Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010

Σελίδα 10 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 10 Vote_lcap5%Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 10 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 10 Vote_lcap33%Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 10 Vote_rcap 33% 
[ 19 ]
Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 10 Vote_lcap26%Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 10 Vote_rcap 26% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 10 Vote_lcap14%Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 10 Vote_rcap 14% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 10 Vote_lcap7%Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 10 Vote_rcap 7% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 10 Vote_lcap14%Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 10 Vote_rcap 14% 
[ 8 ]

Σύνολο Ψήφων : 57

Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 10 Empty Απ: Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 5:57 pm

panda έγραψε:
* Τέλος και για να μην βγω εντελώς εκτός θέματος θα πω ότι το μόνο ενδιαφέρον που υπάρχει προς το παρόν είναι να δούμε αν θα αντιδράσει ο Ρούσσος σε αυτό το δούλεμα. Για να δούμε θα λογαριάσει επιτέλους την οικογένειά του ή για μια ακόμα φορά πρώτα θα βάλει το προσωπικό του συμφέρον και στα παλιά του τα παπούτσια η οικογένεια.

Eρώτηση (που ελπίζω να απαντηθεί)

Προσωπικό του συμφέρον είναι η προστασία της ζωής μιας εγγύου και του μωρού της??? Η απλά επειδή συμπίπτει με το γεγονός οτι δεν θέλει τον Στέφανο (και άρα δεν τον συμφέρει να μένει και ελεύθερος απο υποχρεώσεις αλλά άλλο αυτό) υπολογίζουμε μόνο αυτό και όχι τη ζωή της Εύας???

Η μήπως θα έπρεπε να κάνει το χαμό για ένα ψέμα που απλά αποκάλυψε την κατίνα που κρύβει η Μελίτα μέσα της αδιαφορώντας ότι ειπώθηκε για να προστατεύσει δύο ζωές?

Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 10 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 10 Empty Απ: Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 5:58 pm

anastasia20 έγραψε:
panda έγραψε:
* Τέλος και για να μην βγω εντελώς εκτός θέματος θα πω ότι το μόνο ενδιαφέρον που υπάρχει προς το παρόν είναι να δούμε αν θα αντιδράσει ο Ρούσσος σε αυτό το δούλεμα. Για να δούμε θα λογαριάσει επιτέλους την οικογένειά του ή για μια ακόμα φορά πρώτα θα βάλει το προσωπικό του συμφέρον και στα παλιά του τα παπούτσια η οικογένεια.

αυτό περιμένω και εγω panda την αντίδραση του ρούσσου μπροστά σε αυτή την κοροιδία....
αν και πιστεύω πως θα απογοητευτώ...
όσο για την αντίδραση του στέφανου απόλυτα δικαιολογημένη....τι να έκανε δηλαδή;;;;
ή μήπως μόλις του το είπε η μελίτα να διοργάνωνε κανένα πάρτυ και μετά βαλίτσες για παρίσι...αλλά αν δεν ενδιαφερόταν πάλι θα είχε κατηγορηθεί για αδιαφορία και ότι είχε το παιδί χ......ο....
οπότε.....τι ψάχνουμε;;;;;από εδώ από εκεί πάλι στα ίδια καταλήγουμε....η παρέα έχει το αλάθητο και το δίκιο με το μέρος της..... 🇳🇴 όλοι οι υπόλοιποι είναι λάθος....

Εγώ πάλι ευελπιστώ οτι όταν καταλάβει την αλήθεια ο Ρούσσος -γιατί χαζός σαν την κόρη του δεν είναι να πιστεψει ότι του σερβίρουν ούτε άμεσα εμπλεκόμενος σαν το Στέφανο για να αποπροσανατολιστεί - θα μετρήσει τις ανθρώπινες ζωές που διακυβεύονται και δεν θα μιλήσει.

Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 10 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 6:08 pm

Ας σχολιάσω κι εγω!

Μάνος - Μαρουβλίτα
Η Αμαλία έλεγε στη Μελίτα να φέρει το Μάνο με τα νερά της μια και τόσα χρόνια σύζυγος ξέρει να τον χειρίζεται και ο Μάνος τη δούλεψε τη Μελίτα κανονικά! Εντωμεταξύ ο Μάνος έδωσε σαφέστατες εξηγήσεις για την ατάκα που πέταξε αλλα η Μελίτα αμέσως να αφήσει τη φαντασία της να οργιάσει για να πιστέψει ότι ο Θεός της χαμογελά! χαχαχαχαχαχαχα

Κατάλαβα τελικά γιατί την επέλεξαν να κάνει την αρχή! Στόκος η κοπέλα εντελώς!

+++

Λυτραίοι - Ευάκι
Τι γλυκιά και όμορφη σκηνή και ΤΙ ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!

Λιώνω λέμε!!! Heart2

+++

ΛουκαΝοράκια
Καλά τσάντα και γόβες "Λουκάκος"? Αχαχαχαχαχαχα

Έλιωσα που την έλεγε Μαργαρίτα, έλιωσα στο γέλιο! χιχιχιχιχιχιχι

Σημείωση: Τι όμορφα τα μαλλάκια της Νόρας!

+++

Τα μεγάλα πνεύματα συναντώνται ή αλλιώς κύλισε ο τέντζερης και βρήκε το καπάκι
Η Μαρουβλίτα τα πρόλαβε στη μαμά της και τα δύο φωτεινά μυαλά κατέληξαν στο ίδιο ακριβώς συμπέρασμα μια και τους βολεύει!!! gelio

Και βέβαια περάσαμε στα μαθήματα κατινιάς Volume 3! Συμβουλεύει η μαμά το παιδάκι της, τρέχα να τα προλάβεις στο Στέφανο να μην του φάνε τα λεφτά! χαχαχαχαχαχαχα

Καλά η αγανάκτηση της Μελίτας απέναντι για την παρέα χωρίς να ξέρει ΚΑΝ αν το γνώριζαν για το μωρό απλά ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ! Καλά κάνανε και σε φτύσανε κυρά μου!

Να σχολιάσω την Αμαλία που θέλει να πάρει το αίμα της η Μελίτα πίσω? Αμαλίτσα η κόρη σου το έχει πάρει το αίμα της πίσω διπλα και ανάσκελα! Για κούνα λίγο το κεφάλι σου και θα θυμηθείς, νομίζω στα είχε πει!! Aμαλίτσα πες αλεύρι Fskl που σε γυρεύει!

+++

Χαριταίικο
Γουστάρω Μαρίλια!!!!! Τρελάαααααααααααα!!!

Η Αγγέλα ήταν όλα τα λεφτά με το ύφος της όταν είδε τη γεννετική ταυτότητα..
Λουκάς: Είναι μια εξέταση DNA του εμβρύου που αποδυκνύει ότι πατέρας του μωρού είναι ο Μάνος.
Αγγέλα: Που δεν είναι ε? χαχαχα

+++

Κάπου εδώ με διέκοψε η δουλειά και μόλις τώρα καταφέρνω να συνεχίσω οπότε θα πω μόνο δύο πράγματα..

1) ΘΕΟΣ ο Μάνος που χαμήλωσε το βλέμμα και παραδέχτηκε ότι θα ήθελε αυτό το παιδί να είναι δικό του! Ας το σκεφτόσουν όμως αυτό αγόρι μου αφού σου ζήτησε αγκαλίτσες η Μαρουβλίτα και να μην ενέδιδες στην σουρνάμενη! Πάντως πατέρας είναι αυτός που θα το μεγαλώσει να ξέρεις...

2) Η τελευταία σκηνή που από τα ρεπάνια περάσαμε άμεσα στα μπινελίκια ήταν όοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολα τα λεφτά!!! Ο Στέφανος έμεινε σαν ηλίθιος και κοίταγε το θέαμα μπροστά του! Γουσταρωωωωωωωωωωωω!!! Πορώνομαι! Κάντε κάτι να μη φύγει ο Μπουγιούρης θέλω να πάρει το Ευάκι ο Μάνος και να πατήσουν τους απόλυτους ΚΑΤΩ!!!

+++

Τα επεισόδια με κάνουν και πορώνομαι με το σχέδιο και το δούλεμα, αν δεν έφευγε ο Μάνος θα έκανα πάρτυ τώρα, γιατί μου το κάνετε αυτό??? Πάντως... δεύτερο επεισόδιο χωρίς Περικλή Impatient οπότε το ψηφίζω απλά καλό...

Και εις άλλα με υγείαν!

ΥΓ.1. Το γνωστό bump - έπαψα να περιμένω απάντηση...
Μάλλον τελικά ο Πέτρος έκανε το σωστό γιατί με ποια λογική να υποστηρίξετε ότι το ότι θέλει να προστατεύσει την κόρη του είναι λάθος και τον κάνει κακό πατέρα? Way to go! Ρουμπώθηκα!

ΥΓ. 2 Παρακαλούνται οι αρμόδιοι να μας απαλλάξουν απο τον απόλυτο ξενέρωτα (κλεμμένο ναι ναι) όσο το δυνατόν πιο γρήγορα.
Απώλεια Μάνου (TV Zapping) + Φούντωμα Ξενέρωτα (Τηλεθεατής) μαζί θα έχουν ένα και μόνο αποτέλεσμα στους βαριόμοιρους τηλεθεατές

Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 10 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από evanna Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 6:13 pm

Αν και μικροτερος απο τις προηγουμενες φορες ο σχολιασμος σου Τζινακι ηταν κλασσικα ΤΕΛΕΙΟΣ και περιεκτικοτατος! : respect :
Περιττο να πω οτι συμφωνω μεχρι τελειας! Agree
Και για τη συλλογη σου ενα ακομη oscar
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 6:24 pm

Για ακόμα μια φορά ένας τέλειος σχολιασμός!!Αν και μικρούλης..Το κοινό σου ζητάει υπέρδιπλα σεντονάκια!!!!!! :lol:
Το οτι το Μελιτόνι πήρε το αίμα του πίσω διπλά κι ανάσκελα με πέθανε!! Εγραψες!!!!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από aggeliki Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 6:25 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Ας σχολιάσω κι εγω!

Μάνος - Μαρουβλίτα
Η Αμαλία έλεγε στη Μελίτα να φέρει το Μάνο με τα νερά της μια και τόσα χρόνια σύζυγος ξέρει να τον χειρίζεται και ο Μάνος τη δούλεψε τη Μελίτα κανονικά! Εντωμεταξύ ο Μάνος έδωσε σαφέστατες εξηγήσεις για την ατάκα που πέταξε αλλα η Μελίτα αμέσως να αφήσει τη φαντασία της να οργιάσει για να πιστέψει ότι ο Θεός της χαμογελά! χαχαχαχαχαχαχα

Κατάλαβα τελικά γιατί την επέλεξαν να κάνει την αρχή! Στόκος η κοπέλα εντελώς!

+++

Λυτραίοι - Ευάκι
Τι γλυκιά και όμορφη σκηνή και ΤΙ ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!

Λιώνω λέμε!!! Heart2

+++

ΛουκαΝοράκια
Καλά τσάντα και γόβες "Λουκάκος"? Αχαχαχαχαχαχα

Έλιωσα που την έλεγε Μαργαρίτα, έλιωσα στο γέλιο! χιχιχιχιχιχιχι

Σημείωση: Τι όμορφα τα μαλλάκια της Νόρας!

+++

Τα μεγάλα πνεύματα συναντώνται ή αλλιώς κύλισε ο τέντζερης και βρήκε το καπάκι
Η Μαρουβλίτα τα πρόλαβε στη μαμά της και τα δύο φωτεινά μυαλά κατέληξαν στο ίδιο ακριβώς συμπέρασμα μια και τους βολεύει!!! gelio

Και βέβαια περάσαμε στα μαθήματα κατινιάς Volume 3! Συμβουλεύει η μαμά το παιδάκι της, τρέχα να τα προλάβεις στο Στέφανο να μην του φάνε τα λεφτά! χαχαχαχαχαχαχα

Καλά η αγανάκτηση της Μελίτας απέναντι για την παρέα χωρίς να ξέρει ΚΑΝ αν το γνώριζαν για το μωρό απλά ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ! Καλά κάνανε και σε φτύσανε κυρά μου!

Να σχολιάσω την Αμαλία που θέλει να πάρει το αίμα της η Μελίτα πίσω? Αμαλίτσα η κόρη σου το έχει πάρει το αίμα της πίσω διπλα και ανάσκελα! Για κούνα λίγο το κεφάλι σου και θα θυμηθείς, νομίζω στα είχε πει!! Aμαλίτσα πες αλεύρι Fskl που σε γυρεύει!

+++

Χαριταίικο
Γουστάρω Μαρίλια!!!!! Τρελάαααααααααααα!!!

Η Αγγέλα ήταν όλα τα λεφτά με το ύφος της όταν είδε τη γεννετική ταυτότητα..
Λουκάς: Είναι μια εξέταση DNA του εμβρύου που αποδυκνύει ότι πατέρας του μωρού είναι ο Μάνος.
Αγγέλα: Που δεν είναι ε? χαχαχα

+++

Κάπου εδώ με διέκοψε η δουλειά και μόλις τώρα καταφέρνω να συνεχίσω οπότε θα πω μόνο δύο πράγματα..

1) ΘΕΟΣ ο Μάνος που χαμήλωσε το βλέμμα και παραδέχτηκε ότι θα ήθελε αυτό το παιδί να είναι δικό του! Ας το σκεφτόσουν όμως αυτό αγόρι μου αφού σου ζήτησε αγκαλίτσες η Μαρουβλίτα και να μην ενέδιδες στην σουρνάμενη! Πάντως πατέρας είναι αυτός που θα το μεγαλώσει να ξέρεις...

2) Η τελευταία σκηνή που από τα ρεπάνια περάσαμε άμεσα στα μπινελίκια ήταν όοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολα τα λεφτά!!! Ο Στέφανος έμεινε σαν ηλίθιος και κοίταγε το θέαμα μπροστά του! Γουσταρωωωωωωωωωωωω!!! Πορώνομαι! Κάντε κάτι να μη φύγει ο Μπουγιούρης θέλω να πάρει το Ευάκι ο Μάνος και να πατήσουν τους απόλυτους ΚΑΤΩ!!!

+++

Τα επεισόδια με κάνουν και πορώνομαι με το σχέδιο και το δούλεμα, αν δεν έφευγε ο Μάνος θα έκανα πάρτυ τώρα, γιατί μου το κάνετε αυτό??? Πάντως... δεύτερο επεισόδιο χωρίς Περικλή Impatient οπότε το ψηφίζω απλά καλό...

Και εις άλλα με υγείαν!

ΥΓ.1. Το γνωστό bump - έπαψα να περιμένω απάντηση...
Μάλλον τελικά ο Πέτρος έκανε το σωστό γιατί με ποια λογική να υποστηρίξετε ότι το ότι θέλει να προστατεύσει την κόρη του είναι λάθος και τον κάνει κακό πατέρα? Way to go! Ρουμπώθηκα!

ΥΓ. 2 Παρακαλούνται οι αρμόδιοι να μας απαλλάξουν απο τον απόλυτο ξενέρωτα (κλεμμένο ναι ναι) όσο το δυνατόν πιο γρήγορα.
Απώλεια Μάνου (TV Zapping) + Φούντωμα Ξενέρωτα (Τηλεθεατής) μαζί θα έχουν ένα και μόνο αποτέλεσμα στους βαριόμοιρους τηλεθεατές

ΤΖΙΝΑΚΙ ΕΙΣΑΙ ΘΕΑ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ! ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΜΕ ΧΙΛΙΑ!

ΜΑΡΟΥΒΛΙΤΑ gelio ΟΟΟΟΟΟΟΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Σελίδα 10 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης