Επεισόδιο 376 - Ημερομηνία 28-05-2010

Σελίδα 2 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 376 -  Ημερομηνία 28-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap8%Επεισόδιο 376 -  Ημερομηνία 28-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 8% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 376 -  Ημερομηνία 28-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap30%Επεισόδιο 376 -  Ημερομηνία 28-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 30% 
[ 18 ]
Επεισόδιο 376 -  Ημερομηνία 28-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap30%Επεισόδιο 376 -  Ημερομηνία 28-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 30% 
[ 18 ]
Επεισόδιο 376 -  Ημερομηνία 28-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap13%Επεισόδιο 376 -  Ημερομηνία 28-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 13% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 376 -  Ημερομηνία 28-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Επεισόδιο 376 -  Ημερομηνία 28-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 376 -  Ημερομηνία 28-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap14%Επεισόδιο 376 -  Ημερομηνία 28-05-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 14% 
[ 9 ]

Σύνολο Ψήφων : 61

Επεισόδιο 376 -  Ημερομηνία 28-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 376 - Ημερομηνία 28-05-2010

Δημοσίευση από diam rena Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 8:46 pm

Καλησπέρα σας παιδιά!!!! Τι μου κάνετε???? εντάξει δεν τρελάθηκα με το επεισόδιο αλλά δεν μπορούσα να αντισταθώ σε ένα σχολιασμό - εκθεσούλα..... ας αρχίσω λοιπον....εκ των προτέρων ελπίζω να μην σας κουράσω....

Εύα - Καρτάλης

Κλασικά όλοι ακολουθούν το σχέδιο του Σταυρίδη ελπίζοντας να γλυτώσει το Ευάκι....ο Στέφανος τα χει παίξει .....τεσπα.....

Μελιτουλα ( μη χε...) - Αμαλία ( Τιτανομεγιστη )

Μπορεί αν επαναλαμβάνομαι αλλά η Μελιτούλα πολύ κατίνα μιλάμε λέει τα πάντα στη μάνα της - που ξέρει πως αντιδρά όταν θέλει να ''προστατεύσει'' την οικογένεια της....αλλά κατα τα άλλα αφού φυτηλώνει - την αγαπητή - Αμαλία μετά '' όχι μαμα δεν θέλω να κάνεις τίποτα'' .... αμε ρε κοπελιά...τραβάτε με κι ας κλαίω...αφού το απολαμβάνει που όλα της τα προβλήματα τα λύνει η μαμα ας σταματήσει αν το παίζει δύσκολη...έλεος πια!

Μάνος - Μπέλλος - Τιτανομέγιστη

Να σου και ο Μιμίκος που πήγε και καλά να συζητήσει με το Μάνο για το θέμα της Εδέμ - μπαίνει μέσα η Αμαλία με τα διαόλια της ( πολύ γέλιο ) και ο Μπέλλος της απαντούσε κιόλας και την χαιρέτησε...τι να του πω....βλέπει γυναίκα εν θερμώ...ότι και να λέει απλά δεν μιλάμε αγόρι μου....κανόνας...ηλήθιος είσαι???? καλά τι ρωτάω

Δυο - δυο στην μπανιερα δυο - δυο!!!!

Πέθανα κυριολεκτικά .....!!!!!!!!!! ΤΟ γέλιοgelio μιλάμε ο Λουκάκος μας τα χει δώσει όλα και χθες και σήμερα τους άφησε και Στέφανο και πέρκολα παγωτό και οι δύο......έμεινε το τσόκαρο...δεν το περίμενε....χιχι...καλά να πάθει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! το χάρηκα...!!!!!!!!!

Μπέλλος - Πασουμάκι

Πόσο αμοιβάδα να είναι ακόμα αυτό το παιδί εεε????? μιλάμε και πολύ ηλήθιος...παρατηρήσατε που εκεί που έλεγε στην Νταιζάρα για την εγκυμοσύνη της Εύας πετάει το θεικό '' μα καλά έξυπνοι είμαστε'' εξυπνοι???? έξυπνοι....άνοιξε κανένα Μπαμπινιώτη αγόρι μου μπας και μαθεις την έννοια της λέξεως γιατί νομίζω σου διαφεύγει...απορώ και εξίσταμαι...πως έγινε επιχειρηματίας αυτός ο άρνθωπος....το άλλο δεν το παρατηρήσατε...που εκεί στο σπίτι της Νταίζης που του έλεγε για το ότι θα πάει η παρέα εκεί του λέει και καλά αθώα και ανυποψίαστα '' Μα δεν μπορώ άλλο ρε Δημήτρη μου τα ξενοδοχεία...πέρα δώθε ΜΟΝΗ ΜΟΥ....και όλα αυτά τα έλεγε μπας και εδεήσει ακι της κάνει ο Μπέλλος καμιά πρόταση αν πάει μαζί του πουθενά αλλά αυτός παραδόξως ξύπνησε...τι να πω....ίσως έμεινε κανένα εγκεφαλικό κύτταρο στον κούφιο κεφάλι του....

( και ξανά ) Μελιτα - Στεφανος

Καρακατινάρα το Μελιτάκι.....καλά μωρε δεν ντρέπεται λιγάκι...και εξηγώ....μπορεί να μην μου πολυκαίγεται καρφάκι που οι απόλυτοι έχουν καταμπερδευτεί - χέστηκα...η Εύα να ναι καλά - αλλά όπως και να το κάνουμε ο Στέφανος τα χει παίξει...και είναι απολύτως λογικό...εδώ ακυρώνεται ο ρόλος του γενικά...όλα όσα πίστευε καταρέουν...και η μύγα - μη χέσω - σκέφτεται μόνο που θα ηρεμήσουν και θα ζήσουν τον έρωτα τους....αι στο διαολο κοπελιά....εδώ ο άνθρωπος δεν ξέρει που πατάει και που βρισκεται...υποκρίσου τουλάχιστον πως νοιαζεσαι και καταλαβαίνεις τι περνάει...απαπαπαπαπα

Μελίτα ( πάλι ) - Νοράκι

Και ναι! τρέχει το Μελιτάκι να ξεκαθαρίσει για τον έρωτα της ...... η σκηνή Νόρας - Μελίτας δεν μου πολυάρεσε....ήταν λίγο αργή...κυρίως η Μελίτα αν παρατηρήσατε κάποια στιγμή έκανε 7-8 δευτερα να απαντήσει...και συγνώμη ''οφείλει '' η Νόρα...απο πότε???? οκ! δεν λέω πέρασαν όλες τους πολλά στην υπόγα - η οποία παρεμπιπτόντως εμμέσως πλιν σαφώς ξανά υπόθηκε και σήμερα....αλλά η Μελίτα σκεφτόταν τα της υπόγας όταν το έκανε με το Στέφανο και πρόδιδε την Εύα??? Όταν έλεγε ψέματα σε Νόρα και Λουκά πως και καλά είχε ξεκόψει με τον Στέφανο και όλο μεταμεσονύχτια ραντεβουδάκια που κοστισαν πολλά είχαμε....στο όνομα λοιπόν της υπόγας η Νόρα δεν όφείλει...γιατί στο όνομα αυτό έχει στηρίξει όσο κανένας τη Μελίτα σε όλη τη διαδικασία με το Στέφανο και της στάθηκε σωστή φιλή....!!!!!

Ρουσσος

Όσο τον έβλεπα αναρωτιόμουν - πριν τη σκηνή πυο ήταν στο σπίτι - συγνώμη τέτοιο μυαλό και ακόμα να καταλάβει το σχέδιο...Το γεγονός ότι έχει αναφερθεί το ζήτημα DNA μετά τη γέννα πίστευα πως θα του ξυπνούσε κάτι - πως θα καταλάβαινε γέννα = σωτήρια για την Εύα ευτυχώς το κατάλαβε προς το τέλος και αύριο θα έχει και τα πειστήρια....!!!!

Καρτάλω και λοιποί...

Με έχει μπερδέψει πολύ η υπόθεση της...αλλά ας ξεκινήσω απο τα απλά....πήρε φωτιά ο κ...ς της με την υποψία - προς το παρόν - πως το παιδί μπορει και να μην είναι το Στέφανου...χιχι....έτρεχε και δεν έφτανε...αλλά εγώ ερωτώ...όταν γύρισε απο την επίσκεψη της στην Αγγέλα ( η οποία παρεμπιπτόντως ήταν πολύ καλή στον ''ρόλο'' της για το σχέδιο) πήρε κάποιον τηλέφωνο....και ενώ πίστευα πως είχε τηλεφωνήσει στη Νταιζάρα ... να σου η επόμενη σκηνή στην οποία αρχικά νόμιζα πω ς η πέργκολα το έπαιζε σοκαρισμένη όταν άκουσε απο τον Μπέλλο για το θέμα του'' ποιανου είναι το παιδί???'' αλλά τελικά όντως απο αυτόν το έμαθε....οπότε σε ποιον τηλεφώνησε η Καρτάλω????οεο????? ρε παιδιά μπας και είναι κανένας απο τους δήθεν πεθαμένους ζωντανός....δεν έχουν λίγα τα ματάκια μας απο Ακρίτα - Κυρίτση ....τεσπα....και συνεχίζω στην δεύτερη απορία μου....ο Χρήστος υποτήθεται πως συμπαθεί τα παιδιά....ακι γενικά εγώ προσωπικά τουλάχιστον έχω αναθεωρήσει πολύ για τον ρόλο του και τον συμπαθώ ιδιαιτέρως....αν η Κατράλενα συμμαχεί με τη Νταίζη -> η οποία θέλει νεκρή την Εύα ( δεν αναφέρω το ότι μέχρι τώρα η ΑΣντιγόνη το έπαιζε τρελή και παλαβή με Εύα και παιδί - και με τους δύο καθότι και πριν την εγκυμοσύνη η το θέμα με τη Μελίτα υποστήριζε εν θερμώ την Εύα - τεσπα.....αν η Καρτάλω θέλει νεκρή την Εύα πως γίνεται ο Χρήστος να μην έχει μιλήσει ακόμα....δεν πιστεύω να θέλει το κακό οποιουδήποτε μέλους της παρέας και ιδιαίτερα της Εύας που την συμπαθεί ιδιαιτέρως....είδομεν λοιπον....

ΠΑΡΕΑΡΑ!!!!!!!!! vs Τσόκαρο

Και ναι!!! ναι ! ναι! ναι! η παρέα εν δράσι και πάλι....τέλεια σκηνή...με τη άνεση μπήκαν με΄σα....τραγουδούσαν κιόλας τα πουλιά μου άχου τα...τους καταυχαριστήθηκα!!!!!!! μες τη χαλαρώτητα!!!!! πέθανα!!!!! και το Νταιζουλίνι να χει φρίξει... χιχι! αν και τους πολαμάει και αυτή αλλά τώρα που παλεύουν και τα παιδιά το χαίρομαι.....το δε γέλιο ήταν εκί που η πέργκολα για σπάσιμο έλεγε πως θα είναι πάνω στην μπουλντόζα ( που να την πατήσει Παναγία μου ) και τα παιδιά απο πίσβ να τραγουδάνε...'' γκρέμιστα - γκρέμιστα όλα πιαααααα ...... γκρέμιστα - γκρέμιστα....σκληρή καρδιάααααα''' gelio πολύ καλό!!!!!!!!!!!! και το Ντιαζουλίνι το καταλάβε και έτρεξε στην τουαλέτα αμέσως αμέσως....έχουμε εκρηκτικό ταπεραμεντο κοπελιά και οι δύο ( Δαφνη - Νόρα ) τρέξε να γλυτώσεις.....ταιριάζει ακι η πάγκυ ζήνα τώρα! χα!
Νύχτωσε νύχτα νύχτωσε...και όλοι στα κρεβάτια τους...και η κάργια ...που οτ χω πει....ούτε ιερό ούτε όσιο δεν έχει....τσιπά μηδεν πήγε να ξαπλώσει μα τα παιδιά!!!!! κι φούντωνε και τη Νόρα μας.....και συ βρε Λουκάκο μου....εεε εντάξει είσαι γωνιακός μπακλαβαδοκόμματος....μη σιγοντάρεις μπροστά στη Νταίζη....και γω θα χα φρικάρει!!!!!!!!! α! και αγαπητοί σεναριογράφοι ΟΧΙ ΆΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ ΣΕ ΝΟΡΑ ΛΟΥΚΑ.....ΕΛΕΟΣ! Love!

Γενικά comme ci comme ca το επεισόδιο....ούτε μία ζουζουνίστικη σκηνούλα δεν είχε ( Λουκονορική όπως πάντα...) ελπίζω αν μην σας κούρασα αγάπες μου! μακια!
diam rena
diam rena
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ston kosmo tis edem....me noraki + loukako!!!!
Ασχολίες : Εκτακτα....πολλα έκτακτα...και λατρεμένα βρικολακιάσματα με τις Λουκονορίτσες μου !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 376 -  Ημερομηνία 28-05-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 376 - Ημερομηνία 28-05-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 8:48 pm

Μαρουβλιτα(παει μου κολλησε τωρα!)-Νορα:Να 'τη συναμενη κουναμενη να ψαρεψει τη Νορα!Οτι και να της ελεγε η Νορα δεν υπηρχε περιπτωση να το πιστεψει!Δεν ηταν διατεθειμενη αλλωστε αφου δε τη βολευε!Και ξαφνικα την ακουω να λεει στη Νορα οφειλειςνα μαθεις και να μου το πεις και καραφλιαζω!Τι λες καλε?Εχει υποχρεωση η Νορα στα οσα περασαν μαζι λεει η κατιναρα!Εγω ομως γιατι θυμαμαι μονο τη Νορα συνεχεια να τη στηριζει και να τη καλυπτει και αυτη να ενδιαφερεται μονο για την παρτυ της

Αυτό το ''οφείλεις'' και σε μένα χτύπησε πολύ άσχημα.Εγώ ξέρω οτι οι φίλοι δεν οφείλουν ο ένας στον άλλον. Κάνουν οτι πρέπει για το φίλο χωρίς να ζητούν ανταπόδωση γιατί διαφορετικά δεν είναι φίλοι. Αλλά πότε ήξερε η Μελίτα απο φιλία;

Επεισόδιο 376 -  Ημερομηνία 28-05-2010 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από evanna Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 8:49 pm

DESPOINA έγραψε:Πολύ καλό το επεισόδιο! Αν βλέπαμε κ λίγο παραπάνω Εύα-Μάνο κ Λουκά- Νόρα θα το ψήφιζα τέλειο!

Στέφανος-Ευά Θ Ε Α η Ξυλά δένει τέλεια με Σταυρου! Ο Στέφανος τελίκα έχει τυφλωθεί από ζήλια κ δεν σκεφτεται καθαρά όχι ότι κατέχει το άθλημα,αλλά λέμε

Αμαλία- Μελίτα Οι κατινάρες σε δράση! Χαρείται τώρα που μπορείται…..θέλει κ δικαίωση το κατινάκι gelio μαζί σας θα γελάσει κάθε πικραμένος!

Στέφανος-Μελίτα Το κατινάκι έδωσε κ εδώ ρέστα! Ο άλλος προσπαθεί να καταλάβει τι γίνεται κ αυτή του λέει έχασες ένα παιδί δεν πειράζει θα κάνεις μαζί μου άλλο! Ας την μαζέψει καποιος!

Μάνος-Εύα Αφού καλέ ήταν ώρες στο σπίτι του Μάνου εμείς γιατι είδαμε ένα λεπτό! Ελέος έχουν θέματα να κλείσουν πότε θα το κάνουν? Οκ καταλαβαίνω δεν ώρα άλλο την καίει την Εύα,Αλλά ο Μάνος φευγει! ΑΧ ΡΕ ΜΑΝΑΡΕ! Love!

Δεν σχολιάζω καθόλου το μπουκάρισμα στη Νταίζη! ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΟΝΟ ΜΗΝ ΚΑΨΕΤΕ Κ ΑΥΤΟ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ! pleeease pleeease ΑΓΑΠΩ ΛΟΥΚΑ-ΝΟΡΑ!

Τελικά ο Χρήστος ξέρει την Εύα καλύτερα από Στέφανο!

Ο Μπέλλος έξυπνος άνθρωπος! gelio Γελάσαμε κ σήμερα! Αθελά του όμως πέρασε το μνμ στην Νταίζη!

Στέφανος-Μελίτα Φουριόζος να φύγει ο μπούλης! Τι σε νοιάζει λαλάκη θα σου κάνει παιδιά η κατινάρα! Πλάκα πλάκα καταλαβαίνω Στέφανο!
Γάτα ο Ρούσσος κατάλαβε οτι κάτι δεν πάει καλά!Χάθηκε να πάρει κάτι κ το κατινάκι απο αυτόν

Στέφανος-Εύα-Μάνος υπέροχοι κ οι 3!
Κλασσικα τελειος και περιεκτικοτατος σχολιασμος Δεσποινα μου! oscar Συμφωνω 100%
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από evanna Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 8:51 pm

Clarabelle έγραψε:
Μαρουβλιτα(παει μου κολλησε τωρα!)-Νορα:Να 'τη συναμενη κουναμενη να ψαρεψει τη Νορα!Οτι και να της ελεγε η Νορα δεν υπηρχε περιπτωση να το πιστεψει!Δεν ηταν διατεθειμενη αλλωστε αφου δε τη βολευε!Και ξαφνικα την ακουω να λεει στη Νορα οφειλειςνα μαθεις και να μου το πεις και καραφλιαζω!Τι λες καλε?Εχει υποχρεωση η Νορα στα οσα περασαν μαζι λεει η κατιναρα!Εγω ομως γιατι θυμαμαι μονο τη Νορα συνεχεια να τη στηριζει και να τη καλυπτει και αυτη να ενδιαφερεται μονο για την παρτυ της

Αυτό το ''οφείλεις'' και σε μένα χτύπησε πολύ άσχημα.Εγώ ξέρω οτι οι φίλοι δεν οφείλουν ο ένας στον άλλον. Κάνουν οτι πρέπει για το φίλο χωρίς να ζητούν ανταπόδωση γιατί διαφορετικά δεν είναι φίλοι. Αλλά πότε ήξερε η Μελίτα απο φιλία;
Αυτο ακριβως βρε Clarabelle!Δεν φτανει που τα εχει κανει θαλασσα(για να μην πω τιποτα χειροτερο)εχει και απαιτησεις! slap Ποσα ακομα ακυρα θα ακουσουμε απο τη συγκεκριμενη ηθελα να 'ξερα!?
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 8:52 pm

Clarabelle έγραψε:

Το Μελιτάκι νόμιζε οτι είχε φιλους επειδή ξενυχτάγανε μαζί και χτυπαγε τα κουδούνια τυος οτι ώρα ήθελε και τη στηρίζανε...Οταν αυτή έπρεπε να στηρίξει τη Νόρα ετρεχε να δηλώσει το παρόν στον απόλυτο..Εχω φουντώσει πολύ με την πάρτη της σήμερα..Πήγε να ζητήσει και τα ρέστα..Ας κάτσει στα αυγά της μια γορά...
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από panda Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 8:53 pm

Απάντησα μόνο όταν θεώρησα ότι έπρεπε να απαντήσω. Τί δεν κατάλαβες? Σύμφωνα με τα λεγόμενα σου όλοι θα έπρεπε να αδιαφορούν για τις οικογενειές τους και να προσκυνούν την Φαγανουντάκου. Βγαίνει κανένα λογικό νόημα μετά από αυτό? Μπορεί να υπάρξει συζήτηση? Και αν ΝΑΙ επάνω σε τί?

Γιατί θίχτηκες KatsaroYpotheto? Απάντησα ακριβώς με το δικό σου απαράδεκτο και ειρωνικό ύφος. Αν δεν σου αρέσει απλά αλλαξέ το. Εσύ ειρωνεύτηκες 7 φορές εγώ μια. Μήπως θα έπρεπε εγώ να θιχτώ και να ζητήσω και τα ρέστα τώρα. Ε τί νομίζεις και εσύ? Ποιός έχει δίκαιο?

Αλήθεια κάνω trolling έλα δεν το πιστεύω. Αν έγραφα κάτω από το υποτιθέμενο trolling που μόνο εγώ κάνω και κανένας άλλος κάτι συγκεκριμένο :wink2: δεν νομίζω να υπήρχε κανένα πρόβλημα.

Αυτά θα τα εφάρμοζα που έβαλες αν όντως ήμουν κάπου που η μόνιμη χρησιμοποίηση των κεφαλαίων ισοδυναμεί με ΒΑΝ και κάπου που ξέφευγε η όποια κόντρα υπήρχε και πήγαινε ξεκάθαρα στο προσωπικό. Μέχρι στιγμής ούτε το ένα γίνεται ούτε το άλλο άρα συνεχίζω ως έχω γιατί δεν βλέπω να κάνω κάτι το προκλητικό.

Καλά ρε Αζώρ λογική η Αμαλία πώς τα πετάς έτσι ρε παιδάκι μου gelio lol! Palamakia ?

Edit by KatsaroYpotheto

Μόνιμος αποκλεισμός για pροσβολή μέλους της ομάδας και διατάραξη της ομαλής λειτουργίας του φόρουμ επί σκοπού.

Έχει επεξεργασθεί από τον/την panda στις Παρ Μάης 28, 2010 8:57 pm, 1 φορά

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 8:53 pm

Clarabelle έγραψε:

Σ'αυτο θα συμφωνήσω απόλυτα 100%
Οι φίλοι δεν οφείλουν, και ούτε κάνουν ότι κάνουν για να περιμένουν ανταπόδοση.
Η φιλια δεν είναι προϊόν προς αγορά.

Επεισόδιο 376 -  Ημερομηνία 28-05-2010 - Σελίδα 2 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 376 -  Ημερομηνία 28-05-2010 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 376 -  Ημερομηνία 28-05-2010 - Σελίδα 2 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από ksanthi Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 8:55 pm

ΘΕΙΚΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ. ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΚΟΛΛΗΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ. 1 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΥΑ ΕΜΕΤΟΣΣΚΕΤΟΣ ΣΟΡΥ ΑΛΛΑ ΑΙΣΧΟΣ ΕΙΝΑΙ. ΤΟ ΠΟΣΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΤΟ ΚΑΤΑΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΜΑΙ. ΤΩΡΑ ΑΠΑΝΤΩ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΤΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΟΛΟΙ Η ΟΙΚΟΥΜΕΝΗ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΝΤΑΙ; ΜΟΝΟ ΕΝΑΣ Μ..... ΕΙΤΕ ΑΓΑΠΑΣ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΤΕ ΟΧΙ ΤΑΡΑΖΕΣΕ. ΤΙ ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΑΝΟΣ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ. ΤΟ ΚΟΥΚΛΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΕ. ΚΑΛΑ ΟΙ ΣΚΗΝΕΣ ΜΑΝΟΥ ΕΥΑΣ ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ ΘΕΙΚΕΣ ΕΧΟΥΝ ΦΟΒΕΡΗ ΧΗΜΕΙΑ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΔΥΟ. ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ Η ΕΥΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΤΣΙΜΠΑΕΙ. ΒΑΛΤΕ ΣΤΟ ΚΟΙΝΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΜΑΝΟΥ ΕΥΑΣ. ΕΔΩ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΡΜΙΚΟ ΕΡΩΤΑ. ΑΥΤΗ Η ΠΑΡΕΑ ΜΕΓΑΛΟΥΡΓΕΙ. Η ΝΤΑΙΖΗ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΤΑΡΑΧΘΗΚΕ ΣΤΗΝ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ; ΚΑΙ ΕΔΩ ΤΗΘΗΤΕ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΓΙΑΤΙ; ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΝΤΑΙΖΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΕΙΝΑΙ ΜΑΝΑ ΚΟΡΗ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟΝΙ ΤΟΥΣ; Η ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΡΦΙΑ ΝΤΑΙΖΗ ΣΤΕΦΑΝΟΣ;

Έχει επεξεργασθεί από τον/την ksanthi στις Παρ Μάης 28, 2010 9:01 pm, 1 φορά

ksanthi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 8:57 pm

Mik έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Για τη Μελίτα όλα ένα δούναι και λεβείν είναι..Συγνώμη κιολας Βάσω μου, για τη συμπάθεια σου,αλλά έμαθε καλά το Μελιτάκι το μάθημα απο τη μανούλα!!Ετσι ακριβώς της τα λεγε οταν της ζητησε λεφτά για τη Δάφνη...
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από DESPOINA Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 8:57 pm

Νόρα-Μελίτα:Νόρα μαζί σου!Μελιτακι η παρεα σε καίει ακόμα ε?Τι να κανουμε δεν μπορεις να μπεις εκει μέσα…λυπάμαι… ΑΧ Νορακι μου ποσο σε νιωθω.
Μελιτα:<<Το παιδι είναι ή του Μάνου ή του Στεφανου>> έλα ρε σοβαρα? Kiss kiss συναρπαστική ανακάλυψη! Δεν οφειλει τιποτα κοπελια,εσυ για πότε λες?Για την παραμονη του γάμου του Λουκά που η Νόρα ηταν κομμάτια και συ έτρεξες στο Στέφανο και τις παράτησες?

Καλέ κι έλεγα τι ξέχασα να σχολιασω Οχι λέει για τότε που ο Στέλιος βιασε Νόρα κ αντί να την παρηγορεί η Μελίτα παρηγορούσε η Νόρα το κατινάκι! βρε ουστ που σου οφείλουμε κιόλας! loukitsa μαζί σου!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 8:58 pm

ας σχολιασω και εγω !!!!!!!!!!!

Ευα - Στεφανος:
Πολυ ωραια σκηνη και φαινεται ποση χημεια εχουν αυτοι οι δυο δεν χορταινω να τους βλεπω. Αντε να ζησουν μαζι με το παιδακι τους!!! Heart2

Μελιτονιι-Αμαλιτα:
αααα εχουν αρχισε να με κουραζουν παρα μα παρα πολυ... Τι προσπαθει η Μελιτα να βγει και απο πανω.ΕΛΕΟΣ για ποσο θα συνεχιστει ολο αυτο? Fskl

Στεφανος-Μανα_μητερα_μαμα:
Ρε Στεφανε η μανουλα για το καλο σου τα κανει ολα ακουσε την. Εχει δικαιομα να βλεπει το εγγονακι της. Αντε να τα ξαναβρεις με το Ευακι!!!!

Λουκας-Νορα:
Ουτε μια ζουζουνιστικη σκηνη ουτε καν ενα φιλακι τπτ Snif ... γιατι ?γιατι? Καλα ρε Νορα ο Λουκακος για αλλη μια φορα εχει στρατηγηκο σχεδιο γιατι δεν το καταλαβαινεις? gelio

Μπελλος-Μανος-Αμαλια:
Μπελλο τελικα εισαι πολυ μ@@@ς ελεος ρε αγορι το μικροφωνο σε εχει βαλλει για τα καλα στο βρακι της. Fskl Και ξαφνικα μπαινει μεσα η Αμαλιτσα και αρχιζει τον μονολογο του παρσαλογου και ο Μητσουλας διπλα να κοιταει σαν χαζο(σαν λεμε τωρα)

Αγγελα-Αντιγονη:
Και οι δυο μοναδικες εδωσαν ρεστα.. φοβερες : respect :

Νορα-Μελιτα:
Δεν ειμαστε καθολου στα καλα μας.
Μελιτα: " Eχεις υποχρεωση για ολα αυτα που περασαμε"
Ποια εννοεις καλη οπως τοτε που το Νορακι υπεφερε με το γαμο του Λουκα και εσυ εφυγες για να βρεις τον Στεφανακο? Θελεις και την πιτα ολοκληρη και τον σκυλο χορτατο!! Fskl

Μπελλος-Νταιζουλιινιι:
Καλα(σορυ για την εκφραση ) τι κατινες που ειναι. Ολο " το παιδι ειναι του Μανου". ΑΑΑ και η Νταιζη δεν ηταν καπως μολις το ακουσε ή ηταν η ιδεα μου?

Λουκας-Νταιζη:
Τωρα με συγχωρητε αλλα ηρθε η ωρα να λιωσω Faint Ο Λουκακος μου κουκλος στο μπιλιαρδο, τι υφος θεικο χανομαι!!! Και η Νταιζαρα αφωνη!

Παρεα-Νταιζη:
ΑΑΑΧΧΧΧ τελεια σκηνη η παρεα τραγουδαει και το τσοκαρο να κοιτα χαχαχα

Λουκας-Νορα-Νταιζη:
Τα νευρα μου Grrr καλα η νταιζη ειναι η γνωστη νταιζη και απλωνει το χερι της( δεν την αδικο και εγω θα το απλωνα Miam ) αλλα κατα την γνωμη μου ο Λουκακος επρεπε να την βρισει.

αυτα τα λιγα παλι απο εμενα ελπιζω να μην σας κουρασα το επεισοδιο ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ απο εμενα

ΥΓ:Θελω Λουκανορικη μπεμπα γρηγορα
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 9:01 pm

Foulitsa έγραψε:
Mik έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Για τη Μελίτα όλα ένα δούναι και λεβείν είναι..Συγνώμη κιολας Βάσω μου, για τη συμπάθεια σου,αλλά έμαθε καλά το Μελιτάκι το μάθημα απο τη μανούλα!!Ετσι ακριβώς της τα λεγε οταν της ζητησε λεφτά για τη Δάφνη...

Τουλάχιστον η Αμαλία μου έχει τάκτ ! gelio gelio

Επεισόδιο 376 -  Ημερομηνία 28-05-2010 - Σελίδα 2 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 376 -  Ημερομηνία 28-05-2010 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 376 -  Ημερομηνία 28-05-2010 - Σελίδα 2 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 9:03 pm

panda έγραψε:Απάντησα μόνο όταν θεώρησα ότι έπρεπε να απαντήσω. Τί δεν κατάλαβες? Σύμφωνα με τα λεγόμενα σου όλοι θα έπρεπε να αδιαφορούν για τις οικογενειές τους και να προσκυνούν την Φαγανουντάκου. Βγαίνει κανένα λογικό νόημα μετά από αυτό? Μπορεί να υπάρξει συζήτηση? Και αν ΝΑΙ επάνω σε τί?

Γιατί θίχτηκες KatsaroYpotheto? Απάντησα ακριβώς με το δικό σου απαράδεκτο και ειρωνικό ύφος. Αν δεν σου αρέσει απλά αλλαξέ το. Εσύ ειρωνεύτηκες 7 φορές εγώ μια. Μήπως θα έπρεπε εγώ να θιχτώ και να ζητήσω και τα ρέστα τώρα. Ε τί νομίζεις και εσύ? Ποιός έχει δίκαιο?

Αλήθεια κάνω trolling έλα δεν το πιστεύω. Αν έγραφα κάτω από το υποτιθέμενο trolling που μόνο εγώ κάνω και κανένας άλλος κάτι συγκεκριμένο :wink2: δεν νομίζω να υπήρχε κανένα πρόβλημα.

Αυτά θα τα εφάρμοζα που έβαλες αν όντως ήμουν κάπου που η μόνιμη χρησιμοποίηση των κεφαλαίων ισοδυναμεί με ΒΑΝ και κάπου που ξέφευγε η όποια κόντρα υπήρχε και πήγαινε ξεκάθαρα στο προσωπικό. Μέχρι στιγμής ούτε το ένα γίνεται ούτε το άλλο άρα συνεχίζω ως έχω γιατί δεν βλέπω να κάνω κάτι το προκλητικό.

Καλά ρε Αζώρ λογική η Αμαλία πώς τα πετάς έτσι ρε παιδάκι μου gelio lol! Palamakia ?

Σοβαρά?

Η ειρωνία μου ήταν "Μάλλον τελικά ο Πέτρος έκανε το σωστό γιατί με ποια λογική να υποστηρίξετε ότι το ότι θέλει να προστατεύσει την κόρη του είναι λάθος και τον κάνει κακό πατέρα? Way to go! Ρουμπώθηκα!"

Και με προσβάλεις λέγοντας μου ότι δεν ξέρω τι θα πει οικογένεια? Επαναλαμβάνω, ντροπή σου!

Δεν έχεις επιχειρήματα να αντικρούσεις τις απόψεις μου, οπότε απλά με προσβάλεις και το θεωρείς σωστό? Λυπάμαι για σένα γιατί μάλλον η δική σου οικογένεια δεν σε δίδαξε την ευγένια κ τρόπους. Το θέμα θεωρείται λήξαν απο εμένα, δεν θα πέσω στο επίπεδό σου αγαπητέ, όμως θα σου ζητήσω την συμπεριφορά σου να την κρατήσεις για τους φίλους σου και τους συγγενείς σου και όχι για εδώ, καλό σου βράδυ!

Επεισόδιο 376 -  Ημερομηνία 28-05-2010 - Σελίδα 2 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 9:04 pm

Mik έγραψε:
Foulitsa έγραψε:
Mik έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Καλά αυτό εννοείται!! Εδώ όμως η Μελίτα το χασε μάλλον το μάθημα..Με τακτ της ειπε η μανούλα αυτή πάλι σαν κουτάβι μυξόκλαιγε οταν μίλαγε με το Στέφανο!!!Δεν τα πιάνει με τη μια το τζιμάνι!! lol!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από LYDIA Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 9:05 pm

anastasia20 έγραψε:Εύα:το όσκαρ να της το δώσω τώρα ή μετά;;;;;τι υποκριτικό ταλέντο είναι αυτό;;;;έχω μείνει άφωνη.....θα υποκλιθώ αργότερα όμως γιατί τώρα βαριέμαι....

<όλοι λέτε ψέματα ή από συνήθεια ή από σκοπιμότητα>..... slap κοπελιά πας καλά;;;;;εσύ που έχεις μάθει το ρολάκι σου απ’έξω μιλάς για ψέματα;;;σε ενδιαφέρει μόνο το παιδί ΣΟΥ....όταν πήγες να φουντάρεις μια χαρά είχες ξεχάσει και το παιδί και όλα....αλλά τι να λέμε τώρα;;;;λεπτομέρειες...

Το παιδί είναι ΜΟΝΟ δικό ΣΟΥ ακούω....να υποθέσω ότι πατέρας λοιπόν είναι ο κρίνος....

Στέφανος:<δεν θέλω να την πιέσω έχει περάσει πολλά>....Fskl και εσύ....ρε σε δουλεύει η φαγανούλα....ΞΥΠΝΑ....και απορώ πως δεν το κατάλαβες...χάλια το έπαιξε...εν τω μεταξύ που την είδες ψύχραιμη;;;;που έσκουζε...

Αγγέλα:<η εύα ξεκουράζεται....εντολή γιατρού>όταν χόρευε τα ζειμπέκικα δεν έπρεπε να ξεκουραστεί;;;που έριχνε τις γυροβολιές...
<περιμένετε να γεννησεί με το καλό και η εύα θα αποφασίσει>....χαχαχα....εδώ γελάμε...η εύα αποφασίζει...πρόκειται για ανέκδοτο....αυτή δεν μπορεί να αποφασίσει τι θα φάει-για αυτό τα τρώει όλα-και θα αποφασίσει για το μωρό;;;;;

Σημειωτέον όλοι έχουν ξεχάσει ότι κάπου υπάρχει και ένας πατέρας....και αναρωτιέμαι η δόλια....η μελίτα γιατί δεν παίρνει τη νεφέλη να φύγει στο παρίσι που κάθεται και ρωτάει το μάνο;;;;αφού ο πατέρας δε λογαριάζεται σε αυτή τη σειρά...

Μελίτα:<το μόνο σίγουρο ότι το παιδί είναι ή του μάνου ή του στέφανου>μπα μην παίρνεις και όρκο...μπορεί να μας εμφανίσει και κανέναν άλλον...ο κρίνος είναι ο πιο πιθανός υποψήφιος....

Νόρα:<δεν σας εκτελέσαμε κιόλας>να δεν τους εκτελέσατε...απλά πήγαινε ένας ένας και τους έβριζε....η δάφνη κιόλας απείλεισε να την χαστουκίσει....μόνο στον χατζηνικολάου που δεν τους βγάλατε επειδή ερωτεύτηκαν....

Όσο για την τάπα της μελίτας στη νόρα πολύ την χάρηκα....έτσι μελίτα....λίγα λόγια και καλά....<για όσα περάσαμε μαζί>και μετά σιωπή....η κοκκινομάλλα πρέπει να κατάπιε τη γλώσσα της....άχνα δεν έβγαλε....

Αλλά τι ψάχνεις βρε μελίτα....όλοι αυτοί είναι μια κίκλα....έχουν συγχωρήσει τα τέρατα και εσένα σου έχουν στήσει εμπάργκο...επειδή ερωτεύτηκες τον κατοχυρωμένο της εύας....της αθώας αυτής κοπέλας που είχε κάνει τη ζωή όλων πατίνι και μπάχαλο....

Μελίτα-στέφανος
:τον λυπήθηκα το στέφανο...πήγες και εσύ και έμπλεξες με την τρελή....ποιος σου φταίει;;;;;

Λιάκουρας:<εμένα αυτό που με νοιάζει είναι να μην πάθει τίποτα η εύα>και για να μην πάθει αυτή τίποτα θα πάθει το νευρικό μας σύστημα..wall .λιάκο ξέχασες ένα εύα+μάνος=L.F.E yo….

Νταίζη-νηπιαγωγείο:έλεος...αυτοί είναι ενήλικοι;;;;;;ο μάριος διαθέτει περισσότερη ωριμότητα από αυτούς.....

Έτσι θέλουν να την φέρουν στην νταίζη;;;;;δε χαμπαριάζει η νταίζη από τέτοια ρεεεεε..ξυπνήστε.....
Η δε ατάκα της με το τσίρκο όλα τα λεφτά.... gelio

Αντιγόνη
:<αυτοί δεν τον ανεχόταν ούτε ένα λεπτό>καλέ εσύ που βρίσκεσαι;;;έχεις χάσει επεισόδια...όταν ο στέφανος της είπε ότι θα μείνει με τη μελίτα...συνειδητοποίησε ότι πάει το στήριγμα....οπότε έπρεπε να βρει άλλο....και που να ψάχνει τώρα...στράφηκε στο μάνο....που είναι και χρυσοχέρης....gelio

Βλέποντας τα επεισόδια πραγματικά απογοητεύομαι....γιατί αγαπητοί σεναριογράφοι καταντήσατε έτσι νόρα-λουκά-νικόλα και δάφνη....το μάνο τον ξέραμε το ίδιο και την εύα...οι άλλοι 4 είχαν κάποια περιθώρια να γλιτώσουν και να διαφοροποιηθούν....γιατί τους καταντήσατε έτσι;;;;;γιατί περί κατάντιας πρόκειται....γιατί;;;;για να δείξειτε ότι η παρέα είναι ενωμένη;;;;για να δείξετε ότι πρόκειται για φιλία;;;;καταστρέψατε με αυτό τον τρόπο 4 χαρακτήρες...και να άξιζε τον κόπο κιόλας....ο στόχος δεν επιτεύχθηκε...αυτοί οι 6 δεν θερωούνται παρέα...αλλά κλίκα...και η φιλία δεν είναι έτσι...

Κρίμα....
Αναστασια μου συμφωνω μαζι σου 101%
Ο σχολιασμος σου ειναι θεικος!!!!!!
Απλα : respect : : respect :
Κ για την μεγαλη πια συλλογη σου,ενα ακομα oscar
LYDIA
LYDIA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΑΚΡΙΑ...

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 9:07 pm

Τουλάχιστον η Αμαλία μου έχει τάκτ !

Βασούλα να λέμε οτι έχει στυλ γιατί μπουκάρει στα ξένα γραφεία και σπίτια οπότε το τακτ δεν το βλέπωlol!

και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από margel Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 9:09 pm

Να χαρώ εγώ ευφυές σχέδιο του Λουκά για να σπάσει τα νεύρα της Νταίζης! Καλά είναι τόσο αφελής που πίστευε ότι θα τα καταφέρει, γιατί είτε μας αρέσει είτε όχι, η Νταίζη ήταν αυτή που βγήκε από πάνω και κατάφερε να τους χαλάσει τα σχέδια. Και να πω ότι δεν ήξεραν με ποιαν είχαν να κάνουν! Μπορεί να μη τη συμπαθώ τη Νταίζη και να μην εγκρίνω τις μεθόδους που χρησιμοποιεί αλλά σε εξυπνάδα δεν πιάνουν μία μπροστά της ούτε ο Λουκάς ούτε η Νόρα, γιατί αν της Νόρας της έκοβε έστω και λίγο, θα καταλάβαινε τα αντίποινα της Νταίζης στο παιχνιδάκι που της κάνανε και δε θα την έπιαναν για ακόμα μία φορά οι υστερίες και οι ζήλιες της (έλεος!), αντίθετα θα το συνέχιζε χωρίς να δείξει την ενόχληση της για να καταφέρει να της σπάσει τα νεύρα. Αλλά ξέχασα η Νόρα δεν είναι κατίνα για να κατέβει στο επίπεδο της! Μόνο που έχει κατέβει εκεί κάτω πολύ νωρίτερα όταν ξεκατινιαζόταν και ξεμαλλιαζόταν μαζί της πριν κάποιους μήνες...
margel
margel

Δημοσίευση από diam rena Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 9:10 pm

Foulitsa έγραψε:
Mik έγραψε:
Foulitsa έγραψε:
Mik έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Καλά αυτό εννοείται!! Εδώ όμως η Μελίτα το χασε μάλλον το μάθημα..Με τακτ της ειπε η μανούλα αυτή πάλι σαν κουτάβι μυξόκλαιγε οταν μίλαγε με το Στέφανο!!!Δεν τα πιάνει με τη μια το τζιμάνι!! lol!

μυξοκλαιγε γιατί αυτή είναι η φύση της...το ξόανο - καλησπέρα κιολας....με έχει συγχύσει η μύγα και δεν σας χαιρέτησα - τίποτα δεν έχει πα΄ρει πούτε απο πίστη και ψυχραίμία του Πέτρου ούτε απο τακτ Αμαλίας.....κατίνα ειναι! συγνώμη κιόλας....νομίζει δηαλδή ότι επειδή ξενύχτισε δυο βράδια είναι και άξιο μέλος της παρέας....αμε...
diam rena
diam rena
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Ασχολίες : Εκτακτα....πολλα έκτακτα...και λατρεμένα βρικολακιάσματα με τις Λουκονορίτσες μου !

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 9:10 pm

panda έγραψε:Τί δεν κατάλαβες? Σύμφωνα με τα λεγόμενα σου όλοι θα έπρεπε να αδιαφορούν για τις οικογενειές τους και να προσκυνούν την Φαγανουντάκου. Βγαίνει κανένα λογικό νόημα μετά από αυτό? Μπορεί να υπάρξει συζήτηση? Και αν ΝΑΙ επάνω σε τί? ?

Όταν η κόρη του δεν καταλαβαίνει ότι διατρέχει κίνδυνο τι συζήτηση να γίνει? Πότε ακριβώς αδιαφόρησε ο Πέτρος? Ακόμα και σήμερα θέλησε να μάθει την αλήθεια για να δει τι θα γίνει με το παιδί του που είναι μπλεγμένο σε όλο αυτό το μπάχαλο. Ο Πέτρος και νοιάζεται και ενδιαφέρεται απλά δεν της κάνει τα χατίρια τώρα τελευταία και μπήκε στη μαύρη λίστα.

Επεισόδιο 376 -  Ημερομηνία 28-05-2010 - Σελίδα 2 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από Lyn Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 9:13 pm

Mik έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Congrats

Απλά αποδείχθηκε για άλλη μια φορά πόσο "φίλη" είναι η Μελίτα. Πήγε στη Νόρα για να της ζητήσει και τα ρέστα με το συνθηματάκι "Με έχει κάποιος φίλη, άρα μου οφείλει". Που πας ρε κοπελιά? Αντίθετα η Νόρα δείχνει για άλλη μια φορά οτι είναι όντως ΦΙΛΗ, νοιώθωντας ενοχές που λέει ψέματα στο κατινάκι.
Lyn
Lyn
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Εδώ!
Ασχολίες : Λίγο απ' όλα. Λίγο όμως, όχι πολύ.

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 9:16 pm

[quote="diam rena"][quote="Foulitsa"][quote="Mik"][quote="Foulitsa"][quote="Mik"][quote="Clarabelle"]

μυξοκλαιγε γιατί αυτή είναι η φύση της...το ξόανο - καλησπέρα κιολας....με έχει συγχύσει η μύγα και δεν σας χαιρέτησα - τίποτα δεν έχει πα΄ρει πούτε απο πίστη και ψυχραίμία του Πέτρου ούτε απο τακτ Αμαλίας.....κατίνα ειναι! συγνώμη κιόλας....νομίζει δηαλδή ότι επειδή ξενύχτισε δυο βράδια είναι και άξιο μέλος της παρέας....αμε...

Μα χτυπιέται τόσο καιρό οτι δεν τη νοιάζει τίποτα μόνο να είναι με το Στέφανο!Ξαφνικά πληγώθηκε....
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 9:22 pm

[quote="Foulitsa"][quote="diam rena"][quote="Foulitsa"][quote="Mik"][quote="Foulitsa"][quote="Mik"]
Clarabelle έγραψε:

Μα χτυπιέται τόσο καιρό οτι δεν τη νοιάζει τίποτα μόνο να είναι με το Στέφανο!Ξαφνικά πληγώθηκε....

Με τη λογική μου χρωστάς μια χάρη και καποια στιγμή θα μου την ξεπληρώσεις λειτουργεί η μαφία όχι οι φίλοι. Οι δικοί μας οι καημένοι ακόμη κι ο αμνησιακός πάνω απο συμμορία δεν τους είπεlol!

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από FieryRed Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 9:25 pm

Νομίζω ότι είναι η μοναδική φορά που έχω ψηφίσει άθλιο ένα επεισόδιο… δεν μου άρεσε τίποτα .. Δεν καταλαβαίνω ποια σκοπιμότητα εξυπηρέτησε το σχέδιο του Λουκά;;; Ίσως στο να μας σπάσουν τα δικά μας νεύρα.. Ας υποθέσω ότι το σημερινό είναι όπως σε ταινίες με ξύλο που ο πρωταγωνιστής έχει γονατίσει από το ξύλο και μετά παίρνει τα πάνω του..

Στο μοναδικό σημείο που γέλασα είναι όταν μπούκαρε η Αμαλία στο γραφείο του Μάνου και τον κατηγορούσε ότι το παιδί είναι δικό του ο Μπέλλος το κοιτάει μία πάνω μια κάτω σε περίεργο σημείο σαν να έλεγε “μπράβο ρε μπαγάσα!!” και ξανά πάλι “ατσα”!!!! χιχι μόνο να το δείτε…!!! gelio

Υ.Γ. panda το nick name μου είναι FieryRed όχι Fieryfield :lol:
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Δημοσίευση από diam rena Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 9:26 pm

[quote="Foulitsa"][quote="diam rena"][quote="Foulitsa"][quote="Mik"][quote="Foulitsa"][quote="Mik"]
Clarabelle έγραψε:

εεε βέβαια τώρα θυμήθηκε να πλγωθει...βρε εδώ εγώ που δεν τους πάω με τίποτα τους Απόλυτους το λυπήθηκα σήμερα το Στέφανο...που δεν ήξερε που του παν τα τέσσερα...και αυτή ''τουλάχιστον τώρα θα ζήσουμε το έρωτα μας'' ρε ποιος χέστηκε για τον έρωτα...εδώ του ανρθώπου του καταρρέει το συμπαν γύρω του και αυτή μόνο το δικό της όφελος...δεν ντρέπεται λιγάκι....αμε...
diam rena
diam rena
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Παρ Μάης 28, 2010 9:29 pm

[quote="diam rena"][quote="Foulitsa"][quote="diam rena"][quote="Foulitsa"][quote="Mik"][quote="Foulitsa"]
Mik έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

εεε βέβαια τώρα θυμήθηκε να πλγωθει...βρε εδώ εγώ που δεν τους πάω με τίποτα τους Απόλυτους το λυπήθηκα σήμερα το Στέφανο...που δεν ήξερε που του παν τα τέσσερα...και αυτή ''τουλάχιστον τώρα θα ζήσουμε το έρωτα μας'' ρε ποιος χέστηκε για τον έρωτα...εδώ του ανρθώπου του καταρρέει το συμπαν γύρω του και αυτή μόνο το δικό της όφελος...δεν ντρέπεται λιγάκι....αμε...

Και εγώ τον λυπήθηκα σήμερα το Στέφανο ακι γενικώς είμαι κατά στο σχέδιο παρόλο που το ευχαριστιέμαι που τρεχουνε όλοι!!
ΚΑι η άλλη αντι να τον στηρίξει αμέσως,το κλάμα έτοιμο και κλασσικά μη φύγεις τώρα θα ζήζουμε ελέυθερα...Νομίζει πως ζεί σε ένα ψέμα κοπελιάαα!!!
Στην τελευαταία σκηνή τους είχα κάτσει μπροστά στην οθόνη και παρακάλαγα για εναν καυγά..Είμαι κακιά το ξέρω αλλά έχει και η υπομονή τα οριά της!! Wink
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Σελίδα 2 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης