Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010

Σελίδα 2 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap33%Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 33% 
[ 19 ]
Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap26%Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 26% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap14%Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 14% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap7%Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 7% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap14%Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 14% 
[ 8 ]

Σύνολο Ψήφων : 57

Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Πεμ Μάης 27, 2010 8:35 pm

Foulitsa έγραψε:
evanna έγραψε:Λοιπον............

1.Μελιτα γενικως:Ενα σοκ το επαθε το κατινακι και ετρεξε να τα προλαβει στην Αμαλιτσα η οποια με την τρελα που ως γνωστον την διακατεχει πειραχτηκε περισσοτερο που το ''ντεκαπαζ'' οπως λεει εκεινη της την εφερε!Μετα που η σουρναμενη δεν ηξερε πως να του το πει του Στεφανου εκανα κατι γελια με τις φατσες τους αλλο πραγμα! :twisted:

2.Αμαλια γενικως:Πηγε στο ερμο του Ρουσσο να τον τρελανει παλι με τα νεα που εμαθε και μετα περασε και απο το Λουκα να του πει πως ειναι πικραμενη που δεν εκτιμησε τις πατατουλες της και δεν της ειπε την ''αληθεια'' περι παιδιου!Οπως και να εχει παραμενει Τιτανομεγιστη! : respect :

3.Χαπατο-Οχια και Νορα:Νομιζει ο Μητσουλας οτι διαθετει τα προσοντα να κανει και νταηλικια!Βρε ουστ απο δω!Και αλλη απο διπλα μη χασει αλλα μια χαρα την ταπωνε το Νορακι μας!Μ'αρεσει που η καργια ηθελε να την ξεμαλλιασει κιολας....αμα σε παρω απο την κοτσιδα και σε φερω 100 σβουρες με αυτα που εχεις κανει θα σου πω εγω!Νορα ΘΕΑ!!!! : respect : Και αλλα επρεπε να τους πει!

4.Λουκας-Μανος-Στεφανος:Αφου του ηρθε κεραμιδα του Μπουλη ειπε να περασει και απο το γραφειο του Μανου!Και εκει που ειναι χαλαρα ο τελευταιος με το Λουκα ακουνε τις αγριογκαριδες του Στεφανου και αναλαμβανουν δραση!!!!!Παρα πολυ πειστικοι και ο αλλος δεν μπορουσε να αρθρωσει κουβεντα! gelio Ετσι,ετσι....!

5.Ευα γενικως:Μου αρεσε που ενημερωσε και τη Μαριλια για τα σκηνικα και που παρολο τα οσα συμβαινουν συνεχιζει να νοιαζεται για τις εξετασεις και την ψυχολογια της! Hug Περιμενω τωρα τη σκηνη με το Στεφανο που κατι μου λεει οτι θα ειναι πολυ καλη!

Κατα τ'αλλα μου αρεσε και η μικρη ζουζουνοσκηνη Λουκα-Νορας στο ατελιε της Δαφνης Love! οπως και η συζητηση της τελευταιας με τη Νορα!

Αυτα τα ολιγα απο μενα για σημερα!Πολυ καλο το επεισοδιο και αυτο επειδη απολαμβανω τρελα να βλεπω τους απολυτους και τους λοιπους παρατρεχαμενους να τρεχουν και να μη φτανουν! Tongue

Ευαννάκι πολύ ωραίος σχολιασμός!!!!Και εγώ το απολαμβάνω να τους βλέπω σε αναμένα κάρβουνα..Ξυπνάει η Κρουέλα Ντεβίλ μέσα μου!!!!!

Eμένα αυτό που μου αρέσει είναι οτι με αφορμή το σχέδιο πέφτουν οι μάσκες.
Όσο το παίξανε κυρίες καλά ήταν τώρα ξύπνησε η κατίνα μέσα σε μάνα και κόρη. Μη ξεχνάς οτι κάποτε η Αμαλία συμβούλευε την Μελίτα να μείνει έγκυος για να δέσει το Στέφανο. Τωρα λοιπόν νομίζουν πολύ εύκολα οτι έτσι σκέφτηκε κι η Εύα.

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Clarabelle στις Πεμ Μάης 27, 2010 8:38 pm, 1 φορά

Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010

Δημοσίευση από evanna Την / Το Πεμ Μάης 27, 2010 8:36 pm

Clarabelle έγραψε:
Foulitsa έγραψε:

1.Μελιτα γενικως:Ενα σοκ το επαθε το κατινακι και ετρεξε να τα προλαβει στην Αμαλιτσα η οποια με την τρελα που ως γνωστον την διακατεχει πειραχτηκε περισσοτερο που το ''ντεκαπαζ'' οπως λεει εκεινη της την εφερε!Μετα που η σουρναμενη δεν ηξερε πως να του το πει του Στεφανου εκανα κατι γελια με τις φατσες τους αλλο πραγμα! :twisted:

2.Αμαλια γενικως:Πηγε στο ερμο του Ρουσσο να τον τρελανει παλι με τα νεα που εμαθε και μετα περασε και απο το Λουκα να του πει πως ειναι πικραμενη που δεν εκτιμησε τις πατατουλες της και δεν της ειπε την ''αληθεια'' περι παιδιου!Οπως και να εχει παραμενει Τιτανομεγιστη! : respect :

3.Χαπατο-Οχια και Νορα:Νομιζει ο Μητσουλας οτι διαθετει τα προσοντα να κανει και νταηλικια!Βρε ουστ απο δω!Και αλλη απο διπλα μη χασει αλλα μια χαρα την ταπωνε το Νορακι μας!Μ'αρεσει που η καργια ηθελε να την ξεμαλλιασει κιολας....αμα σε παρω απο την κοτσιδα και σε φερω 100 σβουρες με αυτα που εχεις κανει θα σου πω εγω!Νορα ΘΕΑ!!!! : respect : Και αλλα επρεπε να τους πει!

4.Λουκας-Μανος-Στεφανος:Αφου του ηρθε κεραμιδα του Μπουλη ειπε να περασει και απο το γραφειο του Μανου!Και εκει που ειναι χαλαρα ο τελευταιος με το Λουκα ακουνε τις αγριογκαριδες του Στεφανου και αναλαμβανουν δραση!!!!!Παρα πολυ πειστικοι και ο αλλος δεν μπορουσε να αρθρωσει κουβεντα! gelio Ετσι,ετσι....!

5.Ευα γενικως:Μου αρεσε που ενημερωσε και τη Μαριλια για τα σκηνικα και που παρολο τα οσα συμβαινουν συνεχιζει να νοιαζεται για τις εξετασεις και την ψυχολογια της! Hug Περιμενω τωρα τη σκηνη με το Στεφανο που κατι μου λεει οτι θα ειναι πολυ καλη!

Κατα τ'αλλα μου αρεσε και η μικρη ζουζουνοσκηνη Λουκα-Νορας στο ατελιε της Δαφνης Love! οπως και η συζητηση της τελευταιας με τη Νορα!

Αυτα τα ολιγα απο μενα για σημερα!Πολυ καλο το επεισοδιο και αυτο επειδη απολαμβανω τρελα να βλεπω τους απολυτους και τους λοιπους παρατρεχαμενους να τρεχουν και να μη φτανουν! Tongue

Ευαννάκι πολύ ωραίος σχολιασμός!!!!Και εγώ το απολαμβάνω να τους βλέπω σε αναμένα κάρβουνα..Ξυπνάει η Κρουέλα Ντεβίλ μέσα μου!!!!!

Όσο το παίξανε κυρίες καλά ήταν τώρα ξύπνησε η κατίνα μέσα σε μάνα και κόρη. Μη ξεχνάς οτι κάποτε η Αμαλία συμβούλευε την Μελίτα να μείνει έγκυος για να δέσει το Στέφανο. Τωρα λοιπόν νομίζουν πολύ εύκολα οτι έτσι σκέφτηκε κι η Εύα.
Αυτο ακριβως Clarabelle!Να αρχισουν σιγα-σιγα να φαινοντα τα πραγματικα τους προσωπα που τοσο καιρο το παιζουν Κιουριες,μη χε......! :twisted:
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Πεμ Μάης 27, 2010 8:39 pm

jim7 έγραψε:gelio gelio gelio gelio gelio Ακόμα γελάω με τον Στέφανο στην σκηνή με τον Μάνο και τον Λουκά, άρχισαν να τσακώνονται (δήθεν) μόλις τον είδαν και δεν τούδιναν καμμία σημασία, και αυτός σαν μ..... τους κοιτούσε με το βλέμμα της αγελάδας και το μόνο που δεν είπε ήταν "ρε παιδιά είμαι και εγώ εδώ ας μου πει και μένα κάποιος τι συμβαίνει;"

: respect : : respect : Ενα πραγμα "γιατι δε με παιζεται κι εμενα;;;" μου θυμησε!!!!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Πεμ Μάης 27, 2010 8:39 pm

Clarabelle έγραψε:
Foulitsa έγραψε:

Όσο το παίξανε κυρίες καλά ήταν τώρα ξύπνησε η κατίνα μέσα σε μάνα και κόρη. Μη ξεχνάς οτι κάποτε η Αμαλία συμβούλεβε την Μελίτα να μείνει έγκυος για να δέσει το Στέφανο. Τωρα λοιπόν νομίζουν πολύ εύκολα οτι έτσι σκέφτηκε κι η Εύα.

Με όποιον δάσκαλο καθίσεις...
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Την / Το Πεμ Μάης 27, 2010 8:47 pm

να με και εγω λεω να σχολιασω και σημερα

Μανος-Μελιτα:
καλα οσο περναει ο καιρος τοσο επιβεβαιωνομαι οτι αυτη η κοπελα ειναι τελειως χαπατο.... μολις πεταξε ο μανος τη φιτιλια αμεσως να τσιμπισει και μετα το επαιζε και ζορικη Fskl

Λουκας-Νορα:
πως να μην του εχω αδυναμια μετα πειτε μου πως.... εχει τηψεις που λεει ψεματα στον ρουσσο αναγνωριζει την βοηθεια του με την αμνησια .. inlove

Αμαλια-Μελιτα:
τι να πω ετρεξε αμεσως το μελιτονι να φωναξει την μανουλα της αχχχ θα ξερασω.... απο τη μια να λεει ναι μου ειπε οτι το παιδι δεν ειναι της ευας και μετα απο 30 δευτερολεπτα μαλλον δεν το εννοουσε...κοριτσι μου αποφασισε και οταν αποφασισεις ενημερωσε με. και η αμαλια καλυτερη "παρε τωρα τον στεφανο τωρα¨" Μανα και κορη
Fskl

Ρουσσος-Αμαλια:
ωρες ωρες αυτο το υφακι της αμαλιας που σπαει παρα πολυ τα νευρα. μας επριξε επιβεβαιωθηκα και επιβεβαιωθηκα... ελεος... ο ρουσσος οπως παντα μου αρεσε...

Μανος-Ρουσσος:
καλα ψιλο γαζι τον δουλευει τον ρουσσο ηθοποιαρα ο μανωλακης... αλλα και ο ρουσσος αρχισε να τσιμπαει ..

Αντιγονη-Στεφανος:
ετσι ρε αντιγοναρα ο στεφανος πρεπει να μεινει με την ευα με τον γιο τους και ας αφησει τα ξεπορτισματα.... ρε στεφανε η γυναικα απλα θελει το εγγονι της..

ΜπελλοςΝταιζη-Νορα:
καλα τα λες νορα χωστα που θα μιλησει ο μπελλος και θα παιταχτει και η νταιζη το σκυλακι... ΝΟΡΑ ΟΡΜΑΑΑΑ!!!! συμφωνω μαζι σου πασουμακια αλλα εχω και κατι καλυτερο τσοκαρο μιλανε ολοι μιλανε και οθι κ..λ..ι.

Νορα-Δαφνη:
πλακα πλακα δαφνουλα αλλα οχι να λες και στην νορα οτι δεν συγκρατει τα νευρα της ενω εσυ πριν λιγες μερες σηκωσε το καδρονι..μη μιλας δεν σε συμφαιρει...

Μανος-Νικολας:
ρε νικολα λες δεν μπορεις τα ψεματα δνε ντρεπεσαι εχεις διπλα σου ολοκληρο μανο λυτρα κα δεν εχεις τρεξει ακομα να παρεις μαθηματα?

Μελιτα-Στεφανος:
ελεος δεν αντεχω αλλο να μας γεμιζουν το επεισοδιο με αυτους τους δυο. αμεσως να τρεξει να του πει οτι το παιδι δεν ειναι δικο σου μου ειπε ο μανος για να δεσει τον γαϊδαρο της..

Λουκας-Μανος-Στεφανος:
καλα εδω υποκλινομαι θεοι και ο πετρακης και μπουγιουρης τι διαλογη τι ατακες gelio
Λουκας: Ηθελα να ζω στην φαρμα μου να καλλιεργω ραπανακια
Μάνος:Θελει τεχνη το ρεπάνι κάθε τοπος δεν του κάνει
gelio
καλα και μετα με τον στεφανο τον κανανε τουρμπο "μπουλοτο" χαχαχα : respect :

Λουκας-Νορα-Νικολας-Δαφνη:
ναι λουκα μου υποκλινομαι στο ταλεντο σου...και εκει που ειπαμε οι λουκανορικες τωρα το φιλι του σταματα ο νικολας ρε νικολα ελεος τι ωρες πας και πεταγεσε..

ΥΓ: Θελω λουκανορικη μπεμπουλα γρηγορα

αυτα λιγα και απο εμενα ελπιζω να μην σας κουρασα ψηφιζω καλο

Έχει επεξεργασθεί από τον/την $ofi@ loukakos + nora στις Πεμ Μάης 27, 2010 8:54 pm, 1 φορά
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Την / Το Πεμ Μάης 27, 2010 8:49 pm

edem4ever έγραψε:
jim7 έγραψε:gelio gelio gelio gelio gelio Ακόμα γελάω με τον Στέφανο στην σκηνή με τον Μάνο και τον Λουκά, άρχισαν να τσακώνονται (δήθεν) μόλις τον είδαν και δεν τούδιναν καμμία σημασία, και αυτός σαν μ..... τους κοιτούσε με το βλέμμα της αγελάδας και το μόνο που δεν είπε ήταν "ρε παιδιά είμαι και εγώ εδώ ας μου πει και μένα κάποιος τι συμβαίνει;"

: respect : : respect : Ενα πραγμα "γιατι δε με παιζεται κι εμενα;;;" μου θυμησε!!!!

καλα δεν ξερεις ποσο συμφωνω : respect :
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από jim7 Την / Το Πεμ Μάης 27, 2010 8:52 pm

edem4ever έγραψε:

Μάλλον ο Στέφανος πήγε για τσαμπουκά στον Μάνο τάχασε κυριολεκτικά με ότι έβλεπε και ακουγε και στο τέλος έφυγε ξεχνώντας γιατί είχε έρθει gelio

Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 2 Jim7s03-1
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από anna_loukonoriki4ever!! Την / Το Πεμ Μάης 27, 2010 8:54 pm

$ofi@ loukakos + nora έγραψε:να με και εγω λεω να σχολιασω και σημερα

Μανος-Μελιτα:
καλα οσο περναει ο καιρος τοσο επιβεβαιωνομαι οτι αυτη η κοπελα ειναι τελειως χαπατο.... μολις πεταξε ο μανος τη φιτιλια αμεσως να τσιμπισει και μετα το επαιζε και ζορικη Fskl

Λουκας-Νορα:
πως να μην του εχω αδυναμια μετα πειτε μου πως.... εχει τηψεις που λεει ψεματα στον ρουσσο αναγνωριζει την βοηθεια του με την αμνησια .. inlove

Αμαλια-Μελιτα:
τι να πω ετρεξε αμεσως το μελιτονι να φωναξει την μανουλα της αχχχ θα ξερασω.... απο τη μια να λεει ναι μου ειπε οτι το παιδι δεν ειναι της ευας και μετα απο 30 δευτερολεπτα μαλλον δεν το εννοουσε...κοριτσι μου αποφασισε και οταν αποφασισεις ενημερωσε με. και η αμαλια καλυτερη "παρε τωρα τον στεφανο τωρα¨" Μανα και κορη
Fskl

Ρουσσος-Αμαλια:
ωρες ωρες αυτο το υφακι της αμαλιας που σπαει παρα πολυ τα νευρα. μας επριξε επιβεβαιωθηκα και επιβεβαιωθηκα... ελεος... ο ρουσσος οπως παντα μου αρεσε...

Μανος-Ρουσσος:
καλα ψιλο γαζι τον δουλευει τον ρουσσο ηθοποιαρα ο μανωλακης... αλλα και ο ρουσσος αρχισε να τσιμπαει ..

Αντιγονη-Στεφανος:
ετσι ρε αντιγοναρα ο στεφανος πρεπει να μεινει με την ευα με τον γιο τους και ας αφησει τα ξεπορτισματα.... ρε στεφανε η γυναικα απλα θελει το εγγονι της..

ΜπελλοςΝταιζη-Νορα:
καλα τα λες νορα χωστα που θα μιλησει ο μπελλος και θα παιταχτει και η νταιζη το σκυλακι... ΝΟΡΑ ΟΡΜΑΑΑΑ!!!! συμφωνω μαζι σου πασουμακια αλλα εχω και κατι καλυτερο τσοκαρο μιλανε ολοι μιλανε και οθι κ..λ..ι.

Νορα-Δαφνη:
πλακα πλακα δαφνουλα αλλα οχι να λες και στην νορα οτι δεν συγκρατει τα νευρα της ενω εσυ πριν λιγες μερες σηκωσε το καδρονι..μη μιλας δεν σε συμφαιρει...

Μανος-Νικολας:
ρε νικολα λες δεν μπορεις τα ψεματα δνε ντρεπεσαι εχεις διπλα σου ολοκληρο μανο λυτρα κα δεν εχεις τρεξει ακομα να παρεις μαθηματα?

Μελιτα-Στεφανος:
ελεος δεν αντεχω αλλο να μας γεμιζουν το επεισοδιο με αυτους τους δυο. αμεσως να τρεξει να του πει οτι το παιδι δεν ειναι δικο σου μου ειπε ο μανος για να δεσει τον γαϊδαρο της..

Λουκας-Μανος-Στεφανος:
καλα εδω υποκλινομαι θεοι και ο πετρακης και μπουγιουρης τι διαλογη τι ατακες gelio
Λουκας: Ηθελα να ζω στην φαρμα μου να καλλιεργω ραπανακια
Μάνος:Θελει τεχνη το ρεπάνι κάθε τοπος δεν του κάνει
gelio
καλα και μετα με τον στεφανο τον κανανε τουρμπο "μπουλοτο" χαχαχα : respect :

Λουκας-Νορα-Νικολας-Δαφνη:
ναι λουκα μου υποκλινομαι στο ταλεντο σου...και εκει που ειπαμε οι λουκανορικες τωρα το φιλι του σταματα ο νικολας ρε νικολα ελεος τι ωρες πας και πεταγεσε..

ΥΓ: Θελω λουκανορικη μπεμπουλα γρηγορα

αυτα λιγα και απο εμενα ελπιζω να μην σας κουρασα
Thumbs up Agree Σοφία μου με βρίσκεις απόλ.. εχμ... όλο και ξεχνιέμαι..... 1000% σύμφωνη!!!
anna_loukonoriki4ever!!
anna_loukonoriki4ever!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Πεμ Μάης 27, 2010 8:56 pm

jim7 έγραψε:
edem4ever έγραψε:

Μάλλον ο Στέφανος πήγε για τσαμπουκά στον Μάνο τάχασε κυριολεκτικά με ότι έβλεπε και ακουγε και στο τέλος έφυγε ξεχνώντας γιατί είχε έρθει gelio

Πηγε να τσακωθει ο ανθρωπας και βρηκε τον Λουκα να τσακωνεται και εφυγε απραγος!!!!! lol!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Δημοσίευση από FieryRed Την / Το Πεμ Μάης 27, 2010 8:56 pm

jim7 έγραψε:
edem4ever έγραψε:

Μάλλον περίσσευε... Rolling Eyes
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Δημοσίευση από evanna Την / Το Πεμ Μάης 27, 2010 8:58 pm

edem4ever έγραψε:
jim7 έγραψε:
edem4ever έγραψε:

Πηγε να τσακωθει ο ανθρωπας και βρηκε τον Λουκα να τσακωνεται και εφυγε απραγος!!!!! lol!
Εμ βεβαια που να σηκωσει ο Μπουλης αναστημα μπροστα σε τετοια αγορια! :twisted:
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από panda Την / Το Πεμ Μάης 27, 2010 9:02 pm

anastasia20 έγραψε:Καημένα μέλη της παρέας της φεγγαροπετριάς….από μία πλάκα ξεκίνησε η ιστορία με το φώτη και κατέληξε σε ένα θάνατο και τώρα για ιερό σκοπό καταστρώσατε αυτό το αρρωστημένο σχέδιο….μόνο να ξέρετε ότι <ο δρόμος για την κόλαση είναι στρωμένος με τις πιο αγνές προθέσεις>….το πόσο εκνευρίζομαι που πάνε να βγουν θύματα για μια ακόμα φορά…τα νεύρα μου….

ο στέφανος δηλαδή τι να πει;;;;που μία πάει η φαγανούλα και του λέει <στέφανε γύρισα,θέλω να παντρευτούμε>και τώρα θα του πουλήσει το ψέμα με το παιδί και μετά θα πάει καμαρωτή να του πει ότι τελικά το παιδί είναι δικό του και όχι του μάνου….το <οι γερμανοί ξανάρχονται>θα δει ο άνθρωπος live…..

Νόρα:το να σώσεις το σπίτι της δάφνης δεν είναι ιερός σκοπός νόρα;;;;γιατί δε ρίχνει τον εγωισμό του ο λουκάς να του ζητήσει συγγνώμη-που του την οφείλει εδώ που τα λέμε του δημήτρη που τόσο καιρό τον δούλευε-αλλά όχι τώρα μιλάμε για εσάς….οπότε εδώ όλο το σκεπτικό αλλάζει….

είναι όλοι τους για Fskl πόσο ηλίθιοι…..μα πόσο….ΤΟΥΣ ΜΙΣΩΩΩΩ….καμαρώνουν κιόλας για το υποκριτικό τους ταλέντο…ε..ρε…με τους μ…..που έχουμε μπλέξει…..

συγγνώμη για την παράλειψη..... Fskl και στον σταυρίδη.....
όσο για τη τελευταία φράση μου βγήκε αυθόρμητα...με αυτά που βλέπω.... :wink2:

oscar anastasia20.

Ψήφισα άθλιο γιατί βαριέμαι πάλι να σχολιάσω τους 6 βόθρους Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 2 Paidaros που το παίζουν και θύματα κιόλας Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 2 Locksmileyviolent101. Πότε θα σταματήσετε να μας προσφέρετε ξεράσματα Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 2 Sick για επεισόδια κ. Ακρίτα μου πότε Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 2 Headache?

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Πεμ Μάης 27, 2010 9:03 pm

ksanthi έγραψε::bom: ΚΑΙ ΤΟ ΟΣΚΑΡ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΕΝΟΣ ΠΑΤΕΡΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ. ΤΕΤΟΙΟΙ ΔΗΘΕΝ ΠΑΤΕΡΑΔΕΣ ΝΤΡΟΠΙΑΖΟΥΝ ΤΗΝ ΛΕΞΗ ΠΑΤΕΡΑΣ. ΑΝΤΕ ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΠΛΟΥΣΙΑ ΚΑΙ ΠΑΡΕ ΔΡΟΜΟ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΥΣΥΧΑΣΟΥΜΕ ΤΕΛΙΚΑ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑ..... Ο ΜΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΟΥ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΜΑΡΙΛΙΑ ΔΕΝ ΥΠΗΡΞΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΑΛΛΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ. ΑΜΑΛΙΑ ΤΑ ΨΕΜΜΑΤΑ Η ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΑ ΛΕΕΙ. ΜΕΛΙΤΑ. ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ. ΤΡΕΧΕΙ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΓΥΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΚΑΝΑΠΕ ΣΕ ΚΑΝΑΠΕ ΚΟΥΡΑΖΕΤΕ Η ΚΑΗΜΕΝΗ ΜΩΡΕ ΤΡΩΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΕΤΟΙΜΑ. ΤΕΤΟΙΑ ΥΠΟΤΙΜΗΣΗ ΓΥΝΑΙΚΑΣ. ΠΟΣΑ ΧΑΜΗΛΑ ΕΠΕΣΕ Η ΜΕΛΙΤΑ ΠΑΤΩ ΕΠΟΙΑΣΕ. ΜΕΛΙΤΑ ΜΑΝΟΣ ΕΛΕΟΣ ΟΧΙ ΑΛΛΟΣ ΕΜΜΕΤΟΣ. ΣΟΡΥ ΑΛΛΑ ΑΠΑ ΠΑ, ΜΑΝΑΡΟΣ ΘΕΟΣ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΗΘΕΛΕΣ ΠΟΛΥ ΝΑ ΗΤΑΝ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΕΥΑΣ Ε; ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ. ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ. ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ. ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΑΨΕ ΕΔΩ ΘΑ ΤΟ ΧΑΨΕΙ Ο ΜΑΝΑΡΟΣ ΟΤΙ ΔΗΘΕΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΡΙΛΙΑ ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΧΑΨΕΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ; ΑΧ ΜΑΝΟ ΜΟΥ ΘΕΟΣ ΕΙΣΑΙ :drunken:

για μενα μια χαρα ενδιαφερθηκε να μαθει την αληθει ανα ειναι παιδι του η οχι ..αν δεν τον ενδιεφερε ηδη θα την ειχε κανει με Μελιτα στο Παρισι..
αλλα ποιο μελλον εχει ο Μανος με τη Μαριλια αφου ο Μπουγιουρης μας τελειωνει φετος παπαλα
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Πεμ Μάης 27, 2010 9:05 pm

panda έγραψε:
anastasia20 έγραψε:Καημένα μέλη της παρέας της φεγγαροπετριάς….από μία πλάκα ξεκίνησε η ιστορία με το φώτη και κατέληξε σε ένα θάνατο και τώρα για ιερό σκοπό καταστρώσατε αυτό το αρρωστημένο σχέδιο….μόνο να ξέρετε ότι <ο δρόμος για την κόλαση είναι στρωμένος με τις πιο αγνές προθέσεις>….το πόσο εκνευρίζομαι που πάνε να βγουν θύματα για μια ακόμα φορά…τα νεύρα μου….

ο στέφανος δηλαδή τι να πει;;;;που μία πάει η φαγανούλα και του λέει <στέφανε γύρισα,θέλω να παντρευτούμε>και τώρα θα του πουλήσει το ψέμα με το παιδί και μετά θα πάει καμαρωτή να του πει ότι τελικά το παιδί είναι δικό του και όχι του μάνου….το <οι γερμανοί ξανάρχονται>θα δει ο άνθρωπος live…..

Νόρα:το να σώσεις το σπίτι της δάφνης δεν είναι ιερός σκοπός νόρα;;;;γιατί δε ρίχνει τον εγωισμό του ο λουκάς να του ζητήσει συγγνώμη-που του την οφείλει εδώ που τα λέμε του δημήτρη που τόσο καιρό τον δούλευε-αλλά όχι τώρα μιλάμε για εσάς….οπότε εδώ όλο το σκεπτικό αλλάζει….

είναι όλοι τους για Fskl πόσο ηλίθιοι…..μα πόσο….ΤΟΥΣ ΜΙΣΩΩΩΩ….καμαρώνουν κιόλας για το υποκριτικό τους ταλέντο…ε..ρε…με τους μ…..που έχουμε μπλέξει…..

συγγνώμη για την παράλειψη..... Fskl και στον σταυρίδη.....
όσο για τη τελευταία φράση μου βγήκε αυθόρμητα...με αυτά που βλέπω.... :wink2:

oscar anastasia20.

Ψήφισα άθλιο γιατί βαριέμαι πάλι να σχολιάσω τους 6 βόθρους Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 2 Paidaros που το παίζουν και θύματα κιόλας Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 2 Locksmileyviolent101. Πότε θα σταματήσετε να μας προσφέρετε ξεράσματα Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 2 Sick για επεισόδια κ. Ακρίτα μου πότε Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 2 Headache?

ενω σημερα ο Στεφανος θυμα τι ενδιαφερον ηταν αυτο??? περιεργο μου φανηκε .τοσο καιρο μας πιπιλαγε θελω να φυγουμε Μελιτα και τωρα καιγεται για το παιδι μην χασει τον κληρονομο
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από irini Την / Το Πεμ Μάης 27, 2010 9:10 pm

Καρταλω προχωρα σε θελει ολη χωρα!!!!!!!!!!!!!!!!! Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 2 409391
Ετσι δεν θα περασει του γιου σου το χαμπερι,θα κανεις νυφη αυτη που θες εσυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Εχεις δικιο αγαπητη καρταλω....η Ευα πρεπει να μεινει με τον Στεφανακια για να μεγαλωσουν το παιδι μαζι!!!!!!!!!!Βαλε τα δυνατα σου και δεν σε φοβαμαι εγω,θα τα καταφερεις!!!!!!!!!!!

GO GO GO GO AΝΤΙΓΟΝΗ!!!!!!!! Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 2 589382
irini
irini
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από ksanthi Την / Το Πεμ Μάης 27, 2010 9:13 pm

ΝΙΚΙΤΑΚΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΑΠΑΝΤΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΑ ΙΔΙΑ. ΜΙΛΗΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΛΥ ΜΕΛΛΟΝ.

ksanthi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από anna_loukonoriki4ever!! Την / Το Πεμ Μάης 27, 2010 9:13 pm

irini έγραψε:Καρταλω προχωρα σε θελει ολη χωρα!!!!!!!!!!!!!!!!! Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 2 409391
Ετσι δεν θα περασει του γιου σου το χαμπερι,θα κανεις νυφη αυτη που θες εσυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Εχεις δικιο αγαπητη καρταλω....η Ευα πρεπει να μεινει με τον Στεφανακια για να μεγαλωσουν το παιδι μαζι!!!!!!!!!!Βαλε τα δυνατα σου και δεν σε φοβαμαι εγω,θα τα καταφερεις!!!!!!!!!!!

GO GO GO GO AΝΤΙΓΟΝΗ!!!!!!!! Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 2 589382
έτσι ειρήνη μουυυυ! πες τα! πες τα χρυσόστομη!
anna_loukonoriki4ever!!
anna_loukonoriki4ever!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Την / Το Πεμ Μάης 27, 2010 9:14 pm

anna_loukonoriki4ever!! έγραψε:
irini έγραψε:Καρταλω προχωρα σε θελει ολη χωρα!!!!!!!!!!!!!!!!! Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 2 409391

συμφωνω ειναι δυνατον να μεινει με την μελιτα
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Πεμ Μάης 27, 2010 9:16 pm

Ο Στεφανος απέδειξε σημερα οτι το αγαπα τον παιδι του
και πρέπει να ακουσει την μαμα του να μεινει κοντα στην Ευα και όλα θα φτιάξουν

Επεισόδιο 375 - Ημερομηνία 27-05-2010 - Σελίδα 2 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από anna_loukonoriki4ever!! Την / Το Πεμ Μάης 27, 2010 9:16 pm

$ofi@ loukakos + nora έγραψε:
anna_loukonoriki4ever!! έγραψε:

συμφωνω ειναι δυνατον να μεινει με την μελιτα
όχι άλλες απόλυτα εμετικές σκηνούλες! όχι ταξιδάκια στα παρίσια! vomit

(άντε να μαθαίνει και η Αμαλί γαλλικά τώρα!) gelio
anna_loukonoriki4ever!!
anna_loukonoriki4ever!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Την / Το Πεμ Μάης 27, 2010 9:17 pm

loukitsa έγραψε:Ο Στεφανος απέδειξε σημερα οτι το αγαπα τον παιδι του
συμφωνω με περιπετεια ηταν η μελιτα και τωρα τελειωσε
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από anna_loukonoriki4ever!! Την / Το Πεμ Μάης 27, 2010 9:17 pm

ακριβώς.. αμέσως ξέχασε και ταξίδια και τον έρωτα της ζωής του... για να τρέξει να μάθει γα γο παιδί! έτσι πρέπει! καλά το πας! keep it up Stefanos!
anna_loukonoriki4ever!!
anna_loukonoriki4ever!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από maraki_ch Την / Το Πεμ Μάης 27, 2010 9:18 pm

Πολύ καλό κι από μένα με βασικά clues τα τρεχάματα για το σχέδιο και τις τηλεφωνικες συννενοήσεις... Αναλυτικά:

Απόλυτη - Μάναρος: Αμάσητο το κατάπιε η νεαρά... Τζιμάνι είναι.... Πφφφ...

Παρέα Vol:1 : Forca Ευάκι... Αγάπω την κοιλίτσα της. ΤΕΛΟΣ!!!

Νόρα - Λουκάκος: "Τσάντα κ γόβες της Αμαλίας" ---> θεϊκό...!!!

Μάνα + Κόρη της Συμφοράς: Σιγά που δεν θα τσίμπαγε η Αμαλία... Κάτι τέτοια στο φτερό τα μασουλάει... Τα πήρε και η Απόλυτη και ποιος την μαζεύει τώρα που αγρίεψε (μη χε...)!
"Στην εποχή του DNA ζούμε" ---> Α, ρε Πασχάλη, τώρα δικαιώνεσαι!!!
It's revenge time!! Αμαλία speaking!!! Πφφφ....

Αστυνόμος στο νεκροταφείο: Respect again!!! Τρυφερός και αποφασισμένος ο policeman!!!

Αγγέλα - Μαρίλια - Εύα - Νικόλας: Α ρε Μαριλιάκι, τι τραβάς κι εσύ... "Ετοιμοι για δράση" όμως!! Ετσι έτσι.... Likeee!!!

Πέτρος - Αμαλία: Υποκλίνομαι!!! Τρομεροί!!
"Θα το κρατήσουμε κρυφό? Όχι, αγάπη μου!!!" χαχαχχα!!!

Ηλίας - Δάφνη: Φόβο και τρόμο (λέμε τώρα) προκαλεί η Μελίτα!!! Δάφνη, δε σε φοβάμαι... Εχείς το καδρόνι εσύ!!! Wink
Νάτο και το εξώδικοοοο!!!! Ξάφνου!!!!

Απόλυτη all alone: Πω πω μια φάτσα!!! Γουφ!!!

Μάναρος - Πέτρος: Πάει κι αυτός... Το'χαψε επί τόπου!!!

Δάφνη - Νόρα - Λουκάκος: Θα πηγαίνουν και θα'ρχονται τα εξώδικα τώρα... Σε δουλειά να βρισκόμαστε... Τύφλα να'χει η Τζούλια!!! (που χάθηκε αυτή? - άσχετο)

Μάνα + Γιος της Συμφοράς: Θα της δώσω τις πέρλες να τις φάει μία μία.... Πωωωωωωωωω!!!!!!!!!!
Η μετακόμιση στο Παρίσι τελικά αποφασίστηκε ε? Πάει και τελείωσε... Ουστ και πάλι!!!
"Είσαι φευγάτος Στέφανε" ---> μα άκου γλώσσα μεγαλοκυρίας!!! Απα πα πα...

Νταίζη Duck - Λαπάς - Νόρα: Εμπαινε Νόρα και χώνεεεεεεεε!!!!!
Λαπά, άι πνίξου όμως!!!
Το "πασουμάκι" όλα τα λεφτά!! Α ρε Νόρα τσαμπουκαλού!!!
Το λευκό φορεματάκι της παρθένας το προσέξατε φαντάζομαι ε???

Εύα - Αγγέλα: Τι γλυκιά συζήτηση μαμάς και κόρης!!!
Και τι ΘΕΑ που είναι η Εύα!!! Πανέμορφη όπως πάντα!!!

Αμαλίτσα - Λουκάκος: Ε ρε πατάτα που σου χρειάζεται, Αμαλίαααααα!!! Ο Κινέζος Λουκάς τέλειος!!!
"Θα το τραβήξει η Αμαλία"... ---> Εεεεεελα! Και δεν της το'χα!!

Νόρα - Δάφνη: "Μα κουλαντρίστε τα νεύρα σας" , είπε ο δολοφόνος με το καδρόνι!!! χαχαχχα!!!
Το βλέμμα της Νόρας που έβλεπε το μέλλον τέλειο!!!

Μάναρος - Νόρα: Αχ μωρέ, ο γλυκός μου!!! Θα του άρεσε να είναι δικό του το παιδί!!! Εμείς να δεις!!!
Μην μου τον πιέζετε όλοι!!! Ε μα πια!!!

Λουκάκος - Πέτρος: Τρομεροί και οι 2 τους!!

Ζεύγος της Αγιάς Παρασκευής: Μ'αρέσει που θα του το έλεγε και με τακτ!!! Ηξερε και πριν από τακτ!!!
Εμεινε ενεός ο νεαρός και ξαφνικά μεταμορφώθηκε σε άντρα πολλά βαρύ!!! Πφφφ....

Μάναρος - Λουκάκος - Μπούλης: Α ρε Λουκάκο με τα ραπανάκια και τις φάρμες σου!!! ΘΕΊΚΟ το δίδυμο με το δούλεμα στον Μπούλη!!! Αγαλματάκι ακούνητο έμεινε!!! Πολύ το χάρηκα!!! χιχιχιχι!!!!

Παρέα Vol:2: Φανταστικοί όλοι τους!!!
Το εκρηκτικό ταπεραμέντο της Νόρας επίσης!!! Μην χάσει ο Λουκάκος, αμέσως να κάνει ντου!!! χιχιχι!!!

Μπούλης καθ'οδόν: Φώωωωωωτα ρεεεεεεεεεεεεεεε!!!

Εύα - Μπούλης: Τέλειο το βλέμμα της στο φινάλε!!!

Αυτά και από μένα!!

Περισσότερες παρεΐστικες σκηνές!!!! pleeease
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : chania

Δημοσίευση από irini Την / Το Πεμ Μάης 27, 2010 9:18 pm

Ετσι Αριαδνη μου σημερα που απεδειξε οτι αγαπαει το παιδι του πρεπει να μεινει με την Ευα...τελος!!!!!!!!Αμα κατσει και σκεφτει σοβαρα θα δει πως η μαμα εχει δικιο...και θα γυρισει στην Ευα!!
irini
irini
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από panda Την / Το Πεμ Μάης 27, 2010 9:18 pm

Εγώ είδα απλό ανθρώπινο φυσιολογικό ενδιαφέρον για ένα άτομο που υποτίθεται ότι ήταν στην ζωή του για ένα διάστημα και που αυτό το άτομο υποτίθεται ότι έχει το παιδί του. Μήπως και για αυτό φταίει wall? Έλεος τί άλλο θα ακούσουμε εδώ μέσα(πέρα από τα δικαιολογημένα εγκλήματα των βόθρων)?

Για να μην αναφέρω πάλι την απίστευτη αηδία που είδαμε σήμερα με την εξοργιστική σκηνή " ΝΑΙ θα μας την βγουν και από πάνω τώρα". Και πάλι θα φωνάξω "πότε θα έρθει το συνεργείο καθαρισμό να καθαρίσει αυτούς τους βόθρους, πότε?"

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Σελίδα 2 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης