Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap4%Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap37%Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 37% 
[ 18 ]
Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap20%Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 20% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap12%Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 12% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap6%Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 6% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap20%Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 20% 
[ 10 ]

Σύνολο Ψήφων : 49

Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010

Δημοσίευση από Lyn Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 12:36 am

sarita έγραψε:Kαι ερχομαι να αναρωτηθω.Τι να σχολιασω απο το σημερινο?ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΑ ΣΗΜΕΡΑ.
Συγχαρητηρια στους σεναριογραφους.Καταφεραν να εξαθλιωσουν ολους τους ρολους και αναρωτιεμαι τι σηριαλ βλεπω πια?Τον Λουκα με την νορα μου τους εχουν γελιοποιησει σαν ζευγαρι (ζητω συγνωμη απο τις φαν εξαλλου μια απο αυτες ειμαι και εγω).Μου εκαναν ενα νικολα νευρικο.Ο νικολας που παντα ετρεχε για τους αλλους ξαφνικα μας τον παρουσιαζουν αναισθητο και το μονο που σκεφτεται ειναι ο υπνος.Και φυσικα μολις καταλαβαμε απο τον λογο του Λουκα τι σχεδια εχουν για τον Μανο.Θα τον διωξουν οχι βεβαια με τους καλυτερους οιωνους.Αγαπησαμε αυτο το σηριαλ για την παρεα και οτι ολοι ηταν μαζι ειδικα στα δυσκολα οσες διαφορες και αν ειχαν.Αλλα μαλλον πρεπει να σταματησω να ελπιζω σε τετοιο φιναλε.
Αξιζαν: Ζουγα.Τον αγαπαω το εχω πει?
Η ευα με την υπεροχη κοιλιτσα.
Η δαφνη σε ρολο νταιζοεξολοθρευτη.Αστην βρε ευα μου να την αφησει στον τοπο να ησυχασουμε.
Λουκας σε ρολο κυνηγου δολοφονων.

Εχω αηδιασει πλεον:
Με μπελλο.
Με νταιζη.
Καλα ο ταχυδακτυλουργος και ο βοηθος του δεν παιζονται.Αναλαμβανουν τα εξοδα της ψυχαναλυσης μου?Γιατι εκει θα με οδηγησουν.Ο αλλος μεγαλωνει το παιδι του μανου και απαιτει ο μανος να μην μεγαλωσει το δικο του.Και ποια ειναι η αγαπη που εχει στην ευα?Που την ξερει κιολας πολυ καλα?Ειναι δυνατον να φανταζεται οτι θα πει στον παιδι οτι εχει αλλο πατερα.Και καλα βοηθε μην φας εχουμε γλαρο.Δεν μπορεις να παρεις το παιδι απο τη μανα που να χτυπιεσαι κατω.Κουνα το κεφαλι σου η μαλλον βαλε το κεφαλι σου μεσα στο καπελο του ταχυδακτυλουργου σου μπας και σου φανερωσει κανενα μυαλο.Ημαρτον πια.

Σιγουρα εχω ξεχασει κατι αλλα μια τα νευρα μου μια τα εδεμοσκαρ μια η γιουροβιζιον εκαψα εγκεφαλικα κυτταρα.

ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΥΡΙΑ ΑΚΡΙΤΑ ΤΕΛΕΙΩΣΤΕ ΤΟ ΟΠΩΣ ΤΑ ΑΡΧΙΣΑΤΕ ΜΕ ΤΑ ΕΞΙ ΠΑΙΔΙΑ ΕΝΩΜΕΝΑ.ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ ΛΙΓΟ ΛΥΠΗΣΗ ΛΙΓΟ ΕΛΕΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ?ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΜΑΡΦΙΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΧΕΤΕ ΦΟΡΤΩΣΕΙ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ.ΣΥΝΕΛΘΕΤΕ ΠΙΑ.

Μιας και το απαιτεί η βραδιά, πάρε και συ 3 oscar oscar oscar : ένα για τον ταχυδακτυλουργό ( gelio ), ένα για το βοηθό του ( gelio έλιωσα gelio ) και ένα για την έκκληση στο τέλος, που μακάρι να εισακουστεί!!!
Lyn
Lyn
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Εδώ!
Ασχολίες : Λίγο απ' όλα. Λίγο όμως, όχι πολύ.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010

Δημοσίευση από sarita Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 12:41 am

Lyn έγραψε:
sarita έγραψε:Kαι ερχομαι να αναρωτηθω.Τι να σχολιασω απο το σημερινο?ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΑ ΣΗΜΕΡΑ.
Συγχαρητηρια στους σεναριογραφους.Καταφεραν να εξαθλιωσουν ολους τους ρολους και αναρωτιεμαι τι σηριαλ βλεπω πια?Τον Λουκα με την νορα μου τους εχουν γελιοποιησει σαν ζευγαρι (ζητω συγνωμη απο τις φαν εξαλλου μια απο αυτες ειμαι και εγω).Μου εκαναν ενα νικολα νευρικο.Ο νικολας που παντα ετρεχε για τους αλλους ξαφνικα μας τον παρουσιαζουν αναισθητο και το μονο που σκεφτεται ειναι ο υπνος.Και φυσικα μολις καταλαβαμε απο τον λογο του Λουκα τι σχεδια εχουν για τον Μανο.Θα τον διωξουν οχι βεβαια με τους καλυτερους οιωνους.Αγαπησαμε αυτο το σηριαλ για την παρεα και οτι ολοι ηταν μαζι ειδικα στα δυσκολα οσες διαφορες και αν ειχαν.Αλλα μαλλον πρεπει να σταματησω να ελπιζω σε τετοιο φιναλε.
Η δαφνη σε ρολο νταιζοεξολοθρευτη.Αστην βρε ευα μου να την αφησει στον τοπο να ησυχασουμε.

Εχω αηδιασει πλεον:
Με μπελλο.
Με νταιζη.
Καλα ο ταχυδακτυλουργος και ο βοηθος του δεν παιζονται.Αναλαμβανουν τα εξοδα της ψυχαναλυσης μου?Γιατι εκει θα με οδηγησουν.Ο αλλος μεγαλωνει το παιδι του μανου και απαιτει ο μανος να μην μεγαλωσει το δικο του.Και ποια ειναι η αγαπη που εχει στην ευα?Που την ξερει κιολας πολυ καλα?Ειναι δυνατον να φανταζεται οτι θα πει στον παιδι οτι εχει αλλο πατερα.Και καλα βοηθε μην φας εχουμε γλαρο.Δεν μπορεις να παρεις το παιδι απο τη μανα που να χτυπιεσαι κατω.Κουνα το κεφαλι σου η μαλλον βαλε το κεφαλι σου μεσα στο καπελο του ταχυδακτυλουργου σου μπας και σου φανερωσει κανενα μυαλο.Ημαρτον πια.

Σιγουρα εχω ξεχασει κατι αλλα μια τα νευρα μου μια τα εδεμοσκαρ μια η γιουροβιζιον εκαψα εγκεφαλικα κυτταρα.

ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΥΡΙΑ ΑΚΡΙΤΑ ΤΕΛΕΙΩΣΤΕ ΤΟ ΟΠΩΣ ΤΑ ΑΡΧΙΣΑΤΕ ΜΕ ΤΑ ΕΞΙ ΠΑΙΔΙΑ ΕΝΩΜΕΝΑ.ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ ΛΙΓΟ ΛΥΠΗΣΗ ΛΙΓΟ ΕΛΕΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ?ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΜΑΡΦΙΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΧΕΤΕ ΦΟΡΤΩΣΕΙ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ.ΣΥΝΕΛΘΕΤΕ ΠΙΑ.

Μιας και το απαιτεί η βραδιά, πάρε και συ 3 oscar oscar oscar : ένα για τον ταχυδακτυλουργό ( gelio ), ένα για το βοηθό του ( gelio έλιωσα gelio ) και ένα για την έκκληση στο τέλος, που μακάρι να εισακουστεί!!!

Α!Με συγκινουν τοσα πολλα οσκαρ.Ευχαριστω πολυ ομορφια μου.Να σαι καλα Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 2 Icon_redface
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από nicole Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 1:59 am

Λογω φορτου εργασιας και ταξιδιων στο εξωτερικο θα κανω ενα γενικοτερο σχολιασμο για τα τελευταια επεισοδια που ειδα:

Μπελλος: προχωρα...αντικειμενικα μιλωντας η ιδεα ειναι ΦΟΒΕΡΗ!!! η περιοχη ειναι φιλετο...και μην ακους αυτα που σου λενε για φαντασματα και αλλες μπουρδες...ετσι τα λεει ο Μανωλακης μηπως και πλουτισει και την αγορασει πισω...καταβαθος το ιδιο θα εκανε και ο ιδιος εαν δεν ειχε το συναισθηματικο δεσιμο...

Νορα: ξερεις πολλους επιχειρηματιες που να αφηνουν τις επενδυσεις τους ανεκμεταλλευτες? Ενταξει καταλαβαινω να θελει ενας επιχειρηματιας να κανει ενα δωρο στη μελλουσα γυναικα του για να εχει να παιζει αλλα αφου δεν του εκατσε ο γαμος, τι να την κανει την εκταση? αλλωστε ουτως η αλλως η οικογενεια Γεραλη θα εφευγε...εχει ιδιαιτερη σημασια το ποτε?

Μανος: εσυ ησουν που ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ οτι αλλαξες καρδια μου? Το θεμα δεν ειναι "τι ξερεις" (αυτο ειναι σιγουρο) αλλα γιατι δεν μιλας...μα ντροπη! να μην προστατευεις τη γυναικα της ζωης σου και την μονη σου αληθεια...? gelio Εαν δεν εφευγες απο το σηριαλ θα ελεγα "οτι μυριστηκες χρημα" γι αυτο και την πεφτεις στην Ευα...

Σημειωση Νο1 προς την Παραγωγη:
Δεν ειμαι απο τις τηλεθεατριες που περιμεναν να δουν τον Μανο, την Ευα και τα παιδακια τους να πλατσουριζουν στη παραλια στο τελευταιο επεισοδιο...οχι γιατι δεν ειμαι αρκετα ρομαντικη οπως οι fans του ζευγαριου αλλα γιατι εχω γνωρισει αρκετους "Λυτρες" στην επαγγελματικη μου πορεια για να ξερω οτι πραγματικα "ερωτευονται" ΜΟΝΟ την καριερα τους, την κορυφη και τα μεγαλα projects...

Περιμενα το τελος ενος τετοιου χαρακτηρα να ηταν ειτε ο θανατος ειτε η τρελλα ειτε να εφευγε για καποιο μεγαλο project...δεν ξερω τι τελος σκοπευετε να δωσετε στον τριτο κυκλο στο συγκεκριμενο χαρακτηρα αλλα για το δευτερο κυκλο...δυστυχως θα ειναι απογοητευτικο...

Ενταξει καταλαβαινω οτι ο Μπουγιουρης σας εθιξε, τον θιξατε...αλληλοθιχτηκατε....αλλα ειναι κριμα ενας τετοιος χαρακτηρας οπως τον παρουσιασατε στο πρωτο κυκλο...ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΝΥΧΤΑ...ΝΤΡΟΠΙΑΣΜΕΝΟΣ...ΜΕ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΥΠΕΞΑΙΡΕΣΗ (και μαλιστα ενος ασημαντου ποσου με επιχειρηματικα δεδομενα) για ΧΑΡΗ ΤΗΣ ΜΙΚΡΟΑΣΤΗΣ ΑΓΑΘΗΣ ΜΟΔΙΣΤΡΟΥΛΑΣ ΑΔΕΡΦΗΣ ΤΟΥ...

Ελεος, καλυτερα να τον σκοτωνατε προσπαθωντας να σωσει την Ευα...για να εχουν με κατι να ασχολουνται και οι fans του ζευγαριου...παρα το cult μελο του 60...αμαρτησα για τη αδερφη μου!!!

Νορα-Λουκας: καλιο αργα παρα ποτε!!!...μετα απο τοσες εβδομαδες εσεις καταλαβατε οτι κατι παιζει με την διαθηκη? wall τελικα καλα λενε οτι ο ερωτας τυφλωνει...

Αλλοι δυο που δυστυχως κοιτανε το δεντρο και οχι το δασος! οχι μονο δεν εχουν καταλαβει το χοντρο παιχνιδι που παιζει η Νταιζαρα (και στα πεταξε τα υπονοουμενα...Λουκακο) και που καμια σχεση δεν εχει με τους ιδιους προσωπικα...αλλα νομιζουν οτι μπορουν να την νικησουν με ψευτομαγκιες και κουτοπονηριες...ΕΙΣΤΕ ΒΑΘΕΙΑ ΝΥΧΤΩΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΣΕ ΠΟΙΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΕΤΕ...

ΝΤΑΙΖΗ: ισως ο μοναδικος χαρακτηρας στη σειρα μαζι με την Αντιγονη και το Στεφανο που εχει πραγματι ενδιαφερον και σε ιντριγκαρει να μαθεις για το παρελθον τους...

Νταιζαρα...οσο περνανε τα επεισοδια οχι μονο με εντυπωσιαζεις αλλα εσυ εχεις και σχεδιο αλλα και πολλα να πεις και να κανεις...

Μονο σε ενα πραγμα διαφωνω!: αυτα τα "γομαρια" τι τα ηθελες, ΠΕΤΑΜΕΝΑ ΛΕΦΤΑ! ενα μηνα προσπαθουν να σκοτωσουν την τρελλη και δεν τα καταφερνουν, περιμενουν να πληρωθουν κιολας οι αχρηστοι gelio μεταξυ μας τωρα...εγω ατομο που εχει κανει δυο αποπειρες αυτοκτονιας δεν θα πληρωνα για να το σκοτωσουν...δεν θελει κοπο, τροπο θελει...:wink2:

Σημειωση Νο2 προς την Παραγωγη:
Δωστε τα συγχαρητηρια μου στην Πολυχρονιδη οχι μονο γιατι τον παιζει αριστα το ρολο αλλα και γιατι η κοπελα με μερικα guests ξεκινησε αλλα με το ταλεντο της εχει ΗΔΗ γινει πρωταγωνιστρια παραγκωνιζοντας αλλους που ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ οτι ειναι πρωταγωνιστες...

Δεν καταλαβαινω γιατι σε ολα τα ελληνικα σηριαλ οι δολοφονοι ειναι καποιοι τυποι φουσκωτοι...που "φωναζουν" απο μακρια "ειμαι ο πληρωμενος εκτελεστης και ημουν και εγω στο ασανσερ" gelio
Ως γνωστον τα τελειοτερα εγκληματα τα εχουν κανει ανθρωποι της διπλανης πορτας...

Χρηστος: προς το παρον κραταμε το στοματακι μας κλειστο και στεκομαστε σουζα στην Αντιγονη...ενδιαφερον...οψομεθα για το μελλον...

Μελιτα-Στεφανος: το ταξιδι στο Παρισι το θεωρω πολυ ωραια ιδεα...αλλα σε λαθος ΧΡΟΝΙΚΗ ΣΤΙΓΜΗ...

Θεωρω οτι δοθηκε ετσι για να γεμισουν οι σκηνες..μεχρι να γινουν οι αποπειρες για αυτο και πιστευω οτι κοπηκε και η σκηνη στο γραφειο του Μανου...

Ο ενας λογος ηταν ο ενδυματολογικος (και δεν μιλαω μονο για το καπελο της Παππα αλλα και για το αντιανεμικο της Ξυλα) αλλα ο κυριοτερος ηταν οτι δεν ειχε τιποτα παραπανω να προσφερει ΣΕΝΑΡΙΑΚΑ...τι να βλεπαμε? για ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ τους Μανο, Μελιτα, Ευα να ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΖΟΝΤΑΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ και μαλιστα για ενα ταξιδι που απο την αρχη φαινοταν οτι δεν θα πραγματοποιουνταν?

Σημειωση Νο3 προς την Παραγωγη:
Αγαπητη στυλιστρια, το καπελο ηταν πολυ ωραια ιδεα για το χαρακτηρα που παιζει η Παππα αλλα σε πιο σκουρο χρωμα και με jean και οταν θες να πας στο Sundance για το φεστιβαλ, στο Colorado η στην Ireland για ιππασια η οταν θελεις να δωσεις ενα πιο country look...οχι για να δεις τον πρωην αντρα σου!!!
Επισης το αντιανεμικο της Ξυλα θα ηταν πολυ καλυτερο σε πιο σκουρο μπλε για να μην φαινεται σαν να το πηρατε απο πανερι της λαικης...

Στεφανος: μου αρεσεις...αρχιζεις να ρωτας και κυριως να πετας τα καταλληλα υπονοουμενα, ξερεις εσυ :wink2:

Σημειωση Νο4 προς την Παραγωγη:
Καθε φορα που ακουω Μανο, Ευα, Στεφανο, Μελιτα, Ρουσσο, Αμαλια, Αγγελα να διαφωνουν για τα παιδια η για το ποσο κινδυνευουν τα παιδια...ειτε gelio ειτε Kotsides αφου στο τελος ολα τα παιδια θα τα μεγαλωσουν οι Μελιτα-Στεφανος, προς τι η ολη αναστατωση...gelio

Ευα: εξακολουθεις να κοιτας το δεντρο και να χανεις το δασος και στο πεταξε το υπονοουμενο ο Στεφανος αλλα δεν το επιασες...

Και επειδη εχω μερικα ταξιδακια να κανω και βαρεθηκα να βλεπω:
-και εσενα και τη μανα σου να μυξοκλαιτε για την αδικη κοινωνια που αλλους τους ανεβαζει και αλλους τους κατεβαζει,
-να μην θελεις προστασια απο κανενα,
-να τρεχεις στον πρωην γιατι ο νυν δεν μας κανει,
-να ασχολησε με κολοκυθακια και εκμεκ,
-με τους χαζοχαρουμενους ερωτοχτυπημενους δικηγορισκους,
-με τους μπατιρηδες μικροαστους που ξεπουλησαν το βιο τους για το αρχιλαμογιο,
-να λες δηθεν μικροαστικες μεγαλοστομιες και να κανεις ψευτομαγκιες και ψευτοειρωνιες...

ΔΙΑΒΑΣΕ ΚΑΙ ΞΕΣΤΡΑΒΩΣΟΥ τι θα εκανα στη θεση σου:

Εδω και μηνες θα ειχα αναρωτηθει για δυο βασικα πραγματα:
1. Πως ειναι δυνατον μια Λαζαριδη να θελει για νυφη ενα ατομο που γυριζε τσοντες, εχει ενα παιδι χωρις γαμο, ενα πατερα στη φυλακη και μια μητερα που τρεχει απο το πρωι ως βραδυ...
2. Πως ειναι δυνατον μια μητερα σαν τη Λαζαριδη που μεγαλωσε ετσι το πολυαγαπημενο της γιο...να τον αποκληρωνει τοσο ευκολα και να προσφερει τα παντα σε εμενα...

ΦΥΣΙΚΑ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ: ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ, ΑΡΗ!!! και οι εναλλακτικες λυσεις ΤΡΕΙΣ για να μην αφησω και τα περιθωρια σε αλλους, πχ. Χρηστος / Νταιζη να κανουν παιχνιδι:

1. Θα ειχα γινει κολαουζο με την Αντιγονη ωστε να εχω την ευνοια και υποστηριξη της, χωρις αποπειρες και φυσικα ενα σχετικα ανετο lifestyle...

2. Θα τα ειχα βρει με το Στεφανο ωστε να εχουμε κοινο μετωπο εναντιον της Mommie Dearest και να ελεγχουμε εμεις την κληρονομια...μεταξυ μας ουτε το πρωτο ουτε το τελευταιο ζευγαρι θα ειμασταν που δεν χωριζουν ειτε γιατι δεν συμφωνουν στο μοιρασμα της περουσιας ειτε γιατι δεν μπορουν, και προτιμουν να ζουν ξεχωριστες προσωπικες ζωες...αποφευγοντας και τις πολλες νομικοδικαστικες σκοτουρες...

3. Η καλυτερη λυση κατα τη γνωμη μου εαν ηθελα να μπω στο ματι της οικογενειας Λαζαριδη...φυσικα για ατομα που δεν ειναι ξανθιες, και που θελουν να κανουν ΧΟΝΤΡΟ ΠΑΙΧΙΝΙΔΙ ΜΕ ΑΡΚΕΤΟ ΡΙΣΚΟ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΟΛΛΗ ΜΕΓΑΛΗ "ΑΠΟΔΟΣΗ":

Οταν κινδυνευουμε κανουμε "συμμαχιες"...και δεν εννοω τους μπατιριδες φιλους μας που δεν εχουν στο ηλιο μοιρα...αλλα συμμαχιες με ατομα ισχυρα, με επιρροη, δυναμη, χρηματα και διασυνδεσεις...

Και σε αυτες τις περιπτωσεις "ο εχθρος του εχθρου μου, ειναι ο καλυτερος μου φιλος"...για ποιον χτυπαει η καμπανα οεο? για το ΡΟΥΣΣΟ φυσικα...ο οποιος εχει ολα τα παραπανω και συμφεροντα να μην γουσταρει την οικογενεια Λαζαριδη...θα τον επιανα λοιπον και θα ελεγα:

Ρουσσο, εδω υπαρχει πολυ χρημα και εμεις οι δυο εχουμε κοινα συμφεροντα...
-κοψε το λαιμο σου και βρες μου τη διαθηκη,
-εξασφαλισε μου ενα διαζυγιο και επιμελεια παιδιου
-βρες μια αξιοπιστη auditing consulting firm να ελεγχει και να διαχειριζεται την περιουσια

Και θα εισαι ο νομικος εκπροσωπος εμενα και του παιδιου για ολες τις υποθεσεις και παιρνοντας φυσικα το αντιστοιχο ποσοστο για τις νομικες σου υπηρεσιες (που δεν ειναι και αμελητεο σε τετοιου ειδους κληρονομιες). Και την Αντιγονη θα εκδικηθεις και το Στεφανο θα ξεφορτωθεις, ο οποιος με τοσα προβληματα που καιρος για ερωτες...

Get the point? ετσι παιζεται το παιχνιδακι...Μεχρι να δω κατι απο τα παραπανω ουτε σε λυπαμαι ουτε με εντυπωσιαζεις...

Λυπαμαι κε Σταυριδη μου δεν με εντυπωσιαζεται...το μελλοντικο σχεδιο σας που ειπατε και στα προσεχως, θα ηταν ΟΝΤΩΣ ΙΔΙΟΦΥΕΣ εαν γινοταν στην αρχη της εγκυμοσυνης, εαν δεν υπηρχε γαμος αλλα διπλη σχεση της Ευας με Μανο-Στεφανο και εαν η ιδια ειχε αφησει φλου το θεμα της πατροτητας...2-3 εβδομαδες πριν γεννησει και με οτι εχει προηγηθει ειναι απλως για τα πανηγυρια και αλλος ενας ασσος στο μανικι του Στεφανου για μελλοντικη διεκδικηση επμελειας...

Αντε κα. Ακριτα μου, νομιζω οτι σας εδωσα αρκετες ιδεες... :wink2:

nicole
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Izabella29 Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 3:00 am

nicole έγραψε:Λογω φορτου εργασιας και ταξιδιων στο εξωτερικο θα κανω ενα γενικοτερο σχολιασμο για τα τελευταια επεισοδια που ειδα:

Μπελλος: προχωρα...αντικειμενικα μιλωντας η ιδεα ειναι ΦΟΒΕΡΗ!!! η περιοχη ειναι φιλετο...και μην ακους αυτα που σου λενε για φαντασματα και αλλες μπουρδες...ετσι τα λεει ο Μανωλακης μηπως και πλουτισει και την αγορασει πισω...καταβαθος το ιδιο θα εκανε και ο ιδιος εαν δεν ειχε το συναισθηματικο δεσιμο...

Νορα: ξερεις πολλους επιχειρηματιες που να αφηνουν τις επενδυσεις τους ανεκμεταλλευτες? Ενταξει καταλαβαινω να θελει ενας επιχειρηματιας να κανει ενα δωρο στη μελλουσα γυναικα του για να εχει να παιζει αλλα αφου δεν του εκατσε ο γαμος, τι να την κανει την εκταση? αλλωστε ουτως η αλλως η οικογενεια Γεραλη θα εφευγε...εχει ιδιαιτερη σημασια το ποτε?

Μανος: εσυ ησουν που ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ οτι αλλαξες καρδια μου? Το θεμα δεν ειναι "τι ξερεις" (αυτο ειναι σιγουρο) αλλα γιατι δεν μιλας...μα ντροπη! να μην προστατευεις τη γυναικα της ζωης σου και την μονη σου αληθεια...? gelio Εαν δεν εφευγες απο το σηριαλ θα ελεγα "οτι μυριστηκες χρημα" γι αυτο και την πεφτεις στην Ευα...

Δεν ειμαι απο τις τηλεθεατριες που περιμεναν να δουν τον Μανο, την Ευα και τα παιδακια τους να πλατσουριζουν στη παραλια στο τελευταιο επεισοδιο...οχι γιατι δεν ειμαι αρκετα ρομαντικη οπως οι fans του ζευγαριου αλλα γιατι εχω γνωρισει αρκετους "Λυτρες" στην επαγγελματικη μου πορεια για να ξερω οτι πραγματικα "ερωτευονται" ΜΟΝΟ την καριερα τους, την κορυφη και τα μεγαλα projects...

Περιμενα το τελος ενος τετοιου χαρακτηρα να ηταν ειτε ο θανατος ειτε η τρελλα ειτε να εφευγε για καποιο μεγαλο project...δεν ξερω τι τελος σκοπευετε να δωσετε στον τριτο κυκλο στο συγκεκριμενο χαρακτηρα αλλα για το δευτερο κυκλο...δυστυχως θα ειναι απογοητευτικο...

Ενταξει καταλαβαινω οτι ο Μπουγιουρης σας εθιξε, τον θιξατε...αλληλοθιχτηκατε....αλλα ειναι κριμα ενας τετοιος χαρακτηρας οπως τον παρουσιασατε στο πρωτο κυκλο...ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΝΥΧΤΑ...ΝΤΡΟΠΙΑΣΜΕΝΟΣ...ΜΕ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΥΠΕΞΑΙΡΕΣΗ (και μαλιστα ενος ασημαντου ποσου με επιχειρηματικα δεδομενα) για ΧΑΡΗ ΤΗΣ ΜΙΚΡΟΑΣΤΗΣ ΑΓΑΘΗΣ ΜΟΔΙΣΤΡΟΥΛΑΣ ΑΔΕΡΦΗΣ ΤΟΥ...

Ελεος, καλυτερα να τον σκοτωνατε προσπαθωντας να σωσει την Ευα...για να εχουν με κατι να ασχολουνται και οι fans του ζευγαριου...παρα το cult μελο του 60...αμαρτησα για τη αδερφη μου!!!

Νορα-Λουκας: καλιο αργα παρα ποτε!!!...μετα απο τοσες εβδομαδες εσεις καταλαβατε οτι κατι παιζει με την διαθηκη? wall τελικα καλα λενε οτι ο ερωτας τυφλωνει...

Αλλοι δυο που δυστυχως κοιτανε το δεντρο και οχι το δασος! οχι μονο δεν εχουν καταλαβει το χοντρο παιχνιδι που παιζει η Νταιζαρα (και στα πεταξε τα υπονοουμενα...Λουκακο) και που καμια σχεση δεν εχει με τους ιδιους προσωπικα...αλλα νομιζουν οτι μπορουν να την νικησουν με ψευτομαγκιες και κουτοπονηριες...ΕΙΣΤΕ ΒΑΘΕΙΑ ΝΥΧΤΩΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΣΕ ΠΟΙΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΕΤΕ...

ΝΤΑΙΖΗ: ισως ο μοναδικος χαρακτηρας στη σειρα μαζι με την Αντιγονη και το Στεφανο που εχει πραγματι ενδιαφερον και σε ιντριγκαρει να μαθεις για το παρελθον τους...

Νταιζαρα...οσο περνανε τα επεισοδια οχι μονο με εντυπωσιαζεις αλλα εσυ εχεις και σχεδιο αλλα και πολλα να πεις και να κανεις...

Μονο σε ενα πραγμα διαφωνω!: αυτα τα "γομαρια" τι τα ηθελες, ΠΕΤΑΜΕΝΑ ΛΕΦΤΑ! ενα μηνα προσπαθουν να σκοτωσουν την τρελλη και δεν τα καταφερνουν, περιμενουν να πληρωθουν κιολας οι αχρηστοι gelio μεταξυ μας τωρα...εγω ατομο που εχει κανει δυο αποπειρες αυτοκτονιας δεν θα πληρωνα για να το σκοτωσουν...δεν θελει κοπο, τροπο θελει...:wink2:

Δωστε τα συγχαρητηρια μου στην Πολυχρονιδη οχι μονο γιατι τον παιζει αριστα το ρολο αλλα και γιατι η κοπελα με μερικα guests ξεκινησε αλλα με το ταλεντο της εχει ΗΔΗ γινει πρωταγωνιστρια παραγκωνιζοντας αλλους που ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ οτι ειναι πρωταγωνιστες...

Δεν καταλαβαινω γιατι σε ολα τα ελληνικα σηριαλ οι δολοφονοι ειναι καποιοι τυποι φουσκωτοι...που "φωναζουν" απο μακρια "ειμαι ο πληρωμενος εκτελεστης και ημουν και εγω στο ασανσερ" gelio
Ως γνωστον τα τελειοτερα εγκληματα τα εχουν κανει ανθρωποι της διπλανης πορτας...

Χρηστος: προς το παρον κραταμε το στοματακι μας κλειστο και στεκομαστε σουζα στην Αντιγονη...ενδιαφερον...οψομεθα για το μελλον...

Μελιτα-Στεφανος: το ταξιδι στο Παρισι το θεωρω πολυ ωραια ιδεα...αλλα σε λαθος ΧΡΟΝΙΚΗ ΣΤΙΓΜΗ...

Θεωρω οτι δοθηκε ετσι για να γεμισουν οι σκηνες..μεχρι να γινουν οι αποπειρες για αυτο και πιστευω οτι κοπηκε και η σκηνη στο γραφειο του Μανου...

Ο ενας λογος ηταν ο ενδυματολογικος (και δεν μιλαω μονο για το καπελο της Παππα αλλα και για το αντιανεμικο της Ξυλα) αλλα ο κυριοτερος ηταν οτι δεν ειχε τιποτα παραπανω να προσφερει ΣΕΝΑΡΙΑΚΑ...τι να βλεπαμε? για ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ τους Μανο, Μελιτα, Ευα να ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΖΟΝΤΑΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ και μαλιστα για ενα ταξιδι που απο την αρχη φαινοταν οτι δεν θα πραγματοποιουνταν?

Αγαπητη στυλιστρια, το καπελο ηταν πολυ ωραια ιδεα για το χαρακτηρα που παιζει η Παππα αλλα σε πιο σκουρο χρωμα και με jean και οταν θες να πας στο Sundance για το φεστιβαλ, στο Colorado η στην Ireland για ιππασια η οταν θελεις να δωσεις ενα πιο country look...οχι για να δεις τον πρωην αντρα σου!!!
Επισης το αντιανεμικο της Ξυλα θα ηταν πολυ καλυτερο σε πιο σκουρο μπλε για να μην φαινεται σαν να το πηρατε απο πανερι της λαικης...

Στεφανος: μου αρεσεις...αρχιζεις να ρωτας και κυριως να πετας τα καταλληλα υπονοουμενα, ξερεις εσυ :wink2:

Καθε φορα που ακουω Μανο, Ευα, Στεφανο, Μελιτα, Ρουσσο, Αμαλια, Αγγελα να διαφωνουν για τα παιδια η για το ποσο κινδυνευουν τα παιδια...ειτε gelio ειτε Kotsides αφου στο τελος ολα τα παιδια θα τα μεγαλωσουν οι Μελιτα-Στεφανος, προς τι η ολη αναστατωση...gelio

Ευα: εξακολουθεις να κοιτας το δεντρο και να χανεις το δασος και στο πεταξε το υπονοουμενο ο Στεφανος αλλα δεν το επιασες...

-και εσενα και τη μανα σου να μυξοκλαιτε για την αδικη κοινωνια που αλλους τους ανεβαζει και αλλους τους κατεβαζει,
-να λες δηθεν μικροαστικες μεγαλοστομιες και να κανεις ψευτομαγκιες και ψευτοειρωνιες...

1. Πως ειναι δυνατον μια Λαζαριδη να θελει για νυφη ενα ατομο που γυριζε τσοντες, εχει ενα παιδι χωρις γαμο, ενα πατερα στη φυλακη και μια μητερα που τρεχει απο το πρωι ως βραδυ...
2. Πως ειναι δυνατον μια μητερα σαν τη Λαζαριδη που μεγαλωσε ετσι το πολυαγαπημενο της γιο...να τον αποκληρωνει τοσο ευκολα και να προσφερει τα παντα σε εμενα...

ΦΥΣΙΚΑ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ: ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ, ΑΡΗ!!! και οι εναλλακτικες λυσεις ΤΡΕΙΣ για να μην αφησω και τα περιθωρια σε αλλους, πχ. Χρηστος / Νταιζη να κανουν παιχνιδι:

1. Θα ειχα γινει κολαουζο με την Αντιγονη ωστε να εχω την ευνοια και υποστηριξη της, χωρις αποπειρες και φυσικα ενα σχετικα ανετο lifestyle...

2. Θα τα ειχα βρει με το Στεφανο ωστε να εχουμε κοινο μετωπο εναντιον της Mommie Dearest και να ελεγχουμε εμεις την κληρονομια...μεταξυ μας ουτε το πρωτο ουτε το τελευταιο ζευγαρι θα ειμασταν που δεν χωριζουν ειτε γιατι δεν συμφωνουν στο μοιρασμα της περουσιας ειτε γιατι δεν μπορουν, και προτιμουν να ζουν ξεχωριστες προσωπικες ζωες...αποφευγοντας και τις πολλες νομικοδικαστικες σκοτουρες...

3. Η καλυτερη λυση κατα τη γνωμη μου εαν ηθελα να μπω στο ματι της οικογενειας Λαζαριδη...φυσικα για ατομα που δεν ειναι ξανθιες, και που θελουν να κανουν ΧΟΝΤΡΟ ΠΑΙΧΙΝΙΔΙ ΜΕ ΑΡΚΕΤΟ ΡΙΣΚΟ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΟΛΛΗ ΜΕΓΑΛΗ "ΑΠΟΔΟΣΗ":

Οταν κινδυνευουμε κανουμε "συμμαχιες"...και δεν εννοω τους μπατιριδες φιλους μας που δεν εχουν στο ηλιο μοιρα...αλλα συμμαχιες με ατομα ισχυρα, με επιρροη, δυναμη, χρηματα και διασυνδεσεις...

Και σε αυτες τις περιπτωσεις "ο εχθρος του εχθρου μου, ειναι ο καλυτερος μου φιλος"...για ποιον χτυπαει η καμπανα οεο? για το ΡΟΥΣΣΟ φυσικα...ο οποιος εχει ολα τα παραπανω και συμφεροντα να μην γουσταρει την οικογενεια Λαζαριδη...θα τον επιανα λοιπον και θα ελεγα:

-βρες μια αξιοπιστη auditing consulting firm να ελεγχει και να διαχειριζεται την περιουσια

Και θα εισαι ο νομικος εκπροσωπος εμενα και του παιδιου για ολες τις υποθεσεις και παιρνοντας φυσικα το αντιστοιχο ποσοστο για τις νομικες σου υπηρεσιες (που δεν ειναι και αμελητεο σε τετοιου ειδους κληρονομιες). Και την Αντιγονη θα εκδικηθεις και το Στεφανο θα ξεφορτωθεις, ο οποιος με τοσα προβληματα που καιρος για ερωτες...

Get the point? ετσι παιζεται το παιχνιδακι...Μεχρι να δω κατι απο τα παραπανω ουτε σε λυπαμαι ουτε με εντυπωσιαζεις...

Λυπαμαι κε Σταυριδη μου δεν με εντυπωσιαζεται...το μελλοντικο σχεδιο σας που ειπατε και στα προσεχως, θα ηταν ΟΝΤΩΣ ΙΔΙΟΦΥΕΣ εαν γινοταν στην αρχη της εγκυμοσυνης, εαν δεν υπηρχε γαμος αλλα διπλη σχεση της Ευας με Μανο-Στεφανο και εαν η ιδια ειχε αφησει φλου το θεμα της πατροτητας...2-3 εβδομαδες πριν γεννησει και με οτι εχει προηγηθει ειναι απλως για τα πανηγυρια και αλλος ενας ασσος στο μανικι του Στεφανου για μελλοντικη διεκδικηση επμελειας...

Καλά ε σενάριο θα έπρεπε να γράφεις εσύ!
Φοβερό μυαλό και με βρίσκουν σύμφωνη όλα τα σχόλια για την πλοκή Wink
Επάξια σου απονέμω oscar
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 9:19 am

nicole έγραψε:
++
++
++
++
Θα σχολιάσω μόνο αυτά, μιας και στα άλλα είτε συμφωνώ (ελάχιστα) είτε βαριέμαι να κάνω αντίλογο Sleep
(ναι ενθουσιάστηκα εξίσου με το επεισόδιοSleep )

1)Είναι φιλέτο, αλλα όταν μάθει πόσοι πεθάνανε-θαφτήκανε-πήγαν να πεθάνουν, δεν νομίζω να το πει!!!
lol! Μάλλον για το τριγωνο των βερμούδων θα του φανεί!!!
2)Γιατι εμένα κάτι μου λεει οτι είναι οι μόνοι που το ψάχνουν απο την αρχή μαζί με Ρουσσο και Σταυρίδη ? scratch Θυμάμαι να το ψάχνουν εδώ και βδομάδες.
3)Συγχαρητήρια και απο μένα .Θεα!
4)Ομιτζι και 3 lol lol!
5)Η σκηνή δόθηκε για άλλο λόγο.Για να χαρούν μεν οι Στεφανομελιτικοι, για το ζευγάρι που οργανώνει ταξιδάκια, για να χουν πάτημα δε οι αντίθετοι, οτι κυνδινευει το παιδί του και αυτός είναι έτοιμος για Disneyland.
Καθόλου άκυρη σκηνη, σε αντίθεση με αυτή στο γραφειο (που κόψανε)

Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 2 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 2 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από margel Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 10:04 am

nicole έγραψε:Λογω φορτου εργασιας και ταξιδιων στο εξωτερικο θα κανω ενα γενικοτερο σχολιασμο για τα τελευταια επεισοδια που ειδα:

Πολύ ωραίος σχολιασμός και εύστοχα τα σχόλια σου! Εννοείται πως συμφωνώ!
margel
margel

Δημοσίευση από CineFreak Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 10:28 am

nicole, δεν θα μπορούσα να τα έχω πει καλύτερα !!! : respect :

να συμπληρώσω ότι εάν ξαναδώ ΑΛΛΗ ΜΙΑ κρίση παράλογης ζήλιας από τη Νόρα θα πάω να την τσουρομαδήσω προσωπικώς !!!! Ε-Λ-Ε-Ο-Σ κοπέλα μου - δεν υπάρχεις, απλά !!! Synelthe
δηλαδή έτσι είναι ο "μεγάλος έρωτας" ??? να μην τον αφήνεις να πάει ούτε για καφέ μη τυχόν τα φτιάξει με την κυλικειατζού ???

αμ ο άλλος ο κοθώνας ο Λουκάς που όλη αυτή τη μανούρα της ανάκρισης 3ου βαθμού "πού ήσουν-άργησες 1 λεπτό-δε μ'αγαπάς πια" τη θεωρεί πάθος-φλόγα-ένταση ??? ΠΟΣΟ ΜΑΖΟΧΑΣ ΕΙΣΑΙ ρε άνθρωπα Fskl ??? (αν και κάτι μου λέει ότι την πάει με το μαλακό τη Νόρα, για να μη τη θυμώσει, τον πετάξει έξω από τις ντουλάπες και το σπίτι της και δεν έχει πού την κεφαλή κλείναι ο άστεγος "αμάρτησα-για-το-γιο-που-δε-ανέθρεψα-αλλά-χρόνο-για-γυμναστήριο-και-αποτρίχωση-έχω-πάντα-διαθέσιμο-γιατί-έρχεται-καλοκαίρι" huhu ...)

Μωρέ Νταίζη και πάλι Νταίζη ... αυτή, η Αντιγόνη, ο Σταυρίδης, ο Ρούσσος και η Αμαλία κρατάνε το ενδιαφέρον της υπόθεσης ... όλοι οι άλλοι χτενίζονται (εκτός από τη Μελίτα βέβαια, που έχει να δει χτένα από τότε που πήραμε τη Eurovision το 2005 -χεχεχε Tongue )

και μην ξεχνάμε το σύνθημα της εβδομάδας:

ΒΑΖΩ ΜΙΑ ΦΩΤΙΑ --- HEY !!!
Σ' ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΛΙΑ --- HEY !!!

: jump :
CineFreak
CineFreak
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : multitasking...

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 10:36 am

Αγαπητή nicole αναφορικά με το σχολιασμό σου θα πω ότι χαίρομαι που δεν είσαι εσύ στη θέση της Εύας!!!!!!! Ο σχολιασμός σου ούτε στην Εύα αναφέρεται ούτε στην παρέα της Φεγγαρόπετρας και στην πορεία που τους έχουμε δει να διαγράφουν 2 χρόνια τώρα! Ας το αναλύσω κιόλας

Αν η Εύα ήθελε τα λεφτά και την καλή ζωή, ότι φάμε κι ότι πιούμε και γενικά προσκολλούνταν μόνο σε όποιον την συμφέρει οικονομικά για να καλοπερνάει δεν θα είχαμε σειρά να βλέπαμε! Θα ήταν βολεμένη σε μια βιλίτσα στο Παρίσι χωρίς να χρειάζεται καν να δουλεύει μια και θα την έθρεφε ο Μάνος και ούτε γάτα ούτε ζημιά!

Αντ'αυτού η Εύα ΟΥΔΕΠΟΤΕ πήρε το μέρος κάποιου για τα λεφτά του και για όσα υλικά αγαθά θα μπορούσε να της προσφέρει, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Material Girl με την καμμία!

Επιπλέον εγώ ξέρω όταν έχεις ένα πρόβλημα στρέφεσαι σε αυτούς που εμπιστεύεσαι και όχι σε αυτούς που έχουν τα περισσότερα λεφτά!!! Διαφορετικά ότι μου τύχαινε δεν θα έτρεχα στους γονείς μου και στους φίλους μου (που κανείς τους δεν είναι πλούσιος) αλλα στο αφεντικό μου που είναι και εφοπλιστής, καλό δεν το λες! Το λες? Εγω δεν το λέω!

Γιατί να στραφεί λοιπόν η Εύα στην Αντιγόνη όταν δεν την εμπιστεύεται? Να αφήσει να την εκμεταλλευτούν απλά για να ζήσει πλουσιοπάροχα? Ο εκμεταλλεύσας του εκμεταλλεύσαντος? Γιατί να καταπιεί το κέρατο μόνο και μόνο γιατί ο Στέφανος έχει λεφτά? Για τη Μελίτα την πέρασες ή για την Αμαλία? Που στην τελική αυτό θα έκαναν αλλα δεν έχουν και κανέναν άλλον να μιλήσουν έτσι όπως έχουν κάνει τη ζωή τους! Γιατί να μην εμπιστευτεί τους φίλους της που την αγαπούν και να εμπιστευτεί το Στέφανο που αποδεδειγμένα είναι στον κόσμο του μια και στην αρχή δεν ήθελε καν να παραδεχτεί ότι η Εύα κινδυνεύει!

Ασε που εδω ΤΩΡΑ και την κατακρίνουν ότι εκμεταλλεύεται τους πάντες, αδιαφορώντας για το τι μας δείχνει η σειρά, φαντάζεσαι να ήταν δίπλα σε όποιον την συμφέρει ανα διαστήματα? Εκεί να δεις τι θα της έσουρναν!

Να μη σχολιάσω τις βλακείες του Στέφανου για το παιδί του που θέλει να το πάρει κι από τη μάνα του μη χε! Να το βάλει να μεγαλώσει με το Νεφελάκι μαζι ε? Για να έρχεται η Αμαλία να λέει "Καλησπέρα Νεφελάκι μου, καλησπέρα μπάσταρδο!" Οποία χαρά!!! Ευτυχώς που είδα τη Μελίτα ότι κατάλαβε ότι δεν γίνεται να θέλει το δικό της παιδί με τον Στέφανο αλλα το παιδί του Στέφανου μακριά από το Μάνο, γιατί αλλιως είχε να ακούσει κι αυτή μεγάλο εξάψαλμο! Βέβαια αν τη ζορίσει ο Στέφανος θα ταχθεί υπέρ του, σιγά μην πατήσει πόδι και τον λογικεύσει! Ο Στέφανοε εχει αρχίσει και το χάνει επικίνδυνα κι από εκεί που σκεφτόταν λογικά και με βάση τα όσα ήξερε τόσα χρόνια από την Εύα τώρα ξαφνικά κάνει λες και δεν την ξέρει!

Στα στυλιστικά διαφωνώ αλλα και καλές επιλογές δεν τις λες οποτε...

Περί Μπέλλου το όλο θέμα δεν είναι η έξωση, αλλα ότι θέλει να την επισπεύσει καθαρά επειδή τον σέρνει το πεδιλάκι που ξέρει τη συναισθηματική σημασία του τόπου, οπότε καλό επιχειρηματία δεν τον λες!

Όσο για τις απόπειρες κατά της Εύας δεν νομίζω ότι μετά από τη διπλή προδοσία που έχει ζήσει αυτή η γυναίκα μπορεί να την επηρρεάσει κάτι τόσο πολύ ώστε να θελήσει να αφαιρέσει τη ζωή της, της έχει συμβεί το ίδιο πράγμα δυο φορές με τους δύο διαφορετικούς άντρες που θέλησε να χτίσει μια όμορφη ζωή και με την ίδια ξετσίπωτη, λίγο δύσκολο να τριτώσει το κακό από τα όσα έχουμε δει ως τώρα, οπότε καλά έκανε η Νταίζη, δεν είχε και χρόνο να κάνει διαφορετικά (που να περιμένει τώρα να βρει άλλον η Εύα να τον ερωτευτεί η Μελίτα να τον ξεμοναχιάσει κλπ κλπ.. θα χειμώνιαζε!

Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 2 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 10:42 am

CineFreak έγραψε:

Αχαχαχαχαχαχα Λοιπόν μπορεί να μη συμφωνούμε ποτέ αλλα τρελαίνομαι όπως τα λες!!!

Μα κυλικειατζού??? Πώς σου ήρθε??? gelio gelio gelio gelio gelio

Συμφωνώ ότι η Νόρα με το Λουκά στο τέλος θα καταλήξουν καμμένο χαρτί, είναι απαράδεκτο να μας τους δείχνουν να κάνουν σοβαρή συζήτηση και να τη γυρνάνε στο "δεν με αγαπάς έχεις τόση ώρα να με φιλήσεις" Μη μας τους χαλάτε! Παρακαλώ πολύ!!!

ΥΓ. Όσο για το σύνθημα της εβδομάδας θέλω στο ανάλογο θέμα προγνωστικα απο εσένα που ασχολείσαι? Το έχουμε ή θα ζήσουμε παλιές καλές στιγμές Ρακιτζή?

Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 2 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 10:48 am

CineFreak έγραψε:nicole, δεν θα μπορούσα να τα έχω πει καλύτερα !!! : respect :

να συμπληρώσω ότι εάν ξαναδώ ΑΛΛΗ ΜΙΑ κρίση παράλογης ζήλιας από τη Νόρα θα πάω να την τσουρομαδήσω προσωπικώς !!!! Ε-Λ-Ε-Ο-Σ κοπέλα μου - δεν υπάρχεις, απλά !!! Synelthe
δηλαδή έτσι είναι ο "μεγάλος έρωτας" ??? να μην τον αφήνεις να πάει ούτε για καφέ μη τυχόν τα φτιάξει με την κυλικειατζού ???

αμ ο άλλος ο κοθώνας ο Λουκάς που όλη αυτή τη μανούρα της ανάκρισης 3ου βαθμού "πού ήσουν-άργησες 1 λεπτό-δε μ'αγαπάς πια" τη θεωρεί πάθος-φλόγα-ένταση ??? ΠΟΣΟ ΜΑΖΟΧΑΣ ΕΙΣΑΙ ρε άνθρωπα Fskl ??? (αν και κάτι μου λέει ότι την πάει με το μαλακό τη Νόρα, για να μη τη θυμώσει, τον πετάξει έξω από τις ντουλάπες και το σπίτι της και δεν έχει πού την κεφαλή κλείναι ο άστεγος "αμάρτησα-για-το-γιο-που-δε-ανέθρεψα-αλλά-χρόνο-για-γυμναστήριο-και-αποτρίχωση-έχω-πάντα-διαθέσιμο-γιατί-έρχεται-καλοκαίρι" huhu ...)

Μωρέ Νταίζη και πάλι Νταίζη ... αυτή, η Αντιγόνη, ο Σταυρίδης, ο Ρούσσος και η Αμαλία κρατάνε το ενδιαφέρον της υπόθεσης ... όλοι οι άλλοι χτενίζονται (εκτός από τη Μελίτα βέβαια, που έχει να δει χτένα από τότε που πήραμε τη Eurovision το 2005 -χεχεχε Tongue )

Διαφωνώ στα περισσότερα,(θεωρώ λάθος το σχόλιο για γυμναστήριο/αποτρίχωση) αλλα δεν χορταίνω να διαβάζω σχολιασμους σου!!!!!!
Ο αντίλογος δεν θέλει κόπο, θέλει τρόπο!!! lol!

Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 10:52 am

Το έτος 2010 με την οικονομική κρίση στο ζενίθ και με την αγορά ακινήτων στο ναδίρ δεν υπάρχει ηλιθιοδέστερη επένδυση απ το να χτίσει κανείς παραθαλάσιες μεζονέτες και νομίζω ο Μπέλλος κάπου το παραδέχτηκε και ο ίδιος. Το ανθρωπάριο οδηγείται εκεί από πείσμα και απ το σπρώξιμο που του κάνει έντεχνα η Νταιζάρα.

Επειδή δεν είμαι η κόρη του Ροκφέλερ δεν εχω να προσάψω κάτι στους μικροαστούς και τίποτα στις μοδίστρες. Λόγω οικογενειακής επιχείρησης έχω κατά καιρούς γνωρίσει μοδιστρούλες και μόδιστρους και μερικές μοδιστρούλες τις προτιμώ απο τις σκύλες καριέρας και απο τους μόδιστρους μαιντανούς.
Το Μάνο σίγουρα τον υποτίμησαν και σίγουρα δεν θέλω να φύγει απ τη σειρά ντροπιασμένος και με το κεφάλι κάτω αλλά όχι επειδή τον υποτιμά το σόι του αλλά επειδή τον θεωρώ τον πιο ενδιαφέροντα ήρωα της σειράς και δεν ήθελα η ιστορία του να μείνει μισή.

Μονο σε ενα πραγμα διαφωνω!: αυτα τα "γομαρια" τι τα ηθελες, ΠΕΤΑΜΕΝΑ ΛΕΦΤΑ! ενα μηνα προσπαθουν να σκοτωσουν την τρελλη και δεν τα καταφερνουν, περιμενουν να πληρωθουν κιολας οι αχρηστοι gelio μεταξυ μας τωρα...εγω ατομο που εχει κανει δυο αποπειρες αυτοκτονιας δεν θα πληρωνα για να το σκοτωσουν...δεν θελει κοπο, τροπο θελει...wink 2

Θλιβερό να ταυτίζεται κανείς με μια ηρωίδα σαν την Νταίζη αλλά δυστυχώς συμβαίνει κι αυτό.Οργανώνει δολοφονία μιας γυναίκας και του αγέννητου παιδιού της και τη θαυμάζουν. Τελικά ίσως και να είμαι μικροαστή αλλά θα ήθελα αν η Μελίτα μείνει έγκυος όσο θα κυοφορεί να είναι προστατευμένη γιατι προσωπικά σέβομαι τη ζωή περισσότερο απ το χρήμα. Βλέπω ψάχνεις τρόπους εξόντωσης της Εύας δύσκολο όταν έχει την αγάπη των τηλεθεατών να εξοντωθεί αλλά συνέχισε έχει ενδιαφέρον. Βλέπω εκκλήσεις στην κυρία Ακρίτα και το μόνο που έχω να πω είναι οτι επίσης είναι μητέρα και δεν ξέρω βεβαίως αν είναι κι εκείνη μικροαστή αλλα σίγουρα σέβεται την ανθρώπινη ζωή οπότε ματαία η έκκληση.

Ήταν πολύ δύσκολο να μη γελάσει κανείς βλέποντας το καπέλο γιατι η Μελίτα δεν μπορεί να το υποστηρίξει.
Υπάρχουν γυναίκες που κάνουν για το ρόλο της μοιραίας γυναίκας και μπορούν να υποστηρίξουν το εξαντρίκ και άλλες που όταν βάλλουν κάτι λίγο πιο ακραίο προκαλλούν γέλιο
Η Μελίτα ανήκει στη δεύτερη κατηγορία και όταν είδαν πόσο γελοία έδειχνε έκοψαν τη σκηνή παρόλο που ο σκοπός της κατά την δική μου άποψη ήταν να τονίσει οτι ο Στέφανος έλεγε τα ίδια λόγια και στις δύο κυρίες και να τονιστεί οτι ο εγώ δεν είμαι Μάνος κάνει φιλότιμες προσπάθειες να του μοιάσει. Αντίθετα άλλοι τύποι γυναικών ακόμη και με ρούχα απ τα πανέρια καταφέρνουν να διατηρούν τη φινέτσα τους και η Εύα κρατάει αυτόν ακριβώς το ρόλο στη σειρά.

Το μοναδικό δικό μου σχόλιο πάνω σ αυτό είναι να αφήσουν τα παιδιά ήσυχα να μεγαλώσουν με τους γονείς τους

Αυτό νομίζω δεν ανήκει ακριβώς σ αυτό το τοπικ αλλά θα ήταν πολύ καλό για τα φανταστικά σενάρια. Βέβαια η πρωτοτυπία του με εντυπωσιάζει επειδή έχω δει αυτό το στόρυ σε μεταγλωτισμένες σειρές και πάντοτε το αποτέλεσμα ήταν το αντίθετο απ αυτό που περιγράφεις οπότε ναι είσαι πρωτότυπη. Κρίμα που δεν το έγραψες λίγο νωρίτερα μπορεί να πήγαινε και για όσκαρ.

Αντε κα. Ακριτα μου, νομιζω οτι σας εδωσα αρκετες ιδεες... wink 2

Η Ακρίτα ελπίζω οτι δεν χρειάζεται τέτοιου ειδους ιδέες για να γράψει σενάριο
Μερικές φορές τα καταφέρνει τέλεια
Μερικές φορές καταφέρνει να μας δυσαρεστεί
Αλλά πάντα κρατάει στα σενάρια της ανθρωποκεντρικό χαρακτήρα και ελπίζω το ίδιο να γίνει κι εδω
Θα πω οτι κι εγώ βαριέμαι
Να βλέπω τη Μελίτα να σέρνεται στον καναπέ
Να βλέπω τη Μελίτα να θρηνεί που δεν την αφήνουν να ζησει ήσυχη τον έρωτα Νο 1 2 και 3
Να βλέπω τη Μελίτα να βογκάει και να εχει αντιδρασεις οργασμού μόλις την πλησιάσει άντρας
Να βλέπω τη Μελιτα να βρίζει το μπαμπά και μετα να απλώνει το χερι να της αγορασει σπιτια και να την ξεχρεωσει
Αλλά το υπομένω. Αυτή είναι η ηρωίδα βαρετή και γρινιάρα τι να κάνουμε; Λές να ακολουθήσουμε το παράδειγμά σου και να προτείνουμε κι εμείς την εξέλιξη όπως θα τη θέλαμε;

Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από giouli_edem Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 11:08 am

Εχω αηδιασει πλεον:
Με μπελλο.
Με νταιζη.

Αρχικά, πριν σχολιάσω οτιδήποτε, να συγχαρώ τη sarita για τον υπέροχο σχολιασμό της !! : respect :
Τα είπες όλα κοπέλα μου με πέντε κουβέντες .... Δεν ξέρω τί άλλο έχουμε να δούμε πια ....

Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 2 GioulisS03_11

Love! Γιατί αυτή είναι η πραγματική Παρέα της Φεγγαρόπετρας
και γιατί τα Μυστικά της Εδέμ τελείωσαν τον Ιούνιο του 2010 ... Love!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Δημοσίευση από sarita Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 11:10 am

giouli_edem έγραψε:

Εχω αηδιασει πλεον:
Με μπελλο.
Με νταιζη.

Αρχικά, πριν σχολιάσω οτιδήποτε, να συγχαρώ τη sarita για τον υπέροχο σχολιασμό της !! : respect :
Τα είπες όλα κοπέλα μου με πέντε κουβέντες .... Δεν ξέρω τί άλλο έχουμε να δούμε πια ....

giouli μου σε ευχαριστω.Μα και να θελα να πω παραπανω δυστυχως το επεισοδιο δεν ενεπνευσε.Εχω καταντησει να μην περιμενω εξελιξεις αλλα ποσο πιο πολυ μπορει να γελιοποιουν τους ηρωες.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 11:31 am

Ας πω και εγω λιγα πραγματα για εχτες.....

Νορα και Λουκας γενικως μ'αρεσουν!Ομως αυτη η κατασταση με τις ζηλιες και το μ'αγαπας,δεν μ'αγαπας εχει αρχισει να με κουραζει αφανταστα!Ξερουμε οτι αυτο το ζευγαρι μπορει να δωσει πολυ ομορφες σκηνες,μην το καψετε και αυτο γιατι προς τα εκει οδευουμε και πολυ λυπαμαι!
Στο γραφειο με τον πινακα που προσπαθουσαν ξανα να βγαλουν μια ακρη ηταν καλυτεροι!Παρεπιπτοντως το ''Ο Λουκας αγαπαει τη Νορα'' μου θυμισε την ξαδερφουλα της Σοφιας στο βιντεακι! Love!

Ο Στεφανος εχει ξεφυγει οσο δεν παει πια!Βρισκει λογικο να μεγαλωνει αυτος το παιδι του Μανου αλλα το να μεγαλωσει ο Μανος το δικο τπυ δεν το δεχεται καν!Και θελει να το παρει και απο την Ευα,ελεος δηλαδη! wall Η Μελιτα σε αυτη τη σκηνη μιλησε λογικα συγκριτικα με αλλες φορες αλλα αυτο δεν αλλαζει κατι στα συναισθηματα μου απεναντι της!

Η Νταιζαρα κλασσικα δεν υποφερεται!Δεν φτανει οσα ειχε κανει ειχε και το θρασος να κοβει βολτες πανω-κατω στην Εδεμ λες και επιθεωρει το χωρο της!Κριμα που η Ευα συγκρατησε τη Δαφνη και δεν της εχωσε καμια να ησυχασουμε απο το ξοπλι! :twisted:
Καλα ο Μητσουλας απο την αλλη συνεχιζει να πασχει απο οξεια χαλβαδιαση!

Ο Μανος τωρα με μπερδεψε με τα λεγομενα του στη σκηνη με το Μητσουλα!Ωραια πηγε εκει να του μιλησει σχετικα με το θεμα της εκτασης αλλα τι ηταν αυτο που πεταξε στο τελος ''Ο πυργος της Ευας δε χτιστηκε ποτε εκει!''Σημαινει και κατι αλλο απο αυτο που μπορω να φανταστω ή εγω κανω θεωριες συνωμοσιας! scratch

Επισης στη σκηνη με το Λουκα στο ατελιε με πειραξε απιστευτα αυτο που ακουσα απο το στομα του Λουκα...''Θα αποδειχτει οτι ξερεις και το τεθα απαλλαγω και απο την παρουσια και απο τη φιλια σου!''Ελεος σταματηστε να χρησιμοποιειτε το Λουκα ως προαγγελο της αποχωρησης του Μανου γιατι ο Λουκας τετοια πραγματα δεν ελεγε ακομα και οταν ηξερε σιγουρα οτι ο Μανος ειναι καπου μπλεγμενος,ποσο μαλλον τωρα που απλα το υποψιαζεται! 🇳🇴

Ο Νικολας και τα σκηνικα με το υπνο με κανουν να γελαω αλλα καταντουν κουραστικα και εκνευριστικα,ειδικα το οτι βλεπω τον Νικολα να παρουσιαζεται ως αναισθητος ενω ξερω οτι δεν ειναι ετσι!

Το Ευακι μια κουκλιτσα με την κοιλιτσα ως συνηθως! inlove Ο Σταυριδης ωραια τα ειπε στην Αντιγοναρα!Θεος ο Ζουγα! : respect :

Αυτα απο εμενα!Ελπιζω να εισακουστουν οι εκκλησεις μας αν και το βλεπω δυσκολο!
Υ.Γ Sarita δικο σου oscar
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από Izabella29 Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 11:34 am

Ναι ναι ναι!Και σήμερα θεικός σχολιασμός!!! Palamakia
Πάλι ρέστα έδωσες!Υποκλίνομαι : respect : και νομίζω σου αξίζει και ένα oscar
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 11:35 am

Clarabelle έγραψε:

Θλιβερό να ταυτίζεται κανείς με μια ηρωίδα σαν την Νταίζη αλλά δυστυχώς συμβαίνει κι αυτό.Οργανώνει δολοφονία μιας γυναίκας και του αγέννητου παιδιού της και τη θαυμάζουν. Τελικά ίσως και να είμαι μικροαστή αλλά θα ήθελα αν η Μελίτα μείνει έγκυος όσο θα κυοφορεί να είναι προστατευμένη γιατι προσωπικά σέβομαι τη ζωή περισσότερο απ το χρήμα. Βλέπω ψάχνεις τρόπους εξόντωσης της Εύας δύσκολο όταν έχει την αγάπη των τηλεθεατών να εξοντωθεί αλλά συνέχισε έχει ενδιαφέρον. Βλέπω εκκλήσεις στην κυρία Ακρίτα και το μόνο που έχω να πω είναι οτι επίσης είναι μητέρα και δεν ξέρω βεβαίως αν είναι κι εκείνη μικροαστή αλλα σίγουρα σέβεται την ανθρώπινη ζωή οπότε ματαία η έκκληση.

Eγω θλίβομαι με το γεγονός οτι τα ίδια άτομα που βρωντοφωνάζουν για 2 μέτρα και 2 σταθμα για την σύγκριση Μελίτας-Ευας, χρησιμοποιούν 2 μέτρα και 2 σταθμα για την Νταίζη και την Ευα ή σας φταίει η Νόρα....
Η Νταίζη τι έχει κάνει?
-Παράτησε το παιδί της για τόσα χρόνια
-Εκρυψε απο τον πραγματικό του πατέρα την αλήθεια
-Φόρτωσε ένα παιδί σε κάποιον καλόβολο ανθρωπο για τόσα χρόνια
-Κεράτωσε όλους όσους έχει σχετιστεί μέχρι τώρα!
-Εκμεταλλευται κανονικά ένα χάπατο για να του τα φάει
-Εκβιάζει χρηματικά και συναισθηματικά χρησιμποιώντας το παιδί της
-Δεν έχει μετανιώσει για τίποτα απο όσα έχει κάνει
κτλ κτλ.
Και υποστηρίζουμε όοοοολα αυτά, ενώ κατακεραυνώνουμε την Νόρα, που δεν έβγαλε πανελλήνια ανακοίνωση στον Μπέλλο ή την Ευα.

Δεν θεωρώ οτι η Νόρα ήταν εντάξει απέναντι του, ή οτι η Ευα δεν έχει κάνει όσα έχει κάνει, αλλα να μας φταίνε μόνο αυτές οι 2, ενώ η Νταίζη που έχει κάνει οσα οι 2 μαζί και ακόμα παραπέρα, και όχι απο χαζομάρα, με πλήρη συναίσθηση και χωρίς μεταμέλεια, δεν είναι double standars?

Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από sarita Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 11:35 am

σε ευχαριστω Evanna μου. : respect :
sarita
sarita
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 11:36 am

evanna έγραψε:Η Μελιτα σε αυτη τη σκηνη μιλησε λογικα συγκριτικα με αλλες φορες

Θα συμφωνίσω, αλλα κάτι μου λέει οτι φταίει κάποια κουβέντα ενός Λουκα (''τι θα γίνει οταν αποφασίσει η Ευα να είναι με τον Μάνο ?'')

Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 11:38 am

evanna έγραψε:Ας πω και εγω λιγα πραγματα για εχτες.....

Νορα και Λουκας γενικως μ'αρεσουν!Ομως αυτη η κατασταση με τις ζηλιες και το μ'αγαπας,δεν μ'αγαπας εχει αρχισει να με κουραζει αφανταστα!

Ξερουμε οτι αυτο το ζευγαρι μπορει να δωσει πολυ ομορφες σκηνες,μην το καψετε και αυτο γιατι προς τα εκει οδευουμε και πολυ λυπαμαι!
Στο γραφειο με τον πινακα που προσπαθουσαν ξανα να βγαλουν μια ακρη ηταν καλυτεροι!Παρεπιπτοντως το ''Ο Λουκας αγαπαει τη Νορα'' μου θυμισε την ξαδερφουλα της Σοφιας στο βιντεακι! Love!

Ο Στεφανος εχει ξεφυγει οσο δεν παει πια!Βρισκει λογικο να μεγαλωνει αυτος το παιδι του Μανου αλλα το να μεγαλωσει ο Μανος το δικο τπυ δεν το δεχεται καν!Και θελει να το παρει και απο την Ευα,ελεος δηλαδη! wall Η Μελιτα σε αυτη τη σκηνη μιλησε λογικα συγκριτικα με αλλες φορες αλλα αυτο δεν αλλαζει κατι στα συναισθηματα μου απεναντι της!

Η Νταιζαρα κλασσικα δεν υποφερεται!Δεν φτανει οσα ειχε κανει ειχε και το θρασος να κοβει βολτες πανω-κατω στην Εδεμ λες και επιθεωρει το χωρο της!Κριμα που η Ευα συγκρατησε τη Δαφνη και δεν της εχωσε καμια να ησυχασουμε απο το ξοπλι! :twisted:
Καλα ο Μητσουλας απο την αλλη συνεχιζει να πασχει απο οξεια χαλβαδιαση!

Ο Μανος τωρα με μπερδεψε με τα λεγομενα του στη σκηνη με το Μητσουλα!Ωραια πηγε εκει να του μιλησει σχετικα με το θεμα της εκτασης αλλα τι ηταν αυτο που πεταξε στο τελος ''Ο πυργος της Ευας δε χτιστηκε ποτε εκει!''Σημαινει και κατι αλλο απο αυτο που μπορω να φανταστω ή εγω κανω θεωριες συνωμοσιας! scratch

Επισης στη σκηνη με το Λουκα στο ατελιε με πειραξε απιστευτα αυτο που ακουσα απο το στομα του Λουκα...''Θα αποδειχτει οτι ξερεις και το τεθα απαλλαγω και απο την παρουσια και απο τη φιλια σου!''Ελεος σταματηστε να χρησιμοποιειτε το Λουκα ως προαγγελο της αποχωρησης του Μανου γιατι ο Λουκας τετοια πραγματα δεν ελεγε ακομα και οταν ηξερε σιγουρα οτι ο Μανος ειναι καπου μπλεγμενος,ποσο μαλλον τωρα που απλα το υποψιαζεται! 🇳🇴

Ο Νικολας και τα σκηνικα με το υπνο με κανουν να γελαω αλλα καταντουν κουραστικα και εκνευριστικα,ειδικα το οτι βλεπω τον Νικολα να παρουσιαζεται ως αναισθητος ενω ξερω οτι δεν ειναι ετσι!

Το Ευακι μια κουκλιτσα με την κοιλιτσα ως συνηθως! inlove Ο Σταυριδης ωραια τα ειπε στην Αντιγοναρα!Θεος ο Ζουγα! : respect :

Αυτα απο εμενα!Ελπιζω να εισακουστουν οι εκκλησεις μας αν και το βλεπω δυσκολο!
Υ.Γ Sarita δικο σου oscar

evanna μου,με βρισκεις συμφωνη σε ολα εκτος,απο Νορα και Λουκα.Μαρεσουν πολυ κι εμενα γενικα..αλλα ειδικα εχτες δεν με κουρασαν καθολου.. inlove ..ισα-ισα που προτιμω αυτες τις ζηλιτσες παρα να ακουω το Στεφανο να λεει οτι θελει να παρει το παιδι απο την Ευα..να πηγαινει στον εναν και να λεει οτι αγαπαει την Ευα..να πηγαινε στον αλλο και να λεει οτι αγαπει τη Μελιτα..εχει καταντησει γελιος ο τυπος..και πλεον η καθε του σκηνη με κουραζει αφανταστα!

Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 2 Star3 Καταπληκτικος ο σχολισμος σου!!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 11:43 am

Σας ευχαριστω κοριτσια! Hug

Κωνσταντινα μου δεν εχεις και αδικο απλως για το Λουκα και τη Νορα περιμενω καλυτερα και οταν δεν βλεπω αυτα που εχω στο μυαλο μου ψιλοαπογοητευομαι! Rolling Eyes
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 11:51 am

Ας σχολιάσω κι εγώ.

Καταλαβαίνω οτι με την αποχώρηση του Μπουγιούρη δημιουργήθηκε σεναριακό κουλουβάχατο και έπρεπε να μείνουν για λίγο στάσιμα τα πράγματα για να στρέψουν την ιστορία κάπου αλλού.

Καταλαβαίνω οτι επειδή το κοινό ζητάει να βλέπει την παρέα της φεγγαρόπετρας επειδή καταλαβαίνει οτι κάπου εδώ τη χάνει φτάσαμε να βλέπουμε ανούσιες σκηνές στο μισό επεισόδιο με τους ήρωες να κάνουν χαζοκουβέντα απλά και μόνο για να βγαίνουν στο γυαλί μόνο που αυτοί που βλέπουμε δεν έχουν καμία σχέση με τους ήρωες που αγαπήσαμε

Ο Μάνος που ήξερα εγώ αυτός που δεν άφηνε τίποτα στην τύχη δεν θα πήγαινε σπίτι αφήνοντας την Εύα με άλλους αλλά θα έμενε δίπλα της στη δύσκολη ώρα όπως έκανε πάντα στον κίνδυνο. Όταν έμαθε για την παρολίγον επίθεση δεν θα καθόταν να ετοιμάζει εκμέκ κι αυτό είναι το μόνο σίγουρο.

Ο Νικόλας που ήξερα εγώ ήταν ιδεολόγος και μαχητής κι όχι ένα ανθρωπάκι που επιτίθενται στη φίλη του και αυτός σκέπτεται τις έξι ώρες ύπνου που του αναλογούν.

Ο Λουκάς που ήξερα εγώ ήταν ένας δικηγόρος έξυπνος και θα φρόντιζε αντί να τρέχει πίσω απ τους επίδοξους φονιάδες να πάρει βρε αδελφέ τον αριθμό των πινακίδων της μηχανής.

Η Νόρα που ήξερα εγώ ήταν μεθοδική και το απέδειξε με το σωστό ή το λάθος τρόπο δεν έχει σημασία στην ιστορία του Στέλλιου. Τότε κατάφερε να αποστασιοποιηθεί και να λειτουργήσει τώρα χαζοζαχαρώνει την ώρα που σκέπτεται.

Κάπως έτσι φάγαμε το μισό επεισόδιο και συνεχίζω

Ο Στέφανος σήμερα αισθάνθηκε να τον κόβει το στρινγκάκι του και είπε να το παίξει άντρας. Έκανε και δηλώσεις στην κατσαρή μουχρίτσα οτι θα πάρει το παιδί απ την Εύα. Ευτυχώς το κατιναριό κατάλαβε οτι δεν το συμφέρει αυτό το σεναριάκι θυμήθηκε και την κουβεντούλα που της είχε κάνει ο Λουκάς οπότε και έγινε το συγκλονιστικό έφερε αντίρρηση. Το αγόρι μας είπε οτι η Εύα φέρεται ανεύθυνα. Ενώ εκείνος βράχος να προστατέψει το παιδί του. Τι ακούω η γυναίκα και δεν χάνω τα μαλλιά μου. Η σκηνή σίγουρα γυρίστηκε του Αγίου Πνεύματος γιατί η μαλλιαρή κατίνα είχε αναλαμπή. Είπε στον απόλυτό της οτι λειτουργεί ακριβώς σαν το Μάνο.

Ο Σταυρίδης πήγε στην Αντιγόνη και έριξε τις σπόντες του. Της είπε με το δικό του ιδιαίτερο τρόπο ξέρω οτι είστε εσείς και πλησιάζω οπότε μην κάνεις το παραμικρό. Τι χαρά της έδωσε δεν περιγράφεται. Τα ίδια πάνω κάτω είπε και στο μπούλη που του έβαλε τη φωνή επειδή δεν έχει την ενημέρωση που του οφείλουν ως πατέρας. Ο μικρός πάλι μίλησε για φανταστικές διαθήκες. Τελικά είναι τόσο ηλίθιος ή το παίζει; Δείχνει να μην ξέρει για τη διαθήκη και αυτός είναι ο λόγος που κόντεψε πάλι να πιάσει τη μανούλα απ το λαιμό αλλά είναι δυνατόν; Μήπως τελικά είναι περισσότερο χάπατο κι απ το Μπέλλο ή μήπως κάνει χοντρό παιχνίδι;

Ο Μάνος ζήτησε απ το Μπέλλο να μη κάνει τίποτε ακόμη με το χώρο που αγόρασε και να περιμένει λίγο γιατί σίγουρα θα βρεθεί αγοραστής. Ξέρει λοιπόν οτι σύντομα η Εύα θα βρεθεί με πολλά λεφτά άρα ξέρει ακριβώς το περιεχόμενο της διαθήκης και δεν θα με παραξένευε αν δω να έχει και αντίγραφο. Χθες ακούστηκε μέσα σε τόσα χαζά οτι το συμβολαιογραφείο πριν την πυρκαγιά δέχτηκε και ληστεία. Κρατάω απ όσα είπε στο Μπέλλο την πρόταση. Ο πύργος της Εύας δεν χτίστηκε ποτέ. Τελικά το παραμύθι παίρνει σιγά σιγά το τέλος του. Θλιβερό.....

Τα υπόλοιπα αδιάφορα

Έχω φτάσει στο σημείο να μην ξέρω τι να ψηφίσω πια αυτά τα επεισόδια.

Για δεύτερο συνεχόμενο επεισόδιο ακούσαμε το Λουκά να λέει στο Μάνο να φύγεις να πας αλλού να σε ξεφορτωθούμε. Και για δεύτερο συνεχόμενο επεισόδιο θα κλείσω το σχολιασμό μου με την ίδια επωδό.

Σταματήστε να βάζετε τους φίλους να σφάζονται μεταξύ τους. Απόμεινε πολύ λίγος καιρός αφήστε τους να χωρίσουν τους δρόμους τους με ένα χαμόγελο έστω και πικρό.

Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από xristina79 Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 11:55 am

Συμφωνώ απόλυτα και μου αρέσει όπως τα λες!
Γενικά πιο ενδιαφέρων βρίσκω το σχόλιο σου παρά το επεισόδιο..... όπως όλα τα τελευταία. Άντε να τελειώσει σε ένα μήνα η σειρά για φέτος μπας και ξυπνήσουμε λίγο με την αποκάλυψη του δολοφόνου στα τελευταία επεισόδια.... γιατί με τις απόπειρες και με το παιχνίδι με την πατρότητα βαριέμαι από τώρα....
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 12:31 pm

Για μενα το επεισοδιο ηταν ''Καλο''.

Η σκηνη με Νορα-Λουκα και φαναροκρατουσα...ΑΨΟΓΗ!
Μαρεσει ο Λουκας με τη Νορα..και ειδικα χτες μαρεσαν κι οι ζηλιτσες..εν αντεθεσει με αλλες φορες..που ψιλοξενερωνα..

Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 2 D8bcec00

Μελιτα Στεφανος:Ο Στεφανος πολυ αδικος...η Ευα φιλε μου σαντιμετωπιζει ετσι.γιατι της εχεις κανει πολλα..την χωριζεις απο τον ερωτα της ζωης της..την παντρευεσαι,την αφηνεις εγγυο..την κερατωνεις..και την γραφεις και κανονιζεις ταξιδια τη στιγμη που κινδυνευει το παιδι σου..

Η Μελιτα μιλησε πολυ σωστα..

Δειτε βλεματα...

Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 2 Vlemata

Να μην σχολιασω τον Νικολα...
Κινδυνευει η φιλη του,η παρεα εχει προβληματα,κατι τρεχει με το Μανο,οπου να ναι θα μεινει αστεγος..κι αυτος εκει..στον υπνο του..

Ο tαperman κατι κρυβει,κατι κρυβει..ειλικρινα αν διανοηθουν να τον κανουν οτι δηθεν και καλα ηξερε για τα λεφτα,και ηθελε την Ευα και το παιδι που τοσο πολυ θελει να μεγαλωσει..θα ναι οτι πιο αθλιο..ο ανθρωπος αυτος παρουσιαστηκε με ελαττωματα και φυσικα ευαισθησιες..με το να κανουν κατι τετοιο για να τον τελειωσουν κ'υστερα να τον στειλουν ''Αμερικη'' ,ειναι σαν να μας παραμυθιαζαν να βλεπαμε εναν αλλο Μανο..που δεν αγαπησε..δεν ειπε αληθεια ποτε..δεν εχει ευαισθησιες...

⭐ Θελω μεγαλυτερες και πιο ουσιαστικες σκηνες με Στεφανο-Μελιτα!!!!![/color][/size][/font]

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από giouli_edem Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 1:08 pm

Λοιπόν…..

Για τις απόψεις της nicole δεν έχω να πω κάτι γιατί όπως έγραψαν και άλλοι παραπάνω, δεν είναι καν στο κατάλληλο topic …
Στη σφαίρα της φαντασίας του μπορεί ο καθένας να έχει ότι θέλει, αλλά να το γράφει στα Φανταστικά Σενάρια.
Επίσης, όσον αφορά τις προτάσεις στην κα. Ακρίτα, έχουμε και το topic ¨ Ιδέες και προτάσεις¨ άρα ας πάνε κι αυτές εκεί .

Τώρα όσον αφορά το επεισόδιο, το μόνο που άξιζε γενικά ήταν ότι το είδα με καλή παρεούλα …… Τίποτα άλλο ….

Ένα άκυρο επεισόδιο για να περάσει η βδομάδα, που δεν ξέρω καν πως σκεφτόμαστε κάποιοι εδωμέσα και το επεισόδιο έχει ψηφιστεί «Πολύ καλό» ….. Ο καθένας έχει τη γνώμη του βέβαια, αλλά κι εγώ έχω το δικαίωμα να αναρωτηθώ …. scratch

Τί ακριβώς μας προσέφερε το χτεσινό επεισόδιο ??
Όποιος έχει σοβαρή απάντηση, ας μου πει κι εμένα …

+++++++

Μια Νόρα και ένα Λουκά, που επειδή είναι το μόνο ζευγάρι που τους έχει μείνει ¨αλώβητο¨ το τραβάνε από τα μαλλιά …..
Μας τους δείχνουν να λένε σε κάθε επεισόδιο πόοοοοοσο πολύ αγαπιούνται και πόοοοοοσο λείπει ο ένας στον άλλον (ενώ είναι μαζί σχεδόν 24 ώρες) …..
Πόσες ζουζουνιές μπορεί να αντέξει ένας άνθρωπος σε ένα 45λεπτο?…..
Θα μας κάνετε να κουραστούμε μαζί τους ενώ είναι το μόνο αγαπημένο ζευγάρι που μπορείτε να σώσετε !! : scream :

Εγώ έχω μάθει πώς όταν κάποια πράγματα λέγονται συνέχεια, όπως σ’αγαπώ, μου λείπεις, κλπ, χάνουν την αξία τους ….
Μην το καταστρέψετε αυτό το ζευγάρι ……
Η Νόρα είναι συνέχεια με ανούσιες ζήλιες, μια σοβαρή κουβέντα την γυρίζουν πάλι σε ερωτοτροπίες …..
Και η σκηνή στο νοσοκομείο που επειδή ο Λουκάς άργησε του έκανε μουτράκια και είδαμε ένα ανούσιο 15λεπτο τί προσέφερε ακριβώς ?
Αν θέλετε να μας περάσετε την καθημερινότητα κάποιον ανθρώπων, πρέπει να ζουν και σαν καθημερινοί άνθρωποι …..

Και τελευταία έκκληση !! :
Όχι να σταματάει να ανασαίνει η Νόρα χωρίς το Λουκά ! Ο-Χ-Ι !!!!
Βάλτε την να λέει ότι μακριά του νιώθει μισή, ότι χωρίς την παρουσία του η ζωή της είναι άδεια, κάτι άλλο τέλος πάντων !!
Μια ατάκα υπάρχει μόνο για όλους τους ερωτευμένους ????

+++++++

Σκηνές που έλεγαν τα ίδια και τα ίδια περί διαθήκης που κούρασαν απίστευτα !!
Είναι δυνατόν κάτι που διαπιστώνει κάποιος να το ακούμε συνέχεια αναλυτικά ?????
Και ποιός ήταν ο Καλφόπουλος, και ποια η κόρη του, και τί δουλειά έκανε ποιος, και πώς πέθαναν, και που πήγε η διαθήκη, και γιατί κάηκε το συμβολαιογραφείο ……
Ανάμεσα σε Ρούσσο, Λουκά, Νόρα, αστυνόμο, παρέα, ακούμε συνέχεια τα ίδια κάθε μέρα …

++++++++

Το ¨σαϊνι¨ παρατρεχάμενο του αστυνόμου που τώρα συνειδητοποίησε ότι
«Τελικά υπάρχει κάποιος που δε θέλει με τίποτα να γεννηθεί αυτό το παιδί!» slap
Έλα ρε τσάκαλε, στο αστυνομικό σώμα πώς σε πήρανε, με το γνωστό ρητό ¨ Τα πτυχία copies κτώνται¨ ?????? gelio

++++++++

Ένα Νικόλα που τον έχετε καταντήσει καρικατούρα και αναίσθητο, ενώ δεν είναι, για να ακούμε συνέχεια πόσο τον νοιάζει ο ύπνος του και με ποιους τρόπους θα ¨θάψει¨ το Λουκά που τον ενόχλησε για άλλο ένα βράδυ ?? …..
Ήταν αστείο όλο αυτό με το Νικόλα αλλά μέχρι ένα σημείο ! Τον έχετε καταντήσει έναν νευρωτικό ξενέρωτο και δεν ξέρω πώς συμφώνησε και ο κος. Γιαννακόπουλος να παραμείνει στον 3ο κύκλο !

++++++++

Ένα Λουκά και ένα Μάνο να ¨πλακώνονται¨ σε κάθε επεισόδιο, με το Λουκά να ¨χτυπάει¨ συνέχεια τα στραβά του Μάνου και να του λέει πόσο πολύ θέλει να απαλλαγεί από τη φιλία του και την παρουσία του !!!! ΕΛΕΟΣ !!!!!!!

ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΦΕΥΓΕΙ Ο ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΤΕ ΕΤΣΙ !!! ΑΦΗΣΤΕ ΜΑΣ ΝΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΜΟΝΙΑΣΜΕΝΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟΝ ¨ΔΙΩΧΝΕΤΕ¨ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ !!

++++++++

Μια Νταίζη να σέρνει από τη μύτη τον Μπέλλο, τον σοβαρό επιχειρηματία, να χάφτει ότι του λέει με τη μία, να μην καταλαβαίνει με τίποτα ότι τον εκμεταλεύεται, να κάνει ότι γουστάρει (μέχρι και να έχει οργανώσει το φόνο της Εύας! που θα σκάσω με το τι συμφέρον έχει εκείνη από αυτό !!) να κινεί τα νήματα σε όλα και τί ???
Αυτό θα βλέπουμε του χρόνου ??? …. cake

++++++++

Ένα Στέφανο να νοιάζεται ξαφνικά για το παιδί του, και φυσικά και ισχύει το ξαφνικά γιατί το παιδί του κινδυνεύει πολύ καιρό τώρα αλλά αυτός κανόνιζε ταξιδάκι στο Παρίσι αν δεν κάνω λάθος !!
Και να χτυπιέται ο γελοιωδέστατος ότι θα πάρει το παιδί από την Εύα για να την το μεγαλώσει ο Μάνος, ενώ εκείνος μια χαρά κάθεται αγκαλίτσα με τη Νεφέλη και ονειρεύεται να την μεγαλώσει !!
Α ρε, κούνα λίγο το κλούβιο το κεφάλι σου αγοράκι μου !!
Φρόντισε να κουμαντάρεις τη μανούλα πρώτα για να σου πει καμιά αλήθεια, και άσε τα υπόλοιπα !!

++++++++

Μια Μελίτα, που ενώ ο κόσμος καίγεται, αυτή είναι ¨Πειρατή, το τόπι μου !!¨ gelio
Ο πατερούλης είναι πάλι κακός που μιλάει άσχημα στον Απολυτούλη, ενώ την προηγούμενη εβδομάδα εκείνος τη βοήθησε ενώ ο Απόλυτος την έγραψε, χτυπιέται ότι δε θα τη χωρίσει κανείς από τον Απόλυτο και γιατί δε τους αφήνουν να ζήσουν ήρεμοι !!
Αχ ρε γαμώτο, έχασες και το ταξιδάκι και πώς θα ψωνίσεις τώρα τα νέα συνολάκια για το Φθινόπωρο – Χειμώνα 2010 ???? Fskl

+++++++++

Ένα τεράστιο μπράβο στην ΕΛ.ΑΣ. που ενώ η Δάφνη ούρλιαζε πρώτα κανά 10λεπτο στη Νταίζη, έσκασε το μπατσόνι να ρωτήσει τι συμβαίνει μετά από μίση ώρα!!
Μάλλον είναι κουρδισμένοι να λειτουργούν με χρονοκαθυστέρηση, δεν εξηγείται αλλιώς !! lol!

+++++++++

Το μόνο που μου έμεινε πολύ ευχάριστα σαν εικόνα από το επεισόδιο, είναι το πόσο όμορφη μπορεί να είναι η κα. Ξυλά ακόμα και άβαφτη, μόνο με ένα lipgloss !! : respect :

Άκρως απογοητευτικό το επεισόδιο κατ’ εμέ, καλύτερα να τελείωνε φέτος η σειρά πριν γίνουν όλοι οι ρόλοι κι άλλο καρικατούρες …. Ή αλλιώς, αλλάξτε το όνομα του σήριαλ για την 3η σεζόν ....

Αυτά από εμένα, με ένα μεγάλο ξενέρωμα να με ακολουθεί …..

Υ.Γ. Βρε κορίτσια, και έλεγα τόσες μέρες ποιον μου θυμίζει βρε η Μελίτα με το καπέλο,ποιόν μου θυμίζει και ΤΣΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΠ ...... το βρήκα !! lol!

Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 2 33Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 2 2-45

Έχει επεξεργασθεί από τον/την giouli_edem στις Τετ Μάης 26, 2010 1:39 pm, 1 φορά

Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 2 GioulisS03_11

Love! Γιατί αυτή είναι η πραγματική Παρέα της Φεγγαρόπετρας
και γιατί τα Μυστικά της Εδέμ τελείωσαν τον Ιούνιο του 2010 ... Love!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 1:18 pm

Izabella29 έγραψε:

Ναι ναι ναι!Και σήμερα θεικός σχολιασμός!!! Palamakia
Πάλι ρέστα έδωσες!Υποκλίνομαι : respect : και νομίζω σου αξίζει και ένα oscar

Να ΄σαι καλά cinefreak! Oscar και από μένα!
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης