Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες - Σελίδα 2 Empty Απ: Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 9:27 pm

FieryRed έγραψε:Αγαπητή διαχειριστική ομάδα Ευχαριστούμε!!!!! Πραγματικά απολαυστικότατη βραδιά, φανταστική ιδέα τα ΕδεμOscar και πραγματικά απίστευτη η παρέα αυτή που δημιουργήθηκε από μία σειρά!!!

ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!

Υ.Γ ΑΓΑΠΑΜΕ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Heart2 Heart2 Heart2 Opados1 Heart2

Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες - Σελίδα 2 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες - Σελίδα 2 Empty Απ: Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες

edem4ever έγραψε:Τζινακι συγχαρητηρια εσυ την ανοιξες εσυ την κλινεις -σε οτι αφορα τα Οσκαρ- τη βραδια σημερα!!!!!

Επι την ευκαιρια Μπραβο για την καταπλικτικη ιδεα των Οσκαρ, την πραγματωση της και φυσικα την φοβερη βραδια που ετοιμασες για αποψε!!!!! Και του χρονου!!!!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

elenp έγραψε:Καλησπέρα και από εμένα! Συγχαρητήρια για την άψογη δουλειά που κάνατε όλοι σας και ιδιαίτερα στην Τζίνα!

Και φυσικά σε όλους όσους έχετε βραβευθεί μέχρι στιγμής!
Πάντως άν είχαμε μηχανάκια της agb θα έκανε και 50%

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

nima έγραψε:Ήθελα πολύ να συμμετάσχω και στην live αναμετάδοσή αλλά ας όψεται ο πυρετός, πάλι με έριξε στο κρεβάτι Grrr

Ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ σε ΟΛΑ τα κορίτσια που ήταν υποψήφιες, είστε θέες, η καθεμία με το δικό της μοναδικό τρόπο !!Πολλά συγχαρητήρια στις νικήτριες μας, ε ρε τι ταλέντα βγάζει αυτό το φόρουμ!!! : respect : : respect : : respect : oscar oscar oscar oscar

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 9:28 pm

sarita έγραψε:Τα θερμα μου συγχαρητηρια σε ολες τις νικητριες αλλα και τις υποψηφιες.Τζινακι συγχαρητηρια για τα οσκαρ και τη μαγικη βραδια που οργανωσες.

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 9:31 pm

charmie258 έγραψε:Συγχαρητηρια σε οοοοοοολους τους βραβευθεντες!!!:cheers: :cheers:

Ημουνα σιγουρη για Αγαπημενο Μελος Admin, εδεμοκολημματος, στιχων, βιντεο-αποσπασμα, εικονοδημιουργια υπογραφη, εικονοδημιουργια ταπετσαρια,για τους στιχους, την ενημερωση, και το περιεργο ονομα!!!!:cheers: :cheers:

Συγχαρητηρια σε ολους και δη στην Fiery Red!!! Μαρακι μπραβοοοο!!!!:cheers: :cheers:

Οπως καταλαβαινετε δεν μπορω να διαβασω 104 σελιδες!!!!
Τα συγχαρητηρια μου σε ΟΟΟΟΟΛΟΥΣ, αλλα πανω απ' όλα στο Τζινακι που οργανωσε ΥΠΕΡΟΧΑ τα πρωτα εδεμοσκαρ!! :cheers: :cheers:

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 9:32 pm

angelscream έγραψε:ΟΥΦΦΦΦ επιτέλους τελείωσα την ανάγνωση...Καταρχήν να σας πώ πόσο πολύ στεναχωρέθηκα που κάτι μου έτυχε κι έπρεπε να φύγω κι έτσι έχασα την live αναμετάδοση των αποτελεσμάτων ,γιατί απ'ότι είδα περάσατε τέλεια Snif Anyway ακόμα και διαβάζοντάς τα τώρα ,τα γραφόμενα σας πέρασα κι εγώ καλά και τα απόλαυσα αρκετά!
Πριν δώσω τα συγχαρητήρια μου στους νικητές να πώ ένα τεράστιο μπράβο κι ευχαριστώ στους διοργανωτές αυτής της τέλειας βραδιάς και για το εξαιρετικό αποτέλεσμα!!! Congrats λοιπόν και πολλά : thanks :
Και τώρα τα συγχαρητήρια μου.Θα ήθελα να ήμουν εδώ να σας τα πώ και αναλυτικά αλλά είπαμε (anyway) Snif Οπότε να πώ συγχαρητήρια σε (με τυχαία σειρά): KatsaroYpotheto -εις 8πλούν lol! - ,Mik -είς 4πλούν-,Vampirela ,giouli_edem -εις 2πλούν- ,anna90 ,loukitsa ,Clarabelle ,FieryRed ,nikidanis και Βαλεντίνα!!!Συγχαρητήρια και πάντα τέτοια βρε!!!
Έπειτα θα πώ μπράβο και σε όλες τις υποψήφιες που έφτασαν ένα βήμα πριν το ΕδεμΌσκαρ κι ας μην το κέρδισαν τελικά!Και μόνο που τα κατάφεραν ως εκεί μπράβο τους Thumbs up
Τέλος -γιατί άμα συνεχίσω θα το ξημερώσω γράφοντας- έχω να δηλώσω υπερήφανη και πολύ χάρουμενη που είμαι μέλος μιας τόσο ξεχωριστής παρέας!Και χάρη στα Μυστικά και την λατρεμένη παρέα της φεγγαρόπετρας ,που έδωσαν την έμπνευση για τη δημιουργία αυτού του τέλειου forum, οι μέρες μου περνάνε πια πολύ πιο ευχάριστα.
Και του χρόνου λοιπόν μας εύχομαι να περάσουμε τόσο τέλεια ,να γελάμε πάντα ,να περνάμε πάντα τόσο καταπληκτικά και να έχουμε λόγο να διασκεδάζουμε συνέχεια ,όσο απόψε!Νομίζω δεν έμεινε και τίποτα άλλο να πώ...

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

pet έγραψε:
Συγχαρητήρια για την υπέροχη βραδιά που είχαμε, που ξεπερνάει τα πραγματικά Όσκαρ κατά πολύ!!!! Palamakia Palamakia Palamakia

Συγχαρητήρια και πολλά ΜΠΡΑΒΟ σ' όλα τα κορίτσια που με τις εκπληκτικές δημιουργίες τους πήραν ένα ή παραπάνω Όσκαρ!! Συνεχίστε έτσι τις φανταστικές δημιουργίες σας, έστω και αν μας δυσκολεύετε τι να πρωτοδιαλέξουμε γιατί όλα ήταν μοναδικά (όπως για παράδειγμα επειδή δεν μπορούσα να διαλέξω σε κάποιες κατηγορίες τράβηξα κλήρο!!!)

Συγχαρητήρια όμως και σε όλες τις υποψηφιότητες που έστω και αν δεν κέρδισαν Όσκαρ μας έχουν μαγέψει και αυτές!!!

Thumbs up Thumbs up Bounce Bounce

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Foulitsa έγραψε:Περάσατε τέλεια και ζηλέυω....
Μετά απο μια ατελειωτη μέρα δεν ξέρω που βρήκα το κουραγιο να σας διαβάσω αλλά το έκανα!!!
Συγχαρητήρια σε όσες βραβέυτηκαν,ντρέπομαι που δεν ψήφισα αλλά τρέχω και ίσα που προλαβαίνω να κάνω τα βασικά(σχολιασμούς και κανα σεναριάκι οποτε έχω χρόνο),ελπίζω στα επόμενα να συμμετάσχω πιο ενεργά..
Μπράβο στους διοργανωτές, μπράβο στους νικήτες και στους υποψήφιους !!
Μπραβο γενικώς σε όλο το φόρουμ στο οποιο κάθε μέρα κολλάω και πιο πολύ(δεν θα πάρω πτυχίο ποτέ!!)
Κουτουλάω απο τη νυστα για να πω και άλλα απλά θέλω για τέλος να τονίσω οτι σημέρα όντως νικήτρια είναι η παρεα της Φεγγαροπετρας που τοσο πολύ αγαπάμε...Αγαπημένο μου Οσκαρ το θεικό σενάριο της Τζίνας!!
Οσο και αν μας ξενερώνουνε λοιπόν εμείς επιμένουμε!!!
Συγχαρητήρια και παλι σε όλους..παω να οριζοντιωθώ επιτέλους!!!
Καληνύχταααα!!!!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 9:33 pm

Black rose έγραψε:Κορίτσια εγώ έχω μόνο να πω ένα μπράβο,ένα τεράστιο μπράβο.

Στους εμπνευστές και τους διοργανωτές,στις υποψήφιες και φυσικα στις νικήτριες! Με το σπαθί σας κορίτσια! Palamakia oscar

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Despinaki έγραψε:Λοιπον ξεκινησα απο τις 12 να διαβαζω απο την σελ.10 και τωρα τελειωσα...Καλε ηταν υπερπαραγωγη και λυπαμε που τα εχασα και ειδα μονο τις 3 απονομες...Δεν πειραζει κατι ειναι και αυτο,του χρονου τωρα...Ενα μπραβο σε ολα τα κοριτσια που κερδισαν Τζινα,Βασω,Βαλεντινα,Γιουλη,Νικη και οι υπολοιπες...Να πω ενα συνχαρητηρια στην Βασω για τον λογο της...

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

evanna έγραψε:Kαλημερα!!! flower

Ευτυχως ειχα μονο να διαβασω 10 σελιδες απο χτες και τωρα που ειμαι σε χαλαρη κατασταση(γιατι εχτες ετρεχα απο δωματιο σε δωματιο μια για να βλεπω τα δικα μας αποτελεσματα,μια τη Γιουροβιζιον Razz )θελω να πω-επηρεασμενη απο την τελεια βραδια και τους χτεσινους τοσο ωραιους λογους των κοριτσιων(μπραβο και παλι)-κατι και ας μην πηρα Οσκαρ.....

Ενα χρονο πριν περιπου οταν εντελως τυχαια βρηκα το φορουμ δεν ηξερα καν περι τινος προκειται μιας και δεν ημουν μελος ποτε σε κατι αναλογο!Οταν καταλαβα λοιπον πως λειτουργει,κατενθουσιαστηκα!Δεν υπηρχε ανθρωπος που να μην του το εχω αναφερει!
Δεν μπορουσα τοτε να φανταστω οτι ενα χρονο μετα,θα μιλουσα καθημερινα με τοσο αξιαγαπητους και αξιολογους ανθρωπους και μαλιστα μερικους απο αυτους θα τους γνωριζα και προσωπικα! Hug

Η Παρεα της Φεγγαροπετρας λοιπον καταφερε να δημιουργησει και να δεσει μια ακομα παρεα...τη δικη μας και ειμαι πολυ χαρουμενη γι'αυτο! Love!

Και παλι πολλα συγχαρητηρια σε ολους....τους βραβευμενους,τους υποψηφιους,τους διαχειριστες και το Τζινακι μας που τα διοργανωσε ολα σουπερ!

Απονομή EδεμOscars - Ευχαριστίες - Σελίδα 2 Congratulationslightplu

Υ.Γ1 Απαιτω και εγω εμφανιση Βασως με τη βρακα! gelio

Υ.Γ2 Θελω και εγω να φτιαξει το Εζουλινι facebook! geek

Υ.Γ3 Συγγνωμη για ολο αυτο το παραληρημα αλλα θα εσκαγα αν δε τα ελεγα! :oops:

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Merlin the Great έγραψε:Eχω μείνει με το στόμα ΑΝΟΙΧΤΟ!

Τι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ Δουλειά έγινε!!!!Συγχαρητήρια για την προετοιμασία, το κοπο και την εμπνευση!

Ειστε απίθανοι!!! Σοκαριστικά άρτιο αποτέλεσμα!

Συγχαρητήρια και σε όσους νικησαν αλλα και σε οσους ήταν υποψήφιοι!

Ειστε ολοι παναξιοι και οι πραγματικές δυνάμεις αυτου του χώρου!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 9:34 pm

Ezi_loukno έγραψε:Λοιπόν επειδή χθές το βράδυ δεν έβλεπα μπροστά μου απο τη νύστα, θα πώ τώρα κάποια πράγματα για την χθεσινή απονομή όσκαρ...

Καταρχήν συγχαρητήρια στα κορίτσια που πήραν όσκαρ και στα κορίτσια που ήταν υποψήφια : respect : Καταχάρηκα τους ΛΟΓΟΥΣ των κοριτσιών και κυρίως το τραγουδάκι της Mik με πέθανε (ΘΕΑ)...

Χθές το βράδυ πέρασα τέλεια με τις απονομές και μαζί μου πέρασε τέλεια και η διπλανή κυρία γιατί είχα το παράθυρο ανοιχτό και κάποια στιγμή έβγαλα μια κραυγή απο την χαρά μου για το αποτέλεσμα και η κυρία η διπλανή λέει "ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ...???" (νόμισε οτι γέννησε η φιλενάδα μου το Χριστινάκι που είναι στον μήνα της) gelio

Να συγχαρώ επίσης την ομάδα που διοργάνωσε τα όσκαρ, ήταν πραγματικά ΥΠΕΡΟΧΗ βραδιά... Κάνατε πολύ καλή δουλειά και ευχαριστούμε για τον κόπο που κάνατε : respect :

Υ.Γ. Θα κάνω Facebook όταν η Μελίτα σταματήσει να σφουγγαρίζει τα παρκέ και όταν η Νταίζη κόψει φλέβα για τον Μπέλλο Tongue

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

glgs έγραψε:συγχαρητήρια αρχικά σε όλους τους υποψήφιους αλλά και στους νικητές..
λυπάμαι που το έχασα...από ότι κατάλαβα πρέπει να περάσατε πάρα πάρα πολύ ωραία
ένα μεγάλο μπράβο και στους διαχειριστές του φόρουμ για την καταπληκτική δουλειά που κάνανε...ξεπέρασε νομίζω τις προσδοκίες που είχα εγώ τουλάχιστον..
γενικότερα θέλω να πω ότι το φόρουμ είναι υπερπλήρες και όταν άρχισα να κολλάω με την σειρά δεν περίμενα ότι θα υπήρχε ένα τέτοιο φόρουμ!!!και τα 20 όσκαρ είναι ο λόγος που χαίρομαι που βρίσκομαι σε αυτήν την παρέα και διασκεδάζω καθημερινά!!!
και πάλι μπράβο!!!!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

loukasnora έγραψε:Λοιπον να πω κι εγω καποια πραγματα και ας μην συγκαταλεγομαι στην λιστα των νικητων.

Μπηκα στην παρεα σας λιγο καιρο μετα την εναρξη του δευτερου κυκλου.Για την ακριβεια στις 23/10/2009.Με καλοδεχτηκατε και σημερα 7 μηνες μετα εχω βρει τις καλυτερες φιλες που ειχα ποτε.Οταν ξεκινησε η διαδικασια των Οσκαρ μας δεν πιστευα οτι θα ειμαι υποψηφια σε καμια κατηγορια και τελικα βρεθηκα σε τρεις.Και η μια ηταν η κατηγορια αγαπημενου μελους και αυτη ηταν που με συγκινησε περισσοτερο γιατι καταλαβα οτι ειναι αμοιβαια τα αισθηματα που λεει και το ασμα.Και μπορει να μην κερδισα κανενα βραβειο αλλα μου αρκει η παρεα που κανω μαζι σας εδω.Ευχαριστω οσες με ψηφισαν ηταν τιμη μου.

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Πεμ Μάης 27, 2010 5:00 pm

kelly έγραψε:Συγχαρητήριααααααααααααααααα!!!!! Palamakia Palamakia Πραγματικά καλύτερα δεν θα μπορούσα να τα φανταστώ!!!!!Διάβασα σήμερα σχόλια,λόγους κτλ απ τα ΕδεμOscars και έχω να πω ότι η φαντασία όλων σας δεν έχει όρια!!!!Μπαίνοντας σ αυτό το forum συνάντησα πολλά ταλέντα,άτομα δημιουργικά,ευφάνταστα με υπέροχο λόγο και πολύυυυυυ μα πολύυυυυυυυ χιούμορ!!!Συγχαρητήρια λοιπόν για την ιδέα των oscars,τον κόπο του δημιουργού τους(Τζίνα ό,τι και να πω είναι λίγο!!!!Προσκυνώ τις ανεξάντλητες ιδέες σου και το κουράγιο σου!!!!)και φυσικά σε όλους τους νικητές(KatsaroYpotheto,Mik,Vampirela,giouli_edem,anna90,loukitsa,Clarabelle,FieryRed,nikidanis,ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ,)αλλά και υποψήφιους!!!Εντωμεταξύ(επειδή όπως έχω ξαναπεί εγώ με κάτι τέτοια δεν θέλω και πολύ)συγκινήθηκα διαβάζοντας τους λόγους των νικητών!!Όλο αυτό μπορεί να ξεκινάει με βάση το χιούμορ αλλά αν το πάμε λίγο παραπέρα η εμπιστοσύνη και ο θαυμασμός από τόσα άτομα με τα οποία δεν γνωριζόσουν και έχεις χτίσει τέτοια σχέση μαζί τους είναι κάτι πολύ συγκινητικό!!
Και πάλι μπράβο!Κάνετε το καλύτερο δυνατόν όλοι σας για να περνάμε υπέροχα!!!Ευχαριστούμε! Flkia

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Πεμ Μάης 27, 2010 5:01 pm

almaresi έγραψε:Ως γνήσιος και φύσει περιθωριακός άνθρωπος - γουστάρω, δεν παραπονιέμαι -
και δεδομένων ότι
(1ον) το ενδιαφέρον μου για τη σειρά δεν πιάνει μία μπροστά σ' αυτό των περισσοτέρων εδώ, και
(2ον) το μυαλό μου ποτέ δεν εστιάζει στο προφανές και ενίοτε ούτε στην ουσία των λεγομένων κάποιου, αλλά σε ό,τι το "προκαλεί",
επιθυμώ να μοιραστώ μια παρατήρηση/σκέψη που έκανα όντας - και τελευταίως "απόντας" - μέλος του φόρουμ...
Ξέρω ότι αυτό που θα πω δεν δύναται να χαίρει καθολικής ισχύος - και πώς να το ελέγξει κανείς άλλωστε??? - αλλά...
με μια a% (a "μεγάλο") στατιστική σημαντικότητα μπορώ να πω ότι:
Δεν είναι δύσκολο αν μοιραστείς τον πόνο, τον καημό, το πρόβλημά σου με κάποιον, αυτός ο κάποιος να σε "νιώσει", να θελήσει να βοηθήσει, ή το πολύ πολύ να σε λυπηθεί... Έρευνες έχουν δείξει ότι πάνω κάτω όλοι οι άνθρωποι "συγκινούνται" με τα ίδια πράγματα... οπότε, ναι, χονδρικά "οι δυστυχίες μας φέρνουν πιο κοντά"...
(μπλα μπλα μπλα... αλλά κάπου το πάω...)
Καθώς φαίνεται, είναι πιο δύσκολο να συμμεριστεί κανείς τη χαρά σου... να πάρει χαρά από την ευτυχία*, την επιτυχία*, ..., τον απλό ενθουσιασμό* σου ακόμα... Αυτός που μπορεί να χαρεί -και χαίρεται όντως- για σένα είναι πιο πολύτιμος (φυσικά δεν υπάρχει ασυμβίβαστο σ' αυτά τα "αντίθετα" συναισθήματα)...
...Δεν περίμενα τα εδεμόσκαρς για να το αντιληφθώ αυτό, αλλά είναι μια πολύ καλή ευκαιρία να το επισημάνω - τουλάχιστον εδώ δεν μπορεί να είμαι off topic (ε???)...
Κάποιοι -και βασικά, μεταξύ μας, μη γελιόμαστε... κάποιες- έχετε καταφέρει μέσω της καθημερινής επικοινωνίας ακόμη κι αυτό... να μπορείτε να χαίρεστε με τη χαρά(*) άλλων, άλλων που γνωρίζετε/γνωρίσατε προσωπικά ή όχι, πολύ ή λίγο... δεν έχει σημασία, δεν θέλω να μείνω σε αυτό, ούτε στην ποικιλία διατυπώσεων(άλλη χαίρεται δειλά, άλλη ευθέως, άλλη "υπερβολικά"), αλλά κυρίως στο αξιοθαύμαστο του πράγματος...
Εύχομαι σε όλες εσάς - και είμαι σίγουρη ότι καθεμιά ξεχωριστά γνωρίζει αν ανήκει στο σύνολο των "κάποιων" - να θυμάστε πάντα αυτό το ιδιαίτερο συναίσθημα που είστε ικανές (περί ικανότητας πρόκειται ούτως ή άλλως) να νιώσετε για ανθρώπους που λίγους μήνες πριν δεν σήμαιναν τίποτα και τανάπαλιν... να θυμάστε ότι είστε ικανές να προκαλέσετε άλλους να νιώσουν έτσι για εσάς... Μπράβο σας... Και φυσικά αυτές οι νέες φιλίες να αντέξουν στο χρόνο...

---------------------------------------------------

Να δώσω κι εγώ τα συγχαρητήριά μου
στους διοργανωτές - για τις ιδέες, την προετοιμασία και την εκτέλεση
στους υποψήφιους - είναι η πρώτη αναγνώριση αυτή
και στους νικητές - το φόρουμ μίλησε!!!

και να σημειώσω ότι ήταν πολύ δύσκολο να αποφασίσω να μην ψηφίσω την κυρία Forum Designer σε κάποιες κατηγορίες, πήρε όμως όσα εδεμόσκαρς περίμενα να πάρει +1, οπότε εντάξει... ουφ

Ειδική μνεία στη Βάσω για τον ομορφότερο - επειδή τελευταία παίζει πολύ ο διαχωρισμός υποκειμενικά-αντικειμενικά, μιλώ πάντα υποκειμενικά - στίχο της... "σας αγαπάω και δεν το ντρέπομαι!!!"

ΥΓ1. Τζίνα, είσαι από σπίτι και με αρχές

ΥΓ2. Αφιερωμένο σε ένα αγαπημένο μέλος που πάντα διαβάζει, μα ποτέ δεν γράφει...

ΥΓ3. Θα το πω και ας παρεξηγηθώ... μην διαφωνείτε οριζοντίως βρε παιδιά!!! Είναι έκφραση κενή νοήματος... :oops:

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 11:50 am

verile_mistika έγραψε:Kατ'αρχην θα ηθελα να συγχαιρω οσους βραβευτηκαν....

πρωτη φορα ειναι που γραφτηκα σε ενα φορουμ και πραγματικα ολοι εσεις με αγκαλιασατε εστω και ηλεκτρονικαα και μου κρατησατε συντροφια πολλες φορες ...
γ'αυτο θα ηθελα να ευχαριστω τους διοργανωτες αυτης της διοργανωσης των οσκαρ ηταν πραγματικα πολυ ενδιαφερων εμπερια ... αλλα και γενικα να σας ευχαριστω που με την φαντασιας και την αγαπη σας για το εργο δημιουργασατε ενα υπεροχο τετοιο περιβαλλον !!

και παλι συγχαρητηρια !!! και εις ανωτερα ... Love!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης