Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010

+31
annaki
pasxalitsa
goldy24
Izabella29
elena-7-
aggeliki
loukasnora
hionati
anastasia20
sarita
konstantina
katie007
$ofi@ loukakos + nora
Lyn
jim7
FieryRed
Cancoon
sifantid
DESPOINA
verile_mistika
evanna
nikidanis
Ezantakou
panda
Foulitsa
ksanthi
KatsaroYpotheto
Καρ-Mik
Ελένα
loukitsa
Clarabelle
35 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap11%Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 11% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap15%Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 15% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap37%Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 37% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap15%Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 15% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap20%Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 20% 
[ 9 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 46
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010

Δημοσίευση από Cancoon Δευ Μάης 24, 2010 8:50 pm

Καινούριο επεισόδιο ήταν αυτό;; Γιατί όλα τα σκηνικά που παίχτηκαν σε αυτό το επεισόδιο, τα έχουμε ξαναδεί κι έτσι καθόμασταν τόση ώρα μπροστά στην τηλεόραση για ποιο λόγο;
Για να παρακολουθήσουμε ένα ακόμα ρεσιτάλ εγωισμού από την Εύα που θέλει να απομακρύνει τον Στέφανο από το παιδί του, επειδή δεν την ήθελε για γυναίκα και σύζυγο και προτίμησε να ζήσει με τη Μελίτα. Μα πόσο ανόητα και τυφλά εγωίστρια είναι;;
Το μόνο που ευχαριστήθηκα σε αυτήν την σκηνή ήταν η ατάκα του Στέφανου “έχεις κι εσύ ευθύνη για τη στάση που κρατάς”. Πες το επιτέλους Στέφανε, έτσι είναι. Άντε να ακούγονται και κάποιες αλήθειες σ' αυτήν την σειρά.
Η Νόρα ξαναζεί ένδοξες στιγμές ξεκατινιάσματος. Τι είπε στον Μπέλλο “η Νταίζη σ' έχει βάλει στο βρακί της”. Τι άσχημο στομα!
Πολύ καλές οι σκηνές Στέφανου – Ρούσσου και Μάνου – Ρούσσου. Έχουν χημεία αυτά τα δίδυμα. Ως προς την πρώτη, μ' αρέσει πολύ που ο Στέφανος λέει στον Ρούσσο φόρα παρτίδα “την Μελίτα την αγαπώ” και ταυτόχρονα η κόντρα μεταξύ τους συνεχίζεται ακάθεκτη. Αυτές οι μπλεγμένες σχέσεις έχουν πολύ μεγάλο ενδιαφέρον. Ως προς την δεύτερη, αδυνατώ να πιστέψω ότι ο Μάνος (ναι αυτός που πριν μερικά επεισόδια χτύπησε τόσο βάναυσα τη Μελίτα και στη συνέχεια την ξανααπείλησε) νοιάζεται για το αν θα πληγωθεί ή όχι συναισθηματικά. Πιο πολύ φαίνεται ότι προσπαθεί, έμμεσα αυτή τη φορά, να χωρίσει τον Στέφανο και τη Μελίτα.
Είναι αστείο που έχουν πέσουν όλοι πάνω στη Μελίτα για να απομακρυνθεί από τον Στέφανο. Καταρχήν ο Στέφανος, αν θέλει, με τα λεφτά και τα μέσα που διαθέτει μια χαρά μπορεί να προστατέψει τον εαυτό του και τους γύρω του. Κατά δεύτερον, έτσι είναι η αγάπη – δεν παρατάς τον άνθρωπό σου στα δύσκολα, άλλως όπως είπε η Μελίτα “δεν έχω να κρυφτώ από κανένα και θα ζήσω με τον άνθρωπο που αγαπάω”. Ναι, Μελίτα, να μην χωρίσεις για το καλό των τηλεθεατών. Αν δεν έχουμε Στέφανο-Μελίτα στο ίδιο κάδρο, δεν υπάρχει τίποτε άλλο σε αυτό το σίριαλ που να ανεβάζει την αισθητική μας.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010

Δημοσίευση από panda Δευ Μάης 24, 2010 8:53 pm

Επειδή Ezi_loukno ο παλιός Αζώρ απλά θα έσκυβε το κεφάλι και θα αποχωρούσε πριν ακόμα ξεκινήσει την φράση της η σουπιά. Σε αντίθεση όμως από ότι μας έχουν παρουσιάσει -τουλάχιστον στην αρχή- τον τελευταίο καιρό μια χαρά τους απαντάει και υπερασπίζεται τον εαυτό του και ότι πιστεύει ότι είναι σωστό. Είναι τραγικό πια να βλέπουμε όταν δεν έχει το ζευγαράκι του ελέους επιχειρήματα να καταφεύγει πάλι στην συνηθισμένη τραγική τακτική τους. Δηλαδή να μειώνουν τον συνομιλητή τους πιστεύοντας εσφαλμένα ότι ....... τί slap ? Ότι βγαίνουν από πάνω cake. Απλά vomit η στάση αυτή.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Δευ Μάης 24, 2010 8:54 pm

Cancoon έγραψε:
Για να παρακολουθήσουμε ένα ακόμα ρεσιτάλ εγωισμού από την Εύα που θέλει να απομακρύνει τον Στέφανο από το παιδί του, επειδή δεν την ήθελε για γυναίκα και σύζυγο και προτίμησε να ζήσει με τη Μελίτα. Μα πόσο ανόητα και τυφλά εγωίστρια είναι;;

Cancοon νομίζω πως αυτό που αρνέιται η Ευα κατηγορηματικά στο Στέφανος είναι να γυρίσει σπίτι και να μείνει εκεί προστατευμένη..Πως να το κάνουμε το να σου λέει ο πρωην σύζηγος έλα σπίτι να είσαι προστατευμένη και εγώ θα μένω με τη γυναίκα που αγαπάω είναι λίγο βαρύ...Δεν είναι θέμα εγωισμού..
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Μάης 24, 2010 8:56 pm

Foulitsa έγραψε:
Cancoon έγραψε:
Για να παρακολουθήσουμε ένα ακόμα ρεσιτάλ εγωισμού από την Εύα που θέλει να απομακρύνει τον Στέφανο από το παιδί του, επειδή δεν την ήθελε για γυναίκα και σύζυγο και προτίμησε να ζήσει με τη Μελίτα. Μα πόσο ανόητα και τυφλά εγωίστρια είναι;;

Cancοon νομίζω πως αυτό που αρνέιται η Ευα κατηγορηματικά στο Στέφανος είναι να γυρίσει σπίτι και να μείνει εκεί προστατευμένη..Πως να το κάνουμε το να σου λέει ο πρωην σύζηγος έλα σπίτι να είσαι προστατευμένη και εγώ θα μένω με τη γυναίκα που αγαπάω είναι λίγο βαρύ...Δεν είναι θέμα εγωισμού..

Eπιπλέον η Εύα το θέμα της ήταν που της είπε ψέμματα και όχι ότι ήθελε να ζήσει με άλλη! Ας το έλεγε από την αρχή δεν χρειαζόταν να της φορέσει το κέρατο με την ίδια που την κεράτωσε και ο προηγούμενος σύζυγος μπορούσε απλά να φορέσει παντελόνια και να πει την αλήθεια! Είσαι λάθος νομίζω εδω!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Μάης 24, 2010 8:57 pm

Καταρχήν ο Στέφανος, αν θέλει, με τα λεφτά και τα μέσα που διαθέτει μια χαρά μπορεί να προστατέψει τον εαυτό του και τους γύρω του


Αυτό ξαναπές το
Συμπέρασμα πρώτο λοιπόν αν ήθελε το παιδί του θα μπορούσε να το προστατέψει
Συμπέρασμα δεύτερο κάτι ξέρει και κάνει τον κινέζο.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010

Δημοσίευση από nikidanis Δευ Μάης 24, 2010 8:57 pm

panda έγραψε:Επειδή Ezi_loukno ο παλιός Αζώρ απλά θα έσκυβε το κεφάλι και θα αποχωρούσε πριν ακόμα ξεκινήσει την φράση της η σουπιά. Σε αντίθεση όμως από ότι μας έχουν παρουσιάσει -τουλάχιστον στην αρχή- τον τελευταίο καιρό μια χαρά τους απαντάει και υπερασπίζεται τον εαυτό του και ότι πιστεύει ότι είναι σωστό. Είναι τραγικό πια να βλέπουμε όταν δεν έχει το ζευγαράκι του ελέους επιχειρήματα να καταφεύγει πάλι στην συνηθισμένη τραγική τακτική τους. Δηλαδή να μειώνουν τον συνομιλητή τους πιστεύοντας εσφαλμένα ότι ....... τί slap ? Ότι βγαίνουν από πάνω cake. Απλά vomit η στάση αυτή.


ο Μπελλος ορθωνει αναστημα με δικες του αποψεις gelio gelio gelio gelio gelio ποτε?????
οτι του πεταει η Νταιζη μετα παει και το κανει αν αυτο δεν λεγεται οτι με χει βαλει στο βρακι της και την ακολουθω πιστα τοτε πως λεγετε????? αλλωστε το αζωρ σαν ονομα σκυλιου μια χαρα του παει ο χαρακτηρισμος
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Μάης 24, 2010 8:58 pm

panda έγραψε:Επειδή Ezi_loukno ο παλιός Αζώρ απλά θα έσκυβε το κεφάλι και θα αποχωρούσε πριν ακόμα ξεκινήσει την φράση της η σουπιά. Σε αντίθεση όμως από ότι μας έχουν παρουσιάσει -τουλάχιστον στην αρχή- τον τελευταίο καιρό μια χαρά τους απαντάει και υπερασπίζεται τον εαυτό του και ότι πιστεύει ότι είναι σωστό. Είναι τραγικό πια να βλέπουμε όταν δεν έχει το ζευγαράκι του ελέους επιχειρήματα να καταφεύγει πάλι στην συνηθισμένη τραγική τακτική τους. Δηλαδή να μειώνουν τον συνομιλητή τους πιστεύοντας εσφαλμένα ότι ....... τί slap ? Ότι βγαίνουν από πάνω cake. Απλά vomit η στάση αυτή.

Ο νέος-καλός-αζωρ θα έπρεπε να το κάνει μόνος του αν ήταν ο μάγκας που θέλει να μας παρουσιάζεται και όχι επειδή τον τραβάει μια ''κυρία'' gelio gelio απο τα παντελόνια!!!!

Δεν θα σχολιάσω το οτι μειώσανε τον συνομιλητή τους, μιας που την προηγούμενη φορά, σε ρώτησα 5-6 φορές και δεν πήρα απάντηση!!!!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010

Δημοσίευση από nikidanis Δευ Μάης 24, 2010 8:59 pm

Clarabelle έγραψε:
Καταρχήν ο Στέφανος, αν θέλει, με τα λεφτά και τα μέσα που διαθέτει μια χαρά μπορεί να προστατέψει τον εαυτό του και τους γύρω του


Αυτό ξαναπές το
Συμπέρασμα πρώτο λοιπόν αν ήθελε το παιδί του θα μπορούσε να το προστατέψει
Συμπέρασμα δεύτερο κάτι ξέρει και κάνει τον κινέζο.



γι αυτο θελει να παρει μονο τη Μελιτα απο την Ελλαδα για να την προστατευψει στα Παρισια gelio gelio
ενω για το παιδι του δεν του καιγεται ο κ@@@ς!!!!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Μάης 24, 2010 8:59 pm

Foulitsa έγραψε:
Cancoon έγραψε:
Για να παρακολουθήσουμε ένα ακόμα ρεσιτάλ εγωισμού από την Εύα που θέλει να απομακρύνει τον Στέφανο από το παιδί του, επειδή δεν την ήθελε για γυναίκα και σύζυγο και προτίμησε να ζήσει με τη Μελίτα. Μα πόσο ανόητα και τυφλά εγωίστρια είναι;;

Cancοon νομίζω πως αυτό που αρνέιται η Ευα κατηγορηματικά στο Στέφανος είναι να γυρίσει σπίτι και να μείνει εκεί προστατευμένη..Πως να το κάνουμε το να σου λέει ο πρωην σύζηγος έλα σπίτι να είσαι προστατευμένη και εγώ θα μένω με τη γυναίκα που αγαπάω είναι λίγο βαρύ...Δεν είναι θέμα εγωισμού..

Καλέ σε πιο σπίτι??
Στο σπίτι που τον σαπίσανε στο ξύλο και τον έσωσε ο Μάνος?
Στο σπίτι που τον πυροβολήσανε? (εστω και αν ήταν στημένο-που δεν το ξέρει η Ευα)
Η στο σπίτι που φυτρωσε το όπλο του φόνου???

gelio gelio
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010

Δημοσίευση από FieryRed Δευ Μάης 24, 2010 9:01 pm

panda έγραψε:Επειδή Ezi_loukno ο παλιός Αζώρ απλά θα έσκυβε το κεφάλι και θα αποχωρούσε πριν ακόμα ξεκινήσει την φράση της η σουπιά. Σε αντίθεση όμως από ότι μας έχουν παρουσιάσει -τουλάχιστον στην αρχή- τον τελευταίο καιρό μια χαρά τους απαντάει και υπερασπίζεται τον εαυτό του και ότι πιστεύει ότι είναι σωστό. Είναι τραγικό πια να βλέπουμε όταν δεν έχει το ζευγαράκι του ελέους επιχειρήματα να καταφεύγει πάλι στην συνηθισμένη τραγική τακτική τους. Δηλαδή να μειώνουν τον συνομιλητή τους πιστεύοντας εσφαλμένα ότι ....... τί slap ? Ότι βγαίνουν από πάνω cake. Απλά vomit η στάση αυτή.

Αχ βρε Panda"μειωμένος" είναι ο Αζώρ... όπως τον αποκαλείς.. Όταν πιστεύεις τύπους σαν την Νταίζη και γενικότερα πιστεύεις ότι σου σερβίρουν χωρίς καν να το διασταυρώσεις και να καθίσεις να το σκεφτείς και υποτίθεται ότι είναι επιχειρηματίας είναι χαμένος απο χέρι.. Δεν φταίει η Νόρα και ο Λουκάς γιατί ο τύπος είναι χάπατο...
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Δευ Μάης 24, 2010 9:03 pm

Στο απροσπέλαστο φρούριο να λες καλύτερα MIk!!
Αν και φαντάζομαι οτι δεν θα άφηνε μόνο το Χρήστο να το φυλάει,πως να τα καταφέρει το παιδί μόνο του με τέτοιος επαγγελματίες δολοφόνους?? Η μια απόπειρα χειρότερη απο την άλλη αν εξαιρέσουμε την πρώτη..Για εκφοβισμό καλά το πήγαμε για δολοφονία δεν το χουν!!

Το όπλο δεν φύτρωσε καλέ..Το έβαλε η κακιά Ευα με την ακόμα πιο κακία Δάφνη....Τα παμε αυτά!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010

Δημοσίευση από loukitsa Δευ Μάης 24, 2010 9:04 pm

nikidanis έγραψε:
panda έγραψε:Επειδή Ezi_loukno ο παλιός Αζώρ απλά θα έσκυβε το κεφάλι και θα αποχωρούσε πριν ακόμα ξεκινήσει την φράση της η σουπιά. Σε αντίθεση όμως από ότι μας έχουν παρουσιάσει -τουλάχιστον στην αρχή- τον τελευταίο καιρό μια χαρά τους απαντάει και υπερασπίζεται τον εαυτό του και ότι πιστεύει ότι είναι σωστό. Είναι τραγικό πια να βλέπουμε όταν δεν έχει το ζευγαράκι του ελέους επιχειρήματα να καταφεύγει πάλι στην συνηθισμένη τραγική τακτική τους. Δηλαδή να μειώνουν τον συνομιλητή τους πιστεύοντας εσφαλμένα ότι ....... τί slap ? Ότι βγαίνουν από πάνω cake. Απλά vomit η στάση αυτή.


ο Μπελλος ορθωνει αναστημα με δικες του αποψεις gelio gelio gelio gelio gelio ποτε?????
οτι του πεταει η Νταιζη μετα παει και το κανει αν αυτο δεν λεγεται οτι με χει βαλει στο βρακι της και την ακολουθω πιστα τοτε πως λεγετε????? αλλωστε το αζωρ σαν ονομα σκυλιου μια χαρα του παει ο χαρακτηρισμος

nikidanis με πρόλαβες..τα ίδια έγραφα αλλά μου βγηκε η δικη σου παράθεση gelio
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010

Δημοσίευση από Ελένα Δευ Μάης 24, 2010 9:04 pm

Mik έγραψε:
Foulitsa έγραψε:
Cancoon έγραψε:
Για να παρακολουθήσουμε ένα ακόμα ρεσιτάλ εγωισμού από την Εύα που θέλει να απομακρύνει τον Στέφανο από το παιδί του, επειδή δεν την ήθελε για γυναίκα και σύζυγο και προτίμησε να ζήσει με τη Μελίτα. Μα πόσο ανόητα και τυφλά εγωίστρια είναι;;

Cancοon νομίζω πως αυτό που αρνέιται η Ευα κατηγορηματικά στο Στέφανος είναι να γυρίσει σπίτι και να μείνει εκεί προστατευμένη..Πως να το κάνουμε το να σου λέει ο πρωην σύζηγος έλα σπίτι να είσαι προστατευμένη και εγώ θα μένω με τη γυναίκα που αγαπάω είναι λίγο βαρύ...Δεν είναι θέμα εγωισμού..

Καλέ σε πιο σπίτι??
Στο σπίτι που τον σαπίσανε στο ξύλο και τον έσωσε ο Μάνος?
Στο σπίτι που τον πυροβολήσανε? (εστω και αν ήταν στημένο-που δεν το ξέρει η Ευα)
Η στο σπίτι που φυτρωσε το όπλο του φόνου???

gelio gelio


χαχαχαχα Μικ εχεις ένα, δίκαιο.. Το καρταλόσπιτο εγκυμονεί κινδυνους!!
και ξεχασες τον σημαντικότερο.. Καρτάλω (που ακόμα κ αν δεν ηταν υπευθυνη για τις επιθέσεις, πάλι επικινδυνη θα ηταν για τα νευρα της Ευας)
Ελένα
Ελένα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Δευ Μάης 24, 2010 9:07 pm

Αν δεν έχουμε Στέφανο-Μελίτα στο ίδιο κάδρο, δεν υπάρχει τίποτε άλλο σε αυτό το σίριαλ που να ανεβάζει την αισθητική μας.

Κ προσβάλλει την δικη μας αισθητικη! επίσης ανεβάζει την δική σας αισθητική κ κατεβάζει τα νούμερα!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Μάης 24, 2010 9:08 pm

Ελένα έγραψε:
Mik έγραψε:
Foulitsa έγραψε:
Cancoon έγραψε:
Για να παρακολουθήσουμε ένα ακόμα ρεσιτάλ εγωισμού από την Εύα που θέλει να απομακρύνει τον Στέφανο από το παιδί του, επειδή δεν την ήθελε για γυναίκα και σύζυγο και προτίμησε να ζήσει με τη Μελίτα. Μα πόσο ανόητα και τυφλά εγωίστρια είναι;;

Cancοon νομίζω πως αυτό που αρνέιται η Ευα κατηγορηματικά στο Στέφανος είναι να γυρίσει σπίτι και να μείνει εκεί προστατευμένη..Πως να το κάνουμε το να σου λέει ο πρωην σύζηγος έλα σπίτι να είσαι προστατευμένη και εγώ θα μένω με τη γυναίκα που αγαπάω είναι λίγο βαρύ...Δεν είναι θέμα εγωισμού..

Καλέ σε πιο σπίτι??
Στο σπίτι που τον σαπίσανε στο ξύλο και τον έσωσε ο Μάνος?
Στο σπίτι που τον πυροβολήσανε? (εστω και αν ήταν στημένο-που δεν το ξέρει η Ευα)
Η στο σπίτι που φυτρωσε το όπλο του φόνου???

gelio gelio


χαχαχαχα Μικ εχεις ένα, δίκαιο.. Το καρταλόσπιτο εγκυμονεί κινδυνους!!
και ξεχασες τον σημαντικότερο.. Καρτάλω (που ακόμα κ αν δεν ηταν υπευθυνη για τις επιθέσεις, πάλι επικινδυνη θα ηταν για τα νευρα της Ευας)

Και άντε για την Καρτάλω υποτίθεται δεν το ξέρουμε!
Για όλα τα άλλα όμως που είναι γνωστα??
Να μου λεγε το βιτάμ, έλα να σε κρύψω κάπου ΑΛΛΟΥ και να πληρώσω σωματοφύλακες-φύλακες, να το καταλάβω, αλλα στο σπίτι του-αυτό το απόρθητο φρούριο???
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010

Δημοσίευση από jim7 Δευ Μάης 24, 2010 9:09 pm

Το μ...... σέρνει καράβι. Αυτή είναι η Νταίζη. Όσο για τον Αζώρ μου θυμίζει αλητόβειο σκύλο, εγώ θα προτιμούσα για τον κούνια μπέλλο ένα όνομα που να ταιριάζει σε σκυλί του καναπέ .... πεκινουά ας πούμε. pleeease
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Δευ Μάης 24, 2010 9:14 pm

jim7 έγραψε:Το μ...... σέρνει καράβι. Αυτή είναι η Νταίζη. Όσο για τον Αζώρ μου θυμίζει αλητόβειο σκύλο, εγώ θα προτιμούσα για τον κούνια μπέλλο ένα όνομα που να ταιριάζει σε σκυλί του καναπέ .... πεκινουά ας πούμε. pleeease


Έγραψες λέμε! αν κ εγώ για κανις τον κόβω!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010

Δημοσίευση από nikidanis Δευ Μάης 24, 2010 9:16 pm

DESPOINA έγραψε:
jim7 έγραψε:Το μ...... σέρνει καράβι. Αυτή είναι η Νταίζη. Όσο για τον Αζώρ μου θυμίζει αλητόβειο σκύλο, εγώ θα προτιμούσα για τον κούνια μπέλλο ένα όνομα που να ταιριάζει σε σκυλί του καναπέ .... πεκινουά ας πούμε. pleeease


Έγραψες λέμε! αν κ εγώ για κανις τον κόβω!

μπα τα κανις ειναι εξυπνα ρωτα και μενα που εχω !!!!!
εγω για τσιουαουα τον κοβω
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010

Δημοσίευση από jim7 Δευ Μάης 24, 2010 9:17 pm

DESPOINA έγραψε:
jim7 έγραψε:Το μ...... σέρνει καράβι. Αυτή είναι η Νταίζη. Όσο για τον Αζώρ μου θυμίζει αλητόβειο σκύλο, εγώ θα προτιμούσα για τον κούνια μπέλλο ένα όνομα που να ταιριάζει σε σκυλί του καναπέ .... πεκινουά ας πούμε. pleeease


Έγραψες λέμε! αν κ εγώ για κανις τον κόβω!

Μωρέ και κανίς και πεκινουά και τσιουάουα πολύ του είναι, τέλος πάντων, βρήτε ένα όνομα βρε παιδιά pleeease το Αζώρ πολύ αντρουά είναι και δεν τον κόβω.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Δευ Μάης 24, 2010 9:19 pm

jim7 έγραψε:
DESPOINA έγραψε:
jim7 έγραψε:Το μ...... σέρνει καράβι. Αυτή είναι η Νταίζη. Όσο για τον Αζώρ μου θυμίζει αλητόβειο σκύλο, εγώ θα προτιμούσα για τον κούνια μπέλλο ένα όνομα που να ταιριάζει σε σκυλί του καναπέ .... πεκινουά ας πούμε. pleeease


Έγραψες λέμε! αν κ εγώ για κανις τον κόβω!

Μωρέ και κανίς και πεκινουά και τσιουάουα πολύ του είναι, τέλος πάντων, βρήτε ένα όνομα βρε παιδιά pleeease το Αζώρ πολύ αντρουά είναι και δεν τον κόβω.


Μπορούμε να τον λέμε Fluffy??
Η Λουλούκο στην ελληνική του εκδοχή.... Razz
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Μάης 24, 2010 9:22 pm

Το επεισοδιάκι ήταν συμπαθητικό!
Και επειδή είμαι φαν της παρέας/Λουκά-Νόρας και όχι ξέμπαρκων-εμετικών ζευγαριών, που δεν έχουν καμία σχέση με τους κεντρικούς ήρωες, ναι, χαίρομαι που δείχνει αυτούς. Αφου πάτωσε που πάτωσε η σειρά, τουλάχιστον ας πατώσει με τους κεντρικούς ήρωες και όχι με τους απόλυτους ή το πατσοζευγαρο!!! vomit

Mάνος – Νταίζη: (ξέρω, δεν είχαν καμια σκηνή μαζί απλως ηθελα να τους σχολιάσω μαζι)

Θέλω να πιστεύω ότι ο Μάνος δεν κρυβεται πίσω από όλα αυτά.!
Οι δύο ατάκες που παίξανε είναι Νταίζη: δεν θα αφήσω σε κανέναν αυτά που μου ανήκουνε και Μάνος: Ότι κυνδινευει και η Μελίτα! / Νόρα: Γιατι είναι τυφλωμένη από έρωτα και θέλει οικογένεια με τον Στέφανο

Ο συνειρμός που έκανα μου λέει ότι ο Μάνος από καπου ξέρει ότι τα λεφτά θα τα πάρουν τα παιδία του Στέφανου. Αρα, αν πάθει κατι το παιδί της Ευας, τότε εκείνη που θα κυνδινευει είναι η Μελίτα, αφού πλέον έχει βγάλει ανακοινωθέν στο πανελλήνιο ότι θέλει οικογένεια με το βιτάμ!
Κάτι μου λέει, ότι για κάποιο λόγο η Νταίζη κρύβεται πίσω από όλα αυτά, γιατι έχει και αυτή να λάβει φράγκα! (ρώταγε και για Λαζαρίδη/Λύτρα τον Χρηστάρα)

Τώρα είτε συνεργάζεται με την Αντιγόνη, είτε συνεργάζεται με την Αντιγόνη, και δρα και αυτόνομα, ώστε να κάνει ΚΑΙ σε αυτήν την μπινιά.
Μπορεί να είναι κανα ξόφαλτσο τέκνο του Λαζαρίδη, ποιος ξέρει! Αλλωστε όλο για πατρίο μας λέγανε, ποτέ δεν μας είπανε για τον μπαμπά της!scratch

Ο Στέφανος είναι πολύ βιτάμ για να κρύβεται πίσω από όλα αυτά, αν και πολύ θα το ήθελα!

Νόρα-Λουκάς-Μονεμβασιά:
Ακυρη σκηνούλα (αν και λατρευω να βλέπω το ζευγαράκι μας inlove – σε σχέση με το εμετικό ζευγάρι του κοσμπρεσέρ και του βιτάμ), που το μόνο που μας προσφέρει είναι ότι … ο Λουκάς κάτι ετοιμαζειι !!!!!!!
Βέβαια, αυτοί τουλάχιστον ασχολούνται με τον να ψάξουν ποιος κρύβεται πίσω από όλα αυτά σε αντίθεση με τον καλό και ατυχή πατέρα-που όλοι τoυ φταίνε- που δεν ασχολείται καν, πέρα από το να κατηγορεί δεξιά και αριστερά.

Μπέλλος:

Αν έκανε ότι έκανε μόνος του θα τον παραδεχόμουν. Από την άλλη, κάνει τον μάγκα ένω τον σέρνει ένα…. κορμί (δεν μου επιτρέπεται να μιλήσω αλλιώς!zip ). Να χαρώ εγώ άντρα που ξύπνησε!!! Χαχα! Από την άλλη εκδικείται με τα λεφτα!!! Άλλο από κει πάλι!!! Ο άντρας ο σωστός! Μου θυμίζει κάτι καγκουρες, που επειδή έχουν μικρο π…λι, παίρνουν και φτιάχνουν κάτι αμάξια για να πουλήσουν μούρη!!! Δεν σε κάνουν τα λεφτά άντρα αγόρι μου!

Επίσης, εκδικείται την Νόρα μέσω των φίλων της. Τι τιποτένιος, έλεος!

Βέβαια ένα μπράβο στην Νταίζη που εμπεταλλευται τον Μπέλλο και το περηφανευεται. Ακυρη η Νόρα, που δεν εκμευταλλευτηκε (τόσο) τον Μπέλλο, και που άλλωστε του το ξεκαθάρισε ένα σωρό φορες. Γιατι πάνω απο όλα είμαστε δίκαιοι !!!!!Tigania

Στο τέλος , θα γελάσω πολύ όταν του τα φάει η Νταίζη όλα τα λεφτά του Μπέλλου!!!
Ε, θεία δίκη υπάρχει, όλο και κάποια νταλίκα θα φάει την Νταίζη και όλα θα πάνε στον Αρη !!! YES !!!

Στέφανος-Ευα:

Εχω ξεχάσει ότι πρέπει να κατηγορούμε μόνο την Ευα για όλα και ο Στέφανος φυσικά είναι ο αθώος καλός πατερούλης που δεν έχει κάνει τίποτα!
Αρα, φταίει η κακιά Ευα που δεν τον εμπιστυεται ότι θέλει το καλό της και τον κατηγορεί τον καημένο τον μπαμπά!
Αυτόν τον ίδιο καημένο, που πριν λίγες μέρες την κατηγόρησε ότι έβαλε την μαμά του φυλάκη-> κοινώς ότι έχει επμλοκή σε φόνο και απάτη, κτλ κτλ και τότε τόοοοοοσο πολύ νοιάστηκε για το παιδί, μιας και ΔΕΝ ταραξε καθόλου την εγκυμονούσα!Tigania

Οσο για την προστασία του Στέφανου, την είδαμε! gelio
Ποσο πολύ ασφαλή είναι το σπίτι του!!!!
•Απόπειρα κατά αυτουνου και πυροβολισμος
•Ξύλοφόρτωαμε τότε που τον έσωσε ο Μάνος
•Φύτρωμα όπλου στο συρτάρι!!!

Μαρη Ευα και συ, ντροπή σου να μην νιώθεις ασφάλεια σε αυτό το σπίτι!!!
Ντροπή σου να μην εμπιστευεσαι τέτοιον άνθρωπο σπαθι!!!!TutTut

Μελίτα :

Αν δεν έχουμε Στέφανο-Μελίτα στο ίδιο κάδρο, δεν υπάρχει τίποτε άλλο σε αυτό το σίριαλ που να ανεβάζει την αισθητική μας.
Την αισθητική μερικών να λες, παρακαλώ. Το ‘’μας’’ είναι πολύ γενικό, και η αισθητική μου δεν έχει καμία σχέση με αυτό το ζευγάρι.
Ναι, γιατι η αισθητική μου απέχει πολύ από τις ανάσες σε volume-max, φιλιά ελατήριο, και τα επαναλαμβανόμενα μεγάλα λόγια ενός αστείο έρωτα για άπειρα λεπτά. Ευτυχώς γλυτώσαμε (προσωρινά)

Οσο για την γενική στάση της Μελίτας, ασχολίαστη.
Αυτές οι θεωρίες συνομωσίας, μου φέρνουν λίγο στον Μάνο!!!
Εχει λίγο σύνδρομο καταδίωξης, λίγο να νομίζει ότι όλοι έχουν την δικιά της έννοια.
Τι να πεις! gelio


Νταίζη-Λουκάς:
Η Δαφνη έχει μακρυά χέρια! Το άκουσα και αυτό ! Η Νταίζη όμως τίποτα!
Ουτε μακρυά χέρια, ούτε μακρυά γλώσσα!
Σωστά! Ξέχασα ότι τα άπλωσε όταν την πρόσβαλες ΕΣΥ για το τι μητέρα είναι σε ένα ΞΕΝΟ σπίτι, που δεν σου πέφτει λόγος… Ρε γαμώτο αυτή η μνήμη μου!!!

Τέλεια η κυρία Πολυχρονίδη για άλλη μια φορά, η Νταίζη ανεκδιήγητη. Ελπίζω για την νταλίκα που λε΄γαμε!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010

Δημοσίευση από Lyn Δευ Μάης 24, 2010 9:22 pm

Foulitsa έγραψε:
jim7 έγραψε:
DESPOINA έγραψε:
jim7 έγραψε:Το μ...... σέρνει καράβι. Αυτή είναι η Νταίζη. Όσο για τον Αζώρ μου θυμίζει αλητόβειο σκύλο, εγώ θα προτιμούσα για τον κούνια μπέλλο ένα όνομα που να ταιριάζει σε σκυλί του καναπέ .... πεκινουά ας πούμε. pleeease


Έγραψες λέμε! αν κ εγώ για κανις τον κόβω!

Μωρέ και κανίς και πεκινουά και τσιουάουα πολύ του είναι, τέλος πάντων, βρήτε ένα όνομα βρε παιδιά pleeease το Αζώρ πολύ αντρουά είναι και δεν τον κόβω.


Μπορούμε να τον λέμε Fluffy??
Η Λουλούκο στην ελληνική του εκδοχή.... Razz

Το ΡανΝταΠλαν πως σας φαίνεται?? Νομίζω του πάει γάντι!! gelio
Lyn
Lyn
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Εδώ!
Ασχολίες : Λίγο απ' όλα. Λίγο όμως, όχι πολύ.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Μάης 24, 2010 9:23 pm

jim7 έγραψε:
DESPOINA έγραψε:
jim7 έγραψε:Το μ...... σέρνει καράβι. Αυτή είναι η Νταίζη. Όσο για τον Αζώρ μου θυμίζει αλητόβειο σκύλο, εγώ θα προτιμούσα για τον κούνια μπέλλο ένα όνομα που να ταιριάζει σε σκυλί του καναπέ .... πεκινουά ας πούμε. pleeease


Έγραψες λέμε! αν κ εγώ για κανις τον κόβω!

Μωρέ και κανίς και πεκινουά και τσιουάουα πολύ του είναι, τέλος πάντων, βρήτε ένα όνομα βρε παιδιά pleeease το Αζώρ πολύ αντρουά είναι και δεν τον κόβω.

Λέλος (απο το Μπέλλος) !!! lol!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Δευ Μάης 24, 2010 9:25 pm

panda έγραψε:Επειδή Ezi_loukno ο παλιός Αζώρ απλά θα έσκυβε το κεφάλι και θα αποχωρούσε πριν ακόμα ξεκινήσει την φράση της η σουπιά. Σε αντίθεση όμως από ότι μας έχουν παρουσιάσει -τουλάχιστον στην αρχή- τον τελευταίο καιρό μια χαρά τους απαντάει και υπερασπίζεται τον εαυτό του και ότι πιστεύει ότι είναι σωστό. Είναι τραγικό πια να βλέπουμε όταν δεν έχει το ζευγαράκι του ελέους επιχειρήματα να καταφεύγει πάλι στην συνηθισμένη τραγική τακτική τους. Δηλαδή να μειώνουν τον συνομιλητή τους πιστεύοντας εσφαλμένα ότι ....... τί slap ? Ότι βγαίνουν από πάνω cake. Απλά vomit η στάση αυτή.

Αν και με κάλυψαν τα κορίτσια με τις απαντήσεις τους επιτρέψτε μου να πώ μερικά πράγματα...
Το ζευγαράκι του ελέους (τους αλλάζεις και τίτλους κάθε λίγο και δεν σε προλαβαίνω Razz ) δε θέλει να βγεί απο πάνω panda, μια ήρεμη ζωή θέλουνε τα παιδιά χωρίς νυχτερινές επισκέψεις σε καθημερινή βάση απο μερικές νυχτερίδες του ελέους.. Τόσο παράλογο είναι; Η Νταίζη ομολογουμένως τους κάνει τη ζωή κόλαση και γιαυτό ακριβώς είναι απο πάνω έτσι και αλλιώς η Νόρα με τον Λουκά σε αντίθεση με την Νταίζη που έχει κερδίσει επάξια μια θέση στον πάτο σαν άνθρωπος και μάνα..
Όσο για τον Αζώρ, και να σκύψει το κεφάλι και να το σηκώσει το κεφάλι, το ίδιο αξιολύπητος θα είναι για μένα δυστυχώς..

*Jim7, τα ρέστα μου Congrats Πεκινουά είναι ότι πρέπει για τον κούνια μπέλλο....
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 372 - Ημερομηνία 24-05-2010

Δημοσίευση από panda Δευ Μάης 24, 2010 9:25 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Eπιπλέον η Εύα το θέμα της ήταν που της είπε ψέμματα και όχι ότι ήθελε να ζήσει με άλλη! Ας το έλεγε από την αρχή δεν χρειαζόταν να της φορέσει το κέρατο με την ίδια που την κεράτωσε και ο προηγούμενος σύζυγος μπορούσε απλά να φορέσει παντελόνια και να πει την αλήθεια! Είσαι λάθος νομίζω εδω!

Θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω με την αποψή σου KatsaroYpotheto γιατί ο οποιοσδήποτε αν έλεγε σε μια έγκυο όλα αυτά το λιγότερο που θα τον χαρακτήριζαν θα ήταν βόδι και ότι δεν σέβεται την κατάσταση της εγκύου. Δεν ήταν απλή η κατάσταση για να λυθεί με ένα "μαύρο" ή "άσπρο" και από ότι είδαμε το "γκρι" δεν βοήθησε καθόλου στην συγκεκριμένη περίπτωση.

Cancoon συμφωνώ αρκετά με όσα έγραψες Congrats.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την panda στις Δευ Μάης 24, 2010 9:27 pm, 1 φορά

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης