Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap28%Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 28% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap30%Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 30% 
[ 18 ]
Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap28%Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 28% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap8%Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 8% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap3%Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap3%Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 61

Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010

Δημοσίευση από ksanthi Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 8:52 pm

ΕΤΣΙ ΑΓΑΠΗΣΑΜΕ ΤΗΝ ΕΔΕΜ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥΣ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΧΗΜΕΙΑ ΜΕΛΙΤΑ ΜΑΝΟΣ ΤΟ ΑΦΗΝΩ ΑΣΧΟΛΙΑΣΤΟ Ε Μ Ε Τ Ι Κ Η. ΕΣΕΝΑ ΤΙ ΣΕ ΚΟΦΤΕΙ ΠΛΟΥΣΙΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ; ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΣΕ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΚΑΛΑ Η ΠΑΡΕΑ ΤΩΝ ΕΞΙ ΚΑΤΑΠΛΙΚΤΙΚΗ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΗΦΟΡΟ . ΑΧ ΜΩΡΕ ΜΕΛΙΣ ΤΑΖΕΙ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΑΣ. ΜΑΚΑΡΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ ΟΣΟ ΓΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟ ΜΕΛΙΤΑ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΡΙΣΙ; ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΥΣΥΧΑΣΟΥΜΕ

ksanthi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 8:56 pm

ksanthi έγραψε:ΕΤΣΙ ΑΓΑΠΗΣΑΜΕ ΤΗΝ ΕΔΕΜ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥΣ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΧΗΜΕΙΑ ΜΕΛΙΤΑ ΜΑΝΟΣ ΤΟ ΑΦΗΝΩ ΑΣΧΟΛΙΑΣΤΟ Ε Μ Ε Τ Ι Κ Η. ΕΣΕΝΑ ΤΙ ΣΕ ΚΟΦΤΕΙ ΠΛΟΥΣΙΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ; ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΣΕ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΚΑΛΑ Η ΠΑΡΕΑ ΤΩΝ ΕΞΙ ΚΑΤΑΠΛΙΚΤΙΚΗ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΗΦΟΡΟ . ΑΧ ΜΩΡΕ ΜΕΛΙΣ ΤΑΖΕΙ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΑΣ. ΜΑΚΑΡΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ ΟΣΟ ΓΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟ ΜΕΛΙΤΑ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΡΙΣΙ; ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΥΣΥΧΑΣΟΥΜΕ

οχιιιιιιιιιιιιιι, να μην φυγουν τι θα βλεπουμε τον 3 χρονο που θα φυγει ο Μπουγιουρης gelio gelio gelio gelio gelio gelio
θελω Μελιτα Στεφανο στην Ελλαδα!!! gelio gelio
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 8:57 pm

nikidanis έγραψε:
ksanthi έγραψε:ΕΤΣΙ ΑΓΑΠΗΣΑΜΕ ΤΗΝ ΕΔΕΜ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥΣ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΧΗΜΕΙΑ ΜΕΛΙΤΑ ΜΑΝΟΣ ΤΟ ΑΦΗΝΩ ΑΣΧΟΛΙΑΣΤΟ Ε Μ Ε Τ Ι Κ Η. ΕΣΕΝΑ ΤΙ ΣΕ ΚΟΦΤΕΙ ΠΛΟΥΣΙΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ; ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΣΕ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΚΑΛΑ Η ΠΑΡΕΑ ΤΩΝ ΕΞΙ ΚΑΤΑΠΛΙΚΤΙΚΗ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΗΦΟΡΟ . ΑΧ ΜΩΡΕ ΜΕΛΙΣ ΤΑΖΕΙ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΑΣ. ΜΑΚΑΡΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ ΟΣΟ ΓΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟ ΜΕΛΙΤΑ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΡΙΣΙ; ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΥΣΥΧΑΣΟΥΜΕ

οχιιιιιιιιιιιιιι, να μην φυγουν τι θα βλεπουμε τον 3 χρονο που θα φυγει ο Μπουγιουρης gelio

Και γω και γω!!! (κακούργα) gelio

Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 - Σελίδα 2 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 - Σελίδα 2 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από irini Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 8:58 pm

Πραγματικα ας φυγουν να πανε στο Παρισι.....αντε αυτο περιμενω!!!!!!!!!!!!!!!!!!Τι λενε και το ξανα λενε...ΝΑ ΦΥΓΕΤΕ ΝΑ ΠΑΤΕ ΑΛΛΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!Πραγματικα ομως οι σκηνες με Μελιτα-Στεφανο ειναι βαρετοτατες...τα ιδια και τα ιδια,νιαουρισμα της Μελιτας και συμπαρασταση του απολυτου!!! Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 - Σελίδα 2 960514 Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 - Σελίδα 2 960514
irini
irini
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από FieryRed Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 8:58 pm

Καλησπέρα,

Ήταν ένα καλό επεισόδιο μόνο και μόνο για τις πανέμορφες σκηνές της παρέας.

Επιγραμματικά ξεχώρισα τα ακόλουθα:

Νόρα - Λουκά: σε ρόλο ντετέκτιβ.

Σταυρίδης: ΜΕ άσπρο Iphone(το είδα και εγώ Βάσω Razz ) που θέλει να προστατεύσει όχι μόνο την Εύα αλλά και Νόρα με Λουκά μου βγάζει κάτι πολύ πατρικό αυτός ο άνθρωπος και με κάνει και χαμογελάω....

Αμαλία - Ρούσσος: και τις πάντοτε φανταστικές συνομιλίες.

Λουκάς: Τραγουδιστής στο παραθύρι :lol:

Και τη ζεμπεκιά (όσο μπορούσε η κοπέλα) της Εύας.

Γενικά λατρεύω να τους βλέπω όλους μαζί έχουν φοβερή χημεία και οι 6!

Υ.Γ Μπέλλo αν δεν φοβάσε την "παρεούλα" είναι κατά σου γιατί η παρεούλα will bite you in the @$$
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 8:59 pm

Αμαλια Μελιτα: ελεος αλλο που δεν θελει η Μελιτα να παει στο Παρίσι τι μας το παιζει δυσκολη και τωρα θυμηθηκε το παιδι της? τοσο καιρό ηταν σαν μην ειχε παιδι και τωρα ξαφνικα το θυμήθηκε..........

Νταιζη Μπελλος: ωραια αρχισε κι εδω η Νταιζη και τους κανει οτι θελει εχει κουρασει ποσες φορες θα το πουμε αυτο δεν παει αλλο δεν γινετε συνεχεια να κανει τα κοπλα της ελεος ποια........

Λουκας Νόρα Μπελλος: Ελεος και παλι...... τωρα ξαφνικα ξυπνησε κι ο Μπελλος?? τον βαζει η αλλη στο βρακι της κι αυτο ξυπναει και μας πουλαει τσαμπουκα? με ποιο δικαιωμα?

Παρεα: ποσο μου αρεσει να τους βλεπω μαζι αυτο ζητησαμε και αυτο ζηταμε ακομη............

Αμαλια Ρουσσος : Υπεροχοι......

Παρεα: τον λυπηθηκα τον Λουκακο μωρε κριμα ηταν τρελο γελιο ομως να τραγουδαει και η Νόρα να νομιζει πως την κανει κανταδα και εριξε και η Ευα τον γυρω της γεια σου ρε Ευα ......πραγματικα λατρεψα αυτη την σκηνη.........

Στεφανος Μελιτα: βαρεθηκα να τους βλεπω.....μερα νυχτα νύχτα μερα κρεβατι καναπες ελεος (τέταρτη φορα που την λεω αυτη την λεξη) πως φορες πρεπει να το πουμε για να το καταλάβετε δεν εχουν μελλον ...........
Καλο με βαρια καρδία και μονο για Παρέα και Αμαλια Πετρος......
Για αλλη μια φορα πλήρης απογοήτευση οσο περνάει ο καιρος τοσο ποιο πολυ το διαπιστώνω.............
Ψίχουλα και παλι ψίχουλα......
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 8:59 pm

Mik έγραψε:Λίγο γρήγορος (και καλά) σχολιασμός
Ερωτηματολόγιο είναι αυτό καλέ Razz

Mik έγραψε:
- ο Σταυρίδης έχει i-phone?? (Μετά το blackberry της θεας?) lol!
Η τεχνολογία χτύπησε και τους Κιουρίους.....

Mik έγραψε:
- ο Στέφανος είπε στην Μελίτα ότι δεν μπορούν να φύγουν τώρα, γιατι δεν θέλει να δώσει τροφή για σχόλια. Εγώ γιατι νόμιζα ότι δεν θα θελε να φυγει επειδη κυνδινευει το παιδι του? scratch
Καλήτερα να σου βγεί το.... παιδί, παρά το όνομα δε λένε.. Το αλλάξαμε λίγο για να ταιριάζει στον Στέφανο.... Κατά τα άλλα σκέφτεται το παιδί του....

Mik έγραψε:- Όταν είπε ο Σταυρίδης ότι έχει σχέδιο, ο Λουκάς είπε στρατηγικό, το ακούσατε και σεις??? gelio
Ναι το ακούσαμε και σκάσαμε στα γέλια.... Άμα το σχέδιο δεν είναι στρατηγικό, τι να το κάνεις;

Mik έγραψε:- Ηταν ή δεν ήταν η Αμαλία με την μωβ μπλουζίτσα μια θεα? (στην σκηνή με την Μελίτα)
Αν την βάλεις στο "mute", ΘΕΑ όντως... Ε μαυτά που έλεγε;

Mik έγραψε:- Ο Μπέλλος γιατι πάει στην Νόρα να φωνάξει για την αντίδραση της Δάφνης?
Γιατί ζήτησε απο την Νόρα να μην τον ξαναενοχλήσει και αναγκαστικά εκείνος πρέπει να πηγαίνει για να της λέει να μην ασχολούνται μαζί του...

Mik έγραψε:- Ποσες φορές πρέπει να πει ο Μπέλλος ότι την εδέμ την πήρε για την Νόρα?? Ελεος!! Kotsides Οκ φίλε έκανες μία διαφήμηση τα λεφτά σου, δυο, τρεις, νομίζω ότι κατάντησε αηδία! Το ότι εσένα πρέπει να σου τα πουν ένα εκατομμύριο φορές για να τα καταλάβεις (βλέπε χυλόπιτα) δεν σημαίνει ότι εσυ πρέπει να κάνεις το ίδιο. Και αν ξανακούσω για το ότι η Νόρα και ο Λουκάς μειώνουν τον Μήτσο ένα θα πω: ‘’Να κάτσει στο γραφείο του, που πάει και κουνιέται το ζωντανό΄΄
Εδώ εσένα θα πώ ΘΕΑ.. Όσο για την Εδέμ θα της το πεί άλλες 287 φορές οτι την αγόρασε για εκείνη μπάς και του δείξει καμιά ζαρτιέρα.. Ε μα με τόση παρέα που κάνει με την Νταίζη θα ξεχάσει ο άνθρωπας οτι στον μάταιο κόσμο αυτό υπάρχουν και αξιοπρεπείς γυναίκες....

Mik έγραψε:- Πείτε μου πόσοι από σας φωνάζατε ‘’χως του μια του χάπατου ρε Λουκά!!!!!’’ Opados1
Εγώ πάντως το φώναζα (και άλλες πολλές) αλλά δε μας κάνουνε τη χάρη, δε μας τη κάνουνε...

Mik έγραψε:- Γιατι έβαλε πάλι τα ίδια παπούτσι η Νόρα?
Γιατί άνθρωπος και προπάντων ενδυματολόγος χωρίς ελλάτωμα, δεν υπάρχει...

Mik έγραψε:
- Τις 2 σκηνές του απόλυτου πάλι δεν τις έχουμε ξαναδει?? Εχω την εντύπωση ότι σε κααααααααααααθε ζευγάρι έχουνε βαλει να λεει τα ίδια ( Νικόλα-Δαφνη, Μάνο-Ευα, Νόρα-Λουκά,επίσης)
Επανάληψη μήτηρ πάσης μαθήσεως... Γιατι υπάρχουν και ξανθές που δεν τα πιάνουν όλα με τη μία (μη βρίζετε η ξανθές, είμαι και εγώ...)

Mik έγραψε:- Η θεάρα μάθαινε Γαλλικά??? Μετά το κινέζικο το ρίξαμε στο γαλλικό?????
Ποσο ποιο τέλειες σκηνές μπορούνε να δώσουν αυτοι οι δύο μου λέτε?????: respect :
ΥΠΕΡΤΕΛΕΙΕΣ και παραπάνω μη σου πώ.. Δίνουν ρέστα λέμε....

Mik έγραψε:- Μπορώ να καταλάβω τον Λουκά, είναι αδύνατο να κοιμηθείς σε σπασμένο ράντζοGrrr
Όντως ο Νικόλας έπρεπε να κοιμηθεί εκεί, έτσι και αλλιώς παντούν τον ύπνο σκέφτεται αυτός... Είναι δυνατόν να χαραμίζεται το γυμνασμένο θεϊκό κορμί του Λουκά στο σπασμένο ράντζο; Απαράδεκτα πράγματα...

Mik έγραψε:
- Και ΝΑΙ δεν υπάρχει σπαστικότερο πράγμα από το να σου τραγουδάνε αυτό το τραγουδι όταν προσπαθείς να κοιμηθείς (μου το τραγουδούσε ο μπαμπάς μου όταν δεν ξυπναγα να πάω στο σχολείο)Grrr
Χαχαχα... Θεός ο μπαμπάς σαν τη κόρη... Ο δικός μου μπαμπάς πάντως σαν τον Νικόλα είναι, να ξέρω τι να του τραγουδάω απο δώ και στο εξής..

Mik έγραψε:- Ποσο παράφωνος είναι ο Μπουγιουρης μου λετε?
Όσο η (_)εζαντάκου..... Και τώρα που θα μείνει χωρίς δουλειά ας κλείσει σε κανένα μαγαζί.. Ωραίο παιδί είναι, (α)φωνί(α) έχει, κάπου θα βολευτεί.....

Mik έγραψε:
- Πότε αποφάσισανε να πάνε Παρίσι (μονο η Μελίτα είχε αποφασίσει ) και γω δεν το πήρα χαμπάρι?scratch
Ούτε εγώ το πήρα χαμπάρι.. Η επανάληψη που λέγαμε... Όλο και θα μας λυθεί η απορία τις επόμενες ημέρες...

Mik έγραψε:- Πολύ ωραίο το φουστανάκι της Μελίτας στην σκηνή με τον Μπουγιουρη
Συμφωνώ.. Της πήγαινε πολύ...

Mik έγραψε:-Οσο πιο πολύ βλέπω σκηνές Μάνου-Μελίτας τόσο λιγότερη (από την ανύπαρκτη ) χημεία βλέπω μεταξυ Στέφανου-Μελίτας
Το ίδιο ακριβώς συνειδητοποιώ και εγώ.... Στο Παρίσι η Μελίτα όταν συστήνει τον Μάνο και τον Στέφανο στις καινούριες φίλες της--> "Απο δώ το αίσθημά μου (Στέφανος) και απο δώ η χημεία μου (Μάνος).... Έτσι και αλλιώς οι Παριζιάνοι δε θα καταλάβουνε.....

Αυτά και απο μένα.. Σ'ευχαριστώ Βασούλα που μου επέτρεψες (αν και δε σε ρώτησα...) να πώ κάποια πραγματάκια πάνω στο δικό σου σχολιασμό...
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από ksanthi Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 9:03 pm

ΕΓΡΑΨΕΣ ΑΥΤΗ Η ΠΑΡΕΑ ΤΩΝ 6 ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΚΗ ΕΧΟΥΝ ΦΟΒΕΡΗ ΧΗΜΕΙΑ. ΔΕΣΑΝΕ ΘΕΙΚΑ ΚΑΙ Η ΕΞΙ ΤΩΡΑ. ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΟ. ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΜΙΛΟΥΝ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΟΤΑΝ ΣΥΝΑΝΤΙΟΥΝΤΑΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΜΙΛΗΣΕΙ ΗΔΗ. ΑΥΤΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΛΟΥΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΝΟΡΑ ΧΩΡΙΣΤΑ

ksanthi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 9:07 pm

Ezi_loukno έγραψε:
Mik έγραψε:Λίγο γρήγορος (και καλά) σχολιασμός
Ερωτηματολόγιο είναι αυτό καλέ Razz

Mik έγραψε:
- ο Σταυρίδης έχει i-phone?? (Μετά το blackberry της θεας?) lol!
Η τεχνολογία χτύπησε και τους Κιουρίους.....

Mik έγραψε:
- ο Στέφανος είπε στην Μελίτα ότι δεν μπορούν να φύγουν τώρα, γιατι δεν θέλει να δώσει τροφή για σχόλια. Εγώ γιατι νόμιζα ότι δεν θα θελε να φυγει επειδη κυνδινευει το παιδι του? scratch
Καλήτερα να σου βγεί το.... παιδί, παρά το όνομα δε λένε.. Το αλλάξαμε λίγο για να ταιριάζει στον Στέφανο.... Κατά τα άλλα σκέφτεται το παιδί του....

Mik έγραψε:- Όταν είπε ο Σταυρίδης ότι έχει σχέδιο, ο Λουκάς είπε στρατηγικό, το ακούσατε και σεις??? gelio
Ναι το ακούσαμε και σκάσαμε στα γέλια.... Άμα το σχέδιο δεν είναι στρατηγικό, τι να το κάνεις;

Mik έγραψε:- Ηταν ή δεν ήταν η Αμαλία με την μωβ μπλουζίτσα μια θεα? (στην σκηνή με την Μελίτα)
Αν την βάλεις στο "mute", ΘΕΑ όντως... Ε μαυτά που έλεγε;

Mik έγραψε:- Ο Μπέλλος γιατι πάει στην Νόρα να φωνάξει για την αντίδραση της Δάφνης?
Γιατί ζήτησε απο την Νόρα να μην τον ξαναενοχλήσει και αναγκαστικά εκείνος πρέπει να πηγαίνει για να της λέει να μην ασχολούνται μαζί του...

Mik έγραψε:- Ποσες φορές πρέπει να πει ο Μπέλλος ότι την εδέμ την πήρε για την Νόρα?? Ελεος!! Kotsides Οκ φίλε έκανες μία διαφήμηση τα λεφτά σου, δυο, τρεις, νομίζω ότι κατάντησε αηδία! Το ότι εσένα πρέπει να σου τα πουν ένα εκατομμύριο φορές για να τα καταλάβεις (βλέπε χυλόπιτα) δεν σημαίνει ότι εσυ πρέπει να κάνεις το ίδιο. Και αν ξανακούσω για το ότι η Νόρα και ο Λουκάς μειώνουν τον Μήτσο ένα θα πω: ‘’Να κάτσει στο γραφείο του, που πάει και κουνιέται το ζωντανό΄΄
Εδώ εσένα θα πώ ΘΕΑ.. Όσο για την Εδέμ θα της το πεί άλλες 287 φορές οτι την αγόρασε για εκείνη μπάς και του δείξει καμιά ζαρτιέρα.. Ε μα με τόση παρέα που κάνει με την Νταίζη θα ξεχάσει ο άνθρωπας οτι στον μάταιο κόσμο αυτό υπάρχουν και αξιοπρεπείς γυναίκες....

Mik έγραψε:- Πείτε μου πόσοι από σας φωνάζατε ‘’χως του μια του χάπατου ρε Λουκά!!!!!’’ Opados1
Εγώ πάντως το φώναζα (και άλλες πολλές) αλλά δε μας κάνουνε τη χάρη, δε μας τη κάνουνε...

Mik έγραψε:- Γιατι έβαλε πάλι τα ίδια παπούτσι η Νόρα?
Γιατί άνθρωπος και προπάντων ενδυματολόγος χωρίς ελλάτωμα, δεν υπάρχει...

Mik έγραψε:
- Τις 2 σκηνές του απόλυτου πάλι δεν τις έχουμε ξαναδει?? Εχω την εντύπωση ότι σε κααααααααααααθε ζευγάρι έχουνε βαλει να λεει τα ίδια ( Νικόλα-Δαφνη, Μάνο-Ευα, Νόρα-Λουκά,επίσης)
Επανάληψη μήτηρ πάσης μαθήσεως... Γιατι υπάρχουν και ξανθές που δεν τα πιάνουν όλα με τη μία (μη βρίζετε η ξανθές, είμαι και εγώ...)

Mik έγραψε:- Η θεάρα μάθαινε Γαλλικά??? Μετά το κινέζικο το ρίξαμε στο γαλλικό?????
Ποσο ποιο τέλειες σκηνές μπορούνε να δώσουν αυτοι οι δύο μου λέτε?????: respect :
ΥΠΕΡΤΕΛΕΙΕΣ και παραπάνω μη σου πώ.. Δίνουν ρέστα λέμε....

Mik έγραψε:- Μπορώ να καταλάβω τον Λουκά, είναι αδύνατο να κοιμηθείς σε σπασμένο ράντζοGrrr
Όντως ο Νικόλας έπρεπε να κοιμηθεί εκεί, έτσι και αλλιώς παντούν τον ύπνο σκέφτεται αυτός... Είναι δυνατόν να χαραμίζεται το γυμνασμένο θεϊκό κορμί του Λουκά στο σπασμένο ράντζο; Απαράδεκτα πράγματα...

Mik έγραψε:
- Και ΝΑΙ δεν υπάρχει σπαστικότερο πράγμα από το να σου τραγουδάνε αυτό το τραγουδι όταν προσπαθείς να κοιμηθείς (μου το τραγουδούσε ο μπαμπάς μου όταν δεν ξυπναγα να πάω στο σχολείο)Grrr
Χαχαχα... Θεός ο μπαμπάς σαν τη κόρη... Ο δικός μου μπαμπάς πάντως σαν τον Νικόλα είναι, να ξέρω τι να του τραγουδάω απο δώ και στο εξής..

Mik έγραψε:- Ποσο παράφωνος είναι ο Μπουγιουρης μου λετε?
Όσο η (_)εζαντάκου..... Και τώρα που θα μείνει χωρίς δουλειά ας κλείσει σε κανένα μαγαζί.. Ωραίο παιδί είναι, (α)φωνί(α) έχει, κάπου θα βολευτεί.....

Mik έγραψε:
- Πότε αποφάσισανε να πάνε Παρίσι (μονο η Μελίτα είχε αποφασίσει ) και γω δεν το πήρα χαμπάρι?scratch
Ούτε εγώ το πήρα χαμπάρι.. Η επανάληψη που λέγαμε... Όλο και θα μας λυθεί η απορία τις επόμενες ημέρες...

Mik έγραψε:- Πολύ ωραίο το φουστανάκι της Μελίτας στην σκηνή με τον Μπουγιουρη
Συμφωνώ.. Της πήγαινε πολύ...

Mik έγραψε:-Οσο πιο πολύ βλέπω σκηνές Μάνου-Μελίτας τόσο λιγότερη (από την ανύπαρκτη ) χημεία βλέπω μεταξυ Στέφανου-Μελίτας
Το ίδιο ακριβώς συνειδητοποιώ και εγώ.... Στο Παρίσι η Μελίτα όταν συστήνει τον Μάνο και τον Στέφανο στις καινούριες φίλες της--> "Απο δώ το αίσθημά μου (Στέφανος) και απο δώ η χημεία μου (Μάνος).... Έτσι και αλλιώς οι Παριζιάνοι δε θα καταλάβουνε.....

Αυτά και απο μένα.. Σ'ευχαριστώ Βασούλα που μου επέτρεψες (αν και δε σε ρώτησα...) να πώ κάποια πραγματάκια πάνω στο δικό σου σχολιασμό...

Καλά έκανες εζεντάκου μου!!! Λατρευω τους σχολιασμούς σου !!!

Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 9:20 pm

Ας σχολιασω κι εγω.....

Τιτανομεγιστοι
Υπεροχοι οπως παντα.Εριξαν και τα γαλλικα τους (τα κανονικα οχι τα αλλα) και καθε φορα μου αρεσουν περισσοτερο.

Χαπατο-Καργια
Αυτο που το παιζει και επιτυχημενος επιχειρηματιας και καταπινει αμασητο οτι του λεει αυτη (απαξιω ακομα και το ονομα να πω) μπορει να με τρελανει.Εχω παψει εδω και καιρο να τον λυπαμαι καλα του κανει.

Απολυτο ξενερωμα
Γιατι πρεπει καθε μερα να βλεπω τις ιδιες και τις ιδιες αγευστες,αοσμες,αχρωμες σκηνες τους;Γιατι πρεπει να πεφτει τοσο πολυ στα ματια μου ο Σταυρου;Ο ανθρωπος ειναι μεγαλο ταλεντο και χαραμιζεται σε μια ιστορια χωρις κανενα υποβαθρο.

Λουκας-Νορα-Σταυριδης
Οσο περναει ο καιρος μου αρεσει ολο και περισσοτερο ο Ζουγανελης σε αυτο τον ρολο.Υπεροχοι και οι τρεις τους.Στρατηγικο σχεδιο λεει gelio gelio

Λουκας-Νορα-Αχρηστος
Καθε λιγο και λιγακι λεει και ξαναλεει ''εγω αγορασα την Εδεμ για εσενα Νορα''.Ενταξει ρε φιλε να την χαιρεσαι.Τι θες να κανει η κοπελα;Να παρατησει κοτζαμ γωνιακο μπακλαβαδοκομματο για το δικο σου σπινθηροβολο βλεμμα της αγελαδας;Και στην τελικη ας προσεχες.Ουστ κοπροσκυλο.Γιατι ρε Νορα τον κρατησες τον Λουκα γιατι;Τσαμπα τοσα παρακαλια στον Παναγιωτη;Ασε να τον σαπισει να δει ποσα απιδια βαζει ο σακος.

Παρεα της φεγγαροπετρας
Λατρεψα.Απλα λατρεψα.Τετοιες σκηνες θελω να βλεπω μεχρι το τελος μπορω παρακαλω πολυ;Παραλιγο να πνιγω απο τα γελια με την πλακα στον Νικολα.Λατρευω παρεα της φεγγαροπετρας.

Αυτα απο μενα.Την σκηνη Μανου-Μελιτας θα την σχολιασω αυριο που θα ειναι ολοκληρωμενη.

Υ.Γ.Θελω να δειρει ο Λουκας τον Μπελλο.Γινεται;;;;;;;;;;

Υ.Γ.2 Πολυ καλο λογω παρεας.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 9:34 pm

Mik έγραψε:
nikidanis έγραψε:

οχιιιιιιιιιιιιιι, να μην φυγουν τι θα βλεπουμε τον 3 χρονο που θα φυγει ο Μπουγιουρης gelio

Και γω και γω!!! (κακούργα) gelio

Ουτε και γω θέλω να φυγουν τα παιδια :lol: γιατι να ξενιτευονται στα Παρίσια?

Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 - Σελίδα 2 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 9:36 pm

ας σχολιασω και εγω μετα απο παρα πολυ καιρο

στεφανος-μανα μητερα μαμα(ή μουγγη)
καλα της τα ειπε ο στεφανος. αρχισε σιγα σιγα να ξυπναει απο την μαμακιτιδα που τον διακατεχει. αλλα και η αντιγονη επαιξε καλα το ρολο της παρεξηγημενης.. ελεος πια κατι καινουριο ? ολο ο μανος και ο ρουσσος ελεος με αυτην την καραμελα. δεν λεω οτι ειναι αγγελοι αλλα μην λεμε και βλακειες

δαφνη(ο σχιζοφρενης δολοφωνος με το καρονι)-ευα
ετσι δαφνη ορμα ορμα που θα ερθει η χαρα του μικροφωνου να μας πει οτι εκταση ειναι δικια της... δεν αντεχω θα την δειρω xastouki ... ευα τι να πω μα να πεις την δαφνη σχιζοφρενη δολοφωνο με το καδρονι.. γιατι δεν μπορω να σε καταλαβω gelio

μπελλος-νταιζη
ελεος θα ξερασω το παιζει το νταιζουλιινιι "φτωχος και καταφρονεμενος" τιφλα να εχει ο ξανθοπουλος και βουρτση μαζι τοσο δάκρυ.... καλα και αυτος ο μπελλος τελειως χαπατο τελειως... και δεν δεχεται και κουβεντα ο αντρας ο πολλα βαρυς ΕΛΕΟΣ...και απο την αλλη η νταιζη (ως πονοψυχη που ειναι) να προσπαθει να τον πεισει να μην διωξει την δαφνη. ΜΠΕΛΛΟ & ΝΤΑΙΖΗ Fskl και τα υπολοιπα αυριο.

Λουκας-Νορα-Γαλανος
γιατι βρε χρυσουλια μου γιατι τωρα θα εχετε και εσεις μπλεξιματα.. αν σας ελεγε και κατι αυτος ο γαλανος να πω ενταξει αλλα δεν σας ειπε ...

μελιτα - στεφανος
ρε μελιτα ωραια τα σκεφτηκες παρα πολυ ωραια τι να σου πω... και δεν τον πιεζεις τον ανθρωπο απλος παρε διαζυγιο για φυγουμε τοσο απλα.και η ευα τι ας παει να πνιγει.. ααα και κατι ακομα ο μανος εχει καθε δικαιομα να βλεπει το παιδι του και δεν θα του το παρεις μακρια... αν και δεν με ενοχλει να φυγετε να πατε αλλου ΑΝΤΕ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΟΥΜΕ

σταυριδης-νορα-λουκας
απο τη μια καλα τους τα ειπε ο τηλεμαχος αλλα απο την αλλη μονο να βοηθησουν ηθελαν τα παιδια και αυτο το σχεδιο εμεις γιατι δεν το ακουσαμε(ασχετο οτι το ξεραμε)

αμαλια-μελιτα
αμαλιτσα βρε τι ωραια που τα σκεφτηκες. να πανε στο παρισι να κανουν ενα παιδακι... ααχχ τι ωραια ΜΗΝ ΞΕΡΑΣΩ. εδω καιγεται ο κ..ς τους και εσυ ονειρευεσαι

Λουκας - Νορα - μπελλος
μπελλο μαζεψου γιατι θα φας παπουτσι... ρε νορακι γιατι τον συγκρατησες τον λουκα(καλα ακομη πιο ωραιος θυμωμενος Miam ) δεν τον αφηνες να κανει τον μπελλο μπλαβε BlackEye να το ευχαριστιωμπουν.... για αλλη μια φορα ΜΠΕΛΛΟ Fskl

στην κατασκηνωση Ν.1
τα αγορακια μας στρωνουν τραπεζι και τα κοριτσια κουτσομπολευουν.. αχχχ μωρε τρελαινομε να τους βλεπω ετσι!!!

η απολυτη ξενερα
μετα απο μια τελεια σκηνη με την παρεα να σου μπροστα μας η μελειτα με τον στεφανο... γιατι εχω κανει κατι αν ναι πειτε μου και δεν θα το ξανακανω

στην κατασκηνωση Ν.2
τρωνε σουβλακος τα παιδια.. καλα η ατακες νικολα λουκα απαιχτες ειναι φοβερο διδυμο.
νικολας: ναι ρε ειχατε και στο χωριο σου πατε εσυ, βλαχο.που κοβατε τον πατσα με το ψαλιδι gelio
.....
λουκας:γιατι εγω εχω μαθει σε λεπτες γευσεις χαχαχα
τελεια σκηνη παρεα : respect : και φυσικα δεν θα μπορουσε να λειψει το θελω να κοιμηθω του νικολα που με κουραζει μια δυο τωρα πια κατανταει αηδεια.

αμαλια-ρουσσος
μαθημα γαλλικων χαχαχα φοβερη σκηνη

στην κατασκηνωση Ν.3
μα εβαλαν ολοκληρω λουκακο να κοιμηθει σε σπασμενο ρατζο. ντροπη ντροπη χαχαχα που να βαλλει την απολωνια κορμαρα του...απο την αλλη τα κοριτσια βραδιατικα καλοπιζονται ελεος χαχαχα αλλα το κουτσομπολιο συνεχιζεται.. α ρε λουκα καλα τους εκανες και αρχισες να τραγουδας(τι φωναρα) ηρθε μετα και το νορακι αλλα ενα φιλακι δεν του εδωσες του κοριτσιου.... ομως ολους του ξεσηκωσε ο λουκακος μονο τον μουχλα τον νικολα αλλα δεν πειραζει ηταν μια τελεια τελεια τελεια σκηνη....ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΜΕ!!!!!και την αλλη μερα το πρωι ειπαν το σχεδιο στην ευα...

μελιτα-μανος
χαχα θα παρει το παιδι αυτη ...τη μικρη την ρωτησε αν θελει να μην βλεπει τον πατερα της..καλα ο μανος θεος διθεν τυχαια ειπε "πιο παιδι του μωρε" αα γατονι...

λοιπον ειπα λιγο πολλα ελπιζω να μην σας κουρασα απο εμενα καλο το επεισοδιο...

ΥΓ:ΘΕΛΩ ΛΟΥΚΑΝΟΡΙΚΗ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Δημοσίευση από pasxalitsa Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 9:47 pm

[quote="Clarabelle"]
evanna έγραψε:Λοιπον σημερα..........

3.Μανος-Ηλιας:Εδω το εκαψα εντελως και τελειως!Τι ηταν ολα αυτα που ελεγε ο Μανος?Δεν καταλαβα,μπερδευτηκα! scratch Οποιος καταλαβε ας βοηθησει γιατι δεν......!

Στην τελευταια σκηνη τωρα την πεταξε ο Μανος τη σποντουλα του,η αλλη ενα σοκ το επαθε και πηρε και το βλεμμα του ροφου!Απο αυριο θα ριξω τρελο γελιο με αυτην την ιστορια που θα τρεχει και δεν φτανει ο Στεφανος! :twisted:

Να προσπαθήσω να λύσω την απορία σου Ευάννα μου
Κάποτε ο Στέφανος ήρθε και επειδή ήξερε τους χαρακτήρες των ηρώων με στρατηγικές κινήσεις σαν παιχνίδι σκακιού και σχεδόν χωρίς να κάνει αυτός τίποτα διέλυσε το Μάνο
Θυμήσου οτι κατέστρεψε τον όμιλο επειδή ήξερε οτι ο Μάνος κάποια στιγμή θα τον ήθελε πίσω
Στην ουσία λοιπόν δεν έκανε κάτι παράνομο αλλά έσκαψε το λάκο κι ο Μάνος έπεσε μέσα απλά επειδή αυτός είχε τη γνώση
Τώρα ο Μάνος κάνει ακριβώς αυτό. Ξέρει για τη διαθήκη και περιμένει την πτώση του Στέφανου κάνοντας εκείνος κινήσεις στη σκακιέρα. Προστατεύει την Εύα και ξέρει οτι μόλις το παιδί γεννηθεί ο Στέφανος θα μάθει πράγματα -κι εμείς ελπίζω- που θα τον διαλύσουν
Έτσι το ερμηνεύω εγώ

Περιμένω να γεννηθεί ο νεαρός πρίγκιπας και δυνατές σκηνές με Μπουγιούρη-Ξυλά και Σταύρου. Αν Μαράκι επαληθευτείς και ανοίξουν οι πύλες της κολάσεως για τον Στέφανο, ανυπομονώ να δω Αλέξανδρο Σταύρου σε σκηνές που του αξίζουν!!!! : respect : : respect :

Υ.γ. Τζίνα,Μαράκι και Αγγελική ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια, αναφορικά με το σχολιασμό μου. Love!
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Δημοσίευση από katerina--noraloukakos Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 9:50 pm

Αντιγονη-Στεφανος:δεν ειδα κατι καινουργιο.ο Στεφανος να ρωταει τη μανα του τι του κρυβει,η Αντιγονη να παριστανει τον Κινεζο για αλλη μια φορα...τα ιδια και τα ιδια...

Ρουσσος-Λουκας-Νορα:πολυ ωραια σκηνουλα,μου θυμισε τα παλια.επιτελους και καποιοι ασχολουνται με την υποθεση...

Δαφνη-Ευα:''η σχιζοφρενης δολοφονος με το καδρονι''.μην το γελας καθολου Ευα μου,το καδρονι ηταν η λυση!

Μητσουλας-Νταιζη:τι να πω;;;απ τις πιο αδιαφορες σκηνες κατ εμε,δεν καταλαβαινω το λογο υπαρξης της.θελουν να μας παρουσιασουν ποσο χαπατο ειναι ο Μπελλος;;;δε χρειαζεται,το χουμε καταλαβει απο καιρο.θα ακολουθησω μεθοδο Αριαδνης.mute και απλα θα βλεπω δυο καρικατουρες να πηγαινοερχονται πανω-κατω.με κουρασαν οι δυο τους!και το χειροτερο ειναι οτι δε βλεπω κανεναν απ την παρεα να αντιδρα και τους δινουν και πατημα για να κανουν μεγαλυτερα αισχη!μηπως ξεχασαμε ποιοι ειναι οι πρωταγωνιστες;;;;

Λουκας-Νορα-Γαλανος:αν πω οτι βοηθησε ο κυριος,ψεμματα θα ναι...

Σταυριδης-Γαλανος:αν πω οτι καταλαβα,επισης ψεμματα θα 'ναι...scratch

Απολυτος γενικα:αν καταλαβα καλα δε φευγουν για να μην τους σχολιασουν αρνητικα;εκεινο το ερμο το αγεννητο που κινδυνευει,μηπως να εμπαινε στις αμεσες προτεραιοτητες του πατερα του καποια στιγμη,λεω εγω τωρα..
κατα τ αλλα δεν ειδαμε και τιποτα καινουργιο... Sleep Sleep

Μανος-Ηλιας:τι ξερει ο Μανος;;;;

Λουκας-Νορα-χαπατο:γιατι πηγε να ζητησει τα ρεστα απ τη Νορα για το καδρονι που σηκωσε η Δαφνη;;;;
το ακουσαμε,πολλακις και το εμπεδωσαμε,ο Μπελλος αγορασε την Εδεμ σαν γαμηλιο δωρο στη Νορα,κατι αλλο εχεις να μας πεις Μπελλο αγορι μου;;;;αντε γιατι με κουρασες!απο που κι ως που παει στο γραφειο τους και τους προσβαλλει;;;;;
ρε Νορα γιατι μπαινεις αναμεσα;ασε το Λουκα να του δωσει δυο αναποδες να στανιαρει να το φχαριστηθουμε κι εμεις λιγο!BlackEye

Τιτανομεγιστο ζευγος:εξαιρετικοι για αλλη μια φορα.''salut moi le platane..''gelio
ενας απ τους ελαχιστους (τωρα πια) λογους που αξιζει να βλεπω τη σειρα! : respect :

Παρεα:α π ο λ α υ σ τ ι κ ε ς οι σκηνες της παρεας.λατρευω να τους βλεπω ολους μαζι (κριμα που αποφασισαν να μας δινουν τετοιες σκηνες τωρα στο τελος.η παρεα ηταν το επικεντρο εξ αρχης υποτιθεται αλλα....)
ξεραθηκα στο γελιο με το Λουκα που δεν μπορουσε να κοιμηθει στο ραντζο,με το Μανο που του πεταγε παπουτσια για να σταματησει.ελιωσα με το τραγουδι βλεποντας τους με τη Νορα στο παραθυρο.γενικα μου αρεσε πολυ αυτη η σκηνη,ο Νικολας τον καημο του η Ευα να χορευει ζειμπεκικο...μοναδικη σκηνη!

Μανος-Μελιτα:τσιπησε το Μελιτακι!περιμενω το αυριανο...

καλο απο μενα,λογω παρεας κυριως.
katerina--noraloukakos
katerina--noraloukakos
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 10:34 pm

Σήμερα ψήφισα το επεισόδιο πολύ καλό όχι γιατί άξιζε αλλά για τα έξι γελαστά πρόσωπα που ξέρω οτι σε λίγο δεν θα τα ξαναδώ στο χώρο που σε λίγο δεν θα τους ανήκει οπότε οι σκηνές τους είναι πολύτιμες.

Αντιγόνη και Στέφανος για άλλη μια φορά αναμασούσαν τα ίδια και τα ίδια. Δύο καλοί ηθοποιοί που δένουν όμορφα άν είχαν και κάτι καινούριο να πουν καλά θα ήταν

Τον κομπάρσο που έκανε το συμβολαιογράφο τον είδατε; Ξύλινος!!!!!!!!!!!!!

Οι απόλυτα ξενέρωτοι ούτε να με εκνευρίσουν δεν καταφέρνουν πια. Το Μελιτόνι πήρε μαθήματα κατινιάς απ τη μανούλα και άρχισε τα νιαου νιαου να πείσει το λαπά να πάρει διαζύγιο. Το έχει και σίγουρο η κότα πως επειδή εκείνη για να δώσει διαζύγιο στο Μάνο ζήταγε την Άρτα και τα Γιάννενα το ίδιο θα κάνει κι η Εύα και δεν θα του δώσει το διαζύγιο. Ανοησία να το πω, αφέλεια να το πω κάτω απ τις παρούσες συνθήκες αναισθησία θα το πω και είμαι μέσα.

Η Νταίζη τελικά το χάπατο το χειρίζεται μια χαρά. Το σέρνει απο ένα συγκεκριμένο σημείο της ανατομίας του και το δόλιο το ζαβό ούτε που το έχει πάρει είδηση. Πήγε στο γραφείο να κάνει τον καμπόσο. Δεν ξέρω τι κάνατε εσείς αλλά εγώ όσο παρακολουθούσα τη σκηνή φώναζα που είναι ένα καδρόνι ρε Λουκά τώρα που χρειάζεται. Κάποτε τον λυπόμουν τώρα πια ούτε κι αυτό τα θέλει ο ποκοπίκος του

Πέτρος και Αμαλία έδωσαν καινούριο νόημα στην εκμάθηση της Γαλλικής. Η Αμαλία έκανε ερωτική εξομολόγηση στο έτερό της ήμισυ ή μου φάνηκε; Κι ο Πέτρος της έδωσε τα sos

Η συζήτηση του Μάνου με τον Ηλία με έκανε να σκεφτώ οτι παρακολουθώ απ την ανάποδη το τέλος της περασμένης σεζόν. Αν δεν ήξερα για την αποχώρηση του Μάνου θα είχα ξετρελαθεί. Πέρσι τέτοιο καιρό η απειλή κύκλωνε το Μάνο φέτος κυκλώνει το Στέφανο. Πέρσι ο Στέφανος βγήκε νικητής τώρα ίσως να είναι ο Μάνος αλλά ακόμη κι αν είναι η νίκη του θα είναι πύρειος. Πολύ κρίμα γιατί περιμέναμε πολύ καιρό να γυρίσει ο τροχός και να πληρώσει κι ο Στέφανος.

Ο Σταυρίδης τελικά ζήτησε να μπεί σε εφαρμογή το σχέδιο. Νομίζω οτι ήξερε πως κάποια στιγμή ο Λουκάς και η Νόρα θα έφταναν στον συμβολαιογράφο και περίμενε αυτό ακριβώς για να μη φανεί οτι τους χρησιμοποιεί. Αν δεν ήξερα εκ των προτέρων το σχέδιο απ τα δημοσιεύματα θα είχε μεγαλύτερο ενδιαφέρον. Δόθηκε όμορφα με τη σωστή δόση μυστηρίου. Θα το πω και θα με πείτε κακιά αλλά όλο αυτό με την πλαστή γενετική ταυτότητα του εμβρύου κάπου το έχω ξαναδεί. Τότε με την εμφάνιση του εγγράφου είχα δει μια υπέροχη δυνατή σκηνή να ελπίζω σε μια ισάξια; Σταύρου και Ξυλά έχουν τη δυνατότητα οπότε ελπίζω.

Άφησα για το τέλος όσα με έκαναν να ψηφίσω το επεισόδιο πολύ καλό.

Η Εύα που έκανε πλάκα στη Δάφνη για την επίθεση κατά της Νταίζης μου άρεσε τρελά κι η Δαφνούλα που τα είχε πάρει στο κρανίο επίσης. Η Εύα της έλεγε μη μου ανεβάζεις στροφές και η Δάφνη εκτός εαυτού. Καλά η Εύα να δουλεύει τη Δάφνη και να τη λέει η σχιζοφρενής δολοφόνος με το καδρόνι κι η Δάφνη να της λέει μη τα πεις αυτά το βράδυ όοοοοοοολα τα λεφτά. Μου αρέσουν Ξυλά και Γεωργόνη μαζί είναι κι οι δύο εκφραστικές.

Επιτέλους και οι έξι στο χώρο της κατασκήνωσης και επιτέλους γελαστοί. Λάτρεψα τις σκηνές τους μία προς μία. Το ξέρω οτι δεν υπάρχει μέλλον το ξέρω οτι ποτέ μετά το τέλος της σεζόν δεν θα τους ξαναδώ έτσι και ίσως γι αυτό μου άρεσαν τόσο πολύ. Δεν με ένοιαξε που οι σκηνές ήταν επαναλαμβανόμενες. Που και πάλι τα αγόρια έστρωναν τραπέζι και τα κορίτσια τους κοιτούσαν λες και αυτό είναι το άκρον άωτον του φεμινισμού. Κοιτούσα απλά τα πρόσωπά τους γελαστά και προσπαθούσα να τα κρατήσω έτσι στη μνήμη μου. Μια παρέα που μοιράζεται σουβλάκια γέλια και πειράγματα.

Γέλασα με τα κορίτσια που έβαφαν νυχάκια πριν πέσουν για ύπνο και τα παλικάρια που προσπαθούσαν να βολευτούν στα ράτζα με τα πόδια τους να εξέχουν.

Γέλασα με το Λουκά που στριφογύριζε σαν το αρνί στη σούβλα και δεν μπορούσε να βολευτεί.

Γέλασα με το Μάνο που σκεπάστηκε σαν παιδάκι με τη γωνιά του σεντονιού.

Γέλασα με το Νικόλα που προσπαθούσε να κοιμηθεί επειδή ήξερα οτι σε λίγο θα του το χαλούσαν

Γέλασα με την καντάδα του Λουκά που έγινε με σκοπό να βρει το δίκιο του και να αλλάξει κρεβάτι με κάποιον απ τους άλλους και κατέληξε σε μεταμεσονύχτιο παρτάκι

Γέλασα με την ερωτοχτυπημένη Νόρα που έλιωσε ακούγοντας το αγόρι της να τραγουδάει και έτρεξε

Γέλασα με την πλάκα στο Νικόλα και την αγριοφωνάρα του Μάνου που ενώθηκε με τις φωνές των άλλων.

Το πρωί όλα άλλαξαν και το σχέδιο άρχισε να μπαίνει σε εφαρμογή. Ο Σταυρίδης πήρε το πλαστό πιστοποιητικό και ο Μάνος έριξε το βότσαλο στη λίμνη. Το Μελιτόνι τσίμπησε και περιμένω αύριο αντιδράσεις.

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Clarabelle στις Τετ Μάης 26, 2010 10:36 pm, 1 φορά

Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 10:36 pm

Πολύ στενάχωρες οι σκηνές Στέφανου – Μελίτας. Είναι κρίμα να βλέπουμε τον Στέφανο να ξαναγυρίζει στην αναβλητικότητα, τις κομψότητες, τις μέσες λύσεις. Το δοκίμασε μια φορά, όταν δεν μπόρεσε να πει στην Εύα ότι είναι ερωτευμένος με άλλη και υπέφερε αφάνταστα. Και η Μελίτα είχε πολύ δίκιο για το ότι ζουν σε μια μόνιμη αναμονή. Ας αρχίσει επιτέλους η δράση και γι' αυτό το ζευγάρι – αν και αυτό το βλέπω μάλλον πια στον τρίτο κύκλο. Τουλάχιστον σε αυτόν μπορούμε να έχουμε μία ατόφια συναισθηματική σκηνή ανάμεσα στον Στέφανο και τη Μελίτα αντί να τους βλέπουμε να μιλάνε για τα προβλήματα που τους δημιουργούν οι άλλοι;;
Και να μην ξεχάσω: να πάρετε μαζί την Αντιγόνη;; Τι λες Μελίτα;;
Πάντως η ατάκα “έχουμε σύμμαχο εγώ εσένα κι εσύ εμένα” ήταν γλυκύτατη. Δεδομένης δε της αναχώρησης του Μάνου στην Αμερική, θα ήταν ωραίο τέλος να έφευγαν πράγματι για μόνιμα στο Παρίσι.
Η Νταίζη αναδεικνύεται σε φοβερή σαπουνοπερική μορφή. Κανονική αλεπού εκεί που κοιτούσε πληγωμένη και δακρυσμένη τον Μπέλλο. Ο Μπέλλος σωστός σε όλα όσα είπε. Και η ατάκα του “ακόμα και τώρα κάνετε πλάκα” ήταν πολύ εύστοχη. Αυτό το άκαιρο χιούμορ του Λουκά έχει καταντήσει πολύ κουραστικό. Όπως και το “σχολιαρόπαιδα” του Μπέλλου ήταν απολύτως πετυχημένο, αν σκεφτεί κανείς τους ερασιτεχνικούς τρόπους με τους οποίους αντιμετωπίζουν τις νομικές υποθέσεις που αφορούν την παρέα τους ο Λουκάς και η Νόρα.
Το νέο σχέδιο προστασίας της Εύας είναι γελοίο αλλά δυστυχώς είναι ταυτόχρονα και εγκληματικό. Μέχρι τώρα ο αστυνόμος θεωρούσε ότι είναι ικανοποιητικό να την προστατεύουν οι φίλοι της (!) και ξαφνικά παρακάμπτει όλες τις πραγματικά αποτελεσματικές μεθόδους για την προστασία της Εύας και επιλέγει αυτήν που θα έχει ως αποτέλεσμα την ψυχική συντριβή του πατέρα;; Και πιστεύει κιόλας ότι αυτό το αστειάκι θα το πιστέψει ο δολοφόνος;; Αυτό το σενάριο δεν στέκει με τίποτα.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από panda Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 11:33 pm

anastasia20 έγραψε:Αυτό το έρημο το μωρό δεν το σκέφτεται κανείς;;;;;;άρχισαν να τραγουδούν όλοι μέσα στα άγρια χαράματα και η άλλη με την κοιλιά τούρλα άρχισε να χορεύει…..ΕΛΕΟΣ….ΤΙ ΒΛΕΠΩ;;;;….. θα τραβήξω τις κοτσίδες μου που δεν έχω κιόλας……

Ωτοασπίδες φόραγαν στον μάριο και δεν ξύπνησε από τις γκαρίδες;;;;;;

Και το σχέδιο μπήκε σε εφαρμογή….μπράβο καμάρια μου…. να είστε υπερήφανοι για αυτό που κάνετε αλλά και για τις συνέπειες…τελικά δεν έχετε μάθει τίποτα….όλο όχι ψέματα και όχι ψέματα και όλο εκεί καταφεύγετε….εγώ γιατί να πιστέψω ότι είστε άτομα που έχουν πάθει και έχουν μάθει;;;;;τελικά είστε άξιοι της μοίρας σας….

Όσο για την ιδέα του σταυρίδη αρνούμαι να πιστέψω ότι η αστυνομία καταφεύγει σε τέτοιες μεθόδους χωρίς να έχει ενημερώσει τον πατέρα…ξέρετε για ένα παιδί συντελούν δύο και όχι ένας…και οι δύο έχουν εξίσου τα ίδια δικαιώματα….

Ρε anastasia20 τί λεπτομέριες ρωτάς τώρα? Εννοείται ότι το μικρό φοράει ωτοασπίδες από μόνο του και στην περίπτωση που θα ξυπνήσει θα ρίξει και αυτό την γυροβολιά του και μετά θα κοιμηθεί και πάλι μόνο του.

Τελικά ο Γκουφοσαΐνης έχει αποδειχθεί η ντροπή του τμήματος ούτε ο Κλουζώ δεν έκανε τέτοιες γελοιότητες.

Πριν γράψω την αποψή μου για το επεισόδιο ωφείλω να δώσω μια απάντηση στην Antigoni! γιατί δυστυχώς έκλεισε το χτεσινό θέμα σχολιασμού και δεν πρόλαβα να post-άρω έγκαιρα την απαντησή μου.

Σπόιλερ:
Γενικές Συζητήσεις & Ψηφοφορίες :: Για τη σειρά :: Νόρα

panda έγραψε:Γιατί να παρεξηγηθείς βρε sifamtid ;

1ον Μου την δίνει στα νεύρα το εξυπνακίστικο ψωνισμένο ύφος που έχει η συγκεκριμένη ηρωΐδα και η γενικότερη συμπεριφορά της .
2ον Περίπτωση τρελοΣτέλιου .
3ον Ότι εξαιτίας των δικών της ενεργειών είχαμε την απαγωγή της Νεφέλης ( σ΄ αυτό βέβαια βοήθησε και το κατσαρό υπόθετο ) .

Και αν διάβασες όπως έγραψα και πιο πάνω δυστυχώς θα είναι η χαρακτήρας που θα την βγάλει και πάλι λάδι.

panda έγραψε:Δεν είπα το αντίθετο Mik αλλά από την στιγμή που αναφέρομαι στο συγκεκριμένο χαρακτήρα λέω αυτά που βλέπω εγώ σαν αρνητικά επάνω του . Όταν θα γράψω για κάποιον άλλον χαρακτήρα θα γράψω τα δικά του αρνητικά . Πάντως από τις γυναίκες οι 2 πιο απαράδεκτοι χαρακτήρες είναι το κατσαρό υπόθετο και η σουπιά . Οι υπόλοιπες έχουν πολλά ψωμιά να φάνε για να φτάσουν το "μεγαλείο" της ξεφτίλας των 2 συγκεκριμένων.

Φυσικά και την έβγαλε λάδι νοριτσα . Μπορεί ο Στέλιος να ήταν για το Δαφνί αλλά μην ξεχνάς ότι τον παγίδεψε για άσχετο λόγο και τίποτα δεν έπαθε (από πλευράς νόμου) η σουπιά .

Έφταιγε zwi γιατί από ένα σημείο και μετά δεν παιζόταν μόνο η ζωή της (που έδειχνε να αδιαφορεί για αυτή) αλλά παιζόταν και η ζωή όλων όσων γνώριζε .

Με την σειρά μου θα πω και εγώ sorry για το off topic .

panda έγραψε:NAI από νομικής απόψεως την έβγαλε λάδι . Και εξαιτίας του ξεροκέφαλού της έφτασε τα πράγματα εκεί που τα έφτασε . Με λίγα λόγια αν και θα ακουστεί κάπως όλο αυτό πήγαινε γυρεύοντας για να πάθει τα χειρότερα . Αν είχε κρατήσει μια διαφορετική στάση τίποτα απ΄ όλα αυτά δεν θα πάθαινε και από την αρχή ο psycho θα ήταν μέσα και δεν θα κινδύνευε κανένας .

Και κάπου εδώ κλείνω το off topic.

Και η απάντησή σου σε όλα όσα έγραψα ήταν η ακόλουθη:

Antigoni! έγραψε:ειναι μια απαντηση προς την panda! προς θεου δεν εχω κανενα προβλημα με την κοπελα αλλα οι αποψεις τις με τρελαινουν! σορι κοπελια νομιζεις οτι η Νορα την εβγαλε λαδι? δεν παρακολουθουμε το ιδιο εργο? Η Νορα εχει υποστει πολλα απο τον τρελαρα τον Στελιο! Εμαθε ενα πρωι οτι ο αντρας που ηταν ερωτευμενη την παρακολουθουσε και κρυφες καμερες! Βρισκοταν σε αδιεξοδο ειχε χασει τον εαυτο της! αναγκαστηκε να κανει αμβλωση,αθτο την σκοτωσε! Ηθελε πολυ ενα παιδι! Αυτο που του εκανε με την παιδικη πορνογραφια ηταν το ελαχιστο σε αυτα που επαθε αυτη! την βιασε! της ειπε οτι για να κανει ερωτα μαζι της σκαιφτοταν οτι την βιαζε...εσυ πως θα ενιωθες? Για το θεμα της Νεφελης φταινε καθαρα Ευα- Μελιτα! Οσο αφορα την συμπεριφορα της φετος απεναντι στην Νταιζη νομιζω θα την ειχε καθε γυναικα! καταλαβε οτι ειναι ερωτευμενη με τον εως τωρα κολλητο της και αδερφικο της φιλο και ηρθε ενα αποβρασμα της κοινωνιας να τον παρει απο αυτην! Και η Νορα ειναι ανθρωπος δεν μπορει μονο να συμπαραστεκεται στους αλλους! Αχ τα πα και ξαλαφρωσα! σορι αν ειμαι αποτομη αλλα τα εφηβικα μου ενστικτα με πνιγουν!

Μάλλον Antigoni! δεν κατάλαβες τίποτα από τα όσα έγραψα γιατί αν από τις απαντήσεις που έδωσα κατάλαβες και έγραψες το άνωθεν κείμενο που σήμερα είναι η πρώτη φορά που το διαβάζω εγώ δεν φταίω. Μην προσπαθείς όμως να βάλεις λέξεις που νομίζεις ότι έγραψα ενώ δεν τις έγραψα καν.

Τώρα αφού το κλείσαμε και αυτό το θέμα ας πάμε στον σχολιασμό του επεισοδίου.

Με μπέρδεψε το σημερινό επεισόδιο γιατί πήγαινε μια κορυφαίο μια για τα πανηγύρια μια κορυφαίο μια για τα πανηγύρια μια κορυφαίο μια για τα πανηγύρια μια κορυφαίο μια για τα πανηγύρια.

Τα θετικά του επεισοδίου:

* Επιτέλους είδαμε σωστές σκηνές ζευγαριών και όχι τις συνηθισμένες εμετικές σκηνές του ελέους "ζως μου καραλελίτσα να τσου τζώτσω σοκολατσίτσα" vomit. Φυσικά αναφέρομαι στις σκηνές με Στέφανο&Poodle και στα Θεοπουλικά μαθήματα Γαλλικών της Αμαλίας και του Ρούσσου gelio. Τί έγινε κ. Ακρίτα ποιός φούρνος επιτέλους γκρεμίστηκε και μας δώσατε φυσιολογικές αγαπησιάρικες σκηνές ζευγαριών affraid?

* Από ένα όσκαρ σε Νταιζάρα και Αζώρ γιατί σήμερα έδωσαν τον καλύτερό τους εαυτό oscar. Go go Νταίζη & Αζώρ, καλά δεν περιγράφεται το πόσο κατευχαριστήθηκα που δεν τους άφησε ούτε κιχ να βγάλουν και τους κατακεραύνωνε συνέχια. Τί έγινε ζευγαράκι του ελέους δεν περνάει πια το παλιό κόλπο με το αφ΄ υψηλού υφάκι και τις σωρηδόν βλακοεξυπνάδες. Χώσε Αζώρ χώσε μην σταματάς είσαι σε όλα σωστός λέμεKlap.

* Η σκηνή με τον συμβολιογράφο μου φάνηκε πολύ μυστήρια και πολύ ύποπτη 😕 κάτι δηλαδή σαν "μεταξύ κατεργαρέων ειλικρίνεια" & "δεν σε παίρνει σε μένα πολλά πολλά γιατί ξέρεις μην αρχίσω να λαλάω και άστο καλύτερα ξέρεις εσύ τώρα......".

Τα αρνητικά του επεισοδίου:

* Τί έπαθε ο τρελολιάκουρας σήμερα? Πως άρχισε να κάνει λογικές σκέψεις και δεν αναμασάει το μόνιμο σλογκανάκι του "ΜΑΝΟΣ+ΕΥΑ=LOVE LOVE LOVE LOVE LOVE". Η δε προφητική συζήτηση με τον Ντουβλοζυμαρούλη(ότι δηλαδή πάλι θα την πατήσει από την κομπίνα που ετοιμάζει και πάλι θα τρέχει και δεν θα γλιτώνει) απλά για Sleep.

* Το έχουμε εμπεδώσει στην σειρά έχετε και κάποιον που τραγουδάει σε μαγαζί και θα πρέπει να τον προωθήσετε όπως και να έχει. Αλλά αυτό πια νισάφι, ΕΛΕΟΣ με τις άκυρες εντελώς σκηνές που βάζετε τον κακοφωνίξ να εκτελεί τραγούδια στα 5 μέτρα Επεισόδιο 374 - Ημερομηνία 26-05-2010 - Σελίδα 2 Smiley_emoticons_seb_singing.

* maaaad να δω πότε η συμμορία θα καταλάβει ότι τα αίσχη που έκανε, κάνει και θα εξακολουθήσει να κάνει δεν λύνονται με φωτεινή επιγραφή(που μόνο αυτοί την βλέπουν) "η παρέα έχει πάντα δίκαιο και παίρνει συγχωροχάρτι για κάθε τι που κάνει". Δηλαδή έλεος πια με την αλλοπροσαλοσύνη τους και την ξεροκεφαλιά τους. Και αυτό που με ξοργίζει περισσότερο είναι ότι μετά πάλι θα δούμε καμιά αντίδραση "Νταξ μωρέ κάναμε εκεί στο παρελθόν 12345678900987654321 λαθάκια γιατί αυτές οι αντιδράσεις όμως δεν καταλαβαίνουμε δεν καταλαβαίνουμε" γκρρρρρρρρρρρρρ xastouki.

Για αρχή αυτά αν θυμηθώ τίποτα άλλο επιστρέφω.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από aggeliki Την / Το Τετ Μάης 26, 2010 11:34 pm

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΦΕΓΓΑΡΟΠΕΤΡΑΣ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΕΙ. ΕΙΧΑ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΑΠ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΣΕΖΟΝ.

Η ΔΑΦΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΑΠΟΛΑΥΣΤΙΚΕΣ. Η ΕΥΑ ΔΟΥΛΕΥΕ ΤΗ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΔΡΟΝΙ ΚΙ Η ΔΑΦΝΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ!

Ο ΡΟΥΣΣΟΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΨΑΧΝΟΥΝ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΑΚΡΗ. ΤΕΛΙΚΑ Η ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΟΣ ΠΕΘΑΝΕ ΕΠΕΙΔΗ ΒΡΕΘΗΚΕ ΤΗ ΛΑΘΟΣ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΟ ΛΑΘΟΣ ΣΗΜΕΙΟ. ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΤΟ ΣΤΑΥΡΙΔΗ ΠΟΥ ΜΙΛΟΥΣΕ ΓΙΑ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΠΕΘΑΝΑΝ ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ. Η annaki ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΧΕ ΔΙΚΙΟ. Η ΑΝΘΗ ΕΙΝΑΙ Η ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΟΣ!

Η ΝΤΑΙΖΗ ΜΕ ΤΑ ΓΥΝΑΙΚΟΥΛΙΣΤΙΚΑ ΤΟ ΕΨΗΣΕ ΤΟ ΒΛΑΜΜΕΝΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΕ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΗΣ ΝΟΡΑΣ ΝΑ ΖΗΤΑΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΡΕΣΤΑ. ΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΑΙΒΑΝΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ ΑΠΟΡΙΑΣ ΑΞΙΟ ΕΙΝΑΙ!
Ο ΛΟΥΚΑΣ ΑΡΠΑΧΤΗΚΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΝΕΥΡΙΑΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ. ΒΟΥΤΑ ΤΟΝ ΡΕ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΔΩΣΕ ΤΟΥ ΔΥΟ ΑΝΑΠΟΔΕΣ ΝΑ ΠΕΙ ΤΟ ΔΕΣΠΟΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΝΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΔΟΛΙΟΙ ΤΗΛΕΘΕΑΤΕΣ.

Ο ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΟΣ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΑΛΛΑ ΕΔΩΣΕ ΑΜΕΣΩΣ ΑΝΑΦΟΡΑ ΣΤΟ ΣΤΑΥΡΙΔΗ.
Ο ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ. ΣΥΜΠΑΘΕΙ ΤΟΥΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΥΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΦΟΒΑΤΑΙ ΜΗΠΩΣ ΒΡΕΘΟΥΝ ΜΠΛΕΓΜΕΝΟΙ. ΠΑΝΤΩΣ ΤΟΥΣ ΕΞΗΓΗΣΕ ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΚΑΙ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΤΟΝ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ!

ΤΟ ΚΑΤΙΝΑΚΙ ΕΒΑΛΛΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΜΕΣΑ. ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΕΔΩ ΤΡΩΣ ΕΔΩ ΠΙΝΕΙΣ ΕΔΩ ΤΟ ΔΙΝΕΙΣ ΟΧΙ ΤΣΑΜΠΑ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΝΑ ΧΩΡΙΣΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΕΧΩ ΣΙΓΟΥΡΟ. ΤΣΑΜΠΑ ΤΟΣΟ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΜΑ;
ΚΑΛΑ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΧΑΝΕΤΑΙ ΚΙ ΑΥΤΗ ΑΚΟΜΗ ΠΑΡΙΣΙ ΟΝΕΙΡΕΥΟΤΑΝ; ΔΙΚΙΟ ΕΙΧΕ Η ΑΜΑΛΙΑ ΔΕΝ ΒΡΕΧΕΙ ΜΥΑΛΑ!

ΕΙΠΑ ΑΜΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΗ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΓΑΛΛΙΚΑ. Ο ΔΟΛΙΟΣ Ο ΠΕΤΡΟΣ ΤΗ ΡΩΤΗΣΕ ΒΡΕ ΑΜΑΛΙΑ Η ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΥΚΛΟΥΣ ΕΣΥ ΔΕΝ ΖΑΛΙΖΕΣΑΙ;

ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΘΑΜΕ ΑΠ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΑΝΟΥ ΗΛΙΑ ΟΤΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΙΝΗΣΗ ΜΑΤ. ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΙΑ ΚΙ Η ΠΑΡΕΑ ΔΙΑΛΥΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΧΑΡΑ!

ΟΙ ΕΞΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΟΙ. ΦΑΓΗΤΟ ΠΛΑΚΙΤΣΑ ΚΑΙ ΓΕΛΙΑ. ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΠΑΡΕΕΣ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΙΔΟΥΣ ΟΡΕΞΕΙΣ ΕΙΧΕ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΤΑ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ ΤΑ ΛΙΓΟΥΡΕΥΤΗΚΑ.

ΝΑ ΠΩ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ Ο ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΦΩΝΑΡΑ. ΔΕΝ ΒΟΛΕΥΟΤΑΝ ΣΤΟ ΝΤΙΒΑΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΡΙΞΕ ΣΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ. ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ.

Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΛΙ ΤΟΝ ΕΧΑΣΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ. ΣΗΜΕΡΑ ΟΜΩΣ ΕΚΑΝΑΝ ΤΗΝ ΑΓΡΥΠΝΙΑ ΤΟΥ ΓΙΟΡΤΗ. ΤΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΟΥΣΑΝ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΕΝΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΟΥΛΕΥΑΝ.
Ο ΜΑΝΟΣ ΑΠΟ ΦΩΝΗ ΚΟΡΜΑΡΑ ΔΕΝ ΧΟΡΕΥΕ ΜΙΑ ΖΕΜΠΕΚΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΝΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΛΙΓΟ;

ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΠΑΝ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΤΟ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΟ. ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΔΑΜΕ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΤΗΣ.

Ο ΜΑΝΟΣ ΓΑΤΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΨΕ ΤΗΝ ΚΑΤΣΑΡΗ ΚΙ ΑΥΤΗ ΤΣΙΜΠΗΣΕ ΣΑΝ ΨΑΡΙ. ΑΝΤΕ ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΤΩΡΑ ΚΑΤΙΝΑΚΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ;
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ.
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από Despinaki Την / Το Πεμ Μάης 27, 2010 12:01 am

Καλα πλακα μου κανετε???Υποστιριζετε Νταιζη και Μπελλο που εχουν κανει τα χιλια μυρια και αποκαλειτε Νορα-Λουκα ζευγαρακι του ελεους???Να μην σχολιασω το γεγονος οτι οι βαρετες-και λιγα λεω-σκηνες των εμετικων απολυτων σας αρεσουν και τις βρισκεται και αγαπησιαρικες...(Θα ξερασω...)
Despinaki
Despinaki
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : thessaloniki

Δημοσίευση από panda Την / Το Πεμ Μάης 27, 2010 12:06 am

Στο ίδιο αστείο ύφος Despinaki θα απαντήσω και θα πω ότι εδώ δεν ξερνάς με τα νηπιαγωγεία και με την απαράδεκτη στάση που κρατάνε όλοι οι συμμορίτες και ξερνάς με τις μοναδικές σκηνές που άξιζαν σήμερα affraid σοβαρά μιλάς?

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Despinaki Την / Το Πεμ Μάης 27, 2010 12:08 am

Καλα δεν συνεχιζω αλλο...Δεν μπορω να μπω σ' αυτο το τρυπακι...Δεν αξιζει...
Despinaki
Despinaki
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : thessaloniki

Δημοσίευση από ch-bl Την / Το Πεμ Μάης 27, 2010 12:11 am

Τη γνώμη μου για Νταίζη-Μπέλλο-Νόρα-Λουκά κτλ κτλ την έχω πει πολλές φορές,δεν θα επαναληφθώ..

Αλλά..

σκηνές που βάζετε τον κακοφωνίξ να εκτελεί τραγούδια στα 5 μέτρα .

Ειλικρινά σου φαίνεται κακοφωνίξ ο Πετράκης???
Δηλαδή,άσχετα αν κάποιος τραγουδιστής είναι του γούστου μας ή όχι,η καλή ή μη καλή φωνή αντικειμενικά αναγνωρίζεται.Κι εμένα π.χ ο Νταλάρας δε μου αρέσει καθόλου,αλλά αναγνωρίζω ότι έχει καλή φωνή.

Και τον Πετράκη κακοφωνίξ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ δεν τον λες σε καμία περίπτωση.
ch-bl
ch-bl
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Την / Το Πεμ Μάης 27, 2010 12:14 am

panda έγραψε:Στο ίδιο αστείο ύφος Despinaki θα απαντήσω και θα πω ότι εδώ δεν ξερνάς με τα νηπιαγωγεία και με την απαράδεκτη στάση που κρατάνε όλοι οι συμμορίτες και ξερνάς με τις μοναδικές σκηνές που άξιζαν σήμερα affraid σοβαρά μιλάς?

μοναδικες στιγμες μιλαμε για Στεφανο Μελιτα που χημεία ειναι κατω απ το 0% ?
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από irini Την / Το Πεμ Μάης 27, 2010 12:15 am

Εγω δεν εχω να σχολιασω κατι για τον προ τελευταιο σχολιασμο του επισοδειου ο καθε ανθρωπος εχει την γνωμη του και τις αποψεις του....!!!!!!!!!!!!Αλλα δεν μπορω να βλεπω να λεμε στην Νταιζη να συνεχισει να κανει αυτα που κανει....καλα απορω πραγματικα..!!!!!!!!Τεσπα δεν θελω να μπω στο τρυπακι να ανοιξω αυτην τη κουβεντα γιατι δεν θα βγει ακρη!!!!!!!!!!!!!!

ΑΛΛΑ ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟΥΣ ΕΜΕΤΙΚΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!!ΚΑΙ ΝΑΙ ΜΑΝΟ Go go ΚΑΙ ΧΑΛΑΣΕ ΤΑ ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ,ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑΞΙΔΑΚΙ!!!!!!!!
irini
irini
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Πεμ Μάης 27, 2010 12:16 am

panda έγραψε:Στο ίδιο αστείο ύφος Despinaki θα απαντήσω και θα πω ότι εδώ δεν ξερνάς με τα νηπιαγωγεία και με την απαράδεκτη στάση που κρατάνε όλοι οι συμμορίτες και ξερνάς με τις μοναδικές σκηνές που άξιζαν σήμερα affraid σοβαρά μιλάς?

vomit vomit την γνώμη σου για τους ''συμμορίτες'' την ξέρω!! Αλλα άξιζαν αυτες οι σκηνές? Confused? OMG!!!

Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης