχι)

Μάνος και Στέφανος-->
Για ποιό πεπρωμένο έλεγε ο Μάνος;
Ήρεμη σκηνή σχετικά.. Βλέμματα φωτιά αλλά πάντα με καλή πρόθεση ο Στέφανος Αυτές του οι καλές προθέσεις θα φάνε την Εύα και το παιδί του...

Νόρα και Λουκάς-->
Έτσι να παίρνουν μπρός τα μυαλά δικηγοράροι μου...
Το Νοράκι μη χάσει την ευκαιρία, στο τέλος θα τον πάει τον Λουκά στην εκκλησία χωρίς να το καταλάβει gelio Νόρα σύνελθε, δεν είσαι 80 χρονών κοπελιά... Κωνσταντινούπολη ακούω και θυμάμαι κάποια σεναριάκια που είχα διαβάσει :wink2:
Αυτά τα ζουζουνίσματα τους μου αρέσουν πολύ και το φιλάκι αν και μικρό ήταν τόσο τρυφερό...

Μάνος και Ρούσσος-->
Δύο ισχυροί χαρακτήρες προσπαθούν να βρούν λύσεις... Πολύ καλή σκηνή...

Νταίζη και Χρήστος-->
Ερωτευμένη γυναίκα; Fskl Μη στα χρωστάω οχιά.. Έχει κάνει λέει τόσα για τον Χρήστο.. χαχα ας γελάσω..
Επίσης λέει οτι δε θα αφήσει σε κανέναν αυτά που της ανήκουν.. Ενώ αυτά που δεν της ανήκουν, δε τα πειράζει η αγία...
Καλά της τα λές Χρήστο μου, να μείνει μακριά απο σένα αλλά εγώ λέω να μείνει μακριά και απο την Νόρα με τον Λουκά γιατί παρ'όλη την οικονομική κρίση οι νταλίκες ακόμα κυκλοφορούν :twisted:

Μπέλλος και Νόρα-->
Ο Μπέλλος είναι αξιολύπητος και <<αξιοφασκελωμένος>>.. Πές τα Νοράκι μου και λίγα του λές..
Μα δεν είναι άξιος της τύχης του; Αφήνει να τον κάνει ότι θέλει η Νταίζη; Αμάν πιά με τον χάπατο...
Ο Μπέλλος δεν είναι επιχειρηματίας, Κ.Ε.Γ. είναι (Κέντρο Εξυπηρέτησης Γυναικών).... Τον κάνουνε ότι θέλουν και ειδικά η Νταίζη θα του πιεί και το τελευταίο ευρώ και δε θα τον λυπηθώ καθόλου...

Μάνος και Λουκάς-->
Ο Λουκάς μια χαρά τα λέει στον Μάνο... Ο Μάνος όμως τι κρύβει άραγε; Φοβάμαι μήπως η σκηνή αυτή είναι προοικονομία για την αποχώρηση του Μάνου... Ο Λουκάς είπε οτι αν ο Μάνος στήνει καμιά κομπίνα, θα τον διαγράψουνε απο φίλο και φοβάμαι αυτό ακριβώς.. Δε θέλω να φύγει ο Μάνος αφήνοντας τις χειρότερες εντυπώσεις... Κρίμα ένας τέτοιος χαρακτήρας να χαραμιστεί με ένα τόσο αδιάφορο και κακόγουστο φινάλε... Προτιμώ να πεθάνει για χάρη της Εύας παρά να την εγκαταλείψει ξανά (όσο κακό και να ακούγεται αυτό, το προτιμώ)...

Νόρα και Λουκάς-->
Γειάσου ρε noratie τουρίστα με τις πληροφορίες σου :cheers: .... Η Νόρα έτρωγε πατατάκια, μήπως είναι προοικονομία...χιχιχι...;;;
Αυτά τα Σ'ΑΓΑΠΩ τους με λιώνουνε... Φτάνει πιά με την Νταίζη, έχουμε βαρεθεί και κουραστεί... Μια ουσιατική συζήτηση θέλουμε να δούμε.. Ας μας ακούσει κάποιος...

Στέφανος, Εύα και Αγγέλα-->
Λοιπόν μέχρι ένα σημείο καταλαβαίνω οτι ο Στέφανος θέλει να προστατέψει την Εύα και το παιδί του αλλά μέχρι εκεί... Το να θέλει να την φυλακίσει και εκείνος να αλωνίζει με την γκόμενα, είναι τουλάχιστον απαράδεκτο.. Γυναίκα είναι η Εύα, έχει αισθήματα και αυτός της φέρεται σαν αντικείμενο υπο προστασία... Και πρίν φύγει είπε να αφήσει και μια σακουλίτσα τύψεις στην Εύα άν τυχόν συμβεί κάτι στο παιδί.. Ε όχι Στεφανάκο, για να κουλάρουμε λίγο γιατί δε μας τα λές καλά...

Λουκάς και Νταίζη-->
ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ... Ειλικρινά έχουμε αγανακτήσει... Η Νταίζη αξίζει πάνω απ'όλα αδιαφορία, είναι η καλήτερη αντιμετώπιση...

Μελίτα και Αμαλία-->
Η Μελίτα έγινε Νταίζη... Η Νταίζη θυσιάζεται για το παιδί της και η Μελίτα θυσιάζεται για τον γκόμενο της.. Η μία "πονεμένη μάνα" και η άλλη "πονεμένη ερωμένη" Fskl Αυτό που με στεναχωρεί είναι οτι δεν είδα ίχνος στεναχώριας απο την πλευρά της Μελίτας για την Εύα και την κατάσταση στην οποία βρίσκεται.. Είναι πολύ εγωϊστρια τελικά και πολύ επιπόλαιη... Κρίμα γιατί έχει και ένα παιδί να μεγαλώσει (η Αγγελική το μεγαλώνει βασικά αλλά δε βαριέσαι, λεπτομέρειες...)

Εύα και Σταυρίδης-->
Αρχίζω να συμπαθώ τον Σταυρίδη.. Έχω την εντύπωση οτι είναι στο δικό μας στρατόπεδο :wink2: Με συγκίνησε ο άτιμος με την Ανθή του και τον τρόπο που υποσχέθηκε στην Εύα οτι θα προστατέψει το παιδί της.. Ένας ξένος είναι στην ουσία και όμως το ενδιαφέρον του είναι πιό ουσιαστκό απο εκείνο που δείχνει ο πατέρας του παιδιού...

Νόρα, Λουκάς, Νικόλας και Δάφνη-->
Μου αρέσει αυτή η διακριτικότητα που έχουν τα παιδιά μας...χιχιχι.... <<Η Εδέμ της (Νταίζης...)>>, ακούγεται τόσο εξωφρενικό και άδικο... Τη βρήκα πολύ καλή σκηνή... Το γεγονός οτι ο Λουκάς με την Νόρα προσπαθούσαν να τους το πούν χωρίς να τους πονέσουν λέγοντας πόσο "άβολο" είναι το σπίτι τους αλλά το ζεύγος Λύτρα δε μασάει.. Τι να πώ, εώ Δάφνη μου γλυκιά μαζί σου, να της ξαναρίξεις της οχιάς αλλά και να την σακατέψετε δε θα σταματήσει αυτή.. Αντιθέτως θα πεισμώσει και άλλο..

Μάνος και Εύα-->
Λιγουρεύτηκα παγωτό καλέ.. Η όμορφη εγκυμονούσα έχει μάθει απέξω τα ποιήματα του Μάνου... Και ο Μάνος πήγε να απαγγείλει τα ίδια..χιχιχι... Η σκηνή αυτή είναι η απόδειξη οτι οι σεναριογράφοι μάλλον βαριούνται να γράψουν.. Μια τόσο καλή ευκαιρία να πεί κάποια ουσιαστικά και εκ των βαθέων πράγματα ο Μάνος και αντ'αυτού έλεγε τα ίδια και τα ίδια... Με την ελπίδα θα μείνουμε όσο να αφορά το συγκεκριμένο ζεγάρι.. Αυτή η σχέση είναι ικανό να καλύψει πολλά επεισόδια απο μόνο του και εμείς πρέπει να συμβιναστούμε με επαναλήψεις, κρίμα απο τον θεό....

Μπέλλος και Νταίζη-->
Βαριέμαι, κουράζομαι και ανακατεύομαι.. "Κατσαρίδα της συμφοράς" έχει καταντήσει η Νταίζη και πραγματικά είναι στενάχωρο να βλέπουμε να καλύπτουν τα τελευταία επεισόδια της σειράς με τόσο ανούσιες σκηνές.. Τι μας νοιάζει εμάς ο τρόπος που η Νταίζει εκμεταλεύεται τον Μπέλλο, για άλλα πράγματα παρακολουθούμε την σειρά, μη τα βάζουμε όλα στο ίδιο σακούλι...

Εύα, Μάνος, Νόρα και Λουκάς-->
Τέλεια τα περάγματα τους και ο τρόπος που έδιωξαν τον Μάνο... χαχα.. Καλά η Εύα είναι θεά, έδωσε και παγωτάκι στον Μάνο.. Τι γλυκιά που ήτανε...

Δάφνη και Νικόλας-->
Επιτέλους μια σκηνή στο κρεβάτι χωρίς να είναι το επίκεντρο της συζήτησης ο ύπνος του Νικόλα.. Τα παιδιά ήταν πολύ συγκινητικά γιαυτά που είπανε για την Εδέμ...

Οι εξολοθρευτές-->
Ο Λουκάς είναι ο ήρωας μου... Love!
Το βλέμμα του ήταν ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ.. Παναγιώτης Πετράκης άξιος συγχαρητηρίων.... Για να έχουμε λέμε για την εξυπνάδα του... zip

Αυτά απο μένα.. Αν αύριο δε τα πούμε, συγχαρητήρια σε όλους τους υποψήφιους των Εδεμόσκαρ... : respect :
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Δευ Μάης 24, 2010 8:27 pm

Clarabelle έγραψε:

Βάλε το Λουκά που είναι αγαπητός ως ήρωας να βρίζει το Μάνο κατα συρροήν και κατ επανάληψιν.

πολλες ειναι οι σκηνες με Πετρο και Στεφανο απο το πρωι μεχρι να φτασει τι βραδυ να παει στην Ευα κουραστηκε οποτε να μην τα λεει ....θα τα πει η Ευα και θα τον διωξουν κακην κακως
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από evanna Την / Το Δευ Μάης 24, 2010 8:29 pm

Δεν εχω να πω πολλα για το σημερινο επεισοδιο αλλωστε δεν ειχε κατι ιδιαιτερο!Λοιπον.....

Ο Στεφανος ως αλλος πονεμενος πατερας vomit επισκεφτηκε την Ευα για να δειξει το ξαφνικο του ενδιαφερον!Μου αρεσε πολυ η σταση της δευτερης απεναντι του!Κατα τ'αλλα δεν ξερω αν το παρατηρησατε αλλα πηγε στο Ρουσσο να τον ρωτησει μηπως ξερει κατι για να προστατεψει τη Μελιτα και στο Μανο για να προστατεψει την Ευα!Ποσο γελοιος ειναι ο τυπος! wall Παντως και οι δυο σκηνες ηταν τελειες,ειδικα αυτη με το Μανο(Πως του πανε τα ασπρα......! faint )

Η Μελιτα συνεχιζει να κανει σαν πεισματαρικο κακομαθημενο!Δεν εχει καταλαβει λεξη απ'οσα της εχουν πει και μετα περιμενει να μην την αντιμετωπιζουν ως πενταχρονο!Και καλα για τον εαυτο της που μπορει να τον θεσει σε κινδυνο δεν νοιαζεται για το ερμο το παιδακι της που ζει στο ιδιο σπιτι δεν ενδιαφερεται!Ελεος κοπελα μου,κοιτα και κανεναν αλλο εκτος απο την παρτυ σου! Fskl

Ο Λουκας και η Νορα μου αρεσαν αρκετα!Οι συζητησεις και τα ζουζουνισματα ειναι πολυ ωραια!Με χαλαει ομως που και παλι εμμεσως πλην σαφως αναφερθηκε απο τη Νορα το θεμα του γαμου!Αν ειναι δυνατον,δεν ειναι καμια γεροντοκορη η κοπελα....!

Ο Μανος με εχει μπερδεψει!Ειναι υποπτη η σταση του αλλα δεν μπορω να πιστεψω οτι ξερει κατι συγκεκριμενο και δεν μιλαει!Δηλαδη δεν συναδει με τα οσα εχουμε δει τελευταια!Η σκηνη με το Λουκα δεν μου αρεσε και αυτο γιατι νιωθω οτι ο Λουκας ''χρησιμοποιειται'' για προετοιμαστει η αποχωρηση του Μανου που οσονουπω ερχεται!Βεβαια συνεχιζω να ελπιζω οτι δεν φορτωσουν και αλλα στο Μανο,θα δειξει!

Η Ευα μου αρεσε πολυ με το Μαριλιακι αν και ηταν μικρουλα η σκηνη!Ακομα πιο μικρη ηταν αυτη με το Μανο....και μπορει να μου αρεσει το δουλεματακι,η πλακιτσα και τα καψονια που τον κανει αλλα εχει καταλαβει κανεις απο τους ανωθεν οτι ο χρονος τελειωνει και πρεπει να δουμε περισσοτερες και ουσιαστικοτερες σκηνες τους! Love

Η Νταιζαρα και ο Μπελλος οπως πολλακις εχω πει ειναι το λιγοτερο εκνευριστικοι πλεον!Δεν αντεχονται..... Tigania

Δαφνη και Νικολας προβληματιστηκαν με το θεμα του σπιτιου και της δουλειας!Πολυ λογικο,αυτο το μερος το αγαπουν πολυ και η φυγη τους θα τους πονεσει και τους δυο!Η κουβεντα τους πολυ γλυκια! Love!

Στην τελευταια σκηνη και παλι οι αστυνομικοι ηταν στο κοσμο της σοκοφρετας και ευτυχως που ηταν τα Λουκονορακια εκει!

Καλο απο εμενα το επεισοδιο!Περιμενω καλυτερα............! :wink2:
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από verile_mistika Την / Το Δευ Μάης 24, 2010 8:33 pm

Τελικα δην ξερω τι να πιστεψω με αυτο το εργο !!! η αν ειναι οι ιδιοι συντελεστες με την βερα μιλαμε εχουν παθει τρομερη μεταλαξη δεν γινεται αυτο θελουν να διωξουν καποιον και του φορτωνουν μεχρι και το πρωπατορικο αμαρτημα !! ελεος
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Δημοσίευση από DESPOINA Την / Το Δευ Μάης 24, 2010 8:33 pm

Καλό το επεισόδιο από μένα!

Λουκάς-Μάνος Φάουλ ο Λουκάκος μου, αφου αγόρι μου το λέει ο άνθρωπος ότι πίσω από τις επιθέσεις είναι η οικογένεια Λαζαρίδη κ δεν τον ακούτε.
Φάουλ κ ο Μάνος μίλα βρε αγάπη μου κ εσύ κ ας μην σε πιστέψουν.

Η περιοδεία του Στέφανου σε Ρούσσο κ Μάνο δεν με έπεισε.Κάτι ξέρει αυτός άλλωστε το λέει κ το λαμόγιο μου κ εγώ τον πιστευω!

Αμαλία- Μελίτα Αχ βρε αμαλίτσα κ μυαλά να έβρεχε η κόρη σου θα κρατούσε ομπρέλα! Τι βούρλο,ηλίθιο, χαζο, πλάσμα είναι αυτό? Μιλάμε για μεγάλη ωριμότητα! Κάηκε το κατινάκι κ να πώ ότι δεν χαίρομαι ψέματα θα είναι! Το μόνο που δεν είπε το βούρλο είναι ότι σχεδίασε την επίθεση η Εύα για να τους χαλάσει την ηρεμία κ το μεγάλο ερωτα τους!

Εύα- Στέφανος Μπούλη η Εύα δεν είναι Μελίτα κατάλαβε τι καραγκιόζης είσαι! Θεά το Εύακι!

Χρήστος-Νταίζη Αυτό που κανείς δεν γνωρίζει τίποτα για την ταμπακιέρα με τρελαίνει!

Μάνος-Εύα ναί,είμαι ηλίθια αλλά η σκηνούλα μ αρεσε ακόμα κ αν η Εύα τον έστειλε αδιάβαστο Heart2

Το ύφος του Λουκά όταν είδε τους τύπους όοοοοοολα τα λεφτά! : respect :

ΘΕΛΩ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΟΠΩΣ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ Κ ΟΧΙ ΚΥΝΗΓΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΠΑΡΕΑ Κ ΕΥΑ! ΕΛΕΟΣ ΣΕΒΑΣΤΕΊΤΕ ΤΟΝ ΗΡΩΑ ΣΑΣ!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Δευ Μάης 24, 2010 8:35 pm

panda έγραψε:Τραγικά άθλιο το σημερινό επεισόδιο. Οι μοναδικές σκηνές που άξιζαν ήταν αυτές με Νταίζη και Αζώρ. Απίστευτη ήταν η Πολυχρονίδη στο σημερινό και για πολλά oscar το Νταιζουλίνι στον τρόπο με τον οποίον χειρίστηκε όλες τις καταστάσεις Penguin. Επίσης χάρηκα που για μια ακόμα φορά ο Αζώρ έβαλε την σουπιά στην θέση της(στον πάτο δηλαδή).

Μάντεψε; Θα συμφωνήσω μαζί σου για την ερμηνεία της κυρίας Πολυχρονίδη, ήταν πράγματι πολύ καλή όπως και του Παναγιώτη Πετράκη τον οποίον καμάρωνα...

Τώρα για τον Μπέλλο, πως έβαλε την σουπιά στην θεση της πάλι; scratch
Εγώ άλλο είδα.. Η Νόρα ήταν αυτή που τα έχωνε.. Παρεξηγήθηκε κιόλας το χάπατο τρομάρα του.. Τόση τρέλα και βλακεία πώς να πάει στα βουνά, αναγκαστικά στον Μπέλλο πάει..
Αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι γιατί η Νόρα είναι κακιά που τον εκμεταλεύτηκε ενώ η Νταίζη είναι καλή που όχι μόνο τον εκμεταλεύεται αλλά τον έχει βάλει στόχο να του τα φάει όλα... scratch
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Δευ Μάης 24, 2010 8:36 pm

Έχω δύο πρόχειρα σχόλια για το σημερινό! Razz

1. Το τσόκαρο που έμαθε να διαβάζει Καβάφη; "Αποχαιρέτα την Αλεξα..., Εδέμ ήθελα να πω, που χάνεις"; gelio Εσύ τρύπες να κρυφτείς δε μας έλεγες ότι έψαχνες; Σε βιβλιοθήκη κρύφτηκες Νταιζουλίνι; lol!

2. Πέρσι η Νόρα έψαχνε γιατρό και βρήκαν το Χαλικιά, φέτος έψαχναν tour guide και βρήκαν τη Λιλή! Σαν κάτι να μου θυμίζει... Razz Λιλή Χαλιορή δε λέγαν καλέ την κουμπάρα της Αντιγόνης με καταγωγή από την Κωνσταντινούπολη; Razz Αν και ο προορισμός, όντως, Άννα κάποια σεναριάκια μου θυμίζει!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Δευ Μάης 24, 2010 8:36 pm

Ezi_loukno έγραψε:
panda έγραψε:Τραγικά άθλιο το σημερινό επεισόδιο. Οι μοναδικές σκηνές που άξιζαν ήταν αυτές με Νταίζη και Αζώρ. Απίστευτη ήταν η Πολυχρονίδη στο σημερινό και για πολλά oscar το Νταιζουλίνι στον τρόπο με τον οποίον χειρίστηκε όλες τις καταστάσεις Penguin. Επίσης χάρηκα που για μια ακόμα φορά ο Αζώρ έβαλε την σουπιά στην θέση της(στον πάτο δηλαδή).

Μάντεψε; Θα συμφωνήσω μαζί σου για την ερμηνεία της κυρίας Πολυχρονίδη, ήταν πράγματι πολύ καλή όπως και του Παναγιώτη Πετράκη τον οποίον καμάρωνα...

Εγώ άλλο είδα.. Η Νόρα ήταν αυτή που τα έχωνε.. Παρεξηγήθηκε κιόλας το χάπατο τρομάρα του.. Τόση τρέλα και βλακεία πώς να πάει στα βουνά, αναγκαστικά στον Μπέλλο πάει..
Αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι γιατί η Νόρα είναι κακιά που τον εκμεταλεύτηκε ενώ η Νταίζη είναι καλή που όχι μόνο τον εκμεταλεύεται αλλά τον έχει βάλει στόχο να του τα φάει όλα... scratch

Γιατι καλέ η Νόρα δεν υποστήριξε το ζευγαράκι του απόλυτου εμετού, το ρωτάς? vomit

Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Δευ Μάης 24, 2010 8:37 pm

Clarabelle έγραψε:

Προσπαθούν να μας πείσουν οτι η παρέα θα κάνει πέρα το Μάνο που τον ξαναδέχτηκα μετά την αποκάλυψη για το θάνατο του Φωτη??
Θέλω να δω πως θα το κάνουν αυτό...
Ο μόνος λόγος να τον κάνουν πέρα είναι πέρα απο το να ξέρει ο Μάνος να είναι και υπέυθυνος για τις επιθέσεις..
ΚΑι ας μας πιπιλάει το μυαλό οτι αγαπάει την Ευα,έτσι μάλλον θα τον μισήσουμε πιο έυκολα...

ΥΓ.Εζι πολύ ωραίος σχολιασμός..!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Δευ Μάης 24, 2010 8:38 pm

Ezi_loukno έγραψε:

Οι ρόλοι εχουν αντιστραφει Ezi μου ακόμα να το καταλάβεις???
απαππαπα
Σε άλλους η νόρα αχ κακια Νόρα που στην τελικη ξηγηθηκε απο την αρχη στο χάπατο είναι σουπια ενω η Νταίζη καλη Νταιζη είναι καλη που θελει να διαχειριστει την Εδεμ και να τον ναφησει άφραγκο...μια λεπτομερεια σε λίγο και ο Κουνια-Μπέλλος θα ξεχασει ότι την πήρε για κάποιο σκοπό
gelio gelio

Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Δευ Μάης 24, 2010 8:45 pm

loukitsa έγραψε:
Ezi_loukno έγραψε:

Οι ρόλοι εχουν αντιστραφει Ezi μου ακόμα να το καταλάβεις???
απαππαπα
Σε άλλους η νόρα αχ κακια Νόρα που στην τελικη ξηγηθηκε απο την αρχη στο χάπατο είναι σουπια ενω η Νταίζη καλη Νταιζη είναι καλη που θελει να διαχειριστει την Εδεμ και να τον ναφησει άφραγκο...μια λεπτομερεια σε λίγο και ο Κουνια-Μπέλλος θα ξεχασει ότι την πήρε για κάποιο σκοπό
gelio gelio

Ακόμα να το καταλάβω Αριάδνη μου.. Βλακεία μου, το ξέρω slap
Η Νόρα φταίει όμως, που δεν τον κέρασε πατσά και που δεν τον (πατσο)φίλησε <<κατα τύχη>> :lol:
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Δευ Μάης 24, 2010 8:49 pm

Foulitsa έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Προσπαθούν να μας πείσουν οτι η παρέα θα κάνει πέρα το Μάνο που τον ξαναδέχτηκα μετά την αποκάλυψη για το θάνατο του Φωτη??
Θέλω να δω πως θα το κάνουν αυτό...
Ο μόνος λόγος να τον κάνουν πέρα είναι πέρα απο το να ξέρει ο Μάνος να είναι και υπέυθυνος για τις επιθέσεις..
ΚΑι ας μας πιπιλάει το μυαλό οτι αγαπάει την Ευα,έτσι μάλλον θα τον μισήσουμε πιο έυκολα...

ΥΓ.Εζι πολύ ωραίος σχολιασμός..!!

Αυτό είπα και εγώ οτι φοβάμαι δυστυχώς..
Μια σχετική αλλαγή ζητήσαμε για τον Μάνο και θα μας σερβίρουνε μία ολική καταστροφή του ήρωα αυτού που κρατούσε τα ινία της σειράς... Κρίμα και πάλι κρίμα..

Υ.Γ. Σευχαριστώ Φουλίτσα...
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Ελένα Την / Το Δευ Μάης 24, 2010 8:49 pm

Clarabelle έγραψε:

Foulitsa από το σοκ κατάπια την τσίχλα μου!! Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 767379 Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 624907 Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 624907 τι να λέμε τώρα!! Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 Lol

Clarabelle συμφωνώ απόλυτα!!
όλο το επεισόδιο βασίστηκε στο ότι ο Λουκάς επρεπε να διατυμπανίζει κάθε λιγο και λιγάκι το γνωστό :'' Ο Μάνος κάτι ξέρει''
Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 905116
Ελένα
Ελένα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Σελίδα 1 από 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης