Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap4%Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap37%Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 37% 
[ 18 ]
Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap20%Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 20% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap12%Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 12% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap6%Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 6% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap20%Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 20% 
[ 10 ]

Σύνολο Ψήφων : 49

Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 1:31 pm

giouli_edem έγραψε:Λοιπόν…..

Για τις απόψεις της nicole δεν έχω να πω κάτι γιατί όπως έγραψαν και άλλοι παραπάνω, δεν είναι καν στο κατάλληλο topic …
Στη σφαίρα της φαντασίας του μπορεί ο καθένας να έχει ότι θέλει, αλλά να το γράφει στα Φανταστικά Σενάρια.
Επίσης, όσον αφορά τις προτάσεις στην κα. Ακρίτα, έχουμε και το topic ¨ Ιδέες και προτάσεις¨ άρα ας πάνε κι αυτές εκεί .

Τώρα όσον αφορά το επεισόδιο, το μόνο που άξιζε γενικά ήταν ότι το είδα με καλή παρεούλα …… Τίποτα άλλο ….

Ένα άκυρο επεισόδιο για να περάσει η βδομάδα, που δεν ξέρω καν πως σκεφτόμαστε κάποιοι εδωμέσα και το επεισόδιο έχει ψηφιστεί «Πολύ καλό» ….. Ο καθένας έχει τη γνώμη του βέβαια, αλλά κι εγώ έχω το δικαίωμα να αναρωτηθώ …. scratch

Τί ακριβώς μας προσέφερε το χτεσινό επεισόδιο ??
Όποιος έχει σοβαρή απάντηση, ας μου πει κι εμένα …

+++++++

Μια Νόρα και ένα Λουκά, που επειδή είναι το μόνο ζευγάρι που τους έχει μείνει ¨αλώβητο¨ το τραβάνε από τα μαλλιά …..
Μας τους δείχνουν να λένε σε κάθε επεισόδιο πόοοοοοσο πολύ αγαπιούνται και πόοοοοοσο λείπει ο ένας στον άλλον (ενώ είναι μαζί σχεδόν 24 ώρες) …..
Πόσες ζουζουνιές μπορεί να αντέξει ένας άνθρωπος σε ένα 45λεπτο?…..
Θα μας κάνετε να κουραστούμε μαζί τους ενώ είναι το μόνο αγαπημένο ζευγάρι που μπορείτε να σώσετε !! : scream :

Εγώ έχω μάθει πώς όταν κάποια πράγματα λέγονται συνέχεια, όπως σ’αγαπώ, μου λείπεις, κλπ, χάνουν την αξία τους ….
Μην το καταστρέψετε αυτό το ζευγάρι ……
Η Νόρα είναι συνέχεια με ανούσιες ζήλιες, μια σοβαρή κουβέντα την γυρίζουν πάλι σε ερωτοτροπίες …..
Και η σκηνή στο νοσοκομείο που επειδή ο Λουκάς άργησε του έκανε μουτράκια και είδαμε ένα ανούσιο 15λεπτο τί προσέφερε ακριβώς ?
Αν θέλετε να μας περάσετε την καθημερινότητα κάποιον ανθρώπων, πρέπει να ζουν και σαν καθημερινοί άνθρωποι …..

Και τελευταία έκκληση !! :
Όχι να σταματάει να ανασαίνει η Νόρα χωρίς το Λουκά ! Ο-Χ-Ι !!!!
Βάλτε την να λέει ότι μακριά του νιώθει μισή, ότι χωρίς την παρουσία του η ζωή της είναι άδεια, κάτι άλλο τέλος πάντων !!
Μια ατάκα υπάρχει μόνο για όλους τους ερωτευμένους ????

+++++++

Σκηνές που έλεγαν τα ίδια και τα ίδια περί διαθήκης που κούρασαν απίστευτα !!
Είναι δυνατόν κάτι που διαπιστώνει κάποιος να το ακούμε συνέχεια αναλυτικά ?????
Και ποιός ήταν ο Καλφόπουλος, και ποια η κόρη του, και τί δουλειά έκανε ποιος, και πώς πέθαναν, και που πήγε η διαθήκη, και γιατί κάηκε το συμβολαιογραφείο ……
Ανάμεσα σε Ρούσσο, Λουκά, Νόρα, αστυνόμο, παρέα, ακούμε συνέχεια τα ίδια κάθε μέρα …

++++++++

Το ¨σαϊνι¨ παρατρεχάμενο του αστυνόμου που τώρα συνειδητοποίησε ότι
«Τελικά υπάρχει κάποιος που δε θέλει με τίποτα να γεννηθεί αυτό το παιδί!» slap
Έλα ρε τσάκαλε, στο αστυνομικό σώμα πώς σε πήρανε, με το γνωστό ρητό ¨ Τα πτυχία copies κτώνται¨ ?????? gelio

++++++++

Ένα Νικόλα που τον έχετε καταντήσει καρικατούρα και αναίσθητο, ενώ δεν είναι, για να ακούμε συνέχεια πόσο τον νοιάζει ο ύπνος του και με ποιους τρόπους θα ¨θάψει¨ το Λουκά που τον ενόχλησε για άλλο ένα βράδυ ?? …..
Ήταν αστείο όλο αυτό με το Νικόλα αλλά μέχρι ένα σημείο ! Τον έχετε καταντήσει έναν νευρωτικό ξενέρωτο και δεν ξέρω πώς συμφώνησε και ο κος. Γιαννακόπουλος να παραμείνει στον 3ο κύκλο !

++++++++

Ένα Λουκά και ένα Μάνο να ¨πλακώνονται¨ σε κάθε επεισόδιο, με το Λουκά να ¨χτυπάει¨ συνέχεια τα στραβά του Μάνου και να του λέει πόσο πολύ θέλει να απαλλαγεί από τη φιλία του και την παρουσία του !!!! ΕΛΕΟΣ !!!!!!!

ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΦΕΥΓΕΙ Ο ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΤΕ ΕΤΣΙ !!! ΑΦΗΣΤΕ ΜΑΣ ΝΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΜΟΝΙΑΣΜΕΝΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟΝ ¨ΔΙΩΧΝΕΤΕ¨ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ !!

++++++++

Μια Νταίζη να σέρνει από τη μύτη τον Μπέλλο, τον σοβαρό επιχειρηματία, να χάφτει ότι του λέει με τη μία, να μην καταλαβαίνει με τίποτα ότι τον εκμεταλεύεται, να κάνει ότι γουστάρει (μέχρι και να έχει οργανώσει το φόνο της Εύας! που θα σκάσω με το τι συμφέρον έχει εκείνη από αυτό !!) να κινεί τα νήματα σε όλα και τί ???
Αυτό θα βλέπουμε του χρόνου ??? …. cake

++++++++

Ένα Στέφανο να νοιάζεται ξαφνικά για το παιδί του, και φυσικά και ισχύει το ξαφνικά γιατί το παιδί του κινδυνεύει πολύ καιρό τώρα αλλά αυτός κανόνιζε ταξιδάκι στο Παρίσι αν δεν κάνω λάθος !!
Και να χτυπιέται ο γελοιωδέστατος ότι θα πάρει το παιδί από την Εύα για να την το μεγαλώσει ο Μάνος, ενώ εκείνος μια χαρά κάθεται αγκαλίτσα με τη Νεφέλη και ονειρεύεται να την μεγαλώσει !!
Α ρε, κούνα λίγο το κλούβιο το κεφάλι σου αγοράκι μου !!
Φρόντισε να κουμαντάρεις τη μανούλα πρώτα για να σου πει καμιά αλήθεια, και άσε τα υπόλοιπα !!

++++++++

Μια Μελίτα, που ενώ ο κόσμος καίγεται, αυτή είναι ¨Πειρατή, το τόπι μου !!¨ gelio
Ο πατερούλης είναι πάλι κακός που μιλάει άσχημα στον Απολυτούλη, ενώ την προηγούμενη εβδομάδα εκείνος τη βοήθησε ενώ ο Απόλυτος την έγραψε, χτυπιέται ότι δε θα τη χωρίσει κανείς από τον Απόλυτο και γιατί δε τους αφήνουν να ζήσουν ήρεμοι !!
Αχ ρε γαμώτο, έχασες και το ταξιδάκι και πώς θα ψωνίσεις τώρα τα νέα συνολάκια για το Φθινόπωρο – Χειμώνα 2010 ???? Fskl

+++++++++

Ένα τεράστιο μπράβο στην ΕΛ.ΑΣ. που ενώ η Δάφνη ούρλιαζε πρώτα κανά 10λεπτο στη Νταίζη, έσκασε το μπατσόνι να ρωτήσει τι συμβαίνει μετά από μίση ώρα!!
Μάλλον είναι κουρδισμένοι να λειτουργούν με χρονοκαθυστέρηση, δεν εξηγείται αλλιώς !! lol!

+++++++++

Το μόνο που μου έμεινε πολύ ευχάριστα σαν εικόνα από το επεισόδιο, είναι το πόσο όμορφη μπορεί να είναι η κα. Ξυλά ακόμα και άβαφτη, μόνο με ένα lipgloss !! : respect :

Άκρως απογοητευτικό το επεισόδιο κατ’ εμέ, καλύτερα να τελείωνε φέτος η σειρά πριν γίνουν όλοι οι ρόλοι κι άλλο καρικατούρες …. Ή αλλιώς, αλλάξτε το όνομα του σήριαλ για την 3η σεζόν ....

Αυτά από εμένα, με ένα μεγάλο ξενέρωμα να με ακολουθεί …..

Υ.Γ. Βρε κορίτσια, και έλεγα τόσες μέρες ποιον μου θυμίζει βρε η Μελίτα με το καπέλο,ποιόν μου θυμίζει και ΤΣΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΠ ...... το βρήκα !! lol!

Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 3 33Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 3 2-45

Γιούλη μου καλά τα λες και γενικά πάνω κάτω όλοι για τα ίδια φωνάζουμε αλλά μας ακούει κανένας; μπαααααααααααααααααα
Χάσαμε τελικά ότι αγαπούσαμε και επιμένουν να μας λένε οτι η παρέα είναι παρούσα και τα μυστικά συνεχίζονται
Εγώ γιατί νομίζω οτι τον τελευταίο καιρό βλέπω κάτι άλλο και όχι τα μυστικά;
Κι εσύ μάλλον ε;

Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 3 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010

Δημοσίευση από giouli_edem Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 1:37 pm

Μαράκι μου, σίγουρα βλέπουμε κάτι άλλο .....
Απλά παίζεται στο ίδιο κανάλι την ίδια ώρα, γι' αυτό έχουμε μπερδευτεί ....

Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 3 GioulisS03_11

Love! Γιατί αυτή είναι η πραγματική Παρέα της Φεγγαρόπετρας
και γιατί τα Μυστικά της Εδέμ τελείωσαν τον Ιούνιο του 2010 ... Love!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 1:48 pm

giouli_edem έγραψε:
Και τελευταία έκκληση !! :
Όχι να σταματάει να ανασαίνει η Νόρα χωρίς το Λουκά ! Ο-Χ-Ι !!!!
Βάλτε την να λέει ότι μακριά του νιώθει μισή, ότι χωρίς την παρουσία του η ζωή της είναι άδεια, κάτι άλλο τέλος πάντων !!
Μια ατάκα υπάρχει μόνο για όλους τους ερωτευμένους ????

Απο το στόμα μου το πήρες!!!gelio
giouli_edem έγραψε:
Σκηνές που έλεγαν τα ίδια και τα ίδια περί διαθήκης που κούρασαν απίστευτα !!
Είναι δυνατόν κάτι που διαπιστώνει κάποιος να το ακούμε συνέχεια αναλυτικά ?????
Και ποιός ήταν ο Καλφόπουλος, και ποια η κόρη του, και τί δουλειά έκανε ποιος, και πώς πέθαναν, και που πήγε η διαθήκη, και γιατί κάηκε το συμβολαιογραφείο ……
Ανάμεσα σε Ρούσσο, Λουκά, Νόρα, αστυνόμο, παρέα, ακούμε συνέχεια τα ίδια κάθε μέρα …

Και πολλες φορές ,σε περίπτωση που και ο πεντάχρονος τηλεθατής δεν το καταλάβει!!!
giouli_edem έγραψε:
Ένα τεράστιο μπράβο στην ΕΛ.ΑΣ. που ενώ η Δάφνη ούρλιαζε πρώτα κανά 10λεπτο στη Νταίζη, έσκασε το μπατσόνι να ρωτήσει τι συμβαίνει μετά από μίση ώρα!!
Μάλλον είναι κουρδισμένοι να λειτουργούν με χρονοκαθυστέρηση, δεν εξηγείται αλλιώς !! lol!

Impatient Impatient
giouli_edem έγραψε:
Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 3 33Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 3 2-45
lol! lol! Μια ομοιότητα την έχουν!!! Βεβαια, θεωρώ οτι την αδικεί την Παπά η όλη φώτο/ντύσιμο, γιατι άσχετα απο τον ηλήθιο ρόλο της, νομίζω οτι είναι μια γλυκιά γυναίκα, και δεν της πάει ο Τζόκερ!!
Το χουμε δει, και σε πιο πετυχημένο!!

Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 3 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 3 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 3 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από giouli_edem Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 1:52 pm

Κι εγώ Βασούλα μου, δεν είπα άσχημη την Παπά !
Είπα τί μου θύμισε η "Μελίτα" σε αυτή τη φωτογραφία !

Όσο για την ΕΛ.ΑΣ. που μου τσαντίστηκες, δεν εννοώ όλους βρε ...
Αυτούς που παίζουν στο σήριαλ εννοώ ..... lol! lol!

giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 1:53 pm

giouli_edem έγραψε:Κι εγώ Βασούλα μου, δεν είπα άσχημη την Παπά !
Είπα τί μου θύμισε η "Μελίτα" σε αυτή τη φωτογραφία !

Όσο για την ΕΛ.ΑΣ. που μου τσαντίστηκες, δεν εννοώ όλους βρε ...
Αυτούς που παίζουν στο σήριαλ εννοώ ..... lol! lol!

Νταξ τότε, το δέχομαι !!! lol!

Hug

Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 3 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από Antigoni! Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 1:54 pm

καλο το επεισοδιο αλλα εχω μια απορια....
ειναι δυνατον να επικροτητε και να ταυτιζεστε με μια γυναικα σαν την νταιζη???
η κ πολυχρονιδη πολυ καλη στο ρολο της αλλα ακομα και η ιδια παρεδεχεται οτι ειναι ανελεητη! δηλαδη μερικα κοριτσια θελετε να της μοιασετε??? να γινεται σαν και αυτην>???
και μερικα αγορια τη λατρευετε...δηλαδη αν βρισκατε μια γυναικα σαν και αυτην θα σας αρεσε?? μηπως να την κανουμε εικονισμα????
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 2:43 pm

Clarabelle και Γιουλη οι σχολιασμοι σας τελειοι! : respect : Εχετε τοσο δικιο αλλα που να το βρειτε........!
Και εγω μαζι σας σε ολα! Agree Μακαρι να αλλαξει κατι αλλα ο χρονος τελειωνει οποτε απο χλωμο εως αδυνατο το βλεπω! Rolling Eyes
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από panda Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 3:52 pm

nicole έγραψε:Λογω φορτου εργασιας και ταξιδιων στο εξωτερικο θα κανω ενα γενικοτερο σχολιασμο για τα τελευταια επεισοδια που ειδα:

Μπελλος: προχωρα...αντικειμενικα μιλωντας η ιδεα ειναι ΦΟΒΕΡΗ!!! η περιοχη ειναι φιλετο...και μην ακους αυτα που σου λενε για φαντασματα και αλλες μπουρδες...ετσι τα λεει ο Μανωλακης μηπως και πλουτισει και την αγορασει πισω...καταβαθος το ιδιο θα εκανε και ο ιδιος εαν δεν ειχε το συναισθηματικο δεσιμο...

Νορα: ξερεις πολλους επιχειρηματιες που να αφηνουν τις επενδυσεις τους ανεκμεταλλευτες? Ενταξει καταλαβαινω να θελει ενας επιχειρηματιας να κανει ενα δωρο στη μελλουσα γυναικα του για να εχει να παιζει αλλα αφου δεν του εκατσε ο γαμος, τι να την κανει την εκταση? αλλωστε ουτως η αλλως η οικογενεια Γεραλη θα εφευγε...εχει ιδιαιτερη σημασια το ποτε?

Μανος: εσυ ησουν που ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ οτι αλλαξες καρδια μου? Το θεμα δεν ειναι "τι ξερεις" (αυτο ειναι σιγουρο) αλλα γιατι δεν μιλας...μα ντροπη! να μην προστατευεις τη γυναικα της ζωης σου και την μονη σου αληθεια...? gelio Εαν δεν εφευγες απο το σηριαλ θα ελεγα "οτι μυριστηκες χρημα" γι αυτο και την πεφτεις στην Ευα...

Σημειωση Νο1 προς την Παραγωγη:
Δεν ειμαι απο τις τηλεθεατριες που περιμεναν να δουν τον Μανο, την Ευα και τα παιδακια τους να πλατσουριζουν στη παραλια στο τελευταιο επεισοδιο...οχι γιατι δεν ειμαι αρκετα ρομαντικη οπως οι fans του ζευγαριου αλλα γιατι εχω γνωρισει αρκετους "Λυτρες" στην επαγγελματικη μου πορεια για να ξερω οτι πραγματικα "ερωτευονται" ΜΟΝΟ την καριερα τους, την κορυφη και τα μεγαλα projects...

Περιμενα το τελος ενος τετοιου χαρακτηρα να ηταν ειτε ο θανατος ειτε η τρελλα ειτε να εφευγε για καποιο μεγαλο project...δεν ξερω τι τελος σκοπευετε να δωσετε στον τριτο κυκλο στο συγκεκριμενο χαρακτηρα αλλα για το δευτερο κυκλο...δυστυχως θα ειναι απογοητευτικο...

Ενταξει καταλαβαινω οτι ο Μπουγιουρης σας εθιξε, τον θιξατε...αλληλοθιχτηκατε....αλλα ειναι κριμα ενας τετοιος χαρακτηρας οπως τον παρουσιασατε στο πρωτο κυκλο...ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΝΥΧΤΑ...ΝΤΡΟΠΙΑΣΜΕΝΟΣ...ΜΕ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΥΠΕΞΑΙΡΕΣΗ (και μαλιστα ενος ασημαντου ποσου με επιχειρηματικα δεδομενα) για ΧΑΡΗ ΤΗΣ ΜΙΚΡΟΑΣΤΗΣ ΑΓΑΘΗΣ ΜΟΔΙΣΤΡΟΥΛΑΣ ΑΔΕΡΦΗΣ ΤΟΥ...

Ελεος, καλυτερα να τον σκοτωνατε προσπαθωντας να σωσει την Ευα...για να εχουν με κατι να ασχολουνται και οι fans του ζευγαριου...παρα το cult μελο του 60...αμαρτησα για τη αδερφη μου!!!

Νορα-Λουκας: καλιο αργα παρα ποτε!!!...μετα απο τοσες εβδομαδες εσεις καταλαβατε οτι κατι παιζει με την διαθηκη? wall τελικα καλα λενε οτι ο ερωτας τυφλωνει...

Αλλοι δυο που δυστυχως κοιτανε το δεντρο και οχι το δασος! οχι μονο δεν εχουν καταλαβει το χοντρο παιχνιδι που παιζει η Νταιζαρα (και στα πεταξε τα υπονοουμενα...Λουκακο) και που καμια σχεση δεν εχει με τους ιδιους προσωπικα...αλλα νομιζουν οτι μπορουν να την νικησουν με ψευτομαγκιες και κουτοπονηριες...ΕΙΣΤΕ ΒΑΘΕΙΑ ΝΥΧΤΩΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΣΕ ΠΟΙΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΕΤΕ...

ΝΤΑΙΖΗ: ισως ο μοναδικος χαρακτηρας στη σειρα μαζι με την Αντιγονη και το Στεφανο που εχει πραγματι ενδιαφερον και σε ιντριγκαρει να μαθεις για το παρελθον τους...

Νταιζαρα...οσο περνανε τα επεισοδια οχι μονο με εντυπωσιαζεις αλλα εσυ εχεις και σχεδιο αλλα και πολλα να πεις και να κανεις...

Μονο σε ενα πραγμα διαφωνω!: αυτα τα "γομαρια" τι τα ηθελες, ΠΕΤΑΜΕΝΑ ΛΕΦΤΑ! ενα μηνα προσπαθουν να σκοτωσουν την τρελλη και δεν τα καταφερνουν, περιμενουν να πληρωθουν κιολας οι αχρηστοι gelio μεταξυ μας τωρα...εγω ατομο που εχει κανει δυο αποπειρες αυτοκτονιας δεν θα πληρωνα για να το σκοτωσουν...δεν θελει κοπο, τροπο θελει...:wink2:

Σημειωση Νο2 προς την Παραγωγη:
Δωστε τα συγχαρητηρια μου στην Πολυχρονιδη οχι μονο γιατι τον παιζει αριστα το ρολο αλλα και γιατι η κοπελα με μερικα guests ξεκινησε αλλα με το ταλεντο της εχει ΗΔΗ γινει πρωταγωνιστρια παραγκωνιζοντας αλλους που ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ οτι ειναι πρωταγωνιστες...

Δεν καταλαβαινω γιατι σε ολα τα ελληνικα σηριαλ οι δολοφονοι ειναι καποιοι τυποι φουσκωτοι...που "φωναζουν" απο μακρια "ειμαι ο πληρωμενος εκτελεστης και ημουν και εγω στο ασανσερ" gelio
Ως γνωστον τα τελειοτερα εγκληματα τα εχουν κανει ανθρωποι της διπλανης πορτας...

Χρηστος: προς το παρον κραταμε το στοματακι μας κλειστο και στεκομαστε σουζα στην Αντιγονη...ενδιαφερον...οψομεθα για το μελλον...

Μελιτα-Στεφανος: το ταξιδι στο Παρισι το θεωρω πολυ ωραια ιδεα...αλλα σε λαθος ΧΡΟΝΙΚΗ ΣΤΙΓΜΗ...

Θεωρω οτι δοθηκε ετσι για να γεμισουν οι σκηνες..μεχρι να γινουν οι αποπειρες για αυτο και πιστευω οτι κοπηκε και η σκηνη στο γραφειο του Μανου...

Ο ενας λογος ηταν ο ενδυματολογικος (και δεν μιλαω μονο για το καπελο της Παππα αλλα και για το αντιανεμικο της Ξυλα) αλλα ο κυριοτερος ηταν οτι δεν ειχε τιποτα παραπανω να προσφερει ΣΕΝΑΡΙΑΚΑ...τι να βλεπαμε? για ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ τους Μανο, Μελιτα, Ευα να ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΖΟΝΤΑΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ και μαλιστα για ενα ταξιδι που απο την αρχη φαινοταν οτι δεν θα πραγματοποιουνταν?

Σημειωση Νο3 προς την Παραγωγη:
Αγαπητη στυλιστρια, το καπελο ηταν πολυ ωραια ιδεα για το χαρακτηρα που παιζει η Παππα αλλα σε πιο σκουρο χρωμα και με jean και οταν θες να πας στο Sundance για το φεστιβαλ, στο Colorado η στην Ireland για ιππασια η οταν θελεις να δωσεις ενα πιο country look...οχι για να δεις τον πρωην αντρα σου!!!
Επισης το αντιανεμικο της Ξυλα θα ηταν πολυ καλυτερο σε πιο σκουρο μπλε για να μην φαινεται σαν να το πηρατε απο πανερι της λαικης...

Στεφανος: μου αρεσεις...αρχιζεις να ρωτας και κυριως να πετας τα καταλληλα υπονοουμενα, ξερεις εσυ :wink2:

Σημειωση Νο4 προς την Παραγωγη:
Καθε φορα που ακουω Μανο, Ευα, Στεφανο, Μελιτα, Ρουσσο, Αμαλια, Αγγελα να διαφωνουν για τα παιδια η για το ποσο κινδυνευουν τα παιδια... ειτε Kotsides αφου στο τελος ολα τα παιδια θα τα μεγαλωσουν οι Μελιτα-Στεφανος, προς τι η ολη αναστατωση...gelio

Ευα: εξακολουθεις να κοιτας το δεντρο και να χανεις το δασος και στο πεταξε το υπονοουμενο ο Στεφανος αλλα δεν το επιασες...

Και επειδη εχω μερικα ταξιδακια να κανω και βαρεθηκα να βλεπω:
-και εσενα και τη μανα σου να μυξοκλαιτε για την αδικη κοινωνια που αλλους τους ανεβαζει και αλλους τους κατεβαζει,
-να μην θελεις προστασια απο κανενα,
-να τρεχεις στον πρωην γιατι ο νυν δεν μας κανει,
-να ασχολησε με κολοκυθακια και εκμεκ,
-με τους χαζοχαρουμενους ερωτοχτυπημενους δικηγορισκους,
-με τους μπατιρηδες μικροαστους που ξεπουλησαν το βιο τους για το αρχιλαμογιο,
-να λες δηθεν μικροαστικες μεγαλοστομιες και να κανεις ψευτομαγκιες και ψευτοειρωνιες...

ΔΙΑΒΑΣΕ ΚΑΙ ΞΕΣΤΡΑΒΩΣΟΥ τι θα εκανα στη θεση σου:

Εδω και μηνες θα ειχα αναρωτηθει για δυο βασικα πραγματα:
1. Πως ειναι δυνατον μια Λαζαριδη να θελει για νυφη ενα ατομο που γυριζε τσοντες, εχει ενα παιδι χωρις γαμο, ενα πατερα στη φυλακη και μια μητερα που τρεχει απο το πρωι ως βραδυ...
2. Πως ειναι δυνατον μια μητερα σαν τη Λαζαριδη που μεγαλωσε ετσι το πολυαγαπημενο της γιο...να τον αποκληρωνει τοσο ευκολα και να προσφερει τα παντα σε εμενα...

ΦΥΣΙΚΑ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ: ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ, ΑΡΗ!!! και οι εναλλακτικες λυσεις ΤΡΕΙΣ για να μην αφησω και τα περιθωρια σε αλλους, πχ. Χρηστος / Νταιζη να κανουν παιχνιδι:

1. Θα ειχα γινει κολαουζο με την Αντιγονη ωστε να εχω την ευνοια και υποστηριξη της, χωρις αποπειρες και φυσικα ενα σχετικα ανετο lifestyle...

2. Θα τα ειχα βρει με το Στεφανο ωστε να εχουμε κοινο μετωπο εναντιον της Mommie Dearest και να ελεγχουμε εμεις την κληρονομια...μεταξυ μας ουτε το πρωτο ουτε το τελευταιο ζευγαρι θα ειμασταν που δεν χωριζουν ειτε γιατι δεν συμφωνουν στο μοιρασμα της περουσιας ειτε γιατι δεν μπορουν, και προτιμουν να ζουν ξεχωριστες προσωπικες ζωες...αποφευγοντας και τις πολλες νομικοδικαστικες σκοτουρες...

3. Η καλυτερη λυση κατα τη γνωμη μου εαν ηθελα να μπω στο ματι της οικογενειας Λαζαριδη...φυσικα για ατομα που δεν ειναι ξανθιες, και που θελουν να κανουν ΧΟΝΤΡΟ ΠΑΙΧΙΝΙΔΙ ΜΕ ΑΡΚΕΤΟ ΡΙΣΚΟ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΟΛΛΗ ΜΕΓΑΛΗ "ΑΠΟΔΟΣΗ":

Οταν κινδυνευουμε κανουμε "συμμαχιες"...και δεν εννοω τους μπατιριδες φιλους μας που δεν εχουν στο ηλιο μοιρα...αλλα συμμαχιες με ατομα ισχυρα, με επιρροη, δυναμη, χρηματα και διασυνδεσεις...

Και σε αυτες τις περιπτωσεις "ο εχθρος του εχθρου μου, ειναι ο καλυτερος μου φιλος"...για ποιον χτυπαει η καμπανα οεο? για το ΡΟΥΣΣΟ φυσικα...ο οποιος εχει ολα τα παραπανω και συμφεροντα να μην γουσταρει την οικογενεια Λαζαριδη...θα τον επιανα λοιπον και θα ελεγα:

Ρουσσο, εδω υπαρχει πολυ χρημα και εμεις οι δυο εχουμε κοινα συμφεροντα...
-κοψε το λαιμο σου και βρες μου τη διαθηκη,
-εξασφαλισε μου ενα διαζυγιο και επιμελεια παιδιου
-βρες μια αξιοπιστη auditing consulting firm να ελεγχει και να διαχειριζεται την περιουσια

Και θα εισαι ο νομικος εκπροσωπος εμενα και του παιδιου για ολες τις υποθεσεις και παιρνοντας φυσικα το αντιστοιχο ποσοστο για τις νομικες σου υπηρεσιες (που δεν ειναι και αμελητεο σε τετοιου ειδους κληρονομιες). Και την Αντιγονη θα εκδικηθεις και το Στεφανο θα ξεφορτωθεις, ο οποιος με τοσα προβληματα που καιρος για ερωτες...

Get the point? ετσι παιζεται το παιχνιδακι...Μεχρι να δω κατι απο τα παραπανω ουτε σε λυπαμαι ουτε με εντυπωσιαζεις...

Λυπαμαι κε Σταυριδη μου δεν με εντυπωσιαζεται...το μελλοντικο σχεδιο σας που ειπατε και στα προσεχως, θα ηταν ΟΝΤΩΣ ΙΔΙΟΦΥΕΣ εαν γινοταν στην αρχη της εγκυμοσυνης, εαν δεν υπηρχε γαμος αλλα διπλη σχεση της Ευας με Μανο-Στεφανο και εαν η ιδια ειχε αφησει φλου το θεμα της πατροτητας...2-3 εβδομαδες πριν γεννησει και με οτι εχει προηγηθει ειναι απλως για τα πανηγυρια και αλλος ενας ασσος στο μανικι του Στεφανου για μελλοντικη διεκδικηση επμελειας...

Αντε κα. Ακριτα μου, νομιζω οτι σας εδωσα αρκετες ιδεες...

nicole απλά oscar μακάρι τα μισά να βλέπαμε από αυτά που γράφεις και ΟΧΙ αυτά που βλέπουμε κάθε μέρα και είμαστε μονίμως έτσι wall. Ολόσωστη σε όλα και με πολλές ενδιαφέρουσες προτάσεις.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από panda Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 4:02 pm

Mik έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Θλιβερό να ταυτίζεται κανείς με μια ηρωίδα σαν την Νταίζη αλλά δυστυχώς συμβαίνει κι αυτό.Οργανώνει δολοφονία μιας γυναίκας και του αγέννητου παιδιού της και τη θαυμάζουν. Τελικά ίσως και να είμαι μικροαστή αλλά θα ήθελα αν η Μελίτα μείνει έγκυος όσο θα κυοφορεί να είναι προστατευμένη γιατι προσωπικά σέβομαι τη ζωή περισσότερο απ το χρήμα. Βλέπω ψάχνεις τρόπους εξόντωσης της Εύας δύσκολο όταν έχει την αγάπη των τηλεθεατών να εξοντωθεί αλλά συνέχισε έχει ενδιαφέρον. Βλέπω εκκλήσεις στην κυρία Ακρίτα και το μόνο που έχω να πω είναι οτι επίσης είναι μητέρα και δεν ξέρω βεβαίως αν είναι κι εκείνη μικροαστή αλλα σίγουρα σέβεται την ανθρώπινη ζωή οπότε ματαία η έκκληση.

Eγω θλίβομαι με το γεγονός οτι τα ίδια άτομα που βρωντοφωνάζουν για 2 μέτρα και 2 σταθμα για την σύγκριση Μελίτας-Ευας, χρησιμοποιούν 2 μέτρα και 2 σταθμα για την Νταίζη και την Ευα ή σας φταίει η Νόρα....
Η Νταίζη τι έχει κάνει?
-Παράτησε το παιδί της για τόσα χρόνια
-Εκρυψε απο τον πραγματικό του πατέρα την αλήθεια
-Φόρτωσε ένα παιδί σε κάποιον καλόβολο ανθρωπο για τόσα χρόνια
-Κεράτωσε όλους όσους έχει σχετιστεί μέχρι τώρα!
-Εκμεταλλευται κανονικά ένα χάπατο για να του τα φάει
-Εκβιάζει χρηματικά και συναισθηματικά χρησιμποιώντας το παιδί της
-Δεν έχει μετανιώσει για τίποτα απο όσα έχει κάνει
κτλ κτλ.
Και υποστηρίζουμε όοοοολα αυτά, ενώ κατακεραυνώνουμε την Νόρα, που δεν έβγαλε πανελλήνια ανακοίνωση στον Μπέλλο ή την Ευα.

Δεν θεωρώ οτι η Νόρα ήταν εντάξει απέναντι του, ή οτι η Ευα δεν έχει κάνει όσα έχει κάνει, αλλα να μας φταίνε μόνο αυτές οι 2, ενώ η Νταίζη που έχει κάνει οσα οι 2 μαζί και ακόμα παραπέρα, και όχι απο χαζομάρα, με πλήρη συναίσθηση και χωρίς μεταμέλεια, δεν είναι double standars?

Με την μόνη διαφορά Mik ότι η Νταίζη έχει επίγνωση αυτά που κάνει και δεν το παίζει μη μου άπτου σαν μερικές μερικές που υποτίθεται ότι ενώ κατακεραυνώνουν και μιλούν απαξιωτικά για αυτό που κάνει η Νταίζη στον Αζώρ το κάνουν με μεγάλη ευκολία σε υποτιθέμενους φίλους τους (παράλογο...θα απαντήσει?). Δεν είδα κανέναν να κατακεραυνώνει την σουπιά που έβαλε στο βρακί της χτες τον Ντουβλοζυμαρούλη. Ή επειδή είναι από την μεριά που μας βολεύει ok no problemo. Όντως 2 σταθμά και 2 μέτρα αλλά ποιά είναι τα σταθμά και ποιά τα μέτρα Mik :wink2:?

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 4:08 pm

panda έγραψε:
Mik έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Θλιβερό να ταυτίζεται κανείς με μια ηρωίδα σαν την Νταίζη αλλά δυστυχώς συμβαίνει κι αυτό.Οργανώνει δολοφονία μιας γυναίκας και του αγέννητου παιδιού της και τη θαυμάζουν. Τελικά ίσως και να είμαι μικροαστή αλλά θα ήθελα αν η Μελίτα μείνει έγκυος όσο θα κυοφορεί να είναι προστατευμένη γιατι προσωπικά σέβομαι τη ζωή περισσότερο απ το χρήμα. Βλέπω ψάχνεις τρόπους εξόντωσης της Εύας δύσκολο όταν έχει την αγάπη των τηλεθεατών να εξοντωθεί αλλά συνέχισε έχει ενδιαφέρον. Βλέπω εκκλήσεις στην κυρία Ακρίτα και το μόνο που έχω να πω είναι οτι επίσης είναι μητέρα και δεν ξέρω βεβαίως αν είναι κι εκείνη μικροαστή αλλα σίγουρα σέβεται την ανθρώπινη ζωή οπότε ματαία η έκκληση.

Eγω θλίβομαι με το γεγονός οτι τα ίδια άτομα που βρωντοφωνάζουν για 2 μέτρα και 2 σταθμα για την σύγκριση Μελίτας-Ευας, χρησιμοποιούν 2 μέτρα και 2 σταθμα για την Νταίζη και την Ευα ή σας φταίει η Νόρα....
Η Νταίζη τι έχει κάνει?
κτλ κτλ.
Και υποστηρίζουμε όοοοολα αυτά, ενώ κατακεραυνώνουμε την Νόρα, που δεν έβγαλε πανελλήνια ανακοίνωση στον Μπέλλο ή την Ευα.

Δεν θεωρώ οτι η Νόρα ήταν εντάξει απέναντι του, ή οτι η Ευα δεν έχει κάνει όσα έχει κάνει, αλλα να μας φταίνε μόνο αυτές οι 2, ενώ η Νταίζη που έχει κάνει οσα οι 2 μαζί και ακόμα παραπέρα, και όχι απο χαζομάρα, με πλήρη συναίσθηση και χωρίς μεταμέλεια, δεν είναι double standars?

Με την μόνη διαφορά Mik ότι η Νταίζη έχει επίγνωση αυτά που κάνει και δεν το παίζει μη μου άπτου σαν μερικές μερικές που υποτίθεται ότι ενώ κατακεραυνώνουν και μιλούν απαξιωτικά για αυτό που κάνει η Νταίζη στον Αζώρ το κάνουν με μεγάλη ευκολία σε υποτιθέμενους φίλους τους (παράλογο...θα απαντήσει?). Δεν είδα κανέναν να κατακεραυνώνει την σουπιά που έβαλε στο βρακί της χτες τον Ντουβλοζυμαρούλη. Ή επειδή είναι από την μεριά που μας βολεύει ok no problemo. Όντως 2 σταθμά και 2 μέτρα αλλά ποιά είναι τα σταθμά και ποιά τα μέτρα Mik :wink2:?

1) Η Νόρα τα λάθη της απέναντι στον Μπέλλο τα έχει παραδεχθει και κανείς δεν τα υποστήριζε εδωπερα 2) Ποια σουπια λες αυτη τη φορα ? 3) Και το οτι η Νταίζη έχει πλήρη επίγνωση αυτων που κάνει, τι σημαίνει? Δεν είναι πάλι λαθη ? Η επειδή τα κάνει με πλήρη συναίσθηση και οχι λόγο χαζομάρας/αφέλειας/κτλ θα πρέπει να τα υποστηρίζουμε?

Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 4:16 pm

Mik έγραψε:
panda έγραψε:
Mik έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Η Νταίζη τι έχει κάνει?
κτλ κτλ.

1) Η Νόρα τα λάθη της απέναντι στον Μπέλλο τα έχει παραδεχθει και κανείς δεν τα υποστήριζε εδωπερα 2) Ποια σουπια λες αυτη τη φορα ? 3) Και το οτι η Νταίζη έχει πλήρη επίγνωση αυτων που κάνει, τι σημαίνει? Δεν είναι πάλι λαθη ? Η επειδή τα κάνει με πλήρη συναίσθηση και οχι λόγο χαζομάρας/αφέλειας/κτλ θα πρέπει να τα υποστηρίζουμε?

Δεν θα ξαναπώ δύσκολες λέξεις Φάννννννννννννη μου
Δύσκολες λέξεις : Μέτρα
Σταθμά lol!

και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 4:25 pm

panda έγραψε:

Καταρχήν να πώ συμφωνώ με την Mik και την Clarabelle για το θέμα αυτό..
Νομίζω ΑΔΙΚΑ συγκρίνουμε την Νταίζη με την Νόρα μόνο και μόνο επειδή αντιπαθούμε κάποιους χαρακτήρες.. Και εγώ ΣΑΝ ΡΟΛΟ ΠΑΝΤΑ δεν έχω τις καλήτερες εντυπώσεις απο την Μελίτα αλλά σε σχέση με την Νταίζη είναι αγία.. Πόσο μάλλον η Νόρα που είχε ξεκαθαρίσει απο την αρχή στον Μπέλλο τα συναισθήματα της...
Είναι πολύ θλιβερό να επιβραβεύουμε τις πράξεις της Νταιζάρας που εκτός απο τα τόσα που έχει κάνει, προσπαθεί να βγάλει απο την μέση μια γυναίκα και ένα αγέννητο παιδί...
Ειλικρινά ας σταματήσει αυτή η ανούσια σύγκριση Νταίζης - Νόρας γιατί απέχουν ευτυχώς πολύ σαν χαρακτήρες....
Επίσης αγαπητέ panda και εγώ επίγνωση των πραγμάτων έχω, μήπως αυτό σημαίνει οτι πρέπει να πάω να σκοτώνω αγέννητα παιδάκια;; Όχι ευχαριστώ.. Προτειμώ να το παίζω μη μου άπτου σαν μερικές μερικές προκειμένου να έχω τη συνειδησή μου ήσυχη :wink2:
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 4:28 pm

Ezi_loukno έγραψε:
panda έγραψε:

Νομίζω ΑΔΙΚΑ συγκρίνουμε την Νταίζη με την Νόρα μόνο και μόνο επειδή αντιπαθούμε κάποιους χαρακτήρες.. Και εγώ ΣΑΝ ΡΟΛΟ ΠΑΝΤΑ δεν έχω τις καλήτερες εντυπώσεις απο την Μελίτα αλλά σε σχέση με την Νταίζη είναι αγία.. Πόσο μάλλον η Νόρα που είχε ξεκαθαρίσει απο την αρχή στον Μπέλλο τα συναισθήματα της...
Είναι πολύ θλιβερό να επιβραβεύουμε τις πράξεις της Νταιζάρας που εκτός απο τα τόσα που έχει κάνει, προσπαθεί να βγάλει απο την μέση μια γυναίκα και ένα αγέννητο παιδί...
Ειλικρινά ας σταματήσει αυτή η ανούσια σύγκριση Νταίζης - Νόρας γιατί απέχουν ευτυχώς πολύ σαν χαρακτήρες....
Επίσης αγαπητέ panda και εγώ επίγνωση των πραγμάτων έχω, μήπως αυτό σημαίνει οτι πρέπει να πάω να σκοτώνω αγέννητα παιδάκια;; Όχι ευχαριστώ.. Προτειμώ να το παίζω μη μου άπτου σαν μερικές μερικές προκειμένου να έχω τη συνειδησή μου ήσυχη :wink2:

Θα συμφωνήσω απόλυτα Εζι μου
η Νταιζη δεν μπορει να συγκριθεί με καμια αλλη ποσο μάλλον με την Νόρα......
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από giouli_edem Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 4:28 pm

Clarabelle έγραψε:
Mik έγραψε:
panda έγραψε:
Mik έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Η Νταίζη τι έχει κάνει?
κτλ κτλ.

Δεν θα ξαναπώ δύσκολες λέξεις Φάννννννννννννη μου
Δύσκολες λέξεις : Μέτρα
Σταθμά lol!

Καλά, είσαι ΘΕΑ !! Τί μου θύμισες τώρα ????? gelio gelio
"Γιατί ρε Φάνννννηηη ?? Δε θα την ξεπεράσεις ποτέ την αλλοτρίωση ??" gelio gelio

giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Δημοσίευση από maraki_ch Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 4:32 pm

Clarabelle έγραψε:
Ας σχολιάσω κι εγώ.

Καταλαβαίνω οτι με την αποχώρηση του Μπουγιούρη δημιουργήθηκε σεναριακό κουλουβάχατο και έπρεπε να μείνουν για λίγο στάσιμα τα πράγματα για να στρέψουν την ιστορία κάπου αλλού.

Καταλαβαίνω οτι επειδή το κοινό ζητάει να βλέπει την παρέα της φεγγαρόπετρας επειδή καταλαβαίνει οτι κάπου εδώ τη χάνει φτάσαμε να βλέπουμε ανούσιες σκηνές στο μισό επεισόδιο με τους ήρωες να κάνουν χαζοκουβέντα απλά και μόνο για να βγαίνουν στο γυαλί μόνο που αυτοί που βλέπουμε δεν έχουν καμία σχέση με τους ήρωες που αγαπήσαμε

Ο Μάνος που ήξερα εγώ αυτός που δεν άφηνε τίποτα στην τύχη δεν θα πήγαινε σπίτι αφήνοντας την Εύα με άλλους αλλά θα έμενε δίπλα της στη δύσκολη ώρα όπως έκανε πάντα στον κίνδυνο. Όταν έμαθε για την παρολίγον επίθεση δεν θα καθόταν να ετοιμάζει εκμέκ κι αυτό είναι το μόνο σίγουρο.

Ο Νικόλας που ήξερα εγώ ήταν ιδεολόγος και μαχητής κι όχι ένα ανθρωπάκι που επιτίθενται στη φίλη του και αυτός σκέπτεται τις έξι ώρες ύπνου που του αναλογούν.

Ο Λουκάς που ήξερα εγώ ήταν ένας δικηγόρος έξυπνος και θα φρόντιζε αντί να τρέχει πίσω απ τους επίδοξους φονιάδες να πάρει βρε αδελφέ τον αριθμό των πινακίδων της μηχανής.

Η Νόρα που ήξερα εγώ ήταν μεθοδική και το απέδειξε με το σωστό ή το λάθος τρόπο δεν έχει σημασία στην ιστορία του Στέλλιου. Τότε κατάφερε να αποστασιοποιηθεί και να λειτουργήσει τώρα χαζοζαχαρώνει την ώρα που σκέπτεται.

Κάπως έτσι φάγαμε το μισό επεισόδιο και συνεχίζω

Ο Στέφανος σήμερα αισθάνθηκε να τον κόβει το στρινγκάκι του και είπε να το παίξει άντρας. Έκανε και δηλώσεις στην κατσαρή μουχρίτσα οτι θα πάρει το παιδί απ την Εύα. Ευτυχώς το κατιναριό κατάλαβε οτι δεν το συμφέρει αυτό το σεναριάκι θυμήθηκε και την κουβεντούλα που της είχε κάνει ο Λουκάς οπότε και έγινε το συγκλονιστικό έφερε αντίρρηση. Το αγόρι μας είπε οτι η Εύα φέρεται ανεύθυνα. Ενώ εκείνος βράχος να προστατέψει το παιδί του. Τι ακούω η γυναίκα και δεν χάνω τα μαλλιά μου. Η σκηνή σίγουρα γυρίστηκε του Αγίου Πνεύματος γιατί η μαλλιαρή κατίνα είχε αναλαμπή. Είπε στον απόλυτό της οτι λειτουργεί ακριβώς σαν το Μάνο.

Ο Σταυρίδης πήγε στην Αντιγόνη και έριξε τις σπόντες του. Της είπε με το δικό του ιδιαίτερο τρόπο ξέρω οτι είστε εσείς και πλησιάζω οπότε μην κάνεις το παραμικρό. Τι χαρά της έδωσε δεν περιγράφεται. Τα ίδια πάνω κάτω είπε και στο μπούλη που του έβαλε τη φωνή επειδή δεν έχει την ενημέρωση που του οφείλουν ως πατέρας. Ο μικρός πάλι μίλησε για φανταστικές διαθήκες. Τελικά είναι τόσο ηλίθιος ή το παίζει; Δείχνει να μην ξέρει για τη διαθήκη και αυτός είναι ο λόγος που κόντεψε πάλι να πιάσει τη μανούλα απ το λαιμό αλλά είναι δυνατόν; Μήπως τελικά είναι περισσότερο χάπατο κι απ το Μπέλλο ή μήπως κάνει χοντρό παιχνίδι;

Ο Μάνος ζήτησε απ το Μπέλλο να μη κάνει τίποτε ακόμη με το χώρο που αγόρασε και να περιμένει λίγο γιατί σίγουρα θα βρεθεί αγοραστής. Ξέρει λοιπόν οτι σύντομα η Εύα θα βρεθεί με πολλά λεφτά άρα ξέρει ακριβώς το περιεχόμενο της διαθήκης και δεν θα με παραξένευε αν δω να έχει και αντίγραφο. Χθες ακούστηκε μέσα σε τόσα χαζά οτι το συμβολαιογραφείο πριν την πυρκαγιά δέχτηκε και ληστεία. Κρατάω απ όσα είπε στο Μπέλλο την πρόταση. Ο πύργος της Εύας δεν χτίστηκε ποτέ. Τελικά το παραμύθι παίρνει σιγά σιγά το τέλος του. Θλιβερό.....

Τα υπόλοιπα αδιάφορα

Έχω φτάσει στο σημείο να μην ξέρω τι να ψηφίσω πια αυτά τα επεισόδια.

Για δεύτερο συνεχόμενο επεισόδιο ακούσαμε το Λουκά να λέει στο Μάνο να φύγεις να πας αλλού να σε ξεφορτωθούμε. Και για δεύτερο συνεχόμενο επεισόδιο θα κλείσω το σχολιασμό μου με την ίδια επωδό.

Σταματήστε να βάζετε τους φίλους να σφάζονται μεταξύ τους. Απόμεινε πολύ λίγος καιρός αφήστε τους να χωρίσουν τους δρόμους τους με ένα χαμόγελο έστω και πικρό.

Δεν θα μπορούσα να συμφωνησω περισσότερο, ομολογουμένως.... Agree : respect :
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : chania

Δημοσίευση από Antigoni! Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 4:35 pm

ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ έγραψε:
Ezi_loukno έγραψε:
panda έγραψε:

Θα συμφωνήσω απόλυτα Εζι μου
η Νταιζη δεν μπορει να συγκριθεί με καμια αλλη ποσο μάλλον με την Νόρα......
και γω μαζι σας!μα ειναι δυνατον να επιβραβευουν τη νταιζαρα???
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από panda Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 4:45 pm

Σε αυτό που αναφέρομαι είναι ότι η Νταίζη ξέρει πολύ καλά τι είναι και η ίδια και με ποιούς τρόπους έχει αποφασίσει να πορευτεί στην ζωή της και ΝΑΙ την θεωρώ πολύ πιο ξεκάθαρη σε κάποια πράγματα. Δεν είναι αγία αλλά δεν το παίζει και αγία(εκτός αν την βολεύει σε κάποιο σχέδιο που έχει σκεφτεί).

Σε αντίθεση με την σουπιά που το μόνο που ξέρει είναι να κάνει την πάπια και να έχει κατόπιν εορτής ένα ηλίθιο εκνευριστικό μπλαζέ αφ΄ υψηλού υφάκι για αυτά που δεν μπορεί να αντιμετωπίσει. Καλά για αυτογνωσία ούτε λόγος, η λέξη αυτή είναι άγνωστη στο λεξικό της. Και το χειρότερο όλων είναι ότι το παίζει μάγκας μετά την λήξη όλων των γεγονότων vomit.

Από αυτά τα δύο άτομα αν είναι να διαλέξω ένα, σίγουρα θα διαλέξω το πρώτο γιατί θα ξέρω και τι να περιμένω και εννοείται πως δεν θα περιμένω και το καλύτερο. Τα άτομα που ανήκουν στην δεύτερη κατηγορία με Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 3 Sick απίστευτα.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 4:51 pm

Προσωπικά προτιμώ τη σουπιά που άνοιξε την πόρτα της και περίμενε το Στέλιο έτοιμη να πληρώσει τα δικά της λάθη παρά να πληρώσει γι αυτήν ένα μικρό παιδί γιατί πιστεύω οτι ακριβώς αυτή είναι η έννοια της λέξης αυτογνωσία απο μια που κρεβατογυρίζει ανάλογα με το συμφέρον της και χωρίς καμία αναστολή για να μη πω οτι ετοιμάζεται να κάνει ένα φόνο παίρνοντας δύο ζωές για τα φράγκα.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 4:52 pm

panda έγραψε:Σε αυτό που αναφέρομαι είναι ότι η Νταίζη ξέρει πολύ καλά τι είναι και η ίδια και με ποιούς τρόπους έχει αποφασίσει να πορευτεί στην ζωή της και ΝΑΙ την θεωρώ πολύ πιο ξεκάθαρη σε κάποια πράγματα. Δεν είναι αγία αλλά δεν το παίζει και αγία(εκτός αν την βολεύει σε κάποιο σχέδιο που έχει σκεφτεί).

Σε αντίθεση με την σουπιά που το μόνο που ξέρει είναι να κάνει την πάπια και να έχει κατόπιν εορτής ένα ηλίθιο εκνευριστικό μπλαζέ αφ΄ υψηλού υφάκι για αυτά που δεν μπορεί να αντιμετωπίσει. Καλά για αυτογνωσία ούτε λόγος, η λέξη αυτή είναι άγνωστη στο λεξικό της. Και το χειρότερο όλων είναι ότι το παίζει μάγκας μετά την λήξη όλων των γεγονότων vomit.

Από αυτά τα δύο άτομα αν είναι να διαλέξω ένα, σίγουρα θα διαλέξω το πρώτο γιατί θα ξέρω και τι να περιμένω και εννοείται πως δεν θα περιμένω και το καλύτερο. Τα άτομα που ανήκουν στην δεύτερη κατηγορία με Επεισόδιο 373 - Ημερομηνία 25-05-2010 - Σελίδα 3 Sick απίστευτα.

Η Νόρα, ζητησε συγνώμη, αν και είχε ξηγηθεί απειρες φορές στο χαπατο. Τι αλλο να κάνει, να του φιλήσει τα πόδια?
Η επειδή ήταν άδικη μαζί του, να κάτσει να δέχετε την κάθε προσβολή αυτου και της Νταίζαρας?
Οσο για την αυτογνωσία, μια χαρά την έκανε, και πριν ακόμα τα βρει με τον Λουκά. Το οτι εθελοτυφλούσε το χάπατο, αυτό είναι άλλο θεμα.
Αν προτιμάς αυτήν, άσχετα του τι είναι, μόνο και μόνο επειδή πιο ξεκάθαρη, και όχι κάποια η οποια έχει κάνει τα λάθη της, τα χει αναγνωρίσει, και απλώς - κακώς για σένα- δεν κάθεται να μαστιγωθεί απο την αγία Νταίζη, τότε πάω πάσο.

Διάσταση απόψεων τι να πω!!!

Ευγε Νταιζουλίνι!!!!! Palamakia

Προσωπικά προτιμώ τη σουπιά που άνοιξε την πόρτα της και περίμενε το Στέλιο έτοιμη να πληρώσει τα δικά της λάθη παρά να πληρώσει γι αυτήν ένα μικρό παιδί γιατί πιστεύω οτι ακριβώς αυτή είναι η έννοια της λέξης αυτογνωσία απο μια που κρεβατογυρίζει ανάλογα με το συμφέρον της και χωρίς καμία αναστολή για να μη πω οτι ετοιμάζεται να κάνει ένα φόνο παίρνοντας δύο ζωές για τα φράγκα.

Ακριβώς !

Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από aggeliki Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 4:55 pm

maraki_ch έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Ας σχολιάσω κι εγώ.

Καταλαβαίνω οτι με την αποχώρηση του Μπουγιούρη δημιουργήθηκε σεναριακό κουλουβάχατο και έπρεπε να μείνουν για λίγο στάσιμα τα πράγματα για να στρέψουν την ιστορία κάπου αλλού.

Καταλαβαίνω οτι επειδή το κοινό ζητάει να βλέπει την παρέα της φεγγαρόπετρας επειδή καταλαβαίνει οτι κάπου εδώ τη χάνει φτάσαμε να βλέπουμε ανούσιες σκηνές στο μισό επεισόδιο με τους ήρωες να κάνουν χαζοκουβέντα απλά και μόνο για να βγαίνουν στο γυαλί μόνο που αυτοί που βλέπουμε δεν έχουν καμία σχέση με τους ήρωες που αγαπήσαμε

Ο Μάνος που ήξερα εγώ αυτός που δεν άφηνε τίποτα στην τύχη δεν θα πήγαινε σπίτι αφήνοντας την Εύα με άλλους αλλά θα έμενε δίπλα της στη δύσκολη ώρα όπως έκανε πάντα στον κίνδυνο. Όταν έμαθε για την παρολίγον επίθεση δεν θα καθόταν να ετοιμάζει εκμέκ κι αυτό είναι το μόνο σίγουρο.

Ο Νικόλας που ήξερα εγώ ήταν ιδεολόγος και μαχητής κι όχι ένα ανθρωπάκι που επιτίθενται στη φίλη του και αυτός σκέπτεται τις έξι ώρες ύπνου που του αναλογούν.

Ο Λουκάς που ήξερα εγώ ήταν ένας δικηγόρος έξυπνος και θα φρόντιζε αντί να τρέχει πίσω απ τους επίδοξους φονιάδες να πάρει βρε αδελφέ τον αριθμό των πινακίδων της μηχανής.

Η Νόρα που ήξερα εγώ ήταν μεθοδική και το απέδειξε με το σωστό ή το λάθος τρόπο δεν έχει σημασία στην ιστορία του Στέλλιου. Τότε κατάφερε να αποστασιοποιηθεί και να λειτουργήσει τώρα χαζοζαχαρώνει την ώρα που σκέπτεται.

Ο Στέφανος σήμερα αισθάνθηκε να τον κόβει το στρινγκάκι του και είπε να το παίξει άντρας. Έκανε και δηλώσεις στην κατσαρή μουχρίτσα οτι θα πάρει το παιδί απ την Εύα. Ευτυχώς το κατιναριό κατάλαβε οτι δεν το συμφέρει αυτό το σεναριάκι θυμήθηκε και την κουβεντούλα που της είχε κάνει ο Λουκάς οπότε και έγινε το συγκλονιστικό έφερε αντίρρηση. Το αγόρι μας είπε οτι η Εύα φέρεται ανεύθυνα. Ενώ εκείνος βράχος να προστατέψει το παιδί του. Τι ακούω η γυναίκα και δεν χάνω τα μαλλιά μου. Η σκηνή σίγουρα γυρίστηκε του Αγίου Πνεύματος γιατί η μαλλιαρή κατίνα είχε αναλαμπή. Είπε στον απόλυτό της οτι λειτουργεί ακριβώς σαν το Μάνο.

Ο Σταυρίδης πήγε στην Αντιγόνη και έριξε τις σπόντες του. Της είπε με το δικό του ιδιαίτερο τρόπο ξέρω οτι είστε εσείς και πλησιάζω οπότε μην κάνεις το παραμικρό. Τι χαρά της έδωσε δεν περιγράφεται. Τα ίδια πάνω κάτω είπε και στο μπούλη που του έβαλε τη φωνή επειδή δεν έχει την ενημέρωση που του οφείλουν ως πατέρας. Ο μικρός πάλι μίλησε για φανταστικές διαθήκες. Τελικά είναι τόσο ηλίθιος ή το παίζει; Δείχνει να μην ξέρει για τη διαθήκη και αυτός είναι ο λόγος που κόντεψε πάλι να πιάσει τη μανούλα απ το λαιμό αλλά είναι δυνατόν; Μήπως τελικά είναι περισσότερο χάπατο κι απ το Μπέλλο ή μήπως κάνει χοντρό παιχνίδι;

Ο Μάνος ζήτησε απ το Μπέλλο να μη κάνει τίποτε ακόμη με το χώρο που αγόρασε και να περιμένει λίγο γιατί σίγουρα θα βρεθεί αγοραστής. Ξέρει λοιπόν οτι σύντομα η Εύα θα βρεθεί με πολλά λεφτά άρα ξέρει ακριβώς το περιεχόμενο της διαθήκης και δεν θα με παραξένευε αν δω να έχει και αντίγραφο. Χθες ακούστηκε μέσα σε τόσα χαζά οτι το συμβολαιογραφείο πριν την πυρκαγιά δέχτηκε και ληστεία. Κρατάω απ όσα είπε στο Μπέλλο την πρόταση. Ο πύργος της Εύας δεν χτίστηκε ποτέ. Τελικά το παραμύθι παίρνει σιγά σιγά το τέλος του. Θλιβερό.....

Τα υπόλοιπα αδιάφορα

Για δεύτερο συνεχόμενο επεισόδιο ακούσαμε το Λουκά να λέει στο Μάνο να φύγεις να πας αλλού να σε ξεφορτωθούμε. Και για δεύτερο συνεχόμενο επεισόδιο θα κλείσω το σχολιασμό μου με την ίδια επωδό.

Σταματήστε να βάζετε τους φίλους να σφάζονται μεταξύ τους. Απόμεινε πολύ λίγος καιρός αφήστε τους να χωρίσουν τους δρόμους τους με ένα χαμόγελο έστω και πικρό.

ΜΑΡΙΑ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕ ΚΑΛΥΨΕΣ ΣΕ ΟΛΑ!maraki_ch ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από Antigoni! Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 4:57 pm

Clarabelle έγραψε:

ακριβως μαρακι...αλλα δεν ξερω αν θυμασαι αλλα ο panda ειχε πως καλα εκανε ο στελιος που βιασε τη νορα αρα στον τοιχο μιλαμε!
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από maraki_ch Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 4:59 pm

aggeliki έγραψε:
maraki_ch έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Ας σχολιάσω κι εγώ.

Τα υπόλοιπα αδιάφορα

ΜΑΡΙΑ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕ ΚΑΛΥΨΕΣ ΣΕ ΟΛΑ!maraki_ch ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!! : thanks : Nice to meet you all!!! flower
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : chania

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 5:12 pm

Mik έγραψε:
panda έγραψε:Σε αυτό που αναφέρομαι είναι ότι η Νταίζη ξέρει πολύ καλά τι είναι και η ίδια και με ποιούς τρόπους έχει αποφασίσει να πορευτεί στην ζωή της και ΝΑΙ την θεωρώ πολύ πιο ξεκάθαρη σε κάποια πράγματα. Δεν είναι αγία αλλά δεν το παίζει και αγία(εκτός αν την βολεύει σε κάποιο σχέδιο που έχει σκεφτεί).

Η Νόρα, ζητησε συγνώμη, αν και είχε ξηγηθεί απειρες φορές στο χαπατο. Τι αλλο να κάνει, να του φιλήσει τα πόδια?
Η επειδή ήταν άδικη μαζί του, να κάτσει να δέχετε την κάθε προσβολή αυτου και της Νταίζαρας?
Οσο για την αυτογνωσία, μια χαρά την έκανε, και πριν ακόμα τα βρει με τον Λουκά. Το οτι εθελοτυφλούσε το χάπατο, αυτό είναι άλλο θεμα.
Αν προτιμάς αυτήν, άσχετα του τι είναι, μόνο και μόνο επειδή πιο ξεκάθαρη, και όχι κάποια η οποια έχει κάνει τα λάθη της, τα χει αναγνωρίσει, και απλώς - κακώς για σένα- δεν κάθεται να μαστιγωθεί απο την αγία Νταίζη, τότε πάω πάσο.

Διάσταση απόψεων τι να πω!!!

Ευγε Νταιζουλίνι!!!!! Palamakia

Και εγώ δεν έχω παρά να πώ οτι είναι διάσταση απόψεων αν και δεν το καταλαβάινω.. Τέλος πάντων, του καθενός η άποψη είναι σεβαστή αλλά αν η Νόρα πήγαινε αυτή τη στιγμή σαν σουπιά που είναι να παντρευτεί τον Μπέλλο επειδή έχει σατανικό σχέδιο (όπως κάνει και η Νταίζη), είμαι σίγουρη οτι και ΠΑΛΙ σουπιά και κακιά θα την λέτε.. Η Νόρα όμως δε θα το έκανε ποτέ αυτό και γιαυτό τη θαυμάζω.. Η Νταίζη ξεπέρασε ένα βιασμό (ΑΝ ήταν βιασμός) αποφασίζοντας να κάνει κακό στους άλλους και προκαλώντας την δυστυχία των άλλων, ακόμα και την ηρεμία του ίδιου της του παιδιού δε σκέφτηκε.. Η Νόρα ξεπέρασε ένα βιασμό (και τόσα άλλα) ακολουθώντας τον δίκαιο δρόμο, ποτέ δεν πάτησε στη δυστυχία του Άρη για να είναι εκείνη ευτυχισμένη.. Εγώ διαλέγω λοιπόν την δεύτερη κατηγορία...

Ακριβώς !

Τα είπες όλα Μαρία μέσα σε λίγες προτάσεις : respect : Και εγώ τη σουπιά διαλέγω....
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Antigoni! Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 5:12 pm

καλως μας ηρθες maraki_ch καλα ποστ!!! flower
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από panda Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 5:14 pm

Clarabelle έγραψε:

Δικαιωμά σου είναι Clarabelle να προτιμάς ένα υποκριτικό άτομο που είναι μέσα στην ψευτιά και κατόπιν εορτής προσπάθει να κάνει τί? Να αποτελειώσει τα ήδη χειρότερα ίσως? Γιατί δεν είδα να προσπαθεί να κάνει και τίποτα. Εκτός από το να λουφάζει και να αφήνει άλλους να βγάλουν το φίδι από την τρύπα για μια ακόμα φορά.

Αχ Φάνη Φάνη σώθηκαν τα λεξικά Φάνηηηηηηηηηη gelio.

Πώς αναγνώρισε τα λάθη που έχει κάνει από πέρισυ Mik πώς? Μήπως με το να θυμάται κάτι όταν δεν είναι στην εποχή του και έχει περάσει αυτό ανεπιστρεπτί και απλά να λέει "έκανα λάθη(?)" cake. Απλά ΕΛΕΟΣ vomit και για πολλά xastouki η σουπιά.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης