Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010

Σελίδα 9 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 9 Vote_lcap5%Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 9 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 9 Vote_lcap33%Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 9 Vote_rcap 33% 
[ 19 ]
Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 9 Vote_lcap26%Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 9 Vote_rcap 26% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 9 Vote_lcap14%Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 9 Vote_rcap 14% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 9 Vote_lcap7%Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 9 Vote_rcap 7% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 9 Vote_lcap14%Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 9 Vote_rcap 14% 
[ 8 ]

Σύνολο Ψήφων : 57

Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 9 Empty Απ: Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 4:07 pm

Clarabelle έγραψε:
FieryRed έγραψε:
goldy24 έγραψε:
Mik έγραψε:
goldy24 έγραψε:
ΙΣΑ-ΙΣΑ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΣΕ ΤΟ ΠΑΝΗΓΥΡΙ ΜΕ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΑΡΑ,ΤΩΡΑ ΤΟΥΣ ΧΟΡΕΥΕΙ ΣΤΟ ΤΑΨΙ : respect : : respect : : respect : .ΑΝ ΘΥΜΑΣΑΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΗΝΥΓΟΥΣΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ...
Αρα δίνουμε συγχαρητηρια τώρα στην Νταίζη?
Κάτσε να δώσω και γω!
Μπραβο Νταίζη που χρησιμοποιείς το παιδί σου σαν αντικείμενο ωστε να κάνεις κακό και να βγάλεις λεφτα!
Μπράβο Νταίζη!

ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΟΣ , ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΘΕΣ/ΚΗ ΜΕ ΤΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑ...ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΚΟ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΚΟΠΕΡΝΑΕΙ.ΑΛΛΩΣΤΕ Η ΠΑΡΕΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΓΙΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΛΥΠΗΘΕΙ
ΑΛΛΗ ΔΗΛΩΝΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΣΤΕΡΗΣΕΙ ΠΑΙΔΙ ΑΠΟ ΠΑΤΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΗΝ ΜΙΚΡΟΨΥΧΙΑ ΤΗΣ.

ΣΩΣΤΑ,ΤΑ ΘΕΛΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΘΑΝ ,ΜΑΧΑΙΡΑ ΔΩΣΑΝ , ΜΑΧΑΙΡΑ ΘΑ ΛΑΒΟΥΝ...
Αρα, η Νταίζη που μάχαιρα έδωσε, μάχαιρα έλαβε :wink2: Στα λόγια μου έρχεσαι :wink2:
ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΟΜΩΣ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΤΗΝ ΚΟΡΟΙΔΕΨΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΑΒΑΝΕ... Palamakia Palamakia Palamakia

Ναι την καημένη την εκβιάστρια..πολύ κρίμα που δεν έσκυψαν κιόλας... να την προσκυνήσουν καλέ, ο νους σας όλο στο πονηρό :lol:

Ναι μωρέ το καημενάκι το κοροιδέψανε και δεν κατάφερε να ρουφήξει του Λουκά και το μεδούλι μόνο ένα σπίτι του έφαγεSnif

Αααααχχχχχχχ αδικη κοινωνια αλλους τους ανεβαζεις και αλλους τους κατεβαζεις
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 9 Empty Απ: Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010

Δημοσίευση από Goofy! Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 4:09 pm

Mik έγραψε:
Goofy! έγραψε:
Mik έγραψε:
Goofy! έγραψε:Το ενα δεν αναιρεοι το αλλο..μαλλον συνεπαγονται! :wink2:
Για Νεφελη...το κλεινουμε για να μην βγαινουμε off topic. rules

Χρησιμοποιώ πολύ προσεκτικά τις λέξεις όταν μιλάω.
Αλλο κρίνω, αλλο με πειράζει, αλλο το σχολιάζω :wink2:
Οταν γραφεις θες να πεις... :lol:
Πιστεψε με στην πραξη ειναι μισο τσιγαρο δρομος η διαφορα και η διαχωριστικη γραμμη περνιεται ευκολα! :wink2:

lol! Οταν γράφω. (μεταφορικά μπορείς να χρησιμοποιησεις και το μιλάω, μιας και το chat, chat to λένε αλλα σημαίνει κουβεντιάζω)

Η διαφορά είναι μικρή, αλλα οταν το ''με πειράζει'' είναι ένα συναίσθημα που εγώ νιώθω, το ξέρω εγώ λίγο καλύτερα απο οποιονδήποτε άλλο
Ναι μωρε σε πειραζω! :wink2:
Μονο που στην πραξη ευκολα παρεξηγειται και δυσκολα εξηγειται!
Καλα,αυτο ειμαι σιγουρη πως μπορω να το συνεχισουμε επ'απειρον! lol!
Goofy!
Goofy!
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από anna_loukonoriki4ever!! Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 4:09 pm

Clarabelle έγραψε:

Ναι μωρέ το καημενάκι το κοροιδέψανε και δεν κατάφερε να ρουφήξει του Λουκά και το μεδούλι μόνο ένα σπίτι του έφαγεSnif
αχχχχ... μη μου το λες αυτό... σνιφ σνιφ..... να... ένα δάκυ κύλησε... Snif
anna_loukonoriki4ever!!
anna_loukonoriki4ever!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 4:10 pm

Goofy! έγραψε:
Mik έγραψε:
Goofy! έγραψε:
Mik έγραψε:
Goofy! έγραψε:Το ενα δεν αναιρεοι το αλλο..μαλλον συνεπαγονται! :wink2:
Για Νεφελη...το κλεινουμε για να μην βγαινουμε off topic. rules

Αλλο κρίνω, αλλο με πειράζει, αλλο το σχολιάζω :wink2:
Οταν γραφεις θες να πεις... :lol:
Πιστεψε με στην πραξη ειναι μισο τσιγαρο δρομος η διαφορα και η διαχωριστικη γραμμη περνιεται ευκολα! :wink2:

lol! Οταν γράφω. (μεταφορικά μπορείς να χρησιμοποιησεις και το μιλάω, μιας και το chat, chat to λένε αλλα σημαίνει κουβεντιάζω)

Η διαφορά είναι μικρή, αλλα οταν το ''με πειράζει'' είναι ένα συναίσθημα που εγώ νιώθω, το ξέρω εγώ λίγο καλύτερα απο οποιονδήποτε άλλο
Ναι μωρε σε πειραζω! :wink2:
Μονο που στην πραξη ευκολα παρεξηγειται και δυσκολα εξηγειται!
Καλα,αυτο ειμαι σιγουρη πως μπορω να το συνεχισουμε επ'απειρον! lol!

Οκ τότε, τέλος το Οφ τόπικ door

Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 9 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 9 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 9 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από FieryRed Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 4:10 pm

Clarabelle έγραψε:
FieryRed έγραψε:
goldy24 έγραψε:
Mik έγραψε:
goldy24 έγραψε:
ΙΣΑ-ΙΣΑ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΣΕ ΤΟ ΠΑΝΗΓΥΡΙ ΜΕ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΑΡΑ,ΤΩΡΑ ΤΟΥΣ ΧΟΡΕΥΕΙ ΣΤΟ ΤΑΨΙ : respect : : respect : : respect : .ΑΝ ΘΥΜΑΣΑΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΗΝΥΓΟΥΣΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ...
Αρα δίνουμε συγχαρητηρια τώρα στην Νταίζη?
Κάτσε να δώσω και γω!
Μπραβο Νταίζη που χρησιμοποιείς το παιδί σου σαν αντικείμενο ωστε να κάνεις κακό και να βγάλεις λεφτα!
Μπράβο Νταίζη!

ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΟΣ , ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΘΕΣ/ΚΗ ΜΕ ΤΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑ...ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΚΟ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΚΟΠΕΡΝΑΕΙ.ΑΛΛΩΣΤΕ Η ΠΑΡΕΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΓΙΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΛΥΠΗΘΕΙ
ΑΛΛΗ ΔΗΛΩΝΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΣΤΕΡΗΣΕΙ ΠΑΙΔΙ ΑΠΟ ΠΑΤΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΗΝ ΜΙΚΡΟΨΥΧΙΑ ΤΗΣ.

Αρα, η Νταίζη που μάχαιρα έδωσε, μάχαιρα έλαβε :wink2: Στα λόγια μου έρχεσαι :wink2:
ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΟΜΩΣ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΤΗΝ ΚΟΡΟΙΔΕΨΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΑΒΑΝΕ... Palamakia Palamakia Palamakia

Ναι την καημένη την εκβιάστρια..πολύ κρίμα που δεν έσκυψαν κιόλας... να την προσκυνήσουν καλέ, ο νους σας όλο στο πονηρό :lol:

Όπως λέει και η Νόρα ένα δάκρυ μου κύλισε... Θα έπρεπε όχι μόνο ο Λουκάς να δώσει όλα τα περιουσιακά του στοιχεία αλλά και η Νόρα τί έτσι;; Όλα για αυτό το αγγελικό πλάσμα που ποτέ δεν πείραξε/τάραξε/εκβίασε/συνομότησε/ψευδόρκισε/εγκατέλειψε/προσπάθησε να σκοτώσει...
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Δημοσίευση από goldy24 Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 4:13 pm

.

Απ: Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010
από Mik Today at 4:00 pm

.Goofy! έγραψε:
Mik έγραψε:
Goofy! έγραψε:
Το ενα δεν αναιρεοι το αλλο..μαλλον συνεπαγονται!
Για Νεφελη...το κλεινουμε για να μην βγαινουμε off topic.

Αλλο κρίνω, αλλο με πειράζει, αλλο το σχολιάζω Οταν γραφεις θες να πεις...
Πιστεψε με στην πραξη ειναι μισο τσιγαρο δρομος η διαφορα και η διαχωριστικη γραμμη περνιεται ευκολα!

Οταν γράφω. (μεταφορικά μπορείς να χρησιμοποιησεις και το μιλάω, μιας και το chat, chat to λένε αλλα σημαίνει κουβεντιάζω)

goldy24 έγραψε:

Δεν του έκανε κακό? Το οτι δεν είναι μαζί του, δεν είναι κακό? Το οτι του στέρησε τον πατέρα του, δεν είναι κακό?Οτι πουλάει το παιδί της σαν εμπορευμα δεν είναι κακό? Η επειδη δεν επηρεάζει άμεσα το παιδι (και αυτός χάρις στον Λουκά) σημαίνει οτι δεν είναι ανήθικο?
Αρα επειδη δεν επηρεάζει τον Αρη, το χειροκρατάμε?
Και τέλος, ο Αρης στερείτε ή οχι τον πατέρα του?
~
Πότε δηλωσε η Ευα οτι θα του στερήσει το παιδι?

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ(ΚΟΛΛΑΝΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΥΑΡΑ) ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ Η ΝΤΑΙΖΑΡΑ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΡΗ ...ΤΟΝ ΑΦΗΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑ....
ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ ,ΑΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕΙΣ.Ή ΘΑ ΤΟ ΠΕΙ ΑΥΤΗ Ή Η ΜΑΦΙΑ.

goldy24
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Goofy! Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 4:14 pm

Με την διαφορα οτι ο Λουκας ΔΕΝ ειναι Νταιζη,δηλαδη ατομο που ενεργει και σκεφτεται σαν την Νταιζη!Ειναι καλος/γλυκος/δικαιος/μεγαλοκαρδος/φιλος/επαγγελματιας( gelio gelio gelio ) κτλ κτλ.
Εκανε αυτο που δεν ηθελε να του κανουν!!! slap
Goofy!
Goofy!
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από goldy24 Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 4:21 pm

goldy24 έγραψε:

Αρα, η Νταίζη που μάχαιρα έδωσε, μάχαιρα έλαβε Στα λόγια μου έρχεσαι
ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΟΜΩΣ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΤΗΝ ΚΟΡΟΙΔΕΨΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΑΒΑΝΕ... :

Ο καθένας παίρνει την ιστορία απο κει που τον βολευει απο ότι βλέπεις.

ΔΕΝ ΔΙΑΦΩΝΩ ΣΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ.ΤΩΡΑ ΑΝ Η ΝΤΑΙΖΑΡΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΕΞΙ ΑΤΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΓΑΤΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ.ΑΡΙΘΜΗΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΔΥΣΜΕΝΗ ΘΕΣΗ...

goldy24
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από FieryRed Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 4:21 pm

Goofy! έγραψε:Με την διαφορα οτι ο Λουκας ΔΕΝ ειναι Νταιζη,δηλαδη ατομο που ενεργει και σκεφτεται σαν την Νταιζη!Ειναι καλος/γλυκος/δικαιος/μεγαλοκαρδος/φιλος/επαγγελματιας( gelio gelio gelio ) κτλ κτλ.

Και εγώ σκέφτομαι τί θα έκανα αν ήμουν ο δολοφόνος σε αστυνομικές σειρές αλλά δεν με κάνει δολοφόνο..
Η διαφορά goofy μου είναι ο δόλος στην προκειμένη... ο ένας βολεύεται ενώ ο άλλος υποχωρεί για το καλό. Για εμένα έχει διαφορά...
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 4:25 pm

Goofy! έγραψε:Με την διαφορα οτι ο Λουκας ΔΕΝ ειναι Νταιζη,δηλαδη ατομο που ενεργει και σκεφτεται σαν την Νταιζη!Ειναι καλος/γλυκος/δικαιος/μεγαλοκαρδος/φιλος/επαγγελματιας( gelio gelio gelio ) κτλ κτλ.

Δηλαδη τι εκανε;Εκβιασε,απειλησε,εκλεψε και ολα αυτα χρησιμοποιωντας ως οπλο το ιδιο του το παιδι;Ή μηπως πηγε να σκοτωσει μια εγκυο γυναικα;

Έχει επεξεργασθεί από τον/την loukasnora στις Παρ Μάης 28, 2010 4:30 pm, 1 φορά
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Δημοσίευση από Goofy! Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 4:27 pm

FieryRed έγραψε:

Και εγώ σκέφτομαι τί θα έκανα αν ήμουν ο δολοφόνος σε αστυνομικές σειρές αλλά δεν με κάνει δολοφόνο..
Η διαφορά goofy μου είναι ο δόλος στην προκειμένη... ο ένας βολεύεται ενώ ο άλλος υποχωρεί για το καλό. Για εμένα έχει διαφορά...
Δεν με αντιληφθηκες!Οχι μονο σκεφτεται αλλα ΕΝΕΡΓΕΙ!!!Αμα ηθελε θα εβρισκε τροπο να ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΕΙ οχι να την δουλεψει!
Εχει διαφορα η επιθετικη με την αμυντικη τακτικη!
Και ο Λουκας προτιμησε την πρωτη...
ας τα λουστει!
Και επιμενω:
Εκανε αυτο που δεν ηθελε να του κανουν!!!
Goofy!
Goofy!
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από goldy24 Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 4:36 pm

Goofy! έγραψε:
FieryRed έγραψε:

Δεν με αντιληφθηκες!Οχι μονο σκεφτεται αλλα ΕΝΕΡΓΕΙ!!!Αμα ηθελε θα εβρισκε τροπο να ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΕΙ οχι να την δουλεψει!
ας τα λουστει!
Και επιμενω:

KAI ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ GOOFY.AN HΘΕΛΕ ΑΣ ΕΠΑΙΖΕ ΚΑΘΑΡΑ Ο ΛΟΥΚΑΚΟΣ.ΑΝ ΤΟΥ ΣΚΟΤΩΝΕ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΘΑ ΤΗΣ ΣΚΟΤΩΝΕ ΤΗΝ ΜΑΝΑ?

goldy24
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από FieryRed Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 4:37 pm

Goofy! έγραψε:
FieryRed έγραψε:

ας τα λουστει!
Και επιμενω:

Για εμένα δεν υπάρχει μέτρο σύγκρισης "κοροιδίας" στην προκειμένη... Πραγματικά απορώ που η Νταίζη με τόσα που έχει κάνει έχει υποστηρικτές και ότι δικαίως εκβιάζει/εκδικείται/κοροηδεύει τον Λουκά.

Είναι σαν να κατηγορείς ένα θύμα που κορόιδεψε τον δυνάστη του....
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από FieryRed Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 4:40 pm

goldy24 έγραψε:

KAI ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ GOOFY.AN HΘΕΛΕ ΑΣ ΕΠΑΙΖΕ ΚΑΘΑΡΑ Ο ΛΟΥΚΑΚΟΣ.ΑΝ ΤΟΥ ΣΚΟΤΩΝΕ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΘΑ ΤΗΣ ΣΚΟΤΩΝΕ ΤΗΝ ΜΑΝΑ?

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί σκέφτεστε μόνο σε άσπρο και μαύρο... Συγνώμη αλλά δεν έχετε σωστά μέτρα σύγκρισης γιατί ο Λουκάς δεν έκανε τίποτα το εγκληματικό σε αντίθεση με την Νταίζη που αυτά που κάνει και έκανε στον Λουκά είναι ΑΞΙΟΠΟΙΝΑ
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από goldy24 Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 4:42 pm

FieryRed έγραψε:
Goofy! έγραψε:
FieryRed έγραψε:

ας τα λουστει!
Και επιμενω:

Για εμένα δεν υπάρχει μέτρο σύγκρισης "κοροιδίας" στην προκειμένη... Πραγματικά απορώ που η Νταίζη με τόσα που έχει κάνει έχει υποστηρικτές και ότι δικαίως εκβιάζει/εκδικείται/κοροηδεύει τον Λουκά.

ΚΟΙΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΓΚΡΙΝΟΥΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ Η ΝΤΑΙΖΗ ΑΛΛΑ ΣΕ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ ΠΟΥ ΕΝΑΣ ΣΑΝ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΠΕΡΝΑΕΙ ΛΑΔΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟΣ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΝΤΑΙΖΗ.ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΔΕΚΤΕΙΤΕ ΕΝΑΝ ΜΑΝΟ ΣΙΓΟΥΡΑ Η ΝΤΑΙΖΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...

goldy24
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από k@terinio-loukonoraki Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 4:45 pm

[b][i] Τουρμπο η αμαλιτσααα .. ποιος την πιανει τωρα..!!
Στην σκηνη εκει στο γραφειο του μπελλου οοο μου ρχοταν να πιασω την νταιζαρα και να την ...!! δεν μπορουσα επρεπε να της δειξει η νορα..
Παντος πολυ καλα το παιζουν το παιχνιδι με το παιδι!! Και εκει στο γραφειο του μανουυυ οοο.. Κοκαλο ειχε μεινει ο στεφανος..
k@terinio-loukonoraki
k@terinio-loukonoraki
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στην δικιά μου Εδέμ ♥
Ασχολίες : Mυστικά της Εδέμ , Συγχρονισμένη κολύμβηση, Θέατρο, Τηλεόραση, Κινηματογράφο, Σχολείο (πφφ.)

http://tamystikathsedem.forumotion.com/profile.forum?mode=viewpr

Δημοσίευση από FieryRed Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 4:46 pm

goldy24 έγραψε:
FieryRed έγραψε:
Goofy! έγραψε:
FieryRed έγραψε:

ας τα λουστει!
Και επιμενω:

ΚΟΙΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΓΚΡΙΝΟΥΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ Η ΝΤΑΙΖΗ ΑΛΛΑ ΣΕ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ ΠΟΥ ΕΝΑΣ ΣΑΝ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΠΕΡΝΑΕΙ ΛΑΔΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟΣ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΝΤΑΙΖΗ.ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΔΕΚΤΕΙΤΕ ΕΝΑΝ ΜΑΝΟ ΣΙΓΟΥΡΑ Η ΝΤΑΙΖΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...

Κοίταξε δεν ξέρω για τους υπόλοιπους αλλά για μένα είναι πρόβλημα και φυσικά ΔΕΝ έχω ξεχάσει τί έχει κάνει ο Μάνος, βασικά δεν έχω ξεχάσει τί έχουν κάνει όλοι.. :lol:
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από Goofy! Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 4:46 pm

FieryRed έγραψε:
Goofy! έγραψε:
FieryRed έγραψε:

ας τα λουστει!
Και επιμενω:

Φυσικα και υπαρχει αυτο το μετρο..και οχι μονο εκ μερους μου,αλλα και απο υποστηρικτες σας..οπως η Mik..απο την στιγμη που λεει πως δεν μπορεις να πας με λουλουδια στον πολεμο,πας με μπαζουκα!Οποτε ΝΑΙ υπαρχει ενα τετοιο μετρο!
Και εννοια σου κι ο Λουκας ΑΦΗΣΕ περιθωρια!Αυτος ο μεγαλοδικηγορος( gelio gelio ) θα μπορουσε απο την πρωτη στιγμη να την στριμωξει..δεν το κανε(και πριν μαθει για το παιδι του,μολις το μαθε το χασε το παιχνιδι στα νομικα).
Οποτε πληρωνει την μαλακια του!Μονος του την εκανε την μλκ!
Και παλι:
Goofy!
Goofy!
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από jim7 Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 4:51 pm

Τελευταία προειδοποίηση. ΕΔΩ ΣΧΟΛΙΑΖΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ, οποιαδήποτε απάντηση υπάρξει από δω και πέρα για άλλο θέμα εκτός του συγκεκριμμένου επεισοδίου θα προειδοποιηθεί. Ευχαριστώ.

Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 9 Jim7s03-1
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από goldy24 Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 5:06 pm

OK JIM zip
ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΗΤΑΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΟ...ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΣΤΕΙΑ ΝΑ ΗΤΑΝ Η ΣΚΗΝΗ ΜΑΝΟΥ-ΛΟΥΚΑ ΔΕΝ ΠΑΥΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΟΙΔΙΑ.
ΚΑΙ ΜΕΤΑ AKOMA ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΟ ΠΟΥ ΚΑΜΑΡΩΝΕ O ΛΟΥΚΑΚΟΣ ΓΙ ΑΥΤΟ...

goldy24
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από jim7 Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 5:15 pm

Έχεις κάθε δικαίωμα να σχολιάσεις το επεισόδιο, όχι όμως τον Λουκά ή την Νόρα ή τον οποιοδήποτε άλλο, για αυτούς υπάρχουν αντίστοιχα topics. Το emoticons που έβαλες δεν ισχύει όσο και να θέλεις να το υποστηρίξεις, εδώ δεν φιμώνετε ουδείς αρκεί να είναι μέσα στους κανονισμούς και σε ευπρεπή και κόσμια πλαίσια.

Έχει επεξεργασθεί από τον/την jim7 στις Παρ Μάης 28, 2010 5:33 pm, 1 φορά

Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 9 Jim7s03-1
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 5:31 pm

goldy24 έγραψε:OK JIM zip
ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΗΤΑΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΟ...ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΣΤΕΙΑ ΝΑ ΗΤΑΝ Η ΣΚΗΝΗ ΜΑΝΟΥ-ΛΟΥΚΑ ΔΕΝ ΠΑΥΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΟΙΔΙΑ.
ΚΑΙ ΜΕΤΑ AKOMA ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΟ ΠΟΥ ΚΑΜΑΡΩΝΕ O ΛΟΥΚΑΚΟΣ ΓΙ ΑΥΤΟ...

εδω δεν φιμωνετε κανενας .οσο για τη σκηνη με Μανο -Λουκα και Στεφανο ναι το θεωρω κοροιδια που στυσανε ολο το παιχνιδι εις βαρος του Στεφανου βεβαια δεν ξερρουμε κατα ποσο μπλεγμενος ειναι ο Στεφανος και ποσα ξερει.ο Λουκας σαν χαρακτηρας ετσι ειναι περηφανευεται και στα δυσκολα κανει πλακα.
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από panda Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 5:32 pm

* Μα pet δεν σου πέρασε ποτέ από το μυαλό ότι μπορεί κάποιος να παρακολουθεί την σειρά για εντελώς διαφορετικούς λόγους και ΟΧΙ για τους αγιοποιημένους υπονόμους.

* Mik αυτό όμως αφήνεται να εννοηθεί ότι .... στα παλιά του τα παπούτσια το παιδί, καλά Χριστούγεννα τώρα με τα δώρα και μετά Πάσχα.

* Αυτό εννοείται Έλενα ζουρλή ξεζουρλή αλά μπρατσέτα με την Θεοπούλα κάνουν θραύση στο Παρίσι Palamakia gelio runaround.

* Θα γίνει και αυτό Mik μην ανησυχείς φτάνει όμως να γίνουν και άλλα πιο πριν :wink2:.

* Αυτό είναι κάτι που με εκνευρίζει σε αυτήν την βοθροπαρέα Goofy!, δηλαδή ότι κάνουν τα αίσχη και όταν κάποιος πάει να κάνει το ίδιο σε αυτούς τρελένονται cake. Ας πάθουν και αυτοί κάτι να δουν την γλύκα. Μετά θα το ξανακάνουν χμμμμμ δύσκολη αυτή η απάντηση.

* Εδώ είναι το λάθος κατά την αποψή μου FieryField. Αν θεωρώ ότι έχω όλο το δίκαιο με το μέρος μου δεν γίνομαι "άδικος" για να μπορέσω να το βρω. Και να αναφέρω το παράδειγμα που έδωσες αν εγώ σαν θύμα γίνω 2 φορές πιο χειρότερος από τον δυνάστη μου ποιά η διαφορά μου από αυτόν? Απολύτως καμία.

* Τέλος και για να μην βγω εντελώς εκτός θέματος θα πω ότι το μόνο ενδιαφέρον που υπάρχει προς το παρόν είναι να δούμε αν θα αντιδράσει ο Ρούσσος σε αυτό το δούλεμα. Για να δούμε θα λογαριάσει επιτέλους την οικογένειά του ή για μια ακόμα φορά πρώτα θα βάλει το προσωπικό του συμφέρον και στα παλιά του τα παπούτσια η οικογένεια.

Edit by KatsaroYpotheto

Μόνιμος αποκλεισμός για προσβολή μέλους της ομάδας και διατάραξη της ομαλής λειτουργίας του φόρουμ επί σκοπού.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από k@terinio-loukonoraki Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 5:39 pm

panda εκτος θεματος εισαι λιγο .. αλλα τεσπα!!!
*και αυτη η ''βοθροπαρεα'' οπως την αποκαλεις.. εχει περασει παρα πολλα δεν θελει αλλα.. τεσπα...
[b]
k@terinio-loukonoraki
k@terinio-loukonoraki
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στην δικιά μου Εδέμ ♥
Ασχολίες : Mυστικά της Εδέμ , Συγχρονισμένη κολύμβηση, Θέατρο, Τηλεόραση, Κινηματογράφο, Σχολείο (πφφ.)

http://tamystikathsedem.forumotion.com/profile.forum?mode=viewpr

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 5:41 pm

panda έγραψε:
* Τέλος και για να μην βγω εντελώς εκτός θέματος θα πω ότι το μόνο ενδιαφέρον που υπάρχει προς το παρόν είναι να δούμε αν θα αντιδράσει ο Ρούσσος σε αυτό το δούλεμα. Για να δούμε θα λογαριάσει επιτέλους την οικογένειά του ή για μια ακόμα φορά πρώτα θα βάλει το προσωπικό του συμφέρον και στα παλιά του τα παπούτσια η οικογένεια.

αυτό περιμένω και εγω panda την αντίδραση του ρούσσου μπροστά σε αυτή την κοροιδία....
αν και πιστεύω πως θα απογοητευτώ...
όσο για την αντίδραση του στέφανου απόλυτα δικαιολογημένη....τι να έκανε δηλαδή;;;;
ή μήπως μόλις του το είπε η μελίτα να διοργάνωνε κανένα πάρτυ και μετά βαλίτσες για παρίσι...αλλά αν δεν ενδιαφερόταν πάλι θα είχε κατηγορηθεί για αδιαφορία και ότι είχε το παιδί χ......ο....
οπότε.....τι ψάχνουμε;;;;;από εδώ από εκεί πάλι στα ίδια καταλήγουμε....η παρέα έχει το αλάθητο και το δίκιο με το μέρος της..... 🇳🇴 όλοι οι υπόλοιποι είναι λάθος....
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα

Σελίδα 9 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης