Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες Empty Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Μάης 24, 2010 11:35 pm

Αγαπητά μου εδεμοφανάκια,

Ήρθε η ώρα που όλοι περιμέναμε όπως λέει και η μουσική!!!

Ήρθε η ώρα για την απονομή των ΕδεμOscars!!!

Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες EdemOscar-1

Το θέμα θα ανανεώνεται με νέα αποτελέσματα κάθε δέκα λεπτά μέχρι να συμπληρωθούν και οι είκοσι κατηγορίες και βέβαια θα παραμείνει ανοιχτό τόσο για τους ευχαριστήριους λόγους των νικητών αλλά και για τα δικά σας σχόλια!!!

Να ευχαριστήσουμε όλα τα μέλη που συμμετείχαν στο διαγωνισμό και όλους όσους ψήφισαν! Ελπίζουμε να το διασκεδάσατε!!!

Ας αρχίσει η απονομή... καλή επιτυχία σε όλους!!!



+++

KatsaroYpotheto έγραψε:Θα ήθελα να πω κι εγώ δυο λόγια για το όλο event αλλά και τα βραβεία που μου δώσατε.

Πριν ένα χρόνο ΑΚΡΙΒΩΣ που έπεσε για πρώτη φορά στο τραπέζι η ιδέα να φτιάξουμε ένα φόρουμ για την αγαπημένη μας σειρά ο πρώτος που αντέδρασε αρνητικά στην ιδέα ήμουν εγω..

Ένα χρόνο μετά δηλώνω μετανιωμένη και απίστευτα τυχερή. Τυχερή που με έπεισαν να ασχοληθώ με αυτό το φόρουμ, τυχερή που γνώρισα όλους εσάς και τυχερή που έχουμε φτιάξει μια τόσο όμορφη ατμόσφαιρα (κι ας φουντώνουμε ώρες ώρες Razz)

Tώρα για τα Όσκαρ τι να πρωτοπω? Καταρχήν άξιζε για μένα σαν event γιατί περασα ΤΕΛΕΙΑ!!! Ήταν μια απίστευτη βραδιά με τέλειο κλίμα και πέρασαν 3μιση ώρες χωρίς καν να το καταλάβω με τρελό γέλιο μέχρι δακρύων!!! Και μόνο για αυτό σας ευχαριστώ μέσα απο την καρδιά μου! Εϊναι κάτι που κάναμε όλοι μαζί!!!

♫ Θα ξεκινήσω από το Όσκαρ αγαπημένου μέλους της ομάδας. Το πιο σημαντικό απο όλα όσα πήρα! Θέλω να σας ευχαριστήσω ειλικρινά για όλα τα όμορφα λόγια που ακούω απο εσάς καθημερινά! Στό τέλος θα το καβαλήσω το καλάμι και θα φταίτε εσείς σας το λέω! Να ξέρετε ότι και για μένα είστε ο κάθε ένας με τον τρόπο του μια πολύ όμορφη παρέα!!!

♫ Για το Όσκαρ σχολιασμού (ευτυχώς που έχω και τη Νίκη που μου τα μετράει στο fb και δεν τα χάνω χαχα) θα πω απλώς ότι χάρηκα απίιιιιιιιστευτα που το πήρα! Ήμουν κάπως έτσι :bounce: είναι ένα Οσκαράκι που το ήθελα πολύ το ομολογώ :oops: γιατί είναι πραγματική καθημερινή απόλαυση, ακριβώς όπως το επεισόδιο, να σχολιάζω στο φόρουμ με τη δική σας συντροφιά!

♫ Το Όσκαρ ταλέντου είναι επίσης ένα ακόμα Όσκαρ που ήθελα πολύ και θέλω να σας ευχαριστήσω και πάλι μέσα απο την καρδιά μου που με ψηφίσατε! Συναγωνιζόμουν τους καλύτερους (τη Mik με τα απίθανα σενάρια και τους στίχους της, τη ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ με το καταπληκτικό της photoshop και την -κακά τα ψέμματα- αστείρευτη όρεξή της να τους ικανοποιήσει όλους, τη loukitsa με τα στιχάκια και τα σεναριάκια της και την αστείρευτη φαντασία της αλλά και την loukasnora με τα καταπληκτικά της βίντεο!) για να μην πω για όσους έλειπαν από τις υποψηφιότητες (giouli_edem, sifantid, Ezi, Foulitsa, Black Rose και άλλους πολλούς) και αυτό σημαίνει πολλά για μενα! Heart1

♫ Για το Όσκαρ Εικονοδημιουργίας Άβαταρ νομίζω ότι το αποτέλεσμα ήταν αναμενόμενο! Το σετάκι Άβαταρ και Υπογραφή της Γιούλης με την ατάκα "Κάποτε η αγάπη ρώτησε την φιλία "Τι κάνεις εκεί ανόητη;" Κι η φιλία απάντησε.. "Κάνω να γελούν, αυτούς που εσύ κάνεις να κλαίνε..." άφησε εποχή και το θεωρώ λογικό που σάρωσε στα Όσκαρς κερδίζοντας 2 και ένα ακόμα που έχασε από τη μπουκλίτσα της Μελίτας στο παρατσάκ! χαχα Η αλήθεια είναι ότι σαν δημιουργία δεν λέει και πολλά μιας και είναι ένας απλός συνδυασμός εικόνων αλλά θέλω να σας ευχαριστήσω που συμμερίζεστε την τρέλα τη δική μου και της Γιούλης για την Παρέα της Φεγγαρόπετρας!

♫ Για το Όσκαρ εικονοδημιουργίας το αποτέλεσμα εξίσου αναμενόμενο από την πλευρά μου. Θα ομολογήσω ότι η Νόρα και ο Λουκάς τσάκωσαν το Όσκαρ τελευταία στιγμή από τον τουρτοπόλεμο ενώ περίμενα ότι θα το έπαιρναν για την πλάκα τους! Παρόλαυτά επειδή και οι δύο δημιουργίες μου ήταν από τις πολύ αγαπημένες μου απλά ευχαριστώ πολύ για τις ψήφους σας! Όλους σας!!!

♫ Και τώρα φτάνουμε στο ντροπιαστικό κομμάτι.. Εγω Όσκαρ βιντεοδημιουργίας? Πάτε καλά? Που έχω φτιάξει (εξαιρώντας τα 20 βίντεο των Όσκαρ) 5-6 βιντεάκια μόνο σε όλη μου τη ζωή? Σας το είπα και εκείνη τη μέρα που έγινε η απονομή εγω περίμενα ότι το Όσκαρ και μάλιστα με διαφορά θα το έπαιρνε η δημιουργία της Νίκης ντυμένη με τη μαγική φωνή του Παναγιώτη Πετράκη!!! Αυτό δίνει στο βραβείο μεγαλύτερη αξία και σας ευχαριστώ πολύ!!! Αυτό το βίντεο το έχω δεί ουυυυυυυ άπειρες φορες..

♫ Και η ντροπή συνεχίζεται... Είναι δυνατόν ποτέ αντί να δώσετε το Όσκαρ σεναρίων στη Βάσω ή τη Σοφία που έχουν εντρυφήσει στο ζήτημα και μας έχουν χαρίσει απίστευτες στιγμές γέλιου να το δώσετε σε εμένα??? Από τη μία δεν θα ντραπώ θα το πω, χαίρομαι απίστευτα που ψηφίζατε εμένα, αλλά απο την άλλη, επίσης δεν θα ντραπώ να το πω (κι ας μην είναι σωστό), δεν ήθελα να κερδίζω μόνο εγω θα το προτιμούσα να ήταν λίγο πιο μοιρασμένες οι ψήφοι! Παρόλαυτα καταλαβαίνω γιατί κέρδισε το συγκεκριμένο σενάριο! Μάλλον αυτό το Όσκαρ θα έπρεπε να το αφιερώσω στην Παρέα της Φεγγαρόπετρας που ήταν ο αδιαμφησβήτητος νικητής αυτής την όμορφης βραδιάς! Εϊναι το τέλος που θα θέλαμε να δούμε και δεν θα το δούμε ποτέ, όχι γιατί δεν μπορούν να μας το δείξουν (με ένα guest όλα γίνονται) αλλα γιατί πάνω από όλα σημασία εχει το ταξίδι που θα κάναμε μέχρι το τέλος τούτο και τώρα ακυρώθηκε.. Σας ευχαριστώ απεριόριστα για τις ψήφους σας λοιπόν, να είστε όλοι καλά!!!

♫ Όσο για το ΕδεμOscar ψευδωνύμου για να λύσω την απορία των μικρών του φόρουμ μας, το ψευδώνυμο προέρχεται από μια παλιά σειρά του Mega Channel το "Χάι Ροκ" και ήταν το παρατσούκλι που είχε κολλήσει ο Πέτρος Φιλιππίδης στον Σπύρο Μπιμπίλα!

Αυτά απο εμένα και πολλά είπα γιατί έχω συγκινηθεί τώρα που ξανασκέφτομαι τα βραβεία και το πόσο όμορφα περάσαμε!

Μακάρι όλα μας τα events να έχουν τόση επιτυχία, στο χέρι μας είναι εδεμοφανάκια μου! Flkia Flkia Flkia



Έχει επεξεργασθεί από τον/την KatsaroYpotheto στις Δευ Ιουν 28, 2010 12:05 pm, 7 φορές συνολικά
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες Empty Απ: Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Μάης 24, 2010 11:45 pm

Κατηγορία: ΕδεμOscar Αγαπημένου Μέλους Διαχειριστικής Ομάδας

Ποιον απο την Διαχειριστική Ομάδα –ναι ναι αυτούς με τα χρωματάκια μόνο- συμπαθείτε περισσότερο?



Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες 1


Έχει επεξεργασθεί από τον/την KatsaroYpotheto στις Τρι Μάης 25, 2010 8:09 pm, 3 φορές συνολικά
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες Empty Απ: Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Μάης 25, 2010 10:35 am

Κατηγορία: ΕδεμOscar Αγαπημένου Μέλους του Φόρουμ

Ποιο μέλος του φόρουμ συμπαθείτε περισσότερο?



Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες 2

+++

Mik έγραψε:Aφου με ζαλίσατε να γράψω ευχαριστήριο λόγο, τι να κάνω?Μπορώ να στεναχωρήσω το κοινό μου?
Αρχικά να ενημερώσω αυτούς που περιμένουν, οτι η φώτο με την βράκα, θα μπεί τις επόμενες ημέρες....

''Καταρχήν ευχαριστώ το κοινό ΜΟΥ που ψήφισε τις δημιουργίες μου...
Ευχαριστώ τους "απόλυτους" που με τα κεριά και τα ξεσκονίσματα τους με βοήθησαν να γράψω και να εμπνευστώ τους στίχους..
Τέλος ευχαριστώ τον κομμωτή της Μελίτας γιατί διευκόλυνε το έργο μου...''

(το γραψε η Εζεντάκου και δεν μπορούσα να μην το χρησιμοποιήσω.....)

♥️ Για το πρώτο βραβείο, έχω να δηλώσω οτι...είναι πολύ συγκινητικό και ιδιαίτερο ! (**καπου εδώ βγαίνουν τα μυξομάντιλα- σνουρφ σνούρφ** Snif ) (σιγά μην συγκινηθώ, με ξέρετε!gelio)
Σε ένα φόρουμ με τόσους πολλούς χρήστες, είναι πολύ τιμητικό να διαλέγετε εμενα, ως το αγαπημένο μελος του φόρουμ!
(Που στο κάτω-κάτω τι κάνω? Πετάω καμια βλακειούλα που και που, είμαι ενάντια στο τετράγωνο της σειράς, κρύβω καφέδες στις συναντήσεις μας, και τσιγκλάω τους πάντες με καθε ευκαιρία).
Χμ ~ Αρα τα ευχαριστηρίκια που να τα δώσω? Στους γονείς μου που με γεννήσανε? Μπα... Στον ευατό μου που με κανα τόσο αξιολάτρευτη? DoksasteME Μπα, ούτε......
Σε εσάς όλους που με αντέχετε!!! : thanks :Σας ευχαριστώ όλους που με ψηφίσατε! : thanks :Σας ευχαριστώ όλους που μου κάνετε παρέα! : thanks :
Σας ευχαριστώ όλους, που μπαίνετε ακόμα στον κόπο να με διαβάζετε!!!!! : thanks :
Thank you guys!
: thanks :

♥️ Για το δευτερο βραβείο!!!geliogelio Και μόνο να ξέρατε τι πόσο ρεζίλι έγινα για αυτή την ατάκα, μόνο red (αν και μάθατε πλέον!)...... Μιας που ο καιρός πέρασε, να σας πω ξανα, οτι ο Παναγιώτης αυτή την ατάκα την γνωρίζει ήδη εδώ και αρκετό καιρό, γιατι κάποια φρόντισε, να την ξεφουρνίσει.Impatient Πριν ακούσει καλησπέρα ο άνθρωπος ακουσε ''Λουκα θυμήσου είμαστε μαζί σου'' (και τα λοιπά αναφερόμενα στο εσώρουχο του!)
Μην ρωτήστε που θα ήμουν αν μπορούσε να ανοιξει η γη να με καταπιει!!!
Και εκεί που η δόλια περίμενα οτι θα ξεχαστεί (αλλωστε τόσα και τόσα ακούει κάθε μέρα), η ίδια κυρία (που με έκανε ρεζίλι) Impatient , ναι αυτή, φρόντισε να λαβει και τα αποτελέσματα των Εδεμόσκαρ, αρα.....για την ψυχική οδύνη, ένα όσκαρ το χρειαζόμουν!!!!!
Τι να πω?Για όλα φταίει πρώτα απο όλα το TIVO με τις μπαρούφες του, και φυσικά ο Παναγιώτης και η Αντιγόνη ή η Νόρα και ο Λουκάς που αγαπήσαμε, και με εμπνέεουν!
Ευχαριστώ παιδιά !!!!
Hugg

♥️ Τέλος, για το τρίτο οσκαράκι, θα πω πρώτα (ω,ναι, πιστεψτε το) ένα ευχαριστώ στους εμετικούς απόλυτους και το άθλιο ζευγαράκι τους, που τόσο με έχει εμπνευσει να το κάνω τραγουδάκια όλη την ώρα ( ούτε η Νόρα με τον Λουκά ή την Νταίζη έτσι ....) . Είναι οι... μουσες μου! (θηλυκό πληθυντικό διοτι ο Μεσιέ ντε Κερί, δεν τιμα τα παντελόνια του)
Βέβαια, είμαι λίγο τυχερή, διότι αν τα όσκαρ γινόταν λίγο αργότερα κάποια (γκουχ-γκουχ Γιούλη ) ή κάποια (γκουχ-γκουχ Τζινα) θα το χε τσιμπήσει το οσκαράκι για πλάκα!!!!!

Ομως για αυτό το βραβείο, ας μιλήσει το βιντεάκι.....



Και τέλος....

Σας υποσχέθηκα ένα τραγουδάκι....

Χαιρετίσματα λοιπόν στην εξουσία - β.Παπακωνσταντίνου




Εγω δεν θέλω πουθενά να τραγουδήσω
θέλω να μείνω στιχουργός μοναδικός
Για τον απόλυτο οταν γράψω να δακρύσω
απο τα γέλια που μου προκαλουν διαρκώς

Χαιρετίσματα λοιπόν στην Αμαλία
Εγω κρατάω το Εδεμόσκαρ, κι ονειρευομαι
Παίρνω το βραβείο μου, και χαιρετάω
σας αγαπάω και δεν το ντρέπομαι!!!

Εγω δεν θέλω μεγαλεία και παλάτι
Δεν θέλω δόξα,paparazzi και λεφτά
Μου φτάνει μόνο που μου δίνετε αγάπη
και γω σας γράφω τραγουδάκια χαρωπα

Χαιρετισματα σε Τζίνα, και Μαρία
Σε Vampirella, και σε Jim7
Παίρνω τηλ την giouli_edem και τραγουδάω
Στην nikidanis χαζογελάω, δεν σοβαρευομαι

Να βγουν δεν θέλω τα στιχάκια παραέξω
Απο τα στόματα των φίλτατων Τζινών
Είμαι απο αυτές που πάντα μένουν στην απέξω
λόγω σεμνότητας (gelio) και χαμηλών ματιών (βλέπε : χαμηλοβλεπούσα)

Φχαριστώ λοιπον για την επιτυχια
Εγω κρατάω την ουσία και δεν παινευομαι
Παίρνω τα οσκαράκια μου και προχωράω
Σας αγαπάω, μα λιγουρευομαι...

(oπως πάντα!)


Έχει επεξεργασθεί από τον/την KatsaroYpotheto στις Τετ Μάης 26, 2010 9:20 pm, 3 φορές συνολικά
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες Empty Απ: Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Μάης 25, 2010 10:39 am

Κατηγορία: ΕδεμOscar Ανενεργού Αγαπημένου Μέλους του Φόρουμ

Ποιο ανενεργό μέλος του φόρουμ θα θέλατε να επιστρέψει?



Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες 3

+++

Vampirela έγραψε:
Ρε παιδιά δεν είμαι χαμένη.... Απλά έχω δουλειά... Άσε που μπήκε και το καλοκαιράκι... Κάτι τα μπάνια κάτι οι καφέδες πολύ θέλει ο άνθρωπας????

Ευχάριστώ τους πάντες που με ψηφίσανε πάντως....
Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες Thanks_graphics_04a


Έχει επεξεργασθεί από τον/την KatsaroYpotheto στις Τετ Μάης 26, 2010 8:38 pm, 3 φορές συνολικά
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες Empty Απ: Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Μάης 25, 2010 10:39 am

Κατηγορία: ΕδεμOscar Καλύτερου Άβαταρ

Ποιο μέλος έχει το καλύτερο άβαταρ? – ανεξάρτητα αν είναι δική του δημιουργία ή όχι



Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες 4




Έχει επεξεργασθεί από τον/την KatsaroYpotheto στις Τρι Μάης 25, 2010 8:34 pm, 2 φορές συνολικά
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες Empty Απ: Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Μάης 25, 2010 10:43 am

Κατηγορία: ΕδεμOscar Καλύτερης Υπογραφής

Ποιο μέλος έχει την ομορφότερη υπογραφή? – ανεξάρτητα αν είναι δική του δημιουργία ή όχι



Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες 5

+++

anna90 έγραψε:Να μαι και εγώ...!Να πω πρώτα απ όλα ΣΥΓΓΝΩΜΗ!!!!Έχω πρόβλημα με το internet που κολλάει συνεχώς, και πριν από κανένα μισάωρο επανήλθε...!!(Στις πόσες καταγγελίες θα επιληφθούν του θέματος απορώ)...
Ευχαριστώ πάρα πολύ για το βραβείοοοοοοοο... inlove
Η υπογραφή ήταν ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ...!!!!Την έχω λατρέψει...Μπράβο στο Τζινάκι και στη Βάσω που βρήκε την εικόνα... Congrats Palamakia
Συγχαρητήρια σε όλα τα μέλη του forum, υποψήφιοι ή οχι κερδισμένοι ή 'όχι όλοι μαζί αποτελούμε την καλύτερη διαδικτυακή παρέα...!!!!
Και τέλος

ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΕΥΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΟΥΚΛΙΤΣΑ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ ΣΤΟ ΧΕΡΙ!!!!!!!!
ΖΩ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ...!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την KatsaroYpotheto στις Τετ Μάης 26, 2010 9:32 pm, 3 φορές συνολικά
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες Empty Απ: Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Μάης 25, 2010 10:43 am

Κατηγορία: ΕδεμOscar Καλύτερης Ατάκας

Ποιο μέλος ποστάρει τις πιο έξυπνες ατάκες? – δικές του όχι της σειράς



Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες 6

+++

Mik έγραψε:Aφου με ζαλίσατε να γράψω ευχαριστήριο λόγο, τι να κάνω?Μπορώ να στεναχωρήσω το κοινό μου?
Αρχικά να ενημερώσω αυτούς που περιμένουν, οτι η φώτο με την βράκα, θα μπεί τις επόμενες ημέρες....

''Καταρχήν ευχαριστώ το κοινό ΜΟΥ που ψήφισε τις δημιουργίες μου...
Ευχαριστώ τους "απόλυτους" που με τα κεριά και τα ξεσκονίσματα τους με βοήθησαν να γράψω και να εμπνευστώ τους στίχους..
Τέλος ευχαριστώ τον κομμωτή της Μελίτας γιατί διευκόλυνε το έργο μου...''

(το γραψε η Εζεντάκου και δεν μπορούσα να μην το χρησιμοποιήσω.....)

♥️ Για το πρώτο βραβείο, έχω να δηλώσω οτι...είναι πολύ συγκινητικό και ιδιαίτερο ! (**καπου εδώ βγαίνουν τα μυξομάντιλα- σνουρφ σνούρφ** Snif ) (σιγά μην συγκινηθώ, με ξέρετε!gelio)
Σε ένα φόρουμ με τόσους πολλούς χρήστες, είναι πολύ τιμητικό να διαλέγετε εμενα, ως το αγαπημένο μελος του φόρουμ!
(Που στο κάτω-κάτω τι κάνω? Πετάω καμια βλακειούλα που και που, είμαι ενάντια στο τετράγωνο της σειράς, κρύβω καφέδες στις συναντήσεις μας, και τσιγκλάω τους πάντες με καθε ευκαιρία).
Χμ ~ Αρα τα ευχαριστηρίκια που να τα δώσω? Στους γονείς μου που με γεννήσανε? Μπα... Στον ευατό μου που με κανα τόσο αξιολάτρευτη? DoksasteME Μπα, ούτε......
Σε εσάς όλους που με αντέχετε!!! : thanks :Σας ευχαριστώ όλους που με ψηφίσατε! : thanks :Σας ευχαριστώ όλους που μου κάνετε παρέα! : thanks :
Σας ευχαριστώ όλους, που μπαίνετε ακόμα στον κόπο να με διαβάζετε!!!!! : thanks :
Thank you guys!
: thanks :

♥️ Για το δευτερο βραβείο!!!geliogelio Και μόνο να ξέρατε τι πόσο ρεζίλι έγινα για αυτή την ατάκα, μόνο red (αν και μάθατε πλέον!)...... Μιας που ο καιρός πέρασε, να σας πω ξανα, οτι ο Παναγιώτης αυτή την ατάκα την γνωρίζει ήδη εδώ και αρκετό καιρό, γιατι κάποια φρόντισε, να την ξεφουρνίσει.Impatient Πριν ακούσει καλησπέρα ο άνθρωπος ακουσε ''Λουκα θυμήσου είμαστε μαζί σου'' (και τα λοιπά αναφερόμενα στο εσώρουχο του!)
Μην ρωτήστε που θα ήμουν αν μπορούσε να ανοιξει η γη να με καταπιει!!!
Και εκεί που η δόλια περίμενα οτι θα ξεχαστεί (αλλωστε τόσα και τόσα ακούει κάθε μέρα), η ίδια κυρία (που με έκανε ρεζίλι) Impatient , ναι αυτή, φρόντισε να λαβει και τα αποτελέσματα των Εδεμόσκαρ, αρα.....για την ψυχική οδύνη, ένα όσκαρ το χρειαζόμουν!!!!!
Τι να πω?Για όλα φταίει πρώτα απο όλα το TIVO με τις μπαρούφες του, και φυσικά ο Παναγιώτης και η Αντιγόνη ή η Νόρα και ο Λουκάς που αγαπήσαμε, και με εμπνέεουν!
Ευχαριστώ παιδιά !!!!
Hugg

♥️ Τέλος, για το τρίτο οσκαράκι, θα πω πρώτα (ω,ναι, πιστεψτε το) ένα ευχαριστώ στους εμετικούς απόλυτους και το άθλιο ζευγαράκι τους, που τόσο με έχει εμπνευσει να το κάνω τραγουδάκια όλη την ώρα ( ούτε η Νόρα με τον Λουκά ή την Νταίζη έτσι ....) . Είναι οι... μουσες μου! (θηλυκό πληθυντικό διοτι ο Μεσιέ ντε Κερί, δεν τιμα τα παντελόνια του)
Βέβαια, είμαι λίγο τυχερή, διότι αν τα όσκαρ γινόταν λίγο αργότερα κάποια (γκουχ-γκουχ Γιούλη ) ή κάποια (γκουχ-γκουχ Τζινα) θα το χε τσιμπήσει το οσκαράκι για πλάκα!!!!!

Ομως για αυτό το βραβείο, ας μιλήσει το βιντεάκι.....



Και τέλος....

Σας υποσχέθηκα ένα τραγουδάκι....

Χαιρετίσματα λοιπόν στην εξουσία - β.Παπακωνσταντίνου




Εγω δεν θέλω πουθενά να τραγουδήσω
θέλω να μείνω στιχουργός μοναδικός
Για τον απόλυτο οταν γράψω να δακρύσω
απο τα γέλια που μου προκαλουν διαρκώς

Χαιρετίσματα λοιπόν στην Αμαλία
Εγω κρατάω το Εδεμόσκαρ, κι ονειρευομαι
Παίρνω το βραβείο μου, και χαιρετάω
σας αγαπάω και δεν το ντρέπομαι!!!

Εγω δεν θέλω μεγαλεία και παλάτι
Δεν θέλω δόξα,paparazzi και λεφτά
Μου φτάνει μόνο που μου δίνετε αγάπη
και γω σας γράφω τραγουδάκια χαρωπα

Χαιρετισματα σε Τζίνα, και Μαρία
Σε Vampirella, και σε Jim7
Παίρνω τηλ την giouli_edem και τραγουδάω
Στην nikidanis χαζογελάω, δεν σοβαρευομαι

Να βγουν δεν θέλω τα στιχάκια παραέξω
Απο τα στόματα των φίλτατων Τζινών
Είμαι απο αυτές που πάντα μένουν στην απέξω
λόγω σεμνότητας (gelio) και χαμηλών ματιών (βλέπε : χαμηλοβλεπούσα)

Φχαριστώ λοιπον για την επιτυχια
Εγω κρατάω την ουσία και δεν παινευομαι
Παίρνω τα οσκαράκια μου και προχωράω
Σας αγαπάω, μα λιγουρευομαι...

(oπως πάντα!)


Έχει επεξεργασθεί από τον/την KatsaroYpotheto στις Τετ Μάης 26, 2010 9:21 pm, 3 φορές συνολικά
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες Empty Απ: Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Μάης 25, 2010 10:44 am

Κατηγορία: ΕδεμOscar Κολλήματος

Ποιος είναι το πιο εδεμοκολλημένο μέλος?



Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες 7

+++

loukitsa έγραψε:Θα ήταν ψέμματα αν έλεγα πως δεν μου χε περασει από το μυαλο καν πως θα μπορουσα να κερδίσω αυτό το εδεμόσκαρ.Ο συναγωνισμός ήταν πολύ δυνατός σε αυτή την κατηγορία του Εδεμοκολλήματος.Η Νίκη με τον Δάνη,η τζίνα με το Χρηστο,η Μαρία με την Ευα και το Ευαννάκι με το Μάνο.Δεν θα μακρηγορήσω (λέμε τωρα…)θέλω να πώ ευχαριστω και θα το χωρίσω σε τρια σκέλη:
1.Ευχαριστω όλους τους συμφορουμίτες-τισσες που με ψηφισαν ακόμα και αυτούς-ες που δεν το έκαναν…καλή καρδια χαχαχαχα
2.Ευχαριστω την κυρία Ακρίτα και τον κυριο Κυρίτση για την μοναδικη συλληψη του ρόλου του Λουκά.Ο Λουκάς είναι κακά τα ψεμματα ένας άνδρας που όλες θα θελαμε να έχουμε στη ζωη μας.Είτε σαν κολλητο,σαν αδερφό,σαν τον ερωτικο μας σύντροφο,είτε σαν γιο είναι τόσο ξεχωριστος σαν χαρακτηρας.Εχει τη δικη του ηθική,κάτι πολύ ξεχωριστο και με έκανε να τον λατρεψω.
3.Τέλος ένα Μεγαλο μεγαλο ευχαριστω στον Παναγιωτη Πετρακη που εδωσε πνοη στα κείμενα και στον ίδιο το Λουκά.Δεν ξερω αν τον ρόλο αυτό τον είχε άλλος ηθοποιός κατά πόσο θα τον λάτρευα μέσα στη σειρά.Παναγιωτη σε ευχαριστω για όλα ξερεις εσυ!!!!!Αυτό το αδιαμφισβήτητο ταλέντο σου,και όπως ειδα σε ένα σχόλιο μιας κοπέλας και γω θεωρω πως ήταν η αποκάλυψη της περσινης σεζον,της φετινης και όλων των επόμενων.

Καπου εδώ η loukitsa αποχωρει συγκινημένη.Γι αυτό προσοχη τι λετε και πως το λετε όταν είμαι μπροστα.Το κόλλημα μου πλεον επικυρώθηκε.
Πολλά Λουκονορικά φιλιά
loukitsa
Heart2


Έχει επεξεργασθεί από τον/την KatsaroYpotheto στις Τετ Μάης 26, 2010 8:45 pm, 3 φορές συνολικά
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες Empty Απ: Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Μάης 25, 2010 10:44 am

Κατηγορία: ΕδεμOscar Σχολιασμού Eπεισοδίου

Ποιος γράφει τους πιο ωραίους σχολιασμούς επεισοδίων?



Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες 8

+++

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ! Το εχω ξαναπει είναι μεγάλη μου χαρά να σχολιάζω γιατί νιώθω σαν να σας έχω δίπλα μου στον καναπέ και να βλέπουμε μαζί επεισοδιάκι, μοιράζομαι μαζί σας τις σκέψεις μου!!! Σας ευχαριστώ παααααααααααααααααρα παααρα πολύ!!!! runaround runaround runaround runaround runaround

KatsaroYpotheto έγραψε:Λοιπόν θα το ομολογήσω! Αυτό και το όσκαρ του σχολιασμού είναι δύο όσκαρ που τα ήθελα πολύ!!! red

Θέλω να σας ευχαριστήσω πάρα πολύ που με ψηφίσατε αλλα πάνω από όλα θέλω να σας ευχαριστήσω που με τις προτροπές σας και τα καλά σας λόγια με κάνατε να καταπιαστώ με πράγματα που δεν είχα καταπιαστεί ποτέ όπως βίντεο, στίχους κλπ!!!

Σας ευχαριστώ μέσα απο την καρδιά μου!!! Flkia Flkia Flkia Flkia Flkia


Έχει επεξεργασθεί από τον/την KatsaroYpotheto στις Τετ Μάης 26, 2010 9:02 pm, 4 φορές συνολικά
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες Empty Απ: Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Μάης 25, 2010 10:44 am

Κατηγορία: ΕδεμOscar Φωτογραφίας

Ποιος χρήστης ποστάρει τα καλύτερα screenshot και φωτογραφίες απο τη σειρά?



Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες 9


KatsaroYpotheto έγραψε:Κορίτσια μου ευχαριστώ πάααααααααααααααααααρα πολύ !!!!!

Όταν πρωτογράφτηκα θυμάμαι, στις 9/9/09 (συμβολικό νομίζω χιχι), δεν υπήρχαν πολλά Θέματα στις Φωτογραφίες και σαν καινούργιο μέλος άρχισα δειλά δειλά να ανοίγω κι άλλα θεματάκια με φώτο για τους αγαπημένους μας πρωταγωνιστές !!
Συνέχισα να βάζω όσες φωτογραφιούλες έβρισκα, μέχρι που ήταν μεγάλη μου τιμή που οι διαχειριστές του φόρουμ με έχρισαν "Paparazzi" και με έβαλαν στην ομάδα τους !!

Ευχαριστώ πολύ για όοοοοοοοοοοοοολα !!!!!!!!!!!!!!!! Snif Hug
Flkia


Έχει επεξεργασθεί από τον/την KatsaroYpotheto στις Τετ Μάης 26, 2010 8:50 pm, 3 φορές συνολικά
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες Empty Απ: Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Μάης 25, 2010 10:45 am

Κατηγορία: ΕδεμOscar Βίντεο-αποσπάσματος

Ποιος χρήστης ποστάρει τα καλύτερα videos και αποσπάσματα απο εκπομπές για την σειρά?



Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες 10

+++

Clarabelle έγραψε:
Eγώ πρέπει να ευχαριστήσω όλες εσάς.
Ένα χρόνο πριν αυτό το φόρουμ υπήρχε μόνο στο μυαλό μου σαν σκέψη κι όλες εσείς το κάνατε μια όμορφη παρέα οπότε το μπράβο δικό σας απο μένα με αγάπη


Έχει επεξεργασθεί από τον/την KatsaroYpotheto στις Τετ Μάης 26, 2010 8:52 pm, 3 φορές συνολικά
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες Empty Απ: Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Μάης 25, 2010 10:45 am

Κατηγορία: ΕδεμOscar Τραγουδιού

Ποιος ποστάρει τα ομορφότερα και πιο ταιριαστά τραγούδια?



Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες 11

+++

FieryRed έγραψε:Γκουχ γκουχ την προσοχή σας λίγο... :oops: :oops:

Α!!! Κέρδισα ένα εδεμOscar!!! (όχι τίποτα άλλο έχω βάλει γνωστούς και φίλους να δουν την “απονομή”!!!) Razz
Ευχαριστώ πολύ τους συμφορουμήτες που με ψήφισαν και εκτίμησαν το ταλέντο μου στο να ποστάρω τραγούδια!! :lol:
Ευχαριστώ τους φίλους και συναδέλφους μου που ανέχονται την τρέλα μου!!
Σας ευχαριστώ για αυτή την δυνατότητα έκφρασης μέσω της μουσικής! Και φυσικά ..

ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ για την απόλυτη έμπνευση!!! Love!

Τέλος, Μαμάάά βγάλε το καρεδάκι πάνω από την οθόνη και άνοιξε τον υπολογιστή η κόρη σου πήρε OSCAR!!!!!! Φώναξέ το να το ακούσει και η γειτόνισσα να σκάσει από το κακό της!!!
Heart2 Heart2 : juhu : : juhu :


Έχει επεξεργασθεί από τον/την KatsaroYpotheto στις Τετ Μάης 26, 2010 8:53 pm, 3 φορές συνολικά
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες Empty Απ: Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Μάης 25, 2010 10:45 am

Κατηγορία: ΕδεμOscar Ενημέρωσης

Ποιο είναι το πιο ενήμερο για όλες τις εξελίξεις μέλος?



Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες 12

+++

nikidanis έγραψε:Καταρχήν να ευχαριστήσω όλες και όλους για τις ψήφους σας. Χαίρομαι που ανταποκρίνομαι στο ρόλο της reporter και το επισφραγίσατε εσείς σήμερα. Βάσικα είχα προτάσεις και για το εξωτερικό ξέρετε CNN NBC CIA UFO !ουπς! τα δυο τελευταία είναι άσχετα!!! χαχαχα…αλλά τους γύρισα την πλάτη επιδεικτικά, που να σκάσετε τους είπα, δεν αφήνω το Δάνη (αγάπη μεγάλη)!!! τα Μυστικά και πάνω από όλα το φορουμάκι την παρέα μας που η συνήθεια έγινε μεγάλη λατρεία! Έτσι θα με λουστείτε όσο πάει!!!!
Θα συνεχίσω να σας ενημερώνω όσο με εμπιστεύεστε!!! Μεταφέρω τα νέα όπως είναι και ποτέ δεν έβαλα δική μου προσωπική γνώμη!!! Θέλω να γίνω Μπουζιώτης στη θέση του Μπουζιώτη!!!!!!!!!!!!!!!
Ιδιαίτερα θέλω να ευχαριστήσω το ΚatsaroYpotheto (Τζίνα), την Clarabelle( Μαρία) και φυσικά το jim7 που με εμπιστεύτηκαν και μπήκα στην ομάδα.

Σας ευχαριστωωωωωωωώ πάρα πολύ για το Όσκαρ μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(σαν σταρ που είμαι σκύβω ταπεινά το κεφάλι και φεύγω)!!!! Χαχαχα!!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την KatsaroYpotheto στις Τετ Μάης 26, 2010 8:56 pm, 3 φορές συνολικά
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες Empty Απ: Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Μάης 25, 2010 10:45 am

Κατηγορία: ΕδεμOscar Ταλέντου

Ποιο είναι το πιο δημιουργικό και ταλαντούχο μέλος? – γενικά



Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες 13

+++

KatsaroYpotheto έγραψε:Λοιπόν θα το ομολογήσω! Αυτό και το όσκαρ του σχολιασμού είναι δύο όσκαρ που τα ήθελα πολύ!!! red

Θέλω να σας ευχαριστήσω πάρα πολύ που με ψηφίσατε αλλα πάνω από όλα θέλω να σας ευχαριστήσω που με τις προτροπές σας και τα καλά σας λόγια με κάνατε να καταπιαστώ με πράγματα που δεν είχα καταπιαστεί ποτέ όπως βίντεο, στίχους κλπ!!!

Σας ευχαριστώ μέσα απο την καρδιά μου!!! Flkia Flkia Flkia Flkia Flkia


Έχει επεξεργασθεί από τον/την KatsaroYpotheto στις Τετ Μάης 26, 2010 8:59 pm, 3 φορές συνολικά
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες Empty Απ: Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Μάης 25, 2010 10:46 am

Κατηγορία: ΕδεμOscar Εικονοδημιουργίας Άβαταρ

Ποια είναι η πιο όμορφη εικονοδημιουργία άβαταρ?



Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες 14

+++

KatsaroYpotheto έγραψε:Αχ κοριτσάκια μου μην μου τα μετράτε γιατί ντρέπομαι!!!

Χωρίς πλάκα θα βγάλω και σοβαρό λόγο στο τέλος όταν βρω χρόνο αλλα σας ευχαριστώ παρα πολύ για όλες σας τις ψήφους και που αγαπάτε όσο κι εγώ την Παρέα της Φεγγαρόπετρας!

Ενα ξεχωριστό ευχαριστώ και στην Γιούλη που είχε την έμπνευση για αυτό το σετάκι αβαταρ και υπογραφή με την παρέα!!! ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την KatsaroYpotheto στις Τετ Μάης 26, 2010 9:05 pm, 3 φορές συνολικά
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες Empty Απ: Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Μάης 25, 2010 10:46 am

Κατηγορία: ΕδεμOscar Εικονοδημιουργίας Υπογραφής

Ποια είναι η πιο όμορφη εικονοδημιουργία υπογραφής?



Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες 15

+++

ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ έγραψε:Η Βασιλισσα του Θριλερ (που το έβγαλε μια ψυχή εδω μέσα ) τωρα γιατι το εβγαλε δεν ξερω ρωτηστε την .......
Εχει να πει το εξης η υπογραφή αυτη την σκέφτηκα την ιδια μέρα του επεισοδίου (βεβαίως βεβαίως )
την ιδια στιγμη που εβλεπα αυτην την υπέροχη σκηνη ........
και μολις ειχα το επεισόδιο εκοψα αμεσως τις φωτογραφιες και δεν διστασα να ανοιξω το photoshop και να δημιουργησω (αν το λεμε δημιούργημα ) αυτην την υπογραφη (βοηθησε και η Τζινα λιγο βοηθησες Τζινα μου να λεμε την αλήθεια)
Σας Ευχαριστώ παρα πολυ που με ψηφισατε αυτην δημιουργία γιατι κακα τα ψεμματα Νόρα - Λουκας (Αντιγονη -Παναγιωτης = love)
Εύχομαι να συνεχίσουμε να ειμαστε μια τοση όμορφη παρέα
Σας εύχομαι καλη συνέχεια και παλι ευχαριστώ ........
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΠΩΣ ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ-ΠΟΛΥ!!!
Flkia Flkia Flkia

Η Βασιλισα του Θριλερ ......σας αγαπα πολυ -πολυ...... Flkia


Υ.γ Το βασιλισα του Θριλερ ειναι της Νικης (loukasnora) σε πρόδωσα Νικη μου Tongue


Έχει επεξεργασθεί από τον/την KatsaroYpotheto στις Τετ Μάης 26, 2010 9:08 pm, 3 φορές συνολικά
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες Empty Απ: Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Μάης 25, 2010 10:46 am

Κατηγορία: ΕδεμOscar Εικονοδημιουργίας

Ποια είναι η πιο όμορφη εικονοδημιουργία? – εικόνα ή ταπετσαρία και όχι άβαταρ ή υπογραφή



Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες 16

+++

KatsaroYpotheto έγραψε:Λοιπόν έχω να πω ότι αυτό το Οσκαρ ήταν κάτι που ναι μεν το περίμενα αλλα σε άλλη φωτο! Περίμενα ότι η παρέα της Φεγγαρόπετρας και ο τουρτοπόλεμος θα έπαιρναν το βραβείο αλλα τελευταία στιγμή και με μία μόνο ψήφο διαφορά τσάκωσαν το βραβείο η Νόρα και ο Λουκάς!

Θέλω να σας ευχαριστήσω πάρα πολύ όλους σας για την προτίμησή σας!!! Δεν έχω λόγια..



Έχει επεξεργασθεί από τον/την KatsaroYpotheto στις Τετ Μάης 26, 2010 9:07 pm, 3 φορές συνολικά
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες Empty Απ: Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Μάης 25, 2010 10:46 am

Κατηγορία: ΕδεμOscar Βιντεοδημιουργίας

Ποια είναι η πιο όμορφη βιντεοδημιουργία?



Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες 17

+++

KatsaroYpotheto έγραψε:Λοιπόν, όταν εφτιαχνα αυτό το βίντεο μετά απο προτροπή της Γιούλης που υπεραγαπάμε Παρέα της Φεγγαρόπετρας και μετά από ιδέα της Clarabelle για το τραγούδι δεν περίμενα ότι θα είχε τόση απήχηση!

Το αποτέλεσμα δεν το αρνούμαι ότι με έχει μαγέψει, αυτό το βίντεο το έχω δει άπειρες φορές και το ίδιο και καποιοι ακόμα απο όσο έχω μάθει...

Το καλύτερο απο όλα ήταν ότι αυτό το βίντεο το πόσταρα στην κα Ακρίτα και το χαρακτήρισε το καλύτερο Πασχαλινό δώρο, πράγμα που με έκανε να αστράψω από χαρα..

Όταν πέρναγα τους ψήφους τώρα και έβλεπα ότι πέρα απο την αγάπη σας για τη Νόρα και το Λουκά βάζατε την αγάπη, την τρέλα και τη λατρεία που έχουμε όλοι μας για την Παρέα της Φεγγαρόπετρας ομολογώ ότι συγκινήθηκα!

Θα με καρφώσω και θα πω ότι εγω περίμενα και θεωρούσα αδιαμφισβήτητο φαβορί το "Θα με θυμηθείς" άλλωστε και εγω αυτό ψήφισα! Τι να συγκριθεί με την μαγική φωνή του Παναγιώτη? τι? Όμως σας ευχαριστώ μέσα απο την καρδιά μου για όλες τις ψήφους σας!!!

ΑΓΑΠΑΜΕ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ - ΛΑΤΡΕΥΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΦΕΓΓΑΡΟΠΕΤΡΑΣ!!!

ΥΓ. Βαλεντινάκι εκανα πολύ λίγα! Άψογος ο λόγος!!! Congrats


Έχει επεξεργασθεί από τον/την KatsaroYpotheto στις Τετ Μάης 26, 2010 9:14 pm, 3 φορές συνολικά
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες Empty Απ: Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Μάης 25, 2010 10:47 am

Κατηγορία: ΕδεμOscar Σεναρίου

Ποιο είναι το καλύτερο σενάριο?



Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες 18

+++

KatsaroYpotheto έγραψε:Τώρα μπορούμε να πούμε ότι νικητής στα ΕδεμΟσκαρ είναι Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΦΕΓΓΑΡΟΠΕΤΡΑΣ!!!

Γιατί όποιος μου πει ότι περιμενε να νικήσει το δικό μου σενάριο θα πεί ψέμματα!!!

Ίσως βέβαια έπαιξε και το ρόλο του ότι είναι κάτι που δεν πρόκειται να δούμε ποτε!

Όπως και να εεχει σας υπερευχαριστώ!!!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την KatsaroYpotheto στις Τετ Μάης 26, 2010 9:16 pm, 3 φορές συνολικά
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες Empty Απ: Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Μάης 25, 2010 10:47 am

Κατηγορία: ΕδεμOscar Στίχων

Ποιοι είναι οι πιο πετυχημένοι στίχοι?



Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες 19

+++

Mik έγραψε:Aφου με ζαλίσατε να γράψω ευχαριστήριο λόγο, τι να κάνω?Μπορώ να στεναχωρήσω το κοινό μου?
Αρχικά να ενημερώσω αυτούς που περιμένουν, οτι η φώτο με την βράκα, θα μπεί τις επόμενες ημέρες....

''Καταρχήν ευχαριστώ το κοινό ΜΟΥ που ψήφισε τις δημιουργίες μου...
Ευχαριστώ τους "απόλυτους" που με τα κεριά και τα ξεσκονίσματα τους με βοήθησαν να γράψω και να εμπνευστώ τους στίχους..
Τέλος ευχαριστώ τον κομμωτή της Μελίτας γιατί διευκόλυνε το έργο μου...''

(το γραψε η Εζεντάκου και δεν μπορούσα να μην το χρησιμοποιήσω.....)

♥️ Για το πρώτο βραβείο, έχω να δηλώσω οτι...είναι πολύ συγκινητικό και ιδιαίτερο ! (**καπου εδώ βγαίνουν τα μυξομάντιλα- σνουρφ σνούρφ** Snif ) (σιγά μην συγκινηθώ, με ξέρετε!gelio)
Σε ένα φόρουμ με τόσους πολλούς χρήστες, είναι πολύ τιμητικό να διαλέγετε εμενα, ως το αγαπημένο μελος του φόρουμ!
(Που στο κάτω-κάτω τι κάνω? Πετάω καμια βλακειούλα που και που, είμαι ενάντια στο τετράγωνο της σειράς, κρύβω καφέδες στις συναντήσεις μας, και τσιγκλάω τους πάντες με καθε ευκαιρία).
Χμ ~ Αρα τα ευχαριστηρίκια που να τα δώσω? Στους γονείς μου που με γεννήσανε? Μπα... Στον ευατό μου που με κανα τόσο αξιολάτρευτη? DoksasteME Μπα, ούτε......
Σε εσάς όλους που με αντέχετε!!! : thanks :Σας ευχαριστώ όλους που με ψηφίσατε! : thanks :Σας ευχαριστώ όλους που μου κάνετε παρέα! : thanks :
Σας ευχαριστώ όλους, που μπαίνετε ακόμα στον κόπο να με διαβάζετε!!!!! : thanks :
Thank you guys!
: thanks :

♥️ Για το δευτερο βραβείο!!!geliogelio Και μόνο να ξέρατε τι πόσο ρεζίλι έγινα για αυτή την ατάκα, μόνο red (αν και μάθατε πλέον!)...... Μιας που ο καιρός πέρασε, να σας πω ξανα, οτι ο Παναγιώτης αυτή την ατάκα την γνωρίζει ήδη εδώ και αρκετό καιρό, γιατι κάποια φρόντισε, να την ξεφουρνίσει.Impatient Πριν ακούσει καλησπέρα ο άνθρωπος ακουσε ''Λουκα θυμήσου είμαστε μαζί σου'' (και τα λοιπά αναφερόμενα στο εσώρουχο του!)
Μην ρωτήστε που θα ήμουν αν μπορούσε να ανοιξει η γη να με καταπιει!!!
Και εκεί που η δόλια περίμενα οτι θα ξεχαστεί (αλλωστε τόσα και τόσα ακούει κάθε μέρα), η ίδια κυρία (που με έκανε ρεζίλι) Impatient , ναι αυτή, φρόντισε να λαβει και τα αποτελέσματα των Εδεμόσκαρ, αρα.....για την ψυχική οδύνη, ένα όσκαρ το χρειαζόμουν!!!!!
Τι να πω?Για όλα φταίει πρώτα απο όλα το TIVO με τις μπαρούφες του, και φυσικά ο Παναγιώτης και η Αντιγόνη ή η Νόρα και ο Λουκάς που αγαπήσαμε, και με εμπνέεουν!
Ευχαριστώ παιδιά !!!!
Hugg

♥️ Τέλος, για το τρίτο οσκαράκι, θα πω πρώτα (ω,ναι, πιστεψτε το) ένα ευχαριστώ στους εμετικούς απόλυτους και το άθλιο ζευγαράκι τους, που τόσο με έχει εμπνευσει να το κάνω τραγουδάκια όλη την ώρα ( ούτε η Νόρα με τον Λουκά ή την Νταίζη έτσι ....) . Είναι οι... μουσες μου! (θηλυκό πληθυντικό διοτι ο Μεσιέ ντε Κερί, δεν τιμα τα παντελόνια του)
Βέβαια, είμαι λίγο τυχερή, διότι αν τα όσκαρ γινόταν λίγο αργότερα κάποια (γκουχ-γκουχ Γιούλη ) ή κάποια (γκουχ-γκουχ Τζινα) θα το χε τσιμπήσει το οσκαράκι για πλάκα!!!!!

Ομως για αυτό το βραβείο, ας μιλήσει το βιντεάκι.....



Και τέλος....

Σας υποσχέθηκα ένα τραγουδάκι....

Χαιρετίσματα λοιπόν στην εξουσία - β.Παπακωνσταντίνου




Εγω δεν θέλω πουθενά να τραγουδήσω
θέλω να μείνω στιχουργός μοναδικός
Για τον απόλυτο οταν γράψω να δακρύσω
απο τα γέλια που μου προκαλουν διαρκώς

Χαιρετίσματα λοιπόν στην Αμαλία
Εγω κρατάω το Εδεμόσκαρ, κι ονειρευομαι
Παίρνω το βραβείο μου, και χαιρετάω
σας αγαπάω και δεν το ντρέπομαι!!!

Εγω δεν θέλω μεγαλεία και παλάτι
Δεν θέλω δόξα,paparazzi και λεφτά
Μου φτάνει μόνο που μου δίνετε αγάπη
και γω σας γράφω τραγουδάκια χαρωπα

Χαιρετισματα σε Τζίνα, και Μαρία
Σε Vampirella, και σε Jim7
Παίρνω τηλ την giouli_edem και τραγουδάω
Στην nikidanis χαζογελάω, δεν σοβαρευομαι

Να βγουν δεν θέλω τα στιχάκια παραέξω
Απο τα στόματα των φίλτατων Τζινών
Είμαι απο αυτές που πάντα μένουν στην απέξω
λόγω σεμνότητας (gelio) και χαμηλών ματιών (βλέπε : χαμηλοβλεπούσα)

Φχαριστώ λοιπον για την επιτυχια
Εγω κρατάω την ουσία και δεν παινευομαι
Παίρνω τα οσκαράκια μου και προχωράω
Σας αγαπάω, μα λιγουρευομαι...

(oπως πάντα!)


Έχει επεξεργασθεί από τον/την KatsaroYpotheto στις Τετ Μάης 26, 2010 9:22 pm, 3 φορές συνολικά
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες Empty Απ: Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Μάης 25, 2010 10:47 am

Κατηγορία: ΕδεμOscar Ψευδωνύμου

Ποιο είναι το πιο πετυχημένο ψευδώνυμο?



Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες 20

+++

KatsaroYpotheto έγραψε:Κορίτσια μου θα μου επιτρέψετε το Οσκαράκι αυτό το τελευταίο να το αφιερώσω με τη σειρά μου στην Τζέλα!!!

Καταλαβαίνω ότι σε όλους φάνηκε αστείο το Κατσαρό Υπόθετο, είστε και μικρές ορισμένες παναθεμά σας που να θυμάστε τον Θεό Μπιμπίλα στις ένδοξες εποχές του Χάι Ροκ!???

Εγώ πάντως σαν ψευδώνυμο από την αρχή ξεχώρισα της ΤΖΕΛΑς, είναι το όνομά της της κοπέλας αλλα εμένα μου θυμίζει..



Έχει επεξεργασθεί από τον/την KatsaroYpotheto στις Τετ Μάης 26, 2010 9:25 pm, 2 φορές συνολικά
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες Empty Απ: Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Μάης 26, 2010 9:03 pm

diam rena έγραψε:Αχχχχχχχ παιδιάααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!1 συγχαρητήρια σε όλους-ες σας!!!!!!!! Αριαδνάκι μου αναμενόμενο το οσκαράκι σου και άκρως συγκινητικός ο λόγος σου!!!!!!!! Snif .....κοριτσάκια μου είμαι πολύ περήφανη για όλες σας...αλλά πιο πολύ χαίρομαι που έγινα ( θέλω κι γω να πιστεύω ) μέλος αυτής της τρελής Εδεμοπαρεάς..... επιτέλους βρήκα άτομα με τα οποία μοιράζομαι την ίδια τρέλα - ενδιαφέρον...είστε η καλύτερη παρέα για μένα και σας ευχαριστώ γι αυτό!!!!!!!!!!!!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες Empty Απ: Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Μάης 26, 2010 9:11 pm

annaki έγραψε:Την πρόλαβα την τελετή; Μου έκανε κάτι μερεμέτια ο Ζαν Πωλ στην τουαλέτα και άργησα!
Τα θερμά μου σε όλες για τα οσκαρς, τους λόγους και κυρίως για τη μοναδική βραδιά! Υπερπαραγωγή!!! Πετάει η ομάδα λέμε!!!
Κάποια σαρώνει απόψε.. Αυτό ειδικά το οσκαρ όμως είναι το αγαπημένο μου!
Ετοιμοιιιιι για τα υπόλοιπα!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες Empty Απ: Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Μάης 26, 2010 9:26 pm

sofia έγραψε:Ηταν απιστευτο ολο αυτο το σκηνικο Μπραβο Τζινα για την καταπληκτικη οργανωση.
Μπραβο και στις βραβευμενες.
Γελασα με την Ψυχη μου.
Το μονο που με στεναχωρει ειναι οτι οτυ χρονου η παρεα της φεγγαροπετρας θα ειναι - 1
Και του χρονου να ειμαστε καλα.
ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΤΗΝ ΤΖΙΝΑ
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες Empty Απ: Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Μάης 26, 2010 9:27 pm

anna_loukonoriki4ever!! έγραψε:ένα μεγάλο μπράβο σε όσους πήραν όσκαρ αλλά και σε όσους όχι... και επίσης να πω ότι εκτός από ρεκός επισκεψιμότητας.. κλείνουμε τόπικ!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης